چطور به حساب قبلی اینستام برگردم

 
helpkade
چطور به حساب قبلی اینستام برگردم
چطور به حساب قبلی اینستام برگردم


نام کاربری یا ایمیل *


کلمه عبور *

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:


ورود

در این مقاله قصد داریم روش بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام را که غیر فعال یا حذف شده است، آموزش دهیم. درواقع در پی آن هستیم که در پست زیر به سوالات زیر جواب دهیم.

چطور به حساب قبلی اینستام برگردم

 – برنامه اینستاگرامم را پاک کرده بودم  و آیا الان می تونم  به اکانت قبلیم برگردم؟

– یه مدت اینستاگرامم را غیر فعال کرده بودم و الان می خوام دوباره برگردم به حساب کاربری قبلیم، آیا امکانش هست؟

تا به امروز همه ی ما با چنین سوالاتی رو به رو شده ایم، امروز تصمیم را بر آن داشتیم که روش های انجام این کار را برای شما شرح دهیم.

همانطورکه در مقاله های قبلی شرح دادیم، ممکن است افرادی باشند که تحت شرایطی تمایل به دور بودن از فضای مجازی بخصوص اینستاگرام را به طور موقت داشته باشند. در این مواقع کاربر ممکن است حساب کاربری خود را به صورت دائمی پاک کند (delete) یا به طور موقت آن را غیرفعال کند  و در اصطلاح حساب کاربری خود در اینستاگرام را deactive نماید.

در حالت اول چنانچه کاربر از کرده ی خود پشیمان شود قادر به بازیابی حساب کاربری خود نخواهد بود؛  چرا که حساب کاربری او کاملا از لیست حذف شده است و باید یک اکانت جدید بسازد. اما اگر اکانت به طور موقت غیر فعال شده باشد امید به بازگردانی آن وجود خواهد داشت.

البته ناگفته نماند اگر اکانت شما به مدت طولانی غیر فعال شده باشد، ممکن است اینستاگرام درباره‌ی بازگردانی آن حساسیت بخرج دهد و فرآیند بازگردانی کمی پیچیده و دشوار گردد.حال اگر شما به تازگی حساب کاربری اینستاگرام خود را غیر فعال کرده اید، و اکنون تمایل به بازگردانی آن دارید تنها باید بتوانید به همان حساب قبلی لاگین کنید. با ما همراه باشید و مراحل زیر را به دقت دنبال کنید.

گام اول : برنامه اینستاگرام را باز کنید.

گام دوم: قبل از هرکار دیگری و بلافاصله پس از دانلود برنامه اینستاگرام Instagram با لمس آیکون آن وارد برنامه شوید. (از برنامه اینستاگرام می توانید بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ نیز استفاده کنید. فقط کافی است نسخه‌ی ویندوز آن را از instagram.com دانلود و نصب کنید)

نکته : بازگردانی حساب کاربری یا اکانت هایی که بیشتر از یک هفته غیرفعال موقت شده‌اند، در اینستاگرام ممکن است امکان پذیر نباشد.

نکته : بعضی افراد به طور اشتباهی در حین ورود به حساب قبلی خود، حساب جدید می سازند. باید دقت کرد که پس از باز کردن برنامه اینستاگرام به بخش ساخت اکانت جدید sign up نروید.

گام سوم : وارد کردن اطلاعات اکانت

اسم کاربری و پسورد خود را در صفحه ی باز شده وارد کنید. اگر پسورد خود را به یاد داشتید، فرآیند بازگردانی با موفقیت به پایان می رسد. در غیر این صورت کار کمی پیچیده خواهد شد. چنانچه با وارد کردن اسم کاربری و پسورد خود موفق به لاگین اکانت خود نشدید،  می باید پسورد اکانت خود را ریست کنید.

گام چهارم : ریست کردن پسورد اکانت

در این شرایط باید گزینه ی Forget your password? Get help signing in را که در پایین قسمت نام کاربری و رمز عبور قرار دارد را انتخاب کنید. این گزینه به شما کمک می کند تا به اکانت قبلی خود بازگردید.

نکته : البته ناگفته نماند تحت شرایطی، گاها خود اینستاگرام حساب های کاربران را به حالت تعلیق در می آورد. در این صورت لازم است کاربران برای ورود به حساب کاربری خود روش های دیگری را دنبال کنند.

گام پنجم: انتخاب یکی از روش های ریست پسورد

در این مرحله یک صفحه به شما نمایش داده خواهد شد که حاوی سه گزینه برای ریست کردن پسورد است.

روش اول : از طریق ایمیل شما ( use user name and email )

روش دوم : از طریق حساب فیس بوک شما ( log in with facebook )

روش سوم : از طریق  ارسال پیامک به شماره تلفن شما ( Send an SMS )

اگر شما هر یک از این موارد را برای ساخت اکانت اینستاگرام خود استفاده کرده اید، اکنون می توانید از آن ها برای بازگردانی حساب کاربری خود استفاده کنید.

نکته : اما برخی از دوستان زمانیکه در حال ساخت حساب کاربری در اینستاگرام هستند، بی دقتی می‌کنند و ایمیل و سایر اطلاعات مربوط به خود را صحیح وارد نمی کنند یا آن را تایید نمی کنند. چنین افرادی در این مرحله به مشکل برخورد خواهند کرد.

همین الان برای وارد کردن صحیح شماره تلفن خود اقدام کنید. به پروفایل اینستاگرام خود رفته و گزینه  Edit Your Profile را که در قسمت بالاى صفحه اینستاگرامتان می باشد،  لمس کنید. حال به صفحه اى وارد مى شوید که بایستی درقسمت Add phone Number شماره موبایل خود را وارد کنید.

بنابراین شما باید از صحیح و در دسترس بودن ایمیلی که برای اکانت اینستاگرام خود انتخاب کرده‌اید همیشه مطمئن باشید چرا که همین ایمیل در موارد خاص که پروفایل شما دچار دردسر شده است، به بازگردانی آن کمک خواهد کرد.

الف : با انتخاب روش اول اینستاگرام یک لینک به شما ایمیل خواهد کرد، این لینک پسورد اکانت شما را ریست خواهد کرد.

پس به ایمیل خود سر بزنید و لینک مربوطه برای ریست‌کردن رمز عبور را انتخاب کنید. در پنجره‌ای که در ادامه، روبه‌روی شما باز می‌شود، رمز عبور جدید را دو بار وارد کرده و سپس آن را تایید کنید. بعد از این مراحل می توانید دوباره به حساب قبلی اینستاگرام خود باز گردید.

نکته : دقت کنید که پسورد جدید اکانت خود را هرگز فراموش نکنید. پس در همین مرحله آن را خیلی خوب به خاطر بسپارید.

ب : ارسال پیامک حاوی لینک ریست

این روش نیز زمانی برای شما فعال خواهد شد که در ابتدا شماره تماس خود را به درستی وارد کرده باشید. نگران نباشید وارد کردن شماره تلفن در این شبکه‌های مجازی پیامد بدی به دنبال نخواهد داشت. در این صورت اینستاگرام یک پیامک حاوی لینک ریست پسورد به شماره شما ارسال خواهد کرد. که با کلیک بر روی لینک و انتخاب مرورگر مورد نظر قادر به دوباره از نو ساختن پسورد خود خواهید بود.

ج :  گزینه‌ی آخر که لاگین از طریق حساب کاربری فیس بوک شماست.

این گزینه تنها شامل کسانی می شود که با حساب کاربری فیس بوک خود وارد اینستاگرام شده باشند.

نکته : ارسال ایمیل یا پیامک زمانی را از شما نخواهد گرفت و طی چند ثانیه این اتفاق خواهد افتاد، بنابراین چنانچه ایمیلی یا پیامکی بعد از چند دقیقه به شما ارسال نشد نسبت به ارسال مجدد آن اقدام کنید.

چطور به حساب قبلی اینستام برگردم

نکته : در نسخه‌ی کامپپیوتری اینستاگرام، مراحل ریست کردن پسورد به همین گونه می باشد. با لمس گزینه‌ی Forgot می توانید پسورد اکانت خود را از نو بسازید و وارد حساب قبلی خود شده و پیج ها و دوستان خود را از دست ندهید.

مراحل بازگردانی حساب اینستاگرام به پایان رسید، امید است که برای شما دوستان عزیز مفید واقع شده باشد و توانسته باشید به حساب کاربری قبلی خود باز گشته باشید.

هنگامی که حساب خود را غیرفعال می کنید، پروفایل، عکس ها، نظرات و لایک های شما مخفی می شوند، اما می توانید به سادگی با ورود به سیستم، تمام اطلاعات را دوباره بازیابی کنید و به طوریکه گویی تابحال هرگز آن را غیرفعال نکرده اید.

در صورتی که حساب کاربری خود را برای همیشه حذف کرده باشید، فالوورهای شما برای همیشه از دست خواهند رفت، در مورد غیرفعال کردن موقت حساب کاربری اینستاگرام، این چنین نیست و پس از فعال سازی دوباره حساب کاربری، مجدداً فالوورهای خود را به دست می آورید. … در واقع اگر حساب اینستاگرام خود را به طور موقت غیرفعال کنید، اینستاگرام هیچ یک از دنبال کنندگان شما را حذف نمی کند.

هنگام غیرفعال کردن موقتی حساب خود، پیام های دایرکت اینستاگرام چه می شود؟ در حالی که حساب کاربری غیرفعال شده است، نمی توانید به پیام های دایرکت اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنید، اما به محض فعالی سازی مجدد آن حساب کاربری در اینستاگرام خود، تمام پیام های شما بازیابی می شوند.

در صورت غیرفعال کردن اینستاگرام، حساب شما حذف نخواهد شد. غیرفعال کردن حساب های اینستاگرام برای اینستاگرام به این معنی نیست که شما قصد دارید حساب خود را برای همیشه حذف کنید. این یک غیر فعال سازی موقتی است که معمولاً برای یک هفته اتفاق می افتد و نگران این نباشید حساب شما برای همیشه حذف می شود.

بعد از 30 روز، حساب شما به طور دائم حذف می شود و نام کاربری شما دیگر در دسترس نخواهد بود.

غیرفعال کردن موقت حساب شما پروفایل، عکس ها و نظرات شما را پنهان می کند اما آنها را حذف نمی کند. هنگامی که احساس کردید برای فعال بودن در اینستاگرام آماده هستید. می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور ، حساب اینستاگرام خود را دوباره فعال کنید.

فقط یک بار در هفته می توانید حساب اینستاگرام خود را غیرفعال کنید. این بدان معناست که اگر حساب کاربری خود را غیرفعال کرده باشید ، امکان ندارد دوباره پس از یک هفته مجدداً یک حساب کاربری را در اینستاگرام را غیرفعال کنید.

اگرچه هیچ بیانیه رسمی وجود ندارد که از این ادعا پشتیبانی کند، اما برخی معتقدند در صورتی که یک حساب کاربری برای 1 تا 2 سال کاملاً غیر فعال بوده باشد، اینستاگرام آن اکانت را حذف می کند.

به طور کلی، غیرفعال کردن حساب اینستاگرام، یک راه حل موقت عالی برای کسانی است که به یک وقفه و یا استراحت کوتاه مدت در اینستاگرام نیاز دارند یا به هر دلیل دیگری می خواهند اینستاگرام را ترک کنند! البته، شما می توانید پس از 24 ساعت دوباره در هر زمان آن را فعال کنید.

چک کنید ببینید پروفایل آن حساب کاربری غیرفعال است یا خیر.

اینکه حساب کاربری یک شخص در اینستاگرام دوست شما باشد و یا هر شخص دیگری باشد، می توانند پروفایل حساب کاربری غیرفعال شده آن را مشاهده کنید، حتی در صورتی که روی پروفایل عبارت «هنوز هیچ پستی ارسال نشده است» یا اینکه این حساب خصوصی است، درج شده باشد.

 

 

 

This browser does not support the video element

سلام پیج قبلی مو چندبار با گوشی های مختلف باز کردم ولی الان گوشی مو عوض کردم ایدی و پسفرد رو وارد میکنم مینویسه پسورد اشتباه هست ولی با همین پسورد قبلا باز میشد الان بالا نمیاره 🙁

س من پسوردم رو فراموش کردم و قبلا ازطریق ایمیل به حساب خودم دست پیدا میکردم ولی الا نمیتونم به حسابم برم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

kookmobileoffice@gmail.com

02167319-02165011022-02166757579-02166761969-02165011024

متفاوت اندیشیده ایم.

ورود به حساب اینستاگرام خود که غیرفعال یا حذف شده است را داشته باشید و یا بازیابی اکانت و حساب کاربری پیچ حذف شده اینستاگرام امکان پذیر است. متاسفانه این عمل خلاف سیاست‌های اینستاگرام است، اما روش‌هایی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید با برگرداندن پیج اینستا اطلاعات و محتوای از دست رفته خود را بازیابی کنید. با موبایل کمک همراه باشید.

اپلیکیشن اینستاگرام هم اکنون یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های مرتبط با شبکه‌های اجتماعی است. اینستاگرام در بین کاربران ایرانی هم از محبوبیت خاصی برخوردار بوده و هم اکنون بخش عظیمی از کاربران فعال این اپلیکیشن را ایرانی‌های علاقمند به عکس‌برداری و سلفی گرفتن تشکیل می‌دهند. اما اینستاگرام دارای قوانین و سیاست‌های خاصی است که گاها عجیب به نظر می‌رسند.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

به عنوان مثال اینستاگرام به کاربر اجازه نمی‌دهد که اکانت یا حساب غیرفعال شده (Deactive) یا حذف شده (Delete) خود را مجددا فعال کند. اما روش‌هایی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید حساب کاربری اینستاگرام از دست رفته خود را باز پس گرفته و به نوعی حساب اینستاگرام غیرفعال یا حذف شده خود را بار دیگر فعال کنید. ما در این مقاله قصد داریم که چگونگی بازیابی اکانت اینستاگرام را به شما عزیزان آموزش دهیم، بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

چطور به حساب قبلی اینستام برگردم

در قدم اول لازم دانستیم که توضیحاتی در مورد قوانین و شرایط استفاده از اینستاگرام ارائه کنیم. در توضیحات بخش Privacy and Policity اینستاگرام به وضوح در رابطه با وضعیت حساب‌های حذف شده توضیحاتی داده شده است.

بر اساس اطلاعاتی که در اینستاگرام ارائه شده، حساب کاربری که در این شبکه اجتماعی حذف شده یا Delete شده باشد دیگر قابل فعال‌سازی دوباره نخواهد بود. اینستاگرام اکانت‌های حذف شده را برای همیشه از دسترس خارج می‌کند. این موضوع در شرایطی صدق می‌کند که شما به طور آگاهانه نسبت به حذف حساب اینستاگرام خود اقدام کرده باشید، اما اگر فردی اکانت شما را هک کرده و آن را حذف کند چطور؟ یا اگر اینستاگرام بنا به دلیل خاصی به طور اتوماتیک حساب شما را حذف نماید وضعیت چگونه است؟ به نکات زیر دقت کنید:

بیشتر بخوانید: تعمیرات ایفون

اگر حساب یا اکانت اینستاگرام خود را حذف کرده‌اید، می‌توانید با همان آدرس ایمیل قبلی خود یک حساب جدید در اینستاگرام بسازید. البته در این شرایط باید نام کاربری یا یوزرنیم (Username) شما نسبت به آنچه که قبلا انتخاب کرده بودید متفاوت باشد. دقت داشته باشید که ثبت نام کردن و ساخت یک حساب یا اکانت جدید با استفاده از آدرس ایمیل مشابه و قبلی منجر به بازیابی اطلاعات اکانت پیشین شما نمی‌شود.

در برخی از شرایط ممکن است حساب کاربری اینستاگرام شما غیرفعال نشده باشد، اما نتوانید با استفاده از یک دستگاه خاص وارد آن حساب شوید. اگر از قوانین و مقررات اینستاگرام پیروی کرده‌اید و نسبت به غیر فعال کردن اینستاگرام خود اقدام نکرده‌اید اما با این حال نمی‌توانید از طریق دستگاه هوشمند خود وارد حساب کاربریتان شوید، این احتمال وجود دارد که با تغییر دستگاه و تلاش مجدد به منظور لاگین شدن بتوانید وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید. در این شرایط حساب اینستاگرام‌تان حذف یا غیرفعال نشده و تنها مشکل خاصی منجر به عدم موفقیت شما در ورود به حساب اینستاگرام خود شده است که با تغییر دستگاه احتمالا برطرف می‌شود.

اگر با انجام موارد فوق باز هم مشکل لاگین یا ورود به حساب کاربری اینستاگرام شما برطرف نشد، این امکان وجود دارد که مشکل خاصی در فرآیند لاگین و اطلاعات مورد نیاز سرورهای اینستاگرام ایجاد شده باشد. دقت کنید که در این شرایط باید مطمئن باشید که حساب خود را به طور دستی غیرفعال یا حذف نکرده‌اید و از قوانین اینستاگرام هم پیروی کرده‌اید. اگر با مشکل این چنینی مواجه شدید، توصیه می‌کنیم که اطلاعات خود را ریست کنید و بار دیگر به منظور لاگین شدن در پیج اینستاگرام خود تلاش نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ

بدین منظور توصیه می‌کنیم که ابتدا رمز عبور خود را از طریق فیسبوک ریست (Reset) کنید. شما از طریق حساب فیسبوک خود می‌توانید رمز عبور اکانت اینستاگرام‌تان را ریست کنید. البته این امر تا زمانی امکان‌پذیر است که حساب اینستاگرام و فیسبوک شما با یکدیگر در ارتباط بوده و اصطلاحا همگام‌سازی شده باشند. برای انجام این عمل مراحل زیر را دنبال کنید:

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی آیفون 

از طریق آدرس ایمیل ثبت شده یا اصطلاحا رجیستر شده حساب کاربری اینستاگرام‌تان هم می‌توانید نسبت به ریست کردن یا تغیر رمز عبور اکانت خود اقدام کنید. اگر حساب اینستاگرام شما با اکانت فیسبوک در ارتباط نیست می‌توانید از این روش به منظور ریست کردن رمز عبور خود استفاده نمایید. برای انجام این عمل مراحل زیر را طی کنید:

دقت داشته باشید که اگر از سوی اینستاگرام ایمیلی دریافت نکردید، حتما بخش Spam ایمیل خود را هم بررسی کنید.

اگر بنا به هر دلیلی لینک ریست کردن رمز عبور ارسالی به ایمیل شما درست عمل نکرد، مجددا مراحل پیشین را انجام دهید. لینک‌هایی که اینستاگرام به منظور ریست کردن رمز عبور به آدرس ایمیل کاربر ارسال می‌کند دارای محدودیت زمانی هستند. بنابراین این احتمال وجود دارد که تأخیر شما در کلیک بر روی لینک مورد نظر منجر به بروز مشکل در فرآیند ریست کردن رمز عبور از طریق ایمیل شده باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

اگر در زمانی که به جستجوی حساب کاربری خود می‌پردازید، اینستاگرام نتوانست نام کاربری حساب شما را پیدا کند، سعی کنید که با استفاده از آدرس ایمیل رجیستر شده خود نسبت به انجام این عمل اقدام نمایید. شما همچنین می‌توانید از آدرس URL تصاویر و فایل‌های اشتراک‌گذاری شده پیشین خود در توییتر یا فیسبوک هم به منظور یافتن حساب اینستاگرام‌تان استفاده کنید. دقت داشته باشید که اگر با انجام تمام موارد ذکر شده باز هم با پیغام No Account Found مواجه شدید، بدون تردید حساب یا اکانت اینستاگرام شما غیرفعال شده است.

اگر در حین وارد کردن آدرس ایمیل خود با پیغام فوق مواجه شدید این احتمال وجود دارد که آدرس ایمیل ثبت شده در حساب کاربری خود را فراموش کرده باشید. سعی کنید که تمام ایمیل‌هایی که تصور می‌کنید ممکن است با آن‌ها در اینستاگرام رجیستر شده باشید را در صفحه مورد نظر وارد نمایید.

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم تا زمانی که شما از قوانین و مقررات اینستاگرام پیروی کنید، اینستاگرام نسبت به حذف یا غیرفعال کردن حسابتان اقدام نمی‌کند. حال شاید تمایل داشته باشید که بدانید قوانین و مقررات اینستاگرام به چه صورت است؟ در بخش زیر گزیده‌ای از قوانین و مقررات اینستاگرام را خدمت شما عزیزان ارائه می‌کنیم:

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

اگر شما شرایط استفاده از اینستاگرام را نداشته باشید هم حسابتان می‌تواند بدون هیچ عذری مسدود یا غیرفعال شود. برخی از شرایط اولیه استفاده از اینستاگرام به شرح زیر هستند:

نکته: بار دیگر اشاره می‌کنیم که درست و دقیق طی کردن مراحل فوق از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. کوچک‌ترین اشتباه از سوی شما می‌تواند پروسه بازیابی اکانت اینستاگرام را دچار مشکل کند. برای کسب راهنمایی دقیق‌تر در مورد هر یک از بخش‌هایی که شرح دادیم و به ویژه بخشی که باید در آن مشخصات یک شهروند ساکن در کشور دیگر را وارد کنید، با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیقی بخواهید.

به طور کلی اگر از حذف ناگهانی تصاویر و فایل‌های اشتراک‌گذاری شده خود در اینستاگرام بیم دارید و این موضوع برایتان حائز اهمیت است، توصیه می‌کنیم که حتما نسخه‌ای از این تصاویر را در گوشی یا کامپیوتر خود ذخیره کنید، تا نیازی به بازیابی حساب اینستاگرام خود نداشته باشید. در صورتی که طی انجام هر یک از مراحل شرح داده شده دچار مشکل شدید و یا سوالی در رابطه با چگونگی ورود به اکانت قبلی اینستاگرام خود ایجاد شد، می‌توانید از طریق شماره تماس‌های ضمیمه شده با کارشناسان بخش پشتیبانی موبایل کمک تماس گرفته و از آن‌ها راهنمایی بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قیمت تاچ ال سی دی آیفون XS Max

قیمت ال سی دی سامسونگ Note 10

چطور به حساب قبلی اینستام برگردم

قطعات گوشی S10 Plus

با تشکر، ایمیل شما ثبت شد.

برای با خبر شدن از آخرین مطالب ما ایمیل خود را وارد کنید.

سلام یه برنامه راست آزمای اومد رو اینستاگرامم و باعث شد پیجم بپره آیا راهی هست که بشه احیاش کرد چون حدود ۴۵۰۰ فالور داشتم

سلام اکانتموحذف کردم ولی هنوز فعال هس برا بازیابی کردنش هم فقط نام کاربریمو دارم ایمیل ورمز وشماره خط مو فراموش کردم اصلآ اون خط حسابم کلآمدتیه خاموشه بانام کاربری اینیستا پیجمو پیدامیکنه در قسمت ثبت ولی کد رو ب فیسبوک نمیفرسته یا ایمیل نمیده خط هم خاموشه برا اس چیکارمیتونم بکنم؟؟؟فدای شما

ببخشید اکانت من یهو خروج کرد هرچقدر میزنم نمیاره با یه اکانت دیگه رفتم پیجمو نگاه کردم نام کاربریم عوض شده بود اینستاگرام نوشته به جاش پست هام کلا حذف شده ایمیلم هم عوض شده میخام پیجمو پیدا کنم نام کاربریمو میزنم نمیاره چیکار کنم لطفا راهنماییم کنین

اینستاگرامم هرچه اکانت رفته دیگ نمیاره ن با شماره پسوردم یادم نیس پنجم نمیاره چکار کنم

سلام اینستا حساب من خارج را خارج کرد وحال اعلام میکند قوانین را رعایت نکردم وغیر فعال کرده
لطفا راهنمایی کنید جهت فعال سازی دوباره

سلام من اینستامو دلیت اکانت کردم میشه برگردوندش؟

نشانی دفتر مرکزی موبایل کمک: تهران، خیابان جمهوری، نرسیده به خیابان حافظ، خیابان لاله، پلاک 9، واحد زیر همکف (1-)

با تشکر، ایمیل شما ثبت شد.

تماس بگیرید

در این مقاله به کمک هم خواهیم آموخت که چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم. به صورت مفصل توضیح داده خواهد شد که چگونه میتوانید وارد پیج قدیمی خود شده و همچنین نحوه انتقال اکانت اینستاگرام به گوشی دیگر را برای شما بدون پیش آمدن مشکل خاصی خواهیم گفت.

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که زیاد در اینستاگرام ورود و خروج میکنید و یا مدت زیادی میشود که در اینستاگرام فعالیت نداشته و حال میخواهید بعد از مدت‌ها وارد پیج قدیمی خود شوید. کار سختی پیش رو ندارید و قضیه بیش از آنچه به نظر میرسد ساده و آسان خواهد بود. اما خب شاید افراد مبتدی و افرادی که خیلی درگیر اینستاگرام نیستند با مشکل بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام خود روبرو شده باشند.

همچنین در مورد اینکه چگونه میتوانیم موارد امنیتی را بر روی پیج خود اعمال کرده باشیم که در آینده در چنین مواقعی که میخواهیم به اکانت قبلی خود وارد شویم با مشکل روبرو نشویم. خیلی از کاربران سوال دارند که چگونه وارد اکانت دوم اینستاگرام شویم که در این مقاله توضیح داده شده است.

فهرست

محتوای این ویدیوی آموزشی شامل:

چطور به حساب قبلی اینستام برگردم

شرایط ورود به پیج اینستاگرام خودم (پیج قبلی اینستاگرام)

معرفی دو روش یافتن یوزرنیم برای ورود به حساب اینستاگرام خودم

ورود به حساب اینستاگرام در صورت فراموشی رمز حساب اینستاگرام قبلی

حتما برای شما هم پیش آمده که بعد از مدت‌ها بخواهید وارد پیج قدیمی خود در اینستاگرام بشوید. برخی از کاربران مایلند تا پیج قدیمی خود را بیابند و آن را برای همیشه حذف کنند. برای این کار اینستاگرام به صورت مشخص راهکاری مشخص به ما ارائه نداده است اما خود ما پس از جستجوهای زیاد توانسیم راهی بیابیم که به وسیله‌ی آن می توانید اکانت خود را بیابید.

در ابتدا باید بگویم که مهم ترین مسئله در ابتدا برای یافتن اکانت قبلی اینستاگرام این است که شما نام پیج خود را به یاد آورید. برای این کار راهکارهایی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. البته باید پسورد اکانت قبلی‌تان را نیز به یاد داشته باشید. اما اگر رمز پیج قبلی‌تان از یادتان رفته، جای نگرانی نیست و در صورت ثبت یک ایمیل در اینستاگرام و یا ثبت یک شماره موبایل که حال نیز به آنها دسترسی دارید به راحتی میتوانید پسورد اکانت مدنظر را ریکاوری کنید.خب در ابلا گفتیم که شما در ابتدا باید بدانید که نام پیج قبلی شما چه بوده و برای یافتن آن می توانید هر کدام از مراحل زیر را انجام دهید.

شاید بتوان گفت این دو قسمت نمایش داده شده در این تصویر از مهم‌ترین بخش‌های اینستاگرام محسوب می شوند که هر فردی الزاما باید برای یکبار هم که شده باید آنها را بررسی کند و از تمامی امکانات تعریف شده در این بخش استفاده نماید.

یکی از جواب های این پرسش که چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم این مورد است. یکی از معمول ترین موردی که میتوانید اکانت خود در اینستاگرام را پیدا کرده و سپس با ریکاوری پسورد، وارد آن شوید به یاد داشتن اسم پیج قدیمی‌تان میباشد و یا اگر اسم پیج قبلی‌تان را به یاد ندارید میتوانید با ورود به صفحه اکسپلوور اینستاگرام یا به روشی که در زیر گفته شده است، اقدام به یافتن آن کنید.

اگر دقت کرده باشید که من حدس زدم در نام پیج قدیمی خود از چه کلماتی استفاده کرده ام و همین مسئله موجب شد تا بتوانم نام پیج قدیمی خود را بیابم.

ما احتمال میدهیم که برخی از دوستان و اطرافیان شما پیج قبلی شما را فالوو کرده باشند. حال شما می توانید با نگاه کردن به فالوورهای دوستان و اطرافیان خود آن را بیابید. برای این کار به روش زیر عمل کنید.

این مرحله می تواند در ادامه‌ی مرحله‌ی قبلی باشد و یا این که شروعی جدید باشد. حال میپرسید این سخت یعنی چه؟ با توجه به دو راه حل گفته شده در بالا به احتمال زیاد توانسته اید که نام پیج خود را بیابید. حال شاید برخی از کاربران با انجام دو روش بالا هنوز نتوانسته باشند که اسم اکانت خود را پیدا کنند. در این صورت چه راه حلی برای آنها وجود دارد.

در همان ابتدا که قرار بود وارد اینستاگرام شویم؛ و در آن اکانتی داشته باشیم اینستاگرام از ما ایمیل و یا شماره تلفن می خواست که حتما شما نیز یکی از آنها را در پیج خود ثبت کرده اید. حال می توانیم از طریق هر دوی آن‌ها پیگیری کنیم تا ببینیم که کدام یک از آنها می تواند کمک کند تا پیج قبلی خود را بیابیم.

در ادامه مقاله چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم اگر به هر دلیلی نتوانستید اسم پیج قبلی خودتان را پیدا کنید. میتوانید در صورت موجود بودن ایمیل در داخل پیج‌تان یعنی اینکه مطمئن باشید که داخل پیج خود ایمیل ثبت کرده بودید. حال میتوانید با مراجعه به برنامه جیمیل در گوشی خودتان و یا اگر قبلا از دیگر خدمات دهنده‌های ایمیل استفاده کرده بودید وارد آنها شده و ایمیل‌هایی که تا به حال آنها را باز کرده اید را بررسی کنید.

در ابتدا وارد جیمیل یا ایمیل خود شوید. ( این جیمیل یا ایمیل باید همانی باشد که در ثبت پیج اول به کار برده اید.)با بررسی پیام‌ها در داخل ایمیل‌هایتان میتوانید پیج گمشده خودتان را بیابید. البته در این مورد میتوانید از قسمت forget password که در ادامه بیشتر از آن خواهیم گفت استفاده کنید. اما در صورت یافتن ایمیل ثبت شده داخل پیج خودتان میتوانید به صفحه ورود به اینستاگرام وارد شده و در کادر اول، ایمیل مربوطه را وارد و در کادر دوم پسورد پیج خود را وارد کنید.

اگر از طریق دو روش بالا نتوانستید پیج گمشده خودتان را بیابید میتوانید به بررسی شماره موبایل‌های خودتان بپردازید. اگر فردی هستید که تا به حال، زیاد شماره موبایل عوض نکرده اید به راحتی میتوانید با مراجعه به قسمت forget password در سایت اینستاگرام و یا get help signing in در اپلیکیشن اینستاگرام اقدام به تجسس اکانت از طریق شماره موبایل کنید.در واقع امکان بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام با استفاده از شماره تلفن وجود دارد.

برای انجام این کار بعد از ورود به یکی از صفحه های گفته شده شماره موبایل خود را در کادرهای تعبیه شده وارد کرده و سپس درخواست خودتان را ارسال کنید. در صورت وجود داشتن چنین پیجی که شماره وارد شده داخل آن ثبت شده باشد؛ طی پیامی از طرف اینستاگرام برای شما پیامی ارسال خواهد شد.

که پیام حاوی لینک تغییر رمز اینستاگرام به شماره شما ارسال شده است و شما میتوانید از طریق آن اس ام اس، رمز جدید به پیج خود داده و سپس وارد پیج خود شوید.

انتقال اکانت اینستاگرام به گوشی دیگر بسیار آسان‌تر از آن چیزی میباشد که برخی از کاربران این برنامه در ذهن خودشان بزرگ میکنند. همین مواردی که ما برای شما در مطالب بالا اشاره کردیم میتوانید از آنها برای حل این مشکل استفاده کنید. اما باز هم سوالی وجود دارد که چگونه اینستاگرام قبلی خود را روی گوشی جدید نصب کنیم.

اما اگر شما قبل از فروش گوشی خودتان و یا در کل قبل از خروج از اکانت خودتان در اینستاگرام، میتوانید با مراجعه به قسمت edit profile در صفحه پروفایل پیج خودتان اقدام به ثبت شماره موبایل و یا یک ایمیل معتبر کرده و سپس رمز اکانت خود را از طریق موارد اشاره شده تغییر دهید.

بعد از این کار به صورت خودکار از پیج خودتان بیرون انداخته میشوید و حال میتوانید در هر موبایل یا سیستم دیگری وارد اکانت خود در اینستاگرام شوید. اما در نظر بگیرید قبل از فروش موبایل حتما گوشی خودتان را به تنظیمات کارخانه برگردانده باشید. تا در آینده مشکلی از لحاظ امنیتی برای پیج شما پیش نیاید اما همانگونه که گفتیم حتما از ایمیل و شماره موبایل‌های معتبر و در دسترس خودتان داخل اکانت اینستاگرام استفاده کنید.

همانگونه که دیدید در تمامی موارد به دو اصل در اینستاگرام پرداختیم. اول ایمیل که با ثبت کردن یک ایمیل معتبر در پیج خودتان میتوانید اکثر مشکلات در اکانت خودتان را حل کنید. دوم نیز ثبت شماره موبایل میباشد که با این کار میتوانید فعالیت‌های امنیتی پیج خود تسهیل ببخشید. حال با استفاده از همین دو اصل می توانیم به این سوال که چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم پاسخ دهیم.

می‌توان گفت انتشار پست، اصلی‌ترین فعالیت هر فردی در اینستاگرام است. اگر می‌خواهید در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، باید قبل از هرچیزی نحوه‌ی گذاشتن پست را یاد بگیرید. با این که انتشار پست فرآیند ساده‌ای است، اما ممکن است برای کاربرانی که به تازگی عضو اینستاگرام…

اگر شما هم در بین فالوورهایتان در اینستاگرام با پیج هایی مواجه شده اید که نه نام مشخصی دارند، نه عکس پروفایلشان مشخص است و نه محتوای خاصی منتشر کرده اند، احتمالا با یک پیج فیک طرف هستید! بر اساس آخرین آمارها، تقریبا یکی از هر 20 اکانت موجود در اینستاگرام، فیک است. اما…

فالوور فیک چیست؟ به طور خلاصه ، می‌توان گفت به حساب های کاربری که به صورت غیرواقعی در اینستاگرام وجود دارند و فاقد هویت هستند، فالوور فیک گفته می‌شود. همان طور که می دانید، برای حضور در اینستاگرام، اول باید برای خودتان حساب کاربری باز کنید. برای این کار لازم است نام…

درباره ما

فرم ثبت شکایات

تماس

سوالات متداول

قوانین سایت

ایمیل: info[at]inbo[dot]ir

تماس با اینبو: 02128421956

تلفن پشتیبانی : 04135256042

کپی رایت 2020 – تمامی حقوق متعلق به اینبو میباشد.

داشتن هر چیزی دردسرهای خودش را دارد و نصب اکانت در اینستاگرام و نگه داری آن هم دردسرهای خودش را. حتما برای شما یا اطرافیانتان اتفاق افتاده است که نتوانند به هر دلیلی وارد اکانت اینستاگرام خود شوند. گاهی این مشکل تبدیل یک ترس می شود، ترس از دست دادن اکانت اینستاگرام با تمام پست ها و خاطراتی که در آن دارید. در این لحظه از همه می پرسید چگونه اینستاگرام را برگردانیم و یا حذف اکانت اینستاگرام ورژن جدید چگونه است. اگر می‌خواهید از روش تگ کردن در اینستا مطلع شوید این مقاله را هم در بلاگ نشانت بخوانید.

در این مطلب سعی داریم مشکلات احتمالی در هنگام ورود به اکانت اینستاگرام را بررسی و راهکارهای مناسب آن را به شما ارائه کنیم تا در هنگام مشکل با یک بررسی کوچک ببینید چگونه اینستاگرام خود را برگردانید. شاید مدتی اکانت خود را دی اکتیو کرده باشید و حالا سعی دارید به همان اکانت قبلی برگردید و یا پسورد اینستاگرام تان فراموش کرده اید و یا حس می کنید اکانت شما را هک کرده باشند و ارورهای مختلفی دریافت می کنید که نمی دانید مربوط به کدام بخش است. در این صورت باید بازگردانی پیج اینستاگرام را امتحان کنید.

اگر از روش حذف موقت اکانت اینستاگرام خود استفاده کرده باشید برای بازگردانی اکانت اینستاگرام قبلی خود کافی است با همان نام کاربری و رمز عبور قبلی خیلی عادی وارد حساب کاربری خود شود و لاگین کنید. اما اگر پسورد یا رمز ورود اکانت اینستاگرام خود را فراموش کرده اید با طی کردن مراحل زیر می توانید وارد اکانت خود شوید.

اگر اکانت اینستاگرام خود را بصورت دائمی حذف کرده باشید اکانت شما برای همیشه پاک شده است و امکان بازیابی  و حتی استفاده از نام کاربری قبلی وجود ندارد پس با آن خداحافظی کنید. اما اگر بصورت موقت حذف شده باشد با طی مراحل زیر می توانید آن را بازیابی کنید.

چطور به حساب قبلی اینستام برگردم

بیشتر بدانید: استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام

اگر پسورد اکانت اینستاگرام خود را فراموش کردید اما دسترسی به ایمیلی که با آن اکانت اینستاگرام خودتان را ساختید دارید می توانید با طی مراحل زیر پسورد را ریست کنید و اکانت اینستاگرام خود را برگردانید

1- برنامه اینستاگرام را روی گوشی خود اجرا کنید و وارد محیط برنامه ی اینستاگرام شوید.

2- روی Get help signing in ضربه بزنید.

3- در این مرحله در کادر باید آدرس ایمیل یا نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کنید تا اینستاگرام شناسایی های اولیه خود را انجام دهد.

4- روی گزینه Send an Email ضربه بزنید، سپس اوکی را بزنید، بعد از آن اینستاگرام لینک بازیابی پسوردتان را به ایمیلی که وارد کردید ارسال می کند.

5- وارد ایمیلتان شوید و کد را وارد کنید و اینکه روی لینک ریست پسورد reset your instagram password here  که با رنگ آبی رنگ مشخص شده است ضربه بزنید اگر این ایمیل را در اینباکس پیدا نکردید سایر پوشه های ایمیل تان مثلا Spam را بررسی کنید.

6- حالا وارد اینستاگرامتان شده اید در صفحه ای که مشاهده می کنید رمز ورود جدیدتان را وارد کنید و آن را مجدد برای صحت درستی وارد کنید. اگر بدون مشکل پسورد جدید را انتخاب کرده باشید تیک آبی سمت راست بالا فعال می شود که باید آن را بزنید.

تبریک میگوییم شما موفق به بازیابی رمز اکانت اینستاگرام خود شده اید

بیشتر بدانید: بهترین سایت کسب درآمد از اینستاگرام

شاید دسترسی به ایمیل برای شما مشکل باشد یا حتی پسورد ایملتان هم فراموش کرده باشید و یا اکانت اینستاگرام خود را با شماره موبایل ساخته باشید در این صورت می توانید برای برگرداندن اکانت اینستاگرام خود از شماره موبایل استفاده کنید.

1- برنامه اینستاگرام را روی گوشی خود اجرا کنید و وارد محیط برنامه ی اینستاگرام شوید

2- روی Get help signing in ضربه بزنید

3- روی گزینه Send an SMS ضربه بزنید.

4- در این مرحله در کادر باید شماره موبایل خود را وارد کنید تا اینستاگرام شناسایی های اولیه خود را انجام دهد یادتان باشد حتما شماره موبایلی که با آن اکانت را ساختید وارد نمایید.

5- حالا وارد پیامک هایتان شوید اینستاگرام پیامی حاوی لینک تغییر پسورد برای شما فرستاده است روی آن لینک ضربه بزنید و پسورد جدیدتان را وارد کنید اگر بدون مشکل باشد شما وارد اینستاگرامتان می شوید.

تبریک میگوییم شما موفق به بازیابی رمز اکانت اینستاگرام خود شده اید

شاید شما هم مجبور شده اید که اکانت تازه ای در اینستاگرام ایجاد کنید و علیرغم تلاشتان نتوانسته باشید وارد اکانت قبلی خود شوید و به ناچار بعد از مدتی که به در سنگ خوردید دست به ساخت اکانت جدید زدید اما واقعا راهی هست که به هر دلیلی بتوانید دوباره اکانت قبلی و از دست رفته خود را داشته باشید؟ بله کافی است یادتان بیاید که با چه ایمیل یا شماره ای آن را ساخته اید و مراحل بالا که گفتیم را طی کنید. اما اگر ایمیل و شماره ای که وارد کرده اید را یادتان نمی آید کافی است در ابتدا در قسمت لاگین آیدی اینستاگرام را وارد کنید و سپس گزینه Get help signing in را بزنید در این صورت خود اینستاگرام ابتدا و انتهای ایمیل و شماره همراه ثبت نامی را نشان می دهید و این شاید به شما در بیاد آوردن آنها کمک کند و حتی راه های موجود برای ریکاوری اکانت اینستاگرام را به شما نشان می دهد.

بیشتر بدانید: آموزش نصب اینستاگرام

هک کردن اکانت اینستاگرام به همین راحتی ها نیست البته اگر اطلاعات شماره همراه و ایمیل خود را با دقت وارد کرده باشید و در نگهداری این اطلاعات بی دقتی نکرده باشید. پیشنهاد ما به شما این است ورود دو مرحله ای را برای اکانت اینستاگرام خود فعال کنید چون در این صورت احتمال هک شدن اکانت اینستاگرام خود را به صفر می رسانید.

حالا اگر احساس کردید هک شدید آرامش خود را حفظ کنید و مراحل زیر را طی کنید تا ببینید چگونه اینستاگرام را برگردانیم:

1- مراحل 1 تا 4 بازیابی پسورد به کمک ایمیل را طی کنید

2- این بار روی گزینه ?Need more help ضربه بزنید.

3- به صفحه ای منتقل می شوید که باید گزارش هک شدن اکانت اینستاگرام خود را برای اینستاگرام بفرستید.

 اگر ایمیل تان را درست وارد کرده باشید کادر زیر برایتان به نمایش در میاید و این یعنی درخواست شما برای اینستاگرام ارسال شده است

چند روز منتظر باشید تا اینستاگرام جواب شما را بدهد و ممکن است از شما بخواهد روی لینکی برای بازیابی کلیک کنید و یا تصویری از خودتان با همراه کدی بفرستید پس سعی کنید ترجمه درستی از جواب ایسنتاگرام داشته باشید تا راهکار را دقیقا اجرا کنید.

بیشتر بدانید: تبلیغات در اینستاگرام چگونه است؟

اگر قبلا اکانت اینستاگرام خود را بصورت موقت غیر فعال کرده اید تا به خودتان کمی استراحت بدهید و الان تصمیم به برگشتن به اینستاگرام دارید بازیابی اکانت اینستاگرام در این صورت کار بسیار ساده ای است. کافی است با همان یوزر نیم و پسورد قبلی امتحان کنید و در قسمت لاگین اینستاگرام این اطلاعات را وارد کنید تا براحتی بازیابی انجام شود. اما اگر شادوبن شده اید در ین مطلب بلاگ نشانت گفته ایم شادوبن چیست؟ چگونه از شادوبن اینستاگرام خارج شویم؟ و اگر حذف کامل و دائمی اکانت اینستاگرام را انجام داده اید با اکانت قبلی خود خداحافظی کنید.

برنامه و اپلیکیشن اتوماتیکی برای بازیابی اکانت اینستاگرام شما وجود ندارد و اگر چنین چیزهایی را با سرچ پیدا می کنید چیزی جز دروغ و یا تبلیغات نیست. اگر هم برنامه بازیابی اکانت اینستاگرام باشد صرفا راهنمای قدم به قدم برای بازیابی اکانت است که خودمان در این مطلب بررسی کرده ایم پس فریب برنامه های این چنینی را نخورید و اطلاعات خود را در اختیار چنین برنامه هایی نگذارید.

اگر اکانت خود را بصورت موقت دی اکتیو کرده باشید بله می شود اما اگر بصورت دائمی پاک کرده باشید باید با آن خداحافظی کنید

روی Get help signing in ضربه بزنید و سایر مراحل را طبق این مقاله انجام دهید

ایمیل خود را فراموش کرده همان ایمیل یا اکانت قبلی رو میخوام

باید ایمیل را ریکاوری کنید و یا اینکه به اینستاگرام پیام بدید

سلام داداش خوبی انشاالله داااداش من پیجم نم چش شد اجیم میگ پرید نم چی بد بم میگن ک باید ی کدو بزنی ک بتونی وارد اینستات بشی و این کد رو ب شمار ه ای ک پیجم روشه میفرستن ولی نمیدددونم اون شماره کجااااس گمشددده و بدون اون شماره نمیتونم وارد پیجم بشممم ت رو خدا ی کاری کنم ت رو خدااا کمکم کنننن داداشش افففففف ت رو خدااا یکتون کمکم کنه

سلام، خواهش میکنم، میتونید به واتساپ پیام بدید

چطور به حساب قبلی اینستام برگردم

اقا من تو برنامه انفالو یاب رفتم کسایی که بک نداده بودنو انفالو کردم یهو دیدم پیجم قطع شد که یک گزینه داده من ربات نیستم بزن بعد که میزنم یه چنتا عکس میاد نمیدونم چیه یه ذرش معلومه بعد زده باید 30 روز این عکسارو درست بزنی که پیجت برگرده کسی میدونه بگه لطفا

تعداد اکشن هاتون بالا بوده

دوست عزیز من پیجم دیسیبل شده
خواستم بپرسم امکانش هست بتونه کسی برگردونه؟ ایمیل و شماره همراهم ثبت شده بود
متاسفانه از انفالویاب استفاده کردم پیجم دیسیبل شد خیلی ناراحتم لطفا کمکم کنید تشکر

اکانتتون بن شده

نام کاربریو زدم که خود برنامه اینستاگرام آخر شماره تلفنمو میگه ولی لینکی که برام میفرسته منو به یه پیج دیگه وصل می کنه خواهشن کمک کنید

یک پیج دیگه با این شماره دارید
از طریق یوزر نیم یا ایمیل ریکاوری کنید

اگر ایمیلی رو اکانت نباشه ، شماره تلفن نباشه ، حتی فیس بوک هم نباشه نمیتونیم برگردونیم؟؟ واقعا نمیدونم چجوری ولی یکی از اکانتای من هیچکدوم از این سه تارو نداره

طبق راهنما به اینستاگرام ایمیل بزنید

سلام من آیدی و رمز پیجمو بلدم ولی پیجو با ی شماره نصب کردم ک الان ندارمش اینستا هم برای تایید کدی رو ب اون شماره میفرسته الان باید چیکار کنم راهی وجود داره؟

ایمیل بزنید به اینستا طبق راهنما

سلام من هر جور میخام وارد پیج قبلیم بشم نمیشه میزنه مشکل ناشناخته ای وجود دارد چیکار کنم چرا اینجوری میشه
لطفا اگر راهی داره کمک کنید

مراحل بازگردانی را اجرا کنید

سلام وقتتون بخیر
من دراینستا به مشکل خوردم نیاز به راهنمایی دارم ممنون میشم کمکم کنید.
اینستا پسرم پاک میشه و دیگه نمیتونیم بالا بیاریم فقط اسم اکانتش رو یادمونه رمزش ونمیدونیم با کدوم ایمیل ساختم را کلا فراموش کردم بنظرتون راهی داره بازگرداننده بشه پسرم خیلی ناراحته چون شعبده بازی با پاسور انجام میده وبه زحمت ۴هزار فالور جمع کرده
ممنونم میشم راهنماییم کیند

روش های دیگه که گفته شده رو امتحان کنید و یا به اینستاگرام ایمیل بزنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

دسته‌بندی نشده

آموزش اینستاگرام

آموزش بازاریابی و تبلیغ در تلگرام

آموزش ترفندهای تلگرام

پیشنهاد ما

چطور به حساب قبلی اینستام برگردم

شبکه‌های اجتماعی

آموزش یوتیوب

آموزش جامع ترفندهای اینستاگرام

آموزش بازاریابی و تبلیغ در اینستاگرام

معرفی

داستان موفقیت

اخبار

آموزش تلگرام

پیامرسان‌ها

آموزش لینکدین

دسته‌بندی نشده

آموزش اینستاگرام

آموزش بازاریابی و تبلیغ در تلگرام

آموزش ترفندهای تلگرام

پیشنهاد ما

شبکه‌های اجتماعی

آموزش یوتیوب

آموزش جامع ترفندهای اینستاگرام

آموزش بازاریابی و تبلیغ در اینستاگرام

معرفی

داستان موفقیت

اخبار

آموزش تلگرام

پیامرسان‌ها

آموزش لینکدین

به قول آیلار (همکارمان را می‌گویم) «در جهان برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد!» مشکلی که بسیاری از افراد با اکانت اینستاگرامشان دارند این است که اکانت اینستاگرامشان را غیر فعال کرده‌اند و الان نمی‌توانند وارد آن شوند یا این‌که رمز عبورشان را فراموش کرده‌اند و برای بازیابی آن با مشکل مواجه شده‌اند. خب همه مشکلات و سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید در دوره گام به گام اینستاگرام توضیح داده شده. دوره‌ آموزشی‌ای که بعد از دیدنش، یک پا استاد اینستاگرام هستید. به هیچ وجه این دوره را از دست ندهید.

اگر می‌خواهید با نحوۀ آموزش بازگرداندن اکانت اینستاگرام آشنا شوید یا به دنبال راهی برای بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام هستید تا پایان مقاله همراه ما باشید.آیا بازگرداندن اکانت اینستاگرام ممکن است؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم که بازیابی اکانت اینستاگرام بستگی به این دارد که آن را حذف دائمی کرده باشید یا نه، موقتاً اکانتتان را غیرفعال کرده باشید. در صورتی که اکانتتان را برای همیشه پاک کرده باشید، امکان بازیابی آن و حتی امکان استفاده از نام کاربری قبلی‌تان وجود ندارد. ولی اگر اکانتتان را موقتاً دی‌اکتیو یا غیرفعال کرده باشید می‌توانید دوباره وارد حسابتان شوید و اکانتتان را با همان ظاهر و اطلاعات قبلی تحویل بگیرید. برای آشنایی با دو روش حذف دائمی و موقت اکانت اینستاگرام دو مطلب زیر را می‌توانید بخوانید:

در صورتی که از روش حذف موقت برای دی‌اکتیو کردن اکانت اینستاگرام‌تان استفاده کرده باشید برای بازگردانی اکانتتان کافی است فقط مانند قبل با نام کاربری و رمز عبوری که داشتید وارد حساب شوید (Login کنید).

ولی اگر رمز اکانت اینستاگرامتان را فراموش کرده باشید باید مراحل زیر را برای بازیابی رمز عبور و ورود دوباره به حساب کاربری اینستاگرام طی کنید.

اگر رمز عبورتان را یادتان رفته ولی هنوز ایمیل و رمز ایمیلتان را یادتان است طبق مراحل زیر اکانتتان را بازیابی کنید:

چطور به حساب قبلی اینستام برگردم

توجه: اگر چنین ایمیلی را پیدا نکردید پوشه Spam ایملتان را هم چک کنید.

بعد از این مرحله وارد اکانت اینستاگرامتان می‌شوید و می‌توانید مانند گذشته با آن کار کنید.

برخی مواقع دسترسی به ایمیل مشکل است و یا حتی رمز عبور ایمیلمان را فراموش کرده‌ایم. در این مواقع می‌توانیم از شماره موبایلی که هنگام ثبت نام در اینستاگرام وارد کرده بودیم، برای برگرداندن اکانتمان استفاده کنیم. برای بازیابی اکانت اینستاگرام با شماره موبایلتان مراحل زیر را انجام دهید:

گاهی اوقات هم ممکن است به دلیل بی‌دقتی در نگهداری از اطلاعاتتان به دام هکرها بیافتید و اکانتتان از دسترستان خارج شود. در این مواقع چه باید کرد؟ اولین کاری که باید بکنید حفظ آرامش است. با حفظ آرامش از انجام کارهای اشتباه مانند دادن اطلاعات بیشتر هکر خودداری می‌کنید.

اگر هکر هنوز ایمیل موجود در حساب کاربری اینستاگرامتان را تغییر نداده باشد می‌تواند از طریق روش بازیابی رمز عبور با ایمیل، دوباره پسوردتان را تغییر دهید. اما توجه کنید که این‌بار به محض تغییر دادن رمز عبور اینستاگرامتان رمز عبور ایمیلتان را نیز تغییر دهید و روش تایید هویت دو مرحله‌ای را اینستاگرام فعال کنید.

خب اگر این روش برایتان کارساز نبود و هکر سریعاً ایمیل شما را تغییر داده باشد. روش دیگری را طبق مراحل زیر می‌توانید امتحان کنید:

مرحلۀ اول: مراحل ۱ تا ۴ بازایابی رمز عبور اینستاگرام با ایمیل را که در ابتدای همین مقاله گفتم انجام دهید.

مرحلۀ دوم: این بار گزینۀ آبی یعنی ?Need more help را لمس کنید.

مرحلۀ سوم: حالا وارد صفحه‌ای می‌شوید که از طریق آن باید گزارش هک شدن اکانتتان را برای اینستاگرام بفرستید.

در مقالۀ امروز دیدوگرام با نحوۀ بازیابی رمز عبور اینستاگرام و بازگرداندن اکانت‌های هک شده آشنا شدید؛ اما یادتان باشد که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است! در مقالۀ بعدی دیدوگرام قصد دارم تا شما را با راهکارهای جلوگیری از هک شدن و افزایش امنیت اینستاگرام آشنا کنم؛ پس باز هم به ما سر بزنید و از جدیدترین مطالب باخبر شوید.

سلام ببخشید من پیجم و دی اکتیو کردم الان میخوام برگردم رمزش یادم نیست شماره موبایلمم میزنم که لینک ارسال بشه اما نمیش

درود برشما. باید از قسمت فراموشی پسورد مراحل ریست کردن پسورد رو طی کنید. اگر قبلا ایمیلتون رو ثبت کردید ایمیلتون رو وارد کنید تا مراحل ریست کردن براتون ایمیل بشه.

سلام خسته نباشید ببخشید مقاله خروج از ریپورت و بلاکتون کجاست من پیدا نمیکنم… چطور از ریپورت پیجمو در بیارم؟

درود بر شما. اگه وارد صفحه وبلاگ بشید و ازونجا کلمه ریپورت یا بلاک رو سرچ کنید مقاله مربوطه رو میبینید

سلام. من با ایمیل و شماره تلفنی ک رفتم دسترسی ندارم بهشون. الان میگه کد برای ایمیل ارسال میشه. چیکار کنم بتونم وارد حسابم بشم؟

درود. اپگر پسوردتونو فراموش کردید؛ برای اینکه وارد اکانتتون بشید، باید حداقل به شماره یا ایمیلتون دسترسی داشته باشید

سلام ببخشید من رمز و ایمیل اینستاگرام خودم رو به کسی داده بودم که پیجم رو بچرخونه مواقعی که نیستم. الان که دیگه خودم هستم چکار کنم تا اون شخص دیگه نتونه وارد اینستا گرام من بشه؟

سلام دوست عزیز. شما میتونید هم پسورد ایمیل خودتون و هم پسورد اینستاگرامون رو هر دو عوض کنید. در اینصورت دیگه نمیتونن به اکانتتون دسترسی داشته باشن

من رمز اینستاگراممو یادم هست ولی جیمیلشو نه گوشی قبلیم سوخته گوشی جدید دارم میشه راهنمای کنید سپاس

سلام روز شما بخیر. وارد اینستاگرام بشید و ایمیل جدید معرفی کنید.

سلام. من یه اکانت داشتم که خیلی وقت پیش ازش اومدم بیرون جیمیلی ام که باهاش ثبت نام کردم بهش دسترسی ندارم فک کنم بلاک شده حدودی یادمه. میخواستم بدونم چجوری میتونم برگردونم پیجمو نمیشه اطلاعات ریست کردنو به یه جیمیل دیگه بفرسته انیستاگرام؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام من اکانتم رو با یک شماره باز کرده بودم ولی الان ب دلایلی اون شماره از دسترسم خارج شده بعدش هم چند باری رمز اکانتم رو اشتباهی زدم بعدش ک رمزش یادم افتاد وارد شدم ولی ی صفحه اومد که نوشته بود ورود مشکوک بع نوشته بود پیامکی حاوی رمز موقت براتون ارسال میشه ولی چون اون شماره دستم نیس الان نمیتونم اون رمز رو دریافت کنم با ی هکری هم حرف زدم گفت اگه با گوشی خودم رفته باشم میتونم برش گردونم ولی ۳۰۰هزار پول خواست کمکم کنید ک چه طوری میتونم برش گردونم

سلام همین مراحلو برید اینستاگرام یه ایمیل میزنه بهتون و میگه مدل گوشی که باهاش ثبت نام کردین چی بوده و ممکنه یک سری اطلاعات مثل عکس و کارت شناسایی هم بخواد بعد که فرستادید براش ممکنه اوکی کنه

Hi Samramd,

It looks like your account was suspended by mistake. I’m so sorry for the inconvenience. You should now be able to log in. If you have any issues getting back into your account, please let me know.

Thanks,

Blair Community Operations Facebook

—–Original Message—- From: samrandtopa139@gmail.com To: Subject: Instagram Login Support Request

IG Username: page.foroooshi30 Account Type: PERSONAL_WITH_PHOTO Additional Info: My account has been hacked and the password and number Jamil Dadam but it has been hacked and changed the View menu Contact Email: samrandtopa139@gmail.com Signup Email: samrandtopa139@gmail.com Reason Failed to Login: ACCOUNT_HACKED

—–End Original Message—–

این واسم اومده ینی چی؟

سلام، این از چه ایمیلی براتون فرستاده شده و چرا؟

سلام من به طور تصادفی از اکانتم خارج شدم ولی متاسفانه پسووردش رو فراموش کردم به ایمیل توی حساب هم هم هیچگونه دسترسی ندارم اما یه کد های بازیابی حساب قبل از خارج شدن از اکانتم از اینستاگرام گرفتم چطور میتونم با اون ها اکانتم رو برگردونم؟ میشه لطفن سریع کمکم کنید اصلن افسردگی گرفتم😭

اون کدها رو اگر ذخیره کرده باشید میتونید فراموشی کلمه عبور رو بزنید و تو مرحله ای ازتون کد رو میخواد استفاده کنید. علاوه بر این با شماره موبایلتونم میتونید

سلام خواستم بگم من ایملی ک باهاش ثبت نام کردم یادم نیست ولی ایمیل دومم درسته میشه ی راهنماای کنید.

ایمیل دوم چیه؟

اگه یه مدت اینستاگراممون بی فعالیت باشه اون پیج پاک میشه؟

خیر

سلام چرا اینیستاگرام من LOG in ندارع و forg

سلام.یه نفر اومده اکانت اینساتمو هک کرده.جیمیل و شماره تلفن بازیابی رو هم عوض کرده.راه حلی داره؟

باید به اینستاگرام ایمیل بزنید و توضیح بدید؛ بعد ازتون یه اطلاعاتی میخواد مثل اینکه اولین گوشی که روش اینستا نصب کردید چی بوده یا عکس کارت ملی و … میخواد. اگر فیک نباشه اکانتتون برمیگرده

سلام اینیستا گرام من باز نمیشه و از طرف اینیستاگرام این پیام به من اومده،که معنیش میشه:(

Thanks for contacting us. Before we can help, we need you to confirm that you own this account.

Please reply to this email and attach a photo of yourself holding a hand-written copy of the code below.

۲۲۷۵۷

Please make sure that the photo you send:

– Includes the above code hand-written on a clean sheet of paper, followed by your full name and username – Includes both your hand that’s holding the sheet of paper and your entire face – Is well-lit, and is not too small, dark or blurry – Is attached to your reply as a JPEG file

Keep in mind that even if this account doesn’t include any pictures of you or is used to represent someone or something else, we won’t be able to help until we receive a photo that meets these requirements.

Thanks, The Instagram Team

بابت تماس با ما متشکریم قبل از اینکه بتوانیم کمک کنیم، ما نیاز داریم تا تأیید کنیم که شما این حساب را دارید.

لطفا به این ایمیل پاسخ دهید و یک عکس از خودتان داشته باشید که یک کپی نوشته شده از دست نوشته را در زیر داشته باشید.

۲۲۷۵۷

لطفا اطمینان حاصل کنید که عکس ارسالی شما:

– شامل کد بالا به صورت دست نوشته شده در ورق کاغذ تمیز و به دنبال آن نام کامل و نام کاربری شما است – شامل هر دو دست شما است که برگ کاغذ و کل چهره خود را نگه دارید – روشن است، و خیلی کوچک، تاریک یا تار نیست – به پاسخ شما به عنوان فایل JPEG متصل است

در نظر داشته باشید که حتی اگر این حساب شامل هیچ تصویری از شما نیست یا برای نشان دادن شخص یا چیز دیگری استفاده می شود، ما نمی توانیم کمک کنیم تا عکس دریافت کنیم که این الزامات را دریافت کند.

با تشکر، تیم Instagram)، من زیاد متوجه نشدم ،الان یعنی راهی نیس که بدون اینکه عکس بفرستم واسشون،بتونم به پیجم وارد بشم؟؟؟😭😭😭😭،و اینکه میخواستم بدونم چرا برا حساب اینیستاگرامم همچین مشکلی پیش اومدع،خیلی ممنون میشم جواب بدین :'(

سلام ، شما باید این عدد و نام و نام کاربری رو روی یه کاغذ بنویسید، بگیرید دستتون و یه عکس از خودتون که کاغذ دستتونه بگیرید و بفرستید برای اینستاگرام. همین، چیز سختی نیست که دلایل مختلفی داره. ممکنه کسی خواسته وارد حسابتون شده باشه، بدافزار نصب کرده باشید یا زیاد رمز رو اشتباه زده باشید و …

ادرس ایمیلی که باید عکس و مشخصات رو بفرستیم کدومه؟؟؟

اینستا خودش یه ایمیل میده که باید در جواب اون بفرستید

سلام خاستم بگم دو تا اکانتامم برگشتن،از طریق ریست کردن رمزم ک چنباااااار امتحان کردم بلاخره جواب داد خییییلی خوشحالم چیزی ک یکسال ذهنمو درگیر کرده بود ،حل شد از شماهم ممنونم بابت جواب ها و راهنماییاتون انشاالله همه مشکلشون حل شه یا حق…

یه سوال من انقد امتحان کردم،دیگ با خطم نمیتونم اینستا نصب کنم فک کنم ریپورت شدم چقدطول میکشه از ریپورت دربیام؟دیشب دیدم نمیشه ،چیزی ک متوج شدم اینه ک خطم ریپورت شد چقد طول میکشه درست شه؟؟

و یه سوال دیگه اینکه واقعا چرا زیر اکانت من اصلا ارسال ایمیل و اس ام اس نداشت؟ من هیچوقت فیسبوک نداشتم واقعا فقط گزینه log in whith faccebook داشت

ن تا بحال save info نزدم ایمیل ندارم برا اینستام،من فقط اسم کاربری و خطمو دارم ک این مراحلو طی کردم نشد متاسفانه درحال حاضر ایمیلم همینه ک باهاش اینجا سوالامو میپرسم

دوباره سلام سمیرا جان من چطور میتونم عکسشو به شما بفرستم ک ببینید؟من اسم ایدیمو ک میزنم ،اکانت و عکس پروفایلمو میاره طبق گفته شما باید زیرش بزنه ارسال اس ام اس یا ارسال ایمیل و یا فیسبوک ولی فقط و فقط زده : log in whit facebook

ببینید من میزنم رو اینستا دوتا گزینه زده create new Account گزینه بعدیشم ک log in هست ک من log in رو میزنم حالا اون صفحه ای ک زده اسم یا شماره یا ایمل،و پسورد ک من طبق گفتتون get help whit signing in. رو میزنم یه صفحه باز میشه ک بزرگ نوشته : find your account بعد تو کادرش زده یا یوزرنیم یا ایمیل یا شماره

ایمیل ک یادم نیس و ب احتمال خیلی زیاد با شماره نصب کرده بودم شمارمو میزنم ،زیرش قرمز میزنه no users found چون باز وارد نمیشه، ب اجبار نام کاربریمو میزنم بعد قبول میکنه نام کاربریمو ،ولی وقتی اسم اکانتمو عکس پروفایلمو نشون میده دیگه اصلا نمیشه پیش رفت چون هیچ گزینه ای بجز log in whit faccebook و need more help نداره دومی ک اصلا ب دردم نمیخوره فیسبوکم ک کلا نداشتم و ندارم

باز اگ ایدی ای دارید ک من براتون عکسشو بفرسم بهم بگید لطفا،چون واقعا کارم ضروریه ببخشید طولانی شد..ممنون راهنماییم کنید

من فکر کنم یک بار save info رو زده باشی یا با ایمیل لاگین کرده باشی که اینجوری شده، یه بار اینستاگرامتو پاک کن، دوباره نصبش کن، همین مراحل رو برو، اگر درست نشد ایمیلتو بذار من خودم امتحان کنم

سلام چرا جوابمو نمیدین لطفا راهنماییم کنید من اسم ایدیمو میزنم اکانتمو نشون میده ولی زیرش هیچ گزینه ای بجز فیسبوک نداره چرااخه

سلام زهرا جان، ببین مشکلی که میگی رو من تا تصویر نبینم نمیتونم بگم، ولی تو باید موقع ثبت نام شماره موبایلتو وارد و تایید کرده باشی که الان هم بتونه بهت اسمس بده، اگر شماره نزده باشی نمیتونه.

ببینید من خودم نمیدونستم با خطم اینستامو نصب کردم،انقد تلاش کردم بیارمش بالا ک دیدم اون پایین شمارمو زده ک دوشماره اخرشو دیدم فهمیدم

حالا میخام اینستامو بیارمش بالا،اسم کاربریمو زدم ینی تامرحله سوم رفتم،عکس پروفایل و اکانتمو نشون میده ولی زیرش اصلا هیچ گزینه ای نداره ک نوشته باشه ارسال پیام یا ایمیل فقط زده با فیسبوک ک منم ن قبلا ن الان اصلا فیسبوک نداشتمو ندارم

هیچ لینکی ن ب خطم ن ب ایمیلم نمیاد هرکار میکنم نمیشه

حالا میگیم ایمیلی ک قبلا داشتمو ،الان ندارم ایمیل جدید دارم ولی خطمو ک دارم بعدم اصلا هیچ گزینه ای ک نوشته باشه ارسال به ایمیل یا ارسال با اس ام اس نداره چرا؟؟؟

سلام من میخاستم اینستامو برگردونم تو گوشی قبلیم بود ک سوخت،الان میخام چ باایمیل چ با شمارم برگردونم مراحلش عین چیزی ک شما توضیح دادین نیست مثلا ارسال اسم اس نداره یا وقتس اشم کاربریمو میزنم،زیرش فقط گزینه فیسبوک داره،ک منم اصلا فیسبوک نداشتم چیکار کنم واقعا؟

سلام ببخشید پیج من خود به خود یه صفحه آورد یه ایمیل نوشته شده و یه شماره و نوشته که برای تایید کد را دریافت کرده و وارد کنید نه شماره ماله منه نه ایمیل حالا پیجم اونجوری مونده نمیاره بالا

خب شما هک شدید، ایمیل بزنید به اینستاگرام و اطلاع بدید همه این مراحل رو هم طی کنید

من رمزم فراموش كردم پيجمم دي اكتيوه چي كار بايد كرد

از مرورگر وارد سایت اینستاگرام بشید و لاگین رو بزنید، اگر نشد گزینه فراموشی کله عبور رو بزنید و همین مراحل رو برید البته اگر حذف دائم کرده باشید نمیاد

من مراحل روانجام دادم ولی ایمیل برام نمیاددلیل شوبگیدلطفا

سلام. به احتمال زیاد ایمیلی که تو اینستا زدید با ایمیلی که باز میکنید فرق داشت. اگر مطمئنید که ایمیلتون همون بوده پوشه اسپم ایمیلاتونم چک کنید

سلام..من یه اکانت دارم که ایمیل نداره…ولی شناسه و رمز رو بلدم..و روی حالت تاییددو مرحله ای..اما سیمکارتم گم شده..میخواستم ببینم راهی برای بازگردوندنه این اکانت هست

خب وقتی شناسه و رمز رو میدونی چیو میخوای برگردونی؟ تو تایید دو مرحله ای یه سری کد بهتون میده که باید اونارو یه جایی ذخیره میکردید تا اگر دسترسی به گوشی نداشتید استفاده کنید. اگر تصویر اون کدارو نگه داشتین کارتون راحته

سلام گوشی خودم را بخاطر مشکلی زیست کردم حالا میخواهم اینستاگرا م نصب کنم رمزو ندارم این راه ها رو امتحان میکنم نماید لطفا راهنمایی کنید قبلا این کارها رو انجام دادم ولی این بار نمیشه

خب الان مشکلش چیه؟ چه خطایی میده؟

سلام خوبید من میخواستم بدونم چطور یه ایمیل بسازم که یه لینک داشته باشه که وقتی میزنم روی لینک صفحهی ورود اینستاگرام بیاد بالا و هروقت یوزر نیم و پسوردو زدم برای ایمیلم ارسال بشه شما بلدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما باید موقع ثبت نام یه ایمیلی رو وارد کنید، تاییدش کنید، اگر خواستید save info رو بزنید و تا آخر دیگه اون ایمیلو داشته باشید که اگر رمز یادتون رفت خیلی راحت ایمیل براتون ارسال شه و بازیابیش کنید

من اینستاگرامم با شماره نساختم و همینطوری ایمیل الکی زدم الان هم بالا نمیاد،شما میتونید کمک کنید؟

نه باید ایمیل یا شماره تلفن داشته باشید

سلام و عرض ادب اول یک تشکر کنم بابت اینکه صادقانه وبدون چشم داشت دارید زحمت میکشید و اطلاعاتتون و در اختیار دیگران میذارید،من شماره تلفن و ایمیلی که روی اینیستام گذاشتم و فراموش کردم آیا راهی برای باز شدن پیجم هست؟ ممنون میشم راهنماییم کنید؟

سلام ممنون از لطف شما همین مراحلو که برید وقتی میخواد به ایمیل یا شمارتون کدی بفرسته یه تیکه ازون رو نشون میده. با دیدن اون حروف یا شماره ها ممکنه ایمیلتون یا تلفنتون یادتون بیاد . بعد همون رو چک کنید و ببینید اومده یا نه

سلام من گوشی م بازگشت به کارخانه کردم و اینستاگرامم پاک شد، جیمیل یا ایمیل هم نگذاشته بودم ک برگردم دوباره باید چکار کنم ک به اکانت قبلی برگردم؟

پس با چی ثبت نام کردید اگر ایمیلتون رو نذاشتید؟

سلام من اکانتم رو حذف نکردم فقط برنانه اینستاگرام رو از گوشیم حذف کردم و دیگه نتونستم برگردونم اکانتم رو

من ایمیلم رو یادم نمیاد.باید چکار کنم

از شماره تلفن استفاده کنید

سلام من گوشیم رو دزدیدن.و ایمیلم یادم نیست.چجوری اکانتمو برگردونم. بخدا خیلی واجبه

از شماره تلفن چرا استفاده نمیکنید؟

ببخشيد من پيجمودارم ولي رمزشوفراموش کنم ميخوام رمزوعوض کنم چيکاکنم😐😐

مقاله رو بخونید توضیح داده شده

چندروزی است که اکانت من حذف شده نمدونم غیرفعال شده نمیدونم کلافه شدم خواهشن تمنا میکنم کمکم نمایید تا دوباره بیابم ممنونم

سلام. ریپورت نشدین؟

با سلام وخسته نباشید من یه سوال دارم هر سایتی که سرزدم و مطرح کردم جواب ندادن امیدوارم شما جواب بدین من میخوام حساب اینستاگرام و حذف کنم ولی وقتی وارد حساب میشم این خطا رو میده-یامیخوام ایمیلموعوض کنم یا هرکار دیگه واقعا کلافم کرده http://uupload.ir/files/jd81_untitled.jpg

سلام آقا حامد کپچا یه عکسیه که باید نمایش داده بشه و شما تو کادر وارد کنید حالا اینکه چرا نشون نمیده دلایل مختلفی مثل کندی سرعت اینترنت یا تنظیمات مرورگرتون داشته باشه. من پیشنهادم اینه که از یک سیستم دیگه امتحان بکنید، اگر باز هم نشد ایمیل بزنید به اینستاگرام

سلام من گذر واژمو فراموش کردم شماره ای ام ک باهاش وارد اینستا شدم میگه اشتباس. ینی دیگه هیچ راهی نداره برگردم به اینستا😢😢😢😢آیا فقط با نام کاربری میشه وارد اینستا بشم

سلام با ایمیل امتحان کنید

سلام.وقت بخیر…من یک پست ویدیو گذاشتم و صاحب اون ویدیو رو هم تگ کردم..بعد یکدفعه ای پیج من بسته شد ایدی و رمز رو میزدم میگفت میگفت که این پیج پیدا نشد.از گوشی دیگه پیج ام رو سرچ کردم اما پستها نمی اومدن .لطفا راهنماییم کنید

سلام، احتمالش هست که ریپورت یا بلاک شده باشید. مقاله خروج از ریپورت و بلاک رو مطالعه بفرمایید

من میرم بروفایلم میاد ولی فقط گزینه ایمل و فسبوک هستش به ایمل هم بیام نمیاد چکار کنم

ایمیلهای اسپم رو هم چک کردید؟

میشه بیشتر کمک کنید

چه خطایی میده؟

نمیشه مال من

من از اکانت اینستا امدم بیرون زمانی که خواستم وارد شوم رمز عبور بلدم نبود اینستا هم میگفت رمز برای ایمیل شما ارسال شد اما من ایمیلم نمیدونم کجاست

اگر با ایمیل ثبت نام کرد باشید باید حتما ایملتون رو بدونید، راه دیگری نداره

راه داره.اما من خودم هم مشکل شما رو دارم

به این آیدی در تلگرام پیام بده. Google2006

سلام من حذف موقت کرده بودم ولی الان دائمی حذف شده چطوری برمیگرده؟

توضیحش تو مطلب هست

این smsک برای بازیابی میاد قبلا ی لینک بود میزدی روش میرفت برای بازیابی ولی الان لینک نمیاد چکارکنم الان؟؟؟

ایمیلتون رو چک کنید

فوق العاده بود دمت گرم اکانتمو اوردم پس

چه عالی 🙂

ديدگاهي ندارم فقد يادگيري

اکانتم ایمیل نداشت و حتی خواستم با شماره تلفنم بازیابی اکانت بزنم یه اکانت دیگه رو آورد! حالا من برنامه اینستا رو به اشتباه پاک کردم و الان با وجود اینکه نه ایمیلی روی اکانت بود و نه شماره تلفنم برمیگردونه این پیجم رو… حالا میخوام بدونم راه حل چیه؟ توی بخش فراموشی رمز عبور که میرم Need More Help رو میزنم. ایمیل که نداشت اکانتم، اما شنیدم باید یه ایمیل شبیه اسم اکانتت بسازی خب من این مرحله رو هم انجام میدم و یه جیمیل شبیه‌ش ساختم.زیرشم ایمیلی زدم که جواب رو بهش ارسال کنه اینستا…. تو بخش پایین تیک رو زدم که عکس های من توی پیج هست(عکس پروفایل و پست های پیج عکس های منه)… حالا چیکار باید بکنم؟ به انگلیسی مشکل رو بنویسم؟ توی پیجم عکسای خودم هست حتی عکس پروفایل هم عکس خودمه. راه حل همین مکاتبه با اینستاست؟

سلام، بله راه حل مشکل همینه.

سلام . ببخشید من از اکانتم خارج شدم خیلی وقت پیش. الان نه پسورد یادمه نه شماره دادم. ایمیلم یچی الکی زدم. چجوری میتونم مجدد وارد شم؟ اکانتم الان سرجاشه و نه هک شده نه دیسبل شده. فقط نمیتونم وارد شم. لطفا کمکم کنید .منتظرم

سلام، برای ورود باید یا ایمیل یا شماره ثبت شده باشه که بتونید لینک ریست پسورد رو دریافت کنید. در غیر این صورت باید به پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بدین شاید راهکاری باشه براش.

اگه هکر ایمیل رو هم عوض کرده باشه چی؟؟

سلام ببخشید من هم ایمیل رو یادم رفته و هم شماره ای ک رو اینیستام وارد کردم بدون این دو تا اکانتو برگردوند؟

سلام، با آی‌دی میتونید برگردونید.

سلام،توضیحات تقریبا کامل بود ممنون. یه نکته اگه برای اولین بار ازایمیل استفاده نکرده باشیم وباشماره نوبایل نصب کرده باشیم اون قسمت که ایمیل اولیه میخواد چی بنویسیم؟یاممکنه ایمیل اولیه فراموش شده باشه..راهرحلی هست؟

سلام، میتونید از بخش edit profile ایمیل رو وارد کنید.

سلام من تا وارد نید مور هیلپ میشم صفحه ای باز نمیشه اگ میش کمکم کنین

سلام خسته نباشید من نمیتونم وارد وقتی میزنم راهنمیایی هیچ صفحه ای باز نمیشه اگ میشه کمکم کنین ممنون

سلام، از ابزار تغییر ای‌پی استفاده کنید.

میخاهم اینستام و بازگردانم

همکارتون آیلار چه زیبا گفتن! لذت بردم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

همین حالا شرکت کنید

تهران فاطمی غربی کوچه خزان پلاک 2

021-41897111

didogram.co@gmail.com

همکاران ما پاسخگو شما خواهند بود

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

ارسال

چطور به حساب قبلی اینستام برگردم

آیا شما هم با ما هم عقیده هستید که وسوسه حضور در فضای مجازی این روزها به قدری قدرتمند شده است که مقاومت در مقابل آن بسیار سخت به نظر می‌رسد؟ این وسوسه پیر و جوان و کودک و زن و مرد هم نمی‌شناسد. این روزها هر فردی فارغ از سن، جنسیت، شغل و علاقمندی حداقل یک حساب کاربری در فضای مجازی و یکی از شبکه‌های اجتماعی دارد. در میان شبکه‌های اجتماعی، اینستاگرام با اختلافی فاحش، محبوب‌ترین به شمار می‌رود و به بخش ثابتی از زندگی انسان هزاره سوم تبدیل شده است.

آنچه که مجله ایده آل تکنولوژی می‌خواهد در این مقاله بدان بپردازد؛ نه بررسی سود و زیان‌های اینستاگرام است و نه تاثیر آن بر زندگی مردم! بلکه یکی از مشکلات رایج و آزاردهنده در زمینه استفاده از این شبکه محبوب مورد بررسی قرار خواهد گرفت: چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم؟

همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد ، اینستاگرام یکی از محبوب ترین برنامه ها در سطح جهان و به طبع در ایران می باشد. برای استفاده از این برنامه باید حتما باید یک حساب کاربری در آن ایجاد کنید.در هنگام ساخت حساب در این برنامه شما باید یک شماره موبایل و یک ایمیل واقعی وارد کنید تا اینستاگرام از واقعی بودن هویت شما مطمئن شود .حال اگر به هر دلیلی حساب کاربری قبلی خود را پاک کرده اید یا آن را گم کرده اید و قصد دارید دوباره به آن وارد شوید ، حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

قبل از هرچیز باید بدانیم که آیا این کار امکان پذیر است یا خیر ؟ برای پاسخ به این سوال باید چند حالت مختلف را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار دهیم : حالت اول زمانی است که شما به طور کلی حساب اینستاگرام خود را حذف کرده باشید؛ در این صورت دیگر خواب آن حساب و کاربری را نیز نخواهید دید! متاسفانه هیچ راهی برای بازگردانی حسابی که به صورت کامل پاک شده است؛ وجود ندارد.

اما حالتی نیز ممکن است پیش بیاید که شما در یک برهه زمانی از استفاده از اینستاگرام خسته شده‌اید و آن را به طور موقت غیر فعال یا ” Deactive ” کرده باشید. اکنون و پس از گذشت مدتی دوباره دلتان هوای پست‌ها، استوری‌ها، کامنت‌ها و  لایک‌های اینستاگرام را کرده است و می‌خواهید حساب خود را مجددا فعال کنید. خوشبختانه در این حالت می‌توانید با سپری کردن چند مرحله ساده دوباره در دنیای اطلاعات و داده‌های اینستاگرام غرق شوید (خوش به حالتان! چون از این به بعد می‌توانید ” لایو ” نیز بگذارید).

تفاوت دیلیت اکانت با غیر فعال کردن حساب در اینستاگرام اکنون ممکن است این سوال پیش بیاید که چه تفاوتی میان حذف حساب و غیر فعال کردن آن وجود دارد ؟ اینستاگرام و سایر شبکه‌ها و پیام‌رسان‌های معتبر، بر اساس احترام به حریم خصوصی افراد به کاربران خود اجازه می‌دهند هر زمانی که دیگر تمایلی به حضور در آن‌ها نداشتند؛ تمامی اطلاعات حساب کاربری خود را پاک نمایند ( آیا شبکه‌ها و پیام رسان‌های داخلی نیز این اجازه را به کاربران خود می‌دهند ؟)

بنابراین زمانی که شما به اینستاگرام اعلام می‌کنید که دیگر تمایلی به حضور در این شبکه ندارید؛ تمامی اطلاعات شما برای همیشه پاک شده و دیگر امکان دسترسی مجدد به آن‌ها وجود نخواهد داشت.

اما اگر شما نخواهید برای همیشه از اینستاگرام خارج شوید و تنها برای یک مدت مشخص، قصد دوری از آن را داشته باشید؛ می‌توانید حساب خود را غیر فعال نمایید. در این حالت، شما هر زمان که تصمیم به بازگشت به اینستاگرام بگیرید؛ می‌توانید کاربری خود را مجددا فعال نمایید. البته اگر شما برای مدتی طولانی حساب خود را غیر فعال نگه دارید؛ ممکن است برای بازگشت مجدد، با سخت‌گیری‌هایی از سوی اینستاگرام مواجه شوید؛ اما بهرحال می‌توانید حساب کاربری خود را فعال نمایید.

بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام در صورتی که نام کاربری و رمز عبور حساب قبلی خود را به یاد می‌آورید؛ برای بازگشت به آن تنها کافیست مراحل زیر را دنبال کنید :

توجه: مطالب منتشرشده در بخش رپورتاژ آگهی توسط شرکت‌های ثالث تهیه شده و جنبه تبلیغاتی یا بیانیه خبری دارند. این مطالب جهت بازنشر در اختیار ما قرار گرفته و لذا شهرسخت‌افزار مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

در صورتی که نام کاربری خود را به یاد می‌آورید؛ اما رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؛ باید یک مرحله اضافه برای ورود به حساب خود سپری کنید : ریست یا بازیابی کلمه عبور.  یکی از روش‌هایی که به کمک آن می‌توانید رمز عبور حساب اینستاگرام خود را بازیابی کنید؛ استفاده از تلفن و شماره همراهتان می‌باشد:

بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام با شماره تلفن برای استفاده از این روش، بعد از باز کردن برنامه اینستاگرام و در صفحه ورود، گزینه ” Forget your password? Get help signing in ” را انتخاب کنید.

اکنون از میان گزینه‌های مختلفی که برای بازیابی کلمه عبور به شما پیشنهاد شده‌اند؛ گزینه ” With SMS ” را انتخاب کنید. ( برای استفاده از این روش، حتما باید شماره تلفن خود را در زمان ثبت نام، به صورت صحیح وارد کرده باشید ) .

اینستاگرام یک لینک به شماره همراه شما پیامک خواهد کرد که باید آن را در یک مرورگر اینترنت باز کنید و پسورد یا رمز عبور جدید خود را وارد نموده و  تایید نمایید. بعد از اینکه این کار را با موفقیت انجام دادید؛ دوباره به صفحه ورود اینستاگرام بازگشته و با رمز عبور جدید خود وارد حساب کاربریتان شویدو از اینستاگرام لذت ببرید.

نکات و سوالاتی در رابطه با حساب کاربری غیر فعال شده در نظر داشته باشید زمانی که شما حساب کاربری خود را غیر فعال می‌کنید؛ تمامی اطلاعات شما از این حساب ناپدید خواهد شد؛ به طوری که دوستان شما، هیچ اثری از شما نخواهند دید. اما زمانی که حساب را دوباره فعال نمایید؛ تمامی اطلاعات شما مانند روز اول وجود خواهند داشت و هیچ اثری از غیر فعال بودن مقطعی شما باقی نخواهد ماند.

یکی دیگر از نگرانی‌های کاربرانی که حساب خود را غیر فعال نموده‌اند؛ از دست رفتن فالوورها یا همان دنبال کنندگانشان می‌باشد. در این زمینه نیز هیچ نگران نباشید؛ زیرا فالوورهایی که با صرف زمان و تلاش به دست آورده‌اید؛ کماکان سر جایشان خواهند بود.

در صورتی که غیر فعال بودن شما بیش از 1 یا 2 سال طول بکشد؛ اینستاگرام با فرض اینکه شما دیگر قصد استفاده از حساب خود را ندارید؛ اطلاعات شما را پاک کرده و کاربری را حذف شده تلقی می‌کند. بنابراین مواظب مدت زمان دی اکتیو بودن خود باشید و اجازه ندهید بیش از حد معمول طول بکشد.

هر فرد تنها یکبار در هفته مجاز به غیر فعال کردن حساب کاربری خود خواهد بود. این بدین معنیست که پس از بازگرداندن حساب خود، حداقل تا یک هفته مجاز به غیر فعال کردن دوباره آن نخواهید بود.

برگرفته از مجله ایده آل تکنولوژی : https://idehaltech.com

???

سلام اینستاگرام فکر میکنه پیجم ربات به من اجازه ورود به پیجمو نمیده کمکم کنید به پیج قبلیم برگردم

سلام من کلیه مراحل بازیابی اکانت رو زدم در آخر که میاد ارسال پیامک با اخطار مواجه میشم مینویسه رد کردن یا اینکه هیچ پیامکی بهم نمیاد

واقعا ممنون از مطلبتون خیلی بهم کمک کرد

راهیوهست اگه اینستا اکانت رو بسته باشه، بشه دوباره برگردوندش ؟

چیز خاصی نیست دیگه اینارو همه میدونن خب

ایول این موارد رو نمیدونستم
لایک

  

شهر‌ سخت افزار به عنوان بزرگترین وبسایت سخت افزار و فناوری فارسی‌زبان در تلاش است تا پوشش کاملی از آخرین اخبار و اتفاقات دنیای سخت افزار، موبایل و فناوری را به کاربران خود ارائه دهد.

جدیدترین و داغ‌ترین مطالب را در شبکه‌های اجتماعی شهرسخت‌افزار دنبال کنید.

ورود به شهرسخت‌افزار

لطفا تمامی فیلدهای مورد نیاز را به درستی پر کنید.

چطور به حساب قبلی اینستام برگردم

فروشنده سخت افزار یا کالاهای تکنولوژی

علاقه مند حوزه سخت افزار و تکنولوژی

متخصص حوزه سخت افزار و تکنولوژی

هیچ کدام

من میخوام انتقال اکانت بدم ب گوشی دیگه ولی هرکاری میکنم وارد اینستا نمیشم همه راهشم میرم فقط مینویسه پیوندی ارسال کردیم فایده نداره.چیکارکنم لطفا؟؟؟

باید نام کاربری و رمز رو یادت باشه تا بتونی وارد بشی مجدد

برگردانند پیج اینستام

سلام

چطور به حساب قبلی اینستام برگردم

سلام
من اکانت اینستگرامم پاک شده رمزش یادم نمیادچی بود..الان اسم اکانتمو مینویسم میاره ولی نمیتونم واردش بشم .مثلا اسمی که براپیجم دادم وعکس پروفایلمومیاره که منظورتون این پیجه ولی نمیتونم برم

سلام
گزینه فراموشی رمز رو بزن اگه اییمل یا شماره تلفن ثبت کردی با اونا میشه رمز جدید ایجاد کرد

سلام امکانش هست دوتا اکانت رو یا شماره تلفن با یه رمز ثبت بشع؟ اونوقت برای بازیابی بعد از فراموشی چی کار باید بکنیم

سلام
نه نمیشه از اکانت اول شماره تلفن حذف میشه

ببخشید من یه مشکلی تو اینستام پیش اومد حذفش کردم الان نصب کردم و میخام حساب قبلیمو برگردونم تا نام کاربری قبلیمو زدم و اومده بالا ولی nextرو میزنم بعد دسترسی به حسابو میزنم اما بالا نمیاره حساب قبلیمو چیکار کنم

موفق باشید
ع؟

موفق باشید

سلام.من هر کاری میکنم نمیتونم به اکانت قبلیم برگردم.لطفا راهنمایی بفرماید.با تشکر

من بخواتر گذاشتن عکس سردار سلیمانی اینستا من رو حذف کرد الان با ی اکانت جدید اومدم چطور میتونم ب اکانت قبلی خودم برگردم باید چیکار کنم؟

به پشتیبانی پیام بدین

سلام گذرواژم رو فراموش کردم

سلام
گزینه فراموشی رمز رو انتخاب کنید

حذف پیج اینستا

من میخوام وارد حساب قبلی ام بشم میزنه ورود با فیسبوک چیکار کنم

باید نام کاربری و رمز رو داشته باشی
وقتی از گزینه بازایبی استفاده کنید و این مورد بیاد یعنی اینکه هیچ اطلاعاتی برای بازایابی ثبت نکردین

سلام من نمیتونستم ویدئو تو پستم بزارم هر کاری کردم نشد مجبور شدمloguotزدم حالا هر کاری میکنم دوباره نمیتونم برم تو پیجم چیکار کنم

سلام
با چیز شکن تست کنید یا اینکه با وب سایت اینستاگرام برسی کنید

سلام من اکانت قبلی را حذف کردم الان یه اکانت جدید درست کردم وارد اینستا شدم .حالا که می رم تو جستجو هم اکانت قبلی با تموم پستایی که گذاشتم بالا میاد هم اکانت جدید .میخوام قبلی کامل حذف بشه چیکار کنم

سلام
آموزش حذف اکانت داخل سایت هست جستجو کنید …

سلام من اکانت قبلی را حذف کردم یه اکانت جدید درست کردم الان می رم توجستجو اکانت قبلی را میزنم بالا میاد با تموم پست هایی که گذاشتم میخوام حذف بشه چکار کنم

سلام من دوتا پیج داشتم ک همه این مراحلو رفتم لاقل یکیش برگرده..با اینکه پسورد یادم نبود ولی از بقیه مراحل رفتم باز میزنه دوباره امتحان کنید چیکار کنم؟؟

سلام
با وب سایت اینستاگرام تست کنید شاید از طریق گوشی مسدود شده باشی

سلام اینستای من هنگ کرده باز نمیشه میخوام پاکش کنم دوباره بریزم آیا ایمیلی که دارم برای اینستا هم میشه استفاده کرد یا رمز عبورم اونم میشه چون آی دی اینستام نمیدونم چیه

من بعد وارد کردن نام کاربری و پسوردم خطا می ده و پیچ قبلیم رو باز نمی کنه.باید چیکار کنم؟

متن خطایی که میده چی هست ؟

سلااام من گوشیم و عوض کردم سه تا حساب اینستاداشتم الان فقط پیج شخصی بالا اومد و پیج تاریک هرکاری میکنم نمیاد چکارکنم تا اد اکانت میزنم ترور میده و میاد بیرون
جالبی اینه اون سیم کارتی ک توگوشیمه پیج نیومدبالا ولی اونی پ سیم توی گوشی دیگه اومد بالا

سلام
چه اروری میده برات ؟

تمامی حقوق مادی و معنوی قالب، مطالب و تصاویر متعلق به براتو می باشد.

ایده آل تک – جدیدترین اخبار تکنولوژی و فناوری موبایل ، تبلت ، سخت افزار ، نرم افزار و گجت های روز دنیا در وبسایت خبری ایده آل تکنولوژی | معرفی و دانلود برنامه های موبایل

شبکه اجتماعی اینستاگرام ، یکی از محبوب ترین برنامه های حال حاضر دنیا به شمار می رود . امروزه ۸۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان از برنامه اینستاگرام استفاده می کنند . اینستاگرام به دلیل امنیت بسیار بلایی که دارد ، در ساخت و مدیریت اکانت بسیار دقیق و گاهی سخت گیرانه عمل می کند . بنابراین شما نمی توانید هر زمان که دوست داشتید یک حساب را پاک کنید و بعد از چند روز دوباره وارد آن شوید . در واقع مسائل هویتی در این شبکه بسیار مهم می باشند .

در این مقاله گروه ایده آل تکنولوژی شما را با حل این سوال (اکانت قبلی اینستاگرام را چگونه برگردانیم)  آشنا می کند. ما در این مقاله تفاوت دو موضوع مهم یعنی پاک کردن کاربری و غیر فعال کردن آن را توضیح خواهیم داد . در ادامه هم نحوه برگرداندن یک حساب غیر فعال شده را بررسی می کنیم . با ما همراه باشید .

فهرست مطالب

همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد ، اینستاگرام یکی از محبوب ترین برنامه ها در سطح جهان و به طبع در ایران می باشد. برای استفاده از این برنامه باید حتما باید یک حساب کاربری در آن ایجاد کنید.در هنگام ساخت حساب در این برنامه شما باید یک شماره موبایل و یک ایمیل واقعی وارد کنید تا اینستاگرام از واقعی بودن هویت شما مطمئن شود .حال اگر به هر دلیلی حساب کاربری قبلی خود را پاک کرده اید یا آن را گم کرده اید و قصد دارید دوباره به آن وارد شوید ، حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید .

چطور به حساب قبلی اینستام برگردم

در ابتدا باید توجه داشته باشید که خارج شدن از برنامه با پاک کردن کاربری متفاوت است. اگر Sign Out را انتخاب و از برنامه خارج شده باشید با اطلاعات قبلی شامل نام کاربری یا ایمیل و رمز عبور می توانید دوباره وارد اکانت خود شوید . ولی اگر اکانت خود را حذف کرده باشید حساب کاربری شما پاک شده و امکان دسترسی به آن را را نخواهید داشت.

در قسمت قوانین اینستاگرام یا “Privacy and Policity” توضیحاتی در مورد وضعیت حساب های حذف یا دی اکتیو شده، وجود دارد که در تصویر زیر می توانید آن را مشاهده کنید.

لازم است ابتدا توضیحی در ارتباط با حذف یا ” Delete ” کردن یک حساب در اینستاگرام بدهیم . اگر شما به هر دلیلی اقدام به حذف حساب کاربری خود بکنید باید بدانید که این کار قابل برگشت نیست . یعنی بر طبق اعلام اینستاگرام ، حساب هایی که در این برنامه حذف می شوند دیگر قابل بازیابی نخواهند بود . پس اگر تصمیم به حذف حساب خود کرده اید قبل از انجام این کار در نظر بگیرید که راه بازگشتی نخواهید داشت .

ممکن است شما خودتان اقدام به حذف حساب خود نکرده باشید و خود اینستاگرام اکانت شما را پاک کرده باشید . در این صورت حساب شما یک سری قوانین این شبکه را نقض کرده است و ایستاگرام تصمیم به حذف حساب نموده است . مستحضر باشید که امکان ندارد این شبکه محبوب ، یک حساب کاربری را بی دلیل حذف کند . پس اگر حساب شما توسط خود اینستاگرام بسته شد ، بازهم خیلی به دنبال برگرداندن آن نباشید .

یک حالت دیگر هم در زمینه حذف حساب کاربری در اینستاگرام وجود دارد و آن هم این است که حساب شما توسط شخص سومی هک شده باشد و آن شخص اقدام به حذف حساب شما کرده باشد . در این صورت بازهم اینستاگرام خود شما را مقص دانسته و تاکید می کند که باید یک رمز عبور قوی تر انتخاب می کردید .

ممکن است شما بنا به دلایلی تصمیم بگیرید برای مدتی حساب خود را در اینستاگرام غیر فعال کنید . در این صورت هیچ نشانی از حساب شما در مدتی که غیر فعال بوده اید باقی نمی ماند و اگر کسی حساب شما را جستجو کند هیچ نتیجه ای ظاهر نمی شود . ولی غیر فعال کردن با حذف فرق دارد . زمانی که شما اقدام به غیر فعال کردن حساب می کنید ، هر زمانی که بخواهید دوباره می توانید با وارد کردن اطلاعات حساب خود دوباره به آن وارد شوید .

آنچه در ادامه برای شما ذکر می شود ، نحوه ورود مجدد به یک حساب غیر فعال شده است و نه یک حساب حذف شده .

اولین مرحله برای این کار این است که شما اجاره بدهید تا مدت زمانی از غیر فعال شدن حسابتان بگذرد و بعد از آن اقدام به برگرداندن آن کنید . هنگامی که شما حساب کاربری خود را از اینستاگرام غیر فعال می کنید ، این برنامه در طی چند ساعت این عمل شما را تایید خواهد کرد . معمولا این زمان در حدود ۳ ساعت خواهد بود . پس اگر می خواهید دوباره حساب کاربری خود را به دست بیاورید ، اجازه بدهید حداقل ۳ ساعت از غیر فعال شدن آن بگذرد و بعد دوباره اقدام کنید .

  اگر حساب شما بیش از یک روز غیرفعال شده است ، باید بدون هیچ مشکلی وارد سیستم شوید.بدانید که نمی توانید یک حساب حذف شده را دوباره فعال کنید. اگر تصمیم به حذف حساب اینستاگرام خود گرفتید ، دیگر نمی توانید دوباره آن را فعال کنید.

اینستاگرام را باز کنید. روی نماد برنامه اینستاگرام ، که شبیه به دوربین چند رنگ است ، ضربه بزنید.

نام کاربری ، آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید. این کار را در قسمت متن بالا انجام دهید. برای مشاهده صفحه ورود باید ابتدا به یک دکمه Log یا پیوند وارد شوید.

رمز ورود خود را وارد کنید این کار را در جعبه متن “رمز عبور” انجام دهید.اگر گذرواژه خود را به خاطر ندارید ، باید آن را مجددا تنظیم کنید.

روی ورود به سیستم ضربه بزنید. این گزینه در انتهای صفحه قرار دارد. تا زمانی که اعتبار ورود به سیستم صحیح باشد ، انجام این کار شما را به اینستاگرام وارد می کند و دوباره حساب خود را فعال می کند.

هرگونه دستورالعمل روی صفحه را دنبال کنید. بسته به مدت زمان غیرفعال شدن حساب اینستاگرام شما ، ممکن است مجبور شوید قبل از اقدام به حساب خود ،شماره تلفن خود را تأیید کنید.

ورود به حساب کاربری مجدداً آن را فعال می کند ، بنابراین شما لازم نیست بعد از ورود به سیستم ، هیچ مرحله فعال سازی مجدد را انجام دهید.

 

سایر آموزش های اینستاگرامی

آموزش تصویری ذخیره عکس پروفایل در اینستاگرام

آموزش تصویری بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام

آموزش گرفتن تیک آبی اکانت اینستاگرام

آموزش تصویری تغییر رمز اینستاگرام

روش بازیابی رمز عبور اینستاگرام – رمز فراموش شده

آموزش نوشتن بیوگرافی در اینستاگرام (Instagram)

پست قبلی

چگونه می توانیم هکر شویم؟

پست بعدی

تعویض کارت ملی

سلام و درود
لطفا در رابطه با پاك كردن اكانت اينستاگرام هم بنويسيد .

با سلام . حتما در اولین فرصت مطلب درخواستی شما بر روی سایت قرار می گیرد . ممنون از همراهی شما

سلام ..اکانت حساب قبلی اینستام حذف شده چکارکنم؟

سلام. من دوتا پیج دارم. گوشیم رو فلش کردم. یکیش رو برگردوندم. ولی اون یکیش رو چطور باید برگردونم؟

چطور به حساب قبلی اینستام برگردم

سلام دوست عزیز . برای این کار باید به ایمیل و یا شماره تلفنی که در زمان ساخت اکانت وارد کردید دسترسی داشته باشید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر شما :

اسم شما :

ایمیل شما :

وبسایت شما :

اطلاعات من را ذخیره کن تا در آینده نیازی به ورود اطلاعات نداشته باشم

مطالب داغ

قابلیت Reels اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد؟

قابلیت Reels اینستاگرام


مشخصات فنی گوشی Apple iPhone 11 Pro Max

گوشی آیفون ۱۱ پرومکس


معرفی چند شبیه ساز برتر اندروید

شبیه ساز اندروید


آیفون ۱۲ اپل | مشخصات و تاریخ عرضه

گوشی آیفون 12

پربازدیدهای شبکه های اجتماعی


دانلود ویدیو از پینترست

آموزش رفع مشکل عدم نمایش گیف در اینستاگرام


چگونه در تیک تاک (Tik tok) ویدیو ذخیره کنیم؟

چگونه در تیک تاک (Tik tok) آهنگ بگذاریم؟ اضافه کردن آهنگ به…

نحوه دانلود استاتوس status در واتساپ برای اندروید و ios

محبوبترین های هفته

معرفی 15 موزیک پلیر اندروید [بهترین پخش کننده های موسیقی در…

اتصال گوشی اندروید به تلویزیون : معرفی هفت روش کارساز


آموزش فکس | راهنمای ارسال و دریافت فکس


کاربرد دستگاه پری هیتر چیست ؟

آموزش استفاده از پیام رسان سیگنال در کامپیوتر [ مراحل نصب و…

چگونه ویندوز 10 را به تنظیمات کارخانه برگردانیم؟

جدیدترین مدل گوشی


گوشی Xiaomi Redmi Note 9 Pro | بررسی مشخصات و قیمت


گوشی Galaxy M31 Prime Samsung معرفی شد

گوشی گلکسی F41 سامسونگ با باتری 6000 میلی آمپر ساعت معرفی شد


گوشی ارزان قیمت LG K31 معرفی شد


گوشی Xiaomi Redmi Note 9S | بررسی مشخصات و قیمت


گوشی Apple iPhone 12 Pro Max | بررسی مشخصات و قیمت

چگونه پیج قبلی اینستا رو برگردونیم را از سایت اسک 98 دریافت کنید.

در این مقاله قصد داریم روش بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام را که غیر فعال یا حذف شده است، آموزش دهیم. درواقع در پی آن هستیم که در پست زیر به سوالات زیر جواب دهیم.

 – برنامه اینستاگرامم را پاک کرده بودم  و آیا الان می تونم  به اکانت قبلیم برگردم؟

– یه مدت اینستاگرامم را غیر فعال کرده بودم و الان می خوام دوباره برگردم به حساب کاربری قبلیم، آیا امکانش هست؟

تا به امروز همه ی ما با چنین سوالاتی رو به رو شده ایم، امروز تصمیم را بر آن داشتیم که روش های انجام این کار را برای شما شرح دهیم.

چطور به حساب قبلی اینستام برگردم

همانطورکه در مقاله های قبلی شرح دادیم، ممکن است افرادی باشند که تحت شرایطی تمایل به دور بودن از فضای مجازی بخصوص اینستاگرام را به طور موقت داشته باشند. در این مواقع کاربر ممکن است حساب کاربری خود را به صورت دائمی پاک کند (delete) یا به طور موقت آن را غیرفعال کند  و در اصطلاح حساب کاربری خود در اینستاگرام را deactive نماید.

در حالت اول چنانچه کاربر از کرده ی خود پشیمان شود قادر به بازیابی حساب کاربری خود نخواهد بود؛  چرا که حساب کاربری او کاملا از لیست حذف شده است و باید یک اکانت جدید بسازد. اما اگر اکانت به طور موقت غیر فعال شده باشد امید به بازگردانی آن وجود خواهد داشت.

البته ناگفته نماند اگر اکانت شما به مدت طولانی غیر فعال شده باشد، ممکن است اینستاگرام درباره‌ی بازگردانی آن حساسیت بخرج دهد و فرآیند بازگردانی کمی پیچیده و دشوار گردد.حال اگر شما به تازگی حساب کاربری اینستاگرام خود را غیر فعال کرده اید، و اکنون تمایل به بازگردانی آن دارید تنها باید بتوانید به همان حساب قبلی لاگین کنید. با ما همراه باشید و مراحل زیر را به دقت دنبال کنید.

گام اول : برنامه اینستاگرام را باز کنید.

گام دوم: قبل از هرکار دیگری و بلافاصله پس از دانلود برنامه اینستاگرام Instagram با لمس آیکون آن وارد برنامه شوید. (از برنامه اینستاگرام می توانید بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ نیز استفاده کنید. فقط کافی است نسخه‌ی ویندوز آن را از instagram.com دانلود و نصب کنید)

گام سوم : وارد کردن اطلاعات اکانت

اسم کاربری و پسورد خود را در صفحه ی باز شده وارد کنید. اگر پسورد خود را به یاد داشتید، فرآیند بازگردانی با موفقیت به پایان می رسد. در غیر این صورت کار کمی پیچیده خواهد شد. چنانچه با وارد کردن اسم کاربری و پسورد خود موفق به لاگین اکانت خود نشدید،  می باید پسورد اکانت خود را ریست کنید.

گام چهارم : ریست کردن پسورد اکانت

در این شرایط باید گزینه ی Forget your password? Get help signing in را که در پایین قسمت نام کاربری و رمز عبور قرار دارد را انتخاب کنید. این گزینه به شما کمک می کند تا به اکانت قبلی خود بازگردید.

گام پنجم: انتخاب یکی از روش های ریست پسورد

در این مرحله یک صفحه به شما نمایش داده خواهد شد که حاوی سه گزینه برای ریست کردن پسورد است.

روش اول : از طریق ایمیل شما ( use user name and email )

روش دوم : از طریق حساب فیس بوک شما ( log in with facebook )

روش سوم : از طریق  ارسال پیامک به شماره تلفن شما ( Send an SMS )

اگر شما هر یک از این موارد را برای ساخت اکانت اینستاگرام خود استفاده کرده اید، اکنون می توانید از آن ها برای بازگردانی حساب کاربری خود استفاده کنید.

همین الان برای وارد کردن صحیح شماره تلفن خود اقدام کنید. به پروفایل اینستاگرام خود رفته و گزینه  Edit Your Profile را که در قسمت بالای صفحه اینستاگرامتان می باشد،  لمس کنید. حال به صفحه ای وارد می شوید که بایستی درقسمت Add phone Number شماره موبایل خود را وارد کنید.

بنابراین شما باید از صحیح و در دسترس بودن ایمیلی که برای اکانت اینستاگرام خود انتخاب کرده‌اید همیشه مطمئن باشید چرا که همین ایمیل در موارد خاص که پروفایل شما دچار دردسر شده است، به بازگردانی آن کمک خواهد کرد.

الف : با انتخاب روش اول اینستاگرام یک لینک به شما ایمیل خواهد کرد، این لینک پسورد اکانت شما را ریست خواهد کرد.

پس به ایمیل خود سر بزنید و لینک مربوطه برای ریست‌کردن رمز عبور را انتخاب کنید. در پنجره‌ای که در ادامه، روبه‌روی شما باز می‌شود، رمز عبور جدید را دو بار وارد کرده و سپس آن را تایید کنید. بعد از این مراحل می توانید دوباره به حساب قبلی اینستاگرام خود باز گردید.

ب : ارسال پیامک حاوی لینک ریست

این روش نیز زمانی برای شما فعال خواهد شد که در ابتدا شماره تماس خود را به درستی وارد کرده باشید. نگران نباشید وارد کردن شماره تلفن در این شبکه‌های مجازی پیامد بدی به دنبال نخواهد داشت. در این صورت اینستاگرام یک پیامک حاوی لینک ریست پسورد به شماره شما ارسال خواهد کرد. که با کلیک بر روی لینک و انتخاب مرورگر مورد نظر قادر به دوباره از نو ساختن پسورد خود خواهید بود.

ج :  گزینه‌ی آخر که لاگین از طریق حساب کاربری فیس بوک شماست.

این گزینه تنها شامل کسانی می شود که با حساب کاربری فیس بوک خود وارد اینستاگرام شده باشند.

مراحل بازگردانی حساب اینستاگرام به پایان رسید، امید است که برای شما دوستان عزیز مفید واقع شده باشد و توانسته باشید به حساب کاربری قبلی خود باز گشته باشید.

هنگامی که حساب خود را غیرفعال می کنید، پروفایل، عکس ها، نظرات و لایک های شما مخفی می شوند، اما می توانید به سادگی با ورود به سیستم، تمام اطلاعات را دوباره بازیابی کنید و به طوریکه گویی تابحال هرگز آن را غیرفعال نکرده اید.

در صورتی که حساب کاربری خود را برای همیشه حذف کرده باشید، فالوورهای شما برای همیشه از دست خواهند رفت، در مورد غیرفعال کردن موقت حساب کاربری اینستاگرام، این چنین نیست و پس از فعال سازی دوباره حساب کاربری، مجدداً فالوورهای خود را به دست می آورید. … در واقع اگر حساب اینستاگرام خود را به طور موقت غیرفعال کنید، اینستاگرام هیچ یک از دنبال کنندگان شما را حذف نمی کند.

هنگام غیرفعال کردن موقتی حساب خود، پیام های دایرکت اینستاگرام چه می شود؟ در حالی که حساب کاربری غیرفعال شده است، نمی توانید به پیام های دایرکت اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنید، اما به محض فعالی سازی مجدد آن حساب کاربری در اینستاگرام خود، تمام پیام های شما بازیابی می شوند.

در صورت غیرفعال کردن اینستاگرام، حساب شما حذف نخواهد شد. غیرفعال کردن حساب های اینستاگرام برای اینستاگرام به این معنی نیست که شما قصد دارید حساب خود را برای همیشه حذف کنید. این یک غیر فعال سازی موقتی است که معمولاً برای یک هفته اتفاق می افتد و نگران این نباشید حساب شما برای همیشه حذف می شود.

بعد از 30 روز، حساب شما به طور دائم حذف می شود و نام کاربری شما دیگر در دسترس نخواهد بود.

غیرفعال کردن موقت حساب شما پروفایل، عکس ها و نظرات شما را پنهان می کند اما آنها را حذف نمی کند. هنگامی که احساس کردید برای فعال بودن در اینستاگرام آماده هستید. می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور ، حساب اینستاگرام خود را دوباره فعال کنید.

فقط یک بار در هفته می توانید حساب اینستاگرام خود را غیرفعال کنید. این بدان معناست که اگر حساب کاربری خود را غیرفعال کرده باشید ، امکان ندارد دوباره پس از یک هفته مجدداً یک حساب کاربری را در اینستاگرام را غیرفعال کنید.

اگرچه هیچ بیانیه رسمی وجود ندارد که از این ادعا پشتیبانی کند، اما برخی معتقدند در صورتی که یک حساب کاربری برای 1 تا 2 سال کاملاً غیر فعال بوده باشد، اینستاگرام آن اکانت را حذف می کند.

چطور به حساب قبلی اینستام برگردم

به طور کلی، غیرفعال کردن حساب اینستاگرام، یک راه حل موقت عالی برای کسانی است که به یک وقفه و یا استراحت کوتاه مدت در اینستاگرام نیاز دارند یا به هر دلیل دیگری می خواهند اینستاگرام را ترک کنند! البته، شما می توانید پس از 24 ساعت دوباره در هر زمان آن را فعال کنید.

چک کنید ببینید پروفایل آن حساب کاربری غیرفعال است یا خیر.

اینکه حساب کاربری یک شخص در اینستاگرام دوست شما باشد و یا هر شخص دیگری باشد، می توانند پروفایل حساب کاربری غیرفعال شده آن را مشاهده کنید، حتی در صورتی که روی پروفایل عبارت «هنوز هیچ پستی ارسال نشده است» یا اینکه این حساب خصوصی است، درج شده باشد.

منبع مطلب : kookmobile.com

مدیر محترم سایت kookmobile.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

ایمیل: info[at]inbo[dot]ir

تماس با اینبو: 02128421956

تلفن پشتیبانی : 04135256042

پشتیبانی تلگرام : 09907337390

پشتیبانی واتساپ : 09907337390

منبع مطلب : inbo.ir

مدیر محترم سایت inbo.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد فعال‌سازی مجدد حساب اینستاگرام غیرفعال یا حذف شده خود را داشته باشید. متاسفانه این عمل خلاف سیاست‌های اینستاگرام است، اما روش‌هایی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید اطلاعات و محتوای از دست رفته خود را بازیابی کنید. با موبایل کمک همراه باشید.

اپلیکیشن اینستاگرام هم اکنون یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن‌های مرتبط با شبکه‌های اجتماعی است. اینستاگرام در بین کاربران ایرانی هم از محبوبیت خاصی برخوردار بوده و هم اکنون بخش عظیمی از کاربران فعال این اپلیکیشن را ایرانی‌های علاقمند به عکس‌برداری و سلفی گرفتن تشکیل می‌دهند. اما اینستاگرام دارای قوانین و سیاست‌های خاصی است که گاها عجیب به نظر می‌رسند.

به عنوان مثال اینستاگرام به کاربر اجازه نمی‌دهد که اکانت یا حساب غیرفعال شده (Deactive) یا حذف شده (Delete) خود را مجددا فعال کند. اما روش‌هایی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید اطلاعات و محتوای از دست رفته خود را باز پس گرفته و به نوعی حساب اینستاگرام غیرفعال یا حذف شده خود را بار دیگر فعال کنید. ما در این مقاله قصد داریم که چگونگی انجام این عمل را به شما عزیزان آموزش دهیم، بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

در قدم اول لازم دانستیم که توضیحاتی در مورد قوانین و شرایط استفاده از اینستاگرام ارائه کنیم. در توضیحات بخش Privacy and Policity اینستاگرام به وضوح در رابطه با وضعیت حساب‌های حذف شده توضیحاتی داده شده است.

بر اساس اطلاعاتی که در اینستاگرام ارائه شده، حساب کاربری که در این شبکه اجتماعی حذف شده یا Delete شده باشد دیگر قابل فعال‌سازی دوباره نخواهد بود. اینستاگرام اکانت‌های حذف شده را برای همیشه از دسترس خارج می‌کند. این موضوع در شرایطی صدق می‌کند که شما به طور آگاهانه نسبت به حذف حساب اینستاگرام خود اقدام کرده باشید، اما اگر فردی اکانت شما را هک کرده و آن را حذف کند چطور؟ یا اگر اینستاگرام بنا به دلیل خاصی به طور اتوماتیک حساب شما را حذف نماید وضعیت چگونه است؟ به نکات زیر دقت کنید:

اگر حساب یا اکانت اینستاگرام خود را حذف کرده‌اید، می‌توانید با همان آدرس ایمیل قبلی خود یک حساب جدید در اینستاگرام بسازید. البته در این شرایط باید نام کاربری یا یوزرنیم (Username) شما نسبت به آنچه که قبلا انتخاب کرده بودید متفاوت باشد. دقت داشته باشید که ثبت نام کردن و ساخت یک حساب یا اکانت جدید با استفاده از آدرس ایمیل مشابه و قبلی منجر به بازیابی اطلاعات اکانت پیشین شما نمی‌شود.

در برخی از شرایط ممکن است حساب کاربری یا حساب اینستاگرام شما غیرفعال نشده باشد، اما نتوانید با استفاده از یک دستگاه خاص وارد آن حساب شوید. اگر از قوانین و مقررات اینستاگرام پیروی کرده‌اید و نسبت به غیرفعال کردن دستی حساب خود اقدام نکرده‌اید اما با این حال نمی‌توانید از طریق دستگاه هوشمند خود وارد حساب کاربریتان شوید، این احتمال وجود دارد که با تغییر دستگاه و تلاش مجدد به منظور لاگین شدن بتوانید وارد حساب اینستاگرام خود شوید. در این شرایط حساب اینستاگرام‌تان حذف یا غیرفعال نشده و تنها مشکل خاصی منجر به عدم موفقیت شما در ورود به اکانت اینستاگرام‌تان شده است که با تغییر دستگاه احتمالا برطرف می‌شود.

اگر با انجام موارد فوق باز هم مشکل لاگین یا ورود به حساب اینستاگرام شما برطرف نشد، این امکان وجود دارد که مشکل خاصی در فرآیند لاگین و اطلاعات مورد نیاز سرورهای اینستاگرام ایجاد شده باشد. دقت کنید که در این شرایط باید مطمئن باشید که حساب خود را به طور دستی غیرفعال یا حذف نکرده‌اید و از قوانین اینستاگرام هم پیروی کرده‌اید. اگر با مشکل این چنینی مواجه شدید، توصیه می‌کنیم که اطلاعات خود را ریست کنید و بار دیگر به منظور لاگین شدن در اکانت اینستاگرام خود تلاش نمایید.

بدین منظور توصیه می‌کنیم که ابتدا رمز عبور خود را از طریق فیسبوک ریست (Reset) کنید. شما از طریق حساب فیسبوک خود می‌توانید رمز عبور اکانت اینستاگرام‌تان را ریست کنید. البته این امر تا زمانی امکان‌پذیر است که حساب اینستاگرام و فیسبوک شما با یکدیگر در ارتباط بوده و اصطلاحا همگام‌سازی شده باشند. برای انجام این عمل مراحل زیر را دنبال کنید:

از طریق آدرس ایمیل ثبت شده یا اصطلاحا رجیستر شده حساب اینستاگرام‌تان هم می‌توانید نسبت به ریست کردن یا تغیر رمز عبور اکانت خود اقدام کنید. اگر حساب اینستاگرام شما با اکانت فیسبوک در ارتباط نیست می‌توانید از این روش به منظور ریست کردن رمز عبور خود استفاده نمایید. برای انجام این عمل مراحل زیر را طی کنید:

دقت داشته باشید که اگر از سوی اینستاگرام ایمیلی دریافت نکردید، حتما بخش Spam ایمیل خود را هم بررسی کنید.

اگر بنا به هر دلیلی لینک ریست کردن رمز عبور ارسالی به ایمیل شما درست عمل نکرد، مجددا مراحل پیشین را انجام دهید. لینک‌هایی که اینستاگرام به منظور ریست کردن رمز عبور به آدرس ایمیل کاربر ارسال می‌کند دارای محدودیت زمانی هستند. بنابراین این احتمال وجود دارد که تأخیر شما در کلیک بر روی لینک مورد نظر منجر به بروز مشکل در فرآیند ریست کردن رمز عبور از طریق ایمیل شده باشد.

اگر در زمانی که به جستجوی حساب کاربری خود می‌پردازید، اینستاگرام نتوانست نام کاربری حساب شما را پیدا کند، سعی کنید که با استفاده از آدرس ایمیل رجیستر شده خود نسبت به انجام این عمل اقدام نمایید. شما همچنین می‌توانید از آدرس URL تصاویر و فایل‌های اشتراک‌گذاری شده پیشین خود در توییتر یا فیسبوک هم به منظور یافتن حساب اینستاگرام‌تان استفاده کنید. دقت داشته باشید که اگر با انجام تمام موارد ذکر شده باز هم با پیغام No Account Found مواجه شدید، بدون تردید حساب یا اکانت اینستاگرام شما غیرفعال شده است.

اگر در حین وارد کردن آدرس ایمیل خود با پیغام فوق مواجه شدید این احتمال وجود دارد که آدرس ایمیل ثبت شده در حساب کاربری خود را فراموش کرده باشید. سعی کنید که تمام ایمیل‌هایی که تصور می‌کنید ممکن است با آن‌ها در اینستاگرام رجیستر شده باشید را در صفحه مورد نظر وارد نمایید.

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم تا زمانی که شما از قوانین و مقررات اینستاگرام پیروی کنید، اینستاگرام نسبت به حذف یا غیرفعال کردن حسابتان اقدام نمی‌کند. حال شاید تمایل داشته باشید که بدانید قوانین و مقررات اینستاگرام به چه صورت است؟ در بخش زیر گزیده‌ای از قوانین و مقررات اینستاگرام را خدمت شما عزیزان ارائه می‌کنیم:

اگر شما شرایط استفاده از اینستاگرام را نداشته باشید هم حسابتان می‌تواند بدون هیچ عذری مسدود یا غیرفعال شود. برخی از شرایط اولیه استفاده از اینستاگرام به شرح زیر هستند:

به طور کلی اگر از حذف ناگهانی تصاویر و فایل‌های اشتراک‌گذاری شده خود در اینستاگرام بیم دارید و این موضوع برایتان حائز اهمیت است، توصیه می‌کنیم که حتما نسخه‌ای از این تصاویر را در گوشی یا کامپیوتر خود ذخیره کنید. در صورتی که طی انجام هر یک از مراحل شرح داده شده دچار مشکل شدید و یا سوالی برایتان ایجاد شد، می‌توانید از طریق شماره تماس‌های ضمیمه شده با کارشناسان بخش پشتیبانی موبایل کمک تماس گرفته و از آن‌ها راهنمایی بخواهید.

منبع مطلب : mobilekomak.com

مدیر محترم سایت mobilekomak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

من مخام پیچ قبلیمو برگردونم

اینستا گرام

سلام‌ من پیجمو‌ دی‌ اکتیویش‌ کردم‌ الان‌ هرکاری میکنم نمیتونم‌ پیجمو‌ برگردونم‌ میشه منو‌ راهنمایی‌ کنین

میشه خوب راهنمایی کنید

سلام من میخوام پیچ قبلیمو برگردانم

نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

این مطالب توسط ربات جمع آوری شده است در صورت نارضایتی به ما اطلاع دهید تا محتوای مطلب شما را
حذف کنیم. این سایت توسط سرور های قدرتمند پارس
وب سرور پشتیبانی میشود.

چطور به حساب قبلی اینستام برگردم
چطور به حساب قبلی اینستام برگردم
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *