چگونه زیبا و خوش تیپ باشیم

 
helpkade
چگونه زیبا و خوش تیپ باشیم
چگونه زیبا و خوش تیپ باشیم

خانم خوش تیپ و باوقار همیشه تمیز و مرتب لباس می پوشد، به اندازه آرایش می کند و عطر خاص می زند. رازهای خوش تیپی و جذابیت خانم های باوقار را بشناسید. برخی از خانم ها همیشه جذاب و خوش تیپ به نظر می رسند .

این افراد در لباس پوشیدن و ظاهر خود نکاتی را رعایت می کنند تا در هر موقعیتی شیک و با وقار باشند زیرا باوقار بودن باعث می شود زنانه، جذاب، و کامل بنظر آیند. اگر کنجکاو شده اید و می خواهید بدانید راز خوش تیپ و با وقار به نظر رسیدن این خانم ها چیست این بخش از دنیای مد نمناک را مطالعه فرمایید.

تمیز باشید

یکی از مهم ترین رازها برای خوش تیپ بودن رعایت بهداشت و تمیزی است . شما اگر تمیز و مرتب نباشید حتی اگر لباس برند نیز بپوشید ، خوش تیپ به نظر نمی رسید پس ابتدا بهداشت را تمرین کنید. همیشه در مواقع لزوم دوش بگیرید و موهایتان را تمیز نگه دارید. مسواک بزنید و برای اینکه بوی تازگی و طراوت بدهید ، دئودورانت استفاده کنید.

چگونه زیبا و خوش تیپ باشیم

مرتب باشید

مرتب بودن در خوش تیپ به نظر رسیدن شما بسیار تاثیر گذار است . پس قبل از بیرون رفتن موهایتان را شانه بزنید و ناخن های خود را همیشه تمیز و در اندازه متعادل نگه دارید. برای تمیز و مرتب بودن لازم است شما موهای زائد بدنتان اصلاح نمایید .

ابرو ها و صورتتان را تمیز نگه دارید

نحوه آرایش کردن شما بر روی دیگران تاثیر می گذارد . اگر لباس هایتان عالی و شیک باشد اما شما ابتدایی ترین کار آرایشی را که اصلاح موهای زائد صورت و تمیز بودن ابروهاست را انجام ندهید در نظر دیگران یک خانم نا مرتب جلوه خواهید کرد. حتی اگر نمی خواهید آرایش کنید اما حتما ابروها و صورتتان را تمیز نمایید.

بیش از حد آرایش نکنید

یک خانم خوش تیپ ، زیبایی طبیعی چهره خود را با آرایش های زیاد از بین نمی برد . او همیشه به اندازه آرایش می کند پس اگر می خواهید مثل خانم های جذاب آرایش نمایید ابتدا برای یکدست شدن پوستتان از کانسیلر، کرم پودر و یا پودر استفاده کنید.

ازخط چشم و ریمل بسیار کم استفاده نمایید . سایه چشم و رژ لبتان نیز باید رنگ های ملایمی مانند خاکستری یا قهوه ای داشته باشند اما در بعضی از مواقع مثل هنگام دعوت برای صرف عصرانه ، از رژ لب های پررنگ تر مانند قرمز روشن استفاده کنید .

به طریقه ایستادن ، نشستن و راه رفتنتان دقت نمایید

یکی از مشخصه های با وقار بودن طرز صحیح ایستادن و نشستن است . در بخش دنیای مد نمناک می خوانید که یک خانم با وقار برای اینکه در نظر دیگران لاغرتر و خوش اندام تر به نظر آید ، صاف و زیبا می ایستد و هنگام نشستن نیز هیچگاه قوز نمی کند . راه رفتن شما تاثیر زیادی در خوشتیپ به نظر آمدنتان می شود. خودتان تصور کنید که شل، کج و یله راه رفتن، تا چه حد می تواند باعث ایجاد منظره بدی در تیپ و استایل شما شود.

خوشبو باشید

اگر می خواهید دیگران تصویر خاصی از شما در ذهنشان داشته باشند ، حتما باید بوی خوبی بدهید . برای اینکه کسی بوی خوبی دهد لازم است که تمیز باشد واز یک عطر ملایم استفاده نماید . بهترین عطر و بوها برای خانم ها عطر گل یاس، رزو عنبر هستند.

موهایتان را صاف کنید

یکی از رازهای زیبایی و خوش تیپ بودن زنانی مانند آدری هپبورن، ورونیکا لیک و یا نیکول کیدمن داشتن موهای زیبا و صافمی باشد . اگر شما نیز می خواهید مانند این خانم ها زیبا و جذاب و با وقار به نظر برسید، مدل مویی را انتخاب کنید که بتواند موهای ابریشمی تان را به بهترین نحو نشان دهد و ویژگی ها و استایل لباس پوشیدن تان را به نمایش بگذارد.

لاک بزنید

سعی کنید ناخن هایتان را همیشه مرتب نگه دارید و ناخن های خود را مانیکور کنید . ناخن های خود را لاک بزنید و برای لاک زدن از همه رنگ ها حتی رنگ مشکی نیز استفاده نمایید . شما می توانید از انواع رنگ های لاک در مراسم مختلف استفاده نمایید و با وقار به نظر برسید . بهترین رنگ لاک برای ناخن ها، صورتی روشن، رنگ خود ناخن و یا فرنچ مانیکور هستند.

رنگ لباس تان را متناسب با فرم بدنتان انتخاب نمایید

طوری لباس بپوشید که خودتان احساس اعتماد به نفس داشته باشید . شما می توانید با توجه به اندامتان رنگ لباس خود را انتخاب کنید مثلا اگر اندام پری دارید و می خواهید لاغر به نظر برسید بهتر است از رنگ های تیره استفاده نمایید و یا اگر پایین تنه شما از بالا تنه تان بزرگ تر است شلوار و یا دامنی به رنگ تیره و تاپ و بلوزهایی به رنگ روشن انتخاب نمایید. همچنین اگر می خواهید در نظر دیگران جذاب به نظر آیید حتما لباس هایتان را با هم ست کنید و رنگ های مرتبط با یکدیگر بپوشید.

متناسب با موقعیت ها لباس بپوشید

لباس شما در موقعیت های متفاوت باید با هم فرق داشته باشد مثلا شما برای خوش تیپ به نظر رسیدن در مهمانی های رسمی باید رسمی لباس بپوشید و در مهمانی های دوستانه ، تیپ زیبا و غیر رسمی بزنید.

لباس های اندازه تن خود را انتخاب کنید

گران قیمت بودن لباس ها برای خوشتیپ شدن شما کافی نیست بلکه شما باید لباس هایی را انتخاب نمایید که اندازه تان باشند، نه کوچکتر و نه بزرگتر.

کفش تان باید تمیز و براق باشد

کفش ها بخش ناطق تیپ شما هستند زیرا اولین بخش از ظاهرتان که بیننده به آن سریعا توجه می کند کفش ها هستند پس برای کفش های تان خوب خرج کنید و کفش خوبی را انتخاب نمایید و همیشه سعی کنید کفش های تان تمیز باشند و از تمیزی برق بزنند.

لباس شب و روز را جدا کنید

لباس هایی که برای مهمانی شب و مهمانی های روز انتخاب می کنید باید متفاوت باشند. برای جذاب به نظر رسیدن در مهمانی شب لباس بلند و در مهمانی روز لباس کوتاه و ساده بپوشید.

اکسسوری اضافی استفاده نکنید

هیچ چیز به اندازه یک گردنبند بلند و طرح دار، نمی تواند باعث خوشتیپ شدن شما شود اما استفاده از اکسسوری های زیاد نیز تیپ شما را خراب و شلوغ نشان می دهد پس در پوشیدن اکسسوری ها نیز اعتدال را رعایت کنید.

همه‌ی ما به دنبال این هستیم که چگونه خوشتیپ باشیم . اگر شما هم به دنبال راه‌هایی برای خوش تیپ دیده شدن هستید با ما در این نوشتار همراه باشید تا ۱۶ گام را برای‌تان بگوییم که چطور خوش تیپ به نظر بیاییم.

در این نوشتار با سه بخش کلی نگرش‌، سبک‌ شخصیتی، و سبک پاکیزگی به این موضوع می‌پردازیم که چطور در یک نگاه خوش‌تیپ به نظر بیاییم. همه‌ی افراد دوست دارند در زندگی شخصی و مهم‌تر از آن در دنیای کسب و کارشان توسط دیگران با صفت “جذاب” شناخته شوند. اما از آن بیشتر دوست دارند با صفت “خوش‌تیپ” متمایز شوند. شما چطور می‌خواهید یک آدم خوش‌تیپ باشید؟

اعتماد به نفس داشته باشید. هیچ چیزی- نه استخوان‌بندی، نه مدل موها، و نه حتی کفش‌های آن‌چنانی – نمی‌توانند به شما در تراوش حس اعتماد به نفس کمک کنند. اعتماد به نفس را باید در وجودتان بارور کنید. گام‌های دو تا چهار می‌توانند در این راه به شما کمک کنند. فقط حواستان باشد که به خودتان اعتماد به نفس کاذب ندهید، اعتماد به نفس باید از درون شما نشات بگیرد.

مطلب مرتبط: شیک پوشی به روایت مدل بریتانیایی دیوید گندی

چگونه زیبا و خوش تیپ باشیم

صاف بایستید. قوز کردن نه تنها باعث می‌شود دچار مشکلات ناحیه‌ی کمر و پشت‌تان شوید بلکه نشان می‌دهد اعتماد به نفس کافی هم ندارید. به همین دلیل حسابی صاف بایستید.

لبخند بزنید. لبخند به شما ظاهر یک فرد خوشحال، با اعتماد به نفس، و پیشرو را می‌دهد. هم‌چنین لبخند شما را از داشتن ظاهر یک فرد خسته و ناامید محفوظ می‌دارد.

برای این‌که بدانیم چگونه خوشتیپ باشیم سعی کنید به چشم‌های دیگران خیره شوید. این کار مودبانه‌ای است که وقتی با دیگران صحبت می‌کنید به چشم‌هایشان نگاه کنید. به سایر قسمت‌های صورت‌شان خیره نشوید، ولی حفظ تماس چشمی خوب اعتماد به نفس و خاطرجمعی را نشان می‌دهد.

حسی از یک سبک و سلیقه را بنا نهید. لباس‌های شما و چگونگی پوشیدن آنها چیزهای زیادی در موردتان می‌گویند، و روی برداشت دیگران از شما تاثیر خواهند داشت. پوشیدن لباس‌هایی که سایز شما نیستند به دیگران این را می‌گویند که برای شما اهمیتی ندارد چطور خودتان را نشان دهید.

سبک ویژه به یک چیز خاصی که می‌پوشید بستگی ندارد، می‌توانید یک لباسی را به تن کنید که با آن راحت هستید، اما باید دقت کنید آن لباس برای وضعیت‌های غیررسمی، ورزشی، مدروز، یا سایر موقعیت‌ها مناسب است یا خیر.

مثلا اگر شما ۳۰ سالتان است و شبیه یک نوجوان ۱۵ ساله لباس پوشیده‌اید، نشان می‌دهد در حال تلاش برای بازیابی جوانی‌تان هستید و شبیه یک جوان ۱۵ ساله‌ی امروزی به نظر نمی‌آیید. این کاملا درست است- اگر مدل لباس پوشیدن‌تان هویت و شخصیت واقعی‌تان را به دیگران بازتاب ندهد، ممکن است از شما یک ظاهر مقلد و بی‌اعتنا به دیگران نشان دهد. و برای هیچ کس تصور این را نمی‌سازد که شما یک فرد خوش‌تیپ هستید.

به افرادی که از نظر شما خوش‌لباس هستند دقت کنید. هنگامی که شما در حال قدم‌زنی در یک فروشگاه یا خیابان هستید، به سر و وضع افرادی که مد روز و شیک لباس پوشیده‌اند توجه کنید. چه چیزی در نگاه اول توجه شما را جلب می‌کند؟

خانم‌ها اغلب به کفش‌ها توجه می‌کنند و نگاه می‌اندازند، وقت گذاشتن برای انتخاب، پوشیدن و حفظ یک جفت کفش راه خوبی برای تقویت برداشت مثبت از شما است.

مطلب مرتبط: ۱۰ گرانترین لباس جهان

یک مشاور خرید شخصی استخدام کنید. اگر شما به هیچ‌وجه حس مدشناسی ندارید و پول هم به اندازه‌ی کافی دارید، یک مشاور خرید شخصی می‌تواند یک گام خوب برایتان باشد. این افراد می‌توانند به شما برای شناسایی سبک و انتخاب لباس مناسب‌تان و هم‌چنین راهنمایی برای آنکه آن لباس را از کجا تهیه کنید، کمک‌تان کنند.

اما اگر شما پول کافی برای استخدام یک چنین فردی ندارید، می‌توانید از یکی از دوستان شیک‌پوش خود که اهل فروشگاه رفتن و خرید هم هست کمک بگیرید تا همراه شما باشد.

به توصیه‌ی دوستان‌تان گوش دهید، اما حواس‌تان باشد که با توجه به سلیقه‌ی شخصی آنان و سبک لباس پوشیدن آنان دست به انتخاب نزنید. اگر دیدید پیشنهادها و انتخاب‌های آنان اصلا با سلیقه و حس شما هماهنگ نیست، خودتان را مجبور به پذیرفتن پیشنهادهای‌شان نکنید. با یک تشکر برای وقتی که به شما اختصاص داده‌اند از آنها جدا شوید و با یک دوست دیگرتان که با سبک و سلیقه‌ی شما هم‌خوانی بیشتری دارد برای خرید همراه شوید.

لباس پوشیدن‌تان با یک امضای شخصی همراه باشد. یعنی سبک لباس شما همواره با یک نشانه‌ای که مخصوص شما است شناخته شود. این می‌تواند به شما در جلب توجه به سبک شخصی لباس‌پوشیدن‌تان کمک کند. مثلا استیو جابز را در نظر بگیرید. نشانه‌ی خاص لباس پوشیدن‌ او یک یقه‌اسکی مشکی یا سفید، شلوار جین آبی، و کفش‌های پیاده‌روی بود.

طلا و جواهر، مثلا یک حلقه‌ای که یک علامت تجاری دارد، یک گردنبند یا ساعت می‌تواند موثر و مفید باشد.

عطر و ادکلن. از ادوکلن‌های متوسط و معمولی یا رایحه‌هایی که هیچ شخص دیگری حاضر به استفاده از آنها نیست اجتناب کنید. رایحه‌ی عطر شما می‌تواند نقش یک شروع‌کننده‌ی عالی را در مکالمات بازی کند. هیچ‌وقت بیش از حد به خودتان عطر و ادوکلن نزنید.

درس‌های داشتن کلامی زیبا و دلنشین را فرابگیرید. همه‌ی ما می‌دانیم که چگونه صحبت کنیم، ولی باید قادر باشیم رک و صریح حرف بزنیم و در عین‌حال دلنشین و خوب هم باشیم و بدانیم که این موضوع می‌تواند برداشتی که از ما می‌شود را ارتقاء دهد.

دست‌ها و ناخن‌های‌تان را همیشه پاک و پاکیزه نگه دارید. دست‌های‌تان را به طور منظم بشویید. ناخن‌های‌تان باید عاری از گرد و خاک و کثیفی‌های روزمره باشد. حواس‌تان باشد که انگشتان‌تان جای سوختگی یا جویدن گوشه‌ی ناخن را نداشته باشند چرا که در این صورت یک ظاهر عصبی از شما به نمایش می‌گذارند.

یک زمانی را به مدل مو و شانه کردن آن اختصاص دهید. بیرون رفتن از منزل با موهایی آشفته که تازه از خواب بیدار شده‌اید حتی در مواقع بسیار نادر و استثنایی هم خوب نیست. موهای‌تان را همواره بشویید و مرتب شانه بزنید. البته اگر زمان کافی و تمایل دارید می‌توانید از یک کرم مو یا ژل نیز استفاده کنید ولی حواستان باشد که زیاده‌روی نکنید. این بر خوش‌تیپ شدن شما تأثیر می‌گذارد.

از پوست‌تان مراقبت کنید. بسیاری از افراد آب‌رسانی خوبی به پوست‌شان ندارند و با نامهربانی نسبت به پوست‌شان رفتار می‌کنند. سعی کنید سرتاسر صورت خود را به طور کامل بشویید، مخصوصا وقتی که یک فعالیت فیزیکی انجام داده‌اید. آقایان باید همواره مراقب باشند که روی صورت‌شان نشانی از زخم یا بریدگی تیغ نباشد. اگر صورت‌ شما جای جوش و آکنه دارد حتما در نخستین فرصت با یک متخصص پوست و زیبایی مشورت کنید و راه درمان مناسبی را بیابید.

مطلب مرتبط: ۱۰درمان خانگی برتر برای رفع چین و چروک پوست

دوش بگیرید. این کار را هر روز انجام دهید، چرا که هم باعث می‌شوید تمیز به نظر بیایید و هم رایحه‌ی خوبی از شما به مشام می‌رسد.

غذای سالم بخورید. غذای سالم خوردن به شما کمک می‌کند تا هم وزن‌تان را در حالت متعادلی نگه دارید و هم از بیماری‌ها دوری کنید، هم‌چنین باعث می‌شود خوش‌چهره به نظر بیایید و پرانرژی باشید.

خوب بخوابید. داشتن ۸ ساعت خواب در شبانه‌روز به طور شگفتی‌آوری در خوش‌چهره بودن شما موثر است، چرا که یک انرژی و سلامت را از شما به نمایش می‌گذارد. این هم یک راه عالی برای این‌که بدانیم چگونه خوشتیپ باشیم .

به طور منظم تمرینات ورزشی انجام دهید. بخشی زیادی از خوش‌تیپ بودن شما به هیکل و اندامتان برمی‌گردد. ورزش منظم نه تنها کمک می‌کند وضعیت ظاهری، اعتماد به نفس، و انرژی بهتری داشته باشید، بلکه باعث می‌شود اندروفین در خون شما ترشح شود که باعث ایجاد یک احساس خوشایندی در شما می‌شود و همین امر منجر می‌شود در نظر دیگران جذاب‌تر شوید.

منبع: لایف هک

 

برچسب ها lifehackلایف هکپریسا جعفریچطور خوش تیپ به نظر بیاییمچگونه خوشتیپ باشیم

ژاکت /
بلاگ ژاکت / آموزشی / چگونه خوشتیپ باشیم


تاریخ آخرین بروزرسانی 23:38 – 2020/10/01

چگونه خوش تیپ باشم : در این جا راز های خواهیم گفت که با دانست آنها دل هر بینده ای را بدست میاریدبا خواند این مطلب جواب این سولات را خواهید گرفت

بخشی از جواب : اولین ویژگی یک انسان خوشتیپ، یک هیکل زیباست ، 2) نظافت شخصی اوست و 3) لبخند اوست راز ها ادامه در مقاله نوشته شده است و همچنین به شرح هرکدام در مقاله موجود است

بخشی از جواب : اولین ویژگی یک خانوم خوشتیپ این است که این موارد را همراه خود دارند، یک پیراهن مشکی 2) کیف دستی شیک 3) کفش های عالی با پاشنه های بلند 4) عطری خوش بو 5) اعتماد به نفسادامه در مقاله نوشته شده است و همچنین شرح هرکدام در مقاله موجود است

چگونه زیبا و خوش تیپ باشیم

بخشی از جواب : اولین ویژگی یک بانویی خوشتیپ و باوقار تمیز بودن، 2) مرتب بودن، 3) بیش از حد آرایش نکردن، 4) خوش بو بودن، 5) لباس مناسبادامه در مقاله نوشته شده است و همچنین شرح هرکدام در مقاله موجود است

بخشی از جواب : اولین ویژگی یک مرد خوشتیپ اصلاح کردن روزانه ، دوم مرطوب بودن صورت ، سوم مو های جو گندمی و راز خوشتیپ بودن ، چهارم دندان هایی سفید ، پنچم …..ادامه در مقاله نوشته شده است و همچنین به شرح هرکدام در مقاله موجوداست

بخشی از جواب : اولین ویژگی یک مرد جوان خوشتیپ داشتن اعتماد به نفس هست چند نکته اعتماد به نفس لبخند برنید ، صاف بایستید،به چشم دیگران نگاه کنید،2) استایل خود را بهبود بدهید 3) روی صدا خود کار کنیدادامه در مقاله نوشته شده است و همچنین شرح هرکدام در مقاله موجود است

خب بدون مقدمه میرم برای گفتن راز های که می توانه جذابیت شما رو چندین برابر کنه پس با بلاگ ژاکت همراه باشید

دختران و پسران بسیاری روز خود را در فروشگاه بزرگ صرفه انتخاب و خرید محصولات متفاوت می‌کنند.فقط به خاطر یک دلیل آن هم خوشتیپ بودن هست متأسفانه در سال‌ها اخیر با افرادی مواجه می‌شوید که فقط خوشتیپ بود را در داشتن چندین نوع لباس گران‌قیمت می‌بینند.امروز من قصد دارم تا به شما نشان دهم خوشتیپ بود یک علم هست نه صرفا خرید های گران قیمت پس بیایید.شروع کنیم جواب دادن سوالات بیاید ابتدا به صورت چک لیست فقط آن ها را نام بریم و بعد هرکدام را توضیح بدهیم

شاید برایتان جالب باشد که بدانید نقش هیکل شما در دید دیگران مهم تر از اثر لباس هایتان هست اما چطور این موضوع بهتون ثابت کنیم شاید اگر این داد های آماری رو بنید راضی بشید (:ولی قبل از اون بهتر تجربه شخصی رو زبان فرد دیگی بشنوید که طی مصاحبه ای با تیم ما ثبت شده.{به دلیل حریم شخصی از بردن نام او معذور هستیم }

در یکی از پرسش نامه های ما که به صورت عمومی انجام شد.یکی از سولات آن این بود بیشترین جذابیت افراد از نظر شما به چه دلیلی است لطفا توضیح دهید لازم به ذکر هست این نظر توسط یک خانوم ثبت شده هست.جواب به این گونه بود : در نگاه اول بیشترین چیزی که توجه من رو جلب می کنه:بالاتنه ای یک مرد مورد توجه من هست.

به‌صورت روزانه مرطوب‌کننده استفاده کنید مرطوب‌کننده غذای پوست شما هستند. و ضمن متعادل ساختن ph پوست و التهاب‌های پوستی پس از اصلاح را کاهش می‌دهند.استفاده مستمر از مرطوب‌کننده یکی از کارهای ساده درعین‌حال تأثیرگذار برای شادابی پوست است.

خاطرتان هست که پدربزرگ ما چطور هرروز اصلاح می‌کردندو صورتی صاف و مرتب داشتند؟ اگر صورت شما بعد از اصلاح دستی کم از میدان با جنگ ندارد، باید سنت پدربزرگ‌ها را در پیش بگیرید. تیغ‌های جدید، بااینکه اصلاح کاملی را برایتان به ارمغان می‌آورند، اما باعث از بین رفتن چربی طبیعی تحت پوشش دهند.و درنتیجه ایجاد شکاف و بریدگی‌های ریز پوستی می‌شوند. اما راه‌حل چیست؟استفاده از خودتراش قدیمی درست مثل آنهایی که پدربزرگ‌های آن استفاده می‌کنند.

تابه‌حال فکر کرده‌اید چرا بعضی‌ها باوجود سن بالا، پوستی جوان و بدون چین‌وچروک دارند؟شاید با خودتان بگویید که اینها نتیجه عمل‌های جراحی و تزریق بوتاکس است؛ شاید درست باشد ولی فقط این نیست، یکی از عوامل اصلی چین‌وچروک پوست، نور آفتاب و اشعه‌ی ماوراءبنفش آن است که به‌سادگی قابل‌پیشگیری و مقابله است. اگر می‌خواهید از پیری زودرس و ابتلا به سرطان در امان بمانید، عادت کنید که روزانه از کرم ضد آفتاب استفاده کنید

دست‌های شما چه شکلی به نظر می‌آیند؟ نرم و تمیز هستند؟ هنگام دست دادن با افراد اولین تماس فیزیکی از طریق دست‌ها برقرار می‌شوند.بنابراین ترس‌های خود را به‌صورت مرتب با آب و صابون بشویید و از کرم‌های نرم‌کننده استفاده کنید. فراموش نکنید که ناخن‌های خود را کوتاه کنید و همواره زیرا آنها تمیز نگه‌دارید توجه داشته باشید. گاهی اوقات در طول روز ممکن است کفش‌های خود را دربیاورید و کاری نکنید که باعث ناراحتی دیگران شود شستشوی پاها و استفاده از جوراب‌های نور بهترین کاری است که می‌توانیم انجام دهید.

خیلی‌ها جرج کلونی را مرد جذاب و خوش‌تیپ می‌دانند. بدون شک موهای جوگندمی این بازیگر هالیوودی در جذابیت وی نقش مؤثری دارند درواقع این رنگ مو، آقایان را بسیار جذاب و خوشتیپ می‌کند. بعض یا به‌صورت ژنتیکی دارای موهای خاکستری هستند و برخی دیگر بارنگ کردن موهای خود را جوگندمی می‌کنند اگر شما جزو گروه دوم هستید برای داشتن موهای جذاب به‌صورت ماهانه آنها را کوتاه و رنگ کنید.توجه داشته باشید که موهای رنگ‌شده معمولاً خشک‌تر از حالت طبیعی است بنابراین از شامپوهای نرم‌کننده و حالت‌دهنده استفاده کنید.

برای داشتن پوستی زیبا و جوان استفاده از ماسک‌های صورت که از بهترین توصیه‌های است که می‌توان کرد. فرایند جوان‌سازی و مراقبت از پوست شامل پاک‌سازی، ماساژ و اسکراب (لایه‌برداری) است چه کرم‌ها و ژل‌های مخصوصی برای این کار وجود دارد توصیه می‌شود با توجه به نوع پوست خود و با نظر متخصص پوست یک بار در ماه به شکل ویژه‌ای از پوست خود مراقبت کنید.

چطور می‌توانید با دندان‌های زرد و قرار ملاقات بروید یا بی‌مهابا بخندید؟ داشتن دندان‌های سفید راز خوش‌تیپ بودن است که در زندگی حرفه‌ای هر فرد تأثیر زیادی دارد در کنار مسواک زدن مرتب و داشتن عادت‌های سالم زندگی بهترین راه برای داشتن دندان‌های بلیچینگ یا سفید کردن دندان‌ها هر ۶ ماه یک‌بار است.

بوی خوب دادن ساده‌ترین کاری است که می‌توانیم انجام دهیم بدن خود را با صابون‌های معطر شستشو دهید. لباس‌هایتان را مرتب تعویض کنید و به‌صورت روزانه از اسپری ضد عرق استفاده کنید یکی از عادت‌های افراد و خوش‌تیپ عطر زدن است بوی بدن و رایحه عطر شما، خاطره‌ای از شما در ذهن دیگران می‌سازد که همیشه یادآور شخصیت شماست.

توجه به پوست صورت آنها اهمیت دارد که بارها در این مطلب به آن اشاره کردیم اینکه صورت خود را چگونه بشویید کاملاً به نوع پوست شما بستگی دارد اگر بخش‌هایی از پوست شما دارای آکنه یا بافت چربی است توصیه می‌کنیم یک قسمت‌های دیگر صورت خود را بشویید و سپس به سراغ آن قسمت‌ها بروید برای داشتن پوست سالم و شفاف لایه‌برداری از پوست پست و فراموش نکنید.

شاید این مورد باید در اول لیست قرار می‌گرفت؟

زیرا اگر سایر موارد هم کاملاً انجام شود. با داشتن موهای مرتب و اصلاح‌شده به‌اندازه کافی آراسته به نظرخواهید رسید.ممکن است بگویید فرقی نمی‌کند کدام آرایشگاه بروید زیرا هر مدل مو که بگویید او کار خودش را انجام می‌دهد.به‌هرحال داشتن یک آرایشگر ثابت بهتر از تغییر مداوم آن است. زیرا آرایشگری که چند بار پیش او رفته‌اید سر شمارا می‌شناسد.و احتمالاً به زبان مشترکی رسیدید و همیشه مدل موی ثابتی را بر را بر روی سر مبارک پیاده می‌کند.

خیلی ناقصه ولی خب جالب بود من واقعا منتظر نسخه کامل شده این مطلب هستم چون تا اینجا خیلی کمک به من کرده عالی بود ممنون از شما امیدوارم سریع تر کامل بشه ممنون میشم اگه کاملش کردید به بنده ایمیل بزنید تا بیام مطالعه اش کنم ممنون از شما روز خوش

خیلی عالی بود ممنون بابت این مقاله خوب

چگونه خوشتیپ و جذاب باشیم پسرانه : در ادامه به مباحث مهمی در این ارتباط باشما در میان میگذاریم پس با ما همراه باشید ۱۳

آموزش های تاکردن لباس با فیلم (آپدیت مرداد ماه 99)  چهار ویدیو آموزش برتر درباره ی تا کردن لباس تاکردن لباس : آموزش تاکردن لباس

همه‌ی مابه دنبال این هستیم که چگونه خوشتیپ باشیم برای همین تمام راز های چطور خوشتیپ بودن را در اینجا برایتان نوشتیم اگرمی خواهید خوشتیپ باشید وارد شوید

کدام تیپ های مردانه زنان را جذب می کنند؟ باهم بحث می کنیم درباره : درست هست که خانوم های به جزییات توجه خیلی زیاد

فروشگاه ژاکت

عضویت خبرنامه

ژاکت را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

استفاده از مطالب بلاگ ژاکت فقط برای مقاصد غیرتجاری و باذکر منبع بلامانع است.کلیه حقوق سایت متعلق به فروشگاه ژاکت می باشد

تازه ترین مقالات

مشاهده تمامی مدلهای فرش وامکان خریدآنلاین


سریعترین راه یادگیری زبان انگلیسی

 

چگونه خوش تیپ باشیم؟

 

چگونه زیبا و خوش تیپ باشیم

اولین ویژگی یک انسان خوشتیپ، یک هیکل زیباست، نظافت شخصی اوست و لبخند اوست راز ها ادامه در مقاله نوشته شده است و همچنین به شرح هرکدام در مقاله موجود است

 

مهمترین نکته برای خوشتیپ بودن این است که خوش اندام باشید. با لباس هایی که انتخاب می کنید می توانید خود را چاق، لاغر، قدبلند و یا قد کوتاه نشان دهید. مثلا اگر اندام گلابی شکل دارید باید لباس هایی با رنگ های تیره برای پایین تنه تان انتخاب کنید.

 

هرچیزی که مد شد شما مجبور نیستید آن را امتحان کنید، ابتدا باید فرم اندام و سبک استایل تان را در نظر بگیرید. اگر مثلا مانتو بلند مد شده و شما می دانید که این سبک مانتو به شما نمی آید پس بهتر است مد را بیخیال شوید و چیزی که به فرم اندام تان بیشتر می آید را بپوشید.

 

اولین ویژگی یک خانوم خوشتیپ این است که این موارد را همراه خود دارند، یک لباس ساده و تمیز، کیف دستی شیک، کفش های تمیز با پاشنه های بلند، خوش بو بودن، داشتن اعتماد به نفس.

 

اولین ویژگی یک مرد خوشتیپ اصلاح کردن روزانه، مرطوب بودن صورت و راز خوشتیپ بودن، دندان هایی سفید و … می باشد.

 

گزینه ی اول برای خوش تیپی آقایان، پوشیدن لباس مناسب در موقعیت و مکان خود، پوشیدن لباس مرتب و اتو کشیده است، صورت اصلاح شده و مرتب داشته باشید، موهای کوتاه کرده و شانه شده داشته باشید، خوشبو باشید، کفش های مرتب و واکس خورده داشته باشید.

 

خوش تیپی آقایان

 

لباس شما در موقعیت های متفاوت باید با هم فرق داشته باشد مثلا شما برای خوش تیپ به نظر رسیدن در مهمانی های رسمی باید رسمی لباس بپوشید و در مهمانی های دوستانه، تیپ زیبا و غیر رسمی بزنید.

 

گران قیمت بودن لباس ها برای خوشتیپ شدن شما کافی نیست بلکه شما باید لباس هایی را انتخاب کنید که اندازه تان باشند، نه کوچکتر و نه بزرگتر.

 

یکی از مهم ترین رازها برای خوش تیپ بودن رعایت بهداشت و تمیزی است . شما اگر تمیز و مرتب نباشید حتی اگر لباس برند هم بپوشید، خوش تیپ به نظر نمی رسید پس ابتدا بهداشت را رعایت کنید. همیشه در مواقع لزوم دوش بگیرید و موهایتان را تمیز نگه دارید. مسواک بزنید و برای اینکه بوی تازگی و طراوت بدهید، دئودورانت استفاده کنید.

 

رازهای خوش تیپی

 

مرتب بودن در خوش تیپ به نظر رسیدن شما بسیار تاثیر گذار است. پس قبل از بیرون رفتن موهایتان را شانه بزنید و ناخن های خود را همیشه تمیز و در اندازه متعادل نگه دارید. برای تمیز و مرتب بودن لازم است شما موهای زائد بدنتان اصلاح نمایید.

 

کفش ها بخش ناطق تیپ شما هستند زیرا اولین بخش از ظاهرتان که بیننده به آن سریعا توجه می کند کفش ها هستند پس برای کفش های تان خوب خرج کنید و کفش خوبی را انتخاب نمایید و همیشه سعی کنید کفش های تان تمیز باشند و از تمیزی برق بزنند.

 

برای خوشتپی خانم ها و آقایان از اکسسوری های مناسب و ست با لباس هایتان استفاده کنید. هرگز از اکسسوری های شلوغ و ناهماهنگ با لباس تان استفاده نکنید.

 

خانم ها هنگام بیرون رفتن از خانه حتما از کرم ضدآفتاب استفاده کنند. برای خوشتیپی هرگز از آرایش زیاد و غلیظ استفاده نکنید.

 

رازهای خوش تیپی خانم ها

 

برای خوش تیپ بودن همیشه از لباس و کیف و کفش و اکسسوری های ست استفاده کنید. تا خوش تیپ تر و جذاب تر به نظر برسید.

 

علاوه بر موارد بالا برای اینکه خوش تیپ تر به نظر برسید صاف بایستید و یا بشینید و با اعتماد نفس باشید.

چگونه زیبا و خوش تیپ باشیم

 

هرگز لباس چروک به تن نکنید.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

در جستجوی مد

خریدمستقیم جدیدترین مدلهای میزاتو ازتولیدی


اقساط36ماهه لوازم خانگی بدون پیش پرداخت


معرفی بهترین کتاب‌های کودک برای خرید


لازم نیست برای تهیه ماست کلی زحمت بکشی

جدیترین یخچال ها رو باکمترین قیمت بازاربخر

خرید اینترنتی تلویزیون،یخچال و… از بانه


دیگه لازم نیست از دندانپزشکی بترسید؟


لیفت و پروتز سینه توسط پزشک برتر تهران

پرفروش ترین پکیج‌های جنسی رو از اینجابخر


حریر طرحدار ترک /*سفارش آنلاین

هرآنچه ازعملهای زیبایی زنان میخواهیدبدانید


رسیدن به اوج لذت جنسی با این محصولات


لاغری موضعی با لیزر


برای سفارش این ست فقط کافیه کلیک کنی!

Makan Inc.| All Rights Reserved – © 2013 – 2021


۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۰


توسط محمد رضا اهوارکی

اینکه می‌گوییم خانم های خوشتیپ این عادت ها را دارند به این معنی نیست که بعد از اینکه خوشتیپی را تجربه کرده‌اند این عادت‌ها را در زندگیشان قرار داده‌اند، بلکه این عادت‌ها موجب خوشتیپی همیشگی آنها شده است. در این زمینه مقاله ای تهیه کرده‌ایم و شما را با این عادات آشنا می‌کنیم. با ما همراه باشید تا ۱۵ عادت خانم های خوشتیپ به شما معرفی کنیم.

مطالب مرتبط:

چگونه زیبا و خوش تیپ باشیم

۱- انتخاب لباس عروس با توجه به فرم بدن

۲- ۵ لباس ضروری در کمد لباس هر خانم شیک پوش

۳- اصول انتخاب لباس مجلسی با توجه به فرم بدن

این کار به شما هم آرامش کافی و هم وقت کافی برای در نظر گرفتن لباس های مناسب را می دهد.

خانم های خوشتیپ

خودتان باید دست به کار شوید و قبل از اینکه دیر شود و صدای همه دربیاید برای میهمانی‌ها و مجالس آماده شوید. با این کار استرس خود را به طرز قابل توجهی کاسته‌اید.

ست لباس زنانه

لباس زیر ها از همه لباس های رویی که دیگران می بینند مهم تر هستند. سینه بندها و لباس زیر را از جنس‌های ابریشمی و سبک و نرم انتخاب کنید تا در آن‌ها راحت باشید. این خود یکی از مهم ترین ویژگی‌های خانم های خوشتیپ است.

یکی از روش‌هایی که به راحتی می‌توانید تیپ خود را ارتقا دهید و به جمع خانم های خوشتیپ بپیوندید این است که خیلی ساده از افرادی که شیک پوش بوده و شما علاقه دارید شبیه به آن‌ها شوید لباس بپوشید.

مدل لباس زنانه

لباس هایی که می‌پوشید باید با آب و هوا سازگاری داشته باشند تا در دید دیگران مسخره جلوه نکنند. این یکی از اصول خوشتیپ بودن است. بنابراین هرگز در تابستان لباس‌های جین و ضخیم و همچنین نایلونی نپوشید و به عکس در زمستان به فکر استفاده از لباس‌های پشمی باشید.

خانم های شیک پوش

در مجالس رسمی باید رسمی بپوشید و در مهمانی های دوستانه سعی کنید تا تیپ فوق العاده و در عین حال غیر رسمی خودتان را داشته باشید.

خانم های خوشتیپ

مهمترین رکنی که همیشه در مقاله‌های سایت چی بپوشم هم به آن اشاره می‌شود اندازه بودن و فیت بودن لباس‌هاست. لباس‌های شل و ول و یا خیلی تنگ هیچ وقت شما را آنطور که باید خوشتیپ جلوه نمی‌دهند.

لباس مجلسی زنانه

همیشه سعی کنید یک لباس یا یک اکسسوری گران قیمت را در تیپ خودتان بگنجانید. این آیتم می تواند به عنوان هسته تیپ شما عمل کند و آن را زیباتر جلوه دهد.

مدل لباس زنانه

حتما از خودتان بپرسید که الان چه اکسسوری خاصی مورد نیاز است. آیا باید جواهرات لاکچری داشته باشم؟ یا نه جواهرات و زیورآلات ساده هم می‌توانم انتخاب کنم؟ یا اصلا به سراغ انتخاب شال و روسری مناسب بروم؟ این مورد نیز از تکنیک‌های خانم های خوشتیپ است، که باید رعایت کنید.

خانم های خوشتیپ

این کار موجب چروک شدن و خراب شدن زودتر لباس ها می شود. البته در چی بپوشم به نکاتی اشاره کرده‌ایم که خیلی ساده و بدون نیاز به اتو چروک لباس را از بین ببرید.

بر اساس نوع لباس باید بدانید که آن را تا کنید یا آویزان کنید. شلوارها و لباس های مجلسی را آویزان کنید و سویشرت ها و آیتم ها پشمی را تا کنید و در کشو قرار دهید. خانم های شیک پوش همگی از یک اصل مهم پیروی می‌کنند و آن نظم در کمد لباس است.

انتخاب کفش پاشنه بلند و همچنین یک جفت کتانی مناسب همگی به این بستگی دارد که چه زمانی و در چه مکانی می‌خواهید آن‌ها را بپوشید. اساسا پوشیدن کفش پاشنه بلند در محل کار و کفش تخت زنانه در مهمانی انتخاب صحیحی نخواهد بود.

قبل از خشک شویی حتما لباس‌ها را بر اساس جنس آنها تفکیک کنید. حواستان به لکه های ریز چای یا قهوه باشد و سریعا نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنید.

چگونه زیبا و خوش تیپ باشیم

مدل لباس مجلسی

همیشه لوازمی که در ترمیم و از بین بردن لکه های لباس شما کمک حالتان هستند را به همراه داشته باشید. یک نخ و سوزن برای دوختن پارگی‌های جزیی و گیره و چسب و  از این قبیل موارد که شما را در مواقع اورژانسی کمک کند.

مدل لباس شب

سعی کنید همیشه با اعتماد به نفس کامل تیپ و استیل خودتان را داشته باشید و هیچ وقت به دنبال تقلید کردن از مد نباشید. سعی کنید آیتم های خاص را در هر زمانی انتخاب کنید.

لباس زنانه

۱- عطر را هرگز فراموش نکنید: همیشه سعی کنید لباس‌های خود را تمیز و خوشبو نگه دارید. عطر و رایحه دیدنی نیستند ولی به اندازه رنگ لباس‌ها می‌توانند روی اطرافیان شما تاثیر بگذارند.

ست لباس زنانه

۲- لباس طرح دار نپوشید: طرح‌های شلوغ باعث می‌شوند لباس شما خیلی زودتر قدیمی به نظر برسد. چون این طرح‌ها معمولا برای یک فصل یا حداکثر یک سال مد خواهند بود. سعی کنید لباس‌هایتان را عمری انتخاب کنید نه برای چند ماه!

لباس زنانه شیک

۳- رنگ‌های خنثی بپوشید: این مسئله که کدام رنگ‌ها مد روز هستند و کدام رنگ‌ها نامناسب هستند بستگی زیادی به زمان و مکان دارد. برای مثال، به لباس‌های قدیمی مادرتان نگاهی بیاندازید. برای اینکه همیشه زیبا به نظر برسید باید استایلی را انتخاب کنید که وابسته به زمان و دوره خاصی نباشد. و این تنها با انتخاب رنگهای تیره و یا خنثی محقق خواهد شد.

ست لباس کرم

۴- به یک خیاط معتبر مراجعه کنید: شاید راز خوش استایل بودن ستاره‌های مد همین باشد. گویی لباس برای تن آنها دوخته شده است. اکثر این افراد از استایلیست‌های شخصی استفاده می‌کنند و لباس‌های خود را به خیاط سفارش می‌دهند. شاید سفارش لباس به خیاط از خرید آماده لباس هم ارزان‌تر و به صرفه‌تر باشد.

۵- آرایش ساده و کم را فراموش نکنید: استفاده از یک رژ لب خوشرنگ می‌تواند چهره شما را به کلی تغییر دهد. البته اشتباهی که اکثر خانم‌ها آن را مرتکب می‌شوند این است که زیاد آرایش می‌کنند که این یک غلط بزرگ است.

محبوبترین مطالب

مطالب مرتبط

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

Razisha women’s clothing and style online store

خوشتیپ بودن خانم‌ها، تنها به لباسی که در مهمانی و خیابان می‌پوشند، بستگی ندارد. یک خانم خوشتیپ واقعی، می‌داند در هر موقعیتی چه لباس‌هایی بپوشد تا همیشه بدرخشد. در خانه خوشتیپ باش ! همانطور که می‌دانید طرز پوشش هر شخص، علاوه بر نشان دادن شخصیتی که دارد، می‌تواند باعث روحیه دادن به اطرافیان نیز باشد.

فراموش نکنید که ما بیشترین زمان خود را در خانه و کنار خانواده می‌گذرانیم. در این مقاله قصد داریم ترفندهایی که باعث خوشتیپ بودن در خانه می‌شود را با شما در میان بگذاریم.

برای خوشتیپ بودن در خانه، قبل از هر چیزی به سراغ کمد لباس‌تان بروید و حسابی همه لباس‌ها را بررسی کنید. لباس‌های کهنه را دور بریزید و وسواس به خرج ندهید. حتی اگر از میان ۱۰ دست لباس، فقط ۲ دست از آن‌ها باقی ماند، اصلا به فکر برگرداندن‌شان به داخل کمد نباشید. مادامی که آن‌ها را نگهدارید، به فکر خرید لباس نو نخواهید بود.

از طرفی، پوشیدن لباس مندرس نیز احساس خوبی به شما نخواهد داد و به همین دلیل یا آن‌ها را نمی‌پوشید و یا با پوشیدن‌شان، حسابی توی ذوق‌تان می‌خورد و افسرده می‌شوید. بنابراین توصیه می‌کنیم که اصول فنگ‌شویی را دنبال کرده و در کنار ‌پیدا کردن راهکارهای جدید خوشتیپ بودن در خانه، از لباس‌های دوست داشتنی قدیمی‌تان، دست بکشید. برای لباس‌های جدیدی که قرار است مهمان کمدتان شود، فضای خالی ایجاد کنید.

چگونه زیبا و خوش تیپ باشیم

حتی اگر یک طراح لباس ایتالیایی برای شما لباسی بی‌نظیر طراحی کند، تا زمانی که اعتماد به نفس‌تان ضعیف باشد، لباس جلوه و درخشش خاصی ندارد. یکی از اصلی‌ترین نکته‌ها برای خوشتیپ بودن در خانه یا هر جای دیگری، داشتن اعتماد به نفس است. افرادی که به خودشان اعتماد دارند، جذابیتی محسور کننده در شخصیت خود حفظ می‌کنند. جذابیتی مثل الماس  که حتی در تاریک‌ترین لحظات هم به زیباترین شکل ممکن می‌درخشد.

منظورمان این است که مهم‌تر از چیزی که به تن می‌کنید، می‌تواند آن چیزی باشد که در شخصیت و روحیه خود دارید. در این صورت چه یک تاپ و دامن خیلی ساده بپوشید یا یک پیراهن همه چیز تمام، زیبایی‌تان مثال زدنی خواهد بود. حتی اگر از ظاهرتان راضی نیستید، بپذیرید که این امر به انتخاب شما بستگی نداشته است. با خودتان دوست باشید و از خودتان حمایت کنید. به این ترتیب، چه در خانه باشید یا در مراسمی رسمی، همه نگاه‌ها به شما خواهد بود.

در خانه، چیزی مهم‌تر از راحتی نیست. همه نکات کوچک و بزرگی که برای خوشتیپ بودن در خانه گفته می‌شوند، جهت احساس آرامش و راحتی هر چه بیشتر شما هستند. پس برای جلوه کردن زیبایی‌تان، خود را با پوشیدن لباس‌های ناراحت، معذب نکنید. از لباس راحتی، تیشرت و شلوارک گرفته تا لباس خواب، می‌توانید بسته به شرایط، هر چیزی که می‌پسندید را به تن کنید.

اگر سرمایی هستید، به فکر جذب کردن دیگران با پوشیدن لباس‌های نازک و کوتاه نباشید. زیرا دود این طرز فکر با سرماخوردگی به چشم خودتان می‌رود. در عوض با انتخاب لباس‌هایی راحت و ترکیب رنگی زیبا، بدون هیچ زحمتی، درخشش خود را به رخ دیگران بکشید.

همه می‌دانیم که پوشیدن لباس زیر تنگ تا چه اندازه روی سلامتی، تاثیر منفی دارد. همینطور، ظاهر و فرم بدن را به شدت تحت تاثیر قرار داده و آدم را از قیافه می‌اندازد. هر چند که خوشتیپ بودن در خانه مثل هر موقعیت دیگری، از اهمیت برخوردار است اما فراموش نکنید که با پوشیدن لباس زیر نامناسب، به بدن خود آسیب می‌رسانید.

بهترین جنس برای لباس زیر، جنس نخ پنبه است. چرا که در تار و پود آن، خبری از الیاف مصنوعی نیست. به همین دلیل بدن‌تان حساسیتی بروز نداده و دچار مشکلات پوستی نمی‌شوید. همچنین با پوشیدن لباس‌های نخی، امکان اکسیژن رسانی به پوست بدن فراهم می‌شود. همانطور که می‌دانید بدون داشتن سلامتی، خوشتیپ بودن در خانه بی‌فایده است.

موارد بالا، نکاتی بودند که باید پیش از انتخاب لباس، مورد توجه قرار بگیرند. حالا که آن‌ها را مطرح کردیم، به سراغ ترفندهای اساسی شیک‌پوشی می‌رویم. برای خوشتیپ بودن در خانه، باید لباس‌ها را متناسب با موقعیت‌های مختلف انتخاب کرد. همانطور که می‌دانید، لباس راحتی بدترین انتخاب برای یک مهمانی رسمی به نظر می‌رسد. در حالی که عکس این ماجرا، چندان عجیب نیست. گاهی می‌توانید با دل خود راه بیایید و زیباترین و مجلسی‌ترین پیراهن‌تان را برای چند ساعتی به تن کرده و از پوشیدن آن، لذت ببرید.

در صورتی که لباس‌های خود را با توجه به موقعیت انتخاب کنید، شیک‌پوش‌تر خواهید شد. مثل یک ملکه، موقعیت شناس باشید. برای مثال زمانی که دوستان‌تان را به خانه دعوت می‌کنید، برای خوشتیپ بودن در خانه تاپ و دامن انتخاب مناسبی به نظر می‌رسد. در حالی که در مهمانی‌هایی که بزرگترها نیز در آن‌ها حضور دارند، پیراهن‌های ساده و شیک یا شومیزهای جذاب با شلوار راسته، به مراتب معقولانه‌تر از تیشرت و شلوارک هستند.

چیزی بیشتر از پوشیدن و دیدن لباس تکراری، حال آدم را نمی‌گیرد. برای خوشتیپ بودن در خانه تنوع به خرج دهید. گاهی بلوز آستین بلند و شلوار می‌تواند جذابیت بیشتری نسبت به سایر لباس‌ها داشته باشد. بعضی وقت‌ها هم پوشیدن پیراهن‌های زیبا که فرم بدن را به خوبی نشان می‌دهند، به تنهایی می‌تواند روحیه را افزایش دهد. البته می‌دانم که همه ما یک دست لباس راحتی در کمدهای‌مان داریم که هیچ وقت از پوشیدن آن خسته نمی‌شویم.

با این حال، پوشیدن لباس‌های مختلف، حالمان را بهتر می‎کند. به علاوه، گاهی در بین همین متنوع پوشی، به لباس‌هایی برمی‌خوریم که هیچ وقت فکرش را هم نمی‌کردیم که تا این اندازه به تن بنشیند، زیبایی و جذابیت‌مان را دو برابر کند. برای خوشتیپ بودن در خانه، می‌توان هر لباسی را امتحان کرد. کافی‌ست در آن لباس، احساس بهتری داشته باشید تا همان، بهترین انتخاب برای شما باشد.

برای خوشتیپ بودن در خانه، در کمد لباس‌ها، برای هر فصلی لباس مناسب را داشته باشید. در بهار، تونیک‌های حریر و در تابستان، تاپ و شلوارک‌های خنک می‌توانند گزینه‌های خوبی باشند. در حالی که در پاییز و زمستان، از لباس‌های نسبتا ضخیم، استقبال بهتری می‌شود. اگر گرمایی هستید و تحمل لباس‌های ضخیم را ندارید، ست لباس راحتی که طرح‌های زمستانی دارد، گزینه مناسبی است.

ست لباس‌های راحتی در هر طرح و رنگی در بازار به فروش می‌رسند. می‌توانید ست‌های مختلف اعم از ساده‌ترین طرح‌ها یا لباس‌هایی با عکس گوزن و تم قرمز کریسمسی که یادآور زمستان هستند را برای خوشتیپ بودن در خانه تهیه کنید. تنوع مدل این دست از لباس‌ها نیز چشم‌گیر است. از تاپ و شلوارک، تیشرت و شلوار گرفته تا تونیک‌های کوتاه و بلند یا پیراهن‌های نخی، هر مدلی را می‌توان در میان آن‌ها دید.

رنگ پوست همه افراد با هم متفاوت است. بعضی پوستی گندمی دارند و بعضی دیگر، سبزه‌رو هستند. یکی از اصول خوشتیپ بودن در خانه، می‌تواند توجه به تناسب رنگ پوست و لباس باشد. افرادی که رنگ پوست روشنی دارند، در انتخاب رنگ لباس، از گزینه‌های بیشتری برخوردارند. در حالی که هر چه طیف رنگ پوست، به سمت رنگ‌های تیره‌تر می‌رود، گزینه‌ها تغییر می‌کنند.

هر چند که لباس‌هایی با رنگ‌های تیره، جذابیت و ابهتی خاص به فرد می‌بخشد اما پوشیدن رنگ‌های روشن و شاد، تاثیر بی‌نظیری روی روحیه افراد می‌گذارد. حتی افرادی که سبزه هستند هم می‌توانند رنگ‌های شاد را انتخاب کنند. شاید رنگ آبی روشن برای خانم‌های برنزه مناسب نباشد اما رنگ‌های آبی کلاسیک یا صورتی ملایم، جذابیت و در عین حال، معصومیت جالبی به آن‌ها می‌بخشند.

اگر کسی را می‌شناسید که از نظرتان شیک‌پوش است، از او برای خوشتیپ بودن در خانه الگو بگیرید. تفاوتی ندارد که او یک مدل باشد یا کسی که از نزدیک می‌شناسید. گاهی با دیدن بعضی لباس‌ها به تن افراد مختلف، دری تازه از دنیای زیبایی در ذهنمان گشوده می‌شود. بعضی اوقات، ست‌هایی را می‌بینیم که هرگز فکرش را هم نمی‌کردیم بتواند انتخاب جذابی باشد. برای مثال، شاید ست کردن شلوار راحتی با تاپ مدل‌دار چندان جالب نباشد اما بعد از دیدن آن در یک عکس، نظرمان تغییر کند.

هر چند که پوشیدن لباس‌هایی با طراحی خاص و منحصر به فرد، جذابیتی ورای تصور دارد، با این حال حقیقتی که مطرح کردیم را هم نمی‌توان نادیده گرفت. بهتر است برای خوشتیپ بودن در خانه یا خیابان و مهمانی، هر لحظه به دنبال ایده‌های نو باشیم. گاهی این ایده‌ها را از لباس‌هایی که بر تن افراد یا در مجلات می‌بینیم، پیدا می‌کنیم. بنابراین توصیه می‌کنیم که از خیر الگوبرداری از دیگران نگذرید.

یکی از آسان‌ترین راه‌های خوشتیپ بودن در خانه، بررسی برندهای مختلف است. با پیشرفت همه جانبه دنیای مد و سرگرمی، کمپانی‌های حوزه مد و فشن، فعالیتی روز افزون دارند. حالا نه تنها لباس‌های شب و رسمی، بلکه لباس‌های ورزشی و حتی لباس‌های خانگی هم در دنیای مد حرفی برای گفتن دارند. علاوه بر مدل‌های متنوع، به دلیل طراحی حرفه‌ای و دوخت بی نقصی که در لباس‌های برند لحاظ شده، هرگز از خرید آن‌ها پشیمان نمی‌شوید.

خرید لباس‌های راحتی برند نسبت به لباس‌های معمولی، هزینه بیشتری در پی خواهند داشت. با این حال اگر کیفیت این دو نوع لباس را با هم مقایسه کنید، حتما از انتخاب برندها راضی خواهید بود. همانطور که می‌دانید، معروف‌ترین ضرب المثل انگلیسی می‌گوید:

“هنوز آنقدر ثروتمند نشده‌ام که جنس ارزان بخرم”. زیرا همه می‌دانیم که “هر چقدر پول بدی، آش می‌خوری.”

هر چند که سن فقط یک عدد است و همه چیز به روحیه بر می‌گردد اما یکی از مهمترین نکات خوشتیپ بودن در خانه را می‌توان انتخاب لباس‌هایی با طرح و رنگ متناسب با سن دانست. پوشیدن مداوم رنگ‌های تیره مثل قهوه‌ای و غیره، برای خانم‌های جوان، انتخاب خوبی نیست. همینطور انتخاب رنگ‌های جیغ مثل قرمز، زرشکی و غیره برای خانم‌های میانسال، چندان جالب به نظر نمی‌رسد.

در بازه سنی زیر ۲۰ سال، اصلا به رنگ‌های تیره فکر نکنید. تاپ، دامن، تیشرت و شلوارک‌هایی با رنگ‌های شاد، بهترین انتخاب برای شما هستند. برای خوشتیپ بودن در خانه بلوزهای فانتزی و دخترانه با طرح‌های خوش رنگ و لعاب به همراه شلوار جین نیز می‌توانند از لباس‌های مناسب برای دورهمی خانوادگی‌تان باشد.

در این زمان، شما رسما بزرگسال محسوب می‌شوید. هر چند که لباس‌های فانتزی، جذابیت کمتری برایتان دارند اما می‌توانید گاهی با پوشیدن آن‌ها، حس و حال جوانی را در خود، قوت ببخشید. برای خوشتیپ بودن در خانه، لباس‌هایی با طیف رنگ‌های گرم از محبوب‌ترین گزینه‌ها در میان خانم‌های جوان است.

در این سن و سال، نه به جوانی روزهای ۲۰ سالگی هستید و نه به جا افتادگی خانم‌های ۵۰ ساله. پس به خودتان سخت نگیرید و هر لباسی که با آن راحت هستید را بپوشید. پیراهن‌های جذاب، از مواردی هستند که با پوشیدن‌شان حسابی انرژی می‌گیرید. شومیز به همراه شلوار راسته نیز، شخصیتی منحصر به فرد به شما خواهد بخشید.

طیف رنگی قهوه‌ای، پر طرفدارترین رنگ در میان بانوان میان سال است. این رنگ در عین حال که با رنگ پوست و مو همخوانی دارد، طراوت بخش نیز هست. رنگ‌های روشن‌تر این طیف، جوانی و جذابیت بیشتری به چهره می‌دهد. در این سن معمولا پوست به جوانی سال‌های قبل نیست. توصیه می‌کنیم حتما از کرم‌های مراقبت پوستی استفاده کنید تا شاداب‌تر به نظر برسید.

احتمالا کمی هم در قسمت شکم، برجستگی‌هایی دیده می‌شود. برای جمع کردن فرم بدن‌تان، بلوز و شلوارهای تنگ انتخاب نکنید چرا که نتیجه‌ای عکس دارد. همینطور لباس‌های گشاد که از تن‌تان آویزان باشد، ظاهر شما را پیر نشان می‌دهند. برای خوشتیپ بودن در خانه، لباس مناسب سایز خود را بپوشید. نه آنقدر تنگ که معذب شوید و نه آنقدر گشاد که از قیافه بیافتید.

چه خیلی لاغر و قد بلند هستید یا چاق و کوتاه قامت، خودتان را همانطور که هستید، قبول کنید. برای خوشتیپ بودن در خانه لازم نیست به اندازه شیک‌پوشی در مراسم‌های خاص، حساسیت به خرج دهید. هر اندازه در طول روز برای جذاب‌تر دیده شدن تلاش می‌کنید، در خانه می‌توانید خود واقعی‌تان باشید. از پوشیدن گن و لباس‌هایی که حجم بدن‌تان را زیاد می‌کند، دست بکشید.

کافی است سایز مناسب خود را انتخاب کنید تا در آن لباس، راحت باشید. بقیه ترفندهای خوشتیپ بودن در خانه را به طرح، رنگ و مدل برش لباس بسپارید. خوشبختانه این روزها طراحان لباس، تنوع و خلاقیت بسیاری را وارد حرفه خود کرده‌اند. به همین دلیل، با جادوی طرح و رنگ لباس‌ها می‌توان با جلب یا کاهش توجه به فرم بدن، هر نقصی را از نظرها پنهان کرد. در ادامه این مقاله، انواع برش لباس را با توجه به فرم بدن، شرح می‌دهیم.

اگر بخواهیم از نظر ظاهری افراد را دسته‌بندی کنیم، شما در صدر جدول قرار می‌گیرید. تاپ و شلوارک یا دامن، یکی از بهترین ست‌هایی هستند که با پوشیدن آن‌ها خوشتیپ بودن در خانه را به معنای واقعی، تجربه می‌کنید. پیراهن‌ها در هر شکل و برشی، جذابیتی بی‌نظیر به شما می‌بخشند. پوشیدن پیراهن‌های میدی یا کوتاه، شیک پوشی‌تان را به رخ همه می‌کشد.

نگران اضافه وزن‌تان نباشید. موهبت قد بلند، چاقی‌تان را تا حدود زیادی از نظرها پنهان می‌کند. هر چند که لباس‌های کوتاه چندان برای‌تان مناسب نیستند اما شلوارک و دامن‌هایی تا زیر زانو، علاوه بر پوشش دادن چاقی پاها، قد بلند‌تان را نمایان می‌کنند. لباس راحتی ست نیز برای خوشتیپ بودن در خانه، پیشنهاد فوق العاده‌ای است.

برای لاغر نشان دادن بالاتنه، لباس‌های یقه هفت، بسیار بهتر از لباس‌های یقه گرد هستند. چرا که با ایجاد خطای دید، گردن‌تان را بلندتر و لاغرتر نشان می‌دهند. در حالی که لباس‌هایی با یقه‌های گرد، خشتی و غیره، باعث می‌شوند پهنای بالاتنه، بیشتر و طول گردن، کوتاه‌تر به نظر برسد.

به دنبال لباس‌های بلند باشید. اگر اهل تیپ اسپرت هستید، انواع بلوز و شلوار‌های راحتی یا ست‌های تیشرت و شلوار گرمکن، می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای شما باشند. اما اگر می‌خواهید کمی خانمانه‌تر لباس بپوشید، دامن‌های راسته یا پلیسه از بهترین ترفندهای خوشتیپ بودن در خانه هستند.

پیش از این نیز گفته بودیم که راحت بودن را در اولویت قرار دهید. همچنین پیشنهاد کردیم که به برش لباس، توجه کنید. شلوارهای راسته عالی هستند اما دامن‌هایی که قد آن‌ها تا مچ می‌رسد را فراموش کنید. لباس‌های خیلی بلند، شما را چاق‌تر از آنچه هستید، نشان می‌دهند.

به جای آن، تونیک‌هایی که در قسمت کمر، کمی باریک‌تر برش خورده‌اند، باعث می‌شوند که شما لاغرتر و کشیده‌تر به نظر برسید. نکاتی که در بالا و برای جمع‌تر دیده شدن بالاتنه مطرح کردیم، به کارتان می‌آید. فراموش نکنید که برای خوشتیپ بودن در خانه یقه هفتی، بهترین انتخاب است.

مهم‌ترین بخش استراحت در طول زندگی، خواب شب است که با هیچ چیز دیگری قابل جایگزین شدن نیست. یک خانم شیک‌پوش واقعی، حتی موقع خواب هم اصول خوشتیپ بودن در خانه را حفظ می‌کند. هر چند که سلیقه‌های مختلفی در این خصوص وجود دارد ولی اولویت در انتخاب لباس خواب، میزان راحتی آن است.

بعضی از خانم‌ها ترجیح می‌دهند در هنگام خواب، بلوز و شلوارهای راحت بپوشند. همچنین عده دیگری، تونیک‌های نه چندان بلند را بیشتر می‌پسندند. در این میان، عده زیادی از بانوان، برای خوشتیپ بودن در خانه، طرفدار لباس خواب‌های نازک و باز هستند. این دسته از لباس‌های خواب در اجناس و مدل‌های متنوعی به فروش می‌رسند. جنس‌های حریر، ابریشم و ساتن، محبوبیت بیشتری نسبت به سایر اجناس دارند.

چگونه زیبا و خوش تیپ باشیم

در هنگام تهیه لباس خواب، به جنس پوست خودتان نیز توجه کرده و لباسی را تهیه کنید که حساسیت‌زا نباشد. در غیر این صورت به جای استراحتی دلچسب و شروع روزی پر انرژی، با کهیر و سوزش در قسمت‌های مختلف بدن خود مواجه می‌شوید. هر چند که از قدیم گفته‌اند :

:”بکشید و خوشگلم کنید!”

اما واقعیت این است که دست‌کم خوشتیپ بودن در خانه، ارزش هیچ آسیب دیدگی و اذیت شدنی را ندارد.

بخش بزرگی از خوشتیپ بودن در خانه به لباس‌هایی که می‌پوشیم مربوط هستند. با این حال باید بدانیم که لباس‌های زیبا و جذاب، به تنهایی کافی نیستند. مرتب بودن موها و آراستگی ظاهری، کمک بسیاری به خوشتیپ بودن در خانه می‌کند. همچنین دوش گرفتن مرتب و استفاده از عطرها نیز در جذابیت هر چه بیشتر خانم‌ها، موثر است. خوشتیپ بودن فقط به مهمانی‌های آنچنانی مربوط نمی‌شود. بلکه بهتر است با یاد گرفتن اصول شیک‌پوشی، خوشتیپ بودن در خانه را نیز حفظ کنیم. استفاده از اکسسوری‌های ظریف، گیره‌های زیبا برای کنار زدن موها و آرایش ملیح، همگی در جذاب‌تر شدن بانوان نقش دارند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

رزیشا فروشگاه اینترنتی و جستجوگر انواع پوشاک و لباس زنانه می‌باشد که خریداران را به فروشندگان متصل و فرآیند خرید را ساده می‌نماید و با به وجود آوردن یک فضای رقابتی به خریدار کمک می‌کند تا انواع پوشاک و لباس زنانه را با قیمت ارزان‌تر خریداری کرده و همچنین تمام انتخاب‌های خود را در یکجا مشاهده نماید و این امر باعث خریدی با کیفیت‌تر، ارزانتر و آگاهی از قیمت واقعی اجناس می‌شود.

نام خانوادگی*


کد تایید *


کد تایید *


نام کاربری یا ایمیل *


رمز عبور *


ورود


چگونه خوشتیپ باشیم / چگونه خوشتیپ و جذاب باشیم / چگونه یک خانم خوشتیپ باشیم / چگونه جذاب باشیم / 17 راه جذاب شدن / 21 راه برای خوشتیپ شدن

چگونه خوشتیپ باشیم

همه ی ما همیشه سعی می کنیم خوشتیپ و آراسته به نظر برسیم. خوشتیپ بون نیاز به اراستگی و مرتب بودن هم دارد. و این کار سختی نیست.

با ما در این مطلب همراه باشید تا راه کارهای خوشتیپ و جذاب بودن را بدانید.

چگونه زیبا و خوش تیپ باشیم

1- یک روز قبل از رفتن به هر مراسمی به لباسی که میخواهید بپوشید فکر کنید و ان را اماده کنید تا هم ارامش خاطر داشته باشید و هم استرس نداشته باشید. اب و هوا و مکانی که میخواهید در ان حضور داشته باشید را در نظر بگیرید و لباس مناسب انتخاب کنید. مطمئن باشید وقت گذاشتن و فکر کردن راجب لباسی که می خواهید بپوشید باعث خوشتیپ تر شدن شما می شود.

2-یک زمانی را برای آماده شدن اختصاص دهید تا هول هولی آماده نشوید و دیر به مراسمی نرسید.

3- گاهی پیش می اید که یهویی به مراسمی دعوت بشیم و وقت کافی برای پیدا کردن لباس نداشته باشید. برای اینکه در این شرایط هم خوشتیپ و اراسته باشید به شما پیشنهاد می کنیم که همین الان یک ست لباس اماده کنید و کنار بگذارید تا در شرایط ضروری و یهویی از ان استفاده کنید.

4- لباس زیر مناسب انتخاب کنید که هم در ان راحت باشید و هم جلوه ی بدی نداشته باشد. این خود یکی از نکات مهم برای خانم های خوشتیپ است.

5- اگر از تیپ و استایل کسی خوشتان می آید به ان توجه کنید و الهام بگیرید.

6- از کفش های خود بدون توجه به قیمت و مدل ان ها مراقبت کنید. بعد از هر بار پوشیدن ان ها را تمیز کنید و در جای مناسبی قرار دهید. کفش های شما یکی از مهم ترین قسمت های استایل شماست.

7- اگر یک دست لباس دارید که به ان علاقه داید و با ان بهتر به نظر می رسید و حس خوبی هنگام پوشیدن ان دارید، هیچ اشکالی نداره که به دفعات از ان استفاده کنید.

8- در اینترنت پیگیر مد باشید و از استایل های محبوبتان یک مجموعه جمع کنید . این کار به خوشتیپی شما کمک می کند.

9- سعی نکنید برای اینکه در نظر اقایان جذاب به نظر برسید لباس بپوشید. این کار در بعضی مواقع باعث قضاوت اشتباه دیگران راجب شما میشود.

10- لباس های اندازه تنتان بپوشید تا در ان بهتر به نظر برسید.

11- اگر قد شلوار جینتان بلنده به خیاط مراجعه کنید و ان را اندازه کنید. هم چنین به گودی کمر شلوار جین هم توجه کنید تا فیت کمرتان باشد.

12- سعی کنید یک آیتم گران قیمت در تیپتان داشته باشید این کار باعث میشود تیپ شما زیباتر جلوه کند و توجه ها به ان جلب شود

13- به اکسسوری که استفاده می کنید دقت کنید و متناسب با تیپی که زدید اکسسوری انتخاب کنید.

14- به موهایتان رسیدگی کنید تا تمیز تر و مرتب تر به نظر برسید. مو عامل مهمی در استایل شما می باشد.

15- اگر لباس مجلسی پوشیدید یا لباسی که مورد علاقه شماست، پس با ان لم ندید تا چروک نشود و دیر تز خراب بشه.

16- نظم در کمد. یکی از مهم ترین اصل ها برای خانم های خوش پوشه. لباس های خود را مرتب جمع کنید و متناسب با نوع لباس آن را تا کنید یا به رخت اویز اویزان کنید. مثلا لباس های پشمی، بافت و سوییشرت را تا کنید و مانتو لباس های مجلسی و .. را اویزان کنید تا سالم تر بمانند.

17- کفش پاشنه دار یا کفش تخت و کتانی را در موقعیت مناسب ان بپوشید. باید بدانید که هر کدام برای چه مکان و مراسمی مناسبه.

18- هنگام شستن لباس ها به جنس و رنگ انها توجه کنید و حواستان باشد که اگر روی لباستان لکه ای بود زود برای از بین بردن ان اقدام کنید.

19- سعی کنید در کیفتان لوازم تمیز کننده کفش و لباس و هم چنین یک نخ و سوزن و چسب داشته باشید. مطمئن باشید در مواقع ضروری کمک حالتون میشه.

20-تیپ خودتون رو داشته باشید و تقلید نکنید. استایل شما نشان دهنده ی شخصیت شماست.

21- از رنگ های خنثی و لباس های ساده بیشتر استفاده کنید تا همیشه خوشتیپ به نظر برسید و تیپتون از مد افتاده نباشه.شاید بعضی از لباس های شلوغ برای یک فصل مد باشند اما بعد از چند سال از مد اتاده میشن و باعث بد تیپ به نظر اومدن شما در عکس ها میشه.پس سعی کنید لباس های عمری انتخاب کنید و  همچنین از ارایش غلسظ پرهیز کنید. ارایش های ساده و ملایم همیشه شیک تر هستند.

چگونه خوشتیپ و جذاب باشیم

جذاب بودن کار سختی نیست فقط کافیه بیشتر به خودتون اهمیت بدید و توجه کنید.

(هم برای بانوان و هم برای آقایان)

1- خودتان را باور داشته باشید و اعتماد به نفس دشته باشید. مهم تر از هر چیزی اینه که خودتون لباسی که می پوشید رو دوست داشته باشید.

2- قوز نکنید و صاف بایتید . این کار باعث میشه هم سلامت بمونید و هم اعتماد به نفستان بیشتر شه.

3- سعی کنید لبخند بزنید. لبخند زدن باعث میشه هم زیبا تر به نظر برسید و هم باعث میشه خسته به نظر نرسید.

4- آی کانتکت یا تماس چشمی با دیگران بر قرار کنید. وقتی با کسی ارتباط برقرار می کنید و شروع به صحبت می کنید سعی کنید به چشم هایشان نگاه کنید.

5- سبک خود را در لباس پوشیدن داشته باشید و شخصیت و حس خودتان را با طرز لباس پوشیدنتان به دیگران منتقل کنید.

6- متناسب با مکانی که میخواهید بروید و مراسمی که میخواهید در ان حضور داشته باشید لباس بپوشید.

چگونه زیبا و خوش تیپ باشیم

7- به تیپ کسانی که از نظرتان خوشتیپ هستند توجه کنید و الهام بگیرید.

8- در مورد مد و لباس پوشیدن اطلاعات جمع کنید و از انها در هنگام خرید استفاده کنید و اگر هم وقت برای این کار ندارید از یک فرد خوش سلیقه در هنگام خرید کمک بگیرید اما حواستان باشد که سلیقه ی خودتان مهم تره و اینکه سلیقه ی دوستتان باعث نشه دقیقا مثل انها لباس بپوشید.

9- یک مشخصه ی خاص در لباس پوشیدنتان داشته باشید تا امضای شما در لباس پوشیدنتان باشد . این باعث جلب توجه و در خاطر ماندن استایل شما می شود. این مشخصه هر چیزی می تواند باشد حتی یک اکسسوری خاص.

10- عطر خوش بو بزنید. رایحه شما قبل شما قدم بر می دارد. یعنی قبل از حرف های شما بوی شما شروع کننده مکالمه است. بهتره همیشه از یه عطر استفاده کنید تا به قولی با ان در خاطر همه بمانید. رایحه افراد در خاطر میمانند این را فراموش نکنید.

11- فن بیان داشته باشید و به کلمات و جمله هاتون دقت کنید. ما هم باید قادر باشیم که رک و صریح حرف بزنیم و هم در عین حال دلنشین و خوب.

12- دست ها و ناخن هایتان را تمیز نگه دارید. حواستان باشد زیر ناخن هایتان به هیچ عنوان کثیفی نباشد و جای جویدن یا کندن ناخن و یا پوست اطراف ان نباشد.

13- به مو های خود برسید و تمیز نگهشان دارید و زمانی برای درست کردن موهایتان اختصاص بدید .

14- از پوستتان مراقبت کنید و به ان برسید تا شاداب تر به نظر برسید اگر جوش و اکنه روی صورتتان هست با مشاور پوست در میان بگذارید.

15- غذای سالم بخورید و ورزش کنید تا هم سالم تر بمانید و هم خوش هیکل باشید.

16- خواب اندازه داشته باشید تا زیباتر به نظر برسید. 8 ساعت خواب در طول شبنه روز بهترین میزان خواب است.

مطمئن باشید که رعایت کردن این نکات تاثیر به سزایی در خوشتیپی و جذابیت شما خواهد داشت.

چگونه زیبا و خوش تیپ باشیم
چگونه زیبا و خوش تیپ باشیم
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *