چطور خوش تیپ باشیم

 
helpkade
چطور خوش تیپ باشیم
چطور خوش تیپ باشیم

همه‌ی ما به دنبال این هستیم که چگونه خوشتیپ باشیم . اگر شما هم به دنبال راه‌هایی برای خوش تیپ دیده شدن هستید با ما در این نوشتار همراه باشید تا ۱۶ گام را برای‌تان بگوییم که چطور خوش تیپ به نظر بیاییم.

در این نوشتار با سه بخش کلی نگرش‌، سبک‌ شخصیتی، و سبک پاکیزگی به این موضوع می‌پردازیم که چطور در یک نگاه خوش‌تیپ به نظر بیاییم. همه‌ی افراد دوست دارند در زندگی شخصی و مهم‌تر از آن در دنیای کسب و کارشان توسط دیگران با صفت “جذاب” شناخته شوند. اما از آن بیشتر دوست دارند با صفت “خوش‌تیپ” متمایز شوند. شما چطور می‌خواهید یک آدم خوش‌تیپ باشید؟

اعتماد به نفس داشته باشید. هیچ چیزی- نه استخوان‌بندی، نه مدل موها، و نه حتی کفش‌های آن‌چنانی – نمی‌توانند به شما در تراوش حس اعتماد به نفس کمک کنند. اعتماد به نفس را باید در وجودتان بارور کنید. گام‌های دو تا چهار می‌توانند در این راه به شما کمک کنند. فقط حواستان باشد که به خودتان اعتماد به نفس کاذب ندهید، اعتماد به نفس باید از درون شما نشات بگیرد.

مطلب مرتبط: شیک پوشی به روایت مدل بریتانیایی دیوید گندی

چطور خوش تیپ باشیم

صاف بایستید. قوز کردن نه تنها باعث می‌شود دچار مشکلات ناحیه‌ی کمر و پشت‌تان شوید بلکه نشان می‌دهد اعتماد به نفس کافی هم ندارید. به همین دلیل حسابی صاف بایستید.

لبخند بزنید. لبخند به شما ظاهر یک فرد خوشحال، با اعتماد به نفس، و پیشرو را می‌دهد. هم‌چنین لبخند شما را از داشتن ظاهر یک فرد خسته و ناامید محفوظ می‌دارد.

برای این‌که بدانیم چگونه خوشتیپ باشیم سعی کنید به چشم‌های دیگران خیره شوید. این کار مودبانه‌ای است که وقتی با دیگران صحبت می‌کنید به چشم‌هایشان نگاه کنید. به سایر قسمت‌های صورت‌شان خیره نشوید، ولی حفظ تماس چشمی خوب اعتماد به نفس و خاطرجمعی را نشان می‌دهد.

حسی از یک سبک و سلیقه را بنا نهید. لباس‌های شما و چگونگی پوشیدن آنها چیزهای زیادی در موردتان می‌گویند، و روی برداشت دیگران از شما تاثیر خواهند داشت. پوشیدن لباس‌هایی که سایز شما نیستند به دیگران این را می‌گویند که برای شما اهمیتی ندارد چطور خودتان را نشان دهید.

سبک ویژه به یک چیز خاصی که می‌پوشید بستگی ندارد، می‌توانید یک لباسی را به تن کنید که با آن راحت هستید، اما باید دقت کنید آن لباس برای وضعیت‌های غیررسمی، ورزشی، مدروز، یا سایر موقعیت‌ها مناسب است یا خیر.

مثلا اگر شما ۳۰ سالتان است و شبیه یک نوجوان ۱۵ ساله لباس پوشیده‌اید، نشان می‌دهد در حال تلاش برای بازیابی جوانی‌تان هستید و شبیه یک جوان ۱۵ ساله‌ی امروزی به نظر نمی‌آیید. این کاملا درست است- اگر مدل لباس پوشیدن‌تان هویت و شخصیت واقعی‌تان را به دیگران بازتاب ندهد، ممکن است از شما یک ظاهر مقلد و بی‌اعتنا به دیگران نشان دهد. و برای هیچ کس تصور این را نمی‌سازد که شما یک فرد خوش‌تیپ هستید.

به افرادی که از نظر شما خوش‌لباس هستند دقت کنید. هنگامی که شما در حال قدم‌زنی در یک فروشگاه یا خیابان هستید، به سر و وضع افرادی که مد روز و شیک لباس پوشیده‌اند توجه کنید. چه چیزی در نگاه اول توجه شما را جلب می‌کند؟

خانم‌ها اغلب به کفش‌ها توجه می‌کنند و نگاه می‌اندازند، وقت گذاشتن برای انتخاب، پوشیدن و حفظ یک جفت کفش راه خوبی برای تقویت برداشت مثبت از شما است.

مطلب مرتبط: ۱۰ گرانترین لباس جهان

یک مشاور خرید شخصی استخدام کنید. اگر شما به هیچ‌وجه حس مدشناسی ندارید و پول هم به اندازه‌ی کافی دارید، یک مشاور خرید شخصی می‌تواند یک گام خوب برایتان باشد. این افراد می‌توانند به شما برای شناسایی سبک و انتخاب لباس مناسب‌تان و هم‌چنین راهنمایی برای آنکه آن لباس را از کجا تهیه کنید، کمک‌تان کنند.

اما اگر شما پول کافی برای استخدام یک چنین فردی ندارید، می‌توانید از یکی از دوستان شیک‌پوش خود که اهل فروشگاه رفتن و خرید هم هست کمک بگیرید تا همراه شما باشد.

به توصیه‌ی دوستان‌تان گوش دهید، اما حواس‌تان باشد که با توجه به سلیقه‌ی شخصی آنان و سبک لباس پوشیدن آنان دست به انتخاب نزنید. اگر دیدید پیشنهادها و انتخاب‌های آنان اصلا با سلیقه و حس شما هماهنگ نیست، خودتان را مجبور به پذیرفتن پیشنهادهای‌شان نکنید. با یک تشکر برای وقتی که به شما اختصاص داده‌اند از آنها جدا شوید و با یک دوست دیگرتان که با سبک و سلیقه‌ی شما هم‌خوانی بیشتری دارد برای خرید همراه شوید.

لباس پوشیدن‌تان با یک امضای شخصی همراه باشد. یعنی سبک لباس شما همواره با یک نشانه‌ای که مخصوص شما است شناخته شود. این می‌تواند به شما در جلب توجه به سبک شخصی لباس‌پوشیدن‌تان کمک کند. مثلا استیو جابز را در نظر بگیرید. نشانه‌ی خاص لباس پوشیدن‌ او یک یقه‌اسکی مشکی یا سفید، شلوار جین آبی، و کفش‌های پیاده‌روی بود.

طلا و جواهر، مثلا یک حلقه‌ای که یک علامت تجاری دارد، یک گردنبند یا ساعت می‌تواند موثر و مفید باشد.

عطر و ادکلن. از ادوکلن‌های متوسط و معمولی یا رایحه‌هایی که هیچ شخص دیگری حاضر به استفاده از آنها نیست اجتناب کنید. رایحه‌ی عطر شما می‌تواند نقش یک شروع‌کننده‌ی عالی را در مکالمات بازی کند. هیچ‌وقت بیش از حد به خودتان عطر و ادوکلن نزنید.

درس‌های داشتن کلامی زیبا و دلنشین را فرابگیرید. همه‌ی ما می‌دانیم که چگونه صحبت کنیم، ولی باید قادر باشیم رک و صریح حرف بزنیم و در عین‌حال دلنشین و خوب هم باشیم و بدانیم که این موضوع می‌تواند برداشتی که از ما می‌شود را ارتقاء دهد.

دست‌ها و ناخن‌های‌تان را همیشه پاک و پاکیزه نگه دارید. دست‌های‌تان را به طور منظم بشویید. ناخن‌های‌تان باید عاری از گرد و خاک و کثیفی‌های روزمره باشد. حواس‌تان باشد که انگشتان‌تان جای سوختگی یا جویدن گوشه‌ی ناخن را نداشته باشند چرا که در این صورت یک ظاهر عصبی از شما به نمایش می‌گذارند.

یک زمانی را به مدل مو و شانه کردن آن اختصاص دهید. بیرون رفتن از منزل با موهایی آشفته که تازه از خواب بیدار شده‌اید حتی در مواقع بسیار نادر و استثنایی هم خوب نیست. موهای‌تان را همواره بشویید و مرتب شانه بزنید. البته اگر زمان کافی و تمایل دارید می‌توانید از یک کرم مو یا ژل نیز استفاده کنید ولی حواستان باشد که زیاده‌روی نکنید. این بر خوش‌تیپ شدن شما تأثیر می‌گذارد.

از پوست‌تان مراقبت کنید. بسیاری از افراد آب‌رسانی خوبی به پوست‌شان ندارند و با نامهربانی نسبت به پوست‌شان رفتار می‌کنند. سعی کنید سرتاسر صورت خود را به طور کامل بشویید، مخصوصا وقتی که یک فعالیت فیزیکی انجام داده‌اید. آقایان باید همواره مراقب باشند که روی صورت‌شان نشانی از زخم یا بریدگی تیغ نباشد. اگر صورت‌ شما جای جوش و آکنه دارد حتما در نخستین فرصت با یک متخصص پوست و زیبایی مشورت کنید و راه درمان مناسبی را بیابید.

مطلب مرتبط: ۱۰درمان خانگی برتر برای رفع چین و چروک پوست

دوش بگیرید. این کار را هر روز انجام دهید، چرا که هم باعث می‌شوید تمیز به نظر بیایید و هم رایحه‌ی خوبی از شما به مشام می‌رسد.

غذای سالم بخورید. غذای سالم خوردن به شما کمک می‌کند تا هم وزن‌تان را در حالت متعادلی نگه دارید و هم از بیماری‌ها دوری کنید، هم‌چنین باعث می‌شود خوش‌چهره به نظر بیایید و پرانرژی باشید.

خوب بخوابید. داشتن ۸ ساعت خواب در شبانه‌روز به طور شگفتی‌آوری در خوش‌چهره بودن شما موثر است، چرا که یک انرژی و سلامت را از شما به نمایش می‌گذارد. این هم یک راه عالی برای این‌که بدانیم چگونه خوشتیپ باشیم .

به طور منظم تمرینات ورزشی انجام دهید. بخشی زیادی از خوش‌تیپ بودن شما به هیکل و اندامتان برمی‌گردد. ورزش منظم نه تنها کمک می‌کند وضعیت ظاهری، اعتماد به نفس، و انرژی بهتری داشته باشید، بلکه باعث می‌شود اندروفین در خون شما ترشح شود که باعث ایجاد یک احساس خوشایندی در شما می‌شود و همین امر منجر می‌شود در نظر دیگران جذاب‌تر شوید.

منبع: لایف هک

 

برچسب ها lifehackلایف هکپریسا جعفریچطور خوش تیپ به نظر بیاییمچگونه خوشتیپ باشیم

خانم خوش تیپ و باوقار همیشه تمیز و مرتب لباس می پوشد، به اندازه آرایش می کند و عطر خاص می زند. رازهای خوش تیپی و جذابیت خانم های باوقار را بشناسید. برخی از خانم ها همیشه جذاب و خوش تیپ به نظر می رسند .

این افراد در لباس پوشیدن و ظاهر خود نکاتی را رعایت می کنند تا در هر موقعیتی شیک و با وقار باشند زیرا باوقار بودن باعث می شود زنانه، جذاب، و کامل بنظر آیند. اگر کنجکاو شده اید و می خواهید بدانید راز خوش تیپ و با وقار به نظر رسیدن این خانم ها چیست این بخش از دنیای مد نمناک را مطالعه فرمایید.

تمیز باشید

یکی از مهم ترین رازها برای خوش تیپ بودن رعایت بهداشت و تمیزی است . شما اگر تمیز و مرتب نباشید حتی اگر لباس برند نیز بپوشید ، خوش تیپ به نظر نمی رسید پس ابتدا بهداشت را تمرین کنید. همیشه در مواقع لزوم دوش بگیرید و موهایتان را تمیز نگه دارید. مسواک بزنید و برای اینکه بوی تازگی و طراوت بدهید ، دئودورانت استفاده کنید.

چطور خوش تیپ باشیم

مرتب باشید

مرتب بودن در خوش تیپ به نظر رسیدن شما بسیار تاثیر گذار است . پس قبل از بیرون رفتن موهایتان را شانه بزنید و ناخن های خود را همیشه تمیز و در اندازه متعادل نگه دارید. برای تمیز و مرتب بودن لازم است شما موهای زائد بدنتان اصلاح نمایید .

ابرو ها و صورتتان را تمیز نگه دارید

نحوه آرایش کردن شما بر روی دیگران تاثیر می گذارد . اگر لباس هایتان عالی و شیک باشد اما شما ابتدایی ترین کار آرایشی را که اصلاح موهای زائد صورت و تمیز بودن ابروهاست را انجام ندهید در نظر دیگران یک خانم نا مرتب جلوه خواهید کرد. حتی اگر نمی خواهید آرایش کنید اما حتما ابروها و صورتتان را تمیز نمایید.

بیش از حد آرایش نکنید

یک خانم خوش تیپ ، زیبایی طبیعی چهره خود را با آرایش های زیاد از بین نمی برد . او همیشه به اندازه آرایش می کند پس اگر می خواهید مثل خانم های جذاب آرایش نمایید ابتدا برای یکدست شدن پوستتان از کانسیلر، کرم پودر و یا پودر استفاده کنید.

ازخط چشم و ریمل بسیار کم استفاده نمایید . سایه چشم و رژ لبتان نیز باید رنگ های ملایمی مانند خاکستری یا قهوه ای داشته باشند اما در بعضی از مواقع مثل هنگام دعوت برای صرف عصرانه ، از رژ لب های پررنگ تر مانند قرمز روشن استفاده کنید .

به طریقه ایستادن ، نشستن و راه رفتنتان دقت نمایید

یکی از مشخصه های با وقار بودن طرز صحیح ایستادن و نشستن است . در بخش دنیای مد نمناک می خوانید که یک خانم با وقار برای اینکه در نظر دیگران لاغرتر و خوش اندام تر به نظر آید ، صاف و زیبا می ایستد و هنگام نشستن نیز هیچگاه قوز نمی کند . راه رفتن شما تاثیر زیادی در خوشتیپ به نظر آمدنتان می شود. خودتان تصور کنید که شل، کج و یله راه رفتن، تا چه حد می تواند باعث ایجاد منظره بدی در تیپ و استایل شما شود.

خوشبو باشید

اگر می خواهید دیگران تصویر خاصی از شما در ذهنشان داشته باشند ، حتما باید بوی خوبی بدهید . برای اینکه کسی بوی خوبی دهد لازم است که تمیز باشد واز یک عطر ملایم استفاده نماید . بهترین عطر و بوها برای خانم ها عطر گل یاس، رزو عنبر هستند.

موهایتان را صاف کنید

یکی از رازهای زیبایی و خوش تیپ بودن زنانی مانند آدری هپبورن، ورونیکا لیک و یا نیکول کیدمن داشتن موهای زیبا و صافمی باشد . اگر شما نیز می خواهید مانند این خانم ها زیبا و جذاب و با وقار به نظر برسید، مدل مویی را انتخاب کنید که بتواند موهای ابریشمی تان را به بهترین نحو نشان دهد و ویژگی ها و استایل لباس پوشیدن تان را به نمایش بگذارد.

لاک بزنید

سعی کنید ناخن هایتان را همیشه مرتب نگه دارید و ناخن های خود را مانیکور کنید . ناخن های خود را لاک بزنید و برای لاک زدن از همه رنگ ها حتی رنگ مشکی نیز استفاده نمایید . شما می توانید از انواع رنگ های لاک در مراسم مختلف استفاده نمایید و با وقار به نظر برسید . بهترین رنگ لاک برای ناخن ها، صورتی روشن، رنگ خود ناخن و یا فرنچ مانیکور هستند.

رنگ لباس تان را متناسب با فرم بدنتان انتخاب نمایید

طوری لباس بپوشید که خودتان احساس اعتماد به نفس داشته باشید . شما می توانید با توجه به اندامتان رنگ لباس خود را انتخاب کنید مثلا اگر اندام پری دارید و می خواهید لاغر به نظر برسید بهتر است از رنگ های تیره استفاده نمایید و یا اگر پایین تنه شما از بالا تنه تان بزرگ تر است شلوار و یا دامنی به رنگ تیره و تاپ و بلوزهایی به رنگ روشن انتخاب نمایید. همچنین اگر می خواهید در نظر دیگران جذاب به نظر آیید حتما لباس هایتان را با هم ست کنید و رنگ های مرتبط با یکدیگر بپوشید.

متناسب با موقعیت ها لباس بپوشید

لباس شما در موقعیت های متفاوت باید با هم فرق داشته باشد مثلا شما برای خوش تیپ به نظر رسیدن در مهمانی های رسمی باید رسمی لباس بپوشید و در مهمانی های دوستانه ، تیپ زیبا و غیر رسمی بزنید.

لباس های اندازه تن خود را انتخاب کنید

گران قیمت بودن لباس ها برای خوشتیپ شدن شما کافی نیست بلکه شما باید لباس هایی را انتخاب نمایید که اندازه تان باشند، نه کوچکتر و نه بزرگتر.

کفش تان باید تمیز و براق باشد

کفش ها بخش ناطق تیپ شما هستند زیرا اولین بخش از ظاهرتان که بیننده به آن سریعا توجه می کند کفش ها هستند پس برای کفش های تان خوب خرج کنید و کفش خوبی را انتخاب نمایید و همیشه سعی کنید کفش های تان تمیز باشند و از تمیزی برق بزنند.

لباس شب و روز را جدا کنید

لباس هایی که برای مهمانی شب و مهمانی های روز انتخاب می کنید باید متفاوت باشند. برای جذاب به نظر رسیدن در مهمانی شب لباس بلند و در مهمانی روز لباس کوتاه و ساده بپوشید.

اکسسوری اضافی استفاده نکنید

هیچ چیز به اندازه یک گردنبند بلند و طرح دار، نمی تواند باعث خوشتیپ شدن شما شود اما استفاده از اکسسوری های زیاد نیز تیپ شما را خراب و شلوغ نشان می دهد پس در پوشیدن اکسسوری ها نیز اعتدال را رعایت کنید.

ژاکت /
بلاگ ژاکت / آموزشی / چگونه خوشتیپ باشیم


تاریخ آخرین بروزرسانی 23:38 – 2020/10/01

چگونه خوش تیپ باشم : در این جا راز های خواهیم گفت که با دانست آنها دل هر بینده ای را بدست میاریدبا خواند این مطلب جواب این سولات را خواهید گرفت

بخشی از جواب : اولین ویژگی یک انسان خوشتیپ، یک هیکل زیباست ، 2) نظافت شخصی اوست و 3) لبخند اوست راز ها ادامه در مقاله نوشته شده است و همچنین به شرح هرکدام در مقاله موجود است

بخشی از جواب : اولین ویژگی یک خانوم خوشتیپ این است که این موارد را همراه خود دارند، یک پیراهن مشکی 2) کیف دستی شیک 3) کفش های عالی با پاشنه های بلند 4) عطری خوش بو 5) اعتماد به نفسادامه در مقاله نوشته شده است و همچنین شرح هرکدام در مقاله موجود است

چطور خوش تیپ باشیم

بخشی از جواب : اولین ویژگی یک بانویی خوشتیپ و باوقار تمیز بودن، 2) مرتب بودن، 3) بیش از حد آرایش نکردن، 4) خوش بو بودن، 5) لباس مناسبادامه در مقاله نوشته شده است و همچنین شرح هرکدام در مقاله موجود است

بخشی از جواب : اولین ویژگی یک مرد خوشتیپ اصلاح کردن روزانه ، دوم مرطوب بودن صورت ، سوم مو های جو گندمی و راز خوشتیپ بودن ، چهارم دندان هایی سفید ، پنچم …..ادامه در مقاله نوشته شده است و همچنین به شرح هرکدام در مقاله موجوداست

بخشی از جواب : اولین ویژگی یک مرد جوان خوشتیپ داشتن اعتماد به نفس هست چند نکته اعتماد به نفس لبخند برنید ، صاف بایستید،به چشم دیگران نگاه کنید،2) استایل خود را بهبود بدهید 3) روی صدا خود کار کنیدادامه در مقاله نوشته شده است و همچنین شرح هرکدام در مقاله موجود است

خب بدون مقدمه میرم برای گفتن راز های که می توانه جذابیت شما رو چندین برابر کنه پس با بلاگ ژاکت همراه باشید

دختران و پسران بسیاری روز خود را در فروشگاه بزرگ صرفه انتخاب و خرید محصولات متفاوت می‌کنند.فقط به خاطر یک دلیل آن هم خوشتیپ بودن هست متأسفانه در سال‌ها اخیر با افرادی مواجه می‌شوید که فقط خوشتیپ بود را در داشتن چندین نوع لباس گران‌قیمت می‌بینند.امروز من قصد دارم تا به شما نشان دهم خوشتیپ بود یک علم هست نه صرفا خرید های گران قیمت پس بیایید.شروع کنیم جواب دادن سوالات بیاید ابتدا به صورت چک لیست فقط آن ها را نام بریم و بعد هرکدام را توضیح بدهیم

شاید برایتان جالب باشد که بدانید نقش هیکل شما در دید دیگران مهم تر از اثر لباس هایتان هست اما چطور این موضوع بهتون ثابت کنیم شاید اگر این داد های آماری رو بنید راضی بشید (:ولی قبل از اون بهتر تجربه شخصی رو زبان فرد دیگی بشنوید که طی مصاحبه ای با تیم ما ثبت شده.{به دلیل حریم شخصی از بردن نام او معذور هستیم }

در یکی از پرسش نامه های ما که به صورت عمومی انجام شد.یکی از سولات آن این بود بیشترین جذابیت افراد از نظر شما به چه دلیلی است لطفا توضیح دهید لازم به ذکر هست این نظر توسط یک خانوم ثبت شده هست.جواب به این گونه بود : در نگاه اول بیشترین چیزی که توجه من رو جلب می کنه:بالاتنه ای یک مرد مورد توجه من هست.

به‌صورت روزانه مرطوب‌کننده استفاده کنید مرطوب‌کننده غذای پوست شما هستند. و ضمن متعادل ساختن ph پوست و التهاب‌های پوستی پس از اصلاح را کاهش می‌دهند.استفاده مستمر از مرطوب‌کننده یکی از کارهای ساده درعین‌حال تأثیرگذار برای شادابی پوست است.

خاطرتان هست که پدربزرگ ما چطور هرروز اصلاح می‌کردندو صورتی صاف و مرتب داشتند؟ اگر صورت شما بعد از اصلاح دستی کم از میدان با جنگ ندارد، باید سنت پدربزرگ‌ها را در پیش بگیرید. تیغ‌های جدید، بااینکه اصلاح کاملی را برایتان به ارمغان می‌آورند، اما باعث از بین رفتن چربی طبیعی تحت پوشش دهند.و درنتیجه ایجاد شکاف و بریدگی‌های ریز پوستی می‌شوند. اما راه‌حل چیست؟استفاده از خودتراش قدیمی درست مثل آنهایی که پدربزرگ‌های آن استفاده می‌کنند.

تابه‌حال فکر کرده‌اید چرا بعضی‌ها باوجود سن بالا، پوستی جوان و بدون چین‌وچروک دارند؟شاید با خودتان بگویید که اینها نتیجه عمل‌های جراحی و تزریق بوتاکس است؛ شاید درست باشد ولی فقط این نیست، یکی از عوامل اصلی چین‌وچروک پوست، نور آفتاب و اشعه‌ی ماوراءبنفش آن است که به‌سادگی قابل‌پیشگیری و مقابله است. اگر می‌خواهید از پیری زودرس و ابتلا به سرطان در امان بمانید، عادت کنید که روزانه از کرم ضد آفتاب استفاده کنید

دست‌های شما چه شکلی به نظر می‌آیند؟ نرم و تمیز هستند؟ هنگام دست دادن با افراد اولین تماس فیزیکی از طریق دست‌ها برقرار می‌شوند.بنابراین ترس‌های خود را به‌صورت مرتب با آب و صابون بشویید و از کرم‌های نرم‌کننده استفاده کنید. فراموش نکنید که ناخن‌های خود را کوتاه کنید و همواره زیرا آنها تمیز نگه‌دارید توجه داشته باشید. گاهی اوقات در طول روز ممکن است کفش‌های خود را دربیاورید و کاری نکنید که باعث ناراحتی دیگران شود شستشوی پاها و استفاده از جوراب‌های نور بهترین کاری است که می‌توانیم انجام دهید.

خیلی‌ها جرج کلونی را مرد جذاب و خوش‌تیپ می‌دانند. بدون شک موهای جوگندمی این بازیگر هالیوودی در جذابیت وی نقش مؤثری دارند درواقع این رنگ مو، آقایان را بسیار جذاب و خوشتیپ می‌کند. بعض یا به‌صورت ژنتیکی دارای موهای خاکستری هستند و برخی دیگر بارنگ کردن موهای خود را جوگندمی می‌کنند اگر شما جزو گروه دوم هستید برای داشتن موهای جذاب به‌صورت ماهانه آنها را کوتاه و رنگ کنید.توجه داشته باشید که موهای رنگ‌شده معمولاً خشک‌تر از حالت طبیعی است بنابراین از شامپوهای نرم‌کننده و حالت‌دهنده استفاده کنید.

برای داشتن پوستی زیبا و جوان استفاده از ماسک‌های صورت که از بهترین توصیه‌های است که می‌توان کرد. فرایند جوان‌سازی و مراقبت از پوست شامل پاک‌سازی، ماساژ و اسکراب (لایه‌برداری) است چه کرم‌ها و ژل‌های مخصوصی برای این کار وجود دارد توصیه می‌شود با توجه به نوع پوست خود و با نظر متخصص پوست یک بار در ماه به شکل ویژه‌ای از پوست خود مراقبت کنید.

چطور می‌توانید با دندان‌های زرد و قرار ملاقات بروید یا بی‌مهابا بخندید؟ داشتن دندان‌های سفید راز خوش‌تیپ بودن است که در زندگی حرفه‌ای هر فرد تأثیر زیادی دارد در کنار مسواک زدن مرتب و داشتن عادت‌های سالم زندگی بهترین راه برای داشتن دندان‌های بلیچینگ یا سفید کردن دندان‌ها هر ۶ ماه یک‌بار است.

بوی خوب دادن ساده‌ترین کاری است که می‌توانیم انجام دهیم بدن خود را با صابون‌های معطر شستشو دهید. لباس‌هایتان را مرتب تعویض کنید و به‌صورت روزانه از اسپری ضد عرق استفاده کنید یکی از عادت‌های افراد و خوش‌تیپ عطر زدن است بوی بدن و رایحه عطر شما، خاطره‌ای از شما در ذهن دیگران می‌سازد که همیشه یادآور شخصیت شماست.

توجه به پوست صورت آنها اهمیت دارد که بارها در این مطلب به آن اشاره کردیم اینکه صورت خود را چگونه بشویید کاملاً به نوع پوست شما بستگی دارد اگر بخش‌هایی از پوست شما دارای آکنه یا بافت چربی است توصیه می‌کنیم یک قسمت‌های دیگر صورت خود را بشویید و سپس به سراغ آن قسمت‌ها بروید برای داشتن پوست سالم و شفاف لایه‌برداری از پوست پست و فراموش نکنید.

شاید این مورد باید در اول لیست قرار می‌گرفت؟

زیرا اگر سایر موارد هم کاملاً انجام شود. با داشتن موهای مرتب و اصلاح‌شده به‌اندازه کافی آراسته به نظرخواهید رسید.ممکن است بگویید فرقی نمی‌کند کدام آرایشگاه بروید زیرا هر مدل مو که بگویید او کار خودش را انجام می‌دهد.به‌هرحال داشتن یک آرایشگر ثابت بهتر از تغییر مداوم آن است. زیرا آرایشگری که چند بار پیش او رفته‌اید سر شمارا می‌شناسد.و احتمالاً به زبان مشترکی رسیدید و همیشه مدل موی ثابتی را بر را بر روی سر مبارک پیاده می‌کند.

خیلی ناقصه ولی خب جالب بود من واقعا منتظر نسخه کامل شده این مطلب هستم چون تا اینجا خیلی کمک به من کرده عالی بود ممنون از شما امیدوارم سریع تر کامل بشه ممنون میشم اگه کاملش کردید به بنده ایمیل بزنید تا بیام مطالعه اش کنم ممنون از شما روز خوش

خیلی عالی بود ممنون بابت این مقاله خوب

چگونه خوشتیپ و جذاب باشیم پسرانه : در ادامه به مباحث مهمی در این ارتباط باشما در میان میگذاریم پس با ما همراه باشید ۱۳

آموزش های تاکردن لباس با فیلم (آپدیت مرداد ماه 99)  چهار ویدیو آموزش برتر درباره ی تا کردن لباس تاکردن لباس : آموزش تاکردن لباس

همه‌ی مابه دنبال این هستیم که چگونه خوشتیپ باشیم برای همین تمام راز های چطور خوشتیپ بودن را در اینجا برایتان نوشتیم اگرمی خواهید خوشتیپ باشید وارد شوید

کدام تیپ های مردانه زنان را جذب می کنند؟ باهم بحث می کنیم درباره : درست هست که خانوم های به جزییات توجه خیلی زیاد

فروشگاه ژاکت

عضویت خبرنامه

ژاکت را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

استفاده از مطالب بلاگ ژاکت فقط برای مقاصد غیرتجاری و باذکر منبع بلامانع است.کلیه حقوق سایت متعلق به فروشگاه ژاکت می باشد

تازه ترین مقالات


خرید ماست ساز پونته


این ست نوزادی رو برای یلدا باتخفیف بخر

 

چگونه خوش تیپ باشیم؟

 

چطور خوش تیپ باشیم

اولین ویژگی یک انسان خوشتیپ، یک هیکل زیباست، نظافت شخصی اوست و لبخند اوست راز ها ادامه در مقاله نوشته شده است و همچنین به شرح هرکدام در مقاله موجود است

 

مهمترین نکته برای خوشتیپ بودن این است که خوش اندام باشید. با لباس هایی که انتخاب می کنید می توانید خود را چاق، لاغر، قدبلند و یا قد کوتاه نشان دهید. مثلا اگر اندام گلابی شکل دارید باید لباس هایی با رنگ های تیره برای پایین تنه تان انتخاب کنید.

 

هرچیزی که مد شد شما مجبور نیستید آن را امتحان کنید، ابتدا باید فرم اندام و سبک استایل تان را در نظر بگیرید. اگر مثلا مانتو بلند مد شده و شما می دانید که این سبک مانتو به شما نمی آید پس بهتر است مد را بیخیال شوید و چیزی که به فرم اندام تان بیشتر می آید را بپوشید.

 

اولین ویژگی یک خانوم خوشتیپ این است که این موارد را همراه خود دارند، یک لباس ساده و تمیز، کیف دستی شیک، کفش های تمیز با پاشنه های بلند، خوش بو بودن، داشتن اعتماد به نفس.

 

اولین ویژگی یک مرد خوشتیپ اصلاح کردن روزانه، مرطوب بودن صورت و راز خوشتیپ بودن، دندان هایی سفید و … می باشد.

 

گزینه ی اول برای خوش تیپی آقایان، پوشیدن لباس مناسب در موقعیت و مکان خود، پوشیدن لباس مرتب و اتو کشیده است، صورت اصلاح شده و مرتب داشته باشید، موهای کوتاه کرده و شانه شده داشته باشید، خوشبو باشید، کفش های مرتب و واکس خورده داشته باشید.

 

خوش تیپی آقایان

 

لباس شما در موقعیت های متفاوت باید با هم فرق داشته باشد مثلا شما برای خوش تیپ به نظر رسیدن در مهمانی های رسمی باید رسمی لباس بپوشید و در مهمانی های دوستانه، تیپ زیبا و غیر رسمی بزنید.

 

گران قیمت بودن لباس ها برای خوشتیپ شدن شما کافی نیست بلکه شما باید لباس هایی را انتخاب کنید که اندازه تان باشند، نه کوچکتر و نه بزرگتر.

 

یکی از مهم ترین رازها برای خوش تیپ بودن رعایت بهداشت و تمیزی است . شما اگر تمیز و مرتب نباشید حتی اگر لباس برند هم بپوشید، خوش تیپ به نظر نمی رسید پس ابتدا بهداشت را رعایت کنید. همیشه در مواقع لزوم دوش بگیرید و موهایتان را تمیز نگه دارید. مسواک بزنید و برای اینکه بوی تازگی و طراوت بدهید، دئودورانت استفاده کنید.

 

رازهای خوش تیپی

 

مرتب بودن در خوش تیپ به نظر رسیدن شما بسیار تاثیر گذار است. پس قبل از بیرون رفتن موهایتان را شانه بزنید و ناخن های خود را همیشه تمیز و در اندازه متعادل نگه دارید. برای تمیز و مرتب بودن لازم است شما موهای زائد بدنتان اصلاح نمایید.

 

کفش ها بخش ناطق تیپ شما هستند زیرا اولین بخش از ظاهرتان که بیننده به آن سریعا توجه می کند کفش ها هستند پس برای کفش های تان خوب خرج کنید و کفش خوبی را انتخاب نمایید و همیشه سعی کنید کفش های تان تمیز باشند و از تمیزی برق بزنند.

 

برای خوشتپی خانم ها و آقایان از اکسسوری های مناسب و ست با لباس هایتان استفاده کنید. هرگز از اکسسوری های شلوغ و ناهماهنگ با لباس تان استفاده نکنید.

 

خانم ها هنگام بیرون رفتن از خانه حتما از کرم ضدآفتاب استفاده کنند. برای خوشتیپی هرگز از آرایش زیاد و غلیظ استفاده نکنید.

 

رازهای خوش تیپی خانم ها

 

برای خوش تیپ بودن همیشه از لباس و کیف و کفش و اکسسوری های ست استفاده کنید. تا خوش تیپ تر و جذاب تر به نظر برسید.

 

علاوه بر موارد بالا برای اینکه خوش تیپ تر به نظر برسید صاف بایستید و یا بشینید و با اعتماد نفس باشید.

چطور خوش تیپ باشیم

 

هرگز لباس چروک به تن نکنید.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

در جستجوی مد

خریدقسطی جهیزیه بدون نیاز به پرداخت اولیه


کارت تخفیف %20 کلیه هزینه های زیبایی


پاکسازی و رفع آلودگی هوای خانه


چنددقیقه ای بدون دردسر ماست سالم بساز!

هتل و بلیط مقصد موردنظرت رو آنلاین رزرو کن

درانتخاب همسرآینده‌تان دچارتردید شده‌اید؟


خدمات ایمپلنت بدون آسیب رساندن به لثه

چطور با هزینه‌ی کم، زیاد و راحت سفر کنیم؟


رسیدن به اوج لذت جنسی با این محصولات

بادکنک آرایی واجرای مدرن ترین تم های تولد


جشنواره فروش فرش با تخفیفات استثنائی


قبل از گرونی و شلوغی عید فرشت رو بخر!


جهیزیه ات رو قسطی وبدون پیش پرداخت بخر


فروشگاه سیسمونی آنلاین

Makan Inc.| All Rights Reserved – © 2013 – 2021


۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۰


توسط محمد رضا اهوارکی

اینکه می‌گوییم خانم های خوشتیپ این عادت ها را دارند به این معنی نیست که بعد از اینکه خوشتیپی را تجربه کرده‌اند این عادت‌ها را در زندگیشان قرار داده‌اند، بلکه این عادت‌ها موجب خوشتیپی همیشگی آنها شده است. در این زمینه مقاله ای تهیه کرده‌ایم و شما را با این عادات آشنا می‌کنیم. با ما همراه باشید تا ۱۵ عادت خانم های خوشتیپ به شما معرفی کنیم.

مطالب مرتبط:

چطور خوش تیپ باشیم

۱- انتخاب لباس عروس با توجه به فرم بدن

۲- ۵ لباس ضروری در کمد لباس هر خانم شیک پوش

۳- اصول انتخاب لباس مجلسی با توجه به فرم بدن

این کار به شما هم آرامش کافی و هم وقت کافی برای در نظر گرفتن لباس های مناسب را می دهد.

خانم های خوشتیپ

خودتان باید دست به کار شوید و قبل از اینکه دیر شود و صدای همه دربیاید برای میهمانی‌ها و مجالس آماده شوید. با این کار استرس خود را به طرز قابل توجهی کاسته‌اید.

ست لباس زنانه

لباس زیر ها از همه لباس های رویی که دیگران می بینند مهم تر هستند. سینه بندها و لباس زیر را از جنس‌های ابریشمی و سبک و نرم انتخاب کنید تا در آن‌ها راحت باشید. این خود یکی از مهم ترین ویژگی‌های خانم های خوشتیپ است.

یکی از روش‌هایی که به راحتی می‌توانید تیپ خود را ارتقا دهید و به جمع خانم های خوشتیپ بپیوندید این است که خیلی ساده از افرادی که شیک پوش بوده و شما علاقه دارید شبیه به آن‌ها شوید لباس بپوشید.

مدل لباس زنانه

لباس هایی که می‌پوشید باید با آب و هوا سازگاری داشته باشند تا در دید دیگران مسخره جلوه نکنند. این یکی از اصول خوشتیپ بودن است. بنابراین هرگز در تابستان لباس‌های جین و ضخیم و همچنین نایلونی نپوشید و به عکس در زمستان به فکر استفاده از لباس‌های پشمی باشید.

خانم های شیک پوش

در مجالس رسمی باید رسمی بپوشید و در مهمانی های دوستانه سعی کنید تا تیپ فوق العاده و در عین حال غیر رسمی خودتان را داشته باشید.

خانم های خوشتیپ

مهمترین رکنی که همیشه در مقاله‌های سایت چی بپوشم هم به آن اشاره می‌شود اندازه بودن و فیت بودن لباس‌هاست. لباس‌های شل و ول و یا خیلی تنگ هیچ وقت شما را آنطور که باید خوشتیپ جلوه نمی‌دهند.

لباس مجلسی زنانه

همیشه سعی کنید یک لباس یا یک اکسسوری گران قیمت را در تیپ خودتان بگنجانید. این آیتم می تواند به عنوان هسته تیپ شما عمل کند و آن را زیباتر جلوه دهد.

مدل لباس زنانه

حتما از خودتان بپرسید که الان چه اکسسوری خاصی مورد نیاز است. آیا باید جواهرات لاکچری داشته باشم؟ یا نه جواهرات و زیورآلات ساده هم می‌توانم انتخاب کنم؟ یا اصلا به سراغ انتخاب شال و روسری مناسب بروم؟ این مورد نیز از تکنیک‌های خانم های خوشتیپ است، که باید رعایت کنید.

خانم های خوشتیپ

این کار موجب چروک شدن و خراب شدن زودتر لباس ها می شود. البته در چی بپوشم به نکاتی اشاره کرده‌ایم که خیلی ساده و بدون نیاز به اتو چروک لباس را از بین ببرید.

بر اساس نوع لباس باید بدانید که آن را تا کنید یا آویزان کنید. شلوارها و لباس های مجلسی را آویزان کنید و سویشرت ها و آیتم ها پشمی را تا کنید و در کشو قرار دهید. خانم های شیک پوش همگی از یک اصل مهم پیروی می‌کنند و آن نظم در کمد لباس است.

انتخاب کفش پاشنه بلند و همچنین یک جفت کتانی مناسب همگی به این بستگی دارد که چه زمانی و در چه مکانی می‌خواهید آن‌ها را بپوشید. اساسا پوشیدن کفش پاشنه بلند در محل کار و کفش تخت زنانه در مهمانی انتخاب صحیحی نخواهد بود.

قبل از خشک شویی حتما لباس‌ها را بر اساس جنس آنها تفکیک کنید. حواستان به لکه های ریز چای یا قهوه باشد و سریعا نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنید.

چطور خوش تیپ باشیم

مدل لباس مجلسی

همیشه لوازمی که در ترمیم و از بین بردن لکه های لباس شما کمک حالتان هستند را به همراه داشته باشید. یک نخ و سوزن برای دوختن پارگی‌های جزیی و گیره و چسب و  از این قبیل موارد که شما را در مواقع اورژانسی کمک کند.

مدل لباس شب

سعی کنید همیشه با اعتماد به نفس کامل تیپ و استیل خودتان را داشته باشید و هیچ وقت به دنبال تقلید کردن از مد نباشید. سعی کنید آیتم های خاص را در هر زمانی انتخاب کنید.

لباس زنانه

۱- عطر را هرگز فراموش نکنید: همیشه سعی کنید لباس‌های خود را تمیز و خوشبو نگه دارید. عطر و رایحه دیدنی نیستند ولی به اندازه رنگ لباس‌ها می‌توانند روی اطرافیان شما تاثیر بگذارند.

ست لباس زنانه

۲- لباس طرح دار نپوشید: طرح‌های شلوغ باعث می‌شوند لباس شما خیلی زودتر قدیمی به نظر برسد. چون این طرح‌ها معمولا برای یک فصل یا حداکثر یک سال مد خواهند بود. سعی کنید لباس‌هایتان را عمری انتخاب کنید نه برای چند ماه!

لباس زنانه شیک

۳- رنگ‌های خنثی بپوشید: این مسئله که کدام رنگ‌ها مد روز هستند و کدام رنگ‌ها نامناسب هستند بستگی زیادی به زمان و مکان دارد. برای مثال، به لباس‌های قدیمی مادرتان نگاهی بیاندازید. برای اینکه همیشه زیبا به نظر برسید باید استایلی را انتخاب کنید که وابسته به زمان و دوره خاصی نباشد. و این تنها با انتخاب رنگهای تیره و یا خنثی محقق خواهد شد.

ست لباس کرم

۴- به یک خیاط معتبر مراجعه کنید: شاید راز خوش استایل بودن ستاره‌های مد همین باشد. گویی لباس برای تن آنها دوخته شده است. اکثر این افراد از استایلیست‌های شخصی استفاده می‌کنند و لباس‌های خود را به خیاط سفارش می‌دهند. شاید سفارش لباس به خیاط از خرید آماده لباس هم ارزان‌تر و به صرفه‌تر باشد.

۵- آرایش ساده و کم را فراموش نکنید: استفاده از یک رژ لب خوشرنگ می‌تواند چهره شما را به کلی تغییر دهد. البته اشتباهی که اکثر خانم‌ها آن را مرتکب می‌شوند این است که زیاد آرایش می‌کنند که این یک غلط بزرگ است.

محبوبترین مطالب

مطالب مرتبط

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

قطعا اصول لباس پوشیدن بسیار مهم تر از انتخاب لباس
است باید بدانید که چه لباس هایی را باید بر تن کنید  که با استایل
و اندام شما مطابقت داشته باشد در ادامه مطلب از پرشین وی
راز و رمزهایی که چگونه خوش تیپ باشیم را برایتان به اشتراک خواهیم
گذاشت

هرچند هر فردی ممکن است به پوشیدن نوعی از این لباس‌ها خوگرفته باشد ولی رعایت این اصل ساده هم راحتی
بیشتری ایجاد می‌کند و هم موقعیت شناسی شما، تحسین دیگران را برمی‌انگیزد.
برای محل کار نیز مناسب با نوع کارتان باید لباس انتخاب کنید.

مدیران باید از لباس‌های رسمی چون کت و شــــلوار و مانتوهایی از پارچه‌های سنگین چون کرپ استفاده کنند.
پزشکان و متخصصان نیز در همین گروه جای می‌گیرندحتی اگر سراغ مارک‌های معروف نروید، با دانستن چند اصل می‌توانید
خوش‌پوش باشیکم یا زیاد، همه آدم‌ها در پی داشتن ظاهری آراسته‌تر و به روایت ساده، خوش‌تیپ‌تر شدن هستند.مارک‌های مختلف طراحی
و دوخت لباس نیز، روز به روز اضافه می‌شوند تا با خالی کردن جیب شهروندان در راستای خوش‌تیپ شدن به
آن‌ها کمک کنند.

در فروشگاه‌های مارک‌های تجاری شناخته شده و شناخته نشده با حجم انبوهی از کیف، کفش، شلوار، بلوز، پیراهن و…
روبه‌رو می‌‌شویم که از طراحی‌های زیبا و رنگ‌های متنوع برخوردارند.
این لباس‌ها می‌توانند، بیشتر سلیقه‌ها را راضی کنند اما تا خوش‌تیپ‌شدن هنوز راه طولانی‌ای پیش‌رو است؛ هم‌خوانی و هماهنگی این
لباس‌ها در کنار هم از انتخاب تک تک پوشش‌ها مهم‌تر و تاثیرگذارتر است.
بدون «مارک‌پوش» بودن، می‌توان ظاهری آراسته و تحسین‌برانگیز داشت اما استفاده از محصولات شرکت‌های خوش‌نام، خوش‌تیپ بودن را تضمین
نمی‌کند.

در هنگام انتخاب لباس با هر مارک و یا فارغ از نام و نشان، نکات ضروری وجود دارد که باید
مدنظر داشت و با اعمال آن‌ها خواسته خوش‌تیپی را به راحتی تامین کرد.
پیش از پرداختن به این نکات آموزشی و بیشتر کاربردی فراموش نکنیم، مد، سبک خاصی از پوشش است که در
دوره‌ای رواج پیدا می‌کند و محبوب می‌شود و آدم‌های مدپوش، همیشه خوش تیپ و تحسین برانگیز نیستند.

چطور خوش تیپ باشیم

● رنگی رنگی نباش

در انتخاب یک ست لباس نباید از بیش از سه رنگ استفاده کنید و تا آنجا که می‌توانید پوشش
خود را ساده نگه دارید.
استفاده از مکمل‌های رنگی، روش بسیار خوب و جذابی در کنار هم پیچیدن رنگ‌های مختلف است.
رنگ‌هایی که متضاد یکدیگرند، تکمیل‌کننده هم نیز هستند (مثلا بنفش و زرد یا آبی و نارنجی).
شلوار، کفش و کیف آبی را می‌تواند با بلوز زرد یا نارنجی پوشید.

نمونه معروف و رایج استفاده از رنگ‌های متضاد، هم‌نشینی سیاه و سفید است.
رنگ‌هایی که به هم نزدیک هستند، به نام رنگ‌های «هم‌خانواده» شناخته می‌شوند.
(مثل زرد و نارنجی) زمانی که می‌خواهید لباس بپوشید باید سعی کنید که از رنگ های متضاد و یا رنگ های
هم خانواده استفاده کنید.
استفاده از طیف یک رنگ مانند آبی تا سورمه‌ای، کرم تا قهوه‌ای، سبک خوبی را انتخاب رنگ لباس است.
اگر لباس‌هایتان روشن هستند، باید کفش‌هایتان نیز روشن باشند ولی اگر لباس‌های تیره بر تن می‌کنید، کفش شما نیز باید
تیره باشد.

● طرح و نقش کمتر

از چند پارچه طرح‌دار در کنار هم استفاده نکنید.
یک لباس طرح‌دار را در کنار لباس‌های ساده بپوشید تا وزین‌تر و خوش‌پوش‌تر باشید.
وقتی هم مجبور به پوشش لباس های طرح‌دار هستید از دو یا سه طرح مشابه فراتر نروید.پیشنهاد ما این است
که از لباس‌هایی استفاده کنید که تنها دارای یک طرح معین هستند(مثلا دارای گل‌های ساده سفید رنگ باشند) .

● پارچه مناسب

این باور قدیمی که نوع پارچه لباس، طبقه اجتماعی مصرف‌کننده را مشخص می‌کند، با راه‌ افتادن کارخانه‌های پارچه‌بافی و
تولید انبوه انواع پارچه از میان رفته است؛ اما هنوز هر پارچه جایی دارد.
خوب است بدانید که ابریشم از کتان رسمی‌تر است و چرم هم همیشه خیلی مردانه تر از فاستونی است.
برای اینکه در میان انواع پارچه های مختلف به دام نیفتید، بهتر است لباس های تابستانی و زمستانی خود را
از هم جدا کنید.

لباس‌های زمستانی معمولا کلفت‌تر، سنگین‌تر و زبر‌تر هستند.
پارچه‌های تابستانی نیز از الیاف طبیعی درست شده و بسیار نازک و خنک هستند.
در تابستان و زمستان به جنس پارچه‌ای که می‌خرید، دقت کنید.

● فصل‌ها و لباس‌ها

هر فصلی، نوع لباس خاص خود را از جهت جنس، طرح و رنگ طلب می‌کند.
رنگ‌های روشن، جنس‌های سبک و نازک و تی‌شرت‌ها و بلوزهای آستین کوتاه را برای تابستان نگه دارید و برای زمستان
سراغ رنگ‌های تیره چون قهوه‌ای، پارچه‌های پشمی و پلوورها و سایر لباس‌های گرم بروید.حتی پیشنهاد می‌کنیم در کمد لباس‌های خود
جایی را برای ذخیره لباس‌هایی که به درد فصل حاضر نمی‌خورند باز کنید.
بدین گونه هر بار انتخات مجموعه لباس مناسب، راحت‌تر و ساده‌تر است.

● شلوارهای خیلی بلند یا خیلی کوتاه

فارغ از جریان مد، پاچه‌های شلوار باید اندازه معقول و مناسبی داشته باشند؛ بدین‌گونه که شلوارهای رسمی و پارچه‌ای
باید تا بالای پاشنه کفش شما بیایند و شلوارهای جین می‌توانند تا انتهای پاشنه کفش نیز کشیده شوند.
قد هر شلواری که بیش از این اندازه باشد برای شما بلند است.

زمانی که راه می‌روید شلوار شما نباید آنقدر کوتاه باشد که جوراب هایتان از زیر آن معلوم شود.
زمانی که می‌نشینید شلوار شما نباید بیش از چند سانت به بالای جورابتان رود.
این‌ها، اصول کلی لباس پوشیدن به شکل رسمی و تعریف شده هستند ولی در سال‌های اخیر بسیار شاهد بودیم که
با سیل همه‌گیر مد، قد پاچه‌های شلوار از این حد کوتاه‌‌تر و بلندتر شده‌اند.

● شلوار گشاد، کمر باریک

اگر شما دارای کمر باریکی هستید و از لاغری پاهای خود رنج می برید،
(پاهای بلند اما کمر کوچکی دارید) از شلوارهای جین و ارتشی استفاده کنید که جیب آن در جلو قرار داشته
باشد و نه در طرفین.

یک حقه دیگری که در این جا می توانید به کار ببرید این است که شلواری خریداری کنید که بزرگتر
از سایز شما باشد.
این کار باعث می‌شود که اندام شما پرتر جلوه کند، همچنین قد شلوار نیز بلندتر شده و پاهای شما را
ناقص جلوه نمی‌کند.

● تی شرت هم قد دارد

اگر تی‌شرت شما خیلی بلند است، نباید آن را هیچ گاه داخل شلوار
خود کنید.
تی‌شرت باید کوتاه نباشد.
هر بالاپوشی که پایین‌تر از حد معمول باشد، بلند است و اگر بالاتر بایستد، برایتان کوتاه است.
بلندی و کوتاهی قد تی‌شرت هم بسیار تابع مد روز است.

● تی شرت های شلوغ

چون تی‌شرت از آن دسته لباس‌هایی است که در تابستان به تنهایی و در زمستان
در زیر تن‌پوش‌های زمستانی می‌توان پوشید، هنگام خرید بیشتر سراغ تی‌شرت‌های تک‌رنگ بروید و از پوشیدن لباس های پر زرق
و برق با طرح‌های شلوغ دوری کنید.
تی‌شرت‌های ساده، شیک‌ترند و خیلی راحت‌تر با پلوور و ژاکتهای مختلف ست می‌شوند.

● لباس های چروک

لباس چروک در اولین نگاه به چشم می‌آید و بسیار از وقار و تاثیری که
می‌توانید بر دیگران بگذارید، می‌کاهد.
اگر حوصله اتو و خشک‌شویی ندارید در خرید به جنس لباس مورد نظرتان دقت کنید.
در مواقع اضطراری مانند مسافرت هم می‌توانید بر روی محل چروکیدگی کمی آب بریزید و سپس سشوار را بر روی
آن بگیرید و با دست محل مورد نظر را صاف کنید.
با این کار لباس شما از آن چروکیدگی در می‌آید.

● هر لباسی، جایی داره

هر سبک لباسی، کاربـــری خاص خودش را دارد.
لباس‌های پرزرق و برق ، مناسب مــــهمانی‌ها و لبــاس‌هــــای اسپرت برای تفریح و سفر مناسب‌اند

گام اول

اعتماد به نفس داشته باشید. هیچ چیزی- نه استخوان‌بندی، نه مدل موها،
و نه حتی کفش‌های آن‌چنانی – نمی‌توانند به شما در تراوش حس اعتماد به نفس
کمک کنند. اعتماد به نفس را باید در وجودتان بارور کنید. گام‌های دو تا چهار می‌توانند
در این راه به شما کمک کنند. فقط حواستان باشد که به خودتان اعتماد به نفس کاذب ندهید، اعتماد به نفس باید از درون شما نشات بگیرد.

گام دوم

صاف بایستید. قوز کردن نه تنها باعث می‌شود دچار مشکلات ناحیه‌ی کمر و پشت‌تان
شوید بلکه نشان می‌دهد اعتماد به نفس کافی هم ندارید. به همین دلیل حسابی صاف بایستید.

گام سوم

لبخند بزنید. لبخند به شما ظاهر یک فرد خوشحال، با اعتماد به نفس، و پیشرو
را می‌دهد. هم‌چنین لبخند شما را از داشتن ظاهر یک فرد خسته و ناامید محفوظ می‌دارد.

گام چهارم

برای این‌که بدانیم چگونه خوشتیپ باشیم سعی کنید به چشم‌های دیگران خیره شوید.
این کار مودبانه‌ای است که وقتی با دیگران صحبت می‌کنید به چشم‌هایشان نگاه کنید.
به سایر قسمت‌های صورت‌شان خیره نشوید، ولی حفظ تماس چشمی خوب اعتماد به نفس و خاطرجمعی را نشان می‌دهد.

گام پنجم

حسی از یک سبک و سلیقه را بنا نهید. لباس‌های شما و چگونگی پوشیدن آنها
چیزهای زیادی در موردتان می‌گویند، و روی برداشت دیگران از شما تاثیر خواهند داشت.
پوشیدن لباس‌هایی که سایز شما نیستند به دیگران این را می‌گویند که برای شما اهمیتی ندارد چطور خودتان را نشان دهید.

سبک ویژه به یک چیز خاصی که می‌پوشید بستگی ندارد، می‌توانید یک لباسی را
به تن کنید که با آن راحت هستید، اما باید دقت کنید آن لباس برای وضعیت‌های غیررسمی، ورزشی، مدروز، یا سایر موقعیت‌ها مناسب است یا خیر.

چطور خوش تیپ باشیم

ایران / bazdeh

Copyright (c) 2006-2019 persianv.com All Rights Reserved

© باز نشر مطالب اختصاصی سایت فقط با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت persianv.com مجاز میباشد .

چطور خوش تیپ باشیم
چطور خوش تیپ باشیم
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *