چطور بفهمیم یکی مارو بلاک کرده

 
helpkade
چطور بفهمیم یکی مارو بلاک کرده
چطور بفهمیم یکی مارو بلاک کرده

خوشبختانه، اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی به افراد در صورت مسدود شدن اطلاع نمی‌دهند. تصور کنید که اگر از گوشی موبایل اعلان دریافت می‌کردید توسط دوستی بلاک شده‌اید، شوک و غم و اندوهی بی‌اندازه‌ای را تجربه می‌کردید، اما گاهی برای ما مهم است بدانیم که آیا دوستی یا شخصی ما را بلاک کرده است یا خیر؟ بهترین راه برای فهمیدن این مسئله چیست؟ خوب، ما قصد داریم در ۱۹کالامگ به شما در رمزگشایی این امر کمک کنیم. قبل از ورود به بحث و مشاهده لیست کسانی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند ، بهتر است این نکته را روشن کنیم که ما از ابزارها و برنامه‌های جانبی استفاده نخواهیم کرد، بررسی‌ها دستی و از طریق خود اینستاگرام است.

 

ساده‌ترین راه برای فهمیدن بلاک شدن در اینستاگرام و اینکه آیا کسی شما را در instagram بلاک کرده است این است که به دنبال پروفایل اینستاگرام باشید. با استفاده از جستجوی اینستاگرام، نام فرد را جستجو کنید. سه اتفاق خواهد افتاد:۱-در صورت عمومی بودن پیجی اگر پروفایل و همچنین پست‌های آن را می‌توانید مشاهده می‌کنید،بلاک نشده‌اید. برای حساب‌های پرایوت هم می‌توان گفت که اگر پروفایل آن را با پیام «این حساب خصوصی است»می‌بینید، همه چیز خوب است.

۲-اگر پروفایل و تعداد پست‌های به اشتراک گذاشته شده را مشاهده می‌کنید، اما نمایش پست‌ها ممکن نیست، در این صورت بدانید که قطعاً بلاک شده‌اید.چطور بفهمیم یکی مارو بلاک کرده

بیشتر بخوانید: ویدئو ایده‌های جالب برای استوری اینستاگرام

۳-  همچنین اگر پروفایل به هیچ وجه در جستجوی ظاهر نمی‌شود یا شخص پیج خود را غیرفعال کرده یا بلاک هستید.

برای دیدین پروفایل کسانی که ما را بلاک کردند در اینستا به این صورت است که وقتی شخصی شما را بلاک می‌کند، اینستاگرام کامنت‌ یا تگ‌های قدیمی فرد را از پروفایل شما حذف نمی‌کند. اگر پروفایل آنها از طریق جستجو در دسترس نیست، باید از این نظرات قدیمی برای بازدید از پیج فرد استفاده کنید. اگر تعداد پست‌های فرد نشان داده می‌شود اما امکان بازدید ندارید، شما باز هم بلاک شده‌اید.

می‌توانید پروفایل‌های اینستاگرام را از طریق لینک Instagram.com/username در هر مرورگری که مد نظر دارید مشاهده کنید. در صورت به یاد داشتن نام کاربری فردی که شما را بلاک کرده، آن را در کادری که برای شما نمایش داده می‌شود، جایگزین کنید. در صورتی که بخواهید وارد شوید، این نوتیفیکیشن را دریافت خواهید کرد «متأسفیم، این شخص شما را بلاک کرده است» و یا «این صفحه در دسترس نیست».

در صورتی که شخص حساب خود را غیرفعال کرده باشد. برای تأیید آن، از پروفایل اینستاگرام خود در مرورگر خارج شوید یا حالت ناشناس را باز کرده و پروفایل آنها را از طریق لینک مذکور باز کنید. اگر پیج در دسترس باشد، شما بلاک شده‌اید، اما اگر پروفایل مجدداً باز نشد، پیج غیرفعال است.

با بلاک شدن در اینستاگرام چت‌ها را برای هر دو طرف پنهان می‌شود. بنابراین اگر به کسی مشکوک شده‌اید که شما را بلاک کرده است، پیام‌های دایرکت را باز کنید، اگر مکالمات قبلی هنوز هم وجود دارد، شما بلاک نیستید. اما اگر چت ها را نمی‌بینید، این امکان وجود دارد که بلاک شده‌اید. اما باز هم، ممکن است فرد پروفایل را غیرفعال کرده باشد، به همین دلیل چت‌ها دیگر نمایش داده نمی‌شوند. برای تأیید آن، باید گروه‌های معمول اینستاگرام را بررسی کنید. یک چت‌ها گروهی را چک کنید، اگر توانستید مشخصات فرد را در گروه مشاهده کنید، ولی در جاهای دیگر در اینستاگرام پروفایل او قابل مشاهده نیست، پس توسط شخص بلاک شده‌اید.

در آخر، اگر می‌توانید پروفایل آنها را به نوعی مشاهده کنید، با ضربه زدن روی دکمه Follow، آنها را دنبال کنید. اگر بلاک شده باشید، نمی‌توانید شخص را دنبال کنید. ضربه زدن به دکمه Follow کاری نخواهد کرد و دوباره همان دکمه را مشاهده خواهید کرد؛ اما اگر آنها شما را مسدود نکرده باشند از ضربه زدن به دکمه Follow باعث می‌شود که آن شخص فالو شود.

و در آخر اینکه، روش نامحسوس و بدون دردسر، بررسی از طریق یک حساب دیگر است. اگر دو اکانت اینستاگرام دارید، پروفایل آنها را از حساب دوم باز کنید و اگر فقط یک پروفایل منفرد دارید، از دوست نزدیک یا یکی از اعضای خانواده خود بخواهید تا پروفایل را جستجو کند. اگر  پروفایل به طور عادی باز شود، وقت آن رسیده که به اعمال و رفتار بد خود که باعث شده فردی شما را بلاک کند، فکر کنید.

متأسفانه، هیچ روش مستقیمی برای دانستن این موضوع وجود ندارد. تنها کاری که می‌توانید انجام دهید بررسی با اکانت دیگر است. این کار فقط در صورتی مفید است که شخص دارای پیج عمومی باشد البته ممکن است که فرد از ویژگی Close Friends برای Stories Instagram استفاده کرده باشد.

 

 

 

نظر شما چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و اخبار روز موبایل و شبکه‌های اجتماعی مثل instagram را در مجله ۱۹کالامگ به اشتراک گذارید.

خوشبختانه، اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی به افراد در صورت مسدود شدن اطلاع نمی‌دهند. تصور کنید که اگر از گوشی موبایل نوتیفیکیشن دریافت می‌کردید توسط دوستی بلاک شده‌اید، شوک و غم و اندوهی بی‌اندازه‌ای را تجربه می‌کردید.

اگر می‌توانید پست‌های شخص مورد نظر را ببینید، بلاک نیستید.

برای حساب‌های پرایوت اگر پروفایل با پیام «این حساب خصوصی است» را مشاهده می‌کنید، همه چیز خوب است و بلاک نشده‌اید.

اگر پروفایل به هیچ وجه در جستجوی ظاهر نمی‌شود یا شخص پیج خود را غیرفعال کرده یا بلاک هستید.

با بلاک شدن در اینستاگرام چت‌ها را برای هر دو طرف پنهان می‌شود. بنابراین اگر به کسی مشکوک شده‌اید که شما را بلاک کرده است، پیام‌های دایرکت را باز کنید، اگر مکالمات قبلی هنوز هم وجود دارد، شما بلاک نیستید. اما اگر چت ها را نمی‌بینید، این امکان وجود دارد که بلاک شده‌اید. اما باز هم، ممکن است فرد پروفایل را غیرفعال کرده باشد، به همین دلیل چت‌ها دیگر نمایش داده نمی‌شوند.

سلام وارد پیج یه نفر شدم دوتا پست داشت ولی برای من نمایش داده نمیشدن و اینکه وارد فالووینگ هاشم ک شدم نوشت متاسفانه نتوانستیم درخواست شما را انجام دهیم
بعنی اون فرد منو بلاک کرده یا ن؟؟؟

با سلام
بله به احتمال زیاد

سلام من با یه نفر چت کردم ولی فالوش نکردم داشتیم صحبت میکردیم یه دفعه آفلاین شد و آخرین بازدید هم نخورد یعنی من بلاک شدم

سلام
وقتی توی سرچ ایدیع طرف و میاره، ولی فالووینگاش و پستاش و فالووراش یهو صفر شده باشع چی

سلام
راهی هست ک لیست کسایی ک بلاکمون کردن رو پیدا کنیم
اگ هست چجوری؟

با سلام، فعلا اینستاگرام چنین قابلیتی رو ارائه نداده

سلام
ببخشید سوالی داشتم
اگر در اینستا از طرف کسی بلاک شدیم آیا پیامی را که برای او میفرستیم میبیند یا اصلا پیام واسه او ارسال نمیشه /
با تشکر

وقت بخیر میخام بدونم اخرین نفری ک بلاکم کرده کی بوده؟
اینو چطور بفهمم کمکم کنید

باید از ربات های اینستا استفاده کنید از اینترنت جستو جو کنید پیدا میکنید

ببخشید شما گفتید که اگر ماروی دکمه فالو بزنیم هیچی نشود یعنی بلاکیم خوب اگر پیج خصوصی باشد چی

علامت درخواست میاد اگه خصوصی باشه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

چطور بفهمیم یکی مارو بلاک کرده

ایمیل *

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

ویژه های فروشگاه

سلام! به اکانت کاربری خود وارد شوید

بازیابی پسورد

پسورد شما به ایمیل شما ارسال خواهد شد

رسانه کلیک – نبض فناوری و اطلاعات

تصور کنید که کسی شما را در واتساپ بلاک کرده باشد. به این طریق می توانید از موضوع باخبر شوید.چطور بفهمیم یکی مارو بلاک کرده

کلیک – آیا تاکنون با یکی از مخاطبان تان در واتساپ اوقات بدی داشته اید؟ آیا آن ها کاملا شما را نادیده می گیرند؟ شاید شما را بلاک (مسدود) کرده اند و شما فقط با فرستادن پیام هایی که حتی به مقصد نمی رسند وقت خود را تلف می کنید. با توجه به سیاست های حفظ حریم خصوصی کاربران در واتساپ، شما هیچ وقت در جریان این که کسی شما را مسدود کرده است قرار نخواهید گرفت. خودتان باید جست و جوهایی انجام دهید تا حقیقت را بفهمید (شاید حقیقتی تلخ). در این پست ۵ نشان مبنی بر بلاک شدنتان خواهیم گفت. اگرچه دلایل دیگری هم می تواند برای پاسخ منفی به این علائم وجود داشته باشد، اما زمانی که در کنار هم قرارشان دهید تایید کننده بلاک شدن تان هستند. بیایید ببینیم بلاک شده اید یا خیر.علامت ۱: آخرین حضور اگر متوجه شده باشید یک قسمت کوچک “آخرین حضور” در پایین اسم کاربران واتساپ وجود دارد که نشان می دهد آخرین بار کی در واتساپ آنلاین بوده است. این اطلاعات برای کاربر بلاک شده قابل مشاهده نیست و اگر شما نتوانستید این قسمت را در اسمی که به آن مشکوک هستید ببینید، احتمالا بلاک شده اید. اگرچه کاربر می تواند این اطلاعات را از هر کس دیگری هم که بخواهد مخفی کند، در نتیجه این امر به طور قطع تایید کننده بلاک بودن شما نمی باشد.

 

آموزش راه اندازی واتس اپ وب

نتیجه گیری شما می توانید برای اطمینان از این که مسدود شده اید یا نه، از علائم بالا استفاده کنید. اگر شما را مسدود کردند، احتمالا دلیل خوبی برای این کار داشتند، چرا که کاربران برای تمسخر کاربر دیگر او را مسدود نمی کنند. از این رو بهتر است دیگر ادامه ندهید و فکرتان را آزاد کنید یا اگر انتقام راضی تان می کند شما هم او را بلاک کنید (اگرچه متوجه این امر نخواهند شد). با نظرهایتان ما را مطلع کنید که آیا این اطلاعات در فهم بلاک بودن تان کمک کننده بوده است یا خیر.

منبع: maketecheasier

پست قبلی

ساخت تخت خوابی شبیه به وان حمام

پست بعدی

چرا آیفون‌های اپل گران قیمت و پرطرفدار هستند؟

خطرات جمع‌آوری اطلاعات یک پیام‌رسان!

واتساپ قابلیت جدیدی برای خرید درون برنامه‌ای خود ارائه کرده است

قابلیت جدید واتساپ ؛ میوت کردن ویدیو قبل از به‌اشتراک‌گذاری در status

واتساپ برای دسترسی آسان به کاتالوگ‌ها، گزینه خرید را اضافه می‌کند

اگر کسی بلاک کرد شما هم برای همیشه بهتر بلاکش کنید این بهترین راه یک درصد فکر کنید به این قضیه ارزش خودتون رو پایین نیارید

گلم ارزش خودتو با اینکار پایین نمیاری اگه واقعا برات ارزش نداره نزار الکی بره تو لیست بلاک شدگان چون لیاقت اینم نداره!

خیلی اطلاعاتتون عالی و دقیق و به درد بخور بود ممنون از اطلاعاتتون

عالی و کارآمد مرسی

سلام من به دوستم پیام دادم بعد سین زد جواب نداد بعد یه پروفایل گذاشت قربون صدقش رفتم سین زد جواب نداد بعد زنگ زدم بهش رد تماس زد بعد رفتم دیدم لسینش رفتع پروفایلشم رفتع یعنی بلاکم کردع؟ اخه مشکلی نداشتیم

منم همین اتفاق افتاده واقعا خنده داره

عزیزم به این گوست شدن میگند رابطه تموم شده شخصیت طرف مقابلت انقدر ضعیفه که قدرت نه محترمانه رو نداره خودت رو اذیت نکن

آیا میشه من اگر کسی رو بلاک کردم توی واتساپ ، و الان گوشیم رو میخوام عوض کنم ولی با همون شماره ، توی گوشی جدیدم واتساپ وصل کنم ، کسی که من بلاکش کردم میتونه بلاک نباشه و پیامش برام بیاد ؟ میتونه وقتی بلاکش کرده باشم برام پیام داده باشه . و الان چون دوباره واتساپ رو نصب میکنم پیاماش بیاد؟

کسی که ما رو بلاک کرده میتونه وضعیت مارو ببینه ؟؟؟ یا نه ؟؟؟ چون پروفایل ما واسش قابل دیدن هست؟؟؟

اگر توی یک گروهی پیام بدم که یک نفر که من رو بلاک کرده توی اون گروه باشه بعد واسه من توی قسمت اطلاعات پیام میاد که اون طرف پیام رو خونده ؟ یعنی از این طریق میشه فهمید که اون من رو بلاک کرده یا نه ؟

سلام اگر کسی منو بلاک کرده.. پروفایلش نمیاد واسم اما وضعیتش میااد؟

ن وضعیتشم قابل مشاهده نیس

خوب بود

سلام چطور میتونم متوجه بشم مخاطبم منو تو واتس اپ وضعیتشو مخفی کرده ؟؟

اگر اسم کاربرى مخاطب نیاد یعنى بلاک شدیم؟

منو بلاک کرده راه حلی است که از بلاک بیرون شه حسابم

سلام به همه دوستان اگه هر کسی بلاکتون کرد.فرق نمیکنه چه پسر چه دختر. نیازی نیست فکرتون رو مشغول کنید. آرامش خودتان رو حفظ کنید. شب زود بخوانید.که صبح زود بیدار شید.سعی کنید ناشتا نخرده، همچین عصبی به یاد آهنگ قیصر کفشاتنو بالا بکشید برید در خونشون.گوشیش رو بگیرید بزنید زمین خورد کنید.تا خودش باشه از این کارها نکته.این روزها هم سخت گوشی به دست میاد.

مرسی روزبه :))))

مرسی واقعا اطلاعات عالی بودن من متوجه شدم یکی مسدودم کرده یکی از دوستام بود ولی رفتم دم در خونشون قشنگ حسابش و رسیدمچطور بفهمیم یکی مارو بلاک کرده

بلاااااااک شدم

به نظرم هرکه بلاک کرد .بلاکش کن نه فقط واتس آپ او کل زندگیت بزنش لیست سیاه

سلام کسی فک میکنم منو بلاک کرده پروفایل و وضعیت و بازدیدش واسم نمیاره ولی وقتی زنڭ میزنم زنگ میخوره و جواب نمیده ایا یعنی بلاکم کرده??چیکار کنم ک از بلاک ازاد شم?

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات من را ذخیره کن تا در آینده نیازی به ورود اطلاعات نداشته باشم

آخرین مطالب

انتقال پیام‌ها و چت‌ها از واتس‌اپ‌ به تلگرام

رسول جلیلی: هیچکس مخالف توسعه پهنای باند و ترافیک داخلی نیست

نسخه جدید گوگل کروم همراه با ویژگی گروه بندی تب ها منتشر شد

بازگشت قیمت به آگهی‌های اینترنتی چقدر در وقت و هزینه مردم…

چند راه حل کاربردی برای افزایش سرعت سیستم‌عامل مک در مک‌بوک

حمایت مالی معاونت علمی از شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه منابع…

آغاز واکسیناسیون عمومی کرونا زمستان ۱۴۰۰ در کشور

۱۶ واکسن کووید۱۹ چینی در مرحله آزمایش بالینی

.ulkey{list-style:unset!important;padding-right:20px}.likey{padding-top:15px}

پستهای اخیر

هر آنچه تا کنون درباره ایرپاد پرو 2 اپل می دانیم

آیفون های 2021 با FaceID و TouchID درون نمایشگری عرضه می…

در۱۰دقیقه به کمک موبایل تست کووید ۱۹بدهید!

آدرس: جردن، خیابان مهیار، پلاک ۴۶، واحد۲

روابط‌عمومی و تبلیغات : : ۰۹۱۹۹۹۹۰۴۱۱

ایمیل :‌ info@click.ir

سلام! به اکانت کاربری خود وارد شوید

بازیابی پسورد

پسورد شما به ایمیل شما ارسال خواهد شد

آیفون‌های اپل این قابلیت را در اختیار کاربر قرار می‌دهند تا نسبت به بلاک کردن شماره‌های خاص اقدام کنند. اگر فکر می‌کنید که فرد خاصی در آیفون خود شما را بلاک کرده است، این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله به نشانه های بلاک شدن در آیفون اشاره می‌کنیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

اپل در سال 2013 و با معرفی آی او اس 7 از قابلیت جدیدی هم رونمایی کرد که به موجب آن کاربران آیفون‌های اپل می‌توانند تماس‌های دریافتی از سوی افراد را طی شرایط خاصی مستقیما بلاک کنند. چنانچه تمایل داشته باشید می‌توانید با مطالعه مقاله “آموزش بلاک کردن شماره تماس در آیفون” اطلاعات جامعی در رابطه با نحوه بلاک کردن افراد و شماره‌های خاص در آیفون‌های اپل به دست آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

هنگامی که کاربر آیفونی شما را بلاک می‌کند، نشانه‌هایی پدیدار می‌شوند که با در نظر گرفتن و تشخیص آن‌ها می‌توانید از بلاک شدن خود توسط فرد مورد نظر مطلع شوید. هدف ما در این مقاله شرح این نشانه‌ها است. به بیان دیگر در این مقاله قصد داریم که به آموزش نشانه های بلاک شدن در آیفون پرداخته و پاسخی برای سوال “چگونه بفهمیم در آیفون فردی بلاک شده‌ایم؟” ارائه کنیم.چطور بفهمیم یکی مارو بلاک کرده

مواردی که در این مقاله به آن‌ها اشاره می‌شوند با بررسی‌های دقیق مشخص شده‌اند و شما هم برای درک آن‌ها باید دقت لازم را به خرج دهید. توصیه می‌کنیم که هیچ‌گاه و بنا به هیچ دلیلی برای فردی مزاحمت ایجاد نکنید و اگر شخصی در آیفون خود شماره تماس شما را بلاک کرد برای تصمیم وی احترام قائل شوید. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و موارد شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

در ادامه به نشانه های بلاک شدن در آیفون اشاره می‌کنیم. اگر با هر یک از نشانه‌های نامبرده شده مواجه شدید، می‌توانید مطمئن باشید که فرد دارنده آیفون شما را بلاک کرده است.

هنگامی که با فردی تماس می‌گیرید به تعداد بوق‌های ارائه شده دقت کنید. در صورتی که دارنده یک آیفون شماره شما را بلاک کند در حین برقراری تماس با وی تنها با یک بوق مواجه می‌شود و سپس توسط اپراتور گفته می‌شود که شماره مورد نظرتان در دسترسی نمی‌باشد! سپس ممکن است به پیغام‌گیر صوتی منتقل شوید و از شما درخواست شود تا پایم صوتی مورد نظرتان را ثبت کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل اپل با گارانتی معتبر  

بنابراین یکی از نشانه های بلاک شدن در آیفون، دقت کردن به روند ارائه بوق تماس است. اگر پس از گرفتن شماره فردی که آیفون دارد، تنها یک بوق تماس ارائه شد و سپس از شما درخواست ثبت پیغام صوتی شد بدانید که احتمالا فرد مورد نظر شماره تماس شما را در آیفون خود بلاک کرده است. حال به نشانه دوم بلاک شدن در آیفون مراجعه کنید.

اگر بعد از برقراری تماس با فردی که دارنده آیفون است با شرایط شرح داده شده در “روش اول” مواجه شدید، زود تصمیم‌گیری نکنید. به منظور اطمینان از صحت این موضوع و تشخیص بلاک شدن در آیفون، توصیه می‌کنیم که با استفاده از یک شماره دیگر با آیفون مورد نظر تماس بگیرید. در این شرایط اگر باز هم با مسئله در دسترس نبودن و انتقال به پیغام‌گیر صوتی مواجه شدید، احتمالا آیفون فرد مورد نظر به واقع در دسترسی نیست.

همچنین با مخفی کردن شماره تماس خود هم می‌توانید نسبت به بررسی این موضوع اقدام کنید. انجام این عمل در شرایطی که از آیفون‌های اپل استفاده کنید با مراجعه به بخش تنظیمات یا همان Settings دستگاه امکانپذیر است. وارد بخش تنظیمات شده و سپس به بخش Phone و پس از آن Show My Caller ID مراجعه کنید و این گزینه را غیر فعال نمایید. حاصل مجدد با فردی که آیفون دارد تماس بگیرید و موضوع را بررسی کنید. اگر صدای بوق حالت عادی داشت مطمئنا وی شماره شما را بلاک کرده است.

اگر فردی شماره شما را در آیفون خود بلاک کند، می‌توانید برای وی پیامک ارسال کنید اما مشکل اینجاست که این پیامک هیچ‌گاه به دست فرد مورد نظر نمی‌رسد. این موضوع می‌تواند یکی از نشانه های بلاک شدن در آیفون باشد. هنگامی که برای فردی که آیفون دارد و شماره شما را بلاک کرده پیامک ارسال می‌کنید با هیچ ارور یا پیغام خطایی مواجه نخواهید شد اما این پیامک به دست فرد مورد نظرتان نمی‌رسد. این موضوع در رابطه با استفاده از برنامه iMessage هم صدق می‌کند.

توصیه می‌کنیم که پس از بررسی نشانه‌های اول و دوم، در صورت نیاز به منظور اطمینان بیشتر برای شماره مد نظر پیامک ارسال کنید. سعی کنید که چند پیامک را برای فرد مد نظرتان ارسال نمایید. اگر همچنان پاسخی از جانب وی دریافت نکردید، مطمئن باشید که فرد مورد نظر شماره تماس شما را در آیفون خود بلاک کرده است. بنابراین ارسال پیامک و عدم دریافت پاسخ از جانب دارنده یک آیفون می‌تواند یکی از نشانه های بلاک شدن در آیفون باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل واچ

اگر با نشانه هایی که شرح دادیم مواجه شدید، به احتمال زیاد فرد مد نظر شماره تماس شما را بلاک کرده است. اما با این حال ممکن است بنا به دلایل خاصی سوء تفاهم‌هایی هم ایجاد شده باشد. به عنوان مثال ممکن است حالت “Do Not Disturb” آیفون وی فعال باشد و او بنا به دلیل خاصی برای یک مدت زمان مشخص تمایل به دریافت تماس و اعلان نداشته باشد. بنابراین فراموش نکنید که هیچ‌گاه نباید عجولانه تصمیم بگیرید. اگر تمام نشانه‌های فوق را مشاهده کردید، باز هم صبور باشید و چند ساعت بعد مجددا مراحل نامبرده شده را امتحان کنید.

اگر شما تماس خود را مخفی کرده‌اید و با فردی تماس می‌گیرید، این احتمال وجود دارد که وی در آیفون خود امکان دریافت تماس از سوی افراد ناشناس و بدون Caller ID را غیر فعال کرده باشد. بنابراین حتما در مراحل اول بررسی موضوع از فعال بودن قابلیت Caller ID آیفونتان اطمینان حاصل کنید.

بیشتر بخوانید:  نمایندگی مجاز اپل در تهران

نتیجه‌گیری

همانطور که ملاحظه کردید در این مقاله به شرح نشانه های بلاک شدن در آیفون پرداختیم. نشانه های نامبرده شده می‌توانند پاسخ سوال “چگونه بفهمیم در آیفون فردی بلاک شده‌‌ایم؟” باشند. با این حال فراموش نکنید که هیچ‌گاه نباید عجولانه تصمیم بگیرید و برای اطمینان حاصل کردن از بلاک بودن خود در آیفونی خاص حتما صبور باشید و نشانه های بلاک شدن در آیفون را چند بار دیگر بررسی کنید. اگر مطمئن شدید که فردی شماره تماس شما را در آیفون خود بلاک کرده، بهتر است به تصمیم وی احترام بگذارید. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و موارد شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قیمت باتری iPhone XR

قیمت تاچ ال سی دی سی 8

قطعات آیفون XS


با تشکر، ایمیل شما ثبت شد.

برای با خبر شدن از آخرین مطالب ما ایمیل خود را وارد کنید.

نشانی دفتر مرکزی موبایل کمک: تهران، خیابان جمهوری، نرسیده به خیابان حافظ، خیابان لاله، پلاک 9، واحد زیر همکف (1-)

با تشکر، ایمیل شما ثبت شد.

تماس بگیرید

امروزه بیشتر افراد از طریق پیام رسان ها با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند یکی از این نرم افزار ها برنامه واتساپ است که در بعضی اوقات ممکن است شما ندانید که برای ارسال پیام ، تماس و.. از طرف مقابل بلاک ? شده اید یا خیر؟ برای برای یافتن جواب با آموزش روش های تشخیص و فهمیدن بلاک شدن توسط دیگران در واتساپ همراه انزل وب باشید.

How to Know if Someone Has Blocked You on WhatsApp

واتساپ یک پیامرسان گسترده و فراگیر بین مردم جهان است. این نرم افزار که به دست فیسبوک خریداری شده است در حال حاضر بیش از ۲ میلیارد کاربر فعال دارد که حدودا این مقدار برابر یک چهارم جمعیت جهان است. قابلیت بلاک کردن در این نرم افزار قرار داده شده تا مردم بتوانند خودشان جلوی مزاحم ها و افراد سودجو را بگیرند و در بعضی مواقع هم ممکن است این کار به اشتباه یا ناخواسته انجام شود. فهمیدن بلاک شدن در واتساپ می تواند به شما کمک کند تا اگر به اشتباه بلاک شده اید آن را طرف مقابل در میان بگذارید. با انجام روش های زیر و دنبال کردن آنها به پاسخ سوال چگونه متوجه شویم در واتس اپ بلاک شدیم؟ برسید.

چطور بفهمیم یکی مارو بلاک کرده

برای شروع ابتدا نرم افزار محبوب واتساپ را از سایت رسمی Whatsapp یا اپ استورها دانلود و نصب کنید. اگر اولین بار است وارد این نرم افزار می شود باید یک حساب ایجاد کنید یا از حساب های قبلی خود استفاده نمایید.

پس از ورود به واتساپ از قسمت بالا یا پایین صفحه (بر اساس نسخه واتساپ و گوشی موبایل) گزینه Chats را انتخاب کنید.

در این قسمت شما می توانید تمام افرادی که با آنها چت کرده اید را مشاهده کنید. در این قسمت گفتگو مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

بررسی کنید که کاربر آنلاین است یا خیر. اگر WhatsApp شخص مورد نظر باز باشد و شما را بلاک نکرده باشد، کلمه “آنلاین” را در قسمت زیر نام فرد مورد نظر مشاهده خواهید کرد. اگر “آنلاین” را نمی بینید، این می تواند به معنای دو چیز باشد: یا شخص در حال حاضر آفلاین است و واتساپ خود را بسته یا او شما را مسدود یا بلاک کرده.

به دنبال یک تاریخ یا زمان در زیر اسم گفتگو مورد نظر بگردید. اگر کاربر در حال حاضر “آنلاین” نیست، ممکن است “Last Seen” را در بالا صفحه گفتگو به همراه تاریخ و زمانی مشاهده کنید. اگر این اطلاعات را نمی بینید، ممکن است به این دلیل باشد که کاربر این ویژگی را از طریق بخش حریم خصوصی غیرفعال کرده است. همچنین می تواند نشان دهد که شما توسط فرد مسدود شده اید.

توجه: بیشتر افراد برای حفظ حریم خصوصی خود تاریخ آخرین بازدید خود را پنهان می کنند و استفاده از این روش را بلااستفاده می کنند.

وقتی پیامی را به مخاطبی ارسال می کنید که شما را مسدود نکرده است، می توانید علامت تیک را در سمت راست نشانگر زمان مشاهده کنید. وقتی پیامی از طرف شما ارسال می شود و به سرور واتساپ می رسد پیام شما یک تیک می خورد و زمانیکه پیام به دست فرد مورد نظر می رسد تیک دوم را نیز می خورد توجه داشته باشید زمانیکه طرف مقابل این پیام را مشاهده می کند این دو تیک از خاکستری به آبی تغییر رنگ می دهد. اگر علامت تیک دوم هرگز ظاهر نمی شود، ممکن است مسدود شده باشید. با این حال، همچنین می تواند به این معنی باشد که فرد در حال حاضر واتساپی بر روی گوشی خود ندارد.

توجه: بعضی ترفند ها در رابطه با خواندن پیام بدون تیک خوردن آن وجود دارد که شخص مورد نظر اگر از این روش ها استفاده کند این روش تاثیر خود را از دست می دهد.

برای مشاهده نمایه فرد مورد نظر، بر روی نام شخص در بالا صفحه گفتگو ضربه بزنید. هنگامی که در واتس اپ مسدود شده اید، مشخصات کاربر هرگز برای شما تغییر نخواهد کرد.اگر از جایی اطلاع دارید که فرد مورد نظر پروفایل یا اطلاعات خود را تغییر داده است ولی شما نمی توانید تغییرات را مشاهده کنید، ممکن است مسدود یا بلاک شده باشید. همچنین اگر شما اصلا هیچ اطلاعات و یا عکس پروفایلی از شخص مورد نظر مشاهده نمی کنید امکان بلاک شدن شما توسط آن فرد وجود دارد.

شما می توانید با استفاده از گزینه تماس در سمت چپ صفحه نمایه یک تماس صوتی برقرار کنید. اگر بر روی گزینه تماس ضربه زدید ولی تماس گرفته نشد، به این معناست که فرد موردنظر شما را مسدود کرده است. ولی این می تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد، مواقعی هست که افراد از طریق تنظیمات این گزینه را غیرفعال می کنند.

روش قطعی “از کجا بفهمیم در واتساپ بلاک شدیم؟” ایجاد گروه با مخاطب مورد نظر است. برای این کار ابتدا در واتساپ یک گروه خالی ایجاد کنید و سپس فرد مورد نظری که فکر می کنید شما را بلاک کرده را به گروه اضافه نمایید. اگر با پیغامی مثل شما اجازه این کار را ندارید، شما مجاز به اضافه کردن این مخاطب نیستید یا You Are Not Authorized To Add This Contact به احتمال زیاد شما توسط فرد مورد نظر بلاک یا مسدود شده اید.

با استفاده از برنامه های ایجاد اپ مشابه یک اکانت دیگر واتساپ بسازید و تمام این موضوعات یعنی عکس پروفایل ، آخرین بازدید و.. را چک کنید. اگر تنظیمات حریم خصوصی شخص در حالت عمومی باشد نقض یکی از موارد مانند نمایش عکس پروفایل می تواند نشانگر بلاک شدن شما توسط فرد مقابل باشد.

در آخر هم شما می توانید با شناختی که از فرد مورد نظر دارید و اطلاعات در دسترس نتیجه ای بگیرید. برای مثال اگر فرد مورد نظر در هر روز چند بار واتساپ خود را چک میکرده یا عادت به تعویض پروفایل داشته می توانید از این نتیجه بگیرید که شما اگر نه آخرین بازدید و نه عکس پروفایل را مشاهده نمی کنید به احتمال زیاد بلاک شده اید.

ممنون از اینکه با آموزش چگونه بفهمیم در واتساپ بلاک شدیم؟ همراه انزل وب بودید. اگر هنوز جواب خود را درباره از کجا بفهمیم واتساپ بلاک شدیم؟ پیدا نکردید می توانید از قسمت دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.


تاسیس : تیر ماه 1390 | باز نشر مطالب تنها با کسب مجوز امکان پذیر است

Copyright © 2011-2021 Anzalweb , All Rights Reserved


طراحی و اجرا پوسته :

در رسانه ها همراه ما باشید

جدیدترین مطالب ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید

قیمت : 49000 تومان


آیا در گذشته اکانت و عکس‌های کسی را در اینستاگرام خود می‌دیدید ولی چند وقتی است که از او خبری نیست؟ آیا شک کردید که او شما را Unfollow یا Block کرده باشد ؟

همانطور که احتمالا می‌دانید سرویس‌هایی مثل اینستاگرام اجازه‌ی چک کردن همچین موردی را به شما نخواهند داد. ولی نگران نباشد، هنوز هم راه‌هایی برای پیدا کردن جوابتان وجود داردچطور بفهمیم یکی مارو بلاک کرده

۱- اگر شک دارید که “شخص خاصی” شما را در اینستاگرام بلاک کرده، در مرحله اول سعی کنید اکانت او را در صفحه جست‌و‌جوی اینستاگرام، جست‌و‌جو کنید. اگر مطمئن هستید که نام اکانت او را درست وارد کردید ولی اسم او و اکانت او ظاهر نشد، احتمالا بلاک شده اید

۲- سعی کنید او را follow کنید.

اگر شخص خاصی را قبلا فالو می‌کردید ولی اکنون باید دوباره او را فالو کنید احتمالا جواب مثبت است و او شما را بلاک کرده.

اگر می‌توانید وارد صفحه او در اینستاگرام شوید ولی با انتخاب گزینه Follow هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد، یا اینکه وقتی Follow را انتخاب می‌کنید عبارت Following ظاهر می‌شود ولی وقتی چند دقیقه بعد به صفحه او دوباره سر میزنید با زهم گزینه Follow ظاهر می‌شود نه Following، شما متاسفانه بلاک شده‌اید

۳- در لیست کسانی که در اینستاگرام آن‌ها را دنبال می‌کنید به دنبال اسم او بگردید. آیا اسم او وجود ندارد؟ یا او شما را فقط از لیست دنبال‌کنندگانش حذف کرده یا بلاکتان کرده. 🙁

۴- او را Mention کنید

اگر احساس می‌کنید که او شما را بلاک کرده ولی این بلاک کردن صرفا از روی اشتباه یا یک تصادف بوده، به او تلنگری بزنید. زیر یکی از عکس‌هایی که ارسال می‌کنید او را Mention کنید.

به این صورت که ابتدا یک علامت @ و سپس اسم اکانت آن شخص را وارد کنید. مثلا اینجوری: ali361@

اینستاگرام به طور اتوماتیک لیست کسانی که شخص را Mention میکنند برای او خواهد آورد. اگر شما را ببیند و بلاک کردن شما صرفا یک تصادف بوده باشد، احتمالا شما را آنبلاک خواهد کرد.

۵- یک اکانت دیگر بسازید

در برنامه اینستاگرام از پایین سمت راست صفحه گزینه Profile و سپس Settings و بعد از آن گزینه Log out را انتخاب کنید. حالا یک اکانت جدید بسازید. اگر با این اکانت می‌توانید او را فالو کنید ولی با اکانت اصلی خود نمیتوانستید، شما بلاک هستید

۶- اگر فکر می‌کنید کسی شما را بلاک کرده ولی هرچه فکر می‌کنید اسم او را به خاطر نمی‌اورید یا اسم اکانت او را به یاد ندارید، از Unfollowgram استفاده کنید.

عبارت Unfollowgram را در اینترنت جست و جو کنید و وارد سایت آن شوید(unfollowgram.com). گزینه SIGN IN WITH INSTAGRAM را انتخاب کنید. می‌توانید ببینید چه کسانی شما را آنفالو کرده‌اند!

حالا فرد مورد نظر را پیدا کنید و عملیات مراحل بالا را روی او پیاده کنید تا معما را حل کنید 😉

آپدیت: مشکل بسیاری از دوستانی که به این مطلب هدایت می‌شوند، محدود شدن یا به اصطلاح بلاک شدن اکانتِ آن‌ها از طرفِ خود اینستاگرام است. اگر شما هم چنین مشکلی دارید، مطلب زیر را که به این موضوع پرداخته است بخوانید. برای وارد شدن روی لینکِ زیر کلیک کنید.

قیمت : 49000 تومان


نظر شما

نام *

رایانامه (ایمیل) *

Website

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


تصویر امنیتی
*

تمامی حقوق نزد صاحب سایت چجوری محفوظ است. چه‌جوری

اگر شک دارید که کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده، در مرحله اول سعی کنید اکانت او را در صفحه جستجوی  اینستاگرام، جستجو کنید. اگر اطمینان دارید که نام اکانت او را درست وارد کردید ولی اسم او و اکانت او ظاهر نشد، احتمالا بلاک شده اید.

هنگامی  که یک فرد شما را بلاک میکند کامنت و لایک های قدیمی او از بین نمی رود او را بین لایک ها و کامنت ها پیدا کنید و پروفایل او را باز کنید
با دو حالت ممکن است مواجه شوید :

۱- هنگامی که اکانت او را باز میکنید با پیام “User not found” مواجه خواهید شد.

۲- هنگامی که اکانت وی را باز میکنید تعداد پست ها و فالوور و فالووینگ های او را مشاهده میکنید اما با نوشته ی “No Post Yet” مواجه میشوید.

 

چطور بفهمیم یکی مارو بلاک کرده

که هر دو صورت نشان دهنده ی این است که متاسفانه آن شخص شما را بلاک کرده است.

اگر شخص خاصی را قبلا فالو میکردید ولی اکنون باید دوباره او را فالو کنید احتمال جواب مثبت است و او شما را بلاک کرده استاگر وقتی وارد صفحه او در اینستاگرام می شوید ولی با انتخاب گزینه فالو هیچ اتفاق خاصی نمی افتد، یا اینکه وقتی فالو را انتخاب میکنید عبارت فالویینگ ظاهر میشود ولی وقتی چند دقیقه بعد به صفحه او دوباره سر میزنید باز هم گزینه فالو ظاهر میشود نه فالویینگ شما متاسفانه بلک شده اید.

 

 

 

 

 

در توییتر اگر کسی شما را بلاک کرده باشد شما قادر به فالو کردن مجدد آن کاربر نیستید و توییتر این موضوع را به اطلاع شما خواهد رساند.

 

 

 

در فیس بوک اگر کسی شما را بلک کرده باشد ، امکان دیدن پروفایل آن فرد را نخواهید داشت . با جستجو هم اسم آن فرد در لیست جستجوی شما ظاهر نخواهد شد

اینستاگرام یکی از نرم افزارهایی است که در سال‌های اخیر رشد فوق‌العاده‌ای داشته و کاربران زیادی…

اینستاگرام در حال حاضر رقیب جدی برای اسنپچت به شمار می آید که بسیاری از ویژگی هایش را از این…

در کامپیوتر و لپ‌تاپ ها با سیستم عامل مک ممکن است آپلود عکس برای برخی مشکل به نظر برسد. در ادامه…

 
از آن جا که اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی محبوب است کاربران آن روز به روز درحال افزایش…

 
در ابتدا وبسایت اینستاگرام فقط قادر بود که اطلاعیه ها (notifications) را به کاربران…


وقتی کسی شماره شما را بلاک کند، راه های تشخیص بلاک شدن شماره
تلفن زیاد است. یکی از آن‌ها دریافت پیام‌های عجیب، ریجکت شدن و انتقال سریع تماس
شما به پیام‌گیر صوتی است. در گیکیطور با هم نشانه‌هایی
را بررسی می‌کنیم که نشان می‌دهد کسی شماره شما را بلاک کرده است. همچنین راه‌هایی
را هم به شما می‌گوییم که برای رفع مسدودی شماره تلفن کاربرد دارد.

از آنجایی که تشخیص بلاک شدن شماره تلفن خیلی ساده نیست، یادتان باشد بهترین راه فهمیدن اینکه بلاک شدید یا نه، سوال مستقیم از فرد مورد نظر است. اگر نمی‌توانید یا نمی‌خواهید این کار را بکنید، راه های دیگری وجود دارد که برای تشخیص بلاک شدن شماره تلفن کاربرد دارد.

بسته به اینکه فردی شماره تلفن شما را روی گوشی بلاک کرده باشد یا روی اپراتور، پیامی که دریافت می‌کنید یا راه تشخیص بلاک شدن فرق می‌کند. همچنین، عوامل دیگری هم می‌توانند نتایج مشابهی داشته باشند، مثلا ممکن است اپراتور شما یا فرد مورد نظر مشکل داشته باشد، گوشی او خاموش باشد یا باتری گوشی او تمام شده باشد یا حتی گزینه «مزاحم نشوید» یا «Do Not Disturb» را فعال کرده باشد. مهارت‌های کارآگاهی خود را فعال کنید و با نشانه‌های موجود بفهمید بلاک شدید یا نه.

هیچ پیام مشخص و استانداردی وجود ندارد که بتوانید با شنیدن آن مطمئن شوید شماره تلفن شما بلاک شده است. از طرفی بسیاری از مردم نمی‌خواهند شما متوجه شوید که دقیقا چه زمانی شماره تلفن شما را بلاک کرده‌اند. اگر هنگام برقراری تماس، پیام غیرعادی دریافت کردید که قبلا آن را نشنیده بودید، می‌تواند یکی از راه های تشخیص بلاک شدن شماره تلفن باشد. پیامی که می‌شنوید با توجه به اپراتورهای مختلف فرق دارد؛ در ایرانسل بعد از یک بار بوق خوردن ریجکت می‌شوید و به شما گفته می‌شود «مشترک مورد نظر در حال مکالمه است». البته پیام قبل همیشه نشانه بلاک شدن شماره تلفن نیست و گاهی مخاطب واقعا در حال مکالمه است. اما اگر این پیام بیش از حد طولانی شد، به احتمال زیاد بلاک شدید. در اپراتور همراه اول پیام صوتی خاصی دریافت نمی‌کنید و با توجه به اینکه گوشی آیفون است یا اندروید، ریجکت می‌شوید و پیام اشغال بودن خط به شما داده می‌شود.

در موارد نادر ممکن است پیام‌های زیر را بشنوید:

چطور بفهمیم یکی مارو بلاک کرده

اگر چند بار در طول روز یا هفته با شماره‌ای تماس گرفتید و هر بار همین پیام‌ها را شنیدید، تشخیص بلاک شدن شماره تلفن کاملا راحت است و در جواب به این سوال که « از کجا بفهمم بلاک شدم » ، می‌توانید بفهمید فرد مورد نظر شماره شما را بلاک کرده است.

اگر فرد مورد نظر شما زیاد به خارج از کشور سفر می‌کند، ممکن است ارتباط با او در یک کشور دیگر و با اپراتور دیگر ممکن نباشد. همچنین بعضی اختلالات مخابراتی می‌تواند باعث بروز چنین مشکلاتی شود و پیام‌های عجیب دریافت کنید. همچنین گاهی مثل عید نوروز یا وقایع مهم دیگر که عده زیادی از خطوط موبایل یا تلفن ثابت استفاده می‌کنند، ممکن است باعث شود نتوانید مثل همیشه با فرد مورد نظرتان ارتباط برقرار کنید.

اگر فقط یک بار صدای بوق انتظار را شنیدید و بعد از آن ریجکت شدید یا به پیام‌گیر صوتی منتقل شدید، نشانه خوبی برای تشخیص بلاک شدن شماره تلفن است. در این مواقع، به احتمال خیلی زیاد فرد مورد نظر شماره تلفن شما را روی گوشی خود بلاک کرده که نتوانید با او تماس بگیرید. اگر هر روز یک یا چند بار با شماره مورد نظر تماس گرفتید و هر بار همین مسئله تکرار شد، مشخصا فرد مورد نظر شما را بلاک کرده است. اگر بیش از یک بار بوق انتظار را شنیدید و ریجکت شدید یا به پیام‌گیر صوتی منتقل شدید، احتمالا بلاک نشدید، اما فرد مورد نظر نمی‌خواهد تماس‌های شما را جواب بدهد و یا به هر دلیلی تماس را نادیده می‌گیرد.

اگر کسی که می‌خواهید با او تماس بگیرید گزینه «Do Not Disturb» را فعال کرده باشد، نه فقط تماس شما، بلکه تماس عده دیگری هم ریجکت یا به پیام‌گیر صوتی منتقل می‌شود. این پیام را زمانی هم می‌توانید بشنوید که باتری گوشی فرد مورد نظر تمام شده، گوشی را خاموش کرده یا آن را روی حالت پرواز گذاشته است. یک یا دو روز صبر کنید و دوباره تماس بگیرید، اگر باز هم همین پیام‌ها را دریافت کردید راه تشخیص بلاک شدن شماره تلفن است.

اگر بعد از هر تماس به سرعت بوق اشغال می‌شنوید یا تماس شما
یک ثانیه وصل و بعد بلافاصله قطع می‌شود، می‌تواند نشانه تشخیص بلاک شدن شماره
تلفن شما باشد. اگر چندین بار در یک روز یا چند روز امتحان کردید و همین مسئله تکرار
شد، شماره شما توسط فرد مورد نظر و به احتمال زیاد از سمت اپراتور مسدود شده است.
از میان راه های تشخیص بلاک شدن شماره تلفن ، این مورد کمتر رایج است و حداقل در
ایران چنین چیزی دیده نشده است؛ اما اگر کسی در ایرانسل یا همراه اول نفوذ داشته
باشد، ممکن است بتواند شما را در بلک‌لیست اپراتورها قرار بدهد.

گاهی ممکن است اپراتور یا گوشی آن‌ها اشکال فنی داشته باشد. برای اینکه مطمئن شوید خط شما سالم است یا فرد مورد نظر شما را بلاک نکرده، می‌توانید به شماره دیگری زنگ بزنید یا از کسی بخواهید شماره مورد نظر شما را بگیرد و ببینید چه اتفاقی میفتد.

راستش را بخواهید، هنوز روش موثق و کاربردی برای رفع مسدودی شماره تلفن بلاک شده از گوشی یا اپراتور فرد دیگر وجود ندارد. اما راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید متوجه شوید خط شما از چه طریق بلاک شده است. اگر یک یا دو روش از راه‌های زیر را امتحان کردید و جواب نگرفتید، نشانه قطعی تشخیص بلاک شدن شماره تلفن است. در این موارد اگر برایتان مهم است، باید با کسی که شما را بلاک کرده صحبت کنید، یا اگر اهمیت چندانی ندارد، شما هم او را بلاک کنید یا بی‌تفاوت از این قضیه عبور کنید.

تماس‌های مکرر با یک شخص خاص و بعد از تشخیص بلاک شدن شماره
تلفن توسط او، می‌تواند مزاحمت تلقی شود و اگر از شما شکایت کند، مراجع قانونی با
شما برخورد خواهند کرد.

سلام در همراه اول از کجا بفهمم در گوشی طرف مقابل بلاک شدم پیام براش میره هشداری مبنی بر مسدودیت نیست نمیدونم تماس هم گرفتم بوق اول خورد من قطع کردم که امیدوارم متوجه نشه و البته در سروش و واتساپ هم نمیدونم مسدودم یا نه چون در سروش عکس پروفایل را میبینم ولی حرفام دو تیک نمیخوره و در واتساپ عکس پروفایل مخاطب را نمیبینم ولی در لیست مخاطبان واتساپم هست میشه کمکم کنید بدونم بلاک و مسدود هستم یا نه گوشیم اندروید هست

سلام
به اپراتور سیم‌کارت ربطی نداره.
در گوشی اندروید اگر شماره‌تون بلاک شده باشه پیام «مشترک مورد نظر اشغال است» یا «در حال مکالمه است» را می‌شنوید و اصلا بوق آزاد نمی‌خوره.
در گوشی آیفون هم تماستون ریجکت می‌شه یا بوق اشغال می‌زنه.
سروش اگر عکس پروفایل رو می‌بینید یعنی بلاک نیستید، شاید فرد مورد نظر اپلیکیشن رو پاک کرده که تیک دلیوری زده نمی‌شه
واتس‌اپ رو هم با گوشی شخص دیگه‌ای چک کنید، اگر عکس پروفایل فرد مورد نظرتون رو دیدید، یعنی شما بلاک شدید.
ایشون اگر شما رو بلاک کنن از لیست مخاطبین شما حذف نمی‌شن، چون شماره ایشون رو دارین.
پیامک یا SMS هم از سمت شما ارسال میشه اما به دست ایشون نمی‌رسه

سلام اگر بلاک باشیم پیام بفرستیم میتونع بخونه و براش میره

سلام
خیر پیام ارسال شده توسط شما به طرف مقابل نمی‌رسه، ممکنه برای شما پیام دریافت برسه اما در واقع چیزی به طرف مقابل نمیرسه
اگر گوشی رو در حالت Do Not Disturb گذاشته باشه بله پیام و زنگ بهش میرسه و بهش نشون داده می‌شه اما برای شما بوق اشغال یا ریجکت میخوره ولی طرف مقابل پیام شمارو دریافت می‌کنه

اگر چند بار در فاصله یک ساعت تماس گرفته شود (اوپراتور همراه اول سیستم عامل دو طرف مکالمه اندروید) سریع بره رو لاین بیزی و یک بار هم بره تماس شما فروارد میشه.. چقد ممکنه طرف مقابل شماره بلاک کرده باشه

سلام
در فاصله یک ساعت قطعی نمی‌شود نظر داد.
در چند روز و ساعت‌های مختلف بررسی کنید، اگر هر بار اشغال شد یعنی بلاک شدید.

سلام. وقت بخیر.شما در پاسخ های قبلی فرمودید که اگه کسی خطمون رو بلاک کرده باشه،پیامک هم براش فرستاده نمیشه! اما وقتی من پیامک میفرستم،اطلاع میده که رسیده به اون شخص.. دیلیوری میشه ! و اینکه با یک گوشی دیگه که امتحان کردم،وقتی من رو ریجکت کرد،تماسم رد خودکار شد اما پیامکم براش فرستاده شد..در چه صورتی پیامک واقعا به دست شخصی که بلاکت میکنه میرسه و از کجا باید متوجه شد..ممنون میشم بهم که راهنماییم کنید

سلام
بله دفعه قبل هم عرض کردم خدمتتون دلیوری پیام به دستتون می‌رسه، اما پیام به دست شخص مورد نظرتون نمی‌رسه.
اگر با گوشی یا خط دیگه امتحان کردید و تماستون ریجکت نشده، خط شما بلاک شده و اگر پیامی بفرستید به دستش نمی‌رسه.
بهترین کار اینه که با خط دیگه‌ای باهاشون تماس بگیرید و صحبت کنید تا انشالله مشکل حل شه.
فقط در یک صورت پیام شما به دست شخص مورد نظرتون می‌رسه که با خط دیگه‌ای که شماره اون رو نداره پیام بدید.

سلام ببخشید طرف مقابل با اپلیکشن بلک لیست بلاک کرده میشه بگید چطور میشه باهاش تماس بگیرم

سلام
متاسفانه به جز تماس گرفتن با خط دیگه‌ای، نمی‌تونین با خط خودتون تماس بگیرید
با شماره‌ای تماس بگیرین که می‌دونین ایشون نداره

سلام وقت بخیر ،من ب شماره زنگ میزنم اوپراتور رایتل ،وقتی زنگ میزنم اوپراتور اعلام میکنه شماره ی مورد نظر اشغال میباشد ،این هم نشانه ی بلاک شدن است ؟

سلام
اگر با فواصل زمانی مختلف این پیام داده می‌شود و اشغال بودن غیرعادی باشد بله
با خط دیگه‌ای امتحان کنید، اگر اشغال نبود یعنی بلاک شدید

سلام
یک بار به مخاطبم با خط ناشناس (اپراتور همراه اول) تماس گرفتم و بعد با ایرانسل که خط خودم بود
اولی بوق خورد و جواب نداد با خط دوم گفت در دسترس نمیباشد ممکنه که خطم بلاک باشه؟

بله اگه با دو خط مختلف تماس گرفتین و دو نتیجه مختلف داشته خطی که ریجکت شده یا گفته در دسترس نیست بلاک شده

سلام من الان چند ماه هست با شخصی هر چه تماس می گیرم بدون هیچ بوقی سریع رد میدهد و این کار را با چندین خط همراه و ثابت هم انجام داده ام ولی باز هم همان اتفاق افتاده ، آیا امکان دارد که تمام تماسهای دریافتی ناشناس را مسدود کرده باشد . و برای ارتباط و رفع مسدودی آن باید چه اقدامی انجام دهم . ممنون میشوم اگر جواب مناسبی برایم بدهید چون خیلی مهم هست

سلام
بله می‌تونن تنظیمات گوشی رو جوری تغییر داده باشن که تماس‌های ورودی که مخاطبان ذخیره شده ایشون نیستن ریجکت شن.
بهترین کار پیام دادن در شبکه‌های اجتماعی مثل واتس‌اپ یا تلگرامه و اینکه ازشون بخواین به تماس شما با شماره‌ای که بهشون میدین پاسخ بدن

سلام
دقیقا سوال کاربر بالا (اکبر) برای من اتفاق میفته. وقتی با دوتا شماره هام که شخص مورد نظر هردو رو داره تماس میگیرم ، بدون اینکه هیچ زنگی بخوره بوق یه سره میزنه اما رد نمیکنه. مثل وقتی که گوشی تلفن ثابت رو بد میزاری. فقط،بوق یه سره میزنه. تلگرام هم پیام دادم. که پیام اول باز شد.. و دومی هم باز شد ولی عرض چند،دقیقه بلافاصله تیک دوم برداشته شد. ولی اولی که فایل بوده روی دو تیک مونده. دلیلش چیه؟
ممنون میشم جواب بدید. خیلی مهمه

سلام
هر دو شماره شما بلاک شده، وقتی بلاک شده باشید، در بعضی گوشی‌ها یک بوق می‌خوره ریجکت می‌شه، اما در حالت کلی بدون اینکه بوق بخوره ریجکت میشد. بدون شک بلاک شده شماره‌تون.
فایلی که دیده شده قبل از این بوده که بلاک بشید
شاید ایشون شما رو میوت کرده تا پیام‌هاتون رو نخونه
اگر تصویر پروفایل ایشون رو نمی‌بینید و پیام Last Seen a Long Time Ago رو می‌بینید یعنی بلاکتون کردن

سلام ببخشید ی سوال داشتم مثلا اگر یک شخص شماره منو بلاک کرده باشه دیگه پروفایل ها و بازدیدهای فضای مجازیشم نباید برای من بالا بیاد؟؟؟یعنی کلا بلاک میشم مثلا من الان شک دارم که یک نفر شمارمو بلاک کرده یا نه؟واتساپم رو همون لحظه که آخرین پیام رو داد بلاک کرد ولی تلگرام پروفایل و بازدیدش برام میاد و حتی همین برنامه شادم که استفاده میکنم بازدیدش میاد برام مثل سابق که مال خیلی وقت پیش هست.

سلام
خیر هر برنامه‌ای رو باید به صورت جداگانه بلاک کنن تا شما فعالیت‌هاشونو نبینید

سلام ببخشید من یکی دو روزی هست با شماره ای تماس میگیرم میگه مشترک مورد نظر پاسخگو نیست لطفا بعدا شماره گیری نمایید البته قبلش شش هفتا بوق میخوره بعد اینو میگه آیا من بلاک شدم؟

سلام
خیر بلاک نشدید، فقط ایشون پاسخ نمی‌دن و خطشون ایرانسله احتمالا و بعد از بوق زدن و جواب ندادن این پیام رو میده

سلام علیکم خسته نباشید ببخشیدشماگفتین با*۶۷مخفی کنم شماره ام راتانشان داده نشود یعنی چه اول شماره ای راکه می خواهم واردکنم تایپ کنم یا؟ممکن است نحوه ی استفاده از*۶۷راتوضیح دهید تشکراززحمات وپاسخ های سرکارمحترم

سلام
بله قبل از شماره اصلی این کد دستوری رو وارد کنید.

سلام اگه شمارمون بلاک شده باشه با روش با که گفته با ستاره۶۷ تماس بگیریم شماره ما رو طرف مقابل نمیبینه

سلام
اگه بلاک شده باشید نمی‌تونین تماس بگیرید
شماره شما ذخیره شده تو گوشی ایشون و بلاک شده
با شماره دیگه‌ای زنگ بزنین که بلاک نشده باشهچطور بفهمیم یکی مارو بلاک کرده

سلام
میشه *۶۷ را آموزش بدید
یعنی اینطوری شماره خودم *۶۷ # را بزنم ؟

سلام
بله
قبل از شماره گرفتن این کد رو بزنید

باسلام،دوستم منو چندماه پیش توتلگرام بلاک کرد ولی بعداون دوبار دیلیت اکانت زدم ولی بازهمچنان نه ع پروفایل نشان میده نه اخرین بازدید ،مگه دیلیت اکانتم درست نیست ؟هروقت دیل میکردم میشد دید ولی این سری نه،مشکل چیه🙏

سلام
هر بار که جوین شید برای ایشون پیام میده و ممکنه باز بلاکتون کنه یا ایشون خودش دیلیت اکانت کرده

سلام
ببخشین من به یه شماره زنگ میزدم خاموش بود میگفت دستگاه مشترک مورد نظر خاموش میباشد،از ۲ روز پیش اصلا شماره شو نمیگیره فقط میزنه call ended
چی شده یعنی؟ گوشی منم ساده س نه اندرویده نه آیفون

سلام
ممکنه دستگاه روشن شده باشه و شما رو بلاک کرده باشن
با خط دیگه‌ای تماس بگیرید، اگر بوق خورد که یعنی بلاک شدید، اگر نه احتمالا سیم‌کارت رو سوزوندن یا خط تخلیه شده

سیم کارت رو چجوری میسوزونن؟
خط تخلیه شده یعنی چی؟
با هر خطی میزنگم همینجوره

اگر با تلفن ثابت منزل بلاک شده باشیم بوق آزاد میخوره ولی تلفن زنگ نمیزنه ؟؟؟؟

سلام
خیر در هر صورت ریجکت می‌شه

ذخیره نام، ایمیل و آدرس وب سایت من در مرورگر برای دفعات بعدی که کامنت می گذارم

چطور بفهمیم یکی مارو بلاک کرده
چطور بفهمیم یکی مارو بلاک کرده
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *