چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه

 
helpkade
چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه
چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه

 !(function (w, d) { ‘use strict’; var ad = {zone: “brtrha1”, user: “1565432215”, width: 728, height: 90, id: ‘adro-246454’}, h = d.head || d.getElementsByTagName(‘head’)[0]; if (typeof w.adroParams != ‘object’) w.adroParams = {}; w.adroParams[ad.id] = ad; var script = document.createElement(“script”); script.type = “text/javascript”; script.async = 1; script.src = “//static-cdn.adro.ir/dlvr/rsdnt.js”; h.appendChild(script); })(this, document); var h = document.getElementsByTagName(“head”)[0], s = document.createElement(“script”); s.async = !0, s.defer = !0, s.type = “text/javascript”, d = new Date, s.src = “https://cdn.sanjagh.com/assets/sdk/www.bartarinha.ir/client.js?t=” + d.getFullYear().toString() + d.getMonth() + d.getDate() + d.getHours(), h.appendChild(s); var sabaVisionWebsiteID = “1c27cb39-612a-452a-954c-b3e3dd1f3d36”; var sabaVisionWebsitePage = “ALL” _atrk_opts = {atrk_acct: “i2i8r1SZw320l9”, domain: “bartarinha.ir”, dynamic: true}; (function () { var as = document.createElement(‘script’); as.type = ‘text/javascript’; as.async = true; as.src = “https://certify-js.alexametrics.com/atrk.js”; var s = document.getElementsByTagName(‘script’)[0]; s.parentNode.insertBefore(as, s); })();

معیارهای زیبایی بخصوص زیبایی چهره و صورت در دوران معاصر به‌خصوص در ۲۰ سال گذشته دستخوش تغییرات بسیاری شد.

از کجا بدانیم خوشگل هستیم یا زشت؟ یکی از مهم‌ترین معیارهای زیبایی در ایران توجه بیش از حد به شکل و ظاهر بینی است. شاید بتوان ادعا کرد که بینی قلمی، سربالا و عروسکی معیار اول زیبایی در ایران محسوب می‌شود در حالی که تقریبا در هیچ دوره تاریخی شکل بینی اهمیت چندانی نداشته است.

تغییر بنیادی دیگر باب شدن پوست تیره و برنزه است. با وجود اینکه پوست تیره و برنزه حتی تا اوایل دهه ۱۳۷۰ خیلی طرفدار نداشت اما الان معیار مهمی به‌حساب می‌آید.

داشتن اندام قلمی و لاغر نیز تغییر بنیادی سوم است که در هیچ دوره تاریخی ملاک زیبایی نبوده است. لب‌ و گونه‌های برجسته نیز چهارمین تغییر مهم در معیارهای زیبایی محسوب می‌شود که در هیچ دوره تاریخی مورد توجه نبوده‌اند. رنگ چشم نیز در سال‌های اخیر بسیار اهمیت پیدا کرده که آن هم با استفاده از لنزهای رنگی یا حتی عمل جراحی تغییر رنگ عنبیه در سال‌های اخیر پررنگ‌تر شده است. کم‌کم معیارهای دیگری مانند فک مثلثی، چال گونه، نگین دندان و در این اواخر نگین چشم به این فهرست اضافه شده‌اند تا زنان امروز کوچک‌ترین شباهتی به اجدادشان نداشته باشند.

چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه

خوشگل هستم یا زشت؟!

۱- تقارن

در تحقیقی که نتیجه آن در نشریه روانشناسی تطبیقی چاپ شده و تحقیق دیگری که در مجله تکامل و رفتار انسان منتشر شده است، در شرایط تجربی، زنان و مردان هر دو صورت‌هایی که از تقارن کامل برخوردار هستند را به دیگر چهره‌ها ترجیح می‌دهند.

در مطالعه علمی دیگری هم ثابت شد دوقلوهایی که صورت قرینه داشتند، بسیار جذاب‌تر از بقیه انتخاب شدند.

یک جمع‌بندی که محققان از این نتایج بدست آورده‌اند این است که در فرایند تکامل، اغلب مردم صورت متقارن را نتیجه سلامت خوب بدن می‌دانیم و از این‌رو به سمت این‌گونه چهره‌ها کشش بیشتری داریم. چهره متقارن می‌تواند نشانه «ژن خوب» باشد. به این مفهوم که فرد در دوران جنینی در رحم مادر خود، در شرایط درستی بوده و فشارهای محیطی موجب تغییر شکل صورتش نشده است.

البته، در سال ۲۰۱۴ محققان دانشگاه برونل با مقایسه ۵ هزار نوجوان با صورت متقارن متوجه شدند که سلامت عمومی بدن و صورت قرینه هیچ ربط و ارتباطی به هم ندارند.

۲- عدم تقارن

این یک قانون مکتوب نیست، اما واقعیت این است که بسیاری از هنرمندان و هنرپیشه‌هایی که ما دوست داریم، چهره‌های متقارن و قرینه‌ای ندارند اما برایمان جذاب و دوست‌داشتنی هستند. به‌طور مثال، بسیاری از مردم اعتقاد دارند که خنده‌های کج هنرمندی همچون میلو آنتونی ونتیمیگلیا، بسیار جذاب و دوست‌داشتنی است.

۳- صورت معمولی

بسیاری از مردم معتقد هستند چهره‌های معمولی با ویژگی‌های متوسط جذاب‌تر از صورت‌های خاص هستند. در سال ۱۸۷۸ میلادی، تحقیقی که روی صورت‌های مختلف انجام شده بود، نشان می‌داد که بیشتر مردم صورت‌های عادی را بیشتر دوست دارند. به این خاطر که ترکیبی از ژن‌های مختلف هستند. مزیت این ترکیبی بودن هم این است که این افراد در مقابل بیماری‌ها و ویروس‌ها مقاومت بیشتری دارند.

۴- چهره جاافتاده

در تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۲ میلادی صورت گرفت مشخص شد زنان به سمت مردانی با چهره‌های جاافتاده کشش بیشتری دارند. جالب است که بیشتر زنانی که به لحاظ مالی استقلال کامل داشتند مدعی بودند که مردان جاافتاده و میان‌سال از نظرشان جذاب‌تر هستند.

محققان این موضوع را با «اثر جرج کلونی» یاد می‌کنند و دلیل این عقیده زنان را در این می ‌دانند که خانم‌ها بین بلوغ تا یائسگی (مدت محدود) قابلیت باروری دارند اما مردان تا کهن‌سالی نیز همچنان بارور باقی می‌مانند.

۵- موی صورت

برخی از مردان شش تیغه هستند و برخی دیگر ته‌ریش یا ریش کامل دارند. در مطالعاتی که در سال ۲۰۱۳ میلادی صورت گرفت، عکس ۱۷۷ مرد به ۳۵۱ زن نمایش داده شد. این مردها چهره‌های متفاوتی داشتند، برخی ریش، تعدادی ته‌ریش، شش تیغه و حتی ریش بلند داشتند.

نتیجه نظرسنجی خانم‌ها نشان داد، مردانی ریش کوتاه (۱۰ روزه) دارند بیشتر از بقیه برای زنان جذابیت داشته‌اند.

همچنین در این آزمایش مشخص شد که ریش بلند، شش تیغه و ته‌ریش خیلی کوتاه کمترین میزان محبوبیت را داشتند.

۶- جای زخم

این مورد به زن یا مردن بودن فرد بستگی دارد. در مطالعاتی که نتیجه آن در مجله شخصیت و تفاوت‌های فردی منتشر شد، مشخص گشت که مردانی که جای زخم روی صورت خود دارند برای برخی زنان جذاب‌تر هستند. اما این مساله در مورد زنان به هیچ عنوان مصداق ندارد.

محققان با نمایش عکس ۲۴ زن و ۲۴ مرد به ۲۰۰ دانشجو از آنها خواستند تا جذاب‌ترین چهره‌ها را از نظر خود مشخص کنند. همچنین از آنها خواستند تا مشخص کنند که آیا این افراد برای رابطه طولانی یا کوتاه‌مدت مناسب هستند یا خیر.

نتیجه نشان داد که مردانی که جای زخم در صورت خود داشتند، از نظر زنان برای یک رابطه کوتاه و غیرازدواجی مناسب هستند.

جای زخم روی صورت زنان برای بسیاری از مردم اصلا جذاب نبود.

۷- آشنا بودن چهره

در یک مطالعه دیگر که در مجله کورنت بیولوژی منتشر شده، گفته شد همیشه ژنتیک در جلب توجه افراد نقش ندارد. بعضی مواقع این تجربه شخصی ماست که چهره‌ای را برایمان جذاب و دوست‌داشتنی می‌کند. یعنی ما چهره‌های آشنایی که حس یا خاطره‌ای خوب را برایمان تداعی می‌کنند را بسیار جذاب می‌بینیم. این در حالیست که ممکن است نظر دوستمان در مورد آن شخص کامل متفاوت باشد.

۸- سادگی

در تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۶ میلادی انجام شد، مشخص گشت که مردها بیشتر از اینکه که به شکل چشم یا لب زنان توجه داشتند، ترکیب کلی صورت آنها را می‌بینند و دوست دارند. در این آزمایش، به ۱۶۹ مرد فرانسوی عکس‌هایی از صورت زنان مختلف نمایش داده شد و از آنان خواسته شد تا از صفر تا ۲۰ به این زنان امتیاز دهند.

نتیجه نشان داد که مردان عموما چهره‌هایی را انتخاب کرده‌اند که هیچ ویژگی خاصی ندارند، حتی خیلی متقارن نیستند و گاها رنگ‌پریده و روشن به‌نظر می‌رسند.

گرچه به نظر می‌رسد توالی ژنی می‌تواند بر جذابیت چهره و بدن اثر بگذارد اما ژنتیک تنها عامل موثر بر زیبایی نیست.

عوامل محیطی مانند شرایط زندگی از جمله تغذیه سالم، ورزش، عدم استعمال دخانیات و مراقبت‌های پیوسته پوستی نقش مهمی در میزان جذابیت چهره و بدن ایجاد می‌کنند.

شناسایی ژن‌های زیبایی می‌تواند به شناخت بهتر از جنبه‌های فیزیولوژیکی بدن انسان منجر شود.

گرچه امید آن می‌رود که در آینده انسان به توانایی دستکاری ژنتیکی دست یابد اما در حال حاضر امکان ایجاد تغییر در ژن‌ها وجود ندارد.

زیبایی و جذابیت ظاهری علاوه بر اثراتی که بر زندگی فردی و جمعی انسان‌ها دارد به عنوان یکی از شاخص‌های مهم در فرگشت مطرح است.

نه تنها در انسان بلکه در سایر جانوران جذابیت ظاهری عامل موثری در بالا رفتن احتمال جفت‌گیری و تداوم نسل است.

از آنجایی که ساز و کار طبیعت در پی آن است که ذخیره ژنی موجودات را بهبود بخشد، انتخاب طبیعی به دنبال غربال کردن موجودات سالم‌تر و قوی‌تر در میان گونه‌های جانوری است تا نسل آنها تداوم یابد.

به این ترتیب به نظر می‌رسد که زیبایی با ژن‌هایی مرتبط با سلامت و قدرت بدن جانوران رابطه دارد.

چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه

مردم سراسر دنیا تعریف خاصی برای زیبایی دارند به این ترتیب در کشورهای مختلف ملاک ها و معیار های متفاوتی برای زیبایی زنان وجود دارد که در این مطلب با آن ها آشنا میشوید. استانداردهای زیبایی در فرهنگ های مختلف میتواند ملاک های عجیبی باشد که با گذشت سال ها تغییر کند.ملاک زیبایی چهره

ابروهای طبیعی و دست نخورده ملاک زیبایی زنان در مکزیک است, خانم هایی که ابروهای پر دارند در این کشور زیبا شناخته میشوند به همین دلیل بیشتر خانم ها در مکزیک ابروهای دست نخورده ای دارند.

در کشورهای آسیایی داشتن پوست سفید فاکتور زیبایی زنان است و خانم هایی که پوست های برنزه و تیره ای دارند را به هیچ عنوان زیبا نمیدانند, مراقبت از پوست برای زنان آسیایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

برای مردم کره جنوبی زیبایی چشم ها بسیار اهمیت دارد, پرطرفدار ترین عمل جراحی بین آن ها جراحی پلک چشم است. آن ها با این عمل جراحی پلک چشم شان را کمی گود میکنند تا به فاکتور زیبایی کشورشان نزدیک شوند.

در کشور ونزوئلا برعکس کشورهای دیگر زنان لاغر را نمیپسندند و زیبا به حساب نمی آورند, خانم های سایز بزرگ و تپل در این کشور زیبا محسوب میشوند طوری که زنان ونزوئلا برای رسیدن به این فاکتور زیبایی دست به هر کاری میزنند.

کلید اصلی در واکنش پذیری به رابطه جنسی، قبول کردن و تحسین کردن بدنتان است. اگر بیش از حد دغدغه نقص های جسمیتان را داشته باشید، واکنش جنسی شما از بین می رود و به ارگاسم نخواهید رسید. به عبارت دیگر، ذهنتان جلوی واکنش بدنتان را می گیرد. یادتان باشد که اکثر مردها با یک همسر علاقه مند و مایل است که تحریک می شوند نه با یک اندام کامل و بی نقص.

متاسفانه تو کشورما ایران فقط دخترایی که پوست سفیدداشته باشن رو خوشگل حساب میکنن همین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایران وی – مجله تفریحی سرگرمی

با انجام این تست جالب می توانید متوجه شوید که دیگران شما را با چه نگاهی می بینند .

اگر چرخی در دنیای مجازی یا قفسه کتاب‌های روانشناسی عامه‌پسند بزنید، احتمالا با تست‌های بی‌شماری روبه‌رو می‌شوید که ادعا می‌کنند از شخصیت واقعی‌تان پرده بر می‌دارند اما توصیه ما این است که به هر تستی اعتماد نکرده و هر ادعایی که در مورد شخصیت‌تان می‌شود را باور نکنید.

دکتر فیل، روانشناس سرشناس آزمایشی را برای شناخت بهتر کارمندانش انجام داده و آن را به نام خود ثبت کرده است. او ادعا می‌کند این تست که به نام «تست دکتر فیل» مشهور است، می‌تواند با پرسیدن ۱۰ سؤال ساده، شما را بهتر با خودتان آشنا کند.

چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه

۱٫ چه زمانی احساس می‌کنید حس بهتری دارید و حال‌تان خوب است؟
الف) صبح
ب) بعد از ظهر و عصر
ج) شب

۲٫ معمولا چگونه راه می‌روید؟
الف) سریع، با قدم‌های بلند
ب) سریع، با قدم‌های کوتاه
ج) کمی سریع، سرتان را بالا می‌گیرید و به اطرافیان‌تان نگاه می‌کنید
د) کمی سریع و سر به پایین
و) خیلی آرام

۳٫ هنگام صحبت با یک یا چند نفر، شما. . .
الف) می‌ایستید و بازوهای‌تان را خم می‌کنید
ب) دست‌های‌تان را در هم قفل می‌کنید
ج) یک یا هر دو دست‌تان را روی پهلو یا پشت‌تان می‌گذارید
د) دست کسی که با شما صحبت می‌کند را می‌گیرید
و) با گوش، چانه یا موی‌تان بازی می‌کنید

۴٫ وقتی در حالت آرامش هـستـیـد،چـگـونه می‌نشینید؟
الف) زانوی‌تان را خم می‌کنید و پای‌تان را روی پای دیگرتان در گوشه‌ای جمع می‌کنید
ب) پاهای‌تان را روی هم می‌اندازید
ج) پاهای‌تان را کنار هم می‌گذارید
د) یک پای‌تان را زیرتان خم می‌کنید

۵٫ وقتی چیزی واقعا برای شما جالب است، کدام واکنش را نشان می‌دهید؟
الف) باصدای بلند می‌خندید
ب) می‌خندید اما نه باصدای بلند
ج) لبخند بزرگی می‌زنید
د) فقط یک لبخند کوچک می‌زنید

۶٫ وقتی به مهمانی یا جمعی می‌روید و…
الف) با سروصدا وارد می‌شوید و می‌خواهید توجه همه را به خود جلب کنید
ب) آهسته وارد می‌شوید و به دنبال کسی که می‌شناسید می‌گردید
ج) خیلی آرام و بی‌صدا وارد می‌شوید و نمی‌خواهید توجه کسی را به خود جلب کنید

۷٫ اگر زمانی که مشغول کـار هـسـتید،کـسی حواس‌تان را پرت کند و مانع کارتان شود، چه کار می‌کنید؟
الف) از این فرصت استفاده می‌کنید و کارتان را دیگر ادامه نمی‌دهید
ب) خیلی عصبانی می‌شوید
ج) با کمی مکث و پس از چند دقیقه، سرکارتان بر می‌گردید

تست شخصیت شناسی با سوالات روانشناسی بصورت رایگان


تست روش شناخت انسان ها از طریق زبان بدن

۸٫ کدام یک از رنگ‌های زیر را بیشتر دوست دارید؟
الف) قرمز یا نارنجی
ب) مشکی
ج) زرد یا آبی کم‌رنگ
د) سبز
ه) سفید
و) آبی تیره یا ارغوانی
ی) قهوه‌ای یا خاکستری

۹٫ معمولا چگونه می‌خوابید؟
الف) به پشت می‌خوابید
ب) روی شکم می‌خوابید
ج) خودتان را در گوشه‌ای جمع می‌کنید
د) سرتان را روی بازوی‌تان می‌گذارید
و) سرتان را زیر پتو می‌برید

۱۰٫ شما اغلب خواب می‌بینید که. . .
الف) دارید از جایی می‌افتید
ب) با کسی در جنگ هستید
ج) به دنبال کسی یا چیزی هستید
د) شناور یا درحال پرواز هستید
و) معمولا خواب نمی‌بینید
ه) در خواب‌های‌تان همیشه خوشحال و خندان هستید

به سؤال‌های صفحه قبل صادقانه پاسخ دادید؟ حالا وقت این است که نتیجه را بخوانید و بدانید در تمام این سال‌ها که بوده‌اید.

امتیازات
۱- الف)۲  /  ب)۴ /  ج)۶
۲- الف)۶  /  ب)۴ /  ج)۷ /  د)۲ /  و)۱
۳- الف)۴ /  ب)۲ /  ج)۵ /  د)۷ /  و)۶
۴- الف)۴  /   ب)۶ /   ج)۲ /  د)۱
۵- الف)۶ /  ب)۴  /   ج)۳ /   د) ۵ /  و)۲
۶- الف)۶ /  ب)۴ /   ج)۲
۷- الف)۶  /  ب) ۲ /  ج)۴
۸- الف)۶  /  ب)۷ /  ج)۵  /  د)۴ /   و)۳ /   ه)۲ /  ی)۱
۹- الف)۷ /  ب)۶ /  ج)۴ /  د)۲  /   و)۱
۱۰- الف)۴ /  ب) ۲ /  ج)۳  /   د)۵ /  و)۶  /   ه)۱بیشتر از ۶۰ نمره گرفته‌اید؟
دیگران شما را فردی می‌بینند که دوست دارد مورد توجه همه قرار بگیرد و به عقیده بعضی از افراد شما تحسین‌برانگیز هستید و اطرافیان‌تان از بودن کنارتان لذت می‌برند و دوست دارند اوقات خود را با شما سپری کنند اما آنها نمی‌توانند به شما اعتماد کنند چون می‌ترسند که از طرف شما مورد سرزنش و انتقاد قرار بگیرند.

بین ۵۱ تا ۶۰ امتیاز گرفته‌اید؟
به نظر دیگران شما فردی بسیار پرهیجان و فعال هستید و این انرژی و هیجان‌تان را به اطرافیان‌تان نیز منتقل می‌کنید. شما ذاتا سرگروه هستید. فردی هستید که شتابزده تصمیم می‌گیریدو این موضوع اغلب به ضرر شما تمام می‌شود. جسارت و ماجراجویی از ویژگی‌های بارز شماست. شما  دوست دارید همه چیز را حتی برای یکبار هم که شده تجربه کنید و به کارهای پرخطر علاقه زیادی دارید. همه دوست دارند کنار شما باشند چون دنبال کسب تجربه‌های جدید هستید.

نمره شما بین ۴۱ تا ۵۰ است؟
شما بسیار کم‌رو، خجالتی و واقع‌بین هستید. بی‌آنکه بخواهید، همیشه در مرکز توجه همگان قرار می‌گیرید. شما همه اطرافیان، موجودات، مخلوقات و به‌طور کلی همه دنیا را دوست می‌دارید. مالامال از حس انسان‌دوستی هستید و از کمک به دیگران لذت می‌برید. شخصیت شما برای همه جالب و ستودنی است.

بین۳۱ تا۴۰ امتیاز گرفته‌اید؟
شما فردی بسیار حساس، دوراندیش، باهوش، بااستعداد و درعین حال متواضع هستید. به عقیده دیگران شما نمی‌توانید به راحتی با کسی ارتباط برقرار کنید و دوست شوید. وفاداری و صداقت بارزترین ویژگی شماست. بهترین، وفادارترین و صادق‌ترین دوست برای دوستان‌تان هستید اما اگر کسی به شما خیانت کند، هرگز او را نمی‌بخشید.

امتیازتان بین ۲۱ تا ۳۰ است؟
فردی بسیار دوراندیش، محتاط، وقت‌شناس، دقیق، دلسوز، آرام و کوشا هستید و به سبب این ویژگی‌هاست که شما از اطرافیان و دوستان‌تان متمایز می‌شوید و زمانی‌که در جمعی حضور دارید، بسیار متفاوت و منحصربه فرد به نظر می‌رسید. شما وقتی می‌خواهید در مورد چیزی تصمیم بگیرید، تمام جوانب آن را به دقت بررسی و موشکافی می‌کنید و هیچگاه نسنجیده کاری را انجام نمی‌دهید. دوستان‌تان بر این عقیده‌اند که نکته‌سنجی و موشکافی جزء جدایی‌ناپذیری از شخصیت شماست.

امتیازتان پایین‌تر از ۲۱ است؟
شما فردی بسیار کم‌رو، خجالتی، مردد و کمی عصبی هستید. فردی هستید که به تنهایی نمی‌تواند تصمیم بگیرد و همیشه اجازه می‌دهد دیگران به‌جای او و برای او تصمیم بگیرند و نمی‌داند که چه می‌خواهد. این افراد همیشه نگران مسائل و مشکلاتی هستند که ممکن است هیچگاه برایشان پیش نیاید. ویژگی افرادی که این‌گونه‌اند، این است که اغلب مضطرب و نگران هستند و همین موضوع همیشه آنها را آزار می‌دهد و باعث رنجش‌شان می‌شود و خود از این نگرانی و دلواپسی‌های بی‌مورد ناراحت هستند.

منبع:مجله سیب سبز

از کجا بفهمیم نابغه و باهوش هستیم؟ علائم و نشانه…

تست شخصیت شناسی با سوالات روانشناسی بصورت رایگان

تست روش شناخت انسان ها از طریق زبان بدن

آزمون و تست سنجش عشق برای تمام عاشقان دنیا

روانشناسی رابطه گروه خونی و شخصیت افراد A B O AB

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات من را ذخیره کن تا در آینده نیازی به ورود اطلاعات نداشته باشم

سلااااااااااااام
عااااااااااااالی و درست بود
خیییییییییلی ممنون

اغا به خدا حال کردم همش درست اومد همش

مطالب جدید

چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه

عکس جدید شبنم قلی خانی با شوهرش داخل ماشین لاکچری ایشان!


عکس الیکا عبدالرزاقی تو بغل برادرزاده اش

علت درگذشت محمد رضا شجریان خسرو آواز ایران چه بوده است؟

دانلود مداحی چه فراقی من ایرانم و تو عراقی نوحه زیبای…

عکس متفاوت شبنم قلی خانی در حال قایق سواری در رامسر

تست کرونای ترامپ مثبت اعلام شد او و همسرش ملانیا ترامپ…


عکس پروفایل دخترونه با گیتار ژست های مختلف!

عکس پروفایل دخترونه پاییزی بیش از 124 تصویر دختر پاییز فوق…

عکس پروفایل دخترونه غمگین بیش از 120 تصویر زیبا فاز…

عکس پروفایل دخترونه شاد 132 تصویر فوق العاده زیبا با ژست…

من زشتم یا زیبا ؟

 

 

 

چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه

 

این سوالیست که ذهن بسیاري از افراد را کمابیش مشغول خودش میکند و صد البته خانمها را بیشتر از آقایان.

 نه خداییش، شمایي که الان دارید این مطلب رو میخونید احساس میکنید خوشگلید یا زشت؟

 

 

اول خانوما؛ خب بعضي جاها، مثلا تو یه مهموني که به نظرتون چهارتا زشت و چرک و پرک، دور و برتونو گرفتن  ممکنه احساس خوشگلي کنین، اما تا یه خوشگلتر از خودتون از راه میرسه، یه کم شونه هاتونو میگیرین پایینتر. حتي ممکنه بهش حسادت کنین و این حسادت رو هم ممکنه به دو طریق نشون بدین؛  یا خیلي ازش تعریف کنین یا مستقیما شروع کنید عیباشو گفتن!!

ازطرف دیگه ممکنه شما جزء اوندسته ازآدمایي باشین که زشتن اما فکرمیکنن  خوشگلن! یا اونایي که خوشگلن اما فکر میکنن زشتن! شایدم در مجموع خوشگلید اما لعنت براین دماغ، که هر چي بدبختي داریدازاونه! یا شکمي که بزرگه و با گن و هزارتا کلک قایمش میکنین!

یا قد کوتاهي که با کفشهاي پاشنه بلند پنهونش میکنین! یا قد بلندي که با خم كردن كمر و قوز كردن  و زود نشستن مواظبید به چشم نیاد! شایدم لپاتون یه کم بزرگه یا لباتون اونقدر که دوست دارین جالب نیست! شایدم به هزار دوز و کلک متوسل میشید تا خودتونو خوشگل و تو دل برو نشون بدین، روشهایي مثل: پوشيدن شلواركاي اونچناني بجاي دامن، برگردوندن شلوار تا یه وجب بالاتر از مچ، انتخاب رنگ لباس برنگ رژلب، ژل زدن به موها و سیخونکي کردنشون، شلوار تنگ با مانتو کوتاه برای نمودار کردن قلمبه سلمبه ها، پرکردن خلاء ابروها با تاتو کردن، مو کاشتن، رنگ مو برنگ شرابي، حنایي،كاهي يا بعضي رنگاي ديگه كه بعضيا اسمشم نميدونن، گریم صورت، رژ لب صورتي یا قهوه اي، سایه روشن، گاهي هم تیره، مش کرمي یا نقره اي، خط چشم (گاهي مد گاهي دمد)، گونه هاي رژ زده و گاهي صاف و خاکي ، گاهي هم کاشتن گونه، تزریق ژل زیر پوست، طناب انداختن وقتي که بند و ليزرجواب نمیده، رگیوله کردن باسنها و…..

 حالا ادا و اطوارها رو که ديگه نگو؛ بعضي سرشونو میندازن پایین و از بالاي چششون به یه گوشه اي نگاه میکنن که ناز بشن،يا چشماشونو خمار كنن، برخي عملیات آکروباتیک با ابروهاشون انجام میدن، بعضي دو یا چند تا، تار مو رو میندازن تو پیشوني، اخیرا هم که گوشیهاي موبایلو میندازن دور گردنشونو یه ریز اس ام اساشونو چک میکنن.

حالا آقایون: خوبه ازكي شروع كنيم،باشه ازکچلها شروع کنیم؛ یا تاسي وگري جلوی سرشونو با بلند کردن موهای پشت سر جبران میکنن یا با هرچي مو دارن ازاین ورسرشون پل میزنن به اون ور سر، یا کلا تیغ میندازن بلکه اون گریشونو قایم کنن. انواع و اقسام آرایش مو، خط ریش، عملیات ابرو برداري، تنظیم ریشها و موها با فوتوشاپ، آرایش و ادا و اطور شبیه خانمها، براق کردن موها، شلوارایي که دم پا گشاده و نزدیک باسن و رونها تنگ، و خیلي روشاي دیگه بلکه این آقا پسري که احساس زشتي يا كسر حسن میکنه رو براي لحظاتي دلخوش کنه که نه بابا منم قشنگم، یا اونیکه احساس قشنگي میکنه رو دلخوش کنه که علاوه بر قشنگي دلچسب و تودل برو هم هست. اکثرا مشتري پروپاقرص آینه ها رو کسایي تشکیل میدن که یا احساس زشتي میکنن یا نگرانن که آرایشي که زشتیشونو پنهان کرده پاک نشده باشه و به هم نریخته باشه، یا خوشگلن و میخوان مطمئن بشن که هنوز خوشگلن و …

اما بالاخره جواب این سوال رو چجوري میشه پیدا کرد که خوشگلیم یا زشت؟

 متاسفانه از هر کي هم بپرسي راستشو بهت نمیگه. بعدشم آدمایي رو میبیني که به ظاهر خوشگل میان اما بعد یه مدت میبیني رفته جراحي پلاستیک تا خودشوخوشگلتر کنه. چرا چون بعد یه مدت خودش خودشو خوشگل نمیدونسته. چون معمولا افراد خودشونو با خوشگلتر از خودشون مقایسه میکنن، لذا نمیشه گفت که احساس زیبایي یه احساس پایدار و با ثباته، بلکه دائم در نوسانه. اما نظر من همه آدما بدون استثناء درجاتي از زیبایي رو در خودشون دارن. ولی عمدتا مشکلشون اینه که به جاي نیمه پر لیوان به نیمه خالي اون توجه میکنن.

مطمئنا هیچکس نیست که صد در صد كامل باشه. و هر کسي رو نگاش كني میتوني زیباییهايي رو دروجودش ببیني و شايد زشتیا رو.

اما در مورد زیبایي کلی، به نظر من بهترین دیدگاه رو روانشناسان آلماني پیرو مکتب گشتالت بیان میکنن؛  گشتالتي ها که تاکیدشون بر کلیت هر چیزي است،اينجور ميگن: دیگران عمدتا ما رو بعنوان یه کل ادراک میکنن، لذا ممکنه شما از یه نظر جزیي زیبا نباشین اما مجموعه اجزاء چهره شما و اندامتان وقتي کنار هم قرار بگیره زیبا و جذاب و دوست داشتني بنظر برسه. اگه دقت کني ميبيني اجزایي که عمدتا مردم اوناروعنصر تعیین کننده در زیبایي میدونن باعث زیبابنظر اومدن خيلي از افراد نیمشه. مثلا مو، چون خيليا هستن که مو دارن خيلي هم دارن ولي زیبا به نظر نمیرسن، چرا چون هارموني وتركيب گشتالتشون یعني چگونگي در کنار هم قرار گرفتن اجزاء چهره شون اونا رو قشنگ نمیکنه. و بسیاري هم هستن که مو ندارن ولي زیبا بنظر میرسن و دوست داشتني. یا مثلا قد، بسیاري قد بلندن ولي زیبا به نظر نمیرسن و خيليا قد کوتاهن اما زیبا و دوست داشتني به نظر میرسن. و خیلي موارد دیگه که ازگفتنش هذر ميكنم و كوتاه ميام. اما قبل از اينكه پيشنهادمو كامل كنم ، بهتون بگم اين حرفا دليل نميشه كه تميزو مرتب نباشي و يه نرمه آرايش مليح و پاكيزه رو سرو صورتت نداشته باشيا.

اما نهایتا پیشنهاد من به شما اینه که در ارزیابي زشتي یا زیبایي خودتون نگاهتون به کلیت خودتون باشه، که درکوتاه مدت این کلیت یا گشتالت شامل چگونگی کنارهم قرار گرفتن اجزاء چهرتون میشه، و دربلند مدت اجزاء دیگه اي که خیلي هم تعیین کننده تره بهشون اضافه میشه مثل اخلاق و منش و شخصیت شما. پس اگه میخواید به چشم دیگران زیبا برسید، تاکیدتون رو بر عواملي قرار بدين که در دراز مدت شما رو به چشم دیگران زیبا نشون بدن نه برعوامل ظاهري که کاربردشون فقط در کوتاه مدته.

اون عوامل دراز مدت عبارت از ادب، منش، رفتار، گويش و شخصیت شماست وتمام آنچه ازاین منش و شخصیت ناشي میشه یعني رفتارهاتون كه باز دوباره همين رفتاراتون نشونه شخصيت شماست.

 بالاخره نگفتي؛ احساسيت نسبت بخودت چيه؟

 

 

 

 

حالا زشتي یا زیبا ؟؟؟؟

 

چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه

 

طالع بینی،شخصیت شناسی

هر زمان مقابل آینه می‌ایستم یا یکی از عکس‌های خود را نگاه می‌کنم، نفسم بند می‌آید و از دیدن خودم متنفر می‌شوم. من شخصی را می‌بینم که با تصوراتم فرق دارد و کاملا برایم بیگانه است. بیشتر اوقات فکر می‌کنم زیر چشمانم گود افتاده یا برعکس دو کیسه سیاه و کبود در زیر آن قرار گرفته‌ است.

من از شکل بینی خودم هم متنفرم، زیرا بسیار بزرگ و گوشتی است و بخش زیادی از صورتم را گرفته. متاسفانه نیمه راست صورت من هم تفاوت زیادی با نیمه سمت چپ دارد؛ به همین دلیل هنگامی که در کنار دوستانم راه می‌روم، مدام در طرفی قرار می‌گیرم که آنها قسمت راست صورتم را ببینند.

لب‌های من هم بسیار باریکند و نیمه بالایی آن تفاوت زیادی با نیمه پایینی دارد. گردن من بسیار بلند است و هر زمان به آینه نگاه می‌کنم، فکر می‌کنم در حال تماشای یک اردک هستم. از همه بدتر تمام صورت من را جوش پوشانده و لکه‌های زشت اطراف آن را فرا گرفته‌ است.

این تصورات از 4 سالگی با من است و از همان دوران من از اینکه در بین مهمانان یا دوستانم قرار بگیرم اجتناب می‌کردم. از همان زمان دچار وسواس شدم؛ به طوری که هر روز 30 بار صورت خود را می‌شستم و چند بار لباس‌هایم را عوض می‌کردم. با وجود آنکه چند کیلو کمبود وزن داشتم اما شروع به رژیم گرفتن کردم، زیرا تصور می‌کردم پاهایم بسیار چاقند و شکم بزرگی دارم. برای چند سال سعی کردم تا حد ممکن در خانه بمانم و در مقابل چشم مردم قرار نگیرم.

چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه

*****
به یقین در اطراف خود فرد یا افرادی را دیده‌اید که چندین عمل زیبایی یا پوستی انجام داده‌اند یا یک عمل را چندین بار تکرار کرده‌اند یا دائم درمورد اندام‌های بدن خود نگران هستند و از شما سۆال می‌کنند! شاید شما با خودتان گفته‌اید «ای بابا! این چه کاریه و گاهی حتی به روی این افراد هم آورده‌اید که راستی این قسمت صورتت اشکالی نداره‌ها؟!»

در واقع این افراد مبتلا به نوعی بیماری روحی روانی به نام سندرم «خود‌زشت‌پنداری» هستند و اگر بیماری‌شان درمان نشود دچار افسردگی می‌شوند و حتی ممکن است دست به خودکشی هم بزنند! اگر شما هم هرروز چندین ساعت از وقت خود را صرف نگاه کردن به چهره و اندام‌تان می‌کنید و احساس می‌کنید هر آرایشی که می‌کنید و هر لباسی که می‌پوشید و هر جراحی زیبایی‌ای هم که انجام می‌دهید باز هم زیبا نمی‌شوید بهتر است به جای گرفتن وقت ویزیت از جراحان پلاستیک و آرایشگران مختلف هرچه زودتر از یک روانشناس وقت بگیرید چرا که این بیماری می‌تواند زندگی‌تان را به کلی مختل کند و برای اطرافیان‌تان هم آزاردهنده باشد.

تحقیقات نشان داده هر چه میزان عزت‌نفس این افراد پایین‌تر باشد میزان اضطراب، افسردگی و وسواس آنها بالاتر می‌رود

سندرم خودزشت‌پنداری چیست؟

سندرم خودزشت‌پنداری یا BDD یک بیماری روانی است که طی آن فرد به شدت در مورد اشکالات جزئی موجود در صورت یا ظاهر خود حساس می‌شود. این بیماری در بسیاری از موارد ناشناخته باقی می‌ماند و فقط در صورتی که شخص علائم بسیار شدیدی مانند افسردگی از خود نشان دهد می‌توان به وجود آن پی برد.

افراد مبتلا به این بیماری خود را زشت می‌بینند و در بسیاری موارد دست به انجام عمل‌های جراحی زیبایی و استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی می‌زنند تا بتوانند ظاهر خود را بهبود ببخشند. البته برای مبتلا بودن به این بیماری لازم نیست که حتما با این شدت علائم گفته شده را داشته باشید، زیرا این بیماری در افراد مختلف به شکل‌های گوناگونی خود را نشان می‌دهد.

سندرم خودزشت‌پنداری تا حدی مشابه بی‌اشتهایی عصبی است که فرد با تصور چاق بودن، از غذا خوردن اجتناب می‌کند؛ با این تفاوت که در بی‌اشتهایی عصبی، نگرانی فرد در مورد شکل ظاهری کل بدن است اما در سندرم خودزشت‌پنداری، بیمار روی یک یا چند نقطه خاص از صورت یا بدن خود تمرکز می‌کند. فرد مبتلا به این بیماری مرتب صورت خود را در آینه چک می‌کند یا برعکس از دیدن آینه فراری است. این بیماری هم در مردان و هم در زنان دیده می‌شود و معمولا از سنین نوجوانی علائم خود را نشان می‌دهد.


بسیاری از مبتلایان از بیماری خود بی‌خبرند!

تحقیقات نشان داده‌ است حدود یك درصد از مردم و 10تا 14 درصد از مراجعه‌کنندگان به متخصصان پوست و زیبایی با این بیماری درگیر هستند و اغلب خود از آن بی‌خبرند. «نوعی اشتغال ذهنی به نقصی تخیلی در ظاهر یا چهره، طوری كه زندگی فرد را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد.» این تعریف روانپزشكان از اختلال روانی بدریخت‌انگاری یا خود زشت‌انگاری بدن است. به عبارتی این دسته از بیماران تصوری اغراق‌آمیز نسبت به نوعی نقص در بدن‌شان دارند.

برای مثال احتمال دارد خیال كنند بینی خیلی بزرگی دارند یا گونه‌ها و چشم‌های‌شان خیلی کوچک یا بزرگ است و… در حالی که اغلب این عیب‌ها فقط در خیال خودشان وجود دارد و بقیه متوجه آنها نمی‌شوند.
سرانجام، این خیالات و تصورات آنقدر قوت می‌گیرند كه همه دغدغه فرد در زندگی، تلاش برای تغییر نقص جسمی‌اش می‌شود و این دلمشغولی، كاركرد‌های شغلی و اجتماعی و زندگی او را تحت تاثیر قرار می‌دهد. البته ممكن است این بیماران واقعا نقصی هم در بدن‌شان داشته باشند با این حال تصور آنها نسبت به این نقص، بیش از آن چیزی است كه واقعا وجود دارد و تکرار و بیان اغراق‌آمیز در کلام‌شان محسوس است.

آقایان هم به اندازه خانم‌ها در خطرند!
پیرو تحقیقات انجام شده این بیماری معمولا بین سنین 15 تا 35 سالگی رخ می‌دهد که بیشترین شیوع آن در 33 سالگی بوده است. نسبت شیوع بین خانم‌ها و آقایان تقریبا برابر گزارش شده است.
این بیماری در آقایان بیشتر به ابراز نگرانی از نازک شدن موها و کم شدن موی سر، کم مویی یا پرمویی بدن، فرم عضلات (آقایانی که دائم در حال تزریق هورمون و پروتئین‌های بدنسازی هستند)، قد و اندام تناسلی دیده شده است.
در بانوان هم بیشتر نگرانی‌ها در رابطه با نواحی صورت، چهره و در مواردی شکل پاها و سایز سینه‌ها بوده است.

رابطه افسردگی و خودزشت‌انگاری

این بیماری با افسردگی، اضطراب و وسواس (فکری- عملی) همبستگی بالایی دارد طوری که حدود 80 درصد از بیماران مبتلا به خودزشت‌انگاری از افسردگی نیز رنج می‌برند. همچنین در بسیاری از موارد احساس ناتوانی در درمان یا برطرف کردن مشکل، چاره‌ای جز خودکشی برای آنها نمی‌گذارد، طوری که 74 درصد از این افراد حداقل یک‌بار به خودکشی فکر کرده‌اند.

کمبود اعتماد به نفس و عزت‌نفس از دیگر مسائلی است که این گروه با آن درگیر هستند که این موضوع تاثیر زیادی در روابط اجتماعی و زندگی فردی‌شان می‌گذارد. تحقیقات نشان داده هر چه میزان عزت‌نفس این افراد پایین‌تر باشد میزان اضطراب، افسردگی و وسواس آنها بالاتر می‌رود.


جراحی‌های زیبایی به این افراد کمکی نمی‌کند!

درمان این افراد از طریق عمل‌های جراحی تقریبا غیرممکن است موضعی که باید عمل جراحی شود طرز فکر و باور ذهنی آنهاست! این افراد بهتر است روی ترس‌های خود کار کنند. یکی از رویکرد‌های درمانی که امروزه پاسخ دهی خوبی داشته رویکرد شناختی رفتاری است که 82 درصد از این بیماران به وسیله آن بهبود یافته‌اند. در ضمن درمان با این رویکرد میزان عزت نفس، افسردگی و اضطراب را هم کاهش می‌دهد. بیشتر اوقات می‌بینیم با اطمینان بخشیدن به بیمار یا تعریف و تمجید از او بیماری‌اش کمرنگ‌تر می‌شود که البته این تاثیرگذاری موقتی است.

یا به آینه زیاد نگاه می‌کنند یا از آن فراری‌اند!

از نشانه‌های شایع افراد مبتلا به اختلال خودزشت‌انگاری به موارد زیر می‌توان اشاره کرد: این افراد باور غلط از چهره و اندام خود دارند، از آینه و سطوح شفاف اجتناب می‌کنند یا برعكس، بیش از حد در آینه می‌نگرند و برای پنهان كردن نقص فرضی به لوازم آرایش یا لباس‌های رنگارنگ و متنوع روی می‌آورند و در عکس‌ها چهره یا عضو مورد نظر را بیش از حد می‌پوشانند یا مدام از هورمون‌های بدنسازی و … استفاده می‌کنند.

این بیماری به جای اینکه بیمار را پیش روانشناس بفرستد، او را همنشین همیشگی مطب جراحان زیبایی و پوست می‌كند که البته این موضوع نه تنها گاهی به سود پزشکان و جراحان نیست بلکه به ضرر آنها هم تمام می‌شود زیرا این بیماران همیشه ناراضی هستند و در هر حرفه‌ای رضایت مراجعه‌کننده باعث جذب مراجعان دیگر می‌شود. گاهی حتی دیده می‌شود این بیماران اقدام به شکایت‌های قانونی علیه پزشک مورد نظر می‌کنند.

خواندني ها | ۱۳ بهمن۱۳۹۴ | 355444 بازدید | نظرات

دانشگاه زوریخ نرم افزار هوشمندی ساخته که بهتون میگه چه قدر زیبا هستید.فقط کافیه به سایت این دانشگاه مراجعه کنید و در قسمت مربوط به آپلود عکس یکی از عکسهاتون رو آپلود کنید.بعد از چند دقیقه که پردازش انجام بشه میزان زیبایی شما محاسبه و اعلام میشه.

میزان زیبایی در این سایت ۶ درجه داره و از hmm.. که متوسط شروع میشه و تا godlike که بالاترین درجه است ادامه داره.میتونید نتیجه آنالیز و عکستون رو هم با دوستانتون شیر کنید.همچنین میتونید عکسهای بقیه دوستانتون رو هم تست کنید و ببینید اونا چه قدر زیبا هستند!!
در نتیجه نهایی سن شما هم با توجه به عکستون پردازش و اعلام میشه که ممکنه برای بعضی ها کمتر از سن واقعیشون باشه و یا برای بعضی ها بیشتر از سن واقعیشون!

آدرس سایت:

https://howhot.io

چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه

در صورتیکه نتونستید وارد سایت بشید میشه برنامه رو از گوگل پلی دانلود کنید و توی گوشیتون نصب کنید.اینطوری راحت میتونید میزان زیبایی هر کسی رو که دوست داشتید مشخص کنید:

جهت دانلود برنامه HowHot از گوگل پلی برای موبایل های اندروید کلیک کنید

 

برای نمونه ما عکس تعدادی از هنرپیشه ها و چهره های مطرح ایرانی رو توی این سایت آپلود کردیم که در ادامه میتونید نتیجه اون رو ببینید:

۱-لیلا اوتادی تنها هنرپیشه زن ایرانی بود که بالاترین درجه زیبایی رو در این سایت به دست آورد(godlike)

۲-صدف طاهریان و نیوشا ضیغمی هم یک درجه پایین تر از لیلا اوتادی شدند و درجه استانینگ رو کسب کردند:

۳- محمد رضا گلزار و شیلا خداد و سحر قریشی و شهاب حسینی هم سومین درجه زیبایی رو گرفتن و هات شدند:

۴-نیکی کریمی و گلشیفته فراهانی هم درجه چهارم زیبایی(نایس) رو بدست آوردند.شما میتوانید این کار رو برای بازیگران دیگه یا دوستانتون یا اعضای فامیل هم انجام بدید و نتیجه رو برای هم در فیسبوک یا اینستاگرام یا تلگرام به اشتراک بگذارید.البته ممکن است یک هنرپیشه یا یک شخص عادی با عکسهای مختلف درجات زیبایی متفاوتی هم کسب کند.

راهنمای دقیق استفاده از این نرم افزار:
یکی از عکسهاتون رو که کیفیت خوبی داره و نوره مناسبی هم داره انتخاب کنید و در سایت این نرم افزار آپلود کنید.بعد از چند دقیقه عکس شما پردازش شده و نتیجه بهتون اعلام میشه.
ابتدا وارد سایت بشید.روی گزینه upload your own کلیک کنید.حالا عکس خودتون یا دوستان یا هرکسی رو که مایل هستید میزان زیباییش رو بدونید انتخاب کنید.آپلود شدن عکس داخل سایت چند دقیقه ای طول میکشه.بعد از اون نتیجه اعلام میشه.دقیقا در زیر عکس سنی رو که نرم افزار تشخیص داده میبینید.این سن ممکنه از سن واقعی شما کمتر باشه یا بیشتر باشه.به هر حال این سن توسط نرم افزار و با توجه به میزان جوان موندن شما محاسبه میشه.در زیر اون هم شما جدولی رو میبینید که ۶ درجه داره و از hmm… شروع میشه تا godlike.دو فلش مشکی روی هر کدوم از این درجه ها باشه یعنی زیبایی شما اون درجه هست.godlikeبالاترین درجه زیباییه و معمولا کمتر کسی هست که این درجه از زیبایی رو بتونه کسب کنه

خوش آمدید و از این رو در روی زمین مانده بود این بحث و بررسی و

خیلی عالیه،برای سرگرمی عالیه..من که همش دارم عکسای خودمو و دوستام و فامیل و هرکسی دستم برسه تست میکنم…عالییییییههههه…مرسسسسیی

Nice

عکسایی که تست میکنیم تو سایت ثبت میشه؟؟

خیلی میترسم معتبر نباشه و عکسا پخش بشن

عکسهایی که در سایت این نرم افزار آپلود میشن پس از تجزی و تحلیل و تعیین کردن میزان زیبایی از روی سرور اصلی پاک میشن.این سایت کاملا معتبر بوده و از جدیدترین قوانین مربوط به خط مشی رازداری و اصول حفظ اطلاعات محرمانه پیروی میکنه.

من نگرانم عکسا پخش بشه.
یکی لصفا بگه که واقعا عکسا پخش می شه یا نه!

دوستان یکی بگه عکسایی که گذاشته کار دستش نداده؟

سلام خیلی خوبه ولی فکر کنم زیاد معتبر نیست چون از خودم چندین عکس متفاوت گذاشتم و نتیجه تست خیلی نوسان داشت

دقیقا منم

منم سوال سحر را داشتم عکسهایی که تست میکنیم تو سایت ثبت میشه؟

پاسخ به سحر و ندا
این عکسها بعد از تجزیه و تحلیل و ارائه نتیجه به شما از روی سرور سایت پاک میشه.البته شما خودتون میتونید از نتیجه ای که بهتون اعلام شده عکس بگیرید و برای خودتون نگه دارید.

سلام چطور میشود از عکسهای ثبت شده را دید

از کجا بدونیم عکسا پخش نمیشه؟

این سایتها همگی دارای یک سری خط مشی و اصول رازداری هستند و معمولا طبق قوانین اتحادیه اروپا همگی به این اصول حریم خصوصی پایبند میباشند.

سلام یعنی چکسانی میتوانند عکسارو ببینند

این عکسها توسط نرم افزار تجزیه و تحلیل میشه و شخص خاصی اونا رو نگاه نمیکنه.

سلام این عکسا یی که میزاریم داستان درست نشه براش؟

این عکسها بعد از تحلیل و ارائه نتایج توسط سرور نرم افزار پاک میشوند

میشه عکسارو حذف کرد?

چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه

عکسها جایی ذخیره نمیشوند و سرور نرم افزار بعد از ارائه نتایج تصاویر شما را پاک میکند

منم گاد لایک گرفتم یعنی راسته واقعا ? !!!!

این نرم افزار کاملا علمی بوده و توسط اساتید دانشگاه ساخته شده و نتایج آن معتبر میباشد.

این نرم افزار فقط بر اساس نوع نوع عکس کیفیت وضوح شارپ و … کار میکنه یعنی اگه ی عکس اتلیه ای بزارین همتون godlike میشین درست نمیگم ادمین???!!!

کاملا درست میفرمایید.کیفیت عکس نتیجه نهایی رو تعیین میکنه

چگونه دانلود کنم

این نرم افزار قابل دانلود نیست.شما باید عکسهای خود را در سایت اصلی آپلود کنید تا بعد از تجزی و تحلیل توسط سرور مرکزی نتیجه به شما اعلام گردد

مدیر عزیز این نرم افزار کاری به کیفیت تصویر نداره من از خود سایت قوانین ونحوه تشخیص رو تحقیق کردم
البته نوشته معیار خاصی برای تشخیص زیبایی دارن

منظور از کیفیت تصویر میزان تطابق عکس با چهره واقعی است.هرچه قدر کیفیت عکس بالاتر باشد و در شرایط نوری مناسب تری گرفته شده باشد نتیجه پردازش با واقعیت متناسب تر میباشد.ممنون از توضیحات شما

من نمیدونم چطورباید از این نرم افزار استفاده کنم میشه راهنماییم کنین

یکی از عکسهاتون رو که کیفیت خوبی داره و نوره مناسبی هم داره انتخاب کنید و در سایت این نرم افزار آپلود کنید.بعد از چند دقیقه عکس شما پردازش شده و نتیجه بهتون اعلام میشه.
ابتدا وارد سایت بشید.روی گزینه upload your own کلیک کنید.حالا عکس خودتون یا دوستان یا هرکسی رو که مایل هستید میزان زیباییش رو بدونید انتخاب کنید.آپلود شدن عکس داخل سایت چند دقیقه ای طول میکشه.بعد از اون نتیجه اعلام میشه.دقیقا در زیر عکس سنی رو که نرم افزار تشخیص داده میبینید.این سن ممکنه از سن واقعی شما کمتر باشه یا بیشتر باشه.به هر حال این سن توسط نرم افزار و با توجه به میزان جوان موندن شما محاسبه میشه.در زیر اون هم شما جدولی رو میبینید که ۶ درجه داره و از hmm… شروع میشه تا godlike.دو فلش مشکی روی هر کدوم از این درجه ها باشه یعنی زیبایی شما اون درجه هست.godlikeبالاترین درجه زیباییه و معمولا کمتر کسی هست که این درجه از زیبایی رو بتونه کسب کنه

سلام من نمی دونم اینایی که میگن عکس ما پخش میشه پیش خودشون چی فک میکنن آخه مگ دنیا محتاج عکس های شمان! !!!!!!!!؟ البته با عذر خواهی از همه این حرف خیلی اذیتم میکرد که بگم.

این سایت کاملا معتبر بوده و قوانین مربوط به رازداری و حریم شخصی رو کاملا رعایت میکنه.این سایت علمی و تخصصیه و توسط دانشمندان متخصص ساخته شده و به هیچ وجه عکسها در سرور سایت ذخیره نمیشه و بعد از تجزیه و تحلیل و ارائه نتیجه پاک میشه.

جاب بود خداکنه معتبر باشه واقعا

با عرض سلام من این سایت را برای انواع عکسهای یه نفر امتحان کردم با توجه به کیفیت عکس اون فرد نتایج متغیر بود…عکس با کیفیت را godlike می ده و عکس خیلی بی کیفیت همون فرد را لول های پایین تر می ده….عکس این هنرپیشه هایی رو هم که گذاشتی باید بگم عکس لیلا اوتادی که شما امتحان کردین یکی از بهترین عکساشه و از نیکی کریمی هم من عکسای متعددی را امتحان کردم ودرجات بالاتری را هم داد(عکسی که از کریمی امتحان کردی خوب نیست….هرچند من چهره خانم کریمی را دوست ندارم) و عکس اکثر بازیگر های هالیوود را که امتحان کردم godlike داد و یا حداقل stunning…علتش چی بود ؟ چون عکساشون با کیفیت بود. از طرفی یعنی ایا اقای مریلین مانسون وحشتناک خواننده راک در حد nice هست؟ ایشون را nice داد و شهاب حسینی را هم nice داد….مریلین مانسون را در نت سرچ کنید

راستی اکثر عکسهای خانم صدف طاهریان ( بعد از بی حجابی) را godlike می ده ….عکسایی که بعد بی حجابی گرفته را امتحان کنید…..همش godlike هست….چون عکساش فوتو شاپ و نور پردازی خوب داره….من قبول ندارم این نتایج را….

ممنون از توضیحات کامل و مفید شما…به هر حال این یک نرم افزاره و بر اساس اصول ریاضی و فرمولهای محاسباتی کار میکنه.ممکنه برای عکسهای متفاوت از یک نفر نتایج متفاوتی داشته باشه.معیارهای زیبایی هم تفاوتهای زیادی با هم دارند.مشاهده کنید که در انتخاب ملکه زیبایی سال تا چه حد معیارها تفاوت میکنه و خیلی مواقع چهره ای که به نظره خیلی ها زیبا نیست انتخاب میشه.در حالیکه اونجا نظرات داوران اعمال شده.معیارهای زیبایی نسبی هستند و این نرم افزار هم اصول کلی زیبایی رو با فرمول محاسبه میکنه و این تفاوتها و اختلاف سلیقه ها هم در تحلیل نتایج همیشه پیش میاد

سلام من همیشه عکسام آخرشه

ترو خدا توضیح بدید چطور استفاده کنم من نمیدونم

درست شد

نایس یعنی چی

زیبا

من نایسم وای خدا

سلام خسته نباشید من این نرم افزار هر کاری می کنم نمیتونم دانلود کنم میشه لطفا یک کاری بکنیدتا من بتونم نرم افزار دانلود کنم

دوست عزیز این نرم افزار توسط دانشمندان سوییسی ساخته شده و فقط از طریق سرور این دانشگاه قابل دسترسی هست و امکان دانلود اون وجود نداره.شما فقط میتونید عکسهاتون رو اونجا آپلود کنید و نتیجه رو ببینید.

آقا من با لپ تاب میرم عکسو بهش میدم ولی تو نتیجه فقط سنمو میگه. با لپ تاب نمیشه مگه؟

من عکس هام که با موبایل و دوربین عادی گرفتم ،.. godlike شد ،..و بقیه عکس هام هم هات یا stuting ،.پس چه طور هنرپیشه ها ی معروف نایس هستن ؟؟
حتی هات هم نیستن !!!!!!!

هنرپیشه ها نباید الزاما خیلی زیبا باشند ولی گاهی در میان چهره های ناشناس کسانی هستند که زیبایی بسیار بالایی دارند.

آدرس سایتش کجاس؟

https://howhot.io

چرا نمیشه وارد سایت شم؟ فیلتره

به نظر من بیشتر باید جنبه سرگرمیش رو در نظر بگیرید تمام مخلوقات خدا زیبا هستن صد سال پیش همان اروپایی ها به سیاهان زشت میگفتند اما الان میبنیم که خیلی از سیاه پوستان هم در مسابقات زیبایی اول یا دوم میشن نگاه ها تغییر کرده و نوع و میفیت عکس مهمه من چندین بار امتحان کردم در حالت های مختلف البته بدون هیچ آرایشی از okتا hot هم پیش رفت من با خانمی که گفتن شهاب حسینی خوش قیافه تره موافقم نمیدونم چطوری پردازش میکنن و بیشتر به چهرهای غربی و اروپایی امتیازهای بیشتری میدن و عکس همین دو تا خانم اینجا با بهترین دوربین و فتوشاپ عکساشون رو تغییردادن و بعد فرستادن حتی من گلشیفته فراهانی رو بهترین عکسش رو که فرستادم شد hotبا اینکه خودمم عکسی بدون آرایشم داشتم که hot گرفته بود به نظرم بیشتر به جنبه سرگرمیش نگاه کنید بهتره

واقعا سایت خوبیه من با چن تا عکس از خودم با یه دوربین امتحان کردم نتیجه هاش یه جور بودhot میومد با اینکه میدونم کسی لازم به عکس ماها نداره که پخش کنه ولی باز میترسم

سلام خدمت مدیر سایت میخواستم بدونم از چه درجه میشه گفت زیبایی طرف داره

از درجه نایس به بعد

از کجا میشه فهمید که عکسا سیو نمیشن و پاک میشن ؟؟؟؟

این سایت رو دانشمندان متخصص در دانشگاه زوریخ ساختن و از قواعد و اصول رازداری پیروی میکنه و خیالتون راحت باشه که عکسی از شما در سرورهای این سایت ذخیره نخواهد شد و تمام عکسها بعد از تجزیه و تحیلی و ارائه نتایج پاک میشن

اصلا نفهمیدم طریقه ی استفادش چه طوریه .و درضمن راهنماییم کنید که چه عکسی رو میتونم برای شخیص بهتر استفاده کنم.

واقعا خوب بود .چون از همهی دوستام خوشکل تر بودم.آخی بیچاره دوستم……. از همه زشت تر بود. و گفت .این برنامه خیلی چرتو پرته.

چقدر موجود بیخودی هستی شما

یکی از عکسهاتون رو که کیفیت خوبی داره و نوره مناسبی هم داره انتخاب کنید و در سایت این نرم افزار آپلود کنید.بعد از چند دقیقه عکس شما پردازش شده و نتیجه بهتون اعلام میشه.
ابتدا وارد سایت بشید.روی گزینه upload your own کلیک کنید.حالا عکس خودتون یا دوستان یا هرکسی رو که مایل هستید میزان زیباییش رو بدونید انتخاب کنید.آپلود شدن عکس داخل سایت چند دقیقه ای طول میکشه.بعد از اون نتیجه اعلام میشه.دقیقا در زیر عکس سنی رو که نرم افزار تشخیص داده میبینید.این سن ممکنه از سن واقعی شما کمتر باشه یا بیشتر باشه.به هر حال این سن توسط نرم افزار و با توجه به میزان جوان موندن شما محاسبه میشه.در زیر اون هم شما جدولی رو میبینید که ۶ درجه داره و از hmm… شروع میشه تا godlike.دو فلش مشکی روی هر کدوم از این درجه ها باشه یعنی زیبایی شما اون درجه هست.godlikeبالاترین درجه زیباییه و معمولا کمتر کسی هست که این درجه از زیبایی رو بتونه کسب کنه

محشره.

باورتون میشه.stunning بودم.من رفتم پز خوشگلیم رو بدم. بای بای……………………….

به نظر من همش سر کاریه چون من یه عکسی دادم که چهره نبود باز هم درصد زیبایی و سن رو داد

منو راهنمایی کنیدبرای استفاده از نرم افزار

یکی از عکسهاتون رو که کیفیت خوبی داره و نوره مناسبی هم داره انتخاب کنید و در سایت این نرم افزار آپلود کنید.بعد از چند دقیقه عکس شما پردازش شده و نتیجه بهتون اعلام میشه.
ابتدا وارد سایت بشید.روی گزینه upload your own کلیک کنید.حالا عکس خودتون یا دوستان یا هرکسی رو که مایل هستید میزان زیباییش رو بدونید انتخاب کنید.آپلود شدن عکس داخل سایت چند دقیقه ای طول میکشه.بعد از اون نتیجه اعلام میشه.دقیقا در زیر عکس سنی رو که نرم افزار تشخیص داده میبینید.این سن ممکنه از سن واقعی شما کمتر باشه یا بیشتر باشه.به هر حال این سن توسط نرم افزار و با توجه به میزان جوان موندن شما محاسبه میشه.در زیر اون هم شما جدولی رو میبینید که ۶ درجه داره و از hmm… شروع میشه تا godlike.دو فلش مشکی روی هر کدوم از این درجه ها باشه یعنی زیبایی شما اون درجه هست.godlikeبالاترین درجه زیباییه و معمولا کمتر کسی هست که این درجه از زیبایی رو بتونه کسب کنه

سلام
یادتان باشد نرم افزار نمی تواند زیبایی را تشخیص دهد چون اساس آن کد نویسی است که ربطی به احساسات و معیارهای زیبای ندارد
برای مثال شما هر عکس بگذارید از در و دیوار به شما جواب می دهد. پس خودتونو در گیر چیزهای بی خود نکنید آینه برای دیدن زیبایی تان کافی است.

عکس لیلا حاتمی رو مرد تشخیص داده!!!!!

سلام من Hot گرفتم میشه بگی یعنی خوب بد یا متوسط

هات یعنی زیبایی شما از افراد معمولی یک درجه بالاتره.بعد از هات فقط یک درجه تا بالاترین درجه زیبایی فاصله هست

مدیر تورو خدا جواب بدین. این نرم افزار نتیجش واقعیه؟ آخه اصلا به من آخرین گزینه رو نمیده در صورتی که من از نظر دیگران فوق العاده زیبام. دوستامو خیلی کسای دیگه رو که امتحان کردم اخرین گزینه رو میده اما به من هات. اعصابم به هم ریخته

این نرم افزار کاملا علمی و تخصصیه و توسط دانشمندان متخصص ساخته شده ولی معیارهای به کار رفته در محاسبه زیبایی ممکنه با معیارهای جامعه ما متفاوت باشه چون این معیارها جهانی هستند و استانداردهای زیبایی در تمام نقاط دنیا در اون لحاظ شده.شما یک عکس از خودتون که کیفیت بالایی از لحاظ نورپردازی داشته باشه و توسط عکاس حرفه ای گرفته شده باشه رو تست کنید.شرایط عکس و کیفیت اون برای اعلام نتیجه درست خیلی ضروریه

اصلن خوب نبود

یعنی ممکن نیس اشتباه بگه؟ آخه دو نفرو که کاملا شبیه همن میزارم یکی رو میگه گود لایک یکی رو میگه نایس. با چندین عکس هم امتحان کردم. ریحانا رو هم فقط یک عکسش رو گود لایک داد. وای این چی بود من پیدا کردم

عکس دوستم رو که اصلا کیفیت نداش گذاشتم و گود لایک رو بهش داد. و یا خیلیییی از چهرا های فوق العاده زشت رو میزارم هات میده

دوست عزیز زیبایی یک حقیقت نسبی هستش و یک معیار ثابت نداره.این هم نرم افزاره و فقط با اصول ریاضی کار میکنه

یعنی ممکنه کسی زیبا باشه و نمره نگیره و کسی زشت باشه و نمره بگیره؟ آرومم کردین. یعنی چی بر اساس اصول ریاضیه؟

دوست عزیز منظور از اصول ریاضی یک سری نسبتهاست که بین اجزای صورت برقرار میشه.مثلا نسبت طول بینی به فاصله گونه ها یا نسبت طول لب به طول پیشانی و خیلی نسبتهای دیگه.این نسبتها هرکدوم یک محدوده قابل قبولی داره که هرکس در اون محدوده باشه امتیاز بیشتری برای زیباییش میگیره

ممنون ک جواب میدین. ولی من هر چهره خوشگلی رو امتحان کردم گودلایک داد اما ب من نمیده. حتما چهرم معمولیه دیگه

دوست عزیز در خیلی از مواقع چهره هایی که توسط این نرم افزار گودلایک رو میگیرن در بین مردم عادی چندان زیبا محسوب نمیشن.مهم در هر جامعه ای نظره اکثریت اون جامعه است.اگر در بین بیشتر آشناها و دوستان شما چهره زیبایی دارید قطعا همینطوره.ملاکهای زیبایی این نرم افزار بیشتر شامل استاندارهای اروپایی و آمریکایی هستش و به خاطره همین چهره هایی که زیبایی شرقی دارند معمولا نمیتونن بالاترین درجه رو بگیرن.نگاه کنید به مسابقات ملکه زیبایی سال.در خیلی از مواقع چهره هایی که به نظره اکثریت مردم خیلی زیباتر هستند حذف میشن و حتی خیلی مواقع چهره ای رو که کسی انتظارش رو نداره اول میشه.اینها همه به خاطره تفاوت استاندارهای علمی با نظرات عامه است.

اشکال دیگه ای هم که داره ظاهر رو با استاندارد غربی هستش مثلا چشم ابی تو شرق کمه و این این رو حساب میکنه چشم معمولا ابی باشه چون ارومای ههی معمولا چشم ابین

به نظر شما برای یک مرد چه درجه ای خوبه؟

درجات نایس و هات برای مردها خوبه ولی پایین تر از اون یعنی معمولی…مردها کمتر میتونن درجه گودلایک رو بگیرن

من عکس دختر دایی مو دادم ولی کمترین امتیاز رو گرفت با این که اون از نظر زیبایی عالیه

خوب واجبه حالا درصد زیبایتو بدونی تو که از پخش عکسا میترسی

من عکس پسرعموی دوسالمو زدم زده ۳۳ سال!!!!!!تازه مربع آبی روی درخت پشت سرش زوم کرده بود!!

دوست عزیز در این سایت چندین بار تذکر داده شده که از آپلود و تست افراد زیر ۱۸ سال خودداری شود چون این نرم افزار فقط برای افراد بالای ۱۸ سال طراحی شده

بنظر من فقط قادره چهره رو از غیره تشخیص بده وگرنه زیبایی و سن رو شانسی مینویسه…

منم امتحان کردم یه درجه پایینترازگادلایک بودم خخخخ جالب بود باارایش سن خودمه بی ارایش بزرگتر نشون داد.

در جواب کسی که میگه مگه بقیه محتاج عکسای شمان باید بگم نه کسی محتاج عکسای مانیست ولی این موضوع رو شمایی که پسری یا دخترایی که اثلا محدودیت از طرف خانواده ندارن نمی فهمن .

این نرم افزارخیلی خوبه ولی به نظرمن پوریاپورسرخ درصدزیبایش بیشتره

من دقیقا یک عکس رو دیشب و امروز امتحان کردم دیشب گفت نایس. امروز گفت استانینگ. خلاصه که قاطی کرده

یه مشکلی داره با اجزای صورت حساب نمیکنه مثلا من عینک زدنی میشه ok ولی بدون عینک میشه nice یا بد عکس گرفتنی پایین میاد خوب گرفتنی میاد بالا یه جورایی ایراد داره

همش چرتو پرتره بابا یکم اعتمادبه نفس داشته باشین که
قیافتو همینطور که هست بدون هیچ تستی زیبا بدانید و
خداروشکر به خاطر سالم بودنشون شکر کنید.

این نرم افزار نمیتونه تشخیص درستی داشته باشه.
من چند تا عکس از گوگوش گذاشتم فقط زد نایس.
بعد عکس پرسنلی یه آقای معمولی رو گذاشتم نوشت گاد لایک.
این آقا رو هیچکی نگاه نمیکنه اصلا!!!!!!!!!!!

مزخرف تر از اینم مگ میشه …بدبختا تابلوئه که فقط عکساتونو میخاد ….نکنین این کارا رو نکنین …هانا اخه تو چقد ساده ای باز

من که خودم میدونم گود لایکم چرا بزنم والا

اکثرا هم دخترا اینجا سر زدن یه چیزی عکس بدون آرایش هم بذارید 😂😂😂😂😂

چتور عکس بزارم

سلام.من امتحان کردم..همش چرت و پرته..من چهرم زشته ولی عکسمو هات زد…دروغه

سایتش قفل شده علتش چیه؟

سایتش بازه.با یک مرورگر دیگه امتحان کنید

Stunning woooof😍😆😁

تبریک میگم

خدمت دوستایی که میگن چرا هردفعه یه درجه میده بگم که یه آدم ممکنه تو یه عکس خوشگل باشه تو یکی هم نباشه

تا حالا فک میکردم فقط خودم الافم…خوشحالم میبینم اینهمه ادم بیکار و الاف دیگه هم هست……دم همتون گرم پیش خودم روسفیدم کردین:)))))))))

یکی ندونه فکر میکنه از یه کره دیگه اومدن بعضیا.. نه اینکه خیلیی به گذاشتن عکساتون توی شبکه های اجتماعی حسااسید!!! هع.. همیه دغدغه شون اینه عکسا پخش نشن!! یکی این حرفهارو بزنه که توی هیچ شبکه ی اجتماعیی عضو نبوده باشه!! والا بخدا.. راه به راه فرته فرته عکسای پروفایلاشونو در هر شکلو حالتی که هستنو دارن آپلودش میکنن اونوقت الان حرف از نگرانیشون بابت پخش شدن عکسای زاقارتشونه.. بسه اینقد جانماز آب نکشین واسه این ملتی که سرشون همش توی کارای همدیگست.. به یکی این حرفهاتونو بزنیدش که لااقل ایرانی نبوده باشهو نشناسنتون..!!!

واااااااااااااای خدا. مردم از خنده. عکس احمدی نژادو آپلود کردم stunning شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تو گوگل سرچ کنید احمدی نژاد. توی تصاویر ، اولین عکس از سمت چپ یه عکس ازش هست که دستشو گذاشته رو گوشش. اونو آپلود کنید. من این کارو کردم از محمدرضا گلزار درجه بالاتری گرفت.stunning گرفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!دخترا حالا هی برید آرایش کنید عکس بگیرید آپلود کنید.

من متوجه شدم تنها معیار زیبایی این برنامه تقارنه من خودم بصورت عادی چهره ام تقارن نداره
در صورتی که با یه آرایشی که این نا متقارنی و فاصله ها برطرف شده واسم گود لایک میزد در صورتی که همه بم میگن جذابم در صورتی که بیشترین لول عکسی که میگرفتم بدون ارایش تو این برنامه نایس بود و بقیه عکس ها اوکی بود…

ممنون از دقت نظر شما…به نکته خیلی مهمی اشاره کردید.این نرم افزار برای محاسبه زیبایی از نسبتهای خاصی بین اجزای صورت استفاده میکنه که هرچه این نسبتها به معیارهای استاندارد نزدیک تر باشه درجه زیبایی بالاتر میره و یکی از مهم ترین پارامترها در برقراری این نسبتها همین موردیه که شما به درستی اشاره کردید.تقارن نکته خیلی مهمیه و کسانی که بلد هستن با تکنیکهای آرایشی این تقارن رو در اجزلی صورتشون به وجود بیارن همیشه از نظر دیگران خیلی جذاب و زیبا به نظر میان.موفق باشید

نه بابا این حرفا چیه. تقارن و تناسب اجزای صورت…
فقط و فقط به کیفیت و شفافیت عکس کار داره. مثل اینکه نظر قبلی منو نخوندین. یه مثال عینی و کاربردی براتون زدم.آقا، محمدرضا گلزار چهرش متقارن تره یا احمدی نژاد؟!!! پاسخ دادن به این سوال که نیاز به نرم افزار نداره این عکس گلزار که خودتون توی نرم افزار امتحان کردید و این بالا گذاشتید به این خوشگلی ، فقط چون عکس خیلی شفاف نیست و رزولوشن خوبی نداره hot گرفته ، ولی یه عکس از احمدی نژاد من آپلود کردم به خاطر اینکه رزولوشن عکس خوب بود ،stunninگرفت!!! پس باید نتیجه گرفت که چهره احمدی نژاد ، جذاب تر و متقارن تر از گلزاره؟!!!!

این بازیگر های ایرونی بااین همه عمل جراحی کجاشون خوشگلن! !!مگه ما اینها رو آدم کنیم 😝😝😝

سلام خیلی عالیهههه ولی بعضی از عکسااارو نمیاره چراااا

من عکسمو گذاشتم خیلی ترسیدم فوری برنامرو پاک کردم میترسم عکسم دردسر ساز شه

ب من بگید عکسم میمونه یا پاک میشه خیلی نگرانم،ممنون

عکس هیچ کس توی سرورهای سایت ذخیره نمیشه و بعد از تجزیه و تحلیل و ارائه نتیجه پاک میشه

سلام اگه این معتبر و واقعی باشه من از همه این نمونه ها زیباترم خخخخ.چون مینیویسه خیره کننده.

سلام این نرم افزار بیشتر به کیفیت عکسا توجه داره البته اگه درست باشه من خیلی باید جذاب باشم چون ۸۰در صد عکسامو خیره کننده میده. به نظر من واقعیه.

مسخره ست هرکی بیشتر آرایش داشته باشه امتیاز بالاتری بهش می ده من این رو روی عکس های خودم تست کردم با آرایش بیشتر به من امتیاز بالاتری میده

Www.

وا ! یکبار این برنامه بهم استاینگ رو میده یکبار هم هات . اه اه چرته بابا

سلام. ببخشید من اکثر عکسام رو هات و نایس میگه بهصیاشم استانینگ و ۳تاشم از ۱۰۰ تا گاد لایک میگه. الان درجه زیبایی من چقدره؟

زیاد جدی نگیرین بیشتر به زاویه بندی و کیفیت و آب و رنگ عکس نمره میده حالت سرگرمی داره و گرنه از طناز طباطبایی که دیگه خوشگلتر نداریم هر چی عکساشو زدم نوشته بود nice ولی عکس بعضیا که حتی از معمولی هم کمترن رو میزدم مینوشت stunning مثلا اروپایی هارو خیلی خوب نمره میده

به نظرم واقعیه چون یک چهره خوشگل رو ندیدم که استانینگ یا گاد لایک نده. کسایی که خوشگلن اکثرا گاد لایک میده اما به بقیه خیلی کم گاد لایک میده. اخه من خوشگلم چشمامم ابیه:(

ولی ۳بار گاد لایکو بهم داد

اگر یکبار هم موفق به گرفتن درجه گادلایک شوید قطعا چهره شما گادلایک میباشد وگرنه کسی که چهره گادلایک نداشته باشد هیچ وقت و با هیچ عکسی نمیتونه این درجه رو کسب کنه

وای جدی میگین. پس چرا بعضی ها از هر ۲۰ تا عکسشون ۱۹ تاشو گاد لایک میگیرن ولی من یکیشو

به کیفیت عکس ها بستگی داره

به من گاد لایک داده چشمم آبی نیست یه عکس معمولی
حالا من چیزی برنده میشم هههههههههه😃

به نظرمنم واقعیه چون حتی سن عکس هامم تشخیص میده به منم استانینگ میده به آرایش هم بیشتر نمره میده

من با بدترین کیفیت دوربین عکس گرفتم گودلایک گرفتم

عکس آقای سام درخشانی رو بذارید.من گذاشتم گادلایک گرفت.

منم گودلایک ،میخواستم ببینم این همون برنامه یhowhot هستش؟

منم گادلایک ، به نظر من بیشتر روی تقارن و تناسب اجزای صورت تاکید داره ولی ربطی هم به آرایش زیاد نداره چون من با آرایش خیلی کم گاد لایک گرفتم

این که همه رو stunning نشون میده!!!

وارد سایت نمیشه ()

شما برنامه رو از طریق لینکی که در مطلب گذاشتم از گوگل پلی دانلود کنید و راحت توی گوشیتون درجه زیبایی هرکسی را که خواستید تعیین کنید.

میخواستم بدونم چجوری میشه عکسم رو بدم هرچی میزنم نمیاد ادمین! 😢

شما برنامه رو از طریق لینکی که در مطلب گذاشتم از گوگل پلی دانلود کنید و راحت توی گوشیتون درجه زیبایی هرکسی را که خواستید تعیین کنید.

چرا باز نمیکنه سایتو

شما برنامه رو از طریق لینکی که در مطلب گذاشتم از گوگل پلی دانلود کنید و راحت توی گوشیتون درجه زیبایی هرکسی را که خواستید تعیین کنید.

به نظرم بین اینا اول گلشیفته فراهانی و بعد صدف طاهریان قشنگن بقیشون معمولی ان از قبافه اوتادی هم خوشم نمیاد چون بدجنس میزنه

Google play baraye download imale mikhad

از گوگل پلیم دانلود میکنم ی جور دیگه از برنامه هست این دیگه دانلود نمیشه. میحوام همین برنامه رو چی کار کنم

ببخشید چرا من نمیتونم برم تو سایت؟

سلام چرا سایت اصن وا نمیشه؟؟؟؟

اون دوستانی که میگن نمیدونم با ارایش بهتر امتیاز میده و چی و چی و چی و میگن الاکیه بنظر خودتون کسی که ارایش کرده خوشگل تر نیست؟ خب پس اینم داره واقعیتو میگه و این داره بر اساس تناسب اعضای صورت و صاف بودن و تمیز بودن امتیاز میده پس مطمعنا اگه از یه زاویه دیگه از خودتون بگیرید نتیجه فرق میکنه

امیدوارم این دیدگاه های مزخرف تو ایران تموم شه

ببخشید این برنامه کار میکنه اخه من وقتی عکس از خودم میگیرم یا God likeیا stunningاما میدونم زشتم

باید عکس بدون ارایش گذاشته بشه، منم همین کارو کردم و بالاترین درجه رو هم بهم داد…

دیوانه ها اینها با گرفتن عکس از شما ازش سو استفاده می کنند

خیلی عالیه

خیلی عالیه

سلام دوستان عزیز کسانی که دوست دارن عکسشون با میزان خوشگلیش تو کانال تلگرام گذاشته بشه بیاد تلگرام

@mohamad1439

همش دروغه

همش دروغه
سوءاستفاده میشه از عکستون

این با سن من چه مشکلی داره 😐

البته خانمها باید صبح وقتی از خواب بیدار میشن این کار را انجام دهند نه با یک من آرایش وگریم

من تست چهره محمود احمدی‌ نژاد رو گرفتم . اومد stunning یعنی خیره کننده . یعنی دکتر احمدی‌ نژاد از شهاب حسینی و محمد رضا گلزار جذابتره .

شاید واقعا جذابه ولی خداییش خیلی شیرینه

من چهرمو معمولی نشون داد ولی برام مهم نبود از این رنجیدم که سنمو بیستوهشت سال نشون داد نه بیستویک سال در حالی که من بیستو یک سالمه دوستام بهم میگن بهت میاد یک سال بزرگتر بزنی و بیستو دوسالت باشه قبل اینکه بگم بیستو یک سالمه میگفتن بیستو دو بهت میاد اما فکر نمیکردم دیگه براساس ملاک های این نرم افزار هفت سال بزرگتر بنظر بیام بجا یه سال بزرگتر ..نوشته بیستوهشت ساله بنظر میام.. یعنی اینقدر بزرگتر از سنم نشون میدمو خودم نمی دونستم تا خود صبح گریه کردم که اینقدر پیر نشون میدم ………

چرا وارد سایت نمیشه

کاش یه نرم افزاری هم می آمد که میزان انسانیت و مهربانی آدم ها رو بهشون نشون می داد. ببینم کی جرات می کردد بره و باهاش پز بده.
ارزش ها وقتی طنازی و پز دادن برا قیافه بشه بایدم این دنیاا همین منجلابی بشه که می بینیم…

هر کس برای قیافه اش یا اینکه پیر نشون میده گریه کنه دیوونه است با ooo هم کاملا موافقم

تدبیر

راهنماش چجوریه؟ نوشته آپلود رو بزنید اما دکمه ی آپلود نداره! نحوه استفاده چجوریه؟

ببخشید، می خواستم از شما سوال کنم که آخه راهنماش چجوریه؟ نوشته راهنماشو ولی دکمه آپلود نداره. لطفا بگید خیلی ذوق دارم که با این نرم افزار کار کنم. راستی یک سوال دیگه. این عکسا که پخش نمیشه؟ آیا سایتتون معتبره یا نه؟ لطفا بگید.دوستانی که امتحان کردند بگن که عکساشون پخش شده یانه! نگرانم که معتبر نباشه!!!

چجوری دان کنم؟

فقط با تقارن کار داره اگر صورت متقارن باشه جذاب دیده میشه نقص داشته باشه نه لیلا اوتادی صورتش تقارن داره نیوشا ضیغمی تقارن بوجود اورد با عمل رضاگلزار و بقیه هم تقارن دارن دوستان عزیز به این چیزها فکر نکنید زیبایی توی کل دنیا تعریف نشده من الان ۳۲ سالمه به چهره ام میخوره ۲۷ باشم وقتی ریش و سیبیل میذارم میرم رو ۳۵ سال صورتم متقارن هست و هیچ نقصی ندارم دماغ قلمی و همه چی اوکی منتها به چشم یکی جذابم به چشم یکی معمولی دیدم که میگم خودم یک دختری رو دیدم صورتش هیچ نقصی نداشت ازش خوشم نیومد یک دختر دیگه دیدم دماغش بدفرم بود و لبهاش هم خیلی درشت بود از اون خوشم اومد دخترایی رو هم دیدم که فوق العاده خوشکل بودن ولی با مردایی بودن که کلا قانون هستی رو نقض میکردن برعکسشم دیدم پسری که مشابه خارجیا بود با دختری بود مشابه بچه میمون زیبایی تو ایران شامل خیلی موارد میشه مثلا قیافه بوراک رو داشته باش با یک پراید اصلا جذاب نیستی برعکس قیافه گوژپشت رو داشته باش با بنز اونقدررررر جذابی که عین تو رو خدا خلق نکرده البته تا وقتی بنز رو داری بعدش برمیگردی به همون اصالت خودت در مورد دخترا هم همینه تا وقتی اندام درست و حسابی دارن موهای پرپشت دارن باسن درشت و سینه های درشت و قد کشیده و عین اسب تو خیابون راه برن خیلی خوب میشه امان از روزی که همه اینها به فنا بره که معمولا با گذشت عمر به فنا میره اونجاست که میشه فهمید طرف هیچی نداشته یک عده هم هستن هیچی ندارناااا ولی شرافت دارن اینا سگشون میرزه به تمام جذابان و زیبارویان و بنز داران

خاک تو سر همتون

من می زنم میگه ورد به سایت خصوصی نیست بالا نمیاره باید چیکار کنم

© پیام سلام | نقشه سایت

try {
if ( localStorage.getItem(skinItemId ) ) {
var _g1;
_g1 = document.getElementById(‘g1-logo-inverted-img’);
_g1.classList.remove(‘lazyload’);
_g1.setAttribute(‘src’, _g1.getAttribute(‘data-src’) );

_g1 = document.getElementById(‘g1-logo-inverted-source’);
_g1.setAttribute(‘srcset’, _g1.getAttribute(‘data-srcset’));
}
} catch(e) {}

try {
if ( localStorage.getItem(skinItemId ) ) {
var _g1;
_g1 = document.getElementById(‘g1-logo-mobile-inverted-img’);
_g1.classList.remove(‘lazyload’);
_g1.setAttribute(‘src’, _g1.getAttribute(‘data-src’) );

_g1 = document.getElementById(‘g1-logo-mobile-inverted-source’);
_g1.setAttribute(‘srcset’, _g1.getAttribute(‘data-srcset’));
}
} catch(e) {}

You are here:

بی نظیر بامزه افتضاح ضعیف

از آزاده ملک زاده 17. دسامبر 2016, 9:00 728.5k بازدید ۶۵ دیدگاه

چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه

تا به حالا تو تست زیبایی خودت رو محک زدی؟ فکر می کنی جذاب و خوشگل هستی یا صورتت معمولیه؟ امروز برات تست زیبایی طرح کردم، اگه می خوای تو زیبایی به خودت امتیاز بدی و متوجه بشی از 100 درصد چند درصد خوشگل هستی این تست زیبایی رو انجام بده تا من بهت بگم.

@import url(“https://blog.netnazar.com/wp-content/plugins/wp-viral-quiz/css/front-style.css”);@import url(“https://blog.netnazar.com/wp-content/plugins/wp-viral-quiz/css/skins/buzzfeed.css”);(function(d, s, id){
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) {return;}
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “//connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Share the quiz to show your results !

Facebook

Facebook

ایمیلتو وارد کن. هم نتیجه رو ببین و هم در قرعه کشی شرکت کن!

نمایش نتیجه >>

نتیجه تست را به اشتراک بگذار

Facebook

Facebook

 

اگر از تست جذابیت خوشت اومد .این تست های متفاوت و سرگرم کننده رو هم  امتحان کن.

آزمون زیباییتست جذابیتتست خوشگلیتست درصد زیباییتست زیباییتست زیبایی سنجیجذابیتجذابیت و زیباییچقدر زیبا هستم؟درصد جذابیتدرصد زیباییزیبازیباییمینی-تست

آزاده هستم، یکی از بلاگرهای نت نظر. دختری شاد و فعالم و سعی میکنم در لحظه زندگی کنم. عاشق کافه گردی، فیلم و سریال و بازی های کامپیوتری هستم. به محیط زیست علاقه زیادی دارم و حامی پر و پا قرص حیواناتم، خودم هم یه گربه خوشگل و دوست داشتنی و خاص دارم که همه زندگیمه. اگه دوست داری بیشتر با روحیاتم آشنا بشی می تونی بزنی رو اسمم و تمام مطالبی که نوشتم رو بخونی. اگه موضوع جالبی به ذهنت می رسه باهام در میون بذار تا درباره ش یک پست جالب و جذاب برات بنویسم.

عاشق تست بودم ممنون

خوبه به من گفت نود درصد ولی خودم اصلا قیافمو قبول ندارم

خوبه به من گفت نود درصد ولی خودم اصلا قیافمو قبول ندارم

به من اینو گفت (تو ۹۰ درصد خوشگلی، خیلی خوبه برو واسه خودت اسفند دود کن) یه یه یه برین گمشین بابا الکی حرف بد درباره ی هم نزنین اوسکلا

گفت ۱۰۰ پرام ریخت

نوشته ۱۰۰%همه هم میگن خوسکلم ولی خودم باور ندارم

ب نظرم اصلا تست کاملی نبود

۱۰۰%😎

برای من زد ماشاالاه نقاشی خدایی به زیباییت مغرور نشو۱۰۰درصد خم شدم

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂نه بابا فقط توخوشگلی جوجو

من خوشگلترین آدمی هستم که توی جهان و تاریخ هستی به دنیا اومده ۱۰۰٪ من زیباترینم مژه هام بلند لبام پروتزی دماغ عملی چشم درشت پوست صاف و سفید مو بور چشم رنگی

ریدی

بلی بلی تو درست میگی دوسم عزیز 😂😂من خیلی زشتم خودم می‌دونم 😐😐🙁ولی مهم نیس🤓😂فقط دماغم بزرگه و صورت جوش داره در کل خوشگلم🙁😂😐😐😐🤓

ریدی بچه جون به منم گفت صد😏 تو کل زندگیت بهت همین فقط گفته خوشکل😐

من خوشگلترین آدمی هستم که توی جهان و تاریخ هستی به دنیا اومده ۱۰۰٪ من زیباترینم مژه هام بلند لبام پروتزی دماغ عملی چشم درشت پوست صاف و سفید مو بور چشم رنگی

خاک تو سر خودشیفت کنن

چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه

۹۰ درصد شدم

۱۰۰شدم البته من خودمو قبول دارم خداروشکر میکنم صورتم هیچ نقصی نداره،

۱۰۰% شدم ولی خودم خودمو اصلا قبول ندارم و اینکه تست خیلی خوبی بود ولی یه سری ضعف ها داشت مثلا من دماغ استخونی و کوچکی دارم یا چشمای خماری دارم ولی اصلا همچین گزینه هایی نبود در هر صورت خیلی خوب بود

ناموسا؟ گفت ۹۰درصد اعتماد به نفسم بالا رفت برم یه اسفند دود کنم 🤣🤣

چرا نتیجه نمیاد

گفت تقریبا معمولی هستی ولی از خیلیا خوشگلتری خخخخ شد ۶۰ درصد ینی مثلا قیافم ی چیزی تو مایه های نوید محمد زاده هست که خوشگل نیس ولی از حامد بهداد بهتره قیافش

صد درصد 😇🖤🌈

دلتون بسوزه ۱۰۰%خوشگلم😛

بع خودم امیدوار شدم کع 🤦🏻‍♀️😂 ۶۰ درصد زیبایی فک میکردم الان میگع ۱۰ درصد

به من گفت ۶۰ درصد خیلیا میگن خوشگلی ولی به نظر خودم زیاد خوشگل نیستم ولی بازم خوشگلم😂😂

زده‌ ۱۰۰

وا امل منم ۹۵ درصد زیبا هستم

زده ۱۰۰%ولی خب هیچکس نمیتونه صد درصد زیبا باشه اخه مگه داریم

زده ۱۰۰%ولی خب هیچکس نمیتونه صد درصد زیبا باشه

خخخخ دیونه😅

واسه من نوشته ۵۰ درصد لنظرم درسته

عووو نود

از من Error داد

ایووووووول😁 حالاااااااا قرش بددددددده😂😹😹 ۹۰ درصد خوشگلم😻☺ ای فدای خودم بشممم😂😂😹 من برم واس خودم اسفند دود کنم😂😻

خخخخ دیونه😅

ایووووووول😁 حالاااااااا قرش بددددددده😂😹😹 ۹۰ درصد خوشگلم😻☺ ای فدای خودم بشممم😂😂😹 من برم واس خودم اسفند دود کنم😂😻

به من گفت صددرصد خوشگلی واقعا همینطوره کاملا درسته

۵۰درصدددد😭😭😭😭😭😖😖😖😒☹☹

منم

وای به منو مامانم گفت صد درصددارم بال درمی‌آورم

به من گفت ۹۰ درصد خوشگلی. اصلا باورم نشد اعتماد به نفسم رفت بالا.

من ۱۰۰٪زیبا هستم خیلی درست جواب داد

خیلی خوب بود

بهم گفت 90 درصد زیبایی برو برا خودت اسفند دود کن 😀🧡🧡🧡🧡🧡

منم

خیلی بیمزس

میگم دماغم گوشتی و بزرگه میگه ماشالا ۱۰۰ درصد خوشگلی😐😂

با عمل منظورشه خخخخخخ

به من گفت ۹۰ درصد خوشگلی راس میگه تمام دوستام بهم میگن چطور تو دوست دختر نداری

خدایا ب همه شفا بده☺👐

به من گفت صد ولی برام مهم نیس 😐 *لاو یور سلف* اینو BTS بهم یاد داد .. قیافه مهم نیس خودت مهمی :).حتی اگه قاتل باشی باید باهاش کنار بیایو خودتو اصلاح کنی ن که با قیافت کنار نیای و عمل کنی 🙂

مـنـم صد شـدم ولـی چـه فـایده ! چـه زشـت چـه خـوشـگل بـاید خودمونـو دوس داشـته باشـیم ‌:) →

میگه فقط باید ایمیل بزنی

برنامه خوبی هست چیز های جالبی میگفت ولی تستش کامل نبود😊

نتبجه رو نمیاره 😞

جالبه

خوب بود

چرت بود.

زیادم درس نبود

بدرد نخوره اصلا نمیگه چقد زیبایی!😕

عالی

خاک تو سرتون

مطلب مرتبط: تست شخصیت از روی نوع لباس

مطلب مرتبط: تست فرهنگ آپارتمان نشینی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

… بیشتر

دعوت به خبرنامه نت نظر

تخفیف هفتگی در خبرنامه نت نظر

Hot بی نظیر افتضاح بامزه ضعیف

test e jazzabiat e online

Read More

پرطرفدار بی نظیر افتضاح ضعیف بامزه

پاکسازی پوست با میکروژن ابریژن

Read More

بی نظیر بامزه افتضاح ضعیف

behtarin Arayeshgahe aroose tehran

Read More

Trending افتضاح بی نظیر بامزه ضعیف

بهترین آرایشگاه مردانه تهران کجاست؟

Read More

بی نظیر بامزه افتضاح ضعیف

age mikhay bedoni cheghadr asabani hasti teste asabaniat ro anjam bede

Read More

بی نظیر بامزه افتضاح ضعیف

teste shakhsiat az zahere pa ro hatman emtehan kon

Read More

بی نظیر

1.8k بازدید

چیزی مثل یک بازی ترسناک عالی نیست.

از مهتاب حسینی نژاد 10. مارس 2020, 20:46

Read More

بی نظیر

3.3k بازدید

هر آنچه تا کنون در خصوص این بازی می‌دانیم

از مهتاب حسینی نژاد 16. ژانویه 2020, 15:43

Read More

بی نظیر افتضاح

21.7k بازدید

بازی اتاق فرار

از سیامک 8. دسامبر 2019, 20:37

Read More

بی نظیر بامزه

4.2k بازدید

BEHTARIN BOLING TEHRAN

از احسان رباط جزی 6. اکتبر 2019, 13:30

Read More

بی نظیر افتضاح ضعیف بامزه

5.8k بازدید

Best iPhone Games 2019

از مهتاب حسینی نژاد 10. سپتامبر 2019, 23:06

Read More

بی نظیر بامزه افتضاح ضعیف

63.7k بازدید

test hosh va etelaat omomi – list 10 tayi

از احسان رباط جزی 29. آوریل 2019, 14:56

Read More

بیش از 15000 نفر بصورت روزانه منتظر تبلیغ شما هستند! همین حالا تبلیغ خود را قرار دهید.

۱۳۹۶ – نت نظر ©

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

نگید عکس بذار چون نمیذارم

راه دیگه ای هس بفرمااایییدددد

چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه

خوشگله شما

وقیح سفر خارج از کشوره نیست، بفرست

چقد همه بی شعورن. 

از اینوادما به تورت نخوره صلبات

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

پس خوشگلی. مهم حسیه که خودت ب خودت داری. پس اعتماد بنفستو ببر بالا

اگه اعضای صورتت بهم بخوره و متناسب باشه.پوستت تقریبا صاف باشه و یکمی بی بی فیس خوشگلی

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

ببین شما اگه حس کرده بودی نیاز به اصلاح زشتی داری حتما بیشتر ارایش میکردی پس با یک رژ فقط .مطمعنا قیافه شما حداقل معمولی رو هست .اصلا به خودت سخت نگیر مجردی یا متاهل؟

پس احتمالا جذاب نیستی چون پسرا به کل توجه میکنن نه فقط چهره

تو نت 

      

من زن دایی شوهرم از شهر شون اومده بود با خونواده ،تو مراسمای ازدواجمون کلا نبودن چون مسیر دوره

ب مادر شوهرمو خواهر شوهرمو در اخر خودم گف خیلی خوشگلم خیلی دوسم داره واینا

البته همه میگن

ولی خوشگلی اخه چ فایده مگه دل ادم ب اینا شاد میشه

مهم اینه فقط پاکیزه وترسناککک😂نباشی

مجلدم

اره😂😂

خصوصیات چهرتو بگو تصورت کنیم🤔

اینم بگم من هم فکر میکردم معمولیم ولی نظر دیگران چیز دیگه بود و همچنین همسرم بهم همیشه میگه خودت نمیدونی زیبایی من میدونم .مطمعن باش شما خوبید.

چجوری جذاب باشم؟

    

چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه

یه عکس چشم ابرو بزار حداقل😂😂😂😂

ای جان😍عاشقم شدی ها 😁😁

بابا از نوک انگشتت بذار حداقل

منو خیلیا دیدن توی سایت و میگن خوشگلی و جذاب 

بعصی وقتا خودم میگم‌زشتم بعد میگم غلط کردم😂😂

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

خب تو این است
میتونی ببینی شبیه کدوم کشوری و میزان زیبایی ت رو بسنجی

چرا انقدر ما به کره ای ها علاقه داریم ؟؟؟؟😍😆

عالی بود

ممنون تستت عالی بود

چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه

واوووشما خیلی جذاب و خوشگل هستیو بیشتر شبیه کشور ترکیه و انگلیس هستیدمرسی عزیز دلم توهم حتمی خیلی خوشگلی❤️میشه ی تست بزاری درمورد ماکان بند گروه موسیقی؟تستت این باش ک چقدر ماکان بند رو دوس داریمیشه؟ب ی نفر دیگ هم گفتم اما شاید درست نکنه

عزیزم خوشحال نشو اینا همش دروغه من 5 بار انجام دادم و هر 5 بار گذینه های مختلف میزدم و هر بار همین جواب رو به من میدادپس الکیه

واوووشما خیلی جذاب و خوشگل هستیوبیشتر شبیه کشور ترکیه و انگلیس هستیدتنکیو لاو

فرانسه و آلمان جان جان

عییننن من .

من فرانسم😍😍یعنی به کشور لیدی باگ میرم

خب حالا منم

انسان چقدر مینویسه نظر بده و تو بعضی ها……. مینویسه یا غلط مینویسه حرف هارو دقت کن تو بعضی ها مینویسی نمیدونم نمیدونی نزار خب😒😠😑😡روانی

عزیزم پاریس شهر نه کشور

واوووو خیلی خوشکل و جذابی و شبیه انگلیس و ترکیه ای من آلمان و سوئیس رو دوست دارم چرا من کره رو دوست ندارم🤔

جالبه منم شدم ترکیه و انگلیس و ژاپن رو دوست دارم😂

به درک که نداری

واووووشما خيلي جذاب و خوشگل هستی و شبیه کشور ترکیه و انگلیس هستیدمرسی واقعا تست عالی بود ❤️

خوشگل و زیبا هستی و بیشتر شبیه ترکیه و آلمانی ممنون از تعریفی که کردی🙏🙏🙏🙏ولی چرا ترکیه یا آلمان میخواستم پاریس بپوفتم ☹️☹️عیب نداره ممنون از تست قشنگت 🙏❤️😍

منم همین طور☺

دقیقا منم همینطور

خوشگل و زیباانسان خوشگلی هستیو بیشتر شبیه کشور ترکیه و آلمان هستیخب بیشتر تست های چهره میگن فرانسوی ولی این متفاوت بود

من می خواستم کره دربیاد ولی ترکیهاز ترکیه متنفرمممم

دقیقا😶

وای شما انسان جذابی هستید و بیشتر شبیه المان و انگلیس هستید ولی من کره می خواستم

جوابم:واااااووو شمت خیلی خوشگل هستید ببیشتر شبیه ترکیه و انگلیس هستید

خوب بود ولی یه سریع گزینه هارو نداشت

چه تست چرتی واقعا همه شبیه ترکیه و المان شدن

به من گفت خیلی جذاب و خشگلی شبیه ترکیه و انگلیسی ها هستی
ولی من کپیه لیسا از بلک پینک هستم شبیه کره ای هام بیشتر
من کره دوس داشتم?

شبیه ترکیه ای ها یا آلمانی ها من اگه این شکلی بودم الان اینجا بودم? خوشکل هستم ولی نه در حد دخترای ترکیه و المان
????????????
من کره دوست??

منم

تست چی سامانه آنلاین انواع تست های چند گزینه ای می باشد و مخاطبان را به ماجراجویی ای هیجان انگیز در دنیای تست های آنلاین دعوت می نماید. انواع تست های هوش، تست های رواشناسی، تست های شخصیت شناسی، تست های سرگرمی، تست های طرفداری، تست های اطلاعات عمومی و حتی تست ها و آزمون های درسی و دانشگاهی و تست های زبان از جمله تست هایی است که در تست چی پیدا می شه و میشه رایگان انجام داد.
این تمام ماجرا نیست، شما این امکان را دارید که خودتون تست بسازید.

تست چی
اولین پلتفرم آنلاین ساخت و اجرای انواع تست در ایران

چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه
چطور بفهمیم زیبا هستیم یا نه
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *