چگونه وارد ذهن یک نفر شویم

 
helpkade
چگونه وارد ذهن یک نفر شویم
چگونه وارد ذهن یک نفر شویم

حتما بارها برای شما نیز پیش آمده است که افراد نتوانسته اند ذهنتان را بخوانند و به همین خاطر از شما خواسته اند حرفتان را تکرار کنید. افرادی که چنین درخواستی را دارند در این مورد آگاهی ندارند که می‌توانند ذهن شما را بخوانند. آنها اینکار را به یک روش ثابت و همانند گذشته انجام می‌دهند.

واقعیت این است که بیشتر افراد می‌توانند خواندن ذهن افراد را با آموزش‌های مخصوص، زمان، تمرکز و مجموعه‌ای از مهارت‌های خاص یاد بگیرند.

خواندن ذهن کاری نیست که تنها از عهده روانشناسان بر بیاید. اگرچه این افراد تخصص لازم برای انجام اینکار را دارند اما سایر افراد نیز می‌توانند این موضوع را به خوبی یاد بگیرند.

قبل از اینکه به شما نشان دهیم چگونه می‌توان ذهن افراد را خواند، باید بدانید که اطلاعات پس زمینه برای خواندن ذهن افراد بسیار مهم است.

چگونه وارد ذهن یک نفر شویم

زمانی که دانش و علم روانشناسی موجود در این فرایند را درک کردید، متوجه خواهید شد که دستیابی به آن برای هر فردی که مصمم به یادگیری روش‌های جدید است بسیار ساده خواهد بود. همچنین ترفندها و نکاتی برای خواندن ذهن افراد وجود دارد که می‌توان از آن‌ها نیز استفاده کرد. این ترفندها زمانی مفیدتر خواهد بود که حقیقت پشت خواندن ذهن را بدانید.

حتما از خودتان می‌پرسید چرا کسی می‌تواند خواندن ذهن افراد را یاد بگیرند؟ پاسخ به این سوال بسیار ساده است. معمولا هر فردی توانایی انجام اینکار را دارد. اگرچه اغلب فرضیات ما در این مورد اشتباه است اما این بدین معنا نیست که فرآیند خواندن ذهن با شکست مواجه می‌شود.

ما می‌توانیم افکار و احساسات افرادی که با آن‌ها تعامل داریم را به تصویر بکشیم. ما بیشتر اوقات واکنش‌های خود را بر روی چیزی که فکر می‌کنیم آن‌ها انجام خواهند داد متمرکز می‌کنیم به جای اینکه بر روی چیزهایی که به ما می‌گویند تمرکز داشته باشیم. ما اغلب به حالات صورت و زبان بدن این افراد نگاه می‌کنیم و به درستی حدس می‌زنیم که افسرده هستند، بیمارند، خوشحال هستند یا ناراحت و خشمگین اند.

حالا فکر کنید یک نفر بازیگر خوبی باشد و بتواند احساسات خود را پنهان کند. در این شرایط که سرنخ‌های بصری و احساسی در صورت فرد وجود ندارد چگونه می‌توان ذهن فرد را خواند؟

واقعیت این است که برای خواندن ذهن دیگران نیاز به داشتن مهارت‌های زیادی نیست. تنها چیزی که نیاز دارید انگیزه ای برای یادگیری و تمایل و اشتیاق برای درک شرایط افراد است. واضح است که قبل از دستیابی به این مهارت، باید کمی تمرین کنید. اما لازم نیست یک گوی بلورین، کارت‌های مخصوص یا لباس‌های عجیب و غریب داشته باشید. شما باید بتوانید ذهن خود را از تمامی حواس پرتی‌های موجود خالی کنید.

برای برخی از افراد توسعه این مهارت به زمان زیادی نیاز خواهد داشت. ممکن است بخواهید در کلاسهای یوگا شرکت کنید تا قدرت تمرکز بر روی کارهای خود را به دست آورید.

اینکار نه تنها به شما کمک می‌کند بر روی ذهن و انرژی خود تمرکز داشته باشید بلکه انعطاف پذیری خوبی در اختیار شما قرار می‌دهد.

اگر دوست دارید ذهن دیگران را بخوانید، می‌توانید برای آغاز کار ترفندها و نکاتی را دنبال کنید. این ترفندها توسط کیران بهارا روانشناس مشهور توسعه داده شده بود. مشتریان بهارا شامل مشهورترین و ثروتمندترین چهره‌های شناخته شده در حوزه سرگرمی و نمایش‌های تجاری هستند.

شما باید این نکات را در خانواده یا در میان دوستان خود تمرین کنید. ممکن است بعد از آغاز تمرین متوجه نتایج سریعی شوید اما انجام آن به زمان زیادی نیاز خواهد داشت.

علاوه بر پاک کردن ذهن از تمامی افکار مزاحم و استرس‌ها، شما باید انرژی خود را به روی افراد و احتمالاتی که در اطرافتان وجود دارد باز کنید. در مورد هیچ چیزی فکر نکنید. باید در زمان حال حضور داشته باشید. ذهن و روح شما باید با انرژی دریافتی از افراد و اطراف غرق شود.

تمرینات یوگا یک روش آموزشی عالی برای انجام اینکار است. شما می‌توانید آن را در منزل و در یک اتاق آرام نیز تمرین کنید. زمانی که می‌خواهید بر روی افکار و انرژی خود تمرکز کنید مطمئن شوید که کسی در اتاق حضور ندارد.

چند لحظه از زمان خود را برای دیدن فردی که در نزدیکی شما نشسته است صرف کنید. یک تصویر لحظه‌ای و ذهنی از ساختار صورت ، موها، چشم‌ها، ژست ، زبان بدن و سایر جزییات آن‌ها بگیرید.

هر چیز دیگری که در اطراف این فرد وجود دارد را مشاهده کنید:

باید یک ستون ذهنی داشته باشید که نشانه های موجود در هر شخص را با سایر چیزهایی که متعلق به او نیست جدا می‌کند. فرد را از صندلی که بر روی آن نشسته است یا دیواری که به آن لم داده است جدا کنید. تمامی این موارد باید به یک روش خاص تصویرسازی شود بنابراین می‌توانید انرژی که در اطراف شما تولید می‌شود را احساس کنید.

خوب حالا تمرکز خود را به صورت فرد اختصاص دهید. به صورت مستقیم به چشم‌های فرد به مدت ۱۵ ثانیه نگاه کنید. سعی کنید به صورت طولانی مدت به چشم طرف مقابل زل نزنید. در غیر اینصورت انرژی دریافتی از فرد مختل می‌شود و فرد مقابل احساس راحتی نخواهد داشت.

بعد از گذشت ۱۵ ثانیه، به طرف دیگری نگاه کنید.یک تصویر ذهنی از چهره و چشم‌های فرد بسازید. انرژی این فرد چگونه است؟ حالا ساکت بنشینید و اجازه دهید افکار و احساسات فرد مقابل تمامی ذهن و روح شما را پر کند. حالا به درستی می‌توانید فرایند خواندن ذهن را آغاز کنید.

در این مرحله می‌توانید افکار و احساسات یک فرد را کشف کنید. شما می‌توانید موضوع دلخواه خود برای مکالمه را انتخاب نمایید. از آن‌ها در مورد کار یا زندگی شان سوال کنید. افکاری که به ذهن شما خطور می‌کند ممکن است دقیقا همان افکاری باشد که به ذهن فرد دیگر می‌آید.

می‌توانید بلافاصله چیزی که فکر می‌کنید طرف مقابل در حال فکر کردن به آن است را بیان کنید. اگر حافظه خوبی داشته باشید، می‌توانید این افکار را ذخیره کنید تا بعدا تمامی احساسات خود در مورد افکار فرد مورد نظر را جمع آوری نمایید.

نکته کلیدی این است که هر فکری که در این نقطه به ذهنتان خطور می‌کند را محترم بشمارید و از آن استقبال کنید. حتی اگر این افکار تیره و مزاحم هستند باز هم اجازه ورود آن‌ها را بدهید. برای انجام اینکار، شما باید ذهن خود را برای هر نوع احتمالی باز نگه دارید.

ممکن است هیچ سرنخی در مورد اینکه فرد مورد نظر افسرده است از قبل نداشته باشید و این کمی آزاردهنده خواهد بود. بهتر است در مورد برخی از شرایط اطلاعاتی داشته باشید تا بتوانید به فرد مورد نظر کمک کنید.

ترفندهای دیگری وجود دارد که می‌توانید از آن به نفع خود استفاده کنید. زمانی که توانایی‌های خود را برای تمرکز بر روی افکار و احساسات دیگران افزایش دادید، می‌توانید از ترفندهای موجود استفاده کنید و یک تصویر روشن از چیز‌هایی که در ذهن فرد مقابل می‌گذرد به دست آورید.

این ترفندها می‌تواند شانس موفقیت شما را افزایش دهد.

اگر فردی را که در حال صحبت با او هستید را می‌شناسید، می‌توانید از او بپرسید که آیا احساس یکسانی با شما دارند یا خیر. باید در این مسیر صبور باشید.

بیشتر افراد در برچسب گذاری و مشخص کردن احساسات خود زیاد خوب نیستند. آن‌ها ممکن است زمانی که واقعا استرس و اضطراب دارند احساس عصبانیت بکنند. زمانی که آماده رفتن به یک موضوع دیگر هستند ممکن است احساس عصبی بودن و ناراحتی داشته باشند.

اگر فردی که با او صحبت می‌کنید با احساس شما موافق بود، در مورد دلیل این موضوع از او سوال کنید. در نهایت شما می‌توانید پیشنهادهای خود در مورد کارهای بعدی برای افزایش یا کاهش این احساسات را ارائه کنید.

این موضوع بیشتر شبیه خواندن روان انسان‌هاست تا خواندن ذهن اما بدون شک یکی از روش‌های کلیدی برای توسعه مهارت‌های طبیعی است.

آیا می‌دانید افرادی که ارتباط خوبی با دیگران دارند چه مهارتی را بیشتر از سایر مهارت‌های موجود تقویت کرده اند؟ بله درست حدس زدید. این افراد شنوندگان خوبی هستند.

زمانی که فردی صحبت می‌کند، کاملا همراه او باشید. تنها به خاطر پاسخ دادن به صحبت‌های آن‌ها گوش ندهید. اگر به درستی به حرف‌های او گوش دهید قادر خواهید بود هر چیزی که می‌گوید را پردازش کرده و درک نمایید.

همچنین باید به دنبال حرف‌هایی باشید که فرد مقابل دوست ندارد به زبان بیاورد. اگر فردی نتوانسته است روز خوبی داشته باشد حتما دلیلی برای این امر وجود دارد.

گوش دادن دقیق به شما کمک می کند دلایل این امر را کشف کنید. برای موفق شدن در اینکار، بایدیاد بگیرید بیشتر از چیزی که فرد به زبان می‌اورد بشنوید. به افراد و احساسات آن‌ها گوش دهید.

دلیل اینکه بیشتر افراد امروزه نمی‌توانند همدردی خوبی با یکدیگر داشته باشند این است که آن‌ها این شرایط را انتخاب می‌کنند. ما بیشتر اوقات احساسات طرف مقابل را نادیده می‌گیریم.

هر چقدر این نادیده گرفتن طولانی‌تر باشد، ارتباط کم رنگ تر می‌شود. به جای فکر کردن در مورد ایمیل جدید از طرف رییس خود یا خوردن شام، در مورد احساسات خود فکر کنید.

بر اساس یافته‌های روانشناسی، هر چقدر بیشتر به احساسات خود پاسخ دهید بیشتر قادر خواهید بود به احساسات و افکار دیگران پاسخ دهید.

چگونه وارد ذهن یک نفر شویم

خواندن ذهن کاری است که هر کسی می‌تواند آن را انجام دهد و مربوط به افراد خاصی نیست. ممکن است در آغاز کار موفقیت چشمگیری به دست نیاورید اما با تمرین و تکرار قادر خواهید بود پیشرفت کنید. هرگز از توانایی جدید خود برای سوء استفاده کردن از افراد استفاده نکنید.

اگر قادر هستید به خوبی احساسات آن‌ها را تشخیص دهید، پس می‌توانید از آن در یک روش مثبت استفاده کنید. سعی کنید از توانایی خود برای کمک به افراد استفاده کنید. افرادی که قادر به خواندن ذهن افراد هستند می‌توانند دوستان عالی باشند.

مطلبتون عالی بود دوست عزیز.لطفا از مطلب منم دیدن کنید

خیلی دوس دارم ذهن مسئولین این مملکت و بخونم ولی هر چی سعی میکنم نمیتونم

😂😂 اگه خوندی به ما هم بگو ببینیم هدفشون چیه؟؟ 😂🤞

من مطمئنم میتونم این کارو انجام بدم و بارها شده افکار دیگران رو حدس زدم ولی باید تمرینات رو بیشتر کنم

واقعا مفید و عالی بود

واقعا حقیقت داره چون عجیبه

عالی نظیر نداشت

عالی بود من و دوستم همیشه ذهن هم رو با استفاده از متن خوبتون می‌خونیم همیشه هم همزمان یک حرف رو میزنیم ممنونم بابت متن عالیتون

سلام من یه نفر رو دوست دارم و بیشتر اوقات هم به فکرشم یه روز داشتم تلویزیون نگاه میکردم و کلا یادم به اون نبود یهو یه صدایی توی گوشم گفت دلم برات تنگ شده! انقدر تعجب کردم! لطفا میشه بگید آیا اون با من ارتباط ذهنی برقرار کرده؟ آخه یهو صداهای دور و برم قعط شدن و این صدا تو گوشم اکو شد و گفت دلم برات تنگ شده! میشه بگید آیا بامن ارتباط ذهنی برقرار کرده یا نه؟؟

و با عرض معذرت خواستم بگم که من از کودکی ذهن بقیه رو میخونم و حس ششم به قدری قوی هست که هر اتفاقی می افته من به مامانم میگم که از اتفاق افتادن این ماجرا خبر داشتم فکر میکنه لاف میزنم!

عسل جان ارتباط ذهنی از راه دور ممکن نیست به نظر مه تو مشگل عصبی داری برو پیش یگان داکتر

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

یادگیری زبان انگلیسی […]تاریخ : ۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۹بازدید : 3896موضوع :

آموزش رایگان زبان انگلیسی […]تاریخ : ۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۹بازدید : 4475موضوع :

Best sources of love and relationship from all […]تاریخ : ۰۳ / ۰۷ / ۱۳۹۹بازدید : 2033موضوع :

فال عشق واقعی وازدواجتاریخ : ۰۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷بازدید : 36585موضوع :

کانال مشاوره خانوادهتاریخ : ۰۲ / ۰۶ / ۱۳۹۷بازدید : 4259موضوع :

چگونه وارد ذهن یک نفر شویم

علائم عاشق شدن پسرانتاریخ : ۱۳ / ۰۵ / ۱۳۹۷بازدید : 9416موضوع : جذب عشق

 باید ها و نباید ها برای […]تاریخ : ۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۵بازدید : 19589موضوع :

این مطلب از نوین اطلس با موضوع چگونه به ذهن دیگران وارد شویم در مورد موضوعات طلسم خواندن ذهن دیگران، چگونه ذهن دیگران را تسخیر کنیم، خواندن ذهن دیگران از راه دور، چگونه به خواب دیگران وارد شویم، چگونه ذهن خوانی کنیم، خواندن افکار دیگران از طریق چشم، ذکری برای خواندن افکار دیگران، ارتباط ذهنی با دیگران نوشته شده است تا به شما یاد بدهد چگونه به ذهن دیگران وارد شویم و ارتباط ذهنی با دیگران داشته باشیم.

طلسم خواندن ذهن دیگران

گاها در پاسخ به این مورد که چگونه به ذهن دیگران وارد شویم و ارتباط ذهنی با دیگران داشته باشیم برخی افراد به دنبال طلسم خواندن ذهن دیگران هستند. هر کس هفت مرتبه آیه ۷ از سوره ممتحنه «عسی ان یجعل بینکم و بین الذین عادیتهم منهم موده و اله قدیر، و الله غفور رحیم» را به کف دست خود بخواند و بدمد، سپس به صورت خود بکشد، هر که او را ببیند، دوستش دارد.

چگونه ذهن دیگران را تسخیر کنیم

حتما بارها برای شما نیز پیش آمده است که افراد نتوانسته اند ذهنتان را بخوانند و به همین خاطر از شما خواسته اند حرفتان را تکرار کنید. افرادی که چنین درخواستی را دارند در این مورد آگاهی ندارند که می‌توانند ذهن شما را بخوانند و به مبحث چگونه به ذهن دیگران وارد شویم تسلطی ندارند. آنها اینکار را به یک روش ثابت و همانند گذشته انجام می‌دهند. واقعیت این است که بیشتر افراد می‌توانند خواندن ذهن افراد را با آموزش‌های مخصوص، زمان، تمرکز و مجموعه‌ای از مهارت‌های خاص یاد بگیرند. خواندن ذهن کاری نیست که تنها از عهده روانشناسان بر بیاید. اگرچه این افراد تخصص لازم برای انجام اینکار را دارند اما سایر افراد نیز می‌توانند این موضوع را به خوبی یاد بگیرند. قبل از اینکه به شما نشان دهیم چگونه به ذهن دیگران وارد شویم و ارتباط ذهنی با دیگران برقرار کنیم، باید بدانید که اطلاعات پس زمینه برای خواندن ذهن افراد بسیار مهم است. زمانی که دانش و علم روانشناسی موجود در این فرایند را درک کردید، متوجه خواهید شد که دستیابی به آن برای هر فردی که مصمم به یادگیری روش‌های جدید است بسیار ساده خواهد بود. همچنین ترفندها و نکاتی برای خواندن ذهن افراد و این موضوع وجود دارد که چگونه به ذهن دیگران وارد شویم که می‌توان از آن‌ها نیز استفاده کرد. این ترفندها زمانی مفیدتر خواهد بود که حقیقت پشت خواندن ذهن را بدانید.

خواندن ذهن دیگران از راه دور

واقعیت این است که برای خواندن ذهن افراد نیاز به داشتن مهارت‌های زیادی نیست. تنها چیزی که نیاز دارید انگیزه ای برای یادگیری و تمایل و اشتیاق برای درک شرایط افراد است. واضح است که قبل از دستیابی به این مهارت که چگونه به ذهن دیگران وارد شویم و ارتباط ذهنی با دیگران داشته باشیم، باید کمی تمرین کنید. اما لازم نیست یک گوی بلورین، کارت‌های مخصوص یا لباس‌های عجیب و غریب داشته باشید. شما باید بتوانید ذهن خود را از تمامی حواس پرتی‌های موجود خالی کنید. برای برخی از افراد توسعه این مهارت به زمان زیادی نیاز خواهد داشت. ممکن است بخواهید در کلاسهای یوگا شرکت کنید تا قدرت تمرکز بر روی کارهای خود را به دست آورید. اینکار نه تنها به شما کمک می‌کند بر روی ذهن و انرژی خود تمرکز داشته باشید بلکه انعطاف پذیری خوبی در اختیار شما قرار می‌دهد.

چگونه به خواب دیگران وارد شویم

اینکه چگونه به ذهن دیگران وارد شویم و ارتباط ذهنی با دیگران داشته باشیم و یا چگونه به خواب دیگران وارد شویم، موضوع خیلی جالبیه. از وقتی بچه بودم درباره احتمال انجام این کار فکر میکردم و همیشه خواب برای من مرموز بوده. شاید چون تنها چیزی بوده که در دسترسم بود و من نمیتونستم اون را درک کنم. مثلا میشنیدم که فلانی روح فلانی را تو خواب دیده و باور میکردم چون من به دین اسلام ایمان دارم و باورم نسبت به این مسائل بسیار زیاده ولی نمیتونستم مسئله را به کناری بگذارم و همیشه ذهن من مشغول بود. در این چند سال در این باره اطلاعات کافی و آگاهی کاملا خوبی بدست آوردم. الان میتونم بگم که این کار امکان پذیره. ولی جالب اینه که شخصی که ما به خواب اون وارد میشیم خواب را از یاد میبره و البته هیچوقت به دید ما به اون آگاه نیست. ولی در صورتی که محتویات خواب را برای اون بازگو کنیم میتونید چهره متعجب و مات شخص را ببینید که بهتون میگه تو از کجا میدونی! خوب البته که میدونم چون من وارد خواب تو شدم. انجام این کار نسبتا ساده است. فقط کمی تمرین نیاز داره. اول از همه باید این را یادآوری کنم. وقتی شما خواب میبینید مثل این نیست که شما داخل یه دنیای خاص خودتون شده باشید. نه اینطور نیست. خواب شما میتونه خواب دیگران هم باشه. پس خیلی از اشخاصی که در خواب میبینیم میتونن افراده دیگری باشن که آگاه یا ناآگاه به خواب شما وارد شدن. و درواقع این یه اصطلاحه. میشه گفت با شما در بعد دیگری تماس پیدا کردند. پیش نیاز این کار آگاه شدن در خواب یا برونفکنی کالبد اختریه. که البته هر دو اینها برای انجام این کار فرقی ندارند. بعد از اینکه به یکی از دو حالتی که گفتم رسیدید طرف مقابل را تجسم کنید و تصمیم بگیرید که پیش شخص مورد نظر برید. البته این کار را در موقعی که مطمئن هستید شخص خواب هست انجام بدید. بعد از اینکه این کار را کردید خودتون را پیش شخص مورد نظرتون پیدا میکنید. در صورتی که شما با دوستتون میخواهید این کار را انجام بدید میتونید قرار بذارید که حرفهایی را به هم بزنید و بعداز بیداری به میزان صحت آنها پی ببرید. کار بسیار جالبتری که میشه انجام داد آگاه کردن طرف مقابل هست. خوب شما در زمینه آگاهی در خواب فعالیت دارید (و یا برونفکنی کالبداختری) ولی دوستتون تازه شروع به تمرین کرده و شما میخواهید این روش را برای دوستتون بکار ببرید تا اون بتونه آگاه بشه. به اون میگید که وقتی اون خوابید به خوابش وارد میشید و اونو از اینکه داره خواب میبینه آگاه میکنید. شما وارد خوابش میشید و خواب بودنش را بهش میگید و اینکه داره خواب میبینه و اون بلافاصله آگاه میشه یا نه دست به آزمایش میزنه مثلا شما به اون میگید ارتفاع بگیر و اون بعد از انجام این کار متقاعد میشه که خواب و باینصورت آگاه میشه. در صورتی که اینکار دو نفر توافقا اینکار را یعنی وارد شدن در خواب یکدیگر انجام میدهند بهتره که همزمان بیدار بشوند تا بتونند خوابشون را بسرعت بیاد بیارند. درصورتی که هر دو بعد از دیدن هم در خواب به خوابشون ادامه بدهند به احتمال زیاد جریان دیدن همدیگر را فراموش میکنند. حتی اکثر مواقع یکنفر هم میتونه به دیگری یادآوری کنه و این درصورتیکه یکنفر بلافاصله از خواب بیدار شده باشه ولی شخص دوم به خوابیدن ادامه بده ممکنه و شخص اغلب بعد از شنیدن جزئیات اون خواب همه چیز به یادش میاد.وقتی این کار را انجام بدید به جزئیات خیلی جالبی میرسید. مثلا لباس شخص مقابل را میبینید(حتما میپرسید کی رسیده لباس بپوشه؟ منم نمیدونم). کارهای خیلی جالبی میشه انجام داد. برای مثال شما میتونید خیلی از پدیده ها را آزماش کنید. در خوابتون پدیده جالبی انجام بدید و ببینید آیا دوستتون هم میتونه این پدیده را ببینه. مثلا یک گوی انرژی درست کنید( به نوشته های قبلی مراجعه کنید). یا یک دریچه زمان باز کنید (؟؟؟؟) و درصورتی که دوست شما توانست دریچه را مشاهده کنه با هم واردش بشید. حتما به حالتهای خیلی جالبی برخورد خواهید کرد. فراموش نکنید که برای انجام این کار به تمرین نیاز دارید و درصورتیکه در بار اول موفق نشدید باز هم تلاش کنید.

چگونه ذهن خوانی کنیم

برای اینکه بدانید چگونه به ذهن دیگران وارد شویم و ارتباط ذهنی با دیگران داشته باشیم یا چگونه ذهن خوانی کنیم بایستی روح خود را باز کنید:

علاوه بر پاک کردن ذهن از تمامی افکار مزاحم و استرس‌ها، شما باید انرژی خود را به روی افراد و احتمالاتی که در اطرافتان وجود دارد باز کنید. در مورد هیچ چیزی فکر نکنید. باید در زمان حال حضور داشته باشید. ذهن و روح شما باید با انرژی دریافتی از افراد و اطراف غرق شود. تمرینات یوگا یک روش آموزشی عالی برای انجام اینکار است. شما می‌توانید آن را در منزل و در یک اتاق آرام نیز تمرین کنید. زمانی که می‌خواهید بر روی افکار و انرژی خود تمرکز کنید مطمئن شوید که کسی در اتاق حضور ندارد.

دیدن و ندیدن:

چند لحظه از زمان خود را برای دیدن فردی که در نزدیکی شما نشسته است صرف کنید. یک تصویر لحظه‌ای و ذهنی از ساختار صورت ، موها، چشم‌ها، ژست ، زبان بدن و سایر جزییات آن‌ها بگیرید.

باید یک ستون ذهنی داشته باشید که نشانه های موجود در هر شخص را با سایر چیزهایی که متعلق به او نیست جدا می‌کند. فرد را از صندلی که بر روی آن نشسته است یا دیواری که به آن لم داده است جدا کنید. تمامی این موارد باید به یک روش خاص تصویرسازی شود بنابراین می‌توانید انرژی که در اطراف شما تولید می‌شود را احساس کنید.

خواندن افکار دیگران از طریق چشم

اینکه بدانیم چگونه به ذهن دیگران وارد شویم و یا بتوانیم درباره خواندن افکار دیگران از طریق چشم و خواندن ذهن اطرافیان آگاه باشیم می تواند یک روش جالب برای دانستن افکار و نیات آنها باشد . تصور اینکه بتوانیم با یک حرکت چشم و یا دست بفهمیم طرف مقابل چه قصد و یا فکری دارد می تواند خود یک نکته مثبت در برقراری روابط و بسیاری از این مسائل باشد.خواندن ذهن دیگران

محققان بر این باورند که افکاری همچون امثال بالا، واکنش فیزیکی چشم را به دنبال دارند، که شما با تشخیص آنها می توانید تقریبا حدس بزنید که فرد به چه چیزی فکر می کند.

انسانها عموما موجودات کنجکاوی هستند و دانستن افکار یا رازهای پنهان، آنها را به وجد می آورد. موضوع وقتی جالبتر می شود که آنها بتوانند ذهن دوست یا همسرشان را بخوانند. شاید با خواندن تیتر مطلب، پیش خودتان فکر کردید که:« امروز میرم خونه و فکر داداشم رو می خونم تا ببینم چرا این چند روز اخلاقش عوض شده » ولی عجله نکنید، این کار به آن سادگی هم که تصور می کنید نیست.

یکی از روشهای موثر ذهن خوانی و پاسخ سوال چگونه به ذهن دیگران وارد شویم و ارتباط ذهنی با دیگران داشته باشیم، درک زبان بدن است. در واقع افراد در حین حرف زدن، به صورت ناخودآگاه قسمتی از بدنشان را تکان می دهند و این حرکات نشان دهنده تفکرات و احساسات درونی فرد نسبت به موضوع جاری است.

برای مثال وقتی از افراد راجع به شماره تلفن شان در ۱۰ سال پیش سوال کنید، آنها سعی می کنند از حافظه شان برای به خاطر آوردن آن کمک بگیرند و وقتی از آنها راجع به آرزویشان می پرسید آنها سعی می کنند تا تصویری را در ذهنشان بسازند.

محققان بر این باورند که افکاری همچون امثال بالا، واکنش فیزیکی چشم را به دنبال دارند، که شما با تشخیص آنها می توانید تقریبا حدس بزنید که فرد به چه چیزی فکر می کند.

ذکری برای خواندن افکار دیگران

یا وهاب و یا فتاح

سایت روانشناسی نوین بینش

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

جذب افراد با ذهن

شما احتمالا با جستجوی یکی از جملات زیر به این مقاله رسیده اید:

طلسم خواندن ذهن دیگران. چگونه ذهن دیگران را تسخیر کنیم. خواندن ذهن دیگران از راه دور. چگونه به خواب دیگران وارد شویم. چگونه ذهن خوانی کنیم. خواندن افکار دیگران از طریق چشم. ذکری برای خواندن افکار دیگران. ارتباط ذهنی با دیگران

novinatlas 1707 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های novinatlas

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

var _paq = window._paq || []; /* tracker methods like “setCustomDimension” should be called before “trackPageView” */ _paq.push([‘trackPageView’]); _paq.push([‘enableLinkTracking’]); (function() { var u=”//novinbinesh.com/analytics/”; _paq.push([‘setTrackerUrl’, u+’matomo.php’]); _paq.push([‘setSiteId’, ‘3’]); var d=document, g=d.createElement(‘script’), s=d.getElementsByTagName(‘script’)[0]; g.type=’text/javascript’; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+’matomo.js’; s.parentNode.insertBefore(g,s); })();

چگونه وارد ذهن یک نفر شویم

برای دسترسی بهتر, راحت تر و سریع تر به سایت ما می توانید وب سایت ما را بوکمارک کنید .

برای مطالعه بهترین منابع روانشناسی عشق و بهبود رابطه ما به شما وبسایت نوین بینش را معرفی می کنیم.

یک شیوه جالب برای دانستن افکار و نیات اطرافیان خواندن ذهن آنها است. یکی از روشهای موثر ذهن خوانی، درک زبان بدن است. بسیاری از افراد هنگام حرف زدن، به صورت ناخودآگاه قسمتی از بدنشان را تکان می دهند و این حرکات نشان دهنده تفکرات و احساسات درونی فرد نسبت به موضوع است. حرکت چشم و یا دست طرف مقابل می تواند ما را از افکار و نیات طرف مقابل خود آگاه کند. فکر کردن به مسائل مختلف واکنش فیزیکی چشم را به دنبال دارند، که شما با تشخیص آنها می توانید تقریبا حدس بزنید که فرد به چه چیزی فکر می کند.

هنگامی که از فردی راجع به شماره تلفنی در 10 سال پیش سوال می کنید یا از آرزویشان می پرسید آنها سعی می کنند تا تصویری را در ذهنشان بسازند و از حافظه شان برای به خاطر آوردن آن کمک بگیرند. این افکار ، واکنش فیزیکی چشم را به همراه دارند، که شما می توانید با تشخیص آنها حدس بزنید که فرد به چه چیزی فکر می کند.

1.هنگامی که فرد زمان فکر کردن چشم خود را به سمت بالا و طرف راست حرکت می دهد نشانه جستجو و بازسازی رویدادی تصویری است که در گذشته اتفاق افتاده است.

2.هنگامی که فرد زمان فکر کردن چشم خود را به سمت بالا و سمت چپ حرکت می دهد در حال ساختن تصویر و یا رویداد جدید می باشد.

چگونه وارد ذهن یک نفر شویم

3.هنگامی که فرد زمان فکر کردن چشمانش مستقیم و سمت راست را می نگرد در حال بخاطر آورن صوتی است که در گذشته شنیده است.

4.هنگامی که فرد زمان فکر کردن چشمانش مستقیم و سمت چپ را می نگرد در حال ساختن کلمه و یا صوتی که در گذشته رخ نداده است.

5.هنگامی که فرد زمان فکر کردن چشم خود را به سمت پایین و سمت راست حرکت می دهد در حال صحبت کردن با ضمیر داخلی اش می باشد.

6.هنگامی که فرد زمان فکر کردن چشم خود را به سمت پایین و سمت چپ حرکت می دهد در حال به خاطر آوردن و یا تصور یکی از حواس، لامسه، بویایی و یا چشایی می باشد.

7.اگر شما از فرد مورد نظر سوالی بپرسید و فرد هیچکدام از حرکات فوق را انجام ندهد وفقط به یک نقطه نگاه کند او در حال بررسی و شبیه سازی سوال و جواب به صورت تصویری می باشد.

برای تمام افراد این حرکات یک معنا و مفهوم را ندارد.

1. این واکنش ها شامل افراد راست – دست است و در صورتی که فرد مورد نظر چپ دست باشد باید این واکنش ها را برعکس در نظر بگیرید.

2. منظور از راست یا چپ، دید شما نسبت به فرد انجام دهنده واکنش است.

 

شاید از نظر شما تلپاتی یا ارتباط ذهن ها با یکدیگر نوعی نیروی ماورایی و تخیلی باشد اما باید بدانید که اینطور نیست و خواندن ذهن دیگران نوعی مهارت است که می توان آن را آموخت.

از پیش بینی نیازهای یک مشتری تا دانستن اینکه چطور باید با مدیرتان صمیمی شوید، همه و همه مواردی هستند که نشان می دهند پیدا کردن درکی درست از ارزش ها و شخصیت دیگران می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری دهند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید تا 5 روش ساده را برای خواندن ذهن دیگران فرا بگیرید.

به گفته لورن مینر مدیر اجرایی شرکت کاریابی Decision Toolbox افراد باهوش همواره هم در زندگی شان و هم در کارشان موفق هستند، با این وجود افرادی که همواره بهترین عملکرد را دارند لزوما باهوش ترین نیستند بلکه در مقابل اشخاصی هستند که توانسته اند با ذهن دیگران ارتباط برقرار نمایند.

چگونه وارد ذهن یک نفر شویم

مینر می گوید آدم ها همواره در مورد افکارشان سیگنال هایی را ارسال می کنند اما تشخیص معنا و مفهوم این سیگنال ها نیازمند گذر زمان است. وقتی پیام دریافتی تان از فرد مقابل می گوید که شما با او توافق نظر ندارید، همه اینها کلیدها و نشانه هایی هستند که به شما هشدار می دهند یک گام به عقب باز گردید و جهت گیری خود را تغییر دهید. بله حالا زمان آن رسیده تا جو گفتگوهای خود را تغییر داده و رویکرد دیگری را اتخاذ نمایید.

به گفته لورن پنج روش مختلف برای خواندن ذهن دیگران یا دست کم ارائه پیش بینی های موثق از رفتار آنها وجود دارد تا به موجب آن رابطه کاری بهتری را ایجاد نمایید:

به یاد داشته باشید اینکه طرف مقابل شما متعلق به چه نسلی است می تواند نکته هایی را در مورد نحوه فکر کردن او در اختیارتان قرار دهد. مینر می گوید نسلی که یک فرد به آن تعلق دارد در واقع حکم لنزی را دارد که از آن به جهان پیرامونش می نگرد.

تفاوت های نسلی بسیار جالب هستند. برای نمونه افرادی که در ابتدای هزار جدید متولد شده اند بیشتر دوست دارند پشت دستگاه های کامپیوتری پنهان شده و نظرات خود را از طریق توئیتر و رسانه های اجتماعی ابراز کنند. از نظر آنها ارتباطات چهره به چهره ارزش زیادی ندارد اما پدران و مادران ما دوست دارند که شخصا و رو در رو با دیگران صحبت نمایند.

به این ترتیب اگر قرار است که با یک نوجوان سخن بگوییم نیازی به هماهنگ کردن جلسه و تشکیل میز گرد نیست چراکه این گروه از افراد ترجیح می دهند از طریق اینترنت خود را ابراز نمایند اما برای آنها که پا به دوران میان سالی گذاشته اند لازم است که نشست حضوری داشته باشید.

همچنین برای نسل های مختلف موارد مختلفی اهمیت دارد. برای نمونه نوجوانان و جوانان امروزی دوست دارند زودتر به نتیجه برسند و زمانی که با آنها حرف می زنیم باید از فرایندهای ثابت شده و راهکارهای سریع سخن بگوییم. این در حالی است که والدین ما محافظه کارتر هستند و زمانی که با آنها حرف می زنیم باید گام هایمان را آهسته تر برداشته و در مورد موضوعاتی چون ایمنی و خطر سخن بگوییم.

روش دیگر برای آنکه تشخیص دهیم فرد موردنظرمان در مورد چه چیزی تفکر می کند این است که حساسیت های او را شناسایی کنید و برای این منظور لازم است که پرسش های درستی را مطرح نمایید. به توصیه مینر می توانید یک جلسه خصوصی با فرد مورد نظرتان تشکیل داده و با او در مورد موضوعات مهم و حساسیت هایش سخن بگویید.

برای مثال سوال کنید چه مسالی احساسات آنها را بر می انگیزد؟ در چه مواردی احساس راحتی می کنند و در یک کلام گوش شنوایی داشته باشید و کمتر سخن بگویید. او می گوید می توانید برای این منظور سوالاتی از فرد بپرسید که انتهایشان باز است و به این ترتیب فرد مقابلتان می تواند از نقاط قوت و چالش هایش برایتان بگوید.

برای آنکه بدانید اطرافیانتان چه کسانی هستند بهتر است که ویژگی ها و خصوصیات فردی شان را بشناسید و از این طریق می توانید مسائلی که برایشان اهمیت دارند را نیز شناسایی نمایید.

مینر خودش را فردی به شدت تحلیلگر می داند و زمانی که افراد ایده هایشان را مطرح می کنند به خوبی می تواند ارتباط میان آنها را تشخیص دهد.

با دقت کردن به خصوصیات شخصیتی افراد و همچنین گفتار آنها به دنبال کلیدهایی بگردید. برای نمونه فردی که دوست دارد بر دیگران تسلط داشته باشد معمولا محکم دست می دهد یا افرادی که از شوخی خوششان می آید غالبا نکته های نغز و لطیف را در گفتارشان می گنجانند.

رفتار غیر کلامی نیز اهمیت بالایی دارد و آنطور که مینر توصیه می کند بهتر است که به زبان اندام فرد مقابل تان توجه نمایید. اگر فردی حین صحبت های شما به دیوار یا سطحی تکیه می دهد معنایش آن است که جذب موضوع شده و اگر در مقابل صرفا حرف هایتان را تایید می کند، نگاهش به پایین است یا اینکه صورت خود را به سمت دیگری چرخانده علاقه ای به بحث ندارد.

تن کلام هم می تواند حاوی نکته هایی باشد. برای نمونه اگر فردی با تن صدای یکنواخت به شما پاسخ می دهد به احتمال زیاد علاقه ای به موضوع مطرح شده شما ندارد.

در پایان دقت کنید که یک فرد چه می گوید و چه نمی گوید. البته این کار زمانی که مکالمه از طریق تلفن انجام می شود کمی دشوارتر خواهد بود با این همه آنطور که مینر می گوید صدای علاقمند یا مشتاق کاملا قابل تشخیص است.

بهتر است در کلام فرد مقابل خود به کوچک ترین صداها توجه نمایید. مثلا یک آه می تواند نشان دهنده این باشد که فرد از گفتگو با شما خسته شده یا تمایلی به ادامه ندارد.

نکته پایانی که باید به آن اشاره شود این است که از مطرح کردن مسائل مهم و احساسی از طریق ایمیل خودداری نمایید. در عوض تلفن را بردارید با فرد مورد نظرتان تماس بگیرید. ایمیل یا پیام های متنی بدترین وسیله برای انتقال احساسات پشت کلمات هستند و معمولا نمی توانند معنا و مفهوم مورد نظرتان را به افراد انتقال دهند.

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.


Downloads-icon

در زندگی موقعیت ها یا شرایطی پیش می آید که ما آرزو می کنیم بدانیم چه چیزی در ذهن افراد

می گذرد و با خودمان می گوییم :

چگونه وارد ذهن یک نفر شویم

ای کاش می توانستم ذهن طرف مقابلم را بخوانم یا مثل فیلم ها قدرت جادویی یا ابزار عجیبی در

اختیار داشتم که با آن فکر آدم های دور و برم را می خواندم!

یا نیرویی در اختیار داشتیم تا در مواقع لازم می توانستیم حدس بزنیم چه چیزی در سرشان می

گذرد؟ آیا از ما خوششان می آید یا نسبت به ما حس ترحم دارند؟

و یا اینکه از رفتار و کلام ما خوششان نیامده است. آیا با پیشنهادهای ما موافق اند یا فقط سعی می

کنند خود را موافق نشان دهند؟

سرگرم کننده است نه ؟

جدا از مقوله لذت و سرگرمی، دانستن طرز تفکر و احساسات دیگران کمک به برقراری ارتباطات

بهتر و مؤثرتر می کند.

این مسئله به ویژه در امر فروش اهمیت بیشتری پیدا می کند. هر فروشنده یا صاحب کسب و

کاری اگر مجهز به ذهن خوانی افراد باشد، آمار فروش چشم گیری خواهد داشت.

چرا که با نیروی شگفت انگیز ذهن خوانی که در اختیار دارد، می تواند نیازها و خواسته های

واقعی خریدار را تشخیص دهد و در نتیجه محصول متناسب با آن ها را ارائه دهد یا اینکه

مشتریان واقعی را از بقیه اشخاص تمییز دهد.

 

زبان بدن نشان می دهد که چه چیزی در ذهن افراد می گذرد

گاهی اوقات اشخاص افکاری در سر دارند که آن را به زبان نمی آورند اما از زبان بدن آن ها می

توان به افکار و احساساتشان پی برد.

اگر احساسات واقعی افراد را بدانیم، بهتر با آن ها وارد مذاکره یا گفتگو می شویم و می دانیم در

مواقع ضروری باید چه رفتاری از خود نشان دهیم.

توانایی فهمیدن قصد و نیت هر کس ساده است. آسان نیست، اما ساده است. بیشتر مردم در

تشخیص علائم زبان بدن کارآمد نیستند.

زبان بدن بازتاب بیرونی احساسات فرد است. زمانی که شخصی دروغ می گوید زبان بدن و زبان

کلامی او با هم تطابق ندارد.

چگونه وارد ذهن یک نفر شویم

در این زمینه خانم ها زیرک تر از آقایان هستند. خانم ها مجهز به توانایی ذاتی شناخت و کشف

علائم غیرکلامی هستند. در عین حال چشم دقیق و تیزبینی برای دیدن جزئیات و نکات ریز دارند.

به همین علت است که وقتی بعضی شوهرها به همسرشان دروغ می گویند لو می روند اما در

مقابل، بیشتر خانم ها می توانند بدون اینکه شوهرشان بفهمد آن ها را دور بزنند.

تحقیق روان شناسان در دانشگاه هاروارد نشان داد که خانم ها در زمینه زبان بدن از مردها

باهوش ترند.

دلیلش این است که مغز زنان برای انجام چندین کار سازماندهی شده. زنان کمتر برای انجام دو یا

چهار کار نامرتبط دچار سردرگمی می شوند.

یک زن می تواند در حال تماشای تلویزیون با تلفن صحبت کند و به گفتگوی دو نفر پشت سرش

گوش کند و در همین حال یک فنجان چای هم بنوشد. در حالیکه انجام همزمان این کارها برای

مردها تقریباً غیرممکن است.

این همان روشی است که فال گیرها از آن استفاده می کنند.

اگر تا به حال نزد طالع بین یا فال گیر رفته باشید، احتمالاً با تعجب از خودتان پرسیده اید که طرف

این همه اطلاعات را از کجا می داند؟ لابد حس ششم دارند یا نیروی غیبی که به آن ها کمک می

کند.

تحقیقی در زمینه فال بینی نشان می دهد فال گیرها از روشی به نام “حدس سرد” استفاده می

کنند که در هشتاد درصد موارد اطلاعات درست را درباره افرادی که برای اولین بار دیده اند

به دست می دهد.

آن ها با مشاهده دقیق علائم زبان بدن به اضافه درک ماهیت انسان و با استفاده از آمار و

احتمالات این کار را انجام می دهند.

بیشتر فال بین ها خانم هستند زیرا آن ها سیم پیچی مغزی فوق العاده ای دارند که به ایشان

اجازه می دهد علائم بدنی بچه ها را حدس بزنند و وضعیت عاطفی و احساسی دیگران را تشخیص

دهند.

بررسی ها نشان می دهد اطلاعات فال بین ها تا 80% درباره هر کس آن ها را بخواند صدق می

کند.

فرض کنید در اتاق نیمه تاریکی نشسته اید و فال گیر در حالیکه کلی زلم زیمبو به خودش

آویزان کرده وارد می شود و به شما می گوید :

احساس می کنم آرزوهایی در زندگی داری که نمی دانی به آن ها می رسی یا نه ؟

پریشان و محتاط هستی.

معتقدی فقط خودت درست فکر می کنی.

تغییر و تنوع را دوست داری.

دوست داری اسرارت را با دوستانت در میان بگذاری اما می ترسی.

کسی به تو زنگ می زند و خبر خوبی به تو می دهد.

تصمیمی گرفتی اما شک داری درست است یا نه؟

اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که اطلاعات بالا تا 80 درصد درباره هر کسی صدق می کند.

تقریباً برای تمام افراد موارد بالا اتفاق افتاده یا می افتد.

زبان بدن موضوعی پیچیده است و به همین دلیل گاهی در تشخیص علائم زبان بدن و معانی آن

دچار اشتباه می شویم. برای تشخیص درست رفتارها و زبان بدن اشخاص باید همیشه این سه

قاعده را در نظر بگیرید.

1-حرکات و اشارات را به صورت دسته ای و خوشه ای در نظر بگیرید و معنا کنید :

هر حرکت یا اشاره ممکن است معانی مختلفی داشته باشد. به عنوان مثال: خاراندن سر بسته به

دیگر حالات و حرکات که در آن لحظه رخ می دهد، چندین معنی دارد: نگران شدن، عدم اطمینان،

وجود شوره سر، فراموش کاری یا دروغ گویی…

اگر چندین علامت و حرکت را با هم ارزیابی کنیم به نتایج درستی می رسیم.

به عنوان مثال : اگر همزمان سر و چانه شخص رو به پایین باشد(حالت منفی) و دست به سینه

نشسته باشد و پاهایش را روی هم انداخته باشد(حالت دفاعی).

به احتمال زیاد این پیام را منتقل می کند که : “از حرف های تو خوشم نمی آید” یا “من احساس

مثبتی در این باره ندارم”.

 

2- باید دقت کنید که حرکات شخص با جملات گفتاری شخص هماهنگ باشد :

بعضی از اشخاص گفتارشان با رفتارشان در تضاد است. شاید به زبان بگویند که نظرشان مثبت

است اما در دل با شما مخالف باشند.

فروید می گوید : بیماری را دیدم که در حین ابراز شادمانی از ازدواجش ناخودآگاهانه و به طور پی

در پی حلقه اش را از انگشتش بیرون می آورد.

فروید از این حالت غیرارادی مطلع بود و به همین دلیل وقتی مشکلات بعد از ازدواج آن ها کم کم

نمایان شد به هیچ وجه تعجب نکرد!

3- حرکات و اشارات را با توجه به شرایط موجود تفسیر کنید :

اگر کسی در ایستگاه اتوبوس و سرما بدنش را جمع کند و پاهایش را روی هم بیندازد و چانه اش

به سمت پایین باشد، به احتمال زیاد سردش است و حالت دفاعی به خود نگرفته.

اما اگر فردی در یک جلسه کاری وقتی شما پیشنهاد فروش محصولتان را می دهید همین حالات را

داشته باشد، نشان دهنده این است که آن شخص احساسی منفی دارد یا پیشنهاد شما را رد می

کند.

پس باید از روش های دیگری برای متقاعد کردنش استفاده کنید.

به عنوان مثال می گویند : اگر شخصی در یک مهمانی یا جمع پاهایش را روی هم بیاندازد و دست

به سینه بنشیند، یعنی گارد گرفته و دوست ندارد کسی به او نزدیک شود یا با او صحبت کند.

اما کسانی که لباس تنگ یا نامناسب می پوشند، روی حرکات و زبان بدنشان تأثیر می گذارد. مثلاً :

خانم هایی که دامن کوتاه می پوشند برای حفظ حیا پاهایشان را روی هم می اندازند.

اما همین حالت باعث می شود امکان نزدیک شدن به آن ها و دادن پیشنهاد آشنایی کاهش یابد.

توجه به این موارد و مکانی که شخص در آن حضور دارد نیز به فهم بهتر زبان بدن کمک می کند.

علائم و حرکات زبان بدن انسان ها به قدری زیاد است و پیام های مختلفی را می رساند که در یک

یا دو مقاله هم نمی توان به همه آن ها پرداخت، اما در این جا مهم ترین ها را بررسی می کنیم.

در همه جای دنیا تکان دادن سر از بالا به پایین نشان دادن موافقت و تآیید است. تکان دادن سر

از راست به چپ یا برعکس نشانه “نه” یا “نفی” است و برای نشان دادن مخالفت استفاده می شود.

وقتی فردی شاد است، لبخند می زند و در هنگام ناراحتی و خشم، ابرو در هم می کشد و اخم می

کند.

شانه بالا انداختن نشان دهنده این است که فرد نمی داند یا نمی فهمد شما چه می گویید. بالا

بردن شانه نشانه تسلیم است.

قرار دادن انگشت اشاره دست روی صورت طوری که انگشت اشاره به سمت بالای گونه اشاره

دارد و انگشت دیگر روی دهان را می پوشاند و انگشت شست، تکیه گاه چانه می شود.

اگر فرد در این حالت باشد، افکاری انتقادآمیز دارد و معمولاً پاهایش را نیز روی هم انداخته است

و بازوی او در حالت افقی بدنش قرار دارد(حالت دفاعی دارد)، هم چنین سر و چانه او به سمت

پایین است(حالت نفی/منفی).

زبان بدن این شخص منفی است و  با گفته هایتان مخالف است. حتی اگر بگوید که با نظر شما

موافق است، دروغ می گوید چون علائم زبان بدنش این را نشان نمی دهد.

هنگامی که کلمات و زبان بدن شخصی با هم در تضاد است، به آنچه گفته می شود توجهی نکنید.

حرکات دست

وقتی بچه ای دروغ می گوید، با دست دهانش را می پوشاند این حرکت تا بزرگسالی شخص هم

ادامه پیدا می کند

اما این بار به جای اینکه با دست کاملاً دهانش را بپوشاند، ممکن است انگشتش را روی دهانش

قرار دهد و در آخر بینی اش را لمس کند.

وقتی مردم می خواهند صداقت و راستگویی خود را نشان دهند، یک یا هر دو کف دستشان را به

طرف شخص مقابل می گیرند و می گویند : “من این کار را نکردم” یا “باور کنید راست می گویم”.

این حرکت غیرارادی است.

وقتی افراد می خواهند دروغ بگویند دست هایشان را پنهان می کنند، وقتی کودکان دروغ می

گویند، دست هایشان را پشتشان قایم می کنند.

مشتری که کف دستش باز است، یا قصد خرید دارد یا دلایل درستی برای نخریدن دارد و راست

می گوید. در حالیکه مشتری دروغ گو همان دلایل را بیان می کند با این تفاوت که دستانش را

پنهان می کند.

اگر در حالیکه کف دستتان باز است صحبت کنید به طرف مقابل فشار می آورید تا او هم صادق تر

باشد.

به دلیل قانون علت و معلول زمانی که راست می گویید غیر ارادی کف دست هایتان باز است و

زمانی که کف دست هایتان باز است همین باز بودن کف دست مانع دروغ گفتن می شود.

فرد از انگشت اشاره خود برای اینکه شنوندگان باید مطیع باشند، استفاده می کند.

این حرکت، ناخودآگاه احساسات منفی را در دیگران بیدار می کند. اشاره دست به حالت بسته با

انگشت اشاره به صورت باز، یکی از آزاردهنده ترین حرکاتی است که شخص می تواند در هنگام

حرف زدن از آن استفاده کند.

اگر با انگشت شست و اشاره تان حلقه ای بسازید و با استفاده از این حالت حرف بزنید، آن گاه

مخاطبان شما را فردی مقتدر به شمار می آورند اما خشن و تهاجمی به نظر نمی رسید.

با این کار فردی متفکر، هدفمند و متمرکز دیده می شوید.

هنگامی که شخص نگرش عصبی، منفی یا دفاعی دارد، احتمال اینکه بازوهایش را محکم روی

قفسه سینه اش به صورت صلیب درآورد زیاد است.

ضربدری روی هم قرار دادن دست ها و پاها نشانه نگرش منفی، دفاعی یا عدم اطمینان فرد

است. در مقابل باز بودن دست ها و پاها نشان دهنده آسودگی است چرا که با احساس فرد تطابق

دارد.

زمانی که دست به سینه می ایستید، میزان باورپذیری شما تا حد زیادی کاهش می یابد. دست به

سینه نشستن یا ایستادن برای اطرافیان معنی گارد گرفتن دارد.

اگر در یک مهمانی دست به سینه بنشینید، حالت پذیرا ندارید و از شما دوری می کنند. واکنش

های دیگران نسبت به این حالات و حرکات منفی است.

هم چنین گفته می شود افرادی که دست به سینه می نشینند، نگرش منفی دارند. پس سعی

کنید آن ها را از این حالت خارج کنید.

به فروشندگان و مذاکره کنندگان هم توصیه می کنند تا زمانی که علت دست به سینه ایستادن

مشتری معلوم نشده، به معرفی کالا یا اظهارنظر نپردازند.

از این گذشته خریداران نظر پنهانی دارند که بیشتر فروشندگان هرگز متوجه آن نمی شوند!

حتی اگر در ظاهر با گفته های شما موافقت کنند، اما زبان بدنشان مخالفت آنها را لو می دهد.

حقیقت این است که زبان بدن صادقانه تر از زبان گفتار است.

حالت دست به سینه با شست به سمت بالا حالت مثبت تری دارد و نشان از خونسردی فرد و

مطمئن بودن از خود را دارد. در مقابل دست به سینه نشستن همراه با مشت بودن دست ها

نشانه وجود خشم است.

با نشان دادن کف دستتان به دیگران بدون اینکه به آن ها حرفی بزنید، بگویید که دوست دارید

با آن ها راحت و صادق باشید.

محکم گرفتن بازوها با دست احساس ترس و ناامنی کردن و به علاوه نخریدن چیزی که فروشنده

عرضه می کند را می رساند.

خانم ها زمانی که در شرایط سخت و ناراحت کننده قرار می گیرند یا استرس دارند، معمولاً با

دست یک بازوی خود را می گیرند. به این صورت که یک بازو در کنار بدن آویزان است و با دست

دیگر آن را می گیریم.

مردها زمانی که دچار استرس می شوند یا قرار است برای جمعی سخنرانی کنند، مچ های دست

خود را جلوی خود می گیرند.

آقایانی که مضطرب هستند یا استرس دارند مدام با دکمه سر دستشان ور می روند یا با بند

ساعتشان بازی می کنند.

خانم هایی که عصبی و مضطرب هستند، با مقنعه یا روسری شان ور می روند یا با کیف دستی

یا وسیله ای که به همراه دارند بازی می کنند.

خیلی از افراد کیف دستی یا پوشه شان را در مقابل بدنشان قرار می دهند. لطفاً ادامه را در مقاله

بعدی بخوانید.

بهتر دیده شدن و بهتر شنیده شدن حق توست. کمکت می کنم تا در دنیای پر رقابت امروزی حرفی برای گفتن داشته باشی و بتوانی بهترین بیان را پیدا کنی، طوری که در هر جمعی همه مجذوب صحبت هایت شوند.        

  منیره میرزاده مهندس it ومدرس فن بیان و مهارت های ارتباطی

بسیار زیبا

متشکرم

سلام محمدی هستم سایتتون رو بررسی کردم محتواهای خوبی نوشتین سایتتون سرعت مناسبی داره من هم مثل شما سایت هام رو با وردپرس می سازم وردپرس واقعا محشره و خیلی زود با وردپرس میشه اومد تو صفحه اول گوگل یک موردی که من تو سایت شما دیدم اینه که تعداد بک لینک هاتون خیلی کمه برای همین هم هست که تو تعداد زیادی کلمه کلیدی مهم تو صفحه اول گوگل نیستید راستی یادم رفت بگم ، من متخصص سئو هستم اگه یه مقدار در مورد بک لینک سازی فعالیت کنید ، مطمئنا نتیجه های فوق العاده ای می گیرید

یه سایت هست بک لینک رایگان و پر قدرت رو برای مدت محدود برای دانلود قرار داده یه رپرتاژ خبری هم به ارزش ۴۰۰ هزار تومان داره رایگان میده

پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنید مختص سایت های وردپرسی مثل شماست تا هنوز بر نداشتن ، برید دانلود کنین

لینک دانلود اگه اشتباه نکنم این بود

https://co10.ir/product/free-backlinks-reportage/

ممنونم از لطفتون حتما کارهایی که گفتین رو انجام میدم

تو این زمینه بهترین هستین لذت بردم سایتتون هم خیلی زیباست

بی نهایت سپاسگزارم از لطفتون

چگونه آمار بازدید کنندگان سایتتان را ۲ برابر کنید ؟

چگونه درآمد سایتتان را ۲ برابر کنید ؟

چگونه در نتایج گوگل بیشتر دیده شوید ؟

دیوید اگیلوی (پدر علم تبلیغات ) می گوید : ۹۵ درصد افراد فقط عناوین را می خوانند . اگر عنوان قانعشان کرد ، سراغ متن می روند و محتویان صفحه شما را می خوانند جمله مهم دیگر دیوید اگیلوی در مورد عنوان : افرادی که عناوین را می خوانند ، ۵ برابر بیشتر از افرادی هستند که متن کامل را می خوانند .

جمله دیگر از دیوید اگیلوی : وقتی که عنوان را نوشتید ، ۸۰ درصد کار را انجام دادید

البرت لاسکر (پدر تبلیغات مدرن ) می گوید : عنوان ۹۰ درصد تاثیر یک آگهی یا مطلب را شامل می شود .

جان کاپلر در مورد عنوان نویسی می گوید : عنوان شما در مطالب و آگهی ها ، باعث موفقیت و شکستتان می شود .

برای مطالعه و دانلود ۹۶۵ عنوان برتر تبلیغاتی که باعث افزایش بازدید و افزایش درآمد سایتتان می شود روی لینک زیر کلیک کنید

https://co10.ir/blog/website/title.html/

بله در مورد تبلیغ نویسی هم اطلاعات دارم و آموزش هایی دیدم متشکرم باز هم

ممنون از شما . واقعا همونی بود که می خواستم،کامل و بدون نقص

سپاسگزارم از لطفتون خدا رو شکر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام *

ایمیل *

وبسایت

دیدگاه


برای سفارش این ست فقط کافیه کلیک کنی!


چگونه نزد همسر بیشتر دوست داشته شویم؟

انسان‌هایی که ظاهر ثابتی دارند تأثیرگذاری بیشتری در مخاطب خود دارند

 

چگونه وارد ذهن یک نفر شویم

 

برای این که شخصیتمان به یک برند تبدیل شود و به یاد دیگران بمانیم؛ باید عواملی را مد نظر قرار دهیم و درون خودمان تقویتشان کنیم.برخی از آن‌ها ظاهری هستند و برخی از آن‌ها رفتاری.عوامل ظاهری:برای خوش پوش بودن حتما نباید برند یا مارک لباس خاصی بپوشیم، شاید دانستن کمی دانش بصری و رنگ شناسی بتواند به ما کمک می‌کند.

1- استفاده درست از لباس‌های مناسب برای مکان‌های مختلف: به طور مثال پوشیدن کت و شلوار برای یک جلسه کاری که قرار است راجع به امور اجرایی باشد شاید جذاب نباشد ، بهتر است از لباس اسپرت استفاده کنیم.2- استفاده از رنگ در لباس: خیلی وقت‌ها با رنگ لباس‌هایی که انتخاب می‌کنیم در حال پیام دادن به مخاطبمان هستیم و وقتی یک نفر مثلا بارها با کت و شلوار خاکستری یا مشکی یا سرمه‌ای با پیراهن سفید دیده شود می‌شود میتوان چیزهایی درباره‌اش حدس زد مثل اینکه آدم محافظه کاری است و یا در اداره دولتی کار می‌کند. و…3- مرتب بودن: شاید مهمترین موضوع در لباس پوشیدن مرتب و تمیز بودن آن است. حتما قبل از پوشیدن لباس اتو فراموش نشود. همچنین از تمیز بودن لباس مطمئن باشید؛ حتی یک لکه کوچک هم در جایی که فکر می‌کنیم دیده نمی‌شود ممکن است دردسر ساز باشد و در نظر مخاطب ما تأثیر منفی بگذارد.4- خوش بو بودن، شاید این مطلب را از پیامبر اسلام (ص) زیاد شنیده‌اید که یک سوم از درآمدشان را خرج خریدن عطر می‌کردند. پس به نظرم حتما هر روز یا یکروز درمیان استحمام کنید و از عطر استفاده کنید. بوی خوش هم به خودتان هم به مخاطبتان احساس بهتری می‌دهد.5- داشتن ظاهر یکسان: به نظرم انسان‌هایی که ظاهر ثابتی دارند تأثیرگذاری بیشتری در مخاطب خود دارند، تا کسانی که هر چند وقت یک بار مدل موها یا آرایش صورتشان تغییر می‌کند.

عوامل  رفتاری:

1. یک سوال متفکرانه بپرسیمسوالی بپرسیم که باعث آغاز یک مکالمه منحصر‌به‌فرد شود. مثلا به جای ” کار شما چیست؟” سوالمان را اینگونه مطرح کنیم: ” هدف شما از شرکت در این رویداد چیست؟” و یا ” انتطار دارید که این رویداد چه نتیجه‌ای برای شما دربرداشته باشد؟”، از آنها بپرسیم که درمورد ایده جدید ما چه فکر می‌کنند. افراد همیشه یک مکالمه جالب را به یاد خواهند داشت.2. گوش دهیماگر اجازه دهیم که طرف مقابل اول صحبت کند و یا پس از مطرح کردن سوال یا شروع بحث، با دقت به پاسخ او گوش دهیم، تاثیري به مراتب بيشتر، مثبت و به‌یادماندنی‌تر خواهیم داشت. اینکه ما دو گوش و یک دهان داریم، دلیلی دارد، پس باید از آنها بر همین اساس نیز استفاده کنیم.3. بپرسیم که چه کمکی می‌توانیم انجام دهیمهنگام ملاقات با یک فرد جدید، یک استراتژی خوب این است که به سرعت بفهمیم که کار طرف مقابل چیست و بلافاصله به دنبال راه‌هایی برای کمک به او باشیم. از او بپرسیم: ” آیا اگر شما را به آقای ایکس مرتبط کنم، کمکی به شما خواهد کرد؟” و یا ” آیا می‌توانم شما را به آقای ایکس معرفی کنم؟”

 

4. بر کیفیت تمرکز  کنیم، نه کمیتدر  حين مکالمه، از خود شور و علاقه واقعی نشان دهیم و  بر روی کیفیت ارتباطاتی که پیدا می‌کنیك تمرکز کنیك، نه بر  تعداد کارت ویزیتهایی که جمع می‌کنیك. کارتهای ویزیت برای شما تبدیل به مشتری نخواهند شد، اما ارتباطات و روابط قوی خواهند شد.

 

در پنج دقیقه اول ملاقات با افراد جدید ، به آنها دلیلی بدهیم تا ما را به خاطر بسپارند

 

5. آنها به دلیلی نیاز دارند تا ما را به خاطر بسپارندیکی از مهمترین کارهایی که می‌توانیم در پنج دقیقه اول ملاقات با افراد جدید انجام دهیم، این است که به آنها دلیلی بدهیم تا ما را به خاطر بسپارند. در یک رویداد مرتبط با کسب‌وکار، ممکن است که آنها افراد مختلفی را ملاقات کنند، اما زمانی که شما در اولین برخورد تاثیری قوی و به‌یادماندنی از خود به جای بگذارید، دفعات بعد آنها شما را در یاد خواهند داشت.

6. به طور شفاف و واضح بگوییم که در انجام چه کاری بهترین هستیمسعی کنیم که مکالمه خود را با افراد جالب سازیم و آن را با شور و علاقه ادامه دهیم. درمورد کار خود باافتخار و باهیجان صحبت کنیم تا پیام خود را شفاف‌تر و دلچسب‌تر ارائه کنیم.

7. از رويدادها غافل نشويم و نبض بازار را بدست گيريمشركت در رویدادهای کسب‌وکار و مجامع صنفي و تخصصي نظير سمينارها و همايش‌ها ، یک راه عالی برای گسترش شبکه‌های حرفه‌ای خود از طریق ملاقات با سایر افراد این حرفه است. ما هیچ وقت نمی‌دانیم که چه کسانی را ملاقات خواهیم کرد و به چه روابط کاری در آینده دست خواهیم یافت.

8. لبخند بزنیم و مديريت توجه را جدي بگيريمافراد در هفت ثانیه اول پس از ملاقات، ما را قضاوت می‌کنند. لبخند زدن به روی آنها و ایجاد تماس چشمی، به آنها نشان می‌دهد که ما خونگرم و به صحبت کردن با آنها علاقمند هستیم. این حرکات کوچک زمینه را برای شروع یک مکالمه معنادار آماده می‌کند.

9. یک داستان بگوییمگفتن داستان بهترین راه برای ایجاد یک استعاره است و به دیگر افراد اجازه می‌دهد نوع تفکر ما را بشناسند.

10. سربزنگاه بر كيفيت ارتباطات خود بيفزاييمتکنولوژی آنقدر پیشرفت کرده است که شاید روشهاي قديمي‌تر مثل کارتهای ويزيت كمي تحت‌الشعاع قرار گيرند (البته نبايد اثرات كارت ويزيت و ضرورت آن را دست كم گرفت)، البته می‌توانید در پایان هر ملاقات و ردوبدل کردن کارت، از آنها بخواهید تا آدرس ایمیل و دیگر اطلاعات خود را در تلفن همراه شما وارد کنند. پس از آن، می‌توانید در همان لحظه‌ ایمیل يا ژيامي را از طرق مختلف از جمله پيامك، وايبر،… را برای آنها ارسال کنید و اینجاست که در همان لحظه با آنها مرتبط می‌شوید. ممکن است کمی عجیب به نظر برسید و انجام آن سخت باشد، اما تعداد پیگیریهای افراد بعد از ملاقاتها را بسیار افزایش خواهد داد. اين همان مفهوم بازايرابي سر بزنگاه است!

11. نام آنها را تکرار کنیمهمه افراد دوست دارند که صدا زدن نام خود را بشنوند، این کار کمک زیادی به ایجاد ارتباطات می‌کند. این کار همراه با ارتباط چشمی و دست دادن به روش اصولي، تصور مثبتی از ما را در ذهن آنها ایجاد خواهد کرد (مي‌توانيد مطالب بيشتر درخصوص مهارتهاي ارتباطي غيركلامي و زبان بدن را در كتاب مهارتهاي ارتباط با مشتريان شاكي به قلم اينجانب بخوانيد)

 

12. آنها را تحسین کنیماطمینان حاصل کنید که ظاهر و رفتارشما منعکس‌کننده سلامت و انرژی‌مان است. به افرادی که ملاقات می‌کنیم، علاقه واقعی نشان دهیم؛ از آنها سوالاتی در مورد خودشان بپرسیم و سعی کنیم چیزی در آنها بیابیم تا آن را تعریف و تحسین کنیم.13. درمورد علایق خود صحبت کنیمدر مورد علایق خود با آنها صحبت کنیم و از آنها نیز درمورد علایقشان بپرسیم. این کار از گارد گرفتن افراد جلوگیری می‌کند و به ایجاد رابطه کمک زیادی می‌کند.

گردآوری : بخش روانشناسی بیتوته

منابع :

درگیسلامت نیوز

 

مطالب بیشتر برای زندگی بهتر

هتل و بلیط مقصد موردنظرت رو آنلاین رزرو کن


دنبال بهترین روانشناس تهران میگردی؟


همین حالا وکیل بگیر

خداحافظی باروشهای غیراصولی درمان زودانزالی


درمان اختلالات روحی بدون دارو و عارضه

بلیط ارزان تهران به مشهد|پشتیبانی 24ساعته


سوتین های خوشگل و باکیفیت/تنوع رنگ عالی

چطور با هزینه‌ی کم، زیاد و راحت سفر کنیم؟


به مقصد دلخواهت با کمترین هزینه سفر کن


هرگز ناامید نشوید!درمان زوج نابارور

چگونه وارد ذهن یک نفر شویم


جهیزیه ات رو قسطی وبدون پیش پرداخت بخر


این آزمون شخصیت شما را مشخص می کند


تست شنوایی و درمان وزوز گوش


تا60%تخفیف پرطرفدارترین محصولات جنسی

Makan Inc.| All Rights Reserved – © 2013 – 2021

به روز رسانی شده در: ۹۹/۱۰/۲۴ – با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در مقاله ای اقتباس گرفته از کتاب متافیزیک ۶۰ (نوشته خودم) تصمیم دارم در رابطه با نفوذ به خواب دیگران از طریق قدرت ذهن و متافیزیک مطالب مفیدی را در اختیارتان قرار دهم. لازم به ذکر است که در به روز رسانی این مقاله در تاریخ ۹۹/۱۰/۲۴ دستور العمل های جدیدی نیز برای نفوذ به خواب افراد در این مقاله اضافه شده است که خواندن این دستور العمل ها خالی از لطف نیست. با علی لند همراه باشید…

هیچ عمل و چیزی برای متافیزیک ناممکن نیست. به عبارتی متافیزیک میتواند ناممکن ترین چیزها را ممکن سازد. برای متافیزیک هیچ گونه حد و مرز و محدودیتی وجود ندارد و در واقع هر آنچه که در ذهنتان میگذرد دقیقا همانی است که متافیزیک میتواند انجام دهد. یکی از همین ناممکن هایی که برای متافیزیک ممکن است همین نفوذ به خواب دیگران است! هیچ تا به حال با خود فکر کرده اید که چقدر میتواند لذت بخش باشد که به خواب افراد نفوذ کنید و همانی باشید که دلتان میخواهد و در خواب دیگران نقشی را که دلتان میخواهد بازی کنید. البته توجه داشته باشید که نفوذ به خواب دیگران نیازمند یک پروسه نه چندان سخت و در عین حال منظم میباشد که در صورتی که شما بتوانید این پروسه را با موفقیت بگذرانید قطعا خواهید توانست با استفاده از قدرت ذهن خود وارد خواب افراد شوید و آنها را مجاب کنید خوابی را ببیند که شما میخواهید!

بیشتر بخوانید:زمان در متافیزیک – بررسی علمی مبحث زمان در متافیزیک

من اصلا از وانمودی به بعضی کارها و یا ژست های پاک دامنی و … خوشم نمی آید و به صراحت میگویم که نفوذ به خواب دیگران یکی از لذت بخش ترین اتفاقاتی است که میتواند رخ دهد و خود من نیز در طول این چند سال چند باری این کار را انجام داده ام و واقعا هم از این کار راضی هستم. این عمل همیشه اتفاق نمیافتد و در این پروسه چندین عامل با یکدیگر در ارتباط هستند و تنها در صورت ارتباط درست این عوامل انجام این عمل ممکن است. اما این عوامل چیستند و برای رسیدن به این اقدام چه کارهایی را میبایستی انجام دهیم و چه کارهایی را هرگز نمیبایستی انجام دهیم؟ حال میرویم به سراغ این عوامل: (توجه داشته باشید که پس از ذکر این عوامل با توجه به بروزرسانی این مقاله راهکارهای بهتری را نیز برایتان ارائه کرده ایم)

مواردی که در رابطه با نفوذ به خواب افراد در بالا خواندید برگرفته از کتاب متافیزیک ۶۰ میباشد که بیش از ۱۰ سال پیش توسط من نوشته شده است و حال آنکه در رابطه با توانایی نفوذ به خواب افراد متدهای نوینی را نیز کشف کرده ایم که با استفاده از دوره آموزشی نفوذ به خواب افراد قطعا در صورتی که تمرینات را درست انجام دهید خواهید توانست به خواب هر شخصی وارد شوید! در پروسه نفوذ به خواب در دوره آمنوزشی مورد نظر ما ترتیب زیر را برای شما لحاظ کرده ایم تا بتوانید با استفاده از قدرت ذهن خود وارد خواب افراد شوید:

چگونه وارد ذهن یک نفر شویم

موارد بالا اصلی ترین مواردی هستند که میبایست به صورت دقیق آموزش ببینید تا بتوانید فرایند نفوذ به خواب دیگران را به درستی انجام دهید. همچنین لازم به ذکر است که در متد نوین ابداعی توسط ما, شما تنها کافی است که چهره شخص مورد نظر را به خاطر داشته باشید تا بتوانید فرایند نفوذ به خواب را در رابطه با او انجام دهید! برخی از کاربران از من پرسیده بودند که آیا در نفوذ به خواب میتوانیم به صورت لحظه ای خواب شخص را کنترل کنیم و از او سوالاتی مانند رمز تلفن همراهش را بپرسیم و او جواب بدهد؟! در پاسخ به شاگردانم همواره گفته ام خیر! در نفوذ به خواب شما تنها میتوانید خوابی را ترتیب دهید و سپس آن را به ذهن شخض مقابل در خوابش ارسال کنید و شخص مورد نظر رویایی که برایش سایخته اید را در خواب ببیند.

پیشنهاد رایگان:سابلیمینال مسیج های صوتی رایگان (اولین بار در ایران)

در خصوص کاربردهای نفوذ به خواب دیگران باید بگویم با استفاده از نفوذ به خواب افراد میتوان اهداف بسیاری را پیش برد. تصور کنید که شما با شخصی رابطه ای عاشقانه دارید که این رابطه به شدت آسیب دیده است و یا حتی از بین رفته است و شما و شخص مقابل از هم جدا شده اید. حال تصور کنید که شما هر شب به خواب او بروید و به او بگویید دوستش دارید و یا مثلا آن شخص هر شب رویای جدیدی در رابطه با شما ببیند و لحظه های عاشقانه بسیاری را در کنار شما ببیند… قطعا استمرار این خواب ها موجب دلتنگی شخص مقابل شده و باعث خواهند شد که آن شخص به سمت شما بازگردد! این تنها یکی از کاربردهای نفوذ به خواب میباشد, کما اینکه من با استفاده از نفوذ به خواب توانسته ام حتی از اساتید خود در دانشگاه نمره هم بگیرم!

بیشتر بخوانید:نظریه دایره زمانی و لایه های زمانی (توسط علی بیک میرزایی)

تمرکز ذهن یکی از موثرترین عوامل برای نفوذ به خواب دیگران است چرا که تنها با تمرکز ذهن است که انسان میتواند مدیتیشنی درست را داشته باشد. پس از این موضوع میرسیم به خود باوری, خود باوری در انسان نوعی تلقین را به عمل میاورد که با این تلقین انسان قادر به انجام هر کاری میباشد. پس از خود باوری نوبت به قوه تجسم فوق الاده میرسد که انسان با داشتن این قدرت میبایستی بتواند در ذهن خود تجسم کند که فرد مورد نظر به چه چیزی فکر میکند و تمامی شرایط و محیط را در ذهن خود تجسم کند.

عامل دیگر آشنایی با اخلاقیات طرف مقابلتان است که میبایستی ذهن خود را بیشتر بر باورها و جنبه هایی که با خصوصیات اخلاقی طرف مقابل در ارتباط است متمرکز کنید و بلاخره آخرین عامل تاثیر گذاری شما بر روی طرف مقابل است که شما میبایستی آنچنان بر روی طرف مقابلتان تاثیر داشته باشید که او خواسته یا ناخواسته ذهن خود را معطوف شما نماید. حال این روند کلی چگونه شکل میگیرد و اینکه چگونه میتوان از این عوامل برای نفوذ به خواب دیگران استفاده کرد؟ به راستی در این میان چه اتفاقاتی دست در دست هم میدهند که شما بتوانید وارد خواب شخصی شده و حتی خواب او را کنترل نمایید؟ شما در واقع به هنگام خواب و با فرض اینکه تمامی شرایط فوق مهیا هستند ذهن خود را معطوف فرد مورد نظر میکنید. شما در واقع با این کار خود را به خلسه ای نسبتا عمیق برده و شاید حتی بی آنکه خود بدانید وارد لایه دوم زمانی میشوید.

بیشتر بخوانید:نظریه قانون نیاز در متافیزیک (توسط علی بیک میرزایی)

حال شما در این مرحله حالتی را تجسم کرده و میخواهید این همان خوابی باشد که شخص مورد نظر میبایستی ببیند. در این مرحله شما میبایستی این توانایی را داشته باشید که وارد مرحله سوم زمانی شده و سپس کنترل کامل را نسبت به شخص مورد نظر بدست بگیرید. برای این کار تنها به یک عامل خارجی نیاز است که نقش یک لینک را بازی کرده و ذهن شما را به ذهن شخص مورد نظر متصل کند. بله و این لینک همان تمرکز ذهن طرف نسبت به شماست. با این اقدام شخص مورد نظر, شما که در لایه سوم زمانی قرار دارید برتری ای کامل نسبت به شخص مورد نظر خواهید داشت و بدین ترتیب به راحتی میتوانید منظر و یا خواب مورد نظر را به ذهن طرف مقابل فرستاده و کنترل خواب وی را به کلی در دست بگیرید. برای اثبات این موضوع خاطره ای را از یکی از همین کارهایم برایتان میاورم که بدانید چقدر راحت و تنها با ذهنی قوی میتوانید به ذهن افراد نفوذ کرده و خواب آنان را تغییر دهید. البته این عمل در همه موارد عملی نیست.

خواهر من همیشه نسبت به کارهای من کنجکاو بوده و همیشه یکی از منتقدان اصلی نظریه های متافیزیک من بوده و همچنان نیز هست. یک روز به من گفت اگه میتونی خواب منو بدست بگیر و برام ثابت کن! من هم با اعتماد بنفس کامل به او گفتم امشب ترسناکترین خواب عمرت را خواهی دید! در آن شب به هنگام خواب آنچنان ذهن خود را متمرکز کردم و سپس خودم را وارد لایه های زمانی کرده و اسکلتی را تجسم کردم و آن را با تمام جزئیات به خواب خواهرم فرستادم, صبح آن روز خواهرم کلی بهم گفت که دیگر حق ندارم این کار را با اوبکنم و گفت تا صبح مدام با کابوس یک اسکلت بسیار ترسناک که مدام مرا فرا میخواند بیدار میشدم! البته من این موفقیت را مدیون ذهنیت قوی خواهرم نیز نسبت به خودم هستم. حتی یک بار نیز به خواب استادم نفوذ کرده و با سر و هم کردن سناریو ای از پیش تعیین شده توسط خودم که در ذهنم ساخته بودم کاری کردم که به اجبار مرا در آن واحد درسی قبول کند و نمره مورد نظرم را بدهد!!!

بیشتر بخوانید:آلفای ذهنی چیست؟ معرفی امواج مغزی

استفاده از این قدرت نیازمند انصاف نیز میباشد و همیشه به یاد داشته باشید که در صورتی که توانستید خود را به این حذ از قدرت برسانید این کار را فقط تنها در صورت لزوم انجام دهید که البته توصیه میکنم که هرگز این کار را انجام ندهید. شما در صورتی که بتوانید خودتان را وارد هر سه لایه زمانی کنید قادر به انجام اعمالی خواهید بود که بس میتوانند خطرناک باشند, از اداره و کنترل کردن ذهن افراد گرفته تا آنکه تصورش را هم نمیتوانید بکنید. اگر از من بپرسید گه چکونه میتوانیم به خواب افراد بی آنگه ذهنیتی نسبت به ما داشته باشد نفوذ کنیم در جواب خواهم گفت: پس میبایستی حتما حتما بتوانید لایه سوم زمانی را نیز رد کرده و به بعد پنجم وارد شوید!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

چگونه وارد خلسه زمانی شویم؟آیا این کار سخت است؟

لطفا واضح سوالتونو بپرسین؟ منظوزتون دقیقا چیه؟
اگه منظورتون حالت کلی خلصه هستش که باید بگم بستگی به ذهنتون و تواناییها و تمرین هاتون داره.

سلام ببخشید من چند با امتحان کردم نشد چیکار کنم ؟

باید تو دوره شرکت کنین دوست عزیز.

سلام من مدتهای زیادیه که یه نفری رو دوس دارم
و خیلی هم دوسش دارم و اون هم همینطور
چن وقت پیش بر سر یه ماجرایی دچار مشاجره شدیم و دعوایی بین ما رخ داد.و اون هم ازم رو برگردوند.بارها ازش معذرت خواهی کردم.اما حتی حاضر نیست جواب سلامم رو بده.میخوام به ذهنش نفوذ کنم.و بهش تلقین کنم تا منو ببخشه مثل فیلم اینسپشن نولان.میدونم حرفم چرته ولی بخدا دوسش دارم و حاضرم هر کاری براش بکنم شما رو به مقدساتتون من رو کمک کنید.دیگه هیچ امیدی به آینده ندارم

سلام. این عمل امکانپذیره! ولی نه به اون سادگی که فکر میکنین و همچنین درصد خطا هم وجود داره! مسایلی که به ذهن مربوط میشن شدنی هستن و اونها رو میشه با ذهن حلشون کرد! من شاگردانی رو دارم که دارن باهام نفوذ در ذهن رو کار میکنن و شما هم اگه بخواین میتونین تلگرام پیام بدین و هماهنگی های لازم انجام بشه. اطلاعات تماسم بالای سایت اومده.
با احترام.

سلام من مرتب مورد آزار پسری هستم که بهش جواب منفی دادم و دوسش ندارم.هر شب سر یه ساعتی با کابوس بیدار می شم و خودش می گفت که می تونه اینکارو باهام بکنه. این‌کابوس ها محتوی ذهنی خودم هستن.خیلی آزار می بینم می تونید کمکم کنید؟من این‌پسر رو نمی خوام و نمی دونم چطور به محتویات ذهن‌من دسترسی پیدا می کنه..واقعا می ترسم و ارامش ازم سلب شده.

مشخص نیست که این کابوسا از طرف ایشون باشه یا نه. میتونین تو دوره نفوذ به خوابمون شرکت کنین و مقابل به مثل کنین یا برین تو خوابشون و بهش بگین بس کنه. البته راه حل های دیگه ای هم هستن که میتونین تلگرام پیام بدین راهنماییتون کنم

سلام
آیا ممکن هست به ذهن شخصی نفوذ کرد که تا به حال نه چهره‌ی شما رو دیده نه با شما ملاقات داشته اما مواردی مانند⦅نام.نام خانوادگی.سن.خصوصیات اخلاقی ⦆رو بدونه و شما همه چیز اون رو بدونید و چهرش رو نیز دیده باشید نفوذ کرد؟؟؟

احتمالش خیلی خیلی کمه

این کارا چه خطراتی داره مثلا بی خوابی داره ؟اگه درست انجامش ندیم چی میشه

هیچ خطری نداره

سلام..چطور میتونم به خواب رییس شرکتم برم تا منو راحت استخدام کنه..

سلام. تو دوره نفوذ به خواب شرکت کنین

سلام اقای میرزایی من عاشق یک نفر شدم…اما اون نسبت به من احساسی نداره…میشه کمکم کنید تا از راه تله پاتی و متافیزیک اونا عاشق خودم کنم؟

سلام.
بله حتما ولی احتمال موفقیت قطعی نیست چون عشق چیزی بالاتر از ذهنه. ولی بعضا میشه تاثیراتی رو عشق گذاشت. لطفا تلگرام پیام بدین
با احترام

عالی بود

سلام وقتتون بخیر. من برای حل یه مشکل خیلی بزرگ، باید به ذهن یک نفر رو کنترل کنم و مجابش کنم که یه کاری انجام بده. و نه این فرد رو تا الان از نزدیک دیده ام یا اون منو دیده، در واقع اصلا منو نمیشناسه. ولی واقعا بحث مرگ و زندگیه حاضرم هر کاری بکنم تا این انجام شه. مبالغه نمیکنم، اگه انجام نشه یه ادم بیگناه میمیره.
شما راهی بلدین؟ هر چقدر هم تمرین و تمرکز نیاز داشته باشه مهم نیست.. فقط راهش چیه

سلام. بله این کار امکانپذیره ولی خیلی خیلی خیلی سخته و اصلا کار آسونی نیست! اگه بخواین تو ۵ جلسه میتونم یادتون بدم روششو ولی بازم میگم خیلی خیلی کار سختیه و فکر نکنم بتونین از پسش بربیاین.

مشکلی نیست حداقل تلاشمو میکنم
بله ممنون میشم اگر بتونین یاد بدین

چگونه وارد ذهن یک نفر شویم

باید تو کلاسای خصوصی تلفنی شرکت کنین

سلام چنده چجوری این کلاسا

سلام. کلاسا تو سایت برگزار میشن. محتوا تو سایته و بهشون دسترسی پیدا میکنین و به محض ثبت نام هر موقع که بخواین میتونین شروعشون کنین. محتوای دوره ها به صورت مادام العمر در اختیارتون قرار میگیرن. قیمتا الان ۵۰ درصد تخفیف خوردن و نفوذ به خواب شده ۷۲ تومن

سلام ،وقت عالی بخیر،مطالب و پرسشهای دوستان وجواب سوالاتشونودیدم،میخواستم بدونم باروش متافیزیک،ذهن خوانی ام امکانپذیره؟

سلام. بله امکانپذیره. ولی ذهن خوانی یه صورت مقصود کلی هستش نه تک تک جزئیات.

سلام استاد.بنده۴۰ساله هستم وازنوجوانی تاالان مشکلی دارم که شاید شخصیتی مثل شماتشخیصش بده.من هرشب که میخوابم به محض ورودم به اولین لحظه خواب موجی ازانرژی یااشعه واردمغزم میشه جلوی چشم من یک صفحه نمآیش میذاره.من بطورمجازی هرچی بخاطرنجاتم ازاون بن بست بخوام برام نمایش میدن.۲۰دقیقه تراکنش آزار مغزمن باشدت اذیت برق گرفتگی فقط در مغزم اجرامیشه.بعدکه موج رفت میبینم من توهم حرکت داشته ام.واون بکگراندفقط منو سرگرم کرده.فقط اینوبگم که جنس مهاجم ازنوع فرکانس ویا پارازیت هست.

دوست عزیز بهتون پیشنهاد میکنم منطق درمانی بشین. اگه خواستین تماس بگیرین جهت رزرو منطق درمانی

نگاه کن کسانی که از نیرو شون ناراضی هستند نتوانستند اون نیرو رو درست پرورش بدهند

سلام یه مدت پسری عاشق من بود و من چون برام مهم نبود همش بهش بی محلی میکردم و اونم یه ماهه ک ولم کرده و اگ بهش بگم برگرد برمیگرده ولی غرورم نمیزاره اینو بگم من میخاستم یکاری کنم تا دوبارع برگرده و ب خابش نفوذ کنم این کار جواب میده؟؟؟

دوست عزیز در مرحله اول باید قدر فرصتاتونو بدونین. در مرحله دوم در دوره آموزشی نفوذ در خواب سایتمون شرکت کنین. این لینکشه:https://aliland.ir/courses/%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4%db%8c-%d9%86%d9%81%d9%88%d8%b0-%d8%a8%d9%87-%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%a8-%d8%af%db%8c%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86/
موفق باشین

پیشنهاد میکنم هرگزززز دنبال یادگیری این کار نباشید!!! من خودم چندین ساله درگیر این مسئله هستم. اگرچه که کاملا اتفاقی شروع شد و دنبال یادگیری نبودم. به هرچی که فکر کنم اگه اون نفر هم در اون لحظه توی ذهنم باشه و در اون زمان خواب باشه ؛ کل افکار منو مو به مو خواب می بینه!!!!!!!!!! از طرفی من آدمی هستم که اصلا تمرکز خوبی ندارم و خیییلی فکری هستم!! واقعا از این اتفاق سالهاست که آسی شدم و نمی دونم چطوری مشکلم رو حل کنم. به هرکی میخواین برید توی خوابش زنگ بزنید ولی دنبال این کار نباشید…!!!

Kheyli tol keshid ta yad begirin?!

[…] بیشتر بخوانید: نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک […]

من توی تلگرام نتونستم بهتون پیام بدم. میخوام یاد بگیرم چطور توی خواب دیگران نفوذ کنم

تو دوره مون شرکت کنین

[…] بیشتر بخوانید: نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک […]

آیا وارد لایه های زمانی شدن حس خاصی بهم میده؟ یعنی میفهمم که وارد این لایه ها شدم؟؟

بله یک حس خاصی بهتون دست میده که توصیف ناپذیره

سلام استاد.

منو دوستم واقعا به این افکار از نظر اسلامی عقیده داریم و واقعا میخوایم انجامش بدیم…و تو خواب یکدیگر بریم و هر کاری کنیم…فقط روشش همین چند مرحله است و نیازی به دیگر موارد نیست

بله. میتونین تو دوره آموزشی شرکت کنین

سلام خسته نباشید من هر وقت به هرکی فکر میکنم اون لحظه یا میبینمش یا بهم زنگ میزنه و شبا چند بار تونستم روحمو از بدنم جدا کنم جوری که بدنم خیلی سنگین میشد و ضربان قلبم خیلی بالا میرفت و چند سعی کردم وارد چند نفر از نزدیکانم بشم و فردای همون روز یا بهم زنگ میزدن یا پی ام میدادن یعنی من وارد خوابشون شدم یا نه بهم بگید ممنون میشم و از کجا متوجه بشم که تونستم وارد خواب کسی بشم؟

سلام دوست عزیز. احتمالا شما ذهنتون توانایی بالایی در تسخیر کردن ذهن افراد داره. شما نفوذ به خواب انجام ندادین. البته یک احتمال هم وجود داره که شما از وقایع مرتبط به شما به صورت ذهنی به محض تصمیم گیری شخص مقابل مطلع میشین. موضوع پیچیده ای هستش میتونین تلگرام پیام بدین تا به صورت کامل راهنماییتون کنم

بهترین مقاله

[…] بیشتر بخوانید: نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک […]

سلام.یادگیری این روش چقدر طول می کشه؟و مدت زمان دوره آموزشی چقدره و اینکه همه موفق به یادگیری میشن؟

سلام. این دوره ۸ جلسه هستش که ۲۴ روز میکشه. به عبارتی هر جلسه رو ۳ روز بهتره تمرین کنین. ۹۰ درصد شرکت کننده ها تونستن!

[…] بیشتر بخوانید: نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک […]

سلام
تمریناتش به چه شکله؟
یعنی نیاز به جای خاصی داره
و نحوه تدریس شما چگونه هستش ؟
تلفنی تدریس میکنید؟

[…] بیشتر بخوانید: نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک […]

[…] بیشتر بخوانید: نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک […]

سلام خودمون در لحظه تو خوابشون بازی میکنیم با ما فقت تصویر ذهنیمون رو که از قبل ساختیم به خوابشون میفرستیم؟

نه دوست عزیز یه تصویرسازی انجام میدین و بعد میفرستین به خوابش

سلام
ببخشید در مورد لایه های زمانی که فرمودید میشه لطف کنید توضیح بدین یا یه منبع معرفی کنید برا مطالعه ممنون

تو کتابم (۶۰) کامل توضیح داده ام لایه های زمانی رو. از لینک زیر میتونین تهیه کنینش:

https://aliland.ir/product/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D8%AA%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%B2%DB%8C%DA%A9-%D9%88-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D9%85%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%A1-%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%D9%87-60/

سلام ببخشید الان من می خواهم به خواب یک فرد برم ،باید شب که می خواهم بخوابم چکار کنم یعنی یک چیزی در ذهنم درست کنم مانند یک فیلم تا آن شخص آنرا در خواب ببیند

بهتره از طریق لینک زیر تو دوره نفذ به خواب شرکت کنین:

https://dream.aliland.ir

سلام من میخوام به خواب شخصی برم که خیلی وقته دوسش دارم من فقط دورادور میشناسمش میخواستم بدونم ایا اینکار امکان داره اگه داره چه جوریه میشه بهم بگین

سلام بله این کار امکانپذیره. میتونین از طریق لینک زیر در دوره نفوذ به خواب ما شرکت کنین:

https://dream.aliland.ir

موفق و پیروز باشید

سلام من میخواهم وارد بعد پنجم زمانی بشوم آیا دوره آموزشی شامل این کار هم میشود

سلام. در دوره نفوذ به خواب ما یه جورایی از همین طریق وارد خواب میشین!

سلام و درود پس ینی استاد جان ما از طریق لایه پنجم زمانی وارد خواب بقیه میشیم پس ینی درواقع ما تو این دوره وارد بعد پنجم میشیم این که خیلی عالیه و اینکه ما متوجه میشیم که مثلا الان وارد بعد پنجم شدیم یا نه درسته؟؟؟؟
ببخشید ولی یه سوال دیگ شما گفتین ک هر تمرین رو بهتره که سه روز انجام بدیم ولی اگ مثلا ما هر تمرین رو دو روز انجام بدیم موفق میشیم؟؟
حالا احتمالا میگین این دیگ اعتماد به نفس نیست اعتماد به سقفه نه؟!! 🤣🤣🤣

سلام. مدت زمان ۳ روزه ای که ما برای هر تمرین پیشنهاد دادیم “حد اقل” زمان هستش!

استاد سوال اول رو جواب میدین لطفا آیا واقعا وارد لایه پنجم زمانی میشیم؟؟؟

از نظر علمی بله

سلام نظرات همه و سوال هارو خوندم
منم عاشق شدم هرکاری میکنم نمیشه هیچ راهی ندارم و خسته شدم فقط تنها آرزویی که دارم یروزی مال من بشه همین

دوست عزیز اگه خواستین میتونین تو دوره شرکت کنین:https://dream.aliland.ir

فکر نمیکنن خیلی زشته که از این قانون سو استفاده شه!و این که با قدرت تله پاتی و ذهن کسیو عاشق کنیم سو استفاده و تخطی از قانونه!!منو با این قانون جذب کردن و من خیلی‌ اذیتم!ولی خب بی جواب نمیمونه و تقاص پس میده چون تخطی کرده!شما هم با آموزش عاشق کردن و جذب کردن از طریق ذهن دارین از قانون تخطی میکنین و منتظر عواقبش باشین،خدانگهدار

دوست عزیز متافیزیک مثل یه چاقو میمونه که هم میشه ازش استفاده صحیح کرد و هم اشتباه! از نظر من و خیلی ها از طریق متافیزیک برگردوندن کسی که قبلا باهاش بودی و حالا به دلایلی بهم خورده هیچ اشکالی نداره!

سلام خسته نباشید قبلش اگه خبر داشته باشه طرف راحتر میتونی بری به خوابش مثلا قبلش بهش بگی دیشب خوابتو دیدم یا چند شب تو خواب منی آمادگی پیدا کنه برای ورد به خوابش

اتفاقا برعکس. به هیچ وجه نباید خبر داشته باشه وگرنه ناخودآگاهش مقاومت میکنه.

۱۶ سالمه ۷ ماه پیش ی پسری وارد زندگیم شد گف دوسم دارع عاشقمه اولش بیتفاوت بودم ولی بعدش بش وابسته شدم عاشقش شدم بعد ۶ ماه بهونه اورد و رفت و تنهام گذاشت دو روز بعد رفتنش فهمیدم با دختر دیگه ای در ارتباطع بهش پیم دادم گف ارع دوسش دارم بعد چن ماه میخایم ازدواج کنیم الان ۱ ماهه هرکاری میکنم نمیتونم نسبت بهش بیتفاوت باشم نمیتونم ازش متنفر باشم میخام راهنماییم کنید یکاری کنم ک برگرده😔😔😔

میتونین تو دوره نفوذ به خوابمون شرکت کنین و از طریق نفوذ به خواب اقدام به برگردوندنش کنین:https://dream.aliland.ir

سلام بر شما و با تشکر از مقالات شما، منظور از داشتن ذهنیت توسط یک فرد نسبت به ما چیه و آیا کسی بوده بتونه لایه ی ۵ زمانی رو باز کنه؟

تو دوره آموزشی نفوذ به خواب همشونو توضیح دادیم:https://dream.aliland.ir

سلام فقط میخوام حس کسی وبفهمم چطور میتونم نمیخوام تو خواب برم

باید نفوذ به ذهن رو یاد بگیرین. تلگرام پیام بدین

ببخشید استاد من میخوام نفوذ به ذهن رو یاد بگیرم

در دوره فکر خوانی شرکت کنین

چند سال قبل میتونستم تا حدودی خواب خودم رو کنترل کنم، جریان از اونجا شروع شد که وقتی کابوس میدیدم متوجه میشدم خوابه و خودمو بیدار میکردم. اما یک بار با خودم گفتم به جای بیدار کردن از خواب خواب رو ادامه بدم اما باب میل خودم. بعد چند بار این اتفاق ممکن شد نه به صورت کامل اما بعضی کارها رو تونستم انجام بدم و لذت بخش بود. اما چند مدتی این کارو نکردم و بعد اون به محض اینکه تصمیم میگرفتم این کارو انجام بدم صدای وحشتناک و حس ترس وجودمو در خواب میگرفت و اجازه هیچ حرکت دلخواهی رو در خواب بهم نمیداد و ناچارا باید خودمو بیدار میکردم. میخوام بدونم راهی هست که دوباره به اون قدرت برگردم

دوست عزیز اون رویای شفافه و با نفوذ در خواب فرق میکنه. تلگرام پیام بدین هماهنگ شیم برا برگردوندن قدرت سابقتون

سلام احساس میکنم یه عده دنبال اینن که ذهنموبخونن ومیدونم نیتشون سواستفادس.چکارکنم که نتونن بخونن؟!!
شایداین بدردخیلیاهم بخوره چون شایداطلاعاتیوبه یک سری دشمن بدن که جونشون درخطرقراربگیره و..

سلام. اینقد مطمئن نباشین که یکی داره میخونه ذهنتونو. باز اگه از این بابت ترس دارین تلگرام پیام بدین راهنماییتون کنم

سلام
من شب وقتی میخوام بخوابم و سرم روی متکا میزارم احساس میکنم زیر سرم یه ارتعاش خیلی قوی ایجاد شده احساس میکنم از این ارتعاش سرم میپوکه همیشه اینطور نیست ….اما وقتی اینطور میشه من خواب های بسیار ترسناک میبینم در اون هنگام میدون خوابه چشامو محکم میبندم و بیدار میشم اما وقتی از دوباره بیدار بشم اون خواب ادامه پیدا میکنه ….گاهی وقتی اون ارتعاش قوی اصلا نمیزاره بخوابم سردرد نیست نه فقط زیر سرم با قدرت بالا تکون میخوره

احتمالا یکی داره اذیتتون میکنه با تسخیر ذهن و همچنین نفوذ به خوابتون. البته دقیق نمیشه گفت. فقط یه احتمال بود

[…] بیشتر بخوانید: نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک […]

سلام آقای میرزایی ببخشید من تلگرام ندارم
باهاتون کار مهم دارم
ایمو یا واتساپ یا اینستاگرام دارین بهتون پیام بدم؟
راجع به همین موضوع نفوذ به خواب است و اینجا نمیشه گفت

سلام لطفا واتس پیام بدین

سلام ممنون. میتونم توی اینستاگرام instagram.com/aliland.ir هم از طریق دایرکت پیام بدم؟

بله میتونین

سلام ببخشید آیا میشه به خواب کسی نفوذ کرد که ما رو به صورت کامل میشناسه ولی تقریبا شاید هر سال یه بار به فکر من بیفته و خلاصه یه فامیل دوره؟
یا میشه به خواب کسی که کلا مارو نمیشناسه نفوذ کرد؟
یا میشه به خواب کسی که در کشور های خارجه هست نفوذ کرد؟
لطفا جواب هر کدوم رو جدا بهم بدین.
ممنون

سلام. جواب هر سه سوالتون بله هستش

ممنون

یعنی حتی کسی که ما رو اصلا نمیشناسه و در استان دیگری ساکن هست؟

بله

آیا روشی هم هست که باهاش بشه آینده رو دید؟

مشاهده آینده منوط به وجود نشانه هاست. نشانه ها رو در سایت سرچ کنین

ببخشید علی آقا
من دیشب دو تا خاطره که خداوکیلی راست هست از خودم و پدرم با نام “شهریار” براتون ارسال کردم
چه موقع در قسمت خاطرات کاربران نمایش داده میشه؟
امروز متوجه شدم که به خاطرات برتر پکیج ابر بمب متافیزیک هدیه داده میشه؟ واقعا؟ آیا هنوز هم هدیه میدین به خاطرات برتر؟
امروز وقتی این موضوع رو فهمیدم خیلی ذوق کردم.
از چه طریق خاطرات برتر رو انتخاب میکنید؟

بررسی میکنیم

از چه طریق خاطرات برتر رو انتخاب میکنین که پکیج ابر بمب فیزیک اهدا کنین؟

بخاطر این گرفتن پکیج از بس چرندیات به عنوان خاطره فرستادن که دیگه قرعه کشی ها رو قطع کردیم.

درود
کسی را دوست دارم،ابتدا خوب بودند یدفعه دور شدند،اتفاقاتی افتاد الان درحد احترام است.رابطه بسیار قوی با مادرشان دارم .به خاطر شرایط از خانواده و مادرشون خواستم دوری کنم ولی نشد.هربار خواستم دوری کنم ی اتفاقی افتاد.مادرشان میگویند ی روز بین شما همه چی درست میشه.چندوقت قبل هم با خطی دیگر بصورت ناشناس تماس گرفتند.تصمیم گرفتم پا روی حسم بگذارم چون برادر ببینم تا احترام بین خانواده محفوظ بماند و حسی که پدر و مادرشون به من دارند قابل احترام.منم دوستشان دارم.واقعا اذیتم .چ دوره ای می تواند مرا کمک نماید

سلام. نفوذ به خواب رو بهتون پیشنهاد میکنم

سلام خسته نباشین
من خیلی دنباله راهی میگردم که وارد خوابه یه نفر بشم ولی همش راهایی رو پیدا میکنم مثله دعا نویسی و… اینجور چیزا که نمیتونم قبولشون کنم یکی از دوستانم گفت از شما میتونم کمک بگیرم
من شرایطش اینکه وارده خوابه کسی ادم بشه رو خوندم ولی اون کسی که من می خوام وارد خوابش بشم منو نمیشناسه مطمئنم نیستم اصلا منو دیده یا نه من فقط یه بار اونو توی فرودگاه دیدمش و فقط اسمشو میدونم و اسم برادر دوقلوشو توی اینستاگرام پیجشو دارم ولی غرورم بهم اجازه نمیده بهش پیام بدم
بنظرتون میتونم وارد خوابش بشم و باهاش حرف بزنم؟!

دوسن عزیز برای نفوذ به خواب فقط قیافه طرف رو دیده باشین کافیه و لازم نیست شما رو بشناسه. بهترین راه برای یادگیری نفوذ به خواب، شرکت در دوره آموزشی ماست🙏

[…] بیشتر بخوانید: نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک […]

سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما ، شما در مقاله فرمودید که ذهنیت در دو طرف نسبت به یک دیگر برای وارد در خواب دیگری مهمه می خواستم بدونم حداقل این ذهنیت چقدر هست؟با تشکر

ذهنیت دو طرف نسبت به هم تاثیر نفوذ رو چند برابر میکنه

باعرض سلام
اگرکسی بخواهدماراهیبنوتیزم(درجهت آسیب زدن)کند
چطورمیتوانیم هیبنوتیزم افرادسودجورومهارکنیم؟
متشکر

سلام. فقط کافیه یه نمه مقاومت کنین کسی نمیتونه هیپنوتیزمتون کنه.

سلام ببخشید میتونم وارد ذهن کسی بشم فقط میخوام نظر واقعیشو راجب یه چیزی بدونم.

سعی کنین بله

لایه های زمانی چیا هستن ؟؟؟

باید کتابمو بخونین

سلام خسته نباشین من مدتی هست که باکسی دررابطه هستم اماایشون ازمن خیلی سردشدن ولی من واقعاایشون رودوست دارم امکان اینکه بتونم برش گردونم توی مدت کوتاه وجودداره؟!

سلام. بله وجود داره

سلام این عمل حتی اگه طرف مقابل هم مارو نشناسه امکان پذیره؟؟

سلام. بله

ببخشید من جایی خوندم که اگه بریم تو خواب کسی شاید دیگه روحمون بر نگرده… درسته؟

خیر

سلام من یه دختری رو دوست دارم قبلا باهاش رل زده بودم ولی دختر خالش باعث جدایی ما دوتا شد (به خواطر حسودی) آیا با این روش میتوانم به ذهن دختر مورد علاقه ام بروم و اون رو دوباره برگردونم چون این عشق دو طرفه بود و از این اطفاق ۱ سال هم میگذرد آیا راهی هست؟؟؟

دوست عزیز در مثالی که برای این دوره آوردیم دقیقا مشابه این مورد رو براتون مثال زدیم تحت عنوان کارآیی های این دوره!

سلام آقای بیک میرزایی. من و دوستم نزدیک یک ماهه که قهریم. من روم نمیشه که برم و بگم آشتی کنیم چون هردو به یک اندازه مقصر بودیم ولی من قطع رابطه کردم. دیشب بدون اینکه خیلی تو فکرش باشم( در واقع اصلا تو فکرش نبودم) خوابیدم و نزدیکای صبح خواب دیدم که تو حیاط مدرسه دست هم روگرفتیم و من دارم از آشتیمون گریه میکنم. تو خواب گفتم که سارا من بیدارم؟ سارا گفت نه پریسا تو خوابی…من توی خواب تو ام و تو توی خواب من. بعد پرسیدم از کجا بدونم که واقعا اینطوره؟ گفت من دیروز یه اتفاقی برام افتاد که خیلی گریه کردم و به یادت بودم. گفتم خب فردا زنگم بزن آشتی کنیم.گفت من بیدار شم خوابمو یادم میره. بعد من گفتم خب من یه نخ به انگشتت میبندم که بیدار شدی یادت بمونه. و اون لحظه که نخو میبستم تو اتاقش بودم و دیدم خوابه و من یه نخ مشکی به دستش بستم. گفت که پریسا ساعت هشت صبحه گفتم از کجا میدونی گفت خدافظ. بیدار شدم دیدم ساعت هشته. این چطور امکان داره؟ چی شده؟ من از کجا بفهمم که برون فکنی یا تله پاتی بینمون شده یا نه؟جمجم

سلام لطفا تلگرام پیام بدین

سلام
میخواستم بپرسم چقدر طول میکشه تا بتونم به خواب یک نفر نفوذ کنم
یا اینکه اگه بخام روحم رو از بدنم جدا کنم خطرناکه؟
فقط بخاطر دلتنگی برای یک نفر میخام اینکارو بکنم.میخام بدونم امکانش هست؟

سلام.
یادگیریش حدودا یک ماه طول میکشه البته دو هفته ای هم میتونین. فرایند نفوذ به خواب فوقش نیم ساعت طول میکشه. برای اطلاعات بیشتر لطفا تلگرام پیام بدین.

آقای میرزایی کارتون ۲۰،عالی ، واقعا من علاقه خاصی دارم به این چیزا نمیدونم دست خودمم نیست علاقم ولی یکم ترس هم دارم برا از بین بردن این ترس باید چیکار کنم

ممنون لطف دارین. ترستون از چه بابته؟

با سلام .چگونه می توانیم وارد بعد پنجم زمانی شویم؟

سلام. کار ساده ای نیست

میدونم. ولی میشه راهنمایی کنین متشکر میشم.

سلام
ببخشید حالا ما اگر تونستیم و وارد خواب طرف مقابل شدیم آیا اون شخص وقتی بیدار بشه خوابی ک دیده رو یادش میمونه؟؟؟؟؟

بستگی به خودش داره. معمولا آدم خوابشو یادش میمونه.

آیا واقعا من میتونم توی دوره موفق بشم؟؟ و برم به خواب کسی که میخوام. و وطوسه اش کنم و مجبورش کنم که برگرده پیشم؟؟؟؟ چون بخاطر مخالفت خانوادش رفت و من بلاک کرد.
حالا میخوام بدونم چطور میتونم با نفوذ به خواب یا هر روشی ک شما پیشنهاد میکنید برگردونمش

بله میتونین

سلام من برای وارد شدن به بعد پنجم زمانی باید چه مراحلی رو طی کنم؟

تلگرام پیام بدین

ایا وارد شدن به خواب یکی دیگه بدون تمرین امکان پذیره؟چون من ۲بار تونستم بدون تمرین وارد خواب چند تا از بستگانم بشم و بار اول کار خاصی نتونستم انجام بدم اما یادمه وقتی به همون فامیلم که رفته بودم تو خوابش بهش خوابمو تعریف کردم اون خیلی تعجب کرد و گفت این دقیقا خوابی بود که من دیدم (مطمعنم چون تمام جزئیات خوابش یادمه )و اما بار دوم خیلی عجیب تر بود من وارد رویای یکی از دوستام شدم اما یادمه اون خواب نمیدید و من تسلط کامل روی ذهنش داشتم و کاری کردم که ذهنش رویا بسازه و من داشتم رویای اونو تماشا میکردم و نمیدونم چطور فهمیدم اون مدت ها میشه که خواب نمیبینه و حتی میتونستم توخوابش دخالت کنم و موضوع رو عوض کنم و فهمیدم اون نمیدونه خوابه 😮😯یعنی من واقعن تونستم وارد خواب کس دیگه ای بشم؟

بله بعضی ها بدون آموزش به صورت خدادادی از این توانایی بهره مند هستن.

ایا میشه کاری کرد که بشه زمان هایی که خواب شفاف میبینم رو تعیین کنم اخه نمیدونم چرا میتونم رویای شفاف ببینم اما نمیتونم زمان رویا دیدن روتنظیم کنم و همیشه رویای شفاف خیلی شانسی برام اتفاق میوفته 😕🙁

سلام. لطفا تلگرام پیام بدین:
۰۹۹۰۹۳۸۴۶۱۶

سلام وقت بخیر
میخواستم بدونم چطور مانع از نفوذ دیگران به خوابم بشوم؟
با تشکر.

لطافا تلگرام پیام بدین
۰۹۹۰۹۳۸۴۶۱۶

سلام امکان این هست که بتونم وارد خواب دوست محازیم بشم؟ تاحالا از نزدیک همو ندیدیم،اما عکس و فیلم از هم دیدیم

سلام. بله میتونین

بعد باید به انگلیسی صحبت کنم؟ چون فارسی نمیفهمه.

آدم زبانی رو که بلده متوجه میشه!

باسلام خدمت آقای میرزایی من دو سه بار سعی کردم وارد خواب یکی از همکلاسی هام بشم و ازش خواستم منو ادمین یه گروهی بکنه همینطور که داشتم درخواستم رو می کردم سرم شروع به درد گرفتن کرد ولی من توجه نکردم همینطور که جلو می رفتم سرم بیشتر درد میگرفت که و حس کردم بین دو ابروم داره تکون می خوره که ناخوداگاه چشمام باز شدن میشه توضیح بدین چه اتفاقی افتاده؟

سلام. اصول صحیح نفوذ به خواب رو تو دوره نفوذ به خوابمون یاد بگیرین🌹

سلام
من خیلی به این چیزا علاقه دارم ولی میترسم از موجودات دیگه اذیتم کنند مخصوصا وقتی کامنتارو خوندم😟
واقعا احتمال داره که اذیت بشه آدم؟!

نه اصلا

سلام من یه پسری رو دوست دارم ولی اون منو نمیشناسه الانم ازاینجا رفتن میشه توخواب نفوذ کردو شماره تلفن چیزی تو خوابش نشون داده بشه و بهمون پیام بده.

سلام بله

سلام، منظور از دوره چیه؟ میشه مطالب رو دانلود و مطالعه کرد؟

تلگرام پیام بدین

سلام.من یه مشکلی دارم همسرم بدون هیچ دلیلی و با نامردی و خودخواهی رهام کرده و هر کار کردم نتونستم به زندگی برشگردونم ذهنش پر از فکرای منفیه وهر حرفی که میزنی داخل مغزش نمیره میخواستم بدونم شما روشی دارید که همسرم بیاد سمتم و ازم معذرت خواهی کنه به زندگی برگرده

سلام تلگرام پیام بدین

من عاشق یکی هستم ولی او منو فراموش کرده خیلی دوست دارم که دوباره برگرده میخواستم به خوابش نفوذ کنم و وادارش کنم که برگرده چجوری این کار رو انجام بدم؟

تو دوره مربوطه شرکت کنین

سلام خسته نباشید
من میخام با یه شخصی صحبت داشته باشم حالا ایشون در دسترس من نیستن و من امکانش رو ندارم بشینم جلوی اون فرد و یه سری کلمات رو به زبان بیارم و ایشون من رو میشماسن و به جرعت میتونم بگم بهم بعضی اوقات فکر میکنی من مدیتشن زیاد انجام میدم قوه تخیل فوق العاده دارم میتونم چشامو ببندم و خودمو بفرسم یه جای که میخام و به راحتی بتونم توصیف کنم من خیلی رو تمرکز و مرتب سازی افکارم کار کردم و من به قانون جذب و متافیزیک ایمان دا م و میدونم درسته بخاطر همین من بیشتر شرایطی که ذکر کردین رو دارم میخام برم تو خاب اون فرد و باهاش صحبت کنم میشه دقیق بگین چیکار کنم در ضمن من از تکنیک تله پاتی و فرکانس فرستادن زیاد استفاده کردم اگه میشه بهم تدضیح بدین ؟؟

سلام. از دوره نفوذ به خواب استفاده کنین

سلام.وقت بخیر
من چند سوال داشتم که مربوط به ورود به خواب دیگران نیست اما ممنون میشم جواب بدید
یکی درمورد احساس درد جسمی در خواب هست، بعضیا میگن آدم در خواب درد رو حس نمیکنه اما من حس میکنم.
اکثر اوقات وقتی دارم خواب میبینم ناخودآگاه حس میکنم دنیای اطرافم واقعی نیست و خوابم و گاهی میتونم ادامه خواب رو تغییر بدم.
و مورد آخر درباره ی دیدن خود در خوابه . معمولا ما ظاهر و قیافه ی خودمون رو تو خواب نمیبینیم اما من چند باری صورتم رو دیدم و ظاهرم یا قیافه ی واقعیم فرق داشت و به طور کلی در خواب حس میکنم در بدن خودم نیستم و از منظر کسی دیگه ای دارم خواب میبینم
میشه لطفاً توضیحاتی درباره ی این موارد بدید.خیلی ممنون🙏

سلام من خودم ذهتیت قوی دارم مدیتیشن نیکنم و با فرشته ها در ارتباطم فک نکنم برام. کار سختی باشه میخواستم بدونم برای اینکار لازمه حتما اون طرف مارو بشناسه؟! اگه ما اونو بشناسیم و اون نشناسه نمیشه؟؟ یه قضیه حیاتی دارم باید دست به کار بشم

فقط قیافشو بدونین کافیه

سلام. من یکیو بیش از حد و اندازه دوست دارم طوری که وقتی بهش فکر میکنم حتی اگه تو بهترین حال هم باشم یا حس میکنم قلبم داره می ایسته یه فورا اشکم درمیاد. متاسفانه اون حتی یکبار هم منو ندیده و اصلا از وجودمم خبر ندارم. میشه با همین روش وارد خوابش بشم؟؟؟

بله

سلام لطفا بگید میشه از طریق خواب روشن برون فکنی کرد و اینکه سفر در زمان چه به آینده چه به گذشته در برون فکنی ممکنه؟

سلام. استاد. شما تو کتابتون در مورد لایه های زمانی و بعد پنجم گفتین.
لایه زمانی اول
لایه زمانی دوم
لایه زمانی سوم
بعد پنجم.
با این حساب یعنی یه لایه یا بعد دیگه بین لایه سوم زمانی و بعد پنجم هست اون لایه یا بعد چیه؟
میشه توضیح بدین؟
با تشکر.

سلام مجدد استاد. میخواستم بدونم این درسته که برای اینکه کسی رو در ارسال خواب متقاعد انجام دادن کاری کنی باید یه کاری بشه که فکر کنه ایده و تمایل اینجام این کار از جانب خودش بوده نه کس دیگه

این میتونه یه استراتژی قلمداد بشه

سلام ببخشید من میخواستم وارد خواب یکی از دوستام بشم چون توسط یه اتفاقی دیگه زیاد باهام صمیمی نبود همون شب که تصمیم گرفتم فرداش بیام این سایت تا بتونم وارد خوابش بشم همون فردا یهو اومد گفت اوفف حوصلم خیلی سر رفته و کلی هم باهام چت کرد😳
میگم یعنی من چون از ته دل بدجوری میخواستم وارد خوابش بشم ناخوداگاه این اتفاق برام افتاده؟؟؟
و اصلا یادم نمیومد اون شب خواب چی دیدم و از دوستم پرسیدم اونم گفت یادش نمیاد
خواهش میکنم جواب بدینننننن🥺

احتمالا تله پاتی کردین

سلام من سنم زیاد نیست که بتونم پکیج های اموزشی شما رو بخرم نمیشه برای کسایی مثل من که هنوز زیاد بزرگ نشدن هم یه نقطه امید باقی بذارین؟🙏🏻🙏🏻🙏🏻

۵۰ درصد تخفیف گذاشتیم🌹

سلام استاد این درسته که برای مجاب کردن شخصی در خواب باید کاری کنیم که او فکر کند خودش میخواهد و این فکر مال خودش است؟

تو خواب میتونیم فقط تحت تاثیر بذاریمش و طریقه چیدن استراتژی به خودتون بستگی داره

ولی استاد به نظر شما این استراتژی که گفتم تاثر گذار
تر از اب در نمیاد؟

هرکسی استراتژی ای داره😎

سلام استاد چه طور میشه هم زمانم به خواب چند نفر وارد شد

امکانش نیست

استاد ایا میشه به طور مثال چهره دو نفر رو مجسم کرد و مراحل رو همزمان پیاده سازی کنیم یا اینکه به نوبت ارسال کنیم

خیر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرستادن دیدگاه

(function() {
window.mc4wp = window.mc4wp || {
listeners: [],
forms: {
on: function(evt, cb) {
window.mc4wp.listeners.push(
{
event : evt,
callback: cb
}
);
}
}
}
})();آدرس دفتر مرکزی:اردبیل میدان شریعتی کوچه شهید کرامتی پلاک 105توجه: هیچ گونه ملاقات حضوری ای پذیرفته نمیشود!

شماره تماس: 09909384616ایمیل: info@aliland.info

توجه: ساعات پاسخگویی به تماس ها شنبه تا پنج شنبه 10:00 الی 22:00 میباشد.

کلیه حقوق این سایت محفوظ بوده و متعلق به علی بیک میرزایی میباشد.

هرگونه کپی برداری از محتوای این سایت بدون ذکر منبع و درج لینک https://aliland.info ممنوع بوده و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

چگونه وارد ذهن یک نفر شویم
چگونه وارد ذهن یک نفر شویم
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *