چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

 
helpkade
چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم
چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

همگی می‌دانیم که نمی‌توانیم دیگران را وادار کنیم که دوستمان داشته باشند، هر چقدر هم که دیوانه‌وار عاشق دیگری باشیم و ذره ذره وجودمان عشق او را بخواهد، عشق اجباری نمی‌شود. سوال اینجا است که آیا راهی وجود ندارد که محبوبمان را ترغیب کنیم که عاشق ما بشود، آیا اگر هر کاری از دستمان بربیاید انجام بدهیم، شانس این که فرد رویاهایمان به ما توجه کند، بیشتر نمی‌شود؟ شاید برخی فکر کنند که این کار تقلب است، اما با استفاده از چند شگرد میتوانید به هدفتان برسید. گذشته از هر چیز موضوع مهمی در بین است، صحبت بر سر عشق است و همانطور که میدانید، همه چیز در جنگ و در عشق مجاز است.

فهرست مطالب

جذب کردن را با جلب توجه کردن اشتباه نگیرید. خیلی راحت می‌توانید با انجام دادن یک کار عجیب و خارق‌العاده یا حتی احمقانه توجه یک نفر را برای چند دقیقه جلب کنید، اما این توجه کوتاه مدت است و او به محض آن که از شما دور شود و به خانه برگردد، دیگر شما را به خاطر نخواهد آورد. جذب موفق زمانی رخ می‌دهد که توجه یک نفر را به روشی جلب کنید که او حتی بعد از جدا شدن از شما هم، به شما فکر کند.شما باید به مرد مورد علاقه‌تان نشان بدهید، خصوصیاتی دارید که او به شدت نیازمند آن‌ها است. در چنین موردی حتی اگر او از قبل علاقه‌ای به شما نداشته باشد، جذبتان خواهد شد. هر فردی در این جهان به دنبال ویژگی‌های خاصی است و این ویژگی‌ها را در هر فردی که ببیند، جذبش خواهد شد. برای مثال بعضی خانم‌ها جذب مردان بلندپرواز می‌شوند، چون جاه‌طلبی و بلندپروازی این نوید را می‌دهد که شاید این مرد روزی به فرد مهمی تبدیل شود؛ از طرفی بعضی مردان جذب زنانی می‌شوند که مورد توجه مردان دیگرند، چون با به دست آوردن یک زن محبوب احساس می‌کنند که به موقعیت بالاتری دست یافته‌اند. بنابراین علت این که مرد مورد علاقه‌تان شما را دوست ندارد، می‌تواند این باشد که شما به او نشان نداده‌اید که واجد خصوصیات مورد نیازش هستید. قبل از آن که سعی کنید توجه کسی را جلب کنید، ابتدا باید درباره او اطلاعات کافی جمع کنید و متوجه شوید که چه خصوصیاتی او را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در ابتدا باید دائماً اطرافش باشید تا مطمئن شوید که فراموش نمی‌شوید. نبرد برای جلب توجه نبرد دشواری است و ممکن است مسائل بسیار دیگری وجود داشته باشد که برای جلب توجه او با وجود شما رقابت کند. البته این که فقط نزدیکش باشید، کافی نیست، مادامی که او به شما علاقه‌مند نشده است، باید هر بار که در کنارش هستید، خصوصیاتی را که می‌دانید، روی او تاثیر می‌گذارد، نیز به نمایش بگذارید. بعد از آن که او به شما وابسته شد و به وجودتان در زندگی‌اش عادت کرد، با فرستادن سیگنال‌‌های مختلف گیجش کنید، مثلاً یک روز به شدت به او توجه کنید، اما روز دیگر کاملاً نادیده‌اش بگیرید.همین رویه گیج کننده را ادامه بدهید تا او از خودش بپرسد که خواسته واقعیتان چیست و آیا او را واقعاً دوست دارید یا خیر. اینجا است که می‌توانید بابت این موفقیت به خودتان تبریک بگویید، چون فکرش را کاملاً به خودتان مشغول کرده‌اید.اگر مدتی به همین رفتار ادامه بدهید، او هر روز بیشتر از قبل به شما فکر خواهد کرد تا جایی که متوجه می‌شود، زندگی کردن بدون شما برایش بسیار سخت است و از این به بعد او است که دنبالتان می‌آید.

اگر مراحل قبل را با موفقیت انجام داده باشید، او مرتب به شما فکر می‌کند و هرچند هنوز جذبتان نشده است، اما سعی می‌کند شما را که به نظرش مرموز و غیرقابل درک می‌رسید، در گروه معینی جای بدهد. در این مرحله است که باید تمام ویژگی‌های تاثیرگذارتان، به ویژه آن خصوصیاتی را که طرف مقابل فاقد آن‌ها است، به او نشان بدهید. برای مثال اگر مردی که می‌خواهید جذبش کنید، خجالتی است، شما باید با اعتماد به نفستان او را مجذوب کنید.

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

اگر مردی که می‌خواهید دوستتان داشته باشد، گوشه‌گیر است و با دیگران صمیمی نمی‌شود، رفتار دوستانه‌ای با او در پیش بگیرید، اگر اعتماد به نفس ندارد، اعتماد به نفستان را نشان بدهید یا اگر از زندگی می‌ترسد، جسارت و شور زندگیتان را به نمایش بگذارید. همگی ما جذب افرادی می‌شویم که خصوصیات فوق‌العاده‌ای را دارند که خودمان فاقدش هستیم یا دارای خصوصیاتی هستند که ما هم آن‌ها را داریم و وجود آن‌ها را در خودمان می‌پسندیم.

بعد از آن که در فکر و ذهن فرد مورد علاقه‌تان جای گرفتید و به مشغولیت ذهنی او تبدیل شدید، گام بعدی این است که کمتر از گذشته دور و برش آفتابی بشوید و با دوستانتان هماهنگ کنید که وقتی کنارش نیستید، نزد او از شما تعریف کنند. مثلاً یکی از دوستانتان می‌تواند بگوید: “وای! این پسر فوق‌العاده است، تعجبی نداره که همه دخترا دنبالشن.” به این ترتیب می‌توانید از دوستانتان برای اثبات اجتماعی خودتان به فرد موردعلاقه‌تان کمک بگیرید، ضمناً چون دیگر مانند سابق همیشه کنارش نیستید، آتش شور و اشتیاق او را نیز روشن می‌کنید. غیرقابل پیش‌بینی باشید و احساساتتان را به سرعت برملا نکنید، چون هر آنچه که قابل پیش‌بینی است، کسل کننده می‌شود. انتظار می‌رود که فرد محبوبتان در این مرحله به شما علاقه‌مند شده باشد. لطفاً از این اطلاعات عاقلانه استفاده کنید.

فرد مورد علاقه‌تان را می‌توانید به راحتی، با انتخاب لباس‌های مناسب جذب کنید. پژوهش‌های متعدد نشان داده است که قرمز رنگ بسیار جذابی است و احتمال این که جذب افرادی بشویم که رنگ قرمز به تن کرده‌اند، بیشتر است. به علاوه قرمز تداعی کننده جذابیت و انرژی جنسی است.

رفتار آئینه‌ای یکی از مفاهیم جالب روانشناسی است و اطرافیانمان را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. اگر رفتار فردی را که درصدد جذبش هستید، مانند آئینه تقلید کنید، این فکر را در او به وجود می‌آورید که به هم شبیه هستید و با هم تفاهم دارید. اگر او به ساعتش نگاه کرد، شما هم به ساعتتان نگاه کنید. اگر او پایش را خاراند، شما هم پایتان را بخارانید. مطمئن باشید که از تاثیر این تکنیک شگفت‌زده خواهید شد.

وقتی می‌خواهید فردی را جذب کنید، بهتر است خودتان را به جای او بگذارید. این همدلی مزایای متعددی دارد که همگی آن‌ها در جذب فرد مورد علاقه‌تان به شما کمک می‌کند. اول این که با همدلی کردن می‌توانید نیازهای او را پیش‌بینی کنید و به این ترتیب او را مجذوب قدرت “ذهن‌خوانی” خودتان بکنید و در موقع نیاز به دادش برسید. دوم این که وقتی احساس کند که درکش می‌کنید، طبعاً احتمال این که جذبتان شود و به شما علاقه پیدا کند، بیشتر میشود. سعی کنید به نقطه‌ای برسید که بتوانید جملاتش را کامل کنید.

یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای این که محبوبتان را به خودتان علاقه‌مند کنید، این است که به او نزدیکتر شوید. اگر همیشه نزدیکش باشید، او بیشتر با شما آشنا می‌شود و این آشنایی و درک بیشتر کمک می‌کند تا به هدفتان برسید. هر چه او بیشتر و بیشتر شما را ببیند، شانس این که به قلب او راه پیدا کنید، بالاتر می‌رود.

بهره‌گیری از حس شوخ‌طبعی همواره روش فوق‌العاده‌ای برای جذب دیگران به شمار می‌رود، به همین دلیل است که کمدین‌ها تقریباً بدون هیچ سعی و تلاشی می‌توانند با فرد دلخواه خود وارد رابطه شوند. این اثرگذاری اصطلاحاً اثر شوخ‌طبعی گفته می‌شود. اثر شوخ‌طبعی پدیده‌ای روانشناختی است که براساس آن، وقتی مسائل را به روشی شوخی‌آمیز به مخاطبمان عرضه می‌کنیم، به خاطر سپردن آن‌ها راحت‌تر می‌شود؛ بنابراین اگر می‌خواهید در خاطر فرد مورد علاقه‌تان بمانید، شوخی‌های خنده‌دار را از یاد نبرید.

دختر زیبایی کتاب‌هایش روی زمین می‌ریزد و وقتی همه با بی‌توجهی از کنارش می‌گذرند، غریبه جذابی به کمکش می‌آید و کتاب‌هایش را جمع می‌کند. کلیشهیآشنایی است، اینطور نیست؟ این تصویر آشنا نمونه‌ای از “اثر قربانی قابل شناسایی” است. پژوهش‌ها نشان داده است که احتمال کمک کردن مردم به کسی که به دردسر افتاده است و هیچ دستی برای کمک به سمتش دراز نمی‌شود، بیشتر است. برای این که این موقعیت را خلق کنید، باید تنها و نیازمند کمک باشید، البته باید مطمئن شوید که هیچ فرد دیگری به کمکتان نخواهد آمد.

منحصر به فرد بودن یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای جذب فرد مورد علاقه‌تان است. هیچ کس نمی‌خواهد با فردی وارد رابطه شود که هیچ تفاوتی با دیگران ندارد. پس ترتیبی بدهید که متمایز از دیگران باشید. تنها راهی که تضمین می‌کند، می‌توانید توجه یک نفر را جلب کنید و از آن مه‌متر، به یادش بمانید، این است که همرنگ جماعت نباشید. از این تاثیرگذاری با اصطلاح “اثر عجیب و غریب بودن” یاد می‌شود. این اثر پدیده‌ای روانشناختی است که توضحیح می‌دهد، مردم مسائلی را که به روشی غیرعادی به آن‌ها عرضه می‌شود، بهتر به خاطر می‌سپارند. بنابراین اگر می‌خواهید در یادش بمانید، منحصر به فرد باشید.

کاملاً درست است که تاثیر اولیه همه چیز است و اثر آن تکرار نشدنی است. این باور درباره جذب عشق کاملاً صحت دارد. پژوهش‌ها نشان داده است که ما فقط ظرف 30 ثانیه بعد از ملاقات کردن با یک فرد جدید، درباره ادامه دادن رابطه خود با او تصمیم می‌گیریم. بنابراین سعی کنید که تاثیر اولیه خوبی به جا بگذارید. البته از سوی دیگر نتایج پژوهش‌های متعدد حاکی از آن است که وقتی در اولین برخورد از فردی خوشمان نیاید، اما بعد از آن مرتباً او را ببینیم، احتمال ایجاد شدن پیوندی قوی بینمان بسیار بالا خواهد بود. بنابراین اگر از برخورد اول نتیجه دلخواهتان را نگرفتید، ناامید نشوید، چون هنوز شانستان را برای عاشق کردن او از دست نداده‌اید.

اعتماد به نفس نقش مهمی در جذب کردن دیگران دارد. وقتی به خودتان مطمئن باشید، اطرافیان متوجه این اعتماد به نفس می‌شوند و احتمالاً این خصوصیت بیشتر از هر چیز دیگری توجهشان را جلب می‌کند. به علاوه وقتی از خودتان مطمئن باشید، دیگران در حضورتان راحت‌تر خواهند بود؛ اگر عصبی باشید، این عصبی بودن به آن‌ها نیز سرایت خواهد کرد. بهترین راه برای این که اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید، این است که در کاری مهارت پیدا کنید یا روش دیگری را پیدا کنید که باعث شود احساس خوبی درباره خودتان داشته باشید.

همه می‌دانند که اندکی مرموز بودن یکی از خصوصیات بسیار جذاب است. زندگی و شخصیت خودتان را بیش از حد برملا نکنید. کمی تودار باشید و رو بازی نکنید تا جذابیتتان دوچندان شود. به این ترتیب عشقتان ترغیب می‌شود که شما را بهتر بشناسد و رمز و رازهایتان را کشف کند.

پژوهش‌ها نشان داده است که وقتی دو نفر با سرعت یکسان راه می‌روند، حس می‌کنند که علاقه‌ای بین آن‌ها وجود دارد. این سرعت یکسان و همراه بودن این احساس را در آن‌ها ایجاد می‌کند که با یکدیگر هماهنگ‌اند و وجوه تشابه فراوانی دارند. هماهنگ راه رفتن نمونه‌ای از رفتار آئین‌های است که بررسی‌های دقیق‌تری بر روی آن انجام شده است. فردی که به طرف مقابلش علاقه‌مند باشد، سرعت گام‌هایش را با سرعت گام‌های او هماهنگ می‌کند، حال آن که دوستان معمولاً سرعت راه رفتنشان را با هم تنظیم نمی‌کنند.

نوشیدن قهوه یکی از بهترین ایده‌ها برای قرار اول و آشنایی است، اما آیا می‌دانستید که این قرار گرم از نظر روانشناسی نیز به جذب طرف مقابل کمک می‌کند؟ بعد از آن که نخستین قرارتان را به صرف قهوه برگزار کردید، شخصیتتان برای او تداعی کننده گرمای لذت‌بخش قهوه خواهد بود. برای مثال اثبات شده است که اگر هنگام صحبت کردن با دیگری، نوشیدنی سردی در دستتان باشد، این باور در شما شکل می‌گیرد که طرف مقابلتان شخصیت سرد و غیردوستانه‌ای دارد. از سوی دیگر اگر حین گفتگو نوشیدنی داغی، مثل قهوه در دستتان باشد، فکر می‌کنید که طرف مقابلتان شخصیت خونگرم و دوستانه‌ای دارد.

تمام توصیه‌های بالا روش‎هایی عمومی هستند، اما از یاد نبرید آنچه که برای شما جذاب است، شاید برای دوستتان کاملاً کسل کننده باشد و آنچه شما را جذب می‌کند، شاید تاثیری بر دوستتان نداشته باشد. می‌دانید بازاریاب‌ها چطور دیگران را ترغیب به خرید محصولاتشان می‌کنند؟ آن‌ها اول نوع افرادی را که درصدد جذبشان هستند، تعیین می‌کنند، سپس کمپین‌ها و تبلیغاتشان را مطابق علائق گروه مورد نظرشان طراحی می‌کنند.

 

فردی که عاشقش هستید، برای شما مهمترین آدم روی کره زمین است، بنابراین هیچ دلیلی ندارد که از جذب کردن او ناامید شوید. با پیاده کردن روش‌های خاص می‌توانید رویای خودتان را به واقعیت تبدیل کنید، می‌توانید فردی را که دوستش دارید، جذب کنید، رابطه‌تان را وقتی همه چیز به نظر تمام شده می‌رسد، ترمیم کنید یا عشق قدیمیتان را به رابطه برگردانید. در هر موقعیتی که قرار داشته باشید، ایمان داشته باشید که اوضاع بهتر خواهد شد. روش‌های کلی جذب کسی که دوستتان ندارد، شامل درگیر کردن فکر او، تبدیل جذب به مشغولیت ذهنی و بازی کردن با ذهن او می‌شود، البته ممکن است این روش‌ها برای هر فردی موثر نباشد. بهتر است برای این که ایده‌های بهتری را متناسب با مورد خاص خودتان پیدا کنید و هر چه سریعتر به عشقتان برسید، با یک مشاور مجرب تماس بگیرید.

عشقت رو جذب کن

میخوای یاد بگیری چطور روز به روز بیشتر قلب عشقتو بدست بیاری؟ چطور یه رابطه موفق منجر به ازدواج داشته باشی؟ چطور یه زندگی مشترک موفق داشته باشی؟ پس فرصت را از دست نده! تو هم به جمع دنبال کنندگان پیج رادیو عشق در اینستاگرام اضافه شو…

عضویت در خبرنامه رادیو عشق

8 بازدید

14 بازدید

23 بازدید

33 بازدید

60 بازدید

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

مشترک نمی شومدریافت همه دیدگاه های این نوشتهفقط دریافت پاسخ دیدگاه های خودم

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

سلام من عاشق دختری شدم که خیلی درسش خوبه منم درسم عالیه د در تیزهوشان هستم من بسکتبال کار میکتم و او روز های فرد کلاس زبان داشتم وقتی تمرین من تمام میشود کلاس او هم به پایان میرسید من با بد بختی خودم رو به کلاسش میرسوندم و بعد از دو سال من شمارش رو گیر اوردم واقعا عاشقش هستم اون قبلا رل داشته ولی کات کردن اون هم فک کنم منو دوست داره من خیلی چیزها ازش میدونم واقعا هم دوسش دارم دیگه هم نمیدونم چجور بش ثابت کنم ؟ من هشتم هستم اونم نهم هست ولی جواب نه بهم میداد هر کاری هم کردم نشد یه روز با شماره دوستم بهش پیام دادیم گفتیم بیا پارک ولی نیومد ما تو پارک بودیم که مامانش رد شد رفت ما هم رفتیم دم خونشون پدر هم نداره بعد هی زنگ زدیم جواب میداد باش یکم حرف میزدم و‌میرفت بعدش که رفتیم مامانش بمون زنگ زد کلی با من حرف زد راستش من همه جا دنبالش میرفتم میدونستم کی بیرون میره خیلی عاشقشم براش میمیرم شبا تا بش فکر نکنم و عکس رو نبینم خوابم نمیره چه کار کنم کمکم کنید

سلام دوست گرامی سال نهم دبیرستان هستید و این سن برای ورود به یک رابطه عاطفی، سن مناسبی نیست. اشاره کردید هردوی شما درسخوان هستید، پس در حال حاضر می‌دانید که یکی از اولویت‌های زندگی‌ هردوی شما، درس است و ارتباط عاطفی و هیجانات مربوط به آن، ممکن است در زندگی شما تداخل ایجاد کند.

ویژگی های خیلی زیادی داره اون خیلی با استعداد ه و من از ۶ سالگی می شناسمش و و بهش اعتماد خیلی زیادی دارم من در هنگام فراموش کردنش دچار تردید می شم و وقتی می بینمش ضربان قلبم بالا می ره و دست پاچه می شم و دوباره بهش وابسته می شم فکر نکنم زیاد دوسم داشته باشه ولی من دوست داشتم واقعیه و حتی هرشب خوابش رو می بینم و وابسته تر میشم به خودش و خاطراتش چی کار کنم

و من خیلی هدف دارم و اولین هدفم اینه که پزشک شم و دومین هدفم به دست آوردن سجاد نمی تونم فراموشش کنم چند باری هم دم مدرسه دیدمش چی کار کنم ؟

خسته نباشید من واقعا عاشقشم و براش می میرم حاظرم تمام دارایی خودم رو باهاش قسمت کنم نمی دونم یه حسه دست خودم نیست و نمی دونم باید چی کار کنم؟ به نظر شما میشه عاشقش کنم ؟ و دوستم ناراحت نمی شه ؟

سلام من دختر، و ۱۶ سالمه عاشق پسری شدم که یه سال از من بزرگتره البته اینو بگم بچه محلمونه و باباش سوپر مارکت داره باباش منو و می شناسه و خیلی دوسم داره من چند روز پیش پیج اینستاگرام اونو پیدا کردم رفتم تو دایرکتش و بهش گفتم عاشقتم و اون از من خواست که تو واتساپ بهش پیام بدم و شمارشو داد منم قبول کردم و باهم حرف زدیم اون گفت قبلا دوست دختر داشته و من ی دونستم چون دوست دخترش رفیق فاب منه بعد که باهم حرف زدیم اون گفت من اونو دوست دارم جالب این جاست که کات کرده و دوست دختر نداره و من چند بار براش اهنگ فرستادم و تولدش رو بهش تبریک گفتم من خیلی دوسش دارم بیش از حد تو درسم هیچ خللی ایجاد نشده و معدلم ۲۰ ولی دوسش دارم میشه بگید چی کار کنم ؟؟

چند بار خواستم فراموشش کنم اما نمی تونم و تا می یام فراموشش کنم یهو تو خیابون می بینمش چی کار کنم ؟☹

سلام دوست گرامی این مساله را می‌دانیم که فراموش کردنی در کار نیست، بلکه با کمک متخصص می‌توانید این اتفاق تلخ را کمرنگ کنید و به جای اینکه تمام شبانه روز خود را به او فکر کنید، این افکار را مدیریت کنید. توصیه می‌کنیم در دوره «زندگی پیروزمندانه پس از جدایی» شرکت کنید.

سلام دوست گرامی شما به صورت مستقیم ابراز علاقه کردید و طرف مقابل شما اشاره کرده که قبلاً در رابطه بوده است که فرد قبلی دوست شما بوده است!! آیا تمایلی برای ادامه این رابطه دارد؟دلایل اینکه به او علاقمند شدید را می‌توانید بگویید؟ در درس شما خللی وارد نشده، چون هنوز رابطه‌ای شروع نشده است و سن شما برای ارتباط عاطفی پایین است.

خسته نباشید من واقعا عاشقشم و براش می میرم حاظرم تمام دارایی خودم رو باهاش قسمت کنم نمی دونم یه حسه دست خودم نیست و نمی دونم باید چی کار کنم؟

خسته نباشید من واقعا عاشقشم و براش می میرم حاظرم تمام دارایی خودم رو باهاش قسمت کنم نمی دونم یه حسه دست خودم نیست و نمی دونم باید چی کار کنم؟ به نظر شما میشه عاشقش کنم ؟ و دوستم ناراحت نمی شه ؟

سلام من دخترم دو سال پیش با یک پسری آشنا شدم که دو سال از من کوچک تره ازش به عنوان یک دوست خیلی خوشم میومد اما پس از گذشت دو سال اون بهم گفت خیلی دوستم داره(چند ماه پیش) به نظرم راست هم می گفت چون خیلی به هم نزدیک بودیم و تند تند همدیگر میدیدیم خیلی باهم صمیمی بودیم و همه با حسرت به ما نگاه می کردن من هیچوقت مثل اون نگفتم که عاشقتم و دوست دارم اما اون میگفت و حتی با رفتارش نشون میدان اما راستش من میترسیدم بگم چون با خودم می گفتم زوده. خلاصه همینجوری میگذشت یه روز که پیش هم بودیم اون خواست بهم نزدیک بشه من رفتم عقب چندوقت پیشش هم من به خاطر اینکه مادرم متوجه شده بود چت می کنیم گفتم دیگه بسه اما اون گفت من هزار بار آبروم رفته و هیچی به تو نگفتم راستم میگفت. بهم گفت نکنه یکی بهتر از منو دیدیم و اینجور چیزا. میگفتم اومد سمتم من خودمو کشیدم عقب اون دوباره نزدیک شود من با لبخند و شوخی فاصله گرفتم آخه از اینجور کارا خوشم نمیاد. بعد اون با تندی رفتار کرد و گفت همه چی تموم و رفت. هنوزم که همواره هم دیگری می بینیم با هم لج افتادیم تو جمع نشستیم آروم بهم میگه حالم ازت بهم میخوره منم میگم همچنین ولی میدونم که راست نمیگه چون با اینکه قهر بودیم مثل قدیما نزدیک شد و احساسشو با رفتارش نشون میداد ولی باز میگفت ازت بدم میاد. تو جمع خیلی لجه تو تنهاییمون بد نیست. من گیج شدم یعنی دوستم داره هنوز؟ راست میگه ازم بدش میاد؟ چرا وقتی قهر بودیم مثل قدیما حتی خیلی نزدیکتر اومد سمتم و احساسشو نشون میداد و بعضی اوقات از چشمش می‌شد خوند ولی تو همون حالتم میگفت ازم بدش میاد؟ اصلا چرا وقتی بینمون به قول خودش همه چی تموم شده باز اومد سمتم؟ چطوری رابطمونو دوباره خوب کنم؟ فکر کنم هنوز دوسش دارم

سلام دوست گرامی به سن خودتان و او اشاره نکردید. هیجان ایشان برای نزدیک شدن بیشتر به شما، نشان از اهمیت دادن به ارتباط فیزیکی دارد و زمانی که شما او را پس زدید، رفتارش متفاوت شد؛ پس این نوع رفتار نشان می‌دهد که ارتباط عاطفی اولویت پایین‌تری نسبت به ارتباط فیزیکی دارد. بنابراین این انتخاب شماست که او را انتخاب کنید تا آسیب ببینید یا خیر.

ممنون که پاسخ دادین. البته آنقدر بهم نزدیک نمیشه که بخواد آسیب بزنه و من هم اجازه نمیدم و اون قصدش آسیب زدن نیست به نظرم. نظر شما چیه یعنی اینجوری داره ابراز احساسات میکنه؟ رو در رو براش سخت بود به زبون بیاره ولی مجازی میگفت. به نظر شما اگه اومد و ازم عذر خواهی کرد و فرصت دوباره خواست بهش اجازه بدم؟ یا که بزازم وضعیت همینجوری بمونه؟

سلام من عاشق پسر خالم شدم و ما قبلا همدیگرو اصلا ندیده بودیم سه سال پیش همدیگرو دیدیم و من اول ازش خوشم نمیومد ولی بعد به شدت عاشقش شدم من سنم کمه ولی اون از من بزرگتره تا حالا خیلی به هم نزدیک نشدیم بعضی موقع ها خیلی بهم نگاه عاشقانه میکنه ولی اون قبلا دختر دیگه ای رو دوست داشت و الان هم فک کنم نمیدونم دوست داره من چیکار کنم عاشقم باشه

سلام دوست گرامی به سن خودتان و او اشاره نکردید. عاشقانه نگاه کردن، دلیل بر دوست داشتن و یا برنامه‌ای برای آینده داشتن نیست. تلاش کنید در مورد مسائل مشترک باهم صحبت کنید تا اطلاعات بیشتری درباره او بدست بیاورید.

سلام فردی از طریق راه های بالا من رو به خودش جذب کرد و الان دو سالی میگذره و من الان که دیگه نمیبینمش احساس میکنم خیلی بهش وابسته شدم و همش تو فکرشم به طوری که روند عادی زندگیم رو به هم زده ، نمیدونم حسم رو بهش بگم یا نه

سلام دوست گرامی به سن خودتان اشاره نکردید. اگر به صورت حضوری به او دسترسی ندارید، بهتر است به صورت مجازی با او صحبت کنید.

سلام من یک دخترم ک عاشق ی پسری شدم ک او چن وقت پیش ب یک دختر دیگر ابراز علاقه کرده است و من کلا نمی دانم او از من خوشش می آید یان من باید چیکار کنم خواهش میکنم چیزی بگویید

سلام دوست گرامی اشاره کردید که او به شخص دیگری علاقمند است، پس خودتان جواب خود را دادید. این عشق یکطرفه ممکن است برای شما آسیب به همراه داشته باشد؛ پس بهتر است اگر از علاقه او نسبت به خودتان مطمئن نیستید، او را رها کنید.

من پسرم و ۱۹ سالمه طرف مقابلم نیز هم سن منه من از ۱۲ سالگیم بهش علاقه داشتم ولی حسمو بهش نمیتونستم بگم که یه روز حسمو بهش گفتم و او در جواب گفت من تورو به اندازه داداشم دوست دارم.من چطوری میتونم اونو جذب خودم کنم.واقعا عاشقشم و بدون اون نمیتونم زندگی کنم.

سلام دوست گرامی به نظر می‌رسد طرف مقابل بیشتر از حد یک برادر به شما علاقه‌ای ندارد و این مسیر یک طرفه از سوی شما ممکن است به نتیجه‌ای نرسد. اما برای او علاقه خودتان را بازگو کنید مجدد و دلایل خودتان را برای انتخابش بگویید.

از این کار میتونم جواب بگیرم.الان من یه سال دوسالی میشه که ندیدمش

یعنی امکان داره هیچ علاقه ای به من نداشته باشه.یه سال دوسالی میشه که ندیدم واینکه اگه دوباره حسمو بهش بگم و دلیل اینکه چرا اونو دوس دارمو بازگو کنم میتونه یه جورایی کمکم کنه یا نه

سلام من 15 سالمه و 9 ساله عاشق یه پسری هستم که 17 سالشه چند بار هم بهش ابراز احساسات کردم ولی از من خوشش نمیاد چیکار کنم که عاشقم بشه چون خیلی دوسش دارم

سلام دوست گرامی 6 سالگی شروع احساسات شما به او بوده است؟! بهتر است کمی منطقی‌تر به این ماجرا نگاه کنید. سن شما برای این ابراز علاقه مناسب نیست. تلاش کنید به جای ابراز علاقه به او، موفقیت‌های خودتان را بیشتر کنید و به وظایفی که به سن شما مربوط است رسیدگی کنید.

سلام. من عاشق یه دختری از 4 سالگیم هستم الان 14 سالمه و طرف 1 ماه ازم کوچیک تره سالی یه بار میبینمش موقعیت پیش نمیاد بهش بگم بعضی شبا خوابش رو میبینم اخرین خوابی که دیدم بد بود ولی همشون خیلی خوب بود واقعا اگر بره از پیشم خودکشی میکنم خیلی بهش وابسته هستم میبینمش سرش توی لاک خودشه و توی گوش دوستاش حرف میزنه واقعا عاشقشم به قدری نمیتوتن سرم رو بالا منم

سلام من یه دختری ام که عاشق یه پسری شدم که در ظاهر جدیه ولی خیلی روحیه نرم و لطیف دارد و مهربون است من ۲۰ سال دارم اون ۲۸ سال دارن من بدون اون نمیتونم زندگی کنم لطفا کمکم کنید ممنون

سلام دوست گرامی برای جذب عشق ایشان شما باید تلاش کنید که از طریق غیرمستقیم به او علاقه‌تان را نشان دهید. اشاره‌ای نکردید که چگونه با او آشنا شدید تا بهتر بتوانیم به شما راهنمایی کنیم. در ضمن میزان علاقه‌ای که به او پیدا کردید، کمی غیرطبیعی است و نشان از وابستگی دارد. می‌توانید در دوره« جذب عشق از آشنایی تا ازدواج» رادیوعشق شرکت کنید.

سلام من یه دختری هستم که عاشق یه پسر شده ام که اون عجیب غریبه و چند تا ویژگی رو باهم داره مثلا هم خیلی خجالتیه که سمته دخترا نمیره هم خیلی شوخ طبعه و میدونم که از چه جور دخترایی خوشش میاد از دخترا مثل خودش که شوخ باشن خوشش میاد منم اینطور هستم اما نمیدونم چطور به این پسر رو عاشق خودم کنم و بدون اون نمیتونم ممنون میشم اگر کمکم کنید

سلام دوست گرامی شما می‌توانید در دوره «جذب عشق، از آشنایی تا ازدواج رادیوعشق» شرکت کنید تا بتوانید این جذب عشق را به طریقه صحیح و علمی آموزش ببینید.

سلام من ابوالفضل هستم 12سالمه من ی دختری رو دوست داشتمم اونم12سالش بود ازمن ولی دوماه کوچیک بود اونم میگفت دوست دارم اما بعدش بهم گفت تواخلاقت خرابه من نمیتونم با تو بمونم میشه راهنمایی کنید من واقعا عاشقشم چیکارکنم.راهی هست که برگرده؟

سلام دوست گرامی شروع دوره نوجوانی همراه با کشش به سمت جنس مخالف است. احساسات متنوع و مختلفی را تجربه خواهید کرد و یکی از آنها احساس دوست داشتن است. اما این احساسات پایدار نخواهد ماند و دائماً تغییر شکل می‌دهد. بنابراین نمی‌توانید به این مساله امید فراوانی داشته باشید که این احساس همیشه دوام خواهد داشت. همانطور که طرف مقابل شما که اول از شما خوشش می‌آمد و حالا از اخلاق شما ایراد گرفته است و کنار شما نیست.

سلام وقتتون بخیر من از یه دختری خوشم اومده دلم میخواد بهش بگم ولی میترسم چون من افغانستانیمو اون ایرانیه میگم شاید سر همین قضیه از من خوشش نیاد میخواستم راهنماییم کنید یعنی میشه کاریش کرد؟!!

سلام دوست گرامی این مساله بستگی به طرز فکر طرف مقابل شما دارد و تا وقتی عنوان نکنید نمی‌شود حدسی زد.

سلام من۲۲سالمه و عاشق پسرعموی۲۷سالم شدم به شدت بهش علاقه دارم چون به پدرش که مشکلات زیادی داره خیلی کمک میکنه اکثرا شبا خوابشو میبینم وقتی بهش نزدیک میشم تمام بدنم سفت میشه و احساس میکنم کسی رو بجز اون نمیبینم تا حالا بهش ابراز علاقه نکردم ولی اونم کاری نکرده ولی بهم بی توجه نیست ممنون میشم اگه بگین چطور میتونم بهش نزدیک بشم؟

سلام دوست گرامی برای ابراز علاقه کردن راه‌های زیادی وجود دارد که یکی از آنها راه مستقیم است. اما در این شیوه مستقیم امکان اینکه طرف مقابل شما را طرد کند و یا از چشمش بیفتید زیاد است. بنابراین شیوه‌های غیرمستقیمی وجود دارند که می‌توانید از آن طریق نزدیک شوید. برای مثال شما می‌توانید به دنبال یک صحبت مشترک بگردید. در رابطه با کار، رشته تخصیلی، یک اتفاق مشترک در فامیل، موضوعات روزمره و… در واقع شما باید ابتدا گفتگو کردن با او را تمرین کنید. برای مساله شما دوره‌ای با نام «جذب عشق از آشنایی تا ازدواج» وجود دارد که می‌توانید از آموزش آن بهرمند شوید و همراه یک مشاور در این مسیر قدم بردارید.

سلام من عاشق دختری شدم که از من 1 سال بزرگتره و من اونو شدیدا دوستش دارم و اون توجهی به من نمیکنه و من بدون اون هیچ امیدی برای زندگی کردن ندارم لطفا یک راه حل به من بدین ممنونم

سلام دوست گرامی به سن خودتان اشاره نکردید. آیا به او ابراز علاقه کردید و او بی ‌توجهی می‌کند؟ یا دورادور از او خوشتان می‌آید؟ بهتر است ابتدا شناخت‌تان را از ویژگی‌های فرد ایده‌آل او بیشتر کنید تا بدانید او به جه شخصیت‌هایی بیشتر علاقه دارد. دستاوردهای خود را افزایش دهید و برای جذب صحیح ایشان از مشاوران رادیو عشق، نوبت مشاوره دریافت کنید.

سلام و خسته نباشید بابت مطالب مفیدتون من پسری ۱۶ ساله هستم و از دختری که چند ماه از خودم بزرگ تره خوشم اومده برای اولین بار که بهش گفتم قبول نکرد و دومین بار خودمو یکی دیگه جا زدم بازم قبول نکرد چند باری به صورت تلفنی مزاحم شدم و اون فهمید بعدش هم که بهش گفتم گفت آدمهایی به من پیشنهاد دادن که شانشون از تو بالا تره و منو کوچیک کرد و میگه که با هیچ کسی نمیخواد دوست بشه هیچ نشانه ای هم از علاقش به خودم رو نمیبینم میشه لطف کنید راهنمایی کنید

سلام دوست گرامی سوال دقیقی نپرسیدید نکات مهم را در نظر داشته باشید: سن کم شما که در دوره نوجوانی هستید انتخاب شخصی که از شما بزرگتر است عدم نشانه یا علاقه‌ای از طرف مقابل تحقیر شدن از جانب طرف مقابل ابتدا مشخص کنید دلیل و انگیزه‌تان از بودن در این رابطه چیست؟ و به چه دلیلی به کسی علاقمند شدید که علاقه‌ای به شما ندارد؟ می‌توانید برای بررسی بیشتر از مشاوران رادیو عشق نوبت مشاوره دریافت کنید.

سلام من پسری ۲۶ ساله ام حدود ۵ ماه پیش با یه دختری آشنا شدم و به شدت بهش علاقه مند شدم ایشون ۵ سال از من کوچک تر هستش نزدیک ۲ ماهی تو رابطه بودیم ولی بعد یه مدت گفت من بهت حس ندارم و فقط بعنوان یه دوست ساده میتونم کنارت باشم این هم اضافه کنم از طریق چنتا از دوستان باهم آشنا شدیم به شدت بهش علاقه نشون میدادم و همه جا بهت اهمیت میدادم و خیلی کارهای زیادی کردم براش ولی اون همش حرفش همین بود که بهم حس نداره بعد از جدایی هنوز همدیگه رو میبینیم یه روز خیلی باهام خوبه ولی یه روز کاملا سرد و بی تفاوته نمیدونم چیکار باید بکنم که مهرم به دل این آدم بیفته ایشون دقیقا چند روز قبل آشناییمون یه رابطه رو تموم کرده بود که طرف مقابل رو دوست داشت ولی چون خیانت دیده بود طرف مقابل رو کنار گذاشته آیا راهی هست بتونم جدب خودم بکنم؟ ما همدیگه رو هنوز میبینیم و از طریق دوستان بیرون میریم و در ارتباطیم

سلام دوست گرامی نکته مهمی که در پرسش شما وجود دارد این است که ایشان پیش از شما با شخصی در ارتباط بودند و خیانت دیدند و بلافاصله پس از چندروز با شما وارد رابطه شدند. این مساله نشان می‌دهد که او اصلاً آمادگی شروع یک رابطه جدید را ندیده است و در ارتباط قبل آسیب دیدند. بنابراین شما در حال حاضر یکی از اشتباهاتی که نباید انجام دهید اصرار به شروع رابطه عاطفی است. نقش یک ناجی و حمایت‌گر را نیز نداشته باشید و فعلاً به او فرصت دهید تا بتواند با زخمی که خورده است، کنار بیاید.

سلام من یکیو دوست دارم ک اون دوسم نداره….یعنی یجوریه که یه روز باهام خوبه یک روز بد… میدونه دوسش دارم…برای همین کم محلی میکنه…من خودم دختریم ک خیلیا میخوان باهام باشن ولی من فقط از یک نفر خوشم میاد و نمیتونم فراموشش کنم….نمیدونم چیکار کنم چه باهاش سرد باشم چه صمیمی باهام حرف نمیزنه … ولی همیشه استوریامو چک میکنه و حواسش بهم هست…نمیفهممش خیلی مغروره ..چیکار کنم خدایی .. 19سالمه:(

سلام دوست گرامی اشاره کردید با شما صحبت نمی‌کند، اما یک روز با شما خوب است یک روز بد، این مساله یک تناقض است. بالاخره باهم در ارتباط هستید یا خیر؟ اگر ارتباط شما از طریق فضای مجازی باشد و شما از این طریق به او علاقمند شدید، بهتر است کمی واقع‌بینانه‌تر به این ماجرا نگاه کنید. تا به حال از خودتان پرسیدید که جذب کدام ویژگی‌های شخصیتی در ایشان شده‌اید؟ چقدر ایشان را می‌شناسید؟ اینکه رفتار یک فرد را نمی‌فهمید، یعنی شناخت‌تان از او بسیار کم است. چون اطلاعات کمی از خودتان و نوع آشنایی گفتید، راهنمایی خیلی کلی است. بهتر است برای بررسی و یاد گرفتن شیوه صحیح جذب عشق، از مشاوران رادیو عشق نوبت مشاوره دریافت کنید.

من خیلی عاشق یه دخترم من 14سالمه و اون 16 او با من سرکوچه از مدرسه میومد من باهاش سر صحبت را باز میکردم و او گاهی اوقات پاسخ طولانی می‌داد و با من حرف میزد بعد از مدتی دیگه جوابم را نمی‌داد من خیلی دوستش دارم لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست گرامی سن هردوی شما پایین است و سن 14 سالگی برای انتخاب یک شریک عاطفی بسیار سن پایینی است. اگر شما بتواند موفقیت‌هایی کسب کنید، خصوصا درباره درس و در آینده درباره دانشگاه و شغل، می‌توانید نظر ایشان را به خودتان جلب کنید. اختلاف سنی شما نیز مساله ساز است. چون شما درگیر یک هیجان شدید که مختص به سن شماست.

سلام من کسی را دوست دارم اما نمیخواهم با او دوست شوم ومن کسی را که دوست دارم و اما او مرا دوست ندارد ولی در اینستاگرام مرا فالو میکند و به استوری هایم نگاه میکند و درواقع توجه نشان میدهد اما من میخواهم او از من دور شود لطفا راهنمایی کنید

سلام من عاشق پسر داییم شدم البته من ۱۷ سالمه اون ۲۴ می دونم فاصله هامون زیاده ولی واقعا دوسش دارم من دوسالی میشه دوسش دارم اوایل توجه نمی‌کرد ولی بعد بهم از واتساپ پیام داد و ما خیلی البته پیام که نه بگه سلام خوبی من چالش گذاشته بودم به اون جواب داد بعد یکم مغروره ولی ما بعد از اون حرف زدیم بعضی موقع اتفاقی مشروب می‌خورد ولی خیلی کم وقتی مست میشد به من پیام میداد الان من از کجا بفهمم عاشقمه یا نه

سلام دوست گرامی سن شما اوج سن نوجوانی است که در آن هیجانات زیادی وجود دارد که یکی از این هیجانات احساس علاقه به یک جنس مخالف است. روال پیام‌ها دادن‌های ایشان نشانه‌ای از علاقه ندارد، او هم مثل هر مخاطب دیگری وقتی چالش گذاشتید، به شما پاسخ داد. پیام زمان مستی، نشانه علاقه نیست.

سلام خسته نباشید من ۱۶ سالمه و به پسری ۲۳ ساله علاقه مندم و متاسفانه از علاقه من نسبت به خودشون باخبر هستن قبل از اینکه بفهمن خیلی بهم اهمیت میدادن و بهم نگاه میکردن ولی از وقتی فهمیدن خیلی اذیت میکنن من نمیدونم دوستم داره یا ن خیلی دوست دارم بدونم ولی اصلا کاری انجام نمیدن که بشه فهمید گاهی وقتا کاری میکنن که احساس میکنم دوستم داره و بعضی وقت ها هم برعکس به نظرتون باید فراموشش کنم یا کاری کنم که بهم علاقه مند بشه؟

و اینم اضافه کنم اون پسر ی روز عاشق ی نفر بوده و شکست سختی خورده و به خاطر همین انتقام کاری که اون دختر باهاش کرده رو با دختر های دیگه انجام میده و مطمئنن خیلی سخت عاشق میشه حقیقت و مشکل اصلی من اینه که اون میتونست با من هم این کار رو بکنه ولی بهم گفت خودتو خراب من نکن نمیدونم باید چیکار کنم چون خیلی دوستش دارم و نمیتونم فراموشش کنم لطفا راهنماییم کنید که چه جوری بهش ثابت کنم دوسش دارم یا چجوری فراموشش کنم😔

سلام ببخشید من ۱۵ سالمه و چند وقتی هست که حس می کنم از یه پسر یه فامیل دورمون می شه خوشم میاد ولی خب من آدم مغرور و خجالتی هستم و یه مسئله دیگه ای هم که هست این که خب اون خونشون تو بیرجند و من تو تهران و پسره خیلی درس خون و خوبی هستش یعنی اینکه باهاش در ارتباط نیستم و واقعا نمی دونم که از من خوشش میاد یا نه باید چیکار کنم که لااقل ببینم از من خوشش میاد یانه که اگر نمی یاد فراموشش کنم چون من خوشبختانه وابستگی زیادی به کسی ندارم

سلام دوست گرامی دلیل اینکه به او علاقه پیدا کردید چیست؟ سن شما پایین است و در سن نوجوانی امکان اینکه شما از نظر احساسی به شخصی حسی پیدا کنید طبیعی است بهتر است طبق آنچه گفتید که او فرد درسخوانی است، شما نیزدستاوردهای تحصیلی خودتان را بیشتر کنید تا برای او جذاب‌تر باشید.

سلام من ۱۵ سالمه و پسری که بهش علاقه دارم ۲۰ سالشه اون پسر داییمه با یه نفر دوس شدم تا از سرم بپره ولی فایده نداشت خب اون یکی دیگرو میخواد من بهش غیر حضوری ابراز علاقه کردم ولی گفت که من بچه ام و منو مث یه خواهر دوست داره تو رو خدا بگید چیکار کنم دارم دیوونه میشم. تو جمع های خانوادگی باهام حرف میزنم میگه می‌خنده ولی مثل یه بچه باهام رفتار می‌کنه اصن جزو آدم بزرگا حسابم نمیکنه من خودم کوچیک نیستم، قدم بلنده، کاملا به بلوغ ذهنی و بدنی رسیدم ولی اون فک میکنه که من بچم همش تو فکرشم خوابش رو میبینم هرکاری میکنم تا خوشحال باشه من بار ها نشون دادم که دوسش دارم ولی نشد یه راه حل بهم بدین لطفا

سلام دوست گرامی شما در دوره نوجوانی قرار دارید و هویتی مابین کودکی و بزرگسالی برای‌تان درحال شکل‌گیری است. یکی از چالش‌های این دوره سنی، عاشق شدن زودهنگام است که شما حاضر هستید هرکاری برای او انجام دهید تا به شما توجه کند. بلوغ ذهنی که اشاره کردید در سن شما رخ نمی‌دهد و دائماً درحال تکمیل و رشد این بلوغ هستید. برای اینکه علاقمندی خود را مدیریت کنید و او شما را به چشم یک بزرگسال ببیند، قدم اول این است که برای زندگی‌تان هدف داشته باشید قدم دوم این است که علاقه خود را به صورت مستقیم به ایشان ابراز نکنید و از راه‌حل‌های اشتباهی که در گذشته انجام دادید، دست بکشید. برای راهنمایی بیشتر می‌توانید از مشاوران رادیوعشق، وقت مشاوره دریافت کنید.

سلام من ۱۴ سالم است و اون هم همینطور…برای گفتن حسم بهش اقدامی نکردم…دلیل علاقه مندی من داشتن چهره زیبا و داشتن شخصیتی با اراده قوی است…فکر نکنم از سر خجالت خودش رو پنهان میکنه چون یه مدتی با من خوب بود و با هم سر یک موضوعی حرف می زدیم(البته تو همن سوپر مارکت)بعد یه مدتی هروقت میخوام سر صحبت رو باز کنم دیگه جواب های کوتاه میده و حتی به من نگاه نمیکنه((از مدتی این جوری شد که آن رو با ۳ پسر بیرون دیدم (فقط یه بار که چند بارم خودشون ۲ نفری اودن سوپر مارکتش و همینطورجلوی مادرش با هم حرف میزدن٬میت سم با یکی از اون پسر ها رابطه داشته باشه و دلیل این که با من حرف نمیزنه همین باشه))… خیلی ممنون میشم کمکم کنید دلم واقعا از این دلتنگی سیره💔.

راستی این رو اضافه کنم که با اون پسر فقط یک بار بیرون رفته تا اونجایی که دیدم (هر روز ریز نظرش دارم)

سلام دوباره یه چیزی رو اضافه کنم که هروقت که نزدیکشم نگاهم نمیکنه ولی مثلا یه پیادرو باهاش فاصله دارم نگاه میکنه لطفا سریع جواب بدید خیلی خیلی ممنونم که کمک میکنید

سلام مطالبتون خیلی خوب بود میخواستم بگم من سن کمی دارم‌ولی عاشقم راستش من ۱۴ سالمه و طرف مقابلم ۱۵ سالشه راستش بابت سنم خیلی مسخرم میکنه ولی من هیچ اعتقادی به سن ندارم . من هر روز تو فکرشم ولی فک میکنم که من هیچ وقت تو فکرش نیستم شبا تا صبح بیدارم راهمون هم خیلی دوره شاید سالی ۳ هفته ببینمش بهش پیامم میدم با بی حوصلگی جواب میده یا با هر بهونه ای منو میپیچونه نمدونم چیکار کنم بهم علاقه پیدا کنه لطفا راهنماییم کنید. ممنون

سلام دوست گرامی از لطف و بازخورد مثبت شما سپاسگزاریم. مساله سن در علاقه اتفاقا بسیار مهم است. سن 12 تا 18 سالگی که دوره نوجوانی است، دوره‌ای پر از هیجانات مختلف است که یکی از اتفاقاتی که در آن می‌افتد تمایل به جنس مخالف است. اینکه ایشان به شما توجهی ندارد و یا دائما از شما فرار می‌کند نیز یکی از همین نشانه‌های دوره نوجوانی است که هیجاناتش باعث می‌ود که تمایلی به شما نداشته باشد. شما می‌توانید با تمرکز روی دستاوردهایی مانند درس، مهارت آموزی و سپس داشتن شغل توجه او را به خود جلب کنید.

اممم.سلام ببخشید میشه به چیزایی که من میگم هم یه جوابی بدید خیلی ممنون میشم.

سلام،من یه دخترم ۲۲ سالمه و حدودا یه ماهه با اقایی اشنا شدم ۲۶ ساله،چند باری باهم قرار داشتیم ،اوایل خیلی بهم محبت میکرد احساس میکنم داره از قانون جذب استفاده میکنه برای نزدیکتر کردن من بخودش و منم واقعا دارم احساس میکنم نسبت به این فرد حس پیدا کردم و دلم میخاد بیشتر باهاش وقت بگذرونم،چجوری میتونم منم مثله خودش جذبش کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوست گرامی چیزی به اسم قانون جذب وجود ندارد و از نظر علمی کاملاً رد شده است. راه‌های صحیح و علمی جذب عشق، مسیر دیگری است که می‌توانید با دریافت مشاوره از آن استفاده کنید و یاد بگیرید.

سلام من یک پسر هستم و تقریبا ۳ سال هست که یک دختر را دوست دارم و چند وقت هست که میخواهم سر بحث را با او آغاز کنم تفرقه میرود و نگاهش را از من قایم میکند او در یک سوپرمارکت کار میکند لطفا سریع جواب دهید

سلام دوست گرامی جزییاتی که بیان کردید بسیار محدود است چندساله هستید؟ ایشان چندساله هستند؟ آیا تابحال اقدامی برای گفتن این علاقه انجام داده‌اید؟ دلیل علاقمندی شما به ایشان چیست؟ و آیا ایشان از سر خجالت خود را مخفی می‌کند و یا دوست ندارد وارد رابطه شود؟ مخالفتی اعلام کرده است؟ برای بررسی و نشان دادن این علاقمندی به ایشان باید این جزییات را داشته باشیم که راهنمایی کامل تری ارائه کنیم.

سلام با اینکه من سنم برای اینکه بیام اینجا و دنبال جواب بگردم سنم کم است امامن معتقدم که عشق سن و سال نمیشناسد ولی من 14 سال سن دارم و اون هم همینطور . برای گفتن حسم بهش اقدامی فعلا نکردم دلیل علاقه مندی من به اون هم چهره زیبا و شخصیتی با اراده قوی هست که هیچ دختری من با این مشخصات ندیدم. فکر نکنم از سر خجالت خودش رو مخفی کنه چون توی خونواده بر جمعیت هست و هر روز توی مغازش با کلی ادم سرو کله داره ولی چند وقت بیش اون با من رابطه صمیمانه ای داشت مثلا سر یک موضوعی باهم حرف میزدیم و اون به من نگاه میکرد ولی الان بعد از یه مدت برعکس شده به من نگاه نمیکنه و جواب های کوتاه میده وقتی باهاش سر بحث رو باز میکنم.

در ضمن این ها رو هم کامل کنم که یه بار میخواستم برم بیششون ولی اون رو یهو دیدم توی محله من با 3 یسر بیرون است ولی انها را به مغازه اش برد و یه مادرش هم آنهارا نشان داد.(میترسم با یکی از انها رابطه داشته باشد و به علت همین از من دوری میکند) (هروقت هم بیشش میروم صدام خود به خود اروم میشه و یه حس استرسی دارم موقع حرف زدن باهاش)

سلام من یک پسر هستم یه دختری رو دوست دارم که توی سوپرمارکت کار میکنه و فکر کنم یه مدتیه متوجه حس من شده و از وقتی متوجه حس من شده سرد رفتار میکنه خواهش میکنم به من یه راهنمایی بکنید که چیکار کنم که با من ارتباط بگیره لطفا جواب بدید ممنونم.

سلام دوست گرامی به سن خودتان اشاره نکردید و اینکه به چه علتی به او علاقمند شده‌اید؟ اطلاعاتی که به آنها اشاره کردید کم است. اگر متوجه رفتارهای شما شده است و رفتار سردی انجام می‌دهد، ممکن است این شیوه شما که صرفاً نگاه کردن است، برایش خوشایند نباشد. بهتر است اگر تصمیم جدی برای این آشنایی دارید، پیشقدم شوید و مستقیما و یا از طریق خانواده با ایشان صحبت کنید.

سلام…مدتیه که کسی رو دوست دارم ی رفتارایی می کنه که نمیدونم اونم به من علاقه داره یا نه بیشتر با تلگرام باهم صحبت می کنیم…فامیل دورمون هستش چیکار باید بکنم؟

سلام دوست گرامی اطلاعاتی که نوشتید، بسیار کم است. برای بررسی بیشتر و اینکه مشخص شود آیا ایشان به شما علاقه ای دارد یا خیر، بهتر است وقت مشاوره بگیرید.

عالللی واقعا مرسی

سلام من حدود یکسالی میشه دوستش دارم ۱۶سالمه یه هفته ای هست دیگه احساسش نمیکنم فک میکنم دیگه حسی بهش ندارم با وحود اینکه اونم خیلی دوسم داره ولی خب هیچ رابطه ای توی گوشی باهم نداریم شمارشم دارم فقط استوری های هم رو میبینیم میشه بفرمایید چرا این حس رو میکنم ولی واقعا نمیخوام از دستش بدم نمیخوام چون دوسم داره منم دوسش دارم یه حس خیلی بده از تو فکرشم حتی یه لحظه بیرون نمیام لطفا راهنماییم کنید خواهش میکنم

سلام دوست گرامی دلیل این حس شما، سنی است که در آن قرار دارید، در واقع شما نوجوان هستید و این تناقضات برای سن شما طبیعی است. اما راهکار این است که تا وقتی به ثبات برای احساسات خود نسبت به دیگران نرسیدید، روی روابط عاطفی خود حساب جدی‌ای باز نکنید.

آدرس: تهران، پونک، نبش بلوار پونک، پلاک 2، طبقه سوم، واحد 6

تلفن پشتیبانی:02146015870

رزرو نوبت مشاوره

انجمن روانشناسی آمریکا

سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران

سازمان بهزیستی ایران

انجمن روانشناسی ایران

 

همگی می‌دانیم که نمی‌توانیم دیگران را وادار کنیم که دوستمان داشته باشند، هر چقدر هم که دیوانه‌وار عاشق دیگری باشیم و ذره ذره وجودمان عشق او را بخواهد، عشق اجباری نمی‌شود. سوال اینجا است که آیا راهی وجود ندارد که محبوبمان را ترغیب کنیم که عاشق ما بشود، آیا اگر هر کاری از دستمان بربیاید انجام بدهیم، شانس این که فرد رویاهایمان به ما توجه کند، بیشتر نمی‌شود؟ شاید برخی فکر کنند که این کار تقلب است، اما با استفاده از چند شگرد میتوانید به هدفتان برسید. گذشته از هر چیز موضوع مهمی در بین است، صحبت بر سر عشق است و همانطور که میدانید، همه چیز در جنگ و در عشق مجاز است.

فهرست مطالب

جذب کردن را با جلب توجه کردن اشتباه نگیرید. خیلی راحت می‌توانید با انجام دادن یک کار عجیب و خارق‌العاده یا حتی احمقانه توجه یک نفر را برای چند دقیقه جلب کنید، اما این توجه کوتاه مدت است و او به محض آن که از شما دور شود و به خانه برگردد، دیگر شما را به خاطر نخواهد آورد. جذب موفق زمانی رخ می‌دهد که توجه یک نفر را به روشی جلب کنید که او حتی بعد از جدا شدن از شما هم، به شما فکر کند.شما باید به مرد مورد علاقه‌تان نشان بدهید، خصوصیاتی دارید که او به شدت نیازمند آن‌ها است. در چنین موردی حتی اگر او از قبل علاقه‌ای به شما نداشته باشد، جذبتان خواهد شد. هر فردی در این جهان به دنبال ویژگی‌های خاصی است و این ویژگی‌ها را در هر فردی که ببیند، جذبش خواهد شد. برای مثال بعضی خانم‌ها جذب مردان بلندپرواز می‌شوند، چون جاه‌طلبی و بلندپروازی این نوید را می‌دهد که شاید این مرد روزی به فرد مهمی تبدیل شود؛ از طرفی بعضی مردان جذب زنانی می‌شوند که مورد توجه مردان دیگرند، چون با به دست آوردن یک زن محبوب احساس می‌کنند که به موقعیت بالاتری دست یافته‌اند. بنابراین علت این که مرد مورد علاقه‌تان شما را دوست ندارد، می‌تواند این باشد که شما به او نشان نداده‌اید که واجد خصوصیات مورد نیازش هستید. قبل از آن که سعی کنید توجه کسی را جلب کنید، ابتدا باید درباره او اطلاعات کافی جمع کنید و متوجه شوید که چه خصوصیاتی او را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در ابتدا باید دائماً اطرافش باشید تا مطمئن شوید که فراموش نمی‌شوید. نبرد برای جلب توجه نبرد دشواری است و ممکن است مسائل بسیار دیگری وجود داشته باشد که برای جلب توجه او با وجود شما رقابت کند. البته این که فقط نزدیکش باشید، کافی نیست، مادامی که او به شما علاقه‌مند نشده است، باید هر بار که در کنارش هستید، خصوصیاتی را که می‌دانید، روی او تاثیر می‌گذارد، نیز به نمایش بگذارید. بعد از آن که او به شما وابسته شد و به وجودتان در زندگی‌اش عادت کرد، با فرستادن سیگنال‌‌های مختلف گیجش کنید، مثلاً یک روز به شدت به او توجه کنید، اما روز دیگر کاملاً نادیده‌اش بگیرید.همین رویه گیج کننده را ادامه بدهید تا او از خودش بپرسد که خواسته واقعیتان چیست و آیا او را واقعاً دوست دارید یا خیر. اینجا است که می‌توانید بابت این موفقیت به خودتان تبریک بگویید، چون فکرش را کاملاً به خودتان مشغول کرده‌اید.اگر مدتی به همین رفتار ادامه بدهید، او هر روز بیشتر از قبل به شما فکر خواهد کرد تا جایی که متوجه می‌شود، زندگی کردن بدون شما برایش بسیار سخت است و از این به بعد او است که دنبالتان می‌آید.

اگر مراحل قبل را با موفقیت انجام داده باشید، او مرتب به شما فکر می‌کند و هرچند هنوز جذبتان نشده است، اما سعی می‌کند شما را که به نظرش مرموز و غیرقابل درک می‌رسید، در گروه معینی جای بدهد. در این مرحله است که باید تمام ویژگی‌های تاثیرگذارتان، به ویژه آن خصوصیاتی را که طرف مقابل فاقد آن‌ها است، به او نشان بدهید. برای مثال اگر مردی که می‌خواهید جذبش کنید، خجالتی است، شما باید با اعتماد به نفستان او را مجذوب کنید.

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

اگر مردی که می‌خواهید دوستتان داشته باشد، گوشه‌گیر است و با دیگران صمیمی نمی‌شود، رفتار دوستانه‌ای با او در پیش بگیرید، اگر اعتماد به نفس ندارد، اعتماد به نفستان را نشان بدهید یا اگر از زندگی می‌ترسد، جسارت و شور زندگیتان را به نمایش بگذارید. همگی ما جذب افرادی می‌شویم که خصوصیات فوق‌العاده‌ای را دارند که خودمان فاقدش هستیم یا دارای خصوصیاتی هستند که ما هم آن‌ها را داریم و وجود آن‌ها را در خودمان می‌پسندیم.

بعد از آن که در فکر و ذهن فرد مورد علاقه‌تان جای گرفتید و به مشغولیت ذهنی او تبدیل شدید، گام بعدی این است که کمتر از گذشته دور و برش آفتابی بشوید و با دوستانتان هماهنگ کنید که وقتی کنارش نیستید، نزد او از شما تعریف کنند. مثلاً یکی از دوستانتان می‌تواند بگوید: “وای! این پسر فوق‌العاده است، تعجبی نداره که همه دخترا دنبالشن.” به این ترتیب می‌توانید از دوستانتان برای اثبات اجتماعی خودتان به فرد موردعلاقه‌تان کمک بگیرید، ضمناً چون دیگر مانند سابق همیشه کنارش نیستید، آتش شور و اشتیاق او را نیز روشن می‌کنید. غیرقابل پیش‌بینی باشید و احساساتتان را به سرعت برملا نکنید، چون هر آنچه که قابل پیش‌بینی است، کسل کننده می‌شود. انتظار می‌رود که فرد محبوبتان در این مرحله به شما علاقه‌مند شده باشد. لطفاً از این اطلاعات عاقلانه استفاده کنید.

فرد مورد علاقه‌تان را می‌توانید به راحتی، با انتخاب لباس‌های مناسب جذب کنید. پژوهش‌های متعدد نشان داده است که قرمز رنگ بسیار جذابی است و احتمال این که جذب افرادی بشویم که رنگ قرمز به تن کرده‌اند، بیشتر است. به علاوه قرمز تداعی کننده جذابیت و انرژی جنسی است.

رفتار آئینه‌ای یکی از مفاهیم جالب روانشناسی است و اطرافیانمان را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. اگر رفتار فردی را که درصدد جذبش هستید، مانند آئینه تقلید کنید، این فکر را در او به وجود می‌آورید که به هم شبیه هستید و با هم تفاهم دارید. اگر او به ساعتش نگاه کرد، شما هم به ساعتتان نگاه کنید. اگر او پایش را خاراند، شما هم پایتان را بخارانید. مطمئن باشید که از تاثیر این تکنیک شگفت‌زده خواهید شد.

وقتی می‌خواهید فردی را جذب کنید، بهتر است خودتان را به جای او بگذارید. این همدلی مزایای متعددی دارد که همگی آن‌ها در جذب فرد مورد علاقه‌تان به شما کمک می‌کند. اول این که با همدلی کردن می‌توانید نیازهای او را پیش‌بینی کنید و به این ترتیب او را مجذوب قدرت “ذهن‌خوانی” خودتان بکنید و در موقع نیاز به دادش برسید. دوم این که وقتی احساس کند که درکش می‌کنید، طبعاً احتمال این که جذبتان شود و به شما علاقه پیدا کند، بیشتر میشود. سعی کنید به نقطه‌ای برسید که بتوانید جملاتش را کامل کنید.

یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای این که محبوبتان را به خودتان علاقه‌مند کنید، این است که به او نزدیکتر شوید. اگر همیشه نزدیکش باشید، او بیشتر با شما آشنا می‌شود و این آشنایی و درک بیشتر کمک می‌کند تا به هدفتان برسید. هر چه او بیشتر و بیشتر شما را ببیند، شانس این که به قلب او راه پیدا کنید، بالاتر می‌رود.

بهره‌گیری از حس شوخ‌طبعی همواره روش فوق‌العاده‌ای برای جذب دیگران به شمار می‌رود، به همین دلیل است که کمدین‌ها تقریباً بدون هیچ سعی و تلاشی می‌توانند با فرد دلخواه خود وارد رابطه شوند. این اثرگذاری اصطلاحاً اثر شوخ‌طبعی گفته می‌شود. اثر شوخ‌طبعی پدیده‌ای روانشناختی است که براساس آن، وقتی مسائل را به روشی شوخی‌آمیز به مخاطبمان عرضه می‌کنیم، به خاطر سپردن آن‌ها راحت‌تر می‌شود؛ بنابراین اگر می‌خواهید در خاطر فرد مورد علاقه‌تان بمانید، شوخی‌های خنده‌دار را از یاد نبرید.

دختر زیبایی کتاب‌هایش روی زمین می‌ریزد و وقتی همه با بی‌توجهی از کنارش می‌گذرند، غریبه جذابی به کمکش می‌آید و کتاب‌هایش را جمع می‌کند. کلیشهیآشنایی است، اینطور نیست؟ این تصویر آشنا نمونه‌ای از “اثر قربانی قابل شناسایی” است. پژوهش‌ها نشان داده است که احتمال کمک کردن مردم به کسی که به دردسر افتاده است و هیچ دستی برای کمک به سمتش دراز نمی‌شود، بیشتر است. برای این که این موقعیت را خلق کنید، باید تنها و نیازمند کمک باشید، البته باید مطمئن شوید که هیچ فرد دیگری به کمکتان نخواهد آمد.

منحصر به فرد بودن یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای جذب فرد مورد علاقه‌تان است. هیچ کس نمی‌خواهد با فردی وارد رابطه شود که هیچ تفاوتی با دیگران ندارد. پس ترتیبی بدهید که متمایز از دیگران باشید. تنها راهی که تضمین می‌کند، می‌توانید توجه یک نفر را جلب کنید و از آن مه‌متر، به یادش بمانید، این است که همرنگ جماعت نباشید. از این تاثیرگذاری با اصطلاح “اثر عجیب و غریب بودن” یاد می‌شود. این اثر پدیده‌ای روانشناختی است که توضحیح می‌دهد، مردم مسائلی را که به روشی غیرعادی به آن‌ها عرضه می‌شود، بهتر به خاطر می‌سپارند. بنابراین اگر می‌خواهید در یادش بمانید، منحصر به فرد باشید.

کاملاً درست است که تاثیر اولیه همه چیز است و اثر آن تکرار نشدنی است. این باور درباره جذب عشق کاملاً صحت دارد. پژوهش‌ها نشان داده است که ما فقط ظرف 30 ثانیه بعد از ملاقات کردن با یک فرد جدید، درباره ادامه دادن رابطه خود با او تصمیم می‌گیریم. بنابراین سعی کنید که تاثیر اولیه خوبی به جا بگذارید. البته از سوی دیگر نتایج پژوهش‌های متعدد حاکی از آن است که وقتی در اولین برخورد از فردی خوشمان نیاید، اما بعد از آن مرتباً او را ببینیم، احتمال ایجاد شدن پیوندی قوی بینمان بسیار بالا خواهد بود. بنابراین اگر از برخورد اول نتیجه دلخواهتان را نگرفتید، ناامید نشوید، چون هنوز شانستان را برای عاشق کردن او از دست نداده‌اید.

اعتماد به نفس نقش مهمی در جذب کردن دیگران دارد. وقتی به خودتان مطمئن باشید، اطرافیان متوجه این اعتماد به نفس می‌شوند و احتمالاً این خصوصیت بیشتر از هر چیز دیگری توجهشان را جلب می‌کند. به علاوه وقتی از خودتان مطمئن باشید، دیگران در حضورتان راحت‌تر خواهند بود؛ اگر عصبی باشید، این عصبی بودن به آن‌ها نیز سرایت خواهد کرد. بهترین راه برای این که اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید، این است که در کاری مهارت پیدا کنید یا روش دیگری را پیدا کنید که باعث شود احساس خوبی درباره خودتان داشته باشید.

همه می‌دانند که اندکی مرموز بودن یکی از خصوصیات بسیار جذاب است. زندگی و شخصیت خودتان را بیش از حد برملا نکنید. کمی تودار باشید و رو بازی نکنید تا جذابیتتان دوچندان شود. به این ترتیب عشقتان ترغیب می‌شود که شما را بهتر بشناسد و رمز و رازهایتان را کشف کند.

پژوهش‌ها نشان داده است که وقتی دو نفر با سرعت یکسان راه می‌روند، حس می‌کنند که علاقه‌ای بین آن‌ها وجود دارد. این سرعت یکسان و همراه بودن این احساس را در آن‌ها ایجاد می‌کند که با یکدیگر هماهنگ‌اند و وجوه تشابه فراوانی دارند. هماهنگ راه رفتن نمونه‌ای از رفتار آئین‌های است که بررسی‌های دقیق‌تری بر روی آن انجام شده است. فردی که به طرف مقابلش علاقه‌مند باشد، سرعت گام‌هایش را با سرعت گام‌های او هماهنگ می‌کند، حال آن که دوستان معمولاً سرعت راه رفتنشان را با هم تنظیم نمی‌کنند.

نوشیدن قهوه یکی از بهترین ایده‌ها برای قرار اول و آشنایی است، اما آیا می‌دانستید که این قرار گرم از نظر روانشناسی نیز به جذب طرف مقابل کمک می‌کند؟ بعد از آن که نخستین قرارتان را به صرف قهوه برگزار کردید، شخصیتتان برای او تداعی کننده گرمای لذت‌بخش قهوه خواهد بود. برای مثال اثبات شده است که اگر هنگام صحبت کردن با دیگری، نوشیدنی سردی در دستتان باشد، این باور در شما شکل می‌گیرد که طرف مقابلتان شخصیت سرد و غیردوستانه‌ای دارد. از سوی دیگر اگر حین گفتگو نوشیدنی داغی، مثل قهوه در دستتان باشد، فکر می‌کنید که طرف مقابلتان شخصیت خونگرم و دوستانه‌ای دارد.

تمام توصیه‌های بالا روش‎هایی عمومی هستند، اما از یاد نبرید آنچه که برای شما جذاب است، شاید برای دوستتان کاملاً کسل کننده باشد و آنچه شما را جذب می‌کند، شاید تاثیری بر دوستتان نداشته باشد. می‌دانید بازاریاب‌ها چطور دیگران را ترغیب به خرید محصولاتشان می‌کنند؟ آن‌ها اول نوع افرادی را که درصدد جذبشان هستند، تعیین می‌کنند، سپس کمپین‌ها و تبلیغاتشان را مطابق علائق گروه مورد نظرشان طراحی می‌کنند.

 

فردی که عاشقش هستید، برای شما مهمترین آدم روی کره زمین است، بنابراین هیچ دلیلی ندارد که از جذب کردن او ناامید شوید. با پیاده کردن روش‌های خاص می‌توانید رویای خودتان را به واقعیت تبدیل کنید، می‌توانید فردی را که دوستش دارید، جذب کنید، رابطه‌تان را وقتی همه چیز به نظر تمام شده می‌رسد، ترمیم کنید یا عشق قدیمیتان را به رابطه برگردانید. در هر موقعیتی که قرار داشته باشید، ایمان داشته باشید که اوضاع بهتر خواهد شد. روش‌های کلی جذب کسی که دوستتان ندارد، شامل درگیر کردن فکر او، تبدیل جذب به مشغولیت ذهنی و بازی کردن با ذهن او می‌شود، البته ممکن است این روش‌ها برای هر فردی موثر نباشد. بهتر است برای این که ایده‌های بهتری را متناسب با مورد خاص خودتان پیدا کنید و هر چه سریعتر به عشقتان برسید، با یک مشاور مجرب تماس بگیرید.

عشقت رو جذب کن

میخوای یاد بگیری چطور روز به روز بیشتر قلب عشقتو بدست بیاری؟ چطور یه رابطه موفق منجر به ازدواج داشته باشی؟ چطور یه زندگی مشترک موفق داشته باشی؟ پس فرصت را از دست نده! تو هم به جمع دنبال کنندگان پیج رادیو عشق در اینستاگرام اضافه شو…

عضویت در خبرنامه رادیو عشق

8 بازدید

14 بازدید

23 بازدید

33 بازدید

60 بازدید

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

مشترک نمی شومدریافت همه دیدگاه های این نوشتهفقط دریافت پاسخ دیدگاه های خودم

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

سلام من عاشق دختری شدم که خیلی درسش خوبه منم درسم عالیه د در تیزهوشان هستم من بسکتبال کار میکتم و او روز های فرد کلاس زبان داشتم وقتی تمرین من تمام میشود کلاس او هم به پایان میرسید من با بد بختی خودم رو به کلاسش میرسوندم و بعد از دو سال من شمارش رو گیر اوردم واقعا عاشقش هستم اون قبلا رل داشته ولی کات کردن اون هم فک کنم منو دوست داره من خیلی چیزها ازش میدونم واقعا هم دوسش دارم دیگه هم نمیدونم چجور بش ثابت کنم ؟ من هشتم هستم اونم نهم هست ولی جواب نه بهم میداد هر کاری هم کردم نشد یه روز با شماره دوستم بهش پیام دادیم گفتیم بیا پارک ولی نیومد ما تو پارک بودیم که مامانش رد شد رفت ما هم رفتیم دم خونشون پدر هم نداره بعد هی زنگ زدیم جواب میداد باش یکم حرف میزدم و‌میرفت بعدش که رفتیم مامانش بمون زنگ زد کلی با من حرف زد راستش من همه جا دنبالش میرفتم میدونستم کی بیرون میره خیلی عاشقشم براش میمیرم شبا تا بش فکر نکنم و عکس رو نبینم خوابم نمیره چه کار کنم کمکم کنید

سلام دوست گرامی سال نهم دبیرستان هستید و این سن برای ورود به یک رابطه عاطفی، سن مناسبی نیست. اشاره کردید هردوی شما درسخوان هستید، پس در حال حاضر می‌دانید که یکی از اولویت‌های زندگی‌ هردوی شما، درس است و ارتباط عاطفی و هیجانات مربوط به آن، ممکن است در زندگی شما تداخل ایجاد کند.

ویژگی های خیلی زیادی داره اون خیلی با استعداد ه و من از ۶ سالگی می شناسمش و و بهش اعتماد خیلی زیادی دارم من در هنگام فراموش کردنش دچار تردید می شم و وقتی می بینمش ضربان قلبم بالا می ره و دست پاچه می شم و دوباره بهش وابسته می شم فکر نکنم زیاد دوسم داشته باشه ولی من دوست داشتم واقعیه و حتی هرشب خوابش رو می بینم و وابسته تر میشم به خودش و خاطراتش چی کار کنم

و من خیلی هدف دارم و اولین هدفم اینه که پزشک شم و دومین هدفم به دست آوردن سجاد نمی تونم فراموشش کنم چند باری هم دم مدرسه دیدمش چی کار کنم ؟

خسته نباشید من واقعا عاشقشم و براش می میرم حاظرم تمام دارایی خودم رو باهاش قسمت کنم نمی دونم یه حسه دست خودم نیست و نمی دونم باید چی کار کنم؟ به نظر شما میشه عاشقش کنم ؟ و دوستم ناراحت نمی شه ؟

سلام من دختر، و ۱۶ سالمه عاشق پسری شدم که یه سال از من بزرگتره البته اینو بگم بچه محلمونه و باباش سوپر مارکت داره باباش منو و می شناسه و خیلی دوسم داره من چند روز پیش پیج اینستاگرام اونو پیدا کردم رفتم تو دایرکتش و بهش گفتم عاشقتم و اون از من خواست که تو واتساپ بهش پیام بدم و شمارشو داد منم قبول کردم و باهم حرف زدیم اون گفت قبلا دوست دختر داشته و من ی دونستم چون دوست دخترش رفیق فاب منه بعد که باهم حرف زدیم اون گفت من اونو دوست دارم جالب این جاست که کات کرده و دوست دختر نداره و من چند بار براش اهنگ فرستادم و تولدش رو بهش تبریک گفتم من خیلی دوسش دارم بیش از حد تو درسم هیچ خللی ایجاد نشده و معدلم ۲۰ ولی دوسش دارم میشه بگید چی کار کنم ؟؟

چند بار خواستم فراموشش کنم اما نمی تونم و تا می یام فراموشش کنم یهو تو خیابون می بینمش چی کار کنم ؟☹

سلام دوست گرامی این مساله را می‌دانیم که فراموش کردنی در کار نیست، بلکه با کمک متخصص می‌توانید این اتفاق تلخ را کمرنگ کنید و به جای اینکه تمام شبانه روز خود را به او فکر کنید، این افکار را مدیریت کنید. توصیه می‌کنیم در دوره «زندگی پیروزمندانه پس از جدایی» شرکت کنید.

سلام دوست گرامی شما به صورت مستقیم ابراز علاقه کردید و طرف مقابل شما اشاره کرده که قبلاً در رابطه بوده است که فرد قبلی دوست شما بوده است!! آیا تمایلی برای ادامه این رابطه دارد؟دلایل اینکه به او علاقمند شدید را می‌توانید بگویید؟ در درس شما خللی وارد نشده، چون هنوز رابطه‌ای شروع نشده است و سن شما برای ارتباط عاطفی پایین است.

خسته نباشید من واقعا عاشقشم و براش می میرم حاظرم تمام دارایی خودم رو باهاش قسمت کنم نمی دونم یه حسه دست خودم نیست و نمی دونم باید چی کار کنم؟

خسته نباشید من واقعا عاشقشم و براش می میرم حاظرم تمام دارایی خودم رو باهاش قسمت کنم نمی دونم یه حسه دست خودم نیست و نمی دونم باید چی کار کنم؟ به نظر شما میشه عاشقش کنم ؟ و دوستم ناراحت نمی شه ؟

سلام من دخترم دو سال پیش با یک پسری آشنا شدم که دو سال از من کوچک تره ازش به عنوان یک دوست خیلی خوشم میومد اما پس از گذشت دو سال اون بهم گفت خیلی دوستم داره(چند ماه پیش) به نظرم راست هم می گفت چون خیلی به هم نزدیک بودیم و تند تند همدیگر میدیدیم خیلی باهم صمیمی بودیم و همه با حسرت به ما نگاه می کردن من هیچوقت مثل اون نگفتم که عاشقتم و دوست دارم اما اون میگفت و حتی با رفتارش نشون میدان اما راستش من میترسیدم بگم چون با خودم می گفتم زوده. خلاصه همینجوری میگذشت یه روز که پیش هم بودیم اون خواست بهم نزدیک بشه من رفتم عقب چندوقت پیشش هم من به خاطر اینکه مادرم متوجه شده بود چت می کنیم گفتم دیگه بسه اما اون گفت من هزار بار آبروم رفته و هیچی به تو نگفتم راستم میگفت. بهم گفت نکنه یکی بهتر از منو دیدیم و اینجور چیزا. میگفتم اومد سمتم من خودمو کشیدم عقب اون دوباره نزدیک شود من با لبخند و شوخی فاصله گرفتم آخه از اینجور کارا خوشم نمیاد. بعد اون با تندی رفتار کرد و گفت همه چی تموم و رفت. هنوزم که همواره هم دیگری می بینیم با هم لج افتادیم تو جمع نشستیم آروم بهم میگه حالم ازت بهم میخوره منم میگم همچنین ولی میدونم که راست نمیگه چون با اینکه قهر بودیم مثل قدیما نزدیک شد و احساسشو با رفتارش نشون میداد ولی باز میگفت ازت بدم میاد. تو جمع خیلی لجه تو تنهاییمون بد نیست. من گیج شدم یعنی دوستم داره هنوز؟ راست میگه ازم بدش میاد؟ چرا وقتی قهر بودیم مثل قدیما حتی خیلی نزدیکتر اومد سمتم و احساسشو نشون میداد و بعضی اوقات از چشمش می‌شد خوند ولی تو همون حالتم میگفت ازم بدش میاد؟ اصلا چرا وقتی بینمون به قول خودش همه چی تموم شده باز اومد سمتم؟ چطوری رابطمونو دوباره خوب کنم؟ فکر کنم هنوز دوسش دارم

سلام دوست گرامی به سن خودتان و او اشاره نکردید. هیجان ایشان برای نزدیک شدن بیشتر به شما، نشان از اهمیت دادن به ارتباط فیزیکی دارد و زمانی که شما او را پس زدید، رفتارش متفاوت شد؛ پس این نوع رفتار نشان می‌دهد که ارتباط عاطفی اولویت پایین‌تری نسبت به ارتباط فیزیکی دارد. بنابراین این انتخاب شماست که او را انتخاب کنید تا آسیب ببینید یا خیر.

ممنون که پاسخ دادین. البته آنقدر بهم نزدیک نمیشه که بخواد آسیب بزنه و من هم اجازه نمیدم و اون قصدش آسیب زدن نیست به نظرم. نظر شما چیه یعنی اینجوری داره ابراز احساسات میکنه؟ رو در رو براش سخت بود به زبون بیاره ولی مجازی میگفت. به نظر شما اگه اومد و ازم عذر خواهی کرد و فرصت دوباره خواست بهش اجازه بدم؟ یا که بزازم وضعیت همینجوری بمونه؟

سلام من عاشق پسر خالم شدم و ما قبلا همدیگرو اصلا ندیده بودیم سه سال پیش همدیگرو دیدیم و من اول ازش خوشم نمیومد ولی بعد به شدت عاشقش شدم من سنم کمه ولی اون از من بزرگتره تا حالا خیلی به هم نزدیک نشدیم بعضی موقع ها خیلی بهم نگاه عاشقانه میکنه ولی اون قبلا دختر دیگه ای رو دوست داشت و الان هم فک کنم نمیدونم دوست داره من چیکار کنم عاشقم باشه

سلام دوست گرامی به سن خودتان و او اشاره نکردید. عاشقانه نگاه کردن، دلیل بر دوست داشتن و یا برنامه‌ای برای آینده داشتن نیست. تلاش کنید در مورد مسائل مشترک باهم صحبت کنید تا اطلاعات بیشتری درباره او بدست بیاورید.

سلام فردی از طریق راه های بالا من رو به خودش جذب کرد و الان دو سالی میگذره و من الان که دیگه نمیبینمش احساس میکنم خیلی بهش وابسته شدم و همش تو فکرشم به طوری که روند عادی زندگیم رو به هم زده ، نمیدونم حسم رو بهش بگم یا نه

سلام دوست گرامی به سن خودتان اشاره نکردید. اگر به صورت حضوری به او دسترسی ندارید، بهتر است به صورت مجازی با او صحبت کنید.

سلام من یک دخترم ک عاشق ی پسری شدم ک او چن وقت پیش ب یک دختر دیگر ابراز علاقه کرده است و من کلا نمی دانم او از من خوشش می آید یان من باید چیکار کنم خواهش میکنم چیزی بگویید

سلام دوست گرامی اشاره کردید که او به شخص دیگری علاقمند است، پس خودتان جواب خود را دادید. این عشق یکطرفه ممکن است برای شما آسیب به همراه داشته باشد؛ پس بهتر است اگر از علاقه او نسبت به خودتان مطمئن نیستید، او را رها کنید.

من پسرم و ۱۹ سالمه طرف مقابلم نیز هم سن منه من از ۱۲ سالگیم بهش علاقه داشتم ولی حسمو بهش نمیتونستم بگم که یه روز حسمو بهش گفتم و او در جواب گفت من تورو به اندازه داداشم دوست دارم.من چطوری میتونم اونو جذب خودم کنم.واقعا عاشقشم و بدون اون نمیتونم زندگی کنم.

سلام دوست گرامی به نظر می‌رسد طرف مقابل بیشتر از حد یک برادر به شما علاقه‌ای ندارد و این مسیر یک طرفه از سوی شما ممکن است به نتیجه‌ای نرسد. اما برای او علاقه خودتان را بازگو کنید مجدد و دلایل خودتان را برای انتخابش بگویید.

از این کار میتونم جواب بگیرم.الان من یه سال دوسالی میشه که ندیدمش

یعنی امکان داره هیچ علاقه ای به من نداشته باشه.یه سال دوسالی میشه که ندیدم واینکه اگه دوباره حسمو بهش بگم و دلیل اینکه چرا اونو دوس دارمو بازگو کنم میتونه یه جورایی کمکم کنه یا نه

سلام من 15 سالمه و 9 ساله عاشق یه پسری هستم که 17 سالشه چند بار هم بهش ابراز احساسات کردم ولی از من خوشش نمیاد چیکار کنم که عاشقم بشه چون خیلی دوسش دارم

سلام دوست گرامی 6 سالگی شروع احساسات شما به او بوده است؟! بهتر است کمی منطقی‌تر به این ماجرا نگاه کنید. سن شما برای این ابراز علاقه مناسب نیست. تلاش کنید به جای ابراز علاقه به او، موفقیت‌های خودتان را بیشتر کنید و به وظایفی که به سن شما مربوط است رسیدگی کنید.

سلام. من عاشق یه دختری از 4 سالگیم هستم الان 14 سالمه و طرف 1 ماه ازم کوچیک تره سالی یه بار میبینمش موقعیت پیش نمیاد بهش بگم بعضی شبا خوابش رو میبینم اخرین خوابی که دیدم بد بود ولی همشون خیلی خوب بود واقعا اگر بره از پیشم خودکشی میکنم خیلی بهش وابسته هستم میبینمش سرش توی لاک خودشه و توی گوش دوستاش حرف میزنه واقعا عاشقشم به قدری نمیتوتن سرم رو بالا منم

سلام من یه دختری ام که عاشق یه پسری شدم که در ظاهر جدیه ولی خیلی روحیه نرم و لطیف دارد و مهربون است من ۲۰ سال دارم اون ۲۸ سال دارن من بدون اون نمیتونم زندگی کنم لطفا کمکم کنید ممنون

سلام دوست گرامی برای جذب عشق ایشان شما باید تلاش کنید که از طریق غیرمستقیم به او علاقه‌تان را نشان دهید. اشاره‌ای نکردید که چگونه با او آشنا شدید تا بهتر بتوانیم به شما راهنمایی کنیم. در ضمن میزان علاقه‌ای که به او پیدا کردید، کمی غیرطبیعی است و نشان از وابستگی دارد. می‌توانید در دوره« جذب عشق از آشنایی تا ازدواج» رادیوعشق شرکت کنید.

سلام من یه دختری هستم که عاشق یه پسر شده ام که اون عجیب غریبه و چند تا ویژگی رو باهم داره مثلا هم خیلی خجالتیه که سمته دخترا نمیره هم خیلی شوخ طبعه و میدونم که از چه جور دخترایی خوشش میاد از دخترا مثل خودش که شوخ باشن خوشش میاد منم اینطور هستم اما نمیدونم چطور به این پسر رو عاشق خودم کنم و بدون اون نمیتونم ممنون میشم اگر کمکم کنید

سلام دوست گرامی شما می‌توانید در دوره «جذب عشق، از آشنایی تا ازدواج رادیوعشق» شرکت کنید تا بتوانید این جذب عشق را به طریقه صحیح و علمی آموزش ببینید.

سلام من ابوالفضل هستم 12سالمه من ی دختری رو دوست داشتمم اونم12سالش بود ازمن ولی دوماه کوچیک بود اونم میگفت دوست دارم اما بعدش بهم گفت تواخلاقت خرابه من نمیتونم با تو بمونم میشه راهنمایی کنید من واقعا عاشقشم چیکارکنم.راهی هست که برگرده؟

سلام دوست گرامی شروع دوره نوجوانی همراه با کشش به سمت جنس مخالف است. احساسات متنوع و مختلفی را تجربه خواهید کرد و یکی از آنها احساس دوست داشتن است. اما این احساسات پایدار نخواهد ماند و دائماً تغییر شکل می‌دهد. بنابراین نمی‌توانید به این مساله امید فراوانی داشته باشید که این احساس همیشه دوام خواهد داشت. همانطور که طرف مقابل شما که اول از شما خوشش می‌آمد و حالا از اخلاق شما ایراد گرفته است و کنار شما نیست.

سلام وقتتون بخیر من از یه دختری خوشم اومده دلم میخواد بهش بگم ولی میترسم چون من افغانستانیمو اون ایرانیه میگم شاید سر همین قضیه از من خوشش نیاد میخواستم راهنماییم کنید یعنی میشه کاریش کرد؟!!

سلام دوست گرامی این مساله بستگی به طرز فکر طرف مقابل شما دارد و تا وقتی عنوان نکنید نمی‌شود حدسی زد.

سلام من۲۲سالمه و عاشق پسرعموی۲۷سالم شدم به شدت بهش علاقه دارم چون به پدرش که مشکلات زیادی داره خیلی کمک میکنه اکثرا شبا خوابشو میبینم وقتی بهش نزدیک میشم تمام بدنم سفت میشه و احساس میکنم کسی رو بجز اون نمیبینم تا حالا بهش ابراز علاقه نکردم ولی اونم کاری نکرده ولی بهم بی توجه نیست ممنون میشم اگه بگین چطور میتونم بهش نزدیک بشم؟

سلام دوست گرامی برای ابراز علاقه کردن راه‌های زیادی وجود دارد که یکی از آنها راه مستقیم است. اما در این شیوه مستقیم امکان اینکه طرف مقابل شما را طرد کند و یا از چشمش بیفتید زیاد است. بنابراین شیوه‌های غیرمستقیمی وجود دارند که می‌توانید از آن طریق نزدیک شوید. برای مثال شما می‌توانید به دنبال یک صحبت مشترک بگردید. در رابطه با کار، رشته تخصیلی، یک اتفاق مشترک در فامیل، موضوعات روزمره و… در واقع شما باید ابتدا گفتگو کردن با او را تمرین کنید. برای مساله شما دوره‌ای با نام «جذب عشق از آشنایی تا ازدواج» وجود دارد که می‌توانید از آموزش آن بهرمند شوید و همراه یک مشاور در این مسیر قدم بردارید.

سلام من عاشق دختری شدم که از من 1 سال بزرگتره و من اونو شدیدا دوستش دارم و اون توجهی به من نمیکنه و من بدون اون هیچ امیدی برای زندگی کردن ندارم لطفا یک راه حل به من بدین ممنونم

سلام دوست گرامی به سن خودتان اشاره نکردید. آیا به او ابراز علاقه کردید و او بی ‌توجهی می‌کند؟ یا دورادور از او خوشتان می‌آید؟ بهتر است ابتدا شناخت‌تان را از ویژگی‌های فرد ایده‌آل او بیشتر کنید تا بدانید او به جه شخصیت‌هایی بیشتر علاقه دارد. دستاوردهای خود را افزایش دهید و برای جذب صحیح ایشان از مشاوران رادیو عشق، نوبت مشاوره دریافت کنید.

سلام و خسته نباشید بابت مطالب مفیدتون من پسری ۱۶ ساله هستم و از دختری که چند ماه از خودم بزرگ تره خوشم اومده برای اولین بار که بهش گفتم قبول نکرد و دومین بار خودمو یکی دیگه جا زدم بازم قبول نکرد چند باری به صورت تلفنی مزاحم شدم و اون فهمید بعدش هم که بهش گفتم گفت آدمهایی به من پیشنهاد دادن که شانشون از تو بالا تره و منو کوچیک کرد و میگه که با هیچ کسی نمیخواد دوست بشه هیچ نشانه ای هم از علاقش به خودم رو نمیبینم میشه لطف کنید راهنمایی کنید

سلام دوست گرامی سوال دقیقی نپرسیدید نکات مهم را در نظر داشته باشید: سن کم شما که در دوره نوجوانی هستید انتخاب شخصی که از شما بزرگتر است عدم نشانه یا علاقه‌ای از طرف مقابل تحقیر شدن از جانب طرف مقابل ابتدا مشخص کنید دلیل و انگیزه‌تان از بودن در این رابطه چیست؟ و به چه دلیلی به کسی علاقمند شدید که علاقه‌ای به شما ندارد؟ می‌توانید برای بررسی بیشتر از مشاوران رادیو عشق نوبت مشاوره دریافت کنید.

سلام من پسری ۲۶ ساله ام حدود ۵ ماه پیش با یه دختری آشنا شدم و به شدت بهش علاقه مند شدم ایشون ۵ سال از من کوچک تر هستش نزدیک ۲ ماهی تو رابطه بودیم ولی بعد یه مدت گفت من بهت حس ندارم و فقط بعنوان یه دوست ساده میتونم کنارت باشم این هم اضافه کنم از طریق چنتا از دوستان باهم آشنا شدیم به شدت بهش علاقه نشون میدادم و همه جا بهت اهمیت میدادم و خیلی کارهای زیادی کردم براش ولی اون همش حرفش همین بود که بهم حس نداره بعد از جدایی هنوز همدیگه رو میبینیم یه روز خیلی باهام خوبه ولی یه روز کاملا سرد و بی تفاوته نمیدونم چیکار باید بکنم که مهرم به دل این آدم بیفته ایشون دقیقا چند روز قبل آشناییمون یه رابطه رو تموم کرده بود که طرف مقابل رو دوست داشت ولی چون خیانت دیده بود طرف مقابل رو کنار گذاشته آیا راهی هست بتونم جدب خودم بکنم؟ ما همدیگه رو هنوز میبینیم و از طریق دوستان بیرون میریم و در ارتباطیم

سلام دوست گرامی نکته مهمی که در پرسش شما وجود دارد این است که ایشان پیش از شما با شخصی در ارتباط بودند و خیانت دیدند و بلافاصله پس از چندروز با شما وارد رابطه شدند. این مساله نشان می‌دهد که او اصلاً آمادگی شروع یک رابطه جدید را ندیده است و در ارتباط قبل آسیب دیدند. بنابراین شما در حال حاضر یکی از اشتباهاتی که نباید انجام دهید اصرار به شروع رابطه عاطفی است. نقش یک ناجی و حمایت‌گر را نیز نداشته باشید و فعلاً به او فرصت دهید تا بتواند با زخمی که خورده است، کنار بیاید.

سلام من یکیو دوست دارم ک اون دوسم نداره….یعنی یجوریه که یه روز باهام خوبه یک روز بد… میدونه دوسش دارم…برای همین کم محلی میکنه…من خودم دختریم ک خیلیا میخوان باهام باشن ولی من فقط از یک نفر خوشم میاد و نمیتونم فراموشش کنم….نمیدونم چیکار کنم چه باهاش سرد باشم چه صمیمی باهام حرف نمیزنه … ولی همیشه استوریامو چک میکنه و حواسش بهم هست…نمیفهممش خیلی مغروره ..چیکار کنم خدایی .. 19سالمه:(

سلام دوست گرامی اشاره کردید با شما صحبت نمی‌کند، اما یک روز با شما خوب است یک روز بد، این مساله یک تناقض است. بالاخره باهم در ارتباط هستید یا خیر؟ اگر ارتباط شما از طریق فضای مجازی باشد و شما از این طریق به او علاقمند شدید، بهتر است کمی واقع‌بینانه‌تر به این ماجرا نگاه کنید. تا به حال از خودتان پرسیدید که جذب کدام ویژگی‌های شخصیتی در ایشان شده‌اید؟ چقدر ایشان را می‌شناسید؟ اینکه رفتار یک فرد را نمی‌فهمید، یعنی شناخت‌تان از او بسیار کم است. چون اطلاعات کمی از خودتان و نوع آشنایی گفتید، راهنمایی خیلی کلی است. بهتر است برای بررسی و یاد گرفتن شیوه صحیح جذب عشق، از مشاوران رادیو عشق نوبت مشاوره دریافت کنید.

من خیلی عاشق یه دخترم من 14سالمه و اون 16 او با من سرکوچه از مدرسه میومد من باهاش سر صحبت را باز میکردم و او گاهی اوقات پاسخ طولانی می‌داد و با من حرف میزد بعد از مدتی دیگه جوابم را نمی‌داد من خیلی دوستش دارم لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست گرامی سن هردوی شما پایین است و سن 14 سالگی برای انتخاب یک شریک عاطفی بسیار سن پایینی است. اگر شما بتواند موفقیت‌هایی کسب کنید، خصوصا درباره درس و در آینده درباره دانشگاه و شغل، می‌توانید نظر ایشان را به خودتان جلب کنید. اختلاف سنی شما نیز مساله ساز است. چون شما درگیر یک هیجان شدید که مختص به سن شماست.

سلام من کسی را دوست دارم اما نمیخواهم با او دوست شوم ومن کسی را که دوست دارم و اما او مرا دوست ندارد ولی در اینستاگرام مرا فالو میکند و به استوری هایم نگاه میکند و درواقع توجه نشان میدهد اما من میخواهم او از من دور شود لطفا راهنمایی کنید

سلام من عاشق پسر داییم شدم البته من ۱۷ سالمه اون ۲۴ می دونم فاصله هامون زیاده ولی واقعا دوسش دارم من دوسالی میشه دوسش دارم اوایل توجه نمی‌کرد ولی بعد بهم از واتساپ پیام داد و ما خیلی البته پیام که نه بگه سلام خوبی من چالش گذاشته بودم به اون جواب داد بعد یکم مغروره ولی ما بعد از اون حرف زدیم بعضی موقع اتفاقی مشروب می‌خورد ولی خیلی کم وقتی مست میشد به من پیام میداد الان من از کجا بفهمم عاشقمه یا نه

سلام دوست گرامی سن شما اوج سن نوجوانی است که در آن هیجانات زیادی وجود دارد که یکی از این هیجانات احساس علاقه به یک جنس مخالف است. روال پیام‌ها دادن‌های ایشان نشانه‌ای از علاقه ندارد، او هم مثل هر مخاطب دیگری وقتی چالش گذاشتید، به شما پاسخ داد. پیام زمان مستی، نشانه علاقه نیست.

سلام خسته نباشید من ۱۶ سالمه و به پسری ۲۳ ساله علاقه مندم و متاسفانه از علاقه من نسبت به خودشون باخبر هستن قبل از اینکه بفهمن خیلی بهم اهمیت میدادن و بهم نگاه میکردن ولی از وقتی فهمیدن خیلی اذیت میکنن من نمیدونم دوستم داره یا ن خیلی دوست دارم بدونم ولی اصلا کاری انجام نمیدن که بشه فهمید گاهی وقتا کاری میکنن که احساس میکنم دوستم داره و بعضی وقت ها هم برعکس به نظرتون باید فراموشش کنم یا کاری کنم که بهم علاقه مند بشه؟

و اینم اضافه کنم اون پسر ی روز عاشق ی نفر بوده و شکست سختی خورده و به خاطر همین انتقام کاری که اون دختر باهاش کرده رو با دختر های دیگه انجام میده و مطمئنن خیلی سخت عاشق میشه حقیقت و مشکل اصلی من اینه که اون میتونست با من هم این کار رو بکنه ولی بهم گفت خودتو خراب من نکن نمیدونم باید چیکار کنم چون خیلی دوستش دارم و نمیتونم فراموشش کنم لطفا راهنماییم کنید که چه جوری بهش ثابت کنم دوسش دارم یا چجوری فراموشش کنم😔

سلام ببخشید من ۱۵ سالمه و چند وقتی هست که حس می کنم از یه پسر یه فامیل دورمون می شه خوشم میاد ولی خب من آدم مغرور و خجالتی هستم و یه مسئله دیگه ای هم که هست این که خب اون خونشون تو بیرجند و من تو تهران و پسره خیلی درس خون و خوبی هستش یعنی اینکه باهاش در ارتباط نیستم و واقعا نمی دونم که از من خوشش میاد یا نه باید چیکار کنم که لااقل ببینم از من خوشش میاد یانه که اگر نمی یاد فراموشش کنم چون من خوشبختانه وابستگی زیادی به کسی ندارم

سلام دوست گرامی دلیل اینکه به او علاقه پیدا کردید چیست؟ سن شما پایین است و در سن نوجوانی امکان اینکه شما از نظر احساسی به شخصی حسی پیدا کنید طبیعی است بهتر است طبق آنچه گفتید که او فرد درسخوانی است، شما نیزدستاوردهای تحصیلی خودتان را بیشتر کنید تا برای او جذاب‌تر باشید.

سلام من ۱۵ سالمه و پسری که بهش علاقه دارم ۲۰ سالشه اون پسر داییمه با یه نفر دوس شدم تا از سرم بپره ولی فایده نداشت خب اون یکی دیگرو میخواد من بهش غیر حضوری ابراز علاقه کردم ولی گفت که من بچه ام و منو مث یه خواهر دوست داره تو رو خدا بگید چیکار کنم دارم دیوونه میشم. تو جمع های خانوادگی باهام حرف میزنم میگه می‌خنده ولی مثل یه بچه باهام رفتار می‌کنه اصن جزو آدم بزرگا حسابم نمیکنه من خودم کوچیک نیستم، قدم بلنده، کاملا به بلوغ ذهنی و بدنی رسیدم ولی اون فک میکنه که من بچم همش تو فکرشم خوابش رو میبینم هرکاری میکنم تا خوشحال باشه من بار ها نشون دادم که دوسش دارم ولی نشد یه راه حل بهم بدین لطفا

سلام دوست گرامی شما در دوره نوجوانی قرار دارید و هویتی مابین کودکی و بزرگسالی برای‌تان درحال شکل‌گیری است. یکی از چالش‌های این دوره سنی، عاشق شدن زودهنگام است که شما حاضر هستید هرکاری برای او انجام دهید تا به شما توجه کند. بلوغ ذهنی که اشاره کردید در سن شما رخ نمی‌دهد و دائماً درحال تکمیل و رشد این بلوغ هستید. برای اینکه علاقمندی خود را مدیریت کنید و او شما را به چشم یک بزرگسال ببیند، قدم اول این است که برای زندگی‌تان هدف داشته باشید قدم دوم این است که علاقه خود را به صورت مستقیم به ایشان ابراز نکنید و از راه‌حل‌های اشتباهی که در گذشته انجام دادید، دست بکشید. برای راهنمایی بیشتر می‌توانید از مشاوران رادیوعشق، وقت مشاوره دریافت کنید.

سلام من ۱۴ سالم است و اون هم همینطور…برای گفتن حسم بهش اقدامی نکردم…دلیل علاقه مندی من داشتن چهره زیبا و داشتن شخصیتی با اراده قوی است…فکر نکنم از سر خجالت خودش رو پنهان میکنه چون یه مدتی با من خوب بود و با هم سر یک موضوعی حرف می زدیم(البته تو همن سوپر مارکت)بعد یه مدتی هروقت میخوام سر صحبت رو باز کنم دیگه جواب های کوتاه میده و حتی به من نگاه نمیکنه((از مدتی این جوری شد که آن رو با ۳ پسر بیرون دیدم (فقط یه بار که چند بارم خودشون ۲ نفری اودن سوپر مارکتش و همینطورجلوی مادرش با هم حرف میزدن٬میت سم با یکی از اون پسر ها رابطه داشته باشه و دلیل این که با من حرف نمیزنه همین باشه))… خیلی ممنون میشم کمکم کنید دلم واقعا از این دلتنگی سیره💔.

راستی این رو اضافه کنم که با اون پسر فقط یک بار بیرون رفته تا اونجایی که دیدم (هر روز ریز نظرش دارم)

سلام دوباره یه چیزی رو اضافه کنم که هروقت که نزدیکشم نگاهم نمیکنه ولی مثلا یه پیادرو باهاش فاصله دارم نگاه میکنه لطفا سریع جواب بدید خیلی خیلی ممنونم که کمک میکنید

سلام مطالبتون خیلی خوب بود میخواستم بگم من سن کمی دارم‌ولی عاشقم راستش من ۱۴ سالمه و طرف مقابلم ۱۵ سالشه راستش بابت سنم خیلی مسخرم میکنه ولی من هیچ اعتقادی به سن ندارم . من هر روز تو فکرشم ولی فک میکنم که من هیچ وقت تو فکرش نیستم شبا تا صبح بیدارم راهمون هم خیلی دوره شاید سالی ۳ هفته ببینمش بهش پیامم میدم با بی حوصلگی جواب میده یا با هر بهونه ای منو میپیچونه نمدونم چیکار کنم بهم علاقه پیدا کنه لطفا راهنماییم کنید. ممنون

سلام دوست گرامی از لطف و بازخورد مثبت شما سپاسگزاریم. مساله سن در علاقه اتفاقا بسیار مهم است. سن 12 تا 18 سالگی که دوره نوجوانی است، دوره‌ای پر از هیجانات مختلف است که یکی از اتفاقاتی که در آن می‌افتد تمایل به جنس مخالف است. اینکه ایشان به شما توجهی ندارد و یا دائما از شما فرار می‌کند نیز یکی از همین نشانه‌های دوره نوجوانی است که هیجاناتش باعث می‌ود که تمایلی به شما نداشته باشد. شما می‌توانید با تمرکز روی دستاوردهایی مانند درس، مهارت آموزی و سپس داشتن شغل توجه او را به خود جلب کنید.

اممم.سلام ببخشید میشه به چیزایی که من میگم هم یه جوابی بدید خیلی ممنون میشم.

سلام،من یه دخترم ۲۲ سالمه و حدودا یه ماهه با اقایی اشنا شدم ۲۶ ساله،چند باری باهم قرار داشتیم ،اوایل خیلی بهم محبت میکرد احساس میکنم داره از قانون جذب استفاده میکنه برای نزدیکتر کردن من بخودش و منم واقعا دارم احساس میکنم نسبت به این فرد حس پیدا کردم و دلم میخاد بیشتر باهاش وقت بگذرونم،چجوری میتونم منم مثله خودش جذبش کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوست گرامی چیزی به اسم قانون جذب وجود ندارد و از نظر علمی کاملاً رد شده است. راه‌های صحیح و علمی جذب عشق، مسیر دیگری است که می‌توانید با دریافت مشاوره از آن استفاده کنید و یاد بگیرید.

سلام من یک پسر هستم و تقریبا ۳ سال هست که یک دختر را دوست دارم و چند وقت هست که میخواهم سر بحث را با او آغاز کنم تفرقه میرود و نگاهش را از من قایم میکند او در یک سوپرمارکت کار میکند لطفا سریع جواب دهید

سلام دوست گرامی جزییاتی که بیان کردید بسیار محدود است چندساله هستید؟ ایشان چندساله هستند؟ آیا تابحال اقدامی برای گفتن این علاقه انجام داده‌اید؟ دلیل علاقمندی شما به ایشان چیست؟ و آیا ایشان از سر خجالت خود را مخفی می‌کند و یا دوست ندارد وارد رابطه شود؟ مخالفتی اعلام کرده است؟ برای بررسی و نشان دادن این علاقمندی به ایشان باید این جزییات را داشته باشیم که راهنمایی کامل تری ارائه کنیم.

سلام با اینکه من سنم برای اینکه بیام اینجا و دنبال جواب بگردم سنم کم است امامن معتقدم که عشق سن و سال نمیشناسد ولی من 14 سال سن دارم و اون هم همینطور . برای گفتن حسم بهش اقدامی فعلا نکردم دلیل علاقه مندی من به اون هم چهره زیبا و شخصیتی با اراده قوی هست که هیچ دختری من با این مشخصات ندیدم. فکر نکنم از سر خجالت خودش رو مخفی کنه چون توی خونواده بر جمعیت هست و هر روز توی مغازش با کلی ادم سرو کله داره ولی چند وقت بیش اون با من رابطه صمیمانه ای داشت مثلا سر یک موضوعی باهم حرف میزدیم و اون به من نگاه میکرد ولی الان بعد از یه مدت برعکس شده به من نگاه نمیکنه و جواب های کوتاه میده وقتی باهاش سر بحث رو باز میکنم.

در ضمن این ها رو هم کامل کنم که یه بار میخواستم برم بیششون ولی اون رو یهو دیدم توی محله من با 3 یسر بیرون است ولی انها را به مغازه اش برد و یه مادرش هم آنهارا نشان داد.(میترسم با یکی از انها رابطه داشته باشد و به علت همین از من دوری میکند) (هروقت هم بیشش میروم صدام خود به خود اروم میشه و یه حس استرسی دارم موقع حرف زدن باهاش)

سلام من یک پسر هستم یه دختری رو دوست دارم که توی سوپرمارکت کار میکنه و فکر کنم یه مدتیه متوجه حس من شده و از وقتی متوجه حس من شده سرد رفتار میکنه خواهش میکنم به من یه راهنمایی بکنید که چیکار کنم که با من ارتباط بگیره لطفا جواب بدید ممنونم.

سلام دوست گرامی به سن خودتان اشاره نکردید و اینکه به چه علتی به او علاقمند شده‌اید؟ اطلاعاتی که به آنها اشاره کردید کم است. اگر متوجه رفتارهای شما شده است و رفتار سردی انجام می‌دهد، ممکن است این شیوه شما که صرفاً نگاه کردن است، برایش خوشایند نباشد. بهتر است اگر تصمیم جدی برای این آشنایی دارید، پیشقدم شوید و مستقیما و یا از طریق خانواده با ایشان صحبت کنید.

سلام…مدتیه که کسی رو دوست دارم ی رفتارایی می کنه که نمیدونم اونم به من علاقه داره یا نه بیشتر با تلگرام باهم صحبت می کنیم…فامیل دورمون هستش چیکار باید بکنم؟

سلام دوست گرامی اطلاعاتی که نوشتید، بسیار کم است. برای بررسی بیشتر و اینکه مشخص شود آیا ایشان به شما علاقه ای دارد یا خیر، بهتر است وقت مشاوره بگیرید.

عالللی واقعا مرسی

سلام من حدود یکسالی میشه دوستش دارم ۱۶سالمه یه هفته ای هست دیگه احساسش نمیکنم فک میکنم دیگه حسی بهش ندارم با وحود اینکه اونم خیلی دوسم داره ولی خب هیچ رابطه ای توی گوشی باهم نداریم شمارشم دارم فقط استوری های هم رو میبینیم میشه بفرمایید چرا این حس رو میکنم ولی واقعا نمیخوام از دستش بدم نمیخوام چون دوسم داره منم دوسش دارم یه حس خیلی بده از تو فکرشم حتی یه لحظه بیرون نمیام لطفا راهنماییم کنید خواهش میکنم

سلام دوست گرامی دلیل این حس شما، سنی است که در آن قرار دارید، در واقع شما نوجوان هستید و این تناقضات برای سن شما طبیعی است. اما راهکار این است که تا وقتی به ثبات برای احساسات خود نسبت به دیگران نرسیدید، روی روابط عاطفی خود حساب جدی‌ای باز نکنید.

آدرس: تهران، پونک، نبش بلوار پونک، پلاک 2، طبقه سوم، واحد 6

تلفن پشتیبانی:02146015870

رزرو نوبت مشاوره

انجمن روانشناسی آمریکا

سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران

سازمان بهزیستی ایران

انجمن روانشناسی ایران

 

همگی می‌دانیم که نمی‌توانیم دیگران را وادار کنیم که دوستمان داشته باشند، هر چقدر هم که دیوانه‌وار عاشق دیگری باشیم و ذره ذره وجودمان عشق او را بخواهد، عشق اجباری نمی‌شود. سوال اینجا است که آیا راهی وجود ندارد که محبوبمان را ترغیب کنیم که عاشق ما بشود، آیا اگر هر کاری از دستمان بربیاید انجام بدهیم، شانس این که فرد رویاهایمان به ما توجه کند، بیشتر نمی‌شود؟ شاید برخی فکر کنند که این کار تقلب است، اما با استفاده از چند شگرد میتوانید به هدفتان برسید. گذشته از هر چیز موضوع مهمی در بین است، صحبت بر سر عشق است و همانطور که میدانید، همه چیز در جنگ و در عشق مجاز است.

فهرست مطالب

جذب کردن را با جلب توجه کردن اشتباه نگیرید. خیلی راحت می‌توانید با انجام دادن یک کار عجیب و خارق‌العاده یا حتی احمقانه توجه یک نفر را برای چند دقیقه جلب کنید، اما این توجه کوتاه مدت است و او به محض آن که از شما دور شود و به خانه برگردد، دیگر شما را به خاطر نخواهد آورد. جذب موفق زمانی رخ می‌دهد که توجه یک نفر را به روشی جلب کنید که او حتی بعد از جدا شدن از شما هم، به شما فکر کند.شما باید به مرد مورد علاقه‌تان نشان بدهید، خصوصیاتی دارید که او به شدت نیازمند آن‌ها است. در چنین موردی حتی اگر او از قبل علاقه‌ای به شما نداشته باشد، جذبتان خواهد شد. هر فردی در این جهان به دنبال ویژگی‌های خاصی است و این ویژگی‌ها را در هر فردی که ببیند، جذبش خواهد شد. برای مثال بعضی خانم‌ها جذب مردان بلندپرواز می‌شوند، چون جاه‌طلبی و بلندپروازی این نوید را می‌دهد که شاید این مرد روزی به فرد مهمی تبدیل شود؛ از طرفی بعضی مردان جذب زنانی می‌شوند که مورد توجه مردان دیگرند، چون با به دست آوردن یک زن محبوب احساس می‌کنند که به موقعیت بالاتری دست یافته‌اند. بنابراین علت این که مرد مورد علاقه‌تان شما را دوست ندارد، می‌تواند این باشد که شما به او نشان نداده‌اید که واجد خصوصیات مورد نیازش هستید. قبل از آن که سعی کنید توجه کسی را جلب کنید، ابتدا باید درباره او اطلاعات کافی جمع کنید و متوجه شوید که چه خصوصیاتی او را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در ابتدا باید دائماً اطرافش باشید تا مطمئن شوید که فراموش نمی‌شوید. نبرد برای جلب توجه نبرد دشواری است و ممکن است مسائل بسیار دیگری وجود داشته باشد که برای جلب توجه او با وجود شما رقابت کند. البته این که فقط نزدیکش باشید، کافی نیست، مادامی که او به شما علاقه‌مند نشده است، باید هر بار که در کنارش هستید، خصوصیاتی را که می‌دانید، روی او تاثیر می‌گذارد، نیز به نمایش بگذارید. بعد از آن که او به شما وابسته شد و به وجودتان در زندگی‌اش عادت کرد، با فرستادن سیگنال‌‌های مختلف گیجش کنید، مثلاً یک روز به شدت به او توجه کنید، اما روز دیگر کاملاً نادیده‌اش بگیرید.همین رویه گیج کننده را ادامه بدهید تا او از خودش بپرسد که خواسته واقعیتان چیست و آیا او را واقعاً دوست دارید یا خیر. اینجا است که می‌توانید بابت این موفقیت به خودتان تبریک بگویید، چون فکرش را کاملاً به خودتان مشغول کرده‌اید.اگر مدتی به همین رفتار ادامه بدهید، او هر روز بیشتر از قبل به شما فکر خواهد کرد تا جایی که متوجه می‌شود، زندگی کردن بدون شما برایش بسیار سخت است و از این به بعد او است که دنبالتان می‌آید.

اگر مراحل قبل را با موفقیت انجام داده باشید، او مرتب به شما فکر می‌کند و هرچند هنوز جذبتان نشده است، اما سعی می‌کند شما را که به نظرش مرموز و غیرقابل درک می‌رسید، در گروه معینی جای بدهد. در این مرحله است که باید تمام ویژگی‌های تاثیرگذارتان، به ویژه آن خصوصیاتی را که طرف مقابل فاقد آن‌ها است، به او نشان بدهید. برای مثال اگر مردی که می‌خواهید جذبش کنید، خجالتی است، شما باید با اعتماد به نفستان او را مجذوب کنید.

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

اگر مردی که می‌خواهید دوستتان داشته باشد، گوشه‌گیر است و با دیگران صمیمی نمی‌شود، رفتار دوستانه‌ای با او در پیش بگیرید، اگر اعتماد به نفس ندارد، اعتماد به نفستان را نشان بدهید یا اگر از زندگی می‌ترسد، جسارت و شور زندگیتان را به نمایش بگذارید. همگی ما جذب افرادی می‌شویم که خصوصیات فوق‌العاده‌ای را دارند که خودمان فاقدش هستیم یا دارای خصوصیاتی هستند که ما هم آن‌ها را داریم و وجود آن‌ها را در خودمان می‌پسندیم.

بعد از آن که در فکر و ذهن فرد مورد علاقه‌تان جای گرفتید و به مشغولیت ذهنی او تبدیل شدید، گام بعدی این است که کمتر از گذشته دور و برش آفتابی بشوید و با دوستانتان هماهنگ کنید که وقتی کنارش نیستید، نزد او از شما تعریف کنند. مثلاً یکی از دوستانتان می‌تواند بگوید: “وای! این پسر فوق‌العاده است، تعجبی نداره که همه دخترا دنبالشن.” به این ترتیب می‌توانید از دوستانتان برای اثبات اجتماعی خودتان به فرد موردعلاقه‌تان کمک بگیرید، ضمناً چون دیگر مانند سابق همیشه کنارش نیستید، آتش شور و اشتیاق او را نیز روشن می‌کنید. غیرقابل پیش‌بینی باشید و احساساتتان را به سرعت برملا نکنید، چون هر آنچه که قابل پیش‌بینی است، کسل کننده می‌شود. انتظار می‌رود که فرد محبوبتان در این مرحله به شما علاقه‌مند شده باشد. لطفاً از این اطلاعات عاقلانه استفاده کنید.

فرد مورد علاقه‌تان را می‌توانید به راحتی، با انتخاب لباس‌های مناسب جذب کنید. پژوهش‌های متعدد نشان داده است که قرمز رنگ بسیار جذابی است و احتمال این که جذب افرادی بشویم که رنگ قرمز به تن کرده‌اند، بیشتر است. به علاوه قرمز تداعی کننده جذابیت و انرژی جنسی است.

رفتار آئینه‌ای یکی از مفاهیم جالب روانشناسی است و اطرافیانمان را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. اگر رفتار فردی را که درصدد جذبش هستید، مانند آئینه تقلید کنید، این فکر را در او به وجود می‌آورید که به هم شبیه هستید و با هم تفاهم دارید. اگر او به ساعتش نگاه کرد، شما هم به ساعتتان نگاه کنید. اگر او پایش را خاراند، شما هم پایتان را بخارانید. مطمئن باشید که از تاثیر این تکنیک شگفت‌زده خواهید شد.

وقتی می‌خواهید فردی را جذب کنید، بهتر است خودتان را به جای او بگذارید. این همدلی مزایای متعددی دارد که همگی آن‌ها در جذب فرد مورد علاقه‌تان به شما کمک می‌کند. اول این که با همدلی کردن می‌توانید نیازهای او را پیش‌بینی کنید و به این ترتیب او را مجذوب قدرت “ذهن‌خوانی” خودتان بکنید و در موقع نیاز به دادش برسید. دوم این که وقتی احساس کند که درکش می‌کنید، طبعاً احتمال این که جذبتان شود و به شما علاقه پیدا کند، بیشتر میشود. سعی کنید به نقطه‌ای برسید که بتوانید جملاتش را کامل کنید.

یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای این که محبوبتان را به خودتان علاقه‌مند کنید، این است که به او نزدیکتر شوید. اگر همیشه نزدیکش باشید، او بیشتر با شما آشنا می‌شود و این آشنایی و درک بیشتر کمک می‌کند تا به هدفتان برسید. هر چه او بیشتر و بیشتر شما را ببیند، شانس این که به قلب او راه پیدا کنید، بالاتر می‌رود.

بهره‌گیری از حس شوخ‌طبعی همواره روش فوق‌العاده‌ای برای جذب دیگران به شمار می‌رود، به همین دلیل است که کمدین‌ها تقریباً بدون هیچ سعی و تلاشی می‌توانند با فرد دلخواه خود وارد رابطه شوند. این اثرگذاری اصطلاحاً اثر شوخ‌طبعی گفته می‌شود. اثر شوخ‌طبعی پدیده‌ای روانشناختی است که براساس آن، وقتی مسائل را به روشی شوخی‌آمیز به مخاطبمان عرضه می‌کنیم، به خاطر سپردن آن‌ها راحت‌تر می‌شود؛ بنابراین اگر می‌خواهید در خاطر فرد مورد علاقه‌تان بمانید، شوخی‌های خنده‌دار را از یاد نبرید.

دختر زیبایی کتاب‌هایش روی زمین می‌ریزد و وقتی همه با بی‌توجهی از کنارش می‌گذرند، غریبه جذابی به کمکش می‌آید و کتاب‌هایش را جمع می‌کند. کلیشهیآشنایی است، اینطور نیست؟ این تصویر آشنا نمونه‌ای از “اثر قربانی قابل شناسایی” است. پژوهش‌ها نشان داده است که احتمال کمک کردن مردم به کسی که به دردسر افتاده است و هیچ دستی برای کمک به سمتش دراز نمی‌شود، بیشتر است. برای این که این موقعیت را خلق کنید، باید تنها و نیازمند کمک باشید، البته باید مطمئن شوید که هیچ فرد دیگری به کمکتان نخواهد آمد.

منحصر به فرد بودن یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای جذب فرد مورد علاقه‌تان است. هیچ کس نمی‌خواهد با فردی وارد رابطه شود که هیچ تفاوتی با دیگران ندارد. پس ترتیبی بدهید که متمایز از دیگران باشید. تنها راهی که تضمین می‌کند، می‌توانید توجه یک نفر را جلب کنید و از آن مه‌متر، به یادش بمانید، این است که همرنگ جماعت نباشید. از این تاثیرگذاری با اصطلاح “اثر عجیب و غریب بودن” یاد می‌شود. این اثر پدیده‌ای روانشناختی است که توضحیح می‌دهد، مردم مسائلی را که به روشی غیرعادی به آن‌ها عرضه می‌شود، بهتر به خاطر می‌سپارند. بنابراین اگر می‌خواهید در یادش بمانید، منحصر به فرد باشید.

کاملاً درست است که تاثیر اولیه همه چیز است و اثر آن تکرار نشدنی است. این باور درباره جذب عشق کاملاً صحت دارد. پژوهش‌ها نشان داده است که ما فقط ظرف 30 ثانیه بعد از ملاقات کردن با یک فرد جدید، درباره ادامه دادن رابطه خود با او تصمیم می‌گیریم. بنابراین سعی کنید که تاثیر اولیه خوبی به جا بگذارید. البته از سوی دیگر نتایج پژوهش‌های متعدد حاکی از آن است که وقتی در اولین برخورد از فردی خوشمان نیاید، اما بعد از آن مرتباً او را ببینیم، احتمال ایجاد شدن پیوندی قوی بینمان بسیار بالا خواهد بود. بنابراین اگر از برخورد اول نتیجه دلخواهتان را نگرفتید، ناامید نشوید، چون هنوز شانستان را برای عاشق کردن او از دست نداده‌اید.

اعتماد به نفس نقش مهمی در جذب کردن دیگران دارد. وقتی به خودتان مطمئن باشید، اطرافیان متوجه این اعتماد به نفس می‌شوند و احتمالاً این خصوصیت بیشتر از هر چیز دیگری توجهشان را جلب می‌کند. به علاوه وقتی از خودتان مطمئن باشید، دیگران در حضورتان راحت‌تر خواهند بود؛ اگر عصبی باشید، این عصبی بودن به آن‌ها نیز سرایت خواهد کرد. بهترین راه برای این که اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید، این است که در کاری مهارت پیدا کنید یا روش دیگری را پیدا کنید که باعث شود احساس خوبی درباره خودتان داشته باشید.

همه می‌دانند که اندکی مرموز بودن یکی از خصوصیات بسیار جذاب است. زندگی و شخصیت خودتان را بیش از حد برملا نکنید. کمی تودار باشید و رو بازی نکنید تا جذابیتتان دوچندان شود. به این ترتیب عشقتان ترغیب می‌شود که شما را بهتر بشناسد و رمز و رازهایتان را کشف کند.

پژوهش‌ها نشان داده است که وقتی دو نفر با سرعت یکسان راه می‌روند، حس می‌کنند که علاقه‌ای بین آن‌ها وجود دارد. این سرعت یکسان و همراه بودن این احساس را در آن‌ها ایجاد می‌کند که با یکدیگر هماهنگ‌اند و وجوه تشابه فراوانی دارند. هماهنگ راه رفتن نمونه‌ای از رفتار آئین‌های است که بررسی‌های دقیق‌تری بر روی آن انجام شده است. فردی که به طرف مقابلش علاقه‌مند باشد، سرعت گام‌هایش را با سرعت گام‌های او هماهنگ می‌کند، حال آن که دوستان معمولاً سرعت راه رفتنشان را با هم تنظیم نمی‌کنند.

نوشیدن قهوه یکی از بهترین ایده‌ها برای قرار اول و آشنایی است، اما آیا می‌دانستید که این قرار گرم از نظر روانشناسی نیز به جذب طرف مقابل کمک می‌کند؟ بعد از آن که نخستین قرارتان را به صرف قهوه برگزار کردید، شخصیتتان برای او تداعی کننده گرمای لذت‌بخش قهوه خواهد بود. برای مثال اثبات شده است که اگر هنگام صحبت کردن با دیگری، نوشیدنی سردی در دستتان باشد، این باور در شما شکل می‌گیرد که طرف مقابلتان شخصیت سرد و غیردوستانه‌ای دارد. از سوی دیگر اگر حین گفتگو نوشیدنی داغی، مثل قهوه در دستتان باشد، فکر می‌کنید که طرف مقابلتان شخصیت خونگرم و دوستانه‌ای دارد.

تمام توصیه‌های بالا روش‎هایی عمومی هستند، اما از یاد نبرید آنچه که برای شما جذاب است، شاید برای دوستتان کاملاً کسل کننده باشد و آنچه شما را جذب می‌کند، شاید تاثیری بر دوستتان نداشته باشد. می‌دانید بازاریاب‌ها چطور دیگران را ترغیب به خرید محصولاتشان می‌کنند؟ آن‌ها اول نوع افرادی را که درصدد جذبشان هستند، تعیین می‌کنند، سپس کمپین‌ها و تبلیغاتشان را مطابق علائق گروه مورد نظرشان طراحی می‌کنند.

 

فردی که عاشقش هستید، برای شما مهمترین آدم روی کره زمین است، بنابراین هیچ دلیلی ندارد که از جذب کردن او ناامید شوید. با پیاده کردن روش‌های خاص می‌توانید رویای خودتان را به واقعیت تبدیل کنید، می‌توانید فردی را که دوستش دارید، جذب کنید، رابطه‌تان را وقتی همه چیز به نظر تمام شده می‌رسد، ترمیم کنید یا عشق قدیمیتان را به رابطه برگردانید. در هر موقعیتی که قرار داشته باشید، ایمان داشته باشید که اوضاع بهتر خواهد شد. روش‌های کلی جذب کسی که دوستتان ندارد، شامل درگیر کردن فکر او، تبدیل جذب به مشغولیت ذهنی و بازی کردن با ذهن او می‌شود، البته ممکن است این روش‌ها برای هر فردی موثر نباشد. بهتر است برای این که ایده‌های بهتری را متناسب با مورد خاص خودتان پیدا کنید و هر چه سریعتر به عشقتان برسید، با یک مشاور مجرب تماس بگیرید.

عشقت رو جذب کن

میخوای یاد بگیری چطور روز به روز بیشتر قلب عشقتو بدست بیاری؟ چطور یه رابطه موفق منجر به ازدواج داشته باشی؟ چطور یه زندگی مشترک موفق داشته باشی؟ پس فرصت را از دست نده! تو هم به جمع دنبال کنندگان پیج رادیو عشق در اینستاگرام اضافه شو…

عضویت در خبرنامه رادیو عشق

8 بازدید

14 بازدید

23 بازدید

33 بازدید

60 بازدید

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

مشترک نمی شومدریافت همه دیدگاه های این نوشتهفقط دریافت پاسخ دیدگاه های خودم

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

سلام من عاشق دختری شدم که خیلی درسش خوبه منم درسم عالیه د در تیزهوشان هستم من بسکتبال کار میکتم و او روز های فرد کلاس زبان داشتم وقتی تمرین من تمام میشود کلاس او هم به پایان میرسید من با بد بختی خودم رو به کلاسش میرسوندم و بعد از دو سال من شمارش رو گیر اوردم واقعا عاشقش هستم اون قبلا رل داشته ولی کات کردن اون هم فک کنم منو دوست داره من خیلی چیزها ازش میدونم واقعا هم دوسش دارم دیگه هم نمیدونم چجور بش ثابت کنم ؟ من هشتم هستم اونم نهم هست ولی جواب نه بهم میداد هر کاری هم کردم نشد یه روز با شماره دوستم بهش پیام دادیم گفتیم بیا پارک ولی نیومد ما تو پارک بودیم که مامانش رد شد رفت ما هم رفتیم دم خونشون پدر هم نداره بعد هی زنگ زدیم جواب میداد باش یکم حرف میزدم و‌میرفت بعدش که رفتیم مامانش بمون زنگ زد کلی با من حرف زد راستش من همه جا دنبالش میرفتم میدونستم کی بیرون میره خیلی عاشقشم براش میمیرم شبا تا بش فکر نکنم و عکس رو نبینم خوابم نمیره چه کار کنم کمکم کنید

سلام دوست گرامی سال نهم دبیرستان هستید و این سن برای ورود به یک رابطه عاطفی، سن مناسبی نیست. اشاره کردید هردوی شما درسخوان هستید، پس در حال حاضر می‌دانید که یکی از اولویت‌های زندگی‌ هردوی شما، درس است و ارتباط عاطفی و هیجانات مربوط به آن، ممکن است در زندگی شما تداخل ایجاد کند.

ویژگی های خیلی زیادی داره اون خیلی با استعداد ه و من از ۶ سالگی می شناسمش و و بهش اعتماد خیلی زیادی دارم من در هنگام فراموش کردنش دچار تردید می شم و وقتی می بینمش ضربان قلبم بالا می ره و دست پاچه می شم و دوباره بهش وابسته می شم فکر نکنم زیاد دوسم داشته باشه ولی من دوست داشتم واقعیه و حتی هرشب خوابش رو می بینم و وابسته تر میشم به خودش و خاطراتش چی کار کنم

و من خیلی هدف دارم و اولین هدفم اینه که پزشک شم و دومین هدفم به دست آوردن سجاد نمی تونم فراموشش کنم چند باری هم دم مدرسه دیدمش چی کار کنم ؟

خسته نباشید من واقعا عاشقشم و براش می میرم حاظرم تمام دارایی خودم رو باهاش قسمت کنم نمی دونم یه حسه دست خودم نیست و نمی دونم باید چی کار کنم؟ به نظر شما میشه عاشقش کنم ؟ و دوستم ناراحت نمی شه ؟

سلام من دختر، و ۱۶ سالمه عاشق پسری شدم که یه سال از من بزرگتره البته اینو بگم بچه محلمونه و باباش سوپر مارکت داره باباش منو و می شناسه و خیلی دوسم داره من چند روز پیش پیج اینستاگرام اونو پیدا کردم رفتم تو دایرکتش و بهش گفتم عاشقتم و اون از من خواست که تو واتساپ بهش پیام بدم و شمارشو داد منم قبول کردم و باهم حرف زدیم اون گفت قبلا دوست دختر داشته و من ی دونستم چون دوست دخترش رفیق فاب منه بعد که باهم حرف زدیم اون گفت من اونو دوست دارم جالب این جاست که کات کرده و دوست دختر نداره و من چند بار براش اهنگ فرستادم و تولدش رو بهش تبریک گفتم من خیلی دوسش دارم بیش از حد تو درسم هیچ خللی ایجاد نشده و معدلم ۲۰ ولی دوسش دارم میشه بگید چی کار کنم ؟؟

چند بار خواستم فراموشش کنم اما نمی تونم و تا می یام فراموشش کنم یهو تو خیابون می بینمش چی کار کنم ؟☹

سلام دوست گرامی این مساله را می‌دانیم که فراموش کردنی در کار نیست، بلکه با کمک متخصص می‌توانید این اتفاق تلخ را کمرنگ کنید و به جای اینکه تمام شبانه روز خود را به او فکر کنید، این افکار را مدیریت کنید. توصیه می‌کنیم در دوره «زندگی پیروزمندانه پس از جدایی» شرکت کنید.

سلام دوست گرامی شما به صورت مستقیم ابراز علاقه کردید و طرف مقابل شما اشاره کرده که قبلاً در رابطه بوده است که فرد قبلی دوست شما بوده است!! آیا تمایلی برای ادامه این رابطه دارد؟دلایل اینکه به او علاقمند شدید را می‌توانید بگویید؟ در درس شما خللی وارد نشده، چون هنوز رابطه‌ای شروع نشده است و سن شما برای ارتباط عاطفی پایین است.

خسته نباشید من واقعا عاشقشم و براش می میرم حاظرم تمام دارایی خودم رو باهاش قسمت کنم نمی دونم یه حسه دست خودم نیست و نمی دونم باید چی کار کنم؟

خسته نباشید من واقعا عاشقشم و براش می میرم حاظرم تمام دارایی خودم رو باهاش قسمت کنم نمی دونم یه حسه دست خودم نیست و نمی دونم باید چی کار کنم؟ به نظر شما میشه عاشقش کنم ؟ و دوستم ناراحت نمی شه ؟

سلام من دخترم دو سال پیش با یک پسری آشنا شدم که دو سال از من کوچک تره ازش به عنوان یک دوست خیلی خوشم میومد اما پس از گذشت دو سال اون بهم گفت خیلی دوستم داره(چند ماه پیش) به نظرم راست هم می گفت چون خیلی به هم نزدیک بودیم و تند تند همدیگر میدیدیم خیلی باهم صمیمی بودیم و همه با حسرت به ما نگاه می کردن من هیچوقت مثل اون نگفتم که عاشقتم و دوست دارم اما اون میگفت و حتی با رفتارش نشون میدان اما راستش من میترسیدم بگم چون با خودم می گفتم زوده. خلاصه همینجوری میگذشت یه روز که پیش هم بودیم اون خواست بهم نزدیک بشه من رفتم عقب چندوقت پیشش هم من به خاطر اینکه مادرم متوجه شده بود چت می کنیم گفتم دیگه بسه اما اون گفت من هزار بار آبروم رفته و هیچی به تو نگفتم راستم میگفت. بهم گفت نکنه یکی بهتر از منو دیدیم و اینجور چیزا. میگفتم اومد سمتم من خودمو کشیدم عقب اون دوباره نزدیک شود من با لبخند و شوخی فاصله گرفتم آخه از اینجور کارا خوشم نمیاد. بعد اون با تندی رفتار کرد و گفت همه چی تموم و رفت. هنوزم که همواره هم دیگری می بینیم با هم لج افتادیم تو جمع نشستیم آروم بهم میگه حالم ازت بهم میخوره منم میگم همچنین ولی میدونم که راست نمیگه چون با اینکه قهر بودیم مثل قدیما نزدیک شد و احساسشو با رفتارش نشون میداد ولی باز میگفت ازت بدم میاد. تو جمع خیلی لجه تو تنهاییمون بد نیست. من گیج شدم یعنی دوستم داره هنوز؟ راست میگه ازم بدش میاد؟ چرا وقتی قهر بودیم مثل قدیما حتی خیلی نزدیکتر اومد سمتم و احساسشو نشون میداد و بعضی اوقات از چشمش می‌شد خوند ولی تو همون حالتم میگفت ازم بدش میاد؟ اصلا چرا وقتی بینمون به قول خودش همه چی تموم شده باز اومد سمتم؟ چطوری رابطمونو دوباره خوب کنم؟ فکر کنم هنوز دوسش دارم

سلام دوست گرامی به سن خودتان و او اشاره نکردید. هیجان ایشان برای نزدیک شدن بیشتر به شما، نشان از اهمیت دادن به ارتباط فیزیکی دارد و زمانی که شما او را پس زدید، رفتارش متفاوت شد؛ پس این نوع رفتار نشان می‌دهد که ارتباط عاطفی اولویت پایین‌تری نسبت به ارتباط فیزیکی دارد. بنابراین این انتخاب شماست که او را انتخاب کنید تا آسیب ببینید یا خیر.

ممنون که پاسخ دادین. البته آنقدر بهم نزدیک نمیشه که بخواد آسیب بزنه و من هم اجازه نمیدم و اون قصدش آسیب زدن نیست به نظرم. نظر شما چیه یعنی اینجوری داره ابراز احساسات میکنه؟ رو در رو براش سخت بود به زبون بیاره ولی مجازی میگفت. به نظر شما اگه اومد و ازم عذر خواهی کرد و فرصت دوباره خواست بهش اجازه بدم؟ یا که بزازم وضعیت همینجوری بمونه؟

سلام من عاشق پسر خالم شدم و ما قبلا همدیگرو اصلا ندیده بودیم سه سال پیش همدیگرو دیدیم و من اول ازش خوشم نمیومد ولی بعد به شدت عاشقش شدم من سنم کمه ولی اون از من بزرگتره تا حالا خیلی به هم نزدیک نشدیم بعضی موقع ها خیلی بهم نگاه عاشقانه میکنه ولی اون قبلا دختر دیگه ای رو دوست داشت و الان هم فک کنم نمیدونم دوست داره من چیکار کنم عاشقم باشه

سلام دوست گرامی به سن خودتان و او اشاره نکردید. عاشقانه نگاه کردن، دلیل بر دوست داشتن و یا برنامه‌ای برای آینده داشتن نیست. تلاش کنید در مورد مسائل مشترک باهم صحبت کنید تا اطلاعات بیشتری درباره او بدست بیاورید.

سلام فردی از طریق راه های بالا من رو به خودش جذب کرد و الان دو سالی میگذره و من الان که دیگه نمیبینمش احساس میکنم خیلی بهش وابسته شدم و همش تو فکرشم به طوری که روند عادی زندگیم رو به هم زده ، نمیدونم حسم رو بهش بگم یا نه

سلام دوست گرامی به سن خودتان اشاره نکردید. اگر به صورت حضوری به او دسترسی ندارید، بهتر است به صورت مجازی با او صحبت کنید.

سلام من یک دخترم ک عاشق ی پسری شدم ک او چن وقت پیش ب یک دختر دیگر ابراز علاقه کرده است و من کلا نمی دانم او از من خوشش می آید یان من باید چیکار کنم خواهش میکنم چیزی بگویید

سلام دوست گرامی اشاره کردید که او به شخص دیگری علاقمند است، پس خودتان جواب خود را دادید. این عشق یکطرفه ممکن است برای شما آسیب به همراه داشته باشد؛ پس بهتر است اگر از علاقه او نسبت به خودتان مطمئن نیستید، او را رها کنید.

من پسرم و ۱۹ سالمه طرف مقابلم نیز هم سن منه من از ۱۲ سالگیم بهش علاقه داشتم ولی حسمو بهش نمیتونستم بگم که یه روز حسمو بهش گفتم و او در جواب گفت من تورو به اندازه داداشم دوست دارم.من چطوری میتونم اونو جذب خودم کنم.واقعا عاشقشم و بدون اون نمیتونم زندگی کنم.

سلام دوست گرامی به نظر می‌رسد طرف مقابل بیشتر از حد یک برادر به شما علاقه‌ای ندارد و این مسیر یک طرفه از سوی شما ممکن است به نتیجه‌ای نرسد. اما برای او علاقه خودتان را بازگو کنید مجدد و دلایل خودتان را برای انتخابش بگویید.

از این کار میتونم جواب بگیرم.الان من یه سال دوسالی میشه که ندیدمش

یعنی امکان داره هیچ علاقه ای به من نداشته باشه.یه سال دوسالی میشه که ندیدم واینکه اگه دوباره حسمو بهش بگم و دلیل اینکه چرا اونو دوس دارمو بازگو کنم میتونه یه جورایی کمکم کنه یا نه

سلام من 15 سالمه و 9 ساله عاشق یه پسری هستم که 17 سالشه چند بار هم بهش ابراز احساسات کردم ولی از من خوشش نمیاد چیکار کنم که عاشقم بشه چون خیلی دوسش دارم

سلام دوست گرامی 6 سالگی شروع احساسات شما به او بوده است؟! بهتر است کمی منطقی‌تر به این ماجرا نگاه کنید. سن شما برای این ابراز علاقه مناسب نیست. تلاش کنید به جای ابراز علاقه به او، موفقیت‌های خودتان را بیشتر کنید و به وظایفی که به سن شما مربوط است رسیدگی کنید.

سلام. من عاشق یه دختری از 4 سالگیم هستم الان 14 سالمه و طرف 1 ماه ازم کوچیک تره سالی یه بار میبینمش موقعیت پیش نمیاد بهش بگم بعضی شبا خوابش رو میبینم اخرین خوابی که دیدم بد بود ولی همشون خیلی خوب بود واقعا اگر بره از پیشم خودکشی میکنم خیلی بهش وابسته هستم میبینمش سرش توی لاک خودشه و توی گوش دوستاش حرف میزنه واقعا عاشقشم به قدری نمیتوتن سرم رو بالا منم

سلام من یه دختری ام که عاشق یه پسری شدم که در ظاهر جدیه ولی خیلی روحیه نرم و لطیف دارد و مهربون است من ۲۰ سال دارم اون ۲۸ سال دارن من بدون اون نمیتونم زندگی کنم لطفا کمکم کنید ممنون

سلام دوست گرامی برای جذب عشق ایشان شما باید تلاش کنید که از طریق غیرمستقیم به او علاقه‌تان را نشان دهید. اشاره‌ای نکردید که چگونه با او آشنا شدید تا بهتر بتوانیم به شما راهنمایی کنیم. در ضمن میزان علاقه‌ای که به او پیدا کردید، کمی غیرطبیعی است و نشان از وابستگی دارد. می‌توانید در دوره« جذب عشق از آشنایی تا ازدواج» رادیوعشق شرکت کنید.

سلام من یه دختری هستم که عاشق یه پسر شده ام که اون عجیب غریبه و چند تا ویژگی رو باهم داره مثلا هم خیلی خجالتیه که سمته دخترا نمیره هم خیلی شوخ طبعه و میدونم که از چه جور دخترایی خوشش میاد از دخترا مثل خودش که شوخ باشن خوشش میاد منم اینطور هستم اما نمیدونم چطور به این پسر رو عاشق خودم کنم و بدون اون نمیتونم ممنون میشم اگر کمکم کنید

سلام دوست گرامی شما می‌توانید در دوره «جذب عشق، از آشنایی تا ازدواج رادیوعشق» شرکت کنید تا بتوانید این جذب عشق را به طریقه صحیح و علمی آموزش ببینید.

سلام من ابوالفضل هستم 12سالمه من ی دختری رو دوست داشتمم اونم12سالش بود ازمن ولی دوماه کوچیک بود اونم میگفت دوست دارم اما بعدش بهم گفت تواخلاقت خرابه من نمیتونم با تو بمونم میشه راهنمایی کنید من واقعا عاشقشم چیکارکنم.راهی هست که برگرده؟

سلام دوست گرامی شروع دوره نوجوانی همراه با کشش به سمت جنس مخالف است. احساسات متنوع و مختلفی را تجربه خواهید کرد و یکی از آنها احساس دوست داشتن است. اما این احساسات پایدار نخواهد ماند و دائماً تغییر شکل می‌دهد. بنابراین نمی‌توانید به این مساله امید فراوانی داشته باشید که این احساس همیشه دوام خواهد داشت. همانطور که طرف مقابل شما که اول از شما خوشش می‌آمد و حالا از اخلاق شما ایراد گرفته است و کنار شما نیست.

سلام وقتتون بخیر من از یه دختری خوشم اومده دلم میخواد بهش بگم ولی میترسم چون من افغانستانیمو اون ایرانیه میگم شاید سر همین قضیه از من خوشش نیاد میخواستم راهنماییم کنید یعنی میشه کاریش کرد؟!!

سلام دوست گرامی این مساله بستگی به طرز فکر طرف مقابل شما دارد و تا وقتی عنوان نکنید نمی‌شود حدسی زد.

سلام من۲۲سالمه و عاشق پسرعموی۲۷سالم شدم به شدت بهش علاقه دارم چون به پدرش که مشکلات زیادی داره خیلی کمک میکنه اکثرا شبا خوابشو میبینم وقتی بهش نزدیک میشم تمام بدنم سفت میشه و احساس میکنم کسی رو بجز اون نمیبینم تا حالا بهش ابراز علاقه نکردم ولی اونم کاری نکرده ولی بهم بی توجه نیست ممنون میشم اگه بگین چطور میتونم بهش نزدیک بشم؟

سلام دوست گرامی برای ابراز علاقه کردن راه‌های زیادی وجود دارد که یکی از آنها راه مستقیم است. اما در این شیوه مستقیم امکان اینکه طرف مقابل شما را طرد کند و یا از چشمش بیفتید زیاد است. بنابراین شیوه‌های غیرمستقیمی وجود دارند که می‌توانید از آن طریق نزدیک شوید. برای مثال شما می‌توانید به دنبال یک صحبت مشترک بگردید. در رابطه با کار، رشته تخصیلی، یک اتفاق مشترک در فامیل، موضوعات روزمره و… در واقع شما باید ابتدا گفتگو کردن با او را تمرین کنید. برای مساله شما دوره‌ای با نام «جذب عشق از آشنایی تا ازدواج» وجود دارد که می‌توانید از آموزش آن بهرمند شوید و همراه یک مشاور در این مسیر قدم بردارید.

سلام من عاشق دختری شدم که از من 1 سال بزرگتره و من اونو شدیدا دوستش دارم و اون توجهی به من نمیکنه و من بدون اون هیچ امیدی برای زندگی کردن ندارم لطفا یک راه حل به من بدین ممنونم

سلام دوست گرامی به سن خودتان اشاره نکردید. آیا به او ابراز علاقه کردید و او بی ‌توجهی می‌کند؟ یا دورادور از او خوشتان می‌آید؟ بهتر است ابتدا شناخت‌تان را از ویژگی‌های فرد ایده‌آل او بیشتر کنید تا بدانید او به جه شخصیت‌هایی بیشتر علاقه دارد. دستاوردهای خود را افزایش دهید و برای جذب صحیح ایشان از مشاوران رادیو عشق، نوبت مشاوره دریافت کنید.

سلام و خسته نباشید بابت مطالب مفیدتون من پسری ۱۶ ساله هستم و از دختری که چند ماه از خودم بزرگ تره خوشم اومده برای اولین بار که بهش گفتم قبول نکرد و دومین بار خودمو یکی دیگه جا زدم بازم قبول نکرد چند باری به صورت تلفنی مزاحم شدم و اون فهمید بعدش هم که بهش گفتم گفت آدمهایی به من پیشنهاد دادن که شانشون از تو بالا تره و منو کوچیک کرد و میگه که با هیچ کسی نمیخواد دوست بشه هیچ نشانه ای هم از علاقش به خودم رو نمیبینم میشه لطف کنید راهنمایی کنید

سلام دوست گرامی سوال دقیقی نپرسیدید نکات مهم را در نظر داشته باشید: سن کم شما که در دوره نوجوانی هستید انتخاب شخصی که از شما بزرگتر است عدم نشانه یا علاقه‌ای از طرف مقابل تحقیر شدن از جانب طرف مقابل ابتدا مشخص کنید دلیل و انگیزه‌تان از بودن در این رابطه چیست؟ و به چه دلیلی به کسی علاقمند شدید که علاقه‌ای به شما ندارد؟ می‌توانید برای بررسی بیشتر از مشاوران رادیو عشق نوبت مشاوره دریافت کنید.

سلام من پسری ۲۶ ساله ام حدود ۵ ماه پیش با یه دختری آشنا شدم و به شدت بهش علاقه مند شدم ایشون ۵ سال از من کوچک تر هستش نزدیک ۲ ماهی تو رابطه بودیم ولی بعد یه مدت گفت من بهت حس ندارم و فقط بعنوان یه دوست ساده میتونم کنارت باشم این هم اضافه کنم از طریق چنتا از دوستان باهم آشنا شدیم به شدت بهش علاقه نشون میدادم و همه جا بهت اهمیت میدادم و خیلی کارهای زیادی کردم براش ولی اون همش حرفش همین بود که بهم حس نداره بعد از جدایی هنوز همدیگه رو میبینیم یه روز خیلی باهام خوبه ولی یه روز کاملا سرد و بی تفاوته نمیدونم چیکار باید بکنم که مهرم به دل این آدم بیفته ایشون دقیقا چند روز قبل آشناییمون یه رابطه رو تموم کرده بود که طرف مقابل رو دوست داشت ولی چون خیانت دیده بود طرف مقابل رو کنار گذاشته آیا راهی هست بتونم جدب خودم بکنم؟ ما همدیگه رو هنوز میبینیم و از طریق دوستان بیرون میریم و در ارتباطیم

سلام دوست گرامی نکته مهمی که در پرسش شما وجود دارد این است که ایشان پیش از شما با شخصی در ارتباط بودند و خیانت دیدند و بلافاصله پس از چندروز با شما وارد رابطه شدند. این مساله نشان می‌دهد که او اصلاً آمادگی شروع یک رابطه جدید را ندیده است و در ارتباط قبل آسیب دیدند. بنابراین شما در حال حاضر یکی از اشتباهاتی که نباید انجام دهید اصرار به شروع رابطه عاطفی است. نقش یک ناجی و حمایت‌گر را نیز نداشته باشید و فعلاً به او فرصت دهید تا بتواند با زخمی که خورده است، کنار بیاید.

سلام من یکیو دوست دارم ک اون دوسم نداره….یعنی یجوریه که یه روز باهام خوبه یک روز بد… میدونه دوسش دارم…برای همین کم محلی میکنه…من خودم دختریم ک خیلیا میخوان باهام باشن ولی من فقط از یک نفر خوشم میاد و نمیتونم فراموشش کنم….نمیدونم چیکار کنم چه باهاش سرد باشم چه صمیمی باهام حرف نمیزنه … ولی همیشه استوریامو چک میکنه و حواسش بهم هست…نمیفهممش خیلی مغروره ..چیکار کنم خدایی .. 19سالمه:(

سلام دوست گرامی اشاره کردید با شما صحبت نمی‌کند، اما یک روز با شما خوب است یک روز بد، این مساله یک تناقض است. بالاخره باهم در ارتباط هستید یا خیر؟ اگر ارتباط شما از طریق فضای مجازی باشد و شما از این طریق به او علاقمند شدید، بهتر است کمی واقع‌بینانه‌تر به این ماجرا نگاه کنید. تا به حال از خودتان پرسیدید که جذب کدام ویژگی‌های شخصیتی در ایشان شده‌اید؟ چقدر ایشان را می‌شناسید؟ اینکه رفتار یک فرد را نمی‌فهمید، یعنی شناخت‌تان از او بسیار کم است. چون اطلاعات کمی از خودتان و نوع آشنایی گفتید، راهنمایی خیلی کلی است. بهتر است برای بررسی و یاد گرفتن شیوه صحیح جذب عشق، از مشاوران رادیو عشق نوبت مشاوره دریافت کنید.

من خیلی عاشق یه دخترم من 14سالمه و اون 16 او با من سرکوچه از مدرسه میومد من باهاش سر صحبت را باز میکردم و او گاهی اوقات پاسخ طولانی می‌داد و با من حرف میزد بعد از مدتی دیگه جوابم را نمی‌داد من خیلی دوستش دارم لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست گرامی سن هردوی شما پایین است و سن 14 سالگی برای انتخاب یک شریک عاطفی بسیار سن پایینی است. اگر شما بتواند موفقیت‌هایی کسب کنید، خصوصا درباره درس و در آینده درباره دانشگاه و شغل، می‌توانید نظر ایشان را به خودتان جلب کنید. اختلاف سنی شما نیز مساله ساز است. چون شما درگیر یک هیجان شدید که مختص به سن شماست.

سلام من کسی را دوست دارم اما نمیخواهم با او دوست شوم ومن کسی را که دوست دارم و اما او مرا دوست ندارد ولی در اینستاگرام مرا فالو میکند و به استوری هایم نگاه میکند و درواقع توجه نشان میدهد اما من میخواهم او از من دور شود لطفا راهنمایی کنید

سلام من عاشق پسر داییم شدم البته من ۱۷ سالمه اون ۲۴ می دونم فاصله هامون زیاده ولی واقعا دوسش دارم من دوسالی میشه دوسش دارم اوایل توجه نمی‌کرد ولی بعد بهم از واتساپ پیام داد و ما خیلی البته پیام که نه بگه سلام خوبی من چالش گذاشته بودم به اون جواب داد بعد یکم مغروره ولی ما بعد از اون حرف زدیم بعضی موقع اتفاقی مشروب می‌خورد ولی خیلی کم وقتی مست میشد به من پیام میداد الان من از کجا بفهمم عاشقمه یا نه

سلام دوست گرامی سن شما اوج سن نوجوانی است که در آن هیجانات زیادی وجود دارد که یکی از این هیجانات احساس علاقه به یک جنس مخالف است. روال پیام‌ها دادن‌های ایشان نشانه‌ای از علاقه ندارد، او هم مثل هر مخاطب دیگری وقتی چالش گذاشتید، به شما پاسخ داد. پیام زمان مستی، نشانه علاقه نیست.

سلام خسته نباشید من ۱۶ سالمه و به پسری ۲۳ ساله علاقه مندم و متاسفانه از علاقه من نسبت به خودشون باخبر هستن قبل از اینکه بفهمن خیلی بهم اهمیت میدادن و بهم نگاه میکردن ولی از وقتی فهمیدن خیلی اذیت میکنن من نمیدونم دوستم داره یا ن خیلی دوست دارم بدونم ولی اصلا کاری انجام نمیدن که بشه فهمید گاهی وقتا کاری میکنن که احساس میکنم دوستم داره و بعضی وقت ها هم برعکس به نظرتون باید فراموشش کنم یا کاری کنم که بهم علاقه مند بشه؟

و اینم اضافه کنم اون پسر ی روز عاشق ی نفر بوده و شکست سختی خورده و به خاطر همین انتقام کاری که اون دختر باهاش کرده رو با دختر های دیگه انجام میده و مطمئنن خیلی سخت عاشق میشه حقیقت و مشکل اصلی من اینه که اون میتونست با من هم این کار رو بکنه ولی بهم گفت خودتو خراب من نکن نمیدونم باید چیکار کنم چون خیلی دوستش دارم و نمیتونم فراموشش کنم لطفا راهنماییم کنید که چه جوری بهش ثابت کنم دوسش دارم یا چجوری فراموشش کنم😔

سلام ببخشید من ۱۵ سالمه و چند وقتی هست که حس می کنم از یه پسر یه فامیل دورمون می شه خوشم میاد ولی خب من آدم مغرور و خجالتی هستم و یه مسئله دیگه ای هم که هست این که خب اون خونشون تو بیرجند و من تو تهران و پسره خیلی درس خون و خوبی هستش یعنی اینکه باهاش در ارتباط نیستم و واقعا نمی دونم که از من خوشش میاد یا نه باید چیکار کنم که لااقل ببینم از من خوشش میاد یانه که اگر نمی یاد فراموشش کنم چون من خوشبختانه وابستگی زیادی به کسی ندارم

سلام دوست گرامی دلیل اینکه به او علاقه پیدا کردید چیست؟ سن شما پایین است و در سن نوجوانی امکان اینکه شما از نظر احساسی به شخصی حسی پیدا کنید طبیعی است بهتر است طبق آنچه گفتید که او فرد درسخوانی است، شما نیزدستاوردهای تحصیلی خودتان را بیشتر کنید تا برای او جذاب‌تر باشید.

سلام من ۱۵ سالمه و پسری که بهش علاقه دارم ۲۰ سالشه اون پسر داییمه با یه نفر دوس شدم تا از سرم بپره ولی فایده نداشت خب اون یکی دیگرو میخواد من بهش غیر حضوری ابراز علاقه کردم ولی گفت که من بچه ام و منو مث یه خواهر دوست داره تو رو خدا بگید چیکار کنم دارم دیوونه میشم. تو جمع های خانوادگی باهام حرف میزنم میگه می‌خنده ولی مثل یه بچه باهام رفتار می‌کنه اصن جزو آدم بزرگا حسابم نمیکنه من خودم کوچیک نیستم، قدم بلنده، کاملا به بلوغ ذهنی و بدنی رسیدم ولی اون فک میکنه که من بچم همش تو فکرشم خوابش رو میبینم هرکاری میکنم تا خوشحال باشه من بار ها نشون دادم که دوسش دارم ولی نشد یه راه حل بهم بدین لطفا

سلام دوست گرامی شما در دوره نوجوانی قرار دارید و هویتی مابین کودکی و بزرگسالی برای‌تان درحال شکل‌گیری است. یکی از چالش‌های این دوره سنی، عاشق شدن زودهنگام است که شما حاضر هستید هرکاری برای او انجام دهید تا به شما توجه کند. بلوغ ذهنی که اشاره کردید در سن شما رخ نمی‌دهد و دائماً درحال تکمیل و رشد این بلوغ هستید. برای اینکه علاقمندی خود را مدیریت کنید و او شما را به چشم یک بزرگسال ببیند، قدم اول این است که برای زندگی‌تان هدف داشته باشید قدم دوم این است که علاقه خود را به صورت مستقیم به ایشان ابراز نکنید و از راه‌حل‌های اشتباهی که در گذشته انجام دادید، دست بکشید. برای راهنمایی بیشتر می‌توانید از مشاوران رادیوعشق، وقت مشاوره دریافت کنید.

سلام من ۱۴ سالم است و اون هم همینطور…برای گفتن حسم بهش اقدامی نکردم…دلیل علاقه مندی من داشتن چهره زیبا و داشتن شخصیتی با اراده قوی است…فکر نکنم از سر خجالت خودش رو پنهان میکنه چون یه مدتی با من خوب بود و با هم سر یک موضوعی حرف می زدیم(البته تو همن سوپر مارکت)بعد یه مدتی هروقت میخوام سر صحبت رو باز کنم دیگه جواب های کوتاه میده و حتی به من نگاه نمیکنه((از مدتی این جوری شد که آن رو با ۳ پسر بیرون دیدم (فقط یه بار که چند بارم خودشون ۲ نفری اودن سوپر مارکتش و همینطورجلوی مادرش با هم حرف میزدن٬میت سم با یکی از اون پسر ها رابطه داشته باشه و دلیل این که با من حرف نمیزنه همین باشه))… خیلی ممنون میشم کمکم کنید دلم واقعا از این دلتنگی سیره💔.

راستی این رو اضافه کنم که با اون پسر فقط یک بار بیرون رفته تا اونجایی که دیدم (هر روز ریز نظرش دارم)

سلام دوباره یه چیزی رو اضافه کنم که هروقت که نزدیکشم نگاهم نمیکنه ولی مثلا یه پیادرو باهاش فاصله دارم نگاه میکنه لطفا سریع جواب بدید خیلی خیلی ممنونم که کمک میکنید

سلام مطالبتون خیلی خوب بود میخواستم بگم من سن کمی دارم‌ولی عاشقم راستش من ۱۴ سالمه و طرف مقابلم ۱۵ سالشه راستش بابت سنم خیلی مسخرم میکنه ولی من هیچ اعتقادی به سن ندارم . من هر روز تو فکرشم ولی فک میکنم که من هیچ وقت تو فکرش نیستم شبا تا صبح بیدارم راهمون هم خیلی دوره شاید سالی ۳ هفته ببینمش بهش پیامم میدم با بی حوصلگی جواب میده یا با هر بهونه ای منو میپیچونه نمدونم چیکار کنم بهم علاقه پیدا کنه لطفا راهنماییم کنید. ممنون

سلام دوست گرامی از لطف و بازخورد مثبت شما سپاسگزاریم. مساله سن در علاقه اتفاقا بسیار مهم است. سن 12 تا 18 سالگی که دوره نوجوانی است، دوره‌ای پر از هیجانات مختلف است که یکی از اتفاقاتی که در آن می‌افتد تمایل به جنس مخالف است. اینکه ایشان به شما توجهی ندارد و یا دائما از شما فرار می‌کند نیز یکی از همین نشانه‌های دوره نوجوانی است که هیجاناتش باعث می‌ود که تمایلی به شما نداشته باشد. شما می‌توانید با تمرکز روی دستاوردهایی مانند درس، مهارت آموزی و سپس داشتن شغل توجه او را به خود جلب کنید.

اممم.سلام ببخشید میشه به چیزایی که من میگم هم یه جوابی بدید خیلی ممنون میشم.

سلام،من یه دخترم ۲۲ سالمه و حدودا یه ماهه با اقایی اشنا شدم ۲۶ ساله،چند باری باهم قرار داشتیم ،اوایل خیلی بهم محبت میکرد احساس میکنم داره از قانون جذب استفاده میکنه برای نزدیکتر کردن من بخودش و منم واقعا دارم احساس میکنم نسبت به این فرد حس پیدا کردم و دلم میخاد بیشتر باهاش وقت بگذرونم،چجوری میتونم منم مثله خودش جذبش کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوست گرامی چیزی به اسم قانون جذب وجود ندارد و از نظر علمی کاملاً رد شده است. راه‌های صحیح و علمی جذب عشق، مسیر دیگری است که می‌توانید با دریافت مشاوره از آن استفاده کنید و یاد بگیرید.

سلام من یک پسر هستم و تقریبا ۳ سال هست که یک دختر را دوست دارم و چند وقت هست که میخواهم سر بحث را با او آغاز کنم تفرقه میرود و نگاهش را از من قایم میکند او در یک سوپرمارکت کار میکند لطفا سریع جواب دهید

سلام دوست گرامی جزییاتی که بیان کردید بسیار محدود است چندساله هستید؟ ایشان چندساله هستند؟ آیا تابحال اقدامی برای گفتن این علاقه انجام داده‌اید؟ دلیل علاقمندی شما به ایشان چیست؟ و آیا ایشان از سر خجالت خود را مخفی می‌کند و یا دوست ندارد وارد رابطه شود؟ مخالفتی اعلام کرده است؟ برای بررسی و نشان دادن این علاقمندی به ایشان باید این جزییات را داشته باشیم که راهنمایی کامل تری ارائه کنیم.

سلام با اینکه من سنم برای اینکه بیام اینجا و دنبال جواب بگردم سنم کم است امامن معتقدم که عشق سن و سال نمیشناسد ولی من 14 سال سن دارم و اون هم همینطور . برای گفتن حسم بهش اقدامی فعلا نکردم دلیل علاقه مندی من به اون هم چهره زیبا و شخصیتی با اراده قوی هست که هیچ دختری من با این مشخصات ندیدم. فکر نکنم از سر خجالت خودش رو مخفی کنه چون توی خونواده بر جمعیت هست و هر روز توی مغازش با کلی ادم سرو کله داره ولی چند وقت بیش اون با من رابطه صمیمانه ای داشت مثلا سر یک موضوعی باهم حرف میزدیم و اون به من نگاه میکرد ولی الان بعد از یه مدت برعکس شده به من نگاه نمیکنه و جواب های کوتاه میده وقتی باهاش سر بحث رو باز میکنم.

در ضمن این ها رو هم کامل کنم که یه بار میخواستم برم بیششون ولی اون رو یهو دیدم توی محله من با 3 یسر بیرون است ولی انها را به مغازه اش برد و یه مادرش هم آنهارا نشان داد.(میترسم با یکی از انها رابطه داشته باشد و به علت همین از من دوری میکند) (هروقت هم بیشش میروم صدام خود به خود اروم میشه و یه حس استرسی دارم موقع حرف زدن باهاش)

سلام من یک پسر هستم یه دختری رو دوست دارم که توی سوپرمارکت کار میکنه و فکر کنم یه مدتیه متوجه حس من شده و از وقتی متوجه حس من شده سرد رفتار میکنه خواهش میکنم به من یه راهنمایی بکنید که چیکار کنم که با من ارتباط بگیره لطفا جواب بدید ممنونم.

سلام دوست گرامی به سن خودتان اشاره نکردید و اینکه به چه علتی به او علاقمند شده‌اید؟ اطلاعاتی که به آنها اشاره کردید کم است. اگر متوجه رفتارهای شما شده است و رفتار سردی انجام می‌دهد، ممکن است این شیوه شما که صرفاً نگاه کردن است، برایش خوشایند نباشد. بهتر است اگر تصمیم جدی برای این آشنایی دارید، پیشقدم شوید و مستقیما و یا از طریق خانواده با ایشان صحبت کنید.

سلام…مدتیه که کسی رو دوست دارم ی رفتارایی می کنه که نمیدونم اونم به من علاقه داره یا نه بیشتر با تلگرام باهم صحبت می کنیم…فامیل دورمون هستش چیکار باید بکنم؟

سلام دوست گرامی اطلاعاتی که نوشتید، بسیار کم است. برای بررسی بیشتر و اینکه مشخص شود آیا ایشان به شما علاقه ای دارد یا خیر، بهتر است وقت مشاوره بگیرید.

عالللی واقعا مرسی

سلام من حدود یکسالی میشه دوستش دارم ۱۶سالمه یه هفته ای هست دیگه احساسش نمیکنم فک میکنم دیگه حسی بهش ندارم با وحود اینکه اونم خیلی دوسم داره ولی خب هیچ رابطه ای توی گوشی باهم نداریم شمارشم دارم فقط استوری های هم رو میبینیم میشه بفرمایید چرا این حس رو میکنم ولی واقعا نمیخوام از دستش بدم نمیخوام چون دوسم داره منم دوسش دارم یه حس خیلی بده از تو فکرشم حتی یه لحظه بیرون نمیام لطفا راهنماییم کنید خواهش میکنم

سلام دوست گرامی دلیل این حس شما، سنی است که در آن قرار دارید، در واقع شما نوجوان هستید و این تناقضات برای سن شما طبیعی است. اما راهکار این است که تا وقتی به ثبات برای احساسات خود نسبت به دیگران نرسیدید، روی روابط عاطفی خود حساب جدی‌ای باز نکنید.

آدرس: تهران، پونک، نبش بلوار پونک، پلاک 2، طبقه سوم، واحد 6

تلفن پشتیبانی:02146015870

رزرو نوبت مشاوره

انجمن روانشناسی آمریکا

سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران

سازمان بهزیستی ایران

انجمن روانشناسی ایران

 

همگی می‌دانیم که نمی‌توانیم دیگران را وادار کنیم که دوستمان داشته باشند، هر چقدر هم که دیوانه‌وار عاشق دیگری باشیم و ذره ذره وجودمان عشق او را بخواهد، عشق اجباری نمی‌شود. سوال اینجا است که آیا راهی وجود ندارد که محبوبمان را ترغیب کنیم که عاشق ما بشود، آیا اگر هر کاری از دستمان بربیاید انجام بدهیم، شانس این که فرد رویاهایمان به ما توجه کند، بیشتر نمی‌شود؟ شاید برخی فکر کنند که این کار تقلب است، اما با استفاده از چند شگرد میتوانید به هدفتان برسید. گذشته از هر چیز موضوع مهمی در بین است، صحبت بر سر عشق است و همانطور که میدانید، همه چیز در جنگ و در عشق مجاز است.

فهرست مطالب

جذب کردن را با جلب توجه کردن اشتباه نگیرید. خیلی راحت می‌توانید با انجام دادن یک کار عجیب و خارق‌العاده یا حتی احمقانه توجه یک نفر را برای چند دقیقه جلب کنید، اما این توجه کوتاه مدت است و او به محض آن که از شما دور شود و به خانه برگردد، دیگر شما را به خاطر نخواهد آورد. جذب موفق زمانی رخ می‌دهد که توجه یک نفر را به روشی جلب کنید که او حتی بعد از جدا شدن از شما هم، به شما فکر کند.شما باید به مرد مورد علاقه‌تان نشان بدهید، خصوصیاتی دارید که او به شدت نیازمند آن‌ها است. در چنین موردی حتی اگر او از قبل علاقه‌ای به شما نداشته باشد، جذبتان خواهد شد. هر فردی در این جهان به دنبال ویژگی‌های خاصی است و این ویژگی‌ها را در هر فردی که ببیند، جذبش خواهد شد. برای مثال بعضی خانم‌ها جذب مردان بلندپرواز می‌شوند، چون جاه‌طلبی و بلندپروازی این نوید را می‌دهد که شاید این مرد روزی به فرد مهمی تبدیل شود؛ از طرفی بعضی مردان جذب زنانی می‌شوند که مورد توجه مردان دیگرند، چون با به دست آوردن یک زن محبوب احساس می‌کنند که به موقعیت بالاتری دست یافته‌اند. بنابراین علت این که مرد مورد علاقه‌تان شما را دوست ندارد، می‌تواند این باشد که شما به او نشان نداده‌اید که واجد خصوصیات مورد نیازش هستید. قبل از آن که سعی کنید توجه کسی را جلب کنید، ابتدا باید درباره او اطلاعات کافی جمع کنید و متوجه شوید که چه خصوصیاتی او را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در ابتدا باید دائماً اطرافش باشید تا مطمئن شوید که فراموش نمی‌شوید. نبرد برای جلب توجه نبرد دشواری است و ممکن است مسائل بسیار دیگری وجود داشته باشد که برای جلب توجه او با وجود شما رقابت کند. البته این که فقط نزدیکش باشید، کافی نیست، مادامی که او به شما علاقه‌مند نشده است، باید هر بار که در کنارش هستید، خصوصیاتی را که می‌دانید، روی او تاثیر می‌گذارد، نیز به نمایش بگذارید. بعد از آن که او به شما وابسته شد و به وجودتان در زندگی‌اش عادت کرد، با فرستادن سیگنال‌‌های مختلف گیجش کنید، مثلاً یک روز به شدت به او توجه کنید، اما روز دیگر کاملاً نادیده‌اش بگیرید.همین رویه گیج کننده را ادامه بدهید تا او از خودش بپرسد که خواسته واقعیتان چیست و آیا او را واقعاً دوست دارید یا خیر. اینجا است که می‌توانید بابت این موفقیت به خودتان تبریک بگویید، چون فکرش را کاملاً به خودتان مشغول کرده‌اید.اگر مدتی به همین رفتار ادامه بدهید، او هر روز بیشتر از قبل به شما فکر خواهد کرد تا جایی که متوجه می‌شود، زندگی کردن بدون شما برایش بسیار سخت است و از این به بعد او است که دنبالتان می‌آید.

اگر مراحل قبل را با موفقیت انجام داده باشید، او مرتب به شما فکر می‌کند و هرچند هنوز جذبتان نشده است، اما سعی می‌کند شما را که به نظرش مرموز و غیرقابل درک می‌رسید، در گروه معینی جای بدهد. در این مرحله است که باید تمام ویژگی‌های تاثیرگذارتان، به ویژه آن خصوصیاتی را که طرف مقابل فاقد آن‌ها است، به او نشان بدهید. برای مثال اگر مردی که می‌خواهید جذبش کنید، خجالتی است، شما باید با اعتماد به نفستان او را مجذوب کنید.

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

اگر مردی که می‌خواهید دوستتان داشته باشد، گوشه‌گیر است و با دیگران صمیمی نمی‌شود، رفتار دوستانه‌ای با او در پیش بگیرید، اگر اعتماد به نفس ندارد، اعتماد به نفستان را نشان بدهید یا اگر از زندگی می‌ترسد، جسارت و شور زندگیتان را به نمایش بگذارید. همگی ما جذب افرادی می‌شویم که خصوصیات فوق‌العاده‌ای را دارند که خودمان فاقدش هستیم یا دارای خصوصیاتی هستند که ما هم آن‌ها را داریم و وجود آن‌ها را در خودمان می‌پسندیم.

بعد از آن که در فکر و ذهن فرد مورد علاقه‌تان جای گرفتید و به مشغولیت ذهنی او تبدیل شدید، گام بعدی این است که کمتر از گذشته دور و برش آفتابی بشوید و با دوستانتان هماهنگ کنید که وقتی کنارش نیستید، نزد او از شما تعریف کنند. مثلاً یکی از دوستانتان می‌تواند بگوید: “وای! این پسر فوق‌العاده است، تعجبی نداره که همه دخترا دنبالشن.” به این ترتیب می‌توانید از دوستانتان برای اثبات اجتماعی خودتان به فرد موردعلاقه‌تان کمک بگیرید، ضمناً چون دیگر مانند سابق همیشه کنارش نیستید، آتش شور و اشتیاق او را نیز روشن می‌کنید. غیرقابل پیش‌بینی باشید و احساساتتان را به سرعت برملا نکنید، چون هر آنچه که قابل پیش‌بینی است، کسل کننده می‌شود. انتظار می‌رود که فرد محبوبتان در این مرحله به شما علاقه‌مند شده باشد. لطفاً از این اطلاعات عاقلانه استفاده کنید.

فرد مورد علاقه‌تان را می‌توانید به راحتی، با انتخاب لباس‌های مناسب جذب کنید. پژوهش‌های متعدد نشان داده است که قرمز رنگ بسیار جذابی است و احتمال این که جذب افرادی بشویم که رنگ قرمز به تن کرده‌اند، بیشتر است. به علاوه قرمز تداعی کننده جذابیت و انرژی جنسی است.

رفتار آئینه‌ای یکی از مفاهیم جالب روانشناسی است و اطرافیانمان را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. اگر رفتار فردی را که درصدد جذبش هستید، مانند آئینه تقلید کنید، این فکر را در او به وجود می‌آورید که به هم شبیه هستید و با هم تفاهم دارید. اگر او به ساعتش نگاه کرد، شما هم به ساعتتان نگاه کنید. اگر او پایش را خاراند، شما هم پایتان را بخارانید. مطمئن باشید که از تاثیر این تکنیک شگفت‌زده خواهید شد.

وقتی می‌خواهید فردی را جذب کنید، بهتر است خودتان را به جای او بگذارید. این همدلی مزایای متعددی دارد که همگی آن‌ها در جذب فرد مورد علاقه‌تان به شما کمک می‌کند. اول این که با همدلی کردن می‌توانید نیازهای او را پیش‌بینی کنید و به این ترتیب او را مجذوب قدرت “ذهن‌خوانی” خودتان بکنید و در موقع نیاز به دادش برسید. دوم این که وقتی احساس کند که درکش می‌کنید، طبعاً احتمال این که جذبتان شود و به شما علاقه پیدا کند، بیشتر میشود. سعی کنید به نقطه‌ای برسید که بتوانید جملاتش را کامل کنید.

یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای این که محبوبتان را به خودتان علاقه‌مند کنید، این است که به او نزدیکتر شوید. اگر همیشه نزدیکش باشید، او بیشتر با شما آشنا می‌شود و این آشنایی و درک بیشتر کمک می‌کند تا به هدفتان برسید. هر چه او بیشتر و بیشتر شما را ببیند، شانس این که به قلب او راه پیدا کنید، بالاتر می‌رود.

بهره‌گیری از حس شوخ‌طبعی همواره روش فوق‌العاده‌ای برای جذب دیگران به شمار می‌رود، به همین دلیل است که کمدین‌ها تقریباً بدون هیچ سعی و تلاشی می‌توانند با فرد دلخواه خود وارد رابطه شوند. این اثرگذاری اصطلاحاً اثر شوخ‌طبعی گفته می‌شود. اثر شوخ‌طبعی پدیده‌ای روانشناختی است که براساس آن، وقتی مسائل را به روشی شوخی‌آمیز به مخاطبمان عرضه می‌کنیم، به خاطر سپردن آن‌ها راحت‌تر می‌شود؛ بنابراین اگر می‌خواهید در خاطر فرد مورد علاقه‌تان بمانید، شوخی‌های خنده‌دار را از یاد نبرید.

دختر زیبایی کتاب‌هایش روی زمین می‌ریزد و وقتی همه با بی‌توجهی از کنارش می‌گذرند، غریبه جذابی به کمکش می‌آید و کتاب‌هایش را جمع می‌کند. کلیشهیآشنایی است، اینطور نیست؟ این تصویر آشنا نمونه‌ای از “اثر قربانی قابل شناسایی” است. پژوهش‌ها نشان داده است که احتمال کمک کردن مردم به کسی که به دردسر افتاده است و هیچ دستی برای کمک به سمتش دراز نمی‌شود، بیشتر است. برای این که این موقعیت را خلق کنید، باید تنها و نیازمند کمک باشید، البته باید مطمئن شوید که هیچ فرد دیگری به کمکتان نخواهد آمد.

منحصر به فرد بودن یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای جذب فرد مورد علاقه‌تان است. هیچ کس نمی‌خواهد با فردی وارد رابطه شود که هیچ تفاوتی با دیگران ندارد. پس ترتیبی بدهید که متمایز از دیگران باشید. تنها راهی که تضمین می‌کند، می‌توانید توجه یک نفر را جلب کنید و از آن مه‌متر، به یادش بمانید، این است که همرنگ جماعت نباشید. از این تاثیرگذاری با اصطلاح “اثر عجیب و غریب بودن” یاد می‌شود. این اثر پدیده‌ای روانشناختی است که توضحیح می‌دهد، مردم مسائلی را که به روشی غیرعادی به آن‌ها عرضه می‌شود، بهتر به خاطر می‌سپارند. بنابراین اگر می‌خواهید در یادش بمانید، منحصر به فرد باشید.

کاملاً درست است که تاثیر اولیه همه چیز است و اثر آن تکرار نشدنی است. این باور درباره جذب عشق کاملاً صحت دارد. پژوهش‌ها نشان داده است که ما فقط ظرف 30 ثانیه بعد از ملاقات کردن با یک فرد جدید، درباره ادامه دادن رابطه خود با او تصمیم می‌گیریم. بنابراین سعی کنید که تاثیر اولیه خوبی به جا بگذارید. البته از سوی دیگر نتایج پژوهش‌های متعدد حاکی از آن است که وقتی در اولین برخورد از فردی خوشمان نیاید، اما بعد از آن مرتباً او را ببینیم، احتمال ایجاد شدن پیوندی قوی بینمان بسیار بالا خواهد بود. بنابراین اگر از برخورد اول نتیجه دلخواهتان را نگرفتید، ناامید نشوید، چون هنوز شانستان را برای عاشق کردن او از دست نداده‌اید.

اعتماد به نفس نقش مهمی در جذب کردن دیگران دارد. وقتی به خودتان مطمئن باشید، اطرافیان متوجه این اعتماد به نفس می‌شوند و احتمالاً این خصوصیت بیشتر از هر چیز دیگری توجهشان را جلب می‌کند. به علاوه وقتی از خودتان مطمئن باشید، دیگران در حضورتان راحت‌تر خواهند بود؛ اگر عصبی باشید، این عصبی بودن به آن‌ها نیز سرایت خواهد کرد. بهترین راه برای این که اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید، این است که در کاری مهارت پیدا کنید یا روش دیگری را پیدا کنید که باعث شود احساس خوبی درباره خودتان داشته باشید.

همه می‌دانند که اندکی مرموز بودن یکی از خصوصیات بسیار جذاب است. زندگی و شخصیت خودتان را بیش از حد برملا نکنید. کمی تودار باشید و رو بازی نکنید تا جذابیتتان دوچندان شود. به این ترتیب عشقتان ترغیب می‌شود که شما را بهتر بشناسد و رمز و رازهایتان را کشف کند.

پژوهش‌ها نشان داده است که وقتی دو نفر با سرعت یکسان راه می‌روند، حس می‌کنند که علاقه‌ای بین آن‌ها وجود دارد. این سرعت یکسان و همراه بودن این احساس را در آن‌ها ایجاد می‌کند که با یکدیگر هماهنگ‌اند و وجوه تشابه فراوانی دارند. هماهنگ راه رفتن نمونه‌ای از رفتار آئین‌های است که بررسی‌های دقیق‌تری بر روی آن انجام شده است. فردی که به طرف مقابلش علاقه‌مند باشد، سرعت گام‌هایش را با سرعت گام‌های او هماهنگ می‌کند، حال آن که دوستان معمولاً سرعت راه رفتنشان را با هم تنظیم نمی‌کنند.

نوشیدن قهوه یکی از بهترین ایده‌ها برای قرار اول و آشنایی است، اما آیا می‌دانستید که این قرار گرم از نظر روانشناسی نیز به جذب طرف مقابل کمک می‌کند؟ بعد از آن که نخستین قرارتان را به صرف قهوه برگزار کردید، شخصیتتان برای او تداعی کننده گرمای لذت‌بخش قهوه خواهد بود. برای مثال اثبات شده است که اگر هنگام صحبت کردن با دیگری، نوشیدنی سردی در دستتان باشد، این باور در شما شکل می‌گیرد که طرف مقابلتان شخصیت سرد و غیردوستانه‌ای دارد. از سوی دیگر اگر حین گفتگو نوشیدنی داغی، مثل قهوه در دستتان باشد، فکر می‌کنید که طرف مقابلتان شخصیت خونگرم و دوستانه‌ای دارد.

تمام توصیه‌های بالا روش‎هایی عمومی هستند، اما از یاد نبرید آنچه که برای شما جذاب است، شاید برای دوستتان کاملاً کسل کننده باشد و آنچه شما را جذب می‌کند، شاید تاثیری بر دوستتان نداشته باشد. می‌دانید بازاریاب‌ها چطور دیگران را ترغیب به خرید محصولاتشان می‌کنند؟ آن‌ها اول نوع افرادی را که درصدد جذبشان هستند، تعیین می‌کنند، سپس کمپین‌ها و تبلیغاتشان را مطابق علائق گروه مورد نظرشان طراحی می‌کنند.

 

فردی که عاشقش هستید، برای شما مهمترین آدم روی کره زمین است، بنابراین هیچ دلیلی ندارد که از جذب کردن او ناامید شوید. با پیاده کردن روش‌های خاص می‌توانید رویای خودتان را به واقعیت تبدیل کنید، می‌توانید فردی را که دوستش دارید، جذب کنید، رابطه‌تان را وقتی همه چیز به نظر تمام شده می‌رسد، ترمیم کنید یا عشق قدیمیتان را به رابطه برگردانید. در هر موقعیتی که قرار داشته باشید، ایمان داشته باشید که اوضاع بهتر خواهد شد. روش‌های کلی جذب کسی که دوستتان ندارد، شامل درگیر کردن فکر او، تبدیل جذب به مشغولیت ذهنی و بازی کردن با ذهن او می‌شود، البته ممکن است این روش‌ها برای هر فردی موثر نباشد. بهتر است برای این که ایده‌های بهتری را متناسب با مورد خاص خودتان پیدا کنید و هر چه سریعتر به عشقتان برسید، با یک مشاور مجرب تماس بگیرید.

عشقت رو جذب کن

میخوای یاد بگیری چطور روز به روز بیشتر قلب عشقتو بدست بیاری؟ چطور یه رابطه موفق منجر به ازدواج داشته باشی؟ چطور یه زندگی مشترک موفق داشته باشی؟ پس فرصت را از دست نده! تو هم به جمع دنبال کنندگان پیج رادیو عشق در اینستاگرام اضافه شو…

عضویت در خبرنامه رادیو عشق

8 بازدید

14 بازدید

23 بازدید

33 بازدید

60 بازدید

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

مشترک نمی شومدریافت همه دیدگاه های این نوشتهفقط دریافت پاسخ دیدگاه های خودم

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

سلام من عاشق دختری شدم که خیلی درسش خوبه منم درسم عالیه د در تیزهوشان هستم من بسکتبال کار میکتم و او روز های فرد کلاس زبان داشتم وقتی تمرین من تمام میشود کلاس او هم به پایان میرسید من با بد بختی خودم رو به کلاسش میرسوندم و بعد از دو سال من شمارش رو گیر اوردم واقعا عاشقش هستم اون قبلا رل داشته ولی کات کردن اون هم فک کنم منو دوست داره من خیلی چیزها ازش میدونم واقعا هم دوسش دارم دیگه هم نمیدونم چجور بش ثابت کنم ؟ من هشتم هستم اونم نهم هست ولی جواب نه بهم میداد هر کاری هم کردم نشد یه روز با شماره دوستم بهش پیام دادیم گفتیم بیا پارک ولی نیومد ما تو پارک بودیم که مامانش رد شد رفت ما هم رفتیم دم خونشون پدر هم نداره بعد هی زنگ زدیم جواب میداد باش یکم حرف میزدم و‌میرفت بعدش که رفتیم مامانش بمون زنگ زد کلی با من حرف زد راستش من همه جا دنبالش میرفتم میدونستم کی بیرون میره خیلی عاشقشم براش میمیرم شبا تا بش فکر نکنم و عکس رو نبینم خوابم نمیره چه کار کنم کمکم کنید

سلام دوست گرامی سال نهم دبیرستان هستید و این سن برای ورود به یک رابطه عاطفی، سن مناسبی نیست. اشاره کردید هردوی شما درسخوان هستید، پس در حال حاضر می‌دانید که یکی از اولویت‌های زندگی‌ هردوی شما، درس است و ارتباط عاطفی و هیجانات مربوط به آن، ممکن است در زندگی شما تداخل ایجاد کند.

ویژگی های خیلی زیادی داره اون خیلی با استعداد ه و من از ۶ سالگی می شناسمش و و بهش اعتماد خیلی زیادی دارم من در هنگام فراموش کردنش دچار تردید می شم و وقتی می بینمش ضربان قلبم بالا می ره و دست پاچه می شم و دوباره بهش وابسته می شم فکر نکنم زیاد دوسم داشته باشه ولی من دوست داشتم واقعیه و حتی هرشب خوابش رو می بینم و وابسته تر میشم به خودش و خاطراتش چی کار کنم

و من خیلی هدف دارم و اولین هدفم اینه که پزشک شم و دومین هدفم به دست آوردن سجاد نمی تونم فراموشش کنم چند باری هم دم مدرسه دیدمش چی کار کنم ؟

خسته نباشید من واقعا عاشقشم و براش می میرم حاظرم تمام دارایی خودم رو باهاش قسمت کنم نمی دونم یه حسه دست خودم نیست و نمی دونم باید چی کار کنم؟ به نظر شما میشه عاشقش کنم ؟ و دوستم ناراحت نمی شه ؟

سلام من دختر، و ۱۶ سالمه عاشق پسری شدم که یه سال از من بزرگتره البته اینو بگم بچه محلمونه و باباش سوپر مارکت داره باباش منو و می شناسه و خیلی دوسم داره من چند روز پیش پیج اینستاگرام اونو پیدا کردم رفتم تو دایرکتش و بهش گفتم عاشقتم و اون از من خواست که تو واتساپ بهش پیام بدم و شمارشو داد منم قبول کردم و باهم حرف زدیم اون گفت قبلا دوست دختر داشته و من ی دونستم چون دوست دخترش رفیق فاب منه بعد که باهم حرف زدیم اون گفت من اونو دوست دارم جالب این جاست که کات کرده و دوست دختر نداره و من چند بار براش اهنگ فرستادم و تولدش رو بهش تبریک گفتم من خیلی دوسش دارم بیش از حد تو درسم هیچ خللی ایجاد نشده و معدلم ۲۰ ولی دوسش دارم میشه بگید چی کار کنم ؟؟

چند بار خواستم فراموشش کنم اما نمی تونم و تا می یام فراموشش کنم یهو تو خیابون می بینمش چی کار کنم ؟☹

سلام دوست گرامی این مساله را می‌دانیم که فراموش کردنی در کار نیست، بلکه با کمک متخصص می‌توانید این اتفاق تلخ را کمرنگ کنید و به جای اینکه تمام شبانه روز خود را به او فکر کنید، این افکار را مدیریت کنید. توصیه می‌کنیم در دوره «زندگی پیروزمندانه پس از جدایی» شرکت کنید.

سلام دوست گرامی شما به صورت مستقیم ابراز علاقه کردید و طرف مقابل شما اشاره کرده که قبلاً در رابطه بوده است که فرد قبلی دوست شما بوده است!! آیا تمایلی برای ادامه این رابطه دارد؟دلایل اینکه به او علاقمند شدید را می‌توانید بگویید؟ در درس شما خللی وارد نشده، چون هنوز رابطه‌ای شروع نشده است و سن شما برای ارتباط عاطفی پایین است.

خسته نباشید من واقعا عاشقشم و براش می میرم حاظرم تمام دارایی خودم رو باهاش قسمت کنم نمی دونم یه حسه دست خودم نیست و نمی دونم باید چی کار کنم؟

خسته نباشید من واقعا عاشقشم و براش می میرم حاظرم تمام دارایی خودم رو باهاش قسمت کنم نمی دونم یه حسه دست خودم نیست و نمی دونم باید چی کار کنم؟ به نظر شما میشه عاشقش کنم ؟ و دوستم ناراحت نمی شه ؟

سلام من دخترم دو سال پیش با یک پسری آشنا شدم که دو سال از من کوچک تره ازش به عنوان یک دوست خیلی خوشم میومد اما پس از گذشت دو سال اون بهم گفت خیلی دوستم داره(چند ماه پیش) به نظرم راست هم می گفت چون خیلی به هم نزدیک بودیم و تند تند همدیگر میدیدیم خیلی باهم صمیمی بودیم و همه با حسرت به ما نگاه می کردن من هیچوقت مثل اون نگفتم که عاشقتم و دوست دارم اما اون میگفت و حتی با رفتارش نشون میدان اما راستش من میترسیدم بگم چون با خودم می گفتم زوده. خلاصه همینجوری میگذشت یه روز که پیش هم بودیم اون خواست بهم نزدیک بشه من رفتم عقب چندوقت پیشش هم من به خاطر اینکه مادرم متوجه شده بود چت می کنیم گفتم دیگه بسه اما اون گفت من هزار بار آبروم رفته و هیچی به تو نگفتم راستم میگفت. بهم گفت نکنه یکی بهتر از منو دیدیم و اینجور چیزا. میگفتم اومد سمتم من خودمو کشیدم عقب اون دوباره نزدیک شود من با لبخند و شوخی فاصله گرفتم آخه از اینجور کارا خوشم نمیاد. بعد اون با تندی رفتار کرد و گفت همه چی تموم و رفت. هنوزم که همواره هم دیگری می بینیم با هم لج افتادیم تو جمع نشستیم آروم بهم میگه حالم ازت بهم میخوره منم میگم همچنین ولی میدونم که راست نمیگه چون با اینکه قهر بودیم مثل قدیما نزدیک شد و احساسشو با رفتارش نشون میداد ولی باز میگفت ازت بدم میاد. تو جمع خیلی لجه تو تنهاییمون بد نیست. من گیج شدم یعنی دوستم داره هنوز؟ راست میگه ازم بدش میاد؟ چرا وقتی قهر بودیم مثل قدیما حتی خیلی نزدیکتر اومد سمتم و احساسشو نشون میداد و بعضی اوقات از چشمش می‌شد خوند ولی تو همون حالتم میگفت ازم بدش میاد؟ اصلا چرا وقتی بینمون به قول خودش همه چی تموم شده باز اومد سمتم؟ چطوری رابطمونو دوباره خوب کنم؟ فکر کنم هنوز دوسش دارم

سلام دوست گرامی به سن خودتان و او اشاره نکردید. هیجان ایشان برای نزدیک شدن بیشتر به شما، نشان از اهمیت دادن به ارتباط فیزیکی دارد و زمانی که شما او را پس زدید، رفتارش متفاوت شد؛ پس این نوع رفتار نشان می‌دهد که ارتباط عاطفی اولویت پایین‌تری نسبت به ارتباط فیزیکی دارد. بنابراین این انتخاب شماست که او را انتخاب کنید تا آسیب ببینید یا خیر.

ممنون که پاسخ دادین. البته آنقدر بهم نزدیک نمیشه که بخواد آسیب بزنه و من هم اجازه نمیدم و اون قصدش آسیب زدن نیست به نظرم. نظر شما چیه یعنی اینجوری داره ابراز احساسات میکنه؟ رو در رو براش سخت بود به زبون بیاره ولی مجازی میگفت. به نظر شما اگه اومد و ازم عذر خواهی کرد و فرصت دوباره خواست بهش اجازه بدم؟ یا که بزازم وضعیت همینجوری بمونه؟

سلام من عاشق پسر خالم شدم و ما قبلا همدیگرو اصلا ندیده بودیم سه سال پیش همدیگرو دیدیم و من اول ازش خوشم نمیومد ولی بعد به شدت عاشقش شدم من سنم کمه ولی اون از من بزرگتره تا حالا خیلی به هم نزدیک نشدیم بعضی موقع ها خیلی بهم نگاه عاشقانه میکنه ولی اون قبلا دختر دیگه ای رو دوست داشت و الان هم فک کنم نمیدونم دوست داره من چیکار کنم عاشقم باشه

سلام دوست گرامی به سن خودتان و او اشاره نکردید. عاشقانه نگاه کردن، دلیل بر دوست داشتن و یا برنامه‌ای برای آینده داشتن نیست. تلاش کنید در مورد مسائل مشترک باهم صحبت کنید تا اطلاعات بیشتری درباره او بدست بیاورید.

سلام فردی از طریق راه های بالا من رو به خودش جذب کرد و الان دو سالی میگذره و من الان که دیگه نمیبینمش احساس میکنم خیلی بهش وابسته شدم و همش تو فکرشم به طوری که روند عادی زندگیم رو به هم زده ، نمیدونم حسم رو بهش بگم یا نه

سلام دوست گرامی به سن خودتان اشاره نکردید. اگر به صورت حضوری به او دسترسی ندارید، بهتر است به صورت مجازی با او صحبت کنید.

سلام من یک دخترم ک عاشق ی پسری شدم ک او چن وقت پیش ب یک دختر دیگر ابراز علاقه کرده است و من کلا نمی دانم او از من خوشش می آید یان من باید چیکار کنم خواهش میکنم چیزی بگویید

سلام دوست گرامی اشاره کردید که او به شخص دیگری علاقمند است، پس خودتان جواب خود را دادید. این عشق یکطرفه ممکن است برای شما آسیب به همراه داشته باشد؛ پس بهتر است اگر از علاقه او نسبت به خودتان مطمئن نیستید، او را رها کنید.

من پسرم و ۱۹ سالمه طرف مقابلم نیز هم سن منه من از ۱۲ سالگیم بهش علاقه داشتم ولی حسمو بهش نمیتونستم بگم که یه روز حسمو بهش گفتم و او در جواب گفت من تورو به اندازه داداشم دوست دارم.من چطوری میتونم اونو جذب خودم کنم.واقعا عاشقشم و بدون اون نمیتونم زندگی کنم.

سلام دوست گرامی به نظر می‌رسد طرف مقابل بیشتر از حد یک برادر به شما علاقه‌ای ندارد و این مسیر یک طرفه از سوی شما ممکن است به نتیجه‌ای نرسد. اما برای او علاقه خودتان را بازگو کنید مجدد و دلایل خودتان را برای انتخابش بگویید.

از این کار میتونم جواب بگیرم.الان من یه سال دوسالی میشه که ندیدمش

یعنی امکان داره هیچ علاقه ای به من نداشته باشه.یه سال دوسالی میشه که ندیدم واینکه اگه دوباره حسمو بهش بگم و دلیل اینکه چرا اونو دوس دارمو بازگو کنم میتونه یه جورایی کمکم کنه یا نه

سلام من 15 سالمه و 9 ساله عاشق یه پسری هستم که 17 سالشه چند بار هم بهش ابراز احساسات کردم ولی از من خوشش نمیاد چیکار کنم که عاشقم بشه چون خیلی دوسش دارم

سلام دوست گرامی 6 سالگی شروع احساسات شما به او بوده است؟! بهتر است کمی منطقی‌تر به این ماجرا نگاه کنید. سن شما برای این ابراز علاقه مناسب نیست. تلاش کنید به جای ابراز علاقه به او، موفقیت‌های خودتان را بیشتر کنید و به وظایفی که به سن شما مربوط است رسیدگی کنید.

سلام. من عاشق یه دختری از 4 سالگیم هستم الان 14 سالمه و طرف 1 ماه ازم کوچیک تره سالی یه بار میبینمش موقعیت پیش نمیاد بهش بگم بعضی شبا خوابش رو میبینم اخرین خوابی که دیدم بد بود ولی همشون خیلی خوب بود واقعا اگر بره از پیشم خودکشی میکنم خیلی بهش وابسته هستم میبینمش سرش توی لاک خودشه و توی گوش دوستاش حرف میزنه واقعا عاشقشم به قدری نمیتوتن سرم رو بالا منم

سلام من یه دختری ام که عاشق یه پسری شدم که در ظاهر جدیه ولی خیلی روحیه نرم و لطیف دارد و مهربون است من ۲۰ سال دارم اون ۲۸ سال دارن من بدون اون نمیتونم زندگی کنم لطفا کمکم کنید ممنون

سلام دوست گرامی برای جذب عشق ایشان شما باید تلاش کنید که از طریق غیرمستقیم به او علاقه‌تان را نشان دهید. اشاره‌ای نکردید که چگونه با او آشنا شدید تا بهتر بتوانیم به شما راهنمایی کنیم. در ضمن میزان علاقه‌ای که به او پیدا کردید، کمی غیرطبیعی است و نشان از وابستگی دارد. می‌توانید در دوره« جذب عشق از آشنایی تا ازدواج» رادیوعشق شرکت کنید.

سلام من یه دختری هستم که عاشق یه پسر شده ام که اون عجیب غریبه و چند تا ویژگی رو باهم داره مثلا هم خیلی خجالتیه که سمته دخترا نمیره هم خیلی شوخ طبعه و میدونم که از چه جور دخترایی خوشش میاد از دخترا مثل خودش که شوخ باشن خوشش میاد منم اینطور هستم اما نمیدونم چطور به این پسر رو عاشق خودم کنم و بدون اون نمیتونم ممنون میشم اگر کمکم کنید

سلام دوست گرامی شما می‌توانید در دوره «جذب عشق، از آشنایی تا ازدواج رادیوعشق» شرکت کنید تا بتوانید این جذب عشق را به طریقه صحیح و علمی آموزش ببینید.

سلام من ابوالفضل هستم 12سالمه من ی دختری رو دوست داشتمم اونم12سالش بود ازمن ولی دوماه کوچیک بود اونم میگفت دوست دارم اما بعدش بهم گفت تواخلاقت خرابه من نمیتونم با تو بمونم میشه راهنمایی کنید من واقعا عاشقشم چیکارکنم.راهی هست که برگرده؟

سلام دوست گرامی شروع دوره نوجوانی همراه با کشش به سمت جنس مخالف است. احساسات متنوع و مختلفی را تجربه خواهید کرد و یکی از آنها احساس دوست داشتن است. اما این احساسات پایدار نخواهد ماند و دائماً تغییر شکل می‌دهد. بنابراین نمی‌توانید به این مساله امید فراوانی داشته باشید که این احساس همیشه دوام خواهد داشت. همانطور که طرف مقابل شما که اول از شما خوشش می‌آمد و حالا از اخلاق شما ایراد گرفته است و کنار شما نیست.

سلام وقتتون بخیر من از یه دختری خوشم اومده دلم میخواد بهش بگم ولی میترسم چون من افغانستانیمو اون ایرانیه میگم شاید سر همین قضیه از من خوشش نیاد میخواستم راهنماییم کنید یعنی میشه کاریش کرد؟!!

سلام دوست گرامی این مساله بستگی به طرز فکر طرف مقابل شما دارد و تا وقتی عنوان نکنید نمی‌شود حدسی زد.

سلام من۲۲سالمه و عاشق پسرعموی۲۷سالم شدم به شدت بهش علاقه دارم چون به پدرش که مشکلات زیادی داره خیلی کمک میکنه اکثرا شبا خوابشو میبینم وقتی بهش نزدیک میشم تمام بدنم سفت میشه و احساس میکنم کسی رو بجز اون نمیبینم تا حالا بهش ابراز علاقه نکردم ولی اونم کاری نکرده ولی بهم بی توجه نیست ممنون میشم اگه بگین چطور میتونم بهش نزدیک بشم؟

سلام دوست گرامی برای ابراز علاقه کردن راه‌های زیادی وجود دارد که یکی از آنها راه مستقیم است. اما در این شیوه مستقیم امکان اینکه طرف مقابل شما را طرد کند و یا از چشمش بیفتید زیاد است. بنابراین شیوه‌های غیرمستقیمی وجود دارند که می‌توانید از آن طریق نزدیک شوید. برای مثال شما می‌توانید به دنبال یک صحبت مشترک بگردید. در رابطه با کار، رشته تخصیلی، یک اتفاق مشترک در فامیل، موضوعات روزمره و… در واقع شما باید ابتدا گفتگو کردن با او را تمرین کنید. برای مساله شما دوره‌ای با نام «جذب عشق از آشنایی تا ازدواج» وجود دارد که می‌توانید از آموزش آن بهرمند شوید و همراه یک مشاور در این مسیر قدم بردارید.

سلام من عاشق دختری شدم که از من 1 سال بزرگتره و من اونو شدیدا دوستش دارم و اون توجهی به من نمیکنه و من بدون اون هیچ امیدی برای زندگی کردن ندارم لطفا یک راه حل به من بدین ممنونم

سلام دوست گرامی به سن خودتان اشاره نکردید. آیا به او ابراز علاقه کردید و او بی ‌توجهی می‌کند؟ یا دورادور از او خوشتان می‌آید؟ بهتر است ابتدا شناخت‌تان را از ویژگی‌های فرد ایده‌آل او بیشتر کنید تا بدانید او به جه شخصیت‌هایی بیشتر علاقه دارد. دستاوردهای خود را افزایش دهید و برای جذب صحیح ایشان از مشاوران رادیو عشق، نوبت مشاوره دریافت کنید.

سلام و خسته نباشید بابت مطالب مفیدتون من پسری ۱۶ ساله هستم و از دختری که چند ماه از خودم بزرگ تره خوشم اومده برای اولین بار که بهش گفتم قبول نکرد و دومین بار خودمو یکی دیگه جا زدم بازم قبول نکرد چند باری به صورت تلفنی مزاحم شدم و اون فهمید بعدش هم که بهش گفتم گفت آدمهایی به من پیشنهاد دادن که شانشون از تو بالا تره و منو کوچیک کرد و میگه که با هیچ کسی نمیخواد دوست بشه هیچ نشانه ای هم از علاقش به خودم رو نمیبینم میشه لطف کنید راهنمایی کنید

سلام دوست گرامی سوال دقیقی نپرسیدید نکات مهم را در نظر داشته باشید: سن کم شما که در دوره نوجوانی هستید انتخاب شخصی که از شما بزرگتر است عدم نشانه یا علاقه‌ای از طرف مقابل تحقیر شدن از جانب طرف مقابل ابتدا مشخص کنید دلیل و انگیزه‌تان از بودن در این رابطه چیست؟ و به چه دلیلی به کسی علاقمند شدید که علاقه‌ای به شما ندارد؟ می‌توانید برای بررسی بیشتر از مشاوران رادیو عشق نوبت مشاوره دریافت کنید.

سلام من پسری ۲۶ ساله ام حدود ۵ ماه پیش با یه دختری آشنا شدم و به شدت بهش علاقه مند شدم ایشون ۵ سال از من کوچک تر هستش نزدیک ۲ ماهی تو رابطه بودیم ولی بعد یه مدت گفت من بهت حس ندارم و فقط بعنوان یه دوست ساده میتونم کنارت باشم این هم اضافه کنم از طریق چنتا از دوستان باهم آشنا شدیم به شدت بهش علاقه نشون میدادم و همه جا بهت اهمیت میدادم و خیلی کارهای زیادی کردم براش ولی اون همش حرفش همین بود که بهم حس نداره بعد از جدایی هنوز همدیگه رو میبینیم یه روز خیلی باهام خوبه ولی یه روز کاملا سرد و بی تفاوته نمیدونم چیکار باید بکنم که مهرم به دل این آدم بیفته ایشون دقیقا چند روز قبل آشناییمون یه رابطه رو تموم کرده بود که طرف مقابل رو دوست داشت ولی چون خیانت دیده بود طرف مقابل رو کنار گذاشته آیا راهی هست بتونم جدب خودم بکنم؟ ما همدیگه رو هنوز میبینیم و از طریق دوستان بیرون میریم و در ارتباطیم

سلام دوست گرامی نکته مهمی که در پرسش شما وجود دارد این است که ایشان پیش از شما با شخصی در ارتباط بودند و خیانت دیدند و بلافاصله پس از چندروز با شما وارد رابطه شدند. این مساله نشان می‌دهد که او اصلاً آمادگی شروع یک رابطه جدید را ندیده است و در ارتباط قبل آسیب دیدند. بنابراین شما در حال حاضر یکی از اشتباهاتی که نباید انجام دهید اصرار به شروع رابطه عاطفی است. نقش یک ناجی و حمایت‌گر را نیز نداشته باشید و فعلاً به او فرصت دهید تا بتواند با زخمی که خورده است، کنار بیاید.

سلام من یکیو دوست دارم ک اون دوسم نداره….یعنی یجوریه که یه روز باهام خوبه یک روز بد… میدونه دوسش دارم…برای همین کم محلی میکنه…من خودم دختریم ک خیلیا میخوان باهام باشن ولی من فقط از یک نفر خوشم میاد و نمیتونم فراموشش کنم….نمیدونم چیکار کنم چه باهاش سرد باشم چه صمیمی باهام حرف نمیزنه … ولی همیشه استوریامو چک میکنه و حواسش بهم هست…نمیفهممش خیلی مغروره ..چیکار کنم خدایی .. 19سالمه:(

سلام دوست گرامی اشاره کردید با شما صحبت نمی‌کند، اما یک روز با شما خوب است یک روز بد، این مساله یک تناقض است. بالاخره باهم در ارتباط هستید یا خیر؟ اگر ارتباط شما از طریق فضای مجازی باشد و شما از این طریق به او علاقمند شدید، بهتر است کمی واقع‌بینانه‌تر به این ماجرا نگاه کنید. تا به حال از خودتان پرسیدید که جذب کدام ویژگی‌های شخصیتی در ایشان شده‌اید؟ چقدر ایشان را می‌شناسید؟ اینکه رفتار یک فرد را نمی‌فهمید، یعنی شناخت‌تان از او بسیار کم است. چون اطلاعات کمی از خودتان و نوع آشنایی گفتید، راهنمایی خیلی کلی است. بهتر است برای بررسی و یاد گرفتن شیوه صحیح جذب عشق، از مشاوران رادیو عشق نوبت مشاوره دریافت کنید.

من خیلی عاشق یه دخترم من 14سالمه و اون 16 او با من سرکوچه از مدرسه میومد من باهاش سر صحبت را باز میکردم و او گاهی اوقات پاسخ طولانی می‌داد و با من حرف میزد بعد از مدتی دیگه جوابم را نمی‌داد من خیلی دوستش دارم لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست گرامی سن هردوی شما پایین است و سن 14 سالگی برای انتخاب یک شریک عاطفی بسیار سن پایینی است. اگر شما بتواند موفقیت‌هایی کسب کنید، خصوصا درباره درس و در آینده درباره دانشگاه و شغل، می‌توانید نظر ایشان را به خودتان جلب کنید. اختلاف سنی شما نیز مساله ساز است. چون شما درگیر یک هیجان شدید که مختص به سن شماست.

سلام من کسی را دوست دارم اما نمیخواهم با او دوست شوم ومن کسی را که دوست دارم و اما او مرا دوست ندارد ولی در اینستاگرام مرا فالو میکند و به استوری هایم نگاه میکند و درواقع توجه نشان میدهد اما من میخواهم او از من دور شود لطفا راهنمایی کنید

سلام من عاشق پسر داییم شدم البته من ۱۷ سالمه اون ۲۴ می دونم فاصله هامون زیاده ولی واقعا دوسش دارم من دوسالی میشه دوسش دارم اوایل توجه نمی‌کرد ولی بعد بهم از واتساپ پیام داد و ما خیلی البته پیام که نه بگه سلام خوبی من چالش گذاشته بودم به اون جواب داد بعد یکم مغروره ولی ما بعد از اون حرف زدیم بعضی موقع اتفاقی مشروب می‌خورد ولی خیلی کم وقتی مست میشد به من پیام میداد الان من از کجا بفهمم عاشقمه یا نه

سلام دوست گرامی سن شما اوج سن نوجوانی است که در آن هیجانات زیادی وجود دارد که یکی از این هیجانات احساس علاقه به یک جنس مخالف است. روال پیام‌ها دادن‌های ایشان نشانه‌ای از علاقه ندارد، او هم مثل هر مخاطب دیگری وقتی چالش گذاشتید، به شما پاسخ داد. پیام زمان مستی، نشانه علاقه نیست.

سلام خسته نباشید من ۱۶ سالمه و به پسری ۲۳ ساله علاقه مندم و متاسفانه از علاقه من نسبت به خودشون باخبر هستن قبل از اینکه بفهمن خیلی بهم اهمیت میدادن و بهم نگاه میکردن ولی از وقتی فهمیدن خیلی اذیت میکنن من نمیدونم دوستم داره یا ن خیلی دوست دارم بدونم ولی اصلا کاری انجام نمیدن که بشه فهمید گاهی وقتا کاری میکنن که احساس میکنم دوستم داره و بعضی وقت ها هم برعکس به نظرتون باید فراموشش کنم یا کاری کنم که بهم علاقه مند بشه؟

و اینم اضافه کنم اون پسر ی روز عاشق ی نفر بوده و شکست سختی خورده و به خاطر همین انتقام کاری که اون دختر باهاش کرده رو با دختر های دیگه انجام میده و مطمئنن خیلی سخت عاشق میشه حقیقت و مشکل اصلی من اینه که اون میتونست با من هم این کار رو بکنه ولی بهم گفت خودتو خراب من نکن نمیدونم باید چیکار کنم چون خیلی دوستش دارم و نمیتونم فراموشش کنم لطفا راهنماییم کنید که چه جوری بهش ثابت کنم دوسش دارم یا چجوری فراموشش کنم😔

سلام ببخشید من ۱۵ سالمه و چند وقتی هست که حس می کنم از یه پسر یه فامیل دورمون می شه خوشم میاد ولی خب من آدم مغرور و خجالتی هستم و یه مسئله دیگه ای هم که هست این که خب اون خونشون تو بیرجند و من تو تهران و پسره خیلی درس خون و خوبی هستش یعنی اینکه باهاش در ارتباط نیستم و واقعا نمی دونم که از من خوشش میاد یا نه باید چیکار کنم که لااقل ببینم از من خوشش میاد یانه که اگر نمی یاد فراموشش کنم چون من خوشبختانه وابستگی زیادی به کسی ندارم

سلام دوست گرامی دلیل اینکه به او علاقه پیدا کردید چیست؟ سن شما پایین است و در سن نوجوانی امکان اینکه شما از نظر احساسی به شخصی حسی پیدا کنید طبیعی است بهتر است طبق آنچه گفتید که او فرد درسخوانی است، شما نیزدستاوردهای تحصیلی خودتان را بیشتر کنید تا برای او جذاب‌تر باشید.

سلام من ۱۵ سالمه و پسری که بهش علاقه دارم ۲۰ سالشه اون پسر داییمه با یه نفر دوس شدم تا از سرم بپره ولی فایده نداشت خب اون یکی دیگرو میخواد من بهش غیر حضوری ابراز علاقه کردم ولی گفت که من بچه ام و منو مث یه خواهر دوست داره تو رو خدا بگید چیکار کنم دارم دیوونه میشم. تو جمع های خانوادگی باهام حرف میزنم میگه می‌خنده ولی مثل یه بچه باهام رفتار می‌کنه اصن جزو آدم بزرگا حسابم نمیکنه من خودم کوچیک نیستم، قدم بلنده، کاملا به بلوغ ذهنی و بدنی رسیدم ولی اون فک میکنه که من بچم همش تو فکرشم خوابش رو میبینم هرکاری میکنم تا خوشحال باشه من بار ها نشون دادم که دوسش دارم ولی نشد یه راه حل بهم بدین لطفا

سلام دوست گرامی شما در دوره نوجوانی قرار دارید و هویتی مابین کودکی و بزرگسالی برای‌تان درحال شکل‌گیری است. یکی از چالش‌های این دوره سنی، عاشق شدن زودهنگام است که شما حاضر هستید هرکاری برای او انجام دهید تا به شما توجه کند. بلوغ ذهنی که اشاره کردید در سن شما رخ نمی‌دهد و دائماً درحال تکمیل و رشد این بلوغ هستید. برای اینکه علاقمندی خود را مدیریت کنید و او شما را به چشم یک بزرگسال ببیند، قدم اول این است که برای زندگی‌تان هدف داشته باشید قدم دوم این است که علاقه خود را به صورت مستقیم به ایشان ابراز نکنید و از راه‌حل‌های اشتباهی که در گذشته انجام دادید، دست بکشید. برای راهنمایی بیشتر می‌توانید از مشاوران رادیوعشق، وقت مشاوره دریافت کنید.

سلام من ۱۴ سالم است و اون هم همینطور…برای گفتن حسم بهش اقدامی نکردم…دلیل علاقه مندی من داشتن چهره زیبا و داشتن شخصیتی با اراده قوی است…فکر نکنم از سر خجالت خودش رو پنهان میکنه چون یه مدتی با من خوب بود و با هم سر یک موضوعی حرف می زدیم(البته تو همن سوپر مارکت)بعد یه مدتی هروقت میخوام سر صحبت رو باز کنم دیگه جواب های کوتاه میده و حتی به من نگاه نمیکنه((از مدتی این جوری شد که آن رو با ۳ پسر بیرون دیدم (فقط یه بار که چند بارم خودشون ۲ نفری اودن سوپر مارکتش و همینطورجلوی مادرش با هم حرف میزدن٬میت سم با یکی از اون پسر ها رابطه داشته باشه و دلیل این که با من حرف نمیزنه همین باشه))… خیلی ممنون میشم کمکم کنید دلم واقعا از این دلتنگی سیره💔.

راستی این رو اضافه کنم که با اون پسر فقط یک بار بیرون رفته تا اونجایی که دیدم (هر روز ریز نظرش دارم)

سلام دوباره یه چیزی رو اضافه کنم که هروقت که نزدیکشم نگاهم نمیکنه ولی مثلا یه پیادرو باهاش فاصله دارم نگاه میکنه لطفا سریع جواب بدید خیلی خیلی ممنونم که کمک میکنید

سلام مطالبتون خیلی خوب بود میخواستم بگم من سن کمی دارم‌ولی عاشقم راستش من ۱۴ سالمه و طرف مقابلم ۱۵ سالشه راستش بابت سنم خیلی مسخرم میکنه ولی من هیچ اعتقادی به سن ندارم . من هر روز تو فکرشم ولی فک میکنم که من هیچ وقت تو فکرش نیستم شبا تا صبح بیدارم راهمون هم خیلی دوره شاید سالی ۳ هفته ببینمش بهش پیامم میدم با بی حوصلگی جواب میده یا با هر بهونه ای منو میپیچونه نمدونم چیکار کنم بهم علاقه پیدا کنه لطفا راهنماییم کنید. ممنون

سلام دوست گرامی از لطف و بازخورد مثبت شما سپاسگزاریم. مساله سن در علاقه اتفاقا بسیار مهم است. سن 12 تا 18 سالگی که دوره نوجوانی است، دوره‌ای پر از هیجانات مختلف است که یکی از اتفاقاتی که در آن می‌افتد تمایل به جنس مخالف است. اینکه ایشان به شما توجهی ندارد و یا دائما از شما فرار می‌کند نیز یکی از همین نشانه‌های دوره نوجوانی است که هیجاناتش باعث می‌ود که تمایلی به شما نداشته باشد. شما می‌توانید با تمرکز روی دستاوردهایی مانند درس، مهارت آموزی و سپس داشتن شغل توجه او را به خود جلب کنید.

اممم.سلام ببخشید میشه به چیزایی که من میگم هم یه جوابی بدید خیلی ممنون میشم.

سلام،من یه دخترم ۲۲ سالمه و حدودا یه ماهه با اقایی اشنا شدم ۲۶ ساله،چند باری باهم قرار داشتیم ،اوایل خیلی بهم محبت میکرد احساس میکنم داره از قانون جذب استفاده میکنه برای نزدیکتر کردن من بخودش و منم واقعا دارم احساس میکنم نسبت به این فرد حس پیدا کردم و دلم میخاد بیشتر باهاش وقت بگذرونم،چجوری میتونم منم مثله خودش جذبش کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوست گرامی چیزی به اسم قانون جذب وجود ندارد و از نظر علمی کاملاً رد شده است. راه‌های صحیح و علمی جذب عشق، مسیر دیگری است که می‌توانید با دریافت مشاوره از آن استفاده کنید و یاد بگیرید.

سلام من یک پسر هستم و تقریبا ۳ سال هست که یک دختر را دوست دارم و چند وقت هست که میخواهم سر بحث را با او آغاز کنم تفرقه میرود و نگاهش را از من قایم میکند او در یک سوپرمارکت کار میکند لطفا سریع جواب دهید

سلام دوست گرامی جزییاتی که بیان کردید بسیار محدود است چندساله هستید؟ ایشان چندساله هستند؟ آیا تابحال اقدامی برای گفتن این علاقه انجام داده‌اید؟ دلیل علاقمندی شما به ایشان چیست؟ و آیا ایشان از سر خجالت خود را مخفی می‌کند و یا دوست ندارد وارد رابطه شود؟ مخالفتی اعلام کرده است؟ برای بررسی و نشان دادن این علاقمندی به ایشان باید این جزییات را داشته باشیم که راهنمایی کامل تری ارائه کنیم.

سلام با اینکه من سنم برای اینکه بیام اینجا و دنبال جواب بگردم سنم کم است امامن معتقدم که عشق سن و سال نمیشناسد ولی من 14 سال سن دارم و اون هم همینطور . برای گفتن حسم بهش اقدامی فعلا نکردم دلیل علاقه مندی من به اون هم چهره زیبا و شخصیتی با اراده قوی هست که هیچ دختری من با این مشخصات ندیدم. فکر نکنم از سر خجالت خودش رو مخفی کنه چون توی خونواده بر جمعیت هست و هر روز توی مغازش با کلی ادم سرو کله داره ولی چند وقت بیش اون با من رابطه صمیمانه ای داشت مثلا سر یک موضوعی باهم حرف میزدیم و اون به من نگاه میکرد ولی الان بعد از یه مدت برعکس شده به من نگاه نمیکنه و جواب های کوتاه میده وقتی باهاش سر بحث رو باز میکنم.

در ضمن این ها رو هم کامل کنم که یه بار میخواستم برم بیششون ولی اون رو یهو دیدم توی محله من با 3 یسر بیرون است ولی انها را به مغازه اش برد و یه مادرش هم آنهارا نشان داد.(میترسم با یکی از انها رابطه داشته باشد و به علت همین از من دوری میکند) (هروقت هم بیشش میروم صدام خود به خود اروم میشه و یه حس استرسی دارم موقع حرف زدن باهاش)

سلام من یک پسر هستم یه دختری رو دوست دارم که توی سوپرمارکت کار میکنه و فکر کنم یه مدتیه متوجه حس من شده و از وقتی متوجه حس من شده سرد رفتار میکنه خواهش میکنم به من یه راهنمایی بکنید که چیکار کنم که با من ارتباط بگیره لطفا جواب بدید ممنونم.

سلام دوست گرامی به سن خودتان اشاره نکردید و اینکه به چه علتی به او علاقمند شده‌اید؟ اطلاعاتی که به آنها اشاره کردید کم است. اگر متوجه رفتارهای شما شده است و رفتار سردی انجام می‌دهد، ممکن است این شیوه شما که صرفاً نگاه کردن است، برایش خوشایند نباشد. بهتر است اگر تصمیم جدی برای این آشنایی دارید، پیشقدم شوید و مستقیما و یا از طریق خانواده با ایشان صحبت کنید.

سلام…مدتیه که کسی رو دوست دارم ی رفتارایی می کنه که نمیدونم اونم به من علاقه داره یا نه بیشتر با تلگرام باهم صحبت می کنیم…فامیل دورمون هستش چیکار باید بکنم؟

سلام دوست گرامی اطلاعاتی که نوشتید، بسیار کم است. برای بررسی بیشتر و اینکه مشخص شود آیا ایشان به شما علاقه ای دارد یا خیر، بهتر است وقت مشاوره بگیرید.

عالللی واقعا مرسی

سلام من حدود یکسالی میشه دوستش دارم ۱۶سالمه یه هفته ای هست دیگه احساسش نمیکنم فک میکنم دیگه حسی بهش ندارم با وحود اینکه اونم خیلی دوسم داره ولی خب هیچ رابطه ای توی گوشی باهم نداریم شمارشم دارم فقط استوری های هم رو میبینیم میشه بفرمایید چرا این حس رو میکنم ولی واقعا نمیخوام از دستش بدم نمیخوام چون دوسم داره منم دوسش دارم یه حس خیلی بده از تو فکرشم حتی یه لحظه بیرون نمیام لطفا راهنماییم کنید خواهش میکنم

سلام دوست گرامی دلیل این حس شما، سنی است که در آن قرار دارید، در واقع شما نوجوان هستید و این تناقضات برای سن شما طبیعی است. اما راهکار این است که تا وقتی به ثبات برای احساسات خود نسبت به دیگران نرسیدید، روی روابط عاطفی خود حساب جدی‌ای باز نکنید.

آدرس: تهران، پونک، نبش بلوار پونک، پلاک 2، طبقه سوم، واحد 6

تلفن پشتیبانی:02146015870

رزرو نوبت مشاوره

انجمن روانشناسی آمریکا

سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران

سازمان بهزیستی ایران

انجمن روانشناسی ایران

 

همگی می‌دانیم که نمی‌توانیم دیگران را وادار کنیم که دوستمان داشته باشند، هر چقدر هم که دیوانه‌وار عاشق دیگری باشیم و ذره ذره وجودمان عشق او را بخواهد، عشق اجباری نمی‌شود. سوال اینجا است که آیا راهی وجود ندارد که محبوبمان را ترغیب کنیم که عاشق ما بشود، آیا اگر هر کاری از دستمان بربیاید انجام بدهیم، شانس این که فرد رویاهایمان به ما توجه کند، بیشتر نمی‌شود؟ شاید برخی فکر کنند که این کار تقلب است، اما با استفاده از چند شگرد میتوانید به هدفتان برسید. گذشته از هر چیز موضوع مهمی در بین است، صحبت بر سر عشق است و همانطور که میدانید، همه چیز در جنگ و در عشق مجاز است.

فهرست مطالب

جذب کردن را با جلب توجه کردن اشتباه نگیرید. خیلی راحت می‌توانید با انجام دادن یک کار عجیب و خارق‌العاده یا حتی احمقانه توجه یک نفر را برای چند دقیقه جلب کنید، اما این توجه کوتاه مدت است و او به محض آن که از شما دور شود و به خانه برگردد، دیگر شما را به خاطر نخواهد آورد. جذب موفق زمانی رخ می‌دهد که توجه یک نفر را به روشی جلب کنید که او حتی بعد از جدا شدن از شما هم، به شما فکر کند.شما باید به مرد مورد علاقه‌تان نشان بدهید، خصوصیاتی دارید که او به شدت نیازمند آن‌ها است. در چنین موردی حتی اگر او از قبل علاقه‌ای به شما نداشته باشد، جذبتان خواهد شد. هر فردی در این جهان به دنبال ویژگی‌های خاصی است و این ویژگی‌ها را در هر فردی که ببیند، جذبش خواهد شد. برای مثال بعضی خانم‌ها جذب مردان بلندپرواز می‌شوند، چون جاه‌طلبی و بلندپروازی این نوید را می‌دهد که شاید این مرد روزی به فرد مهمی تبدیل شود؛ از طرفی بعضی مردان جذب زنانی می‌شوند که مورد توجه مردان دیگرند، چون با به دست آوردن یک زن محبوب احساس می‌کنند که به موقعیت بالاتری دست یافته‌اند. بنابراین علت این که مرد مورد علاقه‌تان شما را دوست ندارد، می‌تواند این باشد که شما به او نشان نداده‌اید که واجد خصوصیات مورد نیازش هستید. قبل از آن که سعی کنید توجه کسی را جلب کنید، ابتدا باید درباره او اطلاعات کافی جمع کنید و متوجه شوید که چه خصوصیاتی او را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

در ابتدا باید دائماً اطرافش باشید تا مطمئن شوید که فراموش نمی‌شوید. نبرد برای جلب توجه نبرد دشواری است و ممکن است مسائل بسیار دیگری وجود داشته باشد که برای جلب توجه او با وجود شما رقابت کند. البته این که فقط نزدیکش باشید، کافی نیست، مادامی که او به شما علاقه‌مند نشده است، باید هر بار که در کنارش هستید، خصوصیاتی را که می‌دانید، روی او تاثیر می‌گذارد، نیز به نمایش بگذارید. بعد از آن که او به شما وابسته شد و به وجودتان در زندگی‌اش عادت کرد، با فرستادن سیگنال‌‌های مختلف گیجش کنید، مثلاً یک روز به شدت به او توجه کنید، اما روز دیگر کاملاً نادیده‌اش بگیرید.همین رویه گیج کننده را ادامه بدهید تا او از خودش بپرسد که خواسته واقعیتان چیست و آیا او را واقعاً دوست دارید یا خیر. اینجا است که می‌توانید بابت این موفقیت به خودتان تبریک بگویید، چون فکرش را کاملاً به خودتان مشغول کرده‌اید.اگر مدتی به همین رفتار ادامه بدهید، او هر روز بیشتر از قبل به شما فکر خواهد کرد تا جایی که متوجه می‌شود، زندگی کردن بدون شما برایش بسیار سخت است و از این به بعد او است که دنبالتان می‌آید.

اگر مراحل قبل را با موفقیت انجام داده باشید، او مرتب به شما فکر می‌کند و هرچند هنوز جذبتان نشده است، اما سعی می‌کند شما را که به نظرش مرموز و غیرقابل درک می‌رسید، در گروه معینی جای بدهد. در این مرحله است که باید تمام ویژگی‌های تاثیرگذارتان، به ویژه آن خصوصیاتی را که طرف مقابل فاقد آن‌ها است، به او نشان بدهید. برای مثال اگر مردی که می‌خواهید جذبش کنید، خجالتی است، شما باید با اعتماد به نفستان او را مجذوب کنید.

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

اگر مردی که می‌خواهید دوستتان داشته باشد، گوشه‌گیر است و با دیگران صمیمی نمی‌شود، رفتار دوستانه‌ای با او در پیش بگیرید، اگر اعتماد به نفس ندارد، اعتماد به نفستان را نشان بدهید یا اگر از زندگی می‌ترسد، جسارت و شور زندگیتان را به نمایش بگذارید. همگی ما جذب افرادی می‌شویم که خصوصیات فوق‌العاده‌ای را دارند که خودمان فاقدش هستیم یا دارای خصوصیاتی هستند که ما هم آن‌ها را داریم و وجود آن‌ها را در خودمان می‌پسندیم.

بعد از آن که در فکر و ذهن فرد مورد علاقه‌تان جای گرفتید و به مشغولیت ذهنی او تبدیل شدید، گام بعدی این است که کمتر از گذشته دور و برش آفتابی بشوید و با دوستانتان هماهنگ کنید که وقتی کنارش نیستید، نزد او از شما تعریف کنند. مثلاً یکی از دوستانتان می‌تواند بگوید: “وای! این پسر فوق‌العاده است، تعجبی نداره که همه دخترا دنبالشن.” به این ترتیب می‌توانید از دوستانتان برای اثبات اجتماعی خودتان به فرد موردعلاقه‌تان کمک بگیرید، ضمناً چون دیگر مانند سابق همیشه کنارش نیستید، آتش شور و اشتیاق او را نیز روشن می‌کنید. غیرقابل پیش‌بینی باشید و احساساتتان را به سرعت برملا نکنید، چون هر آنچه که قابل پیش‌بینی است، کسل کننده می‌شود. انتظار می‌رود که فرد محبوبتان در این مرحله به شما علاقه‌مند شده باشد. لطفاً از این اطلاعات عاقلانه استفاده کنید.

فرد مورد علاقه‌تان را می‌توانید به راحتی، با انتخاب لباس‌های مناسب جذب کنید. پژوهش‌های متعدد نشان داده است که قرمز رنگ بسیار جذابی است و احتمال این که جذب افرادی بشویم که رنگ قرمز به تن کرده‌اند، بیشتر است. به علاوه قرمز تداعی کننده جذابیت و انرژی جنسی است.

رفتار آئینه‌ای یکی از مفاهیم جالب روانشناسی است و اطرافیانمان را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. اگر رفتار فردی را که درصدد جذبش هستید، مانند آئینه تقلید کنید، این فکر را در او به وجود می‌آورید که به هم شبیه هستید و با هم تفاهم دارید. اگر او به ساعتش نگاه کرد، شما هم به ساعتتان نگاه کنید. اگر او پایش را خاراند، شما هم پایتان را بخارانید. مطمئن باشید که از تاثیر این تکنیک شگفت‌زده خواهید شد.

وقتی می‌خواهید فردی را جذب کنید، بهتر است خودتان را به جای او بگذارید. این همدلی مزایای متعددی دارد که همگی آن‌ها در جذب فرد مورد علاقه‌تان به شما کمک می‌کند. اول این که با همدلی کردن می‌توانید نیازهای او را پیش‌بینی کنید و به این ترتیب او را مجذوب قدرت “ذهن‌خوانی” خودتان بکنید و در موقع نیاز به دادش برسید. دوم این که وقتی احساس کند که درکش می‌کنید، طبعاً احتمال این که جذبتان شود و به شما علاقه پیدا کند، بیشتر میشود. سعی کنید به نقطه‌ای برسید که بتوانید جملاتش را کامل کنید.

یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای این که محبوبتان را به خودتان علاقه‌مند کنید، این است که به او نزدیکتر شوید. اگر همیشه نزدیکش باشید، او بیشتر با شما آشنا می‌شود و این آشنایی و درک بیشتر کمک می‌کند تا به هدفتان برسید. هر چه او بیشتر و بیشتر شما را ببیند، شانس این که به قلب او راه پیدا کنید، بالاتر می‌رود.

بهره‌گیری از حس شوخ‌طبعی همواره روش فوق‌العاده‌ای برای جذب دیگران به شمار می‌رود، به همین دلیل است که کمدین‌ها تقریباً بدون هیچ سعی و تلاشی می‌توانند با فرد دلخواه خود وارد رابطه شوند. این اثرگذاری اصطلاحاً اثر شوخ‌طبعی گفته می‌شود. اثر شوخ‌طبعی پدیده‌ای روانشناختی است که براساس آن، وقتی مسائل را به روشی شوخی‌آمیز به مخاطبمان عرضه می‌کنیم، به خاطر سپردن آن‌ها راحت‌تر می‌شود؛ بنابراین اگر می‌خواهید در خاطر فرد مورد علاقه‌تان بمانید، شوخی‌های خنده‌دار را از یاد نبرید.

دختر زیبایی کتاب‌هایش روی زمین می‌ریزد و وقتی همه با بی‌توجهی از کنارش می‌گذرند، غریبه جذابی به کمکش می‌آید و کتاب‌هایش را جمع می‌کند. کلیشهیآشنایی است، اینطور نیست؟ این تصویر آشنا نمونه‌ای از “اثر قربانی قابل شناسایی” است. پژوهش‌ها نشان داده است که احتمال کمک کردن مردم به کسی که به دردسر افتاده است و هیچ دستی برای کمک به سمتش دراز نمی‌شود، بیشتر است. برای این که این موقعیت را خلق کنید، باید تنها و نیازمند کمک باشید، البته باید مطمئن شوید که هیچ فرد دیگری به کمکتان نخواهد آمد.

منحصر به فرد بودن یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای جذب فرد مورد علاقه‌تان است. هیچ کس نمی‌خواهد با فردی وارد رابطه شود که هیچ تفاوتی با دیگران ندارد. پس ترتیبی بدهید که متمایز از دیگران باشید. تنها راهی که تضمین می‌کند، می‌توانید توجه یک نفر را جلب کنید و از آن مه‌متر، به یادش بمانید، این است که همرنگ جماعت نباشید. از این تاثیرگذاری با اصطلاح “اثر عجیب و غریب بودن” یاد می‌شود. این اثر پدیده‌ای روانشناختی است که توضحیح می‌دهد، مردم مسائلی را که به روشی غیرعادی به آن‌ها عرضه می‌شود، بهتر به خاطر می‌سپارند. بنابراین اگر می‌خواهید در یادش بمانید، منحصر به فرد باشید.

کاملاً درست است که تاثیر اولیه همه چیز است و اثر آن تکرار نشدنی است. این باور درباره جذب عشق کاملاً صحت دارد. پژوهش‌ها نشان داده است که ما فقط ظرف 30 ثانیه بعد از ملاقات کردن با یک فرد جدید، درباره ادامه دادن رابطه خود با او تصمیم می‌گیریم. بنابراین سعی کنید که تاثیر اولیه خوبی به جا بگذارید. البته از سوی دیگر نتایج پژوهش‌های متعدد حاکی از آن است که وقتی در اولین برخورد از فردی خوشمان نیاید، اما بعد از آن مرتباً او را ببینیم، احتمال ایجاد شدن پیوندی قوی بینمان بسیار بالا خواهد بود. بنابراین اگر از برخورد اول نتیجه دلخواهتان را نگرفتید، ناامید نشوید، چون هنوز شانستان را برای عاشق کردن او از دست نداده‌اید.

اعتماد به نفس نقش مهمی در جذب کردن دیگران دارد. وقتی به خودتان مطمئن باشید، اطرافیان متوجه این اعتماد به نفس می‌شوند و احتمالاً این خصوصیت بیشتر از هر چیز دیگری توجهشان را جلب می‌کند. به علاوه وقتی از خودتان مطمئن باشید، دیگران در حضورتان راحت‌تر خواهند بود؛ اگر عصبی باشید، این عصبی بودن به آن‌ها نیز سرایت خواهد کرد. بهترین راه برای این که اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید، این است که در کاری مهارت پیدا کنید یا روش دیگری را پیدا کنید که باعث شود احساس خوبی درباره خودتان داشته باشید.

همه می‌دانند که اندکی مرموز بودن یکی از خصوصیات بسیار جذاب است. زندگی و شخصیت خودتان را بیش از حد برملا نکنید. کمی تودار باشید و رو بازی نکنید تا جذابیتتان دوچندان شود. به این ترتیب عشقتان ترغیب می‌شود که شما را بهتر بشناسد و رمز و رازهایتان را کشف کند.

پژوهش‌ها نشان داده است که وقتی دو نفر با سرعت یکسان راه می‌روند، حس می‌کنند که علاقه‌ای بین آن‌ها وجود دارد. این سرعت یکسان و همراه بودن این احساس را در آن‌ها ایجاد می‌کند که با یکدیگر هماهنگ‌اند و وجوه تشابه فراوانی دارند. هماهنگ راه رفتن نمونه‌ای از رفتار آئین‌های است که بررسی‌های دقیق‌تری بر روی آن انجام شده است. فردی که به طرف مقابلش علاقه‌مند باشد، سرعت گام‌هایش را با سرعت گام‌های او هماهنگ می‌کند، حال آن که دوستان معمولاً سرعت راه رفتنشان را با هم تنظیم نمی‌کنند.

نوشیدن قهوه یکی از بهترین ایده‌ها برای قرار اول و آشنایی است، اما آیا می‌دانستید که این قرار گرم از نظر روانشناسی نیز به جذب طرف مقابل کمک می‌کند؟ بعد از آن که نخستین قرارتان را به صرف قهوه برگزار کردید، شخصیتتان برای او تداعی کننده گرمای لذت‌بخش قهوه خواهد بود. برای مثال اثبات شده است که اگر هنگام صحبت کردن با دیگری، نوشیدنی سردی در دستتان باشد، این باور در شما شکل می‌گیرد که طرف مقابلتان شخصیت سرد و غیردوستانه‌ای دارد. از سوی دیگر اگر حین گفتگو نوشیدنی داغی، مثل قهوه در دستتان باشد، فکر می‌کنید که طرف مقابلتان شخصیت خونگرم و دوستانه‌ای دارد.

تمام توصیه‌های بالا روش‎هایی عمومی هستند، اما از یاد نبرید آنچه که برای شما جذاب است، شاید برای دوستتان کاملاً کسل کننده باشد و آنچه شما را جذب می‌کند، شاید تاثیری بر دوستتان نداشته باشد. می‌دانید بازاریاب‌ها چطور دیگران را ترغیب به خرید محصولاتشان می‌کنند؟ آن‌ها اول نوع افرادی را که درصدد جذبشان هستند، تعیین می‌کنند، سپس کمپین‌ها و تبلیغاتشان را مطابق علائق گروه مورد نظرشان طراحی می‌کنند.

 

فردی که عاشقش هستید، برای شما مهمترین آدم روی کره زمین است، بنابراین هیچ دلیلی ندارد که از جذب کردن او ناامید شوید. با پیاده کردن روش‌های خاص می‌توانید رویای خودتان را به واقعیت تبدیل کنید، می‌توانید فردی را که دوستش دارید، جذب کنید، رابطه‌تان را وقتی همه چیز به نظر تمام شده می‌رسد، ترمیم کنید یا عشق قدیمیتان را به رابطه برگردانید. در هر موقعیتی که قرار داشته باشید، ایمان داشته باشید که اوضاع بهتر خواهد شد. روش‌های کلی جذب کسی که دوستتان ندارد، شامل درگیر کردن فکر او، تبدیل جذب به مشغولیت ذهنی و بازی کردن با ذهن او می‌شود، البته ممکن است این روش‌ها برای هر فردی موثر نباشد. بهتر است برای این که ایده‌های بهتری را متناسب با مورد خاص خودتان پیدا کنید و هر چه سریعتر به عشقتان برسید، با یک مشاور مجرب تماس بگیرید.

عشقت رو جذب کن

میخوای یاد بگیری چطور روز به روز بیشتر قلب عشقتو بدست بیاری؟ چطور یه رابطه موفق منجر به ازدواج داشته باشی؟ چطور یه زندگی مشترک موفق داشته باشی؟ پس فرصت را از دست نده! تو هم به جمع دنبال کنندگان پیج رادیو عشق در اینستاگرام اضافه شو…

عضویت در خبرنامه رادیو عشق

8 بازدید

14 بازدید

23 بازدید

33 بازدید

60 بازدید

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

مشترک نمی شومدریافت همه دیدگاه های این نوشتهفقط دریافت پاسخ دیدگاه های خودم

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

سلام من عاشق دختری شدم که خیلی درسش خوبه منم درسم عالیه د در تیزهوشان هستم من بسکتبال کار میکتم و او روز های فرد کلاس زبان داشتم وقتی تمرین من تمام میشود کلاس او هم به پایان میرسید من با بد بختی خودم رو به کلاسش میرسوندم و بعد از دو سال من شمارش رو گیر اوردم واقعا عاشقش هستم اون قبلا رل داشته ولی کات کردن اون هم فک کنم منو دوست داره من خیلی چیزها ازش میدونم واقعا هم دوسش دارم دیگه هم نمیدونم چجور بش ثابت کنم ؟ من هشتم هستم اونم نهم هست ولی جواب نه بهم میداد هر کاری هم کردم نشد یه روز با شماره دوستم بهش پیام دادیم گفتیم بیا پارک ولی نیومد ما تو پارک بودیم که مامانش رد شد رفت ما هم رفتیم دم خونشون پدر هم نداره بعد هی زنگ زدیم جواب میداد باش یکم حرف میزدم و‌میرفت بعدش که رفتیم مامانش بمون زنگ زد کلی با من حرف زد راستش من همه جا دنبالش میرفتم میدونستم کی بیرون میره خیلی عاشقشم براش میمیرم شبا تا بش فکر نکنم و عکس رو نبینم خوابم نمیره چه کار کنم کمکم کنید

سلام دوست گرامی سال نهم دبیرستان هستید و این سن برای ورود به یک رابطه عاطفی، سن مناسبی نیست. اشاره کردید هردوی شما درسخوان هستید، پس در حال حاضر می‌دانید که یکی از اولویت‌های زندگی‌ هردوی شما، درس است و ارتباط عاطفی و هیجانات مربوط به آن، ممکن است در زندگی شما تداخل ایجاد کند.

ویژگی های خیلی زیادی داره اون خیلی با استعداد ه و من از ۶ سالگی می شناسمش و و بهش اعتماد خیلی زیادی دارم من در هنگام فراموش کردنش دچار تردید می شم و وقتی می بینمش ضربان قلبم بالا می ره و دست پاچه می شم و دوباره بهش وابسته می شم فکر نکنم زیاد دوسم داشته باشه ولی من دوست داشتم واقعیه و حتی هرشب خوابش رو می بینم و وابسته تر میشم به خودش و خاطراتش چی کار کنم

و من خیلی هدف دارم و اولین هدفم اینه که پزشک شم و دومین هدفم به دست آوردن سجاد نمی تونم فراموشش کنم چند باری هم دم مدرسه دیدمش چی کار کنم ؟

خسته نباشید من واقعا عاشقشم و براش می میرم حاظرم تمام دارایی خودم رو باهاش قسمت کنم نمی دونم یه حسه دست خودم نیست و نمی دونم باید چی کار کنم؟ به نظر شما میشه عاشقش کنم ؟ و دوستم ناراحت نمی شه ؟

سلام من دختر، و ۱۶ سالمه عاشق پسری شدم که یه سال از من بزرگتره البته اینو بگم بچه محلمونه و باباش سوپر مارکت داره باباش منو و می شناسه و خیلی دوسم داره من چند روز پیش پیج اینستاگرام اونو پیدا کردم رفتم تو دایرکتش و بهش گفتم عاشقتم و اون از من خواست که تو واتساپ بهش پیام بدم و شمارشو داد منم قبول کردم و باهم حرف زدیم اون گفت قبلا دوست دختر داشته و من ی دونستم چون دوست دخترش رفیق فاب منه بعد که باهم حرف زدیم اون گفت من اونو دوست دارم جالب این جاست که کات کرده و دوست دختر نداره و من چند بار براش اهنگ فرستادم و تولدش رو بهش تبریک گفتم من خیلی دوسش دارم بیش از حد تو درسم هیچ خللی ایجاد نشده و معدلم ۲۰ ولی دوسش دارم میشه بگید چی کار کنم ؟؟

چند بار خواستم فراموشش کنم اما نمی تونم و تا می یام فراموشش کنم یهو تو خیابون می بینمش چی کار کنم ؟☹

سلام دوست گرامی این مساله را می‌دانیم که فراموش کردنی در کار نیست، بلکه با کمک متخصص می‌توانید این اتفاق تلخ را کمرنگ کنید و به جای اینکه تمام شبانه روز خود را به او فکر کنید، این افکار را مدیریت کنید. توصیه می‌کنیم در دوره «زندگی پیروزمندانه پس از جدایی» شرکت کنید.

سلام دوست گرامی شما به صورت مستقیم ابراز علاقه کردید و طرف مقابل شما اشاره کرده که قبلاً در رابطه بوده است که فرد قبلی دوست شما بوده است!! آیا تمایلی برای ادامه این رابطه دارد؟دلایل اینکه به او علاقمند شدید را می‌توانید بگویید؟ در درس شما خللی وارد نشده، چون هنوز رابطه‌ای شروع نشده است و سن شما برای ارتباط عاطفی پایین است.

خسته نباشید من واقعا عاشقشم و براش می میرم حاظرم تمام دارایی خودم رو باهاش قسمت کنم نمی دونم یه حسه دست خودم نیست و نمی دونم باید چی کار کنم؟

خسته نباشید من واقعا عاشقشم و براش می میرم حاظرم تمام دارایی خودم رو باهاش قسمت کنم نمی دونم یه حسه دست خودم نیست و نمی دونم باید چی کار کنم؟ به نظر شما میشه عاشقش کنم ؟ و دوستم ناراحت نمی شه ؟

سلام من دخترم دو سال پیش با یک پسری آشنا شدم که دو سال از من کوچک تره ازش به عنوان یک دوست خیلی خوشم میومد اما پس از گذشت دو سال اون بهم گفت خیلی دوستم داره(چند ماه پیش) به نظرم راست هم می گفت چون خیلی به هم نزدیک بودیم و تند تند همدیگر میدیدیم خیلی باهم صمیمی بودیم و همه با حسرت به ما نگاه می کردن من هیچوقت مثل اون نگفتم که عاشقتم و دوست دارم اما اون میگفت و حتی با رفتارش نشون میدان اما راستش من میترسیدم بگم چون با خودم می گفتم زوده. خلاصه همینجوری میگذشت یه روز که پیش هم بودیم اون خواست بهم نزدیک بشه من رفتم عقب چندوقت پیشش هم من به خاطر اینکه مادرم متوجه شده بود چت می کنیم گفتم دیگه بسه اما اون گفت من هزار بار آبروم رفته و هیچی به تو نگفتم راستم میگفت. بهم گفت نکنه یکی بهتر از منو دیدیم و اینجور چیزا. میگفتم اومد سمتم من خودمو کشیدم عقب اون دوباره نزدیک شود من با لبخند و شوخی فاصله گرفتم آخه از اینجور کارا خوشم نمیاد. بعد اون با تندی رفتار کرد و گفت همه چی تموم و رفت. هنوزم که همواره هم دیگری می بینیم با هم لج افتادیم تو جمع نشستیم آروم بهم میگه حالم ازت بهم میخوره منم میگم همچنین ولی میدونم که راست نمیگه چون با اینکه قهر بودیم مثل قدیما نزدیک شد و احساسشو با رفتارش نشون میداد ولی باز میگفت ازت بدم میاد. تو جمع خیلی لجه تو تنهاییمون بد نیست. من گیج شدم یعنی دوستم داره هنوز؟ راست میگه ازم بدش میاد؟ چرا وقتی قهر بودیم مثل قدیما حتی خیلی نزدیکتر اومد سمتم و احساسشو نشون میداد و بعضی اوقات از چشمش می‌شد خوند ولی تو همون حالتم میگفت ازم بدش میاد؟ اصلا چرا وقتی بینمون به قول خودش همه چی تموم شده باز اومد سمتم؟ چطوری رابطمونو دوباره خوب کنم؟ فکر کنم هنوز دوسش دارم

سلام دوست گرامی به سن خودتان و او اشاره نکردید. هیجان ایشان برای نزدیک شدن بیشتر به شما، نشان از اهمیت دادن به ارتباط فیزیکی دارد و زمانی که شما او را پس زدید، رفتارش متفاوت شد؛ پس این نوع رفتار نشان می‌دهد که ارتباط عاطفی اولویت پایین‌تری نسبت به ارتباط فیزیکی دارد. بنابراین این انتخاب شماست که او را انتخاب کنید تا آسیب ببینید یا خیر.

ممنون که پاسخ دادین. البته آنقدر بهم نزدیک نمیشه که بخواد آسیب بزنه و من هم اجازه نمیدم و اون قصدش آسیب زدن نیست به نظرم. نظر شما چیه یعنی اینجوری داره ابراز احساسات میکنه؟ رو در رو براش سخت بود به زبون بیاره ولی مجازی میگفت. به نظر شما اگه اومد و ازم عذر خواهی کرد و فرصت دوباره خواست بهش اجازه بدم؟ یا که بزازم وضعیت همینجوری بمونه؟

سلام من عاشق پسر خالم شدم و ما قبلا همدیگرو اصلا ندیده بودیم سه سال پیش همدیگرو دیدیم و من اول ازش خوشم نمیومد ولی بعد به شدت عاشقش شدم من سنم کمه ولی اون از من بزرگتره تا حالا خیلی به هم نزدیک نشدیم بعضی موقع ها خیلی بهم نگاه عاشقانه میکنه ولی اون قبلا دختر دیگه ای رو دوست داشت و الان هم فک کنم نمیدونم دوست داره من چیکار کنم عاشقم باشه

سلام دوست گرامی به سن خودتان و او اشاره نکردید. عاشقانه نگاه کردن، دلیل بر دوست داشتن و یا برنامه‌ای برای آینده داشتن نیست. تلاش کنید در مورد مسائل مشترک باهم صحبت کنید تا اطلاعات بیشتری درباره او بدست بیاورید.

سلام فردی از طریق راه های بالا من رو به خودش جذب کرد و الان دو سالی میگذره و من الان که دیگه نمیبینمش احساس میکنم خیلی بهش وابسته شدم و همش تو فکرشم به طوری که روند عادی زندگیم رو به هم زده ، نمیدونم حسم رو بهش بگم یا نه

سلام دوست گرامی به سن خودتان اشاره نکردید. اگر به صورت حضوری به او دسترسی ندارید، بهتر است به صورت مجازی با او صحبت کنید.

سلام من یک دخترم ک عاشق ی پسری شدم ک او چن وقت پیش ب یک دختر دیگر ابراز علاقه کرده است و من کلا نمی دانم او از من خوشش می آید یان من باید چیکار کنم خواهش میکنم چیزی بگویید

سلام دوست گرامی اشاره کردید که او به شخص دیگری علاقمند است، پس خودتان جواب خود را دادید. این عشق یکطرفه ممکن است برای شما آسیب به همراه داشته باشد؛ پس بهتر است اگر از علاقه او نسبت به خودتان مطمئن نیستید، او را رها کنید.

من پسرم و ۱۹ سالمه طرف مقابلم نیز هم سن منه من از ۱۲ سالگیم بهش علاقه داشتم ولی حسمو بهش نمیتونستم بگم که یه روز حسمو بهش گفتم و او در جواب گفت من تورو به اندازه داداشم دوست دارم.من چطوری میتونم اونو جذب خودم کنم.واقعا عاشقشم و بدون اون نمیتونم زندگی کنم.

سلام دوست گرامی به نظر می‌رسد طرف مقابل بیشتر از حد یک برادر به شما علاقه‌ای ندارد و این مسیر یک طرفه از سوی شما ممکن است به نتیجه‌ای نرسد. اما برای او علاقه خودتان را بازگو کنید مجدد و دلایل خودتان را برای انتخابش بگویید.

از این کار میتونم جواب بگیرم.الان من یه سال دوسالی میشه که ندیدمش

یعنی امکان داره هیچ علاقه ای به من نداشته باشه.یه سال دوسالی میشه که ندیدم واینکه اگه دوباره حسمو بهش بگم و دلیل اینکه چرا اونو دوس دارمو بازگو کنم میتونه یه جورایی کمکم کنه یا نه

سلام من 15 سالمه و 9 ساله عاشق یه پسری هستم که 17 سالشه چند بار هم بهش ابراز احساسات کردم ولی از من خوشش نمیاد چیکار کنم که عاشقم بشه چون خیلی دوسش دارم

سلام دوست گرامی 6 سالگی شروع احساسات شما به او بوده است؟! بهتر است کمی منطقی‌تر به این ماجرا نگاه کنید. سن شما برای این ابراز علاقه مناسب نیست. تلاش کنید به جای ابراز علاقه به او، موفقیت‌های خودتان را بیشتر کنید و به وظایفی که به سن شما مربوط است رسیدگی کنید.

سلام. من عاشق یه دختری از 4 سالگیم هستم الان 14 سالمه و طرف 1 ماه ازم کوچیک تره سالی یه بار میبینمش موقعیت پیش نمیاد بهش بگم بعضی شبا خوابش رو میبینم اخرین خوابی که دیدم بد بود ولی همشون خیلی خوب بود واقعا اگر بره از پیشم خودکشی میکنم خیلی بهش وابسته هستم میبینمش سرش توی لاک خودشه و توی گوش دوستاش حرف میزنه واقعا عاشقشم به قدری نمیتوتن سرم رو بالا منم

سلام من یه دختری ام که عاشق یه پسری شدم که در ظاهر جدیه ولی خیلی روحیه نرم و لطیف دارد و مهربون است من ۲۰ سال دارم اون ۲۸ سال دارن من بدون اون نمیتونم زندگی کنم لطفا کمکم کنید ممنون

سلام دوست گرامی برای جذب عشق ایشان شما باید تلاش کنید که از طریق غیرمستقیم به او علاقه‌تان را نشان دهید. اشاره‌ای نکردید که چگونه با او آشنا شدید تا بهتر بتوانیم به شما راهنمایی کنیم. در ضمن میزان علاقه‌ای که به او پیدا کردید، کمی غیرطبیعی است و نشان از وابستگی دارد. می‌توانید در دوره« جذب عشق از آشنایی تا ازدواج» رادیوعشق شرکت کنید.

سلام من یه دختری هستم که عاشق یه پسر شده ام که اون عجیب غریبه و چند تا ویژگی رو باهم داره مثلا هم خیلی خجالتیه که سمته دخترا نمیره هم خیلی شوخ طبعه و میدونم که از چه جور دخترایی خوشش میاد از دخترا مثل خودش که شوخ باشن خوشش میاد منم اینطور هستم اما نمیدونم چطور به این پسر رو عاشق خودم کنم و بدون اون نمیتونم ممنون میشم اگر کمکم کنید

سلام دوست گرامی شما می‌توانید در دوره «جذب عشق، از آشنایی تا ازدواج رادیوعشق» شرکت کنید تا بتوانید این جذب عشق را به طریقه صحیح و علمی آموزش ببینید.

سلام من ابوالفضل هستم 12سالمه من ی دختری رو دوست داشتمم اونم12سالش بود ازمن ولی دوماه کوچیک بود اونم میگفت دوست دارم اما بعدش بهم گفت تواخلاقت خرابه من نمیتونم با تو بمونم میشه راهنمایی کنید من واقعا عاشقشم چیکارکنم.راهی هست که برگرده؟

سلام دوست گرامی شروع دوره نوجوانی همراه با کشش به سمت جنس مخالف است. احساسات متنوع و مختلفی را تجربه خواهید کرد و یکی از آنها احساس دوست داشتن است. اما این احساسات پایدار نخواهد ماند و دائماً تغییر شکل می‌دهد. بنابراین نمی‌توانید به این مساله امید فراوانی داشته باشید که این احساس همیشه دوام خواهد داشت. همانطور که طرف مقابل شما که اول از شما خوشش می‌آمد و حالا از اخلاق شما ایراد گرفته است و کنار شما نیست.

سلام وقتتون بخیر من از یه دختری خوشم اومده دلم میخواد بهش بگم ولی میترسم چون من افغانستانیمو اون ایرانیه میگم شاید سر همین قضیه از من خوشش نیاد میخواستم راهنماییم کنید یعنی میشه کاریش کرد؟!!

سلام دوست گرامی این مساله بستگی به طرز فکر طرف مقابل شما دارد و تا وقتی عنوان نکنید نمی‌شود حدسی زد.

سلام من۲۲سالمه و عاشق پسرعموی۲۷سالم شدم به شدت بهش علاقه دارم چون به پدرش که مشکلات زیادی داره خیلی کمک میکنه اکثرا شبا خوابشو میبینم وقتی بهش نزدیک میشم تمام بدنم سفت میشه و احساس میکنم کسی رو بجز اون نمیبینم تا حالا بهش ابراز علاقه نکردم ولی اونم کاری نکرده ولی بهم بی توجه نیست ممنون میشم اگه بگین چطور میتونم بهش نزدیک بشم؟

سلام دوست گرامی برای ابراز علاقه کردن راه‌های زیادی وجود دارد که یکی از آنها راه مستقیم است. اما در این شیوه مستقیم امکان اینکه طرف مقابل شما را طرد کند و یا از چشمش بیفتید زیاد است. بنابراین شیوه‌های غیرمستقیمی وجود دارند که می‌توانید از آن طریق نزدیک شوید. برای مثال شما می‌توانید به دنبال یک صحبت مشترک بگردید. در رابطه با کار، رشته تخصیلی، یک اتفاق مشترک در فامیل، موضوعات روزمره و… در واقع شما باید ابتدا گفتگو کردن با او را تمرین کنید. برای مساله شما دوره‌ای با نام «جذب عشق از آشنایی تا ازدواج» وجود دارد که می‌توانید از آموزش آن بهرمند شوید و همراه یک مشاور در این مسیر قدم بردارید.

سلام من عاشق دختری شدم که از من 1 سال بزرگتره و من اونو شدیدا دوستش دارم و اون توجهی به من نمیکنه و من بدون اون هیچ امیدی برای زندگی کردن ندارم لطفا یک راه حل به من بدین ممنونم

سلام دوست گرامی به سن خودتان اشاره نکردید. آیا به او ابراز علاقه کردید و او بی ‌توجهی می‌کند؟ یا دورادور از او خوشتان می‌آید؟ بهتر است ابتدا شناخت‌تان را از ویژگی‌های فرد ایده‌آل او بیشتر کنید تا بدانید او به جه شخصیت‌هایی بیشتر علاقه دارد. دستاوردهای خود را افزایش دهید و برای جذب صحیح ایشان از مشاوران رادیو عشق، نوبت مشاوره دریافت کنید.

سلام و خسته نباشید بابت مطالب مفیدتون من پسری ۱۶ ساله هستم و از دختری که چند ماه از خودم بزرگ تره خوشم اومده برای اولین بار که بهش گفتم قبول نکرد و دومین بار خودمو یکی دیگه جا زدم بازم قبول نکرد چند باری به صورت تلفنی مزاحم شدم و اون فهمید بعدش هم که بهش گفتم گفت آدمهایی به من پیشنهاد دادن که شانشون از تو بالا تره و منو کوچیک کرد و میگه که با هیچ کسی نمیخواد دوست بشه هیچ نشانه ای هم از علاقش به خودم رو نمیبینم میشه لطف کنید راهنمایی کنید

سلام دوست گرامی سوال دقیقی نپرسیدید نکات مهم را در نظر داشته باشید: سن کم شما که در دوره نوجوانی هستید انتخاب شخصی که از شما بزرگتر است عدم نشانه یا علاقه‌ای از طرف مقابل تحقیر شدن از جانب طرف مقابل ابتدا مشخص کنید دلیل و انگیزه‌تان از بودن در این رابطه چیست؟ و به چه دلیلی به کسی علاقمند شدید که علاقه‌ای به شما ندارد؟ می‌توانید برای بررسی بیشتر از مشاوران رادیو عشق نوبت مشاوره دریافت کنید.

سلام من پسری ۲۶ ساله ام حدود ۵ ماه پیش با یه دختری آشنا شدم و به شدت بهش علاقه مند شدم ایشون ۵ سال از من کوچک تر هستش نزدیک ۲ ماهی تو رابطه بودیم ولی بعد یه مدت گفت من بهت حس ندارم و فقط بعنوان یه دوست ساده میتونم کنارت باشم این هم اضافه کنم از طریق چنتا از دوستان باهم آشنا شدیم به شدت بهش علاقه نشون میدادم و همه جا بهت اهمیت میدادم و خیلی کارهای زیادی کردم براش ولی اون همش حرفش همین بود که بهم حس نداره بعد از جدایی هنوز همدیگه رو میبینیم یه روز خیلی باهام خوبه ولی یه روز کاملا سرد و بی تفاوته نمیدونم چیکار باید بکنم که مهرم به دل این آدم بیفته ایشون دقیقا چند روز قبل آشناییمون یه رابطه رو تموم کرده بود که طرف مقابل رو دوست داشت ولی چون خیانت دیده بود طرف مقابل رو کنار گذاشته آیا راهی هست بتونم جدب خودم بکنم؟ ما همدیگه رو هنوز میبینیم و از طریق دوستان بیرون میریم و در ارتباطیم

سلام دوست گرامی نکته مهمی که در پرسش شما وجود دارد این است که ایشان پیش از شما با شخصی در ارتباط بودند و خیانت دیدند و بلافاصله پس از چندروز با شما وارد رابطه شدند. این مساله نشان می‌دهد که او اصلاً آمادگی شروع یک رابطه جدید را ندیده است و در ارتباط قبل آسیب دیدند. بنابراین شما در حال حاضر یکی از اشتباهاتی که نباید انجام دهید اصرار به شروع رابطه عاطفی است. نقش یک ناجی و حمایت‌گر را نیز نداشته باشید و فعلاً به او فرصت دهید تا بتواند با زخمی که خورده است، کنار بیاید.

سلام من یکیو دوست دارم ک اون دوسم نداره….یعنی یجوریه که یه روز باهام خوبه یک روز بد… میدونه دوسش دارم…برای همین کم محلی میکنه…من خودم دختریم ک خیلیا میخوان باهام باشن ولی من فقط از یک نفر خوشم میاد و نمیتونم فراموشش کنم….نمیدونم چیکار کنم چه باهاش سرد باشم چه صمیمی باهام حرف نمیزنه … ولی همیشه استوریامو چک میکنه و حواسش بهم هست…نمیفهممش خیلی مغروره ..چیکار کنم خدایی .. 19سالمه:(

سلام دوست گرامی اشاره کردید با شما صحبت نمی‌کند، اما یک روز با شما خوب است یک روز بد، این مساله یک تناقض است. بالاخره باهم در ارتباط هستید یا خیر؟ اگر ارتباط شما از طریق فضای مجازی باشد و شما از این طریق به او علاقمند شدید، بهتر است کمی واقع‌بینانه‌تر به این ماجرا نگاه کنید. تا به حال از خودتان پرسیدید که جذب کدام ویژگی‌های شخصیتی در ایشان شده‌اید؟ چقدر ایشان را می‌شناسید؟ اینکه رفتار یک فرد را نمی‌فهمید، یعنی شناخت‌تان از او بسیار کم است. چون اطلاعات کمی از خودتان و نوع آشنایی گفتید، راهنمایی خیلی کلی است. بهتر است برای بررسی و یاد گرفتن شیوه صحیح جذب عشق، از مشاوران رادیو عشق نوبت مشاوره دریافت کنید.

من خیلی عاشق یه دخترم من 14سالمه و اون 16 او با من سرکوچه از مدرسه میومد من باهاش سر صحبت را باز میکردم و او گاهی اوقات پاسخ طولانی می‌داد و با من حرف میزد بعد از مدتی دیگه جوابم را نمی‌داد من خیلی دوستش دارم لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست گرامی سن هردوی شما پایین است و سن 14 سالگی برای انتخاب یک شریک عاطفی بسیار سن پایینی است. اگر شما بتواند موفقیت‌هایی کسب کنید، خصوصا درباره درس و در آینده درباره دانشگاه و شغل، می‌توانید نظر ایشان را به خودتان جلب کنید. اختلاف سنی شما نیز مساله ساز است. چون شما درگیر یک هیجان شدید که مختص به سن شماست.

سلام من کسی را دوست دارم اما نمیخواهم با او دوست شوم ومن کسی را که دوست دارم و اما او مرا دوست ندارد ولی در اینستاگرام مرا فالو میکند و به استوری هایم نگاه میکند و درواقع توجه نشان میدهد اما من میخواهم او از من دور شود لطفا راهنمایی کنید

سلام من عاشق پسر داییم شدم البته من ۱۷ سالمه اون ۲۴ می دونم فاصله هامون زیاده ولی واقعا دوسش دارم من دوسالی میشه دوسش دارم اوایل توجه نمی‌کرد ولی بعد بهم از واتساپ پیام داد و ما خیلی البته پیام که نه بگه سلام خوبی من چالش گذاشته بودم به اون جواب داد بعد یکم مغروره ولی ما بعد از اون حرف زدیم بعضی موقع اتفاقی مشروب می‌خورد ولی خیلی کم وقتی مست میشد به من پیام میداد الان من از کجا بفهمم عاشقمه یا نه

سلام دوست گرامی سن شما اوج سن نوجوانی است که در آن هیجانات زیادی وجود دارد که یکی از این هیجانات احساس علاقه به یک جنس مخالف است. روال پیام‌ها دادن‌های ایشان نشانه‌ای از علاقه ندارد، او هم مثل هر مخاطب دیگری وقتی چالش گذاشتید، به شما پاسخ داد. پیام زمان مستی، نشانه علاقه نیست.

سلام خسته نباشید من ۱۶ سالمه و به پسری ۲۳ ساله علاقه مندم و متاسفانه از علاقه من نسبت به خودشون باخبر هستن قبل از اینکه بفهمن خیلی بهم اهمیت میدادن و بهم نگاه میکردن ولی از وقتی فهمیدن خیلی اذیت میکنن من نمیدونم دوستم داره یا ن خیلی دوست دارم بدونم ولی اصلا کاری انجام نمیدن که بشه فهمید گاهی وقتا کاری میکنن که احساس میکنم دوستم داره و بعضی وقت ها هم برعکس به نظرتون باید فراموشش کنم یا کاری کنم که بهم علاقه مند بشه؟

و اینم اضافه کنم اون پسر ی روز عاشق ی نفر بوده و شکست سختی خورده و به خاطر همین انتقام کاری که اون دختر باهاش کرده رو با دختر های دیگه انجام میده و مطمئنن خیلی سخت عاشق میشه حقیقت و مشکل اصلی من اینه که اون میتونست با من هم این کار رو بکنه ولی بهم گفت خودتو خراب من نکن نمیدونم باید چیکار کنم چون خیلی دوستش دارم و نمیتونم فراموشش کنم لطفا راهنماییم کنید که چه جوری بهش ثابت کنم دوسش دارم یا چجوری فراموشش کنم😔

سلام ببخشید من ۱۵ سالمه و چند وقتی هست که حس می کنم از یه پسر یه فامیل دورمون می شه خوشم میاد ولی خب من آدم مغرور و خجالتی هستم و یه مسئله دیگه ای هم که هست این که خب اون خونشون تو بیرجند و من تو تهران و پسره خیلی درس خون و خوبی هستش یعنی اینکه باهاش در ارتباط نیستم و واقعا نمی دونم که از من خوشش میاد یا نه باید چیکار کنم که لااقل ببینم از من خوشش میاد یانه که اگر نمی یاد فراموشش کنم چون من خوشبختانه وابستگی زیادی به کسی ندارم

سلام دوست گرامی دلیل اینکه به او علاقه پیدا کردید چیست؟ سن شما پایین است و در سن نوجوانی امکان اینکه شما از نظر احساسی به شخصی حسی پیدا کنید طبیعی است بهتر است طبق آنچه گفتید که او فرد درسخوانی است، شما نیزدستاوردهای تحصیلی خودتان را بیشتر کنید تا برای او جذاب‌تر باشید.

سلام من ۱۵ سالمه و پسری که بهش علاقه دارم ۲۰ سالشه اون پسر داییمه با یه نفر دوس شدم تا از سرم بپره ولی فایده نداشت خب اون یکی دیگرو میخواد من بهش غیر حضوری ابراز علاقه کردم ولی گفت که من بچه ام و منو مث یه خواهر دوست داره تو رو خدا بگید چیکار کنم دارم دیوونه میشم. تو جمع های خانوادگی باهام حرف میزنم میگه می‌خنده ولی مثل یه بچه باهام رفتار می‌کنه اصن جزو آدم بزرگا حسابم نمیکنه من خودم کوچیک نیستم، قدم بلنده، کاملا به بلوغ ذهنی و بدنی رسیدم ولی اون فک میکنه که من بچم همش تو فکرشم خوابش رو میبینم هرکاری میکنم تا خوشحال باشه من بار ها نشون دادم که دوسش دارم ولی نشد یه راه حل بهم بدین لطفا

سلام دوست گرامی شما در دوره نوجوانی قرار دارید و هویتی مابین کودکی و بزرگسالی برای‌تان درحال شکل‌گیری است. یکی از چالش‌های این دوره سنی، عاشق شدن زودهنگام است که شما حاضر هستید هرکاری برای او انجام دهید تا به شما توجه کند. بلوغ ذهنی که اشاره کردید در سن شما رخ نمی‌دهد و دائماً درحال تکمیل و رشد این بلوغ هستید. برای اینکه علاقمندی خود را مدیریت کنید و او شما را به چشم یک بزرگسال ببیند، قدم اول این است که برای زندگی‌تان هدف داشته باشید قدم دوم این است که علاقه خود را به صورت مستقیم به ایشان ابراز نکنید و از راه‌حل‌های اشتباهی که در گذشته انجام دادید، دست بکشید. برای راهنمایی بیشتر می‌توانید از مشاوران رادیوعشق، وقت مشاوره دریافت کنید.

سلام من ۱۴ سالم است و اون هم همینطور…برای گفتن حسم بهش اقدامی نکردم…دلیل علاقه مندی من داشتن چهره زیبا و داشتن شخصیتی با اراده قوی است…فکر نکنم از سر خجالت خودش رو پنهان میکنه چون یه مدتی با من خوب بود و با هم سر یک موضوعی حرف می زدیم(البته تو همن سوپر مارکت)بعد یه مدتی هروقت میخوام سر صحبت رو باز کنم دیگه جواب های کوتاه میده و حتی به من نگاه نمیکنه((از مدتی این جوری شد که آن رو با ۳ پسر بیرون دیدم (فقط یه بار که چند بارم خودشون ۲ نفری اودن سوپر مارکتش و همینطورجلوی مادرش با هم حرف میزدن٬میت سم با یکی از اون پسر ها رابطه داشته باشه و دلیل این که با من حرف نمیزنه همین باشه))… خیلی ممنون میشم کمکم کنید دلم واقعا از این دلتنگی سیره💔.

راستی این رو اضافه کنم که با اون پسر فقط یک بار بیرون رفته تا اونجایی که دیدم (هر روز ریز نظرش دارم)

سلام دوباره یه چیزی رو اضافه کنم که هروقت که نزدیکشم نگاهم نمیکنه ولی مثلا یه پیادرو باهاش فاصله دارم نگاه میکنه لطفا سریع جواب بدید خیلی خیلی ممنونم که کمک میکنید

سلام مطالبتون خیلی خوب بود میخواستم بگم من سن کمی دارم‌ولی عاشقم راستش من ۱۴ سالمه و طرف مقابلم ۱۵ سالشه راستش بابت سنم خیلی مسخرم میکنه ولی من هیچ اعتقادی به سن ندارم . من هر روز تو فکرشم ولی فک میکنم که من هیچ وقت تو فکرش نیستم شبا تا صبح بیدارم راهمون هم خیلی دوره شاید سالی ۳ هفته ببینمش بهش پیامم میدم با بی حوصلگی جواب میده یا با هر بهونه ای منو میپیچونه نمدونم چیکار کنم بهم علاقه پیدا کنه لطفا راهنماییم کنید. ممنون

سلام دوست گرامی از لطف و بازخورد مثبت شما سپاسگزاریم. مساله سن در علاقه اتفاقا بسیار مهم است. سن 12 تا 18 سالگی که دوره نوجوانی است، دوره‌ای پر از هیجانات مختلف است که یکی از اتفاقاتی که در آن می‌افتد تمایل به جنس مخالف است. اینکه ایشان به شما توجهی ندارد و یا دائما از شما فرار می‌کند نیز یکی از همین نشانه‌های دوره نوجوانی است که هیجاناتش باعث می‌ود که تمایلی به شما نداشته باشد. شما می‌توانید با تمرکز روی دستاوردهایی مانند درس، مهارت آموزی و سپس داشتن شغل توجه او را به خود جلب کنید.

اممم.سلام ببخشید میشه به چیزایی که من میگم هم یه جوابی بدید خیلی ممنون میشم.

سلام،من یه دخترم ۲۲ سالمه و حدودا یه ماهه با اقایی اشنا شدم ۲۶ ساله،چند باری باهم قرار داشتیم ،اوایل خیلی بهم محبت میکرد احساس میکنم داره از قانون جذب استفاده میکنه برای نزدیکتر کردن من بخودش و منم واقعا دارم احساس میکنم نسبت به این فرد حس پیدا کردم و دلم میخاد بیشتر باهاش وقت بگذرونم،چجوری میتونم منم مثله خودش جذبش کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوست گرامی چیزی به اسم قانون جذب وجود ندارد و از نظر علمی کاملاً رد شده است. راه‌های صحیح و علمی جذب عشق، مسیر دیگری است که می‌توانید با دریافت مشاوره از آن استفاده کنید و یاد بگیرید.

سلام من یک پسر هستم و تقریبا ۳ سال هست که یک دختر را دوست دارم و چند وقت هست که میخواهم سر بحث را با او آغاز کنم تفرقه میرود و نگاهش را از من قایم میکند او در یک سوپرمارکت کار میکند لطفا سریع جواب دهید

سلام دوست گرامی جزییاتی که بیان کردید بسیار محدود است چندساله هستید؟ ایشان چندساله هستند؟ آیا تابحال اقدامی برای گفتن این علاقه انجام داده‌اید؟ دلیل علاقمندی شما به ایشان چیست؟ و آیا ایشان از سر خجالت خود را مخفی می‌کند و یا دوست ندارد وارد رابطه شود؟ مخالفتی اعلام کرده است؟ برای بررسی و نشان دادن این علاقمندی به ایشان باید این جزییات را داشته باشیم که راهنمایی کامل تری ارائه کنیم.

سلام با اینکه من سنم برای اینکه بیام اینجا و دنبال جواب بگردم سنم کم است امامن معتقدم که عشق سن و سال نمیشناسد ولی من 14 سال سن دارم و اون هم همینطور . برای گفتن حسم بهش اقدامی فعلا نکردم دلیل علاقه مندی من به اون هم چهره زیبا و شخصیتی با اراده قوی هست که هیچ دختری من با این مشخصات ندیدم. فکر نکنم از سر خجالت خودش رو مخفی کنه چون توی خونواده بر جمعیت هست و هر روز توی مغازش با کلی ادم سرو کله داره ولی چند وقت بیش اون با من رابطه صمیمانه ای داشت مثلا سر یک موضوعی باهم حرف میزدیم و اون به من نگاه میکرد ولی الان بعد از یه مدت برعکس شده به من نگاه نمیکنه و جواب های کوتاه میده وقتی باهاش سر بحث رو باز میکنم.

در ضمن این ها رو هم کامل کنم که یه بار میخواستم برم بیششون ولی اون رو یهو دیدم توی محله من با 3 یسر بیرون است ولی انها را به مغازه اش برد و یه مادرش هم آنهارا نشان داد.(میترسم با یکی از انها رابطه داشته باشد و به علت همین از من دوری میکند) (هروقت هم بیشش میروم صدام خود به خود اروم میشه و یه حس استرسی دارم موقع حرف زدن باهاش)

سلام من یک پسر هستم یه دختری رو دوست دارم که توی سوپرمارکت کار میکنه و فکر کنم یه مدتیه متوجه حس من شده و از وقتی متوجه حس من شده سرد رفتار میکنه خواهش میکنم به من یه راهنمایی بکنید که چیکار کنم که با من ارتباط بگیره لطفا جواب بدید ممنونم.

سلام دوست گرامی به سن خودتان اشاره نکردید و اینکه به چه علتی به او علاقمند شده‌اید؟ اطلاعاتی که به آنها اشاره کردید کم است. اگر متوجه رفتارهای شما شده است و رفتار سردی انجام می‌دهد، ممکن است این شیوه شما که صرفاً نگاه کردن است، برایش خوشایند نباشد. بهتر است اگر تصمیم جدی برای این آشنایی دارید، پیشقدم شوید و مستقیما و یا از طریق خانواده با ایشان صحبت کنید.

سلام…مدتیه که کسی رو دوست دارم ی رفتارایی می کنه که نمیدونم اونم به من علاقه داره یا نه بیشتر با تلگرام باهم صحبت می کنیم…فامیل دورمون هستش چیکار باید بکنم؟

سلام دوست گرامی اطلاعاتی که نوشتید، بسیار کم است. برای بررسی بیشتر و اینکه مشخص شود آیا ایشان به شما علاقه ای دارد یا خیر، بهتر است وقت مشاوره بگیرید.

عالللی واقعا مرسی

سلام من حدود یکسالی میشه دوستش دارم ۱۶سالمه یه هفته ای هست دیگه احساسش نمیکنم فک میکنم دیگه حسی بهش ندارم با وحود اینکه اونم خیلی دوسم داره ولی خب هیچ رابطه ای توی گوشی باهم نداریم شمارشم دارم فقط استوری های هم رو میبینیم میشه بفرمایید چرا این حس رو میکنم ولی واقعا نمیخوام از دستش بدم نمیخوام چون دوسم داره منم دوسش دارم یه حس خیلی بده از تو فکرشم حتی یه لحظه بیرون نمیام لطفا راهنماییم کنید خواهش میکنم

سلام دوست گرامی دلیل این حس شما، سنی است که در آن قرار دارید، در واقع شما نوجوان هستید و این تناقضات برای سن شما طبیعی است. اما راهکار این است که تا وقتی به ثبات برای احساسات خود نسبت به دیگران نرسیدید، روی روابط عاطفی خود حساب جدی‌ای باز نکنید.

آدرس: تهران، پونک، نبش بلوار پونک، پلاک 2، طبقه سوم، واحد 6

تلفن پشتیبانی:02146015870

رزرو نوبت مشاوره

انجمن روانشناسی آمریکا

سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران

سازمان بهزیستی ایران

انجمن روانشناسی ایران

 

یادگیری زبان انگلیسی […]تاریخ : ۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۹بازدید : 3799موضوع :

آموزش رایگان زبان انگلیسی […]تاریخ : ۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۹بازدید : 4367موضوع :

Best sources of love and relationship from all […]تاریخ : ۰۳ / ۰۷ / ۱۳۹۹بازدید : 1964موضوع :

فال عشق واقعی وازدواجتاریخ : ۰۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷بازدید : 36294موضوع :

کانال مشاوره خانوادهتاریخ : ۰۲ / ۰۶ / ۱۳۹۷بازدید : 4225موضوع :

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

علائم عاشق شدن پسرانتاریخ : ۱۳ / ۰۵ / ۱۳۹۷بازدید : 9349موضوع : جذب عشق

 باید ها و نباید ها برای […]تاریخ : ۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۵بازدید : 19359موضوع :

چگونه شخصی را که به ما علاقه ای ندارد به خود جذب کنیم

هرگاه شخصی در مورد موضوعی بسیار فکر کند به مرور زمان به آن موضوع جذب شده و بیشتر فکرش را مشغول می کند. شرکت های بزرگ این واقعیت را متوجه شده اند و به همین دلیل همیشه شما را در معرض تبیلغات گسترده ی خود قرار می دهند.

تکرار باعث می شود ضمیر ناخودآگاه اعتقادات و اندیشه های جدید را به خود جذب کند. به عبارت دیگر اگر موضوعی جالب به اندازه ی کافی تکرار شود هر شخصی ممکن است به آن جذب شود.

اما این موضوع چه ارتباط با جذب کردن شخصی دارد که به ما علاقه مند نیست؟

در حقیقت اگر بدانید چگونه فکر دیگران را به خود مشغول کنید و موفق شوید کاری کنید که شخصی بیشتر اوقات به شما فکر کند دیگر تنها چند قدم با عاشق کردن وی فاصله خواهید داشت حتی اگر اصلا به شما علاقه ای نداشته باشد.

عشق چیزی نیست به جز شرایطی که شخص نسبت به شخص دیگری وسواس فکری پیدا کرده و همیشه به وی فکر کند. اگر می خواهید شخصی که به شما علاقه ای ندارد را به خود جذب کنید باید یاد بگیرید چگونه ذهن وی را به خود مشغول کنید.

جذب کردن شخص که به شما علاقه ندارد به معنی اشغال کردن ذهن و تفکرات وی است.

اگر به دنبال یافتن راهی برای موضوع جذب کردن فردی که به ما علاقه ای ندارد هستید باید توجه کنید جذابیت را با جلب توجه اشتباه نگیرید. جلب توجه ی دیگران برای چند لحظه بسیار آسان است. می توانید با انجام یه کار خاص یا حتی کاری احمقانه توجه ی دیگران را به خود جلب کنید اما وقتی وی به خانه بازگشت دیگر شما را به خاطر نخواهد داشت.

بر اساس روانشناسی جذب یک جذابیت عالی وقتی صورت می گیرد که توجه ی دیگران را به شکلی به خود جذب کنید که شخص مورد نظر حتی وقتی از پیش وی رفتید همچنان فکرش مشغول شما باشد.

فرایند جذابیت با جلب توجه ی هدف شروع می شود، اما نه به هر شکلی. برای جذب کردن فردی که به ما علاقه ای ندارد باید طوری این کار را بکنید که شخص مورد نظر متوجه شود شما ویژگی هایی دارید که خود به شدت به آن ها نیاز دارد. در چنین شرایطی حتی اگر آن شخص به شما علاقه این نیز نداشته باشد به شما جذب خواهد شد.

بر اساس روانشناسی جذب هر شخصی در دنیا، آرزوی داشتن یک سری خصوصیت ها را دارد و اگر شخصی آن ها را داشته باشد به شدت به وی جذب خواهد شد. مثلا بعضی خانم ها به مردان بلند پرواز و جاه طلب جذب می شوند زیرا این ویژگی نشان می دهد این مرد می تواند روزی برای خودش کسی شود. بعضی مردها نیز به خانم هایی جذب می شوند که تقاضا برایشان از طرف دیگر مردان زیاد باشد زیرا باعث می شود احساس کنند موقعیت خیلی بالایی دارند. اگر شخصی به شما علاقه ای ندارد دلیل آن این است که ویژگی به او نشان نداده اید که مورد نیازش باشد که این نکته در موضوع جذب کردن فردی که به ما علاقه ای ندارد بسیار مهم است.

قبلا از اینکه تلاش کنید توجه شخصی را به خود جلب کنید اول اطلاعات کافی در مورد او بدست آوردید؛ هر چیزی که ممکن است اون را تحت تاثیر قرار دهد.

آیا اعتماد به نفس او را تحت تاثیر قرار می دهد؟

آیا شهرت باعث می شود تحت تاثیر قرار بگیرد؟

آیا مهربانی وی را تحت تاثیر قرار می دهد؟

آیا قدرت باعث می شود تحت تاثیر قرار بگیرد؟

همانطور که فاروق رضوان در کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم می گوید “بزرگترین اشتباهی که انسان ها معمولا مرتکب می شوند این است که همیشه سعی می کنند از یک قانون کلی برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران استفاده کنند بدون اینکه متوجه باشند چیزی که شخصی را تحت تاثیر قرار می دهد ممکن است دیگری را تحت تاثیر قرار ندهد”.

تبدیل کردن جذابیت به وسواس فکری

برای موضوع جذب کردن فردی که به ما علاقه ای ندارد در آغاز باید سعی کنید تا آنجا که توانتان است در دسترس باشید در نتیجه می توانید مطمئن باشید که فراموش نمی شوید. به یاد داشته باشید که بر اساس روانشناسی جذب مبارزه ی حساسی برای جلب توجه افراد وجود دارد و چیزهای دیگر بسیاری وجود دارد که برای بدست آورد توجه شخص مورد نظرتان با شما در رقابت هستند.

تنها نباید در دسترس باشید بلکه باید سعی کنید همیشه ویژگی های تاثیر گذار خود را نشان دهید آن هم هر زمان که با آن شخص مواجه می شوید. اینکار را تا زمانی که به شما علاقه ای ندارد ادامه دهید.

برای جذب کردن فردی که به ما علاقه ای ندارد وقتی هدف آرام آرام به شما جذب شد و عادت کرد شروع به فرستادن سیگنال های ترکیبی کنید. مثلا یک روز خود را علاقه مند نشان دهید و روز دیگر زیاد به وی محل نگذارید.

وقتی چنین سیگنال های ترکیبی را ارسال می کنید بر اساس روانشناسی جذب شخص مورد نظر متعجب می شود که آیا شما واقعا وی را دوست دارید یا خیر. اگر موفق به انجام اینکار شدید به خودتان تبریک بگویید زیرا توانستید ذهن وی را مشغول کنید. در واقع یاد گرفته اید چگونه فکر دیگران را به خود مشغول کنید.

همینطور به ارسال سیگنال های ترکیبی ادامه دهید تا شخص مورد نظرتان بیشتر و بیشتر به شما فکر کند. وی بعد از مدتی به جایی می رسد که نبود شما برایش بسیار سخت می شود و در نتیجه دیگر او است که به دنبال شما راه می افتد.

علاقه مند کردن و جذب دیگران حتی اگر فرد مورد نظر هیچ علاقه ای به ما ندارد به هیچ وجه غیر ممکن نیست اگرچه گاهی اوقات به تلاش و پشتکار بسیار نیاز دارد.

البته در جذب کردن فردی که به ما علاقه ای ندارد باید به این موضوع نیز اشاره کرد که تکنیک سیگنال های ترکیبی فقط یک تکنیک از صدها تکنیکی است که برای جذب افرادی که به ما علاقه ندارند مورد استفاده قرار می گیرد. بسیار از این تکنیک ها بر اساس تیپ شخصیتی طرف مقابل و نحوه منحصر به فرد رفتار با آن شخص استفاده می شود. به همین دلیل ارائه یک تکنیک کلی که در همه شرایط مناسب باشد کار بسیار دشواری است.

اما نگران نباشید اگر قصد شما برای جذب فردی که به شما علاقه ندارد و یا قبلا با شما در رابطه بوده و اکنون از شما فاصله می گیرد جدی است و مطمئن هستید طرف مقابل تان واقعا ارزشش را دارد می توانید به شماره زیر از طریق تلگرام پیام ارسال کنید.

شما می توانید جزیئات رابطه خود را با تیم روانشناسی نوین بینش در میان بگذارید تا بر اساس رابطه و مشکل منحصر به فرد خود راهکارها و تکنیک های بیشتری بیاموزید. تیم روانشناسی نوین بینش به صورت ۲۴ ساعت آماده پاسخگویی به پرسش های شما دوستان عزیز است.

شماره واتس آپ: ۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

کارشناس روابط عمومی تیم نوین بینش

برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

چگونه دیگران را دلتنگ خود کنیم 

چگونه کسی را که دوست داریم عاشق خود کنیم

مشاوره با روانشناس به صورت رایگان در تلگرام

جذب پسران به خود ( تضمینی)

 آخرین تلاش برای برگرداندن عشق از دست رفته

۴ حرکت ساده برای بازگشت به رابطه تمام شده 

برگرداندن مرد به رابطه

استراتژی nlp برای ایجاد عشق

معرفی کتاب

novinatlas 1706 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های novinatlas

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

var _paq = window._paq || []; /* tracker methods like “setCustomDimension” should be called before “trackPageView” */ _paq.push([‘trackPageView’]); _paq.push([‘enableLinkTracking’]); (function() { var u=”//novinbinesh.com/analytics/”; _paq.push([‘setTrackerUrl’, u+’matomo.php’]); _paq.push([‘setSiteId’, ‘3’]); var d=document, g=d.createElement(‘script’), s=d.getElementsByTagName(‘script’)[0]; g.type=’text/javascript’; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+’matomo.js’; s.parentNode.insertBefore(g,s); })();

برای دسترسی بهتر, راحت تر و سریع تر به سایت ما می توانید وب سایت ما را بوکمارک کنید .

برای مطالعه بهترین منابع روانشناسی عشق و بهبود رابطه ما به شما وبسایت نوین بینش را معرفی می کنیم.

    -یک زن هرگز از ابراز عشقهای مرد زندگیش خسته نخواهد شد . به زبان آوردن دوستت دارم موجب می شود که زن به عشق واقعی مرد زندگیش پی ببرد و آن را احساس کند . -یک زن به دریافت عاشقانه چند شاخه گل ، هدایای کوچک و ابراز عشقهای بی اختیار ، عشق می ورزد .     -زمانی که مردی به زنی چند شاخه گل تقدیم می کند و یا یادداشت های عاشقانه اش را نثارش می دارد ، به آن زن اجازه می دهد تا بداند تا چه اندازه منحصر به فرد است . -وقتی زنی عاشق می شود ، احساس زیبایی و زنانگی در او به چندین برابر می رسد . -نوازش یک زن به او قدرت و انگیزه برای زندگی کردن می بخشاید . -یک زن همیشه دوست دارد از عشق همسرش نسبت به خودش مطمئن شود . -پیش از اینکه زنی قادر به احساس عمیق برقراری رابطه جسمانی باشد ، به احساس عشق ، نوازش و ملاطفت نیاز دارد . -زنان ابتدا کیمیای روح و عاطفه را احساس می کنند و بعد به کیمیای جسم پی می برند . -لحظاتی که مرد ، دستهای زنی را در دست می گیرد و او را لمس می کند ، لحظاتی هستند که زن به آنها عشق می ورزد . -هدف یک زن در برقراری رابطه جسمانی ، شور شهوانی نیست. بلکه مقصود او لذت بردن از صمیمیت ، عشق و ملاطفت در کنار شور جسمانی است . -هنگامی که زنی بداند فقط اوست که راه به قلب شریک زندگیش دارد ، در عرش سیر خواهد کرد . -یک زن هرگز مشکلاتش را دسته بندی نمی کند ، در صورتی که زمانی که غمگین و ناراحت باشد ، تمامی مشکلاتش از کوچک و بزرگ به دلش هجوم می آورند . -یک زن هنگامی سکوت می کند که دردهای نهفته در دلش بسیار عمیق است و یا اینکه به مرد مقابلش آنقدر اعتماد ندارد که سخن دل با او بگوید . -وقتی مردی با دلسوزی و توجه به مشکلات زن گوش می سپارد و از ارائه راه حل می پرهیزد ، احساس عشق و بلوغ را در او دو چندان می کند . -مردان و زنان در برابر فشارهای عصبی واکنش های متفاوتی از خود نشان می دهند . دراینگونه مواقع زن نیازمند نزدیکی و درک طرف مقابلش می باشد ، در صورتی که مرد به تنهایی احتیاج دارد . -هنگامی که اظهارات و اعمال زنی بیهوده تلقی می گردد ، او برای مطرح شدن شروع به ابراز نظریات مخالف و عدم توافق می کند . -به جرات می توان گفت به جز در موارد انگشت شماری ، هیچ چیز بیش از سخن گفتن بر علیه یک زن به او آسیب نمی رساند . -زن درست مثل یک موج است ، به هنگامی که عشق در قلبش به ظهور می نشیند ، اعتماد به نفسش در حرکتی مواج به اوج می رسد . -هنگامی که موج احساسات یک زن به اوج می رسد ، به هیچ عنوان محدودیتی در ارائه عشق نمی بیند . -مردها همواره باید بدانند که هر گاه زنی رنج و عصبانیت خود را بیرون بریزد و آشکار نماید ، احساس آسایش و آرامش بیشتری می کند . -این نکته را به خاطر بسپارید که هر گاه زنی در اوج فوران خشم و غم قرار گرفته باشد ، به هیچ عنوان تقصیری را به گردن نمی گیرد . -وقتی زنی از موضوعی می رنجد ، مرد باید ضمن همدردی با او نشان دهد که برای غم او نگران است ، سپس سکوت اختیار کند تا آن زن بتواند احساس همدردی اش را حس کند . -دردناک ترین مسائل برای بعضی از زنان ، عدم پذیرش ، قضاوت نادرست و ترک شدن است ، چراکه امکان دارد این باورها در عمق ضمیر ناخودآگاهشان آنان را به سوی این تصور نادرست سوق دهد که لیاقتشان بیش از این نیست . -ماهیت یک زن ، درخواست تایید امور است . -در صورتی که مردی در مقابل پیشنهادات یک زن از خود مقاومت نشان دهد ، زن با این حال که مفهوم این مقاومت را درک می کند ، اما هیچ گونه توجهی به آن نشان نمی دهد . ولی در این زمان احساس می کند که مرد به او احترام نمی گذارد . -بسیاری از زنان به این علت که نمی خواهند کسی ایشان را نیازمند بداند ، نیازهایشان را انکار می کنند . -حتی در صورتی که زنی بپندارد نیازها و خواسته هایش برآورده نخواهند شد ، اجتناب از بیان آنها و قصد انجام دادن تمام کارها به تنهایی ، اشتباه بزرگی است . -یک زن باید بیاموزد که چطور نیازها و تمایلات خود را بدون نکوهش و یا تزلزل ابراز دارد و این نکته از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است . -امروزه بسیاری از زنان از اینکه عشق می ورزند ، اما در عوض چیزی دریافت نمی کنند ، رنج می کشند ، آنان به دنبال وقفه ای می گردند تا در این زمان تنها به خود بیندیشند و توجه کنند و در خلال آن وجودشان را بهتر کنکاش و کشف کنند . -یک زن جوان در اوج جوانی مایل است برای برآوردن تمایلات شریک زندگیش خودش را فدا کند . -یک زن بطور ذاتی از توانایی نامحدودی در شاداب ساختن دیگران برخوردار است .اما وقتی آن زن لبخند می‌زند ، لبخندش به این معنا نیست که در اوج شادابی و خوشحالی قرار دارد . -همیشه زنان به همان اندازه ای که در توان دارند . بخشش می کنند و در این زمان به خاطر می آورند هنگامی که آنان به بخشش نیاز داشتند ، تا حدودی کمتر از این اندازه ، به ایشان بخشیده شده است. -اغلب زنان با آنچه همسرشان می خواهد به راحتی موافقت می کنند ، اما این کار به این معنا نیست که خواسته همسرشان دقیقا همان باشد که آنان می خواهند . -یک زن ، هرگز به کارهای خودش و همسرش امتیاز نمی دهد ، بلکه شوهرش را آزاد می گذارد و تصور می‌کند او نیز به همین ترتبیب آزادش گذاشته است . -وقتی زنی به ثبت امتیازات می پردازد ، ممکن است موضوع بسیار کوچکی در نظرش به اندازه امری بسیار بزرگ به شمار آید . پس امکان دارد یک شاخه گل سرخ بتواند برای شما امتیازات فراوانی به همراه داشته باشد. -یک احساس پنهان در درون زن به او می گوید نمی خواهم خواسته هایم را برایش بگویم ، اگر عشق او به من واقعی باشد ، خودش از نیازهایم مطلع می گردد . -مردان و زنان باید به خاطر داشته باشند که همسرشان به هیچ عنوان خود بخود از نیازهایشان ، مطلع نیست . -زنان نمی پسندند که شوهرانشان ، برآورده ساختن نیازهایشان را به دست فراموشی بسپارند . به همین علت ، دست از نق زدن بر می دارند و به حمایت شوهرانشان می پردازند . -یک زن باید احساس کند که مورد احترام قرار گرفته و به بهترین وجه در خاطرها می ماند . در این صورت نادیده گرفته شدن برایش همچون امری است که دربخش انتهایی فهرست شخصیتش قرار می گیرد .  

  یکی از بحث‌های داغی که این روزها نقل بعضی از محافل شده و نسبت به آن اظهارنظرهای متفاوتی می‌شود، محدوده سنی ازدواج جوانان است. این سن برای دخترها 16 تا 18 سال و برای پسرها 19 تا 21 سال ذکر می‌شود…      در حالی که از دیدگاه روان‌شناسی، ازدواج کردن در سنین یاد شده قابل‌تامل است. برای بررسی این موضوع و نقد اینکه آیا نوجوانان در این سنین قادر به اداره یک زنگی مستقل هستند یا خیر نظرات دکتر سیدعلی احمدی ابهری، روان‌پزشک و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران را جویا شده‌ایم که می‌خوانید.   سوال: آقای دکتر! آیا تنها با رسیدن به بلوغ جسمانی، می‌توان از عوامل دیگری که در شروع یک زندگی مشترک نقش دارند چشم‌پوشی کرد؟ از نظر ما سن ازدواج باید مبتنی بر سه اصل بلوغ جسمانی، بلوغ روانی و بلوغ اجتماعی باشد. منظور از بلوغ جسمانی دوران توانمندی فرد از نظر تولید مثل است که برای دختران از حدود سنین 12 تا 14 سالگی و در پسران از حدود 14 تا 16 سالگی شروع می‌شود. بلوغ روانی، عنوانی است که روان‌پزشکان از آن تحت عنوان رشد شخصیت نام می‌برند. از لحاظ حقوقی نیز بلوغ روانی با عنوان رشد شناخته می‌شود. اما اختلافی که ما با حقوقدانان در این زمینه داریم این است که حقوقدان‌ها به حداقل کفایت می‌کنند و معتقدند فقط کافی است فرد توان تشخیص مصالح خود را داشته باشد ولی عقیده روان‌پزشکان و اصولا مکاتب روان‌شناختی بر این است که فرد باید از لحاظ شخصیتی، توانمندی، پختگی و رشد به مرحله‌ای برسد که نه تنها نسبت به خود شناخت کافی پیدا ‌کند و بتواند مصالح خود را تشخیص بدهد بلکه نسبت به فردی که در نظر دارد با او ازدواج کند نیز شناخت کافی به‌دست آورد. سوال: و منظور از بلوغ اجتماعی چیست؟بلوغ اجتماعی به معنی توانمندی لازم برای اداره امور خانواده، همسر و فرزندان است. این امر، مستلزم برآورده‌شدن نیازهای اقتصادی، بهداشتی،‌ علمی، آموزشی و… برای گذراندن زندگی است تا فرد بتواند با آن، مسکن و حداقل نیازهای خانواده را تامین کند. سوال: خصوصیاتی که ذکر کردید معمولا در چه سنی به‌دست می‌آید؟بستگی به فرد دارد. یک فرد ممکن است در سن 20 سالگی زمینه‌های فوق را یکجا و کامل پیدا کند. در حالی که فردی دیگر در سنین بالاتر هم نتواند به آنها دست یابد. در مورد خانم‌ها هم به همین شکل است. یک دختر جوان ممکن است در سن 14 تا 15 سالگی به رشد کامل جسمانی رسیده باشد اما رشد روانی و شخصیتی او کامل نشده و توانایی ایجاد یک رابطه درست با همسر، فرزند، اطرافیان خود و از جمله خانواده جدیدی که با او پیوند می‌خورد یعنی خانواده شوهر را نداشته باشد. در این صورت تبعات آن نه تنها به فرد و خانواده بلکه به جامعه هم کشیده می‌شود. جامعه‌ای که نیازمند افراد فعال، آگاه، پخته و توانمند است. بنابراین ما فقط سن را ملاک اولیه و اصلی برای تشکیل خانواده یا ازدواج قرار نمی‌دهیم. البته به این نکته هم باید اشاره کنم که خرده‌گیری و سخت‌گیری و اینکه افراد فکر کنند ابتدا باید همه امکانات را فراهم و تمام دوره‌های تحصیل را طی کنند، شغل پردرآمدی داشته باشند و بعد ازدواج کنند را تایید نمی‌کنیم. صحبت ما در مورد حداقل‌هاست. اگر فرد بتواند به توانمندی‌های شخصیتی، اجتماعی، اقتصادی و… برسد، می‌تواند ازدواج کند که این اتفاق می‌تواند در شروع دهه سوم زندگی باشد که بسیار هم مطلوب است. البته گاهی ممکن است افراد در همان زمان هم آمادگی لازم برای ازدواج را پیدا نکنند و انجام این کار مهم به سنین و سال‌های بعدی موکول شود. سوال: آیا جوانان کشور ما این قابلیت را دارند که در سنین ذکر شده به این حد از بلوغ روانی و اجتماعی برسند؟ممکن است برای تعداد کمی از افراد این اتفاق بیفتد اما طبیعتا این امر برای اکثریت افراد جامعه محقق نمی‌شود. البته این تعداد کم نیز وابسته به خانواده‌شان هستند. خانواده این افراد، معمولا خانواده‌ای تحصیلکرده و هوشمند هستند، خانواده‌هایی که ازدواج‌‌والدین بر پایه اصول و ازدواج و انتخاب‌شان برنامه‌ریزی شده است و مسیر رشد درستی را برای فرزندان‌شان فراهم کرده‌اند. سوال: پس با توجه به گفته‌های شما، رسیدن به این حد از بلوغ در شهر و روستا و با توجه به سطح تحصیلات، فرهنگ و سایر شرایط محیطی در افراد متفاوت است؟بله دقیقا. برای هر فرد، هر خانواده و هر اجتماع کوچک و بزرگ این مساله متفاوت است. اما به هر حال ما یک حداقل‌هایی را نیاز داریم. علت تاکید بر انجام مشاوره قبل از ازدواج نیز همین است که ما ببینیم دو نفری که می‌خواهند ازدواج کنند به بلوغ روانی و اجتماعی رسیده‌اند یا خیر. سوال: بهتر است تفاوت سنی زوجین چقدر باشد؟ما اختلاف سنی 5 سال را مطلوب می‌دانیم. در این صورت می‌توانیم بگوییم که زمینه‌ها به عنوان قدم اول یعنی حداقل اختلاف سن شروع می‌شود. اگر مبنا را فقط سن در نظر بگیریم، می‌توانیم بگوییم حداقل سن ازدواج در دختران 18 سال و در پسران 5 سال بیشتر یعنی 23 سال است البته با حداقل توانمندی‌ها، مهارت‌ها، حرفه و تحصیلات. اگر خانمی از همسرش بزرگ‌تر بود چطور؟این مساله هم اگر به‌صورت موردی در جامعه وجود داشته باشد و همراه با مشاوره‌های لازم، شناخت فردی و شناخت نسبت به فرد مقابل باشد، مشکلی نیست و می‌توان آن را پذیرفت اما به عنوان یک قانون عام مورد تایید نیست. سوال: همیشه بحث بر سر فاصله سنی زوجین است و کمتر در مورد فاصله سنی والدین با فرزندانشان اظهارنظر می‌شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ازدواج کردن به مفهوم این نیست که بلافاصله زوجین بچه‌دار شوند. البته اگر زوج سن بالاتری داشته و پختگی و تجربه داشته باشند، چنانچه بلافاصله بعد از ازدواج بچه‌دار شوند، مشکل چندانی نخواهند داشت. اما جوانانی که با حداقل سنینی که صحبت کردیم ازدواج می‌کنند نباید برای بچه‌دار شدن عجله کنند. شروع زندگی به معنای افزایش تعداد افراد خانواده نیست. شروع زندگی مستلزم زمان‌هایی است که زندگی مشترک برای یک زوج بسیار جوان‌ معنادار شود و اصطلاحا جا بیفتد. بنابراین پاسخ به این سوال که یک دامنه وسیعی را شامل می‌شود، خیلی آسان نیست. اگر ازدواج در دهه سوم زندگی که مطلوب‌ترین زمان برای ازدواج است صورت بگیرد و در این سنین زوج صاحب فرزند شوند فاصله مناسبی بین آنها و فرزندان‌شان ایجاد می‌شود. به عنوان نمونه برای یک مرد 30 ساله و یک زن 25 ساله بچه‌دار شدن بسیار مناسب است. اما برای زوجی که در 23 سالگی و 18 سالگی هستند زود است و باید ابتدا تجربه کسب کنند و بعد صاحب فرزند شوند. منبع: salamat.ir  

آیا فکر می‌کنید عشق قابل کنترل نیست؟

آیا فکر می‌کنید اگر کسی از همان ابتدای آشنایی عاشقتان نشود، دیگر شانسی ندارید؟

آیا فکر می‌کنید امکان این وجود ندارد که بتوانید کسی را دیوانه‌وار عاشق خودتان بکنید؟

اگر پاسختان به این سوال‌ها مثبت بوده است، احتمالا به قضا و قدر و سرنوشت هم اعتقاد دارید. اشکالی ندارد، خیلی‌ها اینطورند! اکثر مردم تصور می‌کنند که عشق چیزی غیرقابل‌تغییر است و کنترلی روی آن ندارند.

اما تحقیقات مختلفی که طی این سالها انجام گرفته ثابت کرده است که شما می‌توانید عشق را کنترل کنید. و همه اینها توسط قدرت مغز انجام می‌گیرد. فقط باید یاد بگیرید چطور از ذهنتان استفاده کنید.

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

عشق هیچ فرقی با سایر احساسات روانشناسی که به صورت روزانه تجربه می‌کنید ندارد:

– ترس
– استرس
– حسادت
– ترحم به خود
– اضطراب

این احساسات قابل کنترل هستند و عشق هم جزو احساسات روانشناختی دسته‌بندی می‌شود و قابل کنترل است. کنترل عشق بعنوان یک احساس به همان اندازه کنترل ترس، هیجان و از این قبیل آسان است. مشکل اعتقادات ما است. در طول سالها باور کرده‌ایم که عشق چیزی است که اتفاق می‌افتد و همه چیز به سرنوشت بستگی دارد.

اما واقعیت متفاوت با این است. با استفاده از روانشناسی عشق می‌توانید کاری کنید کسی که می‌خواهید عاشقتان شود و چشمش جای دیگری را نبیند. البته هیچ تضمینی نیست و نمی‌گوییم این روش 100٪ موثر است اما نتیجه کارتان با این روش کاملا متفاوت خواهد شد. اگر بتوانید شانس اینکه فرد موردنظرتان عاشقتان شود را سه برابر کنید، چرا آن را امتحان نکنید؟

1. چطور عاشق می‌شویم و روانشناسی پشت آن

قبل از اینکه وارد این داستان شوید که چطور کسی را دیوانه‌وار عاشق خودتان کنید، باید نگاهی به جنبه روانشناختی آن بیندازید و نخیر، هیچ معجون جادویی برای آن وجود ندارد.

بدون اینکه بدانید، هر آدمی که می‌شناسید در فهرستی پشت ذهنتان ذخیره شده است. لیستی از معیارها هم در این لیست هست، معیارهایی که قبل از عاشق شدنتان باید در آن فرد وجود داشته باشد. روانشناسان به این نقشه عشق می‌گویند.

اگر فردی یکی یا چند مورد از این معیارها را نداشته باشد، به طور اتوماتیک‌وار ویژگی تبدیل شدن به عشق زندگی شما را از دست می‌دهند و احتمالا فقط دوست شما باقی می‌مانند. به همین خاطر است که فقط عاشق یک نفر می‌شوید و بقیه برایتان دوست باقی می‌مانند.

البته لیست هر شخص متفاوت و خاص است. مواردی که روی این لیست نوشته به خودِ شما بستگی دارد:

– ارزش‌ها
– اعتقادات
– تجربیات قبلی
– پیشینه
– روابط قبلی

به همین دلیل است که دوستتان ممکن است عاشق مردی شود که به نظر شما خیلی معمولی است. آن مرد با نقشه عشق دوست شما مطابقت دارد نه نقشه شما. اینکه افراد را ارزیابی کنید تا ببینید کسی با لیست شما جور است یا نه به صورت خودآگاه انجام نمی‌گیرد، این اتفاق به صورت ناخودآگاه می‌افتد، بدون اینکه حتی به آن فکر کنید. ذهن همه کارها را خودش به تنهایی انجام می‌دهد. درست همانطور که به قلبتان می‌گوید بتپد، درحالیکه به صورت خودآگاه از آن اطلاع ندارید. به همین دلیل است که ممکن است عاشق یک نفر شوید و ندانید اصلا چرا عاشق او شده‌اید. مسئولیت با ذهن ناخودآگاه شماست.

به همین دلیل است که عشق پدیده‌ای رمزآلود است و خیلی‌ها آن را به سرنوشتشان می‌سپارند. اما در واقعیت، این هیچ ارتباطی با سرنوشت ندارد، فقط به ذهن ناخودآگاه شما بستگی دارد که ارزیابی کند آن فرد با لیست شما هماهنگی دارد یا خیر. حقیقت ماجرا این است که هرچه اطلاعات و آگاهی‌تان از معیارهای ذهن ناخودآگاهتان بیشتر شود، می‌توانید خیلی سریع ارزیابی کنید که چرا عاشق یک نفر شده‌اید.

در زیر به لیست جیم که مردی 26 ساله است که نامزدهای زیادی در زندگی خود داشته، اشاره می‌کنیم. او 2 سال است که از دانشگاه فارغ‌التحصیل شد و در لندن کار می‌کند. از قرار گذاشتن و دوستی‌های کوتاه‌مدت با دخترهای مختلف خسته شده و به دنبال یک شریک‌زندگی جدی‌تر برای خود است. لیست جیم یا این 4 معیار شروع می‌شود:

1- باید سطح تحصیلات او به من بخورد.

2- باید موهای قهوه‌ای داشته باشد (جیم یکبار عاشق دختری با موهای قهوه‌ای شده است و درنتیجه ذهن ناخودآگاهش آن را وارد لیست معیارهایش کرده است که کمکش کند شکست عشقی که قبلا با آن دختر مو قهوه‌ای داشته را جبران کند).
3- باید به خانواده‌اش نزدیک باشد (خانواده و بچه برای جیم مهم‌اند و او به دنبال کسی است که بتواند مادر خوبی برای فرزندان او شود. می‌بینید ما جذب کسانی می‌شویم که خودمان می‌خواهیم و نیاز داریم).

4- باید مسافرت کردن را دوست داشته باشد.

اگر جیم که الان مجرد است با دختر فوق‌العاده‌ای که موهای قرمز دارد روبرو شود، احتمالا عاشق او نخواهد شد. بااینکه ممکن است آن دختر به نظرش خوب بیاید اما خودش هم نمی‌تواند بفهمد چرا نمی‌تواند عاشق آن دختر شود.

فقط زمانی خواهید توانست عاشق شوید که آن فرد با اکثر موارد موجود در لیست ناخودآگاهتان همخوانی داشته باشد. آنوقت ذهن ناخودآگاهتان به شما کمک خواهد کرد در عشق با آن فرد بمانید و رابطه خوبی با او داشته باشید. چون ناخودآگاهتان خود را به این صورت به آن فرد می‌چسباند، به همین خاطر فراموش کردن کسی که دوست داشته‌اید حتی بعد از سالها تا این اندازه سخت است.

2. چطور برای اطمینان از عشق او به خودتان ذهنتان را کنترل کنید

اینجا نمونه‌هایی از روش‌های قبلا امتحان‌شده برایتان آورده‌ایم که کمکتان می‌کند کسی که می‌خواهید را عاشق خودتان کنید:
1- معیارهای او را در خودتان ایجاد کنید. همه ما این لیست یا نقشه عشق را در ذهنمان داریم. این لیست هر معیار اصلی که انتظار داریم طرف موردنظرمان داشته باشد را دارد. البته صددرصد نیست که هر کسی که معیارهای این لیست را داشته باشد، عاشقش شویم اما اگر کسی هیچکدام از این معیارها را نداشته باشد امکان اینکه عاشقش شویم وجود ندارد. قبل از اینکه تلاش کنید کسی را عاشق خودتان کنید، کمی درمورد او تحقیق کنید. همه اطلاعات اصلی درمورد پیشینه و علایقش را به دست آورید. هرچه بیشتر درمورد او بدانید و سعی کنید خودتان را با معیارهای او جور کنید بهتر است.
2- نیازهای برآورده‌نشده‌شان را برآورده کنید. وقتی افراد به دنبال یک رابطه جدید هستند، به دنبال فرد دیگری می‌گردند که به طرق مختلف شبیه به خودشان باشد. آنها به دنبال نقاط قوت خود و همچنین متضاد ضعف‌هایشان در آن فرد هستند. بعنوان مثال، کسی که احساس حقارت دارد اما فردی باهوش است به دنبال کسی است که در عین باهوش بودن اعتمادبه‌نفس داشته باشد تا بتواند آنها را به تعادل برساند. اگر سعی دارید کسی را عاشق خودتان بکنید که می‌دانید اختلال شخصیتی خودکم‌بینی دارد، اینکه خودتان را فردی بااعتمادبه‌نفس به او نشان دهید کمک می‌کند عاشقتان شود. وقتی نقش یک فرد بااعتمادبه‌نفس را بازی می‌کنید، به ذهن ناخودآگاه او پیام می‌فرستید که «من چیزی که دنبالش هستی را دارم»!
3- چقدر تلاش می‌کنید؟ خیلی‌ها دوست دارند بدانند که آیا پشتکار داشتن در این موارد واقعا عمل می‌کند یا نه. اگر کسی که به دنبالش هستید وابستگی بیرونی داشته باشد، احتمال اینکه پشتکار داشتن روی او اثر کند هست. وابستگی بیرونی داشتن یعنی فرد برای اینکه حالش بهتر شود یا از موقعیت بدی در زندگی‌اش فرار کند به دیگران تکیه می‌کند. اگر کسی جزء این دسته افراد باشد، احتمال اینکه در هر موقعیتی بخواهند وارد یک رابطه جدید شوند وجود دارد. در این مورد، احتمال اینکه بتوانید او را عاشق خودتان بکنید بیشتر خواهد بود. خلاصه اینکه وقتی افراد آسیب‌پذیرتر باشند و نیاز به توجه و مراقبت احساس کنند، احتمال اینکه بتوانند سریعتر عاشق شما شوند بیشتر است.
4- از دوستان مشترکتان کمک بگیرید. اگر شما و کسی که دوستش دارید دوستان مشترکی دارید، باید از این امتیاز استفاده کنید. دلیل آن این است که ذهن ناخودآگاه وقتی منابع مورداعتماد (مثل دوستان) چیزی که قرار است در ذهنشان برنامه‌ریزی شود را تایید کنند، راحت‌تر آن برنامه‌ریزی جدید را می‌پذیرد. اگر دوستان او تصور کنند که شما فوق‌العاده‌اید، احتمال اینکه با آنها هم‌عقیده شود زیاد است. هرچه دوستان مشترکتان بیشتر درمورد فوق‌العاده بودن شما با او حرف بزنند، احتمال اینکه جایی در ذهن او باز کنید بیشتر خواهد بود.
5- ذهنشان را سیم‌پیچی کنید. هرچه چیزی را بیشتری برای کسی تکرار کنید، بهتر می‌توانید باعث شوید به آن چیز خاص فکر کند. چرا؟ خیلی ساده است، تکرار می‌تواند تاثیر فوق‌العاده‌ای روی ذهن ناخودآگاه داشته باشد. البته این به شما مجوز نمی‌دهد که هر ده دقیقه یکبار به او زنگ بزنید. این فقط می‌ترساندشان. با نشان دادن زیرکانه حضورتان، می‌توانید روی ذهنشان برنامه بریزید. باید جلو چشم باشید و به او این امکان را بدهید که تا می‌تواند شما را ببیند، اینکه با او حرف بزنید یا نه مهم نیست، فقط کافی است جایی بایستید که شما را ببیند.
6- تصور مثبت از خودتان بسازید. وقتی اسمتان در جمعی به زبان می‌آید، اولین کلمه‌ای که به ذهن دیگران می‌آید چیست؟ دیگران چه تصویری از شما دارند؟ فکر آنها در مورد شما فردی «قوی»، «شاد»، «بااعتمادبه‌نفس» یا چیزی منفی‌تر مثل «آویزان» است؟ هر چه جایگاه بهتری برای خودتان در ذهن افراد بسازید، دید آنها نسبت به شما بهتر خواهد شد. مهم نیست که هستید و چه ویژگی‌های منفی‌ای دارید، چیزی که مهم است درک آنها نسبت به شماست. باید کاری کنید که این تصور مثبت باشد.

3. آیا واقعا چیزی به اسم عشق در نگاه اول وجود دارد یا همه اینها افسانه است؟

البته عشق در نگاه اول وجود دارد، اگر کسی از همان ابتدا با معیارهایی که در ذهن ناخودآگاهتان لیست شده است همخوانی داشته باشد، احتمالا در نگاه اول عاشق او خواهید شد.

آنوقت به خودتان می‌گویید، «یک لحظه صبر کن، اگه تا حالا با او حتی حرف هم نزده‌ام پس از کجا می‌دانم که با معیارهای من جور است یا نیست؟»

خیلی ساده است. معیارهای شما ممکن است شامل طریقه ایستادن، راه رفتن، حرف زدن یا حتی ارتباط او با دیگران باشد. اگر رفتارها، ظاهر یا هر چیز دیگر او شما را یاد کس دیگری بیندازد این اتفاق خواهد افتاد.

مثلا شما را یاد کسی که قبلا عاشقش بودید بیندازد.

ما معمولا از یک الگو پیروی می‌کنیم و همیشه عاشق یک تیپ خاص از افراد می‌شویم. بنابراین اگر کسی شما را یاد کسی بیندازد که قبلا عاشقش بودید، اما در خودآگاهتان ندانید که شما را یاد کسی از گذشته‌تان می‌اندازد، ممکن است در نگاه اول عاشق آن فرد شوید، بدون اینکه بدانید چرا. آنوقت ممکن است فکر کنید که سرنوشتتان بوده که عاشق او شوید. / مردمان

فال حافظ

متن عاشقانه متن زیبا آهنگ تولدت مبارک

صفحه اصلی تبلیغات تماس با ما درباره ما

مطالب بخش سلامت و پزشکی سایت کوکا فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب کوکا برای تمامی وب سایت ها به هر نحو غیر مجاز می باشد.
هر گونه کپی برداری از محتوای سایت کوکا پیگرد قانونی دارد.
استفاده از مطالب سایت کوکا در سایت های خبر خوان و دارای آی فریم نیز اکیدا ممنوع است.

فهرست مطالب

در صورتیکه به بخشی از محتوا نیاز یا علاقه دارید بر روی عنوان مربوطه در فهرست زیر کلیک نمایید تا به همان بخش منتقل شودید.

در حقیقت این کار به هیچ وجه سخت نیست، میدانم الان در ذهن شما چه چیزهایی میگذرد و مطمئن هستم که الان در دل خود میگویید: “اگر اینکار آسان بود، چرا خیلی از افراد سالها برای اینکار زمان صرف میکنند و به موفقیت نمی رسند؟”

جواب این سوال ساده است، چون این افراد در مسیر صحیح و درست قدم بر نمی دارند. اگر دنبال این هستید که بدانید راه صحیح و درست جذب کردن دیگران به سمت خودتان چیست یا اینکه چطور میتوانیم کاری کنیم که دیگران ما را تحسین کنند، تا انتها این مطلب را پیگیری کنید.

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

اغلب انسانها زمانی تحت تاثیر قرار میگیرند که فردی را می بینند که میتواند کاری انجام بدهد که خودشان نمی توانند انجام بدهند. برای همین است که روش های جذب کردن یک فرد خجالتی درونگرا، با روش های جذب کردن یک فرد معاشرتی برونگرا متفاوت هستند. در ابتدا شما باید بدانید فرد مورد نظر چه ویژگیهایی دارد، به عبارت دیگر مهمترین اقدام، کسب اطلاعات در مورد فرد است که قبلا هم به آن اشاره کردیم.

اگر کسی از ناشناخته ها ترس دارد، پس ممکن است توسط فردی که در زندگی قدرت کنترل ترس را دارد تحت تاثیر قرار بگیرد. اگر کسی تلاش میکند که پولدار شود، توسط کسی که قابلیت خوبی در جمع آوری ثروت دارد و توانایی اقتصادی خوبی دارد جذب میشود. اگر کسی احساس میکند که در زندگی انسان بی فایده و بی خاصیتی است توسط افرادی که با مشکلات زندگی مواجه می شوند و برای حل کردن آنها تلاش می کنند جذب میشود.

همانطور که در مثال های بالا ذکر شد، جذب کردن دیگران فرمول خاص و ثابتی ندارد ولی با پیش زمینه ذهنی فردی که قصد جذب کردنش را دارید ارتباط مستقیم دارد و خوشبختانه در دنیایی زندگی میکنیم که شبکه های اجتماعی مثل کلوب،فیس بوک و … اطلاعات زیادی را در این موارد در اختیار شما قرار میدهند. تاجایی که میتوانید در مورد فرد یا افراد مورد نظر اطلاعات کسب کنید. رفتارهایی که از خودشان بروز میدهند، احتیاجات و نیازهای روحی-عاطفی فرد را بررسی کنید و بعد با نشان دادن اینکه شما میتوانید این نیازها را برطرف کنید یا چیزی که آن شخص دنبالش است را شما میتوانید ارائه بدهید، تحت تاثیر قرارش دهید. این فرمول ساده ولی کاملا مؤثر برای جذب کردن افراد و تحت تاثیر قرار دادن آنها است.

شما پس از مدتی دیگر حتی به افراد خوش‌تیپ نگاه هم نمی‌کنید! ظاهر آنها برای شما عادی می‌شود، چرا که شما نیاز دارید از افراد چیز‌های بیشتری دریافت کنید.

اگر زمانی که با کسی ملاقات می‌کنید بتوانید چیزهای بیش از ظاهرتان به او نشان دهید، در این صورت شما فرد جذابی به نظر خواهید آمد.

زنان و مردان زیادی هستند که هزینه‌ و وقت زیادی صرف ظاهر خود می‌کنند، اما برای بهبود شخصیت‌شان کاری انجام نمی‌دهند. یک کتاب ممکن است جلد بسیار زیبایی داشته باشد، اما اگر فقط جلد آن زیبا باشد چه کسی دوست دارد که آن را مطالعه کند؟ همانطور که خودتان می‌گویید دیگران شما را دوست دارند به خاطر چیزی که هستید، حرف‌هایی که می‌زنید و کارهایی که انجام می‌دهید. شاید من آدم خوش‌قیافه‌ای نباشم، اما چیزی که در اینجا می‌خواهم درباره آن صحبت کنم زیبایی نیست، من قصد دارم درباره جذابیت حرف بزنم. حالا بیایید ببینیم چگونه دیگران را جذب کنیم.

حتما ببینید: چند ترفند روانشناسی برای خواندن ذهن دیگران

من فقط می‌خواهم به شکلی دوستانه اعلام کنم که چگونه شخصی ممکن است تمام جذابیتش را از دست بدهد. چطور این اتفاق می‌افتد؟ من هنوز در این توهم بودم که ظاهر تنها چیزی است که در اولین دیدار اهمیت دارد. اما مَت خوش‌قیافه نبود، او قد بلند یا درشت ‌هیکل نبود، اما فردی بامزه، باهوش و بااعتماد به نفس بود. کسی که می‌دانست چطور حرف بزند، کسی که شیوه‌ی خاص خودش را داشت. در کل آدمی بود که چیزی برای نشان دادن داشت.

جذابیت ظاهری افراد خیلی زود فروکش می‌کند، به طوری که فرد زیبا، همچون وسیله‌ای به نظر می‌آید که قرار است ژن‌های شما را به نسل بعد منتقل کند. چیزهایی که باعث جذابیت ظاهری زنان می‌شود عبارتند از: ‌جوانی، نسبت عرض کمر به لکن، پوست سالم، لب برجسته و دندان‌های سفید، چشمان بزرگ، چانه‌ی کوچک و موهای براق است. این معیارها در مردان شامل بلندی قد، شفافیت چشم و پوست، حجم عضلات و تُن صدا، دندان‌های خوب و دیگر علایم سلامتی است. همه این‌ها را به احساس سلامتی، سرزندگی و پیشینه ژنتیکی خوب اضافه کنید.

در هر دو جنس، تناسب فیزیکی بسیار جذاب است. با این وجود برخی ممکن است بسیار عالی به نظر برسند و تمام ویژگی‌های ظاهری را داشته باشند، اما حسی بسیار سرد و بی‌روح به شما بدهند. افراد جذاب ممکن است زیبا به نظر نرسند اما افسون خاصی دارند.

چیزی که قصد دارم اینجا درباره‌ی آن صحبت کنم رفتاری است که شما را صرف نظر از اینکه چه ظاهری دارید جذاب‌تر می‌کند. همان‌طور که مَت درباره خودش گفت او خوش‌قیافه نبود.

این درست است که عبوس بودن، سرد و مرموز بودن و کم حرف و بی‌روح بودن ممکن است بعضی‌ها را جذب کند، اما بیشتر مردم را جذب نمی‌کند. مردم کسانی را دوست دارند که به نظر می‌رسد دیگران را دوست دارند. نکته‌ی مهم این است که مردم چگونه نشان می‌دهند که شما را دوست دارند؟ آنها لبخند می‌زنند. صورت‌های خندان جذاب‌تر هستند و لبخند زدن هنگامی که به چشم‌های دیگران مستقیم نگاه می‌کنید، شما را حتی جذاب‌تر می‌کند. لبخند زدن پیام‌هایی را مانند: «من دوست‌‌داشتنی هستم. من اعتماد به نفس بالایی دارم، خوش‌بین و باانرژی هستم» ارسال می‌کند. بنابراین چهره‌ی عبوس خود را رها کنید و بخندید، لبخند بزنید، آرام باشید و بهترین چیزها را در افراد دیگر پیدا کنید و به شکل زیر ادامه دهید…

هنگامی که مَت وارد اتاقی می‌شود، همه را وادار می‌کند که بخندند. او تاثیرگذار است و همه می‌بینند که دیگران او را دوست دارند. چرا این موضوع مهم است؟

بر اساس مطالعه‌ای که روانشناسان بریتانیایی انجام داده‌اند، اگر به دیگران با لبخند نگاه کنیم، احتمال اینکه فرد جذابی به نظر بیايیم بیشتر خواهد بود. در آزمایشی که بر روی زنان انجام شده بود هنگامی که به آنها تصویر افرادی نشان داده شد که دیگران به آنها لبخند می‌زدند، افرادی که به آنها لبخند زده شده بود جذاب‌تر به نظر می‌رسیدند.

محققان دریافتند که مردان نیز به همین شکل پاسخ می‌دهند. هم زنان و هم مردان به صورت ناخودآگاه هنگامی که می‌خواهند شخصی را برای دوستی انتخاب کنند، نظر دیگران را در نظر می‌گیرند. در واقع ممکن است بر اساس اینکه دیگران چطور فردی را ارزیابی می‌کنند، او را برای رابطه مورد توجه قرار دهند.

بنابراین دفعه بعد که بیرون می‌روید و دوست دارید جذاب‌تر به نظر برسید، به دیگران لبخند بزنید و با همه‌ی کسانی که اطراف شما هستند دوستانه رفتار کنید. چون زمانی که آنها جواب لبخند شما را می‌دهند، شما جذاب‌تر شده‌اید اما…

توجه ویژه‌ی مستقیم قدری چاپلوسانه است. بنابراین در حالیکه فوق‌العاده است که دیگران دیگر را بخندانید، برای اینکه در نظر شخص خاصی جذاب‌تر به نظر بیایید شما باید به طور ویژه‌ای به او توجه داشته باشید. از او سوال بپرسید و درباره او صحبت کنید. میزان توجه ما به افراد (نه خیلی کم و نه خیلی زیاد) نشانه‌ی میزان علاقه‌ی ما به کسی است که تا پیش از این او را ملاقات نکرده‌ایم.

صادقانه‌ترین پاسخ این سوال که چگونه دیگران را جذب کنیم، اینست که بگویم خودتان باشید. بیشتر مردم هنگامی که با کسی هستند که مجذوب او شده‌اند، خود را بیشتر از آن چیزی که هستند نشان می‌دهند و این کار غلطی نیست، اما چنین نباشد که همه چیز دروغ باشد. زنی را می‌شناختم که تظاهر می‌کرد همه‌ی چیزهای فردی را که به او علاقه داشت، دوست دارد: «واقعا؟ من عاشق فوتبال، غواصی، تمبرهای پاتاگونیای قرن ۱۹ هستم! چه تصادفی، ما دقیقا برای هم ساخته شده‌ایم!»

اگر شما به این شدت دروغ بگویید دیگران متوجه می‌شوند. نشان دادن چیزی که واقعا هستید جذاب است و نشان می‌دهد که شما زاویه دید، علایق و بی‌علاقگی‌ها، ایده‌ها و تمایلات خودتان را دارید.

شما هر روز صدها زن و مرد جوان را می‌بینید که شبیه به هم لباس پوشیده‌اند، با یک لحن صحبت می‌کنند، واژه‌های یکسانی به کار می‌برند و به جای لذت بردن از کسانی که در حضور آنها هستند، با سرعت با تلفن همراه‌شان پیام می‌فرستند. البته که همراهی با جماعت برای بسیاری از جوانان مهم است، مخصوصا اگر احساس کنند شخصیت‌شان هنوز شکل نگرفته است. اما برای اینکه به طور خاصی جذاب باشید (فراتر از زیبایی‌های ظاهری)، لازم است قدری متفاوت باشید تا در ذهن بمانید.

فرض کنید همیشه شکل خاصی لباس می‌پوشید. ببینید چه امکانات دیگری در برابر شما است. فقط با جمعیت حرکت نکنید. به کسانی که خوب ارتباط برقرار می‌کنند گوش دهید و از آنها بیاموزید و شیوه‌ی ارتباط برقرار کردن خود را داشته باشید. چیزی که درباره مَت توجه من را به خودش جلب کرد شیوه‌ی منحصر به فرد او در صحبت کردن و به کار بردن کلمات بود.

می‌خواهید بدانید که چگونه دیگران را جذب کنیم؟ پس اول به فکر سلامت خود باشید. سالم بودن جذاب است. بنابراین ممکن است شما به طور طبیعی متوازن‌ترین و زیبا‌ترین زن یا خوش‌تیپ‌ترین مرد نباشید، اما هر کس با خواب کافی و ورزش (هر دوی اینها به طور طبیعی شما را زیبا می‌کنند)، خوردن غذاهای سالم و پرهیز از مصرف الکل، می‌تواند جذاب به نظر بیاید.

اگر می‌خواهید جذاب‌تر باشید، هنگام ارتباط برقرار کردن خیلی منفی نباشید. بدگویی باعث افسردگی می‌شود و خیلی خوب نیست که دوست یا شریک قبلی خود را تخریب کنید (حداقل این کار را خیلی زود شروع نکنید!)

ساعت‌هایی که برای خالی کردن خود، بیان غم و اندوه و ابراز خشم از افرادی که به شما آزار رسانده‌اند صرف می‌کنید می تواند هر رابطه تازه‌ای را به سرعت سرد و فرد جدید را برای رابطه با شما بی‌میل کند. همچنین ممکن است از رابطه‌ی تازه‌ای که قرار است با شما برقرار کنند، برداشت ناخوشایندی داشته باشند.

قبل از اینکه دنبال پاسخ سوال چگونه دیگران را جذب کنیم باشید، بدانید که هم زنان و هم مردان افراد شجاع را دوست دارند. زنان مردانی را که شجاع و اهل خطر کردن هستند دوست دارند و مردان نیز زنانی را که در بیان احساسات‌شان رک و شجاع هستند دوست دارند. ما مردها زمانی که به دنبال نشانه‌ای هستیم که آیا زنی مجذوب ما شده است یا نه، دوست نداریم حرف‌ها در لفافه زده شوند.

چنین به نظر می‌رسد که زنان دوست دارند احساس کنند یک مرد شجاع مجذوب آنها شده است تا اینکه کسی باشد که اعتماد به نفس بالایی ندارد. چرا که احساس می‌کنند چنین مردی بهتر می‌تواند از آنها مراقبت کند. اما از سوی دیگر به نظر می‌رسد زنان تنها به دنبال مردان عضلانی نیستند، آنها مجذوب کسی می‌شوند که ترکیبی از شجاعت و دلسوزی، سخت و احساساتی باشد. نشان دادن این صفات چیزی است که شما را جذاب می‌کند.

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

اگر قدری بذله‌گو باشید، مخصوصا هنگامی که در میان جمع هستید، شما فرد شجاعی معرفی خواهید شد. اما توجه داشته باشید که مردان زنانی را ترجیح می‌دهند که به جوک‌های آنها می‌خندند و خودشان خیلی مزه نمی‌ریزند. در واقع به طور کلی مردان، زنانی را که از آنها بامزه‌تر هستند دوست ندارند. اما زن‌ها مردان بامزه را جذاب می‌دانند. بنابراین اگر مرد هستید، زنها را بخندانید و اگر زن هستید و می‌خواهید برای یک مرد جذاب باشید، کسی را پیدا کنید که شما را واقعا می‌خنداند.

توجه داشته باشید تمام چیزهایی که در بالا گفته شد باید به شکلی طبیعی و دوستانه اجرا شود. تلاش زیادی برای اینکه جذاب‌تر باشید ممکن است نتیجه‌ی معکوس بدهد و کار را خراب کند.

وقتی شخصی تلاش میکند نظر دیگران را جذب کند و مورد تحسین واقع بشود، معمولا اشتباهاتی انجام میدهد که به صورت خلاصه در زیر به این موارد خواهیم پرداخت:

“وقتی من به یک دلیل کسی را تحسین میکنم، پس او هم میتواند به همان دلیل من را تحسین کند. به عنوان مثال اگر من یک شخص ثروتمند را که با تلاش خودش ثروتمند شده نزد خودم عزیز میدانم، پس اگر به دوستانم بگویم که من با تلاش خودم ثروتمند شده ام باعث میشود آنها من را تحسین کنند.”

اگر اینطور فکر میکنید احتمال زیادی وجود دارد که سرخورده شوید، به این دلیل که چیزی که شما آن را تحسین میکنید الزاما دیگران را تحت تاثیر قرار نمیدهد. به عنوان مثال چه کسی اهمیت میدهد شما ثروتمند باشید وقتی خودش به پول احتیاجی ندارد؟ چه کسی به تشویق شما نیاز دارد وقتی خودش به قدر کافی شجاع است؟ چه کسی به این موضوع اهمیت میدهد که شما بدن ورزیده و عضله های قوی دارید وقتی که خودش از شما قویتر است؟!

از همین رو است که روانشناس ها میگویند:

اگر میخواهید کسی رو مجذوب خود کنید، یا اینکه اگه میخواهید دیگران شما را تحسین کنند یا عاشق شما باشند، ابتدا باید در مورد آنها اطلاعات کسب کنید!

با توجه کردن به این موضوع که فرد به چه چیزهایی نیاز دارد و دانستن اینکه به چه چیزهایی علاقه مند است، شانس شما برای موفقیت بسیار زیاد خواهد بود. بعضی از افراد با استفاده از متدهایی که به صورت عمومی شناخته شده اند وقت خود را هدر میدهند و هنگامی که آن روش برایشان جواب معکوس میدهد، نا امید و سرافکنده شده و با خودشان فکر می کنند: “حتما ایرادی در من وجود دارد که این روش ها برای من کارساز نیستند”.

منبع : عصرعلم | چطور

کارشناس ارشد روان شناسی بالینی

جامعه سلامت پایگاهی از مطالب مفید است که با نگاه به نیاز مخاطبین تولید و یا از منابع معتبر گردآوری شده‌اند. جامعه سلامت با هدف ارتقا دانش عمومی و با تمرکز بر مواردی که به سلامت جسم و روح افراد مرتبط است می‌کوشد تا به سهم خود و به عنوان یک رسانه در مسیر ارتقا جامعه حرکت نماید. افزایش آگاهی، راهنمایی و سنجش چرخه‌ایست که با کمک شما مخاطبین تکمیل خواهد شد.

توجه: مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.

توجه: استفاده از مطالب سایت به هر شکل و در هر فرمتی مجاز نمی باشد و شامل پیگرد قانونی خواهد شد.

ضمن تقدیر از همراهی شما مخاطب گرامی، خواهشمند است تمامی سوالات خود را در سایت و در بخش نظرات مطالب مطرح فرمایید. لطفا از راه‌های ارتباطی ذیل تنها برای مباحث بازرگانی استفاده نمایید.

شما می‌توانید برای درج هر نوع آگهی تبلیغاتی از جمله تبلیغات بنری، رپورتاژ آگهی و یا ثبت دفاتر مشاوره در سایت از طریق راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید.

تلفن تبلیغات (لطفا تنها در واتس‌اپ پیام ارسال بفرمایید): ۰۹۳۳۲۰۱۰۰۶۱

فهرست مطالب

در صورتیکه به بخشی از محتوا نیاز یا علاقه دارید بر روی عنوان مربوطه در فهرست زیر کلیک نمایید تا به همان بخش منتقل شودید.

در حقیقت این کار به هیچ وجه سخت نیست، میدانم الان در ذهن شما چه چیزهایی میگذرد و مطمئن هستم که الان در دل خود میگویید: “اگر اینکار آسان بود، چرا خیلی از افراد سالها برای اینکار زمان صرف میکنند و به موفقیت نمی رسند؟”

جواب این سوال ساده است، چون این افراد در مسیر صحیح و درست قدم بر نمی دارند. اگر دنبال این هستید که بدانید راه صحیح و درست جذب کردن دیگران به سمت خودتان چیست یا اینکه چطور میتوانیم کاری کنیم که دیگران ما را تحسین کنند، تا انتها این مطلب را پیگیری کنید.

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

اغلب انسانها زمانی تحت تاثیر قرار میگیرند که فردی را می بینند که میتواند کاری انجام بدهد که خودشان نمی توانند انجام بدهند. برای همین است که روش های جذب کردن یک فرد خجالتی درونگرا، با روش های جذب کردن یک فرد معاشرتی برونگرا متفاوت هستند. در ابتدا شما باید بدانید فرد مورد نظر چه ویژگیهایی دارد، به عبارت دیگر مهمترین اقدام، کسب اطلاعات در مورد فرد است که قبلا هم به آن اشاره کردیم.

اگر کسی از ناشناخته ها ترس دارد، پس ممکن است توسط فردی که در زندگی قدرت کنترل ترس را دارد تحت تاثیر قرار بگیرد. اگر کسی تلاش میکند که پولدار شود، توسط کسی که قابلیت خوبی در جمع آوری ثروت دارد و توانایی اقتصادی خوبی دارد جذب میشود. اگر کسی احساس میکند که در زندگی انسان بی فایده و بی خاصیتی است توسط افرادی که با مشکلات زندگی مواجه می شوند و برای حل کردن آنها تلاش می کنند جذب میشود.

همانطور که در مثال های بالا ذکر شد، جذب کردن دیگران فرمول خاص و ثابتی ندارد ولی با پیش زمینه ذهنی فردی که قصد جذب کردنش را دارید ارتباط مستقیم دارد و خوشبختانه در دنیایی زندگی میکنیم که شبکه های اجتماعی مثل کلوب،فیس بوک و … اطلاعات زیادی را در این موارد در اختیار شما قرار میدهند. تاجایی که میتوانید در مورد فرد یا افراد مورد نظر اطلاعات کسب کنید. رفتارهایی که از خودشان بروز میدهند، احتیاجات و نیازهای روحی-عاطفی فرد را بررسی کنید و بعد با نشان دادن اینکه شما میتوانید این نیازها را برطرف کنید یا چیزی که آن شخص دنبالش است را شما میتوانید ارائه بدهید، تحت تاثیر قرارش دهید. این فرمول ساده ولی کاملا مؤثر برای جذب کردن افراد و تحت تاثیر قرار دادن آنها است.

شما پس از مدتی دیگر حتی به افراد خوش‌تیپ نگاه هم نمی‌کنید! ظاهر آنها برای شما عادی می‌شود، چرا که شما نیاز دارید از افراد چیز‌های بیشتری دریافت کنید.

اگر زمانی که با کسی ملاقات می‌کنید بتوانید چیزهای بیش از ظاهرتان به او نشان دهید، در این صورت شما فرد جذابی به نظر خواهید آمد.

زنان و مردان زیادی هستند که هزینه‌ و وقت زیادی صرف ظاهر خود می‌کنند، اما برای بهبود شخصیت‌شان کاری انجام نمی‌دهند. یک کتاب ممکن است جلد بسیار زیبایی داشته باشد، اما اگر فقط جلد آن زیبا باشد چه کسی دوست دارد که آن را مطالعه کند؟ همانطور که خودتان می‌گویید دیگران شما را دوست دارند به خاطر چیزی که هستید، حرف‌هایی که می‌زنید و کارهایی که انجام می‌دهید. شاید من آدم خوش‌قیافه‌ای نباشم، اما چیزی که در اینجا می‌خواهم درباره آن صحبت کنم زیبایی نیست، من قصد دارم درباره جذابیت حرف بزنم. حالا بیایید ببینیم چگونه دیگران را جذب کنیم.

حتما ببینید: چند ترفند روانشناسی برای خواندن ذهن دیگران

من فقط می‌خواهم به شکلی دوستانه اعلام کنم که چگونه شخصی ممکن است تمام جذابیتش را از دست بدهد. چطور این اتفاق می‌افتد؟ من هنوز در این توهم بودم که ظاهر تنها چیزی است که در اولین دیدار اهمیت دارد. اما مَت خوش‌قیافه نبود، او قد بلند یا درشت ‌هیکل نبود، اما فردی بامزه، باهوش و بااعتماد به نفس بود. کسی که می‌دانست چطور حرف بزند، کسی که شیوه‌ی خاص خودش را داشت. در کل آدمی بود که چیزی برای نشان دادن داشت.

جذابیت ظاهری افراد خیلی زود فروکش می‌کند، به طوری که فرد زیبا، همچون وسیله‌ای به نظر می‌آید که قرار است ژن‌های شما را به نسل بعد منتقل کند. چیزهایی که باعث جذابیت ظاهری زنان می‌شود عبارتند از: ‌جوانی، نسبت عرض کمر به لکن، پوست سالم، لب برجسته و دندان‌های سفید، چشمان بزرگ، چانه‌ی کوچک و موهای براق است. این معیارها در مردان شامل بلندی قد، شفافیت چشم و پوست، حجم عضلات و تُن صدا، دندان‌های خوب و دیگر علایم سلامتی است. همه این‌ها را به احساس سلامتی، سرزندگی و پیشینه ژنتیکی خوب اضافه کنید.

در هر دو جنس، تناسب فیزیکی بسیار جذاب است. با این وجود برخی ممکن است بسیار عالی به نظر برسند و تمام ویژگی‌های ظاهری را داشته باشند، اما حسی بسیار سرد و بی‌روح به شما بدهند. افراد جذاب ممکن است زیبا به نظر نرسند اما افسون خاصی دارند.

چیزی که قصد دارم اینجا درباره‌ی آن صحبت کنم رفتاری است که شما را صرف نظر از اینکه چه ظاهری دارید جذاب‌تر می‌کند. همان‌طور که مَت درباره خودش گفت او خوش‌قیافه نبود.

این درست است که عبوس بودن، سرد و مرموز بودن و کم حرف و بی‌روح بودن ممکن است بعضی‌ها را جذب کند، اما بیشتر مردم را جذب نمی‌کند. مردم کسانی را دوست دارند که به نظر می‌رسد دیگران را دوست دارند. نکته‌ی مهم این است که مردم چگونه نشان می‌دهند که شما را دوست دارند؟ آنها لبخند می‌زنند. صورت‌های خندان جذاب‌تر هستند و لبخند زدن هنگامی که به چشم‌های دیگران مستقیم نگاه می‌کنید، شما را حتی جذاب‌تر می‌کند. لبخند زدن پیام‌هایی را مانند: «من دوست‌‌داشتنی هستم. من اعتماد به نفس بالایی دارم، خوش‌بین و باانرژی هستم» ارسال می‌کند. بنابراین چهره‌ی عبوس خود را رها کنید و بخندید، لبخند بزنید، آرام باشید و بهترین چیزها را در افراد دیگر پیدا کنید و به شکل زیر ادامه دهید…

هنگامی که مَت وارد اتاقی می‌شود، همه را وادار می‌کند که بخندند. او تاثیرگذار است و همه می‌بینند که دیگران او را دوست دارند. چرا این موضوع مهم است؟

بر اساس مطالعه‌ای که روانشناسان بریتانیایی انجام داده‌اند، اگر به دیگران با لبخند نگاه کنیم، احتمال اینکه فرد جذابی به نظر بیايیم بیشتر خواهد بود. در آزمایشی که بر روی زنان انجام شده بود هنگامی که به آنها تصویر افرادی نشان داده شد که دیگران به آنها لبخند می‌زدند، افرادی که به آنها لبخند زده شده بود جذاب‌تر به نظر می‌رسیدند.

محققان دریافتند که مردان نیز به همین شکل پاسخ می‌دهند. هم زنان و هم مردان به صورت ناخودآگاه هنگامی که می‌خواهند شخصی را برای دوستی انتخاب کنند، نظر دیگران را در نظر می‌گیرند. در واقع ممکن است بر اساس اینکه دیگران چطور فردی را ارزیابی می‌کنند، او را برای رابطه مورد توجه قرار دهند.

بنابراین دفعه بعد که بیرون می‌روید و دوست دارید جذاب‌تر به نظر برسید، به دیگران لبخند بزنید و با همه‌ی کسانی که اطراف شما هستند دوستانه رفتار کنید. چون زمانی که آنها جواب لبخند شما را می‌دهند، شما جذاب‌تر شده‌اید اما…

توجه ویژه‌ی مستقیم قدری چاپلوسانه است. بنابراین در حالیکه فوق‌العاده است که دیگران دیگر را بخندانید، برای اینکه در نظر شخص خاصی جذاب‌تر به نظر بیایید شما باید به طور ویژه‌ای به او توجه داشته باشید. از او سوال بپرسید و درباره او صحبت کنید. میزان توجه ما به افراد (نه خیلی کم و نه خیلی زیاد) نشانه‌ی میزان علاقه‌ی ما به کسی است که تا پیش از این او را ملاقات نکرده‌ایم.

صادقانه‌ترین پاسخ این سوال که چگونه دیگران را جذب کنیم، اینست که بگویم خودتان باشید. بیشتر مردم هنگامی که با کسی هستند که مجذوب او شده‌اند، خود را بیشتر از آن چیزی که هستند نشان می‌دهند و این کار غلطی نیست، اما چنین نباشد که همه چیز دروغ باشد. زنی را می‌شناختم که تظاهر می‌کرد همه‌ی چیزهای فردی را که به او علاقه داشت، دوست دارد: «واقعا؟ من عاشق فوتبال، غواصی، تمبرهای پاتاگونیای قرن ۱۹ هستم! چه تصادفی، ما دقیقا برای هم ساخته شده‌ایم!»

اگر شما به این شدت دروغ بگویید دیگران متوجه می‌شوند. نشان دادن چیزی که واقعا هستید جذاب است و نشان می‌دهد که شما زاویه دید، علایق و بی‌علاقگی‌ها، ایده‌ها و تمایلات خودتان را دارید.

شما هر روز صدها زن و مرد جوان را می‌بینید که شبیه به هم لباس پوشیده‌اند، با یک لحن صحبت می‌کنند، واژه‌های یکسانی به کار می‌برند و به جای لذت بردن از کسانی که در حضور آنها هستند، با سرعت با تلفن همراه‌شان پیام می‌فرستند. البته که همراهی با جماعت برای بسیاری از جوانان مهم است، مخصوصا اگر احساس کنند شخصیت‌شان هنوز شکل نگرفته است. اما برای اینکه به طور خاصی جذاب باشید (فراتر از زیبایی‌های ظاهری)، لازم است قدری متفاوت باشید تا در ذهن بمانید.

فرض کنید همیشه شکل خاصی لباس می‌پوشید. ببینید چه امکانات دیگری در برابر شما است. فقط با جمعیت حرکت نکنید. به کسانی که خوب ارتباط برقرار می‌کنند گوش دهید و از آنها بیاموزید و شیوه‌ی ارتباط برقرار کردن خود را داشته باشید. چیزی که درباره مَت توجه من را به خودش جلب کرد شیوه‌ی منحصر به فرد او در صحبت کردن و به کار بردن کلمات بود.

می‌خواهید بدانید که چگونه دیگران را جذب کنیم؟ پس اول به فکر سلامت خود باشید. سالم بودن جذاب است. بنابراین ممکن است شما به طور طبیعی متوازن‌ترین و زیبا‌ترین زن یا خوش‌تیپ‌ترین مرد نباشید، اما هر کس با خواب کافی و ورزش (هر دوی اینها به طور طبیعی شما را زیبا می‌کنند)، خوردن غذاهای سالم و پرهیز از مصرف الکل، می‌تواند جذاب به نظر بیاید.

اگر می‌خواهید جذاب‌تر باشید، هنگام ارتباط برقرار کردن خیلی منفی نباشید. بدگویی باعث افسردگی می‌شود و خیلی خوب نیست که دوست یا شریک قبلی خود را تخریب کنید (حداقل این کار را خیلی زود شروع نکنید!)

ساعت‌هایی که برای خالی کردن خود، بیان غم و اندوه و ابراز خشم از افرادی که به شما آزار رسانده‌اند صرف می‌کنید می تواند هر رابطه تازه‌ای را به سرعت سرد و فرد جدید را برای رابطه با شما بی‌میل کند. همچنین ممکن است از رابطه‌ی تازه‌ای که قرار است با شما برقرار کنند، برداشت ناخوشایندی داشته باشند.

قبل از اینکه دنبال پاسخ سوال چگونه دیگران را جذب کنیم باشید، بدانید که هم زنان و هم مردان افراد شجاع را دوست دارند. زنان مردانی را که شجاع و اهل خطر کردن هستند دوست دارند و مردان نیز زنانی را که در بیان احساسات‌شان رک و شجاع هستند دوست دارند. ما مردها زمانی که به دنبال نشانه‌ای هستیم که آیا زنی مجذوب ما شده است یا نه، دوست نداریم حرف‌ها در لفافه زده شوند.

چنین به نظر می‌رسد که زنان دوست دارند احساس کنند یک مرد شجاع مجذوب آنها شده است تا اینکه کسی باشد که اعتماد به نفس بالایی ندارد. چرا که احساس می‌کنند چنین مردی بهتر می‌تواند از آنها مراقبت کند. اما از سوی دیگر به نظر می‌رسد زنان تنها به دنبال مردان عضلانی نیستند، آنها مجذوب کسی می‌شوند که ترکیبی از شجاعت و دلسوزی، سخت و احساساتی باشد. نشان دادن این صفات چیزی است که شما را جذاب می‌کند.

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

اگر قدری بذله‌گو باشید، مخصوصا هنگامی که در میان جمع هستید، شما فرد شجاعی معرفی خواهید شد. اما توجه داشته باشید که مردان زنانی را ترجیح می‌دهند که به جوک‌های آنها می‌خندند و خودشان خیلی مزه نمی‌ریزند. در واقع به طور کلی مردان، زنانی را که از آنها بامزه‌تر هستند دوست ندارند. اما زن‌ها مردان بامزه را جذاب می‌دانند. بنابراین اگر مرد هستید، زنها را بخندانید و اگر زن هستید و می‌خواهید برای یک مرد جذاب باشید، کسی را پیدا کنید که شما را واقعا می‌خنداند.

توجه داشته باشید تمام چیزهایی که در بالا گفته شد باید به شکلی طبیعی و دوستانه اجرا شود. تلاش زیادی برای اینکه جذاب‌تر باشید ممکن است نتیجه‌ی معکوس بدهد و کار را خراب کند.

وقتی شخصی تلاش میکند نظر دیگران را جذب کند و مورد تحسین واقع بشود، معمولا اشتباهاتی انجام میدهد که به صورت خلاصه در زیر به این موارد خواهیم پرداخت:

“وقتی من به یک دلیل کسی را تحسین میکنم، پس او هم میتواند به همان دلیل من را تحسین کند. به عنوان مثال اگر من یک شخص ثروتمند را که با تلاش خودش ثروتمند شده نزد خودم عزیز میدانم، پس اگر به دوستانم بگویم که من با تلاش خودم ثروتمند شده ام باعث میشود آنها من را تحسین کنند.”

اگر اینطور فکر میکنید احتمال زیادی وجود دارد که سرخورده شوید، به این دلیل که چیزی که شما آن را تحسین میکنید الزاما دیگران را تحت تاثیر قرار نمیدهد. به عنوان مثال چه کسی اهمیت میدهد شما ثروتمند باشید وقتی خودش به پول احتیاجی ندارد؟ چه کسی به تشویق شما نیاز دارد وقتی خودش به قدر کافی شجاع است؟ چه کسی به این موضوع اهمیت میدهد که شما بدن ورزیده و عضله های قوی دارید وقتی که خودش از شما قویتر است؟!

از همین رو است که روانشناس ها میگویند:

اگر میخواهید کسی رو مجذوب خود کنید، یا اینکه اگه میخواهید دیگران شما را تحسین کنند یا عاشق شما باشند، ابتدا باید در مورد آنها اطلاعات کسب کنید!

با توجه کردن به این موضوع که فرد به چه چیزهایی نیاز دارد و دانستن اینکه به چه چیزهایی علاقه مند است، شانس شما برای موفقیت بسیار زیاد خواهد بود. بعضی از افراد با استفاده از متدهایی که به صورت عمومی شناخته شده اند وقت خود را هدر میدهند و هنگامی که آن روش برایشان جواب معکوس میدهد، نا امید و سرافکنده شده و با خودشان فکر می کنند: “حتما ایرادی در من وجود دارد که این روش ها برای من کارساز نیستند”.

منبع : عصرعلم | چطور

کارشناس ارشد روان شناسی بالینی

جامعه سلامت پایگاهی از مطالب مفید است که با نگاه به نیاز مخاطبین تولید و یا از منابع معتبر گردآوری شده‌اند. جامعه سلامت با هدف ارتقا دانش عمومی و با تمرکز بر مواردی که به سلامت جسم و روح افراد مرتبط است می‌کوشد تا به سهم خود و به عنوان یک رسانه در مسیر ارتقا جامعه حرکت نماید. افزایش آگاهی، راهنمایی و سنجش چرخه‌ایست که با کمک شما مخاطبین تکمیل خواهد شد.

توجه: مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.

توجه: استفاده از مطالب سایت به هر شکل و در هر فرمتی مجاز نمی باشد و شامل پیگرد قانونی خواهد شد.

ضمن تقدیر از همراهی شما مخاطب گرامی، خواهشمند است تمامی سوالات خود را در سایت و در بخش نظرات مطالب مطرح فرمایید. لطفا از راه‌های ارتباطی ذیل تنها برای مباحث بازرگانی استفاده نمایید.

شما می‌توانید برای درج هر نوع آگهی تبلیغاتی از جمله تبلیغات بنری، رپورتاژ آگهی و یا ثبت دفاتر مشاوره در سایت از طریق راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید.

تلفن تبلیغات (لطفا تنها در واتس‌اپ پیام ارسال بفرمایید): ۰۹۳۳۲۰۱۰۰۶۱

فهرست مطالب

در صورتیکه به بخشی از محتوا نیاز یا علاقه دارید بر روی عنوان مربوطه در فهرست زیر کلیک نمایید تا به همان بخش منتقل شودید.

در حقیقت این کار به هیچ وجه سخت نیست، میدانم الان در ذهن شما چه چیزهایی میگذرد و مطمئن هستم که الان در دل خود میگویید: “اگر اینکار آسان بود، چرا خیلی از افراد سالها برای اینکار زمان صرف میکنند و به موفقیت نمی رسند؟”

جواب این سوال ساده است، چون این افراد در مسیر صحیح و درست قدم بر نمی دارند. اگر دنبال این هستید که بدانید راه صحیح و درست جذب کردن دیگران به سمت خودتان چیست یا اینکه چطور میتوانیم کاری کنیم که دیگران ما را تحسین کنند، تا انتها این مطلب را پیگیری کنید.

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

اغلب انسانها زمانی تحت تاثیر قرار میگیرند که فردی را می بینند که میتواند کاری انجام بدهد که خودشان نمی توانند انجام بدهند. برای همین است که روش های جذب کردن یک فرد خجالتی درونگرا، با روش های جذب کردن یک فرد معاشرتی برونگرا متفاوت هستند. در ابتدا شما باید بدانید فرد مورد نظر چه ویژگیهایی دارد، به عبارت دیگر مهمترین اقدام، کسب اطلاعات در مورد فرد است که قبلا هم به آن اشاره کردیم.

اگر کسی از ناشناخته ها ترس دارد، پس ممکن است توسط فردی که در زندگی قدرت کنترل ترس را دارد تحت تاثیر قرار بگیرد. اگر کسی تلاش میکند که پولدار شود، توسط کسی که قابلیت خوبی در جمع آوری ثروت دارد و توانایی اقتصادی خوبی دارد جذب میشود. اگر کسی احساس میکند که در زندگی انسان بی فایده و بی خاصیتی است توسط افرادی که با مشکلات زندگی مواجه می شوند و برای حل کردن آنها تلاش می کنند جذب میشود.

همانطور که در مثال های بالا ذکر شد، جذب کردن دیگران فرمول خاص و ثابتی ندارد ولی با پیش زمینه ذهنی فردی که قصد جذب کردنش را دارید ارتباط مستقیم دارد و خوشبختانه در دنیایی زندگی میکنیم که شبکه های اجتماعی مثل کلوب،فیس بوک و … اطلاعات زیادی را در این موارد در اختیار شما قرار میدهند. تاجایی که میتوانید در مورد فرد یا افراد مورد نظر اطلاعات کسب کنید. رفتارهایی که از خودشان بروز میدهند، احتیاجات و نیازهای روحی-عاطفی فرد را بررسی کنید و بعد با نشان دادن اینکه شما میتوانید این نیازها را برطرف کنید یا چیزی که آن شخص دنبالش است را شما میتوانید ارائه بدهید، تحت تاثیر قرارش دهید. این فرمول ساده ولی کاملا مؤثر برای جذب کردن افراد و تحت تاثیر قرار دادن آنها است.

شما پس از مدتی دیگر حتی به افراد خوش‌تیپ نگاه هم نمی‌کنید! ظاهر آنها برای شما عادی می‌شود، چرا که شما نیاز دارید از افراد چیز‌های بیشتری دریافت کنید.

اگر زمانی که با کسی ملاقات می‌کنید بتوانید چیزهای بیش از ظاهرتان به او نشان دهید، در این صورت شما فرد جذابی به نظر خواهید آمد.

زنان و مردان زیادی هستند که هزینه‌ و وقت زیادی صرف ظاهر خود می‌کنند، اما برای بهبود شخصیت‌شان کاری انجام نمی‌دهند. یک کتاب ممکن است جلد بسیار زیبایی داشته باشد، اما اگر فقط جلد آن زیبا باشد چه کسی دوست دارد که آن را مطالعه کند؟ همانطور که خودتان می‌گویید دیگران شما را دوست دارند به خاطر چیزی که هستید، حرف‌هایی که می‌زنید و کارهایی که انجام می‌دهید. شاید من آدم خوش‌قیافه‌ای نباشم، اما چیزی که در اینجا می‌خواهم درباره آن صحبت کنم زیبایی نیست، من قصد دارم درباره جذابیت حرف بزنم. حالا بیایید ببینیم چگونه دیگران را جذب کنیم.

حتما ببینید: چند ترفند روانشناسی برای خواندن ذهن دیگران

من فقط می‌خواهم به شکلی دوستانه اعلام کنم که چگونه شخصی ممکن است تمام جذابیتش را از دست بدهد. چطور این اتفاق می‌افتد؟ من هنوز در این توهم بودم که ظاهر تنها چیزی است که در اولین دیدار اهمیت دارد. اما مَت خوش‌قیافه نبود، او قد بلند یا درشت ‌هیکل نبود، اما فردی بامزه، باهوش و بااعتماد به نفس بود. کسی که می‌دانست چطور حرف بزند، کسی که شیوه‌ی خاص خودش را داشت. در کل آدمی بود که چیزی برای نشان دادن داشت.

جذابیت ظاهری افراد خیلی زود فروکش می‌کند، به طوری که فرد زیبا، همچون وسیله‌ای به نظر می‌آید که قرار است ژن‌های شما را به نسل بعد منتقل کند. چیزهایی که باعث جذابیت ظاهری زنان می‌شود عبارتند از: ‌جوانی، نسبت عرض کمر به لکن، پوست سالم، لب برجسته و دندان‌های سفید، چشمان بزرگ، چانه‌ی کوچک و موهای براق است. این معیارها در مردان شامل بلندی قد، شفافیت چشم و پوست، حجم عضلات و تُن صدا، دندان‌های خوب و دیگر علایم سلامتی است. همه این‌ها را به احساس سلامتی، سرزندگی و پیشینه ژنتیکی خوب اضافه کنید.

در هر دو جنس، تناسب فیزیکی بسیار جذاب است. با این وجود برخی ممکن است بسیار عالی به نظر برسند و تمام ویژگی‌های ظاهری را داشته باشند، اما حسی بسیار سرد و بی‌روح به شما بدهند. افراد جذاب ممکن است زیبا به نظر نرسند اما افسون خاصی دارند.

چیزی که قصد دارم اینجا درباره‌ی آن صحبت کنم رفتاری است که شما را صرف نظر از اینکه چه ظاهری دارید جذاب‌تر می‌کند. همان‌طور که مَت درباره خودش گفت او خوش‌قیافه نبود.

این درست است که عبوس بودن، سرد و مرموز بودن و کم حرف و بی‌روح بودن ممکن است بعضی‌ها را جذب کند، اما بیشتر مردم را جذب نمی‌کند. مردم کسانی را دوست دارند که به نظر می‌رسد دیگران را دوست دارند. نکته‌ی مهم این است که مردم چگونه نشان می‌دهند که شما را دوست دارند؟ آنها لبخند می‌زنند. صورت‌های خندان جذاب‌تر هستند و لبخند زدن هنگامی که به چشم‌های دیگران مستقیم نگاه می‌کنید، شما را حتی جذاب‌تر می‌کند. لبخند زدن پیام‌هایی را مانند: «من دوست‌‌داشتنی هستم. من اعتماد به نفس بالایی دارم، خوش‌بین و باانرژی هستم» ارسال می‌کند. بنابراین چهره‌ی عبوس خود را رها کنید و بخندید، لبخند بزنید، آرام باشید و بهترین چیزها را در افراد دیگر پیدا کنید و به شکل زیر ادامه دهید…

هنگامی که مَت وارد اتاقی می‌شود، همه را وادار می‌کند که بخندند. او تاثیرگذار است و همه می‌بینند که دیگران او را دوست دارند. چرا این موضوع مهم است؟

بر اساس مطالعه‌ای که روانشناسان بریتانیایی انجام داده‌اند، اگر به دیگران با لبخند نگاه کنیم، احتمال اینکه فرد جذابی به نظر بیايیم بیشتر خواهد بود. در آزمایشی که بر روی زنان انجام شده بود هنگامی که به آنها تصویر افرادی نشان داده شد که دیگران به آنها لبخند می‌زدند، افرادی که به آنها لبخند زده شده بود جذاب‌تر به نظر می‌رسیدند.

محققان دریافتند که مردان نیز به همین شکل پاسخ می‌دهند. هم زنان و هم مردان به صورت ناخودآگاه هنگامی که می‌خواهند شخصی را برای دوستی انتخاب کنند، نظر دیگران را در نظر می‌گیرند. در واقع ممکن است بر اساس اینکه دیگران چطور فردی را ارزیابی می‌کنند، او را برای رابطه مورد توجه قرار دهند.

بنابراین دفعه بعد که بیرون می‌روید و دوست دارید جذاب‌تر به نظر برسید، به دیگران لبخند بزنید و با همه‌ی کسانی که اطراف شما هستند دوستانه رفتار کنید. چون زمانی که آنها جواب لبخند شما را می‌دهند، شما جذاب‌تر شده‌اید اما…

توجه ویژه‌ی مستقیم قدری چاپلوسانه است. بنابراین در حالیکه فوق‌العاده است که دیگران دیگر را بخندانید، برای اینکه در نظر شخص خاصی جذاب‌تر به نظر بیایید شما باید به طور ویژه‌ای به او توجه داشته باشید. از او سوال بپرسید و درباره او صحبت کنید. میزان توجه ما به افراد (نه خیلی کم و نه خیلی زیاد) نشانه‌ی میزان علاقه‌ی ما به کسی است که تا پیش از این او را ملاقات نکرده‌ایم.

صادقانه‌ترین پاسخ این سوال که چگونه دیگران را جذب کنیم، اینست که بگویم خودتان باشید. بیشتر مردم هنگامی که با کسی هستند که مجذوب او شده‌اند، خود را بیشتر از آن چیزی که هستند نشان می‌دهند و این کار غلطی نیست، اما چنین نباشد که همه چیز دروغ باشد. زنی را می‌شناختم که تظاهر می‌کرد همه‌ی چیزهای فردی را که به او علاقه داشت، دوست دارد: «واقعا؟ من عاشق فوتبال، غواصی، تمبرهای پاتاگونیای قرن ۱۹ هستم! چه تصادفی، ما دقیقا برای هم ساخته شده‌ایم!»

اگر شما به این شدت دروغ بگویید دیگران متوجه می‌شوند. نشان دادن چیزی که واقعا هستید جذاب است و نشان می‌دهد که شما زاویه دید، علایق و بی‌علاقگی‌ها، ایده‌ها و تمایلات خودتان را دارید.

شما هر روز صدها زن و مرد جوان را می‌بینید که شبیه به هم لباس پوشیده‌اند، با یک لحن صحبت می‌کنند، واژه‌های یکسانی به کار می‌برند و به جای لذت بردن از کسانی که در حضور آنها هستند، با سرعت با تلفن همراه‌شان پیام می‌فرستند. البته که همراهی با جماعت برای بسیاری از جوانان مهم است، مخصوصا اگر احساس کنند شخصیت‌شان هنوز شکل نگرفته است. اما برای اینکه به طور خاصی جذاب باشید (فراتر از زیبایی‌های ظاهری)، لازم است قدری متفاوت باشید تا در ذهن بمانید.

فرض کنید همیشه شکل خاصی لباس می‌پوشید. ببینید چه امکانات دیگری در برابر شما است. فقط با جمعیت حرکت نکنید. به کسانی که خوب ارتباط برقرار می‌کنند گوش دهید و از آنها بیاموزید و شیوه‌ی ارتباط برقرار کردن خود را داشته باشید. چیزی که درباره مَت توجه من را به خودش جلب کرد شیوه‌ی منحصر به فرد او در صحبت کردن و به کار بردن کلمات بود.

می‌خواهید بدانید که چگونه دیگران را جذب کنیم؟ پس اول به فکر سلامت خود باشید. سالم بودن جذاب است. بنابراین ممکن است شما به طور طبیعی متوازن‌ترین و زیبا‌ترین زن یا خوش‌تیپ‌ترین مرد نباشید، اما هر کس با خواب کافی و ورزش (هر دوی اینها به طور طبیعی شما را زیبا می‌کنند)، خوردن غذاهای سالم و پرهیز از مصرف الکل، می‌تواند جذاب به نظر بیاید.

اگر می‌خواهید جذاب‌تر باشید، هنگام ارتباط برقرار کردن خیلی منفی نباشید. بدگویی باعث افسردگی می‌شود و خیلی خوب نیست که دوست یا شریک قبلی خود را تخریب کنید (حداقل این کار را خیلی زود شروع نکنید!)

ساعت‌هایی که برای خالی کردن خود، بیان غم و اندوه و ابراز خشم از افرادی که به شما آزار رسانده‌اند صرف می‌کنید می تواند هر رابطه تازه‌ای را به سرعت سرد و فرد جدید را برای رابطه با شما بی‌میل کند. همچنین ممکن است از رابطه‌ی تازه‌ای که قرار است با شما برقرار کنند، برداشت ناخوشایندی داشته باشند.

قبل از اینکه دنبال پاسخ سوال چگونه دیگران را جذب کنیم باشید، بدانید که هم زنان و هم مردان افراد شجاع را دوست دارند. زنان مردانی را که شجاع و اهل خطر کردن هستند دوست دارند و مردان نیز زنانی را که در بیان احساسات‌شان رک و شجاع هستند دوست دارند. ما مردها زمانی که به دنبال نشانه‌ای هستیم که آیا زنی مجذوب ما شده است یا نه، دوست نداریم حرف‌ها در لفافه زده شوند.

چنین به نظر می‌رسد که زنان دوست دارند احساس کنند یک مرد شجاع مجذوب آنها شده است تا اینکه کسی باشد که اعتماد به نفس بالایی ندارد. چرا که احساس می‌کنند چنین مردی بهتر می‌تواند از آنها مراقبت کند. اما از سوی دیگر به نظر می‌رسد زنان تنها به دنبال مردان عضلانی نیستند، آنها مجذوب کسی می‌شوند که ترکیبی از شجاعت و دلسوزی، سخت و احساساتی باشد. نشان دادن این صفات چیزی است که شما را جذاب می‌کند.

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

اگر قدری بذله‌گو باشید، مخصوصا هنگامی که در میان جمع هستید، شما فرد شجاعی معرفی خواهید شد. اما توجه داشته باشید که مردان زنانی را ترجیح می‌دهند که به جوک‌های آنها می‌خندند و خودشان خیلی مزه نمی‌ریزند. در واقع به طور کلی مردان، زنانی را که از آنها بامزه‌تر هستند دوست ندارند. اما زن‌ها مردان بامزه را جذاب می‌دانند. بنابراین اگر مرد هستید، زنها را بخندانید و اگر زن هستید و می‌خواهید برای یک مرد جذاب باشید، کسی را پیدا کنید که شما را واقعا می‌خنداند.

توجه داشته باشید تمام چیزهایی که در بالا گفته شد باید به شکلی طبیعی و دوستانه اجرا شود. تلاش زیادی برای اینکه جذاب‌تر باشید ممکن است نتیجه‌ی معکوس بدهد و کار را خراب کند.

وقتی شخصی تلاش میکند نظر دیگران را جذب کند و مورد تحسین واقع بشود، معمولا اشتباهاتی انجام میدهد که به صورت خلاصه در زیر به این موارد خواهیم پرداخت:

“وقتی من به یک دلیل کسی را تحسین میکنم، پس او هم میتواند به همان دلیل من را تحسین کند. به عنوان مثال اگر من یک شخص ثروتمند را که با تلاش خودش ثروتمند شده نزد خودم عزیز میدانم، پس اگر به دوستانم بگویم که من با تلاش خودم ثروتمند شده ام باعث میشود آنها من را تحسین کنند.”

اگر اینطور فکر میکنید احتمال زیادی وجود دارد که سرخورده شوید، به این دلیل که چیزی که شما آن را تحسین میکنید الزاما دیگران را تحت تاثیر قرار نمیدهد. به عنوان مثال چه کسی اهمیت میدهد شما ثروتمند باشید وقتی خودش به پول احتیاجی ندارد؟ چه کسی به تشویق شما نیاز دارد وقتی خودش به قدر کافی شجاع است؟ چه کسی به این موضوع اهمیت میدهد که شما بدن ورزیده و عضله های قوی دارید وقتی که خودش از شما قویتر است؟!

از همین رو است که روانشناس ها میگویند:

اگر میخواهید کسی رو مجذوب خود کنید، یا اینکه اگه میخواهید دیگران شما را تحسین کنند یا عاشق شما باشند، ابتدا باید در مورد آنها اطلاعات کسب کنید!

با توجه کردن به این موضوع که فرد به چه چیزهایی نیاز دارد و دانستن اینکه به چه چیزهایی علاقه مند است، شانس شما برای موفقیت بسیار زیاد خواهد بود. بعضی از افراد با استفاده از متدهایی که به صورت عمومی شناخته شده اند وقت خود را هدر میدهند و هنگامی که آن روش برایشان جواب معکوس میدهد، نا امید و سرافکنده شده و با خودشان فکر می کنند: “حتما ایرادی در من وجود دارد که این روش ها برای من کارساز نیستند”.

منبع : عصرعلم | چطور

کارشناس ارشد روان شناسی بالینی

جامعه سلامت پایگاهی از مطالب مفید است که با نگاه به نیاز مخاطبین تولید و یا از منابع معتبر گردآوری شده‌اند. جامعه سلامت با هدف ارتقا دانش عمومی و با تمرکز بر مواردی که به سلامت جسم و روح افراد مرتبط است می‌کوشد تا به سهم خود و به عنوان یک رسانه در مسیر ارتقا جامعه حرکت نماید. افزایش آگاهی، راهنمایی و سنجش چرخه‌ایست که با کمک شما مخاطبین تکمیل خواهد شد.

توجه: مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.

توجه: استفاده از مطالب سایت به هر شکل و در هر فرمتی مجاز نمی باشد و شامل پیگرد قانونی خواهد شد.

ضمن تقدیر از همراهی شما مخاطب گرامی، خواهشمند است تمامی سوالات خود را در سایت و در بخش نظرات مطالب مطرح فرمایید. لطفا از راه‌های ارتباطی ذیل تنها برای مباحث بازرگانی استفاده نمایید.

شما می‌توانید برای درج هر نوع آگهی تبلیغاتی از جمله تبلیغات بنری، رپورتاژ آگهی و یا ثبت دفاتر مشاوره در سایت از طریق راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید.

تلفن تبلیغات (لطفا تنها در واتس‌اپ پیام ارسال بفرمایید): ۰۹۳۳۲۰۱۰۰۶۱

فهرست مطالب

در صورتیکه به بخشی از محتوا نیاز یا علاقه دارید بر روی عنوان مربوطه در فهرست زیر کلیک نمایید تا به همان بخش منتقل شودید.

در حقیقت این کار به هیچ وجه سخت نیست، میدانم الان در ذهن شما چه چیزهایی میگذرد و مطمئن هستم که الان در دل خود میگویید: “اگر اینکار آسان بود، چرا خیلی از افراد سالها برای اینکار زمان صرف میکنند و به موفقیت نمی رسند؟”

جواب این سوال ساده است، چون این افراد در مسیر صحیح و درست قدم بر نمی دارند. اگر دنبال این هستید که بدانید راه صحیح و درست جذب کردن دیگران به سمت خودتان چیست یا اینکه چطور میتوانیم کاری کنیم که دیگران ما را تحسین کنند، تا انتها این مطلب را پیگیری کنید.

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

اغلب انسانها زمانی تحت تاثیر قرار میگیرند که فردی را می بینند که میتواند کاری انجام بدهد که خودشان نمی توانند انجام بدهند. برای همین است که روش های جذب کردن یک فرد خجالتی درونگرا، با روش های جذب کردن یک فرد معاشرتی برونگرا متفاوت هستند. در ابتدا شما باید بدانید فرد مورد نظر چه ویژگیهایی دارد، به عبارت دیگر مهمترین اقدام، کسب اطلاعات در مورد فرد است که قبلا هم به آن اشاره کردیم.

اگر کسی از ناشناخته ها ترس دارد، پس ممکن است توسط فردی که در زندگی قدرت کنترل ترس را دارد تحت تاثیر قرار بگیرد. اگر کسی تلاش میکند که پولدار شود، توسط کسی که قابلیت خوبی در جمع آوری ثروت دارد و توانایی اقتصادی خوبی دارد جذب میشود. اگر کسی احساس میکند که در زندگی انسان بی فایده و بی خاصیتی است توسط افرادی که با مشکلات زندگی مواجه می شوند و برای حل کردن آنها تلاش می کنند جذب میشود.

همانطور که در مثال های بالا ذکر شد، جذب کردن دیگران فرمول خاص و ثابتی ندارد ولی با پیش زمینه ذهنی فردی که قصد جذب کردنش را دارید ارتباط مستقیم دارد و خوشبختانه در دنیایی زندگی میکنیم که شبکه های اجتماعی مثل کلوب،فیس بوک و … اطلاعات زیادی را در این موارد در اختیار شما قرار میدهند. تاجایی که میتوانید در مورد فرد یا افراد مورد نظر اطلاعات کسب کنید. رفتارهایی که از خودشان بروز میدهند، احتیاجات و نیازهای روحی-عاطفی فرد را بررسی کنید و بعد با نشان دادن اینکه شما میتوانید این نیازها را برطرف کنید یا چیزی که آن شخص دنبالش است را شما میتوانید ارائه بدهید، تحت تاثیر قرارش دهید. این فرمول ساده ولی کاملا مؤثر برای جذب کردن افراد و تحت تاثیر قرار دادن آنها است.

شما پس از مدتی دیگر حتی به افراد خوش‌تیپ نگاه هم نمی‌کنید! ظاهر آنها برای شما عادی می‌شود، چرا که شما نیاز دارید از افراد چیز‌های بیشتری دریافت کنید.

اگر زمانی که با کسی ملاقات می‌کنید بتوانید چیزهای بیش از ظاهرتان به او نشان دهید، در این صورت شما فرد جذابی به نظر خواهید آمد.

زنان و مردان زیادی هستند که هزینه‌ و وقت زیادی صرف ظاهر خود می‌کنند، اما برای بهبود شخصیت‌شان کاری انجام نمی‌دهند. یک کتاب ممکن است جلد بسیار زیبایی داشته باشد، اما اگر فقط جلد آن زیبا باشد چه کسی دوست دارد که آن را مطالعه کند؟ همانطور که خودتان می‌گویید دیگران شما را دوست دارند به خاطر چیزی که هستید، حرف‌هایی که می‌زنید و کارهایی که انجام می‌دهید. شاید من آدم خوش‌قیافه‌ای نباشم، اما چیزی که در اینجا می‌خواهم درباره آن صحبت کنم زیبایی نیست، من قصد دارم درباره جذابیت حرف بزنم. حالا بیایید ببینیم چگونه دیگران را جذب کنیم.

حتما ببینید: چند ترفند روانشناسی برای خواندن ذهن دیگران

من فقط می‌خواهم به شکلی دوستانه اعلام کنم که چگونه شخصی ممکن است تمام جذابیتش را از دست بدهد. چطور این اتفاق می‌افتد؟ من هنوز در این توهم بودم که ظاهر تنها چیزی است که در اولین دیدار اهمیت دارد. اما مَت خوش‌قیافه نبود، او قد بلند یا درشت ‌هیکل نبود، اما فردی بامزه، باهوش و بااعتماد به نفس بود. کسی که می‌دانست چطور حرف بزند، کسی که شیوه‌ی خاص خودش را داشت. در کل آدمی بود که چیزی برای نشان دادن داشت.

جذابیت ظاهری افراد خیلی زود فروکش می‌کند، به طوری که فرد زیبا، همچون وسیله‌ای به نظر می‌آید که قرار است ژن‌های شما را به نسل بعد منتقل کند. چیزهایی که باعث جذابیت ظاهری زنان می‌شود عبارتند از: ‌جوانی، نسبت عرض کمر به لکن، پوست سالم، لب برجسته و دندان‌های سفید، چشمان بزرگ، چانه‌ی کوچک و موهای براق است. این معیارها در مردان شامل بلندی قد، شفافیت چشم و پوست، حجم عضلات و تُن صدا، دندان‌های خوب و دیگر علایم سلامتی است. همه این‌ها را به احساس سلامتی، سرزندگی و پیشینه ژنتیکی خوب اضافه کنید.

در هر دو جنس، تناسب فیزیکی بسیار جذاب است. با این وجود برخی ممکن است بسیار عالی به نظر برسند و تمام ویژگی‌های ظاهری را داشته باشند، اما حسی بسیار سرد و بی‌روح به شما بدهند. افراد جذاب ممکن است زیبا به نظر نرسند اما افسون خاصی دارند.

چیزی که قصد دارم اینجا درباره‌ی آن صحبت کنم رفتاری است که شما را صرف نظر از اینکه چه ظاهری دارید جذاب‌تر می‌کند. همان‌طور که مَت درباره خودش گفت او خوش‌قیافه نبود.

این درست است که عبوس بودن، سرد و مرموز بودن و کم حرف و بی‌روح بودن ممکن است بعضی‌ها را جذب کند، اما بیشتر مردم را جذب نمی‌کند. مردم کسانی را دوست دارند که به نظر می‌رسد دیگران را دوست دارند. نکته‌ی مهم این است که مردم چگونه نشان می‌دهند که شما را دوست دارند؟ آنها لبخند می‌زنند. صورت‌های خندان جذاب‌تر هستند و لبخند زدن هنگامی که به چشم‌های دیگران مستقیم نگاه می‌کنید، شما را حتی جذاب‌تر می‌کند. لبخند زدن پیام‌هایی را مانند: «من دوست‌‌داشتنی هستم. من اعتماد به نفس بالایی دارم، خوش‌بین و باانرژی هستم» ارسال می‌کند. بنابراین چهره‌ی عبوس خود را رها کنید و بخندید، لبخند بزنید، آرام باشید و بهترین چیزها را در افراد دیگر پیدا کنید و به شکل زیر ادامه دهید…

هنگامی که مَت وارد اتاقی می‌شود، همه را وادار می‌کند که بخندند. او تاثیرگذار است و همه می‌بینند که دیگران او را دوست دارند. چرا این موضوع مهم است؟

بر اساس مطالعه‌ای که روانشناسان بریتانیایی انجام داده‌اند، اگر به دیگران با لبخند نگاه کنیم، احتمال اینکه فرد جذابی به نظر بیايیم بیشتر خواهد بود. در آزمایشی که بر روی زنان انجام شده بود هنگامی که به آنها تصویر افرادی نشان داده شد که دیگران به آنها لبخند می‌زدند، افرادی که به آنها لبخند زده شده بود جذاب‌تر به نظر می‌رسیدند.

محققان دریافتند که مردان نیز به همین شکل پاسخ می‌دهند. هم زنان و هم مردان به صورت ناخودآگاه هنگامی که می‌خواهند شخصی را برای دوستی انتخاب کنند، نظر دیگران را در نظر می‌گیرند. در واقع ممکن است بر اساس اینکه دیگران چطور فردی را ارزیابی می‌کنند، او را برای رابطه مورد توجه قرار دهند.

بنابراین دفعه بعد که بیرون می‌روید و دوست دارید جذاب‌تر به نظر برسید، به دیگران لبخند بزنید و با همه‌ی کسانی که اطراف شما هستند دوستانه رفتار کنید. چون زمانی که آنها جواب لبخند شما را می‌دهند، شما جذاب‌تر شده‌اید اما…

توجه ویژه‌ی مستقیم قدری چاپلوسانه است. بنابراین در حالیکه فوق‌العاده است که دیگران دیگر را بخندانید، برای اینکه در نظر شخص خاصی جذاب‌تر به نظر بیایید شما باید به طور ویژه‌ای به او توجه داشته باشید. از او سوال بپرسید و درباره او صحبت کنید. میزان توجه ما به افراد (نه خیلی کم و نه خیلی زیاد) نشانه‌ی میزان علاقه‌ی ما به کسی است که تا پیش از این او را ملاقات نکرده‌ایم.

صادقانه‌ترین پاسخ این سوال که چگونه دیگران را جذب کنیم، اینست که بگویم خودتان باشید. بیشتر مردم هنگامی که با کسی هستند که مجذوب او شده‌اند، خود را بیشتر از آن چیزی که هستند نشان می‌دهند و این کار غلطی نیست، اما چنین نباشد که همه چیز دروغ باشد. زنی را می‌شناختم که تظاهر می‌کرد همه‌ی چیزهای فردی را که به او علاقه داشت، دوست دارد: «واقعا؟ من عاشق فوتبال، غواصی، تمبرهای پاتاگونیای قرن ۱۹ هستم! چه تصادفی، ما دقیقا برای هم ساخته شده‌ایم!»

اگر شما به این شدت دروغ بگویید دیگران متوجه می‌شوند. نشان دادن چیزی که واقعا هستید جذاب است و نشان می‌دهد که شما زاویه دید، علایق و بی‌علاقگی‌ها، ایده‌ها و تمایلات خودتان را دارید.

شما هر روز صدها زن و مرد جوان را می‌بینید که شبیه به هم لباس پوشیده‌اند، با یک لحن صحبت می‌کنند، واژه‌های یکسانی به کار می‌برند و به جای لذت بردن از کسانی که در حضور آنها هستند، با سرعت با تلفن همراه‌شان پیام می‌فرستند. البته که همراهی با جماعت برای بسیاری از جوانان مهم است، مخصوصا اگر احساس کنند شخصیت‌شان هنوز شکل نگرفته است. اما برای اینکه به طور خاصی جذاب باشید (فراتر از زیبایی‌های ظاهری)، لازم است قدری متفاوت باشید تا در ذهن بمانید.

فرض کنید همیشه شکل خاصی لباس می‌پوشید. ببینید چه امکانات دیگری در برابر شما است. فقط با جمعیت حرکت نکنید. به کسانی که خوب ارتباط برقرار می‌کنند گوش دهید و از آنها بیاموزید و شیوه‌ی ارتباط برقرار کردن خود را داشته باشید. چیزی که درباره مَت توجه من را به خودش جلب کرد شیوه‌ی منحصر به فرد او در صحبت کردن و به کار بردن کلمات بود.

می‌خواهید بدانید که چگونه دیگران را جذب کنیم؟ پس اول به فکر سلامت خود باشید. سالم بودن جذاب است. بنابراین ممکن است شما به طور طبیعی متوازن‌ترین و زیبا‌ترین زن یا خوش‌تیپ‌ترین مرد نباشید، اما هر کس با خواب کافی و ورزش (هر دوی اینها به طور طبیعی شما را زیبا می‌کنند)، خوردن غذاهای سالم و پرهیز از مصرف الکل، می‌تواند جذاب به نظر بیاید.

اگر می‌خواهید جذاب‌تر باشید، هنگام ارتباط برقرار کردن خیلی منفی نباشید. بدگویی باعث افسردگی می‌شود و خیلی خوب نیست که دوست یا شریک قبلی خود را تخریب کنید (حداقل این کار را خیلی زود شروع نکنید!)

ساعت‌هایی که برای خالی کردن خود، بیان غم و اندوه و ابراز خشم از افرادی که به شما آزار رسانده‌اند صرف می‌کنید می تواند هر رابطه تازه‌ای را به سرعت سرد و فرد جدید را برای رابطه با شما بی‌میل کند. همچنین ممکن است از رابطه‌ی تازه‌ای که قرار است با شما برقرار کنند، برداشت ناخوشایندی داشته باشند.

قبل از اینکه دنبال پاسخ سوال چگونه دیگران را جذب کنیم باشید، بدانید که هم زنان و هم مردان افراد شجاع را دوست دارند. زنان مردانی را که شجاع و اهل خطر کردن هستند دوست دارند و مردان نیز زنانی را که در بیان احساسات‌شان رک و شجاع هستند دوست دارند. ما مردها زمانی که به دنبال نشانه‌ای هستیم که آیا زنی مجذوب ما شده است یا نه، دوست نداریم حرف‌ها در لفافه زده شوند.

چنین به نظر می‌رسد که زنان دوست دارند احساس کنند یک مرد شجاع مجذوب آنها شده است تا اینکه کسی باشد که اعتماد به نفس بالایی ندارد. چرا که احساس می‌کنند چنین مردی بهتر می‌تواند از آنها مراقبت کند. اما از سوی دیگر به نظر می‌رسد زنان تنها به دنبال مردان عضلانی نیستند، آنها مجذوب کسی می‌شوند که ترکیبی از شجاعت و دلسوزی، سخت و احساساتی باشد. نشان دادن این صفات چیزی است که شما را جذاب می‌کند.

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

اگر قدری بذله‌گو باشید، مخصوصا هنگامی که در میان جمع هستید، شما فرد شجاعی معرفی خواهید شد. اما توجه داشته باشید که مردان زنانی را ترجیح می‌دهند که به جوک‌های آنها می‌خندند و خودشان خیلی مزه نمی‌ریزند. در واقع به طور کلی مردان، زنانی را که از آنها بامزه‌تر هستند دوست ندارند. اما زن‌ها مردان بامزه را جذاب می‌دانند. بنابراین اگر مرد هستید، زنها را بخندانید و اگر زن هستید و می‌خواهید برای یک مرد جذاب باشید، کسی را پیدا کنید که شما را واقعا می‌خنداند.

توجه داشته باشید تمام چیزهایی که در بالا گفته شد باید به شکلی طبیعی و دوستانه اجرا شود. تلاش زیادی برای اینکه جذاب‌تر باشید ممکن است نتیجه‌ی معکوس بدهد و کار را خراب کند.

وقتی شخصی تلاش میکند نظر دیگران را جذب کند و مورد تحسین واقع بشود، معمولا اشتباهاتی انجام میدهد که به صورت خلاصه در زیر به این موارد خواهیم پرداخت:

“وقتی من به یک دلیل کسی را تحسین میکنم، پس او هم میتواند به همان دلیل من را تحسین کند. به عنوان مثال اگر من یک شخص ثروتمند را که با تلاش خودش ثروتمند شده نزد خودم عزیز میدانم، پس اگر به دوستانم بگویم که من با تلاش خودم ثروتمند شده ام باعث میشود آنها من را تحسین کنند.”

اگر اینطور فکر میکنید احتمال زیادی وجود دارد که سرخورده شوید، به این دلیل که چیزی که شما آن را تحسین میکنید الزاما دیگران را تحت تاثیر قرار نمیدهد. به عنوان مثال چه کسی اهمیت میدهد شما ثروتمند باشید وقتی خودش به پول احتیاجی ندارد؟ چه کسی به تشویق شما نیاز دارد وقتی خودش به قدر کافی شجاع است؟ چه کسی به این موضوع اهمیت میدهد که شما بدن ورزیده و عضله های قوی دارید وقتی که خودش از شما قویتر است؟!

از همین رو است که روانشناس ها میگویند:

اگر میخواهید کسی رو مجذوب خود کنید، یا اینکه اگه میخواهید دیگران شما را تحسین کنند یا عاشق شما باشند، ابتدا باید در مورد آنها اطلاعات کسب کنید!

با توجه کردن به این موضوع که فرد به چه چیزهایی نیاز دارد و دانستن اینکه به چه چیزهایی علاقه مند است، شانس شما برای موفقیت بسیار زیاد خواهد بود. بعضی از افراد با استفاده از متدهایی که به صورت عمومی شناخته شده اند وقت خود را هدر میدهند و هنگامی که آن روش برایشان جواب معکوس میدهد، نا امید و سرافکنده شده و با خودشان فکر می کنند: “حتما ایرادی در من وجود دارد که این روش ها برای من کارساز نیستند”.

منبع : عصرعلم | چطور

کارشناس ارشد روان شناسی بالینی

جامعه سلامت پایگاهی از مطالب مفید است که با نگاه به نیاز مخاطبین تولید و یا از منابع معتبر گردآوری شده‌اند. جامعه سلامت با هدف ارتقا دانش عمومی و با تمرکز بر مواردی که به سلامت جسم و روح افراد مرتبط است می‌کوشد تا به سهم خود و به عنوان یک رسانه در مسیر ارتقا جامعه حرکت نماید. افزایش آگاهی، راهنمایی و سنجش چرخه‌ایست که با کمک شما مخاطبین تکمیل خواهد شد.

توجه: مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.

توجه: استفاده از مطالب سایت به هر شکل و در هر فرمتی مجاز نمی باشد و شامل پیگرد قانونی خواهد شد.

ضمن تقدیر از همراهی شما مخاطب گرامی، خواهشمند است تمامی سوالات خود را در سایت و در بخش نظرات مطالب مطرح فرمایید. لطفا از راه‌های ارتباطی ذیل تنها برای مباحث بازرگانی استفاده نمایید.

شما می‌توانید برای درج هر نوع آگهی تبلیغاتی از جمله تبلیغات بنری، رپورتاژ آگهی و یا ثبت دفاتر مشاوره در سایت از طریق راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید.

تلفن تبلیغات (لطفا تنها در واتس‌اپ پیام ارسال بفرمایید): ۰۹۳۳۲۰۱۰۰۶۱

پورتال جوانان ایرانی

روش عاشق کردن : چطور کسی را که دوستش داریم عاشق خود کنیم؟ برخـی افراد ممکن است با خواندن این مقاله پیشنهادات من را غیر اخلاقی و غیر منـصـفانـه تلقی کنـنـد. بـه بـازی گرفتن احساسات دیگران کار نـا پـسـندی است بـخـصوص کسانی که بسیار دوستتان دارند. خیلی خوب میشد هر کسـی را کـه خـواهان او بـودیـد سـهـل و آسـان بـه دست میاوردید بدون آنکه نیاز به نقش بازی کردن داشته باشید. اما متاسفانه دنیای واقعی همیشه اینگونه عمل نـمـیکند.  بعضی وقتها شما به امید بدست آوردن فرد خاصی ماهها خود را به آب و آتش میزنید به عشق او زنـدگی میکنـید و  حسرت داشتنش را میکشید و عاقبت بدون ثمر و نتـیجـه ناکام می مانید. و آنـجاسـت کـه راهـکـارهـای ذیل ناگهان همچون موهبتی آسمـانـی جـلـوه گـر خـواهند شد. البته توصیه های من سحر و جادو نبوده و آنگونه نیز نمیـبـاشـد که شخصی را برغم خواست و میل باطنی و با بکارگیری این تکنیکها وادار بـه آن کند که دلباخته و عاشق شما گردد. کاری که این تکنـیـکها انجام می دهند شـانـس و اقـبـال را بمقدار زیادی به سود شما افزایش می دهند. آیا این کار شرورانه و نادرست است؟ من اینطور فکر نمیکنم بنابراین به مطالعه خود ادامه دهید.

زیاد معاشرت کنید… سپس غیر قابل دسترس گردید

هـر چه بیشتر با شخصی ارتباط داشته باشید آن شخص بیشتر شما را دوست خواهد داشت. این را دیوید لیدمن متخصص رفتار انسانها بیان می کند. در واقع حق با اوسـت. چندین مطالعه دیگر نشان داده کـه در مـعـرض قـرار گـرفـتن مکرر با هر محرک خاص ما را نسبت به آن محرک علاقه مند تر می گرداند. (تنها زمانی این نظریه صدق نمی کنـد کـه واکنش اولیه ما به آن محرک منفی باشد). بنابراین در ابتدای آشنایی از آنکه کناره گیـر، گریزان و غیر قابل دسترس باشید، پرهیز کنید. در عوض به دنبـال بهانه های فراوان برای آنکه وقت خود را با وی بگذرانید باشید.

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

اکنون حواستان را کاملا جمع کنید چون این مرحله زیرکانه بوده و احتیاج به مهارت دارد. درست زمانی که مطمئن شدید که او را مجذوب خود کرده و محبوب گشته اید به تدریج معاشرت خود را کاهش داده و کمتر در دسترس قرار گیرید و این کـار را تـا زمانی کـه وی دیگر شما را دیگر ملاقات نکرده و نبینـد ادامه دهید. شـما هم اکنون “قانون کمـیابی” را بطور مؤثر بکار گماردید. همه ما واقف هستیم که: مردم خـواهـان چیزهایی هستـند که نمیتوانند داشته باشند. و همیشه در دسترس بودن شـما سبب کاهـش ارزش و شـان شما می گردد. برای مثال هـرگـاه پـایتان را از در خانه بیرون بگذارید و با توده عظیمی از الماس بروی زمین روبرو گردید، کم کم برایتان عادی شده و دیگر آنها را بچشم سنگهای گرانبها و ارزشمند نخواهید نگریست. این قانون کمیابی است که سبب میشـود بـیشتر طالب آنها گردید. با آنان باشید و سپس کمیاب گردید و مشاهده خواهید کرد محبوب تر می شوید. ما مرتبا در مورد مسایلی چون شور و اشتیاق، جـاذبـه جـنـسـی و عـشـق صحبت به میان میاوریم اما به “شباهت ها” اشاره ای نمیکنیم . بـایـد آگـاه باشیم افراد با خصوصیات متضاد در بلـنـد مـدت جـذب یـکدیـگر نـمی شوند. ما همواره در جستجوی شباهتها میان خود و شریک زندگیمان می بـاشیم. اغـلب ما بـا گـشـتـن و مـعـاشرت با دوستانی که مورد علاقه امان نمی باشند ترس داریـم پس چـرا با مـعشـوق خود چنین کنیم؟ علاقمند بودن و دوست داشتن کسی بسیار مهم تر از آن است که ما عاشق آن فرد باشیم. تنـها شباهت های اخلاقی و شخصیتی ما نیست که حائز اهمیت میباشد. هرگاه شما با فردی کـه از لـحاظ ظاهـر شبـیـه شـما باشد آشنا گردید، احتمال آنکه وی شیفته و دلباخته شما گردد ۴ برابر بیشتر میباشد.

کار دلپسندی برایش انجام ندهید…. بـگذاریـد او برایتان کارهای دلپسندی انجام دهد

هرگاه شما کار پـسـنـدیـده ای بـرای شـخـصی انجام دهید، از دو جهت احساس خوبی خواهید داشت: احـساس خـوشـنودی از خـودتان و صمیمیت با فردی که شما اندکی با عملتان لوسش کرده اید. ما معمولا بمنظور توجیه زحمات و یا هزینه هایی که صرف فرد مورد نظر کرده ایم در شایستگی و استحقاق وی مبالغه وخیالپردازی میکنیم. سـرانجام آنکه:ما آن فرد را بیشتر دوست خواهیم داشت.هرگاه شخصی برای ما کار پسندیده ای انجام میدهد، خوشنود میگردیم. اما در کنار آن احساسات ناخوشایند دیگری نیز تظاهر خواهند کرد. گاه غرق در هیجانات میشویم. در تـنگنا قرار می گیریم که مانند همان فرد بامعرفت که آن لطف را در حق شما کرده عمل نماییم یعنی آنکه لطفش را جبران کنیم. و حتی زمانیکه آن عمـل نـیک از سوی شخصی صورت می گـیـرد کـه شـما علاقه وافری به وی داشته اما نسبت به احساسش نسبت به خودتان مردد هستید، مسئله بسیار بغرنج تر میگردد. متوجه منظورم می شـوید؟ هنگامی که ما شیفته و شیدای شخصی می شویم، ناگزیریم برای او کارهای لطف آمیزی انجام دهیم.اما بهتر آنست اجازه دهید او شما را لوس کند.

 به او نگاه کنید…

زیـک روبیـن روانـشـنـاس دانشگاه هاروارد مطالعه ای را صورت داد تا دریابد آیا قادر است عشق را بطور علمی توسط ضبط مدت زمانی که دو عاشق بیکدیگر چشم دوختـه انـد، مورد اندازه گیری قرار دهد. وی دریافت که دو فردی که عمیقا عاشق یکدیگر می بـاشند ۷۵ درصد از زمانی را که گفتگو می کنند، به همدیگر نگاه می کنند. و هـنـگـامی که فرد ناخوانده ای به میان صحبتشان وارد میگردد آهسته تر روی از یکدیگر برمی گـردانـنـد. در گـفـتـگوهـای معمولی افراد ۳۰ تا ۶۰ درصد از وقت را به نگاه کردن به یـکدیـگر اخـتـصـاص می دهند. اهمیت مقیاس روبین واضح میباشد: احتمال آنکه بگوییم دو فرد تا چه میزان عاشـق و دلبـاخته یـکدیـگر هستند را می تـوان بـا انـدازه گیـری مـدت زمـانـی کـه آن دو عاشقانه به یکدیگر زل می زنند تخمین زد. برخـی روانـکاوان از آن در حین مشاوره برای آنکه دریابند تا چه اندازه زوجین به یکدیگر علاقه و عشق دارند سود می برند. هـمچنین این موضوع اطلاعات سودمند زیادی را بـرای آنـکه بـخواهید شخصی دلباخته شما گردد در اختیارتان قرار میدهد. اینگونه که: هرگاه به شخصی که دوسـتـش می دارید در حین گفتگو ۷۵ درصد از زمان به وی نگاه کنید. با این کار مغز آن فرد را فریب میـدهید. مـغز آن شخص آخرین باری که فردی تا این اندازه به او نـگـاه کـرده را بـخاطر آورده و تـحلـیـلش از این نگاه طولانی، وجود عشق و علاقه خواهد بود. در نتیجه این طـور  مـی انـدیـشد که عاشق شما است و مغزش شروع به ترشح فنیل اتیلامین (PEA) می کند. ایـن مـاده از خانواده آمفی تامین ها میباشند که توسط سیستم عصبی ترشح میگردد.هنگامی که ما عاشق میشویم PEA همان عاملی است که سبب تعریق کف دستان، احساس دل آشوبی، و افزایش ضربان قلب میشود.هر چه شخصی که شما خواهانش میباشد PEA بیشتری بدرون جریان خونش جاری گردد احتمال آنکه او دلـبـاخـتـه شـمـا گـردد افـزایـش میـیابد. زمانی که شما نمی توانید صادقانه فردی فرد بی رغبـتـی را وابسته خود کنید، بکارگیری این تکنیک تولید PEA را کاملا میسر خواهد نمود. امتحان کنید.مطمئن هستم از نتیجه کار خود شگفت زده خواهید شد. زمـانـی کـه بـا شخصی هستید به وی حس عاشق بودن را القا کنید و اینکه او سـرانـجـام بـاورش شـود که عاشق شما است، زیاد بطول نخواهد انجامید.

روی برنگردانید…

دیـگر یـافته های تعیین کننده در تحقیقات روبین: اگر فردی بـه زن و شوهری که در حـال گفتگو هستند، ملحق گردد، مدت زمان زیادی طول می کـشـد تـا نگاه آن زوج از یکدیگر منحرف شده و به نفر سوم  برگردانده شود. باز هرگاه این عمل را با شـخصـی کـه هنوز دلباخته شما نگشته بکار بندید، به او طوری القا میکنید کـه گویی دلبـاخته شماست و باعث سرازیر گشتن مقدار بـیـشـتـری PEA داخـل جریان خونش می شـوید. لئیل لونـز، مـتخصص روابط انسانها، این تکنیک را “چشمان آب نباتی” نـام نـهـاده. چشمانتان را به چشمان فردی که دوستش می دارید قفل نموده و ثابت در همان حالت نگه دارید. حتی زمانی که او صحبتـش پـایـان یـافـت و یا آنکه شخص دیـگـری به شما مـلـحـق شد، روی برنگردانید. وقتی سرانجام خـواسـتـیـد چشمانتان را از چشمانش برگردانید (پس از ۴-۳ ثانیه) آن کار را با بی میلی و آهستگی انجام دهید دقیقا مانند آنکه توسط یک آب نبات به یکدیگر چسبیده اید. شاید این تکنیک زیاد سودمند به نظر نرسد ولی باور کنید هرگاه بطور صحیح صورت گیرد از تعجب نفس شما را بند خواهد آورد. اگرآنقدر کمرو و خجالتی می باشید که قادر نیستید مستقیما به چشمها خیره شـویـد از تکنیک آب نـبـات صـرف نظر کرده و از این روش استفاده نمایید.بفردی که وارد گفتگوی شما شده روی برگردانده اما به محض آنکه سخنان آن فرد پایان یافت، بـه سرعت چشمانتان را به سمت شخص مورد علاقه خود بازگردانید. این یک حرکت بررسی کنـنده است. شما میـخواهید واکنش وی را از آنچه گوینده بیان داشته مورد بررسی قرار داده و بـه وی تفهیم کنید که بیش از آن فرد به او علاقه مند هستید.

از علم مردمک سنجی کمک بگیرید…

ما هـمگی با حالت چشمها پیش از خواب آشنا هستیم وقتی بـه آنها مینگریم نگاهـی خمارآلود است. شما تنها به یک چیز برای ایجاد حالت چشمان پیش از خواب نیاز دارید: مردمک های بزرگ و متسع. بر طبق علم مردمک سنجی این عاملی اسـت کـه هـمه ما به آن پاسخ می دهیـم. شـما قادر نیستید مردمک چشم خود را آگاهانه کنترل کنید (به همین خاطر است که می گویند چشمها هیچگاه دروغ نمیگویند). اما شما میتوانـیـد با ایجاد شرایط مناسب حالت مردمک منبسط را پدید آورده و به نتیجه دلخواه بـرسید. ابتدا نور را کاهش دهید. هـرگاه میـزان روشـنـایـی و نـور مـحیـط کاهـش یابد مردمک چشمها متسع میگردند. به همین خاطر است که استفاده از نور شمع و یا کلیدهای کاهنده نور چراغها در رستورانهای رمانتیک ضروری میباشد. تنها با ملایم کردن و کاهش نور نیست که چهره ما جذاب تر بنظر میرسند، مردمکهای منبسط نیز سودمند هستند.

دانشمندان ۲ تصویر از یک زن را به مردان نشان دادند. هر دو تصویر یکسان و مشابه بود یکی از دو تصویر طوری دستکاری شده بود که مـردمک چشـمـها بـزرگـتـر بـنـظر بـرسنـد. زمانی که تصویر دستکاری شده را نشان مردان دادند، آنهـا زن را در تـصـویـر دسـتـکاری شده، ۲ برابر جذابتر از تصویر واقـعـیـش تـشـخیـص دادنـد. بـروی چهره مردان نیز آزمایش مـشـابـهـی صـورت گـرفـت و بـه زنـان نـشـان داده شـد و نـتایج مشابهی حاصل گشت. همچنین هنگامی که ما به چیزی علاقه داریم و دوستش می داریم می نگریم، مـردمک چشمانمان باز بزرگتر و متسع می شوند. این را نیز می تـوان تـوسـط تـصـاویـر به اثبات رساند. این بار پژوهشگران تصویر یک زن زیبا را میـان تـعداد زیـادی از تـصـاویر معمولی و پیش پا افتاده قرار دادند سپس تغییر اندازه مـردمـک چـشمهای مردان حین مشاهده آن تصاویر را مورد بررسی قرار دادند. بدون اسـتـثـنـا مـردمـک چـشـمهـای مردان بروی تصویر مورد نظر منبسط می گشت. این یعنی که هرگـاه شـمـا شـدیدا مجذوب شخصی شده باشید باید تا حالا مردمک چشمانتان مانند حفره های سیاه متسع و بزرگ شده باشد!

برچسب ها : چطور کسی را که دوستش داریم عاشق خود کنیمچطور یک دختر را عاشق خود کنیمچطوری کسی را عاشق کنیمچطوری یک پسر را عاشق خود کنیمروش عاشق کردنمردمان

۲۸ مهر, ۱۳۸۹

۴ خرداد, ۱۳۸۷

۱۹ شهریور, ۱۳۹۲

دیگه خسته شدم از تلاش های بی نتیجه
مگه میشه یکی صدها کیلومتر ازت دور باشه، هیچ احساسی نسبت به تو نداشته باشه و تو بی دلیل خودتو براش به کشتن بدی؟
هر روز آرزوی مرگ میکنم(لحظه ی مرگ ترسناکه ولی بعدش…)
جدا از عشق مشکلات خیلی زیادی دارم و جدا از این مشکلات یه مشکل خیلی بزرگ که نمیتونم توضیح بدم…

تو چقد شبيه منيواقعا چرااااا اينجوريه؟!!!!

تحمل کن ای روزا هم میگذره

تحمل کن ای
روزا هم میگذره
در هر صورت ریدم بع ای زندگی
شیراز سیتی

من از بچگی عاشق پسریم و از خیلی وقته اون ندیدم دوست خانوادگیمون هستن بعد چند سال دیدمش ازم خواهش کرد شمارمو بهش بدم منم شمارمو دادم ولی اون ی عشق داره و منو ب عنوان ی آلجی حساب میکنه واقعا نمیدونم چیکار کنم

بهش بگو

من چجوری احساسم بهش بگم، خیلی سخته، خیلی دوستش دارم اما اصلا نمیدونم چیکار کنم. یا اصلا اون منو دوست داره، عذاب وجدان گرفتم خواهش میکنم کمکم کنید.

این چیزا توی ایران اثر نداره. مردم ما فقط روزمره زندگی میکنن. اصلا نه عشقی هست نه احترامی

واقعا روش های قشنگی ندارین ، میگن هرجوری شده رابطه رو قطع نکنین حالا شما میگین هر وقت علاقه زیاد شد طرف رو کمتر ببینین و حتی ولش کنین واقعا خودتون باور دارین حرفتون رو ؟ اگر یه نفر اینکارو با شما بکنه واقعا قشنگه ؟؟!

من از بچه گیم عاشق یه دخترم اون منو فقط دوست خودش میدونه عشق هم داره چیکار کنم میگه تورو یه درصد از عشقم کمتر دوست دارم اما من میخوام عاشقم باشهدچیکار کنم کمک کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وبسایت

دنبال کردن

تغذیه و تناسب اندام

میزان کالری مورد نیاز بدن

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

۲ خرداد, ۱۳۸۷

ازدواج و خانواده

قرارهای ملاقات عاشقانه برای آقایون کم مو

۴ خرداد, ۱۳۸۷

ازدواج و خانواده

پیدا کردن عشق در مکان مناسب

۱ اردیبهشت, ۱۳۸۸

ازدواج و خانواده

مقایسه زنان و مردان از نظر فیزیکی و ساختار بدن

۲۹ اردیبهشت, ۱۳۸۷

مد و مسائل زندگی

رمز و رازهای زیبایی برای پوست و اندام

۲۷ خرداد, ۱۳۸۷

چطور کسی که عاشقش بودید را فراموش کنید

بررسی خودارضایی از نقطه نظر علمی

تنفر از والدین: چرا برخی فرزندان از والدین خود متنفر میشوند؟

وقتی مردی شما را بخواهد…

عشق یکطرفه: کسی را دوست دارید که دوستتان ندارد؟

بیشتر

مد و مسائل زندگی

چه مدل لباس‌هایی را در هنگام ورزش کردن نباید پوشید؟

۲۸ اسفند, ۱۳۹۸

مد و مسائل زندگی

نکات مهم برای لباس پوشیدن در یک دورهمی دوستانه که هر خانم باید بداند

۲۸ اسفند, ۱۳۹۸

تغذیه و تناسب اندام

۷+۱ ماده غذایی که باعث افزایش وزن می شوند

۳ اسفند, ۱۳۹۸

ازدواج و خانواده

۳ راه زیبا برای بیان عشق به کسی که دوستش داریم

۳ اسفند, ۱۳۹۸

روشهای موفقیت

۳ اصل مهم برای دستیابی به موفقیت در زندگی با الگو گرفتن از دانشمندان

۳ اسفند, ۱۳۹۸

مد و مسائل زندگی

۹+۱ جفت کفش ضروری که باید در کمد هر زنی باشد

۳ اسفند, ۱۳۹۸

مد و مسائل زندگی

معرفی ۵ کتاب ایرانی برتر از میان صدها اثر داستانی برگزیده جهان

۳ اسفند, ۱۳۹۸

تغذیه و تناسب اندام

آشنایی با مهم ترین دانه های روغنی و فواید هریک از آنها برای بدن

۳۰ دی, ۱۳۹۸

تغذیه و تناسب اندام

گیاهخوار در برابر گوشت خوار، کدام رژیم برای بدن سالم تر است؟

۳۰ دی, ۱۳۹۸

مد و مسائل زندگی

۱۱ نکته مهم برای انتخاب لباس های با کیفیت

۴ آذر, ۱۳۹۸

مد و مسائل زندگی

۷ ویژگی مهم که یک ساعت مچی را به بهترین ساعت برای انتخاب تبدیل می‌کند

۴ آذر, ۱۳۹۸

مد و مسائل زندگی

۱۰ روش تضمین شده انتخاب کفش استاندارد برای پیاده‌روی های طولانی

۴ آذر, ۱۳۹۸

مد و مسائل زندگی

۶ توصیه جالب برای گذراندن یک تعطیلات تابستانی فراموش نشدنی

۲۷ فروردین, ۱۳۹۸

مد و مسائل زندگی

۸ دلیلی که به شما می گوید چرا انسان ها به شعر احتیاج دارند

۲۷ فروردین, ۱۳۹۸

سلامتی و بهداشت

علائم گردن درد، روش های خانگی درمان گردن درد

۳۰ بهمن, ۱۳۹۷

مد و مسائل زندگی

کاربردی‌ترین لباس‌هایی که در هر فصلی از سال به آن نیاز دارید

۲۷ بهمن, ۱۳۹۷

روشهای موفقیت

۱۰ ترفند طلایی که به رشد کسب و کار شما کمک خواهد کرد

۲۷ بهمن, ۱۳۹۷

مد و مسائل زندگی

مواد لازم برای داشتن یک استایل خاص و متفاوت مردانه در فصل زمستان

۲۷ بهمن, ۱۳۹۷

مد و مسائل زندگی

مهم ترین اصول قبل از گرفتن جشن تولد برای دختر بچه‌ها

۲۷ بهمن, ۱۳۹۷

روشهای موفقیت

۱۰ گام ساده برای خودشناسی و موفقیت در زندگی فردی

۲۷ بهمن, ۱۳۹۷

کلیه حقوق سایت برای مردمان محفوظ است . استفاده غیر تجاری مطلب همراه با ذکر منبع و لینک مجاز می باشد.

حداقل یک بار از خودتان پرسیدید چطور عاشقش کنم؟ چطور می توانم مخ زدن دختر مورد علاقه خودم رو بزنم؟چه کسی دوست ندارد که عاشق شود؟ عاشق شدن تقریبا یک احساس مشترک در بین تمام انسان ها و موجودات دنیا است. اگر شما عاشق دختری شده اید و از صمیم قلب می‌خواهید که توجه او […]

حداقل یک بار از خودتان پرسیدید چطور عاشقش کنم؟ چطور می توانم مخ زدن دختر مورد علاقه خودم رو بزنم؟چه کسی دوست ندارد که عاشق شود؟ عاشق شدن تقریبا یک احساس مشترک در بین تمام انسان ها و موجودات دنیا است. اگر شما عاشق دختری شده اید و از صمیم قلب می‌خواهید که توجه او را به خود جلب کنید و عشق او را دریافت کنید، در این مقاله روش هایی برای عاشق کردن دختر به شما می‌آموزیم.

عاشق کردن دختر روش های مختلفی دارد، برای جلب توجه دختر در ادامه بخوانید که چه کارهایی می‌توانید انجام دهید:

آموزش صفر تا صد مخ زدن دختران در تلگرام و اینستاگرام

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

در پس همه احساسات، افکار و آرزوها و حتی عشق، واکنش های شیمیایی و هورمونی مغز نهفته است. بله ما بسیار درباره عشق شنیده ایم، اما باید باور کنیم که این فعالیت هورمونی مغز هست که ما را به سمت فردی خاص و به شکلی که می‌پسندیم می‌کشاند. از لحاظ شیمیایی هورمون هایی مانند دوپامین (که عشق هیجانی را به شما می‌بخشد)، سرتونین (که باعث احساس خوشحالی و رضایت در شما می‌شود) و دیگر هورمون هایی که باعث احساسات مختلف شما می‌شوند.

خب هدف ما در اینجا از بیان این ها چه بود؟  می‌خواهیم بگوییم که دیگران هم تحت تاثیر چنین هورمون هایی به شما واکنش نشان خواهند داد، پس شما باید بتوانید بروی واکنش های هورمونی و شیمیایی ذهنی دیگران تاثیر بگذارید. مثلا وقتی کسی شما را می‌بیند، اگر لباس مناسبی پوشیده باشید، اگر اندام و فیزیک خوبی داشته باشید، در ذهن فرد مقابل هورمون دوپامین که مسئول سیستم پاداش دهی ذهنی هم هست بیشتر تولید می‌شود و به سمت شما بیشتر جذب خواهد شد.

شما به طور ناخودآگاه می‌توانید بروی ذهن دیگران تاثیر بگذارید و اگر به دنبال عاشق کردن دختر نسبت به خود هستید باید بیاموزید که چگونه بروی ذهن دخترها تاثیر بگذارید و ذهن آن ها را نسبت به خودتان فعال کنید.

شما اصلا با موضوع شگفت انگیز و پیچیده ای روبرو نیستید و فقط کافی است بدانید دخترها چگونه درباره پسرها می‌اندیشند و عمل کنید.

زن ها به طور کلی به سمت مردهایی جذب می‌شوند که می‌دانند چگونه از خودشان مراقبت کنند، شاید زیبایی اندام یکی از بهترین نشان دهنده های این موضوع است که به طور ناخودآگاه در ذهن دخترها این ذهنیت مثبت را به وجود می‌آورد که شما می‌توانید از خودتان به خوبی مراقبت کنید و احتمالا از آنها نیز به خوبی مراقبت خواهید کرد. اگر این چنین نباشد راه سختی برای جذب و عاشق کردن دختر خواهید داشت. پس اول به خودتان برسید!

زبان بدن هم به صورت خودآگاه (مانند چشمک زدن) و هم ناخودآگاه (مانند حالت چهره در زمان فکر کردن و…) حرف های زیادی درباره آنچه در ذهن شما می‌گذرد بیان می‌کند. بعضی از افراد از این علم آگاهی کافی را ندارند و باید بگوییم که دخترها به علت اینکه از کودکی بیشتر خود را در معرض توجه دیگران می‌بینند آشنایی بیشتری نسبت به حرکات و نحوه بیان و حالات چهره خود دارند و نسبت به پسرها آشنایی بیشتری با زبان بدن دارند.

خب جای نگرانی نیست، زبان بدن آنچنان پیچیده هم نیست و لازم نیست شما بازیگر سینما شوید!

برای اینکه طرف مقابل خود را متوجه این موضوع کنید که شما آمادگی پذیرفتن او برای رابطه عاطفی تازه ای را دارید باید بدانید که دختر در شما به دنبال لبخند زدن، ارتباط چشمی، کنار گذاشتن گوشی موبایل، نشستن یا ایستادن به شکلی راحت و بدون اضطراب و با بدنی جمع نشده و … خواهد بود.

برای اینکه زبان بدن را به خوبی بیاموزید توصیه می‌کنیم از محتوای آموزشی موجود در سایت تکامل من استفاده کنید.

مقاله مرتبط: روانشناسی جذب دختر:(چطوری دختران زیبا را جذب خودم کنم؟)

عاشق کردن دختر و ایجاد یک رابطه عاطفی کاملا عاشقانه نیاز به توجه کامل به خودتان نیز دارد. کسی عاشق شما خواهد بود که از بودن با شما لذت ببرد، شما را با اعتماد به نفس ببیند و متوجه بشود که شما همیشه به دنبال خوشحال بودن خود هم هستید و زندگی خود را با تجربیات و یادگیری چیزهای جدید می‌گذرانید.

دخترها عاشق و جذب پسری خواهند شد که با شور و اشتیاق به دنبال آرزوها و چیزهای خوبی در زندگی خود هست. آیا دلتان می‌خواست که یک بازی موبایلی بسازید؟ و یا یک کتاب بنویسید؟ و یا رانندگی حرفه ای بیاموزید؟ خب چرا که نه! حتما دست به کار شوید، دخترها عاشق چنین هیجان و شور و اشتیاقی در پسرها هستند.

برای عاشق کردن دختر، باید احساسی را در او بوجود بیاورید که بداند بدون شما خوشحال نخواهد بود و به شما برای حس خوشحالی و رضایت در زندگی نیاز دارد.

انسان برای اینکه عاشق چه کسی بشوند خیلی تصمیم نمی گیرند و زیاد شنیده اید که می‌گویند طرف مقابل یکدفه وارد زندگی آنها شده است. اما باید بگوییم که عاشق شدن زمانی اتفاق می‌افتد که دو طرف پسر و دختر عشق را به شکل مشابهی حس می‌کنند. عشق درست مثل یک شغل در طول زمان رشد و پیشرفت دارد و برای عاشق کردن دختر باید به او نشان دهید که ارزشش را دارید. اجازه دهید تا دختر زیبایی های شخصیت شما را ببیند و بفهمد که شما واقعا چه کسی هستید.

سوال: چطور می توانم از راه و روش های مخ زدن پسر مورد علاقه خودم با خبر بشم؟

تحقیقات علمی نشان می‌دهد که دخترها به همان اندازه که به زیبایی ظاهری و جذابیت پسر توجه می‌کنند به ارزش شخصیت و تعاملات اجتماعی و به ویژگی هایی مانند مهربانی، هوش، صداقت و محترم بودن توجه ویژه ای دارند.

خب برای افرادی که می‌توانند سرگرم کننده باشند راه سختی برای جذب کردن دخترها به سمت خود ندارند. خب چرا شما از این ترفند استفاده نکنید؟ اگر فکر می‌کنید که فردی خجالتی هستید و یا آنقدرها هم در بین جمع و یا با افراد ناآشنا نمی توانید شوخی کنید نگران نباشید. لازم نیست حتما در شروع بسیار فوق العاده ظاهر شوید، مثلا در ابتدا سعی کنید خاطرات خود را به شکلی خنده دار تعریف کنید و کم کم بیاموزید که چگونه سر به سر دیگران بذارید و حس شوخ طبعی خود را به مرور زمان تقویت کنید.

یکی از بهترین راه ها برای یادگیری حس شوخ طبعی، بودن با افرادی هست که این ویژگی را دارند و همچنین توجه کنید که حس شوخ طبعی شما اثر مثبتی بروی طرف مقابل بگذارد و به شکل تمسخر و یا تحقیر نباشد.

برای عاشق کردن دختر شما باید ابتدا چیزهای زیادی درباره او بیاموزید، اینکه فقط تاریخ یا محل تولد او را بدانید کافی نیست. باید وقت صرف کنید، اعتماد متقابل را بوجود بیارید و چیزهای کوچکی و خاصی درباره او بیاموزید مثلا اینکه آیا از شنا کردن در آب آیا واهمه دارد و یا چه چیزی او را خجالت زده می‌کند و به او کمک کنید که بتواند احساسات خود را در مواقع مختلف چگونه مدیریت کند.

شما باید بدانید که دختر مورد نظر شما از چه چیزهایی خوشش می‌آید، برای بعضی دخترها رقص و کارهایی که نیاز به فعالیت بیشتری دارد هیجان انگیز هست و برای بعضی دیگر یادگیری و آموختن و صحبت کردن درباره چیزهای علمی و دانستنی، هر دختری علایق خاص خودش را دارد. کمی وقت بگذارید و ببینید درباره چه چیزهایی بیشتر صحبت می‌کند و از صحبت کردن درباره چه چیزهایی و یا از انجام چه کارهایی لذت می‌برد.

مقاله مرتبط: دختر بی احساس کیست؟ و طرز برخورد صحیح با او باید چگونه باشد؟

شما باید شخصیت مناسبی برای خود داشته باشید تا بتوانید دیگران را به خودتان جذب کنید، اگر به دنبال عاشق کردن دختر مورد علاقه خودتان هستید باید بیاموزید که چگونه باید با او رفتار کنید برای مثال او را به رستورانی دعوت کنید و در انتخاب محل رستوران هم خودتان پیشنهاد بدهید،یکی از چیزهایی که برای دخترها جذاب هست حس و توانایی رهبری کردن رابطه توسط پسر هست.

خیلی وقت ها این شما هستید که باید تصمیم گیرنده باشید تا دختر احساس راحتی کند و شما هم احساس قدرتمندی خود در رابطه  را احساس کنید و بدانید که کنترل امور در دست شما است.

همچنین سعی کنید بروی ویژگی های مثبت رفتاری خود به خوبی کار کنید، صداقت، شفافیت و رمانتیک بودن مهارت هایی است که در رابطه عاشقانه با دختر بسیار مهم هستند.

بعضی از پسرها وقتی از دختری خوششان می‌آید به سرعت به او نزدیک می‌شوند و سعی می‌کنند از خودشان بسیار صحبت کنند و یا بیش از حد با دختر ارتباط برقرار می‌کنند و پیام می‌دهند به گونه ای که طرف مقابل احساس راحتی و علاقه ای به رابطه پیدا نمی کند.

مشکل کار از کجاست؟ اینکه بخواهید درباره خودتان اطلاعاتی به دختر بدهید اصلا بد نیست اما اگر بخواهید در مدت کمتر از یک هفته هرآنچه هستید را به دختر بگویید رابطه شما به هفته دوم نخواهد کشید، سعی کنید کمتر از خودتان حرف بزنید و بیشتر شنونده باشید و همچنین بعضی چیزها را در شروع رابطه به طرف مقابل فورا نگویید مثلا گفتن اینکه رابطه قبلی شما چگونه بهم خورده است کمکی به شروع رابطه جدید شما نخواهد کرد مگر اینکه طرف مقابل فکر کند شما هنوز عاشق نفر قبلی هستید و به او فکر می‌کنید.

لازم نیست خیلی پیچیده و پر رمز و راز هم به نظر برسید، با صحبت درباره چیزهایی که دوست دارید و یا دوست ندارید شروع کنید و ببینید که چگونه طرف مقابل به صحبت های شما واکنش نشان خواهد داد و رابطه شما شکل خواهد گرفت.

تعادل در رابطه دو طرفه حتی به میزان توجه و حضور و در دسترس بودن برای طرف مقابل اهمیت دارد.

مقاله مرتبط: چگونه سر صحبت با دختر مورد علاقه مان باز کنیم؟

هر دختری برای خودش شخصیتی دارد، ویژگی های رفتاری خاص خودش را دارد، درست مثل شما ! اگر به دختری علاقه مند شده اید نباید به این موضوع فکر کنید که چگونه او را تغییر دهید و یا چه ویژگی هایی دارد که شما دوست ندارید. هیچ کسی از قضاوت شدن خوشش نمی آید. به عنوان یک فرد رشد یافته باید دیگران را آنچنان که هستند بپذیرید و بیاموزید که چگونه می‌تواند ارتباط برقرار کنید.

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم

شخصیت هرکسی مخصوص خودش هست و انتقاد و یا پیش داوری کردن باعث نمی شود که دختر مورد نظر شما تغییر کند، اما اگر به درستی به شخصیت او احترام بگذارید و واکنش مناسبی در شرایط مختلف نشان دهید دختر می‌فهمد که شما ارزش تغییر کردن به شکلی که دوست دارید را دارد.

در انتها بدانید که هرکسی در انتخاب عشق تصمیم شخصی خود را دارد و نمی توانید انتظار داشته باشید که اگر شما عاشق دختری هستید او هم شما را برگزیند.

ولی مطمئن هستیم که عشق همیشه وجود دارد، نکات بالا را دوباره مرور کنید و بروی خودتان کار کنید، دخترهای زیادی هستند که می‌توانید عاشق خود کنید و عشق زندگی خود را برگزینید.

داشتن دوست پسر دروغگو می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. کسی دوست ندارد با فردی دروغگو وارد رابطه شود. اصولاً افراد به قصد ازدواج وارد رابطه با…

ممکن است جز آن دسته از افرادی باشید که مشکل زود وابسته شدن دارند. این ویژگی می‌تواند زندگی را بر انسان بسیار سخت کند. افرادی…

داشتن زندگی خشک و بدون خنده برای هیچ کسی جذاب نیست. شاید شخصیت‌های جدی به نظرمان جذاب بیایند اما در نهایت، افراد ترجیح می‌دهند با…

یکی از مواردی که در جامعه ما بسیار منع می‌شود، ازدواج با دختر بزرگتر است. اصولاً مردان بزرگتر از همسر خود هستند. حتی به صورت…

عالی

واقعا عالی بود
ممنونم

میخام دخترا رو عاشق خودم کنم

اگر میخواهید حتما موفق شوید آموزش حرفه ای مخ زدن در فضای مجازی رو یاد بگیرید
پیشنهاد میکنم پکیج آموزشی مخ زدن دختر – جذب دوست دختر – جذب همسر
رو مطالعه بفرمایید

کلیه حقوق این سایت متعلق به مجموعه آموزشی تکامل من میباشد.

چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم
چگونه دختری که دوستمان ندارد عاشق خود کنیم
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *