چگونه همسرم وابسته من شود

 
helpkade
چگونه همسرم وابسته من شود
چگونه همسرم وابسته من شود

کنترل مرد عاشق به‌مراتب راحت‌تر از کنترل مرد هوس‌باز است‎

 

کنترل مرد عاشق به‌مراتب راحت‌تر از کنترل مرد هوس‌باز است. برای خانم‌ها دشوار است که بعد از چند سال اول ازدواج همسرانشان را به خودشان علاقه‌مند نگه دارند، چون هوس بعد از مدتی کوتاه از بین می‌رود و مردها ذاتاً بعد از ارضای هوس‌هایشان علاقه‌شان را از دست می‌دهند.برای اینکه مردتان را همچنان علاقه‌مند و مشتاق نسبت به خودتان نگه دارید، باید نقش یک اغواگر را بازی کنید، او را به بند بکشید و باعث شوید که عاشقتان شود.در زیر به چند نکته ساده برای اینکه همسرتان را از نظر احساسی خلع‌سلاح کنید اشاره می‌کنید تا بتوانید افسار رابطه را همیشه در دستان خودتان نگه دارید!زن افسونگر باشیدبا بازی کردن نقش زن افسونگر، مردتان را همیشه مشتاق نگه دارید. ابری از رمز و راز در اطراف خودتان ایجاد کنید. یک درجه مشخص از رمزآلودی و اسرارآمیزی باعث می‌شود مردتان بیشتر و بیشتر از شما طلب کند. غیرمنتظره بودن ابزاری بسیار قدرتمند برای مجذوب نگه داشتن شوهرتان است. هیچوقت همه خودتان را به او نشان ندهید. گاهی سرکش و دست‌نیافتنی و گاهی قابل‌انعطاف و تسلیم باشید، درعین حال معصوم و در عین حال شریر باشید. و با اینکار اشارات گیج‌گننده برای او بفرستید. ترکیبی از خصوصیات متضاد موجب جذاب شدن شخصیت شما می‌شود و این باعث می‌شود شوهرتان علاقه بیشتری به کشف شما پیدا کند.همیشه خوب و مهربان نباشیدوقتی بیش از حد مهربان و مطیع باشید، شاید آخر روز از خودتان احساس رضایت کنید اما واقعیت این است که وقتی خوبی و مهربانی بیش از اندازه شود، ممکن است قدرت فریبندگی خود را از دست بدهید و دل او را بزنید. ممکن هم هست فکر کند تظاهر می‌کنید. علاوه‌براین، ندرتاً پیش می‌آید که خوبی محض کسی را جذب کند. گاهی باید اجازه دهید سایه‌هایی تیره در شخصیت شما ببیند. گاهی خشن و بیرحم شوید.جاذبه جنسی خود را تا بالاترین حد به نمایش بگذاریدجذابیت ظاهری برای مردها بی اندازه مهم است. بااینکه زن‌ها از مغزشان عاشق می‌شوند، مردها با چشمشان عاشق می‌شوند. باید تا می‌توانید جذابیت جنسی خود را بالا نگه دارید. نباید به هیچ عنوان بعد از ازدواج از خودتان غافل شوید. به خودتان برسید، آرایش کنید و خودتان را از نظر جسمی و فکری متناسب و پرانرژی نگه دارید.برای تشدید شخصیتتان از عطر استفاده کنیدعطر زنان یکی از مهمترین عوامل تحریک مردان است. از لباس‌ها، کفش‌ها و آرایشی استفاده کنید که هم با سلیقه و شخصیت شما جور باشد هم همسرتان. اما، دقت کنید که نباید بیش از اندازه آرایش کنید. مردها صورت‌های طبیعی را دوست دارند. تلاش‌هایی که در چند ماه اول رابطه برای جلب نظر او به کار می‌گرفتید را یادتان هست؟ باید به همان منوال پیش بروید.همه این تلاش‌ها باعث بالا رفتن اعتمادبه‌نفستان هم می‌شود. علاوه‌براین، همه ما موجوداتی اجتماعی هستیم و شدیداً تحت‌تاثیر سلیقه‌ها و خواسته‌های هم‌نوعان خود قرار می‌گیریم. زنانی که از نظر ظاهری جذاب، بااعتمادبه‌نفس و مطبوع هستند، برای مردان اطراف خود جذابیت زیادی دارند. این تلاش‌ها، جدا از اینکه اعتمادبه‌نفس شما را بالا می‌برد، باعث می‌شود شوهرتان قبل از اینکه بخواهد از زیبایی زنی دیگر تعریف کند، به شما فکر کند. دقت کنید که باید طوری لباس بپوشید و ظاهر شوید که فقط توجه او را به خودتان جلب کنید نه مردان دیگر را.

 

چگونه همسرم وابسته من شود

با بازی کردن نقش زن افسونگر، مردتان را همیشه مشتاق نگه دارید

 

نیازهای احساسی و عقلانی او را فراموش نکنیددر تلاش برای جلب نظر و توجه ظاهری او، توجه به نیازهای احساسی و منطقی او را فراموش نکنید. رنگ‌ها، فیلم‌ها، کتاب‌ها و غذاهای موردعلاقه‌اش باید همیشه در دسترس او باشند. با هدیه دادن چیزهایی که دوست دارد او را غافلگیر کنید. دستورالعمل غذای موردعلاقه‌اش را پیدا کرده و برایش درست کنید و وقتی از سر کار برگشت او را مبهوت کنید. فکرش را بخوانید و خودتان را وارد روح و روانش کنید. خودتان را با علایق و روحیات او تطبیق دهید. ما بعنوان انسان بااینکه تظاهر به فروتنی می‌کنیم اما همه ما موجوداتی خودخواه هستیم. تا می‌توانید او را ناز و نوازش کنید و کاری کنید که به شما وابسته شود. وقتی توانستید وارد روح و روانش شوید، می‌توانید خلع‌سلاحش کنید طوریکه دیگر هیچوقت نتواند از شما روی برگرداند.به او احترام بگذاریدبااینکه به اشتباه بنظر می‌‌رسد مردان در رابطه فقط به رابطه‌جنسی اهمیت می‌دهند اما یکی از مهمترین مسائل برای آنها حفظ احترام است. کاری کنید که نه فقط از کلام شما بلکه از اعمالتان هم حس احترام شما به خود را درک کند.اعتمادبه‌نفس او را تقویت کنیدمردان برخلاف ظاهرشان مثل کودکانی می‌مانند که نیازمند تحسین ومحبت هستند. با ارزش دادن به تصویری که از خود دارند، اعتمادبه‌نفسشان را تقویت کنید. این باعث می شود رازهای دلش را با شما بگوید. مستقیم یا غیرمستقیم چیزهایی که در او دوست دارید را به زبان بیاورید. اگر روزی یک بار به او بگویید که دوستش دارید احساسی فوق‌العاده به او خواهید داد.او را تشویق و تحسین کنیداو را در همه تلاش‌هایش تشویق کنید و بگویید که به او ایمان دارید. حتی اگر مرتکب اشتباهی شد، به جای اینکه آن را به رویش بیاورید، برایش آرزو کنید که دفعه بعدی موفق شود. برای اینکه تلاش می‌کند تحسینش کنید. اگر خواست عصبانیتش را سر شما خالی کند، بگذارید اینکار را بکند. به او نشان دهید که روی شما سلطه و قدرت دارد، این باعث می‌شود احساس امنیت و آرامش کند. کاری کنید که احساس کند همیشه پشتش هستید. حتی اگر اختلاف عمده‌ای با هم داشتید، هیچوقت از کلمات خشونت‌آمیز استفاده نکنید زیرا رابطه‌تان را تخریب خواهد کرد.حساس باشیددر رختخواب نسبت به او حساس باشید. مردها درمورد رابطه‌جنسی حساسیت فوق‌العاده‌ای دارند. اینکه احساس کنند که نمی‌توانند شریک‌جنسیشان را ارضا کنند واقعاً برایشان ناامیدکننده است. عملکرد او را تحسین کنید و به او بگویید در رابطه‌جنسیتان احساس فوق‌العاده‌ای به شما می‌دهد. این روحیه او را تقویت کرده و باعث می‌شود هربار بهتر باشد.بگذارید آزمایش کندبرای اغوا کردن او لباس‌زیرها و لباس‌خوابهای تحریک‌آمیز بخرید و خواهید دید که توان مقاومت دربرابر شما را نخواهد داشت. اگر خواست چیزی را آزمایش کند، بگذارید بکند. اگر از چیزی خوشتان نیامد، با اشاراتی ظریف آن را به او بفهمانید و ضمن تحسین سایر عملکردهای او، به او بگویید که چطور می‌تواند آن حرکتش را بهتر کند.داوطلب باشیدنباید انتظار داشته باشید که همیشه او برای نزدیکی داوطلب باشد. هیچ اشکالی ندارد که گاهی شما پا پیش بگذارید. این باعث می شود تصور کند او را می‌خواهید. اما به خاطر داشته باشید که در اشتیاق خود در رختخواب اغراق نکنید. شور و اشتیاق بیش از اندازه هم برای آنها جذاب نیست. طبیعی رفتار کنید.مردها با گذشت زمان در رابطه تکامل می‌یابند. با درک و صبر با آنها رفتار کنید و در همه جهات با آنها همکاری کنید و مطمئن باشید که پاداش آن را دریافت خواهید کرد.

 

منبع: مردمان

 

دانستنیهای قبل و بعد از ازدواج


شیک ترین انگشتر های نقره رو از اینجا بخر


ارسال محرمانه محصولات جنسی


کم شنوایی و ناشنوایی در میانسالان


راه و رسم داشتن زندگی زناشویی بدون تنش


برای خرید بلیط اول اینجا سر بزن


تردید و دو دلی قبل از ازدواج

خریدقسطی جهیزیه بدون نیاز به پرداخت اولیه


خرید مستقیم فرش از کارخانه


تشخیص و درمان ناباروری در زنان


دنبال بلیط ارزون هستی؟حتما اینجا سر بزن

درمان سریع وقطعی بواسیر بدون درد و خونریزی

بلیط ارزان تهران به مشهد|پشتیبانی 24ساعته

پیشرفته ترین روش درمان نازایی زنان و مردان


رسیدن به اوج لذت جنسی با این محصولات

Makan Inc.| All Rights Reserved – © 2013 – 2021

در یک رابطه ازدواج، لحظاتی وجود دارد که تنش‌ها می‌توانند بالا بگیرند و فاصله‌ی میان دو طرف ممکن است زیاد شود. بسیاری از عوامل، مانند استرس، خستگی و عدم علاقه، می‌توانند رابطه و زندگی شما را تحت تاثیر قرار بدهند. اگر احساس می‌کنید باید نفس تازه‌ای به زندگی مشترک‌تان بدهید یا اگر فقط دوست دارید چنین کاری کنید، زنده کردن روابط عاشقانه را امتحان کنید. اگر اعتماد در رابطه‌تان از بین رفته‌است، سعی کنید آن را از نو بسازید! در این نوشتار به این سوال شما که چطور شوهرم را عاشق خودم کنم پاسخ می دهیم و روشهای عالی و منحصر به فرد برای داشتن یک زندگی شاد و عاشقانه را به شما آموزش می دهیم.

از شوهرتان بخواهید که از خانه بیرون بزند. او را به شام ​​یا شام و سینما ببرید. برنامه‌ی پیک نیک بریزید و کل روز را کنار هم خوش بگذرانید. از او بخواهید که در یک روز کاری با شما قرار ناهار بگذارد یا در یک آخر هفته‌ی ملال‌آور هر دو با هم سوار دوچرخه شوید و برای صرف صبحانه بیرون بروید. به او به طور واضح بگویید که در واقع با هم قرار گذاشته‌اید: و هیچ کس دیگری حتی بچه‌ها هم دعوت نیستند!

* لباس زیبا بپوشید و خودتان را بیارایید. برای رویدادهایی که در آن‌ها لازم است لباس‌های معمول‌تان را تغییر بدهید، برنامه‌ریزی کنید. این رویداد می‌تواند رفتن به رستوران و صرف یک شام عاشقانه، صرف قهوه در یک کافه یا یک رویداد دارای علت باشد. حتی می‌توانید با هم بدوید یا دوچرخه‌سواری کنید!

مطلب مرتبط: چطور زنم را عاشق خودم کنم: ۱۵ راه عالی برای یک زندگی شاد و آرام

چگونه همسرم وابسته من شود

زوج‌ها به هزار و یک دلیل داشتن رابطه‌ی جنسی منظم را فراموش می‌کنند. شیوه‌ی داشتن رابطه‌ی جنسی در اولین روزهای ازدواج، لزوما به شما آموزش نمی‌دهد که زندگی جنسی خود را بعدها چگونه حفظ کنید. برای داشتن رابطه‌ی جنسی برنامه‌ریزی زمانی داشته باشید و حتی در مورد شیوه‌ی انجام رابطه فکر کنید. اگر همیشه شب‌ها نزدیکی دارید، اما اکنون خیلی خسته شده‌اید، انجام رابطه را در طول روز امتحان کنید.

– با هم دوش بگیرید، یا قبل از شام زمانی را در رختخواب بگذرنید.

– به خودتان لذت بدهید. در مورد چیزی که در شما باعث رسیدن به ارگاسم می‌شود و آن‌چه  در شما درد و ناراحتی ایجاد می‌کند، صادق باشید. آن‌چه دوست دارید را از شریک زندگی‌تان بخواهید: از خود گذشتگی، رابطه‌ی جنسی را از بین می‌برد.

– از همسرتان بپرسید که چه چیزی را در رابطه دوست دارد و به نوبت خواسته‌های یکدیگر را ارضا کنید.

– با او قرار بگذارید و یک سری جزئیات خلاقانه را با هم برنامه‌ریزی کنید (شمع، لباس‌های خاص و متفاوت، امتحان کردن کاری جدید).

– داشتن برنامه، سبب می‌شود که زودتر از موعد هیجان‌زده شوید.

– برنامه‌ها را به دقت دنبال کنید! در غیر این صورت برنامه‌ریزی هیچ فایده‌ای ندارد.

مطلب مرتبط: احترام به همسر :۲۵ شیوه که به شریک زندگی تان احترام بگذارید

هرگز صمیمیتی را که در اثر تماس فیزیکی ایجاد می‌شود، دست کم نگیرید. خواه زندگی جنسی شما شکوفا ‌شود و خواه نه، بدن‌های شما باید راهی برای نزدیک شدن به یکدیگر داشته باشند. هنگامی که شوهرتان به اتاق می‌آید، وقتی دنبال دلگرمی است، یا بدون هیچ دلیلی و هر زمانی که پیش آمد او را در آغوش بگیرید. پشتش یا هر بخشی از بدن‌اش را که درد دارد، ماساژ بدهید.

– وقتی یکی از شما خانه را ترک می‌کند، بوسه‌ی خداحافظی داشته باشید، و پس از بازگشت باز هم یکدیگر را ببوسید.

– همدیگر را بیارایید. به او پیشنهاد بدهید که می‌توانید اگر دوست دارد موهای‌اش را شانه بزنید. لوسیون یا کرم ضد آفتاب برای‌اش بزنید. از او بخواهید زیپ لباس‌تان را بالا بکشد و شما هم کراوات او را ببندید.

– هنگام صحبت کردن با او حتما به چشم‌های‌اش نگاه کنید، چرا که این کار یک شیوه‌ی خوب برای داشتن ارتباط حسی است.

مطلب مرتبط: ۱۹ ویژگی بهترین همسر‌مناسب برای شما

خارج شدن از فضاهای معمول به شما اجازه می‌دهد عادت‌های همیشگی‌تان را از بین ببرید. تعطیلات را با هم سپری کنید، و هیچ کس دیگری را همراه خودتان نبرید. اگر نمی‌توانید به مدت طولانی دور از خانه باشید، آخر هفته را سفر بروید یا فقط یک روز دور از خانه باشید. تعطیلاتی را برنامه‌ریزی کنید که برای‌تان بیش از حد استرس‌زا نباشد.

– به عنوان مثال، اگر یکی از شما تمام وقت برای رفتن به محل کار رانندگی می‌کند، اجازه ندهید که سفرتان هم با ماشین باشد. قطار یا هواپیما بگیرید یا به یک هتل محلی بروید.

– نوستالژی را در نظر داشته باشید. تعطیلات را به جایی بروید که هر دوی شما در آن زمان فوق‌العاده‌ای را سپری کرده‌اید. سعی نکنید همه چیز را دقیقا مثل همیشه انجام بدهید، بلکه کارهایی را انجام بدهید که هر دوی شما به شدت دوست دارید. درباره‌ی گذشته‌ها حرف بزنید و خاطرات جدید برای خودتان بسازید.

مطلب مرتبط: ۱۰ باید و نباید در مواجهه با خیانت‌همسر

ابراز قدردانی نسبت به شریک زندگی‌تان می‌تواند رابطه‌تان را به شدت تقویت کند. در مورد تمام چیزهایی که قدردان‌شان هستید فکر کنید: شخصیت او، کارهای او، کاری که او برای شما انجام می دهد. یک لحظه‌ی آرام پیدا کنید و به او بگویید دقیقا چه احساسی دارید. در صورتی که برای‌تان کمک‌کننده است، ابتدا افکارتان را بنویسید.

– برای تشکر از او به خصوص به خاطر کارهایی که برای شما انجام می‌دهد، تمرین کنید.

-دلایل قدردانی‌تان را شرح و بسط بدهید. ویژگی‌های دوست‌داشتنی او را که سبب شده با شما مهربان باشد، توضیح بدهید.

– به جای آن‌که فقط بگویید “ممنونم از این‌که شام را درست کردی. خیلی غذا را دوست داشتم!” بگویید “متشکرم که برای من شام درست کردی. متوجه هستم که تو به جای این‌که بابت بدعنق بودن من عصبانی شوی، درک کردی که خسته و گرسنه هستم. تو نه تنهل آشپز خوبی هستی، بلکه یک فرد واقعا باملاحظه هم هستی.”

– او را ستایش کنید. به این ترتیب جذابیت به رابطه‌ی شما باز می‌گردد.

مطلب مرتبط: ۶۲ حقیقت جالب در مورد خیانت کردن به همسر که نمی‌دانستید

هر روز زمانی را صرف توجه به یکدیگر کنید. دست کم یک ساعت در هفته را در کنار هم بگذرانید، و روی یکدیگر تمرکز کنید. مثلا می‌توانید غذا را در کنار هم صرف کنید، پیاده‌روی کنید، یا خیلی ساده بعد از این‌که بچه‌ها به رختخواب رفتند، زمانی را در کنار هم روی کاناپه بنشینید.

* صحبت در رابطه با برخی از موضوعات را در حین این‌که با هم هستید، ممنوع کنید. هرچیزی که معمولا در موردش حرف می‌زنید (کار، بچه‌ها، نگرانی‌های مرتبط با سلامتی، نگرانی‌های مالی دست کم باید در ۲۰ دقیقه‌ی ابتدایی زمانی که در کنار هم هستید ممنوع باشد. در مورد علاقمندی‌های مشترک‌تان، اهداف مشترک‌تان، اخبار، یا هر چیز دیگری غیر از نگرانی‌های روزمره‌تان صحبت کنید.

برای کلاس‌ها و مهارت‌های جدید با هم ثبت نام کنید، چیزهایی مانند آموزش یک زبان جدید یا سبک خاصی از آشپزی یا ورزش. به مکان‌هایی که قبل اصلا نرفته‌اید، بروید. سعی کنید به چیزی که هرگز انجام نداده‌اید فکر کنید و بعد همان را انجام بدهید. این نوآوری باعث می‌شود که رابطه‌ی شما جوان و تازه شود و به این ترتیب بتوانید جنبه‌های جدیدی را نیز در زندگی‌تان ببینید.

* با هم بازی کنید. زوج‌هایی که با هم بازی می‌کنند و سرگرمی‌های مشترک دارند، ازدواج بهتری هم دارند. زمستان‌ها با هم برف‌بازی کنید، گاهی یکدیگر را دست بیندازید و شوخی کنید، توپ بازی کنید و حتی جوک برای هم تعریف کنید!

گاهی اوقات شما چیزهایی را می‌بینید که شریک زندگی‌تان نمی‌بیند، و گاهی اوقات همسرتان کاری غیرمعمول یا نامناسب انجام می‌دهد. سعی کنید انتقاد کردن را به یک بار در روز محدود کنید. قبل از این‌که انتقادات‌تان را مطرح کنید، به این فکر ‌کنید که “آیا اصلا گفتن این حرف ارزش‌اش را دارد؟”

* هنگامی که شریک زندگی‌تان شکایت می‌کند، حرف‌های‌اش را گوش بدهید. به جای این‌که نصیحت‌اش کنید، همدردی‌تان را به او نشان بدهید. اگر شوهرتان خودش از شما خواست می‌توانید به او مشاوره بدهید یا اگر فکر می‌کند گیج شده و فکری به ذهن‌اش نمی‌رسد می‌توانید دیدگاه جدیدی را در اختیار او بگذارید، اما تنها در صورتی می‌توانید بهترین کار ممکن را انجام بدهید که خوب حرف‌های‌اش را گوش بدهید.

مطلب مرتبط: ۱۰ چیز که هر مرد از همسرش مخفی می کند

چگونه همسرم وابسته من شود

چیزهایی را که واقعا در رابطه‌تان از بین رفته‌اند از نو شروع کنید. اگر احساس می‌کنید که هیچ وقت با هم صحبت نمی‌کنید، یک گفتگو را شروع کنید. اگر سابقا همیشه بیرون می‌رفتید، از او بخواهید که باز هم گاهی بیرون بروید. شما شروع‌کننده باشید و او هم به همین منوال ادامه خواهد داد.

– اگر او متقابلا عملکردی از خود نشان نداد، می‌توانید از او مستقیما بخواهید. به عنوان مثال، اگر شما همیشه در طول تعطیلات خانوادگی عکس می‌گیرید و هرگز خودتان در عکس‌ها نیستید، این بار دوربین را به او بدهید.

– ابتدا خودتان دست به کار شوید، بعد از او بخواهید. و ناراحتی و خستگی‌تان را در مرحله‌ی سوم به زبان بیاورید. اگر احساس ناراحتی می‌کنید، به آرامی برای او توضیح بدهید.

مطلب مرتبط: ۷ راز زنان که می‌خواهند همسرانشان بدانند

اگر یکی از شما کاری انجام داده­ که به اعتماد متقابل میان‌تان آسیب وارد کرده‌است، صادقانه درباره‌ی آن صحبت کنید. تجربه‌تان را از خیانت بیان کنید و تلاش نکنید تا واکنش شوهرتان را تحت تاثیر قرار دهید.

* حرف‌های‌تان را در یک نامه بیان کنید. احساسات‌تان را مستقیما با نوشتن آن‌ها، منتقل کنید.

اگر شما دو نفر قرار است اعتماد میان‌تان را بازسازی کنید، فردی که در اشتباه است، باید عذرخواهی کند. اگر شما خیانت کرده‌اید، به او بگویید که متاسف هستید. اشتباه‌تان و تاثیری که روی او گذاشته‌اید را بر زبان بیاورید. بگویید که چرا اشتباه کرده‌اید و قول بدهید که هرگز این کار را تکرار نخواهید کرد.

* اگر او به شما خیانت کرد، صادقانه عذرخواهی کنید. اگر او حاضر به عذرخواهی نیست، پس آماده نیست که دوباره شما را دوست داشته باشد.

وقتی عذرخواهی انجام شد، در مورد مشکلی که در میان‌تان پیش آمده صحبت کنید. روی جزئیات دردناک متمرکز نشوید، اما حتما در مورد اتفاقی که رخ داده، دلایل آن و آسیب‌هایی که وارد کرده به اتفاق نظر برسید.

آن‌چه را که می‌خواهید در رابطه‌تان به وجود بیاید و رخ بدهد، بنویسید و همسرتان نیز باید همین کار را بکند. ممکن است متوجه شوید که هر دو تمایل دارید تغییراتی را اعمال کنید‍. تلاش برای بازگرداندن اعتماد می‌تواند تأثیر مثبتی داشته باشد و برخی از قسمت‌های رابطه‌تان را تقویت کند.

– اگر متوجه شدید که اهداف‌تان با هم متفاوت است، سعی کنید با هم سازگار شوید. به عنوان مثال، اگر شوهرتان دوست دارد که زمان بیش‌تری را با هم سپری کنید، در حالی که شما می‌خواهید زمان بیش‌تری را به تنهایی سپری کنید، سعی کنید برای هر دوی این‌ها برنامه‌ریزی کنید.

۵. به یک مشاور زوجین مراجعه کنید. یک درمانگر پیدا کنید که در برخورد با زوج‌هایی مثل شما تخصص دارد. اگر مشکل خیلی جدی بود، درمانگری را پیدا کنید که در امور درمانی زوجین متخصص باشد. اگر نمی‌توانید شوهرتان را به دیدار یک مشاور ببرید، خودتان نزد یک مشاور بروید.

منبع:wikihow

برچسب ها روابط زناشوییزندگی عاشقانهشوهرعشقهمسرچطور شوهرم را عاشق خودم کنمچطوری شوهرمو رام خودم کنمچطوری همسرم رو دیوونه خودم کنمچگونه توجه شوهرم را به خودم جلب کنمچگونه توجه شوهرم را جلب کنمچگونه شوهر را مطیع خود کنیمچگونه مردی را اسیر خود کنیمچگونه شوهرم را عاشق خود کنمچگونه شوهرم را جذب خانه کنم

عاشق کردن افراد به سادگی امکان پذیر نیست زیرا عشق نه خریدنی است و نه فروختنی . برای عاشق کردن همسر نیاز به ایجاد محبت و علاقه ی واقعی است .

رازهای زیادی برای عاشق کردن همسر و بالا بردن محبوبیت تان نزد او وجود دارد که در این بخش از نمناک می خواهیم از برخی از این رازها پرده برداریم و به شما یاد دهیم چطور پایه های زندگی تان را محکم کنید.

به او نگاه کنید

افراد عاشق ، هنگام گفتگو با یکدیگر 75 درصد ارتباط چشمی زیادی با یکدیگر برقرار می کنند و زمانی که فرد دیگری میان صحبت شان وارد می شود، آهسته تر روی از یکدیگر برمی گردانند.

در صحبت های معمولی، افراد 30 تا 60 درصد از وقت را به نگاه کردن به یکدیگر اختصاص می دهند.

چگونه همسرم وابسته من شود

دادن حس خوب را فراموش نکنید

اگر می خواهید همسرتان جذب شما شود ، از محسنات همسرتان تعریف کنید زیرا اگر او را نسبت به خودش خوش بین می کنید او به شما نیز خوش بین می شود.

هنگامی که از همسرتان انتقاد کنید فقط او را نسبت به خودشان بدبین می کنید و این بدبینی به خود شما باز می گردد و به محبوبیت تان لطمه می زند. او از انتقاد کردن از دیگران ، خوشش نمی آید.

برایش بهترین باشید

برای ارتقای جسمی و روحی و اجتماعی وقت صرف کنید و به ظاهر خودتان برسید. ظاهر زیبا و آراسته جاذبه آفرین و محبوبیت آور است و رسیدگی و توجه دقیق به پوشش، انضباط و آراستگی شما را از دید دیگران خواستنی تر می کند.

همچنان که نبی مکرم اسلام بر روی نظافت و آراستگی توجه ویژه ای داشتند و هنگام خروج از منزل عطر مخصوص استفاده می کردند، موهای خود را شانه و لباس ها و عمامه خود را منظم کرده و سپس خارج می شدند. البته زیبایی درون و آرامش و نظم درونی نیز باعث محبوبیت می شود .

همسران باید رازدار باشند و عیوب یکدیگر را بپوشانند و اسرار طرف مقابل را برای هیچ کس حتی والدین خود بیان نکنند. قرآن می فرماید:«هن لباس لکم» یعنی زن ها باید پوشش مناسب برای عیوب مردان باشند.

سبک بیان احساسی همسرتان را بشناسید

شیوه بیان احساسات در زنان و مردان کاملاً متفاوت است. خانم ها احساسات خود را در قالب واژگان اما مردها با سکوت بروز می دهند. عدم درک این تفاوت ها سبب ناامیدی و برآورده نشدن انتظارات همسران از یکدیگر می شود.

پس با همسرتان بگذرانید و ببینید چه چیزهایی او را خوشحال می کند و چه مسائلی پریشانی او را به دنبال دارد.

امن باشید

همه افراد دوست دارند در زندگی احساس امنیت کنند و جذب افرادی می شوند که این حس را به آنها بدهد و شرایط امنی را برای آنها ایجاد کنند تا از نگرانی ها و استرس رهایی یابند .

اگر می خواهید همسرتان را جذب خود کنید هنگامی که سکوت کرده و در لاک خود فرو رفته است، کنارش بنشینید و در مورد احساستان با او حرف بزنید و نشان دهید که می توانید فضای امنی را برایش در آینده مهیا کنید.

به آزادی اش احترام بگذارید

اگر مایل هستید که همسرتان همیشه عاشق شما بماند ، او را همان طور که هست، دوست بدارید و برای تغییر دادن شخصیت او تلاش نکنید . شما با این کار با این کار به او حس آزادی می دهید . پس هیچ گاه او را محدود نکنید زیرا افراد از محدود شدن متنفر هستند.

به او احساس حمایت بدهید

همه افراد در زمان سختی نیاز به یک حامی و پشتیبان دارند . داشتن یک پشتیبان در همه موقعیت ها رضایت بخش است و حس خوبی را منتقل می کند. نسبت به همسرتان بی تفاوت نباشید و از هیچ کمکی به او دریغ نکنید و به او برای کسب انرژی دوباره و متعهد بودن در کارهایش فرصت دهید. 

 

جستجو در سایتچگونه همسرم وابسته من شود

بخش مشاوره و پرسش و پاسخ

شناسه کاربری 

رمز عبور             


  

عضویت در سایت


دسته بندی مطالب

مطالب روابط جنسی و زناشویی

مطالب دوران قبل از ازدواج

مطالب پزشکی و سلامت

مطالب تربیت فرزندان

مطالب احکام شرعی

مطالب روانشناسی

مطالب اجتماعی

مطالب صوتی

ویدئو

خدمات عمومی


 


 افراد آنلاین :


25234


بازدید امروز:


34891


بازدید دیروز:


232651894

چگونه همسرم وابسته من شود


آمار کل:

مشاوره
ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و
معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این
سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.

کاربران گرامی,این مقاله از سایت حذف گردیده.

مروری بر دیگر مطالب ”

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

یه مدته حس میکنم از هم فاصله گرفتیم..نمیدونم چیکار کنم که براش جذاااب باشم و همیشه به فکرم باشه..حس میکنم درگیر کاراشه و حواسش بهم نیست😢😢😢.

دوسال و چهار ماهه ازدواج کردیم توی این مدت پیش اومده که بهم بی توجهی کنه ولی خیلیش یه هفته دو هفته درست شده و به حالت اول برگشته!!!ولی حس میکنم داره کم کم به کل به من بی توجه میشه…نمیدونم من خیلی حساس شدم یا واقعا همینطوره.ولی میدونم خیلی احساس تنهایی میکنم…اینم بگم که خداروشکر اهل خیانت نیست..خیلی دوسم داره ولی توجه زیادی بهم نداره…چیکار کنم😞😞😞

بهش بگو عجیجم 

چگونه همسرم وابسته من شود

جوجوی من 

پفک نمکی بخورین 

موهاتو خرگوشی ببند

خرش کن

تنوع بده از نظر ظاهری به خودت…لباسات مدل موهات…مدل آرایشت…با ناز و عشوه حرف بزن….کش دار…یکم لوند باش…شیطونی کن مثل بچه ها…حوصله که داره یکم آویزونش شو…چیزای خوشمزه و خنک درس کن با هم میل کنین…تنوع خلاصع…حتی تو رابطه😊

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

#فعالیت_اعضا

#ایده_اتاق_خواب

#شیطنت

💃خانم های قررری همسران موفق💃

سلام خسته نباشید

میخواستم یه دلبری از نوع زنونه بگم که خودم خیلییییی خوشم اومد

شوهرم تا چند وقت این شعر زیر لبش بود😍😍😍😍

یه شب من زودتر رفتم تو تخت خواب شوهرمو صدا کردم داشت تلویزیون میدید😎😎😎😎

دیدم اگر صداش کنم نمیاد

شروع کردم شعر🎧🎧🎧 گفتن

من که برات ناز میکنم👗👗👗

موهامو برات باز میکنم پیشم نمیای💑💑💑💑

یکی دو بار خوندم دیدم صدایی نیومد

قوه زنانم شروع کرد به شعر گفتن👸👸👸👸

من که برات ناز میکنم👄👄💃💃💃

سینمو واست باز میکنم 🙊🙊🙊

پیشم نمیای😌😌😌😍😍😍

من که برات ناز میکنم👱‍♀👱‍♀👱‍♀👙👙👙

…. واست باز میکنم پیشم نمیای

چگونه همسرم وابسته من شود

همینجوری دو سه بار با کلمات مختلف و با ناز و ادا میگفتم

دیدم شوهرم با چه ذوقی اومد تو اتاق و تا چند روز اون شعرو میگفت براش بخونم💁💁💁💁

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خب شما پیش قدم شو.منو شوهرمم بعده به دنیا اومدن بچمون کم نم از هم دور شدیم حتی جدا میخوابیدیم خداروشکر به خودم اومدم یکم از بچم فاصله گرفتم واسه شوهرم بیشتر وقت گذاشتم 

تشت شیر و اینا رو هم که در جریانی😂😂😂

احتملا کارهاش زیاده 

سعی کن باهمدیگه صحبت کنید بهش بگو که چقدر خوشحالی که کنارته باعث ارامشته بهش افتخار می کنی . کم کم درست میشه

چجوری؟؟

يه بار يه روانشناسي ميگفت مردا به دو تا از اعضاي بدنشون خيلي اهميت ميدن اگه به اين دو تا خوب برسيد كافيه براي بدست آوردن دلشون يكي شكم يكي هم…

سعي كن غذاهاي جديد و با كلاس ياد بگيري هيچ چيز مثل يك غذاي جديد و خوشمزه مردا رو به وجد نمياره 😀😀

😩🤧😷😧

باور کن من به هر دو این مورد و خیلی چیزای دیگه توجه دارم ولی خب بازم انگار یه جای کارم میلنگه

برو اینجاا      بهترین  ایده ها میده     خوشت  امد برام دعا کن

@Khanombla1

شوهر من سرد بود بعد از زایمانم سردتر شد 

الان اومده میگه بچه تا کی شیر میخوره ؟ 

این سوالو تا حالا چن بار پرسیده 

انگار بدش میاد تو این وضعیت نزدیکم بشه 

شایدم زیادی حساسی کلا زوجا اولا همه تشنه همن..‌.بعد یه ۲ سال ک میگذره به هم عادت میکنن…واسه همین میگن تنوع 

تلگرام ندارم😭😭😭😭

با گوشی شوهرت نصب کن عزیزم

من شوهرم گرمه..ولی حس میکنم همه عشقمون فقط توی س ک س خلاصه شده ..یعنی اگر همینم نبود فکر نکم حتی دستمو میگرفت

#ایده_سورپرایز

‍میتونید قبل رفتن #همسرتون به سرکار

تعدادی پسته  اندکی مغز بادام

مقداری انجیر خشک وتوت خشک برگه و ….رو در یک کیسه #زیبا قرار بدین یک #جمله عشقولی💑 یا یک رد بوسه💋 #رژی💄 روی یک تیکه کاغذ رو توی اون #کیسه قرار بدین و #آرام بزارین تو کیف یا جیبشون !🙈

برای مردان #شکمو این حرکت #خعلیییی خوشایند هست، برای بقیه آقايون هم #لذت بخش خواهد بود وقتی ببینند همسرشون به فکرش هست،

#البته آقايون هم میتونن این ایده رو برای خانومشون انجام بدن، خانوما از نظر #تغذیه ای بیشتر نیازمند رسیدگی و توجه هستند.

@Khanombla1

پس من الان یه تاپیک میزنم     ایده های  این    گروه رو میزارم توش  که استفاده کنی

دعای خیر یادت نره

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

 شاید باور نكنید ولی راه های ساده ای برای ابراز علاقه به همسرتان وجود دارد

یكی از اشتباهات جبران ناپذیر زوج ها بعد از آغاز زندگی مشترك، فراموش كردن ابراز علاقه و گذاشتن وقت برای یكدیگر است. گویا همه چیز فدای روزمرگی ها می شود. غافل از اینكه این مساله باعث دور شدن و دلخوری زن و شوهر از یكدیگر و ایجاد فاصله بین آن دو می گردد. در حالی كه با یك شاخه گل، یك كلمه محبت آمیز و چند دقیقه صحبت صمیمانه می توان مشكلات و دلخوری ها را از سر راه برداشت و زندگی شیرینی را در كنار همسر خود در پیش گرفت. شاید باور نكنید ولی راه های ساده ای برای ابراز علاقه به همسرتان وجود دارد.

بیشتر بدانید : چه چیزهایی باعث می شود مردها عاشق شوند؟

بیشتر بدانید : با این تکنیک های ساده، برای همیشه همسرتان را عاشق خودتان کنید!!!!

چگونه همسرم وابسته من شود

بیشتر بدانید : 4 ترفند زنانه برای عاشق کردن همسر!!

بیشتر بدانید : این جملات زنانه، مردان را عاشق می کند

بیشتر بدانید : نشانه های همسر عاشق واقعی در زندگی مشترک چیست؟

بیشتر بدانید : 20 روش عاشقانه برای عاشقتر کردن !!

بیشتر بدانید : شوهر بی احساس و سردتان را به یک مرد عاشق پیشه تبدیل کنید!!!

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغseemorgh.com/lifestyleمنبع : روزنامه کیهان  

All Rights Reserved – © 2019 | باز نشر مطالب پورتال سیمرغ تنها با ذکر نام و آدرس seemorgh.com مجاز می باشد.

وابسته کردن مرد به خود یکی از دغدغه های امروزه زنان است؛ اینکه چگونه همسر و یا مرد مورد علاقه‌شان را پایبند خود کنند. ممکن است برخی از افراد فکر کنند که زیبایی تنها عامل جذب مردان است اما حقیقت این است که زیبایی پس از مدتی عادی می‌شود و چیزهایی فراتر از زیبایی و ظاهر جذاب در وابسته کردن مردان موثر است. مردان به اندازه زنان پیچیده نیستند و نسبت به زنان بیشتر قابل پیش‌بینی هستند. تحقیقات نشان داده است که انجام برخی کارها، تقریبا بر همه ی مردان موثر واقع می‌شود و به این ترتیب می‌توان قلب آن ها را تسخیر کرد. در ادامه مقاله به بررسی کامل راه های علمی وابسته کردن مرد به خود می‌پردازیم. اگر با راه‌های جذب شوهران آشنا هستید اما نمی‌توانید آنها را عملی کنید بهتر است با یک روانشناس متخصص مشورت کنید. 

حتما بارها دیده اید که بسیاری از دخترانی که ظاهر چندان جذابی ندارند، همسرشان را شیفته خود کرده اند. راز وابسته کردن مردان به خود، در زیبایی ظاهری نیست. مسلم است که آراستگی نقش بسیار زیادی در رابطه عاشقانه دارد اما همه چیز نیست. زیبایی پس از مدتی برای افراد تبدیل به یک امر عادی می‌شود و آن چیزی که باقی می‌ماند نگرش و باور افراد نسبت به یکدیگر است. مردی که باور داشته باشد همسرش فردی ارزشمند و بی نظیر است، همواره عاشق و وابسته او خواهد ماند.  این را بدانید که این نگرش را خود شما می‌توانید به وجود آورید. داشتن مهارت دلبری از چیزهایی است که ویژگی زنانه محسوب می‌شود. 

 

بهتر است از ابتدای زندگی نکات لازم برای جذب شوهران را بلد باشیم. وابسته کردن مردان به خود اصول و قوانینی دارد که از لحاظ علمی، موثر بودن آنها ثابت شده است. که در ادامه به توضیح برخی از آن ها می‌پردازیم.

چگونه همسرم وابسته من شود

مسلم است که راه وابسته کردن هر مردی با دیگری متفاوت است. انتظارات و اولویت های هر فرد مختص به خود او است . یک زن با شناخت و آگاهی کامل از این اولویت ها می‌تواند مرد مورد علاقه اش را به خود وابسته کند. مرد خود را بشناسید و از طریق ویژگی‌های منحصر بفردش به او نزدیک شوید. 

اولین چیزی که توجه آقایان را به خود جلب می‌کند، لبخندی است که یک زن بر لب دارد. همه ی افراد به صورت ناخودآگاه توقع دارند که یک زن متین و موقر باشد. توصیه می‌شود که زنان خنده‌های بلند و آزادانه خود را در جمع فراموش کنند و تنها به یک لبخند ملیح اکتفا کنند. همچنین زنان عبوس و اخمو نیز برای مردان جذابیتی ندارند و از آن ها فراری هستند.

تحقیقات نشان داده است که بین تماس چشمی و رابطه عاطفی، ارتباط مستقیم وجود دارد. چشم ها دریچه روح هستند و احساسات را بهتر منتقل می‌کنند. همچنین حساسیت چشم ها بیشتر از سایر اعضای بدن است و به همین دلیل ارتباط عاشقانه از طریق تماس چشمی بهتر شکل می‌گیرد.

ممکن است این سوال برایتان پیش آمده باشد که چرا مردانی که من دوسشان دارم از من خوششان نمیاد؟ دلیل این اتفاق این است که معمولا انسان ها سعی می‌کنند در برابر کسی که دوستش دارند، ایده‌آل‌ترین و بهترین انسان ممکن باشند. نشان دادن جنبه های خوب خود، کار درستی است اما این کار نباید به قدری افراطی شود که جنبه‌ی نمایشی پیدا کند. تظاهر کردن هم خود زن را خسته می‌کند و هم دل مرد را می‌زند.

شاید به نظر برسد که مردان از زنان آرایش کرده خوششان بیاید اما حقیقت این است که آنها زیبایی که در عین سادگی باشد را بیشتر دوست دارند. آرایش های روزمره خود را ساده انتخاب کنید به طوری که فقط آراسته و مرتب به نظر بیایید. آرایش های ویژه خود را برای روزهای خاص بگذارید تا همسرتان را با زیبایی خود غافلگیر کنید. می‌توانید یک عطر خوشبو برای خود انتخاب کنید و از این طریق مرد مورد علاقه‌تان را به خود جذب کنید.

اصلی وجود دارد که طبق آن، چیزی که سخت به دست می‌آید ارزشمندتر می‌شود. اگر در ابتدای آشنایی هستید، طوری برخورد کنید که کنجکاوی را در مرد خود به وجود آورید و کاری کنید که او برای دست آوردن قلب شما، تلاش کند. البته دقت داشته باشید که انقدر در این کار زیاده روی نکنید که خجالتی یا فوق‌العاده سرد و مغرور به نظر بیایید. اگر مدتی از ازدواجتان می‌گذرد، به روزهای اول آشنایی خود فکر کنید. بعضی وقتها اندکی دور شوید و بگذارید که همسرتان به شما نزدیک شود. البته نه آن قدر جدی و زیاد که رابطه صمیمانه‌تان از بین برود.

مردان از زنان ضعیف خوششان نمی‌آید. زنی که تمام مدت گریه می‌کند و یا با کوچکترین مشکلی از هم می‌پاشد، زن مورد علاقه مردها نیست. زنان جسور و قوی ایده‌آل‌ترین انتخاب مردان هستند. شاید ضعیف بودن مدتی برایشان جالب باشد، چرا که مردان دوست دارند قدرت خود را به رخ بکشند و حمایتگر باشند. اما در صورتی که زن به صورت اغراق‌آمیزی ضعیف باشد باعث ایجاد حس ترحم در مرد می‌شود و به تدریج علاقه از بین می‌رود.

این را به یاد داشته باشید که هیچ مردی ارزش این را ندارد که اصول اخلاقی خود را زیر پا بگذارید. پایبند بودن به اصول اخلاقی باعث اعتماد به نفس می‌شود و به این صورت فرد خودش را دوست می‌دارد. زنی که خودش را دوست دارد و برای خود ارزش قائل است، توجه مردان را نیز به خود جلب می‌کند. مثلا اگر فکر می‌کنید لازم است برخلاف خواسته و اصول خود رابطه جنسی برقرار کنید یا حتی مواد مصرف کنید، به یاد داشته باشید که با این کار نگرش شما راجع به خودتان خراب می‌شود و مرد شما نیز تصور غلطی از شما پیدا خواهد کرد. به دنبال کسی باشید که شما را آنطور که هستید دوست داشته باشد.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه وابسته کردن مرد به خود می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و … می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران…

با عضویت در خبرنامه، از جدیدترین و بهترین کتاب ها و مقالات روانشناسی اطلاع پیدا کنید…

© کلیه حقوق برای حامی هنر زندگی محفوظ می باشد. انتشار مقالات با ذکر منبع بلامانع می باشد.

در این مطلب با روش عاشق شدن شوهر آشنا خواهیم شد. آشنایی با روش های جذب مردان و عاشق کردن شوهر امروه برای تمام خانم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در پاسخ به این سوال که “چگونه شوهرم را عاشق و مجذوب خودم کنم؟ ” باید بدانیم که یکی از بهترین قسمت های هر رابطه احساسی شروع رابطه می باشد. شور و اشتیاقی که در اوایل رابطه وجود دارد گاهی اوقات ممکن است هرگز تکرار نشود. در این مطلب بهترین روش عاشق شدن شوهر را مورد بررسی قرار خواهیم داد. با رعایت نکاتی که در این مطلب آورده شده می توانید کاری کنید تا شور و اشتیاق اوایل رابطه برای همیشه باقی بماند، هر روز شوهرتان شما را بیشتر دوست داشته باشد و همیشه به شما فکر کند.

یکی از سوالات رایجی که خانم ها از خود می پرسند این است که آیا همسرم مرا دوست دارد؟ راه های زیادی وجود دارد که شما می توانید با انجام آن ها کاری کنید تا شوهرتان مجذوب شما شده و شما را ستایش کند. برای حفظ شور و اشتیاق اوایل ازدواج و عاشق شدن شوهر بیش از پیش همواره باید نکاتی را در نظر گرفته و آن ها را رعایت کنید. رازها و برترین روش عاشق شدن شوهر را در ادامه مطلب با هم مطالعه خواهیم کرد. تا پایان مطلب همراه ما باشید.

راه های جذب مردان را در مطالب گذشته خواندیم و در این مطلب قصد بررسی روشهای عاشق شدن شوهر را داریم. روش نگاه کردن ما به چیزهای مختلف با طرز نگاه شوهر ما متفاوت می باشد زیرا آن ها تک بعدی تر از ما می باشند. موقعیت های زندگی مردان اغلب نمی توانند جایگزین های زیادی داشته باشند. یکی از ساده ترین چیزها تماس گرفتن با او می باشد اغلب مردان تماس نگرفتن با او را به منزله نداشتن علاقه به او نمی دانند بلکه اینگونه تصور می کنند که سرتان شلوغ است. بنابراین باید با رازهای مجذوب کردن او و عاشق شدن او برای همیشه آشنایی داشته باشید. اعتماد به نفس و کنترل خود یکی از برترین روشهای عاشق شدن شوهر می باشد. ما در این امر خطیر به شما کمک خواهیم کرد.

چگونه همسرم وابسته من شود

یک روش عاشق شدن شوهر این است که وانمود کنید که سر شما شلوغ است. اینطور نشان ندهید که همواره پشت تلفن نشسته و منتظر تلفن او هستید. اگر واقعا اینگونه است و همیشه منتظر تلفن او هستید باید سر خود را گرم کنید با دوستان خود بیرون بروید و برای خود سرگرمی ایجاد کنید و باید او را در جریان فعالیت های خود قرار دهید زیرا اگر او بداند که سر شما شلوغ است بیشتر به شما جذب خواهد شد و زمانی که وقت خود را به او اختصاص می دهید از شما تشکر خواهد کرد.

لباسی که علاقه زیادی به آن دارید و احساس می کنید در آن جذاب می شوید را بپوشید اطمینان از اینکه اینگونه جذاب به نظر می رسید باعث می شود در ظاهر شما نیز تاثیر بگذارد. ترجه به ظاهر هر چند در ابتدا یکی از نکات سطحی به نظر برسد اما برای تحت تاثیر قرار دادن طرف مقابل یکی از نکات ضروری است. تنها پس از گذشت مدت زمان زیادی باید اجازه دهید تا شما را در لباس های معمولی ببیند.

می توانید با تحسین کردن ظاهر و شخصیت او، برقراری رابطه چشمی و داشتن نگاه نافذ، شکوفا کردن احساسات باعث می شود شما را همیشه بخواهد و به دنبال شما باشد. اگر مرد نیاز به فضا بدون نامزد خود داشت و وقت خود را به دوستان خود اختصاص داد به او اجازه این کار را بدهید البته این کار همیشه درست نمی باشد. اگر دختر با اعتماد به نفسی به نظر برسید و ثابت کنید که زندگی شخصی خود را دارید و آویزان او نیستید در بدست آوردن عشق او موفق خواهید شد.

مردان اغلب به دنبال خانم های خاص می باشند که تا پایان عمر در کنار آن ها بمانند. باید از غر زدن و نق زدن خودداری کنید تا روز او را خراب نکنید. زنان منطقی و با حساب کتاب که می توانند آن ها را در تمام زندگی حمایت کنند بیشتر مردان را به خود جذب می کنند

یکی از دشوارترین کارهای بعد از ازدواج برای مردان جداشدن از زندگی مجردی می باشد. تمام مردان دوست دارند پس از ازدواج به روابط قبل با خانواده و اعضای فامیل در کنار همسر خود ادامه دهند. هیچ مردی قادر به شنیدن بدگویی علیه اعضای خانواده خود نخواهد بود و نمی تواند تمام عمر خود را تنها با همسرشان سر کنند. در نتیجه احترام و روابط خوب با خانواده همسر یکی از بهترین روش های عاشق شدن شوهر می باشد.

مرد دوست دارد پس از بازگشت از سر کار خسته با لبخند همسر خود مواجه شوند و دوست دارند برای داشتن چنین زنی به دیگران فخر بفروشد. اغلب مردان زندگی خود را با زندگی دیگران مقایسه می کنند بنابراین دوست دارند تا به دیگران نشان دهند که همسری فداکار و مهربان دارند.

در صورتی که دوست دارید، همسرتان مردی حمایتگر و قهرمان بوده تا مشکلات شما را حل کند به طوری که نیازی به کار کردن نداشته باشید، در این صورت باید بدانید که هیچگاه برای هیچ مردی جذابیتی ندارید.

شما باید در زندگی خود دارای برنامه و هدف باشید و نیز برای دست یافتن به خواسته هایتان تلاش کنید، بنابراین زندگی هدف دار قطعا یک زندگی کسل کننده و پوچ نمی تواند باشد، بلکه چنین زندگی از شور و هیجان زیادی برخوردار می باشد، همچنین این نوع زندگی برای آقایان نیز جذابیت زیادی خواهد داشت.

مهم نیست که چند ماه و یا حتی چند سال از زندگی شما گذشته باشد، بلکه شما باید همیشه به مانند روز های اول زندگی مشترک تان به ظاهر خودتان برسید و نباید به دلایلی مانند راحتی با همسر خود این موضوع را نادیده بگیرید.

بنابراین شما همیشه باید برای زیباتر به نظر رسیدن خود تلاش کنید و با تقویت این فکر که دیدار اول تان می باشد، همسر خود را جذب زیبایی تان نمایید، حال در صورتی که برای زیبایی ظاهر خود ارزش قائل شوید، در نظر دیگران نیز زیبا و جذاب جلوه خواهید کرد.

در صورتی که می خواهید عشق زندگی تان از ارزشمند بودن رابطه تان اطمینان حاصل کند، برای حفظ رابطه خود با وی تلاش کنید و در شرایط سخت به جای فرار کردن از مشکلات، با صبر و ایستادگی در کنار وی کمک کنید تا رابطه تان همانند سابق خوب و عالی شود.

مردان از خانم هایی که هیچگونه کنترلی بر روی رفتار های منفی شان ندارند و به طور واضح حس حسادت، عصبانیت و نارحتی خود را بروز می دهند بیزار می باشند. بنابراین در هنگام بروز احساسات منفی خود سعی کنید آنها را به شیوه ای مثبت ابراز کنید و در انتخاب کلماتی که قصد بیان آن را دارید، محتاطانه عمل کنید تا بدین صورت تا همیشه برای همسرتان انتخاب برتر و شایسته باشید.

حال در صورتی که بر روی مرد مورد علاقه و شوهر خود حساس هستید و دوست ندارید که هیچ زن دیگری به عشق تان نزدیک شود، نباید به طور صریح و واضح در این رابطه واکنش نشان دهید و یا اینکه مدام وی را سرزنش کرده و سرش فریاد بزنید، بلکه در صورتی که می خواهید همسرتان تمایل زیادی به زندگی کردن با شما داشته باشد باید بهترین رفتار را از خود نشان دهید.

منبع : آرگا


بهترین فیلم های آموزش نقاشی با مداد رو در یوتیوب رایگان ببین (فیلتر شکنت رو روشن کن)


برای دیدن شیک ترین و ارزون ترین پک های هدیه، همین حالا کلیک کن


ویدئوهای رایگان تزیین میوه و سالادهای مختلف رو در کانال “ایده های میا” ببین


ساخت وسایل خلاقانه با سبد های میوه بی استفاده


نحوه درست کردن خمیر هزارلا در خانه برای پخت شیرینی های معرکهچطور در خانه ژل ضد عفونی کننده درست کنیم؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام

چگونه همسرم وابسته من شود

ایمیل

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

چگونه همسرم وابسته من شود
چگونه همسرم وابسته من شود
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *