چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است

 
helpkade
چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است
چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است

روش هایی وجود دارد که قدیمی ترها و مادر بزرگ های ما برای تشخیص جنسیت جنین خود آن زمان که خبری از سونو گرافی نبود ، از روی آنها جنسیت جنین خود را تشخیص می دادند و اغلب نیز این حدس ها درست از آب در می آمد .

اگر جنینتان هنوز آنقدر بزرگ نشده که سونوگرافی بتواند جنسیت آن را تشخیص دهد شما هم می توانید از این روش های قدیمی برای تعیین جنسیت کمک بگیرید و در اولین هفته های بارداری متوجه شوید جنینتان دختر است یا پسر. این روش های قدیمی را می توانید در این بخش از بخش نوزاد و بارداری نمناک بخوانید و با آن به راحتی جنسیت جنینتان را مشخص کنید.

جنین پسر است اگر:

حالت تهوع

چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است

اگر در اوایل بارداری دچار حالت تهوع نشده اید این امکان وجود دارد که جنین درون شکمتان پسر است.

رگ خونی داخل چشم

چشم عامل دیگری برای تشخیص پسر یا دختر بودن جنین است .اگر پلک پایین چشم را بکشید و به سفیدی چشمتان نگاه کنید . اگر رگ خونی داخل چشم به شکل حرف v در قسمت پایینی چشم راستتان باشد جنین پسر خواهد بود.

ضربان قلب

اگر ضربان قلب نوزاد کمتر از 140 در دقیقه باشد احتمالا جنین درون شکمتان پسر است.

مدل چاقی شکم

اگر شما فقط در قسمت شکم چاق می شوید و شکمتان مثل یک توپ بسکتبال می شود ، بدون تردید جنینتان پسر است.

تشخیص جنسیت جنین از روی موی پا

موی پا زن یکی از دیگر از عوامل تشخیص جنسیت جنین است اگر رشد موی پاها سریع باشد ،جنسیت جنین پسر خواهد بود و اگر رشد مو با زمان پیش از بارداری تغییری نکرده باشد نشانه داشتن دختر است .

چاقی صورت

اگر صورت مادر باردار در دوران بارداری چاق تر از قبل شده باشد جنین درون شکم او دختر اما اگر تغییری نسبت به قبل نکرده باشد جنین پسر است.

تنگی نفس

اگر مادر باردار در دوران بارداری تنگی نفس پیدا کند ،نشانه این است که پسری در شکم دارد اما اگر هیچ مشکلی در این رابطه نداشته باشد بدون تردید کودکتان دختر است.

مادر شکمو

اگر فعالیت مادر بارداردر آشپزخانه بیش از گذشته باشد نشانه این است که پسری در شکم دارد که او را شکمو کرده است ولی اگرمادر باردار وقت زیادی صرف پختن غذا نکند و فعالیت آشپزخانه او کم شود جنین دختر است.

موقعیت قرارگیری و لگد زدن و خواب جنین

اگر بچه در قسمت فوقانی شکم حس شود نشانه دختر بودن و اگر حرکت در ناحیه تحتانی شکم باشد جنین پسر است. جنین پسر لگدش را متوجه دنده مادر می کند ولی حرکات دختران بیشتر قسمت تحتانی شکم مادر است.

پسرها بیشتر به سمت راست تمایل دارند و دختران به سمت چپ لگد می پرانند . در موقع خواب پسر بیشتر در سمت چپ میخوابد در حالی که دختر سمت راست را ترجیح می دهد.

وزن پدر در طول دوران بارداری

اگر وزن پدر در طول دوران بارداری افزایش یابد و پدر جنین چاق شود این نشان دهنده این است که او قرار است صاحب پسر شود اما اگر وزن پدر تغییری نکند او صاحب یک دختر زیبا خواهد شد.

سردی پا ها

اگر پاهایتان سردتر از دوران قبل از حاملگی است شما قرار است پسر دار شوید .

خشکی دست

اگر دستهایتان خیلی خشک شود احتمالا جنین شما پسر می شود.

حاملگی خوشایند

شما قرار است پسر دار شوید اگر حاملگی برایتان بسیار خوشایند است.

رنگ ادرار

از روی رنگ ادرارمی توانید جنسیت جنین خود را تشخیص دهید ، اگر رنگ ادرار شما زرد روشن باشد جنین داخل شکمتان پسر است.

مقدار خواب

قرار است پسر دار شوید اگر در طول بارداری، اغلب احساس خستگی می کنید و دوست دارید فقط استراحت کنید.

حلقه ازدواج

با نخ حلقه ازدواجتان را روی شکمتان آویزان کنید، اگر حلقه دایره دایره بچرخد جنینتان پسر خواهد بود.

چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است

جمع سنتان با ماه حاملگی

شما پسر دار می شوید اگر سنتان را موقع حاملگی با عدد ماهی که در آن حامله شدید را جمع کنید، عدد زوج به دست می آید.

تغییرات سینه

اگر سینه راست شما در طول بارداری از سینه چپتان بزرگتر باشد شما پسر دار خواهید شد. اگر نوک سینه شما در طول بارداری تیره رنگ شود ، شما قرار است صاحب پسر شوید.

رفتار پرخاشگرانه

اگر مادر در طول دوران بارداری رفتار پرخاشگرانه از خود بروز دهد احتمالا جنین پسر در شکم مادر باردار می باشد.

سردرد

اگر در طول بارداری به سردرد دچار شده باشید ،شما صاحب پسر خواهیدشد.

جنین دختر است اگر :

حالت تهوع

اگر شما در اوایل بارداری اول صبح حالت تهوع داشته باشید امکان دارد که جنینتان دختر شود.

ضربان قلب

جنین شما دختر است اگر ضربان قلب نوزاد حداقل 140 در دقیقه باشد.

چاقی پاها

اگر مادر باردار در قسمت های ران و باسن چاق شود، جنین او دختر خواهد بود.

مدل شکل شکم

مادر باردار صاحب فرزند دختر شکمش شکل هندوانه به خود می گیرد.

تغییرات سینه

اگر سینه ی سمت چپتان بزرگتر از سمت راست باشد جنین داخل شکم شما دختر خواهد بود.

هایلایت قرمزمو

احتمالا جنین داخل شکمتان دختر است اگر موهایتان هایلایت قرمز می گیرد.

خوردن غذا

مادر بارداری که درون شکمش جنین دختر دارد ، به غذاهای شیرین و میوه جات و آب پرتقال علاقه مند است. مادر باردار صاحب جنین دختر هیچ وقت ته مانده ی نان را نمی خورد.

بارداری ناخوشایند

مادر صاحب جنین دختر در دوران بارداری نسبت به حالت عادی حال خوبی ندارد.

 

اخلاق در دوران حاملگی

مادر صاحب جنین دختر در دوران حاملگی بداخلاق و ترشرو می شود.

تغییرات سینه

اگر سینه هایتان طراوت خاصی داشته باشد جنینتان دختر خواهد بود.

رنگ ادرار

مادر باردار صاحب جنین دختررنگ ادرارش زرد تیره می شود.

جوش زدن صورت

اگر صورتتان بیش از همیشه جوش می زند احتمالا جنینتان دختر است .

 

حلقه ازدواج

اگر حلقه ی ازدواجتان را با نخ روی شکمتان آویزان نگاه دارید، به اطراف بچرخد ، جنینتان دختر خواهد بود.

جمع سنتان با ماه حاملگی

شما قرار است صاحب دختر شوید اگرسنتان را موقع حاملگی با عدد ماهی که در آن حامله شدید را جمع کنید، عدد فرد به دست آید . اگر حجم پایین تنه مادر آبستن اضافه وزن یابد کودک حتما دختر خواهد بود .

چاقی صورت

اگر صورت مادر در دوران بارداری چاقتر و تپل تر از قبل شود مادر دختر در شکم دارد .

طریقه نفس کشیدن

اگر نفس کشیدن برای زن باردار دشوار نباشد ، بدون تردید کودک او دختر است.

 

پسر یا دختر؟ این یکی از اولین سوالاتی است که مردم از زنان باردار می پرسند، در میان سوالات معمولی دیگر ، پیش بینی جنسیت بچه سرگرم کننده است و کنجکاوی شدیدی را به همرا دارد ، به عنوان والدین، در مورد خودتان و دیگران کنجکاو می شوید شما همچنین می توانید بعضی از اتفاقات را مورد سنجش قرار دهید اما آیا می توانید جنسیت نوزادخود را به سادگی با دیدن نشانه ها و روش هایی قدیمی و بدون سونوگرافی یا هر فن آوری پزشکی دیگری پیش بینی کنید؟

جالب است بدانید که در زمان های قدیم بسیاری از زنان به رحم نگاه می کردند ، در مورد برآمدگی حاملگی صحبت نمی کنیم بلکه فرم و حالتی که رحم در وضعیت بارداری دارد منظور ماست؛ من به یاد دارم کسی از من در مورد نوع برجستگی نوزاد من پرسیده بود، اینکه بیضی شکل یا دایره ای شکل است من نمی دانم آن موضوع چطور می تواند جنسیت نوزاد را تشریح کند و چگونه از نظر پزشکی و یا منطقی اثبات می شود اما چیزهای جدی تری ،درباره حدس زدن جنسیت بچه نیز وجود دارد.

چطور مادرانمان می توانند به درستی حدس بزنند در اغلب اوقات حتی قبل از اینکه روش هایی مانند اولتراسوند وجود داشته باشد؟ یا این راز خانوادگی است که تنها در همان خانواده نگهداری می شود؟ آیا یک هنر است؟ آیا دارای نوعی از تحمل فیزیکی میباشد یا فقط یک تظاهر ساده است؟ در حالی که در زمینه پزشکی به اندازه کافی برای رفع این داستان های قدیمی، دلیل و مدرک نقض آن آورده شده، اما این داستان ها فراموش نمی شوند آیا می دانید چرا؟

خب، گاهی اوقات آنها بدون هیچ دلیلی درست پیش بینی می کنند ، اتفاقی؟ هیچ کس نمی داند اما در این بخش از نمناک چند راه جالب برای پیش بینی جنسیت نوزاد شما وجود دارد که توصیه می کنیم بخوانید و شگفت زده شوید.

1. آزمایش مخلوط درانو (یک ماده تمیز کننده و باز کننده لوله است)

چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است

تقریبا دو قاشق غذاخوری درانو را در روی یک شیشه ادرار صبحگاهی بریزید ،منتظر واکنش شیمیایی و پر دودش بمانید اگر مخلوط قهوه ای شود، پسر است اما اگر مخلوط تغییری نکند، دختر است. در موارد خاص، مخلوط می تواند زرد یا آبی شود به دلیل مخلوط ادرار و مواد شیمیایی، اما آنچه شما از رنگ نهایی متوجه می شوید، مهم است. علاوه بر این، توصیه می شود زنان باردار از این واکنش های شیمیایی دوری کنند.

این تست برای کسانی که از سیر نفرت دارند، مناسب نیست ؛ بوته سیر را بخورید. اگر پوست شما برای مدت طولانی بوی بدی می دهد، شما یک پسر دارید اگر شما هیچ بوی بدی نمیدهید، یعنی بچه دختر است.

ادرارتان را در یک فنجان شفاف حاوی دو قاشق غذا خوری پودر بریزید اگر مخلوط مانند نوشابه گاز دار شد، پسر دارید اگر مخلوط صاف ماند به این معنی است که شما یک دختر دارید.

آن را خرد کنید ؛ تکه هایش را در یک کاسه قرار دهید. آب جوش را در کاسه حاوی تکه های کلم قرمز ریخته، به طوری که آب تمام مواد را پوشش دهد و اجازه دهید برای 10 دقیقه بماند. آب را به یک شیشه شفاف منتقل کنید سپس کمی ادرار به آن اضافه کنید. اگر به رنگ بنفش تغییر کند یک پسر خواهید داشت اگر به رنگ صورتی تغییر کند، شما یک دختر خواهید داشت!

این یک تست مورد علاقه دختران جوان است که حکمت و خردشان را از مادر بزرگ خود گرفته اند ؛ تمام چیزی که شما به انجامش نیاز دارید، این است که یک نخ را به یک حلقه وصل کنید اجازه دهید نخ به حلقه آویزان باشد و معلق بماند. می توانید از دوستتان برای کمک استفاده کنید و نخ معلق را بر بالای برآمدگی شکم شما تکان دهد ؛ اگر حلقه مانند یک آونگ حرکت کند، بچه پسر است اگر حرکت دایره ای بچرخد، بچه دختر است.

این کار بسیار ساده تر از آن است که آن را یک تست نامید ؛ همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که از خانواده یا دوستان مادر بچه، از خانوم باردار خود بخواهند که کلید خانه را بردارد اگر انتهای باریک کلید را بگیرد، بچه دختر است اگر او را با انتهای گردش کلید را بردارد، بچه پسر است.

گفته شده است که اگر شما یک دختر جنین داشته باشید، تمام زیبایی های شما را از بین میبرد به همین دلیل است که بعضی از زنان باردار در دوران بارداری تیره تر می شوند، پوستشان لکه دار یا پر از جوش و آکنه میشود از سوی دیگر، اگر پوست شما صاف و زیبا شود، شما یک پسر دارید.

مایا روشی برای پیش بینی جنسیت کودک است، بر اساس سن زن در دوره بارداری و سال تولد حساب می شود و اگر هر دو عدد فرد و یا زوج باشند بچه دختر است اگر عددی فرد و دیگری زوج باشد، بچه پسر است.

 

در حال حاضر، این یکی کمی شبیه به سیستم مایاها است و زنان به آن قسم می خورند ؛ تقویم چینی به سن شما در دوره حاملگی و ماه حاملگی و سپس با توجه به تقویم خودش محاسبه می کنید و نتیجه به طور معمول 90% دقیق است. اینها و خیلی بیشتر از این موارد، افسانه ها یا روش های اسرارآمیز پیش بینی برای جنسیت نوزاد، بخشی از فرهنگ مناطق مختلف سراسر جهان هستند- برخی از آنها جهانی هستند، ولی برخی از آنها در فرهنگ مردمی ریشه دارند. به نظر عجیب می رسد اما اگر تست شما یک پیش بینی را درست گفته باشد، به طرز جالبی شما روش های غیرقابل توضیح پیش بینی جنسیت بچه اجدادتان را ثابت کرده اید که آیا بچه پسر یا دختر است.

همراه عزیز نی‌نی‌بان، اگر سوالی از متخصصان دارید در آدرس زیر مطرح کنید

http://bit.ly/31AMOqp

همراه عزیز نی‌نی‌بان، اگر سوالی از متخصصان دارید در آدرس زیر مطرح کنید

http://bit.ly/31AMOqp

همراه عزیز نی‌نی‌بان، اگر سوالی از متخصصان دارید در آدرس زیر مطرح کنید

چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است

http://bit.ly/31AMOqp

تعیین جنسیت جنین بدون سونوگرافی

 

تعیین جنسیت جنین در 1 ماهگی: تشخیص جنین در ماه اول بارداری امکان پذیر نیست. تشخیص جنسیت جنین در سه ماهگی با سونوگرافی هم امکانش وجود ندارد.

 

چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است

جنسیت جنین با سونوگرافی در هفته شانزدهم مشخص ميشود . آیا دلتان می خواهد بدون سونوگرافی جنسیت جنین خویش را بدانید؟

می توانید از این طریق جنسیت بچه را  بدانیدروشهای ثابت شده تشخیص جنسیت جنین: در اکثر کشورهای جهان تولد بچه پدیده ایست بسیار پیچیده و خارج از تصورات ما وهمانطور که ما معتقد هستیم هستی و نیستی ما در دست خداوند بزرگ می باشد. تولد بچه- راه رفتن- بزرگ شدن – همه وهمه به مشيت الهي بستگی دارد.

 

از دیر باز انسان کنجکاو علاقه بسياري به دانستن جنسیت بچه پیش از تولد داشته است و در این راستا ملل گوناگون عقاید گوناگونی در تشخیص این مسأله ارائه داده اند که من چند موردی را جمع اوري نموده ام و برایتان مینویسم.

 

– چشم می تواند عاملی جهت تشخیص باشد پلک پائین چشم را کشیده وبه سفیدی چشمان نگاه کنید. آیا با این کار رگ خونی شکسته به شکل حرف( V) دیده میشود؟ اگر شکل حرف( V) در قسمت پایینی چشم راستتان باشد بی تردید جنین پسر خواهد بود حال درصورتی که رگ خونی شکسته به صورت حرف( V) در چشم چپ باشد بچه دخترخواهد بود.

 

– درصورتی که مادر در مراحل اولیه بارداری دچار ورم پاها گردید جنسیت جنین وی دختر و درصورتی که تا اواخر حاملگی پاها متورم نشد، جنین پسر خواهد بود. موی پا هم بعنوان یک عامل تشخیص جنسیت بدون سونوگرافی محسوب می شود؛ درصورتی که رشد موهای پاها سریع باشد جنسیت جنین پسر خواهدبود، ولی درصورتی که رشد آن مانند دوران قبل از حاملگی بوده است و تغییری نکرده باشد، نشانه داشتن دختر است.

 

 

– تشخیص جنسیت بر اساس چگونگی باسن این بار جهت تشخیص جنسیت باید به به چگونگی افزایش حجم باسن توجه کرد آیا مامان باردار احساس می کند که در ناحیه باسن اضافه وزن یافته است؟اگر پاسخ مثبت باشد بچه حتماً دختر خواهد بود و درصورتی که اضافه وزنی در این ناحیه احساس نشود جنین پسر مي شود.

 

– گفته شده است که درصورتی که شما یک دختر جنین داشته باشید، تمام زيبايي های شما را از بین میبرد به همین علت است که برخی از زنان حامله در دوران حاملگی تیره تر میشوند ، پوستشان لکه دار یا پر از جوش و اکنه مي شود از طرف ديگر، اگر پوست شما صاف و زیبا شود، شما یک پسر دارید.

 

– رویارویی با واقعیت این بار به وضع صورت توجه کنید آیا مادر در این دوران چاقتر و تپل تر شده است؟اگر پاسخ مثبت باشد بر اساس باور ایتالیاییها مادر دختر در شکم دارد ولی درصورتی که صورت زن حامله ظریف بوده و با وضعیت پیش از حاملگی تغيير نکرده علامت پسر بودن جنین است.

 

– نفس را در سینه حبس کنید! آیا بعد از باردار شدن دریافته اید که تنفس برایتان سخت شده است ؟اگر مادر حامله مواجه با نفس تنگی شده باشد علامت این است که پسری در شکم دارد ولی درصورتی که هیچ مشکلی در این رابطه نداشته باشید بدون تردید کودکتان دختر است.

 

– یکی از راه‌های تعيين جنسیت بدون سونوگرافی توجه به نوع قرارگیری جنین در شکم مادر است. درصورتی که بزرگی شکم به طرف بالا یعنی معده باشد، جنین دختر است و درصورتی که شکم به طرف پائین کشیده شود، جنین پسر خواهد بود.

 

– حالت جنین در درون شکم اگر کودک در قسمت فوقانی شکم احساس شود علامت دختر بودن است و اگر حرکت در ناحیه زیرین شکم باشد خودتان حدس بزنید!

 

– آیا لگد زدن بچه احساس میشود؟ طبق عقیده های عامه بچه پسر لگدش را متوجه دنده مادر می کند حرکات دختر کوچولوها متوجه قسمت زیرین شکم مادر است

 

– حرکات پاها آیا حرکات و پرتاب پاهای جنین بیش تر متوجه ناحیه چپ شکم است یا قسمت راست آن؟بر اساس باور های عامه انگلیسیها پسرها بیش تر به طرف راست تمایل دارند و دخترها معمولاً به طرف  چپ لگد میپرانند! ولی در درهنگام خواب پسر بیش تر در سمت چپ میخوابد در حالی که دختر سمت راست را ترجیح مي دهد.

 

– درصورتی که شکم مادر مانند یک توپ بسکتبال است، این نشانه ی پسر بودن جنین است. زماني که شکم مادر پهن شده و تا سمت لگن کشیده ميشود و به شکل هندوانه باشد جنسیت جنین شما دختر خواهد بود. اگر شکم مادر قابل انعطاف باشد جنین دختر است و درصورتی که سخت و سخت شده باشد جنین پسر خواهد بود.

 

– علاقه زیاد به خوردن شيريني های مختلف را میتوان از نشانه های جنین دختر دانست. در واقع افرادی که پیش از حاملگی به خوردن شيريني علاقه ای نداشتند و در زمان حاملگی هوس شيريني ميکنند به این معناست که جنین دختر در رحم آن ها در حال رشد است. یکی از نشانه های جنین دختر، تغيير مزاج شما در همین زمان است. زماني که براي خوردن انواع شيريني ها، نان خامه ای و شکلات های وسوسه انگیز ولع دارید و در اکثر مواقع دلتان هوس خوردن شيريني ميکند ، بی گمان جنین دختر در رحم شما درحال رشد است.

 

راههای تعیین جنسیت

 

تعیین جنسیت فرزند از روی تغییرات بدن مادر

سینه: سینه زنانی که دارای جنین دختر هستند سریعتر رشد نموده و بزرگتر ميشود نسبت به مادرانی که فرزند آنها پسر خواهد بود. همچنين اگر سینه سمت راست بزرگ تر از سمت چپ بود جنسیت جنین پسر و درصورتی که سینه سمت چپ بزرگ تر باشد، جنین دختر میباشد .

 

چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است

پشت بدن: درصورتی که از پشت کسی متوجه حامله شدن مادر نشود، جنین پسر و درصورتی که از همه جهات حاملگی مادر قابل تشخیص بود جنین دختر است..

 

ترشحات واژن: درصورتی که در زمان حاملگی ترشحات کم سفید رنگ مایع شکل مشاهده شد؛ جنین پسر خواهد بود و درصورتی که لکه هایی از خون در حاملگی دیده شد، ممکن است جنین دختر باشد.

 

سوزش سر دل: قدیمیها معتقد بودند مادرانی که سوزش سر دلشدید دارند دارای یک پسر خواهند شد.

 

سر درد: مادرانی که بطور مکرر سردرد دارند دارای جنین پسر و مادرانی که گاهی دارای سردرد در حاملگی هستند دختر دار خواهند شد.

 

اشتها: مادرانی که در طول کل حاملگی گرسنه هستند دارای جنین پسر هستند و آن ها که اشتهایشان کم شده و یا نسبت به قبل تغيير نکرده دارا ی فرزند دختر میشوند ..

 

انرژی: درصورتی که مادر در دوران بارداری کم انرژی و تنبل شده است، جنین دختر است و زمانیکه مادر فعال تر و شاداب تر شده باشد، جنین پسر خواهد بود.

 

ضربان نبض مادر: زمانی که نبض مچ چپ مادر سریع تر بزند، بنظر مي‌ايد جنین پسر باشد.

 

رنگ نوک سینه: در طول حاملگی شکل و رنگ نوک سینه تغيير ميکند ولی درصورتی که رنگ نوک سینه سمت چپ تیره تر از سمت راست باشد، جنین پسر و درصورتی که سمت راست تیره تر باشد جنین دختر است.

 

تست جنین پسرپسر است اگر:

حالت تهوع بارداری و جنسیت جنین:اوایل بارداری اول صبح حالت تهوع نداشته اید. ضربان قلب نوزاد کم تر از ۱۴۰ در دقیقه است. در قسمت شکم چاق می شوید. شکمتان مانند یک توپ بسکتبال ميشود .

 

نوک سینه هایتان بطور قابل ملاحظه ای تیره تر ميشود . به غذاهای ترش و شور علاقمند می شوید. به پروتئین—گوشت و پنیر—علاقه مند می شوید

 

پاهایتان سردتر از زمان پیش از بارداری خواهد شد. موی روی پاهایتان زودتر رشد ميکند. دستهایتان خيلي خشک ميشود. پدر بچه هم همراه با شما آغاز به چاق شدن ميکند. بارداری برایتان بسیار خوش آیند است. رنگ ادرارتان زرد روشن خواهد شد.. حلقه ازدواجتان را با نخ روی شکمتان آویزان نگاه دارید، دایره دایره بچرخد. سردرد خواهید داشت. سن تان را درهنگام بارداری با عدد ماهی که در آن باردار شدید را جمع کنید، عدد زوج بدست مي‌ايد .

 

تست جنین دختردختر است اگر:

اوایل بارداری اول صبح حالت تهوع خواهید داشت. ضربان قلب نوزاد حداقل ۱۴۰ در دقیقه است.

 

در قسمت های ران و باسن چاق می شوید. سینه ی سمت چپتان بزرگ تر از سمت راستی ميشود .

 

موهایتان هایلایت قرمز می گیرد. شکمتان شکل هندوانه ميشود . به غذاهای شیرین علاقمند می شوید. به میوه جات علاقمند می شوید. به آب پرتقال علاقمند می شوید.

 

در زمان بارداری نسبت به واقع عادی حال خوبی ندارید. در دوران بارداری بداخلاق و ترشرو می شوید. صورتتان بیش از همیشه جوش ميزند . ته مانده ی نان را نمی خورید.

 

سینه هایتان طراوت خاصی می گیرد. رنگ ادرارتان زرد تیره ميشود . درصورتی که حلقه ی ازدواجتان را با نخ روی شکمتان آویزان نگاه دارید، به اطراف خواهد چرخید. سن تان را موقع بارداری با عدد ماهی که در آن باردار شدید را جمع کنید، عدد فرد بدست مي‌ايد .

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

 

بارداری و زایمان راحت با…


مشاوره تلفنی طلاق


به مقصد دلخواهت با کمترین هزینه سفر کن

معتبرترین فروشگاه خرید گیفت کارت در ایران

تهیه اینترنتی بلیط اتوبوسVIPبه قیمت ارزان


پاکسازی و رفع آلودگی هوای خانه

اجاره ویلاهای لوکس شمال لب دریا باقیمت خوب

ساخت و تعمیر دندانهای مصنوعی با قیمت مناسب


دنبال بهترین روانشناس تهران میگردی؟


درخواست وکیل طلاق و مشاوره تلفنی رایگان

هتل و بلیط مقصد موردنظرت رو آنلاین رزرو کن


هرگز ناامید نشوید!درمان زوج نابارور


اگر شما هم مشکل ملکی دارید تماس بگیرید


ژل آمیزشی و روان کننده با 25%تخفیف


به تماشای کیفیتی بی حاشیه!

Makan Inc.| All Rights Reserved – © 2013 – 2021

دانستن این نکته که یک پرنس در شکم دارید یا یک پرنسس، یکی از هیجان انگیزترین موضوعات اوایل بارداری است. ممکن است برای اطلاع از این موضوع با علاقه به حرف های مادر بزرگ ها گوش دهید یا در دنیای اطلاعات به دنبال نشانه هایی از علائم بارداری پسر یا دختر باشید و یا این که بپرسید عکس جنین پسر در سونوگرافی چگونه است؟ در این متن اطلاعاتی را درمورد سونوگرافی تعیین جنسیت و نیز شکل پسر در آن، در اختیار شما قرار می دهیم.

برای اغلب مادران باردار تشخیص جنسیت جنین از طریق سونوگرافی بیشتر از روی کنجکاوی است تا نیاز. اما برای برخی جنسیت جنین بسیار مهم است، خصوصا اگر می‌خواهند آزمایش‌ تهاجمی برای تشخیص یک اختلال مرتبط با جنس مذکر مانند دیستروفی عضلانی دوشن (تحلیل ماهیچه‌های بدن) یا بیماری هموفیلی انجام دهند.در طول دوران بارداری احتمالا یک یا دو مورد سونوگرافی عادی انجام خواهید داد. به تشخیص پزشک ممکن است لازم باشد سونوگرافی‌های بیشتری انجام دهید. لازم است بدانید که در بیشتر کشورها غیر از موارد خاص،‌ سونوگرافی‌های دوران بارداری فقط به منظور تشخیص جنسیت جنین انجام نمی‌شود. به یاد داشته باشید هدف اصلی شما یک نوزاد سالم است و دلیل واقعی برای سونوگرافی بارداری این است که به این هدف برسید. در زیر متوجه می‌شوید که هنگام بارداری جنین پسر، سونوگرافی در موارد مختلف چه شکلی خواهد داشت.

سونوگرافی اولیه: در مورد زاویه قرار گرفتن جنین است

انجام سونوگرافی بین هفته ۱۱ تا ۱۴ شایع است. این سونوگرافی در این مرحله از بارداری به تعیین تاریخ زایمان کمک می‌کند و بخشی از آزمایش‌های اولیه ارزیابی خطر (ERA) برای ناهنجاری‌های کروموزومی مانند سندرم داون است. متخصص سونوگرافی ضخامت پشت گردن جنین را اندازه‌گیری می‌کند. هر دو جنین دختر و پسر دارای این فضای پر از مایع در پشت گردن هستند. اگر ضخامت این مایع بیشتر از ۳.۵ میلی‌متر باشد احتمال ابتلا به سندرم داون بالا می‌رود.در این سن از بارداری قادر به تشخیص جنسیت جنین از طریق سونوگرافی نخواهید بود درنتیجه می توان گفت که عکس جنین پسر در سونوگرافی nt به طور قطع قابل تشخیص نیست. بخشی از جنین که تبدیل به اندام پسر یا دختر می‌شود، برآمدگی تناسلی نام دارد. نحوه تبدیل برآمدگی به اندام جنسی پسر با نحوه تشکیل اندام جنسی دختر متفاوت است.

چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است

یافته‌هایی که در سونوگرافی هفته‌های ۱۱ تا ۱۴ بارداری جنین پسر را تشخیص می‌دهد

ممکن است با بررسی زاویه برآمدگی تناسلی جنین بتوان به جنسیت جنین پی برد. اما به خاطر داشته باشید این بخشی از کار روتین سونوگرافی در این سن بارداری نیست. متخصص سونوگرافی برای تشخیص این زاویه مجبور است نماهایی اضافی از جنین در حال رشد را مشاهده کند. همه متخصصان سونوگرافی با این اندازه‌گیری‌ها و تعیین جنسیت جنین پسر موافق نیستند.

سونوگرافی تعیین جنسیت را قبل از هفته 16 انجام ندهید

با رسیدن جنین به هفته ۱۶ بارداری،‌ اتفاقات زیادی رخ داده است درحقیقت عکس جنین پسر در سونوگرافی قبل از آن به طور دقیق قابل مشاهده نیست. حتی قبل از اینکه برآمدگی تناسلی جنین به اندام جنسی تبدیل شود،‌ تغییراتی ایجاد می‌شود تا بخش‌های قابل تشخیص پسر مانند آلت، بیضه‌ها و کیسه‌های بیضه شکل بگیرند.اولین گام برای پسردار شدن شما هنگامی است که تخمک توسط اسپرمی دارای کروموزوم Y بارور می‌شود. ژن SRY یا عامل جنسیت در کروموزومY، عامل ایجاد بیضه‌ها است. در هفته ۶ بارداری سلول‌های اولیه بیضه ماده‌ای ترشح می‌کند که از رشد انجام جنسی زنانه جلوگیری می‌کند. در هفته ۹ بارداری،‌ هورمون تستوسترون ترشح می‌شود. تستوسترون هورمون اصلی مردانه است و برای ادامه رشد اندام جنسی جنین پسر لازم است. نهایتا در هفته ۱۶ بارداری تحت تاثیر هورمون تستوسترون اندام جنسی جنین پسر قابل تشخیص خواهد شد.

جنین خجالتی است؟

 علاوه بر آگاهی از سلامت رشد جنین،‌ فهمیدن جنسیت جنین نیز یکی از بخش‌های مورد انتظار در بررسی آناتومی است.در هفته ۱۸ بارداری آلت و کیسه‌های بیضه‌ به خوبی رشد کرده است و معمولا به راحتی قابل تشخیص خواهد بود. مانعی که می‌تواند برای مشاهده اندام جنسی جنین پسر وجود داشته باشد، نحوه قرار گرفتن جنین داخل رحم است. گاهی اوقات متخصص سونوگرافی نمی‌تواند به راحتی اندام جنسی جنین را مشاهده کند و با قطعیت بگوید: «پسر است!»

در این تصویر جنسیت جنین مشخص است. جنین در حالت نشسته و پاها باز از هم است و اندام جنسی به وضوح دیده می‌شود. در مرکز تصویر  بیضه جنین مشخص است.

پایین آمدن بیضه‌های جنین

پایین آمدن بیضه‌ها در داخل کیسه بیضه بخش مهمی از رشد جنین پسر شماست.این مرحله پیچیده‌ای از رشد جنین است که تنها در ۱۰ هفتگی جنین رخ می‌دهد. بین هفته ۱۰ تا ۱۵ بارداری بیضه‌ها از داخل شکم جنین به سمت محلی که اندام‌های جنسی جنین در حال شکل‌گیری است،‌ منتقل می‌شود. تا حدود هفته ۲۶ تا ۳۵ بارداری در لگن جنین باقی می‌‌مانند. سپس تحت تاثیر هورمون تستوسترون، بیضه‌ها شروع به حرکت به سمت کیسه‌های بیضه جنین می‌کنند. در ۹۵ درصد موارد، در هفته ۳۲ بارداری هر دو بیضه جنین‌ پسر پایین آمده است. پایین آمدن بیضه‌ها کاملا به میزان کافی هورمون تستوسترون جنین پسر بستگی دارد. اگر تولید تستوسترون به اندازه کافی نباشد یا به هر دلیلی دچار اختلال شود، شرایطی به نام «نقص پایین آمدن بیضه‌ها» یا «نهان بیضگی» اتفاق می‌افتد.در حدود ۳.۴ درصد از نوزادان پسر در هنگام تولد دچار این عارضه هستند. هرچند شواهد هشداردهنده و نگران‌کننده‌ای در این زمینه وجود دارد که به دلیل قرار گرفتن رحم در مجاورت مواد شیمیایی مخرب، این عارضه رو به افزایش است.

سخن آخرتصاویر سونوگرافی بخش هیجان‌انگیز سفر بارداری است. اگر بارداری شما پیچیده نباشد، ممکن است یک یا دو بار سونوگرافی انجام شود. با این وجود،‌ سونوگرافی برای درک روند رشد جنین مفید است قبل از آنکه به دنبال عکس جنین پسر در سونوگرافی باشید باید بدانید که چه انتظاری می‌بایست از این تصاویر داشته باشید و تصاویر سونوگرافی مربوط به کدام هفته از بارداری است.

 

بیشتر بدانید:

1- علائم بارداری پسر در روزهای اول بارداری چیست؟

2- علائم حاملگی پسر،تمام باورهای رایج مربوط به علائم حاملگی پسر

3- مشخصات بارداری پسر قبل از سونوگرافی

4- شکل شکم در جنین پسر،آیا جنسیت جنین در شکل شکم مادر موثر است؟

منبع: verywellfamily

نویسنده :
تیم تالیف و ترجمه نی نی پلاس

سونوگرافی و آزمایش های بارداری

سونوگرافی و آزمایش های بارداری

سونوگرافی و آزمایش های بارداری

سونوگرافی و آزمایش های بارداری

سونوگرافی و آزمایش های بارداری

سونوگرافی و آزمایش های بارداری

سونوگرافی و آزمایش های بارداری

این بخش در حال طراحی می باشد

اطلاع از علائم بارداری پسر در روزهای اول به شما کمک می کند تا جنسیت جنین خود را در همان ابتدای کار حدس بزنید. گرچه علمی ترین و ساده ترین روش آن است که در پایان هفته 16 با کمک سونوگرافی از جنسیت جنین خود مطلع شوید، اما در باور عمومی عقایدی مبنی بر حدس زدن جنسیت جنین از روی علائم و نشانه های مادر وجود دارد که در این مطلب آنها را برای شما بازگو می کنیم. بنابراین اگر می خواهید علائم حاملگی پسر در ماه اول را بدانید به خواندن این مطلب ادامه دهید.

هیچ گاه در هیچ فرهنگی ارجحیت یک جنس بر جنسیت دیگر و یا تمایل به داشتن فرزندی با جنسیت بخصوص پسندیده نیست. فرزندان چه دختر باشند و چه پسر همگی بهترین هدیه های خداوند به مادر و پدر هستند. درگذشته معمولا خانواده ها تعداد فرزندان زیادی داشته اند که گاها براساس شانس و اقبال تعدادی دختر و تعدادی پسر می شدند. امروزه به علل گوناگون از جمله بالا رفتن سن ازدواج، شاغل بودن مادران، تمایل به ادامه تحصیل، مشکلات مالی و … بسیاری از خانواده ها خصوصا در کلان شهرها به یک تا دو فرزند بسنده می کنند. از این رو آنها برای داشتن جنسیت مورد علاقه شان نمی توانند بارها و بارها شانس خود را امتحان کنند. همین امر سبب شده که روش های تعیین جنسیت جنین قبل از لقاح رواج گسترده ای پیدا کند و بسیاری افراد در تلاش باشند تا جنسیت مورد علاقه خودشان را باردار شوند.

حال با تمام این ها و بعد از مثبت شدن تست بارداری، مادر و پدر می خواهند بدانند که آیا تلاش ها موقت آمیز بوده است؟ علائم بارداری پسر در روزهای اول چیست؟ نشانه های بارداری دختر در هفته های اول کدام است؟

حالت دیگر این است که مادر بدون تلاش برای تعیین جنسیت باردار شده است اما اکنون می خواهد بداند که علائم بارداری پسر در ماه اول حاملگی چیست و یا علائم بارداری پسر در هفته اول چگونه بروز می کند.

چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است

لازم است بدانید که بهترین و علمی ترین روش اطلاع از جنسیت جنین آن است که در ساده ترین روش تا انتهای هفته 16 بارداری صبر کنید و سپس از طریق سونوگرافی از جنسیت فرشته کوچکتان مطلع گردید. در روش دیگر مادرانی که به هردلیلی از جمله مثبت بودن آزمایش های غربالگری مرحله اول اقدام به انجام CVS، آمنیوسنتز و یا تست سل فری می کنند، می توانند کمی زودتر از این تاریخ یعنی حوالی هفته های 13 تا 15 از جنسیت جنین خود مطلع شوند.

 

دراین میان یک سری نشانه هایی وجود دارد که البته همگی غیر علمی بوده و بر اساس مشاهدات و نشانه های مادران باردار جنسیت جنین شما را پیش بینی می کند که در ادامه مطلب برخی علائم بارداری پسر در روزهای اول گرد آوری شده اند:

مجددا تاکید می کنیم که هیچ یک از این نشانه های پایه و اساس علمی نداشته و صرفا بر اساس مشاهدات و نتیجه گیری های عوام در بین مادران عمومیت پیدا کرده است اما می تواید یک روش سرگرم کننده برای حدس زدن جنسیت جنین در دوران شیرین بارداری باشد. حال به نشانه های بدن خود توجه کنید آیا علائم بارداری پسر در روزهای اول را در خود مشاهده کرده اید؟ چند مورد از موارد ذکر شده را در خود می بینید؟

 

مطالعه بیشتر:

1- 9 روش سنتی برای تشخیص جنسیت جنین

2- نقش تغذیه و زمان برقراری رابطه جنسی در تعیین جنسیت فرزند

3- پسر دار شدن و تغذیه مادر

4- تشخیص جنسیت جنین با 4 روش خانگی

 

نویسنده :
تیم تالیف و ترجمه نی نی پلاس

روند بارداری

روند بارداری

روند بارداری

روند بارداری

روند بارداری

روند بارداری

روند بارداری

این بخش در حال طراحی می باشد

بسم الله الرحمن الرحیم

تشخیص جنسیت خیلی آسونه و یادت میدم چطور در یک دقیقه بدون هیچ ابزاری تشخیص بدی

اگه خودت باردار نیستی فقط کافیه چندتا سوال از خانم بپرسی تا بفهمی بچه چی داره

چه منزل چه داخل تاکسی هرجایی قابل تشخیص هست حتی از پشت تلفن یا پیامی

چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است

خب باید بدونی که اگه طبیب طب سنتی و طب اسلامی خانم و آقا رو ببینه میتونه قبل از انعقاد نطفه جنسیت رو تشخیص بده ولی فعلا کاری به این موضوع نداریم چون نیاز به علم و تمرین بالا داره

و اما آموزش

اول کلی میگم چطور تشخیص بدی و بعد نمونه و مثال

در کل اگه نطفه و رحم و شرایط دارای مزاج گرم باشه، احتمال پسر شدن جنین بسیار بالاست و اگه سرد باشه برعکس

مزاج خانم و آقا و نوع تغذیه و فصل و روزِ ماه و ساعت و شرایط روحی و جسمی مهمه و تاثیر گذار

مزاج خود فرد، هم کلی هست و هم مزاج اندام جنسی و آلت و منی و رحم

 

باید خانم و آقا به علم مزاج شناسی مسلط باشند.

 

هرگاه غالب مزاج ها به سمت سردی رفت، بچه دختر میشه و هرگاه به سمت گرمی رفت پسر میشه

به همین علته که دختر زایی روز به روز بیشتر میشه چون مردم به شکل های مختلف دچار سردی مزاج میشند.

 

استعداد دخترزایی در خانم های چاق بیشتره چون سرد هستند.

خب و اما نشانه های تشخیص جنسیت و مزاج شناسی بعد از انعقاد نطفه

اگه مادر در زمان بارداری این نشانه ها رو داشت بچه پسره

سرحال شدن، کم شدن خواب، علاقه به ترش مزه ها

همین

گاهی مادر از قبل گرمی رو داشته و حالا با گرم تر شدن بخاطر جنین، نشانه ها مقداری تغییر میکنند مثلا از گرما بی حال میشه، یا بی قراری

یا مثلا خوابش کم بوده و الان بدخواب شده

یا خشک شدن موها

 

نشانه های زیر نشون میده جنسیت جنین دختره:

پر خواب شدن

پف کردن صورت و ورم های نرم و همرنگ بدن

احساس ضعف و بی حالی و سستی

خستگی، منفی بافی و بدبین شدن

افزایش اشتها، علاقه به شیرینی ها

خواب های ترسناک یا آبکی

جاری شدن آب از دهان، زودرنج شدن

چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است

 

البته نکته مهم اینه که این علامت ها و نشانه های تشخیص جنسیت از قبل از بارداری هم بوده یا نه. اگه از قبل بوده خب نمیشه ملاک قرار داد. ولی شدت و ضعفش رو میشه فهمید.

احساس ضعف و افزایش اشتها و خستگی و بی حالی کلا برای اکثر خانم ها پیش میاد ولی موقتیه و برطرف میشه اما در خانم های با جنین دختر شدیدتر و طولانی تره و به راحتی میشه با دیگر خانم های باردار مقایسه کرد.

 

همچنین می توانید در آزمون تشخیص جنسیت جنین شرکت کنید

منبع: iranmezaj.ir/?p=3671

در صورت باردار شدن می توانید مواد خوراکی مضر و مفید را در اینفوگرافی زیر ببینید

برای دیدن عکس در اندازه بزرگ کلیک کنید

. .

هیچ ربطی نداره خیلیارو دیدم برعکس چیزی ک نوشتین داره…..بنظرمن فقط وفقط سونوگرافی میتونه مشخص کنه نه نوع غذا و ویار وخواب و…

تشکر از نظرتون باید دید بیشتر نشانه ها از گرمیه یا سردی ممکنه یک نفر ۵ علامت سرد داشته باشه و ۲ علامت گرم. یا اینکه فردی به دلیل نوع تغذیه یا غیره دچار تغییراتی شده که مربوط به جنین نیست. کلا باید گذشته را با زمان بارداری مقایسه کرد که فرد چه تغییراتی داشته

تحقیقات نشون داده که خانم های چاق به احتمال خیلی زیاد پسر میشه بچه اشون ولی شما چیزی که ادعا کردید کاملا بر خلاف چیزیه که علم پزشکی ثابت کرده

فقط خانم نیست. آقا هم مهمه و باید خیلی عوامل را در نظر گرفت نه فقط چاقی و لاغری

سلام. برعکس این چیزی ک نوشتید من دیدم اصلا ربطی ب این چیزا نداره

اتفاقا من هر چی زن چاق دور و برم دیدم دختر دار شده.خصوصا اگه زن چاق و شوهر لاغر باشد.

ولاغر اندام ها اکثرا پسر دار شدن.

کاملا مخالفم من هرچی زنه چاق و شوهر لاغر دیدم همه پسر داشتن

من اکثر خانم های چاق دیدم بچشون دختر بوده

بیشترعلایمی ک میگن درست نیس.مخصوصا جوش شیرین

انشالله همه باهم به خواسته دلمون برسیم

آخ جون پس جنین من دختره هورااااااااااااااااااااااااا

سلام ب نظر من بچه سالم باش دختر یا پسر فرقی نداره

سلام . تا حدودی میتونم علایم پسرو بگم چون یه پسر دارم یکی هم سقط شده یکی هم تو راهه سر هر سه تاش این علایمو داشتم ..خوابم کم شد و بدخواب ..از مرغ تنفرشدید ..از بوی اسپری و عطر ادکلن تنفر ..بچه هام از ۵۰روزگی مث نبض طرف فوقانی شکمم میزدن ..از سه ماهگی شکمم افتاد به پایین ..و هاله سینه هام از سه ماهگی تیره شدن ..میل جنسیم هم خیلی کم شد ..سر هر سه تاشون که پسرن این علایمو داشتم ….

الان من تمامه علائمه رها خانومو دارم اما سونویه ۱۷هفتگی گفت دختره شکمم پایینه پایینه اصلا رو پامه الان ۷ماهمه

سلام با توجه به حرف ناشناس پس علایمی وجود نداره برا تشخیص جنسیت من که میگم خواست خداست

والا برای منم همه علایمم به شما شبیه بود ولی گفت دختره

ببخشید میشه بیشتر توضیح بدین

من تمام علائم شما رو دارم ولی بچم دختره….اینا بیشتر مربوط به بارداریه نه دختر و پسر

اینا بر میگرده به نوع زندکی و خورد و خوراک فرد اصلا علایم در دوفرد یا دوباردری از یک فرد عین هم نیست دوتا خواهر هستن که هر دو پسر دار شدن اما علایم فبل از زایمانشون عین هم نیست .فقط سونو سه بعدی و چهار بعدی .خودتونو گول نزنید

دقیقا با طب سنتی میشه تشخیص داد جنسیت رو . چون علم الان هم نشون داده که جنین پسر تسترون خون مادر رو بالازمیبره به همین دلیل علاقه به خوردن ترشی داره و همچنین همیشه گرمشه

حرف مفته من دخترمو داشتم همین حالا تو داشتم .اول خدا بعد سونوگرافی اگه خیلی عجله دارین آزمایش تعیین جنسیت وگرنه دارو گیاهی و طب سنتی کاملا چرته علایم هم بی معنیه

منم همین علایمی که شما گفتین رو دارم ولی سونو بهم گفت نی نیم دختره.

سلام من الان ۳ماهه باردارم فعلا جنسیت بچه ام مشخص نشده همه این علایم که گفتید رومن دارم یعنی نی نی منم پسره!؟؟؟ اینکه جفت من قدامی هست اخه میگن جفت قدامی ها دختر دار میشن !بنظرتون کدوم صحت دارن ؟

اینایی که رهاجون شما گفتی منم دارم ولی خوب عالاعم های دیگم دارم که دور بریام میگن دختره من شوهرم پسر دوس داره 😪واسه من فرقی ندارع

دقیقأ منم پسر داشتم مین علایم رو داشتم

به نظرمن هر بچه علائم خودشو داره چه پسر چه دختر

منم این علائم شمارو دارم ولی هنوز معلوم نیست بچم چیه.هفته ۱۱ بارداری هستم دوتا هم دختر دارم

سلام منم همه این علائمو دارم خصوصا تنفر از مرغ و کم خواب شدن و از عطر و ادکلن بالا میارم… یعنی بچه ام پسره؟

ببخشزد خانوما منم یازده هفتمه شکمم خیلی گرمه طرف راستمه بچه طرف چپم خالیه رفتم سنو دکتر بهم گف دختره ولی مامانم میگ اشتباه کرده بتای منم ۱۵ بود.به نظرتون بچه ام پسره من عاشق بچه پسرم.بچه اولمه چون دیگ نمیخام بچه دار شم برا مهمه

بابا این حرفا جین اینا همش‌حدس و گمانن من باردارم هم سرحالم هم شاداب شدم هم صورتم بسیارخوشگل شده علاقه ب ترش و شور دارم وفلفل!!!ب نطرم سرد نیستم گرمم ویارصبحگاهی اصلا نداشتم الان گ جهارماهم تموم شد یک بارر ببخشید بالا نیوردم هرکی من و میدید میگفت سرحالی بچت پسره ولی سونو هفته نوزده دادم گفت دخمله اینا همشون برا افراد متفاوته ب این جیزا اعتماد نگنبدلطفا

ولی افرادی هستند که سونو اشتباه دراومده. یا اینکه ۳ بار گفتن دختره و ۲ بار گفته شده پسر. وقتی قانون را بلد باشیم تشخیص آسان است. در صورت تمایل در کانال ما عضو شده تا بعدها از خبر خوبمان در این باره مطلع شوید.

از لفظ دخمل چقدر خوشم میاد ، من دو تا دخمل خوشکل درام ، عاشق دخملم ….

دمتون گرم ک به بچه و زندگیتون افتخار می کنید و دوسشون دارید

برای منم دقیقا مثل شماست ایشاله امروز میرم سونو همه میگن پسره

خوش به حالت من عاشق دخترم فردا میرم غرابلگری اول خداحاجت دل همه رو بده منم مثل اونها

سلام اصلا به نظر من ربطی نداره من سر پسرم فوق العاده تنبل وخوشخواب بودم واینکه ضربان قلب در۱۲هفتگی بالای ۱۴۰ بود اما علاقه زیادی بع ترشی جات داشتم

سلام. به نظر حکما کاملا ربط داره شاید شما نشانه های سردی مزاج دیده باشید ولی در کل اگر بررسی کنیم می توان پسر بودن را تشخیص داد.

دقیق من همین قسم هست هفته ١۴ اوم هستم هنوز سونو نکردم خدا کنه پسر باشه

من باردارم و هفت هفتمه ،ازالان باید درد یاگرفتگی سمت چپ یا راست بدنم رواحساس کنم یازوده هنوز

سلام دوستان عزیزمن ۳تادختردارم الانم باردارم دوازده هفته خیلی دلم می خوادبرم سونوولی می ترسم چون می خوام این دفع خدابهم پسربده

سلام. متاسفانه تو کشور ما به اسم طب اسلامی و سنتی هر مطلب درست و نادرست در سایت ها قرار داده میشه. لازمه حداقل چند مقاله یا منبع علمی معتبر در خصوص این ادعا ها ذکر کنید. نمیشه به تجربه یکی دو موردی یا حتی صد موردی اعتنا کرد و جامعه آماری باید خیلی گسترده باشه و تحقیقات بر اساس داده ها و روش های علمی صورت بگیرن. پس لطفا تا منابع علمی قابل استناد در دنیا تهیه نکردید خودتونو جای پزشکا نزارین. با تشکر

سلام بستگی به این دارد که منبع معتبر از نظر شما چیست؟ علم غربی یا علم اسلامی؟ علم ۷ هزار ساله یا ۳۰۰ ساله؟ اگر به بقیه سایت ها نگاه کنید متوجه می شوید مطالب ما از هیچ جا کپی نیست و نوع بیان ما متفاوت است. محتوایی که قرار میدهیم کاملا مطابق با اصول طب سنتی و طب اسلامی است و تا اطمینان نداشته باشیم چیزی منتشرنمی کنیم.

سلام من بچه دوم را باردارم در بارداری اول میل شدیدی به چیزای ترش داشتم و اصلا ورمصورت یا بدن نداشتم و بچمم دختر بود الان تو بارداری دومم ومیل شدیدی به چیزای شیرین دارم وهنوز تو هفته سیزده بارداریم وجنسیتش مشخص نشده به نظرم بدن با بدن فرق میکنه و اینا همش الکیه

سلام اول اینکه باید کلیت رو در نظر بگیرید نه فقط یکی دو نشانه و ۲ اینکه این موارد طبق قوانین موجود بر بدن گفته شده. حرف من نیست که زیر سوال بره و چندین جا گفتم که گوش کردن به ترانه و خیلی موارد دیگر باعث میشود تا بیماری هایی پدید آید که علت آن ها مشخص نیست. خیلی موارد وجود دارد که باید در نظر گرفت. اینکه کجا و چطور زندگی میکنید، نحوه خواب، نحوه غذاهای شما…

سلام من صورتم پف کرده ولی اشتهاندارم وخیلی زرنگم بچم چیه

سلام خسته نباشید منم هفته۶هستم خیلی میخوابم تقریبا چیزی هم دوست ندارم بخورم افسرده هم شدم یعنی دلم میخواد همش گریه کنم ولی طاقت گرمارو اصلا ندارم به طوری که حالم بد میشه مبتونید بگید بچه من چیه

من رنگم زرد لبام خشکه بعضی وقتا صبحا حالت تهوع دارم ۳۶روز باردارم ترشو شور دوست دارم بنظرتون چیه بچم

دختر

به نظرمن پسره چون مال من پسر بود

سلام بچه تون فک کنم دختره

من حالت تیوع ندارم ماه دومم هست رنگ ادرارم زرده از هیچی بدم نمیاد حاله دور سینه راستم بیشتر شده وبزرگ ترشده طب سنتی بانبضم گفت دختره به نظرتون بچم چیه

اگه سینه سمت راست بزرگتر شده پسر

منم دقیقا تمام علایم رها خانوم رو دارم مو به مو همونه .یعنی پسره؟اخه پسر دوس دارم.هفته ۱۴هستم

یاام من غلبارگری اول رفتم سیزده هفتم گفت هفتاددرصدپسره وا

من ک عاشق شیرینی و شربت بودم و بچمم پسر بود

نباید فقط به یک نشانه توجه کرد

نه من هفته ١٣رفتم گفت ٨٠درصد پسر ولی ١٨هفتگی گفت دختر

سلام ،منم دوست دارم بچم دختر باشه.تقریبا چندتا از علایمشو داشتم فقط همش چیزای ترش میخورم.فرداقراره برم غربالگری اول،امیدوارم بچه سالم باشه و دخمل باشه.

سلام منم تو هفته ۳۰بارداری هستم علاقه زیاد به شیرینی دارم بارداری سومه دو تا دختر دارم سر اون دو زیادترشی میخوردم ولی این فرق داره از اون اول معده درد گرفتم یکم سرد مزاج شدم ولی دوباره گرماییشدم زیاد اذیت شدم ولی سونو بهم گفت دختره احتمال داره بچه پسر باشه؟

سلام من طبع گرم دارم دوتا دختر دارم این بارداری سوممه سر اون دو ترشی زیاد میخوردم ولی این شیرینی میخورم ۲۹سالمه حدود ۳۰هفته بارداری هستم سر اون دو زیاد میخوابیدم ولی این نه کم خوابم ازاول معده درد گرفتم تاسه ماخهاول سرد شده بودم ولی حالاگرم هستم ویار سر اوندوتا ۵ماهگی داشتم ولی اینتا ۳ماه سونو دوبار بهم گفته دختره به نظر شما میتونه اشتباه باشه؟

سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین

سلام با تشکر از لطفتان

بله دختره داری منم دوتا دخترم یک جور بود حالتام ولی دختر سومی فرق میکرد شب و روز شیرینی میخوردم و خواب شیرینی میدیدم همش همه میگفتن پسر داری ولی دختر شد الانم ۹ سالشه و بچه چهارم و باردارم انشالله سالم و صالح باشه

با سلام من هفته دهم بارداری هستم هفته هفت ضربان قلبش ۱۳۴ بود،بد خواب هستم، زیادحال خوشی ندارم،فقط چیزهای ترش دلم میخواد، اشتها به خیلی از غذاها ندارم،حرارت بدنم بالاس انگار تب دارم،از گرما بیزارررررم

به نظر من فقققققط دست خداست اینا همش الکیه اونه که مارو خلق میکنه جنسیتو اونه که مشخص میکنه راضی باشید به رضای خدا خودش هر چی صلاحتونه بهتون میده

سلام منم ۲تا دختر دارم الان بار دارم دلم همش موز خرما گوجه سبز لواشک میخواد به نظرتون بچم چیه شوهرم پسر دوست داره همش میگه برو سقط کن از دلم نمیاد تو خدا اگر کسی میدونه بگه بچه من چیه

سلام من بچه سوم را باردارم دوتا بچه اولم پسرن اینو خیلی دوست دارم دختر باشه ولی شوهرم اصرار داره سقط کنم اگه بدونم دختره این کار را نمیکنم .خیلی بی حالم تنم روح نیست انگار حالم میخواد بهم بخوره علاقه شدیدی به میوه وشیرینیژاد دارم سینه سمت چپم یه خورده بزرگ شده .صبحها دهانم خشکه .تست کلم دوبار زدم بنفش شد به نظر شما چیه؟؟

تست کلم ینی چی

با سلام ..من هفته ۱۴ بارداری هستم …همه علایمی که گفتی من دارم…بچه اولم دختر بود …الان به ترشی جات علاقه دارم …جنین سمت چپ …کم خوابم …اخلاقم تغییر کرده…زود رنجم …بدبینم…ب شیرینی علاقه دارم …از دهنم اب میاد.شکمم هم زود بزرگ شد…سونو انجام ندادم…لطفا بچه من دختر یا پسر…

علی اقاانشاالله سالم باشه ولی بروسونگرافی😂😂😂😂

تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.

متشکریم

سلام من معده دردشدیددارم و علامت Vتوچشم راستم چیداشده همیشه کف پاهام سرده بداشتهاهستم صورتم لاغرشده بیشترپرتقال حوس میکنم بنظرتون بچم چیه دختره یا پسرتو۱۱هفته هستم؟ ک

سلام وخسته نباشید خدمت شما.الان تقریبا تو هفته یازدهمم یه دختر ۶ساله دارم اینبارم ناخواسته حامله شدم دوس دارم پسر باشه.کلاقبل حاملگیمم ب شیرینی جات علاقه انچنایی نداشتم الانم ب ترشیجات علاقه دارم.نسبت ب بارداری اولم سرحال ترم.حالت تهوع انچنایی ندارم با اینکه خیلی گرمایی ام ولی از قسمت پنجه پا احساس سرمامیکنم بنظرتون بچم چیه؟

یه روش برا مشخص شدن جنسیت جنین از هفته اول من‌خودم امتحان‌کردم‌و حقیقت داشت کلم قرمز رو برش میزنیم و در آب میزاریم بجوشه وقتی جوشید یه مقدارشو‌ور میداریم و‌به همون اندازه همون مقدار بهش ادرار اضافه میکنیم اگه‌رنگش تغییر کرد پسره اگه تغییر نکرد دختره

من یه دخملی دارم النم احتمال پسردادن هوراا😀

سلام علائمتون چیه ک گفتن پسره؟

تو رو خدا علا ئم اون چیه

سلام من تمامی علایم گفته شده پسر دارم تا حدی که هر جا میرم میپرسن بچت پسر ولی تا سونو هفته ۲۴گفتن دختر پیش شخص معتبر رفتم اما میگه کمرش تو سوتو پیدا نیست باز بیا برای منم دختر پسرش اصلا فرق نمیکنه سلامتیش مهم اما از زمانی وه باردارم کنجکاو مطالب و نظرات هستم جالب بوده برام .

سلام من بار دارم دوماهه کم خونی شایدم دارم حالت تهوع ندارم اما زیاد کسل و بی حوصله و خوشخوابم البته بع خاطر کم خوابی جلوتر از بارداریم اینجوری بودم و زیاد چیزای شور دوست دارم بچم بع نظر شما پسره یا دختر؟

سلام من یه دختر دارم الان ۱۶هفته باردار هستم,سون کردم امروز گفت خوابیده تکون نمی خوره خیلی سعی کرد و گفت سرفه های مکرر انجام بده بعدا گفت هفتاد در صد دختره,ولی حالت تهوع شبام بیشتره شوری خیلی دوست دارم وکلا هم بی حالم به نظر شما بچه من چیه ؟

من تمام علاءم پسر رو داشتم وهمشونم درست دراومد الان هفته ۲۳ هستم و یه فسقلی پسر توراه دارم

من تمام علامت های دختر داشتنو دارم خودمم جس میکردم از اول دختره الانم رفتم سونو خدا رو شکر حسم درست بود و دختره

بنده مزاجم سرد هست تمام علایم برای من که برعکس بوده بچه اولم دختر بود بسیار سرحال بدون ورم پوستم بسیار عالی شده بود دخترم هم مزاجش سرده الان باردارم و بچم پسره کاملا بی حال و همیشه ضعف دارم و ورم دارم و خیلی هم زشت شدم و همش خواب های ترسناک میبینم به نظرم مزاج شناسی خیلی فراتر از چهار پنج مورد هست

منم همه میگن بچه ام پسره صورتم لاغر شده تنل شدم .ولی ورم اصلا ندارم ترشی زیاد میخورم آب سرد زیاد میخورم.بنظرتون چیه بچپ

سلام من در هفته ۱۶ بارداری ام ترشیجات زیادمیخورم.بچمم سمت راست خیلی تکون میخوره صبح ها هم خودشو جم میکنه بنظرتون چیه دخمله یاپسره؟؟؟

پسره

سلام.من در هفته دهم بارداری هستم.بارداری اولمه.سرمایی هستم. پاهام سرده و اکثرا دوس دارم کناربخاری و زیرپتو باشم.موقع غذا دلم ترشی میخواد ولی درطول روز زیاد پیش میاد ک حس کنم قندم افتاده و شیرینی بخوام.همه میگن زودشکمت دراومده و پر شدی.تهوع دارم هم صبح هم شب.اب سرد دوس دارم نه معمولی.اشتهام زیاد نشده. خوابم هم ۷الی۸ساعت در شب.تنبل هستم وخستم و کمردرد دارم بااینکه وزنم بالا نیس و لاغرم.هم قبل بارداری هم الان لبنیات باهام نمیسازه و نمیتونم بخورم. جنسیت نی نی من چیه؟

من ریزش وحشتناک و خلوتی کف سر داشتم رفتم دکتر سنتی و گفت منع سردی و گرمی بخور فقط،شوهرم هم پابه پای من گرمی جات می خورد و مثلا ماست و میوه و پنیر مدتی از سبد خرید حذف شد و بدون برنامه ریزی در همون تایم باردار شدم،حالا شوهرم میگه حتما پسر شده چون همه ش گرمی خوردیم و خ پسر دوست داره ولی من نمی تونم اطمینان کنم،من کلا چون مزاج م سرده همیشه ترشی جات هوس میکنم و شیرینی کلا دوست ندارم،الانم طبق معمول عاشق چیزهای ترش مثل لواشک م.ولی از دید من هر چی خدا به آدم هدیه بده بهترین هست دختر و پسر نداره

سلام من بسیارسردم اما شوهرم بسیارگرم،اقدام به بارداری کنیم بچمون دخترمیشه یاپسر؟

سلام باید سایر شرایط انعقاد نطفه و نوع تغذیه…. را بررسی کرد

دختر

سلام من هفته ١٩واسه آنومالى رفتم سونو گفت پسره حتى تو گزارش هم جنسیت رو تایپ کرد توى ٢١هفتگى خوردم زمین رفتم سونو که از سلامتیش مطمئن بشم گفت جنسیتش دختره درضمن من ویار یا ورم نداشتم خوابم زیاد بود و به شورى و ترشى علاقمند بودم

شایدزمین خوردی شوشولش افتاد😅

سلام من پاهام داغن توحموم دوس دارم با آب سرد دوش بگیرم ترشی شوری مخصوصا شوری دوس دارم کباب دوس دارم از گرما بیزارم بد خواب شدم به نظرتون جنسیتش چیه

سلام خسته نباشید من پاهام خیلی داغن خیلی گرمم میشه دوغ و ترشی وشوری زیاد وکباب دوس دارم پوستم روشنتر وصاف تر شده میشه بگید چیه

شکمو شدی جیگر

من ۲۵ سالمه ۱ساله اقدام به بارداری کردم اما باردار نمیشم ۱دختر ۹ساله هم دارم دوست دارم به امید خدا این یکی پسر باشه phبدنم۶ بنظرتون اگه باردار بشم بچم دختر میشه یا پسر

سلام من بچه اولم روز به روز اضافه وزن داشتم خودم ۵۰ کیلو بودم با قد ۱۶۵ موقع زایمان ۸۰ کیلو شدم از شیرینی خوشم میومد بچه سمت چپم بود اصلا ورم نداشتم ولی کلا خیلی تحرک دارم تا ۳ ماهگی حالت تهوع داشتم شوهرم هم با خودم چاق میشد از گوشت متنفر بودم بچم دختر بود. الان کاملا برعکسم عاشقی ترشی و شوری ام زیاد وزن اضافه نمیکنم خودم اصلا تغییر نکردم ولی شکم دارم گرد و رو به بالا عاشق گوشت قرمزم بچه همش سمت راستمه تنگی نفس دارم ولی زیاد گرمم نمیشه کلا با اولی فرق داره بازم رفتم سونو گفت دختره الانم هفته ۲۴ بارداریم به نظرتون سونو درست گفته؟اخه هر کی میبینم میگه امکان نداره دختر باشه همه میگن بهت میاد پسر باشه هفته ۲۰ بود که رفتم سونو.

سلام. من هفته ی هشتم بارداریم. تهوع صبحگاهی ندارم. حالم صبح تا بعد از ظهر خوبه. صبحانه هم مثله قبل همه چی می خورم. حتی شیر و املت هم می خورم صبحانه. در طی روز بی حالم . خوابم میگیره. زودرنجم. بد گمانم. ترشی و شیرینی زیاد دوست ندارم. مزه ی ملس و میوه های تابستونی برام دلچسبه. بزاق دهانم زیاد شده جوری که نا خودآگاه می ریزه زمین.غذا هم خوب می خورم. آب هم زیاد می خورم. شب ها خیلی خوب می خوابم. غروب ها کسل می شم و نمی تونم توی خونه بمونم.

سلام معلوم شد نی نی تون چیه به منم بگین لطفا😍🌹

دقیقا علائم منه

سلام عزیز منم دقیقا مثل شما….چیشد شما جنسیت نی نی رو فهمیدین؟

سلام من حالت تاو ندارم اما باردار هستم عاشق ترشی ام و اجیل بنظرتون بچم دختر است یا پسر

سلام من هفته ۶بارداری هستم اصلن مرغ وبرنج نمیتونم بخورم همش سوپ و اش دوس دارم زود ب زودم دلم ضعف واحساس گشنگی میکنم ولی نمیتونم چیزی بخورم.تنبلم نیستم خابمم ای بدنیس کمی کم خاب شدم.میتونین حدس بزنین بچم چیه؟ البته بارداری دومم هستش.یه دختر دارم…

سلام من هفته۶هستم رفتم سونو ضربان قلب جنین ۱۲۲هست دکترم گفت دختره

سلام من هفته ٧رفتم سونو ضربانش١۵۶بود ینی جنسیتش چیه؟ بعد بدنم مث کوره داغه.

سلام منم ۹ هفته هستم وشوروترشی میخورم خوابم زیاده حال تهوع اصلا ندارم از الان شکم دراوردم گرد شده وخوراکم بیشتر شده همه چیز میخورم مخصوصا دوغ وماست وشیر فکر میکنم بچم سمت چپه همش گرممه فقط پاهام یخه ب نظرتون نی نیم چیه

سلام …من هفته دهم بارداری هستم ،حالت تهوع ندارم ،خیلی اشتهام باز شده ، بدنم خیلی گرمایی شده، خیلی ترشی و شوری میخورم ، خوابم کمتر شده ، از بو ی ادکلان یا کباب بدم میاد …. ویارم با بچه قبلیم که دختر هست کاملن فرق داره ،به نظرتون بچه پسره یا دختر؟

منم دقیقا مثل شمام بچتون چیه؟

من هفته یازدهم هستم ب چیزای تندعلاقه دارم محمد اصلا حالت تهوع ندارم بنظرتون بچم چیه؟

اوایل بارداری ۱دل درد شدید زیر شکم ۲خون ریزی درهفته هفت ۳تهوع ویار به خونمون مواد شوینده باگوشت مرغ ۴خوابالو .۵ضربان قلب ۱۳۷ . جنین سمت چپ بود اول بعد مایل به وسط .۶ضعف شدید .۷ تنبل شدم .۸شکمم شکل هنداوانه .۹پاهام همیشه سرده .۱۰رشد موهام کمه شده .۱۱تست جوش شیرین پسر شد ‌.جدول چینی هم دختر ۱۲رنگ سینه هام کم کم تیر شد ۱۳خط نیگرا تا بالای نافم اومده ۱۴ حروف yدر چشم راست . ۱۵از شیرینی بیشتر خوشم میاد ولی رب انار هم خیلی دوست دارم با نارنگی. ۱۶ نی نی هفته از ۱۲تکوناش حس کردم

سلام.من هفته ۶بارداریم هستم‌خیلی بد خواب شدم. نفسم خیلی وقتا بالا نمیاد.ب غذاهای شور علاقه دارم. پاهام لاغر شدن ویار و حالت تهوع اصلا ندارم.میشه حدس بزنین بچم جنسیتش چیه؟؟؟؟؟

سللم. احتمال زیاد پسره

سلام..من تازه دوهفته است که فهمیدم حامله ام خیلی میترسم…پسر و دختر برام فرق نمیکنه..برام دعا کنید..😭

سلام از اوایل دو ماهگی معده درد دارم همه اش دوس دارم چیزاییی مثل لواشک و قره قوروت بخورم وقتی معده ام درد نمیکنه حالم خیلی خوبه اما تا میاد سراغم منو میزنه زمین . شبا چند بار تو خواب بیدار میشم . نه ورم دارم نه زیاد چاق شدم . شکمم هم کمی بزرگ شده الان هفته ١٣ هستم به نظرتون نی نی چیه؟

سلام من ۱۷سالمه اولین بارداریمه تو هفته دوازدهم بارداریم علاعم دختر دار بودنو دارم ولی همسرم پسرر دوست داره وقتی از سرکار میاد خونه فقد میگه حال پسرمم چطووره و دوس نداره اصلن قبول کنه که دختر باشه برای من فرق نداره باهاشم صحبت کردم ولی میگه من بچع اولمو پسر میخوام همین ای کااش بچم پسر باشه

ایشالا پسر میشه

بچتون چیشدجنسیتش؟

با سلام تو رو خدا راهنماییم کنین من یک هفته دیگه ۳ ماهه میشم اصلان نمیتونم تشخیص بدهم بچه ام چیه بعد از ظهر ها حالم خیلی بد ببخشیدا یعنی بالا میارم میشه تو چشم چپ ام علامت vهست شب هاموقع خواب هم از دهنم اب میریزه اصلان میل به غذا ندارم دارم میمیرم چکار کنم تو رو خدا کمک ام کنید بنظرتون بچه ام چیه

سلام گلم به احتمال زیاد بچتون دخمله

سلام،من هفته ۱۵ هستم،سونو دوهفته پیش گفت مشکوک به پسر،یه پسر هم دارم اما علائمم کلا فرق دارن،هنوز حالت تهوع و حال بدم ادامه داره،از صبح زود تا شب حالم بده و اصلا حوصله هیچ کاریو ندارم،۴ کیلو وزن کم کردم،سردی اصلا نمیتونم بخورم،یک وعده بیشتر غذا نمی‌خورم اونم خیلی کم،قیافم خیلی تغییر نکرده و هنوز ورم ندارم

سلام من در هفته ششم بارداری هستم.بارداری سوم هستم ک نا خواسته شده.دو فرزند اولم دختر هستن.هیچ علائمی ندارم فقط در چشم راستم دوتا حرفYYایجاد شده البته ریز.در صورتی ک از بارداری قبلم ک دختر بود حرف vدرست هنوز در چشم راستم مونده. حالم خداروشکر خوبه و تغییراتی نداشتم .خودم موندم ببینم جنسیت جنین چیه میشه کمکم کنید ممنون میشم

من هفته ۶ بارداریم اما هیچ عالیمی ندارم😐

سلام من یازدهم بارداری هستم.خیلی معده دردوویارمم ترش هس بچم چیه؟

من دوماهه باردارم علاقه به غذاهای ترش مزه دارم ماست ودوغ واینا هم خیلی دوست دارم

سلام من هفته ۱۳بارداریمه.اولین بارداریمم هست.ازمرغ وتخم مرغ بدم میاد.حالاتهوع زیاددارم.بستنی زیادمیخورم.ازترشیجات فقط لواشک والوچه میخورم اصلا چیز دیگه ترش نمیخورم چیزای شیرینم میخورم خوابمم زیاده یعنی قبل بارداری هم ولم میکردن میخابیدم.بچم چیه؟؟؟

دختر

سلام من هفته۱۲ بارداری هستم وزن کم کردم کم خواب و کم اشتها شدم زیاد نمیتونم غذا بخورم ولی میوه زیاد میخورم از چیزهای شیرین بدم میاد مثلا مربا و کیک و شیرینی نمیتونم بخورم تا وقتی ک از گرسنگی ضعف نکنم حالت تهوع ندارم از مرغ بدم میاد نی نی سمت چپ شکممه ب نظر شما جنسیت بچه ام چیه؟

یادم رفت اینارو بگم چیزهای ترش زیاد دوست دارم آلوچه و آلو سیب ترش خیلی دوست دارم بیشتر ب سمت چپ میخوابم بدنم گرمه تهوع صبحگاهی ندارم لطفا جواب بدین دکتر گفت احتمالا دختره. امکان داره اشتباه گفته باشه؟هنوز هفته۱۲ ام

خانوما به خواست شوهراتون احترام بزارین وقتی پسر دوست دارن چه اشکالی داره رژیم وموارد دیگه رو رعایت کنین بزارین شوهراتون از جنسیت مورد نظر لذت ببرن حالا یه کمی دیرتر یاردار بشین آسمون که به زمین نمیاد یزار ین چند یاوه بگین بچه دار نمیشین ولی وقتی یه پسر خوشکل توپل موپل میارین دهانشون بسته میشه و….

سلام عزیزم ….ما هم از خدامونه اینجور بشه …ولی دست خود اوس کریمه…تا خودش نخواهد ما هیچ نقشی نداریم عزیزم

سلام من دو تا دختر دارم الان باردارم و هفته ی هفتممه برام خیلی مهمه که بچم پسر باشه من سر دوتا دخترم خیلی حآلت تهوع شدید داشتم ولی الان کمتر شده و فقط شبا حالت تهوع می گیرم علاقم به ترشی زیاد شده خوابم کم شده میل جنسیم خیلی کم شده خیلی احساس سرما می کنم به نظرتون بچم چیه؟

انشالله پسربسه

پسره متمعن باش

سلام من در بارداری پیش پزشک طب سنتی رفتم ایشون فرمودن قوی تر بودن نبض مچ دست راست نشانه پسر بودن و مچ دست چپ دختر بودنه. من اینو هم برای خودم هم بقیه امتحان کردم و بنظرم دقیق ترین مورد همینه

به نظر من هر کی لاغر دختر دار میشه من لاغرم ولی همش دختر میزایم واین حرفا واقعی نیست

سلام.من بارداری اولمه.خیلی خیلی خیلی تنبل شدم وفقط ترشی وشوری دوس دارم.نفس تنگی گرفتم‌.حالت تهوع دارم دربعضی ساعات روز.ازهربویی حالم بدمیشه.۹هفتمه.شوهرم فقط بچه دوس داره پسرودخترش فرقی نداره.ولی من خیلی عجولم بدونم جنسیتشو چون هیجان دارم فقط.به نظرتون بچم چیه؟

فقط تو کشور ما میگن یچه پسر باشه بهتره.که از اجدادمون به ارث بردیم متاسفانه. .وگرنه کشورهای دیگه براشون اهمیت نداره. لطفا به سلامتی بچه فکر کنید نه جنسیت

سلام من بارداری سوم رو تجربه میکنم هفته هفتم بارداری هستم خیلی میخوابم بعضی وقتا ویار دارم و بعصی وقتا ندارمزیر ناف تکون میخوره نمیدونم جنسیتش چیه

من هفته ۸ بارداری هستم حالت تهوع دارم به چیزای ترش علاقه دارم حالت تهوع هم دارم زرنگ هم هستم بنظرتون بچم چیه

سلام.آیا به وسیله طب سنتی داروهایی که میدن میتوانیم جنسیت بچه رو در ماه اول عوض کرد.

سلام. خیر

از ۲ماه قبل از بارداری ۲تا تخم مرغ رو با یک عدد پیاز سفید تو روغن زیتون شبها به شوهر تون بدین بچه ۱۰۰ درصد پسر میشه انشاءالله

سلام اصلا ماکسی نیستیم که جنسیت را عوض کنیم و همه چیز دست الله الله الله است نه منو تو

سلام منم سیزده هفته که باردارم تواین هفته خیلی سردرد دارم دکترم گفته که ازبارداری به نظرتون بچم چیه

سلام من بچه اولم دختر بود الانم بیست یک هفته میگه دختره اولی هم ویاردیگه ای داشتم دومی هم ویاردیگه اولی شیرین دومی ترش هردوتاش دختره خدابه ادم بچه سالم بده دوست من پسرداره ولی دکترگفته مغزش بزرگ نمیشه بفکرپسرنباشیدازخدابچه سالم بخواهیدولاخداپسربده فلج باشه اونوقت شوهراتون میگه بچه مریض زاییدی

عزیزان بهترین راه تشخیص جنسیت اینه ک پلک پایین چشم ها تون رو پایین بکشید…اگ مویرگ خونی به شکل vیاyیا uتو چشم چپ بود بچتون دختره و اگر تو چشم راست بود پسره…اگ تو هر دوتا چشم بود دختره یا دوقلو و اگر تو هیچکدوم از چشم ها نبود پسره..‌‌من اینو تو ۱۰ نفر از اطرافیانم امتحان کردم و همشون درست بود…حتی برا خودم ک الان دو قلو باردارم تو هر دو چشمه…..یه راه نسبتا مطمئن دیگ اینه ک با یه متر دور کمر شکمت رو اندازه بگیر بعدش یه دوش بگیر بعد دوش هم دوباره اندازه بگیر…اگ بزرگتر شده پسره و اگ کوچکتر شده دختره…اینو هم خودم شخصا تو خیلی ها امتحان کردم و همش درست بوده

سلام برا من تو راسته یعنی پسره.تو هفته یازدهم هستم رفتم سنو گفتن دختر خواهشا راهنماییم کنیین.امکانش هس ک سنو اشتباهی گفته باشه

ذخیره نام، ایمیل و سایت توسط مرورگر برای ارسال دیدگاه در زمانی دیگر.

اکثر پدر و مادرها میخوان قبل از بدنیا اومدن بچه جنسیتش رو بدونن که با سونوگرافی چنین چیزی ممکن میشه. اینبار در آرمیک سافت بهتون میگیم که چطور میشه با سونوگرافی جنسیت جنین رو تشخیص داد.

سونوگرافی برای تعیین جنسیت که در هفته ۱۸ تا ۲۰ بارداری انجام میشه به حدود ۶۹ درصد زنان باردار کمک میکنه تا جنسیت نوزادشون رو تشخیص بدن.

سونو از تکنولوژی خیلی پیشرفته ای استفاده نمیکنه و فقط با استفاده از امواج صوتی تصاویری با کنتراست بالا بهتون میده. این روش که از ابتدای دوران بارداری برای مراقبت و کنترل سلامت جنین استفاده میشه، که اصطلاحا بهش سونوگرافی مامایی هم گفته میشه.

چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است

سونوگرافی به صورت دوره ای در مراحل مختلف بارداری انجام میشه. اگرچه اکثر پزشکان مامایی بعد از شش هفته اولین سونو را انجام میدهند، اما جنین بعد از چهار هفته و نیم قابل مشاهده هستش البته ضربان قلب بعد از هفته پنجم شنیده می شه.

بین هفته هجده تا بیستم سونوگرافی نوع دوم انجام می شه که فرایند کمی پیچیده تر داره و خاص تره. در این مرحله پزشک میتونه وزن و اندازه بچه رو بهتون بگه و اعضای حیاتی بدنش مثل قلب و مغز رو اندازه گیری کنه.

در این مرحله از رشد جنین شما می تونید جنسیت نوزاد رو هم متوجه بشین. اگرچه تشخیص بین دختر و پسر میتونه کمی سخت باشه اما یه نشانه هایی هستش که شخص سونو کننده به کمک اون ها تشخیص میده.

قتی در ماه های آخر بارداری روی مادر سونو انچام میشه، دیدن چیزها از ندیدنشون مهم تر هستش. چون موقع تعیین جنسیت جنین نبودن عضو جنسی مردانه به معنای دختر بودن کودک شما نیست. اما نگران نباشید چون در ۹۹ درصد مواقع سونوگرافی بارداری که در هفته های ۱۸ تا ۲۰ انجام میشه نتیجه دقیقی داره. اما اگه قبل از اون سونو برای تعیین جنسیت انجام بدین ممکنه نتیجه اشتباه باشه. اگه دیابت بارداری دارین میتونین برای زایمان آماده بشید.

موقع تعیین جنسیت  سونو کننده دنبال نشونه هایی میگرده که بتونه مشخص کنه بچه شما دختره یا پسر. برای شناسایی جنین دختر دوتا نشونه وجود داره:

طرح همبرگری: این اصطلاح که به عضو جنسی دختر ها برمیگرده نشون دهنده کلیتروس و لابیا هستش که تو سونوگرافی مشخص میشن. که در سونوگرافی شبیه نان همبرگر هستند و به کمکش جنسیت جنین مشخص میشه.

نشاه تیر و کمانی: این نشانه که کمی پیچیده تر هستش اما با نگاه دقیق به تصویر جنین برمیگرده. اگه استخوان ستون فقرات نوزاد را تا به پایین دنبال کنید، در آخر هر استخوان یک برآمدگی میبینید. که در این صورت نوزاد دختر است چون نقطه قوس دارد. از هفته ۱۴ به بعد بارداری نوزادان دختر از طریق این نشانه قابل شناسایی هستند که ۹۰ درصد مواقع تشخیص درست است که البته این عدد بعد از هفته هجدهم به ۱۰۰ درصد میرسه.

شاید تصور کنید که تشخیص جنین پسر در سونوگرافی راحت تره اما همیشه اینطور نیست. قبل از هفته ۱۴ بارداری این مورد کاملا ریسکس یوده و تشخیص جنسیت جنین پسر سخته اما سه نشانه داره که اون ها رو با هم مرور میکنیم:

نشان تیر و کمانی: در جنین پسر با توجه به نحواه خوابیدن جنین در شکم مادر مدل استخوان ستون فقرات متفاوته. در جنین دختر برآمدگی ها زاویه ده درجه دارند اما در جنین پسر برآمدگی انتهایی ستون فقرات حدود سی دجه است. اگه چیزی بین این عدد باشه باید منتظر بمونید تا جنین بزرگتر بشه و تشخیص جنسیت بدین.

جریان ادرار: جریان ادرار جنین گاهی میتونه جنسیتش رو مشخص کنه. معمولا اگه ادرار جنین به سمت بالا ریخته شه جنین پسر هستش.

عضو جنسیتی مردانه: عضو جنسی مردانه که در هفته های هجدهم تا بیستم قابل مشاهده هستش به راحتی در سونوگرافی قابل تشخیص هستش و یکی از بهترین نشونه ها برای تعیین جنسیت جنین هستش.

علاوه بر سونوگرافی آمنیوسنتز یا نمونه برداری از ویلوز کوریونی (CVS) هم میتوان جنسیت جنین را تشخیص داد. راستی اگه به فکر گرفتن جشن بارداری سورپرایز هستین به مطلب قبلی وبلاگ کودک آرمیک سر بزنید.

در کل طیق تحقیقات انجام شده در سراسر دنیا ۶۵ درصد پدر و مادرها ترجیح میدن جنسیت بچه شون رو هرچه زودتر بدون و ۲۸ درصد از اون ها هزینه های زیادی میکنند تا زودتر از سونوگرافی متوجه این موضوع بشن. اما هنوز هم سونوگرافی یکی از بهترین روش ها برای تشخیص جنسیت نوزاد هستش.

به نظر شما سونوگرافی روش خوبی برای تعیین جنسیت جنین هستش؟ آیا شما به روش های سنتی برای تشخیص جنسیت جنین اعتقاد دارین؟ نظرتون رو برای ما بنویسید. مطالب آرمیک کودکان رو می‌تونید از همین بلاگ ویرگول، وبلاگ رسمی آرمیک کودکان و کانال تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید.

با ثبت نام در ویرگول به آرشیو بزرگی از مقالات مرتبط با این موضوع دسترسی خواهید داشت

از این پس او نمی‌تواند پروفایل کاربری و مطالب شما را ببیند.

سبد خرید شما خالی است.

فهمیدن اینکه جنین دختر است یا جنین پسر هیجان انگیزترین حسی است که مادر و پدر برای آن لحظه شماری می کنند. بی شک شما هم به عنوان یک مادر دلتان می خواهد بدانید فرشته کوچکی که قرار است بدنیا آورید پسر است یا دختر! منتها در هفته های اول بارداری به دلیل کوچک بودن جنین امکان انجام سونوگرافی وجود ندارد و می توانید با روش های خانگی تشخیص دهید که ایا جنین پسر در رحم شما در حال رشد است و یا جنین دختر! این حس در تمام مادران مشترک است و به همین دلیل تا زمان اولین سونوگرافی سعی می کنند شانس خودشان را در شناسایی فرشته کوچکشان محک بزنند. ما نیز در این مطلب قصد داریم در رابطه با شناسایی علائم واضح جنین پسر و دختر در رحم مطالب مفید و مختصری را برایتان ارائه دهیم تا در هفته های اول بارداری بتوانید جنسیت جنینی که در وجود شما در حال رشد است را تشخیص دهید. با ما همراه باشید


داشتن دختر در خانه یکی از زیباترین نعمت ها به شمار می آید، خنده های ریز ریز، بدخلقی ها و شیطنت هایی که دارند واقعا آنها را خواستنی می کند و شاید به همین دلیل است که اکثر افراد خصوصا پدرها دلشان می خواهند یک دختر در خانه داشته باشند و این احساس زیبا زمانی به واقعیت می پیوندد که جنینی که در وجودتان در حال رشد است دختر باشد. خیلی از پدر و مادرها دلشان می خواهد جنینی که در رحم در حال رشد است، دختر باشد، به همین دلیل دست از حس کنجکاوی خود بر نمی دارند و با نشانه های ظاهری شانس خود را در شناسایی جنین محک می زنند. این افسانه ها از قدیم و ندیم در میان خانم ها رایج بوده و همگی آنها با حس مشترک مادرانه ای که داشتند سعی می کردند از روی غذاهایی که دلشان می خواهد، از روی ظاهر و دیگر آیتم ها جنسیت جنینی که در رحم آنها در حال رشد است را تشخیص دهند. تشخیص جنین دختر با توجه به همین افسانه ها کار سختی نیست و کافیست به چند نشانه توجه کنیم تا بتوانیم تشخیص دهیم که آیا جنین دختر در رحم ما در حال رشد است یا جنین پسر! حال ما در ادامه به علائمی که جنین دختر در رحم را نشان می دهد می پردازیم.ویار و علائم جنین پسر در ماه سوم قابل تشخیص است

 

چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است

یکی از بارزترین علائمی که نشان می دهد جنین دختر در رحم شما در حال رشد است، حالت تهوع در هنگام صبح است. این مشکل را در اکثر روزها خواهید داشت و بدون هیچ دلیل صبح ها حالت تهوع و ویار صبحگاهی خواهید داشت. تهوع صبحگاهی را خیلی از مادران باردار تجربه کرده اند، در واقع ویار صبحگاهی یا تهوع صبحگاهی بسیار رایج است و تحقیقات زیادی در این زمینه انجام شده است که خیلی از این تحقیقات نشان می دهد که جنین در رحم، دختر است! شما چطور؟ در چه وضعیتی قرار دارید؟ آیا زمانی که صبح از خواب بیدار می شوید، تهوع شدید به سراغتان می آید؟ تهوع صبحگاهی برای خیلی از افراد رخ می دهد و همگی آنها به دنبال یک راه حل ساده و کاربردی برای از بین بردن این مشکل می گردند.

برای از بین بردن تهوع صبحگاهی می توانید قبل از اینکه از رختخواب بلند شوید، میان وعده کوچکی را میل کنید، به طور مثال کیک و یا یک لقمه کوچک بسیار کاربرد دارد و باعث از بین رفتن ضعف معده می شود. یکی از دلایل تهوع در صبحگاه، خالی بودن معده است که به سرعت روی شما تاثیر گذاشته و حالتان را بهم می زند. بعد از خوردن میان وعده دوباره کمی دراز بکشید و استراحت کنید سپس از رختخواب بلند شوید. اینکار بسیار نتیجه بخش است و می تواند تهوع شما را کاهش دهد. از این رو اگر می خواهید شانس خود را در تشخیص جنسیت جنین محک بزنید، کافیست به وضعیت و شرایط فیزیکی خودتان توجه داشته باشید و تهوع صبحگاهی یکی از نشانه های بارز جنین دختر است.

علاقه زیاد به خوردن شیرینی های مختلف را می توان از نشانه های جنین دختر دانست. در واقع افرادی که قبل از بارداری به خوردن شیرینی علاقه ای نداشتند و در دوران بارداری هوس شیرینی می کنند به این معناست که جنین دختر در رحم آنها در حال رشد است.یکی از نشانه های جنین دختر، تغییر مزاج شما در همین دوران است. زمانیکه برای خوردن انواع شیرینی ها، نان خامه ای و شکلات های وسوسه انگیز ولع دارید و در اکثر مواقع دلتان هوس خوردن شیرینی می کند، بی شک جنین دختر در رحم شما درحال رشد است.

این روش یا نشانه از دیرباز تاکنون مورد توجه بوده و خیلی از افراد با توجه به همین نشانه توانستند جنسیت جنین خود را محک بزنند. خوردن هر گونه مواد غذایی شیرین می تواند نشانه باردار بودن جنین دختر باشد.این روش یکی از روش های قدیمی محسوب می شود و از قدیم و ندیم میل زیاد به خوردن شیرینی در زمان بارداری نشان دهنده جنسیت دختر بوده است. اگر شما هم در گروه افرادی هستید که برخلاف دوران قبل از بارداری خود مزاجتان تغییر کرده و میل شدید به خوردن شیرینی و مواد قندی دارید بی شک صاحب یک دختر زیبا و دوستداشتنی می شوید. منتها باید بدانید: تمامی این موارد فقط و فقط از روی تجربه ثابت شده است و هیچ نظریه علمی ندارد. از این رو تا زمان سونوگرافی صبور باشید!

ضربان قلب سریع از دیگر نشانه های جنسیت دختر است. اگر ضربان قلب شما خیلی سریع و در حدود ۱۴۰ ضربه در دقیقه است به احتمال قوی جنین شما دختر است. خیلی از مواقع زنان باردار از تند شدن ضربان قلب خود وحشت زده می شوند و احساس ناخوشایندی به آنها دست می دهد، لازم است بدانید: بر اساس تغییرات هورمونی در دوران بارداری همه چیز حالت طبیعی خود را طی می کند مگر اینکه بیش از حد تکرار شود، زمانی که قلبتان تند می زند و گاهی اوقات چنین حالتی به شما دست می دهد جای نگرانی نیست، این تند زدن ضربان قلب نشانه  اینست که شما جنین دختر را باردار هستید.

رنگ ادرار یکی از وضعیت هایی است که در دوران بارداری دچار تغییرات می شود و می توانید از این روش برای تشخیص جنسیت جنین استفاده کنید. غالبا تغییرات هورمونی تغییرات دیگری را هم به دنبال دارد و باعث می شود رنگ ادرار هم تغییر کند، اگر شما هم در گروه افرادی هستید که ماههای اول بارداری خود را می گذرانید و رنگ ادرار شما زرد تیره است می توانید خودتان را برای به دنیا آوردن یک دختر دوستداشتنی آماده کنید. در واقع  زنان بارداری که در هفته های اول بارداری رنگ ادرار آن زرد تیره است نشان دهنده این است که می خواهند یک دختر زیبا و دوستداشتنی به دنیا آورند. به همین دلیل باید به وضعیت خودتان توجه کافی داشته باشید و با توجه به نشانه هایی که در خودتان می بینید جنسیت جنین را تشخیص دهید.

 اگر موهای براق و درخشان شما خیلی نازک و بی جان شده است به احتمال قوی شما یک دختر را باردار هستید. نازک و بی جان شدن مو در ماههای اول بارداری نشانه اینست که شما صاحب یک دختر زیبا می شوید.

یکی از بارزترین نشانه های جنین دختر، ظاهر شدن جوش و آکنه بر روی پوست شماست، اگر پوست شفاف و شاداب شما دچار جوش و آکنه شد، می توانید جنسیت جنین خود را دختر بدانید. برخی از زنان بارداری که جنین دختر را در رحم خود دارند پوست صورت آنها پر از جوش و آکنه می شود. از این رو اگر برای به دنیا آوردن یک دختر خواستنی لحظه شماری می کنید می توانید این نشانه را به فال نیک بگیرید!

چاق شدن شکم یکی دیگر از دلایل و نشانه های جنین دختر است، برخی از افراد به طور چشمگیری از ناحیه شکم چاق می شوند به گونه ای که احساس می کنند یک دو قلو را باردار هستند. اگر شما هم  از قسمت شکم چاق شوید و احساس می کنید شکمتان شبیه یک هندوانه شده است، شما یک دختر را باردارید. تحقیقات نشان داده است چاق شدن بیش از حد شکم در دوران بارداری به معنای اینست که جنین در بخش بالا یا میانی شکم قرار گرفته و جنسیت جنین، دختر است. این حالت برای خیلی از مادرانی که صاحب دختر شده اند دیده شده و به همین دلیل از قدیم و ندیم چاق شدن بیش از حد شکم نشانه جنین دختر است.

تحقیقات نشان داده است زیبایی مادران باردار در دوران بارداری و خصوصا ماههای اول نشانه جنین دختر است!  برخی از زنان در دوران بارداری به طور چشمگیری زیبا می شوند و صورتشان جوانتر و شادابتر به نظر می رسد. در واقع زنانی که در دوران بارداری زیباتر می شوند و پوستشان رنگ و لعاب خاصی پیدا می کند جنین دختر در رحم آنها در حال رشد است. در واقع دوران بارداری به دلایل شرایط و تغییرات هورمونی غالبا روی پوست و وضعیت ظاهری زنان تاثیر منفی خواهد گذاشت، درحالیکه زمانی شما جنین دختر را باردار باشید، چهره شما جوانتر و شادابتر است. از این رو می توانید به چهره خود دقت کنید و اگر پوست صورتتان براق و شفاف است و بینی شما هیچ تغییری نکرده است به این معناست که یک دختر باردار هستید. زنانیکه بینی آنها بزرگتر می شود و گویی ورم کرده است جنین پسر را در رحم خود دارند.


داشتن یک شازده بازیگوش هم برای خودش نعمتیست که خیلی از پدر و مادرها برای داشتنش لحظه شماری می کنند. این روزها افراد زیادی پسر دار می شوند و با توجه به شرایط بارداری شما هم می توانید متوجه شوید که آیا جنین که در رحم شما زندگی می کند یک پسر است و یا دختر؟ در واقع برخی از مادران برای اینکه جنین پسر در رحم داشته باشند لحظه شماری می کنند و دلشان می خواهد خیلی زود پسر بودن جنین را شناسایی کنند، اگر شما هم از آن دسته مادرانی هستید که می خواهید قبل از اولین سونوگرافی پسر بودن جنین خود را محک بزنید به علائم زیر دقت کنید!

یکی از مشخصه های اصلی جنین پسر در رحم، سرد بودن پاهای مادر در دوران بارداری است. خیلی از افراد با وجود اینکه طبع گرمی دارند منتها در دوران بارداری پاهای سردی دارند و زمانیکه دست به پا می زنند کامل سرد است. از این رو تحقیقات زیادی در این زمینه انجام شده است و سرد بودن پاها در دوران بارداری نشانه اینست که جنین پسر در رحم است. شما چطور؟ آیا به ظاهر خود توجه می کنید؟  اگر شما هم سرمای شدیدی را در قسمت پاهای خود احساس می کنید به احتمال قوی جنین شما پسر است  و می توانید خودتان را برای به دنیا آوردن یک شازده بازیگوش و دوستداشتنی آماده کنید. در واقع زیباترین حس است که زودتر از هر چیزی به عنوان یک مادر جنسیت جنین خود را تشخیص دهید، زمانیکه حس مادرانه شما با نشانه های ظاهری دست در دست هم می دهد زیباترین حس دنیا را به شما القا می کند و می توانید حس شیرین مادر شدن را تجربه کنید.

سینه های زنان باردار در دوران بارداری بزرگتر از زمان عادی خود خواهد بود و این به معنای آمادگی سینه برای تامین شیر مادر است. در واقع بزرگ شدن سینه کمک می کند تا شما برای شیردادن مشکلی نداشته باشید و جای نگرانی نیست و بعد از زایمان و شیردهی به حال اولیه خود باز می گردد. منتها یکی از نشانه های جنین پسر بزرگتر بودن سینه سمت راست شماست. بزرگتر بودن سینه سمت راست زنان باردار نیز نشان دهنده جنین پسر است. می توانید جلوی آینه بایستید و به ظاهر سینه های خود نگاه کنید، اگر سینه سمت راست شما بزرگتر باشد به این معناست که شما یک پسر قوی و دوستداشتنی باردار هستید.

هوس غذاهای شور هم از دیگر نشانه هایی است که نشان می دهد شما یک جنین پسر را باردار هستید. برخی از زنان باردار در دوران بارداری خود مدام دلشان می خواهد که غذاهای شور بخورند و روزانه مقدار زیادی تنقلات شور مصرف می کنند. غذاهای شور نشان می دهد که جنین پسر در رحم شما در حال رشد است، بنابراین اگر شما هم برای خوردن غذاهای شور و نمک ولع دارید و بر خلاف دوران قبل از بارداری به سراغ غذاهای شور می روید، به این معناست که جنین پسر را باردار هستید.

در زمان خوابیدن به کدام پهلو می خوابید و دلتان می خواهد بیشتر در کدام سمت دراز بکشید؟ جالب است بدانید: اینکه به کدام پهلو می خوابید نیز در شناسایی جنین موثر است و یکی از افسانه هایی است که به حقیقت تبدیل شده است. در واقع زنان باردار در طول بارداری به دلیل شرایط سختی که دارند مدام احساس خستگی و کوفتگی می کنند و اگر کاری به آنها نداشته باشید می توانند تا ساعت ها بخوابند. تحقیقات نشان می دهد زنان باردار در اکثر مواقع در خواب به سر می برند.

این دوران بسیار بحرانی و حساس است و تغییرات هورمونی باعث می شود که بدن احساس خستگی داشته باشد. بی حالی و کسلی از بزرگترین دغدغه های مادران است که در این دوران آن را تجربه می کنند. در کنار تمام این سختی ها کنجکاوی برای تشخیص جنسیت جنین بسیار شیرین و دلچسب است و می توانید با توجه به نوع خوابیدنتان تشخیص دهید که جنسیت جنینی که در رحم شما در حال رشد است چیست،  از این رو اگر مادران به پهلوی چپ خود می خوابند این احتمال قوی وجود دارد که جنین پسر را در وجود خود پرورش می دهند. اگر شما هم در گروه این مادران قرار دارید بی شک جنین پسر را باردار هستید.

همانطور که در بالا اشاره شد، زنان بارداری که در هنگام صبح دچار تهوع صبحگاهی میشوند جنین دختر را باردار هستند، برخلاف این موضوع اگر هیچ تهوع و ویار صبحگاهی به سراغتان نمی آید به این معناست که جنین پسر را در رحم خود دارید. توجه به این نشانه ها بسیار اهمیت دارد چرا که در ماههای اول بارداری امکان سونوگرافی نیست و می توانید با توجه به همین نشانه ها  پاسخی مثبت به کنجکاوی خود بدهید. بنابراین اگر هیچ تهوع صبحگاهی ندارید و بعد از بیدار شدن حالت تهوع ندارید به این معناست که صاحب یک پسر خواهید شد.

زنان بارداری که جنین پسر را باردار هستند خیلی زود چهره آنها تغییر می کند و زیبایی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. درصد زیادی از زنان دچار تغییر چهره می شوند و برخلاف مادرانی که جنین دختر را باردار هستند، از شفافیت و جوانی پوست برخوردار نیستند. زنانی که جنین پسر را باردارند در اغلب اوقات بینی آنها ورم می کند و بزرگتر می شود و حس ناخوشایندی را به این افراد القا می کند. اگر صبح که بیدار می شوید دچار ورم در ناحیه بینی شده اید و چهره شما کمی تغییر کرده است نگران نشوید، تمامی این موارد برای دوران بارداری و کوتاه مدت است.

یکی دیگر از نشانه هایی که جنین پسر را یادآوری می کند، خشک شدن دست هاست، برخی از مادران در دوران بارداری خصوصا ماههای اول مدام از خشک شدن دست و ترک خوردن پوست شکایت دارند و پوست لطیف آنها خشک می شود و رطوبت خود را از دست می دهد. در واقع خشک شدن دست های مادر و ترک خوردن آنها از علائم واضح جنین پسر در رحم است. بنابراین اگر شما هم دست هایتان خشک می شود و پوست دستتان ترک می خورد به این معناست که جنین شما یک پسر دوستداشتنی است.

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد، تمامی نشانه هایی که برای تشخیص جنین در ماههای اول بارداری وجود دارد، بدون هیچ سند علمی است! در واقع تمامی این نشانه ها صرفا به دلیل تجربیاتی است که زنان و مادران از قدیم و ندیم تاکنون کسب کرده اند و هیچ کدام آنها به اثبات نرسیده است. از این رو بعد از سونوگرافی می توانید به طور کامل به حستان اعتماد کنید و خودتان را برای به دنیا آمدن کودکتان آماده کنید.

بی شک شما هم به عنوان یک مادر می خواهید بدانید فرشته‌ی دوستداشتنی که در وجود شما زندگی می کند چه جنسیتی دارد! یک دختر فوق العاده زیباست یا یک پسر دوستداشتنی و قوی! در واقع این حس قوی باعث شده است تا روزها با دقت کردن به اندام و چهره خود بتوانید جنسیت فرشته کوچکتان را شناسایی کنید و تا روز سونوگرافی شانس خودتان را امتحان کنید. دل دادن و اعتماد کردن به این افسانه ها تنها برای مادران جوان شیرین و جذاب است، چرا که هیچ کسی جز آنها نمی تواند چنین حس زیبایی را درک کند، از این رو همه مادران جوان برای تشخیص جنسیت جنین خود از روی نشانه های فیزیکی و ظاهری اقدام می کنند و تجربه نشان داده است درصد زیادی از این کنجکاوی ها درست بوده و می توان به این افسانه ها اعتماد کرد.  از این رو به راحتی می توانید با کمی دقت در وضعیت ظاهری خود با مشاهده علائمی که وجود دارد جنسیت جنین خود را شناسایی کنید و به استقبال به دنیا آمدنش باشید.

سلام وقت شما بخیر. من هفته ۸ بارداری ام و اولین بارداری من هست. میخواستم ببنیم قبل از سنوگرافی راهی برای تشخیص جنسیت جنین وجود داره یا خیر ؟ ضمن اینکه حالت تهوع در بیشتر وقت ها دارم یعنی هم صبح هم شب.از غذاهای شور متنفرم ولی یکم ترش باشه بدم نمیاد و خیلی دلم غذای ترش یا شیرین نمیخواد.و اینکه شب ها به هر دو پهلو میخوابم یعنی جهت خاصی نداره. یکم ی حال و کسلم ولی خواب زیادی هم ندارم. ممنون میشم اکه پاسخ دهید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

هدف تک تک اعضای مجموعه کپل پا اینست که اطلاعات مفیدی در مورد راحتی خواب‌ نوزاد،روانشناسی نوزاد،نگهداری‌های قبل از بارداری به شما عزیزان ارائه دهد.همچنین برای رسیدن به این مهم اقدام به تولید و طراحی وارسال سرویس خواب نوزاد و سرویس خواب نوجوان به سراسر کشور کرده است

دسترسی سریع

کپل پا را میتوانید در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

سبد خرید شما خالی است.


نام کاربری یا آدرس ایمیل *


گذرواژه *

مرا به خاطر بسپار

ورود


گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است


نام کاربری *


آدرس ایمیل *


گذرواژه *


عضویت

چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است
چگونه تشخیص دهیم جنین پسر است
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *