چگونه شخصیت کارتونی بکشیم

 
helpkade
چگونه شخصیت کارتونی بکشیم
چگونه شخصیت کارتونی بکشیم

بهترین ها در illustrator راهنمایی های جالبی رو برای طراحی کاراکتر در اختیار بقیه قرار دادند.

طراحی کاراکتر تبدیل به یک غول پیچیده شده است.کشیدن از روی یک طرح دیگه براتون حتما آسونه ولی طراحی کردن یک کاراکتر جدید نیاز به فکر کردن زیادی دارد.بسیاری از کاراکترهایی که در کارتون و تبلیغ می بینید به نظر خیلی ساده میان در صورتی که برای طراحی اونها ساعتها وقت گذاشته شده.

از میکی موس که انیمیت اون از سال 1920 آغاز شده تا سیمپسون ها همگی سعی شده نقاشی ساده درونشان حفظ بشه.

1-تصمیم بگیرید طراحی کاراکترتون برای کدوم سنین است؟چگونه شخصیت کارتونی بکشیم

اول به کسانی که قراره این طرح رو ببینند فکر کنید.اگر کودک باشند طرح باید ساده با رنگ آمیزی شاد باشد.اگر برای مشتری باشه چیزیه که از قبل تعیین شده.طبق گفته آرتیست استرالیایی Nathan Jurevicius

( طرح های شخصیتی اعمال شده معمولا محدود کننده تر هستند اما کمتر خلاقانه هستند. مشتریان دارای نیازهای خاص هستند، اما من نیز می خواهم کارم را انجام دهم. معمولا، ویژگی های اصلی و شخصیت را تجزیه می کنم. )

(مثلا اگر چشم برای اونها خیلی مهم باشد من بیشتر تمرکزم رو روی صورت میگذارم ودرست کردن این ویژگی کلیدی براشن مهم هست)

2-تصمیم بگیرید کاراکترتون قراره کجا نمایش داده بشه

کاراکترتون کجا و در چه سایزی دیده میشه؟این ارتباط مستقیم با طراحی کاراکترتون داره.مثلا اگر برا موبایل طراحی میشه نیاز نیست خیلی جزییات بهش اضافه کنید.

جورویسیوس میگوید صرف نظر از فرمت:طراحی کردن اصولا با چند چیز شروع میشود:کاغذو مدادو چایی و ایده های کوچک و کشیدن خط و پیش طرح.

3-طراحی های دیگران رو سرچ کنید.

این مهمه که چرا بعضی از کاراکترها محبوب شدن و بعضی ها متاسفانه نه.در سرچ منبع illustratorکم نیست داخل کارتون ها و تبلیغات تلویزیونی و روی نایلکس های خریدو انیمیشن موبایل و بازی های موبایل و…

راجب کاراکترهای دیگر تحقیق کنید چیزهایی که راجبشون دوست دارید و براتون جذاب رو به حافظه بسپارید.

(هنگامی که روی کاراکترها کار میکنید باید الهام بخش باشید)

انیمیشن ساز پرنیل می گوید:شما میتوانید اینکارو با سرچ کردن حل کنید.مغزتون یک کتابخانه است که میتونید پرش کنید.به مردم اطرافتون نگاه کنید که چطوری راه میرن،چی میپوشن و چه شکلی هستند و در طراحیتون ازش استفاده کنید.

(عکس های داخل گوشیتون و مجله ها و عکس ها میتونه منبع زیادی برای یادگیری براتون باشه.برای مثال طبق تبلیغات 1950 که رنگ های محدودی داره الهام بخش خوبی است.)

یکنیک4-تلاش کنید سریع کار کنید.

وقتی کاراکتری رو شروع میکنید در ابتدا زیاد وارد جزییات نشید.

تصمیم بگیرید با چی میخواهید ارتباط برقرار کنید و بعد وارد طراحی و جریان زندگیش بشید.

به محض اینکه طراحی سریع رو شروع کنید پویایی کار رو یک کم از دست میدیدپس تا جایی که میتونید زندگی رو در طراحیتون به جریان بندازید.حرکت رو بعد میتونید به طراحیتون اضافه کنید،سریع طراحی کنید و طرح های زیاد و سریع بکشید.

5-کاراکترتون رو متمایز کنید.

اگر میمون یا روبات یا دایناسور یا هر چیز دیگری طراحی کنید میلیون ها مورد از اون وجود داره ولی کاراکتر شما باید جذابیت خاصی داشته باشه که توجه بقیه رو جلب کنه.

وقتی مث گروئنینگ کاراکترهاش رو طراحی کرد میدونست باید یک چیز متفاوت ارائه کنه.اون فکر کرد وقتی مردم تلویزیون رو روشن میکنن و کاراکترهاش رو میبینن رنگ زرد اونهارو جذب کنه.

6-طراحی سیاه یکدست بکشید

یکی از راه های دیگه برای بهتر کردن طرحتون استفاده از طراحی سیاه قبل از طراحیتون هست.بعد میبینید کاراکتر چطوری به نظر میادو اگر بخواید ژستشو عوض کنید.آیا شما احساسات طرحتون رو میتونید از طرح سیاه متوجه بشید؟آیا راضیتون میکنه؟سعی کنید اندامهارو از هم جدا کنید و به تفکیک نمایش بدید.

7-یک خط طراحی بکشید.

کلید اصلی طراحی کشیدن خط طراحی هست.این زمانی هست که poseاولیه کاراکتر رو بکشید و بعد خط طراحی رو بکشید.خط طراحی میتونه جنبش زندگی رو به طرح بیاره.سعی کنید حتما خط طراحی رو بکشید.

در ballet dancerخط طراحی از نوک انگشتان دست تا نوک پا هست.خط طراحی در حیوانات بسیار ساده تر هست برای همین در پری دریایی خط طراحی کشیدن بسیار ساده است.

8-خط کیفیت دور کاراکترتون برای توضیح کاراکترتون بکشید

خط هایی که دور کاراکتر کشیده می شود توصیف کننده اون کاراکتر است.خطوط گرد و نرم یک شخصیت نرم و مهربان را نشان میدهد و خطوط خشک و خشن یک شخصیت خشن رو نمایش میدهند.

کاراکترهای sune ehlers در حال رقص و بولد هستند که طراح اون به این موضوع اگاه هست.یک خط قوی ریتم رو هم نمایش میدهد.

انیماتور Ørum خطوط گرد و مستقیم رو میگوید بالانس باشد.خط های مستقیم حرکت چشم رو سریع میکنند و خط های گرد حرکت چشم رو کند میکنند.

یک طراحی خوب ترکیبی از خطوط مستقیم و گرد است که طرح زندگی رو با حرکت های چشم در ان زنده کند.

9-بزرگنمایی کاراکترها

اغراق در ویژگی های کاراکتری که طراحی میکنید زندگی را در آن بیشتر به نمایش میگذارد.اغراق در کاراکتر به بیننده کیفیت های ویژه ای رو انتقال میده.

اغراق در کاراکترهای کارتونی و کاریکاتورها باعث میشه روی یک کاراکتر تمرکز بیشتری بشود.اگر کاراکترتون فرد قوی هست بازوهاش رو از اندازه واقعی بزرگتر و کشیده تر کنید تا قوی بودن کاراکتر به نظر برسد.

10-کاراکتر را ساده نگه دارید.

زمانی که کاراکتر را اغراق امیز طراحی کنید،روم علاقه زیادی به برجسته کردن سادگی کاراکتر دارد.چگونه شخصیت کارتونی بکشیم

(من همیشه علاقه دارم کاراکترهایم را با کمترین خط های ساده ای طراحی کنم.این به معنی این نیست که برای طراحی شخیت کاراکتر وقت کمتر و توجه کمتری گذاشته بشه ولی سعی میکنم کمترین خطوط لازم برای طراحی را بکشم.)

(این در طراحی های من کاملا مشخص است که باید اگر رندر میگیرید کاراکتر به چشم بیننده تا حد ممکن ساده باشد.)

11-با دقت رنگ را انتخاب کنید

رنگ شخیت کاراکتر را معرفی میکند.رنگ های سیاه و خاکستری و بنفش کاراکترهای بدجنس و خشن را نمایش میدهد و رنگ های زرد و سفید و ابی کاراکترهای مثبت را نمایش میدهند.

کمیک بوک های قرمزو زرد و ابی برای نشان دادن قهرمان داستان است.

برای انتخاب رنگ های تاثیر گذار،بهتره اصلیت رنگ رو بشناسیم.طبق گفته روم(باید با رنگ های اولی و دومی و سوم اشنا باشید و بعد با رنگ های مکمل و تک رنگ اشنا بشید.یک تکنیک برای انتخاب پالت رنگی مناسب استفاده از دو رنگ مکمل و یک رنگ تک رنگ است)

(در این صورت بالانس ایجاد می شود چون رنگ های مکمل پویایی رو بیشتر میکنددر صورتی که تک رنگ ها ارامش رو به همراه دارد.همچنین میتونید از روش سوم استفاده کنید و رنگهای سومی رو استفاده کنید مثلا بنفش و نارنجی و سبز و بعد از تک رنگ های ان ها استفاده کنید.اگر تازه با رنگ ها اشنا شدید از رنگ های ساده استفاده کنید.

12-به مو جزییات زیادی اضافه کنید.

(چند سال پیش از متنفر بودن کشیدن مو عاشق کشیدن مو شدم)روم(قبلا جزییات مو و شکل اون رو به سختی میکشیدم ولی الان ان را به عنوان یک پرچم که در باد است و روی شخصیت فرد تاثیر میگذارد.)

(با یک حجم بزرگ تر شروع کنید و اونو به بخش های کوچک تر تقسیم کنید.وقتی فکر کنید کجا موها از هم جداشوندو خط موها کجاست.هر خطی طرح مو را نمایش میدهد)

13-چیزهای تزیینی اضافه کنید.

تجهیزات و لباس و بک گراند میتونه کاراکتر رو متمایز کنه.مثلا لباس های ژولیده برای افراد فقیر و سکه و طلا برای افراد پولدار استفاده می شود.تجهیزات کاراکتر شمارا نمایش میدهند مثل طوطی بر شانه دزد دریایی.

14-در نظر بگیرید 2بعدی بهتر است یا 3بعدی

با توجه به اینکه کاراکترتون چند بعدی هست باید از همه زوایا خوب دیده بشه.یک کاراکتر flatممکنه دارای یک شکم چاق باشه و از پهلو دیده بشه ولی اگر کاراکترتون سه بعدی هست برای انیمیشن یا بازی و …باید وزن و فیزیک و shapeطرحتون خیلی مهمه.

15-به کاراکترتون شخصیت بدید.

جالب به نظر رسیدن برای یک طراحی کافی نیست و شخصیت اون خیلی مهمه.شخصیت کاراکتر در کمیک و انیمیشن احیا میشه و اکشن کاراکتر دیده میشه.

شخصیت کاراکترتون حتما نباید تایید بشه باید ان جالب باشه مگه اینکه کاراکترتون یه عروسک باشه.شخصیت کاراکتر بستگی به این داره که چطور طراحی شده باشه.

16-روی حالت چهره تمرکز کنید

حالت چهره بالا و پایین بودن سطح احساسات و شخصیت کاراکتر را نشان میدهد.با توجه به حالت چهره میتواند کاراکتر خاموش کج خلق و یا انفجاری باشد.

(زمانی که اساس طراحی چهره را بدانید،با حالت چهره کاراکتر میتوانید بازی کنید)روم میگوید(از یک آینه استفاده کنید و حالت چهره خودتون رو بررسی کنید.با کشیدن بالا و پایین ابرو میتوانید احساسات را نشان دهید.به چهره تقارن ندهید.معمولا لبها به یک جهتی کج می شوند و این احساسات را نشان میدهدو به سر یک شیب ملایم اضافه کنید.)

یک نمونه از اغراق کلاسیک کارهای تکس اوری است که چشم های گرگ وقتی هیجان زده می شود از سرش بیرون می افتد.یک مورد دیگر از حالت چهره دروپی است که تقریبا همه جور احساساتی را در چهره دارد.

17-به کاراکترتون هدف و رویا بدهید

نیرویی که پشت شخصیت کاراکتر است چیزیه که میخواهد بدست بیاورد.داستان هایی مثل از دست دادن دوست و یا پولدار شدن چیزهایی است که به کاراکتر جان می بخشد و اغلب این نواقص در کاراکتر به چشم میخورد.

18-یک داستان گذشته برایش بسازید

اگر کاراکترتون رو برای کمیک و یا انیمیشن طراحی میکنید داستان گذشته اون خیلی مهمه.اینکه کاراکترتون از کجا امده و کجا زندگی میکنه و اتفاقات زندگیش به چه صورت بوده در طراحی شخصیت شما بهتون خیلی کمک میکنه.

بیشتر اوقات دانستن داستان گذشته جذاب تر از داستان فعلی کاراکتر هست.

روم(اگربرای طراحی یک کاراکتر مشکل دارید سعی کنید آن را در موقعیت خاصی در نظر بگیرید.)

(قبل از طراحی کاراکتر رو در موقعیت بگذارید تا احساسات کاراکتر را بهتر درک کنید و بعد جزییات به ان اضافه کنید.در نظر گفتن یک موقعیت خاص روی کاغذ و طراحی کاراکتر براساس اون خیلی جالب و جذاب هست)

19-آزمایش کنید

از آزمایش نترسید و تمامی قوانین طراحی را کنار بگذارید و کاراکترتون رو طراحی کنید.برخلاف جریان آب حرکت کردن میتونه کاراکتر خاص و غیر قابل انتظاری رو بهتون بده.

20-طراحی کاراکترتون قابل انعطاف باشد

استفاده از ابزار طراحی های قدیمی میتونه خیلی کمک بزرگی باشه ولی ضروری نیست برای طرح اولیه کاراکترتون.کاراکترهای فوق العاده زیبای زیادی قبل از امدن فتوشاپ و کامپیوتر که اون زمان یک رویا بود طراحی شدند.

طراحی شما روی کاغذ باید قابل رندر شدن باشه طبق گفته سونه(شخصیت باید حتی اگر با یک چوب روی اسفالت کشیده شده باشد هم جالب باشد)

21-موس را با مداد جایگزین کنید.

طرفداران طراحی هم با مداد و هم در کامپیوتر طراحیشون رو انجام میدن اجازه میدهد عناصر تکنولوژی روی کار تاثیر بگذارند.(من کاراکترهایی رو دوست دارم که با محیط اطراف در ارتباط باشند)

(محیط اطراف یک ایده به من میدهند و مغز عجیب من شروع میکنه به استراحت کردن.من ترجیح میدهم در دنیای واقعی با مداد نقاشی کنم به جای کامپیوتر چون چیز های عجیبی موقع نقاشی اتفاق می افتد.)

22-نظر بقیه افراد را جویا شوید

طراحیتون رو به بقیه نشان دهید و نظرشون رو راجب کاراکتر بپرسید و به اینکه خوب است یا نه کفایت نکنید.سعی کنید شخیت کاراکتر را برای شما توضیح دهند.اون افراد رو پیدا کنید و نظرشون رو راجب کارتون بپرسید.

23-طراحیتون رو تمیز کنید

به جای اینکه ناتان فقط یک طراحی بکنه بدون طرح های زیاد قبلی جورویسیوس ترجیح داد راه حل دیگه ای پیدا کنه(من مدت زیادی راجب کشیدن طرح های کاراکتر و اینکه چگونه صحبت میکنه صرف کردم)

24-محیط درستی ایجاد کنید.

علاوه بر اینکه داستان گذشته خوبی برای کاراکتر میسازید باید محیط خوبی برای طراحی کاراکتر ایجاد کنید.اینکه کاراکتر در کجا زندگی میکنه چه کسی هست و هدفش چی هست.

25-طرح خود را دقیق تنظیم کنید

هر قسمت طرحتون رو مورد سوال قرار بدید و بپرسید چرا مخصوصا حالت چهره به این شکل است.کوچکترین تغییرات روی حالت چهره تاثیر میگذارد.

طراح Neil McFarland توصیه میکند(راجب کلمه کاراکتر خوب فکر کنید.شما میخواهید به کاراکترتون جان ببخشید و به بینندگان این رو القا کنید که کاراکترتون چطوری حرکت میکنه و چه جور شخصیتی دارد.

برای من جای تعجب داره که طراحی کاراکتر یک شاخه جدا شده از گرافیک شده است)

با ثبت نام در ویرگول به آرشیو بزرگی از مقالات مرتبط با این موضوع دسترسی خواهید داشت

از این پس او نمی‌تواند پروفایل کاربری و مطالب شما را ببیند.

خانه انیمیشن ، خانه ایست برای تمام خانواده ی بزرگ انیمیشن ایران.

اگر شما به فکر انیمیشن سازی یا کشیدن نقاشی های انیمه ی خود هستید و یا حتی فقط میخواهید داستان هایی در مورد کاراکتر های انیمیشن های مورد علاقه ی خود بنویسید، قطعا میخواهید کاراکتری خلق کنید که جذاب باشد و مردم را وادار به تماشای  انیمیشن شما بکند

 با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید تا ما به شما نشان دهیم که چگونه این کاراکتر ها را بنویسید

 

یافتن شخصیت آن ها

چگونه شخصیت کارتونی بکشیم

 

۱-گروه خونی آنها را تعیین کنید

گروه خونی به عنوان یک شاخص معمول از شخصیت در ژاپن شناخته شده. شما میتوانید از این به عنوان راهی برای اینکه میخواهید شخصیت شما چگونه باشد استفاده کنید.گروه های خونی و شخصیت های همراه آنها اینجا هستند

O -مطمئن، خوش بین و با اراده اما همچنین خود محور و غیر قابل پیشبینی

A -خلاق، آماده و مسئولیت پذیر ولی همچنین خیره سر(حرف گوش نکن) و وابسته به زمان(در زمان های مختلف تصمیمات مختلف میگیرد)

B -فعال و پر شور اما همچنین خودخواه و مسئولیت نا پذیر

AB -سازگار و منطقی اما همچنین فراموشکار و انتقاد کننده

 

۲- روز تولدشان را تعیین کنید

زودیاک(تقویم خورشیدی، صفحه ای که به کمک آن ماه های سال را تعیین میکردند)شرقی باشد یا غربی ؟

میتوانید یکی را برای تعیین شخصیت کاراکتر انتخاب کنید. شما میتوانید از این برای انتخاب سن یا تاریخ تولد کاراکتر استفاده کنید

 

۳-از آزمون شخصیتی مایر بریگز استفاده کنید

اگر میخواهید یک ایده برای شخصیتی که به طور کامل شکل گرفته به دست بیاورید میتوانید تست mayers-briggs را امتحان کنید.این نوع شخصیت ها که بر اساس مطالعات روانشناسی بدست آمده میتواند در شکل گیری شخصیت کاراکتر شما کمک کند.

 

۴-از یک متعادل کننده ی شخصیت استفاده کنید

شما حتما میخواهید مطمئن باشید که شخصیت شما آدم متعادلی باشد(!). تعادل بین صفات مثبت و منفی برای خلق یک شخصیت جذاب و قابل باور لازم است. صفات مثبت و منفی کاراکتر خود را بشمارید و سعی کنید صفات منفی آن کمی بیشتر باشد. در انتهای داستان، کاراکتر شما آنقدر پیشرفت کرده که بر بعضی از صفات بدش غلبه کند. مثال هایی شامل صفات بد:

ور رفتن با هرچیزی(دستکاری کردن)

گاهی اوقات دروغ گفتن

توهین به دیگران

اهمیت ندادن به ناراحت کردن دیگران

متمرکز تنها بر اهداف خود

نداشتن کنترل بر ناراحت کردن دیگران

 غالبا رنجیده شدن، حتی بر اثر اتفاقات کوچک و تصادفی 

معمولا بی پروا و بی فکر

 

۵-برایشان اسمی عالی انتخاب کنید

بسیاری از مردم اعتقاد دارند اسامی افراد میتواند بر شخصیت آنها تاثیر بگذارد. مطالعات نشان داده داشتن اسامی غیرمعمول میتواند به قلدری و یا مشکلات شخصیتی به دلیل مورد آزار و اذیت قرار گرفتن منجر شود. همچنین افرادی(کابالاریان ها) وجود دارند با این باور که نام میتواند کل شخصیت شما را مشخص کند. این، چه درست یا غلط میتواند به شما برای انتخاب نام کمک کند

سعی کنید از انتخاب اسامی خیلی غیر معمول برای شرایط (محیط یا شخصیت) معمولی خودداری کنید. این باعث غیر واقعی جلوه دادن کاراکتر شما میشود.

 

 

خلق داستان های دلربا

 

۱- پایان کار کاراکتر خود را مشخص کنید(در آخر داستان چگونه است؟)

میخواهید هدف نهایی کاراکتر شما کجا باشد؟

چگونه شخصیت کارتونی بکشیم

میخواهید چه تاثیری در داستان شما بگذارد؟

میخواهید در آخر داستان چه چیز هایی یاد گرفته باشد و چه تغییر هایی کرده باشد؟

شما میتوانید از موقعیت(شخصیت و رفتار) کاراکتر خود در آخر داستان استفاده کنید تا بفهمید آنها را چگونه در ابتدا به تصویر بکشید.

 

۲- آغاز به کار کاراکتر خود را تعیین کنید

حالا که میدانید کجا پایان کار اوست تصمیم بگیرید چگونه و کجا وارد داستان شود(با چه اخلاقیاتی و رفتاری؟) که این باید از نظر منطقی با نحوه و جایی که شخصیت تان به پایان کارش میرسد در تناسب باشد. برای مثال اگر شما کاراکتری میخواهید که در طول داستان یاد گرفته قدر دان دیگران باشد باید در ابتدا شخصیتی را به نمایش بگذارید که از دیگران قدر دانی نمیکند(مثال های عینی بسیاری در انیمیشن های بروز سینما وجود دارد به طور مثال مک کوئین در انیمیشن ماشین ها که در اول داستان تنها به فکر شهرت و محبوبیت خود است اما در ادامه از غرور او کاسته میشود و چیزی مهمتر که همان دوستان خوبش هست رو بدست میاورد). همچنین شما احتمالا میخواهید نشان دهید که چرا او فکر میکند که به مردم دیگر نیاز ندارند.

۳-تصمیم بگیرید چگونه آنها به آنجا میرسند(تغییر صفات بدشان به خوب در انتهای داستان)

به این فکر کردید که میخواهید او کجا شروع کند و به پایان کار خود برسد. حالا، چه چیزی باعث میشود که کسی اینگونه تغییر کند؟ اینجا زمانیست که میتوانید ایده های عالی خود را برای خلق داستان خود بیاورید.

چون چیز هایی که برای کاراکتر شما اتفاق میافتد تا باعث تغییر او شود باعث طرح و داستانی عالی میگردد.

 

۴-از کلیشه ها دوری کنید

نامزدش کشته میشود. در سنین جوانی یتیم میشود. با یک بچه ی جدید رشد میکنند(بچه ی کوچک تر باعث کم توجهی به او میشود)

اینها کلیشه هایی هستند که باعث شروع توسعه ی کاراکتر شما میشوند و چون کلیشه هستند کسالت آور میباشند. سعی کنید از آنها دوری کنید. تلاش کنید توسعه ی شخصیت کاراکتر خود را به طور واقعی نمایش دهید. این باعث میشود مردم به داستان شما علاقه مند تر شده و تمایل بیشتری برای دنبال کردن داستان شما داشته باشند.

 

 

کشیدن کاراکتر خود

  

۱- یک استایل و سبک طراحی انتخاب کنید

کاراکتر های مختلف انیمه های مختلف اغلب در سبک های مختلفی کشیده میشوند. شما میتوانید از سبک طبیعی و استعداد ذاتی خود استفاده کنید یا میتوانید از سبک های هنرمندان کلاسیک و مطرح در هر جانر تقلید کنید.

Shojo و shonen از سبک های مطرح و رایج در انیمه و مانگا هستند.

 

 

۲- کشیدن کاراکتر

به خاطر داشته باشید که شخصیت های بامزه چشم های عریضی دارند و شخصیت های باحال چشمان کوچک و کج

(مبحث طراحی اجزای صورت و بدن بسیار گسترده است و در قالب یک مقاله نمیگنجد اما همین نکات ریز به علاوه ی مقالات کاملی که بعدا خواهیم گفت در شکل گیری شخصیت ها در داخل ذهن کمک خواهد کرد)

۳-  طراحی خود را بر اساس شخصیت کاراکتری که ساخته اید انجام دهید

لباس و لوازم(مانند شمشیر، گردنبند) متناسب با شخصیت انتخاب کنید. اجازه بدهید انتخاب های شما به بازتاب دادن شخصیت کاراکتر شما کمک بکند.

برای مثال اگر شما میخواهید کاراکتر زنی داشته باشید که گرایش بالایی به عملگرا بودن دارد(مانند مریدا در انیمیشن brave– همان دختر مو نارنجی فرفری) کفش های بدون پاشنه را به جای پاشنه بلند به او بپوشانید. اگر میخواهید به گذشته ی یک کاراکتر اشاره کنید، میتوانید به چیزهایی فکر کنید که او میپوشد یا نگه میدارد که برایش مهم است(اهمیت معنوی دارد) برای مثال نام woody در داستان اسباب بازی ها که در پشت کفش او حک شده بود نشانه ای از گذشته بود. خلاق باشید!

 

 

توسعه دادن مهارت هایتان

 

۱-  آناتومی بدن انسان را مطالعه کنید

ساخت کاراکتر هایی که خوب به نظر میرسند با داشتن اطلاعات پایه از آناتومی بدن انسان آغاز میشود. شما نمیخواهید که کاراکترتان عضله ای بیش از حد یا برعکس بدون عضله باشد.

مفصل های بسیار یا خیلی کم. یک بدن بدون تناسب و …

یک کتاب آناتومی خوب بگیرید و در مورد اینکه استخوان ها و ماهیچه های ما کجاست، چگونه به هم متصل شده اند و در کجا تنظیم میشوند مطالعه کنید.

 

۲-  زندگی را طراحی کن

کشیدن یک شخصیت انیمیشن نیاز به دانش اولیه از بدن انسان دارد. هر چه بیشتر بتوانید بدن انسان را طراحی کنید  برایتان کشیدن کاراکتر های انیمیشن راحت تر میشود. پس برای تمرین شروع کنید به کشیدن دوستانتان و حتی خودتان در جلوی آینه.

۳- در حالات متفاوت تمرین کن، ژست ها و حالات حرکتی بدن

برای طراحی حالات حرکتی برای کاراکترتان میتوانید از خود در حالات مختلف عکس گرفته و بعد سعی کنید کاراکترتان را به کمک عکس هایی که گرفتید در حالات مختلف طراحی کنید.

همچنین میتوانید از سایت های مفیدی مثل posemaniacs.com به عنوان مرجع استفاده کنید.

سعی کنید آناتومی را هنگامی که در حال حرکت های مختلف هستید در ذهنتان داشته باشید.

۴- تمرین کنید

هر چه بیشتر تمرین کنید مطمعنا بیشتر موفق خواهید شد.

 

منبع: ۳danimators (wikihow)


به این پست امتیاز دهید!


متوسط آرا
/ ۵٫

واقعا عالی بود.

خیلییییی عالی بود واقعا دستتون درد نکنه❤❤❤

Comment

Name

Email

Website

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


عبارت امنیتی
33 + = 39

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

انیماتور های زن هم معرفی میکنید ؟؟

پس کرج چی ؟؟؟

خیلی زیبا بود … ممنون

تمام حقوق برای خانه انیمیشن محفوظ است

طراحی شخصیت کارتونی یکی از سرگرمی‌های محبوب بسیاری از آدم‌ها با هر سن و سال است. این یک رشته‌ تحصیلی است که با نقاشی‌های مداد رنگی انسان‌ها که معمولا در خیابان می‌بینید، کاملا متفاوت است. شاید ترسیم یک شخصیت بامزه برای شما کمی طول بکشد، چون باید مفهوم طراحی کارتونی را یاد بگیرید و بفهمید. در این مقاله قدم به قدم یاد می‌گیرید چگونه شخصیت های کارتونی را طراحی کنید.

در این خودآموز طراحی شخصیت کارتونی با ۴ استراتژی آشنا می‌شوید که فرایند طراحی را برای شما ساده‌تر می‌کند.

اگر درباره‌ی کشیدن کاریکاتور چیزی شنیده باشید مطمئنا با این پیشنهاد موافق هستید. شاید متوجه شوید شخصیت کارتونی که می‌خواهید نقاشی کنید جزئیات زیادی دارد و گاهی کپی کردن همه‌چیز غیرممکن است. خبر خوب این است که برای کشیدن یک شخصیت کارتونی زیبا و فوق‌العاده مجبور نیستید این کار را بکنید، بلکه باید روی شکل‌ها، خطوط، جزئیات و سایه‌های ساده‌تر تمرکز کنید. علت‌اش این است که کشیدن شخصیت‌های کارتونی با ترسیم خطوط ساده بهتر جواب می‌دهد.

بسیاری از آدم‌ها با افزودن هرچه بیش‌تر جزئیات به نقاشی‌شان وقت زیادی را تلف می‌کنند اما در نهایت تصویری شلوغ و آشفته به دست می‌آورند. چیزهایی مانند چین و چروک‌های کوچک، یا هر تار مو نقاشی شما را بهتر نمی‌کند. برای همین لطفا تمام تلاش خود را بکنید تا خطوط و اشکال را ساده نگه دارید. در نهایت کمی سایه بزنید تا نقاشی‌تان تمیزتر شود.چگونه شخصیت کارتونی بکشیم

مطلب مرتبط: ۸ اتفاق غیرمنتظره که پس از شروع به نقاشی و رنگ آمیزی در شما رخ می‌دهد

ممکن است وقتی برای اولین به این عنوان نگاه می‌کنید فکر کنید منظور ما نیرویی ماورایی است که شما را قادر می‌سازد به‌طور فیزیکی داخل اشیا بروید، درست است؟ خوب، از آن‌جا که درباره‌ی نقاشی صحبت می‌کنیم، منظور من این است که قبل از شروع نقاشی باید حداقل تصویری واضح از پیکره (فیگور) کارتون داشته‌باشیم تا بتوانیم تناسب اجزای مختلف را حفظ کنیم. مثل این‌که ما استخوان‌ها و عضلات هر فرد را نمی‌بینیم اما وجود  دارند. مهم است بتوانید هر بخش از پیکره‌ی کارتون را تخمین بزنید.

برای روشن‌تر شده مفهوم می‌توانم یک مثال ساده بزنم. ترسیم یک شخصیت کارتونی را مانند ساختن یک خانه تصور کنید. همه‌چیز باید به ترتیب انجام شود. شما نمی‌توانید قبل از ساختن دیوارها یا کف، سقف را بسازید. بلکه دیوار را می‌سازید و بعد از آن طراحی داخلی را اجرا می‌کنید. برای این‌که همه‌چیز را تحت کنترل داشته‌باشید باید اول یک طرح خام از شخصیت کارتونی داشته‌باشید. این مانند یک برنامه برای طرح نهایی است. اگر واقعا نمی‌توانید نسبت اجزای پیکره‌ی کارتون را به خوبی تخمین بزنید، دوره‌ی طراحی آناتومی را بگذرانید تا قبل از شروع کشیدن کارتون پیش‌زمینه داشته‌باشید.

من مطمئنم مادرتان هیچ وقت چیزی درباره‌ی دروغ گفتن به شما یاد نمی‌دهد، اما اغراق در طراحی یعنی شما مجبور نیستید شخصیت کارتونی را مانند یک فردی عادی ترسیم کنید. به قول پیکاسو “هنر دروغی است که حقیقت را می‌گوید”،‌که البته معنی‌اش این است تصویر بازنمایی از واقعیت است. این دقیقا زمانی اثبات می‌شود که پرتره‌ی افراد را ترسیم می‌کنید. برخی آدم‌ها تصویری را می‌خواهند که یک هنرمند مشهور نقاشی کرده‌باشد، تصویری که هنرمند در آن برخی از ویژگی‌های زشت چهره‌شان را حذف می‌کند تا زیبا به نظر برسند. بر همین اساس شخصیت کارتونی هم باید یک واقعیت اغراق‌شده باشد. از این رو خلاقیت این‌جا بسیار مهم است.

مثلا گاهی یک شخصیت با ۳ انگشت برای کودکان ستودنی‌تر و دوست‌داشتنی‌تر به نظر می‌رسد. مطمئنا این سوال به ذهن مخاطب می‌رسد که چرا برای چنین شخصیتی ۳ انگشت طراحی می‌کنید؟ جواب آن بسیار ساده است: “چون خیلی بهتر به نظر می‌رسد”.

مطلب مرتبط: ۱۰ نقاشی خیابانی که رهگذران را شگفت‌زده می‌کنند

این آخرین مرحله است که باید تغییرات جزیی بسیاری را اعمال کنید تا نقاشی‌تان تمیزتر به نظر برسد. حتی می‌توانید اشیا را بچرخانید تا ترکیب بهتری به دست بیاورید یا طرح کلی و جزییات دیگر را دوباره ترسیم کنید. هم‌چنین می‌توانید قبل از شروع طرح اولیه ترکیب جزئیات را آماده کنید تا برای نقاشی‌تان پیش‌زمینه‌ای فوق‌العاده داشته‌باشید.

وقتی درباره‌ی طراحی شخصیت کارتونی صحبت می‌کنیم، معمولا مخاطبانی را هدف قرار می‌دهیم که عموما کودک هستند. یک کارتونیست خوب می‌تواند از شر جزئیات غیرضروری اشیا و انسان‌ها خلاص شود، اما هم‌چنان کودکان را قادر می‌سازد این جزئیات را تشخیص دهند. در این راهنمای قدم به قدم طراحی شخصیت‌های کارتونی، کمی درباره‌ی مفهوم انسان صحبت می‌کنیم تا بهتر درک کنیم که چرا باید برای طراحی کارتون همه‌چیز را ساده کنیم.

یک هنرمند می‌تواند صحنه‌ای بسیار پیچیده را به ذهن بسپارد و آن را در نقاشی‌اش پیاده‌سازی کند، در حالی که اکثر آدم‌ها واقعا نمی‌توانند در نگاه اول همه‌چیز را به یاد بسپارند. بنابراین کلید موفقیت این است که نقاشی را ساده و خوب نگه داریم. والت دیزنی یا هانا- باربارا کمپانی‌های فیلم‌های کارتونی هستند که توانسته‌اند با شخصیت‌های ساده، جادویی و ماندگار خود تاثیر زیادی بر این صنعت بگذارند.

مطلب مرتبط: ۵ حقیقت درباره نقاشی های زیر لاکی ایران

بیاید قدم به قدم این راهنمای طراحی شخصیت کارتونی را اجرا کنیم:

وقتی شخصیتی به ذهن‌تان می‌رسد، برای ترسیم طرح کلی باید از سر شروع کنید. تمام چیزی که نیاز دارید یک دایره است. دایره به شما کمک می‌کند نسبت سر به دیگر اعضای بدن را تعیین کنید.

وقتی دایره تمام شد، با ۲ خط عمودی و افقی که مانند تصویر زیر یک‌دیگر را قطع می‌کنند، محورهای صورت را ترسیم کنید. این خیلی مهم است چون به شما کمک می‌کند از عدم تقارن چشم‌ها، بینی و لب اجتناب کنید.

برای شروع چشم‌ها، ۲ بیضی ترسیم کنید که به سمت پایین محور عمودی متمایل است. فراموش نکنید بین چشم‌ها فاصله بگذارید تا بعدا برای کشیدن بینی فضا داشته‌باشید. این فاصله باید به اندازه‌ی یک بیضی چشم باشد. در این مرحله شما یک چشم دیگر در وسط ترسیم می‌کنید تا برآورد بهتری داشته‌باشید.

مطلب مرتبط: ۵ چیز که نابودکننده خلاقیت شما است و باید از آن دوری کنید

می‌توانید بالای چشم را کمی کلفت‌تر کنید تا مژه‌های شخصیت را بسازید. پس از آن، می‌توانید سراغ ترسیم ابروها بروید. نقش ابرو بسیار مهم است چون حالت روحی شخصیت را بیان می‌کند. در این تصویر می‌خواهیم تعجب را بیان کنیم، پس ابتدای ابروها را به سمت بالا ترسیم می‌کنیم که به محور عمودی نزدیک‌تر است. در آخر، وقتی مردمک چشم‌ها را ترسیم می‌کنید، یک فوت کوزه‌گری که همه‌ی کارتونیست‌ها از آن استفاده می‌کنند این است که مردمک‌ها را به سمت محور عمودی متمایل کنید تا شخصیت بامزه به نظر برسد.

یک فوت کوزه‌گری دیگر: شما می‌توانید با اضافه کردن یک خط کوچک زیر مردمک، حالت چهره‌ی شخصیت را نمایان‌تر کنید. این نوعی چین و چروک است.

این مرحله‌ای مهم است که شما آزاد هستید هر طور می‌خواهید شخصیت‌تان را طراحی کنید. چهره‌ی یک شخصیت کارتونی در اصل از ۲ مولفه تشکیل شده که لب و چشم‌های شخصیت است. اما بخشی که سن شخصیت را تعیین می‌کند فک است. فک تعیین می‌کند شخصیت پیر است یا جوان. در مثال پایین قرار است شخصیت جوان باشد.

مطلب مرتبط: نقاشی کشیدن حافظه تان را تقویت می‌کند

به نظر می‌رسد ترسیم بینی کمی مهارت لازم داشته‌باشد. من توصیه می‌کنم جزئیات را ترسیم نکنید. کمی تغییر در نوک بینی تاثیری شگفت‌انگیز خواهدداشت. هم‌چنین می‌توانید فقط یک طرف بینی را ترسیم کنید. علت‌اش سایه‌ای است که در سمت مخالف نور ایجاد می‌شود.

مطلب مرتبط: روانشناسی رنگ ها :شخصیت شناسی و معنی ۷ رنگ را بدانید

حالا سراغ ترسیم دهان می‌رویم. در طراحی کارتون، دهان کاملا با دهان انسان متفاوت است. به جای ترسیم لب بالا و پایین می‌توانید به سادگی یک منحنی ترسیم کنید که حالت شخصیت را در حد کفایت نشان می‌دهد. من در این مثال می‌خواهم یک کودک معصوم داشته‌باشم، پس یک خط منحنی رو به پایین یک این کار را به خوبی انجام می‌دهد.

گوش‌ها از رو به رو دیده می‌شوند، پس شما حفره‌های داخل گوش را نمی‌بینید. شاید برای ترسیم گوش به کمی تمرین نیاز داشته‌باشید، چون ظاهرا گوش در مقایسه با دیگر اجزای صورت جزئیات بیش‌تری دارد و مهارت بیش‌تری را از سوی کارتونیست می‌طلبد. اما به هر حال باز هم با خطوط ساده ترسیم می‌شود.

اکنون شما همه‌چیز را، به جز مو، ترسیم کرده‌اید. این آخرین قدم برای ترسیم چهره است. نترسید، چون موی شخصیت کارتونی به سختی موی انسان واقعی نیست. من در این مثال موی بچگانه‌ی یک پسربچه را می‌خواهم، پس با دقت انحناها را در اطراف سر طراحی می‌کنم تا بخش مو با بقیه‌ی چهره متناسب بماند.

برای هر شخصیت کارتونی که چهره‌اش از رو به رو دیده می‌شود، می‌توانید این مراحل را طی کنید. شما می‌توانید از این راهنما برای ترسیم شخصیت‌های مانگایی که دوست دارید، استفاده کنید. این‌جا خلاقیت شما بسیار مهم است چون برای خلق شخصیت‌های دیگر شاید لازم باشد، بیرون از چارچوب همیشگی فکر کنید.چگونه شخصیت کارتونی بکشیم

پس از خواندن این راهنمای قدم به قدم طراحی شخصیت کارتونی برای مبتدی‌ها، لطفا کمی تمرین کنید تا فرایند طراحی را به خوبی درک کنید. پس از آن خودتان می‌توانید شخصیت‌های دیگری را، مانند جادوگر، یک دختربچه یا یک پیرزن خلق کنید.

منبع: vkool

 

برچسب ها vkoolطراحی شخصیت کارتونی

بن تن یکی از معروف‌ترین شخصیت‌های کارتنی مورد علاقه بچه هاست. زمانی‌که اولین بار این کارتن محبوب پخش شد، به دلیل کاراکترها و شخصیت‌های خاص آن به یک شهرت جهانی دست پیدا کرد. بن تن با خاصیتی که دارد می‌تواند به ۶۳ موجود که هرکدام دارای شخصیت‌ها و عملکردهای مختلفی هستند تبدیل شود. در ادامه به آموزش نقاشی یکی از شخصیت های بن تن می‌پردازیم:

مرد عنکبوتی یا اسپایدرمن یک شخصیت خیالی ابر قهرمان در کتاب‌های کامیک منتشر شده توسط مارول کامیکس است. تاکنون از این شخصیت چند سری فیلم و کارتون ساخته شده است. مرد عنکبوتی به دلیل شخصیت قهرمانی که در کارتون‌ها دارد، بسیار مورد توجه و علاقه بچه‌ها قرار گرفته و بچه‌ها عاشق این شخصیت محبوب شدند.

آیا شما عاشق فیلم آلوین و سنجابها هستید؟ آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه الوین را نقاشی کنید. در این آموزش قدم به قدم نقاشی آلوین و سنجاب ها را به شما یاد میدهیم 

سفید برفی شاهزاده کلاسیک دیزنی است که همه از آن استقبال می کنند و عاشق آن هستند. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه سفید برفی را با استفاده از دستورالعمل های گام به گام نقاشی کنید.

باب اسفنجی شلوار مکعبی یک اسفنج دریایی ساده، خوش قلب و دوست داشتنی با افکاری کودکانه است. گاهی سعی می کند به دیگران کمک کند و گاهی فقط می خواهد بازی کند اما در این میان گاهی هم خرابکاری هایی بی قصد و غرض می کند که موجب خنده می شود. در ادامه آموزش نقاشی باب اسفنجی برای کودکان را مرحله به مرحله  ببینید.چگونه شخصیت کارتونی بکشیم

هلو کیتی یکی از شخصیت های کارتونی پرطرفدار در بین کودکان است. بسیاری از وسایل، لباس های کودکان طرح هلو کیتی دارند. کودکان نیز دوست دارند بتوانند این گربه سفید دوست داشتنی را نقاشی کنند. در این مقاله ما به شما یاد میدهیم چگونه هلو کیتی را بکشید.

آموزش مرحله به مرحله نقاشی آنا، شخصیت کارتون frozen از شرکت دیزنی ، که در بین کودکان و حتی بزرگسالان دارای محبوبیت بسیاری است، در اینجا بطور کامل گفته شده است.

chiniazdari[at]gmail.com

باز نشر مطالب سایت با ذکر لینک سایت یا مطلب مجاز می باشد.

امتیاز کاربران

طراحی کاراکتر نیازمند مهارت هایی خاص می باشد و جزو آن دسته از وظایف محسوب می شود که گرچه از دور ساده به نظر می رسد اما زمانی که برای نخستین بار شروع به طراحی آن کنید متوجه خواهید شد که کار بسیار سخت و پیچیده ای به حساب می آید. برای بسیاری از کاراکتر هایی که شما در کارتون ها، بازی های کامپیوتری و دیگر آثار گرافیکی مشاهده می کنید و به نظرتان ساده می آیند فکر و زمان بسیاری صرف می شود. اگر برای نخستین بار قصد دارید تا کاراکتر خاصی را طراحی کنید به شما پیشنهاد می کنم تا این مقاله را به دقت بخوانید تا با شیوه ی کار کردن اصولی جهت طراحی کاراکتر آشنا شوید.

از شخصیت هایی همانند میکی  موس، باگز بانی و بتی بوپ گرفته تا کاراکتر هایی همچون هومر سیمپسون، پیتر گریفین و فین و جیک همگی در یک نکته ی کلیدی با یکدیگر شباهت دارند و آن به همراه داشتن عنصر سادگی است. همواره باید دقت داشته باشید که شما برای طراحی کاراکتر خود به خطوط تمیز و ویژگی های قابل فهم نیاز خواهید داشت. اما به جز این نکات، نکات بسیار دیگری نیز وجود دارد که شما مستلزم این می باشید که آن ها را یاد گرفته و در آثار خود به کار بگیرید. به عنوان مثال شما باید بدانید که کدام قسمت آناتومی شخصیت شما نیاز دارد تا به طور اغراق آمیزی به آن پرداخته شود، چه ویژگی خاصی در کاراکتر شما باید عمق بیشتری داشته باشد و یا اینکه چگونه طرح کاراکتر شما بدون نیاز به توضیح کلامی ویژگی های شخصیت کاراکتر مورد نظر را در خود به خوبی نشان دهد. 

یک مثال واضح تر، آیا می دانستید که طرح باگز بانی برگرفته از طرح کهن الگو (آرکیتایپ) انسان ابله می باشد؟! ویژگی های این طرح اصلی و اولیه شامل سر دراز، اما نه خیلی بزرگ، گردن لاغر می باشد و می توان گفت که ویژگی های اغراق شده این طرح شامل  گوش ها که نسبت به موقعیت های مختلف واکنش نشان می دهد، پیشانی کوتاه، بدن گلابی شکل و  پاهای بسیار لاغر می شود.

این کهن الگو تنهای یکی از بسیاری نمونه دیگر است که توسط پرستون بلر که نویسنده کتاب مربوط به طراحی کاراکتر های کارتون ها و انیمیشن ها می باشد توسعه یافته است. او نخستین بار در سال ۱۹۴۷ کتاب را نوشته و از کاراکتر هایی که برای کمپانی های دیزنی و ام جی ام طراحی کرده بود به عنوان مرجع استفاده کرد. در این مقاله برخی از تصاویر مربوط به استفاده از کهن الگو در کاراکتر های موجود در این کتاب آورده شده است. چگونه شخصیت کارتونی بکشیم

 

 

 

خب در ادامه مقاله بهتر است بپردازیم به پنج توصیه موثر در طراحی کاراکتر

رنگ عنصر مهم و کلیدی در طراحی کاراکتر به شمار می آید. یک کاراکتر خوب باید از رنگ های مناسبی بهره جسته باشد. اما با نگاهی به کاراکتر های موفق به این نکته پی خواهید برد که تمامی آنها از تعداد رنگ های محدودی برخوردار هستند. دلیل این امر این است که تعداد رنگ های زیاد مخاطب را گیج می کند چرا که رنگ ها نشان دهنده ی شخصیت پردازی کاراکتر می باشند بنابراین بهترین راه این است که از تعداد رنگ های کم ( به طور پیشنهادی سه رنگ ) و مربوط به شخصیت آن کاراکتر در طرح خود به کار ببرید.

 

همه ی کاراکتر های قدرتمند و موثر از یک ایده الهام گرفته اند. تمامی چیز هایی که مربوط به طراحی آنها است در خدمت پیش بردن آن ایده خاص می باشند. چیزی که شما نیاز دارید این است که صفت اصلی شخصیت خود را تعیین کرده و مطابق با آن خلاقیت خود را به کار گرفته تا به بهترین نحو آن را در طرح پیاده سازی کنید و همه ی ویژگی ها را از مدل مو گرفته تا ویژگی های صورت، ژست و لوازم تزئینی مرتبط با آن صفت اصلی طراحی کنید.

 

هیچ چیز کسل کننده تر از این نیست که کاراکتر طراحی شده در بدنه ای شبیه به سایر کاراکتر های دیگر طراحی شود. شما نیاز دارید تا با استفاده از اشکال متمایز و منحصر به  صفت ویژه کاراکتر خود، متمایز با سایر آثار عمل کنید تا کاراکتر شما به طور ویژه در ذهن مخاطبان ثبت شود.

 

این که چه میزان طرح کاراکتر شما دارای پیچیدگی می باشد ارزش خاصی ندارد طرح شما باید قابلیت این را داشته باشد که به راحتی تجزیه و تحلیل شود. بهترین کاراکتر ها کاراکتر های ساده اما جذاب و منحصر به فرد می باشد.

 

شما به شدت نیازمند این هستید که ویژگی های توصیفی مهم شخصیت کاراکتر خود را به طور اغراق شده نشان دهید تا اثری جذاب و قابل فهم را خلق کرده باشید. به طور مثال اگر کاراکتر شما از لحاظ فیزیکی فردی قدرتمند می باشد می باید تا به طور خنده آوری بازوهای بزرگ برای آن در طرح خود در نظر بگیرید و یا اگر شخصیت جذاب و خونسردی دارد بهتر است تا از عینک آفتابی بزرگ بر روی چهره کاراکتر خود بهره ببرید.

 

موارد بالا تنها بخش کوچکی از مواردی است که در طراحی یک کاراکتر باید در نظر گرفت. طراحی کاراکتر که در ابتدا ممکن بود ساده به نظر برسد، در عمل تبدیل به یکی از پیچیده ترین و سخت ترین کارهای مربوط به طراحی و تبلیغات می شود. در صورتی که شما هم نیاز به طراحی کاراکتر برای برند خودتان دارید و در عمل، متوجه سختی و حرفه ای بودن طراحی کاراکتر شده اید، می توانید با مراجعه به بخش طراحی کاراکتر سایت لولسا مراجعه کنید و کاراکتری داشته باشید که توسط تیمی حرفه ای طراحی شده باشد.

نویسنده و مترجم: پگاه تایکندی

نام (اجباری)

تصویر امنیتی جدید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


جلوگیری از ورود هوای آلوده به خانه!


بهترین پیشنهادهای خرید برای کتاب کودک

طرز کشیدن گارفیلد

چگونه شخصیت کارتونی بکشیم

نقاشی گارفیلد

آموزش نقاشی گارفیلد

شخصیت کارتونی گارفیلد

طرز کشیدن نقاشی گارفیلد

آموزش تصویری نقاشی گارفیلد

نقاشی گارفیلد

آمورش مرحله به مرحله نقاشی گارفیلد

آموزش تصویری نقاشی گارفیلد

نقاشی گارفیلد

عکس گارفیلد

شخصیت کارتونی نقاشی گارفیلد

 

 

منبع:koodakeman91

سرگرمی های کودکانه


یادگیری زبان انگلیسی با اینترنت نیم بها


قاعدگی دردناک زنان و دختران

خرید اینترنتی تلویزیون،یخچال و… از بانه

سریعترین وارزانترین راه سفربه نقاط مختلف


خرید لباس ژورنالی نوزاد با تخفیف یلدا

خرید انواع ابزار وجعبه ابزار خانگی وصنعتی

کاملترین درگاه رزرو تورهای داخلی و خارجی


سفارش آنلاین جدیدترین ست های لباس زیر


طرح های 3بعدی کاغذ دیواری برای خرید

چگونه شخصیت کارتونی بکشیم


لوازم خونگیت رو اقساطی نو کن!


سفارش کیک های تازه و خوشمزه خونگی

ازکجالوازم خانگی رو باقیمت مطمئن خریدکنیم؟


ست های لباس زیر جذاب و لاکچری


خرید بی واسطه جدیدترین مدلهای فرش

Makan Inc.| All Rights Reserved – © 2013 – 2021


بهترین پیشنهادهای خرید برای کتاب کودک


خرید ماست ساز پونته

آموزش کشیدن نقاشی پاتریک

 

آموزش گام به گام نقاشی کارتونی پاتریک

چگونه شخصیت کارتونی بکشیم

نقاشی کشیدن برای بچه ها فرصتهای زیادی برای آموزش و یادگیری فراهم می کند که یادگیری رنگ ها و اشکال هندسی، بیان ایده ها، ترکیب رنگها و آزمایش آن ها از آن جمله است. در این مقاله مراحل کشیدن نقاشی، شخصیت کارتونی پاتریک به شما عزیزان آموزش داده خواد شد. 

 

کشیدن نقاشی پاتریک (1)

 

کشیدن نقاشی پاتریک (2)

 

کشیدن نقاشی پاتریک (3)

 

کشیدن نقاشی پاتریک (4)

 

کشیدن نقاشی پاتریک (5)

 

کشیدن نقاشی پاتریک (6)

 

 کشیدن نقاشی پاتریک (7)

 

گردآوری: بخش کودکان بیتوته

سرگرمی های کودکانه


برای سفارش این ست فقط کافیه کلیک کنی!


لوازم خونگیت رو اقساطی نو کن!


خرید دستگاه تصفیه آب با شرایط اقساطی

درمان سریع وقطعی بواسیر بدون درد و خونریزی


بلیطت رو به قیمت لحظه آخر بخر!


انواع جراحی زیبایی سینه


درمان نازایی با بالاترین درصد موفقیت


از بیماری دردناک هموروئید خلاص شوید


خرید بی واسطه جدیدترین مدلهای فرش


طرح های 3بعدی کاغذ دیواری برای خرید

باکلاسهای غیرحضوری،چطورکمک درس فرزندم باشم


پاکسازی و رفع آلودگی هوای خانه


آموزش مکالمه محور زبان به صورت آنلاین

دیگه غذات نمی سوزه! تايمر ديجيتال شعله ها

Makan Inc.| All Rights Reserved – © 2013 – 2021

چگونه شخصیت کارتونی بکشیم
چگونه شخصیت کارتونی بکشیم
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *