کارنامه نفرات برتر ارشد روانشناسی بالینی وزار

 
helpkade
کارنامه نفرات برتر ارشد روانشناسی بالینی وزار
کارنامه نفرات برتر ارشد روانشناسی بالینی وزار

در اینجا، تعدادی از کارنامه ها و قبول شدگان ارشد روانشناسی بالینی آزمون وزارت بهداشت گنجانده شده است. توجه داشته باشید که آخرین رتبه قبولی ارشد روانشناسی بالینی وزرات بهداشت در هر دانشگاه برای شما بسیار حائز اهمیت است.

کانال ارشد وزارت بهداشت 3گام به تازگی راه اندازی شده است. برای پیوستن به کانال، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی ارشد بهداشت

 

کارنامه نفرات برتر ارشد روانشناسی بالینی وزار

 

کارنامه قبول شدگان ارشد روانشناسی بالینی 96، در جدول زیر آورده شده است. رتبه ارشد روانشناسی بالینی 96، جمع نمرات مربوط به درصدها و در نهایت محاسبه تراز می باشد.

داوطلبان ارشد روانشناسی97، باید براساس رتبه ها و درصدهای خود تصمیم به انتخاب رشته بگیرند. پس از دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 97، باید نسبت به چیدمان و اولویت بندی انتخابهای خود اقدام کنید. توصیه می شود قبل از اقدام به نهایی کردن انتخاب رشته ارشد بهداشت 97، نکاتی را که در باب مشاوره انتخاب رشته ارشد بهداشت 97 نوشته ایم را مطالعه کنید.  ضمنا از طریق لینک زیر می توانید دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت را دانلود کنید.

دانلود دفترچه ارشد وزارت بهداشت

 

نمونه کارنامه ارشد روانشناسی بالینی 96

کارنامه ارشد روانشناسی بالینی 96، بعد از انتشار نتایج اولیه در سایت سنجش پزشکی، در اواسط مرداد ماه سال 97، توسط داوطلب ارشد روانشناسی بالینی دریافت می شود. این کارنامه ارشد روانشناسی بالینی برای انتخاب رشته محل ارشد وزرات بهداشت 97 باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد. یکی از مهم ترین اطلاعاتی که باید داشته باشید این است که آخرین رتبه قبولی ارشد روانشناسی بالینی 96 چه رتبه ای بوده است. در جدول زیر برخی از قبولی های ارشد روانشناسی بالینی 96 آورده شده است.

 

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی ارشد بهداشت

 

 

رتبه های قبولی ارشد روانشناسی بالینی 96 را در جدول زیر برای شما آماده کرده ایم. توجه داشته باشید که رتبه های قبولی با محل قبولی به فاکتورهای اولویت بندی داوطلبان و سهمیه داوطلب در آزمون ارشد بهداشت 96 بستگی دارد. اولویت بندی انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 97، اگر در اولویت بندی اشتباه کنید ممکن است در شانس قبولی بدتری نسبت به شانس واقعی خودتان قبول شوید. مشاوره انتخاب رشته ارشدروانشناسی بالینی به شما کمک می کند تا به درستی با توجه به رتبه خود، بهترین انتخابها را با دقیق ترین چیدمان انجام دهید.

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام

 

رتبه قبولی ارشد روانشناسی بالینی 96

 

کانال ارشد وزارت بهداشت 3گام به تازگی راه اندازی شده است. برای پیوستن به کانال، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی ارشد بهداشت


سوما کرمی‏ – 98/5/25

درود عزیزانم اگه کسی کارشناسیش غیر مرتبط باشه برای ورود مشکلی هست یا نه؟


خانم حسن زاده‏ – 98/5/26

سلام وقت بخیر لطفا مشخص کنید لیسانس شما چیست و چه رشته ای برای ارشد مدنظرتون هست تا راهنماییتون کنیم. 


نسیم‏ – 98/4/29

سلام سحر خانم….عزیزم اگر زبان کمتر از ۲۵ درصد بزنی اصلا کارنامه ات تصحیح نمیشه …زبان رو گذاشتن یه بیس برا بالینی وزارت بهداشت


سحر‏ – 98/3/26

سلام ببخشید برای وزارت بهداشت بالینی حتما حتما زبان باید بزنم در غیر این صورت هر چی درصدام بالا باشه قبول نمیشم حتی با سهمیه ،؟؟؟ممنون میشم کسی جواب بده

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

خواهشمند است سوالات خود را در قسمت
اتاق فکر این رشته
مطرح نمایید


داوطلب هم اکنون در 3گام هستند !

اخبار تخصصی مورد نظرتان شامل:

ثبت نام، اعلام نتایج و آزمونهای داخلی دانشکاه ها را رایگان دریافت نمایید.


Copyright © 2020 AtiTech. All Rights Reserved.


دانلود دفترچه ارشد وزارت بهداشتDownloads-icon

صفحات پربازدید : ⚜️ جزوات رتبه های برتر⚜️ کلاس های حضوری رتبه های برتر⚜️ فیلم های آموزشی کیهان

 

 

 

گروه آموزشی کیهانرتبه یک کنکور ارشد و دکتری
روانشناسی و مشاوره

کارنامه نفرات برتر ارشد روانشناسی بالینی وزار

 

 

جزوه آمار و روش تحقیق, جزوه روانشناسی رشد, جزوه آسیب شناسی روانی, منابع ارشد روانشناسی, منابع کارشناسی ارشد روانشناسی, کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی, جزوه روانشناسی شخصیت, جزوه آمار و روش تحقیق کیهان, کیفیت سنجی, کیفیت سنجی جزوات, ارزیابی جزوات, ارزیابی جزوات کیهان, مطابقت, میزان مطابقت جزوات, مطابقت جزوات کیهان, کنکور ارشد, جزوات ارشد, جزوات ارشد کیهان, جزوات ارشد روانشناسی, ارزیابی کیفی جزوات ارشد کیهان, ارزیابی جزوات ارشد روانشناسی کیهان

 

نمونه کارنامه های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 96


 


 

        گروه آموزشی کیهان
ارشد و دکتری روانشناسی
 

کارنامه نفرات برتر ارشد روانشناسی بالینی وزار

مطالب مرتبط:


 

کارنامه رتبه های برتر کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت توسط خود این عزیزان برای سایت ارسال شده است. قبلا از کسانی که با ارسال کارنامه خود به دوستانشان کمک می کنند سپاس گزاریم. 

خانم غزال توتون چی مقدم، رتبه یک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت سال ۹۳

خانم افسانه آخانی، رتبه یک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت ۹۱

آقای محسن علیزاده، رتبه پنج کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت ۹۵

خانم مریم صدیق پور، رتبه پنج کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت ۹۳

کارنامه نفرات برتر ارشد روانشناسی بالینی وزار


مرجع آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکترای روانشناسی

ما در روان آموز جمعی دوستانه از مدرسان و رتبه های برتر آزمون ارشد و دکترای روانشناسی هستیم که سعی می کنیم با ارایه مشاوره، تالیف و معرفی بهترین منابع، برگزاری دوره های آموزشی حضوری و آنلاین با حضور بهترین اساتید و طراحی نرم افزارهای آموزشی به روز، راه شما را در کسب بهترین رتبه ممکن هموار کنیم.


کد تایید *

در زیر  می توانید مصاحبه با رتبه یک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت سال ۹۱ ، سرکار خانم افسانه آخانی را مطالعه کنید.  صمیمانه از ایشان بابت وقتی که در اختیار سایت روان آموز قرار دادند سپاس گزاریم.

۱-    لطفا خودتون رو برای دوستان معرفی کنین.

افسانه آخانی هستم. ۲۵ سالمه. در حال حاضر دانشجوی ترم ۴ ارشد بالینی وزارت بهداشت انستیتو روانپزشکی تهران (دانشکده علوم رفتار و سلامت روان) هستم.

۲-    کارشناسی کدوم دانشگاه بودین، چه گرایشی و فارغ التحصیل چه سالی هستین؟

کارشناسی دانشگاه اصفهان بودم. رشته روانشناسی گرایش بالینی فارغ التحصیل سال ۱۳۹۰

کارنامه نفرات برتر ارشد روانشناسی بالینی وزار

۳-    فکر میکنین برای قبولی چقد مهمه که کجا کارشناسی رو خونده باشیم و معدلمون چند باشه؟

به نظرم خیلی مهم نیست که کارشناسی را کجا خونده باشیم. معدل هم نشون میده که به طور پایه فرد چقدر قوی هست که میشه با بیشتر خوندن برای کنکور جبرانش کرد. اما رشته تحصیلی مرتبط به لحاظ آشنایی با منابع میتونه مهم تر باشه.

۴-    هدف شما از ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد چی بود که باعث شد به خاطرش تلاش کنین؟

خب در سطح ارشد اطلاعات خیلی بیشتری میشه کسب کرد و همچنین تجربه بیشتر که در رشته ما خیلی لازمه. شایدم هدفم بیشتر دکترا بود

۵-    چرا ارشد بالینی وزارت بهداشت رو انتخاب کردین؟ فکر میکنید فرقش با ارشد بالینی وزارت علوم چی هست؟

چون در وزارت بهداشت کار بالینی بیشتری انجام میگیره، با دوستانی که قبلا قبول شده بودن مشورت کردم که همگی راضی بودند.

۶-     از کی تصمیم گرفتین برای ارشد مطالعه کنین و برای شروع چه کار کردین؟

 از اواخر شهریور برای ارشد بالینی وزارت علوم شروع کردم به خوندن. تا بهمن تمام منابع وزارت علوم را حداقل سه بار مرور کردم. برای شروع در درجه اول یک برنامه ریزی دقیق بر اساس حجم کتاب ها، نوع مطالعه خودم و نقاط قوت و ضعفم کردم. همچنین با دوستانی که قبلا کنکور داده بودند مشورت کردم که کدام منابع مهم تر است. مرور کلی سوالها هم دیدگاهی کلی نسبت به اهمیت مبحثها به من داد و بعد بر اساس تمام این اطلاعات کارم را شروع کردم. برای کنکور وزارت بهداشت هم از اواسط اسفند شروع کردم. منابع مشترک را کنار گذاشتم و یک ماه مانده به کنکور خلاصه هایی که از قبل نوشته بودم را مرور کردم (خلاصه های رتبه های کنکور را مطالعه میکردم اما خودم هم خلاصه مینوشتم چون به آنها قانع نبودم). با همان برنامه ریزی قبلی کمی انعطاف پذیرتر برای وزارت بهداشت خوندم.

۷-    لطف میکنین شیوه مطالعاتی و برنامه ریزی خودتون رو در چند خط برامون توضیح بدین؟

من بر اساس حجم کتابها و دشواری و اهمیت مطالب، برنامه ریزی کردم. از شنبه تا چهارشنبه هر روز ۳ تا ۴ کتاب را بر اساس تعداد صفحه هایی که از قبل مشخص کرده بودم می خواندم و اگر مطلبی را نمی فهمیدم علامت میزدم. پنجشنبه و جمعه هم بیشتر به مرور مطالب طول هفته و خواندن قسمتهای علامت زده شده میپرداختم.

۸-    فکر میکنین یک شیوه مطالعاتی خاص وجود داره که باید رعایت بشه؟

خیر، شیوه مطالعه هر کسی منحصر به خودش هست. مگر مواردی که فردی با شیوه مطالعه خودش مشکل داشته باشه و تمرکز نداشته باشه یا عادت مطالعه نامناسبی داشته باشه که وقتش را هدر بده ولی بازدهی نداشته باشه. که باید دید مشکل کجاست و بر اساس توانمندی خود فرد به او کمک بشه که برنامه ریزی کنه.

۹-    احتمالا لحظه هایی داشتین که ناامید شدین، خسته شدین و یا فکر کردین که نمیتونین در کنکور موفق بشین. در این لحظه ها چه کار میکردین؟

 صد در صد. من معمولا در این مواقع از درس دور میشدم و یه کار آرامش بخش انجام میدادم. یا مبحث درسیمو عوض میکردم و یه درس آسون تر میخوندم.

۱۰-         برنامه غیردرسی هم داشتین؟ مثل مطالعه، تفریح، سفر،…؟

 بله یکی دوبار مسافرت رفتم البته چند روزه، و پنجشنبه و جمعه اگر مرور درسها زیاد طول نمیکشید معمولا استراحت میکردم.

۱۱-         عادات درسی خاصی داشتین که مفید یا مضر باشه؟ اگر عادات مضری داشتین ایا تونستین کنارشون بزارین یا مثل گذشته باهاشون کنار اومدین؟

  عادت خاصی نداشتم. فقط کمی حواسپرتی که با برنامه ریزی قابل کنترل بود.

۱۲-         روزی چند ساعت درس میخوندین؟ فکر میکنین چقدر ساعت مطالعاتی لازمه؟

بسته به مدت زمانی که مانده تا کنکور و سرعت مطالعه افراد متفاوت هست. هر چه درسها بیشتر مرور بشود بهتر است.

۱۳-         برای کسانی که کمتر از شما وقت دارند، شاغل یا خانه دار هستن و غیره، چه پیشنهادی دارین؟

بر اساس زمانشان برنامه ریزی کنند. بعضی وقتا دوستانی با من تماس میگیرند که میگویند به دلایلی شخصی می خواهیم کنکور ارشد امتحان بدهیم یه ماه مانده به کنکور، از یک رشته غیر مرتبط و شاغل هم هستند. توصیه من به این دوستان این هست که اگر زمان خیلی کمی دارید بجای کنکور امسال برای کنکور سال آینده برنامه ریزی کنید تا بتوانید بر اساس وقت آزادی که دارید همه منابع را خوانده و مرور کنید.

۱۴-         از بین منابع پیشنهادی ارشد بالینی وزارت بهداشت کدوم رو مطالعه کردید؟ لطف می کنین منابعی که مطالعه کردین برامون نام ببرین؟

 همه را مطالعه کردم. تمام منابعی که در سایت وزارت بهداشت اعلام میشه را باید حداقل دو دور خواند.

۱۵-         میدونین که تعداد منابع رشته ما زیاد هست. نظرتون در مورد تعدد اونها چیه و راه حلش چیه؟

 منابع زیاد هست چون رشته روانشناسی تخصصی بین رشته ای هست. با پزشکی سروکار داریم، با نورولوژی، غدد، آمار و ریاضی، با مراحل رشد و تکامل و تاحدودی ژنتیک، با داروشناسی و حتی ادبیات، زبان انگلیسی، هنر و فیزیک… من در مدت تحصیلم با تمام دوستان از رشته های مختلف برخورد داشتم و همیشه رشته های آنها یک وجه اشتراکی با روانشناسی داشته است. این یک حسن بزرگ است که البته کمی دردسر ساز است. برای افرادی که برای کنکور میخونن، معمول ۴ حوزه وجود دارد: حوزه مورد علاقه فرد، حوزه ای که آسان است اما فرد به آن علاقه ای ندارد و حوزه ای که دشوار است اما مورد علاقه است و حوزه ای که دشوار هست و مورد علاقه نیست. باید مواظب به آخری ها بود که از برنامه جا نمونن . چون نباید برای کنکور هیچ درسی به طور کامل کنار گذاشته شود.

۱۶-قوی ترین و ضعیف ترین درس شما در طول درس خوندن و از نظر پایه ای چی بود؟ برای هر کدوم برنامه خاصی داشتین؟ با دروس ضعیف چی کار کردین؟

 زبان انگلیسی کابوس من بود ، هر شب بر اساس برنامه ام یک ساعت زبان انگلیسی میخواندم (انگلیسی جزء آنهایی بود که نه دوست داشتم و نه برایم آسان بود). در نتیجه بیشتر از بقیه به آن توجه کردم.

۱۷-         میتونیم درصدهاتون رو بدونیم؟ (ایشون لطف کردند و کارنامه رو برای ما ارسال کردند)

این کارنامه من هست (اینجا کلیک کنید) دانستن درصدهای شرکت کنندگان قبلی بویژه در مورد زبان انگلیسی خیال من را راحت میکرد اما سطح امتحان را نباید نادیده گرفت. به افرادی که قصد شرکت در کنکور را دارند توصیه میکنم، سوالهای کنکور را حتما بخوانند و فقط به درصدها قانع نباشند.

۱۸-         فکر می کنین کسب رتبه یک و دورقمی نیازمند رعایت چه نکته هایی هست؟ به قولی آیا لم خاصی داره؟

فقط برنامه ریزی و مطالعه هدفمند.

۱۹-         فکرشو می کردین تک رقمی بشین؟ تک رقمی بودن چه حسی داره؟

نخیر میدانستم رتبه خوبی کسب میکنم اما یک نه J. همیشه رسیدن به اهداف منوط به تلاش افراد است و زمانی که پاداش تلاش داده میشود. معمولا فرد اهداف بلندتری پیدا میکند و برای آنها تلاش میکند (شرطی سازی کنشگر). من هم اهداف جدیدتری برگزیدم و احساس مسئولیت بیشتر شاید احساس غالب من بود.

۲۰-         ممنونم افسانه جان از اینکه برای دوستانتون وقت گذاشتین. در نهایت چیزی هست که میخواستین بگین و من نپرسیدم؟

کارنامه نفرات برتر ارشد روانشناسی بالینی وزار

دوست دارم خطاب به دوستانی که کنکور شرکت کرده اند و به هر دلیلی قبول نشده اند در عین حال علاقه و انگیزه بسیاری دارند و الان که این مصاحبه را خواندند گفتند خوش بحال این طرف و ما هرگز به این جاها نمیرسیم بگم که همیشه با تلاش و برنامه ریزی هدفمند میشه به موفقیت رسید. اما تلاش بدون برنامه یا برنامه بدون تلاش به هیچ نتیجه ای نمیرسد. وقت و انرژی خود را صرف یک بعد نکنید. مشورت را جایگزین برنامه ریزی شخصی نکنید. جزوه رتبه های برتر را جایگزین کتابهای اصلی و مهم نکنید. خلاصه خواندن خوب هست، مشورت هم خوب است اما برنامه ریزی ها و هدفمندی و تلاش خود فرد باید در کنار همه اینها باشد و حتی در اولویت. هر مشکلی که در رویه قبلی مطالعه شما بوده است را بررسی کنید و برای حل آن چاره ای جست و جو کنید و همیشه از این آگاه باشید که اکثر مشکلات راه حل دارند و هیچ آدمی کامل نیست.

برای مطالعه سایر مطالب مفید سایت روان آموز به فهرست بالای سایت مراجعه کنید

در صورتی که این مطلب را مفید می دانید، با کلیک روی آیکن شبکه های اجتماعی زیر آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

سلام

– لطف میکنین شیوه مطالعاتی و برنامه ریزی خودتون رو در چند خط برامون توضیح بدین؟

من بر اساس حجم کتابها و دشواری و اهمیت مطالب، برنامه ریزی کردم. از شنبه تا چهارشنبه هر روز ۳ تا ۴ کتاب را بر اساس تعداد صفحه هایی که از قبل مشخص کرده بودم می خواندم و اگر مطلبی را نمی فهمیدم علامت میزدم. پنجشنبه و جمعه هم بیشتر به مرور مطالب طول هفته و خواندن قسمتهای علامت زده شده میپرداختم.

یعنی مطالب خونده شده طی یک هفته رو روزای ۵ش و جمعه مرور میکردن . حالا یه سوال . هفته ی دوم ک میخوان مطالب جدیدی بخونن. و آخر هفته هم مرور کنن …. الان مطالب هفته ی پیش رو چ روزی مرور میکردن؟ ب هرحال مرور نیاز ب استمرار داره اونو کجای برنامه ی هفتگی یا ماهانه جایگزین میکردن؟

سلام اگر با همین برنامه راحتین خیلی خوبه چون برنامه شخصیه.درباره مرورهای هفته های گذشته میتونید از برنامه نارنگی به شکل روزانه استفاده کنید که خودش از دروس قبل بهتون فیش نشون میده. یا اینکه تایم هایی برای مرور هفته های گذشته در نظر بگیرید،همچنین مثل ازمون هایی ازمایشی هفته هایی رو فقط برای مرور بزارید

سلام توروخدا بگید وزارت بهداشت چقد فرق داره با وزارت علوم.من خیلی تعریف بهداشت رو شنیدم که تفاوت داره،رفتم منابع برای بهداشت رو گرفتم اما الان از چند نفر شنیدم که مدرکش فرقی نداره.توروخدا راهنمایی کنید.

سلام به بخش ارشد سراسری قسمت نکات مشاوره ای برید اونجا توضیح دادم تفاوتشون رو.

سلام من نمیدونم آزمون کی‌هست و هر چی سرچ مئکنم هم جوابمو پیدا نمیکنم لطفا یکی بمن‌بگه زمان ثبت نام و برگذاری ازمون کی هست:((

sanjeshp.ir سلام. آزمون بهداشت؟ هنوز اعلام نشده. از طریق این سایت اعلام میشه.

همین الان وقته ثبت نامه تا ۱۰ ام وقت دارید

سلام میخاستم بپرسم امسال وزارت بهداشت از کدام DSM سوالاتو میدن،واسه زبان چه کتابی بخونم بهتره؟
اگه آخرین ویراست کاپلان که بازار اومده بگین ممنون میشم ازتون.
خیلی ممنون

سلام بهداشت در منابع چیزی ننوشته. از این جهت اگر خلاصه روانپزشکی کاپلان بر اساس Dsm-5 به بازار بیاد باید اون رو بخونید در غیر این صورت همون قدیمی رو. خبرهایی رسیده بود که انتشارات ارجمند چاپ کرده ولی من در سایتش چیزی ندیدم. میتونید شما هم ببینید یا با انتشارات تماس بگیرید و سوال کنید.

سلام
خسته نباشین
برای کنکور امسال سوالات آسیب از Dsm 5 میاد یا Dsm 4

سلام منابع در پست جدیدی در صفحه اصلی قرار گرفته. کتاب شمسی پور که بر اساس ویراست چهارم است. ویراست نهایی کاپلان هم که قید کرده اند به بازار نیامده! بنابراین فعلا بر اساس چهار است تا کاپلان جدید به بازار بیاید

ممنون از لطفتون که وقت میزارید و جواب مارو میدین
اینکه میگن زبان لزگی کلا از دور خارج شده و به جاش کتابای جدید امده چی?
واینکه من تو منابع سالهای قبل دیدم که فصل ۳۶ کاپلان رو گفته بودن, ولی شما فصل ۴۶ رو تو منابع ذکر کردین,کدومش رو باید بخونیم?

سلام اینها اطلاعاتی هست که از دانشجویان جمع اوری میشه و درباره منبع زبان این رو معرفی کردند. فصل رو مطمئن نیستم باید چک کنم.

سلام.توروخدا واسه زبان وزارت بهداشت منو راهنمایی کنید.
من زبانم خیلی ضعیفه.چه منبعی را بخونم که لاقل بتونم به سطح خوب برسم
بی زحمت میشه درصد رتبه ی برتر سال ۹۳ را هم بزارید
و سوال اخر اینکه چه رتبه ای واسه قبولی در وزارت بهداشت لازمه و میزان پذیرش دانشجودر کل چند نفره?

سلام کتاب لزگی مناسب هست. درس آمار هم خوب کار کنید میتونه جبران زبان رو تا حدی بکنه. طبق سال تعداد پذیرش متفاوته مثلا شیراز و کاشان گاهی دانشجو می گیرند و گاهی نه. ایران، بهزیستی، انستیو، زنجان تقریبا هر سال دانشجو می گیرند بالای پنج نفر.

انستیتو همون دانشگاه علوم پزشکی ایران هستش ،دانشگاه علوم پزشکی تهران در روانشناسی بالینی این وزارت در رتبه های بعدی قرار دارد که فعلا هم توسط برد روانشناسی بالینی منحل شده

سپاس

با سلام میخواستم چند سوال در مورد انستیتو از خانم آخانی بپرسم. باید اینجا مطرح کنم یا با ایمیل سوالاتم رو بپرسم؟ ایشون ممکنه اینجا رو مطالعه کنند؟

سلام. من فقط از ایشون مصاحبه گرفتم و ایشون لطف کردند و قبول کردند ایشون مسئولیتی برای پاسخ گویی ندارند. موفق باشید

مرجع آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکترای روانشناسی

ما در روان آموز جمعی دوستانه از مدرسان و رتبه های برتر آزمون ارشد و دکترای روانشناسی هستیم که سعی می کنیم با ارایه مشاوره، تالیف و معرفی بهترین منابع، برگزاری دوره های آموزشی حضوری و آنلاین با حضور بهترین اساتید و طراحی نرم افزارهای آموزشی به روز، راه شما را در کسب بهترین رتبه ممکن هموار کنیم.


کد تایید *

جمع هزینه خرید : 0 تومان

 

نمونه کارنامه رتبه های برترآزمون کارشناسی ارشد رشته روانشناسی (1133)

نمونه کارنامه رتبه برتر کنکور ارشد روانشناسی سال 91نمونه کارنامه رتبه برتر کنکور ارشد روانشناسی سال 92نمونه کارنامه رتبه برتر کنکور ارشد روانشناسی سال 93نمونه کارنامه رتبه برتر کنکور ارشد روانشناسی سال 94

کارنامه نفرات برتر ارشد روانشناسی بالینی وزار

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، بعد از میدان ولی عصر، کوچه ناصر، پلاک 23. موسسه آموزش عالی آزاد بینش.

09302973709

پشتیبانی سایت: 09363434603 

info@ravangam.com


دانلود رایگان جزوات جمع بندیDownloads-icon


دانلود رایگان جزوات جمع بندیDownloads-icon

مجموعه روان شناسی یکی از رشته‌های زیرمجموعه گروه علوم انسانی در آزمون کارشناسی ارشد است. با توجه به ادغام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان پذیرش در مقطع ارشد رشته روان شناسی دانشگاه‌های سراسری و آزاد لازم است در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد در سایت سازمان سنجش ثبت‌نام کنند.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

داوطلبان عزیز می‌توانند جهت مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد به صفحه مربوطه مراجعه نمایند تا مشاورین ما به صورت کاملاً رایگان به سؤالاتشان پاسخ دهند.

مطابق دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹، رشته روان شناسی دارای گرایش‌های ۱) روان‎شناسی عمومی؛ ۲) روان‎شناسی بالینی (بدون گرایش، خانواده)؛ ۳) سنجش و اندازه‌گیری (روان‌سنجی)؛ ۴) روان‎شناسی صنعتی و سازمانی؛ ۵) روان‎شناسی بالینی کودک و نوجوان؛ ۶) روان‎شناسی اسلامی (روان‌شناسی مثبت‌گرا)؛ ۷) روان‎شناسی و آموزش کودکان استثنایی؛ ۸) روان‎شناسی تربیتی در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد.

کارنامه نفرات برتر ارشد روانشناسی بالینی وزار

ضریب تأثیر دروس امتحانی در گرایش‌های مختلف رشته روان شناسی در آزمون کارشناسی ارشد متفاوت است. بنابراین داوطلبانی که علاقه‌مند به پذیرش در گرایش خاصی از این رشته در مقطع ارشد هستند، لازم است نسبت به بررسی سرفصل‌ها و ضرایب دروس امتحانی کارشناسی ارشد روان شناسی در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اقدام نمایند. این اطلاعات از طریق صفحه زیر قابل مشاهده است:

سازمان سنجش نسبت به پذیرش دانشجو در گرایش‌های مختلف رشته روان شناسی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های مختلف در سطح کشور اقدام می‌کند که فهرست دانشگاه‌های دارای پذیرش این رشته در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری قابل مشاهده است. همچنین فهرست واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی که در مقطع ارشد در رشته روان شناسی دانشجو می‌پذیرند نیز از طریق دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در دسترس است.

ظرفیت پذیرش دوره‌های مختلف روزانه، شبانه، پردیس، غیرانتفاعی، پیام نور و مجازی و نیز دانشگاه آزاد اسلامی کارشناسی ارشد روان شناسی از طریق صفحه زیر قابل مشاهده است:

همچنین برای مشاهده دانشگاه‌های دارای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد روان شناسی می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:

سؤالات و پاسخنامه‌های کلیدی آزمون کاشناسی ارشد رشته روان شناسی از طریق صفحات زیر به صورت رایگان قابل دریافت است:

دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ روانشناسی

دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد ۹۷-۹۸ روان شناسی

دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ – ۹۶ مجموعه روانشناسی

دانلود سوالات آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ – ۹۵ مجموعه روانشناسی (۱)

دانلود سوالات کارشناسی ارشد رشته روانشناسی (۱)  ۹۴ – ۹۵

دانلود سوالات کارشناسی ارشد رشته روانشناسی (۲) ۹۴ – ۹۵

دانلود سوالات کارشناسی ارشد رشته روانشناسی ۹۳-۹۴

دانلود تست کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی ۹۲-۹۳

دانلود سوال کارشناسی ارشد رشته روان شناسی ۹۱

دانلود سوالات کارشناسی ارشد ۹۰ مجموعه روانشناسی 

دانلود سوالات تست ارشد روانشناسی ۸۹

دانلود سوال کارشناسی ارشد رشته روان شناسی ۸۸

دانلود سوال کارشناسی ارشد رشته روان شناسی ۸۷

دانلود سوالات تست ارشد مجموعه روان شناسی سال ۸۶

در پذیرش کنکور کارشناسی ارشد، پس از اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد از سوی سازمان سنجش (اعلام رتبه کسب‌شده در کنکور و مجاز بودن یا نبودن جهت انتخاب رشته در دوره‎های مختلف)، داوطلب می‎تواند در صورت مجاز شدن در مرحله انتخاب رشته، نسبت به انتخاب رشته‌محل‌های مربوط به دوره‎های مختلف دانشگاه‌های سراسری و دانشگاه آزاد اقدام نماید.

اطلاع از رتبه‌های قبولی دانشگاه‌های مختلف در رشته روان شناسی می‌تواند کمک زیادی به داوطلبان این رشته جهت انتخاب رشته هر چه دقیق‌تر نماید تا فرصت‌های احتمالی خود را از دست ندهند. در جدول زیر، رتبه و محل قبولی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته روان شناسی آورده شده است:

۹۸

۵۶ (رتبه در سهمیه)

روان شناسی عمومی-نوبت دوم -دانشگاه اصفهان

۹۸

۱۹۲ (رتبه در سهمیه)

روان شناسی عمومی-روزانه-دانشگاه ارومیه

۹۸

۱۹۷ (رتبه در سهمیه)

روان شناسی عمومی-نوبت دوم-دانشگاه اردکان

۹۸

۴۶۳

کارنامه نفرات برتر ارشد روانشناسی بالینی وزار

روان شناسی عمومی-پردیس خودگردان-دانشگاه علامه طباطبایی-تهران

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی -مؤسسه غیرانتفاعی بهار-مشهد

۹۸

۹۷۵ 

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی -مؤسسه غیرانتفاعی خردگرایان مطهر-مشهد

۹۸

۱۱۱۵

روان شناسی عمومی-پیام نور-دانشگاه پیام نوراستان اصفهان-مرکز نجف اباد

۹۸

۹۸

۹۸

۹۸

۲۶۷۸

روان شناسی عمومی-پیام نور-دانشگاه پیام نوراستان مازندران-مرکز آمل

۹۸

۹۸

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی -دانشگاه غیرانتفاعی دانش البرز-آبیک

۹۸

۳۱۰۴

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی-دانشکده غیرانتفاعی رفاه-تهران-ویژه خواهران

۹۸

۹۸

۴۵۸۸

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی-مؤسسه غیرانتفاعی شاندیز-مشهد

۹۸

روان شناسی عمومی-پیام نور-دانشگاه پیام نوراستان هرمزگان-مرکز بین المللی کیش

 

۹۸

۵۹۹۶

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی -مؤسسه غیرانتفاعی ادیبان-گرمسار

۹۸

۶۰۶۵

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی -مؤسسه غیرانتفاعی احرار-رشت

۹۸

۷۶۹۴

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی -مؤسسه غیرانتفاعی شاندیز-مشهد

۹۸

۷۳۱۵

روان شناسی اسلامی-روان شناسی مثبت گرا-پیام نور -دانشگاه پیام نوراستان مازندران-مرکز رامسر

۹۸

۸۵۰۰

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی -مؤسسه غیرانتفاعی تاکستان-تاکستان

۹۸

۸۶۳۳

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی -مؤسسه غیرانتفاعی فیض الاسلام-خمینی شهر-اصفهان

۹۸

۹۲۱۲

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی -مؤسسه غیرانتفاعی فاطمیه-شیراز-ویژه خواهران

۹۸

۹۴۷۵

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی-مؤسسه غیرانتفاعی خزر-محمود آباد

۹۸

۹۵۹۷

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی-مؤسسه غیرانتفاعی فیض الاسلام-خمینی شهر-اصفهان

۹۸

۹۹۲۳

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی-مؤسسه غیرانتفاعی فیض الاسلام-خمینی شهر-اصفهان

۹۸

۱۰۳۲۸

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی -مؤسسه غیرانتفاعی خزر-محمود آباد

۹۸

۱۰۵۰۱

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی-مؤسسه غیرانتفاعی کومش-سمنان

۹۸

۱۰۶۷۲

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی -مؤسسه غیرانتفاعی فاطمیه-شیراز-ویژه خواهران

۹۸

۱۳۱۹۴

روان شناسی اسلامی-روان شناسی مثبت گرا-غیرانتفاعی-دانشگاه غیرانتفاعی قرآن و حدیث-قم

۹۸

۱۳۸۷۴

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی -مؤسسه غیرانتفاعی سنا-ساری

۹۸

۱۴۰۸۹ (رتبه در سهمیه)

روان شناسی عمومی-پیام نور-دانشگاه پیام نوراستان سمنان-مرکز گرمسار

۹۸

۱۴۷۱۷

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی-مؤسسه غیرانتفاعی حکیم نظامی-قوچان

۹۸

۱۶۴۸۴

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی -مؤسسه غیرانتفاعی علوم و فناوری آریان-امیرکلا بابل

۹۸

۲۸۳۶۵ (رتبه در سهمیه)

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی-مؤسسه غیرانتفاعی شاندیز-مشهد

۹۸

۲۹۲۰۹ (رتبه در سهمیه)

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی-مؤسسه غیرانتفاعی امام جواد-ع–یزد

۹۸

۳۸۲۰۴ (رتبه در سهمیه)

روان شناسی عمومی-غیرانتفاعی -مؤسسه غیرانتفاعی حکیم نظامی-قوچان

 

 

 

۹۷

۶۲۳۰

روانشناسی عمومی-غیرانتفاعی-مؤسسه غیرانتفاعی طلوع مهر-قم

 

 

 

۹۶

۲۹

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه شهید بهشتی-تهران

۹۶

۴۴

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه تهران

۹۶

۶۲

روانشناسی عمومی-نوبت دوم-دانشگاه تهران

۹۶

۱۱۱

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه خوارزمی-تهران

۹۶

۱۲۱

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه الزهرا(س)-تهران

۹۶

۴۲۴

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه گیلان-رشت

۹۶

۴۵۹

روانشناسی عمومی-نوبت دوم-دانشگاه بوعلی سینا-همدان

۹۶

۴۶۷

روانشناسی عمومی-نوبت دوم-دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)-قزوین

۹۶

۴۹۸

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه سمنان

۹۶

۵۹۸

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه اردکان-یزد

۹۶

۶۱۳

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه زنجان

۹۶

۷۳۳

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه ملایر

۹۶

۸۷۶

روانشناسی عمومی-نوبت دوم-دانشگاه اردکان-یزد

۹۶

۹۴۷

روانشناسی عمومی-پردیس خودگردان-دانشگاه علامه طباطبایی-تهران

۹۶

۹۹۵

روانشناسی عمومی-غیرانتفاعی-دانشگاه غیرانتفاعی خاتم-تهران

۹۶

۱۱۳۳

روانشناسی عمومی-غیرانتفاعی-دانشگاه غیرانتفاعی ایوانکی-تهران

۹۶

۱۵۸۴

روانشناسی عمومی-پیام نور-دانشگاه پیام نور استان تهران-واحد اسلامشهر

۹۶

۱۶۹۰

روانشناسی عمومی-مجازی-دانشگاه تهران

۹۶

۱۷۳۴

روانشناسی عمومی-نوبت دوم-دانشگاه سیستان و بلوچستان-زاهدان

۹۶

۱۹۹۲

روانشناسی عمومی-پیام نور-دانشگاه پیام نور استان تهران-مرکز پاکدشت

۹۶

۲۱۶۸

روانشناسی عمومی-پیام نور-دانشگاه پیام نور استان مازندران-واحد نوشهر

۹۶

۲۳۱۴

روانشناسی عمومی-پردیس خودگردان-دانشگاه تبریز

۹۶

۴۰۹۶

روانشناسی عمومی-غیرانتفاعی-دانشگاه غیرانتفاعی ایوانکی

۹۶

۴۵۷۶

روانشناسی عمومی-پیام نور-دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی-مرکز مهاباد

۹۶

۴۸۹۰

روانشناسی عمومی-پیام نور-دانشگاه پیام نور استان مازندران-واحد نوشهر

۹۶

۴۶۰۴

روانشناسی عمومی-غیرانتفاعی-مؤسسه غیرانتفاعی کومش-سمنان

۹۶

۸۸۰۰

روانشناسی عمومی-پردیس خودگردان-دانشگاه سیستان و بلوچستان-زاهدان

 

 

 

۹۵

۷

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه تهران

۹۵

۱۲۷

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه خوارزمی-تهران

۹۵

۱۳۹

روانشناسی عمومی-نوبت دوم-دانشگاه علامه طباطبایی-تهران

۹۵

۲۷۶

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه اصفهان

۹۵

۳۳۵

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه تبریز

۹۵

۳۹۵

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه شهید مدنی آذربایجان-تبریز

۹۵

۴۱۸

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه زنجان

۹۵

۴۲۰

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه بوعلی سینا همدان

۹۵

۴۶۵

روانشناسی عمومی-غیرانتفاعی-دانشگاه غیرانتفاعی خاتم-تهران

۹۵

۶۲۵

روانشناسی عمومی-نوبت دوم-دانشگاه شهید باهنر-کرمان

۹۵

۶۴۳

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه خلیج فارس

۹۵

۸۶۲

روانشناسی عمومی-پیام نور-دانشگاه پیام نور استان البرز-مرکز کرج

۹۵

۱۰۷۷

روانشناسی عمومی-پیام نور-دانشگاه پیام نور استان بوشهر-مرکز بین المللی عسلویه

۹۵

۱۲۱۹

روانشناسی عمومی-پیام نور-دانشگاه پیام نور استان تهران-مرکز پاکدشت

۹۵

۱۲۲۰

روانشناسی عمومی-پردیس خودگردان-دانشگاه تهران

 

 

 

۹۳

۸۴

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه علامه طباطبایی-تهران

۹۳

۲۴۷

روانشناسی عمومی-نوبت دوم-دانشگاه خوارزمی-تهران

۹۳

۳۵۰

روانشناسی عمومی-روزانه-دانشگاه لرستان-خرم آباد

 

۹۸

۱۲

روان شناسی بالینی-روزانه-دانشگاه تهران

۹۸

۲۱

روان شناسی بالینی کودک و نوجوان-روزانه-دانشگاه شهید بهشتی-تهران

۹۸

۳۴ (رتبه در سهمیه)

روان شناسی بالینی کودک و نوجوان-پردیس خودگردان-دانشگاه شهید بهشتی-تهران

۹۸

۵۳

روان شناسی بالینی-روزانه-دانشگاه خوارزمی-تهران

۹۸

۱۸۳ (رتبه در سهمیه)

روان شناسی بالینی-غیرانتفاعی-دانشگاه غیرانتفاعی خاتم-تهران

۹۸

۲۸۳ (رتبه در سهمیه)

روان شناسی بالینی-دانشگاه تبریز-پردیس خودگردان

۹۸

۴۷۲ (رتبه در سهمیه)

روان شناسی بالینی-غیرانتفاعی-مؤسسه غیرانتفاعی حکیم ناصرخسرو-ساوه

۹۸

۴۹۸

روان شناسی بالینی-غیرانتفاعی-دانشگاه غیرانتفاعی خاتم-تهران

۹۸

۵۰۴ (رتبه در سهمیه)

روان شناسی بالینی-غیرانتفاعی-مؤسسه غیرانتفاعی حکیم ناصرخسرو-ساوه

 

 

 

۹۶

۲۵

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان-روزانه-دانشگاه شهید بهشتی-تهران

۹۶

۳۱

روانشناسی بالینی-خانواده-روزانه-دانشگاه شهید بهشتی-تهران

۹۶

۴۸

روانشناسی بالینی-نوبت دوم-دانشگاه تهران

۹۶

۶۳

روانشناسی بالینی-روزانه-دانشگاه خوارزمی-تهران

۹۶

۶۷

روانشناسی بالینی-نوبت دوم-دانشگاه فردوسی مشهد

۹۶

۶۹

روانشناسی بالینی-روزانه-دانشگاه تهران

۹۶

۹۱

روانشناسی بالینی-روزانه-دانشگاه تبریز

۹۶

۱۱۴

روانشناسی بالینی-روزانه-دانشگاه اصفهان

۹۶

۱۸۵

روانشناسی بالینی-نوبت دوم-دانشگاه سمنان

۹۶

۳۹۷

روانشناسی بالینی-خانواده-غیرانتفاعی-دانشگاه غیرانتفاعی علم و فرهنگ-تهران

۹۶

۴۴۴

روانشناسی بالینی-پیام نور-دانشگاه پیام نور استان تهران-تهران جنوب

۹۶

۵۰۸

روانشناسی بالینی-پردیس خودگردان-دانشگاه اصفهان

۹۶

۷۰۲

روانشناسی بالینی-پردیس خودگردان-دانشگاه خوارزمی-تهران

۹۶

۹۸۷

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان-پردیس خودگردان-دانشگاه تبریز

۹۶

۱۷۰۰

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان-غیرانتفاعی-دانشگاه غیرانتفاعی علم و هنر-یزد

۹۶

۱۴۵۳

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان-پیام نور-دانشگاه پیام نور استان بوشهر-مرکز بوشهر

۹۶

۲۱۲۰

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان-غیرانتفاعی-دانشگاه غیرانتفاعی علم و هنر-یزد

 

 

 

۹۵

۵

روانشناسی بالینی-روزانه-دانشگاه تهران

۹۵

۲۸

روانشناسی بالینی-نوبت دوم-دانشگاه تهران

۹۵

۴۷

روانشناسی بالینی-روزانه-دانشگاه خوارزمی-تهران

۹۵

۵۱

روانشناسی بالینی-روزانه-دانشگاه اصفهان

۹۵

۵۹

روانشناسی بالینی-نوبت دوم-دانشگاه فردوسی مشهد

۹۵

۱۰۹

روانشناسی بالینی-روزانه-دانشگاه الزهرا(س)-تهران

۹۵

۱۲۱

روانشناسی بالینی-روزانه-دانشگاه یزد

۹۵

۲۱۷

روانشناسی بالینی-روزانه-دانشگاه سمنان

۹۵

۲۴۵

روانشناسی بالینی-روزانه-دانشگاه محقق اردبیلی-اردبیل

۹۵

۳۸۵

روانشناسی بالینی-پردیس خودگردان-دانشگاه تهران

۹۵

۳۹۱

روانشناسی بالینی-نوبت دوم-دانشگاه محقق اردبیلی-اردبیل

۹۵

۶۰۳

روانشناسی بالینی-پردیس خودگردان-دانشگاه خوارزمی-تهران

 

 

 

۹۳

۸۳

روانشناسی بالینی-روزانه-دانشگاه تهران

۹۳

۲۴۹

روانشناسی بالینی-روزانه-دانشگاه کردستان-سنندج

۹۳

۷۰۴

روانشناسی بالینی-پردیس خودگردان-دانشگاه شهید چمران-اهواز

 

۹۶

۵۰

سنجش و اندازه گیری (روانسنجی)-روزانه-دانشگاه علامه طباطبایی-تهران

۹۶

۱۷۴

سنجش و اندازه گیری (روانسنجی)-نوبت دوم-دانشگاه علامه طباطبایی-تهران

 

 

 

۹۳

۶۱

سنجش و اندازه گیری (روانسنجی)-روزانه-دانشگاه علامه طباطبایی-تهران

۹۳

۱۸۶

سنجش و اندازه گیری (روانسنجی)-نوبت دوم-دانشگاه علامه طباطبایی-تهران

 

۹۸

۱۹۲۹

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی-پردیس خودگردان-دانشگاه شیراز

۹۸

۲۱۹۹۷

روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی-واحد شبستر

 

 

 

۹۶

۵۳

روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی-روزانه-دانشگاه تهران

۹۶

۳۹۸

روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی-نوبت دوم-دانشگاه علامه طباطبایی-تهران

۹۶

۱۱۰۷

روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی-نوبت دوم-دانشگاه محقق اردبیلی-اردبیل

۹۶

۲۳۵۰

روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی-پردیس خودگردان-دانشگاه تهران

 

۹۸

۳

روان شناسی تربیتی-روزانه-دانشگاه تهران

۹۸

۳۴ (رتبه در سهمیه)

روان شناسی تربیتی-روزانه -دانشگاه سمنان

۹۸

۲۳۲ (رتبه در سهمیه)

روان شناسی تربیتی-مجازی -دانشگاه شهید بهشتی-تهران

۹۸

۳۹۱ (رتبه در سهمیه)

روان شناسی تربیتی-غیرانتفاعی -مؤسسه غیرانتفاعی فروردین-قائمشهر

۹۸

۳۹۸

روان شناسی تربیتی-روزانه -دانشگاه سیستان و بلوچستان-زاهدان

۹۸

۵۲۸ (رتبه در سهمیه)

روان شناسی تربیتی-پردیس خودگردان -دانشگاه خوارزمی-تهران

۹۸

۵۵۵

روان شناسی تربیتی-غیرانتفاعی -مؤسسه غیرانتفاعی کاویان-مشهد

۹۸

۵۷۲

روان شناسی تربیتی-روزانه -دانشگاه یاسوج

۹۸

۱۴۵۱

روان شناسی تربیتی-پیام نور -دانشگاه پیام نور استان تهران-مرکز ورامین

۹۸

۲۳۰۶

روان شناسی تربیتی-پردیس خودگردان -دانشگاه شیراز

۹۸

۴۳۲۱

روان شناسی تربیتی-غیرانتفاعی-مؤسسه غیرانتفاعی سارویه-ساری

۹۸

۴۹۴۱

روان شناسی تربیتی-غیرانتفاعی-مؤسسه غیرانتفاعی سارویه-ساری

۹۸

۸۴۰۰

روان شناسی تربیتی-غیرانتفاعی-مؤسسه غیرانتفاعی فروردین-قائمشهر

۹۸

۱۷۲۷۸

روان شناسی تربیتی-غیرانتفاعی-مؤسسه غیرانتفاعی ادیب مازندران-ساری

 

 

 

۹۷

۲۰۹

روانشناسی تربیتی-نوبت دوم-دانشگاه علامه طباطبایی-تهران

 

 

 

۹۶

۳

روانشناسی تربیتی-روزانه-دانشگاه تهران

۹۶

۱۳۷

روانشناسی تربیتی-مجازی-دانشگاه تهران

۹۶

۲۱۰

روانشناسی تربیتی-روزانه-دانشگاه شیراز

۹۶

۲۶۰

روانشناسی تربیتی-روزانه-دانشگاه الزهرا(س)-تهران

۹۶

۲۸۸

روانشناسی تربیتی-روزانه-دانشگاه یزد

۹۶

۲۹۹

روانشناسی تربیتی-نوبت دوم-دانشگاه علامه طباطبایی-تهران

۹۶

۳۷۷

روانشناسی تربیتی-روزانه-دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی-تهران

۹۶

۳۸۱

روانشناسی تربیتی-روزانه-دانشگاه مازندران-بابلسر

۹۶

۶۶۵

روانشناسی تربیتی-روزانه-دانشگاه خلیج فارس-بوشهر

۹۶

۷۴۸

روانشناسی تربیتی-روزانه-دانشگاه بیرجند

۹۶

۷۸۲

روانشناسی تربیتی-نوبت دوم-دانشگاه بوعلی سینا-همدان

۹۶

۷۸۳

روانشناسی تربیتی-روزانه-دانشگاه ارومیه

۹۶

۸۵۴

روانشناسی تربیتی-روزانه-دانشگاه سیستان و بلوچستان-زاهدان

۹۶

۸۷۶

روانشناسی تربیتی-نوبت دوم-دانشگاه قم

۹۶

۸۹۸

روانشناسی تربیتی-نوبت دوم-دانشگاه کاشان

۹۶

۹۱۸

روانشناسی تربیتی-روزانه-دانشگاه شهید مدنی آذربایجان-تبریز

۹۶

۱۰۲۳

روانشناسی تربیتی-نوبت دوم-دانشگاه سمنان

۹۶

۱۰۹۴

روانشناسی تربیتی-نوبت دوم-دانشگاه تبریز

۹۶

۱۵۴۴

روانشناسی تربیتی-پردیس خودگردان-دانشگاه شهید بهشتی-تهران

۹۶

۱۸۲۴

روانشناسی تربیتی-پیام نور-دانشگاه پیام نور استان اصفهان-مرکز اصفهان

۹۶

۱۸۹۸

روانشناسی تربیتی-مجازی-دانشگاه تهران

۹۶

۴۴۷۳

روانشناسی تربیتی-پیام نور-دانشگاه پیام نور استان بوشهر-مرکز بوشهر

۹۶

۶۴۲۳

روانشناسی تربیتی-غیرانتفاعی-مؤسسه غیرانتفاعی چرخ نیلوفری آذربایجان-تبریز

 

منبع: گروه وب‌گردی سایت مسترتست

سلام با رتبه ۲۵هزار بالینی آزاد امکان قبولی هست؟

سلام، ابا رتبه ۱۶۱۴۷ با سهمیه و ۴۴۷۴۰ بدون سهمیه رشته ارشد روانشناسی بالینی
وبا سهمیه ۳۵۳۱۴و۴۴۴۶۷بدون سهمیه، ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه آزاد قبول میسوم

نه امکانش خیلی کم هست

تو رو خدا یه ۴ تا کارنامه هم از روانشناسی صنعتی و قبولی در کدام دانشگاه قرار بدید تو دستور کاریتون

وب‌سایت مسترتست، با هدف اطلاع‌رسانی و مشاوره کنکور کارشناسی ارشد و پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد راه‌اندازی گردیده است و تلاش می‌کند با ایجاد ارتباط بین داوطلبان کارشناسی ارشد و پاسخ‌دهی به سؤالات ایشان راه را برای موفقیت داوطلبان هموار نماید.

ما در این راه همواره کنار شما عزیزان هستیم.

کارنامه نفرات برتر ارشد روانشناسی بالینی وزار
کارنامه نفرات برتر ارشد روانشناسی بالینی وزار
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *