چگونه نوجوانی خوش تیپ باشیم پسر

 
helpkade
چگونه نوجوانی خوش تیپ باشیم پسر
چگونه نوجوانی خوش تیپ باشیم پسر

خوشتیپ بودن برای مرد های جوان بسیار اهمیت دارد زیرا حقیقت این است که ظاهر شما مهم‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید .

زیر ۲۵ سال سن دارید؟ عالی است! ما هم این دوران از زندگی خود را به یاد داریم.

اگر می‌خواهید در این دنیا تاثیرگذار باشید… و وقتی هنوز جوان هستید شروع قدرتمندی داشته باشید… باید دیگران شما رو به عنوان فردی درک کنند که می‌تواند تاثیرگذار باشد.اجازه ندهید مشکلات مربوط به ظاهر و لباس پوشیدن، بر سر راه اعتبار شما قرار بگیرد. (چه در داخل و چه خارج از اداره).

حتما بخوانید : خوشتیپ ترین مردان سال ۲۰۱۸

 

چگونه نوجوانی خوش تیپ باشیم پسر

چگونه خوش تیپ باشیم ؟ : هنر ژست گرفتن را یاد بگیرید

قبل از هر چیزی… باید متوجه باشید که خوش تیپی و خوش استایل بودن، به میزان زیادی به نگرش شما بستگی دارد.

اعتماد به نفس فقط برای نزدیک شدن به خانم‌ها به شما کمک نمی‌کند.

بلکه اعتماد به نفس یک نیروی درونی برای به خاطر آوردن این مسئله است که شما چه کسی هستید، و چه جایگاهی دارید.

زمانی که مفهوم هدفی که دارید برای شما مشخص است، یک سیگنال قدرتمندی برای شما ارسال می‎شود که بر سرتاسر وجود شما و حتی لباس‌هایی که می‌پوشید نیز تاثیر می‌گذارد.

 

چگونه خوش تیپ باشیم ؟ : اعتماد به نفس داشته باشید

خب پس چطور باید این اعتماد به نفس را ایجاد کنید؟ با یاد گرفتن از یک راهنمای خوب، کار خود را شروع کنید.

یک مرد باتجربه‌تر از شما که به محض اینکه با هر فردی تماس چشمی برقرار می‌کند، رایحه اعتماد به نفس را از خود متصاعد می‌کند.

علاوه بر این، هر زمانی که دچار کمبود اعتماد به نفس هستید، باید از هنر ژست گرفتن استفاده کنید.

وقتی متوجه شوید که ژست‌هایی مثل «سوپرمن» چقدر می‌تواند از نظر ذهنی بر روی شما تاثیرگذار باشد، غافلگیر خواهید شد.

با وارد شدن به دنیای واقعی شما باید چشم‌های خود را رو به یک حقیقت ناراحت‌کننده باز کنید: کتاب‌ها همیشه از روی ظاهری که دارند مورد قضاوت قرار می‌گیرند.

ظاهر اهمیت دارد. به خصوص زمانی که صحبت از اولین تاثیرگذاری و برخورد به میان می‎آید. آیا داشتن یک شخصیت خوب، هنوز هم اهمیت دارد؟ قطعا همینطور است.

اما برخی از افراد تا زمانی که از بین ظاهر پرزرق و برق شما عبور نکنند، در معرض این شخصیت قرار نمی‌گیرند.

برای اینکه بتوانید بار اول، بهترین تاثیر را داشته باشید، ظاهر و استایل شما باید در چهارچوب سیستم اجتماعی و آنچه که قابل قبول است باشد،

یعنی آنچه که از افراد جوان و حرفه‌ای انتظار می‌رود. شما می‌خواهید طوری لباس بپوشید که بتوانید به آن ثانیه‌های باارزش برای اثبات کردن افکار خود دست پیدا کنید،و بتوانید بر روی دیگران تاثیر بگذارید.

این مسئله بدین معناست که شما باید با یک استایل تمیز، مناسب و پرجذبه پیش بروید. این همان چیزی است که مردم را تشویق می‌کند تا بیشتر شما را جدی بگیرند.

 

چگونه خوش تیپ باشیم ؟ : برای ظاهر و استایل خود ارزش قائل شوید

هر دکتر، وکیل، فروشنده و یا مشاور جوانی، باید این مطلب را درک کند. همچنین این مسئله بسیار اهمیت دارد که شما باید مناسب با سن خود لباس بپوشید.

اگر کمد لباس شما نوجوان بودن یا دانش‌آموز بودن شما را فریاد می‌زند؛ طوری با شما رفتار می‌شود که انگار هنوز یک کودک هستید.

شما نیاز به لباس‌های متفاوت‎ تری دارید تا بالغ بودن خود را نشان دهید و اعتماد و احترام دیگران (افراد بزرگ‌تر و کوچک‌تر از خود) را جلب کنید.

یک حقه ساده استفاده از ساعت مچی Vincero است. که یک جایگزین فوق‌العاده برای ساعت‌های لوکس امروزی محسوب میشود، به خصوص برای جوانان حرفه‌ای.

این ساعت‌ها بسیار مقرون به صرفه هستند. این ساعت‌ها ۵ تا ۱۰ برابر بیشتر از قیمت واقعی خود به نظر می‌رسند!

که البته با در نظر گرفتن ویژگی‌هایی که دارد نیز عجیب به نظر نمی‌رسد (استیل ضد زنگ، مقاوم در برابر خط و خش، شیشه کریستالی، مرمر ایتالیایی، بند چرم ایتالیایی).کیفیت آنها فاصله زیادی با ساعت‌هایی دارد که در همین محدوده قیمتی هستند.

این ساعت‌ها باعث می‌شوند تا شما خوشتیپ تر به نظر برسید و بتوانید با افراد مناسب در حیطه کاری خود ارتباط برقرار کنید.

هنوز هم همیشه کفش ورزشی استفاده می‌کنید؟ ( حتی وقتی ورزش نمی‎کنید)؟ بهتر است گزینه‌های دیگر را هم در نظر بگیرید. چرا؟

زیرا سبب جلب توجه برخی از افکار سنتی می‎شود که هنوز این روزها زنده هستند: شما می‌توانید یک مرد را از روی کفش‎هایی که به پا دارد قضاوت کنید.

مردم کفش‌های شما را به عنوان راهی برای سنجش ارزش شما در نظر می‌گیرند و یا حتی جایگاه اجتماعی و حرفه‌ای شما را با توجه به کفش‌هایتان حدس می‌زنند.

پس ما معتقدیم که باید برای یک جفت کفش با کیفیت هزینه کنید. یک مدل کفش کلاسیک که تقریبا برای تمامی مناسبت‌ها کاربرد دارد.

 

چگونه نوجوانی خوش تیپ باشیم پسر

چگونه خوش تیپ باشیم ؟ : از کفش های به روز تری استفاده کنید

یک جفت کفش چرم با کیفیت یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌ها محسوب می‌شود، که البته باید بتواند چند سال برای شما دوام بیاورد و البته راحت باشد

(و به چیزی بیشتر از تمیز کردن سطحی و براق کردن، آن هم هر چند وقت یکبار نیازی نداشته باشد). همه چیز در مورد فقط خوشتیپ بودن نیست.

این کفش‌ها می‎توانند باعث جلب توجه به جزئیات و چگونگی معرفی شما به دیگران شوند (و دلیلی برای مسخره کردن شما به خاطر جوان بودن یا تازه‎کار بودن، در اختیار دیگران قرار نمی‌گیرد).

به طور کلی جوان بودن، به این معناست که شما نمی‌توانید با توجه به درآمد خود، مخارج بالایی داشته باشید. بودجه‎بندی برای شما یک باید محسوب می‎شود.اما همزمان، هیچ بهانه‌ای برای تمیز و مرتب نگه نداشتن لباس‌هایتان وجود ندارد.

تنها با چند دلار، می‌توانید چیزهایی مثل جالباسی چوبی برای کت و شلوارها، کیسه‎های مخصوص کفش، یک اتوی قابل اعتماد و مواد شوینده با کیفیت تهیه کنید.

 

چگونه خوش تیپ باشیم ؟ : برای خوش تیپ تر بودن از لباس‌های خود مراقبت کنید

همچنین می‌توانید به صورت رایگان، اطلاعات جدید کسب کنید. اتو کردن پیراهن‌های خود را یاد بگیرید. (تا منجر به از بین بردن یک پارچه یا خط انداختن روی لباس خود نشوید).

همچنین بهتر است یاد بگیرید که چگونه باید پارچه‌ها و یا مواد به خصوص را بشویید و خشک کنید، یا چگونه لکه‌های به وجود آمده بر روی لباس‌های خود را با دقت از بین ببرید.

این اطلاعات می‎توانند به میزان زیادی شما را رو به جلو پیش ببرند، تا از اشتباهاتی که منجر به پرداخت هزینه‌های گزاف در آینده می‌شود، جلوگیری کنید.

در خانه، ممکن است هنوز از پوشیدن شلوارک‌های کوتاه و تی‌شرت های گشاد و سایز بزرگ لذت ببرید، حتی با وجود اینکه لاغر هستید…

اما بیرون از خانه، به یاد داشته باشید که متناسب بودن لباس، شما را به شاه تبدیل می‌کند. در هرم مربوط به ظاهر و استایل، این مسئله به عنوان مهمترین موضوع در نظر گرفته می‎شود

(حتی قبل از اینکه به نوع پارچه یا کاربرد آن در استایل خود فکر کنید)، که این موضوع برای هر نوع لباسی صدق می‌کند. یک حساب سرانگشتی کنید: اگر اندازه نبود، آن را نخرید.این کار جواب نمی‌دهد.

چگونه خوش تیپ باشیم ؟ : متناسب با اندازه خود لباس بپوشید

مهم نیست شغل شما چه چیزی است، بالاخره لازم است در جایی از زندگی خود، یک کت و شلوار با کیفیت بپوشید.

پس اگر قصد دارید یک کت و شلوار بخرید، اطمینان حاصل کنید که آن یک کت و شلوار کلاسیک باشد.

عواملی مثل یقه، طول مناسب کت (قسمت پشتی کت نباید کاملا باسن را بپوشاند) و دوخت تمیز را در نظر بگیرید (اطمینان حاصل کنید که جیب‌ها و درزها پاره نباشند).

در زمان خریدن هر کت و شلواری باید اطمینان حاصل کنید که متناسب با اندازه شما باشد. برخی از فروشگاه‌ها در صورتی که کت یا شلوار نیاز به کوتاه یا بلند کردن داشته باشند،

خدماتی را ارائه می‌دهند، اما باز هم این احتمال وجود دارد که شاید شما مجبور باشید تا یک خیاط پیدا کنید.

 

چگونه خوش تیپ باشیم ؟ : اندازه بودن کت و شلوار به خوشتیپ تر شدن شما کمک میکند

خیاط‌های ماهر می‌دانند که چطور با ایجاد تغییرات کوچک می‌توانند یک کت و شلوار معمولی را به یک کت و شلوار عالی برای شما تبدیل کنند.

آنها حتی می‌توانند یک کت و شلوار ۱۰ دلاری از یک فروشگاه حراجی را به یک لباس قابل استفاده و کلاسیک در کمد لباس شما تبدیل کنند.

درست است، تا زمانی که این کت و شلوار فوق‌العاده به نظر برسد، مهم نیست که از کجا آمده است!.

نکته: در انتخاب رنگ کت و شلوار خود دقت کنید. نباید برای مراسم خاکسپاری یا یک رویداد شرکتی، یک رنگ براق و جلف را انتخاب کنید.

بر اساس رویداد مورد نظر و رنگ کفش خود، بهترین انتخاب را داشته باشید.

کمد لباسی که پر از لباس‌هایی است که یا شما احساس خوبی بعد از پوشیدن آنها ندارید، یا ست کردن آنها با لباس‌های دیگر برای شما سخت است، چه مزیتی برای شما دارد؟

حقیقت این است که پاسخ این سوال واقعا احمقانه است، چون لباس‌های خوب خیلی وقت‌ها در این شلوغی گم می‌شوند و به چشم نمی‎آیند در حالی که لباس‌های بی‎استفاده، تمیز و مرتب در جای خود قرار می‌گیرند.

تا زمانی که هنوز جوان هستید، این یکی از اشتباهاتی است که باید از مرتکب شدن به آن، خوشحال باشید.

زیرا باعث می‌شود تا با تصمیمات هوشمندانه‌تر، خریدهای بهتری در سنین پایین‌تر، انجام دهید. (حتی خریدهایی غیر از لباس و پوشاک).

 

چگونه خوش تیپ باشیم ؟ : با ترجیح دادن کیفیت به کمیت، خوشتیپ تر باشید

اما همچنین، شما باید سعی کنید تا به کمک موارد زیر، یک کمد لباس تبادل پذیر داشته باشید:

مجموعه مناسبی از پیراهن‌های آبی و سفید (زیرا به عنوان نقطه قوت بیشتر استایل‌های جذاب محسوب می‌شوند).

کروات‌های ساده با سایه‌های تیره از رنگ‌های آبی، سبز و یا قرمز (یک الگوی تکرار کوچک هم کافی است).

ژاکت، شلوارها و کفش‎هایی با رنگ‎ها و ترکیب‌های روشن (که با پیراهن‌های شما همخوانی داشته باشد).

این سیستم مجموعه متفاوتی از لباس‌های مختلف را که در ۹۹ درصد موارد به آنها احتیاج دارید، در اختیار شما قرار می‌دهد، و هر تکه از این لباس‎ها چیزی است که از پوشیدن آن لذت خواهید برد.

ممکن است شلوار جین‌های به خصوصی در دوران نوجوانی شما مُد بوده باشند (مثل جین‌هایی با ظاهر پاره، سوراخ شده و یا کهنه).

این شلوارها را همین الان از کمد لباس خود حذف کنید ( و یا لباس‌هایی که از استایل مشابهی برخوردارند).

شما می‌خواهید آن مرحله از سرکشی و خودمختاری در زندگی خود را پشت سر بگذارید.

شلوارهای خود را با در نظر گرفتن استایل‌هایی که برای شما مناسب هستند، انتخاب کنید: جین‌های نیلی و تمیز، با تن خور مناسب.

همچنین بهتر است چند شلوار راحتی یا شلوار کتان در رنگ‌های تیره هم داشته باشید (با دمپای راسته یا تنگ) تا به کمد لباس خود تنوع ببخشید.

چگونه خوش تیپ باشیم ؟ :  لباس‌های پاره هیچ کمکی به خوشتیپ شدن شما نمیکند

ما می‌دانیم که مارک زاکربرگ معمولا با یک لباس کلاهدار طوسی، به محل کار خود می‌آید، طوری که انگار برای دویدن به یک باشگاه محلی آمده است تا دفتر کار فیسبوک.

اما چند مرد مثل مارک زاکربرگ روی کره زمین هستند؟ دقیقا… افراد معمولی چنین مصونیت‌هایی ندارند و در صورتی که با یک تی‌شرت کلاهدار در محل کار خود حاضر شوند،به شکل منفی مورد قضاوت قرار می‌گیرند.

 

چگونه خوش تیپ باشیم ؟ :  تی‌ شرت‌ ها و لباس‌های کلاهدار را کنار بگذارید

این مسئله، تمام تی‌شرت‌های معمولی و کلاهدار را در بر می‌گیرد (به خصوص تی‌شرت‌هایی با طرح‌های گرافیکی) .برای اینکه از این مسئله دوری کنید، این دسته از لباس‎های خود را به خیریه ببخشید. تعدادی از آنها را هم برای خانه و یا باشگاه نگه دارید.

تمرکز شما باید بر روی پیراهن‌های غیررسمی دکمه دار از بالا تا پایین، و ژاکت‎های آستین بلند و متناسب باشد.شما همچنین می‌توانید در طول روزهای گرم‌تر، پیراهن‌های اسپرت یا پولو را نیز برای استایل خود انتخاب کنید.

در نهایت، در دام مُدهای عجیب و غریب نیوفتید. لباس‎های مُد روز و باب سلیقه‎ی افراد با چنان سرعتی در حال تغییر هستند که نمی‌توانند به بخشی از استایل شما تبدیل شوند.

و مردهای جوان هم نمی‌توانند از پس هزینه‌ی به روز کردن کمد لباس خود، آن هم در هر ماه، بر بیایند.

 

 

چگونه خوش تیپ باشیم ؟ :  برای خوشتیپ تر بودن چیزهایی که مُد هستند را نادیده بگیرید

پس از هر چیزی که ممکن است در فصل بعدی واقعا در کمد لباس شما جایی نداشته باشد اجتناب کنید (مثل کراوات‌های خیلی باریک و شلوار جین‎های خیلی تنگ).

با لباس‌هایی پیش بروید که از رنگ‎ها و سبک‌های کلاسیک، الگوها و ترکیب‌های فراموش نشدنی برخوردارند

(لباس‌هایی که در زمان پدر و مادرها و پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های شما، مورد استفاده قرار می‌گرفتند ) چون این سبک از لباس‌ها، هیچ‌وقت شما را ناامید نخواهند کرد.

 

( ست لباس مردانه : پیراهن سفید و ساده آستین کوتاه ، شلواری کرم رنگ از جنس کتان با کفش های سفید یک ست جذاب تایستانی )

( ست لباس مردانه : شلوار جین با کفش های توسی آبی از برند نیو بالانس ست شده با تیشرت سفید و پیراهن سورمه ای )

( ست لباس مردانه : کفش و کمربند قهوه ای سوخته ست شده با اکسسوری و ساعت مردانه در کنار شلوار جین و پیراهن مردانه سبز )

( ست لباس مردانه : کفش های شیک نیوبالانس با شلوار پارچه ای سورمه ای با تیشرت سفید ساده )

( ست لباس مردانه : کفش های توسی زنگ با شلوار جین راسته و پیراهن چهارخانه آبی قرمز )

( ست لباس مردانه : شلوار جین راسته با تیشرت آبی کاربنی ست شده با کفش های نیوبالانس و کلاه سورمه ای )

 

بیشتر بخوانید:

اینفوگرافیک ست کردن اکسسوری برای مردان خوشتیپ:

 

اینفوگرافیک ست کردن اکسسوری برای مردان خوشتیپ

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام

ایمیل

لیست ۱۰ زن زیباروی مسلمان در سال ۲۰۲۰ به انتخاب FillGap  

مدگردی با کامالا هریس ؛ یکی از خوش استایل ترین زنان سیاستمدار آمریکا

معرفی جاذبه های گردشگری در استانبول

معرفی کاخ های استانبول

در مورد بوستان آهوان کیش جزیره هندورابی بیشتر بدانید

Re:Style 2020 گالکشن مُد هیوندای از اسقاطی قطعات خودرو

چسباندن نیش مصنوعی به دندان با چسب ناخن، ترند عجیب و جدید تیک تاکی ها

لوکس تهران

 !(function (w, d) { ‘use strict’; var ad = {zone: “brtrha1”, user: “1565432215”, width: 728, height: 90, id: ‘adro-246454’}, h = d.head || d.getElementsByTagName(‘head’)[0]; if (typeof w.adroParams != ‘object’) w.adroParams = {}; w.adroParams[ad.id] = ad; var script = document.createElement(“script”); script.type = “text/javascript”; script.async = 1; script.src = “//static-cdn.adro.ir/dlvr/rsdnt.js”; h.appendChild(script); })(this, document); var h = document.getElementsByTagName(“head”)[0], s = document.createElement(“script”); s.async = !0, s.defer = !0, s.type = “text/javascript”, d = new Date, s.src = “https://cdn.sanjagh.com/assets/sdk/www.bartarinha.ir/client.js?t=” + d.getFullYear().toString() + d.getMonth() + d.getDate() + d.getHours(), h.appendChild(s); var sabaVisionWebsiteID = “1c27cb39-612a-452a-954c-b3e3dd1f3d36”; var sabaVisionWebsitePage = “ALL” _atrk_opts = {atrk_acct: “i2i8r1SZw320l9”, domain: “bartarinha.ir”, dynamic: true}; (function () { var as = document.createElement(‘script’); as.type = ‘text/javascript’; as.async = true; as.src = “https://certify-js.alexametrics.com/atrk.js”; var s = document.getElementsByTagName(‘script’)[0]; s.parentNode.insertBefore(as, s); })();

برترین‌ها: لباس هایتان آن تاثیری که می‌خواهید روی دیگران نمی‌گذارند؟ گاهی وقت‌ها اطرافیان‌تان یک طوری ظاهرتان را برانداز می‌کنند که خوش‌تان نمی‌آید؟ نمی‌دانید چه مدل لباس‌هایی به شما می‌آید و مشکل کجاست؟ پیشنهادات و نکات این شماره ما را از دست ندهید. از انتخاب کفش گرفته تا هماهنگی کت و شلوار برای‌تان یک دنیا نکته تازه مطرح کرده‌ایم. مطمئن باشید با خواندن و رعایت‌کردن این موارد تاثیر ظاهر شما عوض می‌شود، هم در ذهن خودتان و هم برای دیگران. به دنیای مردان خوش پوش خوش آمدید!

به لباس‌های روزانه اهمیت بدهید

پوشش روزمره خیلی مهم است. بعضی‌ها فکر می‌کنند، چون اسم روزمره به این لباس‌ها داده می‌شود نباید توجه زیادی به آن‌ها کرد. دقیقا برعکس است؛ روزمره یعنی یک بخش خیلی مهم از زندگی. پس برای انتخاب لباس‌های‌تان وقت بگذارید. برای ایجاد یک تغییر خوب از تی‌شرت‌های رنگی استفاده کنید. اگر نوجوان شما اهل برند و به قول خودشان مارک بازی است، یادتان باشد برند‌هایی را به او معرفی کنید که تنوع رنگی در آن‌ها وجود دارد. البته بهتر است طوری رفتار کنید که در ذهن آن‌ها رنگی و متناسب بودن بر برند بودن، ارجحیت پیدا کند.چگونه نوجوانی خوش تیپ باشیم پسر

نوجوان ساده؛ نوجوان خوش پوش

نوجوان هستید و می‌خواهید خیلی خوش تیپ به‌نظر بیایید؟ قبول. خوش تیپ باشید، اما در ظاهرتان اغراق نکنید. خیلی از پسر‌های نوجوان دوست دارند مثل آدم‌های مشهور به‌نظر بیایند. آن‌ها سعی می‌کنند ظاهرشان را هم شبیه آدم‌های خاص بکنند. بزرگ‌ترها! به آن‌ها یاد بدهید، برای متفاوت بودن نیازی نیست که خودشان را عجیب و غریب درست بکنند.

اگر قرار است خیلی تغییر بکنند نهایتا از ۳ رنگ متفاوت در پوشش شان استفاده کنند و نه بیشتر. نکته دیگر راجع به ساعت آن‌هاست. استفاده از ساعت‌های خیلی بزرگ که به طبع خیلی جلب توجه می‌کنند و حتی بیشتر از این که توجه دیگران را به آن‌ها جلب بکند باعث تعجب‌شان خواهد شد.

جذب واکنش‌های واقعی

دنبال واکنش‌های واقعی باشید، خیلی‌ها نظر واقعی‌شان را راجع به ظاهرتان نمی‌گویند. خیلی‌ها مخفی‌اش می‌کنند، بعضی‌ها هم برای خوشایندی شما از تیپی که ممکن است به‌نظرشان مزخرف بیاید، تعریف می‌کنند. دنبال آدم‌هایی باشید که با شما صادق هستند یا این که خیلی رک از آن‌ها خواهش کنید نظر واقعی‌شان را به شما بگویند.

از آرایشگرتان بخواهید نظرش را در مورد مدل مویی که پسندیده‌اید بگوید. ممکن است قبل از کوتاه کردن موهای‌تان بفهمید این مدل نه تنها به شما نمی‌آید بلکه چهره‌تان را زشت می‌کند. پس به‌دنبال نظرات واقعی باشید، فرقی نمی‌کند از چه کسی. یک تلنگر از یک دوست، یکی از اعضای فامیل یا یکی از همکاران می‌تواند شما را از خطر بدپوشی نجات بدهد.

اگر دوستان تان با شما رک نیستند به سراغ اینترنت بروید. ببینید تیپ کلی تان به کدام یک از بازیگران یا مشاهیر خوش پوش نزدیک‌تر است. پس همان طوری لباس بپوشید.

تی‌شرت تبلیغاتی ممنوع!

وقتی یک تی‌شرت با یک لوگوی بزرگ تبلیغاتی می‌پوشید شبیه یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک به‌نظر می‌رسید! دور اینگونه تی‌شرت‌ها را خط بکشید. در عوض به‌دنبال تی‌شرت‌های کلاسیک با یقه‌های هفت بروید یا تی‌شرت‌هایی با طرح‌های زیبای هنری. این روز‌ها لباس‌هایی با خطوط فارسی گزینه‌های زیبا و با اصالتی هستند که می‌توانند حال‌و‌هوای تازه‌ای به تیپ شما ببخشند.

لباس‌هایی نه تنگ و نه گشاد

بهترین پیشرفتی که می‌توانید برای ظاهرتان ایجاد کنید داشتن یک انتخاب هوشمندانه و با دقت است، انتخاب لباس‌هایی که کاملا اندازه‌تان هستند.

بیشتر آقایان، به‌خصوص آقا پسرها، لباس‌هایی می‌پوشند که برای‌شان گشاد یا حتی خیلی گشاد هستند! مطمئن شوید که لباس‌تان درست هم سایز خود شماست و نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد. لباس‌های خیلی گشاد یا خیلی تنگ تبدیل به یک بیماری مسری شده‌اند! مراقب باشید!

به فروشنده‌ها اعتماد نکنید

هیچ وقت تنها به خرید نروید زیرا به حرف فروشنده‌ها نمی‌شود اعتماد کرد. بیشتر آن‌ها خیلی کاری ندارند که این لباس به شما می‌آید یا نه. آن‌ها به فکر فروش و سود خودشان هستند، شما هم به فکر سود خودتان باشید. یکی از دوستان خوش‌پوش و مورد اعتمادتان را با خودتان به خرید ببرید؛ کسی که مطمئن هستید با استفاده از نظراتش می‌توانید خوش‌پوش باشید.

همیشه دقت کنید

در نهایت باید بگویم نگران نباشید! حتی اگر در مورد پوشش‌تان اشتباه هم بکنید زمین هم‌چنان به گردش خودش ادامه خواهد داد. از خانه بیرون بروید، به فروشگاه‌های خوب سر بزنید، با آدم‌های خوش تیپ ارتباط برقرار کرده و به ظاهرشان توجه کنید، اما دقت کنید، ببینید آیا مدل مویی که آن را روی سر فلان آقا دوست دارید به شما هم همان‌قدر می‌آید؟

بستن شال‌گردن که فلان دوست‌تان را خیلی خوش تیپ کرده برای گردن شما مناسب است یا این که گردن کوتاهی دارید و نباید از شال گردن استفاده کنید. همه چیز را با هم در نظر بگیرید و مطمئن باشید هر چقدر به خوش‌پوشی‌تان اهمیت بدهید به‌خودتان اهمیت داده‌اید.

یا تمام رسمی یا تمام اسپرت

لباس‌هایی که بالا تنه را می‌پوشانند باید با لباس‌هایی که پایین بدن را می‌پوشانند هماهنگی داشته باشند. جالب نیست یک پسر نوجوان یک سوئی‌شرت گشاد و اسپرت را با یک شلوار پارچه‌ای هماهنگ کند یا یک بالا تنه کاملا رسمی را با یک شلوار جین همراه کند. اگر قرار است لباس اسپرت بپوشید سعی کنید تمام ظاهر شما اسپرت باشد. اگر هم قرار است، یک ظاهر رسمی را انتخاب کنید، از پیراهن و کت‌تان گرفته تا شلوار باید کاملا رسمی باشد.

کفش تمیز و براق

برای کفش‌های‌تان خوب خرج کنید و خوب هم وقت بگذارید. کفش‌ها بخش ناطق تیپ شما هستند! بله، آن‌ها به راحتی با بیننده حرف می‌زنند و معمولا اولین بخش ظاهر شما هستند که به‌خصوص خانم‌ها به آن توجه می‌کنند. پس سعی کنید کفش‌های‌تان همیشه تمیز باشند و از تمیزی برق بزنند. آن‌ها را به موقع واکس بزنید. حتی اگر بهترین لباس‌ها را پوشیده باشید و همه لباس‌های‌تان تمیز و اتو کشیده باشند، یک کفش کثیف می‌تواند به راحتی آب خوردن همه این‌ها را از بین ببرد. حیف است که برای یک واکس ۵ دقیقه‌ای کل ظاهرتان را زیر سوال ببرید، پس حواس‌تان حسابی به کفش‌ها جمع باشد.

صندل و جوراب نپوشید

آقایان! صندل‌ها درست مثل کفش‌ها نشان‌دهنده سلیقه شما هستند، اما لازم است یک نکته را همیشه درنظر داشته باشید، صندل شما حتی اگر زیباترین و آراسته‌ترین مدل بین مدل‌های ارائه شده سال باشد پوشیدن آن به همراه جوراب می‌تواند همه چیز را تنها ظرف مدت چند ثانیه خراب کند! پوشیدن جوراب فقط مخصوص کفش‌هایی است که جلو بسته بود. یا این که مخصوص ورزش هستند. در غیر این صورت پوشیدن جوراب به همراه صندل‌تان یکی از فجایع دنیای مد به حساب می‌آید. هیچ کس دلش نمی‌خواهد زیر آن صندل‌های آراسته جورابی را ببیند که احتمالا به خاطر جلوباز بودن کفش کثیف هم شده؛ باور کنید.

لباس‌هایی بخرید که دوست‌شان دارید

به حراج‌های آخر فصل اعتماد نکنید. خیلی از افراد وقتی می‌بینند فروشگاهی حراج گذاشته بدون این که واقعا به چیزی احتیاج داشته باشند وارد می‌شوند و یک دفعه می‌بینی با چند کیسه لباس بیرون می‌آیند. این اتفاق در مورد حراج برند‌ها هم اتفاق می‌افتد. آقایان! چیزی را صرفا به این دلیل که مارک‌دار است و ارزان شده، نخرید. لباس‌هایی را بخرید که دوست‌شان دارید و می‌دانید که آن‌ها را می‌پوشید، نه این که نرسیده به خانه پشیمانی سراغ‌تان بیاید. درنظر داشتن این نکته شما را از خرج کردن یک عالم هزینه غیر‌ضروری نجات می‌دهد. باور کنید!

کیفیت به جای مارک

برند باز‌ها موقع خرید یک سوال ساده را مرتب از خودشان بپرسند: «اگر مارک این برند روی این لباس نبود، آن را می‌خریدم؟» واقعیت این است که خیلی‌ها فقط به‌خاطر مارک یک لباس سراغش می‌روند. شکی نیست که خیلی از برند‌ها جنس‌های با کیفیت و مرغوبی دارند، اما خیلی‌های‌شان هم صرفا اسم و رسمی به هم زده‌اند. دنبال مارک‌ها نباشید. به‌دنبال پارچه‌های مرغوب باشید که به حفظ سلامت تان هم کمک می‌کنند. ببینید آیا واقعا مدل و طراحی آن لباس را دوست دارید. اگر پاسخ شما منفی است همان لحظه فروشگاه را ترک کنید.

برای ظاهرتان وقت بگذارید

برای ظاهرتان زمان و پول بیشتری را صرف کنید. لباس‌های شما وسیله ارتباطی شما با جهان خارج است. لباس‌های‌تان نشان‌دهنده شخصیت و طرز فکرتان هستند. پس هیچ عیبی ندارد اگر برای‌شان پول خوبی خرج کنید و وقت زیادی بگذارید. مرتب ظاهرتان را چک کنید. ببینید کدام لباس‌ها را با هم بپوشید بهتر است. همان‌قدر که به تحصیلات، روابط و شغل‌تان اهمیت می‌دهید، به پوشش‌تان هم اهمیت بدهید. پوشش بد می‌تواند موقعیت‌های زیادی را از شما بگیرد. بر عکس، یک ظاهر آراسته و زیبا می‌تواند موقعیت‌های زیادی را در اختیارتان بگذارد، پس هیچ‌وقت قدرت پوشاک را دست‌کم نگیرید.

خوش تیپ‌تر از رئیس؛ هرگز!

یک پله عقب‌تر باشید؛ همیشه درنظر داشته باشید که کجا مهمان هستید و میزبان‌تان چه کسی است. اگر همیشه حوا‌س‌تان به موقعیت باشد، می‌توانید بهترین لباس‌ها را برای پوشیدن در آن موقعیت انتخاب کنید. یادتان باشد اگر نمی‌دانید قرار است با چه جور آدم‌هایی مواجه شوید، بهتر است کمی رسمی‌تر باشید، مثلا از یک کت ساده روی لباس‌تان استفاده کنید و در نهایت یک نکته را به یاد داشته باشید که احتمالا می‌تواند نجات‌تان بدهد؛ همیشه از افراد مافوق‌تان یک پله عقب‌تر باشد. مثلا اگر برای مصاحبه کاری می‌روید بهتر از رئیس‌تان لباس نپوشید! از ما گفتن بود!

جزئیات ساده، اما تاثیر‌گذار

چگونه نوجوانی خوش تیپ باشیم پسر

هیچ‌وقت قدرت جزئیات را دست‌کم نگیرید. هماهنگی کل ظاهرتان به کنار، جزئیات هم به همان اندازه مهم هستند. جزئیات می‌توانند نشان‌دهنده ویژگی‌های خاص شخصیتی شما باشند. جالب است که این موارد جزئی اغلب تنوع بالایی دارند. یک دستمال گردن زیبا یا یک دکمه سر دست زیبا می‌تواند حسابی حال و هوای ظاهرتان را عوض کند و خوش‌سلیقگی شما را به همه نشان بدهد. یادتان باشد جزئیات از اولین مواردی هستند که در ظاهرتان مورد‌توجه قرار می‌گیرند، پس اولین کسی باشید که به آن‌ها خوب توجه می‌کند.

مو‌های همیشه کوتاه

مو‌ها بیشترین تاثیر را روی چهره افراد می‌گذارند. سعی کنید همیشه موهای‌تان را کوتاه و مرتب نگه دارید؛ مو‌های کوتاه به چهره شما نظم و انضباط می‌دهد. به‌خصوص این‌که سعی کنید همیشه مو‌های پشت گردن‌تان را اصلاح کنید، چون تصویر ناخوشایندی را برای بیننده ایجاد می‌کنند. برای گرفتن وقت آرایشگاه هیچ‌وقت تنبلی نکنید. این که هر چند وقت یک‌بار به آرایشگاه بروید به سرعت رشد موهای‌تان بستگی دارد اندازه موهای‌تان هر چقدر که هست قبل از این که قیافه‌تان را نامرتب کند کوتاهش کنید.

شلوار‌های مناسب

شلوار‌های پارچه‌ای گزینه‌های مناسبی برای تیپ‌های مردانه هستند، اما حوا‌س‌تان به قد شلوار باشد. اگر قد این شلوار‌ها خیلی بلند باشد یا چند سانتی متری بالای کفش قرار بگیرد یکی از بدترین ظاهر‌های ممکن را برای‌تان ایجاد خواهد کرد. این نکته در مورد شلوار‌های جین هم صدق می‌کند. شلواری که پشتش ریش ریش شده، آن هم از بس که بلند است و روی زمین کشیده می‌شود اصلا زیبا نیست.

شال‌گردن رسمی

برای موقعیت‌های رسمی شال و دستمال‌گردن‌های آراسته گزینه‌هایی هستند که ظاهر شما را از این رو به آن رو می‌کنند به‌شرطی که گردن شما بلند و کشیده باشد. برای آدم‌هایی که غبغب دارند و گردن‌شان کوتاه است استفاده از دستمال گردن به هیچ وجه توصیه نمی‌شود، چون گردن‌شان را بیشتر از آنچه واقعا هست، کوتاه نشان می‌دهد.

خوش‌بو باشید

هیچ‌چیزی به اندازه یک ادکلن خوش‌بو نمی‌تواند تیپ یک مرد را کامل کند. عطر‌ها معمولا برای شخصیت‌های مختلف ساخته می‌شوند. یک عطر می‌تواند تداعی‌کننده اعتماد به نفس باشد و عطر دیگر تداعی‌کننده اجتماعی بودن. با توجه به شخصیت‌تان سراغ عطر‌ها بروید. برای عطرهای‌تان خوب خرج کنید. بعضی از عطر‌ها بعد از چند ساعت بوی‌شان از بین می‌رود و از آن بدتر بعضی‌های‌شان بدبو می‌شوند. عطرهای‌تان را از فروشگاه‌های شناخته شده بخرید و به‌دنبال آن‌هایی باشید که امتحان‌شان را پس داده‌اند.

ظاهر یکی از مهمترین ویژگی ها در یک ارتباط می باشد، به طوری که افرادی که ظاهرشان برایشان مهم است، در اجتماع نیز از موفقیت بیشتری برخوردارند و بهتر می توانند به اهدافشان دست بیابند.

در این مطلب یاد خواهید گرفت چگونه می توانید از دید خانوم ها خوشتیپ تر به نظر برسید.

لباس هایتان آن تاثیری که می خواهید روی دیگران نمی گذارند؟ گاهی وقت ها اطرافیان تان یک طوری ظاهرتان را برانداز می کنند که خوش تان نمی آید؟ نمی دانید چه مدل لباس هایی به شما می آید و مشکل کجاست؟ پیشنهادات و نکات این شماره ما را از دست ندهید. از انتخاب کفش گرفته تا هماهنگی کت و شلوار برای تان یک دنیا نکته تازه مطرح کرده ایم. مطمئن باشید با خواندن و رعایت کردن این موارد تاثیر ظاهر شما عوض می شود ، هم در ذهن خودتان و هم برای دیگران. به دنیای مردان خوش پوش خوش آمدید!

پوشش روزمره خیلی مهم است. بعضی ها فکر می کنند چون اسم روزمره به این لباس ها داده می شود نباید توجه زیادی به آن ها کرد. دقیقا برعکس است؛ روزمره یعنی یک بخش خیلی مهم از زندگی. پس برای انتخاب لباس های تان وقت بگذارید. برای ایجاد یک تغییر خوب از تی شرت های رنگی استفاده کنید. اگر نوجوان شما اهل برند و به قول خودشان مارک بازی است ، یادتان باشد برندهایی را به او معرفی کنید که تنوع رنگی در آن ها وجود دارد. البته بهتر است طوری رفتار کنید که در ذهن آن ها رنگی و متناسب بودن بر برند بودن ، ارجحیت پیدا کند.چگونه نوجوانی خوش تیپ باشیم پسر

نوجوان هستید و می خواهید خیلی خوش تیپ به نظر بیایید؟ قبول. خوش تیپ باشید اما در ظاهرتان اغراق نکنید. خیلی از پسرهای نوجوان دوست دارند مثل آدم های مشهور به نظر بیایند. آن ها سعی می کنند ظاهرشان را هم شبیه آدم های خاص بکنند. بزرگ ترها! به آن ها یاد بدهید ، برای متفاوت بودن نیازی نیست که خودشان را عجیب و غریب درست بکنند.

اگر قرار است خیلی تغییر بکنند نهایتا از 3رنگ متفاوت در پوشش شان استفاده کنند و نه بیشتر. نکته دیگر راجع به ساعت آن هاست. استفاده از ساعت های خیلی بزرگ که به طبع خیلی جلب توجه می کنند و حتی بیشتر از این که توجه دیگران را به آن ها جلب بکند باعث تعجب شان خواهد شد.

دنبال واکنش های واقعی باشید ، خیلی ها نظر واقعی شان را راجع به ظاهرتان نمی گویند. خیلی ها مخفی اش می کنند ، بعضی ها هم برای خوشایندی شما از تیپی که ممکن است به نظرشان مزخرف بیاید ، تعریف می کنند. دنبال آدم هایی باشید که با شما صادق هستند یا این که خیلی رک از آن ها خواهش کنید نظر واقعی شان را به شما بگویند.

از آرایشگرتان بخواهید نظرش را در مورد مدل مویی که پسندیده اید بگوید. ممکن است قبل از کوتاه کردن موهای تان بفهمید این مدل نه تنها به شما نمی آید بلکه چهره تان را زشت می کند. پس به دنبال نظرات واقعی باشید ، فرقی نمی کند از چه کسی. یک تلنگر از یک دوست ، یکی از اعضای فامیل یا یکی از همکاران می تواند شما را از خطر بدپوشی نجات بدهد.

اگر دوستان تان با شما رک نیستند به سراغ اینترنت بروید. ببینید تیپ کلی تان به کدام یک از بازیگران یا مشاهیر خوش پوش نزدیک تر است. پس همان طوری لباس بپوشید.

وقتی یک تی شرت با یک لوگوی بزرگ تبلیغاتی می پوشید شبیه یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک به نظر می رسید! دور اینگونه تی شرت ها را خط بکشید. در عوض به دنبال تی شرت های کلاسیک با یقه های هفت بروید یا تی شرت هایی با طرح های زیبای هنری. این روزها لباس هایی با خطوط فارسی گزینه های زیبا و با اصالتی هستند که می توانند حال و هوای تازه ای به تیپ شما ببخشند.

بهترین پیشرفتی که می توانید برای ظاهرتان ایجاد کنید داشتن یک انتخاب هوشمندانه و با دقت است ، انتخاب لباس هایی که کاملا اندازه تان هستند.

بیشتر آقایان ، به خصوص آقا پسرها ، لباس هایی می پوشند که برای شان گشاد یا حتی خیلی گشاد هستند! مطمئن شوید که لباس تان درست هم سایز خود شماست و نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد. لباس های خیلی گشاد یا خیلی تنگ تبدیل به یک بیماری مسری شده اند! مراقب باشید!

هیچ وقت تنها به خرید نروید زیرا به حرف فروشنده ها نمی شود اعتماد کرد. بیشتر آن ها خیلی کاری ندارند که این لباس به شما می آید یا نه. آن ها به فکر فروش و سود خودشان هستند ، شما هم به فکر سود خودتان باشید. یکی از دوستان خوش پوش و مورد اعتمادتان را با خودتان به خرید ببرید؛ کسی که مطمئن هستید با استفاده از نظراتش می توانید خوش پوش باشید.

در نهایت باید بگویم نگران نباشید! حتی اگر در مورد پوشش تان اشتباه هم بکنید زمین هم چنان به گردش خودش ادامه خواهد داد. از خانه بیرون بروید ، به فروشگاه های خوب سر بزنید ، با آدم های خوش تیپ ارتباط برقرار کرده و به ظاهرشان توجه کنید اما دقت کنید ، ببینید آیا مدل مویی که آن را روی سر فلان آقا دوست دارید به شما هم همان قدر می آید؟

بستن شال گردن که فلان دوست تان را خیلی خوش تیپ کرده برای گردن شما مناسب است یا این که گردن کوتاهی دارید و نباید از شال گردن استفاده کنید. همه چیز را با هم در نظر بگیرید و مطمئن باشید هر چقدر به خوش پوشی تان اهمیت بدهید به خودتان اهمیت داده اید.

لباس هایی که بالا تنه را می پوشانند باید با لباس هایی که پایین بدن را می پوشانند هماهنگی داشته باشند. جالب نیست یک پسر نوجوان یک سوئی شرت گشاد و اسپرت را با یک شلوار پارچه ای هماهنگ کند یا یک بالا تنه کاملا رسمی را با یک شلوار جین همراه کند. اگر قرار است لباس اسپرت بپوشید سعی کنید تمام ظاهر شما اسپرت باشد. اگر هم قرار است ، یک ظاهر رسمی را انتخاب کنید ، از پیراهن و کت تان گرفته تا شلوار باید کاملا رسمی باشد.

برای کفش های تان خوب خرج کنید و خوب هم وقت بگذارید. کفش ها بخش ناطق تیپ شما هستند! بله ، آن ها به راحتی با بیننده حرف می زنند و معمولا اولین بخش ظاهر شما هستند که به خصوص خانم ها به آن توجه می کنند. پس سعی کنید کفش های تان همیشه تمیز باشند و از تمیزی برق بزنند. آن ها را به موقع واکس بزنید. حتی اگر بهترین لباس ها را پوشیده باشید و همه لباس های تان تمیز و اتو کشیده باشند ، یک کفش کثیف می تواند به راحتی آب خوردن همه این ها را از بین ببرد. حیف است که برای یک واکس 5 دقیقه ای کل ظاهرتان را زیر سوال ببرید ، پس حواس تان حسابی به کفش ها جمع باشد.

آقایان! صندل ها درست مثل کفش ها نشان دهنده سلیقه شما هستند اما لازم است یک نکته را همیشه درنظر داشته باشید ، صندل شما حتی اگر زیباترین و آراسته ترین مدل بین مدل های ارائه شده سال باشد پوشیدن آن به همراه جوراب می تواند همه چیز را تنها ظرف مدت چند ثانیه خراب کند! پوشیدن جوراب فقط مخصوص کفش هایی است که جلو بسته بود. یا این که مخصوص ورزش هستند. در غیر این صورت پوشیدن جوراب به همراه صندل تان یکی از فجایع دنیای مد به حساب می آید. هیچ کس دلش نمی خواهد زیر آن صندل های آراسته جورابی را ببیند که احتمالا به خاطر جلوباز بودن کفش کثیف هم شده؛ باور کنید.

به حراج های آخر فصل اعتماد نکنید. خیلی از افراد وقتی می بینند فروشگاهی حراج گذاشته بدون این که واقعا به چیزی احتیاج داشته باشند وارد می شوند و یک دفعه می بینی با چند کیسه لباس بیرون می آیند. این اتفاق در مورد حراج برندها هم اتفاق می افتد. آقایان! چیزی را صرفا به این دلیل که مارک دار است و ارزان شده ، نخرید. لباس هایی را بخرید که دوست شان دارید و می دانید که آن ها را می پوشید ، نه این که نرسیده به خانه پشیمانی سراغ تان بیاید. درنظر داشتن این نکته شما را از خرج کردن یک عالم هزینه غیر ضروری نجات می دهد. باور کنید!

برند بازها موقع خرید یک سوال ساده را مرتب از خودشان بپرسند : «اگر مارک این برند روی این لباس نبود ، آن را می خریدم؟» واقعیت این است که خیلی ها فقط به خاطر مارک یک لباس سراغش می روند. شکی نیست که خیلی از برندها جنس های با کیفیت و مرغوبی دارند اما خیلی های شان هم صرفا اسم و رسمی به هم زده اند. دنبال مارک ها نباشید. به دنبال پارچه های مرغوب باشید که به حفظ سلامت تان هم کمک می کنند. ببینید آیا واقعا مدل و طراحی آن لباس را دوست دارید. اگر پاسخ شما منفی است همان لحظه فروشگاه را ترک کنید.

برای ظاهرتان زمان و پول بیشتری را صرف کنید. لباس های شما وسیله ارتباطی شما با جهان خارج است. لباس های تان نشان دهنده شخصیت و طرز فکرتان هستند. پس هیچ عیبی ندارد اگر برای شان پول خوبی خرج کنید و وقت زیادی بگذارید. مرتب ظاهرتان را چک کنید. ببینید کدام لباس ها را با هم بپوشید بهتر است. همان قدر که به تحصیلات ، روابط و شغل تان اهمیت می دهید ، به پوشش تان هم اهمیت بدهید. پوشش بد می تواند موقعیت های زیادی را از شما بگیرد. بر عکس ، یک ظاهر آراسته و زیبا می تواند موقعیت های زیادی را در اختیارتان بگذارد ، پس هیچ وقت قدرت پوشاک را دست کم نگیرید.

یک پله عقب تر باشید؛ همیشه درنظر داشته باشید که کجا مهمان هستید و میزبان تان چه کسی است. اگر همیشه حوا س تان به موقعیت باشد ، می توانید بهترین لباس ها را برای پوشیدن در آن موقعیت انتخاب کنید. یادتان باشد اگر نمی دانید قرار است با چه جور آدم هایی مواجه شوید ، بهتر است کمی رسمی تر باشید ، مثلا از یک کت ساده روی لباس تان استفاده کنید و در نهایت یک نکته را به یاد داشته باشید که احتمالا می تواند نجات تان بدهد؛ همیشه از افراد مافوق تان یک پله عقب تر باشد. مثلا اگر برای مصاحبه کاری می روید بهتر از رئیس تان لباس نپوشید! از ما گفتن بود!

هیچ وقت قدرت جزئیات را دست کم نگیرید. هماهنگی کل ظاهرتان به کنار ، جزئیات هم به همان اندازه مهم هستند. جزئیات می توانند نشان دهنده ویژگی های خاص شخصیتی شما باشند. جالب است که این موارد جزئی اغلب تنوع بالایی دارند. یک دستمال گردن زیبا یا یک دکمه سر دست زیبا می تواند حسابی حال و هوای ظاهرتان را عوض کند و خوش سلیقگی شما را به همه نشان بدهد. یادتان باشد جزئیات از اولین مواردی هستند که در ظاهرتان مورد توجه قرار می گیرند ، پس اولین کسی باشید که به آنها خوب توجه می کند.

موها بیشترین تاثیر را روی چهره افراد می گذارند. سعی کنید همیشه موهای تان را کوتاه و مرتب نگه دارید؛ موهای کوتاه به چهره شما نظم و انضباط می دهد. به خصوص این که سعی کنید همیشه موهای پشت گردن تان را اصلاح کنید چون تصویر ناخوشایندی را برای بیننده ایجاد می کنند. برای گرفتن وقت آرایشگاه هیچ وقت تنبلی نکنید. این که هر چند وقت یک بار به آرایشگاه بروید به سرعت رشد موهای تان بستگی دارد اندازه موهای تان هر چقدر که هست قبل از این که قیافه تان را نامرتب کند کوتاهش کنید.

شلوارهای پارچه ای گزینه های مناسبی برای تیپ های مردانه هستند اما حوا س تان به قد شلوار باشد. اگر قد این شلوارها خیلی بلند باشد یا چند سانتی متری بالای کفش قرار بگیرد یکی از بدترین ظاهرهای ممکن را برای تان ایجاد خواهد کرد. این نکته در مورد شلوارهای جین هم صدق می کند. شلواری که پشتش ریش ریش شده ، آن هم از بس که بلند است و روی زمین کشیده می شود اصلا زیبا نیست.

برای موقعیت های رسمی شال و دستمال گردن های آراسته گزینه هایی هستند که ظاهر شما را از این رو به آن رو می کنند به شرطی که گردن شما بلند و کشیده باشد. برای آدم هایی که غبغب دارند و گردن شان کوتاه است استفاده از دستمال گردن به هیچ وجه توصیه نمی شود چون گردن شان را بیشتر از آنچه واقعا هست ، کوتاه نشان می دهد.

هیچ چیزی به اندازه یک ادکلن خوش بو نمی تواند تیپ یک مرد را کامل کند. عطرها معمولا برای شخصیت های مختلف ساخته می شوند. یک عطر می تواند تداعی کننده اعتماد به نفس باشد و عطر دیگر تداعی کننده اجتماعی بودن. با توجه به شخصیت تان سراغ عطرها بروید. برای عطرهای تان خوب خرج کنید. بعضی از عطرها بعد از چند ساعت بوی شان از بین می رود و از آن بدتر بعضی های شان بدبو می شوند. عطرهای تان را از فروشگاه های شناخته شده بخرید و به دنبال آن هایی باشید که امتحان شان را پس داده اند.

مرا برای نظرات کاربرانی بعدی به یاد بسپار

تاریخ پرداخت یارانه حمایت معیشتی دولت در بهمن و زمان واریز بسته کمک معیشتی بهمن و زمان واریز یارانه حمایت معیشتی بهمن دولت و ساعت واریز نقدی بهمن و یارانه حمایت معیشتی دولت بهمن ماه کی واریز میشه در نم نمک.چگونه نوجوانی خوش تیپ باشیم پسر

آرنولد شوارتزنگر ستاره فیلم های اکشن هالیوود ، دومین عمل جراحی قلب خود را طی دو سال گذشته انجام داد.

All Rights Reserved – © 2016 – 2021

عکس,بازیگران,مد و زیبایی,تعبیر خواب,سلامت

نوشته شده توسط

مدیر  

· در۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۳.

 

پسر خوشتیپ از نظر دخترا؟! پسر خوشتیپ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟نظر دخترا راجب پسر خوشتیپ چیست؟یک پسر خوشتیپ چه ظاهری باید داشته باشد؟من میخوام پسری خوشتیپ باشم”چگونه پسری خوشتیپ باشم؟بهترین راه ها برای پسر خوشتیپ شدن چیست؟پسر خوشتیپ چگونه باید بپوشد ؟چگونه پسری خوشتیپ باشیم”چگونه و با چه روش هایی یک پسر خوشتیپ باشیمچگونه نوجوانی خوش تیپ باشیم پسر

این روش ها و نکاتی را که در این مقاله از توپ تاپ مشاهده میفرمایید شما را به بهترین شکل ممکن برای خوشتیپ شدن راهنمایی میکند

لباس‌های‌تان آن تاثیری که می‌خواهید روی دیگران نمی‌گذارند؟ گاهی وقت‌ها اطرافیان‌تان یک‌‌طوری ظاهرتان را برانداز می‌کنند که خوش‌تان نمی‌آید؟ نمی‌دانید چه مدل لباس‌هایی به شما می‌آید و مشکل کجاست؟ پیشنهادات و نکات این شماره ما را از دست ندهید. از انتخاب کفش گرفته تا هماهنگی کت و شلوار برای‌تان یک دنیا نکته تازه مطرح کرده‌ایم. مطمئن باشید با خواندن و رعایت‌کردن این موارد تاثیر ظاهر شما عوض می‌شود، هم در ذهن خودتان و هم برای دیگران. به دنیای مردان خوش پوش خوش آمدید!

 

ظاهر شما نقش مهمی در تاثیر بر روی دیگران از جمله همکاران، رئیستان و دوستانتان دارد. در اینجا نکاتی را برای شما ذکر می کنیم که با کمک آنها می توانید در محیط کار و اجتماع، خود را شیک و متمایز از سایرین نشان بدهید.

 

در دنیای متحد و یک شکل امروز که بیشتر افراد شبیه به هم لباس می پوشند، اگر می خواهید در دنیای حرفه ای رقابتی امروز پیشرفت کنید و از دیگران متمایز باشید، یکی از روش ها توجه به ظاهر و لباس است. ظاهر شما نقش مهمی در تاثیر بر روی دیگران دارد. در اینجا نکاتی را برای شما ذکر می کنیم که با کمک آنها می توانید در محیط کار و اجتماع، خود را شیک و متمایز از سایرین نشان بدهید.

 

کت شلوار یک پسر خوشتیپ

 

کت شلوار اصلی ترین بخش لباس رسمی است. یک کت شلوار شیک ظاهری کامل، سنتی و رسمی را در ذهن تداعی می کند. اما سنتی بودن نباید به معنی ملال آور و یکنواخت باشد. انتخاب پارچه با طرح ظریف یا راه راه های باریک، کت شلوار را جذابتر می کند و در دریای کت شلوارهای سرمه ای، زغال سنگی و مشکی تکرنگ و ساده، متمایز و برجسته می شود. شما می توانید از برندهای معروف و معتبر استفاده کنید. راه دیگر تهیه کت شلوار سفارشی است که به شما اجازه می دهد تا پارچه و مدل کت را خودتان انتخاب کنید.

 

کراوات پسر خوشتیپ

 

اگر شما معمولا کت شلوار می ‍پوشید، بهتر است هر فصل یک کراوات جدید بخرید. اگر قبلا انواع کراوات های اصلی و معمول را خریداری کردید و در قفسه لباستان دارید، به دنبال رنگ و طرح های اصلی مانند صورتی، قهوه ای سوخته، نارنجی یا راه راه های قطری باشید. اگر به تطابق رنگ و طرح حساس هستید، بهتر است کراواتهای رنگی و طرح دار را با پیراهن تکرنگ ساده بپوشید. اگر هم می خواهید این ریسک را بکنید و یک کراوات طرحدار را با پیراهنی طرحدار ست کنید، مطمئن بشوید که طرح رنگی آنها شبیه به هم است و دقت کنید که طرح و راه کراوات و پیراهن در یک جهت باشد.

 

دکمه سرآستین پسر خوشتیپ

 

دکمه های سرآستین، جواهرات و دکمه های تزئینی هستند که برای تزئین و بستن دو بخش سر آستین پیراهن استفاده می شود. دکمه سرآستین یک وسیله جانبی خیلی کوچک است که بیشتر در مواقع رسمی استفاده می شود و تاثیر زیادی در ظاهر کت یا پیراهن مردانه دارد. می توانید با استفاده از دکمه سرآستین، در محیط کار خود به عنوان فردی رسمی و کلاسیک ظاهر شوید. این روزها بیشتر افراد از دکمه سرآستین فولاد ضد زنگ استفاده می کنند، بنابراین اگر می خواهید بین سایر افراد برجسته و مشخص باشید، دکمه سرآستین طلایی انتخاب کنید که مدلی ظریف و زیبا است. یک راه دیگر برای اینکه متمایز و شیک باشید، انتخاب دکمه سرآستین با سنگ قیمتی و اصل مثل عقیق یا زمرد است. دکمه سرآستین های دست ساز هم نمونه خوبی است، اما بسیار گرانقیمت است.

 

ساعت پسر خوشتیپ

 

ساعت یکی از مهمترین وسایل جانبی است که هر مردی باید داشته باشد؛ اولین چیزی که در یک ساعت مردانه باید جستجو کرد، یک صفحه بزرگ است. یکی از مزایای صفحه بزرگ این است که مدل عقربه های ساعت به خوبی دیده می شود و می توان سبک و مد را به عقربه های استاندارد ساعت افزود. سعی کنید ساعت های شیک و زیبا از برندهای معروف خریداری کنید.

 

کفش پسر خوشتیپ

 

کفش مشکی چرمی رسمی ترین مدل کفش است. اما می توانید گاهی اوقات به جای آن از کفش قهوه ای یا قرمز خیلی تیره استفاده کنید. همچنین می توانید مدل کفش خود را تغییر بدهید و کفش دلخواه خود را از بین کفش های بدون بند رویه پهن (Loafers)، کفش های پنجه گرد یا کفش های نوک تیز انتخاب کنید. کفش فقط یک وسیله کاربردی نیست، بلکه یک وسیله جانبی مهم در لباس محسوب می شود. به عنوان مثال اگر کت شلوار روشن پوشیده اید، می توانید کفش قهوه ای مایل به زرد را با آن ست کنید یا با کت شلوار تیره رنگ، کفش پوست شیک و زیبایی را بپوشید. یادتان باشد اگر قصد دارید خاص و متفاوت باشید، نباید در خرید کفش صرفه جویی و خسیسی به خرج بدهید. اگر در طول روز زمانی طولانی سر پا هستید و کفش به پا دارید، بهتر است کفشی راحت و با کیفیتی خوب انتخاب کنید.

 

 

 

مو و مدل موی یه پسر خوشتیپ

 

تنوع مدل مو همیشه زیاد است. در دنیای متحد الشکل و تجاری، مدل مو (که شامل موی صورت هم می شود) می تواند به عنوان علامت تجاری و مشخصه شما محسوب بشود. در راستای هدف متفاوت بودن، باید مدل موی متفاوت تری انتخاب کنید، اما مدلی که انتخاب می کنید باید رسمی باشد. مواظب باشید طوری به نظر نرسد که برای آرایش موی خود تلاش زیادی انجام داده اید.چگونه نوجوانی خوش تیپ باشیم پسر

 

 

 

عطر و ادکلن یک پسر خوشتیپ

 

ادکلن هم یکی از موارد مهم در ظاهر شما است. هنگامی که در یک قرار تجاری و رسمی برای اولین بار با افراد ملاقات می کنید، داشتن بو و رایحه خاص و منحصر به فرد می تواند تاثیر اولیه بسیار خوبی بر روی دیگران بگذارد. پس انتخاب ادکلنی خوش بو و با رایحه ای خاص اهمیت زیادی دارد.

 

 

 

وسیله نوشتن یک پسر خوشتیپ

 

حتی اگر شما بیشتر وقت خود را با کامپیوتر صرف می کنید، باز هم به یک قلم خوب برای امضا و کارهای ضروری مثل نوشتن فوری یک یادداشت یا مطلبی در یک جلسه رسمی نیاز دارید. یک قلم کلاسیک و درجه یک ارزان قیمت نیست، اما ارزش خرج کردن را دارد. یک روان نویس یا خودنویس عالی و شیک که از بیرون کت یا کیف شما دیده می شود، وسیله ای کاربردی و بسیار شیک و جالب است.

 

 

 

کیف یک پسر خوشتیپ

 

وقتی که شما با خودتان کیف حمل می کنید تقریبا به این معنی است که اطلاعات کاری خود را به همراه دارید و در عین حال باید توجه داشته باشید که هنگام استفاده از کیف دستی، شیک و مناسب به نظر برسید. سه نوع اصلی کیف دستی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید: کیف چرمی بزرگ و نازک، کیف اسناد کلاسیک، یک کیف بنددار که روی شانه آویزان می شود. از آنجایی که شما احتمالا قصد دارید که کیف را هر روز هفته استفاده کنید و دوست دارید آن را با هر لباسی که می پوشید ست کنید، بهترین رنگ مشکی یا قهوه ای خیلی تیره است. اگر می خواهید کیف دومی داشته باشید که در مواقع رسمی تر و مهمتر از آن استفاده کنید و برجسته تر و شیک تر به نظر برسید، یک کیف چرمی قهوه ای انتخاب کنید تا جلوه خاصی به ظاهر شما ببخشد.

منبع: آسمونی

 

برچسب ها:
یه پسر خوشتیپ
پسر خوشتیپ از نظر دخترا
چگونه پسری خوشتیپ باشیم
چگونه یک پسر خوشتیپ باشیم
یک پسر خوشتیپ

سلام اگه مطاق با مطالبتون عکس هم بزارید خیلی خوب تر و بهتر میشه درک کرد حرفاتونو
ممنون بابت مطالبتون

خوب بود ممنون اگه با تصاویر باشن بهتره

چرند و پشت کوهی!

تویه سایت دیگه خونده بودم تکراریه

عالی

عالی

مزخرف واقعا

بد نبود اگه تصویر هم کنار توضیحات بود

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای روز دختر

۰۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۰

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته های زیبای خدایا شکرت برای پروفایل و استوری

۰۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴

اس ام اس و عکس نوشته

عکس خانه خدا آلبوم تصاویر + متن

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۷

اس ام اس و عکس نوشته

متن و عکس نوشته های زیبا درباره رهبر

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۷

دانلود عکس

عکس نوشته های زیبا بین الحرمین

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۳

دانلود عکس

عکس پرچم ایران برای پروفایل

۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۴

دانلود عکس

زیباترین و خوشگل ترین عکسها برای پروفایل

۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۱

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای پسرم

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۰

اس ام اس و عکس نوشته

جملات زیبا در مورد طبیعت و عشق

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۷

اس ام اس و عکس نوشته

متن در مورد مادر سختی کشیده

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۷

اس ام اس و عکس نوشته

متن در مورد زمین خوردن و بلند شدن

۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۰

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی P

۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۴

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی S (آلبوم تصاویر)

۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۲

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی t

۰۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۰

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی R

۰۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۹

دانلود عکس

عکس پروفایل حرم امام حسین

۰۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۷

دانلود عکس

آلبوم عکس لوگو بارسلونا

۰۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۵

دانلود عکس

عکسهای حروف انگلیسی h

۰۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۰

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی n

۰۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۴

دانلود عکس

تصاویر زیبا از حرف A با نوشته بزرگ

۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن طولانی تبریک تولد همسر اسفند ماهی

۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۶

اس ام اس و عکس نوشته

جملات تشویقی برای کتاب خواندن

۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۰

دانلود عکس

سبد گل برای تبریک تولد زیباترین و شیک ترین گلها

۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۵

دانلود عکس

جدیدترین تصاویر مه لقا جابری مدل ایرانی

۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۴

اس ام اس و عکس نوشته

متن زیبا برای تولد خودم در اسفند ماه

۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۳

اس ام اس و عکس نوشته

متن برای تولد پسرم اسفند ماهی

۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۸

دانلود عکس

عکس دختری که شبیه باربی است

۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۲

اس ام اس و عکس نوشته

نمونه متن مجری گری روز معلم

۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۵

اس ام اس و عکس نوشته

متن طولانی تبریک تولد همسر بهمن ماهی

۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۱

اس ام اس و عکس نوشته

دلنوشته تولدم مبارک بهمن ماهی

۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۱

اس ام اس و عکس نوشته

متن و عکس نوشته های زیبا درباره رهبر

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۷

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی S (آلبوم تصاویر)

۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۲

دانلود عکس

تصاویر زیبا از حرف A با نوشته بزرگ

۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۰

دانلود عکس

زیباترین و خوشگل ترین عکسها برای پروفایل

۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۱

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی R

۰۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۹

دانلود عکس

سبد گل برای تبریک تولد زیباترین و شیک ترین گلها

۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۵

دانلود عکس

عکسهای حروف انگلیسی h

۰۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۰

اس ام اس و عکس نوشته

عکس خانه خدا آلبوم تصاویر + متن

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۷

دانلود عکس

آلبوم عکس لوگو بارسلونا

۰۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۵

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی P

۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۴

دانلود عکس

عکس پروفایل حرم امام حسین

۰۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۷

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی t

۰۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۰

دانلود عکس

عکس حرف انگلیسی n

۰۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۴

دانلود عکس

عکس نوشته های زیبا بین الحرمین

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۳

دانلود عکس

جدیدترین تصاویر مه لقا جابری مدل ایرانی

۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۴

دانلود عکس

عکس پرچم ایران برای پروفایل

۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۴

دانلود عکس

عکس دختری که شبیه باربی است

۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۲

اس ام اس و عکس نوشته

متن طولانی تبریک تولد همسر بهمن ماهی

۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۱

اس ام اس و عکس نوشته

دلنوشته تولدم مبارک بهمن ماهی

۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۱

اس ام اس و عکس نوشته

متن در مورد زمین خوردن و بلند شدن

۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای پسرم

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن برای تولد پسرم اسفند ماهی

۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۸

اس ام اس و عکس نوشته

متن طولانی تبریک تولد همسر اسفند ماهی

۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۶

اس ام اس و عکس نوشته

جملات زیبا در مورد طبیعت و عشق

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۷

اس ام اس و عکس نوشته

جملات تشویقی برای کتاب خواندن

۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن در مورد مادر سختی کشیده

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۷

اس ام اس و عکس نوشته

متن زیبا برای تولد خودم در اسفند ماه

۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۳

اس ام اس و عکس نوشته

نمونه متن مجری گری روز معلم

۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۵

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته های زیبای خدایا شکرت برای پروفایل و استوری

۰۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای روز دختر

۰۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۰

بیشتر

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای روز دختر

۰۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۰

اس ام اس و عکس نوشته

آلبوم عکس نوشته های زیبای خدایا شکرت برای پروفایل و استوری

۰۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴

اس ام اس و عکس نوشته

عکس خانه خدا آلبوم تصاویر + متن

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۷

اس ام اس و عکس نوشته

متن و عکس نوشته های زیبا درباره رهبر

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۷

اس ام اس و عکس نوشته

متن دلبرانه برای پسرم

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۰

اس ام اس و عکس نوشته

جملات زیبا در مورد طبیعت و عشق

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۷

اس ام اس و عکس نوشته

متن در مورد مادر سختی کشیده

۰۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۷

اس ام اس و عکس نوشته

متن در مورد زمین خوردن و بلند شدن

۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن طولانی تبریک تولد همسر اسفند ماهی

۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۶

اس ام اس و عکس نوشته

جملات تشویقی برای کتاب خواندن

۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۰

اس ام اس و عکس نوشته

متن زیبا برای تولد خودم در اسفند ماه

۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۳

اس ام اس و عکس نوشته

متن برای تولد پسرم اسفند ماهی

۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۸

اس ام اس و عکس نوشته

نمونه متن مجری گری روز معلم

۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۵

اس ام اس و عکس نوشته

متن طولانی تبریک تولد همسر بهمن ماهی

۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۱

اس ام اس و عکس نوشته

دلنوشته تولدم مبارک بهمن ماهی

۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۱

اس ام اس و عکس نوشته

متن خوش آمد گویی به گروه واتساپ

۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۶

اس ام اس و عکس نوشته

متن سخنرانی در مورد 22 بهمن

۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۴

اس ام اس و عکس نوشته

نمونه متن مجری گری برای دهه فجر

۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۶


طراحی قالب از PressCustomizr.

 

امروزه بسیاری از نوجوانان و جوانان درگیر ظاهر خود هستند. بسیاری از آن ها مد در سبک پوشش لباس هایشان بسیار مهم است. آن ها فکر می کنند روی مد روز لباس بپوشند بیشتر دیده می شوند. این موضوع مخصوصا در دنیای جوانانی که در سن بلوغ هستند بیشتر دیده می شود زیرا آن ها شرایط ظاهری بلوغ خود را می خواهند با پوشیدن لباس های خاص از بین ببرند و جذاب تر دیده شوند.

اما سوال خیلی از آن ها این است که رمز و راز خوشتیپ بودن چیست؟ و بسیاری از آن ها تیپ و استایل خود را با دوستان نزدیکشان دائما مقایسه می کنند.

اما پیشنهاد ما به شما جوانان برای خوشتیپ شدن:

جوانان باید به یاد داشته باشند که همیشه یک جوان ساده با ظاهری آراسته و مرتب بسیار خوشتیپ تر از جوان و نوجوانی خواهد بود که استایل های عجیب و غریب و همچنین شلوغی دارد. گاهی اوقات هر آن چیزی که در دنیای مد پررنگ می شود برای استایل جوانانه ی شما مناسب نیست.چگونه نوجوانی خوش تیپ باشیم پسر

نوجوانان و جوانان همیشه به دنبال آن هستند که خوشتیپ به نظر برسند و همه از نوع پوشش آن ها تعریف کنند. همه این ها قبول اما با اغراق کردن برخی چیزها در نوع استایل خود عکس این قضیه خواهد شد.

بیشتر نوجوانان و جوانان دلشان میخواهد مثل آدم های مشهور لباس بپوشند و گاهی اوقات هر کدام کاراکتر مخصوص خود را دارند که شبیه آن لباس می پوشند. اما باید بدانید برای خوشتیپ بودن و خاص بودن نیازی به استایل های عجیب و غریب نیست شما باید آراسته و مرتب و ساده باشید این یک اصل مهم در خوشتیپی یک جوان است.

جوانان برای خوشتیپ بودن باید به این نکته توجه کنند که : اگر می خواهید خیلی خاص باشید در استایل خود نهایتا سه رنگ متفاوت استفاده کنید بیشتر از سه رنگ اصلا مناسب تیپ شما نخواهد بود. و نکته دیگر این است که از ساعت های خیلی بزرگ استفاده نکنید زیرا شما می خواهید با این کار بقیه به شما جلب توجه کنند اما بیشتر باعث تعجب آن ها می شوید.

 

جوانان باید این را بدانند پوشیدن یک تی شرت با یک برند و لوگوی تبلیغاتی آن ها را شبیه به یک بیلبورد متحرک می کند. بهتر است به جای این گونه تی شرت ها از تی شرت های کلاسیک یقه هفت استفاده کنند و یا تی شرت هایی با طرح های سنتی بپوشید.

 

در دنیای امروز جوانان پوشیدن لباس های خیلی گشاد و یا خیلی تنگ همانند یک بیماری مسری شده است. اما آقا پسرهای نوجوان و جوانی که می خواهند خوشتیپ باشند باید بدانند یکی از قواعد مهم خوشتیپی در دنیای مد و فشن پوشیدن لباس هایی است که سایز آن ها متناسب با اندام شما است.

 

جوانان باید بدانند برای اینکه خوشتیپ باشند باید از یک الی دو اکسسوری مناسب استایل خود استفاده کنند. در بین بسیاری از جوانان استفاده زیاد از اکسسوری مانند دستبند و ساعت و گردنبند و …. باب شده است اما باید بگویم استفاده از همه این ها نه تنها شما را خوشتیپ نمی کند بلکه استایل شما را بیشتر شبیه درخت کریسمس می کند. ظاهر و استایل خلوت و استفاده از یک اکسسوری مناسب استایل رسمی و یا غیر رسمی به شما کمک می کند تا هم خوشتیپ تر و هم جذاب تر به نظر برسید.

گاهی جوانان دائم به دنبال این هستند که امروز مد چیست؟ بر روی مد لباس پوشیدن اصلا چیز بدی نیست اما توجه کنید پوشیدن هر چیزی که مد می شود ممکن است با شرایط اجتماعی شما مناسب نباشد و اگر شما آن را بپوشید باعث می شود در اجتماع فرد خوشتیپی به نظر نرسید. پس جوان امروزی باید بداند دنبال کردن کورکورانه مد اصلا درست نیست.

 

جوانان عادت به خرید بیش از حد لباس دارند بسیاری از آن ها فکر می کنند خرید لباس های متنوع و ارزان قیمت باعث خوشتیپی آن ها می شود. اما باید بگویم با یک کمد پر از لباس هایی که بعد از دو بار استفاده از ظاهر می افتند شما اصلا جوان خوش تیپی نخواهید بود. جوان خوشتیپ امروزی باید یاد بگیرد به جای خرید بیش از حد لباس برای خود یک یا دو دست ست برند بخرد آنگاه است که شما به یک جوان خوشتیپ تبدیل خواهید شد.

 

جوانان شنیده اند که در اصول خوشتیپی در دنیای مد باید لباس ست بپوشند. اما آیا منظور این جمله این است که شما سر تا پای خود را یکرنگ کنید؟

باید بدانید ست کردن رنگ ها و پارچه لباس ها چیزی نیست که شما خود به خود بلد باشید یا اگر بلد نیستید خوشتیپ نیستید. اصول ست کردن لباس اکتسابی است و شما باید این اصول را بیاموزید.

بسیاری از جوانان به دلیل اینکه در زمینه ست کردن لباس سررشته ندارند بخش های مختلف تیپ شان را دقیقا مثل هم ست می کنند که اشتباه است.

راه حل برای شما این است که در اصل و پایه استایل خود لباس هایی را انتخاب کنید که دارای رنگ خنثی هستند و همیشه از لباس های ساده استفاده کنید. و سپس از رنگ های دیگر در قسمت های دیگر از استایل خود انتخاب کنید. هنگامی که این اصول را رعایت کردید به هنگام انتخاب اجزای دیگر لباس خود از رنگ های مکمل استفاده کنید. رعایت این اصول باعث می شود شما یک جوان خوشتیپ باشید.

 

اگر شما می خواهید بین جوانان دیگر خوشتیپ تر باشید توجه کنید متناسب با فصل لباس بپوشید. دارا بودن مجموعه ای از لباس های الیاف دار مثل پارچه های سبک و نازک برای فصل گرما و لباس های پشمی و ضخیم برای فصل سرما، استایل شما را نسبت به جوانان هم سن و سالتان خاص تر می کند.

در اینجا راه حل برای شما جوانان که می خواهید خوش تیپ باشید این است که همیشه از لباس های الیافی که رنگ روشنی دارند را در فصل گرما بپوشید و بیشتر لباس های تیره و ضخیم را در فصل سرما بپوشید.

همچنین به یاد داشته باشید در فصل گرما برای تکمیل شدن تیپ جوانانه خود از عینک .و کلاه مناسب نیز می توانید استفاده کنید و همچنین در فصل سرما نیز می توانید از یک شال گردن و یک چتر استفاده کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اظهار نظر

نام *

پست الکترونیک *

سایت اینترنتی


نام کاربری


کلمه عبور

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟


نام کاربری


پست الکترونیک


 

دراین زمان کـه ظاهر انسان دریک جامعه بـه شدت مهم اسـت، برای آقایان همیشه این سوال پیش می آید کـه: چگونه یک مرد خوش تیپ باشیم؟ چگونه بـه بهترین شکل لباس ها و رنگ لباسهای مان را ست کنیم؟ اینکار اصلا کار سختی نیست، یک شری اصول پایه و ساده وجود دارند کـه باید آن ها را رعایت کنید. در ادامه این مطلب نکات خوش پوشی مردانه رابه همراه هم مرور می کنیم. با پارس ناز همراه باشید.

 

چگونه نوجوانی خوش تیپ باشیم پسر

مرطوب‌کننده‌ها غذای پوست شـما هستند و ضمن متعادل ساختن PH پوست، التهاب‌هاي پوستی پس از اصلاح را کاهش می دهند. استفاده مستمر از مرطوب کننده‌ها یکی از کارهای ساده ودر عین‌ حال تأثیرگذار برای شادابی پوست اسـت.

 

خاطرتان هست کـه پدربزرگ‌هاي مـا چطور هرروز اصلاح میکردند و صورتی صاف و مرتب داشتند؟ اگر صورت شـما بعد از اصلاح، دست‌کمی از میدان جنگ ندارد، باید سنت پدربزرگ‌ها را در پیش بگیرید.

تیغ‌هاي اصلاح جدید، بااینکه اصلاح کاملی را برایتان بـه ارمغان می‌آورند، اما باعث از بین رفتن چربی طبیعی سطح پوست شده و درنتیجه ایجاد شکاف و بریدگی‌هاي ریزِ پوستی میشود. اما راه‌حل چیست؟ استفاده از خودتراش‌هاي قدیمی، درست مثل آن‌هایي کـه پدربزرگ‌هاي مـا استفاده می کردند.

 

تابه‌حال فکر کرده اید چرا بعضی‌ها با وجود سن بالا، پوستی جوان و بدون چین‌وچروک دارند؟ شاید با خودتان بگویید کـه این ها نتیجه عمل‌هاي جراحی و تزریق بوتاکس اسـت؛ شاید درست باشد ولی فقط این نیست.

یکی از عوامل اصلی چین‌وچروک پوست، نور آفتاب و اشعه‌ي ماوراءِ بنفش آن اسـت کـه بـه‌سادگی قابل‌ جلوگیري و مقابله اسـت. اگر می خواهید از پیری زودرس و ابتلا بـه سرطان پوست در امان بمانید، عادت کنید کـه روزانه از کرم ضد آفتاب استفاده‌ کنید.

 

دست‌هاي شـما چـه شکلی بنظر می آیند؟ نرم و تمیز هستند؟ هنگام دست دادن با افراد، نخستین تماس فیزیکی از طریق دست‌ها برقرار می شود. بنابر این دست‌هاي خود رابه‌صورت مرتب با آب و صابون بشویید و از کرم‌هاي نرم‌کننده استفاده کنید.

فراموش نکنید کـه ناخن‌هاي خودرا کوتاه کنید و همواره زیر آن‌ها را تمیز نگه‌دارید. توجه داشته باشید گاهی اوقات در طول روز ممکن اسـت کفش‌هاي خودرا دربیاورید، پس ‌کاری نکنید کـه باعث ناراحتی دیگران شوید. شست‌وشوی پاها و استفاده از جوراب‌هاي نو بهترین کاری اسـت کـه می توانید انجام دهید.

 

خیلیها، جرج کلونی را مرد جذاب و خوش تیپی می دانند. بی شک مو هاي جوگندمی این بازیگر هالیوود در جذابیت وی نقش مؤثری دارد. درواقع این رنگ مو، آقایان را بسیار جذاب و خوش تیپ میکند. بعضی‌ها بصورت ژنتیکی دارای موهایی خاکستری هستند و برخی دیگر با رنگ کردن، مو هاي خودرا جو گندمی میکنند.

اگر شـما جزو گروه دوم هستید، برای داشتن موهایی جذاب، بـه‌ صورت ماهانه آن‌ها را کوتاه و رنگ کنید. توجه داشته باشید کـه مو هاي رنگ‌شده طبق معمول خشک‌تر از حالت طبیعی هستند، بنابر این از شامپوهای نرم‌کننده و حالت‌دهنده استفاده کنید.

 

برای داشتن پوستی زیبا و جوان، استفاده از ماسک صورت یکی از بهترین توصیه‌هایي اسـت کـه می توان کرد. فرایند جوان‌سازی و مراقبت از پوست شامل پاکسازی، ماساژ و اسکراب «لایه‌برداری» اسـت.

کرم‌ها و ژل‌هاي مخصوصی برای اینکار وجوددارد. توصیه می شود با توجه بـه نوع پوست خود و با نظر متخصص پوست، یکبار در ماه، بـه شکل ویژه‌اي از پوست خود مراقبت کنید.

 

واقعا چطور جرئت می کنید با دندان‌هایي زرد بـه قرار ملاقات بروید یا بی‌مهابا بخندید؟ داشتن دندان‌هایي سفید راز خوش تیپ بودن اسـت کـه در زندگی حرفه‌اي هر فردی تأثیر زیادی دارد.

درکنار مسواک زدن مرتب و داشتن عادت‌هاي سالم زندگی، بهترین راه برای داشتن دندان‌هایي سفید، بلیچینگ یا سفید کردن دندان‌ها هر شش ماه یکبار اسـت.

 

بوی خوب دادن ساده ترین کاری اسـت کـه می توانید انجام دهید. بدن خودرا با صابون‌هاي خوشبو شست‌وشو دهید. لباس‌هایتان را مرتب تعویض کنید و بصورت روزانه از اسپری‌هاي ضد عرق استفاده کنید.

یکی از عادت‌هاي افراد خوش تیپ، عطر زدن اسـت. بوی بدن و رایحه‌ي عطر شـما، خاطره‌اي از شـما در ذهن دیگران می‌سازد کـه همیشه یادآور شخصیت شماست.

 

توجه بـه پوست صورت آن‌قدر اهمیت دارد کـه بارها دراین پست بـه آن اشاره کردیم. این کـه صورت خودرا چگونه بشویید، کاملا بـه نوع پوست شـما بستگی دارد.

اگر بخش‌هایي از پوست شـما دارای آکنه یا بافت چرب اسـت، توصیه می کنیم اول قسمت‌هاي دیگر صورت خودرا بشویید و سپس بـه سراغ آن قسمت‌ها بروید. برای داشتن پوستی سالم و شفاف لایه‌برداری از پوست را فراموش نکنید.

 

شاید این مورد باید در اول فهرست قرار می گرفت، زیرا اگر سایر موارد هم کاملا انجام نشود، با داشتن مو هاي مرتب و اصلاح‌ شده‌، بـه‌اندازه‌ي کافی آراسته بنظر خواهید رسید.چگونه نوجوانی خوش تیپ باشیم پسر

ممکن اسـت بگویید فرقی نمیکند کدام آرایشگاه بروید زیرا هر مدلی کـه بـه آرایشگر بگویید، او باز کار خودش را انجام می دهد. بـه‌هر حال داشتن یک آرایشگر ثابت بهتر از تغییر مداوم آن اسـت. زیرا آرایشگری کـه چند بار پیش او رفته‌اید، سر شـما را می‌شناسد و احتمالا بـه زبان مشترکی رسیده‌اید و همیشه مدل موی ثابتی را بر روی سر مبارک پیاده میکند.

 

 

 

طبق معمول اندام بزرگتر باعث میشود قویتر بنظر بیایید. این امر مزایای بسیاری بـه دنبال دارد. ضمیر ناخودآگاه مـا فکر می کند اندام مناسب نشانه‌ي سلامتی اسـت و مـا رابه ارتباط با افراد سالم تشویق میکند. تناسب اندام در روابط شخصی، موفقیت‌هاي شغلی و ارتباط با دوستان تأثیر میگذارد. مردها، مردان قوی را تحسین می کنند و زنان بـه مردان قوی گرایش بیشتری نشان میدهند.

 

 

نخستین گام برای این کـه باابهت‌تر دیده شوید، پرهیز از پوشیدن لباس‌هایي اسـت کـه شـما را از نظر جسمی ضعیف‌تر نشان می‌ دهند. اگر در گذشته این لباس‌ها را می‌پوشیدید، دیگر نپوشید و برای همیشه خریدن این‌گونه لباس‌ها را کنار بگذارید. پوشیدن لباس‌هاي گشاد شـما را از لحاظ جسمی ضعیف‌تر نشان میدهد.

تعداد زیادی از افراد لاغر گمان می کنند با پوشیدن لباس گشاد می توانند ضعف اندام‌شان را مخفی کنند و قوی تر بنظر بیایند. در حالیکه این باور نادرست اسـت. با پوشیدن لباس‌هاي گشاد شبیه مترسک می شوید. لباس‌تان نباید زیاد گشاد یا چسبان باشد. در پوشیدن لباس بـه شانه‌ها و آستین توجه ویژه‌اي داشته باشید. باید درز شانه‌ي لباس در لبه‌ي شانه‌تان قرار بگیرد.

 

اگر درز شانه‌ي لباس از لبه‌ي شانه‌تان پایینتر بیاید، دیگران احساس می کنند کـه انگار لباس دارد از تنتان می‌افتد. اگر آستین لباس بیش از اندازه گشاد باشد، لاغری بازوان‌تان بیشتر آشکار می شود و دیگران احساس می کنند لباس دارد بـه تنتان زار می زند! مواردی کـه گفتیم در مورد تی‌شرت نیز صادق اسـت. اگر آستین تی‌شرت گشاد باشد، بازوان‌تان شبیه ماکارونی بنظر می آیند.

 

بنابر این وضعیت آستین تی‌شرت نیز بسیار مهم اسـت. آستین تی‌شرت نباید زیاد گشاد یا تنگ باشد. پوشیدن شلوارهای جین تنگ و چسبان ظاهر خوبی ندارد و موجب میشود پایتان شبیه یک تکه چوب بنظر بیاید. از انتخاب پوشیدنی‌هاي جانبی بزرگ خودداری کنید. بعنوان مثال بستن ساعت مچی بزرگ یا کراوات پهن برای کسانی کـه لاغرند، ظاهر ناخوشایندی ایجاد میکند. بهتر اسـت این لوازم نیز متناسب با وضعیت شـما باشد.

 

آیا میدانید تنها یک مورد خاص چقدر می تواند در ظاهرتان تغییر ایجاد کند؟ صحبت از بادگیری نیست کـه هرروز میپوشید. منظورمان از یک مورد خاص، پوشیدن کت اسـت. کت‌ها بـه گونه‌اي طراحی شده‌اند تا اندام مردان را برجسته‌ و عضلانی‌تر نشان دهند. اما چگونه؟ وجود بالشتک‌ها در قسمت شانه‌ي کت، شانه‌هایتان را سربالا و کشیده‌تر نشان میدهد.

این بالشتک‌ها عرض شانه‌تان را از هر طرف حدود ۱٫۲ سانتی‌متر افزایش می دهند. شاید این شماره بـه نظرتان چشمگیر نیاید، ولی در عمل تأثیر بسزایی در ابهت و قدرت‌تان دارد. بالشتک شانه‌ي کت نباید خیلی بزرگ باشد. اندازه‌ي آن باید متناسب و معقول باشد. انتخاب یک کت مناسب شانه‌هایتان را کشیده‌تر و دور شکم‌تان را باریک‌تر نشان می دهد.

 

در نتیجه اندام‌تان شبیه شماره ۷ می شود و این حالت اندام، نمادی از اندام مناسب برای آقایان اسـت. هم چنین یقه‌ي کت نیز با داشتن حالتی شبیه شماره ۷ در القای بیشتر این حس مؤثر اسـت. کت از نیم‌تنه تا گردن‌تان را پوشش میدهد. در قسمت سینه و شانه‌ي کت پیراهن «و شاید کراوات» قرار میگیرد.

 

افزوده شدن هر لایه لباس، شـما را پُرتر نشان میدهد. شاید یک لایه لباس بـه تنهایی تأثیر چندانی نداشته باشد. ولی وقتی چند لایه لباس روی هم قرار بگیرد، تغییر چشمگیری در اندام‌تان بـه وجود می آید. نکته‌ي مهم این اسـت کـه چند لباس کلفت را روی هم نپوشید! درست اسـت کـه اینگونه اندام‌تان بزرگ تر دیده میشود، ولی کمی شبیه بـه سمبل شرکت میشلن «شرکت تایرسازی فرانسوی» میشوید!

 

بجای پوشیدن چند لایه لباس کلفت، هم از لباس نازک و هم از لباس‌هاي کلفت‌ در پوشش‌تان استفاده کنید. لباس‌هاي نازک را اول بپوشید و بر روی انها لباس‌هاي کلفت‌تر رابه تن کنید. از آنجایی کـه احتمالا تمام لباس‌هایي کـه میپوشید «بـه غیر از لباس زیر» در ظاهرتان قابل رؤیت اسـت، هماهنگی و ترکیب رنگ لباس‌ اهمیت بالایی دارد.

اگر برای ست کردن رنگ لباس‌ مطمئن نیستید، بهتر اسـت از رنگ‌هاي یک خانواده و رنگ‌هاي خنثی در ست لباس‌تان استفاده کنید. بعنوان مثال میتوانید یک پیراهن سبز رابا یک پلیور سبز تیره و یک کت خاکستری ست کنید. بسیاری در ست کردن رنگ لباس‌شان مشکل دارند، ولی کلید موفقیت دراین راه رعایت سادگی اسـت.

 

انتخاب جنس مناسب لباس راه دیگری برای افزایش ابهت‌تان اسـت. بطور کلی هر چیزی کـه با لمس کردن حس ناهمواری بیشتری بدهد، برای بزرگتر نشان دادن اندام‌تان بهتر اسـت. علاوه بر بافت لباس، باید بـه ضخامت یا کلفتی لباس نیز توجه کنید. بافت‌هاي زبر و کلفت چند سالی اسـت کـه محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند.

پوشیدن این لباس‌ها در فصول سرد سال تا حدی کار را برای‌تان راحت می کند. بنابر این چند بافت کلفت در کمد لباس‌تان داشه باشید تا بتوانید در جاهای خودمانی‌تر بجای کت بپوشید. این لباس‌ها هم‌ ضخامت بیشتری دارند و هم طرح‌هاي برجسته دارند. هر دوی این عوامل در بزرگ تر نشان دادن اندام‌تان مؤثرند. بنابر این با انتخاب این لباس‌ها می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

 

بسیاری وقتی کـه میخواهند هیکلی‌تر بنظر بیایند، از توجه بـه گردن غافل می شوند. بیشتر توجه افراد بر روی قفسه‌ي سینه، شکم، بازوها و پاهاست. در حالی کـه ارسطو در کارهایش در زمینه‌ي چهره‌خوانی «نحوه‌ي قضاوت دیگران از روی ظاهرشان» بـه این نتیجه رسیده بود کـه گردن کلفت‌تر نشانه‌ي شجاعت و قدرت بیشتر و گردن نازک‌تر نشانه‌ي ضعف و بزدلی اسـت.

با این اوصاف شاید قلدری بعضی از بچه‌ها در دوران مدرسه و کتک زدن بچه‌هایي کـه گردن نازک‌تری داشتند، اتفاقی نبوده باشد. اگر گردن‌تان دراز و باریک اسـت، باید کاری کنید کـه گردن‌تان کمی کوتاه‌تر و کلفت‌تر بنظر بیاید. می توانید بـه کمک یقه‌ي لباس‌تان این مشکل را حل کنید. از پلیور و ژاکت‌هاي استفاده کنید کـه یقه‌شان زیپی، ایستاده، قیفی و یا حالت شالی داشته باشد.

 

بیشتر مواردی کـه تا کنون بـه آن اشاره کردیم، برای فصول سرد سال مناسب‌اند. ولی با افزایش دما و گرم‌تر شدن هوا چـه باید کرد؟ قطعا نمی توان در فصول گرم سال چند لایه لباس پوشید! نگران نشوید. برای فصول گرم سال نیز ترفندهایی وجوددارد. تعداد زیادی از افراد می دانند کـه رنگ‌هاي تیره مـا را لاغرتر نشان میدهد. اما چیزی کـه کمتر کسی ازآن مطلع اسـت، تأثیر رنگ‌هاي روشن در چاق‌تر و هیکلی‌ نشان دادن ماست.

 

شاید بهمین دلیل اتاق‌هاي با رنگ روشن جادارتر از اتاق‌هاي با رنگ تیره‌ بنظر می آیند. بنابر این بهتر اسـت برای این کـه اندام‌تان بزرگ تر بنظر بیاید، از رنگ‌هاي روشن مانند سفید و بژ در لباس‌تان استفاده کنید. دلیل دیگری کـه باعث می شود رنگ‌ روشن برای‌تان مناسب باشد، توانایی این رنگ‌ها در بهتر نشان دادن عضلات‌تان اسـت. سایه‌ها در رنگ‌هاي روشن بهتر مشاهده می شوند.

بنابر این لباس روشن بهتر برجستگی‌هاي بدن تان را نشان میدهد. ممکن اسـت عضلات بزرگی نداشته باشید، ولی رنگ‌هاي روشن دید بهتری نسبت بـه عضلات کوچک بدنتان ایجاد می کنند. تکلیف الگوها و طرح‌هاي لباس چیست؟ پوشیدن یک تی‌شرت راه‌راه افقی، قفسه‌ي سینه‌تان را بزرگتر و شانه‌هایتان را کشیده‌تر نشان میدهد. هم چنین چون راه‌راه تی‌شرت روی آستین شـما هم ادامه دارد، بدنتان بیشتر بـه حالت شماره ۷ در می آید.

 

برای نشان دادن قدرت رهبری، نیروی ذهنی و شخصیت بالا نیازی نیست کـه حتماً بدنی تنومند داشته باشید. هر چند نشان دادن این ویژگی‌ها در ملاقات اول بسیار دشوار اسـت. مـا بطور ناخودآگاه دیگران را بر اساس ظاهرشان قضاوت میکنیم. ممکن اسـت آن ها را تحسین یا نقد کنیم. همین اتفاق در مورد خودمان نیز می‌افتد. دیگران هم در برخورد اول از ظاهرمان در مورد مـا قضاوت می کنند.

بهمین دلیل ظاهر افراد در نشان دادن ویژگی‌هاي رفتاری‌شان مؤثر اسـت. بر این اساس هر شخصی باید بر روی تناسب اندامش کار کند. ولی اگر بـه هر دلیلی نمیخواهید یا نمیتوانید عضلات‌تان را حجیم‌تر کنید، از نکات این مقاله استفاده کنید. با پوشیدن لباس‌هاي مناسبی کـه بـه آن ها اشاره کردیم، دیگر حسرت نداشتن بدنی عضلانی را نخورید. با این لباس‌ها از لحاظ ظاهری قوی‌ تر بنظر می آیید.

 

نوجوان هستید و می خواهید خیلی خوش تیپ به نظر بیایید؟ قبول، خوش تیپ باشید اما در ظاهرتان اغراق نکنید. خیلی از پسرهای نوجوان دوست دارند مثل آدم های مشهور به نظر بیایند. آنها سعی می کنند ظاهرشان را هم شبیه آدم های خاص بکنند. بزرگ ترها! به آنها یاد بدهید. برای متفاوت بودن نیاز نیست که خودشان را عجیب و غریب درست کنند. اگر قرار است خیلی تغییر کنند نهایتا از ۳ رنگ متفاوت در پوشش شان استفاده کنند و نه بیشتر.

نکته دیگر راجع به ساعت آنهاست. استفاده از ساعت های خیلی بزرگ که به طبع خیلی جلب توجه می کنند و حتی بیشتر از این که توجه دیگران را به آنها جلب بکند باعث تعجب شان خواهد شد. از آرایشگرتان بخواهید نظرش را در مورد مدل مویی که پسندیده اید بگوید. ممکن است قبل از کوتاه کردن موهای تان بفهمید این مدل نه تنها به شما نمی اید بلکه چهره تان را زشت می کند. پس به دنبال نظرات واقعی باشید. فرقی نمی کند از چه کسی، یک تلنگر از یک دوست، یکی از اعضای فامیل یا یکی از همکاران می تواند شما را از خطر بدپوشی نجات بدهد.

وقتی یک تی شرت با یک لوگوی بزرگ تبلیغاتی می پوشید شبیه یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک به نظر می رسید.

دور این گونه تی شرت ها را خط بکشید. درعوض به دنبال تی شرت های کلاسیک با یقه های هفت بروید یا تی شرت هایی با طرح های زیبای هنری. این روزها لباس هایی با خطوط فارسی گزینه های زیبا و بااصالتی هستند که می توانند حال و هوای تازه ای به تیپ شما ببخشند.چگونه نوجوانی خوش تیپ باشیم پسر

بهترین پیشرفتی که می توانید برای ظاهرتان ایجاد کنید داشتن یک انتخاب هوشمندانه و بادقت است. انتخاب لباس هایی که کاملا اندازه تان هستند. بیشتر آقایان، به خصوص آقاپسرها، لباس هایی می پوشند که برای شان گشاد یا حتی خیلی گشاد هستند. مطمئن شوید که لباس تان درست هم سایز خود شماست و نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد.

از خانه بیرون بروید. به فروشگاه های خوب سر بزنید، با آدم های خوش تیپ ارتباط برقرار کرده و به ظاهرشان توجه کنید اما دقت کنید، ببینید آیا مدل مویی که آن را روی سر فلان آقا دوست دارید به شما هم همان قدر می آید؟ بستن شال گردن که فلان دوست تان را خیلی خوش تیپ کرده برای گردن شما مناسب است یا این که گردن کوتاهی دارید و نباید از شال گردن استفاده کنید. همه چیز را با هم در نظر بگیرید و مطمئن باشید هرچقدر به خوش پوشی تان اهمیت بدهید به خودتان اهمیت داده اید.

باس هایی که بالاتنه را می پوشانند باید با لباس هایی که پایین بدن را می پوشانند هماهنگی داشته باشند. جالب نیست یک پسر نوجوان یک سوئی شرت گشاد و اسپرت را با یک شلوار پارچه ای هماهنگ کند یا یک بالاتنه کاملا رسمی را با یک شلوار جین همراه کند.

اگر قرار است لباس اسپرت بپوشید سعی کنید تمام ظاهر شما اسپرت باشد. اگر هم قرار است، یک ظاهر رسمی را انتخاب کنید، از پیراهن و کت تان گرفته تا شلوار باید کاملا رسمی باشد. برای کفش های تان خوب خرج کنید و خوب هم وقت بگذارید. کفش ها بخش ناطق تیپ شما هستند.

بله، آنها به راحتی با بیننده حرف می زنند و معمولا اولین بخش ظاهر شما هستند که به آن توجه می کنند. پس سعی کنید کفش های تان همیشه تمیز باشند و از تمیزی برق بزنند. آنها را به موقع واکس بزنید. حتی اگر بهترین لباس ها را پوشیده باشد و همه لباس های تان تمیز و اتوکشیده باشند، یک کفش کثیف می تواند به راحتی آب خوردن همه اینها را از بین ببرد. حیف است که برای یک واکس ۵ دقیقه ای کل ظاهرتان را زیر سوال ببرید، پس حواستان حسابی به کفش ها جمع باشد.

برای ظاهرتان زمان و پول بیشتری را صرف کنید. لباس های شما وسیله ارتباطی شما با جهان خارج است. لباس هایتان نشان دهنده شخصیت و طرز فکرتان  هستند. پس هیچ عیبی ندارد اگر برایشان پول خوبی خرج کنید و وقت زیادی بگذارید. مرتب ظاهرتان را چک کنید. ببینید کدام لباس ها را با هم بپوشید بهتر است. همان قدر که به تحصیلات، روابط و شغل تان اهمیت می دهید، به پوشش تان هم اهمیت بدهید. پوشش بد می تواند موقعیت های زیادی را از شما بگیرد. برعکس، یک ظاهر آراسته و زیبا می تواند موقعیت های زیادی را در اختیارتان بگذارد، پس هیچ وقت قدرت پوشاک را دست کم نگیرید.

لبخند باعث می شود شما خوشحال ، با اعتماد به نفس و برونگرا به نظر برسید.همچنین شما را از اینکه خسته یا افسره به نظر برسید حفظ می کند.

هیچ چیزی به اندازه یک ادکلن خوش بو نمی تواند تیپ یک مرد را کامل کند. عطرها معمولا برای شخصیت های مختلف ساخته می شوند. یک عطر می تواند تداعی کننده اعتماد به نفس باشد و یک عطر دیگر تداعی کننده اجتماعی بودن. با توجه به شخصیت تان سراغ عطرها بروید. برای عطرهای تان خوب خرج کنید. بعضی از عطرها بعد از چند ساعت بوی شان از بین می رود و از آن بدتر بعضی های شان بدبو می شوند. عطرهای تان را از فروشگاه های شناخته شده بخرید و به دنبال آنهایی باشید که امتحان شان را پس داده اند.

موها بیشترین تاثیر را روی چهره افراد می گذارند. سعی کنید همیشه موهای تان را کوتاه و مرتب نگه دارید؛ موهای کوتاه به چهره شما نظم و انضباط می دهد. به خصوص این که سعی کنید همیشه موهای پشت گردن تان را اصلاح کنید چون تصویر ناخوشایندی را برای بیننده ایجاد می کنند. برای گرفتن وقت آرایشگاه هیچ وقت تنبلی نکنید. این که هر چند وقت یک بار به آرایشگاه بروید به سرعت رشد موهای تان بستگی دارد. اندازه موهای تان هر چقدر که هست قبل از این که قیافه تان را نامرتب کند کوتاهش کنید.

شلوارهای پارچه ای گزینه های مناسبی برای تیپ های مردانه هستند اما حواس تان به قد شلوار باشد. اگر قد این شلوارها خیلی بلند باشد یا چند سانتی متری بالای کفش قرار بگیرد یکی از بدترین ظاهرهای ممکن را برایتان ایجاد خواهدکرد. این نکته در مورد شلوارهای جین هم صدق می کند. شلواری که پشتش ریش ریش شده، آن هم از بس که بلند است و روی زمین کشیده می شود اصلا زیبا نیست.

هیچ وقت قدرت جزئیات را دست کم نگیرید. هماهنگی کل ظاهرتان به کنار، جزئیات هم به همان اندازه مهم هستند. جزئیات می توانند نشان دهنده ویژگی های خاص شخصیتی شما باشند. جالب است که این موارد جزئی اغلب تنوع بالایی دارند. یک دستمال گردن زیبا یا یک دکمه سردست زیبا می تواند حسابی حال و هوای ظاهرتان را عوض کند و خوش سلیقگی شما را به همه نشان بدهد. یادتان باشد جزئیات از اولین مواردی هستند که در ظاهرتان مورد توجه قرار می گیرند. پس اولین کسی باشید که به آنها خوب توجه می کند.

منبع : مجله دیده بان

برچسباستایل لباس خوب لباس پوشیدن خوش تیپ ست کردن لباس شیک پوشی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

فلورانس اسکاول شین :

رهایی از ترس یک راه بیشتر ندارد: تبدیل ترس به ایمان

Check your inbox or spam folder to confirm your subscription.

دانش را به اشتراک بگذاریم!

ما فقط یک وب سایت نیستیم ما یک دروازه به سمت توسعه سبک زندگی با طعم دانش و آگاهی هستیم.برای ما حسی که شما بعد از خواندن مطالب وب سایت دریافت می کنید مهم است.حس توانمندی و قدرت برنامه ریزی آگاهانه و آینده نگری که شما از ما دریافت می کنید همانند اولین دری است که باهم باز می کنیم و اولین قدم در بیدار کردن ذهن هایمان است.ماموریت ما ارائه تجربه کاربری بهتر و لذت بخش به کاربران است.ما فعالیت مان را برای پیشرفت دانش و ارتباطات شروع کرده ایم و برای بهتر شدن تلاش می کنیم.

چگونه نوجوانی خوش تیپ باشیم پسر
چگونه نوجوانی خوش تیپ باشیم پسر
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *