چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده

 
helpkade
چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده
چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده

Publisher –

باز هم یک داستان کاراگاهی دیگر برای شما که می خواهی 4 چشمی اطرافت را بپایی تا ببینی که آیا پسر جذب تو شده یا نه! نشانه جذب شدن پسر به هر دختری معمولا برای اولین بار توسط خود آن دختر، شناسایی می شود. گاهی این نشانه ها، موقتی اند و گاهی روز به روز قدرت پیدا می کنند.

اما نشانه های مختلفی وجود دارد که شاید تو حتی کمی به آن توجه نکرده باشی.

من در طی تحقیقاتی که دارم از گروه آقایان سوالاتی پرسیده ام و آن ها پاسخ هایی داده اند که می توانید از طریق این لیست کیس مقابل تان را بررسی کنید

وقتی پسری جذب دختری می شود، انرژی وافری پیدا می کند. مخصوصا وقتی که این پسر در حوالی دختر مورد نظر است، کارهای عجیب و غریبی می کند که می توان این کارها را از سایر افراد دیگر در آن جمع مجزا کرد!چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده

 

شاید باور نکنید اما شاخک های گیسوی مردان می تواند نمودار میزان عشق و جذب شدگی آن ها باشد. گاهی متوجه می شوی که پسر مورد نظر در حال مرتب کردن مویش در آینه ماشین، مغازه و یا حتی در گوشی موبایلش است! پس می توان گفت که او دارد خود را برای جلب توجهی عالی یا کاهش تنش حاصل از هیجانات آماده می کند.

 

اگر به گوش تان رسید که پسری معمولا در مورد شما از دیگران پرس و جو می کند و با دیگران در مورد شما صحبت می کند می توان متوجه شد که او روی شما کراش!! دارد! و این یعنی شما موفق به جذب شدن پسر خاصی شده اید که شاید او را دوست بدارید یا دوست نمی دارید! به هر حال این اتفاق افتاده است.

 

اگر پسری در مورد تو دچار حسادت یا غیرت شود، می توان گفت که تو برای او با سایر پسر ها تفاوت هایی دارد. البته گاهی اوقات پسرها برای جذب دختر ها این کارها را به صورت نمایشی انجام می دهد. اما اگر خوش بین باشیم این گزینه نیز می تواند دل خوش کننده باشد 🙂

 

گاهی اوقات به تناسب جا و مکان و شرایطی که هستید، تو نیاز به چیزهایی داری و یا نیاز به کمک داری. در چنین شرایطی پسری که به کمک تو می شتابد، همان پسری است که به تو توجه دارد و می توان گفت گلویش در حال گیر کردن نزد خاطر مبارک تو است.

 

نشانه های تنفر پسر از دختر از جمله چیزهایی است که می تواند به شما کمک کند تا به طور برعکس متوجه شوید که پسری به شما جذب شده یا نه!

اگر در پسری که به دنبال شناسایی حس او هستی، نشانه تنفر پسر از دختر وجود ندارد، می توان بیشتر امیدوار بود.

 

پسرهایی که دختری را نمی خواهد دارای علایم رفتاری و گفتاری زیادی هستند. نشانه پسری که دختری را نمی خواهد  یک لیست شناساگر برای دخترانی است که به تازگی کات کرده اند و می خواهند بدانند که پسر مورد نظر، آیا هنوز در نخ! آن هاست یا نه! جذب شدن پسر، با نشانه های نخواستن او و بی توجهی او، رابطه کاملا برعکس دارد.

 

گاهی اوقات مردان دوست داشتن خود را به طور افتضاح با سو استفاده نشان می دهند. در این شرایط می توان گفت که، در حقیقت قصد او سو استفاده بوده که با دوست داشتن نشان داده است! ( نمایشی بودن دوست داشتن )! خب حالا از کجا بفهمیم که دوست داشتن خالص است. برای این کار، می توانید این متن را بخوانید تا یاد بگیرید که نشانه دوست داشتن بدون سو استفاده چیست. البته تظاهر به دوست داشتن و عشق دروغین ( کلیک کن ) نیز می تواند از جمله مسائلی باشد که شما ممکن است آن را با جذب شدن پسر اشتباه بگیرید.

 

پسر عاشق پسری است که کارش از جذب شدن گذشته و شیقته و واله شده است. برای این که بدانی نشانه پسر عاشق ( کلیک کن ) چیست و چطور می توانی او را تشخیص دهی می توانی همین مقاله را بخوانی.

 

زبان بدن پسر عاشق ( کلیک کن ) با زبان بدن یک فرد عادی و عاری از حس و احساس و علاقه بسیار تفاوت دارد. شما می توانید به راحتی به کمک یک سری المان ها، متوجه شوید که دست و پا و شانه و چشم و دهان یک پسر در مورد تو چه رازهایی را بر ملا می کند.

 

خب شما می توانید چند کار را انجام دهید تا در جذب شدن پسر بهتر عمل کنید و به سر انجام برسانید:

والسلام !

تمام این نکته ها به شما کمک می کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن بتوانید در یک رابطه درست قرار گیرید، و با سیاست رفتارها درست از خود نشان دهید و بعد رابطه تان را به ازدواج ختم کنید

 

 

از زمانی که متولد شده ام، سعی کرده ام برای بنده های خوب خدا، مفید باشم. هر چه آموخته ام، تجربه کرده ام، و احساس کرده ام را با تو در میان خواهم گذاشت.

Prev Post

پاسخ مشاور: عشقم اول رابطه جنسی می خواهد بعد ازدواج

Next Post

بهم مشاوره بدین تا پسری به ازدواج باهام فکر کنه

داستان پرونده آبنبات تلخ یا زنانه دو شوهره

9 حرکت رمانتیک برای افزایش صمیمیت رابطه

چه رابطه ای را باید تمام کرد ( 22 نشانه پسر بد )

با چه کاری توی بگو مگو ها و دعوا عزیز تر شوم

خیلی ممنون

چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده

سلام من با دختری تو فضای مجازی اشنا شدم اون من رو ندیده بود و دوست داشت موقع قرار سورپرایز بشه. باهم قرار گذاشتیم و سینما رفتیم. برخوردش خیلی خوب بود وحتی نگاهش شکلی بود که سعی داشت منو جذب کنه یا حداقل نگاهش اینطور نشون میداد. شبش پیغام دادم و حتی با من گرم چت کرد و درد دل هم کرد ولی از فرداش دیگه نه پیغام منو خوند و نه تک زنگ منو ج داد من هم پیغامی که دادم چون نخوند دلت کردم. تماس نگرفتم باهاش نه دوباره پیغام دادم ولی چون بخاطر درد دلی کرده بود نگرانش شدم که متوجه شدم توی واتساپ انلاین شده واقعا نمیدونم این رفتارش برای من یعنی از تو خوشم نمیاد ولی برای من راحت تره کسی بهم بگه ازت خوشم نمیاد تا اینکه کلا بدون اینکه هیچ نشونه ای از بی علاقگی نشون بده کلا ج نده. این رفتار واقعا منو اذیت میکنه و باعث ناراحتی منمنبیش از حد من شده

من پسر عموم رو دوست دارم ولی دختر عموم میگه ی طرفس دیدم میخواد خودشو به من نزدیک کنه حتی بهم خیره میشه
ولی دختر عموم میگه ی طرفس حتی ی بار خواست دستش بهم بخوره که رفتم به ا دختر عموم گفت که نزدیک بوده دستش بخوره بهم الان اون منو دوست داره یا نه

ببین،من فک کنم که یا اون دختر یا کلا دوست نداره،یا توی تردید هستش که آیا دوست داره یا نه!…یا اینکه از اصل دوری دوستی استفاده میکنه،یعنی یه مدت خزتون دوره و بعد از چند روز دوباره میاد پیشت تا مثلا قدرشو بدونی….چند ماه از این پست شما میگذره و من نمیدونم کات کردید یا نه!ولی امیدوارم هرجا با هر کی که هستید،پایدار باشید!😊

تو کلاس مون یه پسر است خیلی دوسش دارم فک میکنم اون هم به من وابسته شده چون تو کلاس بهم نگاه میکنه ولی وقتی متوجه نباشم بعد روز تعقیبم کرد تا در و خونه و وقتی هم کلاسیام چیزی بمن بگه از من دفاع میکنه فک میکنم عاشقمه یا چون دوسش دارم اینجوری فک میکنم نضر میخوام

💔💔

سلام ممکنه که ایشون به شما جذب شده باشه اما باید به یک سری مسائل حاشیه ای توجه کنید.
شما و هر عزیزی که زیر 30 سال هست و از طرفی افرادی که دارای روابط دانشجویی هستند توصیه میکنم این مطلب رو حتما گوش کنند.

مرسی عالی بود

Your email address will not be published.

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

× سه = 18

هرگونه استفاده از محتوای شادزیستی در شبکه های اجتماعی ، وب سایت ها و کانال ها، موجب بدهکاری شرعی و عرفی است و پیگرد قانونی دارد. به تلاش های یکدیگر احترام بگذاریم.

پر بحث ترین ها

13 نشانه پسر یا دختری که دیگر تو را نمی خواهد

از کجا بدانم عشق سابقم هنوز دوستم دارد؟ ( 13 نشانه بازگشت معشوق)

تمام ترفندهای جذب مرد و وابسته کردن مردان به خود

49 نشانه تنفر پسر از دختر که مستقیما به زبان نمی آورد

Welcome, Login to your account.

سه − = 1

Recover your password.

A password will be e-mailed to you.

یک × 9 =

۱. زبان بدن (یا همان رفتار غیرکلامی) طرف مقابل را بررسی کنید. زبان بدن می‌تواند “حرف‌های بزرگی بگوید”. شما با توجه به زبان بدن می‌توانید درباره احساسات او اطلاعاتی بدست آورید. جالب است بدانید که متخصصان رفتاری بر این باورند که باوجود اینکه دختران در حدود ۵۲ رفتار بدنی برای نشان دادن علاقه  خود به پسرها دارند، این تعداد در پسران تنها حدود ۱۰ حرکت رفتاری است. با توجه به نظریه زبان، می‌توانید حدس‌هایی بزنید! اما با همه این‌ها، هنوز هم نیاز به دانستن چیزی که به دنبالش هستید دارید، و به یاد داشته باشید که هر حدس اشتباه می‌تواند منجر به شرمساری شما شود.

او زیاد به شما خیره میشود. سعی میکند به شما نزدیک شود.

مسیر دست ها، پاها، ساق پا، پا، و … او به سمت شما اشاره دارد، این می‌تواند یکی از  نشانه های علاقه مندی باشد که به صورت ناخودآگاه بوجود می‌آید.

او شروع به آراستن خود می‌کند. ژاکت مناسب می‌پوشد. کفش هایش را واکس می‌زند. شاید او را موقعی که با دستش موهایش را مرتب می‌کند یا بند کفش‌هایش را می‌بندد ببینید.
چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده

اگر او شما را دوست داشته باشد، به ندرت ممکن است که به شما پشت کند، اغلب متمایل به شما است. 

۲. به تماس‌های چشمی توجه کنید. همانطور که قبلا اشاره شد، پسری که به شما علاقه مند باشد بیشتر به شما نگاه می‌کند حتی گاهی مخفیانه. اگر او خجالتی باشد، ممکن است سعی کند نگاه خود را از شما دور کند، اگر شما نگاه او را کنترل کنید ممکن است به طور ناگهانی سر خود را به اطراف برگرداند. برای آزمایش علاقه، به مدت چهار ثانیه به او خیره شوید، و سپس به جای دیگری نگاه کرده و پس از مدتی دوباره به او نگاه کنید – اگر او ارتباط چشمی را با شما حفظ کرد یا افزایش داد، او به شما علاقه مند است. اگر چشمان او به دهان شما خیره بود، او قطعا علاقه مند است. اگر نگاه او به شما مانند دیگران است یا اینکه تماس چشمی با شما را قطع می‌کند، احتمالا به شما علاقه ندارد.


 او به شما زل می‌زند و محو شما می‌شود. این نشانه دوست داشتنتان است.

مراقب باشید نگاه پسر خجالتی را با یک نگاه معمولی اشتباه نگیرید. پسر خجالتی که شما را دوست دارد، دوباره به شما خیره می‌شود . صبور باشید!

اگر شما او را دوست نداشته باشید، تماس چشمی او ناراحت کننده خواهد بود. در این هنگام تماس چشمی را قطع کرده و به مکان دیگری بروید.

هر وقت که او به شما نگاه می‌کند لبخندی می‌زند یا اینکه کاری میکند که لحظه ای شما را خندان ببیند، این بدان معنی است که او می‌خواهد در شما حس خوبی ایجاد کند.

۳. به حرف‌هایش گوش کنید. اگر او شما را دوست دارد، او احتمالا می‌خواهد در مورد خودش با شما صحبت کند. بسیاری اوقات، پسرها نیاز دارند تا خود را اثبات کنند، به خصوص اگر شما در مورد یک پسر دیگر با او صحبت کنید. علاقه او را در صحبت‌هایش می‌توانید بیابید.


۴. داشتن رفتار متفاوت از دیگران با شما یکی از نشانه های دوست داشتن شما است. در رفتار او دقت کنید و ببینید آیا ارزش بیشتری به شما می‌دهد یا نه!


۵. منتظر باشید تا علایق ناگهانی او را در مورد چیزهایی که دوست دارید را ببینید. مثلا علاقه به سبک یا گروه خاصی از موسیقی که شما به آن علاقه دارید. یا صحبت درمورد برنامه تلویزیونی مورد علاقه شما و … اینها می‌توانند نشانه هایی باشند که او شما را دوست دارد.


۶. وجود نشانه های دست‌پاچگی را ببینید. رفتارهای غیرعادی، خنده های با استرس، عرق کف دست، کشیدن نفس عمیق، بی‌قراری و … همه می‌توانند نشانه هایی از علاقه او به شما باشند. اینها نشان می‌دهند که او سخت در تلاش است تا با شما ارتباط نزدیکتری برقرار کند.


۷. به دوستانش توجه کنید. اگر آنها از علاقه او به شما مطلع باشند، ممکن است زمانی که شما در اطراف او هستید، او را دست بیاندازند یا به سوی شما اشاره کنند و یا حتی سعی کنند او را پیش شما دوست داشتنی جلوه دهند. این را به یاد داشته باشید که هیچ گاه از دوستان خود برای انتقال پیام یا ابراز محبت به فرد مورد علاقه تان استفاده نکنید. این می‌تواند از شما یک احمق بسازد.


۸. آیا او شما را دنبال کرده و از شما تقلید میکند؟ اگر شما متوجه شدید که او حرکات شما را به طور مکرر کپی می‌کند، احتمال زیاد وجود دارد که او به شما علاقه مند است.


۹. آزارهای عاشقانه : پسرها وقتی بالغ می شوند دوست دارند با حمایت از شما و مراقبت و رفتار دوستانه توجه تان را جلب کنند اما هر چه جوان تر باشند ممکن است با شوخ طبعی و حتی رفتارهای آزاردهنده شما را متوجه خودشان کنند. شاید حتی فکر کنید او با شما دشمنی دارد و یا دوست دارد که اذیت تان کند ولی واقعیت این باشد که می خواهد شما او را ببینید و به او توجه کنید اما راه درستش را نمی داند.


۱۰. اگر او عضو شبکه های اجتماعی باشد، می‌توانید با دنبال کردنش به احساسات درونی او دست یابید. البته بعضی از افراد بدون هیچ حسی به کسی، عادت به ارسال پست های عاشقانه دارند. همینطور احتمال دارد او به کس دیگری علاقه مند باشد.اگر در شبکه های مجازی یا برنامه ها و اپلیکیشن های پیام رسان مدام وجود او را متوجه می شوید و می بینید که همیشه با شما در ارتباط است می تواند به خاطر این باشد که شما را دوست دارد. البته تنها چت کردن نشانه علاقه نیست چرا که آدم ها در دنیای مجازی با هرکسی حرف می زنند و چندان در خصوص حسی که به او دارند حساس نیستند. شاید می خواهند تنهایی شان را پر کنند و یا شاید حتی دوست دارند که کمی در خصوص یک موضوع خاص با شما حرف بزنند چرا که شما را هم صحبت خوبی می دانند. به عبارتی ارتباط مجازی مداوم در کنار دیگر پارامترها می تواند نشانه علاقه او باشد.


۱۱. بعضی‌ها معتقد هستند که دانستن اینکه پسری دوستشان دارد، چندان برای دختران مفید نیست و حتی می‌تواند زندگی آنها را با مشکلاتی روبرو کند. پس شاید بهتر باشد، بی‌خیال این پست شوید!

12.علاقه او به لمس شما : علاقه به لمس و نزدیک تر شدن یک نشانه ی مهم در توسعه رابطه است. باید دید که چقدر دوست دارد به شما نزدیک شده و لمس تان کند و چه برخوردی نسبت به این موضوع دارد. اگر به شما علاقه مند باشد ممکن است وقتی که می خندد دست خود را روی دست شما بگذارد و یا به آرامی پای خود را کنار پای شما قرار دهد. در هر صورت باید به هر تلاش او برای نزدیک تر شدن به شما به چشم یک نشانه ی علاقه مندی نگاه کرد.

13. تعریف های ساده، توجه خاص : اگر یکبار موهای تان را به گونه خاصی آرایش می کنید و او متوجه شده و از آن تعریف می کند و یا می گوید که فلان مدل بیشتر به شما می آید و یا اگر از لباس ها و طرز پوشش تان تعریف می کند این می تواند نشانه این باشد که مدام حواسش به شما بوده و شما را ارزیابی می کند. توجه زیاد هم یکی از نشانه های علاقه است.

14. حساسیت او نسبت به دیگر مردها : مردها موجودات حسودی هستند که حسادت شان را پشت رفتارهای مردانه و سرسختانه خود ینهان می کنند. حتی ممکن است از شما بخواهند کمتر پدرتان را بغل کنید و این تنها به این علت است که او با دیدن یک مرد دیگر در نزدیکی شما احساس خطر کرده و ناراحت است. بنابراین از شما می خواهد که از او دوری کنید. به عبارتی او با دیدن پدرتان در اطراف شما تنها وجود یک مرد را می بیند و احساس خطر می کند. این حسادت ها و حساسیت ها فقط به خاطر علاقه زیاد او به شماست.

15. ملاقات های همیشگی و غافلگیرکننده : آیا حس می کنید که به دیدن او عادت کرده اید و هر روزی که او را نمی بینید گویی گم کرده دارید؟ شاید به خاطر این است که وی مدام خود را به شما نزدیک می کند تا شما را ببینید. به نوعی این عادتی است که خود او در شما ایجاد کرده است و به ملاقات مداوم شما معتاد است. این خود نشانه زیبایی از علاقه قلبی است.

16. پذیرای سیگنال خود باشید : تا به اینجای مقاله از نشانه های دوست داشتن یک مرد برای تان گفتیم اما در این مورد آخر می خواهید در خصوص کاری که خود شما باید انجام دهید، بگوییم. در صورتی که او را دوست دارید و می دانید که او هم شما را دوست دارد بهتر است اجازه ندهید بیش از حد از هم دور باشید. به عبارتی باید تا دیر نشده رابطه تان را به یک سمت درست هدایت کنید.

Mitra

منم…

پردیس

بله مفید بود

گلسا

سلام متاسفانه یا خوشبختانه من چنین چیزهایی رو ملاحظه نکردمچطور بفهمیم پسری عاشق ما شده

ستایش….

ممنون خیلی خوب بود آیا با اولین ملاقات میشه نگاه رو فهمید یا باید چند بار باهم ملاقات داشته باشیم؟

زهرا

حس خوبی گرفتم😶

مریم میرزایی

اول با سلام ویادخدا خدمدت شما عزیزان من ازشما خیلی متشکرم بابت این همه لطف وانسان دوستی واطلاعات صادقانه و پزشکی که بر خلق خداوند بزرگ دارید.باتشکرفروان

عاطفه

ب نظر من ک خیلی خوب بود

Fatima

عالی بود من که همه نشانه ها رو دیدم

زینب ذاکری

عالی بود

Melina

مطلب ها تون فوق العاده بود هرچیزی رو که گرفتید وجود داشت واقعا عالیه من هر نشانه ای که شما گفتید رو تو شخص مورد نظرم دیدم🤩😍

مهتاب

به نظر من پسر باید خودش بگه که عاشقت شدم تا ماهم بهش ابراز علاقه کنیم اگه البته عشق دوطرفه باشه یه دختر که نمیتونه خودشو بازیچه دیگران کنه میشه؟

امیر

عالیییی بود

Lavin

عالی بود من که همه نشانه ها رو دیدم

سونیا

بایه پسری چند روز دوست بودم بعد گفت باید چند روز مسدودت کنم جوابم نداد ولی همون روز یکی از دوستاش بهم گفت بیا رل بزنیم حتی چند بار هم با خط دیگه بهم مزاحم شد تاامتحانم کنه حالا نمیدونم اینم خودشه میخواد امتحان کنه جوابم بدید

ندا

همش الکی نقطه ضعف دخترهارو همه میدونن مثلا یه پسر که به ما نگاه کرد بگیم عاشقمونه الکی باور نکنید 13-ساله از کرج پسرا احساس ندارن الکی حرف میزنه اقا ابوالفضل

Fycj

بسیار درست همه ی این حرف ها در مرد ها وجود دارد

Yalda

خوب بود ولی این رفتار ها را میتونه هرکسی از خودش نشون بده خترا گول این رفتار و نخورید (البته همه این جوری نیستن و نظر هر کسیم محترمه )

Yalda

خوب بود ولی این رفتار ها را میتونه هرکسی از خودش نشون بده خترا گول این رفتار و نخورید (البته همه این جوری نیستن و نظر هر کسیم محترمه )

رضایی

شاید این رفتار واسه دوستی واقعی نباشد…و فقط حال کردن موقت باشد

زهرا

من عقدم قبلا یکی دیگرو میخاستم خانوادم راضی نبود الان عقد کردم با یکی دیگه اینم میدونست من اون خواستگار قبلی میخاستم الان با یکی دیگه عقد کردم چطوری بفهمم این واقعامنو دوسم داره حس میکنم دوسم نداره خانوادش راه جلوش گذاشتن بیاد خواستگاری من

hoseyin

وای تو روحتون،من فقط نظرهارو میخونم همش باحالن….خیلی حال میده

آیلار

مطمعن شدم دوسم نداره لعنت ب اون

narges

من دوست پسر سابقمو دیدم دوروز پیش برف اومده بود منودوستام اونجا بودیم اونم بادوستاش اونجا بود اون به من برف میزد هی اما من بهش برف نمیزدم ومحلش نمیدادم اما خیلی دوسش دارم اما نمیدونم میدونه یانه ولی خیلی دوست دارم برگرده نمیدونم اونم بازم منودوست داره یانه؟

E.s

خوب بود …..S.M 💔

شیلا زینیا

من مدتی است عاشق یک پسر شده ام که او هم تمام این رفتار های عاشقانه رابه من داشته است ولی احساس میکنم چون من در تهران زندگی میکنم وسالی دوماه او را ببینم نمیتواند به من بگوید دوستم دارد

شیلا زینیا

من مدتی است عاشق یک پسر شده ام که او هم تمام این رفتار های عاشقانه رابه من داشته است ولی احساس میکنم چون من در تهران زندگی میکنم وسالی دوماه او را ببینم نمیتواند به من بگوید دوستم دارد

elina

من یه چند روزه متوجه نگاه های پسر عمه ام شدم ولی بعد نگاه به من جوری اطرافشو نگاه میکنه که منو گیج میکنه نمی دونم دوسم داره یا نه

زهرا سادات

یکی از استادام این مشخصات رو داره من الان مندم واقعا به من علاقه منده؟؟؟؟؟

رها اعتمادی

سلام من است و۱۳سالمه و پسر خالم که من ازش خوشم میاد و ۲۳ سالشه است

غریبه

من پسر همسایمون اکثر این متنای بالا رو داشت خیلی دوست داره نزدیکم شه و لمس کنه دستاش عرق میکنه چون اتفاقی دستامون بهم خورده‌خیلیم باادب و یکم خجالتی و داخل خانواپه محترمی بزرگ شده الانم ۷ساله که میشناسمش‌ اما مشکل اینجاس که خواهر‌نداره و خیلی دوست داره خواهر داشته باشه من الان موندم که من رو به جای خواهر نداشتش میدونه یا واقعا دوسم داره؟؟؟

آیلین پور کاضمی

من امتحان داشتم سره کوچه بودم که یه پسر همش بهم نگاه میکرد منم رفتم که اب بگیرم نذاشت که حساب کنم گفت من حساب میکنم بعدش فردایش آمدم بهم گفت که من عاشقت شدم من حدود چند سال که با همیم هنوزم باورم نمیشه که دوسم داره

Melika

عالی بود

هلنا

راسی باید اینو بدونین که اکثر پسرا برا بازی دادن دخترا اونارو الکی میخان ولی همه ی این پسره اصلا ذاتشون یکیه و هوس بازن پس خواهشا به این زودی با پسری دوس نشین که عاقبتش ……. این حرفامو جدی بگیرین بعد تجربه کردن می فهمین قابل توجه دخترهای احساسی و زود باور کنندگان .. لطفاهوشیار باشید و به درساتون فک کنین

صنم

اون عاشق من بود منم همین طور ولی نمی دونستم که دوسم داره فکر می کردم که دوست داشتن یک طرفه هس جالب این جاست که اونم همون فکر و می کرد بعد من یک قدم رفتم جلو بعدش دیدم اونم دوسم داره بعد 7 ماه امد گفت دوست دارم الان هم مقایسه کردم همه ی این گفته ها و کار ها رو می کنه ولی نمی تونم بهش اعتماد کنم چون میره یه محله ای که 3 تا دختر وجود دارن نمی دونم بعضی وقت ها هم خیلی شیت رفتار می کنه

امیررضا

خدایا هیشکی رو عاشق نکن اما اگه عاشقش کردی لطفا به عشقش برسون

مبینا محمدی

خدایا من هیچ وقت عاشق نشدم و عاشق نمیشم اونا هم که شدن به هم برسون

به تو چه

سلام من یه همکلاسی دارم ک پسره و این ک خیلی به من نگاه میکنه و خیلی اذیتم میکنه و تیکه میندازه و این ک هر موقع کاراشو جوری برنامه ریزی میکنه ک پیش من باشه یعنی اون منو دوست داره

ایناز

منم عاشق یک پسری هستم اون وقتی از مدرسه میام بیرون همیشه با دوستانش جمع میشن و به من سلام میدن و یکی از دوستانم میشه آون تو رو دوس داره ولی خودش اصلا نشونی از عشق بهم نمیده خیلی مغروره آیا من و دوسم داره

Hadiseh

هیچ

ناشناس

خیلی ازش خوشم میاد ولی آخه درده که نه اسمشو میدونم نه فامیلیشو میدونم نه شمارش و دارم نه آدرس و خونش و فقط میدونم محل کارش کجاست لباس فروشی داره هر از گاهی میرم اونجا تمامی نشونه های بالا رو هم داره یکی بشری بیاد به من بگه باید چه خااااااااکی تو سرم بریزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناشناس

بد نبود

Hadiseh

هیچ

سنا

یه پسری دو ساله دنبالم میاد و چیزی نمیگه من هم سرمو میندازم پایین نگاش نمیکنم به نظرتون دوسم داره؟

هدیه

بعضی از مطالب بالارو داره ولی نمیدونم واقعا دوسم داره یا نه اون وقتی از پیشم رد میشه نگام میکنه ولی من نگاش نمیکنم ولی خیلی خیلی دوسش دارم اما نمیدونم دوسم داره یانه لطفا جوابمو بدین

آمیتیس

سلام من حدودا دو سالی هس که عاشق پسر عموم شدم . اون ی سال از من بزرگتره یعنی 16 سالشه . اون همه ی این رفتار ها رو دارع . همیشع وقتی تو ی جمعی هستیم میاد نزدیک من میشینع . همیشع نگاش ب سمت منع . دوست دارع بدونع چطوری میشینم یا چطوری راه میریم . خیلی نقاط مشترک باهم داریم . تا حالا بیشتر از صد بار خواستم ک بهش بگم ک دوسش دارم ولی همش میترسیدم ک دلش پیشم نباشع . ب نظرتون با این خصوصیاتی ک دارع بهش بگم ک دوسش دارم یا نه ؟ تو رو خدا جواب بدین …

Ayda tarany

B nazrm kamln dorost bod chon mn tamam in vijegi haro didm v kamln ehsasshon kardm

مریم

چند حدیث زیبا: امیرالمومنین علی (ع): اجر مجاهدی که در راه خدا شهید می شود، بیشتر از کسی نیست که قادر بر گناه است، ولی عفت می ورزد ؛ نزدیک است که شخص عفیف، فرشته ای از فرشته ها باشد. رسول مهربانی ها (ص): زمانی که مردی به همسرش و همسرش به او نگاه کند خداوند به دیده ی رحمت به آنان نگاه می کند. پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله : بهترین زنان شما، زنی است که برای شوهرش آرایش و خودنمایی کند، اما خود را از نامحرمان بپوشاند.

Tarane

باو شماها خیلی باحالیت

Tarane

باو شماها خیلی باحالیت

سارا

از اینکه موجبات خنده و شادی ما را فراهم کردید ممنونم. یه علامت منفی ۲۵ هم به متن تون اضافه کنید واقعا مغز این نوجوونا مشکل داره

پارمیس

خیلی خوب بود

دکتر محمد اسحاقی

مرکز مشاوره روان سايه

دکتر محمدباقر امیدی

دکتر علی سمیعی

دکتر محمدرضا مبینی

دکتر مریم اکبری

444 بازدید

402 بازدید

666 بازدید

542 بازدید

324 بازدید

7614 بازدید

1210 بازدید

13 بهمن 1399

13 بهمن 1399

12 بهمن 1399

12 بهمن 1399

12 بهمن 1399

12 بهمن 1399

11 بهمن 1399

روزانه

دور از ذهن نیست که یک روز ببینید پسری به شما ابراز علاقه کند. این اتفاق یک امر طبیعی است که برای هر دختری اتفاق می افتد. اما دختر خانم هایی که باهوش باشند به این قضیه فکر می کنند که آیا آن پسر عاشقش شده است یا فقط از روی هوس ابراز علاقه کرده است؟ مخاطب ما هم دختر خانم های باهوش و هم دختر خانم هایی که فقط محبت برایشان مهم است می باشد. ترفندهایی وجود دارند که شما بفهمید آن پسر عاشق شما شده است یا خیر؟

اگر پسری به شما ابراز علاقه کرد و شما نیز به آن علاقمند شدید، هوشیار باشید که با ترفندهای جالبی می توانید بفهمید چقدر دوستتان دارد. فقط کافیست کمی زیرکی به خرج داده تا بتوانید ته دلش را بخوانید.

1- به شما زیاد توجه می کند:

چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده

پسری که به دختری علاقمند باشد زیاد به او توجه می کند و او را زیرنظر می گیرد. مخصوصاً وقتی در جمع یا مهمانی یا در گروه دوستان قرار بگیرید. اگر بیشتر از آنچه که باید در جمع به شما توجه می کند (بیشتر از توجهی که به اطرافیان دارد) نشانه خوبیست یعنی خیلی دوستتان دارد و برای شما ارزش و اهمیتی بالاتر از دیگران قائل است.

 

2- چشم ها دوست داشتن را پنهان نمی کنند:

همیشه چشم ها زبان بدن هستند. حتی اگر با زبان نتوانید احساساتتان را بیان کنید با چشم هایتان محال است که نتوانید. کنترل روی چشم ها کمتر از سایر اعضای بدن است. اگر مردی که به شما ابراز علاقه کرده یا حس می کنید که شاید عاشقتان شده باشد به شما نگاه کرد و مردمک چشمانش بزرگتر شد یعنی خیلی دوستتان دارد و برای شما در تب و تاب و هیجان است.

اگر ارتباط چشمی اش را با شما حفظ کرد پس می توانید احساس قلبی اش را متوجه شوید.

 

3- هویتش و جزئیات زندگیش را بیان می کند:

شروع یک رابطه و حتی یک زندگی مشترک با فردی که نمی دانید در اصل چه هویتی دارد اصلاً کار درستی نیست. ممکن است فردی در طی روز زمان زیادی را با شما چت کند یا صحبت کند اما واقعاً نمی دانید که هویت واقعی او چیست.

اگر مردی قلباً دختری را می خواهد، پس قطعا در مورد همه جزئیات زندگیش با او صحبت می کند. به او می گوید که چه به حرفها و کارهایی علاقمند است و چه کارهایی را دوست ندارد. احساساتش را به شما نشان می دهد و از ابراز احساسات ابای ندارد. معمولاً مردها زمانی که می خواهند در مورد مسائل درونی خودشان صحبت کنند بسیار سخت گیری می کنند و معمولاً درون خودشان می ریزند. اما وقتی به دختری علاقمند شده باشند آن مسائل را که پیش فرد دیگری بازگو نمی کنند پیش وی بازگو می کنند.

اگر مردی یا پسری با شما درد و دل کرد و از آرزوها و مشکلات زندگیش، حتی از امیدها و ناامیدی هایش صحبت کرد پس یعنی خیلی شما را قبول دارد و خاطرتان را خیلی می خواهد که همه چیز زندگیش را با شما در میان می گذارد.

اگر دیدید که مردی به حدی درونگراست که خود واقعی اش را نشانتان نمی دهد بهتر است که بیشتر احتیاط کنید و سعی کنید بهتر او را بشناسید.

4- شما را از حالش بی خبر نمی گذارد:

مگر ممکن است کسی را دوست داشت و چندین روز یا هفته از آن بی اطلاع بود و از حال خود نیز خبری به وی نداد؟ اگر مردی زنی را دوست داشته باشد در هر شرایطی که باشد حتماً از حال و اوضاع خود دختر مورد علاقه اش را باخبر می کند. فرقی نمی کند که چه در سفر باشد چه در شرایط کاری و بحرانی زندگی باشد.

اگر برای هر کاری که می خواهد انجام دهد چند روز ناپدید می شود و مشکوک به نظر می رسد و هیچ وقت شما را شریک تصمیماتش نمی کند بهتر است دلتان را خوش نکنید.

 

5- در کنارتان احساس آرامش دارد:

وقتی که در کنار شما قرار می گیرد یا با شما روبرو می شود نمی تواند جلو لبخند و شادی اش را بگیرد. در کنار شما احساس آرامش و شادی و لذت دارد.

 

6- رابطه را جدی نمی گیرد:

از پسرهایی که اول کار می گویند که فقط شما را برای دوستی می خواهند و بس و آینده ای با هم ندارید دوری کنید. فکر نکنید که انقدر صداقت به خرج داده و آدم روراستی است. این صداقت به کنار اما واقع بین باشید آیا شما همچین رابطه ای را می خواهید؟

شاید تصورتان این باشد که بعدها این رابطه احتمال دارد که به سمت و سوی بهتری سوق پیدا کند اما مگر شما با احتمالات می خواهید فرصت های زندگیتان را از دست بدهید؟

بهتر است وقتی در رابطه با شما نمی خواهد متعهد باشد و به قولی می گوید فقط دوست معمولی باشیم او را به اجبار وارد رابطه نکنید.

 

7- مطابق میل شما رفتار می کند:


3 راه زیبا برای بیان عشق به کسی که دوستش داریم


13 هدیه خلاقانه برای روز گرامیداشت عشق

وقتی مردی، زنی را دوست داشته باشد تمام تلاشش بر این است که رفتارهایی را از خود نشان دهد که طرف مقابلش می پسندد. این افراد برای به دست آوردن دل دختر موردنظرشان دست به هر کاری می زنند.

مسئله مهم این است که او تمام این رفتارها، حتی رفتارهایی را که تمایلی به انجام آنها ندارد را به خاطر علاقه به شما انجام می دهد. پس قدرش را بدانید.

 

8- برایش مهم هستید و همیشه نگرانتان است:

وقتی پسری به دختری علاقمند باشد برایش مهم است که کی از منزل خارج می شود و آیا به مقصد موردنظر راحت رسیده است یا خیر؟ دوست دارند وقتی که مثلاً دختر مورد علاقه شان به خانه بر می گردد از رسیدنش اطلاع دهد تا نگرانی اش برطرف شود. این نشان از آن دارد که واقعاً شما را دوست دارد.

مثلاً اگر از شما می‌پرسد ناهارتان را خورده‌اید یا نه، برای اینکه سردتان نشود، کتش را روی دوشتان می‌اندازد، حتی اگر کمی حالتان بد باشد شما را پیش دکتر می‌برد، یعنی خیلی نگرانتان است.

بیشتر وقت‌ها این نگرانی‌ها مشکلی ایجاد نمی‌کند اما گاهی برای طرف‌مقابل خسته‌کننده می‌شود. واقعیت این است که این یکی از آن رفتارهایی است که مردها نمی‌توانند کنترلش کنند. این در خونشان است و فقط زمانی بروز می‌کند که کسی را واقعاً دوست داشته باشند.

چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده

9- شما را در شادی هایش شریک می کند:

اگر قرار ملاقات هایی که با شما دارد فقط صرف رفتن به سینما و یا این است که شما برایش آشپزی کنید پس این یعنی رابطه با شما برایش جدی نیست.

وقتی مردی برای آینده‌اش روی شما سرمایه‌گذاری می‌کند، برای تحت‌تاثیر قرار دادنتان هر کاری از دستش بربیاید انجام می‌دهد و به شما نشان خواهد داد که تا چه اندازه برایش اهمیت دارید.

وقتی مردی به دختری برای آینده خود فکر می کند، دوست دارد او را تا جایی که می‌تواند وارد دنیای خود کند. دوست دارد او را به چیزهایی که دوست دارد معرفی کند: فیلم‌ها، موسیقی، کتاب‌ها، سرگرمی‌ها. اینها چیزهایی نیست که نیاز به سرمایه‌گذاری مالی زیادی داشته باشد.

اگر این فقط شما هستید که سعی می‌کند رابطه‌تان را زنده نگه دارد و کارهای خاص انجام می‌دهد، نشانه این است که او نظر جدی‌ نسبت به شما ندارد.

 

10- وقت هایی را برای شما خالی می گذارد:

مشغله در زندگی ممکن است برای هر فردی وجود داشته باشد، اما وقتی مردی به شما علاقمند است، از کوچکترین فرصت هایش برای وقت گذراندن با شما استفاده می کند. مثلاً آخر هفته هایش را که وقت استراحتش می باشد را به شما اختصاص داده و با شما وقت می گذراند.

درواقع وقتی مردها به زنی علاقه دارند، دوست دارند همه وقت خود را کنار او بگذرانند. هیچوقت با خودش فکر نمی‌کند که اگر این کار را بکند، شما پیش خودتان خواهید گفت که گرفتارتان شده است. این کار را می‌کند چون همان کاری است که دوست دارد انجام دهد.

 

11- دوست دارد لمستان کند:

دوست دارد به هر بهانه ای شما را لمس کند. دستانتان را بگیرد. دست دور کمرتان بیاندازد. اگر همسرتان مدام بدنتان را لمس می‌کند، کاملاً مشخص است که واقعاً دوستتان دارد. دلیل این کارش این است که می‌خواهد مدام حستان کند. این برای آنها کاملاً طبیعی است و روشی است برای نشان دادن مردانگی‌شان. بنابراین اگر شما هم بعنوان یک زن همین حس را دارید، باید با لمس کردن همسرتان به آن پاسخ دهید.

 

12- شما را به خانواده اش معرفی می کند:

اگر پسری واقعاً شما را دوست داشته باشد، شما را به خانواده اش معرفی خواهد کرد. از اینکه دیگران بدانند که شما با هم در یک رابطه به سر می برید اصلاً ابایی ندارد و احساس خرسندی و افتخار می کند.

اما اگر می بینید که پسری سعی می کند که شما را از دیگران پنهان کرده و خیلی مواظب است که کسی از این رابطه بویی نبرد، پس راه به جایی با این شخص نخواهید برد.

 

13- اسم دوم برایتان انتخاب می کند:

اسم‌های مستعار یک روش غیرمستقیم برای مردان است که احساساتشان را به شما نشان دهند. با این کار آن اسم مستعار را با یک حس خوشایند مرتبط می‌کنند و هربار که آن اسم را بر زبان می‌آورند آن حس را احساس می‌کنند. هرچه شما را بیشتر با آن اسم صدا کنند یعنی دوست دارند آن حس را بیشتر تجربه کنند و این یعنی آن مرد شدیداً گرفتارتان شده است.

 

 

همچنین بخوانید:

قانون جذب

اشتباهات رایج دختران در اولین قرار ملاقات

راز جذب کردن دختر دلخواه

3 راه زیبا برای بیان عشق به کسی که دوستش داریم

13 هدیه خلاقانه برای روز گرامیداشت عشق

مطالب جدید

عکس پروفایل دلبری کردن عاشقانه | متن های جالب رمانتیک دلبری کردن از…

متن دلبری عاشقانه همسر + جملات دلبرانه زیبا برای عشق و معشوق

متن عاشقانه کردی + جملات کوتاه و زیبا با متن های کردی و رمانتیک

استاتوس کوتاه روز مادر + مجموعه جملات زیبا برای بیو، استوری و کپشن

جملات ابراز محبت به مادر + متن های قدردانی و ابراز عشق به مادران


بورس سیسمونی نوزاد کجاست

متن تبریک روز ولنتاین به عشق و همسر + عکس پروفایل زیبا و عاشقانه

عکس پروفایل روز زن + عکس نوشته های تبریک روز زن برای همسر عزیز

دانلود قانونی فیلم و سریال های ایرانی و خارجی از رسانه ویپو فیلم

عکس پروفایل سکوت | عکس نوشته سکوت و متن خاموشی و بی حرف شدن

عاشق شدن پسرها و دخترها به کل فرق می کند و از زوایای دیگر باید به این موضوع دقت کرد در ادامه شما میتوانید تالاب را دنبال نمایید . چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده

 

به گزارش تالاب وقتی با كسی آشنا می شویم و تصمیم می گیریم با او نامزد ودر انتها ازدواج كنیم، شاید گاهی شك و تردید سراغ‌مان بیاید و از خود ما بپرسیم آیا این فرد واقعا به ما علاقه دارد؟ چگونه میتوانیم از عشق و احساس او مطمئن باشیم؟

 

شاید فهمیدن این موضوع کم کم دوران امكان‌پذیر باشد اما اگر می خواهید در همان مراحل نخست به این موضوع پی ببرید لازم هست زبان بدن آن شخص را بلد باشید. این روش به صورت قطعی نمی تواند به تمام سوالات ما پاسخ دهد اما با کمک آن میتوانیم تا حدودی این موضوع را تشخیص دهیم. در این مطلب پویا ودایع، سخنران و مدرس زبان بدن بشما میگوید چطور میتوانید یك خواستگار عاشق را تشخیص دهید.

 

اگر زمانی كه با خواستگار یا نامزدتان به گردش می روید در اغلب اوقات چشمان نامزدتان بشما دوخته شده هست، نشانه این هست كه او عاشق شماست و اطلاعات درونی و شخصیت مخفی شما را واكاوی می‌كند اما اگر زمانی كه با یكدیگر هستید چشمان او به اطراف می چرخد؛ این حالت می تواند نشان‌دهنده این باشد كه او در گزینه خود مردد هست. اگرچه هر نگاه به اطراف نشانه این مردد بودن و شكاك بودن نیست. افرادی كه در گزینه مردد میباشند سعی می‌كنند به دفعات گوناگون از نگاه مستقیم پرهیز كنند.

 

مردها مغزی تصویری و كاملا مبتنی بر عکسهای دارند. زمانی كه یك مرد نامزدش را می بیند همراه دارد دوباره به او نگاه كند. مردمك چشم افراد عاشق بزرگتر می شود و فرد دارای چشم‌هاي شفاف‌تر و درشت‌تری میشود كه حس خیس بودن یا اشك‌آلود بودن به او دست میدهد.

 عشق یك مریضی همراه‌داشتنی هست

با عکس‌برداری از افراد عاشق، پژوهشگران دریافتند یك نقطه ناب در عکسهای مغزی بیشترین تماس را با عشق دارد. این نقطه مسئول اکثر اعمال حیاتی مثل خوردن، آشامیدن و حركات چشم هست. دانشمندان روی این موضوع تحقیق كردند و متوجه شدند همانند خوردن، خوابیدن و… عاشق شدن هم جزء نیازهای بدنی و روحی ماست و دیدنی هست بدانید روانشناسان هم بیشترین شباهت را بین عشق و یك مریضی ناب روانی به نام وسواس اجباری دیدن كرده‌اند.

 

در این مریضی، افكار خاصی به مغز هجوم می‌آورد كه فرد از انها گریزی ندارد؛ این افكار وی را وادار به انجام رفتارهای خاصی می‌كند كه اگر انجام ندهد دچار اضطراب و استرس زیادی میشود. درست مثل شخصی كه وسواس دارد و منزل و محل كار خودرا روزی دو بار تمیز و گردگیری می‌كند. این علاقه شدید قلبی یا همان عشق در ظاهر نشانه‌هاي بالینی شبیه مریضی وسواس اجباری دارد كه از نظر آزمایشگاهی هم به آن شبیه هست. در مریضی وسواس اجباری، یك ناقل ناب در سلول‌هاي پلاكت خون بیمار افزایش پیدا می‌كند.

 

آیا او، واقعا عاشق من شماست؟!

پژوهشگری به نام مارازیتی، افراد عاشق رابه این طریق آزمایش كرده و به این نتیجه رسیده كه آن ها هم درست همین حالت را دارند، پس عشق حالت وسواس اجباری ایجاد می‌كند در آن فرد عاشق دچار افكار و عادت‌هاي خاصی میشود كه نمی تواند از دست انها خلاص شود؛ مثل ملاقات‌هاي پی در پی، تماس گرفتن مكرر با طرف مقابل خود و فكر كردن پیوسته به او كه عملكرد عادی مغزش را مختل می‌كند.

 


زبان بدن افراد عاشق

افراد عاشق همان‌ طور كه گفتیم دچار فعل و انفعالاتی میشوند كه مغز وظیفه انتقال این اطلاعات و حالت‌ها رابه اندام‌شان برعهده دارد، در نتیجه بدن‌شان دچار تغییر و تحول خواهد شد. تعداد زیادی از نشانه‌ها وجود دارد كه میتوانیم از روی آن ها حدس بزنیم یك فرد عاشق شده هست یا خیر. بعضی از راه‌هاي ابراز اطلاعات مرتبط به احساسات از طریق زبان بدن فرد عاشق اوضاع چهره، تماس چشمی، صدا و زبان بدن هست. به این ترتیب هر یك از این حالت‌ها دارای نشانه‌هاي مخصوصی میباشند كه میتوانند در رفتار غیركلامی ما انسان‌ها دیده شوند.

 

لبخند زدن

زمانی‌كه نامزدتان بشما علاقه‌مند هست، عمیق و صمیمی بشما لبخند میزند. اگر او لبخندی خشك و مصنوعی دارد انگار كه آن لبخند به زور به او دیكته شده هست. در این صورت بهتر هست بدانید او از روی ادب كنار شماست و به محض اینكه فرصتی پیدا كند، شما را ترك خواهد كرد. لبخند مصنوعی را میتوانید از هماهنگ نبودن ابرو‌ها با گوشه‌هاي لب در خندیدن تشخیص دهید.

 

در خندیدن حقیقی گوشه‌هاي لب بالا و ابرو‌ها كمی مچاله می شوند. افراد عاشق سعی می‌كنند جوری بخندند كه لب‌شان به گوشه كشیده‌تر شده و دندان‌هاي انها همراه چشم‌هاي گرد شده دیده می شود. انها خندیدن را با چشم‌هاي‌شان هم ایفا می‌كنند و میتوانید آثار خندیدن یك عاشق را در چشم‌هاي گرد شده او هم مشاهده نمایید.

 شخصیت

مردی كه به نامزدش علاقه داشته باشد سعی می‌كند در مقابل او مثل یك جنتلمن رفتار كند. كمك می‌كند تا مانتو یا پالتویش را بپوشد، مراقب اوست و سعی می‌كند زندگی را برای او ساده‌تر كند. با این نشانه‌ها می توانید بفهمید كه مادرش وی را به خوبی تربیت كرده و این علامتی هست برای اینكه بفهمید علاقه مرد به نامزدش چقدر حقیقی هست و فقط از روی ادب با خانم‌ها رفتار نمی‌كند. این نوع مردان همه ی وقت در تمام موارد اولویت را با خانم ها می‌دانند ودر موضوعات مهم در زندگی با آن ها مشورت میکنند.

 مردانی كه زبان عشق ندارند

تعداد زیادی از مردان علاقه‌شان را پشت حرف‌هاي آزاردهنده و نیش‌دارشان مخفی می‌كنند. انها ممكن هست جوك یا حرف خنده‌داری بزنند یا نامزدشان را دست بیندازند اما این نوع مردان با كارهای‌شان در واقع به خانم‌ها نشان میدهند كه عاشق‌شان میباشند. ادبیات اغلب آقایان در این نوع خشونت كلامی خلاصه می شود و کم کم دوران هم خانم‌ها به این نوع ادبیات عادت می‌كنند.

 

زبان بدن افراد عاشق در اجتماع

افراد عاشق وقتی در مقابل معشوق قرار می گیرند بدن خود رابه فرد مورد علاقه مایل کرده و سعی می‌كنند كه همه ی وقت رو به او قرار گیرند. در آقایان معمولا بدن به صورت یك حمایت كننده ودر برگیرنده هست ودر خانم‌ها بدن كوچك و ضعیف‌تر نشان داده می شود تا حمایت مورد نیاز را از مرد دریافت كند. مرد‌ها غالبا همراه دارند نامزدشان در سمت چپ‌شان قرار گیرد و اندازه یك كف پا هم فاصله راه رفتن مرد از خانم اکثر باشد.

 

هنگام راه رفتن مرد با كج كردن سر به سمت نامزدش سعی در تماس چشمی با او دارد. اکثر وقت‌ها افراد عاشق مات و خیره به یك نقطه نگاه کرده و از شنیدن صدای بیرون و خارجی اجتناب می‌كنند. سر فرد عاشق معمولا متمایل به یك طرف هست و سعی می‌كند هنگام شنیدن هم لبخند كوچكی بر لب داشته باشد و با حركات سر معشوق خودرا همراهی می‌كند.
 

بازوها

زمانی‌كه نامزدتان با دستانی باز به استقبال شما می آید، نشان‌دهنده علاقه به ایجاد صمیمیت و آشنایی اکثر هست اما اگر كسی بازوهایش بسته باشد به این معنی هست كه او علاقه ندارد شما به حریم شخصی‌اش وارد شوید. دست‌هاي عرق كرده و بازی كردن با وسایل دم‌دست خود یكی از نشانه‌هاي عاشق شدن مرد‌هاست.
 

شانه‌ها

چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده

زمانی‌كه مردان در حال صحبت و گفت‌وگو با نامزد مورد علاقه‌شان میباشند شانه‌هاي‌شان به‌طور غیر ارادی به سمت جلو خم می شود. این كار به خاطر بهتر گوش كردن به فرد مقابل انجام می شود. این حالت نشان‌دهنده این هست كه آن مرد می خواهد شما در مركز توجهش باشید و تمام تمركز و توجهش به شماست.

 

اندام بالاتنه

زمانی كه مردی با نامزدش قدم میزند، سینه‌اش را جلو داده و بازوهایش به عقب متمایل می شود. این حالتی هست كه مردان سعی می‌كنند جنس مخالف‌شان را با آن تحت تاثیر قرار دهند و قدرت و استواری خود رابه دیگران نشان دهند. معمولا هم تنفس‌هاي عمیق و بلندمدت می کشند یا تپش قلب ناشی از هیجان را كنترل می‌كنند.

 

پاها

اگر مردی به نامزدش علاقه‌مند شده باشد سعی می‌كند در راه رفتن خانم را رهنمونی كند یا هنگام ورود به محل خاصی بعد از خانم حركت كند حتی در را برای خانم باز كند و صندلی‌اش رابه جلو بكشد. موقعیت و حالتی كه او بخود میگیرد نشان‌دهنده میزان صمیمیت و علاقه او به نامزدش هست. او سعی می‌كند نامزدش را حمایت كند و به طرف مقابل بفهماند كه همه ی وقت در كنار اوست.

 

نشستن فرد عاشق

فرد عاشق برای فرار از دیده شدن استرس‌ها و علائم ظاهری، متمایل به جلو مینشیند و نشیمنگاه خودرا از صندلی كمی فاصله میدهد. او با این كار به نامزدش دقت کرده و خود رابه او نزدیك‌تر می‌كند و اگرچه در تلاش هست بدن خودرا كنترل كند. افراد عاشق هنگام نشستن سعی می‌كنند روبه‌روی یكدیگر بنشینند اما در روابط بسیار نزدیك‌تر سعی می‌كنند كنار هم ودر یك محل قرار گیرند حتی برای بهرهگیری از یك بشقاب برای غذا و نوشیدنی ترجیح میدهند كنار هم بنشینند.

 

افراد عاشق هنگام نشستن سعی می‌كنند هیچ مانعی روبه‌روی شان نباشند و هیچ چیز خارجی بین آن ها قرار نگیرد. لباس‌هاي اضافی و وسایل اضافی خودرا در كنار دیگری قرار میدهند و از فاصله انداختن یا مانع گذاشتن بین خود و نامزدشان پرهیز می‌كنند. این افراد هنگامی كه می نشینند و به گوش كردن و نگاه كردن نامزدخود ادامه می دهند، مشت خودرا گره می‌كنند و كنار سر می گذراند و با علاقه و یك حسرت كوچك به فرد خیره میشوند.

 

قیمت : 49000 تومان


راه صد در صد و قطعی برای اثبات اینکه بفهمید شخص مورد نظر از صمیم قلب شما را دوست دارد و عاشقتان است یا خیر، وجود ندارد ولی با این حال نشانه‌ها و علائمی وجود دارند که اگر این نشانه‌ها در یک رابطه مشاهده شد، میتوانید تا حدود زیادی به واقعی بودن یا نبودن این عشق و علاقه پی ببرید.

دقت کنید و ببینید که آیا واقعا با شما راحت است و صادقانه رفتار میکند یا خیر؟

یکی از علائم عشق و علاقه‌ی واقعی این است که شخص مورد نظر وقتی با شماست احساس راحتی کند و علایق و احساسات درونی خود را بروز دهد و آن‌ها را با شما در میان بگذارد. مثلا اگر شخص مورد نظر در اجتماع فردی مغرور و جدی است ولی وقتی با شماست جِلوه‌ی دیگری از خود بروز میدهد! مثلا کارهای خنده‌دار و احمقانه انجام دهد، این یک نشانه‌ی خوب است!چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده

ببینید که آیا وقتی با شماست، خوشحال است یا خیر

وقتی کسی واقعا عاشق شما باشد، حتی در روزی که اتفاقات بدی برای او پیش آمده و شرایط روحیِ خوبی ندارد، وقتی شما را میبیند گُل از گُلش شکفته میشود! میخندد و با شما احساس خوشحالی میکند.

به نگاه‌هایش توجه کنید

وقتی با هم روبرو میشوید، به حالت چهره و چشمانش توجه کنید. شما را چگونه نگاه میکند؟ آیا احساس میکنید که به دقت به شما خیره شده و احساس خوبی نسبت به شما دارد؟

دقت کنید که وقتی با شماست، چه میکند

عشق باعث میشود افراد احساس سبک‌سری و شادابی دوچندانی پیدا کنند و وقتی با معشوقه‌ی خود هستند، مثلا اینکه به بی‌معنی‌ترین مسائل بخنند! اگر فرد مورد نظر وقتی با شماست، چنین علائمی دارد، این میتواند یک نشانه‌ی مثبت باشد!

ببینید که آیا با ناراحتی‌ِ شما ناراحت میشود یا خیر

اگر کسی واقعا عاشق شما باشد، وقتی شما را ناراحت ببنید، مقداری از حالات و احساسات منفی و غم و ناراحتی شما را جذب میکند و در غم شما شریک خواهد شد.

ببینید که آیا راجع‌به آینده مشترک با شما صحبت میکند یا خیر؟

وقتی کسی شما را دوست داشته باشد، شما را در زندگی آینده‌ی خودش میبیند و آگاهانه یا اتفاقی، راجع‌به آینده‌ی مشترک با شما صحبت خواهد کرد.

آیا از شما تعریف و تمجید میکند؟

آیا مثلا وقتی یک پیراهن جدید به تن میکنید، مثل بقیه فقط میگوید “چه لباس قشنگی” یا اینکه واقعا از صمیم قلب هیجان‌زده میشود و با تمام وجود به تمجید از شما میپردازد؟ اگر او واقعا عاشق شما باشد، به کاراکتر و شخصیت و ظاهر شما خیلی اهمیت میدهد و هر تغییر در شما، او را به وجد میاورد.

از زندگی خودش چقدر برای شما تعریف میکند؟

آیا از دوران کودکی، بازیگوشی‌ها، علایق، احساسات، ترس‌ها و … برای شما تعریف میکند؟ آیا از بهترین یا بدترین لحظات زندگیش با شما حرف میزند؟

ببینید که وقتی از هم دور هستید، چقدر دلتنگ شما میشود

اگر واقعا به شما علاقه داشته باشد، وقتی از او دور هستید، پیاپی زنگ میزند، پیام میدهد یا ایمیل میزند تا با شما در ارتباط باشد. زیرا او نمیتواند دنیایی که تصور کند که شما از او دور باشید.

آیا اشتباهات شما را به شما گوشزد میکند؟

اگر واقعا عاشق شما باشد، سعی میکند اشتباهات شما را به شما گوشزد کند تا آن‌ها را برطرف کنید و وقتی میخواهد این اشتباهات را گوشزد کند، با شما خیلی خیلی راحت است. مثلا میگوید، “اونجا این اشتباه رو کردی” یا “اون حرفی که زدی بد بود” یا “رفتارت با فلانی اشتباه بود.”

البته همانطور که گفتیم، این انتقادها را بسیار دوستانه و راحت و خودمانی با شما مطرح میکند به صورتی که شما ناراحت نخواهید شد.

اما اگر انتقادهای او با کنایه یا سرزنش همراه بود، باید کمی تجدیدنظر کنید!

ببینید که آیا به پیشنهادات شما اهمیت میدهد یا خیر

شخصی که شما را دوست دارد، از شما راجع‌به بسیاری از مسائل مشورت میگیرد و نظر شما را میپرسد. مثلا اینکه کدام کفش را بخرد؟ یا کدام لباس بیشتر به او میاید.

اگر چنین سوالاتی از شما میکند و به نظرات شما هم احترام میگذارد و از آن‌ها استقبال میکند، به هدف زده‌اید!

آیا همیشه دوست دارد حرف‌های شما را بشنود؟

اگر واقعا شما را دوست داشته باشد، همیشه منتظر است تا حرف‌ها یا درد‌دل‌های شما را بشنود، حتی اگر قبلا هم آن‌ها را شنیده باشد!

آیا در شرایط نامناسب هم همراه شما میماند؟

بله، اگر همیشه قرار باشد به فقط تفریح کنید و مثلا به رستوران بروید، همه همراه شما میایند!؛ ولی در شرایط نامطلوب چه؟ مثلا وقتی از او میخواهید شما را در یک خرید همراهی کند یا اینکه شما را تا ایستگاه راه‌آهن ببرد، یا وقتی مریض هستید، کارهای شما را انجام دهد.

آیا کارهایی میکند که نشان بدهند به شما فکر میکند و توجه دارد؟

مثلا وقتی مریض هستید و به بیرون میروید، به جای یک غذای معمولی، برای شما سوپ سفارش دهد. این نشان میدهد که حواسش خیلی خوب به اوضاع و احوال شماست!چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده

آیا همیشه دوست دارد دور‌و بر شما باشد؟

یکی از شروط عشق این است، او دوست دارد از هر فرصتی استفاده کند تا پیش شما بیاید و با شما وقت بگذاند. البته به این معنی نیست که مثل کنه به شما بچسبد! ولی به هر دوست دارد وقت زیادی را با شما بگذراند. هر مقدار بیشتر، بهتر.

توجه کنید که آیا میفهمد چه زمانی مزاحم شما است؟

اگر واقعا شما را دوست داشته باشد، وقتی زیادی را با شما میگذراند ولی در عوض زمانی هم که شما نیاز به تنهایی دارید و یا زمانی که کاری دارید و باید مدتی دور از او بمانید، او درک میکند و مزاحم کار شما نمیشود.

آیا شما را خوب درک میکند؟

آیا برای شما پیش آمده که چیزی را نگفته، او خودش از قبل بداند؟ مثلا وقتی شما از چیزی ناراحت هستید، قبل از اینکه بگویید، او خودش از حرکات و رفتار شما فهمیده باشد و نیازی به گفتن پیدا نکنید!

البته نمیتوان گفت که همیشه میتوانیم از روی حرکات و احساسات، فرد را بفهمیم و او را درک کنیم، ولی به هر حال گاهی اوقات میشود چنین کاری انجام داد.

 

قیمت : 49000 تومان


نظر شما

نام *

رایانامه (ایمیل) *

Website

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


تصویر امنیتی
*

تمامی حقوق نزد صاحب سایت چجوری محفوظ است. چه‌جوری

چگونه بفهمیم کسی به ما علاقه دارد ؟ این سوالی است که برای همه ما حداقل یک بار در  زندگی مطرح میشود به این صورت که افرادی از جمله اقوام ، دوستان ، هم کلاسی ها وهمکران به ما توجه ویژه ای نشان میدهند و می میخواهیم بدانیم این شخص به ما علاقمند است و دنبال نشان دادن دوست داشتن و عشق خود است یا نه این تنها روش معمول و همیشگی او در برخورد با اطرافیان است و شامل همه آدم ها میشود

یا حتی گاهی دوست داریم نظر یک خانم یا آقا را در مورد خودمان بدانیم چون خودمان به او علاقمند شده ایم . برای تشخیص همه این ها وقتی خودمان جرات سوال پرسیدن به صورت مستقیم را نداریم تنها راه توجه به نشانه هایی در در رفتار و صحبت کردن اوست . زبان بدن زبانی جهانی است که خیلی چیز ها را بدون این که بخواهیم لو میدهد.

 این نوشته به شما کمک میکند جواب این ۷ سوال و سوالاتی شبیه این را بفهمید :

دانستن این موضوع که فردی به شما علاقه دارد یا خیر کار سخت و مشکلی است. اگر می ترسید که از آن شخص بپرسید، در اینجا راه هایی وجود دارد که شما از روی یک سری از نشانه ها می توانید متوجه این موضوع شوید.چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده

۹۳ درصد از ارتباطات، ارتباطات غیرکلامی هستند. این موضوع به تن صدا، حالت چهره و بدن و در نهایت کلمات خلاصه می شود. مردان و وزنان هرکدام یک سری حالت های بدنی را از خودشان نشان می دهند، با این حال اگر شخصی را دوست داشته باشند، به صورت ناخوداگاه یک سری نشانه و سیگنال های خاص از خود بروز می دهند.

چگونه بفهمیم کسی به ما علاقه دارد 

زنان قادرند که بالای ۵۰ سیگنال را از طریق زبان بدن خود نشان دهند.

با اینکه نمی توان تمامی این سیگنال ها را تشخیص داد و درک کرد با این حال چند ویژگی و خصوصیت وجود دارد که می توانید آن ها را درک کنید. بارزترین شاخص هایی که شما در یک قرار ملاقات یا مکالمه می توانید به آن ها پی ببرید عبارتند از:

چگونه بفهمیم کسی به ما علاقه دارد و ما را دوست دارد 

مردان از نظر زبان بدن برد و محدوده ی کمتری دارند.

یکی از نشانه ها این است که شانه هایش را عقب می برد و سینه اش را جلو می دهد.  نشانه ی دیگر این است که آن شخص انگشت هایش را  درست مثل یک کاوبوی (گاو چران) داخل حلقه ی کمربندش می کند.

چگونه بفهمیم کسی به ما علاقه دارد یا خیر

تماس چشمی یک نشانه زبان بدن جهانی است

که می تواند ارتباط گسترده ای را برقرار کند. مرد و زن هر کدام زمانی که از فردی خوششان می آید با او تماس چشمی برقرار می کنند. برای مدت زمان طولانی به او خیره نشوید یا ممکن است جنبه عرفانی این کار را خراب کنید. بهترین راه بروز دادن این است که زمانی که او به شما نگاه می کند برای چند لحظه به او خیره شوید و ناگهان نگاهتان را از او بردارید.

چگونه بفهمیم کسی به ما علاقه دارد یا فقط میخواهد با ما صحبت کند

این موضوع الگوی رایجی است که اتفاق می افتد.

افراد اغلب فکر می کنند که تنها دوست یکدیگر هستند،  در حالی که یکی از آن ها احساسات شدیدتری نسبت به دیگری دارد.

چگونه بفهمیم کسی به ما علاقه دارد و عاشق ما شده یا نه 

در اینجا یک سری نشانه آمده که نشان دهنده ی این است که طرف مقابلتان عاشق شما شده است:

چگونه بفهمیم کسی به ما علاقه دارد برای ازدواج 

این موضوع ممکن است برای هر نوعی از کششی به وجود آید اما در دوستی ها بیشتر است. ممکن است مرتباً عکس العمل شما را در مقابل چیزهای مختلف بسنجد. برای مثال، در زمان تعریف جک به شما نگاه می کند که آیا می خندید یا خیر.

چگونه متوجه علاقه یک دختر یا پسر نسبت به خودمان شویم

اگر احساس کردید که او را دوست دارید، این موضوع عالیه و باید به آن ها بگویید. از سوی دیگر، اگر فقط می خواهید با او دوست باشید، باید کاملا مواظب باشید.

چگونه بفهمیم یک پسر به ما علاقمند است یا نه

چگونه بفهمیم یک پسر از ما خوشش آمده یا نه 

این افراد به صورت عمدی خجالتی نیستند.

آن ها اعتماد به نفس کافی ندارند. نباید به خاطر این موضوع آن ها را رد کنید یا نادیده بگیرید. افراد خجالتی ممکن است با نشانه های زیر علاقه ی خودشان به شما را نشان دهند:

چگونه متوجه شویم کسی از ما خوشش آمده یا نه 

فردی که شما را دوست دارد ممکن است کارهایی انجام دهد که نظر شما را به آن کار جلب کند. اگر زمانی که نزدیک آن ها هستید باز هم با صدای بلند با شما صحبت می کنند، یا زمانی که کنار آن ها هستید و با صدای بلند می خندند.چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده

چگونه بفهمیم کسی به ما علاقه دارد با استفاده از زبان بدن

بعضی از افراد علاقه شان را به شما نشان نمی دهند به این دلیل که آن ها از رد شدن و شکست می ترسند.

چگونه بفهمیم کسی از ما خوشش آمده

حتی اگر این اشخاص نخواهند که برایتان شفاف باشند، با این حال یک سری کارها انجام می دهند که نشان دهنده ی دوست داشتنشان است. به نشانه های زیر توجه کنید:

چگونه بفهمیم کسی ما را دوست دارد یا نه

بعضی از افراد بازی «انجام آن کاری که شما دوست دارید» را مطرح نمی کنند و مستقیم مشت می زنند. بعضی از افراد به هیچ وجه خجالت نمی کشند. این فرد ممکن است بازیکنی باشد که فقط در گفتن آن چیزی خوب است که شما دوست دارید بشنوید.

چگونه بفهمیم کسی به ما علاقه دارد ؟

چه بخواهید که آن ها شما را دوست داشته باشند یا نه، باید با احترام این موضوع را کنترل کنید. هیچ کس یک آدم احمق و نادان را دوست ندارد. در اینجا نشانه هایی است که نشان دهنده ی دوست داشتن و علاقه ی شماست:

چگونه بفهمیم کسی به ما علاقه دارد یا نه 

اگر کسی را دوست دارید هیچ وقت منتظر نمانید.

منتظر ماندن برای دیگری که از شما درخواست دوستی کند زیاده روی است. از فرصتی که برای زندگی کردن دارید استفاده کنید. آن ها را برای نماشای فیلم یا نوشیدن قهوه دعوت کنید.

منبع : wikihow

مطالب مرتبط :

در انتخاب همسر و برخورد با خواستگار وسواس و سخت گیرم + راه حل

دختر خانوم ها از چه مرد هایی و پسرایی خوششون میاد + علت

دلیل نگاه کردن مردان به زنان | چرا آقایان به خانم ها نگاه میکنند ؟

چکار کنم پیش خانواده شوهرم عزیز شوم ؟ + راه های محبوبیت نزد اقوام همسر

استخاره برای ازدواج | استخاره قبل از ازدواج درست است یا غلط ؟

صحبت کردن با دختر | آموزش چگونه صحبت کردن با دختران را یاد بگیرید

 

با سلام من مدتی از کسی خوشم اومده اونم فهمیده ولی ی مشکل دارم ایشون وقتی تنهاییم نگاه میکند و میخواهد باید جلو شماره بدهد ولی وقتی بقیه هستن انگار منو نمیشناسد لطفا راهنمایی کنید میخوام بدونم منو میخواهد یا نه ایشون راننده سرویس من هستن

سلام با یک مشاور خبره مشورت کنید.

سلام من یه وقتی دختری رو دوست داشت بهش نگاه میکردم اونم نگام میکرد بدش نمیومد باهام آشنا شه دیروز شمارمو دم درشون انداخت اونم اونو برداشت امروز دیدمش توی فروشگاه مو نگاه کرد بهش چشمک زدم بعد از اینکه رفت نمیدونم دوباره برگشت تو راه بودم باهاش روبرو شدم منو که دید راهشو کج کرد نمیدونم به نظرتون زیاده روی کردم یا اون منو دوست نداره لطفا راهنمایی کنید.

یکم بیشتر از زیاده روی

سلام خسته نباشید چند وقته پیش تو ماشین بودم که یه دخترو از یک ماشین دیگه دیدم بعد از چند که از جلوش رد شدم زل زد تو چشام منم نگاهش کردم بعد کلمو انداختم پایین همانطور که خودتون گفتید اشتباه کردم یعنی باید لبخندی چیزی میزدم یا نه؟

بهرحال کسی از راه تلپاتی متوجه علاقه شما نمیشه : )

خوب باید چیکار میکردم دقیقا میشه یه توضیح بدین چون از این موقعیت ها برام پیش میاد نمیدونم باید چیکار کنم؟

۱- با یه نگاه عاشق نشید ! ۲- اگر واقعا عاشق شدید مودبانه به طرفتون احساستون رو بگید . نظرم غیر تخصصیه البته ما کارشناس نیستیم !

من از یکی از فامیلای پسرمون خوشم اومده راستشو بخواین از خودم ۲سال کوچیکه اما من خیلی دوسش دارم وقتی فرصتی هست که بیاد و کنار من بشینه خجالت میکشه و میره اون ور تر میشینه وقتی من نگاش میکنم اونم به من نگاه می‌کنه اما خیلی خجالتیه حتی جواب سلام هرکسیو هم به زور میده اما خیلی میخواد تو لحظه هام منو یاری کنه لطفاً کمک کنین

دوست عزیز ما مشاور نیستیم … با یک بزرگتر یا یک مشاور صحبت کنید.

سلام من از یکی از پسرای فامیلمون خیلی خوشم اومده خیلی همو نمیبینیم چی بشه سالی چار پنج بار مثلا ولی خب وقتی میبینمش موقع سلام و خدافظی زل میزنه به چشام با خنده نمیدونم اونم دوسم داره یا نه حالا من ایدی اینستاشو پیدا کردم پیجش پرایوته به نظرتون فالوش کنم و ریکوئست بدم یا نه ؟! اگر نظرتون نه پس چ کار کنم بنظرتون

من۱۸سالمه و تو یه شرکتی کار میکنم که محصولات تعاونی دارند یه پسر که حدود ۲۵سنشه واسمون مواد لازمو میاره من تازه سرکار میرم اون پسر تو چشام نگاه میکنه زیاد جوک میگه و کاری میکنه که ادم بخنده و از خاطرات سربازیش و…غیره میگه وقتی از کنارش رد میشم اگه پشتش به منه سعی میکنه جوری وایسه که منو ببینه و..وخیلی مغرورانه رفتارمیکنه منم فک کنم کم کم ازش خوشم میاد… البته زیاد بهش محل نمیدم ولی جوک هاش(گیر دادناش به بقیه که خانومای پیرین خنده داره) میخندم ولی زود خودمو جمع میکنم حالا موندم دوسم داره یا نداره ؟! فک کنم از من خوشش بیاد و داره با رفتارش کم کم مخ منو میزنه نمیدونم چیکا

سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون ببینید من جواب هایی که شما آقا سعید به کاربران دادید رو خوندم و تقریبا سعی کردید اونا رو راهنمایی کنید پس اگه میشه منم راهنمایی کنید البته اگه میتونید ببینید من یه دختر مذهبی هستم که از یه آقا پسری تو فامیلامون خوشم اومده و تقریبا شرایطمون بهم میخوره البته اینم بگم که ما اصلا اصلا باهم ارتباطی نداریم اما منظورم از شرایط موقعیت خانوادگی و چون فامیلیم برخی خصوصیاتمون من متوجه شدم که این آقا پسرم از من خوشش میاد چون شنید که مامانش به چند نفر گفته من این دختر رو میخوام برا پسرم بگیرم و پسرمم جوابش مثبته اما تو این ماجرا فقط یه مشکل هست اونم اینه که این آقا پسر اصلا برای به دست آوردن من کاری انجام نمیده و اصلا نشون نمیده منو دوس داره یعنی اگه از زبون مامانش نمیشنیدم متوجه نمیشدم ولی تنها کاری که این آقاپسر کرده اینه که بعضی اوقات نگام میکنه و میره یه جای دور که هیچکس متوجه نشه (از نظر خودش البته:)) و یه دل سیر نگام میکنه منم متوجه میشم اما خودمو میزنم به اون راه ولی همیشه دنبال یه خلوته که کسی متوجه نشه و نگام کنه و اینکه خیلی مغروره و یه حسایی بهم میگه بخاطر همین برای به دست آوردنم جز نگاه کردن کار دیگه ای انجام نمیده ولی خب اینم خوب نیس به نظر شما منطقیه؟ سوالم اینه به نظر شما دلیل این کارا چیه؟ چرا به مامانش جواب مثبت داده اما تو رفتاراش زیاد نشون نمیده؟

ممنون که ما رو لایق مشورت میدونید ولی حقیقتا بهتره با یک مشاور صحبت کنید تا صحیح و منطقی راهنماییتون کنه . در مورد رفتار این آقا هم ممکنه دلایل مختلفی وجود داشته باشه ، مثلا این که هنوز مردد هستن ، یا دارن کیس های مختلفی را با هم بررسی میکنن یا خجالتی هستن یا چون خودشون موقعیت مناسبی ندارن نمیتونن محبتشون رو ابراز کنند.

سلام ممنون از سایت خوبتون.من دختری ۱۶ساله هستم که در یکی ازدبیرستان های دخترانه درس میخوانم .حدود دوسال است که به ناظم مدرسه ام که خانم هم هستند وابستگی شدیدی پیداکرده ام که این وضعیت بسیار برایم رنج اور است.وقتی اورا میبینم دچار اظطراب شده ووقت زیادی را به او فکر میکنم ودر درسهایم تمرکز کافی ندارم نمیدانم چه کنم حال خوبی ندارم از هرکس کمک خواسته ام حرف هایم را انگونه باور نکرده ومرا ازاین کار نهی میکنند ومیگویند سعی کن به او فکر نکنی.واقعا چگونه؟حالم اصلا خوب نیست در جاهای مختلف روش های زیادی برای کاهش وابستگی به معلمم خوانده ام اما باز هم فایده نداشته.اما خواهش میکنم شما کمکم کنید.

همانطور که به بقیه دوستان میگیم … حتما با یه متخصص مشورت کنید. اما در کل به نظرم در سن شما طبیعیه زمان همه چیز رو درست میکنه … خیالتون راحت : )

سلام من یه پسر خاله دارم که همش بهم نگاه میکنه ولی همینکه من بهش نگاه میکنم چشماشو میدزده بعد همش نظر منو می پرسه (مو هام خوب شده لباسم بهم میاد یا یه بار بهش گفتم سیبیل خیلی بهت میاد از اون موقع تا حالا سیبیلشو همون جوری میزنه )یه بار پاهاشو رو رو پاهام گذاشته بود مامانم عصبانیت اش رو رومن خالی کرد از اون به بعد دیگه به هم دست نمی زنه. پسرا بهم تیکه انداختن با اونا دعوا کرد همش از اینجور رفتارهای جور با جور من نمیدونم چطوری باهاش رفتار کنم دیگه دارم دیوونه میشم لطفا کمکم کنید

سلام من با پسر خالم از بچگی با هم بودیم خالم هم من رو به عنوان عروسش می دونست. من هم ۱۴ سالمه و اون هم همسن منه. همین چند وقت پیش بهم گفت دوستم داره دستمو گرفتو کلی حرف درباره ی دوست داشتنش زد بعد چند روز بعدش با هم تو اتاق تنها بودیم حواسم بهش نبود گونمو یهو بوسید بعد چند دیقه منو بغل کرد گفت میشه توام بغلم کنی منم بغلش کردم. بعد هی بهم نزدیک می شد دستمو می گرفتو همین کارا. ولی چند روز بعدش تو جمع خانواده اصلا بهم توجه نکرد و هی با دخترای دیگه صحبت می کرد. منم ناراحت شدم و باهاش سرد شدم. حالا چیکار کنم بهش پا بدم یا سرد باهاش باشم ؟ به نظرتون واقعا عشقه یا هوس ؟

سلام لطفا اگه میشه کمکم کنین من کنکوری هستم و امسال کلاس کنکور میرم اساتید هم مدرک خاصی ندارن دانشجو پزشکی هستن کم سن و سال فقط سه چهار سال ازمون بزرگ ترن تقریبا همشون منو خیلی نگاه میکنن ولی دلیلشو نمیدونم خیلی برام سوال که نگاهشون دلیل خاصی داره که من نمیدونم اصلا سرکلاساشون نمیتونم تمرکز کنم فقط نگاهشون میکنم ولی یکیشون خیلی خیلی منو نگاه میکنه تقریبا هر چند ثانیه ی بار تا من حواسم نیس سریع بر میگرده نگاه میکنه بعد که من نگاش میکنم نگاشو بر میگردونه الان سه ماه میگذره هر جلسه همینجوری کسی میتونه بگه دلیل نگاه کردنش چیع؟

سلام خواهش میکنم جواب منو بدین من ۱۶ سالمه و حدود یک ساله که از پسر همسایمون خوشم میاد ولی اون یه وقتایی یه سری حرکاتا نشون میده که ادم تعجب میکنه برای مثال دیروز منو تو بازار دیده و با دوستش فرار کردن نمیدونم این یعنی از من بدش میاد یا خجالتیه؟اخه همش فرار میکنه خخخخخخ

سلام‌من دخترم و از یع دختر تو مدرسمون خوشم اومدع چجوری بفهمم ک دوستم دارع یا نع ؟

سلام دوسال پیش بایه پسربه مدت دوهفته دوست بودیم به خاطررفتارغیراخلاقیش هردوباهم خداحافظی کردیم دراین دوسال اون دائم به من نگاه میکردتاچنووقت پیش تمایل به حرف زدن داشت تاخودش پیام دادسوالاتی درباره دلم براش تنگ شده یادوستش دارم پرسید ؟من بایدچکارمیکردم ؟؟

سلام من حدود دوسال عاشق دختر دایی بابام شدم اما جرات گفتنشو ندارم و فقط هفته ای یه بار همو میبینیم واون یه بار باهم خیلی شوخی میکنیم و مشینیم کنار هم اما ازش میپرسم چه کسیو دوس داری طبیعی میکنه و جواب سر بالا میده میگه تو نمیشناسی نمیدونم عاشقمه یا نه و بهش بگم یانه؟

من کلاس زبان میرم ۱۶ سالمه معلم زبانمان رفتم جلسه اول بهم چشمک زد منم بهش چشم غره رفتم دو جلسه بعد هی هرچی می گفتم لجم میزاشت من یه جلسه باهاش حرف نزدم بعد کلاس خودش معذرت خواهی کرد اون ترم تموم شد امروز دوباره دیدمش بهم لبخند زد رفت چههه کنممم

من از یع دختر خوشم میاد دو دفعه هم بهش پیشنهاد دادم ولی قبول نکرده ولی همیشه با دوستاش سعی میکنه که از جلوی من رد بشن یا تیکه بندازن میشه کمک کنید

سلام پسری هست توو فامیل که مدام دنبال اذیت کردن منه ولی بعد که گیرم میندازه خودش یجوری با یه حرفی یا یه چیزی نجاتم میده از بی جوابی :/ و اینکه خیلی وقتا نگاشو حس میکنم ولی ب محض اینکه نگاش میکنم چشاشو سریع حرکت میده به سمت دیگ ، تماس فیزیکی ام چندباری خواسته برقرار کنه مثلا قرار دادن انگشتاش رو انگشتم مثلا اتفاقی و .. علاقه منده؟؟؟!

مرسی عالی بود

نظر لطف شماست. خوشحالیم که مفید بوده.

سلام.من ۱۴سالمه از دختر پسرعموی بابام که اونم ۱۴سالشه خوشم اومده و اونم رفتارای بالا رو داره.ولی میترسم بهش بگم که دوسش دارم. میترسم بهم بگه ازت خوشم نمیاد. من این علاقم رو به چندتا از دوستام وپسرعموم گفتم و اون گفت با یکی دوسته. اما نمیدونم راست میگه یا نه چون اون اصلا گوشی نداره. یکی دیگه از دوستام هم میگه یکی بهش گیر میده. اما میدونم دروغ میگن. حالا به نظرتونبهش بگم دوسش دارم یا نه؟

۱۴ سال !!!

سلام من عاشق یکی از پسرهای فامیل شدم که همسنیم من ۱۴ سالمه و اونم ۱۴ سالشه و نمیدونم منو دوست داره یانه ولی هروقت که همو میبینیم میخنده و دستش رو توی موهاش میکنه و سرشو اونوری میکنه و ما توی واتساپ باهم درارتباط هستیم من یه بار بهش گفتم دوستش دارم و اونم گفت منم همینطور ولی بعدش گفت که دروغ گفتم من هم برا اینکه ضایع نشم گفتم چالش بود . من میترسم اگه بهش بگم منو دوست نداشته باشه واینکه از طرفی مطمئنم مادرش از من تنفر داره من الان چیکار کنم لطقا راهنمایی کنید

سلام خاهشا کمکم کنید من ۱۵ سالمه و دقیقا از کلاس سوم ینی ۶.۷ سال پیش عاشق یکی پسرای فامیل شدم ولی خب اون خیلی مذهبی و سربه زیره البته ک تو جایی ک زندگی میکنیم اینحوری نیس ک بشه باهم خرف بزنیم خب همش نگام میکنه ولی تو جشاش هیچ حس عاشقانه ای نیس یا مثلا سال گذشته تو عروسی دیدمش وقتی صورتش اونور بود نگاش میکردم بعد اونم متوجه میشد نگام میکرد ینی دوسم داره؟

چرا ازش سوال نمیکنید ؟

من عاشق یه دختر شدم که از من چند ماه کوچک تر هست بعد با خانواده اش رفته بودیم بیرون بعد زیاد با من حرف نمی زد ولی زیاد نگام میکردم یه بار چش تو چش شدیم خندید این نشونه عشق است

آقا کمکم کنید تر خدا جوابم رو بدید من عاشق یه دختر هستم که یه چند ماه از من کوچیک تره بعد با خانوادش رفته بودیم بیرون باهام اصلا حرف نمی زد ولی زیاد نگام مکیرد من نگاش کردم چش تو چش شدیم خندید این نشانه عشقه یا نه

نه.. منم دخترم از این اتفاقا زیاد افتاده واسم ولی عشق نبوده

همینطوره ، هیچ قاعده قطعی تو روابط انسانی وجود نداره .

سلام من چند سال است ک با یکی از دوستانم هستم که خیلی صمیمی هستیم با پسر عمه اش هم بازی میکردم چند ماه از من بزرکتر است خیلی مومن و پاک هست و از اینکه به دختر ها نزدیکی نکرده مطمئن هستم بخاطر پاک بودنش بهش علاقه پیدا کرده بودم و به دوستم گفتم چند روز هست ک با دوستم و پسر عمه اش چت میکنم چند شب پیش اومد پیوی من و گفت یکی را دوست دارم اما نمیتونم بهش بگم من هم او را راهنمایی کردم و بعد پرسیدم اون را برای رل میخوای یا ازدواج گفت ازدواج خیلی دختر پاکدامنیه میترسم ولم کنه من هم گفتم نترس بهش بگو بعد چند دقیقه دیدم نوشت دوست دارم تا چند دقیقه تو شُک بودم ک دیدم کلی پیام داده گفت حالت خوبه منم گفتم اره جواب رو خواست بهش گفتم من هم همین حس رو دارم بعد هم شب بخیر گفتم اما بعد از آن دیگر در این باره حرفی نزد اما چت میکنیم آیا این از پاکی او هست یا دیگه دوسم نداره؟؟

جوابتون رو کجا مشاهده کنم ایمیل میدین؟

لطفا میشه جوابتون رو ب ایمیلم ارسال کنید؟

دوست عزیزم پیامتون رو خوندیم ولی همانطور که به سایرین هم عرض کردیم ما تخصصی در زمینه مشاوره نداریم و این صلاحیت رو که در مورد موضوعاتی که به زندگی شما مربوط است شما را راهنمایی کنیم نداریم .اگر این موضوع برای شما جدی ست حتما با یک بزرگتر با تجربه یا یک مشاور خبره صحبت کنید.

خیلی ممنون امروز هم گفت من خواستگارت هستم من اون رو خیلی دوست دارم به بزرگترهامم نمیتونم بگم تا فهمید ک خواستگار دارم پیام داد میترسم منم گفتم چرا گفت از دستت میدم منم بزار لیست خواستگارات لطفا کمکم کنید پسره مومن و پاکیه کلا خانوادتن پاک هستن و اهل دختر بازی نیستن بهم گفت ک اولین باره ک به دختر علاقه پیدا کردم لطفا اگه میشه شما راهنماییم کنید بنظرتون خواستگار هامو رد کنم؟

قبلا هم عرض کردم دوست عزیز ، ما مشاور یا متخصص نیستیم بهترین کار در این گونه مواقع مشورت با یک بزرگتر یا مشاور است . شاید به نظرتون بیاد شما به اندازه کافی عاقل هستید و نیاز به مشاوره ندارید . اما بهترین و عاقلانه ترین کار اینه که برید پیش مشاور .

دیدگاه

تصویر امنیتی *

بهینه سازی : دلبرانه

اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است و کپی برداری فقط باذکر منبع با لینک مربوطه بلامانع است Copyright delbaraneh.com © 2019- Allrights Reserved.

برای خیلی از دختران این سوال واقعا مهم است که آیا مرد مورد نظرشان واقعاً آنها را دوست دارد و دوست داشتنش به ازدواج ختم می‌شود یا نه؟ در این مقاله سعی میکنیم به بررسی این سوال پبردازیم:

به گزارش آلامتو و به نقل از مردمان؛ تنها سوالی که هیچوقت نمی‌شنوید مردی که به تازگی با یک دختر آشنا شده است بپرسد این است: «آیا به من متعهد می‌شود؟» به نظر می‌رسد این سوال‌ها و تردیدها متعلق به خانم‌هاست.

خانم‌ها در همه سنین و فرهنگ‌ها به شدت می‌خواهند پاسخ این سوالات را در روابط خود بدانند: آیا من را دوست دارد؟ آیا به من جدی فکر می‌کند؟ آیا روزی به من متعهد خواهد شد؟ همه ما این تردیدها را در روابطمان تجربه کرده‌ایم. قابل درک است.

وقتی با قلبتان وارد رابطه‌ای می‌شوید، ممکن است ماه‌ها، و سال‌‌هایی از عمرتان را بفهمید با مردی بوده‌اید که هیچوقت نمی خواسته رابطه‌اش را با شما جدی‌تر کند و شما را تا پایان عمر کنار خود داشته باشد. وضعیت شما بعد از تمام شدن این رابطه‌ها هم چندان جالب نخواهد بود.چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده

پس برای جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی‌مان و شکسته نشدن قلبمان چه می‌توانیم بکنیم؟

اینجا به ۵ علامتی اشاره می‌کنیم که نشان می‌دهد یک مرد هیچوقت به شما متعهد نخواهد شد، چه الان و چه در طولانی‌مدت.

ممکن است ساعت‌ها و ساعت‌ها در یک روز با یک نفر حرف بزنید ولی هیچ چیز واقعی درمورد او ندانید. ممکن است جزئیاتی درمورد زندگی‌اش بدانید ولی نمی‌دانید که حقیقتاً کیست و خود واقعی‌ای که زیر آن ظاهر که از خود نشان می‌دهد نهفته است را نمی‌شناسید.

وقتی مردی درمورد زنی جدی باشد، همه چیز خود را با او در میان می‌گذارد. او را وارد دنیای خود می‌کند، نقاط آسیب‌پذیر خود را به او نشان می‌دهد. این مسئله مهمی برای یک مرد است.

مردها عادت به بیرون ریختن خود و نشان دادن احساسات درونی‌شان ندارند و وقتی می‌خواهند مسائل درونی خود را با کسی درمیان بگذارند بسیار سخت‌گیر هستند.

وقتی مردی برای شما درد دل می‌کند، وقتی با شما از آرزوها، ترس‌ها، امیدها و انگیزه‌هایش حرف می‌زند، یعنی رویتان سرمایه گذاری می‌کند. با سرمایه‌گذاری کردن روی شما یعنی خودش را به شما متعهد می‌کند.

اگر مردی خود واقعی‌اش را به شما نشان ندهد، اگر اجازه ندهد ببینید که درونش چه خبر است، این احتمال زیاد است که آینده‌ای برای خودش و شما نمی‌بیند.

اگر شک دارید که مردی درمورد شما جدی است یا نه، به چیزهایی که از او می‌دانید فکر کنید و ببینید ایا واقعاً می‌دانید کیست؟

اگر مردی واقعاً به شما توجه داشته باشد، جایی برای شما در زندگی‌اش باز خواهد کرد. حتی اگر کارهای زیادی برای انجام دادن داشته باشد و نتواند چند روزی در دسترس باشد، به شما پیام خواهد داد و خواهد گفت که بهتان فکر می‌کند.

اگر بدون هیچ اطلاعی به تعطیلات در رابطه می‌رود و اصلاً نگران از دست دادن شما نیست، نشانه خوبی نیست. اگر مردی به قطع بداند که شما با وجود هر رفتار بدی که از خود نشان دهد، همیشه در دسترس او خواهید بود، هیچ احترامی برایتان قائل نشده و به شما متعهد نخواهد شد.

این رفتارهای ناپدید شدنش بیشتر راهی برای این است که به شما نشان دهد این رابطه چندان جدی نیست و او آزادی دارد هر کاری که دوست دارد انجام دهد و شما برای جاهایی که می‌رود و کارهایی که می‌کنند عامل تصمیم‌گیرنده نیستید.

این به نظر یکی از بدیهیات می‌آید ولی متاسفانه اینطور نیست. درواقع، متداول‌ترین روابط این روزها رابطه جدی نیست. یعنی با مردی آشنا شده‌اید و بیرون می‌روید و اساساً دوست‌پسر/دوست‌دختر هستید، جدا از این واقعیت که نیستید.

حقیقت تلخ این است: وقتی مردی می‌گوید که رابطه نمی‌خواهد، چیزی که در واقع می‌گوید این است که رابطه با شما را نمی‌خواهد.

ممکن است تصور کنید که موقعیت شما استثنا است و فرق می‌کند. ولی مطمئنتان کنیم اینطور نیست. شما هم مثل بقیه دخترهایی هستید که در این روابط غیرجدی هستند. شما دختر فوق‌العاده‌ای هستید که احتمالاً خودتان را دست‌کم گرفته و خودش را در موقعیتی گرفتار کرده که طرفش او را بی‌هدف به دنبال خود می‌کشاند و شما هم منتظر نشسته‌اید تا او بالاخره بفهمد که چقدر «خوب‌» هستید.

اگر به شما می‌گوید که نمی‌خواهد وارد رابطه‌ای شود یا برای متعهد شدن مشکل دارد، لطفاً آن را جدی بگیرید و درحق خودتان لطف کرده و از آن رابطه بیرون بیایید.

اگر قرار ملاقات‌های شما شامل رفتن شما به سینما و فیلم دیدن با هم یا آشپزی کردن شما برای اوست، یعنی او شما و رابطه‌تان را جدی نمی‌گیرد.

وقتی مردی برای آینده‌اش روی شما سرمایه‌گذاری می‌کند، برای تحت‌تاثیر قرار دادنتان هر کاری از دستش بربیاید انجام می‌دهد و به شما نشان خواهد داد که تا چه اندازه برایش اهمیت دارید.

اگر برای قرارملاقات‌هایتان حداقل‌های خود را برایتان می‌گذارد، به این معنی است که تصور می‌کند شما ارزش تلاش بیشتری را ندارید. استثناهایی هم وجود دارد؟ گاهی ‌اوقات. ولی حتی اگر مردی پول و کار نداشته باشد، باز هم می‌تواند راه‌های ارزان و خلاقانه‌ای پیدا کند که نشان دهد دوستتان دارد.

وقتی مردی به دختری برای آینده خود فکر می کند، دوست دارد او را تا جایی که می‌تواند وارد دنیای خود کند. دوست دارد او را به چیزهایی که دوست دارد معرفی کند: فیلم‌ها، موسیقی، کتاب‌ها، سرگرمی‌ها. اینها چیزهایی نیست که نیاز به سرمایه‌گذاری مالی زیادی داشته باشد.

اگر این فقط شما هستید که سعی می‌کند رابطه‌تان را زنده نگه دارد و کارهای خاص انجام می‌دهد، نشانه این است که او نظر جدی‌ نسبت به شما ندارد.

خیلی از خانم‌ها به اشتباه تصور می‌کنند که وقتی مردی آنها را به دوستانش معرفی می‌کند، خیلی کار مهمی انجام داده است. البته شاید برای بعضی مردها این کار مهم باشد ولی برای بیشتر آنها اینطور نیست. ممکن است چون جذابید بخواهد با اینکار با شما پز بدهد یا کلاً معرفی کردن دخترها به دوست‌هایش مسئله مهمی برایش نیست.

وقتی در رابطه‌ای هستید، موضوع آشنا شدن با خانواده‌ها باید به میان آید. ممکن است فوراً با آنها آشنا نشوید ولی باید به ترتیبی به شما بگوید که چه زمان قصد دارد این کار را انجام دهد. حداقل باید بگوید که خانواده‌اش را از وجود شما باخبر کرده است.

اگر درمورد خانواده خود حرف نمی‌زند یا هر زمان که شما حرف را به خانواده‌اش می‌کشانید، صحبت را عوض می‌کند، نشانه این است که نمی‌خواهد شما را به آنها معرفی کند.

همانطور که قبلاً ذکر کردیم، وقتی مردی درمورد زنی جدی فکر کند، او را وارد دنیای خود می‌کند. با دور نگه داشتن شما از خانواده‌اش می‌خواهد به شما بفهماند که شما را برای طولانی‌مدت در دنیای خود نمی‌بیند.

البته باید متذکر شویم که بعضی مردها هستند که با هر دختری که آشنا می‌شوند او را به خانواده‌شان معرفی می‌کنند و این مسئله چندان مهمی برایشان نیست. و شاید خانواده‌هایشان هم به این مسئله عادت کرده‌اند. ولی اگر مردی درمورد شما جدی باشد، این جلسه آشنایی را کمی جدی‌تر از دفعات قبل خود برگزار خواهد کرد.

هیجان‌زده یا شاید هم کمی عصبی خواهد بود چون واقعاً دوست دارد خانواده‌اش از شما خوششان بیاید و شما هم از آنها خوشتان بیاید. اگر به نظر می‌رسد که برای معرفی شما چندان توجهی ندارد می‌توند به این معنی باشد که هیچوقت برای آینده روی شما سرمایه گذاری نخواهد کرد.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

عکس,بازیگران,مد و زیبایی,تعبیر خواب,سلامت

نوشته شده توسط

مدیر  

· در۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۰.

عشق یک نوع احساس عمیق قلبی می باشد که بین افراد بدون هیچ محدودیتی ایجاد می شود و در زندگی افراد اتفاق می افتد. این امر غیر عادی نمی باشد و برای هر فرد در زندگی حداقل یک بار اتفاق می افتد. که خود احساس شامل دو بخش می باشد:احساسات شهوانی و عمقی. همچنین خواستن و عشق در افراد مختلف می باشد.

چطوری بفهمیم پسری عاشقمان شده!

عشق یک حس عمیق قلبی است که بیانگر دوست داشتن بیش از حد می باشد همچین یک نوع احساس عمیق، علاقه ای شدید و یا نیروی جاذبه بیش از حد می باشد که در بین افراد هیچ محدودیتی به وجود نمی آورد. این احساس و دوست داشتن و عشق در بین تمامی افراد اتفاق می افتد یعنی به گونه ای است که هر فرد در زندگی این احساس را تجربه می کند. عشق گاه در بین افراد نتیجه مثبت به بار میاورد و ثمربخش می باشد و گاه نیز نتایج تلخی با خود به همراه دارد. عشق و احساس دوست داشتن گاه به صورت یک طرفه می باشد و گاهی نیز دو طرفه می باشد. عشق در واقع دو نوع احساس را شامل می شود: احساسات شهوانی، احساسات عمیق یا عمقانی.چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده

عشق یا شهوت؟

احساس شهوانی آن است که به فرد علاقه بسیار زیاد داشته اما تنها به عنوان ابزاری برای رفع نیاز به ان نگاه می کند و علاقه بر اساس هوس و عادت می باشد اما در حالی که حساس عمقانی آن است که با یک نگاه پاک و معصوم شروع می شود و کم کم و به مرور زمان شدت می گیرد. به طور کلی می توان گفت عشق یک بار عمیق و قلبی است که در شرایط مختلف معنی های گوناگونی را در بر می گیرد.

زنان گاهی به دلیل احساسات عمیق خود به دنبال عشق می باشند به گونه ای که آنها را از هر نیازی بی نیاز سازد. برای زنان خیلی اهمیت دارد که مرد چه احساسی به وی دارد و همواره به دنبال عشق می باشند. برخی از علایم و نشانه ها که دوست داشتن شخص را نشان می دهند و زن می تواند تشخیص دهد که مرد عاشق او شده است عبارتند از:

یکی از مهم ترین و بارزترین رفتارهای مرد که نشان دهنده علاقه و عشق می باشد و منجر به ازدواج شود این است که رفتار آنها تغییر می کند و حتی سبک لباس پوشیدن مرد خود نمایانگر علاقه و خواستن آنها می باشد. به طور کلی می توان گفت آدم ها سه دسته هستند: یا مایل هستند که عاشق بشوند یا عاشق شده اند یا دارند عاشق می شوند. زنان در زندگی خود به دنبال مردانی هستند که پشتوانه مالی مناسب، ظاهری زیبا و دلنشین، شغل مناسب و.. داشته باشند. اما بیشتر افراد مهم ترین ملاک پذیرش یک نامزد را وجود احساسات عاشقانه قلمداد می کنند. دختر در زمان انتخاب یک مرد تمامی ملاک های خود را در نظر می گیرد و لازم است که از تمامی جهات آن فرد را سنجید و سپس انتخاب خود را قطعی نماید.

بارزترین نشانه های عشق:

یکی از مهم ترین نشانه های عشق و علاقه پسر به دختر این است که زبان بدن او همان چیزی باشد که نشان دهنده عشق می باشد. زبان بدن میتواند نشان دهنده احساسات فرد باشد. مطالعات نشان داده شده که دختران حدود 52رفتار بدنی از خود نشان می دهند که تمامی آنها احساسات قلبی شان به طرف مقابل را آشکار می کند در حالی که پسران تنها 10 حرکت رفتاری دارند که می توانند احساساتشان را به نمایش بگذارند. چشم بزرگترین تاثیر را در نشان دادن علاقه و عشق پسر دارد. مثلا چنانچه پسر به دختر خیره شود خود علاقه را نشان می دهد، مسیذ دست، پا، ساق پا و… خود میتواند علاقه و عشق پسر را به صورت ناخودآگاه به دختر نشان دهد. مثلا زمانی که پسر خود را می آراید و کفش هایش را واکس می زند یا موهایش را مرتب می کند یا به عبارتی به خودش رسیدگی می کند و به دیدار دختر می رود این خود می تواند نشان دهنده عشق دختر باشد. پسر گاهی به صورت مخفیانه و یا خجالتی به دختر نگاه می کند از این رو نشان دهنده علاقه پسر می باشد به عبارتی چشم و زبان می توانند عشق و علاقه دختر را نشان دهد.

یکی دیگر از نشانه های عشق و علاقه پسر به دختر این است زمانی که دختر با پسر هم صحبت می شود چنانچه پسر به آن سخنان گوش فرا دهد تمایل زیادی داشته باشد که با او هم صحبت شود و او را همراهی کند از این رو می تواند از این طریق پسر عشق خود را به دختر اثبات کند. یکی دیگر از نشانه های عشق و علاقه پسر به دختر در رفتارهای متفاوت می باشد یعنی به گونه ای که پسر رفتارهایی از خود نشان می دهد که بیانگر تنوع و تفاوت می باشد به عبارتی مثلا رفتار پسر به گونه ای است که به دختر نشان می دهد که او با دیگران برایش متفاوت می باشد یعنی به چشم دیگری به دختر نگاه می کند این خود می تواند به نوعی ارزش و احترام او را نشان دهد یا اینکه علاقه و عشق پسر به دختر را به نمایش بگذارد.

یکی دیگر از نشانه های عشق و علاقه پسر به دختر لمس می باشد که خود به نوعی نزدیک شدن به دختر است به عبارتی مثلا زمانی که در کنار هم هستند پسر با حرکاتی همچون دست خود را بر روی دست دختر قرار دادن یا پیش را کنار پای دختر می گذارد یا زمانی که محکم دست دختر را می گیرد. در واقع به نوعی این حرکات نزدیک شدن پسر به دختر را نشان می دهد که علاقه و عشق زیاد را از این طریق اثبات می کنند. یکی دیگر از نشانه های عشق و علاقه پسر به دختر در این است که رفتاری متفاوت داشته باشد و رفتار وی به گونه ای باشد که قصد مراقبت از دختر را دارد و در برخورد و حرکت و رفتار و گفتارش با دختر به صورت محتاط رفتار می کند یعنی در واقع به گونه ای می باشد که در برابر شما دارای نجابت می باشد مثلا صندلی خود را در هر مکان با صندلی طرف مقابلش تنظیم می کند یا مثلا بازوی خود را پشت صندلی دختر می گذارد و … اینها رفتارهایی هستند که علاقه و عشق پسر را به دختر تا حدودی اثبات می کند. نکته قابل توجه در این عبارت این است که بعضی پسرها در برخورد با هر دختری رفتارهای خاصی را برز میدهند و در واقع این رفتارها برای آنان عادی می باشد در واقع این قدرت دختر است که بتواند نوع آن علاقه را بفهمد و تشخیص دهد که عشق آن پسر واقعی می باشد نه بر اساس عادت، به عبارتی این رفتارها تنها در یک صورت می تواند دوست داشتنی و جذاب باشد آن هم زمانی است که فقط برای شما آن رفتارها بروز داده شود.


چگونه بفهمیم پسری نسبت به ما علاقه مند است؟

برای این که بفهمیم پسری نسبت به ما علاقه دارد باید با روانشناسی رفتار مرد عاشق آشنا شویم و تکنیک های آن را فرا بگیریم. ما در این جا به پنج رفتاری که یک مرد عاشق از خود نشان می دهد می پردازیم.

حدود 93 درصد از ارتباطات در جامعه شامل ارتباطات غیر کلامی می باشد که این مورد دربرگیرنده صدا، حالت چهره و جسم، کلمات و جملات و… می باشد. مردان و زنان در هر شرایطی دارای یک سری حرکت های خاص و ویژه بدنی می باشند. نکته قابل توجه این است که افراد در هر مواقعی به صورت ناخودآگاه یک سری اعمال و رفتار خاص و ویژه از خود نشان می دهند. بنابراین یکی از راه های تشخیص علاقه مرد به زن حرکات بدن و رفتار وی می باشد.

یکی دیگر از نشانه های علاقه مرد به زن این است که نشانه ها و علایق و سلایق زن مورد علاقه خود را بشناسد. مردی که تلاش می کند در هر صورت فاصله بین خود و طرف مقابلش را کم کند و از بین ببرد و به منظور این کار قدم های مختلفی را بر می دارد تا اینکه به دختر نزدیک شود. و دیگر نشانه های علاقه های پسر این است که تمایل زیادی دارد به اینکه دختر را از هر طریقی لمس کند چرا که این عمل باعث نزدیکی دو طرف به یکدیگر می باشد.

یکی دیگر از این نشانه ها ارتباطی است که مرد از طریق چشم با زنان برقرار می کنند که این خود به نوعی می تواند ارتباط بسیار عمیق و گسترده ای را به دنبال داشته باشد. هرگاه پسر و دختری که به همدیگر علاقه دارند ابتدا تماس چشمی با یکدیگر برقرار می کنند اگر این ارتباط به صورت طولانی انجام شود از این روست که ممکن است جلوه بدی به دنبال داشته باشد اما بهتری نوع ابراز علاقه و عشق از طریق چشم است به خصوص زمانی که به صورت خاص انجام گیرد. یعنی به گونه ای باشد که خیره شده باشد و این نگاه با سایر نگاه ها متفاوت باشد.

یکی دیگر از نشانه های علاقه خاص و عشق مرد به زن این است که مرد شانه هایش را به شانه های دختر می مالد یا اینکه او را بغل می کند، از روی خواستن و مهم بودن کت و ژاکت خود را به دختر تعارف می کند زمانی که هوا سرد می باشد، جکهایی را تعریف می کنند و در برخورد با دختر سعی می کنند او را بخندانند، اغلب دختر را به مکان های مناسب دعوت می کند، گونه دختر را می بوسد یا خواستار این است که دختر او را ببوسد و…

از دیگر موارد علاقه و عشق پسر به دختر این است که هنگامی که پسر دختر را می بیند حالت دستپاچگی و خجالت به او دست می دهد. یا اینکه دائما واکنش طرف مقابلش را در برابر چیزهای مختلف می سنجد. مثلا در زمانی که جک تعریف می کنید به صورت شما نگاه میکند که آیا می خندید یا نه.

همچنین نشانه ای که نشان می دهد پسر دختری را دوست دارد این است که به طرف مقابل ابراز علاقه می کند و به او بیان می کند که دوستش دارد. اما اگر هدف پسر دوستی باشد باید مواظب باشد که طرف مقابل را وابسته نکند. در هر صورت  می بایست  در این رابطه ها صداقت و راستگویی بهترین راه است و باید ریسک کرد. همچنین نسبت به احساس باید صداقت داشته باشد و مهم بودن ارزش دوستی را به او نشان دهد.

همچنین باید به این نکته اشاره کرد که پسری که دختری را دوست دارد کارهایی می کند که نظر دختر را جلب کند مثلا زمانی که کنار هم هستید با صدای بلند می خندد یا در زمانی که کنار هم هستید با صدای بلند حرف می زند. یکی دیگر از نشانه های دوست داشتن و علاقه پسر به دختر این است که کارهایی انجام می دهد نظر دتر را به خود جلب کند مثلا زمانی که پیش انها هستید با صدای بلند صحبت می کنند و با صدای بلند می خندند و دیگر کارها که علاقه و عشق پسر را به دختر نشان می دهد. یکی دیگر از نشانه های علاقه و عشق پسر نسبت به دختر این است که زمان صحبت کردن زیاد پلک میزند و این خود نشانگر هیجان و استرس پسر می باشد که در نهایت منجر به خواستن واقعی او می شود. همچنین نشانه های دیگری نیز این می باشد که بی قرار هستند و در جای خود آرام نمی گیرند و زمانی که با دختر برخورد دارند صورت آنها قرمز می شود و زمانی که دچار اشتباه می شوند به آسانی معذرت خواهی می کنند.

یکی دیگر از نشانه های عشق و علاقه مرد نسبت به زن این است که تلاش می کند در همه امور با وی صحبت کند و مشورت بگیرد  نظر وی را جویا شود که این خود نوعی احترام به طرف مقابلش می باشد. مهم ترین اهداف این مردان از این کارها جلب توجه زن مورد نظر خود می باشد. گاهی دو طرف در برخورد با یکدیگر شروع به شیطنت و آزار و اذیت می کنند که این خود نه تنها برای ناراحت کردن طرف دیگر نیست بلکه به عنوان ابزاری برای دلبری کردن و محبوب کردن خود در نزد طرف مقابل می باشد و این یکی از مهم ترین و پررنگ ترین نشانه های عشق و علاقه پسر نسبت به دختر می باشد. و از دیگر نشانه های علاقه پسر نسبت به دختر این است که زمانی که متوجه کوچکترین تغییر در ظاهر و باطن طرف مورد علاقه اش می شود آنها را سریعا به زبان می آورد به عبارتی می توان گفت زمانی که پسر به ریزترین و جزئی ترین مسائل مربوط به دختر دقت می کند آغاز و شروع پیدا شدن علاقه او می باشد.


چگونه بفهمیم پسری دوستمان دارد یا نه؟

یکی از نشانه های دوست داشتن پسر نسبت به دختر این است که ملاقات ها و دیدارهای دائمی و سورپرایز کننده را برنامه ریزی کند و این خود نشانه وابستگی شدید و علاقه قلبی پسر می باشد که این ها اموری هستند که وابستگی فرد را به دنبال دارند. یکی دیگر از نشانه های دوست داشتن و علاقه پسر به دختر این است که در تمامی مواقع و شرایط و در تمامی برنامه های مجازی به دنبال ارتباط با طرف مقابلش می باشد به گونه ای که می خواهد و مایل است که در تمامی شرایط از وی خبر بگیرد و اطلاع داشته باشد. این ارتباط به گونه ای است که می خواهند تنهاییشان را با یکدیگر پر کنند و راجع به تمامی مسائل با یکدیگر سخن بگویند. و نکته قابل توجه این است که این علائم نشان دهنده احساس و دوست داشتن پسر می باشند. یکی دیگر از مهمترین نشانه های علاقه و دوست داشتن و عشق مرد نسبت به زن هنگامی است که حساسیت و غیرت خود را برای او آشکار می کند یعنی به عبارتی مردها بعضی مواقع به گونه ای می باشند که برای انها دشوار است که زن حتی با پدر یا برادر خود صمیمی باشند یا آنها را بغل کنند و ببوسند اینگونه مردان زمانی که زن در موقعیت و شرایطی قرار می گیرد که با جنس مخالف در تعامل است احساس خطر می کنند و ناراحت می شوند. در این شرایط است که مردان می خواهند علاقه و دوست داشتن خود را از طریق حساسیت و حسادت ها به نمایش بگذارند.

یکی دیگر از شرایط و نشانه های دوست داشتن مرد این است که به ریزترین تغییرات زن توجه کند و مدام از او تعریف کند. این در واقع نشان دهنده این است که مدام حواسش به طرف مقابل می باشد و او را ارزیابی می کند و این ها خود به نوعی نشان دهنده توجه بیش از حد می باشد. و یکی از شایع ترین نوع اثبات دوست داشتن و عشق و علاقه پسر به دختر این است که شوخی های دستی زیادی را در هر زمانی انجام می دهد این در واقع به گونه ای می باشد که مانند دوستان خودش با دختر رفتار می کند و این رفتار و شوخی های دستی ممکن است ابتدا جلوه خیلی خوبی نداشته باشد و رفتار ملایمی به نظر نرسد اما در مرحله آخر باعث می شود که پسر شجاعت بیشتری را در رابطه با دختر و اثبات خودش به وی به دست می آورد.

به طور کلی می توان گفت چنانچه پسر در رابطه خود جدی باشد نشان می دهد که آن رابطه را جدی گرفته و به ازدواج با آن دختر فکر می کند اما اگر مدام دچار تردید شود و رفتار خود را مدام تغییر دهند این نشان دهنده این است که پسران رابطه را جدی نگرفته و هر لحظه امکان فروپاشی رابطه وجود دارد. اگر بخواهیم به صورت خلاصه این مطالب را جمع بندی کنیم باید گفت که مردان چنانچه بخواهند عشق و علاقه و دوست داشتن خود را به زنان ابراز کنند در شرایط خاص و ویژه احساسات خود را به زبان می آورند و همچنین مدام درخواست دیدار می کنند و از تفریحات و سرگرمی های خود با دوستانشان کم می کنند و بیشتر می خواهند با دختر بیشترین زمان خود را سپری کنند. زمانی ه علاقه پسر بیشتر می شود و قصدش ازدواج می شود حرکاتی خاص را از خود نشان می دهد و سعی می کند رفتار بسیار محجوبانه ای از خود بروز دهد. و در صحبت ها و رفتار خود به دنبال نقاط مشترک زیادی می باشند و این امیدواری برای انها به دنبال دارد.نکته دیگر این است که مرد در تمامی شرایط برای ان زن زمان می گذارد و بیشتر وقت خود را با وی می گذراند به عبارتی دیگر هیچگاه طوری با زن رفتار نمی کند که نشان دهد سرش شلوغ است یا حوصله او را ندارد. از دیگر نکات بارز این است که هر زمان که دختر به پسر پیامک ارسال می کند یا تماس می گیرد وی در اولین فرصت جواب او را می دهد و در پاسخ دادن هیچگونه درنگی نمی کند.

از نکات قابل توجه در بروز عشق و علاقه مرد نسبت به زن این است که مرد همیشه می خواهد خود را به اشکال و شیوه های گوناگون در نظر طرف مقابلش بزرگ جلوه دهد و همیشه برای او به مانند یک قهرمان باشد این خود به طرف مقابلش نشان می دهد که وی قدرت حفاظت و مراقبت از وی را دارد و زمانی که زن می خواهد او را به دوستان و آشنایان خود نشان دهد نوعی احساس غرور می کند. مردی که عاشق باشد همیشه از خود و شرایط زندگی خودش به طرف مقابلش می گوید و سعی می کند که اعتماد او را به هر طریقی که ممکن است به دست آورند. 

مردی که عاشق کسی می شود نباید در وهله ی اول به او ابراز علاقه و دوست داشتن کند مثلا برای گفتن اینکه عاشقش هستید می توان  در یک فرصت  از قبل برنامه ریزی شده او را به سینما یا کافه یا پارک دعوت کرده تا بیشتر همدیگر را شناخته و از خلقیات هم آگاه شوید. در این صورت است که به احساسات همدیگر باید احترام گذاشته و گام به گام پیش رفت. اما اگر طرف مقابلتان در خواست شما را رد کرد به هیچ وجه بیش از اندازه به او اصرار نکنید و کمی صبر کنید و در فرصت دیگر و باری دیگر درخواستتان را بازگو کنید.نکته حائز اهمیت این است که آنچه زن را شیفته مرد می کند اعتماد به نفس  است. به هیچ وجه در هنگام بیان احساسات تان ترس نداشته باشید و با ثبات و اراده قوی برای اظهار عشق تان قدم بردارید.

براساس تمام مطالب ذکر شده دوست داشتن و عشق و علاقه ی پسر به یکباره اتفاق نمی افتد و گاه نیز با گذشت زمان و شناخت طرف مقابل انجام می گیرد. و در آخر باید گفت زمانی که هر یک از نشانه های فوق مشاهده شد می توان احتمالی به این داشت که پسر به شما علاقه مند می باشد

اس ام اس و عکس نوشته

متن اسفند ماهی که باشی

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن برای تولد پسرم فروردین ماهی

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۲

اس ام اس و عکس نوشته چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده

متن فروردین ماهی که باشی

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۳

متفرقه

اسم های شیک و خاص برای گروه دخترانه در واتساپ (2)

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۷

اس ام اس و عکس نوشته

دلنوشته تولدم مبارک فروردین ماهی

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۰

اس ام اس و عکس نوشته

دلنوشته تولدم مبارک اسفند ماهی

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۶

اس ام اس و عکس نوشته

متن روز دختر مبارک از طرف دوست

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۱

اس ام اس و عکس نوشته

متن زيبا در مورد همسفر خوب

۰۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۳

اس ام اس و عکس نوشته

نمونه متن مجری گری ولادت امام رضا

۰۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۸

اس ام اس و عکس نوشته

متن هفتمین روز درگذشت خاله

۰۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۷

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای دخترم + عکس نوشته

۰۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۱

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته مادر دختری برای پروفایل

۰۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۱

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای رفیق

۰۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای روز دختر

۰۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۰

اس ام اس و عکس نوشته

عکس نوشته های زیبای خدایا شکرت برای پروفایل و استوری (2)

۰۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴

اس ام اس و عکس نوشته

عکس خانه خدا آلبوم تصاویر + متن

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۷

اس ام اس و عکس نوشته

متن و عکس نوشته های زیبا درباره رهبر

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۷

دانلود عکس

عکس نوشته های زیبا بین الحرمین

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۳

دانلود عکس

عکس پرچم ایران برای پروفایل

۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۴

دانلود عکس

زیباترین و خوشگل ترین عکسها برای پروفایل

۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۱

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای پسرم

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۰

اس ام اس و عکس نوشته

جملات زیبا در مورد طبیعت و عشق

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۷

اس ام اس و عکس نوشته

متن در مورد مادر سختی کشیده

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۷

اس ام اس و عکس نوشته

متن در مورد زمین خوردن و بلند شدن

۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۰

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی P

۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۴

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی S (آلبوم تصاویر)

۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۲

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی t

۰۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۰

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی R

۰۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۹

دانلود عکس

عکس پروفایل حرم امام حسین

۰۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۷

دانلود عکس

آلبوم عکس لوگو بارسلونا

۰۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۵

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته مادر دختری برای پروفایل

۰۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۱

اس ام اس و عکس نوشته

متن و عکس نوشته های زیبا درباره رهبر

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۷

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی S (آلبوم تصاویر)

۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۲

دانلود عکس

زیباترین و خوشگل ترین عکسها برای پروفایل

۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۱

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی R

۰۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۹

اس ام اس و عکس نوشته

عکس خانه خدا آلبوم تصاویر + متن

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۷

دانلود عکس

آلبوم عکس لوگو بارسلونا

۰۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۵

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی P

۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۴

دانلود عکس

عکس پروفایل حرم امام حسین

۰۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۷

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی t

۰۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۰

دانلود عکس

عکس نوشته های زیبا بین الحرمین

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۳

اس ام اس و عکس نوشته

متن زيبا در مورد همسفر خوب

۰۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۳

دانلود عکس

عکس پرچم ایران برای پروفایل

۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۴

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای پسرم

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن در مورد زمین خوردن و بلند شدن

۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن در مورد مادر سختی کشیده

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۷

اس ام اس و عکس نوشته

جملات زیبا در مورد طبیعت و عشق

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۷

اس ام اس و عکس نوشته

عکس نوشته های زیبای خدایا شکرت برای پروفایل و استوری (2)

۰۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای رفیق

۰۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای دخترم + عکس نوشته

۰۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۱

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای روز دختر

۰۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۰

متفرقه

اسم های شیک و خاص برای گروه دخترانه در واتساپ (2)

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۷

اس ام اس و عکس نوشته

نمونه متن مجری گری ولادت امام رضا

۰۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۸

اس ام اس و عکس نوشته

دلنوشته تولدم مبارک اسفند ماهی

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۶

اس ام اس و عکس نوشته

متن هفتمین روز درگذشت خاله

۰۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۷

اس ام اس و عکس نوشته

متن روز دختر مبارک از طرف دوست

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۱

اس ام اس و عکس نوشته

دلنوشته تولدم مبارک فروردین ماهی

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن اسفند ماهی که باشی

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن برای تولد پسرم فروردین ماهی

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن فروردین ماهی که باشی

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۳

بیشتر

اس ام اس و عکس نوشته

متن اسفند ماهی که باشی

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن برای تولد پسرم فروردین ماهی

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن فروردین ماهی که باشی

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۳

اس ام اس و عکس نوشته

دلنوشته تولدم مبارک فروردین ماهی

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۰

اس ام اس و عکس نوشته

دلنوشته تولدم مبارک اسفند ماهی

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۶

اس ام اس و عکس نوشته

متن روز دختر مبارک از طرف دوست

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۱

اس ام اس و عکس نوشته

متن زيبا در مورد همسفر خوب

۰۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۳

اس ام اس و عکس نوشته

نمونه متن مجری گری ولادت امام رضا

۰۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۸

اس ام اس و عکس نوشته

متن هفتمین روز درگذشت خاله

۰۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۷

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای دخترم + عکس نوشته

۰۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۱

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته مادر دختری برای پروفایل

۰۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۱

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای رفیق

۰۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای روز دختر

۰۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۰

اس ام اس و عکس نوشته

عکس نوشته های زیبای خدایا شکرت برای پروفایل و استوری (2)

۰۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴

اس ام اس و عکس نوشته

عکس خانه خدا آلبوم تصاویر + متن

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۷

اس ام اس و عکس نوشته

متن و عکس نوشته های زیبا درباره رهبر

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۷

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای پسرم

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۰

اس ام اس و عکس نوشته

جملات زیبا در مورد طبیعت و عشق

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۷


طراحی قالب از PressCustomizr.

چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده
چطور بفهمیم پسری عاشق ما شده
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *