گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها

 
helpkade
گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها
گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها

*ثبت نام دانشجویان ارشد جهت گذراندن طرح نیروی انسانی ممنوع بوده، خواهشمند است از ثبت نام جداخودداری فرموده و پس از پایان فراغت از تحصیل با آخرین مدرک تحصیلی مراجعه نمایید. **درصورت عدم اسکن و ارسال مدارک ، ثبت نام لغو می گردد .جهت دریافت اعلام نیاز مراکز درمانی جهت رشته روانشناسی بالینی کلیک نمائید.قابل توجه متقاضیان رشته روانشناسی بالینی (افراد پذیرفته شده پس از ثبت نام):متقاضیانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده این دوره از ثبت نام بروی سایت معاونت درمان اعلام می گردد، می بایستی پس از ملاحظه محل خدمت انتخاب شده، فرم تعهد و تعیین محل خدمت رشته های اختیاری را از روی سایت پرینت گرفته و طبق فرآیند توضیح داده شده پشت فرم فوق، اقدام به تکمیل فرم توسط فرد محل پذیرفته شده و سپس تحویل به واحد درمان سوء مصرف مواد (خانم احمدی) نمایند. جهت دریافت پرینت فرم تعهد و تعیین محل خدمت)در صفحه ۱)و (صفحه ۲) کلیک نمایید. *** ذکر شماره تلفن (همراه و ثابت) به صورت خوانا بروی صفحه کارت ملی که اسکن می گردد، ضروری می­باشد.۱. تاریخ ثبت نام اینترنتی رشته روانشناسی بالینی جهت ۶ ماهه دوم سال ۹۶ از روز چهارشنبه مورخ ۲۵/۱۱/۹۶ ساعت ۸ صبح لغایت تا پایان روز شنبه مورخ ۲۸/۱۱/۹۶می­باشد.۲.اعلام نتایج روز یکشنبه مورخ ۱۳/۱۲/۹۶ می باشد و همچنین زمان انصراف تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۶/۱۲/۹۶می باشد

۳.متقاضیان لازم است قبل از تکمیل فرم ، کلیه بندهای مربوط به قوانین و مقررات نیروهای طرحی را مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

۴.منظور از فراغت از تحصیل ، اتمام امتحانات و دروس نمی باشد ، لذا می بایست تاریخ فراغت از تحصیل متقاضی از طرف دانشگاه محل تحصیل به دفتر اداره طرح وزارت بهداشت ، اعلام گردیده باشد .

۵.دقت و توجه به محل های مورد نیاز ، تعداد مورد نیاز ، جنسیت و وضعیت تاهل ضروری می باشد ، زیرا درصورت عدم همخوانی ، مراکز جهت انتخاب باز نخواهند شد .

۶.در مراکزی که نیروهای مرد و زن پذیرش داشته باشد: اولویت پذیرش با نیروهای مرد و در شهرستان ها با نیروهای بومی و مرد می باشد .تبصره۱ : در شهرستانها به ترتیب اولویت با نیروی بومی و ساکن ، بومی و غیر ساکن ، ساکن و غیر بومی می باشد . لازم به توضیح است بومی به فردی اطلاق می شود که محل تولد و یا محل صدور شناسنامه نامبرده صادره از محل مورد نظر باشد و یا دو مقطع از سه مقطع تحصیلی را فرد در آن شهرستان گذرانده باشد.تبصره۲: مقاطع تحصیلی عبارت است از : مقطع دبستان ، راهنمایی و دبیرستان . ضمنا پیش دانشگاهی جزء مقاطع تحصیلی محسوب نمی گردد.تبصره۳: افرادی که شرایط لازم و تمایل دارند از امتیازبومی بودن استفاده نمایند ، لازم است مدارک را اسکن و ارسال نمایند ، در غیر اینصورت نیاز به اسکن و ارسال مدارک بومی بودن نمی باشد۷. ابلاغ کلیه افراد ۲۴ماهه صادر خواهد شد.

گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها

 ۸. پذیرفته شدن افراد در مراکز پس از بررسی تاریخ فراغت از تحصیل بومی بودن براساس امتیازات افراد که شامل : { خانواده شهداء و ایثارگران (فرزند ، همسر،خواهر و برادر) *** تاهل ***نفرات اول تا سوم دانشگاهها به هنگام فراغت از تحصیل *** فارغ التحصیلان دارای مقاله چاپ ***شده خانواده کارکنان دانشگاه *** امتیاز مصاحبه در صورت نیاز} می باشد .

۹.باتوجه به محدود بودن سهمیه ها و محدودیت های موجود ، لازم است کلیه متقاضیان با دقت نظر و پس از بررسی های لازم ، مرکز مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از اعلام نتایج از طریق همین وب سایت در صورت انصراف ، انصراف کتبی خود را تا تاریخ مشخص شده کتبا به این معاونت اعلام نمایند ، در غیر اینصورت از شرکت در کمیسیون های استان اصفهان محروم خواهند شد.

۱۰.توقف از طرح عبارت است از : شروع خدمت پذیرفته شده که باتوجه به قبولی در آزمون مقطع بالاتر ، بیماری خاص و انتقال از استان اصفهان به استانهای دیگر می­باشد.۱۱. هیچ گونه نقل و انتقال و جابجایی درخصوص رشته های اختیاری مقدور نمی باشد

۱۲. از آنجایی که مراکز و واحدها از شروع به کار خانم های باردار جلوگیری می نماید ، لذا خواهشمند است مشمولین مذکور از شرکت و ثبت نام جدا خودداری نمایند.

۱۳. قابل توجه آقایان شرکت کننده در کمیسیون :انجام خدمت سربازی نسبت به انجام خدمت طرح اولویت داشته و آقایانی که تا به حال خدمت سربازی انجام نداده و یا از خدمت سربازی معاف نبوده، حق شرکت در کمیسیون را نخواهند داشت .در موارد ذیل خدمت سربازی مورد قبول است :۱) انجام خدمت سربازی با مقطع دیپلم۲) انجام خدمت سربازی با مقطع کارشناسی درصورتی که مدت واقعی طرح از زمان خدمت سربازی کسر گردد و مابقی می توانند خدمت طرح انجام دهند .۳) افرادی که از خدمت سربازی معاف گردیده اند.

۱۴. مدارک لازم جهت شرکت و تکمیل فرم ثبت نام :*** ذکر شماره تلفن(همراه و ثابت) به صورت خوانا بر روی صفحه کارت ملی که اسکن می گردد ، ضروری می باشد .۱) تصاویر صفحه اول و دوم شناسنامه۲) تصویر کارت ملی۳) تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت سربازی۴) فرم تسویه حساب به روز از صندوق رفاه دانشجویی{ساختمان شماره ۴، صندوق رفاه دانشجویی(صرفا متعلق به کلیه فارغ التحصیلان دانشگاههای دولتی می باشد)}

۱۵.  ذکر شماره تلفن(همراه و ثابت) به صورت خوانا بر روی صفحه کارت ملی که اسکن می گردد ، ضروری می باشد.پس از اطمینان از وارد نمودن کلیه اطلاعات و آپلود کلیه مدارک بر روی دکمه ذخیره کلیک نمایید تا اطلاعات شما در سیستم ثبت گردد ..لازم به ذکر است که :هریک از مدارک ذکرشده بایستی باResolution حداکثر ۱۵۰اسکن شود. و حجم آن حداکثر ۵۰۰kb و فرمت مورد قبولjpg و سیاه سفید می باشد ۱۶(درصورت عدم اسکن و ارسال مدارک ، ثبت نام لغو می گردد

 ۱۷) درصورت بروز هرگونه مشکل با تلفن ۳۶۶۱۹۶۶۱-۰۳۱ داخلی ۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

ثبت نام

آیین نامه ی صدورپروانه ها

 

سایت های مفید

وزارت بهداشت ,درمان وآموزش پزشکی

دانشگاههای علوم پزشکی کشور

بانک جامع فیلم سلامت

سامانه ملی آموزش الکترونیک سلامت

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳

ثبت نام کمیسیون طرح رشته روانشناسی بالینی با توجه به ثبت نام اینترنتی رشته روانشناسی بالینی جهت سهمیه ۶ ماهه دوم سال۹۵رعایت و دقت نکات زیر الزامی است.

قابل توجه کلیه متقاضیان:

*ثبت نام دانشجویان ارشد جهت گذراندن طرح نیروی انسانی ممنوع بوده، خواهشمند است از ثبت نام جدا خودداری فرموده و پس از پایان فراغت از تحصیل با آخرین مدرک تحصیلی مراجعه نمایید. **درصورت عدم اسکن و ارسال مدارک ، ثبت نام لغو می گردد .جهت دریافت اعلام نیاز مراکز درمانی جهت رشته روانشناسی بالینی کلیک نمائید.‎/sites/ta.mui.ac.ir/files/ravan.docxقابل توجه متقاضیان رشته روانشناسی بالینی (افراد پذیرفته شده پس از ثبت نام):متقاضیانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده این دوره از ثبت نام بروی سایت معاونت درمان اعلام می گردد، می بایستی پس از ملاحظه محل خدمت انتخاب شده، فرم تعهد و تعیین محل خدمت رشته های اختیاری را از روی سایت پرینت گرفته و طبق فرآیند توضیح داده شده پشت فرم فوق، اقدام به تکمیل فرم توسط فرد محل پذیرفته شده و سپس تحویل به اداره سلامت روان معاونت درمان (خانم احمدی) نمایند.جهت دریافت پرینت فرم تعهد و تعیین محل خدمت)در صفحه ۱)و (صفحه ۲) کلیک نمایید. *** ذکر شماره تلفن (همراه و ثابت) به صورت خوانا بروی صفحه کارت ملی که اسکن می گردد، ضروری می­باشد.۱. تاریخ ثبت نام اینترنتی رشته روانشناسی بالینی جهت ۶ ماهه دوم سال۹۵از روز شنبه مورخ ۹۵/۱۱/۱۶ساعت ۸ صبح لغایت تا پایان روزسه شنبه مورخ ۹۵/۱۱/۱۹می­باشد.۲.اعلام نتایج روز شنبه مورخ ۲۳/۱۱/۹۵ می باشد و همچنین زمان انصراف تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۲۵/۱۱/۹۵ می باشد

۳.متقاضیان لازم است قبل از تکمیل فرم ، کلیه بندهای مربوط به قوانین و مقررات نیروهای طرحی را مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

۴.منظور از فراغت از تحصیل ، اتمام امتحانات و دروس نمی باشد ، لذا می بایست تاریخ فراغت از تحصیل متقاضی از طرف دانشگاه محل تحصیل به دفتر اداره طرح وزارت بهداشت ، اعلام گردیده باشد .تبصره: قابل توجه شرکت کنندگانی که فارغ التحصیل دانشگاه آزاد می باشند

گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها

۵.دقت و توجه به محل های مورد نیاز ، تعداد مورد نیاز ، جنسیت و وضعیت تاهل ضروری می باشد ، زیرا درصورت عدم همخوانی ، مراکز جهت انتخاب باز نخواهند شد .

۶.در مراکزی که نیروهای مرد و زن پذیرش داشته باشد: اولویت پذیرش : ۱- تاریخ فراغت از تحصیل ۲- بومی .        تبصره ۱:لازم به توضیح است بومی به فردی اطلاق می شود که محل تولد و یا محل صدور شناسنامه نامبرده صادره از محل مورد نظر باشد و یا دو مقطع از سه مقطع تحصیلی را فرد در آن شهرستان گذرانده باشد.تبصره۲: مقاطع تحصیلی عبارت است از : مقطع دبستان ، راهنمایی و دبیرستان . ضمنا پیش دانشگاهی جزء مقاطع تحصیلی محسوب نمی گردد.تبصره۳: افرادی که شرایط لازم و تمایل دارند از امتیاز بومی بودن استفاده نمایند ، لازم است مدارک را اسکن و ارسال نمایند ، در غیر اینصورت نیاز به اسکن و ارسال مدارک بومی بودن نمی باشد ۷. ابلاغ کلیه افراد ۲۴ماهه صادر خواهد شد.

۸.ابلاغ در مراکز ذیل جهت افراد ساکن شهر اصفهان ۲۴ماهه صادر می گردد : الزهرا ، کاشانی ، امین ، امام موسی کاظم(ع)(متاهل) ، فلاورجان ، گلدیس شاهین شهر ، شهید اشرفی و ساعی خمینی شهر ، شهدای لنجان ، نجف آباد .

۹. پذیرفته شدن افراد در مراکز پس از بررسی تاریخ فراغت از تحصیل و بومی بودن  ، براساس امتیازات افراد که شامل : *خانواده شهدا و ایثارگران ** تاهل ** نفرات اول ، دوم، سوم *** فارغ التحصیلان دارای مقاله چاپ شده **** خانواده کارکنان دانشگاه ***** امتیاز مصاحبه در صورت نیاز .

۱۰.باتوجه به محدود بودن سهمیه ها و محدودیت های موجود ، لازم است کلیه متقاضیان با دقت نظر و پس از بررسی های لازم ، مرکز مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از اعلام نتایج از طریق همین وب سایت در صورت انصراف ، انصراف کتبی خود را تا تاریخ مشخص شده کتبا به این معاونت اعلام نمایند ، در غیر اینصورت از شرکت در کمیسیون های استان اصفهان محروم خواهند شد.

۱۱.توقف از طرح عبارت است از : شروع خدمت پذیرفته شده که باتوجه به قبولی در آزمون مقطع بالاتر ، بیماری خاص و انتقال از استان اصفهان به استانهای دیگر می­باشد.۱۲. هیچ گونه نقل و انتقال و جابجایی درخصوص رشته های اختیاری مقدور نمی باشد

۱۳. از آنجایی که مراکز و واحدها از شروع به کار خانم های باردار جلوگیری می نماید ، لذا خواهشمند است مشمولین مذکور از شرکت و ثبت نام جدا خودداری نمایند.

۱۴. قابل توجه آقایان شرکت کننده در کمیسیون :انجام خدمت سربازی نسبت به انجام خدمت طرح اولویت داشته و آقایانی که تا به حال خدمت سربازی انجام نداده و یا از خدمت سربازی معاف نبوده، حق شرکت در کمیسیون را نخواهند داشت .در موارد ذیل خدمت سربازی مورد قبول است :۱) انجام خدمت سربازی با مقطع دیپلم۲) انجام خدمت سربازی با مقطع کارشناسی درصورتی که مدت واقعی طرح از زمان خدمت سربازی کسر گردد و مابقی می توانند خدمت طرح انجام دهند .۳) افرادی که از خدمت سربازی معاف گردیده اند.

۱۵. مدارک لازم جهت شرکت و تکمیل فرم ثبت نام :*** ذکر شماره تلفن(همراه و ثابت) به صورت خوانا بر روی صفحه کارت ملی که اسکن می گردد ، ضروری می باشد .۱) تصاویر صفحه اول و دوم شناسنامه۲) تصویر کارت ملی۳) تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت سربازی۴) فرم تسویه حساب به روز از صندوق رفاه دانشجویی{ساختمان شماره ۴، صندوق رفاه دانشجویی(صرفا متعلق به کلیه فارغ التحصیلان دانشگاههای دولتی می باشد)}

۱۶. مدارک لازم برای استفاده از امتیازات بند ۵ و بند ۱۰ :۱) تصاویر صفحه اول و دوم شناسنامه۲) تصاویر گواهی پایان تحصیلات دوره ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان۳) تصویر حکم کارگزینی برای خانواده کارکنان دانشگاه۴) تصویر گواهی استعلام نفرات برتر اول تا سوم دانشگاهها به هنگام فراغت از تحصیل۵) تصویر نامه امتیاز افراد دارای مقاله چاپ شده در مجلات داخلی و خارجی و یا کتاب و اختراع ثبت شده و طرحهای تحقیقاتی از معاونت پژوهشی دانشگاه(ساختمان شماره ۴، مرکزعلم سنجی دانشگاه)۶) تصویر گواهی معتبر برای افرادی که جزء استعدادهای درخشان می باشند .۷) تصویر کارت شناسایی شهداء ، جانبازان و ایثارگران برای افرادی که مشمول امتیاز می باشند.

*** ذکر شماره تلفن(همراه و ثابت) به صورت خوانا بر روی صفحه کارت ملی که اسکن می گردد ، ضروری می باشد .۱) در قسمت آپلود مدارک در فرم ثبت نام با کلیک بر روی دکمه اضافه کردن فایل ، فایل مورد نظر را انتخاب نموده ، سپس روی دکمهstart کلیک کرده و هریک از فایل ها را به صورت تک تکupload نمایید .پس از اطمینان از وارد نمودن کلیه اطلاعات و آپلود کلیه مدارک بر روی دکمه ذخیره کلیک نمایید تا اطلاعات شما در سیستم ثبت گردد .جهت نام گذاری فایل های آپلودی ازنام فامیل به صورت انگلیسی به همراه یک عدد استفاده نمایید,به صورتیکه نامهاواعدادذکرشده غیرتکراری باشد.لازم به ذکر است که :هریک از مدارک ذکرشده بایستی باResolution حداکثر ۱۵۰اسکن شود. و حجم آن حداکثر ۵۰۰kb و فرمت مورد قبولjpg و سیاه سفید می باشد .۲(درصورت عدم اسکن و ارسال مدارک ، ثبت نام لغو می گردد .۳) درصورت بروز هرگونه مشکل با تلفن ۳۶۶۱۹۶۶۱-۰۳۱ داخلی ۲۹۵ تماس حاصل نمایید.

 

در صورت عدم بارگذاری مدارک مربوطه خواهشمند است مدارک خود را در قالب سی دی به معاونت درمان تحویل نمایید.

 

ثبت نام

آیین نامه ی صدورپروانه ها

 

سایت های مفید

وزارت بهداشت ,درمان وآموزش پزشکی

دانشگاههای علوم پزشکی کشور

بانک جامع فیلم سلامت

سامانه ملی آموزش الکترونیک سلامت

خیابان آیت الله قدوسی (آپادانااول) تلفن:۳۶۶۱۹۶۶۱  فاکس:۳۶۶۱۲۱۹۳


)در صفحه ۱Downloads-icon


صفحه ۲)Downloads-icon

اداره کل بهزیستی استان سمنان در نظر دارد بمنظور تکمیل کادر طرح نیروی انسانی ، پزشکان و پیراپزشکان به تعداد ۱۴ نفر و مشمولین وظیفه به تعداد ۲ نفر در سطح استان در سال ۹۹ از طریق مصاحبه دعوت به همکاری نماید .

دعوت به همکاری

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان سمنان این اداره کل در نظر دارد بمنظور تکمیل کادر طرح نیروی انسانی ، پزشکان و پیراپزشکان به تعداد ۱۴ نفر و مشمولین وظیفه به تعداد ۲ نفر در سطح استان( شهرستان سمنان ۵ نفر ، شهرستان شاهرود ۲ نفر ، شهرستان آرادان ۱ نفر ، شهرستان میامی ۲ نفر ، شهرستان سرخه ۲ نفر و شهرستان مهدیشهر ۲ نفر )  در سال ۹۹ از طریق مصاحبه با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:

– متقاضیان واجد شرایط می توانند جهت ثبت نام مدارک مورد نیاز را تا تاریخ ۹۹/۳/۲۵ به آدرس پستی: سمنان – میدان کوثر – نرسیده به پمپ بنزین جلالی – اداره کل بهزیستی استان سمنان صندوق پستی ۴۴۳۱۳-۳۵۱۹۷  ارسال نمایند.

شرایط مورد نیاز جهت طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان:

گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها

· فارغ التحصیل مقطع کارشناسی و بالاتر در یکی از رشته های روانشناسی بالینی – علوم اجتماعی با گرایش خدمات اجتماعی و مددکاری اجتماعی – شنوایی سنجی – فیزیوتراپی – کاردرمان – گفتار درمان و اعضاء مصنوعی

· داشتن حداکثر ۴۰ سال سن برای متقاضیان مشمول طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان

مدارک مورد نیاز جهت طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان:

۱. تکمیل فرم ثبت نام

۲. تصویر مدرک تحصیلی

شرایط مورد نیاز جهت مشمولین وظیفه :

· فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری در رشته تحصیلی کامپیوتر (  سخت افزار – نرم افزار ) در شهرستان سمنان

· فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری در رشته تحصیلی روانشناسی ، علوم تربیتی ، علوم اجتماعی ، مددکاری اجتماعی و دیگر رشته های مرتبط با سازمان بهزیستی

· مدارک متقاضیان امریه بایستی حداقل ۲ ماه قبل از تاریخ اعزام به این اداره کل ارسال گردد.

مدارک مورد نیاز مشمولین وظیفه :

۱. برگه اعزام به خدمت

۲. تصویر شناسنامه تمام صفحات

۳. تصویر کارت ملی

۴. در صورت متاهل بودن تصویر شناسنامه همسر و فرزندان

۵. تصویر مدرک تحصیلی

۶. برگه تائیدیه ثبت اطلاعات درخواست مشمولین در سامانه نظام وظیفه

۷. درخواست گذراندن خدمت وظیفه در سازمان بهزیستی استان سمنان

بدیهی است ارسال مدارک هیچ گونه تعهدی جهت جذب برای سازمان ایجاد نمی کند و زمان مصاحبه متعاقبا اعلام می گردد.

فرم ثبت نام در مشمولین خدمت طرح پزشکان و پیراپزشکان

الف ) مشخصات شخصی :

گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها

نام و نام خانوادگی:                         نام پدر  :                   شماره شناسنامه :                 شماره ملی :

تاریخ تولد :                         محل صدور شناسنامه :                          محل تولد:

 ب ) مشخصات تحصیلی :

مدرک تحصیلی :                                رشته تحصیلی :                               معدل :

دانشگاه محل تحصیل :                                      گرایش تحصیلی :  

د ) سایر موارد :

وضعیت خدمت وظیفه :    انجام داده ۱            معافیت دائم ۱

افراد بومی استان سمنان ۱          افراد غیر بومی ۱   

آدرس کامل متقاضی : 

   شهرستان :                      خیابان:  

کوچه :                                                         پلاک :                   کدپستی :

شماره تلفن همراه و ثابت  :                                   

                                                     

                                                       نام و نام خانوادگی

                                                       تاریخ و امضاء

همزمان با اولین روز از هفته بهزیستی،معاون مدیرکل و رییس اداره بهزیستی شهرستان با حضور در محل کار کارکنان ؛ با اهدای لوح سپاس،از تلاش و زحمات…

به مناسبت چهلمین سال تاسیس سازمان بهزیستی ۲۱۰۰ واحد مسکونی توسط جناب آقای دکتر قبادی دانا معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور به افراد داری…

در آغازین روز از هفته بهزیستی قندالی رئیس سازمان امور عشایر کشور ضمن ملاقات با ایزدپور مدیر کل بهزیستی استان سمنان با کلیه کارکنان شاغل در ستاد…

دکتر عباس گلرو : حضور در فضای خدمتگزاری به محرومین در مجموعه بهزیستی توفیقی الهی در بهره مندی از فضای معنوی است که در نگاه اول صمیمیت در چهره…

تمامی حقوق برای سازمان بهزیستی کشور محفوظ است.

©Copyright © 2019 Behzisti News Agancy, All rights reserved.


پشتیبانی از افراد توانیابDownloads-icon

شرایط جذب فارغ التحصیلان رشته های طرح اختیـاری وزارت بهداشت ، شرایط گذراندن طرح در بهزیستی برای رشته روانشناسی شاید به منظور شما این سوال پیش آمده باشد کـه چگوه نیروهای طرح اختیـاری مـی توانند درخواست طرح داده و در مراکز مورد تایید وزارت بهداشت مشغول بکار شوند. شرایط گذراندن طرح در بهزیستی برای رشته روانشناسی ما درون این مطلب سعی مـی کنیم روال درخواست یـا ثبت نام بـه عنوان نیروی طرحی که تا مشغول بکار شدن به منظور فارغ التحصیلان رشته های دارای طرح اختیـاری شرح دهیم. شرایط گذراندن طرح در بهزیستی برای رشته روانشناسی مراحل بصورت خلاصه وار درون زیر ذکر شده است:

مرحله اول: شرایط گذراندن طرح در بهزیستی برای رشته روانشناسی اعلام نیـاز توسط مراکز تحت پوشش

مرحله دوم: دریـافت نیروهای خروجی طرح از مراکز تحت پوشش

مرحله سوم: بررسی کارشناسی توسط واحد های مربوطه درون معاونت درمان

گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها

مرحله چهارم: ارسال نیـازها بـه معاونت پشتیبانی جهت صدور مجوز

مرحله پنجم: تعیین تاریخ کمـیسیون طرح درون 2 نوبت درون سال فصل تابستان و فصل زمستان

مرحله ششم: بررسی فرم متقاضیـان و امتیـاز بندی و تعیین محل خدمت طرح

مرحله هفتم: ارسال بـه مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی

مرحله هشتم: امضاء فرم تعهد مرکزی و تأ ئید معاونت درمان

مرحله نـهم: اعزام بـه مراکز تحت پوشش

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Tue, 18 Sep 2018 21:38:00 +0000

سوالات متداول درون مورد مشمولان قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان و پاسخهاي مرتبط

 

 

 


 

تذکر: شرایط گذراندن طرح در بهزیستی برای رشته روانشناسی درصورتی کـه پاسخ سوال شما درون بین سوالات زیر موجود نبود لطفا بـه واحد طرح ایمـیل نمایید که تا به شما پاسخ داده شود.

واحد طرح ایمـیل: odhrm.tarh@mums.ac.ir

1.      چه شـهرهايي پانسيون دارند؟

         فقط شـهرهاي مشـهد،چناران ،طرقبه و شانديز فاقد پانسيون مي باشد.ومابقي شـهرها پانسيون دارند.

لینک مربوطه: http://www.mums.ac.ir/btom/fa/n_barnameTarh1,15

2.     شماره تلفن و آدرس واحدهاي محل خدمت درون كدام قسمت سايت قرار دارد؟

        صفحه اصلي سايت واحد طرح لينكçآدرس وتلفنـهاي موردنياز

 لینک مربوطه: http://www.mums.ac.ir/btom/fa/n_barnameTarh1,17

3.     حداقل امتياز براي گذراندن طرح درون مشـهد چقدر مي­باشد؟

      براي گذراندن طرح درون شـهرستان مشـهد جهت افراد مجرد امتياز 30مورد نياز است.

 لینک مربوطه: http://www.mums.ac.ir/btom/fa/n_barnameTarh1,11

4.     رشته­هاي اجباري و اختياري جهت گذراندن طرح چه مي­باشد؟

رشته هایی کـه طرح آنـها اجباری(مورد نیـاز) است:

پزشكي، شرایط گذراندن طرح در بهزیستی برای رشته روانشناسی دندانپزشكي، داروسازي، پرستاري، علوم آزمايشگاهي، رادیولوژی، اتاق عمل، هوشبري، فوريتهاي پزشكي، پرستاری دندانپزشکی(فارغ التحصیلان بعد از 1/7/86 )

رشته هایی کـه طرح آنـها اختیـاری(مازاد بر نیـاز) است:

علوم تغذيه، مددكاري اجتماعي گرایش علوم اجتماعي، بينايي سنجي، شنوايي سنجي، گفتار درماني، مديريت خدمات بهداشتي درماني، فيزيوتراپي، راديوتراپي، عاوم صنايع غذايي، اقتصاد بهداشت، مـهندسي پزشكي، كليه رشته هاي بهداشت(عمومـی، خانواده، مبارزه با بیماریـها، حرفه ای، محیط)، مدارك پزشكي، مامايي، کارشناسی ارشد روانشناسي باليني، پروتز دندان، پزشکی هسته ای، پرستاری دندانپزشکی(فارغ التحصیلان قبل از 1/7/86 )

 لینک مربوطه: http://www.mums.ac.ir/btom/fa/n_barnameTarh1041

5.فاصله مشـهد که تا شبكه­هاي بهداشتي درماني شـهرستانـهاي تحت پوشش دانشگاه چقدر مي­باشد؟

 صفحه اصلي سايت واحد طرح لينكçفواصل مكاني واحدهاي زير مجموعه دانشگاه که تا مشـهد

لینک مربوطه: http://www.mums.ac.ir/btom/fa/n_barnameTarh1,15

6.روش پيگيري مراحل ثبت نام چگونـه است؟

 

گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها

مراجعه يه صفحه اصلي سايت كليك كردن لينك پيگيري(تصوير ذيل)  وارد نمودن كدرهگيري

 

ç     پيگيري ثبت نام شدگان طرح قبل از تاریخ13/2/90 

 

 ç     پيگيري وضعيت ثبت نام طرح ثبت نام شدگان بعد از تاریخ 13/2/90   

 لينك مربوطه       http://eir.mums.ac.ir/Applicant/ApplicantInfo/ApplicantInfoPolicy?employmentType=1

7.در صورت گم كردن كد رهگيري چگونـه مي­توان آنرا بدست آورد؟

با وارد نمودن شماره ملي درون قسمت(كد رهگيري خودرا فراموش كرد ه ام ؟) کد رهگیری شما بـه ایمـیل شما ارسال خواهد شد

 لینک مربوطه: http://eir.mums.ac.ir/Applicant/ApplicantInfoTrace/ApplicantInfoTrace?employmentType=1

8.در صورت تقاضاي انتقال از واحدي بـه واحد ديگر چه مراحلي را بايد طي نمود؟

ارائه درخواست كتبي بـه كارگزيني محل خدمتç دريافت نامـه مربوطه از كارگزيني و ارائه بـه واحد طرح

9.آيا امكان انتقال از يك دانشگاه بـه دانشگاه ديگر وجود دارد ؟ و مراحل آنرا توضيح دهيد؟

بله- مراجعه بـه كارگزيني محل خدمت،ارائه درخواست كتبي çدريافت نامـه مربوطه از كارگزيني و ارائه بـه واحد طرحçارسال نامـه مربوطه بـه دانشگاه مقصد

10.در صورت گذراندن خدمت سربازي بعد از تحصيل دردانشگاه آيا مي­توان طرح گذراند؟ شرايط آن چگونـه است؟

بصورت داوطلبانـه كارشناسان اگر بمدت 17ماه خدمت سربازي انجام دهند.مابالتفاوت که تا سقف24ماه مشمول طرح ميباشند .در مقطع كارداني درون صورتيكه كمتر از 12ماه خدمت نمايند مشمول طرح مي باشند.

فارغ التحصیلان رشته های اجباری کـه کمتر از مدت مذکور خدمت وظیفه داشته اند که تا سقف 24ماه به منظور کارشناسان و 12 ماه برا ي کاردانی حتما طرح اجباری خدمت نمایند.

11.در صورت گذراندن خدمت سربازي قبل از تحصيل دردانشگاه شرايط گذراندن طرح چگونـه ميباشد؟

مشمول طرح   مي باشند.

12.واحدهاي تحت پوشش دانشگاه علوم پزشكي مشـهد كدامند و مدت طرح درون  هر واحد  چقدر مي­باشد؟

صفحه اصلي سايتçآنچه مشمولان طرح بايد بدانندçكليك لينك مشمولان خدمت طرحçكليك لينك شماره6ويژه مشمولان خدمت طرح

 لینک مربوطه: http://www.mums.ac.ir/btom/fa/n_barnameTarh1,6

13.چه مداركي جهت ثبت نام لازم مي­باشد؟

صفحه اصلي سايتçآنچه مشمولان طرح بايد بدانندçكليك لينك مشمولان خدمت طرحçكليك لينك شماره4ويژه مشمولان خدمت طرح

 لینک مربوطه: http://www.mums.ac.ir/btom/fa/n_barnameTarh1042

14. شرایط گذراندن طرح در بهزیستی برای رشته روانشناسی مراحل ثبت نام را توضيح دهيد؟

صفحه اصلي سايتçآنچه مشمولان طرح بايد بدانندçكليك لينك مشمولان خدمت طرحçكليك لينك شماره3ويژه مشمولان خدمت طرح

 لینک مربوطه: http://www.mums.ac.ir/btom/fa/n_barnameTarh1042

15.در صورت نداشتن كارت نظام وظيفه و نامـه معتبر جهت سربازي درون زمان ثبت نام طرح چه كاري بايد انجام داد؟

ارائه درخواست كتبي بـه اداره طرح جهت مكاتبه با سازمان نظام وظيفه  شـهرستان مربوطه و در يافت وارسال بـه حوزه نظام وظيفه

16.اگر درون يك مقطع طرح انجام شده باشد و فردي گواهي پايان طرح دريافت كرده باشد،در مقطع بعدي ميتواند خدمت طرح برود؟

مشمولاني كه خدمت طرح را درون يك مقطع انجام داده و گواهي پايان طرح دريافت نمود ه اند. شرایط گذراندن طرح در بهزیستی برای رشته روانشناسی درون مقطع بالاتر مجاز بـه انجام خدمت طرح نمي باشند.

17.ميتوان توقف از طرح گرفت و ادامـه تحصيل داد؟

  بله-با ارائه درخواست توقف طرح بـه كارگزيني محل خدمت و مكاتبه آن واحد با اداره طرح

18.مي توان از محل خدمت طرح انصراف داد؟

فرد يكبار مجاز هست تا اعتراض خودرا بامستندات و مدارك امتياز آوراعلام نمايد.درصورت عدم كسب امتيازلازم  و عدم شروع بكار ،با انصراف از طرح، فرد يكسال از انجام دوره طرح درون دانشگاه مشـهد محروم ميگردد.

19.براي صدور گواهي پايان طرح چه مداركي مورد نياز است؟

   يك قطعه عكس و حكم كارگزيني پايان طرح کـه کارگزین محل خدمت مـیبایست بـه واحد طرح ارسال نماید از مراجعه حضوری خودداری فرمائید.

20.ثبت نام پزشكان بـه چه صورت است؟

صفحه اصلي سايتçآنچه مشمولان طرح بايد بدانندçكليك لينك  ويژه مشمولان خدمت طرحçبند قابل توجه پزشكان محترم

 لینک مربوطه: http://www.mums.ac.ir/btom/fa/n_barnameTarh,101

21.براي دريافت شماره نظام چه مراحلي را بايد طي كرد؟

باارائه تصوير معرفينامـه عكس دار(پروانـه موقت)به سازمان نظام پزشكي

22.آيا رشته صنايع غذايي طرح دارد؟

فقط گرايش كنترل كيفي کـه فارغ التحصیل دانشگاههای علوم پزشکی هستند مشمول خدمت طرح مي شود.

23.مدت استفاده از مرخصي بدون حقوق چقدر است؟

همـه مقاطع حداكثر بمدت 2 ماه با موافقت مسئول مربوطه

24.آيا واحد محل خدمت مي تواند مانع از انصراف از طرح شود؟

خير-با تقاضاي جانشين و مكاتبه لازم با واحد طرح و لايحه جهت تامين نيرو

25.در زمان طرح ميتوان درون واحد ديگري اضافه كار داشت؟

بله-با ارائه حكم كارگزيني انتصاب بـه واحد مورد نظر درصورت عدم نیـاز واحدی کـه درحال حاضر شاغل مـیباشید

26.حداكثر زمان دريافت معرفينامـه جهت محل خدمت چقدر است؟

حدود دو هفته بعد از دریـافت پیغام اعلام محل خدمت

27.حداكثر زمان ارسال مدارك از طریق پست پیشتاز بـه واحد طرح چقدر است؟

72 ساعت بعد از ثبت نام

28.در صورت فراموش کد رهگیری چه حتما کرد؟

سریـال شناسنامـه و شماره ملی خود را درون صفحه درج کدرهگیری وارد نمائید و درصورت بروز پیغام خطا با شماره تلفن  8794973 داخلي 1201 يا 1202 يا 1262 تماس حاصل نمائید.

29.آیـا مـی توان درون حین طرح درون آزمون مقطع بالاتر شرکت کرد؟

باتوجه بـه تغییر ضوابط شرکت درون آزمون هر دوره حتما به دفترچه ازمون همان دوره مراجعه شود.

30.مـی توان درون حین طرح درون آزمون استخدامـی شرکت کرد؟

فقط درون ازمون استخدامـی دانشگاه علوم پزشکی مشـهد درون صورتی کـه در مفاد آگهی درج شده باشد.

31 .چگونـه مـی توان قبل از گذراندن دوره طرح درون خارج از کشور ادامـه تحصیل داد؟

با گذاشتن وثیقه درون وزارت بهداشت تهران، اخذ ریز نمرات جهت ترجمـه امکان پذیر هست ولی بعد از بازگشت بـه کشور حتما دوره طرح را بگذرانید که تا مدرک شما آزاد شود.

32.آیـا مـی توان بدون گذراندن دوره طرح درون رشته نامرتبط با علوم پزشکی ادامـه تحصیل داد؟

درصورتی کـه از شما تعهد گرفته شود که تا قبل از فارغ التحصیلی مدرک خود را تحویل نمائید حتما درحیل تحصیل دوره طرح را بگذرانید که تا مدرک شما آزاد گردد.

33.درصورتی کـه ساکن استان دیگری باشیم آیـا مـیتوان دوره طرح خود را درون واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی مشـهد گذراند؟

درصورت نیـاز هر دانشگاه گذراندن طرح درون کل کشور مجاز است. ولی بایستی امتیـاز مورد نیـاز جهت هر شـهرستان راب نمائید.

34.بانوان متاهل مـی توانند شـهر محل سهمسرشان را جهت طرح انتخاب نمایند؟

بله. معمولا اولین اولویت انتخابی متاهلین مورد تائید هست .

 

منبع: http://www.mums.ac.ir/introسایت دانشگاه علوم پزشکی مشـهد

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Sun, 23 Sep 2018 09:37:00 +0000

1- با دانشگاه محل تحصيل تصفيه حساب کرده باشد و جهت فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد 45 روز از تاريخ تصفيه حساب آنـها گذشته باشد.فارغ التحصيلان دانشگاه دولتي بايد پيگيري نمايند که تا اطلاعات تحصيلي انـها از طريق معاونت اموزشي دانشگاه محل تحصيلشان درون سامانـه وزارت بهداشت درج شود درغير اينصورت امکان شروع بـه طرح وجود ندارد.2- قبلاً درون دانشگاههاي علوم پزشكي يا سازمانـهاي ديگر ثبت نام نكرده باشند.3- متقاضي گذراندن طرح خود درون يكي از واحدهاي تابعه دانشگاه علوم پزشكي مشـهد باشندكه شامل نيشابور، شرایط گذراندن طرح در بهزیستی برای رشته روانشناسی شـهرفيروزه، بيرجند، سبزوار،تربت حيدريه، تربت جام،زاوه، مـه ولات، گناباد و خراسان شمالي نمي گردد.4- جهت بانوان متأهل درون صورت عدم بارداري5- درون صورتي کـه قبلا درون اين دانشگاه انصراف از طرح داشته اند، حداقل يکسال از تاريخ انصراف آنـها گذشته باشد. شرایط گذراندن طرح در بهزیستی برای رشته روانشناسی ضمنا از نامبرده تعهد گرفته مي شود که تا در هر واحدي کـه اين دانشگاه تعيين محل نمايد خدمت طرح خود را بگذراند.6- محل خدمت متقاضيان با نظر شوراي طرح تعيين و در صورت عدم شروع بکار درون محل تعيين شده که تا يکسال مجاز بـه ثبت نام مجدد نمي باشند.7-جهت آقايان: شرایط گذراندن طرح در بهزیستی برای رشته روانشناسی دارا بودن کارت پايان خدمت قبل از فارغ التحصيلي درون رشته هاي علوم پزشکي يا خدمت بعد از فارغ التحصيلي کمتر از حدنصاب مدت طرح يا کارت معافيت از خدمتتذکر: افرادي کـه هنوز کارت پايان خدمت ايشان صادر نشده هست نامـه معتبر از ستاد کل نيروهاي مسلح يا کارت موقت ترخيص مورد تائيد است. تلفن تماس واحد طرح:05138049292

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Tue, 18 Sep 2018 11:01:00 +0000

شرایط اخذ پروانـه اشتغال از سازمان نظام روانشناسی

به استناد قانون تشکیل سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمـهوری اسلامـی ایران مصوب مجلس محترم شورای اسلامـی افراد مجاز بـه ارائه خدمات روان شناسی و مشاوره الزاماً باید حداقل دارای 2 مدرک درون یکی از گرایش های روان شناسی یـا مشاوره باشند و از سازمان نظام روان شناسی و مشاوره قبلاً پروانـه اشتغال بـه فعالیت حرفه ای دریـافت نمایند. شرایط گذراندن طرح در بهزیستی برای رشته روانشناسی بدیـهی هست صرف داشتن کارت عضویت سازمان مجوزی به منظور ارائه مشاوره و روان شناسی نیست. 

دکتر محمد حاتمـی معاون امور کمـیسیون ها و نظارت حرفه ای درون گفتگو با سرویس خبر روابط عمومـی سازمان اعلام نمود، شرایط گذراندن طرح در بهزیستی برای رشته روانشناسی برحسب مصوبه شورای مرکزیـانی کـه در دو مقطع تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و دکتری فارغ‌التحصیل نشده اند، پروانـه اشتغال نمـی توانند دریـافت دارند. شرایط گذراندن طرح در بهزیستی برای رشته روانشناسی لذا بـه تمام متقاضیـان تحصیل درون رشته های روان شناسی و مشاوره توصیـه مـی نماید کـه به این مصوبه سازمان توجه نمایند: لازم بـه ذکر هست این مصوبه شاملانی مـی شود کـه از بهمن ماه 1393 درون دانشگاه ها پذیرفته مـی شوند.

به اطلاع کلیـه روان شناسان و مشاوران مـی رساند برحسب مصوبه شورای مرکزی پروانـه تخصصی اشتغال بـه افرادی اعطاء مـی شود کـه در دو مقطع تحصیلی آموزشی و پژوهشی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری فارغ التحصیل شده باشند. همچنین بـه فارغ التحصیلان پژوهش محور درون هر مقطعی پروانـه اشتغال حرفه ای تعلق نمـی گیرد.

بنابراین کلیـه روان شناسان و مشاوران دارای پروانـه مجاز بـه ارائه خدمات روان شناسی و مشاوره موظف هستند با نصب تابلو و اخذ هزینـه مطابق تعرفه سازمان نظام روان شناسی و مشاوره درون استان و شـهرستانی کـه در پروانـه درج شده هست فعالیت نمایند. همچنین اطلاع رسانی مرتبط با خدمات روان شناسی و مشاوره از طریق رسانـه ها، معابر عمومـی، و محیط های مجازی ضرورت دارد منطبق بر اصول علمـی اخلاقی و حرفه ای روان شناسان و مشاوران انجام پذیرد. بر این اساس استفاده از هرگونـه عناوین مغایر با حوزه ی تخصصی افراد بـه گونـه ای کـه مصداق اغفال مراجعان تلقی شود، تخلق تلقی شده و با آنـها برخورد قانونی مـی شود.

از همکاران محترم حوزه های روان شناسی و مشاوره و نیز کلیـه شـهروندان ارجمند کـه به استناد موارد ذکر شده، شاهد تخلفی هستند، درخواست دارد مراتب را بصورت کتبی و همراه مستندات درون تهران بـه سازمان مرکزی و در استان بـه شورای استانی کـه آدرس آنـها درون سایت سازمان موجود هست ارسال فرمایند.

1- دارا بودن حداقل مدرک فوق لیسانس درون رشته های روان شناسی و مشاوره

2- عضویت درون سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور

3- حداقل یک سال از تاریخ فارغ التحصیلی متقاضی گذشته باشد

4- داشتن کارت پایـان خدمت به منظور متقاضیـان مرد

نکته: شورای مرکزی سازمان نظام روانشناسی درون تاریخ 4 اردیبهشت ماه 96 مصوب نمود ارائه گواهی انجام کارورزی به منظور تقاضای پروانـه حرفه ای ضروری نمـی باشد. بدیـهی هست کمـیسیون های تخصصی صلاحیت علمـی-تخصصی و مـهارت های حرفه ای داوطلبان دریـافت پروانـه را درون ابعاد مختلف دقیقاً مورد بررسی قرار خواهند داد. لذا داوطلبان پروانـه مـی بایست از دانش و مـهارت های لازم حرفه ای و تخصصی برخوردار باشند. 

پس از عضویت درون سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور، متقاضی دریـافت پروانـه اشتغال تخصصی، فرم 111 ( لینک فرم ) را تکمـیل کرده و کلیـه مدارک درج شده درون فرم را ارسال مـی نماید. کلیـه مدارک بدون حضور شخص، درون کمـیسیون مربوطه بررسی شده و چنانچه مدارک از سوی کمـیسیون پذیرش شود، بـه صورت کتبی بـه متقاضی اطلاع رسانی مـی شود.

* بـه دلیل اینکه بررسی پرونده و مصاحبه متقاضی فقط توسط کمـیسیون تخصصی صورت مـی گیرد، تعیین زمان مصاحبه متقاضی مشخص نبوده و شرکت درون مصاحبه توسط اداره هماهنگی کمـیسیون ها بـه اطلاع متقاضی مـی رسد.

پس از انجام مصاحبه، چنانچه متقاضی درون مصاحبه تخصصی پذیرفته نشود، علت عدم قبولی بـه صورت کتبی بـه متقاضی اطلاع رسانی خواهد شد. پذیرفته شدگان نیز بعد از طی مراحل صدور پروانـه تخصصی از سوی سازمان، به منظور مراسم تحلیف و دریـافت پروانـه دعوت خواهند شد.

** نکات **

 موارد زیر از سایت نظام روان شناسی و مشاوره استخراج شده است:

مدرکی مورد تایید این سازمان هست که آموزشی و پژوهشی حضوری باشد. مجازی، الکترونیکی، افتخاری، پژوهش محور و … مورد تایید نمـی باشد.

علوم تربیتی و گرایش های آن نامرتبط مـی باشد.

دو مقطع تحصیلی حتما مرتبط با روان شناسی و مشاوره باشد.

تبصره: داوطلبان نامرتبطی کـه قبل از بهمن 93 وارد دانشگاه شده اند، با داشتن مقطع ارشد و یـا دکتری روان شناسی و یـا مشاوره مـی توانند درون صورت قبولی درون آزمون تخصصی سازمان، مراحل مجوز گرفتن خود را طی کنند.

مراحل اخذ مجوز گذراندن کاروزی و مصاحبه حرفه ای مـی باشد.

پاسخ بـه یک سوال از زبان صادق فلاح روانشناس و سوپروایزر کیـهان 

منبع: وبسایت رسمـی سازمان نظام روانشناسی

گروه آموزشی کیـهانارشد و دکتری روانشناسی

مطالب مرتبط: 

 

منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع ارشد روانشناسی، منابع کنکور ارشد روانشناسی، منابع ارشد بالینی، منابع کارشناسی ارشد بالینی، منابع ارشد مشاوره، منابع کارشناسی ارشد مشاوره، منابع دکتری روانشناسی، منابع دکتری بالینی، منابع دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور دکتری روانشناسی بالینی، منابع کنکور کارشناسی ارشد روانشناسی، منابع کنکور دکتری روانشناسی، منابع کنکور ارشد مشاوره، منابع کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد مشاوره، کنکور کارشناسی ارشد مشاوره، کنکور ارشد روانشناسی، کنکور ارشد بالینی، روانشناسی، مشاوره، مشاوره مدرسه، مشاوره شغلی، مشاوره خانواده، دانلود منابع ارشد روانشناسی، دانلود منابع کارشناسی ارشد روانشناسی، دانلود منابع ارشد بالینی، دانلود رایگان منابع ارشد روانشناسی، دانلود رایگان کتاب بالینی، دانلود رایگان هیلگارد، دانلود رایگان کتاب روانشناسی رشد، دانلود رایگان کتاب لورا برک، دانلود رایگان کتاب آسیب شناسی روانی، دانلود رایگان کتاب هالجین، دانلود رایگان کتاب کاپلان، دانلود سه جلد کاپلان، دانلود روانشناسی رشد لورا برک، دانلود آسیب شناسی روانی هالجین، دانلود آمار و روش تحقیق دلاور، آمار و روش تحقیق دلاور، دانلود کنکور ارشد روانشناسی، دانلود ارشد بالینی، زبان کنکور، متون تخصصی روانشناسی، دانلود کتاب متون تخصصی روانشناسی، دانلود روانشناسی رشد، دانلود روانشناسی ژنتیک منصور، دانلود رایگان روانشناسی ژنتیک، دانلود رایگان نظریـه های رشد، دانلود نظریـه های رشد ویلیـام کرین، دانلود رایگان ویلیـام کرین، دانلود رایگان کتاب کری، دانلود نظریـه های روان درمانی، دانلود رایگان نظریـه های روان درمانی کری، دانلود رایگان روانشناسی بالینی فیرس، دانلود روانشناسی بالینی فیرس، دانلود رایگان روانشناسی بالینی شاملو، سعید شاملو، دانلود رایگان پروچسکا، دانلود رایگان نظریـه های روان درمانی پروچسکا، دانلود رایگان کودکان استثنایی، دانلود کودکان استثنایی مـیلانی فر، دانلود کتاب کودکان مـیلانی فر، کودکان استثنایی افروز، دانلود کودکان استثنایی سیف نراقی

نویسنده و منبع | تاریخ انتشار: Wed, 19 Sep 2018 02:53:00 +0000

عزیزن همراه سایت نظام وظیفه در این مقاله میخواهیم بیشتر در خصوص شرایط گذراندن طرح روانشناسی عمومی مطالبی گردآوری نماییم و امیدوار هستیم که مطالب امده در این مقاله مورد رضایت و توجه همه شما عزیزان قرار گیرد لذا در صورت دریافت اطلاعات بیشتر نیز میتوانید با شماره های سامانه صدای مشاور تماس حاصل نمایید …

 

 

 

,,,,,,,,,

گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها

 “سامانه مشاوره تلفنی نظام وظیفه “

 مشاوره دهنده تخصصی خدمت سربازی برای تماس از کل کشور کافیست با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071611

شماره ویژه شهر تهران  xxxxxxxxxو از موبایل همراه اول با شماره XXXXXXXX  تماس حاصل فرماییدتماس از 8صبح تا 12شبحتی ایام تعطیل

,,,,,,,

 

 

 

پزشكي، دندانپزشكي، داروسازي، پرستاري، علوم آزمايشگاهي، راديولوژي، اتاق عمل، هوشبري، فوريتهاي پزشكي،

 

 

 

علوم تغذيه، مددكاري اجتماعي گرايش علوم اجتماعي، بينايي سنجي، شنوايي سنجي، گفتار درماني، مديريت خدمات بهداشتي درماني، فيزيوتراپي، راديوتراپي، علوم صنايع غذايي(گرايش کنترل کيفي)، اقتصاد بهداشت، مهندسي پزشكي، كليه رشته هاي بهداشت(عمومي، خانواده، مبارزه با بيماريها، حرفه اي، محيط)، مدارك پزشكي، مامايي، روانشناسي باليني، پروتز دندان، پزشکي هسته اي، پرستاري دندانپزشکي(فارغ التحصيلان قبل از 1/7/86 )تجهيزات پزشکي،ميکروب شناسي پزشکي،بيوشيمي باليني،کتابداري در شاخه پزشکي،ساخت اعضاي مصنوعي،اپيدميولوژي 1- مشمولان پس از ثبت نام در سامانه رشد  مي بايست جهت پيگيري، حداقل هر دو روز يکبار از طريق ورود به سامانه مذكور و بااستفاده از  كد رهگيري از وضعيت ثبت نام خود مطلع گردند.بديهي است مسئوليت بروز مشكلات احتمالي يا عدم انجام رفع نقص و تکميل مدارک بر عهده ايشان مي باشد.2- علاوه بر اسكن اصل  مدارك در سامانه رشد،كپي تمامي مدارك بارگذاري شده ظرف  مدت72 ساعت بهمراه پرينت ثبت نام كه به امضاي متقاضي رسيده است،   مي بايست به واحد طرح نيروي انساني  جهت تشكيل پرونده به آدرس ذيل پست پيشتازشوند. (اصل مدارك نيز در هنگام شروع به كار در محل خدمت رويت خواهد شد).     *** تذکر مهم :در صورت عدم ارسال به موقع مدارك، در هنگام  تعيين محل خدمت ، امتياز زمان انتظار از بين رفته و تاريخ ثبت نام  به “تاريخ روزجاري” تغيير مي يابد.?3- در اين دانشگاه پايش سلامت کليه كاركنان مشمول طرح جهت شروع بكارالزامي    مي باشد كه مدارك مورد نياز و آدرس مراكز مربوطه  در  سايت اختصاصي واحد طرح دانشگاه مشهد به آدرس لينک ذيل در قسمت اخبار به تفصيل درج شده است. زمان  و مكان مراجعه، در سامانه  رشد پيغام گذاري خواهد شد. مشمولان حتما مي بايست قبل از مراجعه به مراكز طب كار، نكات مهم و مدارك مورد نياز مطالعه نموده و با در دست داشتن مدارك ،فقط در تاريخ تعيين شده  به مركز مربوطه مراجعه نمايند. صدور ابلاغ منوط به  ارائه جواب آزمايشات به واحد طرح مي باشد .تذکر مهم: در صورت عدم مراجعه در زمان مقرر به مراکز معرفي شده و همچنين عدم پيگيري جواب آزمايشات جهت ارائه به واحد طرح و لايحه در موعد مقرر، در هنگام تعيين محل خدمت، امتياز زمان انتظار از بين رفته و  تاريخ ثبت نام به “تاريخ روزجاري” تغيير     مي يابد.

 

 

شرایط گذراندن طرح روانشناسی  3 متقاضي گذراندن طرح خود در يکي از واحدهاي تابعه دانشگاه علوم پزشکي مشهد باشندکه شامل نيشابور شهرفيروزه بيرجند سبزوار تربت حيدريه تربت جام زاوه مه ولات گناباد و خراسان شمالي نمي گردد شرایط جذب فارغ التحصیلان رشته های طرح اختیاری وزارت بهداشت شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چگوه نیروهای طرح اختیاری می توانند درخواست طرح داده و در مراکز مورد تایید وزارت بهداشت مشغول بکار شوند شرایط لازم جهت ثبت نام داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی در سال ۹۷ اعلام شد ثبت نام کمیسیون طرح رشته روانشناسی جهت گذراندن طرح نیروی شرایط و مقدورات آن توجه این شرایط مربوط به آزمون استخدام اداره کل بهزیستی استان البرز می باشد که در تاریخ 1396 03 29 طی آگهی استخدامی چهارمین آزمون دستگاه های اجرایی منتشر شده است

 

 

 

 

شرایط اولیه گذراندن طرح شرایط عمومی 1 با دانشگاه محل تحصیل تصفیه حساب کرده باشد و فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی 60 روز از تاریخ تصفیه حساب آنها گذشته باشد شرایط کارشناسی ارشد بدون آزمون در دانشگاه پیام نور سوالات متداولی در خصوص کارشناسی ارشد بدون آزمون در دانشگاه پیام نور توسط داوطلبان از مشاوران مرکز ایران مشاوره پرسیده می شود ورود فارغ التحصیلان روانشناسی استثنایی در مدارس فراگیر از اولویت هاست ۹ م دیماه ورود شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور شرایط ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور در آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعداد های درخشان عنوان می شود زمان و شرایط داوطلبانی که مشغول گذراندن طرح ضریب۲ ژنتیک ضریب ۱ روانشناسی فرم ثبت نام نیروهاى متقاضى گذراندن طرح در مراکز تابعه دانشگاه [ شرایط گذراندن طرح روانشناسیدانشگاه علوم پزشکی تهران جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین فارغ التحصیلان رشته های پزشکی و پیراپزشکی که داوطلب انجام خدمات قانونی (طرح نیروی انسانی) در واحدهای تحت پوشش باشند به طریق اینترنتی ثبت نام می کند متقاضیان می بایستی فرم مربوطه را در همین سایت به دقت تکمیل و نهایتاً کد پیگیری را که پس از تکمیل فرم به ایشان داده خواهد شد نزد خود نگهداری کنند. متقاضیان محترم لازم است قبل از تکمیل فرم و ارسال اطلاعات حتماً فرم راهنمای ثبت نام را مطالعه نمایند.

 

 

 

 راهنمای ثبت نام

1- آن دسته از افرادی که متقاضی انجام طرح در دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند مجاز به ثبت نام هستندکه به استناد آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان تعهد خدمت به مناطق 3 و2 (سهمیه قبولی در آزمون سراسری ) نباشند2- داوطلبین بایستی قبل از ثبت نام حتماً با دانشگاه محل تحصیل تسویه حساب نموده و کاملاً فارغ التحصیل شده باشند لذا آن دسته از داوطلبینی که هنوز فارغ التحصیل نشده اند حق ثبت نام نداشته و در صورت اثبات پرونده آنها در جلسات توزیع نیرو مطرح نخواهند شد.3- ثبت نام در این سایت به هیچ عنوان به معنای انجام طرح در واحدهای تابعه دانشگاه نیست و برای دانشگاه هیچ تعهدی را ایجاد نمی کند و محل خدمت متقاضیان پس از تصویب کمیته مربوطه ملاک عمل خواهد بود.4- در صورت مشخص شدن محل خدمت متقاضیان (چه داوطلبانه و یا انتخاب توسط دانشگاه) و عدم شروع بکار فرد ذینفع تا یکسال حق ثبت نام مجدد را نخواهد داشت و سیستم اینترنتی دانشگاه از ثبت نام مجدد وی جلوگیری خواهد نمود.

 

 

** شرایط اولیه گذراندن طرح:1- با دانشگاه محل تحصیل تصفیه حساب کرده باشد و جهت فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد 45 روز از تاریخ تصفیه حساب آنها گذشته باشد.2- قبلاً در دانشگاههاي علوم پزشكي يا سازمانهاي ديگر ثبت نام نكرده باشند.3- متقاضي گذراندن طرح خود در يكي از واحدهاي تابعه دانشگاه علوم پزشكي بيرجند باشند.4- جهت بانوان متأهل در صورت عدم بارداري5- در صورتی که قبلا انصراف از طرح داشته اند، حداقل یکسال از تاریخ انصراف آنها گذشته باشد.6- محل خدمت متقاضيان با نظر دانشگاه تعيين و در صورت عدم شروع بکار در محل تعیین شده تا یکسال مجاز به ثبت نام مجدد نمی باشند.

 

 

 

رشته هایی که طرح آنها اجباری(مورد نیاز) است:پزشكي، دندانپزشكي، داروسازي، پرستاري، علوم آزمايشگاهي، رادیولوژی، اتاق عمل، هوشبري، فوريتهاي پزشكي، پرستاری دندانپزشکی(فارغ التحصیلان بعد از 1/7/86 )،بهداشت دهان

 

 

گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها

 

رشته هایی که طرح آنها اختیاری(مازاد بر نیاز) علوم تغذيه، مددكاري اجتماعي گرایش علوم اجتماعي، بينايي سنجي، شنوايي سنجي، گفتار درماني، مديريت خدمات بهداشتي درماني، فيزيوتراپي، راديوتراپي، عاوم صنايع غذايي، اقتصاد بهداشت، مهندسي پزشكي، كليه رشته هاي بهداشت(عمومی، خانواده، مبارزه با بیماریها، حرفه ای، محیط)، مدارك پزشكي، مامايي، روانشناسي باليني، پروتز دندان، پزشکی هسته ای، پرستاری دندانپزشکی(فارغ التحصیلان قبل از 1/7/86 )

 

 

رشته های پروانه دارپزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، کارشناس مامایی، فیزیوتراپی، بینایی سنجی، شنوایی سنجی و گفتاردرمانیتوجه: معرفینامه تعیین محل خدمت مشمولان رشته های مذکور به منزله پروانه موقت بوده و جهت دریافت پروانه دایم ارایه اصل آن ضروری است.

 

 

 

مراحل ثبت نام طرح

1- فایل مربوط به “ویژه مشمولان خدمت طرح” را بطور کامل مطالعه نمایید.2- مدارک خود را اسکن نمائید تا ثبت نام شما تسریع گردد.3- از طریق لینک فعال ” ویژه ثبت نام مشمولان طرح و پيام آور و اخذ معافيت از طرح ” فرم مربوطه را تکمیل نمایید. 4 – پس از گذشت یک هفته از تاریخ ثبت نام، می توانید با استفاده از شماره ملي خود از طریق همین سایت، وضعیت ثبت نام خود را پیگیری نمایید.5- پيگيري مراحل روند انجام كار با استفاده از شماره ملي امكان پذير خواهد بود.6- زمان و نحوه به كارگيري از طريق وضعيت ثبت نام و ارسال پيامك خواهد بود.(هنگام مراجعه به دانشگاه ارائه اصل مدارك مورد نياز و تصويرآنان الزامي مي باشد.).

تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱| EN

دستورالعمل تاسیس مرکزمشاوره تخصصی اختلالات ومشکلات روانی ( روان درمانی )

گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها

( براساس بند6 ماده 26 قانون تنظیم بخشی ازمقررات مالی دولت مصوب27/10/87 مجلس شورای اسلامی )

هدف از تأسيس مركز مشاوره تخصصي:

ارائه خدمات تخصصي است. حوزة روان شناسي و مشاوره از جمله حوزه‌هاي تخصصي است كه داراي گرايشهاي تخصصي بسيار است. اين حوزه‌هاي تخصصي بر اساس فرد یا موضوع طبقه بندي شده است. كودك، نوجوان و سالمند به دليل شرايط سني و شرايط فردي محور خدمات تخصصي هستند. موضوعات اعتياد، ازدواج و خانواده، روان درماني، مشاورة صنعتي و سازماني، مشاورة تحصيلي و تربيتي، اختلالات يادگيري، اختلالات خوردن، اختلالات جنسي و … بر اساس موضوع، تخصصي هستند و محور خدمات تخصصي قرار مي‌گيرند.

تعریف مركز مشاوره تخصصي:

شرائط موسس

شرائط عمومی :

تبصره: برای اشخاص حقوقی تصویراساسنامه وتصویر آگهی در روزنامه رسمی کشور وشماره ثبت مرکز

شرائط اختصاصی :

1.دارا بودن مدرك دكترا و یا کارشناسی ارشد روان شناسی باليني‌ و یا دکترای روان شناسی غیربالینی به شرط دارا بودن مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد بالینی .

تبصره: درصورتیکه متقاضی شخص حقوقی است لازم است اهداف اساسنامه مرتبط با فعالیتهای مشاوره وارتقای سلامت روان باشد ، همچنین ضروری است حداقل 2 نفر از اعضای ان دارای مدرک فوق لیسانس روانشناسی باشند واز میان آن 2 نفر یک نفر عضو هیدت مدیره نيز باشد    

شرائط عمومی :

شرائط اختصاصی :

به مرکزی اطلاق می شود که توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی با کسب پروانه از سازمان بهزیستی تاسیس می شود وتحت نظارت آن سازمان به ارائه خدمات تخصصی، تعریف شده در این دستورالعمل بپردازد

وظائف موسس

وظائف مسئول فنی

حداقل نیروی انسانی مرکز

تبصره8: درصورتی که روانپزشک جزو تیم درمانی مرکز نباشد می بایست از سیستم ارجاع استفاده گردد.

شرائط کلی پرسنل مرکز :

شرائط فیزیکی مرکز

                تجهیزات مرکز

1 ـ حداقل فضاي فيزيكي

–          يك اتاق مناسب جهت ارائه خدمات مشاوره روانشناختي

1 ـ دو اتاق مناسب جهت ارائه خدمات مشاوره فردي

2 ـ سالن انتظار و پذیرش اولیه (این سالن مي‌تواند در مواقعي كه مراجعه به مرکز وجود ندارد، به عنوان اتاق مشاوره گروهي مورد استفاده قرار گيرد.)

تبصره:   استحكام ساختمان کمتر از استحکام ساختمانهاي محل نباشد.

((مرکز مشاوره و خدمات روان شناختي تخصصي))

تحت نظارت سازمان بهزیستی استان اصفهان

ارائه خدمات در زمينه مشاوره تخصصی اختلالات ومسائل روانی

تبصره:   اختصاص فضای فيزيکی معرفی شده برای دريافت پروانه فعاليت مركز مشاوره به فعاليتهای ديگر ضروری است با مجوز کتبی از سازمان بهزیستی کشور باشد.

تبصره: فعالیت دو دفتر و يا دو مرکز مشاوره در دو شیفت جداگانه در یک فضای فیزیکی بلامانع است.

                                  

دستورالعمل تاسیس مرکز مشاوره تخصصی تحصیلی وتربیتی

( براساس بند6 ماده 26 قانون تنظیم بخشی ازمقررات مالی دولت مصوب27/10/87 مجلس شورای اسلامی )

هدف : ارائه خدمت تخصصی روانشناسی ومشاوره درحوزه ها و گرایش هائی است که گاه بر اساس سن افراد طبقه بندی شده مانند کودک ونوجوان ، سالمند و..وگاه بر اساس موضوع طبقه بندی شده اند مانند اعتیاد ، ازدواج وخانواده ،روان درمانی ، مشاوره صنعتی وسازمانی ، مشاوره تحصیلی وتربیتی ، اختلالات یادگیری ، اختلالات خوردن ، اختلالات جنسی و..

تعریف : مرکز مشاوره تخصصی به مرکزی اطلاق می شود که توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی با کسب پروانه از سازمان بهزیستی تاسیس می شود وتحت نظارت آن سازمان به ارائه خدمات تخصصی، تعریف شده در این آئین نامه بپردازد

گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها

شرائط موسس

وظایف مرکز

شرائط عمومی :

تبصره: برای اشخاص حقوقی تصویراساسنامه وتصویر آگهی در روزنامه رسمی کشور وشماره ثبت مرکز

شرائط اختصاصی :

دارا بودن حداقل مدرك كارشناسي ارشد روانشناسي در کلیه گرایشها، كارشناسي ارشد مشاوره در کلیه گرايشها ، كارشناسي ارشد علوم تربيتي با گرايشهای برنامه‌ريزي آموزشي و برنامه ریزی درسی

شرائط عمومی :

شرائط اختصاصی :

دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی ، کارشناسی ارشد مشاوره گرایش مدرسه ، کارشناسی ارشد علوم تربیتی گرایش هاي برنامه ریزی آموزشی و برنامه ريزي درسي

وظائف موسس

وظائف مسئول فنی

حداقل نیروی انسانی مرکز

شرائط کلی پرسنل مرکز :

شرائط فیزیکی مرکز

شرائط فیزیکی مرکز

1ـ حداقل فضاي فيزيكي

   -يك اتاق مناسب جهت ارائه خدمات مشاوره روانشناختي

   1 ـ دو اتاق مناسب جهت ارائه خدمات مشاوره فردي

2 ـ سالن انتظار و پذیرش اولیه (این سالن مي‌تواند در مواقعي كه مراجعه به مرکز وجود ندارد، به عنوان اتاق مشاوره گروهي مورد استفاده قرار گيرد.)

         تبصره: استحكام ساختمان کمتر از استحکام ساختمانهاي محل نباشد.

    تابلو مرکز بااندازه حداقل (80*140cm) با محتو1ی   ذکر شده زیر

((مرکز مشاوره و خدمات روانشناختي تخصصی ))

تحت نظارت سازمان بهزیستی استان اصفهان

ارائه خدمات در زمينه مشاوره تخصصی تحصیلی وتربیتی  

تبصره:   اختصاص فضای فيزيکی معرفی شده برای دريافت پروانه فعاليت مركز مشاوره به فعاليتهای ديگر ضروری است با مجوز کتبی از سازمان بهزیستی کشور باشد.

تبصره: فعالیت دو دفتر و يا دو مرکز مشاوره در دو شیفت جداگانه در یک فضای فیزیکی بلامانع است.

مرکز مشاوره تخصصی تحصیلی وتربیتی  

تحت نظارت سازمان بهزیستی استان اصفهان

ارائه خدمات مشاوره تخصصی تحصیلی وتربیتی  

ساختمان با استحکام و برابر نرم ساختمانهای محل ودارای:

   

دستورالعمل تاسیس مرکز مشاوره تخصصی اختلالات ومسائل جنسی    

( براساس بند6 ماده 26 قانون تنظیم بخشی ازمقررات مالی دولت مصوب27/10/87 مجلس شورای اسلامی )

هدف : ارائه خدمت تخصصی روانشناسی ومشاوره درحوزه ها و گرایش هائی است که گاه بر اساس سن افراد طبقه بندی شده مانند کودک ونوجوان ، سالمند و..وگاه بر اساس موضوع طبقه بندی شده اند مانند اعتیاد ، ازدواج وخانواده ،روان درمانی ، مشاوره صنعتی وسازمانی ، مشاوره تحصیلی وتربیتی ، اختلالات یادگیری ، اختلالات خوردن ، اختلالات جنسی و..

تعریف : مرکز مشاوره تخصصی به مرکزی اطلاق می شود که توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی با کسب پروانه از سازمان بهزیستی تاسیس می شود وتحت نظارت آن سازمان به ارائه خدمات تخصصی، تعریف شده در این آئین نامه بپردازد

    

شرائط موسس

شرائط مسئول فنی

وظایف مرکز

شرائط عمومی :

تبصره: برای اشخاص حقوقی تصویراساسنامه وتصویر آگهی در روزنامه رسمی کشور وشماره ثبت مرکز

شرائط اختصاصی :

دارا بودن مدرك دكتراي روانشناسي در كليه گرايش ها يا مشاوره ، يا روانپزشكي يا كارشناسي ارشد روان شناسسي باليني همراه با گواهي دوره هاي آموزشي مرتبط مورد تائيد سازمان بهزيستي كشور حداقل 50 ساعت

شرائط عمومی :

شرائط اختصاصی :

دارا بودن حداقل مدرک دکترای روانشناسی بالینی ویا روانپزشکی همراه با حداقل 24 ساعت گواهی دوره های آموزشی مرتبط مورد تائید سازمان بهزیستی کشور  

وظائف موسس

وظائف مسئول فنی

حداقل نیروی انسانی مرکز

شرائط کلی پرسنل مرکز :

شرائط فیزیکی مرکز

تجهیزات مرکز

1ـ حداقل فضاي فيزيكي

   -يك اتاق مناسب جهت ارائه خدمات مشاوره روانشناختي

       1 ـ دو اتاق مناسب جهت ارائه خدمات مشاوره فردي

2 ـ سالن انتظار و پذیرش اولیه (این سالن مي‌تواند در مواقعي كه مراجعه به مرکز وجود ندارد، به عنوان اتاق مشاوره گروهي مورد استفاده قرار گيرد.)

         تبصره: استحكام ساختمان کمتر از استحکام ساختمانهاي محل نباشد.

    تابلو مرکز بااندازه حداقل (80*140cm) با محتو1ی   ذکر شده زیر

((مرکز مشاوره و خدمات روانشناختي تخصصی ))

تحت نظارت سازمان بهزیستی استان اصفهان

ارائه خدمات در زمينه مشاوره تخصصی اختلالات ومسائل جنسی  

تبصره:   اختصاص فضای فيزيکی معرفی شده برای دريافت پروانه فعاليت مركز مشاوره به فعاليتهای ديگر ضروری است با مجوز کتبی از سازمان بهزیستی کشور باشد.

تبصره: فعالیت دو دفتر و يا دو مرکز مشاوره در دو شیفت جداگانه در یک فضای فیزیکی بلامانع است.

                                                                                                         دستورالعمل تاسیس مرکز مشاوره تخصصی صنعتی – سازمانی  

( براساس بند6 ماده 26 قانون تنظیم بخشی ازمقررات مالی دولت مصوب27/10/87 مجلس شورای اسلامی )

هدف : ارائه خدمت تخصصی روانشناسی ومشاوره درحوزه ها و گرایش هائی است که گاه بر اساس سن افراد طبقه بندی شده مانند کودک ونوجوان ، سالمند و..وگاه بر اساس موضوع طبقه بندی شده اند مانند اعتیاد ، ازدواج وخانواده ،روان درمانی ، مشاوره صنعتی وسازمانی ، مشاوره تحصیلی وتربیتی ، اختلالات یادگیری ، اختلالات خوردن ، اختلالات جنسی و..

تعریف : مرکز مشاوره تخصصی به مرکزی اطلاق می شود که توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی با کسب پروانه از سازمان بهزیستی تاسیس می شود وتحت نظارت آن سازمان به ارائه خدمات تخصصی، تعریف شده در این آئین نامه بپردازد

شرائط موسس

شرائط مسئول فنی

وظایف مرکز

شرائط عمومی :

تبصره: برای اشخاص حقوقی تصویراساسنامه وتصویر آگهی در روزنامه رسمی کشور وشماره ثبت مرکز

شرائط اختصاصی :

دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی صنعتی وسازمانی یا کارشناسی ارشد مشاوره با گرایش شغلی

شرائط عمومی :

شرائط اختصاصی :

دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی صنعتی وسازمانی یا کارشناسی ارشد مشاوره با گرایش شغلی

وظائف موسس

وظائف مسئول فنی

حداقل نیروی انسانی مرکز

شرائط کلی پرسنل مرکز :

شرائط فیزیکی مرکز

تجهیزات مرکز

1ـ حداقل فضاي فيزيكي

   -يك اتاق مناسب جهت ارائه خدمات مشاوره روانشناختي

       1 ـ دو اتاق مناسب جهت ارائه خدمات مشاوره فردي

2 ـ سالن انتظار و پذیرش اولیه (این سالن مي‌تواند در مواقعي كه مراجعه به مرکز وجود ندارد، به عنوان اتاق مشاوره گروهي مورد استفاده قرار گيرد.)

         تبصره: استحكام ساختمان کمتر از استحکام ساختمانهاي محل نباشد.

    تابلو مرکز بااندازه حداقل (80*140cm) با محتو1ی   ذکر شده زیر

((مرکز مشاوره و خدمات روانشناختي تخصصی ))

تحت نظارت سازمان بهزیستی استان اصفهان

ارائه خدمات در زمينه مشاوره تخصصی صنعتی وسازمانی

تبصره:   اختصاص فضای فيزيکی معرفی شده برای دريافت پروانه فعاليت مركز مشاوره به فعاليتهای ديگر ضروری است با مجوز کتبی از سازمان بهزیستی کشور باشد.

تبصره: فعالیت دو دفتر و يا دو مرکز مشاوره در دو شیفت جداگانه در یک فضای فیزیکی بلامانع است.

دستورالعمل تاسیس مرکز مشاوره تخصصی کودکان استثنائی

( براساس بند6 ماده 26 قانون تنظیم بخشی ازمقررات مالی دولت مصوب27/10/87 مجلس شورای اسلامی )

هدف : ارائه خدمت تخصصی روانشناسی ومشاوره درحوزه ها و گرایش هائی است که گاه بر اساس سن افراد طبقه بندی شده مانند کودک ونوجوان ، سالمند و..وگاه بر اساس موضوع طبقه بندی شده اند مانند اعتیاد ، ازدواج وخانواده ،روان درمانی ، مشاوره صنعتی وسازمانی ، مشاوره تحصیلی وتربیتی ، اختلالات یادگیری ، اختلالات خوردن ، اختلالات جنسی و..

تعریف : مرکز مشاوره تخصصی به مرکزی اطلاق می شود که توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی با کسب پروانه از سازمان بهزیستی تاسیس می شود وتحت نظارت آن سازمان به ارائه خدمات تخصصی، تعریف شده در این آئین نامه بپردازد

شرائط موسس

شرائط مسئول فنی

وظایف مرکز

شرائط عمومی :

تبصره : برای اشخاص حقوقی تصویراساسنامه وتصویر آگهی در روزنامه رسمی کشور وشماره ثبت مرکز

شرائط اختصاصی :

دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد روانشناسی کودکان استثنائی و يا دكتراي مشاوره و يا روانشناسي در ساير گرايش ها

شرائط عمومی :

شرائط اختصاصی :

دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد روانشناسی کودکان استثنائی

وظائف موسس

وظائف مسئول فنی

حداقل نیروی انسانی مرکز

شرائط کلی پرسنل مرکز :

شرائط فیزیکی مرکز

تجهیزات مرکز

1ـ حداقل فضاي فيزيكي

   -يك اتاق مناسب جهت ارائه خدمات مشاوره روانشناختي

       1 ـ دو اتاق مناسب جهت ارائه خدمات مشاوره فردي

2 ـ سالن انتظار و پذیرش اولیه (این سالن مي‌تواند در مواقعي كه مراجعه به مرکز وجود ندارد، به عنوان اتاق مشاوره گروهي مورد استفاده قرار گيرد.)

         تبصره: استحكام ساختمان کمتر از استحکام ساختمانهاي محل نباشد.

    تابلو مرکز بااندازه حداقل (80*140cm) با محتو1ی   ذکر شده زیر

((مرکز مشاوره و خدمات روانشناختي تخصصی))

تحت نظارت سازمان بهزیستی استان اصفهان

ارائه خدمات در زمينه مشاوره تخصصی کودکان استثنائی

تبصره:   اختصاص فضای فيزيکی معرفی شده برای دريافت پروانه فعاليت مركز مشاوره به فعاليتهای ديگر ضروری است با مجوز کتبی از سازمان بهزیستی کشور باشد.

تبصره: فعالیت دو دفتر و يا دو مرکز مشاوره در دو شیفت جداگانه در یک فضای فیزیکی بلامانع است.

مرکز مشاوره تخصصی کودکان استثنائی

تحت نظارت سازمان بهزیستی استان اصفهان

ارائه خدمات مشاوره تخصصی کودکان استثنائی

دستورالعمل تاسیس مرکز مشاوره تخصصی کودک ونوجوان

( براساس بند6 ماده 26 قانون تنظیم بخشی ازمقررات مالی دولت مصوب27/10/87 مجس شورای اسلامی )

هدف : ارائه خدمت تخصصی روانشناسی ومشاوره درحوزه ها و گرایش هائی است که گاه بر اساس سن افراد طبقه بندی شده مانند کودک ونوجوان ، سالمند و..وگاه بر اساس موضوع طبقه بندی شده اند مانند اعتیاد ، ازدواج وخانواده ،روان درمانی ، مشاوره صنعتی وسازمانی ، مشاوره تحصیلی وتربیتی ، اختلالات یادگیری ، اختلالات خوردن ، اختلالات جنسی و..

تعریف : مرکز مشاوره تخصصی به مرکزی اطلاق می شود که توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی با کسب پروانه از سازمان بهزیستی تاسیس می شود وتحت نظارت آن سازمان به ارائه خدمات تخصصی، تعریف شده در این آئین نامه بپردازد

شرائط موسس

شرائط مسئول فنی

وظایف مرکز

شرائط عمومی :

تبصره: برای اشخاص حقوقی تصویراساسنامه وتصویر آگهی در روزنامه رسمی کشور وشماره ثبت مرکز

شرائط اختصاصی :

دارا بودن مدارک تحصیلی دکترای روانشناسی يا مشاوره و يا كارشناسي ارشد روان شناسي باليني و يا فوق تخصص روانپزشكي اطفال

شرائط عمومی :

شرائط اختصاصی :

دارا بودن مدارک تحصیلی دکترای روانشناسی کودک ویا كارشناسي ارشد روانشناسي باليني و يا فوق تخصص روانپزشکی اطفال

وظائف موسس

وظائف مسئول فنی

حداقل نیروی انسانی مرکز

شرائط کلی پرسنل مرکز :

شرائط فیزیکی مرکز

تجهیزات مرکز

1ـ حداقل فضاي فيزيكي

   -يك اتاق مناسب جهت ارائه خدمات مشاوره روانشناختي

       1 ـ دو اتاق مناسب جهت ارائه خدمات مشاوره فردي

2 ـ سالن انتظار و پذیرش اولیه (این سالن مي‌تواند در مواقعي كه مراجعه به مرکز وجود ندارد، به عنوان اتاق مشاوره گروهي مورد استفاده قرار گيرد.)

         تبصره: استحكام ساختمان کمتر از استحکام ساختمانهاي محل نباشد.

    تابلو مرکز بااندازه حداقل (80*140cm) با محتو1ی   ذکر شده زیر

((مرکز مشاوره و خدمات روانشناختي تخصصی))

تحت نظارت سازمان بهزیستی استان اصفهان

ارائه خدمات در زمينه مشاوره تخصصی کودک ونوجوان

تبصره:   اختصاص فضای فيزيکی معرفی شده برای دريافت پروانه فعاليت مركز مشاوره به فعاليتهای ديگر ضروری است با مجوز کتبی از سازمان بهزیستی کشور باشد.

تبصره: فعالیت دو دفتر و يا دو مرکز مشاوره در دو شیفت جداگانه در یک فضای فیزیکی بلامانع است.

 

دستورالعمل تاسیس مرکز مشاوره تخصصی سالمندان

( براساس بند6 ماده 26 قانون تنظیم بخشی ازمقررات مالی دولت مصوب27/10/87 مجلس شورای اسلامی )

هدف : ارائه خدمت تخصصی روانشناسی ومشاوره درحوزه ها و گرایش هائی است که گاه بر اساس سن افراد طبقه بندی شده مانند کودک ونوجوان ، سالمند و..وگاه بر اساس موضوع طبقه بندی شده اند مانند اعتیاد ، ازدواج وخانواده ،روان درمانی ، مشاوره صنعتی وسازمانی ، مشاوره تحصیلی وتربیتی ، اختلالات یادگیری ، اختلالات خوردن ، اختلالات جنسی و..

تعریف : مرکز مشاوره تخصصی به مرکزی اطلاق می شود که توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی با کسب پروانه از سازمان بهزیستی تاسیس می شود وتحت نظارت آن سازمان به ارائه خدمات تخصصی، تعریف شده در این آئین نامه بپردازد

    

شرائط موسس

شرائط مسئول فنی

وظایف مرکز

شرائط عمومی :

تبصره: برای اشخاص حقوقی تصویراساسنامه وتصویر آگهی در روزنامه رسمی کشور وشماره ثبت مرکز

شرائط اختصاصی :

دارا بودن مدرك روانپزشكي، دكتراي روانشناسي در كليه گرايش ها يا دكتراي مشاوره يا كارشناسي ارشد روان شناسي با گرايش باليني يا عمومي به همراه گواهي دوره هاي آموزشي مرتبط مورد تاييد سازمان بهزيستي كشور (حداقل 50 ساعت)

شرائط عمومی :

شرائط اختصاصی :

دارا بودن مدرك روانپزشكی، دكتراي روانشناسي (كليه گرايش‌ها) و یا کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی، دكتراي مشاوره به همراه گواهي دوره‌هاي آموزشي مرتبط مورد تائيد سازمان بهزيستي كشور (حداقل 50 ساعت).

    

وظائف موسس

وظائف مسئول فنی

حداقل نیروی انسانی مرکز

شرائط کلی پرسنل مرکز :

شرائط فیزیکی مرکز

تجهیزات مرکز

1ـ حداقل فضاي فيزيكي

   -يك اتاق مناسب جهت ارائه خدمات مشاوره روانشناختي

     1 ـ دو اتاق مناسب جهت ارائه خدمات مشاوره فردي

2 ـ سالن انتظار و پذیرش اولیه (این سالن مي‌تواند در مواقعي كه مراجعه به مرکز وجود ندارد، به عنوان اتاق مشاوره گروهي مورد استفاده قرار گيرد.)

       تبصره: استحكام ساختمان کمتر از استحکام ساختمانهاي محل نباشد.

   تابلو مرکز بااندازه حداقل (80*140cm) با محتو1ی   ذکر شده زیر

((مرکز مشاوره و خدمات روانشناختي تخصصی))

تحت نظارت سازمان بهزیستی استان اصفهان

ارائه خدمات در زمينه مشاوره تخصصی سالمندان

تبصره: اختصاص فضای فيزيکی معرفی شده برای دريافت پروانه فعاليت مركز مشاوره به فعاليتهای ديگر ضروری است با مجوز کتبی از سازمان بهزیستی کشور باشد.

تبصره: فعالیت دو دفتر و يا دو مرکز مشاوره در دو شیفت جداگانه در یک فضای فیزیکی بلامانع است.

دستورالعمل تاسیس مرکز مشاوره تخصصی ازدواج وخانواده بر اساس دستورالعمل 19593 مورخ 20/2/88

هدف : ارائه خدمت تخصصی روانشناسی ومشاوره درحوزه ها و گرایش هائی است که گاه بر اساس سن افراد طبقه بندی شده مانند کودک ونوجوان ، سالمند و..وگاه بر اساس موضوع طبقه بندی شده اند مانند اعتیاد ، ازدواج وخانواده ،روان درمانی ، مشاوره صنعتی وسازمانی ، مشاوره تحصیلی وتربیتی ، اختلالات یادگیری ، اختلالات خوردن ، اختلالات جنسی و..

تعریف : مرکز مشاوره تخصصی به مرکزی اطلاق می شود که توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی با کسب پروانه از سازمان بهزیستی تاسیس می شود وتحت نظارت آن سازمان به ارائه خدمات تخصصی، تعریف شده در این آئین نامه بپردازد

شرائط موسس

شرائط مسئول فنی

وظایف مرکز

شرائط عمومی :

تبصره: برای اشخاص حقوقی تصویراساسنامه وتصویر آگهی در روزنامه رسمی کشور وشماره ثبت مرکز

شرائط اختصاصی :

دارا بودن مدرک دکترای روانشناسی در كليه گرايش ها يا كارشناسي ارشد روانشناسي بالینی، دكتراي مشاوره به همراه گواهي دوره هاي آموزش يپيش از ازدواج ، خانواده درماني و زوج درماني مورد تاييد سازمان بهزيستي كشور جمعا به ميزان 50 ساعت

شرائط عمومی :

شرائط اختصاصی :

دارا بودن مدرک دکترای روانشناسی (بالینی یا عمومی) و يا كارشناسي ارشد روانشناسي باليني ، دکترای مشاوره به همراه گواهی دوره های آموزشی پیش از ازدواج ، خانواده درمانی وزوج درمانی مورد تائید سازمان بهزیستی کشور جمعا به ميزان 60 ساعت

وظائف موسس

وظائف مسئول فنی

حداقل نیروی انسانی مرکز

6.همکاری با ناظرین اعزامی از سازمان بهزیستی استان و مركز توسعه پیشگیری وکمیسیون صدور پروانه ها

شرائط کلی پرسنل مرکز :

شرائط فیزیکی مرکز

تجهیزات مرکز

1ـ حداقل فضاي فيزيكي

   -يك اتاق مناسب جهت ارائه خدمات مشاوره روانشناختي

       1 ـ دو اتاق مناسب جهت ارائه خدمات مشاوره فردي

2 ـ سالن انتظار و پذیرش اولیه (این سالن مي‌تواند در مواقعي كه مراجعه به مرکز وجود ندارد، به عنوان اتاق مشاوره گروهي مورد استفاده قرار گيرد.)

         تبصره: استحكام ساختمان کمتر از استحکام ساختمانهاي محل نباشد.

    تابلو مرکز بااندازه حداقل (80*140cm) با محتو1ی   ذکر شده زیر

((مرکز مشاوره و خدمات روانشناختي تخصصی))

تحت نظارت سازمان بهزیستی استان اصفهان

ارائه خدمات در زمينه مشاوره تخصصی ازدواج وخانواده

تبصره:   اختصاص فضای فيزيکی معرفی شده برای دريافت پروانه فعاليت مركز مشاوره به فعاليتهای ديگر ضروری است با مجوز کتبی از سازمان بهزیستی کشور باشد.

تبصره: فعالیت دو دفتر و يا دو مرکز مشاوره در دو شیفت جداگانه در یک فضای فیزیکی بلامانع است.

 

متقاضيان مي توانند جهت ثبت نام و تكميل پرونده به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمايند.

مهلت ارسال مدارک به دفاتر پیشخوان تا پایان آذر سال 1396 می باشد.

                                                      بسمه تعالی 

                                      شماره

                                                                                                           تاریخ  

فرم شماره 1                                          

درخواست موافقت اصولی تاسیس مراکز غیر دولتی

موضوع ماده26 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت

مصوب 27/11/1380

سازمان بهزیستی استان اصفهان

احتراماً اینجانب با مشخصات ذیل :

نام ونام خانوادگی …………………………….فرزند ……………………………. به شماره شناسنامه ………………………. …   صادره

از ……………………………………….. دارای مدرک تحصیلی …………………………………………دررشته………………………………….ساکن

شهرستان……………………………………به نشانی …………………………………………………………………………………………..

تلفن …………………………………………با سابقه کار ……………………………………………………………خواستار دریافت موافقت اصولی جهت

تاسیس مرکز ………………………………………………………………………………..در شهرستان …………………………………………می باشم

لذا خواهشمند است دستور اقدام مقتضی صادر گردد .

                                                                                                                          تاریخ

                                                                                                                 محل امضاء متقاضی

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به اداره کل بهزیستی استان اصفهان مي باشد.

توسعه و پشتیبانی توسط شرکت فراسان

شما وارد حساب کاربری خود نشده اید جهت استفاده از تمام امکانات سایت وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که هنوز عضو کاربران سایت نشده اید ثبت نام کنید.

جهت اشتراک در شبکه های اجتماعی روی کلیدهای زیر کلیک کنید

همچنین میتوانید لینک کوتاه زیر را جهت دسترسی به صفحه فوق برای اشتراک گذاری کپی کنید

گزارش با موفقیت ثبت شد

مشکلی در ارتباط با سرور بوجود آمده است. لطفا دوباره تلاش کنید

گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها

جهت اشتراک در شبکه های اجتماعی روی کلیدهای زیر کلیک کنید

همچنین میتوانید لینک کوتاه زیر را جهت دسترسی به صفحه فوق برای اشتراک گذاری کپی کنید

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

این وب سایت در سامانه ساماندهی به آدرس www.samandehi.ir ثبت گردیده است.

رشته روانشناسي در مقطع کارشناسي (ليسانس) داراي 3 گرايش است. اين گرايش ها عبارتند از:

1- روانشناسي باليني 2- روانشناسي عمومي 3- روانسنجي

پیشنهاد ویژه ایران مدرس: گفتگو با رتبه اول کنکور ارشد تمامی گرایشهای روانشناسی

آينده شغلي و بازار کار در هر يک از گرايش هاي فوق در اين مقطع از قرار زير است:

گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها

1- پس از طي دوره 4 ساله روانشناسي باليني و کسب مدرک کارشناسي در اين گرايش، فرد مي تواند

– به عنوان کارشناس اين رشته در مراکز دولتي نظير بهزيستي- شهرداري- نيروي انتظامي- سازمان زندان ها- کانون اصلاح و تربيت و … در قسمت مربوطه جذب به کار شود.

– در آموزش و پرورش به عنوان معلم و يا دبير در دروس مربوطه و يا به عنوان مشاور مدرسه جذب به کار شود.

– در کلينيک هاي درمان اعتياد به عنوان روانشناس مشغول کار شوند.

– در کلينيک هاي مشاوره اي به کارهاي درماني، و يا تشخيصي نظير گرفتن تست هاي هوش و شخصيت بپردازد (کلينيک هاي مشاوره اي به علت تجربه کم کاري به ندرت تمايل به پذيرش يک کارشناس روانشناسي به عنوان درمانگر دارند)

– همکاري با روانپزشک (روانپزشکان در مطلب خصوصي خود، به ندرت تمايل به پذيرش يک کارشناس روانشناسي به عنوان درمانگر دارند)

– با اخذ مجوز از سازمان بهزيستي اقدام به تاسيس “مهد کودک” نمايد.

– با اخذ مجوز از سازمان بهزيستي اقدام به تاسيس “سراي سالمندان” نمايد.

– به عنوان مربي مهد کودک مشغول به کار شود.

پیشنهاد می شود مقاله کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی را هم مطالعه نمائید.

2- پس از طي دوره 4 ساله روانشناسي عمومي و کسب مدرک کارشناسي در اين گرايش، فرد مي تواند

– به عنوان کارشناس اين رشته در مراکز دولتي نظير بهزيستي- شهرداري- نيروي انتظامي- سازمان زندان ها- کانون اصلاح و تربيت و … در قسمت مربوطه جذب به کار شود.

– در آموزش و پرورش به عنوان معلم و يا دبير در دروس مربوطه و يا به عنوان مشاور مدرسه جذب به کار شود.

– با اخذ مجوز از سازمان بهزيستي اقدام به تاسيس مهد کودک نمايد.

– با اخذ مجوز از سازمان بهزيستي اقدام به تاسيس سراي سالمندان نمايد.

– به عنوان مربي مهد کودک مشغول به کار شود.

3- پس از طي دوره 4 ساله روانسنجي و کسب مدرک کارشناسي در اين گرايش، فرد مي تواند

– به عنوان کارشناس اين رشته در مراکز دولتي نظير بهزيستي- شهرداري- نيروي انتظامي- سازمان زندان ها- کانون اصلاح و تربيت و … در قسمت مربوطه جذب به کار شود.

– در آموزش و پرورش به عنوان معلم و يا دبير در دروس مربوطه جذب به کار شود.

– با اخذ مجوز از سازمان بهزيستي اقدام به تاسيس مهد کودک نمايد.

– با اخذ مجوز از سازمان بهزيستي اقدام به تاسيس سراي سالمندان نمايد.

– در کلينيک هاي مشاوره اي و يا در مطب روانپزشک به اجرا و تفسير آزمون هاي بپردازد.

مقطع کارشناسي ارشد

در مقطع کارشناسي ارشد، اين رشته تا آزمون کارشناسي ارشد سال 1389 داراي ۶ گرايش است. اين گرايش ها عبارتند از:

1- روانشناسي عمومي 2- روانشناسي باليني 3- روانشناسي باليني کودک و نوجوان

4- سنجش و اندازه گيري يا روانسجي 5- روانشناسي صنعتي و سازماني ۶.روانشناسی شخصیت

با توجه به اينکه در کشور ما برخلاف ساير کشورها، در رشته روانشناسي تفکيک زمينه هاي شغلي بين گرايش ها وجود ندارد، بازار کار در همه گرايش هاي ذکر شده به جز دو گرايش روانشناسي صنعتي و سازماني و سنجش و اندازه گيري يا روانسجي يکسان و به شرح ذيل است؛

1- با دارا بودن مدرک کارشناسي ارشد در گرايش هاي فوق فرد مي تواند:

– پس از احراز شرايط لازم (ازجمله 800 ساعت کارآموزي در مراکز داراي مجوز رسمي، تاييديه از اساتيد رشته و …) و دريافت مجوز از سازمان نظام روانشناسي اقدام به تاسيس کلينيک مشاوره بنمايد.

– به عنوان کارشناس اين رشته در مراکز دولتي نظير بهزيستي- شهرداري- نيروي انتظامي- سازمان زندان ها- کانون اصلاح و تربيت و … در قسمت مربوطه جذب به کار شود.

– در واحدهاي کوچک دانشگاه آزاد و يا دوره هاي فراگير و يا موسسات آموزش عالي آزاد به عنوان مدرس فعاليت کند.

– در آموزش و پرورش به عنوان معلم و يا دبير در دروس مربوطه و يا به عنوان مشاور مدرسه جذب به کار شود.

– با اخذ مجوز از سازمان بهزيستي اقدام به تاسيس مهد کودک نمايد.

– با اخذ مجوز از سازمان بهزيستي اقدام به تاسيس سراي سالمندان نمايد.

– در کلينيک هاي درمان اعتياد به عنوان روانشناس مشغول به کار شوند (اشتغال در اين مراکز مستلزم تحصيل در گرايش روانشناسي باليني است و دارا بودن مدرک کارشناسي اين گرايش کافي است).

گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها

مطالعه مقاله فنون روان شناختی در تدریس هم برای علاقه مندان به روانشناسی می تواند مفید باشد.

– در کلينيک هاي مشاوره اي به کارهاي درماني بپردازد

– با روانپزشکان در کلينيک هاي خصوصي ايشان همکاري کند (البته روانپزشکان مايل به همکاري با کارشناسان ارشد در گرايش هاي باليني و خانواده درماني هستند).

– در کلينيک هاي مشاوره و روان درماني کودک به کارهاي درماني مثل بازي درماني و … بپردازد (در اين مراکز تاکيد بيشتر روي کارشناسان ارشد با گرايش باليني کودک و نوجوان و باليني است).

2- با دارا بودن مدرک کارشناسي ارشد در گرايش روانسنجي، فرد به عنوان يک متخصص در طراحي و ساخت آزمون هاي جديد، استاندارد کردن آزمون هاي موجود و تفسير دقيق نتايج آزمون هاي انجام شده فعاليت کند.

3- در گرايش شخصیت و صنعتي و سازماني که در ايران اخيرا به گرايش هاي روانشناسي اضافه شده است، زمينه اصلي کار در مراکز صنعتي و کارخانه ها به منظور گزينش نيروهاي مناسب با شغل و به کار گيري روش هايي جهت افزايش بهره وري و در سمت هاي مسئول کارگزيني، مسئول منابع انساني، مسئول برنامه ريزي نيروي انساني، مسئول بالندگي سازماني، مسئول تحقيق و توسعه منابع انساني، مسئول روابط کارکنان، آموزش کارکنان و … است. اما در ايران اين گرايش کمتر مورد توجه قرار مي گيرد و فارغ التحصيلان اين گرايش هرچند اندک هستند اما به ندرت موفق به يافتن شرايط کاري متناسب با گرايش خود مي شوند بنابراين فارغ التحصيلان اين گرايش اکثرا در زمينه هاي ذکر شده در باره گرايش هاي 1 و 2 مشغول به کار مي شوند.

پیشنهاد می کنیم مقاله معرفی رشته روانشناسی را هم بخوانید.

منبع:موسسه آموزش عالي آزاد اکسين

کلمات کلیدی: بازارکار، بازارکار رشته های دانشگاهی، بازارکار رشته روانشناسی، بازارکار لیسانس روانشناسی، آینده شغلی روانشناسی

اخه یکی نیست به شما ها یه ویز بگه ابنا چه نظرای مسخره ای میدین خب یکی دوست دارع برع
روانشناسی خب اینجوری که اون بدبخت ناامید میشه لطفا یکم به ادما امید بدین نه اینکه بد تر سرکوبشون کنید

روانشناسی نرین چون تاارشد باید بخونین …بازارکارم نداره چون مراجع نداشته باشی بدردت نمیخوره …تجربیا حتمن رشته خودشونو حتی پرستاری چون دیدم میگم بعد کارشناسی میرن سرکار و دوسه میلیونو حقوق دارن ..من روانشناسیو بخاطر علاقم خوندم الان بیکارم …باید تاارشد بخونم ک شاید بتونم کاری کنم

سلام حالتون خوبه دیدم که بحث راجع به درس و رشته تحصیلی وبازارکار وایناس

همه کسانی که میگن روانشناسی بده دروغ میگن بخدا به جز رشته های پزشکی و تربیت معلم بقیه رشته ها همگی پشیمون اومدن روانشناسی.

توی کشور عزیزمان در هر رشته تحصیلی ک تحصیل کنیم با مشکل کار مواجه میشیم چون در هر رشته ای تعداد کسای ک درسشتان تمام شده خیلی بیشتر از نیاز جامعه است پس توی رشته ای بیکار بشید که حداقل بهش علافه داشته باشید ???????????????????? مطمئن باشید علاقه مهم ترین چیزه توی دنیا میتونی یه اشپز باشی ولی با کلی عشق به کارت تا خودت به تنهایی بتونی یک جاذبه توریستی باشی.. میتونی یه بستنی فروش باشی تو ترکیه و…
پس خواهشن بخاطرر پول درس نخونید تهش هیچی نیست ودرسی رو بخونید ک خودتون به شخص با علمتون بتونید کار و شغل خودتونو راه بندازید.⁦❤️⁩⁦

سلام دوستان وقتتون بخیر من روانشناسی رو خیلی دوست دارم ولی پیام نور قبول شدم لطفا راهنمایی کنید که روانشناسی پیام نور چه شرایطی داره ؟سخته؟ ودرسته که میگن کلاسها برگزار نمیشوند ؟

با عرض سلام من امسال اولین سال کنکور دادم وروانشناسی پیام نور قبول شدم ورشته ی دبیرستانم هم تجربی هست به روانشناسی هم خیلی علاقه دارم با لاخره درسته میگن جز رشته های انسانی هست ولی به نظر من کسی که از متابولیسم های بدن وساختار مغز واعصاب اگاهی کافی نداره چطور میتونه یه روانشناس بشه ولی یه مشکلی هست از هر کسی بپرسم میگه روانشناسی پیام نور خیلی سخته لطفا دوستانی که روانشناسی پیام نور خوندن راهنماییم کنن با سپاس فراران در پناه پروردگار باشید

با سلام خدمت دوستان عزیز . برادران و خواهران من رشته روانشناسی دارای فارغالتحصیلان بسیار زیادی است که از حجم نیاز جامعه فراتر است با یک نظر به سایت سازمان نظام روان شناسی متوجه خواهید شد که سالانه فقط 10 ال 20 نفر موفق به اخذ مجوز فعالیت می شوند. و این در حالی است که شما روانپزشک نیستید و حق تجویز دارو ندارید برای اینکار باید پزشکی عمومی بخونید بعد روانشناسی… و شما بیشتر نقش مشاور رو دارید. بازار کار این رشته بسیار داغونه حتی با افتتاح مطب به دلایل فرهنگی یا اجتماعی مراجع بسیار کمی خواهید داشت . بهتره وقت خودتونو تلف نکنید و رشته های پزشکی و پیرا پزشکی بخونید و مستقیم برید سر کار و در آمد عالی داشته باشید. . البته میتونید مهد کودک افتتاح کنید و خیلی کارای دیگه…. حال انتخواب با خودتون…

سلام من ي سوال داشتم،رشتم تجربيه واسه قبولي تو شهرايي مثه همدان اصفهان گرگان ووو بايد حدودا رتبم چندباشه؟!

سلام خسته نباشید میخواستم راجب بازار کار روانشناسی بالینی بدونم واینکه میگن خیلی سخته درسته؟
آیا در بهترین دانشگاه آزاد هم میشه موفق بود؟

سلام من معماری خوندم ولی دنبال یه رشته دیگه هستم برایه لیسانسم بهم گفتن بالینی خیلی خوبه،خواستم بدونم واقعا این طور که میگن هست؟!

باسلام من ترم اول مهندسی کامپیوترم(اطلاعات وفناوری)حالا خیلی ها نظرمو عوض کردن ک بازار کار نداره و تویی شرکت ها باید پارتی داشته باشی.حالا بهم میگن انصراف بده و برو روانشناسی و علوم تربیتی…الان من سردرگمم ک کدوم رشته رو ازاین دوتاانتخاب کنم ک پشیمون نشممم…وواقعا نمیتونم تصمیممم بگیرم ????????????????حالا چیکارکنم من؟؟

سلام من ،پسر16 ساله هستم رشته روانشناسی رو خیلی دوس دارم اگه کسی دانشجوی این رشته هست لطفا درمورد این رشته توضیح بده ایدی تلگرا:shayani_1380

سلام دوستان من دانشجوی کارشناسی روان شناسی هستم. .. رشته ی بسیار خوب و پر کاربردیه..خوندن این رشته.حداقلش اینه که تو رابطه خودتون با اطرافیان خیلی تاثیر میزاره.. . حالا بحث کار هم فقط بستگی به خوندن و میزان سواد خودتون داره اگر معلومات بالا باشه ۱۰۰ درصد جذب میشی مطالعه خیلی باید زیاد باشه … در هر صورت من از رشته ای که میخونم خیلی راضیم…

فقط خدا رحم کنه با این سطح فکر پایین بعضیا

سلام رشته روانشناسی تعهد به کار داره یا نه

خوووبه رشتش انقد بحث نکنین ????????

با سلام من کارشناسی ارشد عمومی غیر مرتبط هستم آیا میتوان از بهزیستی پروانه اشتغال بگیرم

من رشته ی روان شناسی رو دوست دارم والان کلاس یازدهمم ،به نظر من باتوکل بر خدا همه چی درست میشه و خودمون هم باید تمام تلاشمون رو بکنیم، دوست دارم به خیلیا کمک کنم…هر جور رفتار کنی زندگی همون جوری میگذره شاد باشی …شاده غمیگن باشی…. پس انتخاب باخودته یادت باشه

سلام دوستان من بین دورشته علوم تربیتی و روانشناسی موندم

سلام
دوستان متاسفم برای یک سری افرادی که رشته روان شناسی خوندن و میگن که این رشته بازار کار نداره …این افراد با این حرفشون نشون دادن که اصلا روان شناسی رو نفهمیدن
یه نفر میره رشتع حقوق موفق نمیشه بعد بره بگه برو رشته حقوق یه نفر میره رشته حقوق موفقه بعد بگه حتما برید حقوق …
اینا یعنی قضاوت های شخصی …
رشته روان شناسی رشته بسیار بی نظیر شیرین جذاب و البته بسیار سختی هست ….پرستیژ اجتماعیش به عنوان دکتر روان شناس بالینی که مطب داره و یا تو بیمارستان ها و کلینیک ها و شهرداری و بهزیستی و زندان و دادگاه کار میکنه موقعیت کاریش بی نظیره‌
البته به لیاقت و تلاش و نوع مدرک و دانشگاه هر ادمی بستگی داره مثل هر رشته دیگه …دوستان لطفا کوته فکر نباشید و بزرگ فکر کنید مخصوصا کسانی که روان شناسی میخونن

روانشناسی علم رفتار و بررسیه…خب حالا چقد خوبه از این علم اول برا خودمون و بعد دیگران استفاده کنیم….هر کی از خوندن این رشته پشیمونه از الان کله زندگیشو باخته…..

استفاده کردیم ممنون از نظراتتون

سلام من دررشته فنی حرفه ای درس خواندم والان می خواهم دررشته انسانی کنکور بدهم وروانشناسی بخوانم لطفا نظر خود را بیان کنید

سلام به دوستان عزیز
لطفا از روی احساس نظر ندید
اگر کسی روانشناسی دوست داره و میخواد واسه دلش بخونه لازم نیست حتما دانشگاه بره,میتونه کتابهارو مطالعه کنه واطلاعات خودشو بالا ببره چرا اینهمه هزینه و وقت و انرژی برای دانشگاه رفتن بکنه!!!
اما اگه واقعا کار براتون مهمه اصلا این رشته رو انتخاب نکنید
من لیسانس روانشناسی سال91هستم اما هنوز موفق به پیدا کردن کار مناسب نشدم
با عشق این رشته رو انتخاب کردم اما الآن که نگاه میکنم میبینم هر رشته ای بغیر از این رشته میرفتم بهتر بود
موفق باشید

اطلاعات داده شده خیلی عالی بود ممنون فقط یه سوالی
چه گونه میشه ازطریق روانشناسی بالینی در نیر وانتظامی کار کرد اگه میشه سریع تر جواب بدید ممنون میشم

سلام دوستان من رشتم نرم افزار کامپیوتر ولی علاقه ای بهش ندارم الان میخوام انصراف بدم و روانشناسی بخونم به نظرتون اشتباهه رشتم رو تغییر بدم؟

من دانشجوی کارشناسی روانشناسی هستم و خیلی علاقه به رشتم دارم و امیدوارم که آینده شغلی داشته باشم . حرفاتون خییییلی ناامید کننده بود اما من امیدم از دست نمیدم احساس میکنم اگه تلاش کنم بهش میریم

من لیسانس کتابداری دارم ولی متاسفانه اصلا بازار کار خوبی نداره تصمیم گرفتم از اول شروع کنم و روانشناسی بخونم بنظرتون ارشد بخونم یا از اول شروع کنم

من خیلی دوست دارم مربی مهدکودک باشم ولی خب ارزش داره چهار سال بخونی براش یا راه دیگه ای هم داره؟

سلام من امسال سال چهارم رشته تجربی هستم . اما خیلی علاقه دارم برم رشته روانشناسی بخونم تو دانشگاه. بازار کار وموفقیت تو این رشته چه جوریه؟

سلام به همه دوستان .من دانشجویی رشته روان شناسی هستم .اما اطرافیانم میگن این رشته به درد به خور نیس و بازار کار نداره .ولی من دوسش دارم علاقه دارم نمیدونم چی کار کنم توی دو راهی گیر کردم .لطفا کمکم کنین….

با تشکر فراوان. من کنکور 96بارشته تجربی رتبه 24 هزار اوردم. اما متاسفانه رشته دلخواهم ینی پرستاری قبول نشدم. خواستم ببینم به نظرتون من اگه همین انسال برم دانشگاه روانشناسی بخونم با گرایش بالینی بازار کار خوبی داره؟یا اگه نداره بمونم یکسال دیگه بخونم تا سال بعد پرستاری یا پزشکی قبول شم؟البته به روانشناسی هم علاقه دارم اما بهزار کار خوب برام مهمه.ممنون میشم راهنماییم کنید.در پناه حق

سلام.. من تازه قبول شدم رشته روانشناسی پیام نور و خیلیم ب این رشته علاقه دارم .. خواستم بدونم واقعا ارزش داره ۴ سال این رشته رو بخونم بازار کارش چن درصده؟؟

سلام.امسال تربیت بدنی ملی قبول شدم ولی چون راهش دوره و میگن بازار کار نداره میخام غیرانتفاعی روانشناسی بخونم..به نظرتون کارم درسته؟؟ تورو خدا کسی میدونه راهنمایی کنه
بازار کار برام مهمه

اخه چه همتی.عزیز من کااااااار نیست.وقتی کار نباشه از کجا میخای پول در بیاری.همت!!!!خب کارگری هم همته.درستو بخون کارگر شو.خودم دانشجوی کارشناسی مهندسی صنایع ام.کسی که پارتی نداشته باشه کار هم نیس.حدود هزار و چهارصد تا دکتری بیکار داره کشورمون.مملکت نیس که.

من خودم دانشجوی کارشنلسی روانشناسی هستم و رشتمو دوست دارم و خیلی علاقه دارم ادامه تحصیل بدم و مطمئنم به امید خدا موفق میشم ولی متاسفانه اطرافیان منو به خاطر رشتم هم تحقیر میکنن و هم منو مورد تمسخر خودشون قرار میدن واقعا بعضی وقتا دلم میگیره

لطفا انرژی منفی ندید.روانشناسی خیلی رشته خوبیه.اینکه بتونی قلب و روحت رو به ارامش برسونی و این ارامش رو به دیگران هم منتقل کنی حس بی نظیریه
فکر کنید یک نفر رو به زندگی برگردونید لبهایی رو خندون و قلبی رو سرشار از عشق کنید
روانشناسی یعنی عشق و امید
هرکسی که عاشق کارش باشه هم درامد داره هم ارامش

hi i think psychology is a great major bu unfortunately some people dont know the real importens of it and i want to change peoples comments about it

عزیزان اصلا تو ایران نمیشه در مورد بازار کار حرف زد.یکی از فامیلای ما دکترای روانشناسی داره و الان ۲تا کلینیک زده با یکی از همکارا خیلیم اوضاعش خوبه و درآمد بالایی داره.
درضمن تو روانشناسی شما به روح یک انسان کمک میکنید که ارزشش خیلی بیشتر از درآمده!من روانشناسی رو انتخاب کردم و واقعا دوستش دارم با اینکه تجربی بودم ولی خیلی خوشحالم که این رشته رو انتخاب کردم‌
فقط بلااستثنا برای موفقیت باید تا دکترا پیش برید.

با سلام
من ارشد روانشناسي عمومي هستم داراي مجوز هم هستم هر كس پيشنهاد كاري داره لطفا با خبرم كنه؟؟؟؟

باعرض سلام و خستا نباشید خدمت شما؛
۱۸ سالمه و تازه کنکور دادم.زیاد نخوندم میشه گفت روزی دوساعت.مدرسه ی دولتی داشتم و درسهاخوب بهم تدریس نشده.درنهایت رتبم به دانشگاهای پیام نور و غیر انتفاعیه روانشناسی میخوره.بااین اوصاف و باتوجه به بازارکارروانشناسی پیشنهاد شما به کنکور مجدده یاتحصیل توی این رشته؟
ممنون میشم توروخدا جواب بدید

سلام من امسال کنکور داشتم ورشته مورد علاقه ام که روانشناسی رو انتخاب کردم،ازنظرمن آدم توزندگی باید هدف وعلاقه ای داشته باشه و دنبال هدفش بره نه صرفااینکه ببینه بازار کارکدوم رشته خوبه و واسه پول بره اگه هرکسی دنبال استعداد و علاقه اش بره چون با اشتیاق داره اون کارو انجام میده مطمئنا بهترین اون کارمیشه ووقتی هم اشتیاق باشه هم استعداد میتونی خیلی راحت ازکارت پول دربیاری البته بستگی به این داره چقد مصمم و پیگیری وجانمیزنی تا آخرش
امیدوارم بهترین زندگی رو واسه خودتون بسازین

سلام دوستان من امسال کنکور دادم اما بخاطر شرایط بیماریم گند زدم بنظر ش بشینم پرستاری سال بعد یا بمسال روانشناسی روبزنم؟فقط امروز فرصت دارم خواهشا بگید بازارکاربرام مهمه

سلام من رشته ی کارشناسیم صنایع چوبه برای ارشدم میخواستم روانشناسی بخونم به نظر شما برای بازار کار و پیداکردن شغل مدرک کارشناسی من مشکلی ایجادنمی کنه؟Z.zareai1392@gmail.com

سلام من رشته ی کارشناسیم منابع طبیعیه ولی ارشدمو میخوام روانشناسی بخونم اگه این رشته رو بخونم به خاطر مدرک کارشناسیم مشکلی پیش نمیاد تو پیدا کردن کار و گرفتن مجوز برای ایجاد خود اشتغالی؟

سلام دوستان من رتبه 1800 کنکور امسال خوندم عاشق رشته روان شناسی ام خیلی خیلی دوستش دارم رشته بسیار انسان ساز و بازاره کاره خیلی عالی ای داره حداقل از حقوق بهتره کم کمش اینه بشید مشاور الان زمان انتخاب رشته طرق یک ساعت صحبت میکنه 100 تومن میگیره تا شب 1 حداقل درمیاره تازه این حداقلشه …حداکثر که بالینی بخونی مطب بزنی …اونام که میگن کار نیست حرفه بیخوده مهم اینه اگه روان شناسی میخونید توی دانشگاه سراسری بخونید طرف پیام نور میخونه روان شناسی توقع داره مطبم بزنه یا کلا هیچ تلاشی نمیکنه ….لطفاااااااااااا بزرگگگگگگگگ فکر کنیدددددددددددد امکان نداره توی چرخه هستی کسی با تمامه وجودش زحمت بکشه ولی بیکار بمونه امکان نداره اوناییم که بیکارن حالا تو هر رشته به خودشون نگاه کنن که اولا چقدررررر تلاش کردن دوما تو چه دانشگاهی درسسسسسسسس خوندن

سلام من امسال کنکور روانشناسی قبول شدم ولی تو پیام نور من علاقه خاصی تو این رشته دارم منظورم پول نیست که بگم خیلی به خاطر مساعل مالی دارم میخونم حداقل عاقل تر میشم من نمیدونم سختی این رشته چیه فقط میدونم من اگه کاری رو با علاقه انجام بدم حتما برنده میشم همیشه فکر کنین درسی که میخونین عین فیلمی هست که دارین میبینین و لذتشو میبرین مطمعنا موفق میشین

با سلام به همه عزیزان از دوستانی که وارد این رشته شدن و از بازار کارش راضی نیستن میخواستم بپرسم که مدرکشونو از کدوم دانشگاه گرفتن .یعنی حتی اگه دانشگاه تهران یا شهید بهشتی هم درس بخونیم بازم در آمد مناسبی نخواهیم داشت؟؟؟؟؟
ممنونم.

سلام من میخواستم رشته ی روان شناسی بخونم ولی نمیدونم بازار کار و درامدش خوبه یا نه اگه کسی میدونه لطفا کمکم کنه خیلی ممنون

سلام. واسه رشته روان شناسی چه درسای انسانی باید بخونی؟ با رتبه چند روان شناسی قبول میشی؟؟ممنون میشم اگه جوابمو بدین

باتوجه به متنی که خوندم بازار کارهس ولی پارتی نیس…
درباره چارت درسی بیشتر میخام بدونم مرسی.

من ترم شیش روانشناسیم و روانشناسی دیگه اینطوری نیست یعنی مدرک کارشناسی فقط شده روانشناسی محض و از ارشد به بعد شاخی میشه و هر جام بری واسه کار دوستم رفته بازم میگن باید دوره ببینی رفته مهد کودک گفتن باید دوره ببینی بعد مشغول کار شی تازه اون مدرکش لیسانس بالینی بود قبل از این کاین که این طرح مسخررو بزارن به هر حال اطلاعاتتونو بهروز کنید

سلام من خودم کارشناسی زبان دارم ولی می خام برم ارشد روانشناسی .
دوستان درمورد بازار کار بدونید روانشناسی رشته تاپ علوم انسانی هست و حتی در مقطع کارشناسی امکان استخدامی براش وجود داره
و اگ دو مقطع پشت سرهم بخونید امکان تاسیس مرکزو دارید پس از دوره کاراموزی البته پس نگران نباشید و امیدوارم موفق باشید

سلام به همه دوستان عزیز… یه راهنمایی میخواستم ازتون… من امسال انتخاب رشته کردم و رشته انسانی برداشتم و به روانشناسی علاقه دارم اما نمیدونم روانشناسی عمومی، رشد، یا بالینی بخونم؟؟؟ میشه لطفا راهنماییم کنین؟؟؟؟؟؟، ممنون میشم ❤❤❤

ببخشید ی سوال داشتم من میخوام ازرشته ریاضی برم روانشناسی،میخواستم ببینم شرایطش چیه؟باید حتما روانشناسی صنعتی بخونم؟؟

سلام دوستان
بنده لیسانس و ارشد روانشناسیم.
همه دوره های آموزشی رو رفتم.
دوساله دنبال کارم.
هر جا هم میرم میگن مراجع از خودت.
کار نیست واقعا.
با آیندتون شوخی نکنید.
دنبال این رشته مزخرف نیاید.
دانشگاه هیچ چی به آدم یاد نمیده.
فقط پول میگیره.

سلام خدمت حضارت هرکسی به روانشناسی علاقه داره بخونه فقط اینرو درنظر داشته باشین اگر میخواین دراین رشته موفق بشین باید کارشناسی ارشد داشته باشین چون باداشتن مدرک کارشناسی نمیتونین کاره مستقل و پردرامدی داشته باشین لیکن برای داشتن شغلی مستقل و پردرامد حتماباید مدرک کارشناسی ارشد داشته باشین تا بتونین برای خودتون موسسه ی روانشناسی روان درمانی ترک اعتیادو….دایر کنین برای تک تک شما عزیزان ارزوی موفقیت و سربلندی دارم امیدوارم با تلاش و کوشش و پشتکاری به هر درجه ای از مقام که میخواین برسین

با سلام روانشناسی بالینی یک رشته ای خوبه درامدش هم خوبه هم دانشگاه هم کلینیک و… برا کسی ک میخواد کار کنه حتما کار هست کسی بخواد ب یک هدف برسه حتما میرسه رفته رفته تو مملکت ما نیاز ب یک روانشناس خیلی زیاد تر شده و میشه پس رشته ای خوبیه کم از دکتری نداره.همگی موفق باشین در سایه ای حضرت دوست

دوستان به نظرتون اگر کسی برای بالا بردن اطلاعاتش روانشناسی بخونه بده یا صرفا دانشگاه رفتن برای گریش به سمت اشتغال است چون من خودم حقوق خوندم فکر می کنم هردو در زندگی همه ی ما حرف اول رو می زنه

با سلام خدمت دوستان عزیزم
من کارشناس پرستاری هستم میخواهم برای امسال در رشته ارشد روانشناسی بالینی ادامه تحصیل بدم
خواستم بدونم این مشاغلی که نام برده شد برای ارشد بالینی را میتوانم انجام بدهم؟یا حتما باید کارشناسی و ارشد هر دو در رشته روانشناسی باشه؟؟؟ لطفا کسانی که اطلاعات کافی دارند راهنمایی کنند.. متشکرم

من کارشناس روانشناسی بالینی هستم.الان البته تالیسانس فقط روانشناسی هستش گرایش هادرارشدمشخص میشه.رشته شیرینیه وفقط به کسانی که علاقه دارن پیشهادمیکنم وارداین رشته بشن.رشته بالینی فوق العاده سخته.وفقط علاقه میخواد.

سلام..من دانشجوی رشته روانشناسی هستم که رشته دبیرستانم انسانی بوده.به نظر خودم اگه از تجربی وارد روانشناسی بشین راحت تر هست چون ذهن وبدن تاثیرات متقابلی میزارن،الان من که انسانی بودم شناختی از بدن ندارم ،درس فیزیولوژی هم که داشتیم بسیار برام مشکل بود چون هیچ پیش زمینه ای نداشتم و اسم ها و اصطلاحات برام مشکل بود.به نظر من اشتباهه که اون رو جزو انسانی بدونیم چون دروس انسانی هیچ ربطی به چیزی که توی زوانشناسی خونده میشه نداره درحالی که دروس زیست شناسی خیلی بهش مربوط میشه…یه راهه دیگه اینه که انسانی ها از قبل کتابهای زیستشناسی رو از قبل مطالعه کنند که مشکلی براشون پیش نیاد.

بچه هاسلام.من یه دختر16ساله ام که به رشته روانشناسی خیلی علاقه دارم.ودوس دارم به اطرافیانم کمک کنم.خانواده من اصلانظرمن واسشون مهم نیست وگیردادن که من بایدبرم رشته تجربی.من خیلی درگیرم به خداشب وروزندارم؛اگه میشه راجب بازارکارش واین رشته بامن صحبت کنین ممنون.اینم ایدی تلگراممه@Imperenses

با سلام خدمت اساتید محترم من قصد دارم کارشناسیمو در رشته روانشناسی بخونم خواستم بگم روانشناسی درس آمار و ریاضیات داره اگه ممکنه جوابمو بدید باتشکر

سلام
من امسال دومین سالی هست ک میخوام کنکور شرکت کنم و میدونم رشته هایی رو ک پارسال شانس بیشتری تو قبول شدنشون داشتمو بازم میارم
بنظرم بهترینشون روانشناسی بود
ولی با توجه ب نظر دوستان انگار هیچ امیدی ب آینده مالیش نمیشه داشت !؟!؟
خب من برام شرایط مالی رشته م مهمه
من چیکار کنم!؟!؟!!؟:-(

سلام وقت بخیر…اقا سامان عزیز عذر میخوام الان بعد مدت ها کامنت هارو چک میکنم امیدوارم بیاید و ببینید پیاممو.
دوست عزیز اگر بخاطر موقعیت و شغل روانشناسی میخوایید وارد این رشته بشید پیشنهاد میکنم این کارو نکنید چون این رشته نیاز به مطالعه و سواد و مدرک بالا داره..و ممکنه خیلی دیر به نتیجه برسید .. پیشنهاد میکنم اگر شغلی دارید بخاطر این رشته رهاش نکنید برای علاقتون میتونید کتاب های غیر درسی روانشناسی مطالعه کنید تا براتون مفید باشه ..موفق باشید یاعلی

عالی بود ممنون. لطفا درامد روانشناسی بالینی هم ذکرکنید ممنون

سلام دوستان … من سال 95 کنکور دادم و الان ترم دو هستم و دارم رشته ی زیست شناسی سلولی مولکولی رو میخونم در دانشگاه آزاد … و این که این رشته هم خیلی آینده ی اونجوری ای نداره … ولی خب رشته ی روانشناسی هم دوس دارم خیلی خیلییی .. و الان نمیدونم که انصراف بدم و تغیرر رشته بدم یا نه ؟

من امسال انتخاب رشته دارم و انسانی رو انتخاب کردم.درامد برام مهمه ولی عشقی که به روانشناسی دارم غیر قابل وصفه
دوست دارم مطب بزنم و اونقدری توانمند بشم که بتونم افراد ناتوان روهم رایگان ویزیت کنم و به معالجه روحشون بپردازم
من عاشششششششششششق این کارم
دوست دارم کمک کنم به نوجوونایی که مثل من افسرده نباشن و هر روز با نقاب خندونشون نرن تو اجتماع و دل دیگران رو هم شادکنند دوست دارم همه آدما از ته دلشون شاد باشند نه با تظاهر…

بنظر من عالیه این رشته و بستگی به علاقه هر کسی داره وقتی علاقه داشته باشی میتونی بهش برسی و موفق میشی حتما

باسلام من فوق ليسانس روانسناسي تربيتي هستم يك بيكار و پشيمون از خوندن اين رشته البته كارشناسيمم روانشناسي عمومي بود دلم ميخواست معلم بشم اما صدافسوس

سلام دوستان بنده کارشناسی علوم تربیتی فارغ التحصیل شدم ارشد دارم روانشناسی عمومی میخونم ب هر حال هر رشته ای مزایایی و معایبی داره ب نظر من رشته روانشناسی ی علم بروزی هس ک امروزه خیلی کاربردی هست فقط باید علاقه و انگیزه لازم داشته باشید و حوزه مطالعه شما وسیع باش فقط معطوف ب واحدهای درسی نباش ک کافی نیست

میخوام در مورد رشته روانشناسی بالینی و وضعیت قبول شدن آن در دانشگاه بهشتی تهران اطلاعاتی بدست بیارم

با عرض سلام خدمت تمام دوستان
رضا هستم 31 ساله لیسانس و مدیر فنی و مدیر کارخانه
من عاشق رشته روانشناسی ام و همیشه سعی کردم تا جایی که بتونم کتاب های روانشناسی مطالعه کنم تا اینکه به این نتیجه رسیدم هر انسان آگاهی که تو هر زمینه ای و در هر کجا دنیا مشغول هر کاری هست باید یه طرز فکر درست و غنی و البته توانگر نه نسبت به زندگی و کارش داشته باشه تا بتونه موفق به معنی واقعی باشه.درست مثل این هست که آدم با آگاهی میتونه موفق باشه اما با ثروت نمیتونه آگاه باشه و شاید همین نا آگاهی باعث از دست دادن ثروت بشه پس به معلوماتتون اضافه کنین و روانشناسان خوبی بشید تا بتونید ثروت یا رفاهی که تو زندگی دنبالش هستید رو پیدا کنید و براتون موندگار باشه.

سلاااااااام این حرفا چیه اخه میزنید با این روحیه معلومه به هب
یچ جا نمیرسید دیگه به خدا توکل کنید.تو سخت ترین شرایطم یه راه چاره هست شک نکنید بعد توکل به خدا تلاش کنید و به مختون فشار بیارید یه کم همین……..

سلام میشه یک نفر منو راهنمایی کنه؟ من بیشتر از ۱۰-۱۲ ساله که دیپلم گرفتم و خیلی باهوشم و نسبت به روانشناسی هم علاقه دارم و هم استعداد. میخواستم ببینم اگه دانشگاه روزانه شیراز قبول شم و واقعا درس بخونم و معدل بالا بیارم امکان موفقیت از هر لحاظ مخصوصا از نظر اقتصادی تا چه حد برام هست؟

سلام بر همگي…دنبال يه روانشناس زناشويي هستم اگه سراغ دارين پيام بدين 09904054267

ببخشید میشه یکی به این سوالم جواب بده
آیا اهواز دانشکده ازاد روانشناسی داره؟

من واقعا دوست دارم روانشناسی بخونم اما همه میگن درامد نداره الان گمم چی کار کنم نمیه درس خوند چون هدفم مشخص نیس اما حسم میگه برم روانشناسی

سلام دوستان كسي ميدونه براي قبول شدن روانشناسي دانشگاه تهران بايد چه رتبه اي بياريم؟

سلام دوستان من رشتم تجربيِ و ميخوام برم روانشناسي ميخواستم بدونم كسي ميدونه رتبه ي لازم براي روانشناسي دانشگاه تهران از رشته ي تجربي حدودا بايد چند باشه؟

سلام واقعا

توجه توجه
سلام بر همه ی عزیزان.رشته ی روانشناسی روز به روز داره به سمت گسترش و بهبوی بازار کار میره چون با این تمدنی که غرب به وسیله رسانه و ماهواره و… رقم زده در آینده ی نه چندان دور بیشتر افراد دیوونه میشن(یعنی مشکلات روحی زیادی پیدا می کنن)پس از حالا اگه خواستین برین رشته روانشناسی،سعی کنید در کنارش مباحث معرفتی و دینی هم کار کنید تا بتونید یک مشاوره عالی بدید.اینو مطمئنم که دین اسلام بیشتر از هر دینی به روح و روان انسانها اهمیت داده و راه کار برای همه ی مشکلات روحی داره….
برای منم دعا کنید…..یاعلی

سلام
می خواستم ببینم با توجه به دید مردم ایران از روانشناسی اینکه درمرکز مشاوره مشغول به کار بشیم یا با روان پزشک ها همکاری داشته باشیم فایده هم داره یا به فکر تحصیل در رشته ی دیگه ای بشیم؟

ببخشید کسی که میخواد بره روانشناسی با رشته انسانی بره بهتره یا تجربی ؟؟؟؟؟

سلام همگى ، من دانشجوى روان شناسى هستم خودم 🙂 ب عقيده من كسانى كه علاقمند هستند ب اين رشته و هدف درست دارن اين رشته براشون هم كار داره هم موفقيت … الكى هم انرژى منفى ب بقيه ندين بطفا !
من ك رشتمو عاشقانه دوست دارم
روان شناسى از ادم يه ادمِ جديد و درست ميسازه !
و تو كشوره ما روز ب روز كاربردي تر ميشه كافيه يكم دقت كنيد تو رفتار ر اعمال مردم و اطرافيان .. با ارزوى موفقيت براى همه ☺️✋

رشته روانشناسی جذابیبت خودشو داره و در سنین بالا خیلی خوب جواب میده ، اما زود بازده نیست ،بالاخره واسیه من که جوونم مسائل مالی هم مهمه ، روانشناسی دیر به این مسئله جواب میده من فکر میکنم بازار کار واسه رشته های دیگه بهتر باشه
مثلا اگر انسانی میخونید حتما برید مدیریت مالی چون هم تو ایران خوبه هم تا جایی که من میدونم تو کانادا
در هر حال امیدوارم هم روانشناسایی که مثل منن موفق باشن ،هم کسایی که دوسش دارن و میخوان تحصیل کنن
اما با این اگاهی این رشته رو بخونید که از نظر مالی زیاد مانور نمیتونید بدین

سلام من ۱۵ سالمه وامسال باید انتخاب رشته انجام بدهم ومن به رشته روانشناسی علاقه مندم ولی از کسانی که روانشناس هستند عاجزانه خواهشمندم که من رو راهنمایی کنند درارتباط با این رشته چون من شناختی ندارم و میخوام ببینم اگر من دررشته روانشناسی تحصیل کنم میتونم پیشرفت کنم یا نه؟ یا اینکه برای این رشته بازار کار وجود دارد یا خیر؟ لطفا من رو راهنمایی کنید تا بتونم انتخاب درستی داشته باشم

من لیسانسم روانشناسیه میخاستم ارشدم بخونم ولی وقتی دیدم این رشته انقدرداغونه وبازارکارش افتضاحه پشیمون شدم هرچی ازبدبودن این رشته بگم کم گفتم!!!واقعابرای اونایی که تغییررشته میدن ازمهندسی مییان این رشته متاسفم!!!!!!نمیدونم اوناچه فکری میکنن دیگه!!!!

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي من به خودم خيلي اميدوارشدم

گذشت آن زمانی که می گفتن علم بهتر است یا ثروت ما هم بچگانه می گفتیم علم بهتر از ثروت است، امروزه فقط پول… پول قدرت میاره، احترام میاره ، رفاه وامید به زندگی میاره، و حتی می توان گفت پول علم را هم بدنبال داره. خلاصه اینکه خواسته یا ناخواسته پول شده همه چیز….

ممنون

سلام. شما که میگین بازار کار خوبی نداره پس چرا امدین روانشناسی. درسته برای پسرا خیلی مناسب نیس ولی این رشنه برای کسی مناسبه که واقعا علاقه دا داشته باشهه نه اینکه دانشگاه قبول نشده بخواد بیاد رواشناسی. من رشته تجربی بودم با رتبه هشت هزار وارد دانشگاه شدم عاشقه رشته ام هسم. برای کسایی که عاشق این رشنه هسن ارزوی موفقیعت دارم

سلام من ارشد روانشناسی بالینیدانشگاه دولتی و شاگرد اول هستم. و متاسفم برای برای دانشگاه آزا زددی؟د به هرچی بود و نبود. کل کشور فقط ۷استان توو دانشگاه سراسری اینررشته رو داره اونوقت آزاد و پیام نور اجازه داده هر بیسوادی که هیچی از علم روانشناسی بارش نیست و فقط خوشش اومده روانشناس بشه و نام روانشناسو به گند بکشه اومده ه روانشناسی میخونه به جای ۲۰میلیون خرج دانشگاه میکنی که اخرشم هیچی نشی برو آرایشگری یاد بگیر که حداقل کار گیرت بیار..الان پزشکی هم داره مسخره میشه از بس زیاد شده متاسفم بحال اما که جوونیمون تلف شد

MRC MATALEB KHUB BUD FAGHAT MISHE BGIN BARAY INKE BESHE TU I DANESHGAH DOLATI NESBATAN KHUB DARS KHUND ROTBEIE CHAND LAZEME??????

سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید
من بین دو رشته روانشناسی و کامپیوتر موندم که چیکار کنم
الان دانشجوی کامپیوتر هستم والبته به دلیل اینکه هنوز تصمیم نگرفتم که در کدوم رشته تحصیل کنم این ترمم رو حذف کردم تا وقت فک کردن و تصمیم گیری داشته باشم.ولی متاسفانه هنوز به هیچ نتیجه ای نرسیدم و هر دو رشته رو به یک اندازه دوست دارم …من وقت کمی دارم برای تغییر رشته دوستان لطفا اگه میتونید من رو راهنمایی کنید …که کدوم رشته رو بخونم یا کلا انصراف بدم و دوباره کنکور بدم ؟؟؟

سلام.من امسال کنکوردادم ولی متاسفانه اشتباه کردم وانتخاب رشته نکردم.میخواستم بدونم اگه برم دانشگاه ازادرشته ی روانشناسی،وسال دیگه دوباره کنکوربدم واگردولتی قبول شم.میتونم درسایی روکه خوندم مطابقت بدم که دیگه نخوام از اول بخونم؟؟؟؟؟اگه لطف کنیدوراهنماییم کنیدیک دنیا ممنون میشم……

دوستان یه نگاهی به رشته های دیگه بندازیداندازه شماها بیکارنیستن خیلی بیکارداریم نسبت به اونا به

سلام لطفا میشه بهم کمک کنید من موندم که از طریق تجربی برم یا انسانی ؟ کدومش بهتره؟ کسایی که تجربی میخونن موفق ترن یا انسانی؟ من درسای حفظیم بهتر از فهمدنیامه …از یه طرف وقتی جمعیت تجربیو میبینم هولم میکنه که اصلا میتونم رتبه ای بیارم از یه طرف هم میگن که تجربی اگه وارد روانشناسی بشی به این دلیل که زیست و ریاضی خوندی موفق تری موندم چیکار کنم لطفا کمکم کنید…گرایشم به روانشناسی بالینی هستش

سلام لطفا میشه بهم کمک کنید من موندم که از طریق تجربی برم یا انسانی ؟ کدومش بهتره؟ کسایی که تجربی میخونن موفق ترن یا انسانی؟ من درسای حفظیم بهتر از فهمدنیامه …از یه طرف وقتی جمعیت تجربیو میبینم هولم میکنه که اصلا میتونم رتبه ای بیارم از یه طرف هم میگن که تجربی اگه وارد روانشناسی بشی به این دلیل که زیست و ریاضی خوندی موفق تری موندم چیکار کنم لطفا کمکم کنید…گرایشم به روانشناسی بالینی هستش

با عرض سلام به نظر من رشته های پزشکی بهتره پس هرکی می خواهدبیکار نمونه پزشکی بخونه

سلام دوستان استادمون گفته یه شغل غیر روتین روانشناسی که روانشناس بره مشغول اون بشه براش ببریم هرچی میگردم همه روتینه مثل کار کلینیکیو پژوهشو تدریسو این چیزا حالا اگه کسی چیزی میدونه بگه…

سلام میخوام ببینم اگه کسی رشته کارشناسیش روانشناسی نباشه ولی ارشد روانشناسی بخونه میتونه نظام بگیره

سلام به همگی . من سال بعد ارشد روانشناسی دارم . رشته عالی هست . واقعا با روح ادم سازگاره . بیشتر از 200 رشته و شاخه داره که تو ایران خیلی بهش فکر نمیکنن و همت ندارن .اگر خوب درس بخونی و اراده و پشتوانه قوی داشته باشی توهر رشته ای که باشی کارپیدا میکنی . منتها خوب باید فکر کرد . چون با علاقه هست که انسان ایندشو میسازه . یکی با روانشناسی دیگری با پزشکی و دیگری با مهندسی و….. در هر صورت درسته تو دانشگاه های ایران عزیزم خیلی به دانشجو جماعت اهمیت قائل نمیشن ولی استادهای عالی داریم . از همیت استادها و معلمینه که درس زندگی و علم میگیریم و…. .اما هیچ وقت یادتون نره شغل در همه جای ایران وجود داره فقط کمی باید فکر کنید و ریشه کاررو پیدا کنید . روانشناسی بهترین شاخه و پردرامد ترین شاخه است …. یاعلی 🙂

واقعا اینایی که میان میگن ماصلا خوب نیست و نرینو اینده نداره با این روخیه داغونشون چجوری میخان ب بقیه کنک کن رفیق تو خودت نیازه به روانشناس داری نمیگم نباید به بازار کار توجه کرد نه اصلا ولی به نظر من مهم اینه که یه روزی با خودت نگی چرا علاقمو به خاطر پول دنبال نکردم و دلسرد شدم کسی چه میدونست شاید موفق میشدم نزاریم اینجوری حسرت بخوریم اگ چیزیو دوس داریم ب دستش بیاریم

دانشجویی روانشناسی که بگه روانشناسی با روح ادمها سروکار داره فاتحته مع الصلوات

روانشناسی رو عشقه

من فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی هستم بازار کارش از بقیه رشته های انسانی خیلی بهتره

سلام دوستان رشته ای بسیار عالی هست چون به درد زندگی میخوره هرچند که الان شغلی ندارم ولی با خیلی از مسایل راحت میتونم کنار بیامم

سلام من الان پیام نور روانشناسی قبول شدم،میخواستم بدونم واسه فوق چه رشته های دیگه ای هم میتونم بخونم و واسش کنکور بدم،رشته های مرتبط

سلام دوستان.
اون دسته از کسانی که از روانشناسی بد میگن به این دلیل میگن این رشته بده که شما منصرف بشین تا بازار کاره خودشون گرم بشه..هواستون جمع کنید گول نخورید..
قانون 20 80 رو فراموش نکنید

سلام دوستان.
اون دسته از کسانی که از روانشناسی بد میگن به این دلیل میگن این رشته بده که شما منصرف بشین تا بازار کاره خودشون گرم بشه..هواستون جمع کنید گول نخورید..

یه سوال…با این رشته میشه رفت خارج؟…مثلا المان؟؟؟…کسی رفته..یا کسی رو سراغ دارید؟؟؟چطوری رفته؟؟زبان بلد بوده؟؟؟کجا اقدام کرده؟؟

با سلام خدمت دوستان عزیز
روانشناسی رشته بسیار عالی و گسترده هستش اولین گام در شروع روانشناسی دستور دادن به ناخوداگاه و تغییر دیدگاه هست بعد از پاکسازی افکار و شروع تفکر و باور صحیح شما درامد مورد نظر رو خواهیدداشت چه ایران باشه چه امریکا بس باورهای نادرست خودتون رو علت مشکلاتتون بدونین نه شرایط رو.با تشکر
shoazazar@gmail.com

من روانشناسی میخونم ، حس می کنم خنگم

سلام همه اینها بهانه ای بیش نیست نمی دانم کار نیست روانشناسارو نمیخوان .دو نوع انسان وجود دارد 1کسی که علم دارد وبا علم خود خودش را ثابت میکند .2کسی که علم ندارد وبرای ثابت کردن خود دیگران را کوچک نشان میدهد تا خودش بزرگتر دیده شود که به جز عقب ماندگی شدید تر از قبل چیزی ندارد که مورد دوم متاسفانه گریبان گیر بسیاری از جوامع است با تشکر

خیلی از افرادی ک نظر دادن بدون هیچ اگاهی نظر دادن انسان اگه بخواد همیشه ب این توجه کنه ک جامعه ب چه سمتی میره پس نباید برا خودش برا دل خودش زندگی کنه///شاید یک دانش اموز علاقه مند ب این رشته این مطالب رو بخونه اخه چرا بی جهت مردمو ناامید میکنید

سلام دوستان عزیز. در واقع 60 درصد از کسانی که درسشون تموم میشه به خاطر نبودن بازار کار در رشتشون یا بیکار میشن و یا از روی بیکاری فوق رشته ای که حتی دوسشم ندارن میخونن و تازه بعد لیسانس میفهمن که حتی رشته ای که خوندن رو دوست نداشتن.الان بازار کار در ایران واسه هر رشته ای افتضاحه و این یک واقعیته.پس حداقل اگر قراره حتی بعد از درستون بیکار هم بمونید رشته ای رو بخونید که بهش واقعا علاقه دارید و از لحظات درس خوندنتون لذت ببرید به حرف هیچکس هم گوش ندید جز دل و علاقه قلبی خودتون.و اینکه حتما اگر عاشق رشتتون باشید یه جایگاه مطلوبی هم میرسید ولی اگه فقط به خاطر اسم کلاس یا بازار کار وارد رشته ای بشید قطعا پشمون میشید. من خودم لیسانس مهندسی هستم و کاملا از اینکه رشته ای که دوس داشتم رو انتخاب نکردم پشیمونم شما این اشتباه رو نکنید دوستان

سلام من درآزمون سراسری نودوپنج رشته ی زیست شناسی گیاهی رو قبول شدم ودانشگاه آزاد هم برای رشته روانشناسی ثبت نام کردم حالا نمی دونم کدوم یکی از این رشته ها بازا کار ودرامد شغلی بهتری داره لطفا راهنماییم کنید ممنون

اگه منصرف شوید یعنی واقعا نمی خواستید

واییییی خدای من.شماروانشناسین واقعاا؟؟هرچی امیدداشتم ناامبدشدددد

سلام من می خوام روان شناسی عمومی بخونم و تو هلال احمر هم هستم ایا می تونم بعدا تو هلال احمر به عنوان روان شناس کار کنم؟

سلام
من کنکور دادم و فقط حقوق و روانشناسی رو زدم
مهم جاش نی میخوام نتیجه داشته باشه
میخواستم برم روان ولی دو دل شدم.
چکار کنم؟
ب علاقه به روان دارم ولی میگن برو حقوق!
کدوم برم
راسته که بعد گرفتن کارشناسی میتونی دو سال بخونی روانپزشک بشی و مطب بزنی؟
خیلی مهمه میشه جواب رو به شماره خودم بدید؟
تورو خدا…
09336512730

سلام.من ب رشته روان شناسی علاقه مندم ولی اطلاعاتی در رابطه با این رشته ندارم میشه راهنماییم کنین لطفا.

بنظر من روانشناسی رشته خوبیه بازار کار نداره زیاد خوب خیلی از رشته ها بازار کار ندارن لااقل آخرش این هست که خودمون میتونیم یکاری رو شروع کنیم و تو زندگیمون از اطلاعاتمون استفاده کنیم و لااقل تو زندگیمون موفق باشیم ناامید نباشین یاسمن کارشناسی رشته روانشناسی بالینی رامسر

تصمیمی دارم از پیام نور به ازاد برم..پیام نور تمام ذوق دانشجو بودم رو گرفته ..تعداد جلسات کم سیستم کسل کننده و طولانی ادمو خسته میکنه..,ولی رشته خودمو ک روانشناسی هست ادامه میدم علارقم فشاری که بهم وارد میکنن ک باید حقوق بخونم..

من دنشجوی روانشناسیم همین الانش کلی کار برام تو کلینیک ها پیدا شده اگه کارشناسی داشتم الان ماهی 1تومن بهم میدادن

سلام به همگی دوستان… میخواستم یکی منو کمک کنه… واینکه یکی بهم بگه تو رشته روان شناسی حتما باید ریاضی و زبان انگلیسیت خوب باشه که بتونی این رشته رو بخونی… چون من این رشته رو خیلی دوست دارم… در ضمن این رو هم بگم بنده خودم رشته تحصیلم علوم انسانی بوده و مضاف اینکه رشته روان شناسی از گروه علوم انسانی هستش… حالا من این موضوغ رو درک نمیکنم که چرا تو این رشته باید به ریاضی تسلط داشته باشی… حالا زبان انگلیسی یه چیزی ولی ریاضی اخه چرا… اگه کسی از دوستان چیزی در مورد این موضوع میدونه بگه… چون من خودم به شخصه خیلی به این رشته علاقه دارم.

خودمم میدونم روان بازار کار نداره و به درد گه نمیخوره ولی واسه زدن مطب و اسم دکتر هم ک شده میخووونمش

شرمنده این و میگما….منم الان ارشد روانشناسی عمومی میخونم.ببخشید بازم ببخشید بی ادبیه دراوردن پوللل بستگی ب گشاد و تنگ بودن ادما داره…گشادا ابراز ناراحتی و تنگا تو هر شرایطی شده خرجی لازم و بدست میارن….پس زیاد فکر بازار کار نباشید بخونین ایشالله ب دردتون میخوره حداقلش تو برخورد با اطرافت و خانومت و شوهرت

سلام دوستان من دانشجوی تربیت معلمم و بعد یک سال رفتن دانشگاه پشیمونم و میخوام رشته روانشناسی برم چون خیلی علاقه دارم نمیدونم دارم کار درستی میکنم یانه لطفا کمکم کنید

سلام میشه از درساش هم بگید.که سختی شون در چه حده؟ کاقعا من الا دودلم که برم این رشته یا ن.شنیدم برای ارشد وبالاتر کتابای انگلیسی باید بخونیم درسته؟ خیلی حفظیاتش سخته؟

سلام. من علاقه دارم به رشته روانشناسی ولی همه میگن بازار کارش خوب نیست وقت تلف کردن و شهریه الکی دادنه میخواستم بدونم اگه مدیریت دولتی بخونم میتونم ارشد روانشناسی بخونم و به من پروانه داده میشه برای کلینیک ؟ خواهش میکنم جواب بدین

خوب بودموفق باشید

با سلام
من کارشناسی ادبیات فارسی خوندم .در دانشگاه دولتی .میخواستم بدونم میشه برای ازمون ارشد رشته ی روانشناسی بالینی بخونم یا حتما باید مدرک کارشناسی روانشناسی داشت ؟لطفا راهنمایی کنید

با عرض سلام خدمت دوستان بیشتر نظرات دوستان رو خوندم برخی نظرات خوش بین و امیدوار کننده بودند و برخی نیز مایوس کننده . روان شناسی از لحاظ علمی و تجربی به نظرم بهترین شناخت از نوع رفتار و تفکر بشر به حساب میاد اگر فردی بتواند بر روان خود مسلط باشد می تواند زندگی بهتر و نتیجه بخش تری داشته باشد. جامعه ایران یعنی مردم ایران مشکل اساسی روان شناختی دارند و برای حل این مشکل نیاز اساسی به روان شناسهای مجرب و کار کشته احساس میشود.

باسلام.من میخوام ارشد روانشناسی بالینی بخونم ممنون میشن تو تلگرامم یکی جزوات و منابع ارسد رو بهم معرفی کنه.09309906349

گیجم کردید بابا بی کاری تو ایران موج میزنه نه اشتباهه کارهست همت نیست یاعلی موفق پیروز باشید

Salam man 18 salame va sal dige bayad entekhab reshte konm age momkene be mn etela at bishtari rajebe ravanshenasi balini va ravanshenasi omumi bedid.toy sayt neveshtid ke faqat ravan shenasi omumi bad az karshenasi arshad mishe bad az 800saat kar amuzi matab zad?? Kar shenasi arshadesh chan salr???

سلام من کاردانی بهداشت محیط دارم چطوری میتونم روانششناسی بخونم باید دوباره کنکور بدم یا کارشناسی و میتونم روانشناسی بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام من که کلاس سوم انسانی و عاشق روان شناسیم با خوندن کامنتای شما دلسرد شدم,یعنی واقعا اینقدر بازار کارش خرابه…

من 15 سالمه نهمو با موفقیتم ت کردم الان علوم انسانی میخوام بخونم مشاوره و تستایی ک زدم همه میگن برو رشته روانشناسی عاشق این رشتم بهش علاقه دارم امیدوارم همه کسایی. ک علاقه دارن ب این رسته موفق شن …. ب امید سربلندی شما دوستان گلم

سلام میس هانی مرسی که هستی تو رو خدا به منم بگو چیکار کنم دارم میمیرم از نگرانی….من یه پسر یتیمم که باید کار کنم عاشق رشته روانشناسیم شخصیتم افتاده و مهربونه….دو ترمه عمران دانشگاه ملی روزانه میخونم یه ذره هم علاقه ندارم میخوام برم روانشناسی پیام نور و در کنارش کار کنم به نظرت کارم اشتباهه که از ملی روزانه برم پیام نور به خاطر رشته ای که عاشقشم…پیام نور خیلی از ملی پایین تره؟…تو رو خدا هر کی میدونه بهم بگه خواهش میکنم

سلام.من الان ۱۵سالمه انتخاب رشتمم کردم میخوام برم انسانی…بعدش هم اگه قسمت باشه میخوام برم انسانی.میشه کمکم کنین.من خیلی به این رشته علاقه دارم به نظرم حتی اگه شاغل نشم به درد زندگی خودم میخوره میتونم ازش تو روز مره استفاده کنم.اما خیلی ها بهم میگن بدردت نمیخوره.با خوندن بعضی نظرات خودمم شک کردم.من به شاغل بودن علاقه ی شدیدی ندارم.خواهرم شاغله میگه منم مثه تو بودم اما اواخر ۱۸۰درجه تغییر کردم.میترسم منم اینجور شم.چون اینجور که میگن درامدی هم نداره.درسته همه چیز درامد نمیشه اما ادم بره ی مطب بزنه و در روز دو تا مراجعه کننده داشته باشه……خواهشششششش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه دریغ نکنه.شدید گیر کردم(به رشته تجربی و ریاضی هم اصلا علاقه ای ندارم)

سلام…من امسال باید برای دبیرستانم تعیین رشته کنم…از طریق چه رشته ای راحت میتونم وارد رشته ی روانشناسی بشم؟؟؟
با سپاس

سلام و خسته نباشید خدمت مدیر سایت و دوستان عزیزم،من بسیار به رشته روانشناسی علاقه دارم و از بچگی حس فوق العاده ای بهش داشتم ،اما سال کنکورم ینی پارسال خانواده و اطرافیان سردم کردن و متم چون شناخت زیادی از این رشته و علاقه خودم نداشتم تسلیم شدم و شیمی و پرستاری انتخاب رشته کردم و قبول شدم ،اما موقع ثبت نام دانشگاه منصرف شدم و نرفتم ،امسال پشت کنکوری هستم و با افتخار میخام روانشناسی بخونم ،تو این یک سال کتاب های روانشناسی خوندم تا علاقه خودم رو بسنجم ،من دیوانه وار تشنه دونستنم و عاشق این رشته،این رشته تمام سوال هایی که تمام عمر در ذهن هرکسی هست جواب میده،من از هر جمله و صفحه و فصل و کتابی ک در این ضمینه میخونم انرژی میگیرم و حس فوق العاده ای دارم ،و فکر های خیلی بزرگ که اسمشونو اهداف گذاشتم نه ارزو ،این خوده ادمه که تعیین میکنه چی هست و چی دوستداره باشه،ادمای بزرگ فکرای بزرگ دارن،به این جمله ایمان دارم،ببخشید متن طولانی شد مرسی که وقت گذاشتین

سلام من نظرای اکثریتو خوندم هم نتیجه مثبت گرفتم هم منفی…،من مهر امسال ینی مهر ۹۵میخوام روانشناسی بالینی بخونم. بنظرم رشته ی متفاوت و خوبیه و مهم تراینکه دید دیگران نسبت به تو عوض میشه و روت ی حساب دیگه بازمیکنن و اینکه همینکه تومدارس و دانشگاه ها تدریس کنی و بتونی کلینیک بزنی عالیه.چندجاکه فعالیت داشته باشی بهترین شغله بنظرم.
به حرفای دیگران اعتماد نکنید به شرایط و علاقه و استعداد خودتون نگاه کنید

من ارشد روانشناسی از بهترین دانشگاه را خوندم اما الان در کاری کانلا متفاوت با رشتم هستم و خیلی هم راضیم.برای کسانی که می خواهند وارد این رشته شوند باید حقایق را گفت نه از روی احساس و نظر شخصی.اگر کسایی صرفا بازار کار و درامد براشون مهمه بهتره رشته حقوق بخونند.رشته روانشناسی رشته دوم علوم انسانی بعد از حقوقه بازار کارشم از سایر رشته ها بهتره اما درامد انچنانی توش نیست.رشته سختیه و کاراش هم سختر علاقه می خواد.

سلام،دوستانی که علاقه مند به مسائل روانشناسی و خواستار آشنا شدن با این رشته هستن میتونن تماس بگیرن…همچنین میتونن عضو گروه واتس آپ ما باشن
خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم، موفق باشین

miss haniدوست عزیز من از نظر فرصت شغلی گفتم این رشته تو ایران آینده شغلی مناسبی نداره اگه یه میانگین از نظرات دوستان فارغ التحصیل این رشته بگیرید متوجه میشید

سلام عزیزان نن ترم 3روانشناسیم هر چند که شاید کار واسه روانشناسا کم باشه ولی همین که بتونیم خوب زندگی کنیم و هم خودمونو بشناسیم و هم بقیه رو واسمون کافیه….

ومن این رشته رو فقط به عشق بهترین استادم که همیشه عاشقشممم .ایشون ت کل دنیا۱هستن و بهترین استاد نمونهه.این رشته رو ادامه دادم. و همیشه مدیون ایشون و زحمات ارزنده ایشون هستم که با اینکه خیلی مشغله دارن باز هم مشکلات ما رو ت این دانشگاه پیگیری میکنن.امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشن.و ما هم لیاقت این رو داشته باشیم که در دانشگاهای دیگه از حضور درخشان ایشان بهره ببریم..امیدوارم۱۲۰سال زنده باشن.

با سلام.اگه امکانش هست یه مقدار درباره رشته روانشناسی مثبت گرا و اینده شغلیش توضیح بدهید ممنون میشم.از من به شما نصیحت هر رشته ای و هر جا درس میخونید پیام نور هیچوقت نیاین.بدبخت میشین.واقعاااااا سخته خیلیییییی

سلام دوستان
من دانشجو ترم اخر کاردانی عمران هستم بعد از این همه درس خوندن تو این رشته فهمیدم که علاقه من به رشته روانشناسی است . والعان سر دوراهی موندم که عمران تا کارشناسی ادامه بدم بعد برای کارشناسی ارشد برم روانشناسی که با یک تیر دو نشون زدن هم فنی هم روانشناسی
یا این که از همین العان تغییر رشته بدم و روانشناسی از اول شروع کنن
ممنون میشم از راهنماییتون …

سلام به همگی آقا انقد موج منفی ندین بستگی به علاقه هرفرد داره

سلام به همه ی دوستان عزیز.بنده ترم دو روانشناسی عمومی در دانشگاه پیام نورهستم.اوایل باعشق وعلاقه وارداین رشته شدم ولی الان حس علاقمودارم ازدست میدم اونم بخاطراین ک توی زندگی شخصی خودم کمی مشکل دارم وهمش این فکرتوی ذهنم میادک من ک نمیتونم زندگیم رو ومشکلاتم روباهمسرم حل کنم چجوری میتونم ب دیگران کمک کنم؟البته من استعداداین رشته رودارم ولی بامشکلاتی ک برام پیش اومده دارم ناامیدمیشم وهمش ب تغیررشته ودوباره کنکوردادن فکرمیکنم!لطفاکمکم کنیدخیلی سر درگمم

Miss hani عزیز منظور من از نظر فرصت شغلی بود نه برتری پرستاری جسم بر پرستاری روح و…،ضمنا فکر میکنم دوستان حقیقت رو بدونن خیلی بهتر از امید واهی دادنه،اگه یه میانگین از کامنتای دوستانی که فارغ التحصیل رشته روانشناسی هستن بگیرید متوجه واقعیت میشید

سلام من رشته ام روانشناسی هست ترم 4 من خیلی علاقه به این رشته دارم ولی ازصحبت دوستان درمورد بازارکارش یکم ناامیدشدم اگه میتونیددرموردبازارکارش بامن صحبت کنیدممنون میشمghorbani.m125@gimail.com

سلام وقت بخیر
دوستان روانشناسی یه رشته ای هستش ک میشه گفت هم بازار کارش عالیه هم هیچ بازار کاری نداره .
برای کسی ک فن بیانش خوب باشه و صرفا بخاطر گرفتن مدرک وارد این رشته نشده و اطلاعات لازم رو داشته باشه پردرامد ترین رشته خواهد بود.
اما کسی ک فقط مدرک گرفته باید خدمتتون عرض کنم متاسفانه برای همچین شخصی بازار کار وجود نداره.
و نکته ی مهم این هستش ک، عزیزان برای بازار کار خوب داشتن توی این رشته باید به لیسانس اکتفا نکنید و به بالاتر از لیسانس یعنی ارشد و حتی دکتری فک کنید،پس کسی ک مدرکش لیسانس باشه توی این رشته اینده شغلی نخواهد داشت.
موفق باشید

بیشتر نظرات دوستان افسرده کنندست .قبول دارم که داخل کشور ما به جامعه روانشناسان گرایش زیادی وجود نداره ولی شایییید در آینده ای ن چندان دور این شیوه تغییر کنه و از نظر من قطعا همینطور میشه.هرروز مشکلات روحی انسان ها افزایش پیدا میکنه و فقط یک روانشناس میتونه این ها رو درک کنه انسان ها روزی خسته از مشاغل و گرفتاری هاشون ازرده میشن و برای بهبود روح خستشون به سمت روانشناسان جذب میشند تا بتونند ذهنشون رو ازاد کنند.امید داشته باشید
ارزوی موفقیت برای تمامی روانشناسان جسور و عاشق کشورمون دارم:کسایی که دقدقه فکریشون ارامش بخشیدن به هم وطنشونه (کسایی که با عشق خدمت میکنند.)

کاش به جای روانشناسی حقوق میخوندم خیلی پشیمونم

کاش به جای روانشناسی حقوق میخوندم خیلی پشیمونم

سلام.. من کارشناسی پرستاری دارم… چون زمان برا کنکور خوندن ندارم میخواهم از سیستم پیام نور ارشد روانشناسی بخونم… بی زحمت راهنماییم کنید

من ارشد روانشناسی هستم. این رشته رو دوست داشتم. کار که چه عرض کنم نیست. اما سعی کنید با سواد بار بیایید.حالا هر گرایش روانشناسی که دارین. واقعا مردم به کمک شما نیاز دارن.اکثرا مشکل زناشویی(سردمزاجی٬ ارتباط٬فرزندپروری) دارن. بخدا ثواب داره به مردم کمک کنید حتی اگه پولی دریافت نکردین

سلام من ترم اخر مترجمی هستم و میخوام برا ارشد روانشناسی بخونم اگه امکانش هست منو راهنمایی کنید
سوال اول اینکه میشه از مترجمی رفت به روانشناسی یا نه؟
سوال دوم اینکه من شنیدم برا اینده شغلی حتما باید مدرک کارشناسی روانشناسی رو هم داشته یاشیم درسته یا نه؟
یا حق

سلام به تموم دوستان شیرین عقلم…..باید بگم که خیلی خیلی خسته شدید یه کمم به مغزتون استراحت بدید ….بهتر میتونید تصمیم. بگیریدهاااااا البته رشته ی من روانشناسی نیست

عالیییییی

به نام خدایی که هست بینا به هر کارتان
به خواب ها، اندیشه ها نیز کردارتان

امروزه رشته روانشناسی رو به رشد و در آینده بسیار مهم خواهد بود. نکته ای که لازم به ذکر است اینست که اغلب برای بازار کار و درآمد پا به عرصه ها و رشته های مختلف می گذارند . پول اولویت اکثر مردم در این دوره است و غافلند که اگر کسی برای رسیدن به پول و مدرک وارد رشته ای شود ، نه از زندگی خود لذت خواهد برد و نه آنچه را که می خواهد به دست می آورد زیرا اینگونه افراد اغلب کوشش و تلاش نمی کنند و از پشتوانه درس خواندن خود را محروم می سازند و با معدل پایین قبول می شوند.
در هر رشته ای اگر علاقه و تلاش حرف اول را زدند فرد هم از زندگی خود لذت می برد و هم به اهدافش می رسد. همانگونه که گفتند :
چون که صد آمد نود هم پیش ماست‌.

و در آخر باید گفت که اگر درس خواندن و تلاش فقط برای رضا و رضایت خداوند باشد، صد در صد موفقیت در چنگ ما خواهد بود .
در شعر بالا نیز صد رضایت خداوند و نود هدف و آینده یمان خواهد بود.

به امید موفقیت همه ی کسانی که رضایت خدا برایشان الویت اول است.

احسان
دانش آموز ۱۵ ساله

سلام به دوستان عزیز. من کارشناس ارشد روان شناسی بالینی هستم از دوستانی که هنوز رشته ارشد و کارشناسی شون انتخاب نکردن عاجزانه خواهشمندم از انتخاب این رشته خودداری کنند که هیچگونه باز کاری نداره . میتوانید کاملا بخشنامه های سازمان نظام روانشناسی رو مطالعه کنید تا همه چی دستتون بیاد .

امروزبرای هیچ رشته ای به علت زیادشدن دانشگاه هاکار نیست.اگه تفکرتون باشرایط اطرافتون تغییر بدید دیگه هی انگ بیکاری و… نمیزنید .دردنیای امروز کسی برنده هست که عاشق به کارش باشه.نه کسی که دنبال کارهای پردرامد …..میگرده.سیستم رشد کردن تورشته روان شناسی فرمول خیلی ساده ای داره.که هیچ کس بهش دقت نمیکنه چون اصلا استعدادانجامش نداره.دنیا تغییر کرده سعی کنید تفکرتونم تغیرر بدید

SALAM MANAM RESHTEAM RAVANSHENASI HST ALAN TERM 4 HASTAM BE NAZAR MAN AZ BAGHEYE RESHTEHA BEHTARE

عالی بود

من 14سالمه و عاشق رشته روانشناسی بالینی هستم واطمینان کامل دارم که تو این رشته موفق میشم،هیچ رشته ای اسون نیست همه شون یه سختی دارن ،ادم باید عاشق کارش و رشته تحصیلیش باشه و توجهی به در امدش نداشته باشه ،یه روانشناس باید با عشق کار کنه و به خودش تو کارش ایمان داشته باشه روانشناسا باید آرامش داشته باشن تا به روح مراجعه کننده هاشون آرامش بدن چون روانشناسی یعنی آرامش روح ،من هنوز به سن انتخاب رشته نرسیدم ولی از انتخابم به شدت راضی ام و به خودم ایمان کامل دارم[ به نظرم باتوجه به روح لطیف خانوم ها این رشته براشون مناسب تر هستش]

سارا جان اگه قرار باشه همه برن پرستاری و به جسم انسان ها برسن پس کی به روح برسه؟؟
فراموش نکن بیشتر بیماری های جسمی از روح انسان بوجود میاد
اصلا هم خوب نیست که باعث دلسرد شدن بچه های سایت میشید
همه ی ما میدونیم تو کشور عزیزمون ایران بیکاری موج میزنه اما باید اینده نگر باشیم و فراموش نکنیم بهترین ها خاص ترین هرگز زمین نمیشینن تا از بیکاری شکایت کنن خودما هستیم که باید خودمونو بلند کنیم و به اوج برسونیم. هر رشته ای سختی های خودشو داره و بیکاری صرفا مخصوص رشته روانشناسی نیست.
یاحق..

سلام ب شما گلچین عزیز
فک میکنم قبل از ورود باید تحقیقات لازم رو انجام بدین
ولی انشالله ک کار کم نیست.

سلام به شما 🙂
دوست عزیزم من به عنوان یک دانشجوی روانشناسی واقعا شرمسارم که دوستانی که هم رشته ی بنده هستن باعث دلسرد شدن شما و بقیه میشن.
عزیزم دیدگاه ها متفاوت هستش اما این منوتو هستیم ک انتخاب میکنیم توی چه رشته و چه زمینه ای بدرخشیم اگ واقعا عاشق این رشته هستی نگا به امواج منفی اطراف نکن .یک نفر ممکنه بهترین و پردرامد ترین رشته رو بخونه اما اصلا توی اون رشته موفق نشه پس این ماییم که انتخاب میکنیم خاص باشیم یانه .
پس توی هررشته ای که هستی توی اون رشته خاص ترین متفاوت ترین و موفق ترین باش.

سلام
ستاره ی عزیزم همه ی شاخه های روانشناسی خوب هستش
اما روانشناسی بالینی سخت ترین شاخه ی روانشناسی هستش بنظر بنده اگه دوست داری که روانشناسی رو تا ارشد یا دکتری ادامه بدی بالینی خوبه وگرنه میتونی روانشناسی عمومی رو ادامه بدی باید فراموش نکنیم هر شاخه ای سختی شیرینی و تلخی های خودشو داره …

وقت بخیر
بعضی از عزیزان فرمودن که با خوندن نظرات این سایت نسبت به رشته روانشناسی دیدگاهشون عوض شده
اما دقت بکنید دوستان رشته ی روانشناسی رشته ای نیست که با مدرک کارشناسی بتونی وارد بازار کار بشی توی این رشته بیشتر خلاقیت مهمه واینکه اطلاعات لازم رو دراین رشته داشته باشی اگر هم مایل هستید که یک روانشناس موفق بشید مدرک لازم این رشته حداقل ارشد هستش اما بهتره که دکترای خود رو توی این رشته کسب کنید.
واقعا برای دوستانی که توی این رشته تحصیل میکنن اما باعث سرد شدن دوستان دیگ میشن متاسفم.
نگذار ذهن های کوچک متقاعدت کنند که رویاهایت زیادی بزرگند.

سلام امیدوارم حال همه شما عزیزان خوب باشه
اقامعین شمافرمودین رشته ی بسیار ساده ای هستش و نیاز ب خوندن نداره متاسفانه باید بگم این نشون میده شما دانشجوی کم کاری هستید و سختی های این درسو ندیدین و راحت ازش گذشتین زیرا که روانشناسی باروح انساان ها کارمیکنه و شناخت روح کاراسانی نیست..
موفق باشید

به عنوان دانسجوی رشته روانشناسی باید بگم رشته بسیار ساده ایه و لگه تایم درس خوندن ندارید انتخاب بسیار خوبیه

دوستان رشته روانشناسی تو ایران بازار کار مناسبی نداره،نهایتش مربی مهدکودک یا کودکان استثنايی میشید با حقوقی که هزینه رفت و آمد به محل کارتون هم نميشه،اگه بعنوان فرصت شغلی این رشته رو انتخاب میکنید در اشتباهید برید رشته پرستاری که از ترم 5 میتوانید مشغول کار بشید

سلام .آیا هنوزم کار برای رشته صنعتی سازمانی کمه؟؟؟

سلام. من فوق دیپلم طراحی و دوخت هستم. از اول به رشتم علاقه نداشتم. خاستم ببینم کدومیک از روانشناسیها بهتره ک ادامه تحصیل بدم تو اون رشته؟بالینی عمومی ویا کودکان استثنایی؟

سلام دوستان من ارشد روانشناسی هستم و عاشق روانشناسی ودر ضمن شاغل.این رشته واقعا رشته علمی و خوبیه و دید ادم رو به زندگی تغییر میده ولی متاسفانه موضوع اینجاست که اصلا رشته پر شغلی در ایران نیست به فرض اینکه مثل بنده شغل مربوط به این رشته هم پیدا کنید اصلا در امد خوبی نداره و در حد وزارت کاری هست و به نظر من اصلا برای یک اقا که مسولیت اقتصادی زندگی بر دوشش هست نمیتونه در ایران شغل خوبی باشه لطفا نسبت به انتخاب این رشته رویایی فکر نکنید چون سن و زمان براش میزارید و واقعا اگه علاقعه دارید و درامد براتون مهم نیست این رشته رو انتخاب کنید.ممنونم که نظر بنده رو مطالعه فرمودید

*__* ای وای !!… من دوست داشتم این رشترو ولی الان که اینارو خوندم ، یه کوچولو نظرم عوض شد..باید در موردش بیشتر فکر کنم!

سلام.. ضمن تشکر از اطلاعات مفیدی که در سایت گذاشتید. متاسفانه جو نا امید کننده ای در اینجا دیدم.. واقعا این دوستان در آینده می خواهند به عنوان روانشناس به مردم کمک کنند؟ من رشته ام مهندسی شیمی هست و فقط به این رشته علاقه دارم و فکر میکنم لازم است که هر شخص اطلاعات روانشناسی خودش رو بالا ببره با شناختی که از خودم دارم فکر نمی کردم که در این رشته زیاد موفق باشم ولی با دیدن این کامنت های دلسرد کننده امیدوارم شدم.. شاد باشید حتی اگر نا امید هستید

رشته روانشناسی فوق العاده اس من خودم دانشجو روانشناسی پیام نورم و عاشق رشتم هستم خیلی چیزا پیاده گرفتم و از خوندنش لذت میبرم بازار کار هم داره و هم به درد زندگی خودمون میخوره
روانشناسی رشته خیلی پر کاربردیه
من که عاشق رشتمم

این رشته با کسی شوخی نداره لطفا تحقیق کنید و میزان علاقه مندی خود را بسنجید بعد وارد شوید رشته سختیه و نیاز به تلاش و مطالعه فراوان داره از در سخت بودن از پزشکی کمتر نست من احساسی وارد شدم و انصراف دادم الان در رشته ادبیات فارسی مشغول به تحصیل هستم و ادبایت رو بیشتر از روانشناسی دوست دارم. موفق و موید باشید

✅ روز روانشناس مبارک

 

ممنون از زحمتتووووووووون

سلام..ببخشید اقامهدی (الفا)که میگید برق خوندین بعدشم ترک تحصیل کردین میشه شماره اون روانشناسی که باهاش صحبت میکردین رو به منم بگید خیلی مهمه میخام جون یه ادمو نجات بدم

سلام دوستان عزیز از خداوند سپاسگزارم که با این رشته اشنا شدم و میتونم و میتونم بگم تعهدم این که در دنیا بهترین روانشناس باشم دوست عزیز اگه اعتماد بنفس بالاداری تردید نکن رشته روانشناسی بهترین رشته هست اگر علاقه داشته باشی وبهتون قول میدم رشته روانشناسی بهترین و برترین تخصص که دارم و نگید که بازار کار نیست من افرادی میشناسم که همین که دانشجو روزانه حداقل پنجاه میلیون پول کار میکن و بخاطر این که خودش لایق این پول میدون و برای پیشرفت توجه میکن بنده یه سال پیش تونستم با کمک خداوند شناخت درمانی کنم و ناراحتی قلبی رفیقم مداوا کنم کسی که دکتر جوابش کرد بود دوستان عزیز به خداوند توکل کن ایران پر از موقعیت و فرصت هست از شما دوست عزیز سپاسگزارم که به نظرم وقت گذاشتی

سلام شیما، شاید 12واحد عمومی ازت قبول کنند من هم کاردانی آموزش ابتدایی داشتم پیام نور 4واحد ازم قبول کردن ، الآن ارشد بالینی دارم .

جوانی نزد سقراط امد و گفت میخواهم فلسفه را ازتو بیاموزم.سقراط گفت:بایقین آمدی؟جوان گفت بلی.
آنگاه سقراط ،جوان را به کنار حوضی برد و گفت سرت را داخل آن کن.جوان سرش را داخل حوض کرد ،لحظاتی بعد،سقراط گردن جوان را گرفت و داخل آب نگه داشت،دقایقی چند که آن جوان داشت خفه میشد و دست های خود را به نشانه تقلا حرکت میداد،سقراط گردن اورا رها کرد.جوان نفس نفس زنان سرخود را بیرون اوردو علت این کار را ازسقراط پرسید،سقراط جواب داد:در آن لحظات باتمام وجود چه چیزی را طلب میکردی؟؟؟جوان گفت:فقط هوا را طلب میکردم و بس.
سقراط گفت:حال به خانه برو و فکر کن اگر به مرحله ای رسیدی که فلسفه را نیز این چنین با تمام وجود خویش طلب کنی آنگاه بیا تا فلسفه را بتو بیاموزم..
…..
بله دوستان تازمانی که ما موفقیت را واقعا طلب نکنیم و برای اون تلاش نکنیم هیچوقت به اون نخواهیم رسید.

سلام و درود به شما اقا و یاخانم میرزایی دوست عزیز بله همه ی مامیدونیم که متاسفانه مشکل بیکاری مشکل اصلی این جامعه هستش ولی این فقط مختص رشته ی روانشناسی نیست دوست عزیز این رشته قطعا دراینده پیشرفت خواهد کرد شمااگه درستونو ادامه بدین با توکل به خدا قطعا در مقاطع بالاتر امیدی هست ازشمایی که کارشناسی این رشته روخوندین بعیدهستش که انقدر ناامید به موضوع نگا کنید اگه ما بخواییم همه چی درست میشه .

SADAFسلام به تو صدف عزیزم فکر میکنم رشته ی ریاضی دردبیرستان بیشتر رشته های مهندسی و زیر شاخه های اون رو داشته باشه ولی باز شما تحقیق کن. رشته ی تجربی هم روانشناسی داره و شمامیتونی ازاون طریق وارد رشته بشی ولی روانشناسی دراصل مختص و زیرشاخه ی اصلی رشته ی علوم انسانی هست. عزیزم رشته ی خوبی هستش بله قطعا این رشته برای یک خانم خیلی مفید واقع میشه چون شما میتونی درس های روانشناسی رو تو زندگی شخصیت هم استفاده کنی و ازاون بهره بگیری. موفق باشید…

100سلام به شما دوست عزیز، روانشناسی رشته ی خوبی هستش درسته که الان بازار کار زیاد مناسبی نداره ولی دراینده قطعا پیشرفت خواهد کرد دوست عزیزهمونطور که قبلا گفتم این ماییم که اینده خودمون میسازیم یه نفر ممکنه بهترین رشته رو تو بهترین دانشگاه بخونه ولی به علت عدم خلاقیت نتونه حتی قدمی پیشرفت کنه اما فرد دیگه ممکنه بدترین و پایین ترین رشته رو تو پایین ترین دانشگاه بخونه اما بخاطر خلاقیت و هدفی که داره بتونه به طور چشم گیری پیشرفت کنه پس همه چی دردستان خودماست.
نگران اینده نباش ،باز میشه این در،صبح میشه این شب…

شیما جان سلام بتو دوست عزیزم بنده درپیام نور روانشناسی میخونم و درکل راضی هستم خو روانشناسی رشته سختی هستش ولی پیام نوری ها نسبت به بقیه دانشگاه ها دانشجویی ها باسوادتری تحویل جامعه میدن نمیخوام یه طرفه این حرفو بزنم زیرا که این حرف برخی اساتید نیز هست چون مجبورن کل کتابو برای امتحان بخونن برای همین تسلط بیشتری دارن .در رابطه بااستخدام هم دایی بنده حسابداری دانشگاه دولتی خوندن و برای ازمون استخدام که شرکت میکنن گفتن که بیشتر پیام نوری ها پذیرفته میشن چون تست زنی بالایی دارن.شما باید امیدت به خدا باشه این ماییم که تعیین میکنیم چجوری زندگی کنیم اگه عاشق این رشته هستی بسم الله…

رشته روانشناسی یکی از رشته های خوب در زمینه ی یادگیریه بازار کارش هم خیلی بد نیست

من فرزند شهید و لیسانس روانشناسیم. تمام کسایی که بعد از من و از رشته های دیگه بودن و تو لیست بنیاد بودن رفتن بر کار. اما من و یکی دیگه که اونم روانشناسیه هنوز نرفتیم بعد 3 سال تو نوبت بودن. چون اصلا استخدام نداره.پشیمانم که تو ابن رشته رفتم. تو دوران روحانی با رشته غیر مرتبط هم استخدام نمیشه شد. نرید روانشناسی چون هم سخته و سختی میکشید و هم بیکار میمانید.

سلام من روانشناسی خیلی دوسدارم میشه از ریاضی رفت؟دیگه جز ریاضی از چه رشته ای میشه؟بعداین شغل واسه یه دختر مناسبه یعنی؟مرسیییی

سلام من علاقه دارم به روانشناسی اما خوب بخاطر بازار کارش که میگین خرابه ادم میترسه درصمن میشه یکم ابتدایی تر توضیح بدید اخه خیلی نفهمیدم!خیلی ممنون:-)

سلام دوستان میخواستم بپرسم روانشناسی پیام نور چطوره ؟ کار برام مهمه

باعرض سلام و ارزوی موفقیت برای همه دوستان
لینک جدید کانال روانشناسی درتلگرام
https://telegram.me/joinchat/Bp2iGz0y1F4dOaDxUB89-g

اقافرهاد . .
باعرض سلام بازار کار روانشناسی سلامت به روشنی در ایران مشخص نیست چرا که ابتدا باید متخصصان به ویژه پزشکان نقش روانشناسی سلامت را بشناسند که البته این نیز جزو اهداف روانشناسان سلامت است که متخصصان و عموم مردم را آگاه کند. محیطهای کاری شامل بیمارستان ها، کلینیک ها و دانشگاه هاست. آینده رشته روشن است چرا که مدل زیستی به تنهایی در درمان بیماری ها و کنترل آنها راه به جایی نبرده است و نقش عوامل روانشناختی بیش از پیش روشن شده است.

با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان و مدیر محترم سایت .
اگر این پیام بنده رو صلاح دونستین توسایت منتشر کنید تا دوستان مشاهده کنن .
مچکرم
به تازگی کانالی درتلگرام زدم مطالب روانشناسی هستش خوشحال میشم ب جمع ما بپیوندین و ازاین مطالب استفاده کنید
شاید تلنگری بشه برای بهبود زندگی ها و دعای خیرتون شامل حال بنده بشه .
شما برای زندگی برتر و عالی تری فراخوانده شده اید.

به این دعوت پاسخ بگوی.

زیرا کوچک و حقیر زیستن شایسته شما نیست…
لینک دعوت دوستان :https://telegram.me/joinchat/CdAlTTuxZzmai3lPepictA

سلام فهمیه ی عزیزم اگ ب رشته روانشناسی علاقه داری قطعا میتونی واردش بشی …
درسته رشته ی الانت با روانشناسی زیاد مرتبط نیست
اما انسان اشرف مخلوقات اگر اراده کنه قطعا خاهد رسید ب انچه ک میخاهد ..
موفق باشید

سلام
ببخشید من می خواستم بپرسم شرایط کاری برای دکترای روان شناسی سلامت به چه صورته؟ معمولا کسانی که درمقطع دکترا در گرایش روانشناسی سلامت تحصیل میکنند در آینده مشغول چه کارهایی می شوند؟
با تشکر

بنظرتون خوبه برای ارشد روانشناسی بخونم ? رشته کارشناسیم مهندسی ای تی هست ممنون میشم جوابمو بدین خیلی سردوراهی موندم

بچه ها چرا انقدر منفی گرایی میکنید ان شاالله همتون موفق میشید انسان به هرچی باورداشته باشه میرسه خودتونو باور داشته باشین

با سلامخدمت دوستان عزیزم . رشته مشاوره از رشته روانشناسی بازار کار بهتری داره .و کسانی که ارشد مشاور خانواده خونده باشند البته واقعه خوب خونده باشند میتونند بهترین درامد داشته باشند . و اما روانشناسی بالینی بر گرایش های دیگر روانشناسی هیچ برتری ندارد . چونکه کمتر دانشجویی از این رشته به کار درمان مسلط میباشد و فقط و فقط اکثرا دنبال مدرکش رفته اند . و نکته اخر اینکه کسانی که از رشته تجربی وارد عرصه روانشناسی شده اند بسیار موفق تر هستند . چونکه رشته تجربی ها کتاب زیست و شیمی خونده اند و انسانی ها خیر و البته امار هم تجربی ها از انسانی ها قوی تر هستند و الان که نگاه بکنید اکثر اساتید روانشناسی از رشته تجربی وارد رشته روانشناسی بالینی شده اند ….با تشکر . ح.یکتا. کارشناس ارشد روانشناسی بالینی . کارشناس ارشد جامعه شناسی .

سلام ب همه دوستان
امیدوارم همگی خوب باشید
یه جواب کلی میدم ب همه شما عزیزان
بله شما با تحصیل در رشته روانشناسی میتونید جذب آموزش پرورش بشید ب عنوان دبیر یا مشاوره مدرسه
پرناز جان قبول شدن در بالینی کمی سخته ولی قطعا باتلاش میشه .
آینده این رشته روشنه، شما قطعا میتونید امیدوارباشید.
همگی موفق باشید
یاعلی…

خوب بود مرسی

با عرض سلام من فوق لیسانس ادبیات هستم از اونجایی که این رشته زیاد کاربردی نیست و علاقه زیادی به روانشناسی دارم تمایل دارم امسال کنکور ارشد روانشناسی بالینی رو بدم و تا مقطع دکتری ادامه بدم به نظر شما از لحاظ شرایط کاری مفید و این رشته جای پیشرفت داره یا نه و اگه ممکنه یه راهنمایی بکنید ایا امکان ادامه تحصیل این رشته تو مقطع دکتری توی کشوری دیگه هست یا نه ؟؟

سلام من ترم کاردانی رشته ی مربی کودک هستم ترم 3 میتونم راهت بیام رشته روانشناسی بالینی برای کارشناسی؟

سلام دوستان من بدون آزمون رشته روانشناسی قبول شدم دانشگاه بیام نور آیا میتونم با اخذ مدرکم جذب آموزش و ‌‌برورش بشم؟چون من به معلمی علاقه دارم.

بی زحمت پیام قبلیمو ک شماره گذاشتم واس گروه، حذف کنید،با تشکر

سلام من ترم یک رشته ی روانشناسی دانشگاه ازاد هستم عاشق این رشته ام ومیخوام تا دکتری ادامه بدم دوس دارم ارشدمو بالینی بخونم .اینقد نگید این رشته خوب نیست این رشته زندگی منو تغییر داد.عاااااااشقشم.

سلام اقا بردیا ممنونم
امیدوارم همیشه تنتون سالم و دلتون خوش باشه
خواهش میکنم وظیفم بود ..
موفق باشید
یاعلی

سلام، بعد چند روز تحقیق متوجه شدم که علمی کاربردی روانشناسی نداره امار رشته مرتبط مثل مدد کاری رو داره واین رشته رو انتخاب کردم وقراره از بهمن کلاسا شروع بشه،البته جا داره از میس ها نی هم تشکر کنم بابتِ کمک های بی دریغ وصادقانه ش امیدوارم همیشه موفق باشه وهمچنین شما دوستان

ره آسمان درون است،پر عشق را بجنبان
پر عشق چون قوی شد،غم نردبان نماند

همگی موفق باشید

اقا بردیاشاید بشه رشته های فراگیر پیام نور ک بدون کنکور هست شرکت کنید البته باز باید بپرسید چون رشتتون مرتبط نیس زیاد مطمعن نیستم
ولی ازاد هم قطعا میتونید برید
علمی کاربردی هم همونطور ک قبلا گفتم ب احتمال زیاد روانشناسی نداشته باشه حالا اگر دوستان دیگه ی سایت میدونن روانشناسی داره یا نه ممنون میشم کمکشون کنید
…موفق باشید

سلام حدیث جان
فک میکنم نگرانیت از دوم انسانی کمی زود باشه البته این اضطراب میتونه مثبت باشه
عزیزم شما از امسال اگر درساتو درست بخونی و برنامه ریزی درست داشته باشی قطعا موفق میشی نمیشه برنامه ای رو داد چون ممکنه یکی تو یک برنامه موفق باشه و دیگری ازاون برنامه جواب دلخواهش رو نگیره
شماسعی کن اول کتاب رو خوب مسلط باشی بعد سمت کتاب تستی ها بری بنده هم خودم انسانی بودم رشته انسانی بسیار فرار هستش و باید مدام مرور کنی
ازامسال ب خصوص تابستون بهترین برنامه رو انجام بده چون سوم هم نهایی هستش.
شما تلاش خودتو بکن بسپار ب خدا
هرچی صلاحه همون رشته قبول میشی انشالله
یاعلی

سلامی دوباره اقابردیا ب احتمال زیاد علمی کاربردی روانشناسی نداشته باشه اما رشته های مرتبط ب اون رو مثل مددکاری اجتماعی رو داره بازهم شما تحقیق کنید تا ب جواب درست برسید ولی تااونجایی ک بنده خبر داشتم ن نداره ..
موفق باشید

سلام. من فوق دیپلم ابتدایی دارم. و به صورت رسمی در مدرسه مشغول تدریسم. حالا میخوام روانشناسی. دانشگاه آزاد ثبت نام کنم. مشکل من اینه که نمیدونم واحدهای کاردانی آموزش ابتدایی من رو میپذیرن؟؟؟لطفا اگه کسی اطلاع داره منو راهنمایی کنه. متشکرم

من دوم انسانی هستم میترسم تو کنکور رتبه خوبی نیارم ونمی دونم برای کسب رتبه خوب باید چجوری مطالعه کرد دوستان راهنمایی کنید

سلام میس هانیِ عزیز تشکر و ممنون از انگیزه ای که دادی اما سوال این که آیا علمی کار بردی روانشناسی داره؟

سلام دوستان
من خودم روان شناسي فردوسي مشهد ميخونم.
عاشق رشتم هستم . بشدت درگيرشم
اگه شما با عشق درستونو بخونين و بفهمين روان شناسي چي هست مطمئن باشين بازار كار براتون فراوون هست. رشته ما خيلي پر كاربرد هست. و روز بروز داره اهميتش تو زندگي بيشتر لمس ميشه

سلام الهام جان خوبی
رشتیه خوبیه اگ علاقه داشته باشی قطعا موفق میشی فقط سخته بالیتی سعی کن ناانید نشی

سلام اقا بردیا امیدوارم حالتون خوب باشه
ن ب هیچ عنوان دیر نیست میتونید شروع کنید و قطعا هم اگ بخوایید موفق خواهید شد
یاعلی . .

سلام بچه ها من کنکور94ک سال اوام بود شرکت کردم رشتمم تجربیه رتبم خوب نشد حالا امسال میخام دانشگاه ازاد اهوازروانشناسی بالینی بخونم ب نظرتون خوبه؟علاقه هم دارم.شماها چی میگین؟؟؟

سلام به همه دوستان من 29 سالمه ودیپلم موسیقی دارم اما خیلی به روانشناسی علاقه دارم خواستم بدونم دیر نیست واسه خوندن؟یا اینکه از کجا باید شروع کنم…ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوستان من 29 سالمه ودیپلم موسیقی دارم اما خیلی به روانشناسی علاقه دارم به نظرتون دیر نیست؟یا اینکه از کجا باید شروع کنم..ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام بهار جان خوبید
بستگی ب علاقه خوتون داره ولی حقوق نسبت ب روانشناسی بیشتر فراگیر شده
بعضی هاهم میگن حقوق باتوجه ب اشباح شدنش اینده شغلیش بهتره
روانشناسی هم رشته ای هستش ک باید خیلی ادامش بدی البته حقوق هم همینطوره
ولی در وهله ی اول ب علاقه خودت نگا کن
یاعلی..

سلام من رشته انسانی هستم بین حقوق و روانشناسی موندم کدوم بهتره؟

بسیار خب ممنون
نمیدونستم شرمنده D:

مدیر محترم چرا پیام قبلیم نصفه نمایش داده شده /:پاسخ: تعداد کارکترهای پیام ها محدود است. لطفا خلاصه تر بنویسید.

سلام
اقارامین توپیام قبلی هم گفتم ربطی ب دانشگاه نداره
یکی ب قول شما تودانشگاه تهران فلان درس میخونه ولی خلافیت نداره و نمیتونه کاری کنه یکی دیگه تو دانشگاه پیام نور یا ازاد فلان درس میخونه ولی چون فکرش کار میکنه میتونه جلو بزنه
خواهش میکنم باتصورات و کوته فکری خودتون باعث ازبین بردن انگیزه های دیگران نشید
رشته روانشناسی زیر شاخه ی رشته انسانی هست حالا درسته تورشته تجربی هم وجود داره ولی دراصل برای انسانی هستش و کسایی ک تجربی هستن خیلی سخت میتونن بامساعلش کنار بیان هم کلاسی های بنده تو دانشگاه تجربی هستن اکثرا خودشون اعتراف میکنن خیلی براشون سخته چون ماانسانی ها از قبل پیش زمینشو داشتیم کتاب روانشناسی و جامعه شناسی و فلسفه رو تو دوره دبیرستان پاس کردیم ولی تجربی ها اکثرا درگیر حلیات بودن
…خواهش میکنم انقدر فکر نکنید پیام نور دانشگاه نیس یافلان مدرک پیام نور معتبر شناخته شده پیام نوری ها از دانشجوهای سراسری و ازاد زرنگ ترو وباسواد ترهستن چون مجبورن برای امتحانات کل کتابو بخونن و ارشد قبول شدنشون هم توسراسری راحت تره
ولی دانشگاه ازاد و سراسری باچندصفحه جزوه و غیره ک استاد

سلام به همه****************
من پیش دانشگاهیم در رشته تجربی در شهر کرج.
خواستم بگم تمام کسایی ک میگن کار نیست تو این رشته یا حوصله دنبال کار رفتن ندارن یا پیام نور خوندن یا شهرای دور افتاده,قبول دارم واسه چنین کسایی کار پیدا کردن سخته. ولی اگه یا دانشگاه خوب قبول شین مسلن تهران و دانشجوی فعالی باشین خود استادا تو دوران دانشجویی واستون کار پیدا میکنن و کلی کمک میکنن.روانشناسی رشته ای نیست ک هر کس واردش شد به نتیجه برسه.علاقه خیلی مهمه.تلاشم مهم تره ایشالا همه موفق باشن

سلام ب شما خانم و یااقای افسری این جور صحبت ناامید کننده دور از شخصیت فردی هستش ک ارشد بالینی داره شمایی ک روانشناسی خوندی نباید ب دیگران انرژی منفی بدی چون کار روانشناس بالابردن روحیه طرفه ن تضعیف اون
من مطمعنم روزی ن چندان دور جامعه ایران ب رشته های علوم انسانی ک روانشناسی یکی ازمهم ترین رشته های اونه بها میده
ما دانشجوییان روانشناسی باید موفقیتمونو تو فرداها ببینیم و ناامید نشیم
هررشته ای سختی خودشو داره شما اگ توکلت ب خدا باشه قطعا جوینده یابندس ..
دایی بنده بامعدل بالا درسشونو تو رشته حسابداری تموم کردن ولی الان 2ساله بیکارن
پس ربطی ب رشته نداره
موفق باشید
یاعلی

اصلا رشته خوبی نیست من لیسانس و فوق لیسا نس روانشناسی بالینی دارم وبیکارم برید حسابداری پرستاری بهتراز هر رشته ای هست چون بیکاری روان ادمو بهم میریزه اگه کسی کار برام سراغ داره تماس بگیره 09385234964

سلام امیدوارم حال همه شماعزیزان خوب باشه قبل اینک جواب سحر جان رو بدن از مدیر محترم سایت خواهش میکنم پیام هارو زودتر تو سایت تایید کنن ک نمایش داده بشه تا عزیزانی ک سوالشون فوریه ب جواب برسن تا راهنمایی بشه تقریبا یکی دوروز طول میکشه پیام نمایش داده بشه و این خوب نیس
سپاس …
سحرجان شما دبیرستان هستید ؟اگ کنکور بدین ک معدلتون تقریبا 25درصد تو کنکور تاثیر داره اگه هم کنکور شامل حالتون نشه ازطریق معدل ب طوری ک هم نیمه اول هم نیمه دوم نهایی و کشوری میشه امتحانتون و این خیلی سخت و بده …
انشااله ک درهردومورد موفق باشید ولی درستو بخون چ باکنکور چ بامعدل …

برای روانشناسی باید معدل چند باشی ؟؟؟؟؟؟؟ من عاشق روانشناسیم کمکم کنید مرسییییییی

سلام به همه عزیزان و سلام ب شما اقاسهیل بنده هم قبلا خدمت دوستان عرض کرده بودم ک رشته روانشناسی و شاخه های علوم انسانی باید صبر تحملت بیشتر باشه
تا ب اینده ای روشن برسی اما درخصوص دانشگاه باید بگم زیاد مهم نیس کدوم دانشگاه مبخونی برای مثال یکی دکتری دانشگاه معروف داره اما ب جایی نرسیده یکی دیه ارشد ازدانشگاه معمولی ازاد پیام نور داره اما بخاطر خلاقیتی ک داشته و خاص بودنش تونسته بدرخشه این ماییم ک تصمیم میگیریم چجوری از هوشمون استفاده کنیم اینو گفتم ک دوستانی ک دانشگاه های رده های پایبن تر درس میخونن انگیزشونو ازدست ندن فقط باید خودتون اینده رو بسازید .

سلام به همه روانشناسی درس خیییییلی شیرینی هست من لیسانسش رو گرفتم برای زندگی خودتونم عالیه کار رو می خوای چیکار برو حالشو ببر

من کارشناسی ارشد مشاوره گرفتم از دانشگاه علامه طباطبایی، باید به همه دوستان بگم که کار مشاوره و روان درمانی به صورت حرفه ای انجام میدم به خصوص تو زمینه مشکلات ارتباطی و تحصیلی و انتخاب رشته، به صورت حرفه ای، اماااااا اینو باید بگم که روانشناسی و مشاوره و علوم تربیتی رشته هایی دیر بازده هستن یعنی اگه کسی از لحاظ مالی مشکل داره و دوست داره زودتر سرکار بره و درامد و… این رشته نیاد، این رشته حداقلش ارشده و دوما باید معروف و مشهور بشی تو این رشته که تو سن جوونی و سن پایین جواب نمیده، اگه واسه دلت میخای بیای و نیاز مالی هم نداری اون بحثش فرق میکنه، اینو به عنوان کسی دارم میگم که تو یکی از بهترین دانشگاه های ایران تو زمینه روانشناسی درس خونده و ارشد گرفته
سوالی داشتید بپرسید
09196314370

باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما عزیزان
امیدوارم توی هرشته ای هستین موفق باشید مهم تراز رشته و دانشگاه خود ماییم ک تصمیم میگیریم خاص باشیم یانه
امیدوارم همتون توی هررشته ای هستید خوش بدرخشید…

من رشته فنی خوندم، الان با این که کار دارم پشیمونم، یعنی به کارم علاقه ندارم. عاشق روان شناسی هستم.اگه کسی می تونه راهنماییم کنه. 09364146707

من لیسانس معدن دارم.الان می خوام از اول روانشناسی بخونم.با توجه به این که دیپلمم ریاضی بوده می تونم دانشگاه سراسری قبول شم؟

سلام به همه دوستای خوبم
من تو دو تا رشته مختلف مدرک گرفتم.مهندسی مکانیک و مهندسی کامپیوتر.. الان هم بیکار هستم!
خودم علاقه زیادی به رشته روانشناسی داشتم ولی بخاطر حرفای دیگران که این رشته بازار کار نداره و این حرفا رفتم سراغ رشته های دیگه…الانم پشیمونم.
بازار کار مشخص نیس..برید دنبال علایقتون فقط.والسلام

سلام به همه،من ترم 3 روانشناسی هستم خییییییلی هم از رشتم راضیم،اگه توکلتون به خداباشه واینودرنظربگیریدکه کارتون فقط واسه ی خداست مطمئن باشید اون چیزی که میخواین بدست میارید ناامیدنباشی،هرچی خدابخوادهمون میشه به قول مامانم اگه خدانخوادحتی یه برگم ازدرخت نمیفته،یادتون باشه خواستن توانستن است
یاعلی

برخی از داوطلبان وقتی میخوان هدفشونو از خوندن روانشناسی بیان کنن، یکی از اهدافشون معمولا کسب درآمد بیشتر هست، البته بیشتر منظورم دوستانی اند که تغییر رشته ای هستند،

لازم دونستم در مورد بازار کار رشته روانشناسی توضیحاتی بدم
خصوصا اینکه خودم هم مهندسی رو تجربه کردم و هم روانشناسی رو!

شما وقتی با لیسانس غیر مرتبط ، وارد دانشگاه میشید، در واقع از بیرون مثل کسی شما رو نگاه میکنن که تحصیلات روانشناسی تون صفره، در حالیکه شما چندین ماه زحمت کشیدین و خصوصا اگر رتبه خوبی هم آورده باشید و دانشگاه خوبی هم قبول شده باشیداین قضیه دردناک تره…

شما تا هنگامی که دانشجوی ارشد هستید کار خاصی نمیتونید انجام بدید…

مثلا اگر مرکز اعتیاد بخواهید کار کنید بعضیا مدرک MMT میخوان و بعضی نمیخوان….
اما غیر از اون خیلی هاشون می پرسن که شما مدرک لیسانس تون چی بوده و اگر غیر مرتبط باشین معمولا میگن نمیخوایم. حتی اگر رتبه 1 بوده باشید…

مورد کاری دوم کار توی بیمارستان هاست. که به عنوان روانشناس میتونید کار کنید. اما وقتی مدرکتون رو گرفته باشید.

کار دیگه ای که میشه کرد اینه که توی خا

فاطمهms
من روانشناسی خوندم عزیزم اصلا نتونستم کار پیدا کنم پزشکی و کلا رشته های پیراپزشکی خیلی بهتره ولی قبولیشم به همون اندازه سخت تره اگه تو خودت میبینی سعی کن بری پزشکی اگه نه واقعا هیچ علاقه ای به پزشکی نداری برو روانشناسی چون اگرم پزشکی قبول شی بعدا تا اخرعمرت حسرت روانشناسی رو میخوری

سلام دوستان،
من امسال سوم تجربی ام،به روانشناسی هم علاقه دارم،ولی خانواده ام اصرار دارن پزشکی بخونم،
خودم احساس میکنم به روانشناسی بیشتر از پزشکی علاقه دارم، اگه بتونم دلیل قانع کننده ای پیدا کنم واسه خانوادم،امیدی هست واسه روان!!
البته عقاید من خیلی قانع کننده ان ولی نمیدونم چرا قانع نمیشن!
تنها مشکلشون هم بازار کار هست:-(

سلام به همه من خودم ترم 5 روانشناسی بالینی دانشگاه ازاد هستم از تجربی هم رفتم اول به این رشته هیچ علاقه ای نداشتم چون کنکور قبول نشدم مجبوری اومدم اونم بازور پدرم ولی خدا روشکر میکنم چون الان به این رشته علاقه مندم این رشته رشته ی خوبیه درصورتی که ادامه تحصیل بدی در مقاطع بالاتر درهمین گرایش یا کودک چون کودک هم خوبه از همین الان هم دارم خودم رو برای ارشد اماده میکنم اگر سوالی داشتین این 09119759845شماره ی منه تو تلگرام پیام بدین خوشحال میشو کمکی کرده باشم

سلام نازی قشنگم بانوی عزیز امیدوارم موفق باشی
دوست عزیز اختیار داری بنده کاری جز وظیفه نکردم
تنت سالم و دلت خوش باشه خانم گل..

سلام من تاغزه کنکور دادم و روانشناسی قبول شدم واقعا علاقه خواستی ب این رشته دارم وقتی دیدم قبول شدم از شدت خوشحالی اشک ریختم. من این رشته رو ب 2 دلیل انتخاب کردم. اول بخاطر خودم انتخاب کردم ک فر مفیدی تو جامعه باشم با رفتار خب حرف زدن خب و… دومبخاطر شغل. ادم باید ب زندگی امیدوار باشه و با دید روشن نگاه کنه

انسان در هررشته ای که باشه میتونه یکی از بهترینها باشه پس اعتماد بنفس داشته باشین و به سمت چیزی برید که واقعا دوسش دارین و استعدادش رو دنبال اسم و رسم نباشید…

سلام من پیام نور رشته روانشناسی قبول شدم البته من میخواستم پزشک شم اما نشد ولی همیشه میخواستم در کنار پزشکی روانشناسی بخونم از میس هانی هم تشکر میکنم چون واقعا عالی جواب داد واقعا روانشناسی برازندته عزیزم

سلام ضمن ارزوی موفقیت برای همه شما عزیزان در سال تحصیلی جدید
مریم عزیزم بستگی ب علاقه ی شخصیه خودت داره ولی بنده روانشناسی پیام نور انتخاب کردم چون واقعا این رشته رو دوست دارم
اشنالله جامعه ی ایران ب سطح تفکری برسه ک ب همچنین رشته های خوبی بها بده
موفق باشید . ..

من فقط نظر میدم در جواب خانم”samira”
خانم محترم من تجربی بودم و الانم روانشناسی قبول شدم. چرا فکر می کنین که ماها جای شما رو گرفتیم؟این درسته که توی رشته انسانی روانشناسی یه رشته تاپه و رتبه خوبی میخواد ولی توی تجربی با رتبه های بالا هم میشه قبول شد ولی مثلا من اگه روانشناسی نمیزدم جا برای شمایی که انسانی هستی باز نمیشد چون ظرفیت انسانس و تجربی توی این رشته های مشترک جداست یعنی اگه شما انسانی هستی و روانشناسی قبول نشدی پس حتی اگه هیچ تجربی ای روانشناسی رو انتخاب نکنه تو قبول نمیشی چون تو بین بچه های خودتون سنجیده شدی
تازه جالب اینکه امسال سنجش اصلاحیه زده بود (اگر دقت میکردین) که توی این رشته های مشترک از ظرفیت تجربی ها و ریاضی ها کم میشه و به انسانی ها اضافه میشه یعنی باز به ضرر ماها شده.

سلام به همه دوستان…من الان 6 ماهه که توی یه شرکت مشغول بکارم.کارشناسی کشاورزی دارم.با اینکه با معدل خوبی از دانشگاه فارغ التحصیل شدم اما به کشاورزی اصلا علاقه ندارم…الان 32 سالمه و امسال ارشد روانشناسی عمومی قبول شدم.میخوام همه ی تلاشمو بکنم تا توی این رشته موفق شم.علاقه خیلی شرطه..مطمئنم اگه علاقه و پشتکار دست به دست هم بدن حاصلش میشه موفقیت صددرصد…..لطفا امیدور باشید و تلاش کنید…حتما به اون چیزی که میخواین میرسین……امیدوارم همگی موفق باشین

اشکامو درآوردین بابا……..هر کی روانشناسی تا ارشد مدرک گرفته بگه چطوری دکتراشم بگیرم خخخخخخ

اومدم بگم همگی موفق باشین
:)))))

سلام دوستان بنظرتون پیام نور روانشناسی بخونم یا برم شبانه دارو گیاهه بخونم کمکم کنین

سلام بنظرتون پیام نور روانشناسی بخونم یا شبانه گیاهان دارویی کمکم کنین

من عاشق رشته پرستاری ام الانم دیگه قبول نمیکنن من از علاقه شدید احساس خودکشی دارم باید چیکار کنم همتون دعام کنید بچه ها.

سلام دوستان………من کارشناسی روانشناسی رو سال گرفتم….خیلی هم به این رشته علاقمند بودم …خیلی دنبال کار گشتم و پشتکار داشتم…اما واقعا بازار کارش خرابه////هرجابرین ارشد میخوان….ارشد هم داری نیرو نمیخوان……برین رشته های فنی بهتره

samira:سلام سمیرا خانم منظورتون چی بود ک وارد رشته انسانی ها بشن افت کلاس داره براشون؟؟
امیدوارم منظور خاصی نداشته باشید در غیر اینصورت باید بگم طرز فکرتون خیلی کوتاهه
بهتر با دید باز نگا کنید بانو
بنده با معدل بالا وارد رشته انسانی شدم
قابل توجه شما دوست عزیز و کسانی ک ب قول شما رشته های تجربی و ریاضی رو ب رخ انسانی ها میکشن باید عرض کنم رشته انسانی هم رشته فوق العاده عالی و سخته
متاسفانه جوری جا افتاده ک بهش بها نمیدن درحالی ک در خارج از کشور قدرشونو میدونن و براشون ارش قاعل هستن
فقط میتونم بگم متاسفم وقتی شمای تحصیل کرده این حرفو میزنی از دیگران چ انتظار باید داشت .

سلام دوستان من روانشناسی آزاد کرج قبول شدم ولی نزده چه گرایشی میشه کمکم کنید ممنون از همتون

سلاااام . من بین حقوق و روان گیرکردم.. از نظربازار شغلی کدوم بهتره؟ کمکم کنید ممنون

من شرط می بندم انهایی که روانشناسی خونده اند و بی کارند حتما فقط مدرک گرفته اند و یا منتظر اند که یکی دعوت نامه بدهد ?baya yokh

سلام من رشته روانشناسی دانشگاه غیرانتفاعی قبول شدم میخوام بدونم که میشه ارشدمو دانشگاه آزاد بالینی بخونم؟ و اینکه شنیدم غیرانتفاعی مدرک معتبری نداره درسته؟ خواهشا جوابو برام ایمیل کنید واقعا نمیدونم چیکار کنم bahari_b94@yahoo.com

وانشناسی خیلی با حاله ولي به عنوان شغل دوم من شیمی خوندم ولی فوقالعاده روانشناس قوی هستم نزدیکام میگن اگر اینجورم نباشه باوری که درونم ایجاد شده همه شرایطو میسازه که اینجوری شه اینم شمارم 09366200746 کمکی ازم بیاد کوتاهی نمیکنم

کسی که دوره دبیرستانش رشته اش ریاضی و تجربی و بوده لطفا دانشگاهشم تو هم زمینه ادامه بده /رشته های انسانی خودشون رشتشونو احتیاج دارن لطفا ظرفیتشو پر نکنید .مثل دوره دبیرستانتون که کلاس رشتتون رو واسه انسانیا میذاشتید الانم قاطی اونا نشید افت کلاس داره واستون .

من دانشجو این رشتم
امیدوارم هرچی زودتر تو رشتم موفق بشم

درود
اونایی که به فکر درامدن موفق خواهند شد چون بالاخره خلقش میکنن
اونایی که میگن پول مهم نیست فقط خودشونو تسکین موقت میدن
اگه از من میشنوی : از قدرت ذهنت استفاده کن تا تو هر زمینه ای موفق باشی*
دختر پسرای دبیرستانی قدر فرصت های تکرار نشدنی رو بدونید *
رو استعدادهای درونی تون تمرکز کنید اگه طالب پیروزی هستید *

شادباشید

من دیپلم فنی بودم به از چند سال پشت کنکوری رفتم پیش گرفتم روانشناسی خوندم، واقعا رشته ی عالیه هستش من که از خوندنش اصلا خسته نمیشم . به نظر من داره کمبودش تو ادارات احساس میشه

اگر سوالی در مورد مجموعه روانشناسی دارید در خدمتم،09116683660 ،واتساپ تلگرام

من تا سال سوم برق خوندم معدلم ۱۹نیم بودترک تحصیل کردم بنگ میکشیدم تازه از زندان اومدم ابجیم برام پشتیبان گرفت توی ی ماه با پیامای اون ترک کردم الانم از سال دوم رشته ی انسانی دارم درس میخونم میخام روان شناس شم ن برای کلاسش وپول ک بشاش روش بره فقط واسه ی این که میخام هرکی مثل من شدو ادم کنم همه چیز پول نیس ی لحظه فکر کن با چهارتا کلمه زندگی ینفرو از این رو ب اون رو کنی چه احساسی بهت دس میده بخون رشته ی خوبی

در مورد کسانی که تغییر رشته دادند و ارشدشون رو روانشناسی می خوان بخونن بازار کارش چطوره؟؟شنیدم حتما باید دکتراشون رو بگیرن تا وارد بازار کار شن,

بیکاریو هزار دردسر لیسانس روانشناسی دارم مثلا کشوره داریم ما!

همت خودتون ضعیفه چرا بقیه رو ناامید میکنید؟؟؟

من امسال میخا م بعد از بیست سال وارد دانشگاه بشم فقط هم واسه دلم درس بخونم رشته مشاوره یا روانشناسی به ما درس زندگی میده همین برامون کافیه

رشته روانشناسی واقعاعالی،اگربازارکارنداشته باشداشکال ندارجون واقعابرای زندگی لازم است بفهمی که جگونه بامشکلات کناربیایی وجطوربافرزاندانت رفتارکنی،ایااین کافی نیست؟من ترم۲روانشناسی ام ،بی نهایت راضی ام

سلام منون خیلی خوب بود

سلام دوستان ب نظرشما درسته ک من بادیپلم ریاضی برم روانشناسی؟یارشته های مهندسی روبخونم؟توروخدا یکی اینجاکمک کنه.ما فقط نظرنزاریم..ب نظرشما مهندسی اب بهتره یا روانشناسی؟؟توروخدا جواب بدید ک همین دوروز فقط وقت هس…مرسی

(سولماز) سلام بتو سلمازه عزیزم امیدوارم موفق باشی اگ فقط بفکر پول و حقوق رشته هستی و دوست داری زود ب حقوق برسی برو رشته پرستاری یااتاق عمل اما اگ صبور هستی و دوست داری موفقیتتو اینده ببینی برو رشته روانشناسی چ بسا ک روانشناسی درفرداها خواهد درخشید اگ عاشق این رشته هستی بسم الله … امیدوارم موفق باشید …

سلام ب همه ی شما عزیزان خوشحالم ک تونستم نظرات همه ی شما بزرگوارانو بخونم بنده امسال کنکور دادم درسم تودبیرستان خوب بود ولی بخاطربرخی مشکلات نشد کنکور خوب بخونم سراسری مجازشدم ولی اگ نشدمیرم پیام نور روان میخونم
دوستان متاسفانه جامعه ایران ب رشته های انسانی بها نمیده درحالی ک رشته های تجربی ….
بگذریم..
عزیزان شمایی ک روانشناسی میخونی و اینجا موج منفی ارسال میکنی همون بهتر ک برای شما کار پیدا نمیشه چون روانشناسی ک از ناامیدی حرف میزنه روانشناس نیس
من تااخرش پیش میرم اخه الان کجا ب لیسانس کار میدن ک ب رشته ی سختی چون روانشناسی بدن
من تصمیم دارم تادکتری پیش برم
پس ناامیدی کار شیطانه یاعلی بگین و پاشین ماباید ثابت کنیم ک باارزشیم
چون اگ خودمون ب رشتمون بها ندیم نباید انتظارداشته باشیم دیگران بهمون بها بدن
عزت زیاد…

سلام توروخدا کمکم کنین دو روز مونده تا انتخاب رشته بنظر شما روانشناسی یا اتاق عمل یا پرستاری؟؟؟؟. من عاششششق روانشناسیم فقط درمورد بازار کارش دو دلم کممممممممک

هر کسی از ظن خود شد یار من

هیچ کدام ما متخصصنیستیم

خانم يا اققاي میم.ج هر دو تا رشته با هم فرقي ندارن چون با خوندن جفتش باز بيكار ميگردي به عنوان يك دوست بهت پيشنهاد ميكنم دنبال يه رشته ديگه بگردي چون اين دو تا بازار كار واقعا بدي دارن با وجود اينكه درساي دانشگاه هردو تا خيلي سخته

رفقا
هر رشته ای و هرکاری که برید همش به عرضه و تلاش خودتون برمیگیرده برای موفقیت
پدر من سیکل داره ولی تو کار ساخت و ساز درب و پنجره های آلومینیومی و دو جداره هست
در آمدش هم بین 30 تا 40 میلیون هست که البته سود خالصش بین 15 تا 30 میلیون هست
پس هر کاری و رشته ای که اتنخاب کردید فقط باید تلاش کنید و امید داشته باشید
با آرزوی موفقیت برای شما

یه جامیگن بازکارداره یه جا میگن نداره
بالاخره ماروک میخایم انتخاب رشته کنیم یه دل کنید

من روانشناسی رو واقعا دوس دارم..و عقیده من در باره ی این رشته اینه که وقتی ادم بتونه تو زندگی اینده اش مشکلات خودشو برطرف کنه موفقه .من خیلی با سر کار رفتن خانما موافق نیستم چون وظیفه اول یک خانم یا زن تربیت فرزنده واداره یخانواده اس ووقتی ادم بتونه با استفاده از اصول روانشناسی این وظیفه رو به درستی و کامل انجام بده کل سال تحصیلی که پشت سر گذاشته به قول خودمون تلف نشده ….

به نظر من به عنوان كسي كه ارشد داره چند بار سمينار ارايه داده و معدل خوبي هم داشتم و بعد ازتلاش بسيار براي يافتن شغل متناسب با رشته ام به دليل بازار كار افتضاح رشته هاي علوم پايه در شغلي هستم با سوابق تحصيلي ام اصلا مطابقت نداره تازه همينكار رو هم به زور گير اوردم به كساني كه تازه اول راه هستن توصيه ميكنم كه اصلا رشته هاي علوم پايه رو نخونن مگر اينكه دوست داشته باشن همينطوري فقط يه مدرك بگيرن الان هم بهترين شغل از نظر كار رشته بيمارستاني هست به جاي اينكه وقت و پول خودتون رو صرف اينجور رشته ها كنين و 11 سال وقت صرف كنين تا دكتري اينجور رشته ها روبگيريد از اول پزشكي بخونيد هم درامدش خوبه هم اينكه نياز جامعه هست به مردم خدمت ميكنيد و هم كساني كه علاقه به تحقيق دارن در اين رشته كاملا دستشون بازه براي كاراي تحقيقي بازه و الا با رانشناسي خيلي بهت احترام بگذارن ميشي منشي اونم داخل مراكز ترك اعتياد خصوصي اگر هم فكر ميكنيد ميتونين مركز مشاوره بزنيد بهتون بگم اولا خيلي گرفتن مجوز پر دردسر هس در اثاني پول زيادي ميخاد تا زماني كه پزشك متخصص روانپزشكي هست امثال ما بايد سماق بمكن با خيال پردازي

من اخر نفهمیدم این رشته باکلاس هست یانه فکر کنم فقط اگه مطب داشته باشی درامد داره و باکلاسه وگرنه یه دبیر درامدش کجا بود اخه

رفتن توي اين رشته عمر تلف كررنه
منم انتخاب رشته ىارم

واقعا با خواندن نظرات بعضی هاتون فهمیدم فرهنگ کشور ما خیلی سطحش پایینه.حالا اصلا گیریم که واس روانشناسی کار نیست.مهندس هاش ک انننقد میگن رشته هاشون خوب و به درد بخوره روی زمین موندند.نیست که حالا انقد اونا کار دارند که به این گیر دادید.علم روانشناسی یک علم بسیار حرفه ای و کاربردیه که نیاز به تحصیل در ارشد و دکتری داره.پس تعجب نکنید که واسه لیسانسش کار نیست.شووماا اقا یا خانوم محترم اگه الان پشیمونی باید بگم که یا خیلی دهن بینی یا سست اراده یا نگاهتون به دهنه مردمه.اگه علاقه دارید برید سراغش ادامه تحصیل بدید.الان دیگه فوق لیسانس هم کلا تو هر رشته ای به چشم نمیاد بعد انتظار داری بگن بفرمایید؟اگه علاقه نداشتی ک اصن اشتباه کردی اوندی اگه علاقه هم داری بخون درستو تو مقاطع بالاتر چرا کارنباشه؟؟؟مگه شما چی کم داری؟؟؟اصن در صورتی ک سرمایه خم داشته باشی میتونی اشتغال زایی کنی.
از من به شما نصیییحت این مردمم هر کاری کنی واست حرف در میارن پس بهتره بری سراغ علاقت.ما یکبار بیشتر زندگی نمیکنیم.اونم واسه خودمون ن مردم.

گندزدید ب روح وروانم شما روانشناسی خوندید؟؟؟؟؟
یکی باید بیاد خودتونونو درمان کنه ومشاوره بهتون بده
والا
ادم اینتقد بی خاصیت وضایع
اگ کسی بخاد کارکنه میتونه
خاستن…تواااانستن اسسستتتتت
من امسال انتخاب رشته دارم وحاضرم واسه این رشته تا اون سر ایران هم برم
البته بین میکروبیولوژی وروانشناسی موندم لطفا برام دعا کنید
هرچی خدابخاد …..

سلام نظرات مختلفی رو دیدم ولی به نظرم ادم هر رشته ای قبول شه بستگی به تلاش خودش داره و میتونه توی اون رشته بهترین باشه تا موقعیت شغلی براش فراهم شه نه اینکه دنبال شغل بگرده . من الان میخوام انتخاب رشته کنک و چون علاقه زیادی به روانشناسی دارم میخوام این رشته رو انتخاب کنم هر دانشگاهی .نظراتتون باعث شد عزمم جزم تر بشه .ممنون

باسلام خدمت همه:
1. مسئله انگیزه و علاقه به این رشته می باشد.
2. انگیزه و علاقه با تلاش و پشتکار بدست می آید.
3. موفقیت با داشتن همه ی اینها حاصل می شود.
بنابراین: همین الان برنامه ریزی کنید برای داشتن علم و تجربه در مسائل روانی جامعه.
ناجی هستم ارشد مشاوره خانواده از دانشگاه خوارزمی
09128532844

امروز جواب کنکور اومد تجربی ام بنظرتون روانشناسی خوبه یا شیمی محض deli803@yahoo.com

سلام.من امسال کنکور دادم روانشناسی خیلی دوست دارم.میخوام تا آخرش ادامه بدم.مطبم امکانش هست که بزنم.به نظرتون موفق میشم؟

سلام من تازه سوم دبیرستان رو تموم کردم و رشته ی تحصیلیم هم انسانی وخیلی به روانشناسی علاقه دارم ولی خوب ما درس میخونیم که نتیجه اشو بگیریم الکی که وقت خودمون رو صرف نمیکنیم میخوام که کار داشته باشم البته پولش اصلا واسه من مهم نیست ولی میخوام بدونم منی که سال اینده کنکور میدم اگه دانشگاه های معتبر پذیرفته بشم فرق داره با دانشگاه های پیام نور البته سطح شغلیش منظورمه؟؟؟؟

سلام من لیسانس مشاوره دانشگاه چمران اهواز دارم باید کجا دنبال کار باشم اصلا امیدی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

سلام خوبید ببخشید من دانشجوی رشته روانشناسی هستم دانشگاه پیام نور ارسنجان.شنیدم ک کنکور پیام نور برداشته شده خواستم ببینم اگه بخوام بیام دانشگاه شیراز باید چیکارکنم لطفا راهنمایی کنید 09017561988ممون میشم

سلام دوستان خوبم.ببینیدازدیدروانشناسی بعتون بگم که شمابه هرچیزی فکرکنیدبراتون اتفاق میفته اگه بگی کارگیرنمیاددقیقاگیرت نمیادچون خودت باورش کردی ک نمیادهمه چیزبه نگرش مثبت شمابرمیگرد.موضوع خیلی مهمی هس بیشتربهش توجه کنید

Mamnon

سلام بچه ها من رشته دبیرستانم انسانی بود علاقه مند به روانشناسی شدم ودولتی علوم تربیتی ولی نرفتم بجاش رفتم ازاد رشته مهندسی کامپیوتر نرم افزار ازاد ولی باز ادامشو اومدم پیام نور الان توش موندمبخاطر همین میخام بدون ازمون برم سراغ روانشناسی که دوسداشتم برام دعا کنین

من ارشد روانشناسی دانشگاه شیراز خوندم.هر جایی هم بگین دنبال کار رفتم .فقط جواب نه شنیدم.همش میگن سابقه کار نداری یا …هر کی می گه رشته خوبیه و کار واسش زیاده،بیزحمت یه کاری هم واسه من پیدا کنه.اینم شمارم.بیزحمت خبر بدین09335430432

سلام بچه ها من ترم 6آی تی هستم ومیخام ارشد روانشناسی بدم بین دو رشته رواشناسی تربیتی و مشاور خانواده موندم به نظرتون کدوم بهتر و من میتونم دانشگاه فردوسی راحتتر قبول بشم؟؟؟

سلام.من 15 سالمه باید انتخاب رشته کنم. خیلیم روانشناسیو دوست دارم ولی تحقیق کردم شاخه های زیادی داشت نمیدونم کدومشو برم. ب نظرتون کدومش بهتره؟؟

من تازه سومو تموم کردم…رشتمم تجربیه…واقعا روانشناسیو دوست دارم…خدارو شکر وضع مالیمون خوبه اما من میخوام رو پای خودم وایسمو یه درامدی داشته باشم…با خوندن ثظرات یکم دو دل شدم…اگه کسی اطلاعات کافی راجب روانشناسی بالینی و بازار کارش داره راهنماییم کنه لطفاsheida.banooo@gmail.com

باسلام مطلب خوبی بودمن عاشق روانشناسی ام.واقعارشته خوبیه بعدش ادم نبایدواسه پول درس بخون

با سلام بچه ها اگه بتونید پیگیری کنید می بینید بیشتر کسانی که در مورد روانشناسی در این صفحه یا در جاهای دیگر اظهار نظر منفی میکنند اصلا یک واحد روانشناسی پاس نکرده اند و یا کسانی که بیکارند فقط واحددرسی پاس کرده اند اگه واقعا علاقه دارید اول به مطب روانشناسی مراجعه کنید تا اشنا شوید و بعد تصمیم بگیرید و باهرکسی مشورت نکنید چون قرار
نیست همه هر چیزی را بدانند ومقصر هم نیستند چون بشر ذاتا کنجکاو است در امور
غیرمربوط دخالت می کند تا به قول مازلو
یکی از نیاز های زیستی اش برطرف شود
نه این که به خاطررساندن خیر به شما اظهار نظر کند نمونه بارز ان مثل نویسنده و کارگردان ساختمان پزشکان نه اصلا شما در فیلمی دیدید که یک بازیگر یا کارگردان را مسخره کنند پس نشان می دهد که بعضی ها خود برتر بین هستند در حالی که چیزی نمیدانند ودر جهل مرکب هستند ما باید تخصص گرا باشیم نه نظر گرا اقایان اچار فرانسه قلابی

فدات شم الهه جان.به وجد اومدم.جمله بسیار زیبایی بود.

با سلام
من اتفاقی وارد این سایت شدم کارشناسی روان شناسی عمومی و ارشد روانشناسی بالینی خوندم برا دکترا هم شرکت کردم اگر بتونم کسی را راهنمایی کنم خوشحال میشم سوال داشتین در واتس اپ پیام بگذارید جواب میدم
09127536640

من به اين رشته علاقه ي شديدي داشتم…..
البته تاقبل اينكه نظرات شما رو بخونم
هررشته اي كه پيام نور وازاد زياد داشته باشه شغلي براش وجود نداره!
الان همه اينجا پيام نورن…اگه من با رتبه6000دانشگاه تهرانم قبول بشم با اونا يكي ام
پس اصلا فايده اي نداره….
واقعا الان نااميد شدم
پشت كنكور بمونم براي رتبه زير5000خيلي بهتره!

هرکسی با دید خودش میتونه بهترین رو برا خودش بسازه

رتبه ات بایدچند بیاد تو کنکور *

سلام، من کتابای روانشناسی زیادی خوانده ام و الان سربازیم تموم شده و میخوام بدونم به نظرتون دانشگاه پیام نور بروم یا آزاد؟
راستش میخوام کار کنم و با پول خودم دانشگاه برم و سربار خانواده نشوم. اگه پیام نور برم در هفته چند روز تقریبا باید دانشگاه برم. تا دکترا میخوام ادامه بدم و اینکه میشه برای ارشد دانشگاه دولتی قبول شد…. آهنین باد اراده تان. مزیت دانشگاه آزاد یا پیام نور برای این رشته چیه؟

من ارشدروانشناسیمم گرفتم ولی توشهر ماکار نیست

درس نون و اب نشد دنبال نون باشید.

فرار

بابا درس رو ول کنید داعش نزدیکه کار با سلاح رو یاد بگیرید.

رشته روانشناسي يكي ازبهترين رشتهاي درسي جهان ميباشدوباعث ميشود كه انسانها راازرفتار انهاشناخت .

سلام من ترم 2روانشناسي ام با برداشتي كه از نظراتتون دارم ادامه دادن فايده نداره چرا كه مسئولين بر اين رشته ي خوب ارزش قائل نيستن….با اين حال من به اين رشته علاقه ي زيادي دارم..حالا موندم چيكار كنم…

سلام دوستان.من دارم اماده میشم برا ارشدبالینی و با بچه ها روانشناسی ی گروه تو واتس درست کردیم ک دور هم باشیم کسی خواست تو جمع ما باشه در خدمتم…09395729975

در سیستم آموزشی و اقتصادی ایران داشتن شغل متناسب با تخصص کار بسیار سختی است . همه به دنبال هویت های گمشده خود در تخصص دیگران هستند .
اگر فردی با آگاهی در راهی قدم بزاره قطعا نتیجه مطلوب میگیره .
دوستانی که به دنبال گذراندن زندگی خود و ساختن رفاهی برای ادامه حیات هستند و نگاه ریالیستی به زندگی دارند بهتر است به رشته های صنعتی و یا مهندسی بپردازند که در این رشته ها با توجه به میزان اطلاعات علمی شغل های مناسبی جهت درامد زایی وجود دارد .

اما دوستانی که زندگی را ایده آلیست میدانند و به دنبال کشف زندگی خود و حقیقت ها ناشناخته ها هستند از داشتن این رشته به خود ببالند .
این رشته اولویت اولش نمیتوند اقتصادی باشد (در هر جای دنیا ) . اولویت اول آن روحی و انسانی است .
کسانی که به دنبال مدرک میباشند این رشته مناسبی برایشان نیست .
در این رشته هرچقدر تلاش کنی همان مقدار برداشت میکنی .
و کسانی که با روحیه درست و آگاهی پای به دنیای روان میگذراند مطمین باشند آینده ای پر محتوا خواهند داشت .

امیر حسین موسوی
کارنشاسی ارشد روانشناسی بالینی

سلام بچه ها من 28 سالمه الان تصمیم گرفتم ادامه تحصیل بدم علاقه زیادی ب روان شناسی دارم بنظرتون می تونم موفق بشم

با سلام وعرض ادب خدمت شما بزرگواران که دوست دار رشته روانشناسی هستید وهر جا که باشید برای سر بلندی این رشته تلاش میکنید دوستان عزیز ،من خودم دانشجوی دانشگاه پیام نور گچساران هستم پشت کنکور که بودم دانشگاه دولتی هم قبول شدم ولی به دلیل علاقه که به این رشته داشتم اومدم پیام نور الان هم نا امید نیستم تو این سه چهار سال خیلی مطالب از این رشته یاد گرفتم ،هیچ وقت نا امید نباشید در چند سال آینده روانشناسی یکی از بهترین و پر درآمدترین و پرستیژ ترین رشتهاست شک نکنید ،،آرزوی موفقیت برای همه شما دوست داران ،خدا نگهدار

سلام منم مثل شما روانشناسی خوندم رشته خوبیه ولی مدرکشو باید بزاری زیر کوزه ابشو بخوری برا همه متاسفم الان کارم کارگریه بیل میزنم

ترم.دو روانشناسی ام خدایی حرف راست چیه یه روانشناس ک رفته سر کار راهنماییم کنه اصلا این همه ادم چرا میان روانشناسی اگه بازار کارش خوب نیست من شک ندارم دراینده ای نزدیک هر خانواده ی روان شناس میخواد

خوب بود و جامع جامعه ما ب روانشناسا احتیاج داره و مردم این و روز ب روز بهتر میفهمن و درک میکنن…ب ارزویه موفقیت برایه تک تکتون…..

سلام.واقعا من نمیدونم چرا و رو چه حسابی بعضی از این آدما اینقدر شعورشان کم هست بر نخورده که میان ادمو ناامید میکنن و این حرفا میزنن و میگن این رشته بدرد نمیخوره. الان اگه بخای عاقلانه فکر کنی برا هیچ شغل دولتی به جز پزشکی کار نیست.من دکترا دارم و الان مطب دارم ماهی حدودهفت ملیون درآمد دارم به علاوه کارای دیگه واقعا رشته خوبیه کسی نا اميد نشه. در پناه حق

ارشدم میخام انشاالله روانشناسی عمومی بخونم البته باید ادامه داد نمدونم زبان که کارایی نداشت هرجارفتیم گفتن ایلست

تو دانشگاه مسلوان عليگر هند در مقطع دكترا مدرك روانشناسي باليني ميده.دورشم 2 سال هست و شهرييه كل دوره دكترا 3 ميليون هست.در ضمن اگر تو روانشناسي سواد داشته باشي 100 در صد كارت تضمين هست.كسي كه روانشناسي خونده و بيكاره به اين معني هست كه سواد نداره.

خوب بود.مخصوصا معرفی مکانهای شغلی این رشته. ممنون

سلام دوستان من مدرک کارشناسی تو یک رشته ی دیگر رو دارم اما میخوام به دنبال علاقم برم و باز از اول شروع کنم تو رشته ی روانشناسی . میخواستم بدونم دانشگاهی هست که این رشترو در مقطع کاردانی داشته باشه؟ یا با دیپلم فنی میشه تو این رشته تحصیل کرد؟

لیسانس روانتشناسی دارم.دنبال کارمرتبط بارشته خودم رفتم.اماپیدانکردم بایدتلاش کردوپول داشت دنبال کاررفتن هم هزینه بره بچه ها .چه برسه لحظه لحظه های عمرت هدربره.بایدامیدبه خداپیش رفت.به قول قدیمیاروزی دست خداست ازتوحرکت ازخدابرکت.

من ترم اخرکارشناسیروانشناسی بالینیم ولی باوجودهمه ی حرفای ناامیدکننده بعضی ازشماخیلی امیدوارم که کارپیدا میکنم

روانشناسی بالینی رشته بسیار تخصصی-حرفه ای-کارامد و پردرامد میباشد…

سلام .من ترم آخر کارشناسى روانشناسى مى خونم .رشتمو خيلى دوست دارم تصميم دارم کنکور ارشد شرکت کنم وفردوسى مشهد قبولشم واميد به خدا و تلاشم قبول مى شم از همتون مى خوام نااميد نباشيد و اميدوازم همتون با آرزوتون برسيد دوستتون دارم همکاراى آينده

دوستان گلم سلام
من ترم اخر روانشناسی هستم رشته ی خویی . ادم وقتی کتایاشو میخونه کیف میکنه ی حال خوبی به ادم دست میده من راضیم یعنی راضی ام نباشم کاری نمی تونم بکنم.
اگه برگردم به 4 سال قبل این رشته رو انتخاب نمی کنم چون کشور ایران برای رشته روانشناسی ارزشی قایل نیست بازار کاری مناسبی نداره .حرف خوب یاد میگیری ولی کسی برای این حرفا تو ایران پول نمیده
اگه مشکل مالی ندارین بی یاین این رشته رو بخونیین
وسلام علیکم و رحمت اله

سلام توزندگی به کارم میخوره ولی من هرجا دنبال شغل رفتم بیهوده بود این رشته بیشتر به کار خانمها میخوره

سلام از اینکه این رشته رو خوندم پشیمان نیستم بخاطر اینکه توزندگی به کارم میخوره ولی من هرجا دنبال شغل رفتم بیهوده بود

سلام.من دانشجوی رشته روانشناسی ترم شش ام موقع انتخاب این رشته خیلی بهش علاقه داشتم ولی الان دلسرد شدم.چون از هر طرف نگاه میکنم میبینم اینده ای ندارف.

من الان دانشجوی روانشناسی هستم!رشته خوبیه! خیلی توی روحیه م تاثیر مثبت داشته تا حالا که ازش راضی م!فقط یه کم استرس برای بازار کارش دارم که اونم از چن تا استاد پرسیدم گفتن همه چی بستگی به تلاش خودتون داره و نباید نا امید شد!!اصلا نا امید نباشین !با توکل بر خدا همه کاری درست میشه!

عالی بود استفاده بردم من هم رواشناسی رو دوست دارم بخونم، علاقه دارم ، من کاردانی گرافیک خوندم و دو ارم هم حقوق خوندم، دیدیم از پسش برنمیام ، و امید دارم رواشناسی بخونم، و موفق شم،

سلام…لطفا یکی راهنماییم کنه، من کارشناسی ادبیات فارسی میخونم میخوام واسه ارشد روانشناسی بخونم چون واقعا بهش علاقه دارم فقط موندم عمومی بخونم یا بالینی؟ تو کدوم میتونم موفق تر باشم؟ و زودتر ب کار برسم؟

سلام دوستان من امسال کنکور میدم و رشته م انسانیه واقعا به روانشناسی علاقه دارم خواهش میکنم بهم بگید برای قبولی تو این رشته چه رتبه ای لازمه؟

سلام، بچه ها چه خبره! چرا اینقدر تردید؟ به زندگی هر طور نگاه کنی بازتابش هم همون جور به خودت برمیگرده، سعی کنید اول خودتون و توانایی ها وعلایقتون رو پیدا کنید؟ تو هر کاری که باشی اگه جوهرشو نداشته باشی و باعشق وعلاقه ادامه ندی فرسوده میشی و به نتیجه دلخواهت نمیرسی درسته تو کشور ما کسب درآمد تو هر رشته ای حرف اول رو میزنه اما تا تو رشته ات توانمند نشی هیچ وقت به موفقیت هم نمیرسی! لطفاً هیچ وقت منفی نباشید چون زندگی اینقدر کوتاهه که اگه از لحظه لحظه اش درست استفاده نکنی بعد حسرتشو میخوری. اول بخواید دوم برای خودتون و خواسته تون ارزش قائل باشید و تا رسیدن به هدفتون از تلاش نا امید نشید!!!!!

سلام
بنظر من اینگونه نظریات فقط بمنظور محدود کردن دیگران وجلوگیری از زیاد شدن دست وایجاد مافیا از طرف کسانی است که خودشان یا بستگانشان از پل گذشته اند…وگر نه جامعه ما به دهها برابر این میزان روانشناس ومشاور اعم از هر نوع وشاخه آن چه مشاوره چه عمومع چه کودک چه بالینی نیاز بسیار مبرم دارد و محدود کرد چیزی جز ضربه به جامعه نیست مثل محدود کردن رشته تغذیه که میبینید بیماریهای تغذیه ایی بیداد میکند…انچه مهم است طبقه بندی درست است که باید رخ بدهد مثلا مشاوره محدوده مشاوره و روانشناس عمومی تشخیص ومشاوره بالاتر وروانشناس بالینی مشاوره تخصصی تر تشخیص افتراقی ودرمان را پیگیری کند از طرفی چرا کسی به این مطلب اشاره نمیکند که تعمیرات خودرو تا روح وروان مردم در حوزه اختیارات پزشک میباشد در حالی که در بسیاری زمینه ها اصلا اطلاعاتی ندارند..مثلا چرا روانشناس بالینی نباید اجازه داشته باشد آزمایش پارا کلینیکی بخواهد در حالی که مثلا ارتباط بالای بین افزایش بیلیروبین ونشت آن به خون وایجاد زدی و در ایجاد اختلال افسردگی وجود دارد وروانشناس بالینی با داشتن یک آزمایش به سادگی میتواند اختلال خودافسرده سا

للللللللللللللللللللللطفا راهنمایی.. ویزیت مطب روانشناسی چنده

سلام بچه ها من دکترای روانشناسی دارم من تو تهران مطب زدم وتو دانشگاه تهران تئریس میکنم واقعا رشته ی خوبیه البته باید دکترا شو بگیری من انقدر به این رشته علاقه دارم میخوام تخصصشم بگیرم من ماه ی حدوحد 10 میلیون تو مطب میگیرم ودیگه تدریس بمونه…

ب نضر شما رشته ي رياضي وفيزيك هم روانشناسي داره يا ن ممنون

واااای بچه ها این چه حرفاییه ک میزنین من ترم6روانشناسیم خیلی به آینده امید دارم شماها هم هی فاز منفی میزنینمن که عاشق رشته مم…

سلام من رشته علوم اجتماعي ميخونم ميخام واسه ارشد برم روانشناسي به نظرتون ميشه ميتونم؟

سلام دوستان من پشت کنکوری ام ميخواستم ببينم با چه رتبه ای ميشه قبول شد؟

سلام من دانشجوی ارشد روانشناسم نگین کار نیست روانشناسا اگه دوره ها رو بگذرونن خیلیم کار هست حتما بعد فارغ التحصیلی دروه کارشناسی برین مدرک ام ام تی بگیرین تو ترک اعتیاد خیلی کارایی داره من الان دو شیفته دارم مرکز ترم اعتیاد کارمیکنم اونم چهار ساعت صبح چهار ساعت عصر کارمم سخت نیست با ارشدمم یا مطب میزنم یا ترک اعتیاد دوره نرو فید بکم خیلی خوبه حتما دوره هارو بگذرونین

بچه ها اول از همه نا امید نباشین بعدشم واسه این رشته کار زیاده تا دلت بخواد ولی باید زرنگ باشی.من خودم دارم روانشناسی میخونم خیلی هارم میشناسم که این رشترو خوندن شغل هم دارن موفق باشین همتون

من دانشجوی ارشد روانشناسیم با لیسانس زبان میخواست ببینم بعد از فارغ التحصیلی میتونم مطب بزنم یا باید دکتری بگیرم

باسلام.در مورد روانشناسی-گرایش های این رشته پر از پتانسیل-و تغییر رشتها به تمام سوالات شما پاسخ خواهم داد.09174040294

سلام من الان در مرکز خصوصی بهزیستی مشغول به کار می باشم و شغلم مددکاری است آیا رشته روانشناسی خوب است که ادامه بدم

نظرا رو خوندم…..اوووه چ خبره اینجا!!! دوستان من الان ترم 2 ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه ام…قبلا خیییلی ب این رشته علاقه مند بودم اما از وقتی کـ وارد بطن اش شدم دیدم کـ خیییلیخشکه و…تصمیم دارم کـ تغییررشته بدم و برم روانشناسی عمومی همین علامه خودمون فقط شبانه شو من قبول شدم ( ک شبانه همون روزانه اس فقط کمی پول میگیره) حالا الان میترسم برم و این رشته هم خشک از اب دربیاد!!!………..اما من تواناییشو دارم تا دکتراش پیش برم و بشم عضو هیئت علمی و……………دیگه نمیدونم! فقط دعاکنید بشه! نظری خواستید بدید در وبلاگم منتظتونم : justdeargod.blogfa.com

کاری کردین تو دوراهی قرار بگیرم…وای خدا این چه وضعشه..هیچ شغلی نیست که من بهش علاقه نداشته باشم!همچنین توانایی!!

دوستان اگه بخواهید اینطو دیدی داشته باشید تو ایران هیچ رشته ای بازار کار نداره…
از حرفاتون متوجه شدم که اکثرا کارشناسی دارن
اخه دورت بگردم کدوم رشته رو دیدی که با اوضاع الان جامعه بخواد با لیسانس شغل مرتبط با رشته خودش رو داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس اگه میخواید وارد هر رشته ای بشید به ارشد و دکترا فک کنید….

من سال 94 کنکور میدم میخوام روانشناسی بخونمو تا دکترا پیش برم و به آرزوم برسم . امیدوارم همه موفق بشین

اگه روانشناسان تو کشورمان بتونن مجوز دارو بگیرن خیلی خوب میشه

لیلا خانوم علایق و تواناییهای خودتو بشناس بعد انتخاب کن

سلام دوستان عزیز من 94 قراره کنکور بدم لطفا راهنماییم کنین،کدوم رشته خوبه حقوق/روانشناسی،از نظر بازار کار؟؟؟؟؟؟ممنون میشم دقیق راهنماییم کنین

من دانشجو روانشناسی هستم خاک بر سرم با این درس خو ندنم

سلام بچه ها من ترم دیگه فارق التحصیل میشم از رشته عمومی خیلی استرس دارم اینطور که شماها میگید از کار خبری نیست بچه ها با مدرککارشناسی از دانشگاه دولتی بیکارن چه برسه به ما

سلام دوستان سعی کنید عاقلانه تصمیم بگیرین

سلام لیسانس روانشناسی دارم کار ندارم چهارسال تموم کردمامابیکارم منو یه راهنمایی نماید

با خستگی مفرت و مشغله زیاد !!! پیش به سوی دکترا . کاش انسان گرسنگی نداشت و خوابش هم نمیبرد. افسوس عمر خیلی کوتاهه . خیلی …

لیسانس غیر مرتبط روانشناسی نمی تونه مطب بزنه باید تا دکترا ادامه بدهد

سلام من کارشناسی ام حسابداریه میخواستم به ارشد روانشناسی تغییر رشته بده هرکی میتونه راهنماییم کته باهام تماس بگیره ۰۹۳۷۰۴۱۲۰۰۱

خیلی از جوانهای امروزه متاسفانه استقامت هیچ کاری را ندارند و فقط لقمه اماده می خواهند تا رنج نبری گنج نبری همگی موفق باشید

سلام اصلا نترسيد به نظرتون به كدام دليل بعضي ها روان شناسارو مصخره ميكنند به خاطر اين كه دوست دارن روان شناس بشن ولي دستشون نميرسه يه نوع واسشون عقده ميشه و اين طور خودشون رو خالي ميكنند بله قدررشتتون رو بدونيد با بيمه دار شدن روانشناسي حتي از طبابتهم خوب ميشه به اينده فكر كنيد

سلام.من سال سوم تجربی هستم.خیلی دوست دارم که روانشناسی قبول بشم.میخواستم بدونم اگه بخوام دانشگاه سراسری قبول بشم تقریبا چه رتبه ای باید داشته باشم؟

متشکرم آقای دکتر .منم موافقم.

هررشته اي خوبه به شرط داشتن لياقت نه دليل تراشي مثلا روانشناسي بازار كار نداره

تنهایی گفتی؟؟؟؟؟عرفان خان

واسه خواستگاری خوبه. که گه گفتن مد.رکت چیه بگی لیسانس دارم

احسان خان کم لطفی نکنید لطفا……

من مهندس کامپیوترگرایش نرم افزارامیتونم رشته بهداشت براارشدشرکت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام من هر چیزی در مورد رشتم بخونم خوشحال میشم واقعا عالیه ممنون

کسانی که این رشته رو میخونن باید حتما برن اول روان پزشکی درمون بشن

خیلی رشته ی روانشناسی ودوست دارم و بخاطر علاقه ای ک دارم خودم راه و باز میکنم برای پیشرفت وکسب وکار تلاش و پشتکار خیلی مهمه وگرنه همه ی رشته ها برای راحتی کار نیاز ب پارتی واشنابازی دارند

سلام دوستان من کارشناسی محیط زیست دارم میخواستم ارشد مشاوره یا بالینی شرکت کنمایا مجوز مطب میدن بهم ………………..لطفا جواب بدین

لیسانس مدیریت بازرگانی دارم .میخام ارشد روانشناسی بخونم اما نمیدونم بالینی یاشخصیت ویاعمومی جه فرقی باهم دارن؟؟علاقه زیادی به این رشته دارم وعاشق تدریس این رشته ام .از دوستان واساتید محترم این رشته خواهش میکنم که راهنماییم باشن ونظراتشونو به آدرسf.sabouri50بفرستن.باتشکر از همه دوستان عزیز.

البته من رشته ام محیط زیستهولی جایی خوندم تو که یکی از ده شغل برتر دهه آینده روانشناسیههرکی میخونه موفق باشه

مدرک کارشناسی علوم تربیتی دارم با ارشد مشاوره میشه مطب زد ایا

رشته روانشناسی تو مقطع کارشناسی در دانشگاههای ازاد گرایشش حذف شده ایا در رشته اقتصادهم گرایش حذف شده ممنون

سلام دوستای گلم امیدوارم که همه دلتونن شادو کار و بارتون سکه و سلامت باشید, خواستم بگم روانشناسی خیلی خوبه اما گرایش صنعتی و سازمانی اصلا بازار کار نداره و کسی بهش اهمیت نمیده , عمرا دانشگاه آزاد پولتونو صرف این رشته نکنید

سلام بچه ها ، تو رو خدا هرکی میدونه جواب بده،: بین روانشناسی تربیتی، روانشناسی شخصیت و روانشناسی کودکان استثنایی در دانشگاه آزاد به ترتیب کدو بهتره؟ می خوام انتخاب رشته کنم نمی دونم کدوم بهتره

.سلام دوستان منم روانسناسی خوندم البته کارشناسی رشتمو خیلی دوس داشتم.ولی الان بیکارم و بهتون پیشنهاد میکنم که این رشته رو نخونین چون اصن کارایی نداره دوستام هم ارشدشونو گرفتن ولی اون.ا هم بیکارن

سلام من جندی پیش دغدغه اینا داشتم که کجابرم سرکار تا اینکه دیدم علاقه تومرکز ترک اعتیادولی نمدونستم روانشناس میگیرند اما ازطریق سایت شما متوجه شدم وباگذراندن دوره اش مدرکمم گرفتم و به9 امیدخداجویای کار در1کلینیک خوبم و کمال تشکر را ازشما بابته راهنمایتتون دارم تکنام از اصفهان

من دانشجوی ارشد این رشته هستم عالیه ولی جای کارش خالیه ….

هر کسی که توانائی ندریس دروس مجموعه روانشناسی و مهارتهای زندگی بصورت حرفه ای داره تماس بگیره .09125852445

سلام دوستای گلم..من روانشناسی (کارشناسی)میخونم..عاشق رشتمم و ازش لذت میبرم..همه چیز بستگی به تلاشمون و علاقمون داره..هر رشته و شغلی کار نداره درامد نداره جز اینکه تلاش کنی و به هدف بالا برسی و دیده بشی…روانشناسی هم درس حفظ و نمره نیست درس تسلط و یادگیریه…واسه بازار کار که میگین یه مثال میزنم:شما کشاورزیو میشناسی که زیاد سودی نمیبره و یه نفر دیگه هم هست که صادر کننده میشه..یه نفر پزشک میشه و حالی واسه کار نداره یکی هم میشه دکتر سمیعیروانشناسی رو میبینم دنبال کاره وبعضیارو (روانشناس .مددکار و حسابدار و..)میبنم که باهم کیلینیک ترک اعتیاد زدن که ماهانه 12 میلیون درامد داره البته سود خالصش 6 میلیون واسه اون روانشناسهمه چیز بستگی به تو دارهبه نظر من روانشناسی رشته ایه که سرمایه کارش خلاقیت و تسلط توست و نیاز به سرمایه مادی نداره…با توجه به کمبود نیرو و نیاز کشورمون در مورد مسایل فردی و اجتماعی فکر میکنم با یه انرژی عالی و نگاه مثبت میشه موفق شد…واستون ارزوی موفقیت دارم

با سلام .خدمت دوستان عزیز من اونقدر سرم شلوغه که نمیتونم بیام اینجا ولی اینو بدونید رشته روانشناسی کاربردی ترین رشته درمقایسه با سایر رشته هاست .

بچه ها من کترشناسیمو حقوق خوندم اما دوست دارم ارشدم رو انشناسی بخونم .موندم کدوم گرتیش رو انتخاب کنم اگه کسی میبینه میتونه کمکم کنه باهام تماس بگیره ممنون/09179156965

سلام دوستانخواهشا نگید کار نیست کار هست فقط به کلاسمون نمیخوره دنبال یه شغلی میگردیم که دهن پر کن باشه روزی چند ساعت بریم پشت میز بشینیم و دست به سیاه و سفید نزنیم وفقط دستور بدیم اگه یه کم به خودمون زحمت بدیم وکاری که انجام میدیمو با ارزش بدونیم همه چیز درست میشه……

سلام.اولا بازار کاربستگی به زرنگی وقالتاقی فرد داره بعدشم اینا همه موج منفی میدن تا دست تو این رشته راکم کنند من کارشناس روانشناسیم وفهمیدم کار هست به شرطی که کارکون باشه بلاخره فقط زرنگی زرنگی زرنگی میخواد…

دوستان کسی به این سول پاسخ نداد ک اگر کارشناسی رشته ای غیر مرتبط باشه با ارشد روانشناسی میشه مجوز کلینیک گرفت؟آقا صادق شما ک مجوز گرفتی اطلاع دارید؟

من کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارم می خوام ارشد بالینی بخونم میگن نمیشه مطب زد باید رشته روانشناسیش مرتبط باشه به نظر شما ارزش داره من بخونم آخه خیلی علاقه دارم malekpour_bnd@yahoo.com

سلام من رشته ی مهندسی کامپیوتر سخت افزار می خونم ترم 2 هستم می خوام تغییر رشته بدم به روان شناسی بخونم اما خییلی ها می گن که کار اشتباهیی می کنم خییلی سر در گم هستم لطفا کمکم کنید خییلی سر در گم هستم.؟؟؟؟؟؟

دوستان سلام من عاشق روانشناسئم اگه علاقه داشته باشئ عالئ هست ولئ تو کشور ما جا نئفتاده بازار کارش خوب نئست اگه پول مهم نئست براتون برئد دنبالش.

خوبه

سلام من عاشق این شغلم اما کمی می ترسم که برام کار پیدا نشود ویا اگر برای خود کار کنم بیمار نداشته باشم لطفا برام دعا کنید من سال دیگر انتخاب رشته دارم

من ارشد مشاوره ازاد می خونم و لیسانسم علوم تربیتی اگر تلاش کنی روانشناسی و مشاوره بازار کا ر خوبی داره و برای کلینیک کسانی که لیسانس غیر مشاوره و روانشناسی دارن باید ازمون نظام روانشناسی و مشاوره بدهند . و یا چند مشاور و روانشناس با هم جمع بشن و کلینیک تخصصی بزن . کسی که علاقه داره ارشد و دکترا وقعا علیه .

اه اه اه خیلی نا امیدم کردین خیلی بدین.

سلام بچه ها من لیسانس مهندسی نرم افزار هستم میخوام تغییررشته بدم برای ارشد روانشناسی بالینی بخونم بنظرتون خوبه؟توروخدا راهنمایی کنید خییییلی احتیاج دارم…

روانشناسی بالینی اسم خشگلی داره و فریبنده است اما وقتی بازار کارش که میشی میبینی که ی مردابی بیش نبوده. اسن انگار بالینی هیچ فرقی با بقیه گرایش ها نداره انگار ( منظورم تو دوره کارشناسی شه) عمومی ش همون کارآی بالینی رو میکنه. هی اینور و اونور میگن آره بازار کارش خوبه چون همه ادارات بالینی میخان اما وقتی میری دنبال کار می بینی همه ی درها بسته س. البته نباید ناامید شد

بالینی ورودی 85 علامه فارغ التحصيل با معدل 18.682ساله دنبال کارم هر کاری….عمرتون رو هدر ندینرشته خوبیه با علاقه خوندم و عاشقش بودم ولی بازار کارش نا امید کنندهموفق باشین

خوب بود شاید به بعضی ها کمک کنه از ما که دیگه گذشت

وااااای سلـــــــام…بچه هاااااا برام دعا کنید رنوانشناسی بالینی قبول شم عاشقشم…خواهان دعاهاتون هستم عزیزان…

سلام رشته روانشناسی خوبه یا ن؟

موندم برام حقوق یا روانشناسی راهنمایی ام نکنید ممنون

با سلام به دوستان والا هرکی یه حرفی میزنه من ناخواسته قبول شدم آخه انتخاب آخریم بود حالا روانشناسی بالینی به نظرتون ادامه بدم یا نه یا که انصراف بدم خواهشن جواب بدین ممنون میشم

بچه ها من لیسانس روانشناسی از بهترین دانشگاه ایران گرفتم سه سال علاف چرخیدم حاضر بودم پول هم بدم بهم کار بدن که تجربه پیدا کنم ولی کار نبود که نبود , الان اومدم حقوق میخونم لیسانس روانشناسیم رو هم گذاشتم در کوزه , شما مثل من نشید , تازه با کلی علاقه و استعداد وارد این رشته شدم و با معدل عالی فارغ شدم ولی الان پشیمانم که عمرم هدر رفته , اونی هم که میگه به درد زندگی میخوره هنوز فرق بین کتاب و واقعیت روونمیدونن ,,منو ببخشید ولی وظیفه خودم دیدم که هوشیارتون کنم مثل من نشید .

بابا بالاخره خوبه یا نه؟

با عنایت به ارتقاع فرهنگ و سطح زندگی مردم مطمئن باشید در اینده بازار کار روانشناسی سکه است بشرطی که اینکاره باشی و علاقه مند نه اینکه از روی بیکاری به این رشته روی اورده باشید که اولا براحتی بالینی قبول نمیشید ثانیا در کار موفق نمیشید

من لیسانس شیمی دارم میخوام بدون اگه ارشد روانشناسی بخونم میتونم مجوز مطب بگیرم؟

میگن گربه دستش به گوشت نمیرسید،می گفت رژیمم،اونای که دستشون به ارشدودکتری نمیرسه فاز منفی میدن.

سلام من الان ارشد بالینی میخونم میخواستم بدونم برای زدن کلینیک روانشناسی مدرک لیسانس هم تاثیر داره چون لیسانسم مهندسی صنایع است ایا مجوز به من میدن یا نه؟

آقا اولا سلام دوماتواین وضع بیکاری آخه کدوم…..انتظارداره بالیسانس کارم پیداکنه؟؟ من هرشخصی که روانشناسی خونده و ارشدشوگرفته شاغل دیدم حالادیگه اون کسی که اضافه زحمت کشیده وتادکتراخونده دیگه خارج ازبحثه!!!به نظرمن البته باتحقیقی که کردم بهترین رشتس ایشالایکم زرنگی به خرج بدیم بازارکارشم خوبه چنتانظرخوندم مبنی براینکه میخوان روانشناسیوول کنن به اونامیگم:پشیمون میشیداااااااا

چرا همه نا امیدن…هیچ رشته ی خوبی وجود نداره…شما فک میکنید پزشکی خیلی خویه….کل عمرت میره پای پزشکی تا اینکه تو 36 سالگی بتونی یه متخصص تازه کار باشی…مگه مطب زدن تو پزشکی سرمایه نمی خواد؟من روانشناسی رو میشناسم که با فوق به همه چی رسیده در نهایت اینو بگم همه چی به خودتون بستگی دارهاون کسی که میگه من فوق دارم بیکارم یا صد تومن حقوق میگیرم….باید ازش پرسید :چندتا مقاله نوشتیچندتا کتاب مرتبط خوندی به زبان مسلطی؟

سلام من تازه میخوام روانشناسی بخونم اینکه میگن بازارکارنداره حرف مفته من دیدم همه رانشناسا کارپیداکردن پس بیخود فاز منفی ندین

سلام دوستان. من بخاطر معافیت سربازی و شغل به دانشگاه فرهنگیان رفتم وقید روانشناسی بالینی چمران رو زدم اما واسه ارشد میگیرمش. پسرا هم زیاد سمتش نرید چون اشباع شده و کار نیست، موفق باشید

من امسال روانشناسی قبول شدم دانشگاه غیرانتفاعی. نمیدونم چ خاکی ب سرم بریزم فقط امیدم تکمیل ظرفیته با این حرفاتون دیگه استرسام هزار برابر شد

سلام من این رشترو خیلی دوس دارم ولی خانوادم مخالفن و میگن بازار کار نداره اما من این رشترو دوس دارم واقعا نمیدونم چی کار کنم؟

خیلی رشته خوبیه بله

من ترم اول روان شناسیم همین ک بخونی این رشته رو واسه زندگی آینده عالیه حتما نباید کار گرفت ..من میخونم کار گرفتم گرفتم نگرفتم ب درک خخخخخخخخ

من امسال روانشناسی بالینی قبول شدم تربیت معلم نرفتم به خاطر روانشناسی اگه با معدل خوب فارق تحصیل شم فکر میکنید پشیمون نمیشم؟

سلام به همه…ای بابا دوستان شما مث اینکه رسالت این رشته روفراموش کردین که امیدبخشی هست..بااین روحیه وناامیدی چطورمیخواین به دیگران کمک کنین؟؟؟ من دانشجوی مدیریت هستم رشته ای که توبازارکارحرف اول رومیزنه ولی چیزی که زندگی ادمومیسازه عشق به کاروزندگیشه نه صرفاپول دراوردن..من عاشق این رشته هستم ومیخوا

واقعا اينهمه كارداره ياسركاريهههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام بچه ها . نظر خيلي هاتون راجب روانشناسي عاليه . اميدوارم كردين . منم دارم روانشناسي باليني ميخونم . به افتخار همه مون 😉

من برم ماماييمو بخونم.
باي باي همه

سلام بچه ها.ممنون ازهمه تون.من28سالمه به روانشناسی خیلی علاقه دارم باتوجه به اینکه پسرم2سالشه میتونم این رشته روبخونم؟چندروزدرهفته کلاس داره؟سخت نیست برامن باوجودبچه؟خواهش میکنم جواب بدید.بازم ممنون

منصرف شدم بیخیال روانشناسی

من سالهاست که موسیقی کار می کنم و فکر می کنم که اگر روانشناسی بالینی بخونم با دید بهتری به هنر نگاه می کنم آیا این فکر صحیح است امسال در دانشگاه آزاد واحد آشتیان ثبت نام کردم لطفا به ایمیلم پاسخ دهید systemrayaneh110@gmail.com

بچه ها سلاااااااااااامبچه ها من عاشق روانشناسي ام اما بابام نميذاره شهره ديگه برم خوش به حالتون كه روانشناسي ميخونين كاش بابام ميفهميد چقدر اين رشته رو دوس دارمايشالا موفق باشين هميشه بچه هاااااا:((((((((((((((

سلام من یه دختر16ساله هستم که رشتمم انسانیه خیلی روانشناسی رودوست دادم ولی ازطرفی ناامیدهم شدم توروخداانقدرانرژی منفی ندید

به نظرم اگه بخوایم با این دید منفی که بیشتر بچه هایی که کامنت گذاشتن داشتن به روانشناسی یا هر رشته دیگه نگاه کنیم متوجه میشیم که نه تنها روانشناسی بلکه هیچ رشته دیگه ایی بازار کار نداره اما اگه انگیزه و اراده داشته باشی تو هر کاری موفق میشی شما اگه از هر کی بپرسی میبینی که هیچکسی از رشته و شغلی که د

یعنی چی؟هیچ وقت در این حد تو منگنه نبودم..به نظر شما بچه های هم نسل خودم من حقوق برم یا روانشناسی بالینی یا شیمی؟خوهشا فانتزی جواب ندین,چون تو کشور ما به فکر های قشنگ و فانتزی کار نمیدن یک توضیح هم بدم,اونم اینه که جسارت لازم ارای رشته ی حقوق رو دارم منتهی ترسم از ازمون کانون وکلاستمن چکارکنم؟

سلام من15سالمه میخام امتخاب رشته کنم وبه این رشته خیلی علاقه دارم خواهش میکنم ناامیدم نکنید

چقدر جو ناامیدی و دلسردی هست اینجا :(من چون به کار درمان علاقه ندارم می خوام روانشناسی عمومی بخونم و تدریس کنم. اشتباه می کنم؟

سلام من ترم سه روانشناسی بالینی هستم فقط باید به خدااااااااااااااااااااااا توکل کرد.

اونایی که تردید دارن واسه انتخاب کردن رشته روانشناسی : مطمئن باشید اگه عاشق رشته روانشناسی باشید موفق میشید… و اگه سوادشو داشته باشید کار هست….همه چی به خودتون بستگی داره…..موفق باشید

س.دوست دارم تنها به به یه سایت درباره ی این رشته اکتا نکنی و اگه یه نفر بهت گفت این رشته خوب نیست گوش نکن یا از چند نظر افراد مختلف اگاه شو این نظر من بود موفق باشید

من این رشته رو دوست دارم و اصلا هر کی هرچی میخواد بگه بگه اونا که تو این رشته موفق نشدن تقصیر خودشونه.چون حتما مدرکشون رو از یه دانشگاه در پیدی گرفته حتی نمیتونه افسردگی رو تعریف کنه پس چطوری میخواد کار پیدا کنه. پس اونا که به خاطر بازار کار میاین باید معدلشون حداقل بالای 16 باشه.تا موفق بشن پس لطفا

من این رشته رو دوست دارم و اصلا هر کی هرچی میخواد بگه بگه اونا که تو این رشته موفق نشدن تقصیر خودشونه.چون حتما مدرکشون رو از یه دانشگاه در پیدی گرفته حتی نمیتونه افسردگی رو تعریف کنه پس چطوری میخواد کار پیدا کنه. پس اونا که به خاطر بازار کار میاین باید معدلشون حداقل بالای 16 باشه.تا موفق بشن پس لطفا

سلام من امسال انتخاب رشته کردم و رشته ي انساني رو انتخاب کردم بنظر شما روانشناسي بازار کار خوبي داره ؟

سلام، من کاردان روان شانسی عمومی هستم اگر کارشناسی مشاوره بخونم می تونم برای تاسیس مرکز مشاوره اقدام کنم ؟

سلام.بچه ها من کارشناسی مدیریت دولتی رو گرفتم ولی الان بیکارم!! میخوام برم روانشناسی بالینی بخونه ام.ب نظرتون چجوریه ؟؟

ما که اول راهیم چی بگیم والله

سلام ميخواستم بگم هر كاري بستگي به همتتون داره مهم اين نيست كه چه رشته اي ميرين يا چه كاري انجام ميدين.مثلا يكي ارايشگر و داره حداقل روزي يك تومن پول در مياره ولي يكي ديگه پزشكي خونده وحتي تخصص هم گرفته ولي داره مگس ميپرونه. در يك جمله بگم ادم بايد فكر ذهن و عقل اقتصادي داشته باشه موفق باشيد:)

دانشجوی ترم آخر ارشد بالینی هستم منم حس میکنم برم خارج واسه دکترا بهتره

چرا خیلی هاتون همش میگین این رشته خوب نیست و بازار کار نداره کسی عاشق رشته ش باشه و عرضه داشته باشه میتونه کار خوبی داسته باشه.شماها خودتون یا علاقه ندارید به این رشته یا اصلا دنبالش نیستید

عزیزم روانپزشکی رشته نیست بخوای تو کارشناسی انتخاب کنی اول باید از پزشکی عموی قبول بشی بعد تخصص تو روانپزشکی بگیریکه کلا ۱۰ سال میشه

سلام فقط 1 جمله دوستان عزیز (هر کسی در هر رشته ای باهر شرایطی که داره با اراده خودش میتونه به هدفش برسه پس لطفا بازار کار و جامعه رو بهونه قرار ندید.ممنون

بازار کارش خوب نیست.من ارشد بالینی دارم

بابا خیر شرم خواستم روانشناسی بالینی بخونم باچه عشقی انسانی رو انتخاب کردم همتون که منو نامید کردین یعنی اینقدر رشته ای بدی هســــــــــــــــــت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من خیلی به این رشته علاقه دارم و هدفم مهد زدنه . برام دعا کنید

سلام من دكترا ي روانشناسي باليني هستم ولي تاحالا كاري پيدانكردم اگه داريد بگيد

سلام من کارشناسی روانشناسی خوندم سال 88 فارغ تحصیل شدم یه سال مرکز کودکان بی سرپرست کار کردم ولی چون حقوقش فقط 80 تومن!!! بود دیگه نرفتم الان بیکارم. ولی این رشته واقعا تو زندگی خودم خیییلی به دردم خورد.

B nazare man k reshteye khobiye hamin k khodet mitoni ye kar bara khodet dashte bashi va montazere estekhadam shodan nabashi kafiye

لیسانس روانشناسی اصلا فایده نداره وبیشتر ادم افسرده میشه این همه زحمت بکشه اخرش هم بیکار بمونه وی کار مناسب رشته ای ک تو دانشگاه خونده وپیدا نکنه خییییییلی پشیمونم

یکی بهم کمک کنه من میخوام تعیین رشته کنم ولی بین حسابداری واموراداری وروانشناسی موندم یکی راهنماییم کنه
لطفاوبازارکارکدوم بهتره مرسی

سلام من رشته ادبیات خوندم الان میخوام روانشناسی گرایش انستیتوروانپزشکی بخونم براارشد فقط نمیدونم درارومیه این رشته وجودداره یانه؟

سلام به همه دوستان من لیسانس معماری دارم خواستم تغییر رشته بدم دوباره کارشناسی پیوسته روانشناسی بخونم.ولی وقتی این مطالبهای همه دوستانو خوندم دلسرد شدم ولی هیچ وقت ناامید نیستم من این رشته رو میخونم چون بهش علاقه دارم و مطمئنم میتونم با مدرک ارشد کاری خوبی تو این رشته پیدا کنم.دوستان به خودتون امید

من دارم کارشناسی عمومی میخونم به رشتم هم خیلی علاقه دارم ولی حیفه بعد از این همه تلاش و هزینه نشه وارد بازار کار شد.تو رو خدا یکی یه حرف دلگرم کننده بزنه

جان مادر خودتون و خودم رفتم مجوز DIC بگیرم گفتن بودجه نیست ، رفتم مجوز مهد بگیرم گفتن ظرفیت تکمیل، رفتم مجوز مرکز مشاوره بگیرم گفتن فقط بالینی و عمومی و…..شماها روی … سفید کردین با این حرفاتون.
مگه رشته روانشناسی فقط عمومی و بالینی و روانسنجیه؟؟؟؟؟…پس بقیه گرایش ها چکار کنن؟؟؟؟؟؟؟

سلاماون حضراتی که میگن روانشناسی بازار کار نداره مشکل از خودشونه تو این رشته همچی به خودت بستگی داره من هنوز کارشناسی ارشدم تموم نشده ولی از کارتو همین رشته الام هم خونه گرفتم و هم ماشین ده پونزده تومنم پس انداز کردم رشتمم تا دکترا ادامه میدم

من مهندسی نر م افزار خوندم. میخواهم ارشد روان شناسی بخونم . اما سوال کردم گفتن نمیشه بعد گرفتن مدرک ارشد مطب بزنی درسته؟

من دانشجوی دکتری عمومی ام تو دانشگاه غیر انتفاعی
اگه واقعا دنبال کارید برین مهد کودک، بهزیستی، کلینیک ترک اعتیاد، سرای محله، خانه سالمندان، مدارس و موسسات هوش و استعداد یابی، بیمارستان، موسسات توان بخشی، حتی زندان و …
پس نگین کار نیست همه جا هست فقط باید یکم تلاش کنید همین که سابقه و تجربه پیدا

تعجب می کنم که چه طور شما می خواهید به دیگران راهکار بدهید حتما از روی علاقه به این رشته نرفته اید

سلام منم ليسانس ادبيات دارم امسال روانشناسي باليني امتحان دادم چون فرصت مطالعه ام كم بودمتاسفانه مجازنشدم الان ميخام نهايت تلاشموبكنم كه سال بعد حتماقبول بشم چون خيلي به اين رشته علاقه دارم اميدوارم همه تون موفق باشين و صاحب كارو درآمد

من لیسانس علوم تربیتی دارم میتونم ارشد مشاوره شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام رشته کارشناسیم زمین شناسی بوده الان ارشد روانشناسی میخونم خوب رشته عالیه تلاش بیشتر موفقیت بیشتر و موقیت بهتر.پس خدا بزرگه به نظرم هر کسی علاقه داره بخونه هنه چی که پول نیست.

سلام من دانشجوي رشته روانشناسي هستم به اين رشته خيلي علاقه دارم خواهش ميكنم اينقدربدبين نباشين من فايده روانشناسي روتولحظه به لحظه زندگيم احساس ميكنم درموردبازاركارشم اينوبدونين خيلي ازرشته ها بازاركارندارن حداقلش اينكه اين رشته توزندگي به دردتون ميخوره………………

سلام دوستان من کامپیوتر خوندم اما به روانشناسی علاقه دارم بنظرتون واسه کارشناسی روانشناسی بخونم؟؟

من که صد درصد روان شناسی بالینی قبول می شم شک ندارم ایول دلنیا جون

باسلام .من کارشناس ارشد روانشناسی عمومی از دانشگاه علامه طباطبایی هستم. در سال 86 فارغ التحصیل شدم.الآن مشاور تحصیلی و تربیتی ام. با توجه به توسعه های بیرویه ی گرایشهای روانشناسی، این رشته رو با تمام گرایشهاش به کسی توصیه نمی کنم. روانشناسی رشته ی خوبیه اما هر خوبی وقتی سربار بشه ملال آور میشه.دیدگا

کسانی که خیلی دلشون خوشه و امیدوارند تو رشته روانشناسی کارپیدا کنن چند وقتی که دنبال کار باشن متوجه میشن چه خبره

کارشناسی ارشد روانشناسی رو دارم وعاشق این رشته .دانشگاه دولتی هم خوندم .فکر میکردم که کار برام ریخته رفتم دانشگاه علمی کاربردی برای کار که گفت فعلا پایان نامه تو تموم کن بعدا گفتم لااقل بذارید افتخاری درس بدم .یعنی پول هیچی نمیخوام فقط سابقه کارم زباد بشه قبول نکردن.رفتم دبستان غیر انتفاعی گفت مافوق

سلام بچه ها منم کارشناسی روانشناسی عمو عی دارم من رشته ام خیلی دوس داشتم به درد زندگی آیندخودمون میخوره ولی در خیاطی کار می کنم وبه دوستانم خدمات رایگان ارایه میدم بابا بی خیال دردام تازه کردین.

سلام
من کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی هستم از دانشگاه اصفهان با معدل الف:) بیکارم و در ضمن تقریبا همه دوستام بیکارن یا اگر کار دارند به صورت نیمه وقت هست و درآمد چندانی نداره در ضمن زیاد هم به دنبال استخدام نباشید. این رشته تو زندگی فردی به درد می خوره امااگر میخواهید که درآمد ثابت و بیمه داشته ب

رشته توپیه.هرکی عاشق رشته اش باشه موفق میشه

سلام بچه ها الکی وقتتونو هدر ندین روانشناسی رشته مناسبی برای افراد جویای کار نیست مگر اینکه تا دکترا ادامه بدی

سلام بچه ها من ترم 6روانشناسی ام واقعا رشته ی عالیه حداقلش اینه که تو زندگیتون به دردتون میخوره.ان شاءالله که موفق باشید

من ارشد روانشناسی دارم خواهشم از دوستان این هست که اگر می خواهند وارد این رشته بشوند لطفا برای دل خودشون بیان درس بخونن وگرنه بازار کاری نداره و مثل من و امثال من به گدایی می افتند لازم به ذکر هست که بنده در دانشگاه دولتی شیراز درس خوندم و الان وضع مالی بدی دارم و بیکار هستم و بشدت پشیمون شدم

سلام من هم میخوام که روان شناسی بالینی بخونم !ولی وقتی نظر بچه ها رو خوندم کمی دلسرد شدم!لطفا کمکم کنید!

سلام16سالمه ساکن یکی ازشهرستان های مازندرانم بنظرشمااینجاروانشناسی اینده شغلی داره تازه رشته ام انسانی میتونم بالینی بخونم

سلام بچه ها… غیر از رشته پزشکی و یه سری رشته های پیراپزشکی… با داشتن هر نوع مدرک کارشناسی میتونید واسه ارشد هر رشته ای شرکت کنید… منم کارشناسی شیمی خوندم ولی واسه ارشد روانشناسی بالینی امتحان دادم… با آرزوی موفقیت برای همه…

بابا بالاخره یکی نگفت از رشته های دیگه میشه ارشدو بیان روان شناسیییییییییییییییییییییییییییی من مترجمی میخونم

سلام بچه ها من رشتم ریاضیه..ولی از وقتی دكترشهرام اسلامی(روانشناس)اومد شهرمون..درباره ي موفقیت هاش حرف زد.من عاشق رشته ي روانشناسی شدم!و حالا هم میخوام تغیر رشته بدم..موفق باشید.درضمن يه چیزی هم بگم آدم اگه دستو پادار باشه بیكار نمیمونه!

بیخود عمرتونو هدر نکنید روانشناسی با مدرک کارشناسی بازار کارنداره.من کارشناسم دارم تو کتاب فروشی کار میکنم.

من لیسانس زیست عمومی هستم میتونم ارشد روانشناسی بخونم؟

سلام من روانشناسی روخیلی دوس دارم ممنونم ازتون واقعاعالیه.

من نمیدونم چ کارکنم 16سالمه رشتم تجربیه درسامم خوبه ولی به روانشناسی علاقه دارم به نظشما برم انسانی بازارکارش واقعا چ جوریه توروخدا راهنمایی کنین

چه جوري به خودتون اجازه ميديد با اين روحيه خراب درباره ي اين رشته بانااميدي نظر بديد

ممنون

من ازشناخت روان به واقعيت دنيايي عظيم ترازديدم پيبردم

سلام.ببخشید یه سوال داشتم.من لیسانس زبان و ادبیات فارسی دارم.عاشقه روانشناسی ام میتونم واسه ارشد روانشناسی بالینی شرکت کنم یا نه؟
ممنون میشم اگه بهم اطلاعاتی دراین موردبدین.

سلام توی که مینویسی روانشناسی بازار کار نداره ،هدفت چی بوده از اومدن تو این رشته/

واقعا من متوجه نمیشم این چه سیستم آموزشی مزخرفیه که ما داریم که از هر رشته ا میان روانشناسی ارشد بالینی اونم که چی؟ علاقمندم به این رشته؟؟؟؟ واقعا مسخرست برای رشته با این گستردگی با دکتراشم نمیشه به راحتی وارد کار قضاوت و درمان شد چه برسه باپاس کردن 30واحد ارشد. همه بخاطر شیک بودن این رشته میخان بیا

سلام”دم همتون گرم”من عاشق رشته ی روانشناسی بالینیم

اصلا نگران نباشید روانشناسی واقعا رشته ی خوبیه ولی باید با شرایط و روحیات فرد بخوره وگرنه موفق نمیشه که تازه اونم قابل حله و فرد میتونه اول به خودسازی بپردازه وبعد یه روانشناس خوب بشه . سخن خودم :اگه میخواهید روانشناس خوبی بشید از کتابخونه ها بیاید بیرون

من ترم 2روانشناسی صنعتی ام.به بچه های دیگه هم توصیه میکنم به خدا توکل کنن وتلاششونا مضاغف کنن وبدونن یکی هست که صلاحشونو بخواد

برای انتخاب رشته روانشناسی نیاز بازار کارو پذیرش آن رادر جامعه در نظر بگیرید.متاسفانه درجامعه ما روانشناسی ازجایگاه مناسبی برخوردارنیست.ایده الی صحبت نکنیم و واقع بین باشیم قدم اول مهم است

من دانشجوارشدروانشناسی هستم امیدوارم بعداینهمه خوندن هزینه کردن کاری باشه که خستگی درس وازتنم دربیاره،باآرزوموفقیت واسه همه عزیزان

سلام من کارشناسی رشته روانشناسی صنعتی و سازمانی رو خوندم اما روانشناسی بالینی نسبت به سایر گرایش ها بازار کار بیشتری نسبت به سایر گرایش ها داره.اما باید بگم که شما باید تواین رشته بسیار با انگیزه و پرتلاش باشید.تابتونید موفق باشید اگه سوالی داشتید ایمیل ارسال نمایید.(ertebat_11@yahoo.com)

آدم تو هر رشته ای که هست باید اولا:باورش کنه در ثانی:بهش علاقه داشته باشه.شماهایی که انقد ناامید هستین بهتره دیدتون رو عوض کنید،هرچی که بخونید حتی تاپ ترین رشته ام که باشه اگه ناامید باشید به جایی نمیرسید.در راس همه صحبتام توصیه میکنم به خدا توکل کنید خدا هیچ تلاشی رو بی ثمر نمیذاره مطمئن باشید.
پ

من رشته علوم تربیتی می خونم

سلام.بنده هم مثل بعضي از دوستان کارشناسي مو الهيات خوندم و براي ارشد ميخوام روانشناسي باليني بخونم.برام بازار کارش مهم نيست،چون ميخوام با تلفيق اين دو رشته معرفت و درک خودم رو بسنجم و انسان بودن و بيشتو تمرين کنم.اگر آدمي تو هرکاري توکل و اراده و همت داشته باشه و ايمان به خدايي که روزي بنده هاشو مير

سلام من تازه كارشناسي گرفتم اميدوارم كار مربوط به رشته ام را پيدا كنم وارشد قبول بشم وادامه بدم عاشق رشته ام هستم وتوصيه ميكنم اگر علاقه داريد ادامه بديد ممنونم

من بدون کنکور این رشته را میخوام مرند بخونم و پشت کنکور هستم و ترازای قلم چی م4800 هستش به نظرتون چیکار کنم؟؟؟و رتبه امسال کنکرمم خوب نبود برم یا نه؟moon.5-girl@yahoo.com منتظرم دوستی کمکم کنه لطفا

امیدوارم

س.من لیسانس مدیریت دارم میخام واسه ارشدثبت نام کنم امانمیدونم چه رشته ای لطفا کمکم کنید/

سلام من کارشناسی حسابداری دارم ولی زورکی اونو انتخاب کردم حالا دارم ارشد روانشناسی میخونم و خداروشکر خیلی راضیم واسه کارم خدابزرگه درسته پارتی زیاده ولی خودمونم باید تلاش کنیم

سلام من الآن رشته علوم تربیتی گرایش آموزش وپروش می خونم می تونم بعدا روانشناسی بالینی شسرکت کنم ؟

سلام . اطلاعاتتون خیلی به من کمک کرد . مرسی

روانشناسی به ما کمک می کند تا معنی زندگی را بفهمیم ،خودمون وانسان ها دیگر را بهتر بشناسیم ،شادتر زندگی کنیم،به طور کلی دید انسان را به زندگی عوض می کند ،آدم را از خود بیرون می آورد و به او یار ی می دهد دیگران را ببیند ،نگاه او را به زندگی عمیق می کند و انحراف شخصیت او را اصلاح می کند ،من الان 6 سال

من روانشناسي خوندم.روانشناسي يعني هيچي يغني دنبال كار ول افتادن خواهشا اشتباه نكنيد

سلام بچه ها من کارشناسی هوشبری دارم ولی خیلی به روانشناسی علاقه دارم.میتونم واسه ارشد روانشناسی بخونم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

مطالب بسیارواضح:و متاسفانه نبودکاربرای رشته روانشناسی عمومی یه واقعیته ،من خودم رشته روانشناسی خوندم الان چندسال میشه ک بیکارم……

سلام من روانشناسي باليني ميخونم خيلي،از رشتم راضيم اكه صد باره ديكه كنكور بدم باز انتخابم همون باليني هستش

عزیزان من رشته روانشناسی باهرگرایشی توهیچ مقطعی بازار کار نداره .

سلام من دانشجو ی کارشناس ارشد رشته روان شناسی ام و در دانشگاه افراد بسیار موفقی رامیبینم که روانشناسی مثبت کار میکنند و بسیار راضی هستند.

سلام من رشتم گرافیک پیش دانشگاهی هم دارم از چه طریق میتونم روانشناسی انتخاب کنم؟ علوم انسانی؟بدون کنکور ؟ چجوری ؟ من میتونم تو این رشته موفق شم اگه خدا کمکم کنه اینو تو خودم میبینم من موفق میشم

کدوم کار کدوم کشک

من به روان شناسی علاقه دارم و به کمک خدا دکتری را خواهم گرفت.

سلام من زیست میخونم دوترم دیگه درسم تمومه میخوام بعدش روانشناسی از لیسانس بخونم نظر شما چیه واینکه روانشناسی عمومی که جدیدا عمومیش رو برداشن فرق میکنه وآیا اگر فوق عمومیم بگیره میتونه مشاوزه بده ورواندرمانی کنه ولیماران روانیم درمان کنخ اگر دکرخ ها خاص ببینه ممنون

سلام یک نفر به من بگه ایا اصلا استخدامی دو درامدی نداره

همین؟؟؟؟؟؟

عالي بود مرسي

خواهش می کنم کسی که دنبال پول و کار و قدرت می گرده نیاد روانشناسی ،هیچ وقت موفق نمی شه ،روانشناسی یعنی خود زندگی نکردن و به دیگران زندگی دادن،ممنون

دوستان سلام.روانشناسي تربيتي بهتره يا روانشناسي باليني.الان دارم علوم تربيتي گرايش اموزش و پرورش مي خونم.بعد كدوم رو ادامه بدم؟

كارشناسي ارشد روانشناسي باليني واقعاً بازار كار داره ؟

خوشم نیومدمیخوام تغییررشته بدم

سلام.من کارشناسی عربی دارم میخام برای ارشد بالینی بخونم میخام بدونم میتونم با ارشد بالینی کلینیک دایر کنم ویا تو سایر مشاغل روانشناسی که شما برشمردید شاغل بشن.ممنون.

اگه علاقه داشته باشی باور کنئ موفق میشی.

سلام به همه ی اونایی که تو فاز روانشناسین عزیزای من مهم نی تو چه رشته ی بخوای برین مهم اونجاست که تو هر رشته که وارد میشین کولاک کنین که اینم مستلزم علاقس اگه عاشق رشتتون باشین شک نکنین به اوج میرسین من سال 91سلولی مولکولی مازندران قبول شدم ولی به عشق روانشناسی رفتم ازاد و خیلی از انتخابم راضیم و ای

سلام به دوستان عزیز ، می خواستم بگم برای یک دانشجوی کارشناسی یا ارشد خوب نیست غلط های املایی داشته باشه دقت کنید .

عزیزم بهتره تا دیر نشده برای ارشد روانشناسی اقدام کنی چون کشاورزی گرایش دام تا حد لیسانس کفایت میکنه اصلا کلا همه رشته های مهندسی همون لیسانس کافیه چون چیز بیشتری نیست که حالیت کنن .زوددتر و بدون هیچ تردیدی برای ارشد و دکترای روانشناسی اقدام کن تا بتونی مجوز مطب بگیری

خواهشا درست فکر کن منم ارش

عالی بود ولی اگه امکان داره روان پزشکی هم توضیح دهید.مرسی.

من کارشناس علوم دامم موندم ارشد روانشناسی بخونم یا تو همون رشته ی خودم ژنتیک بخونم.نیدونم چیکار کنم کمکم کنید

سلام برای هر کاری یاید پارتی و سرمایه داشته باشی حتی اگه بهترین رشته رو هم خونده باشید ولی به نطر م هنوز رشته روانشناسی در ایران بازار کار نداره…….

خانم وجیهه آی کی یو که کامنتت رو اون اولا نوشتی معذرت میخام ها ولی خیلی نابغه تشریف داری جالبه ادم دانشجو باشه وانقد سطح اطلاعاتش در حد جلبک باشه عزیز جان اصن توی هیچ یک از دفترچه های کنکور کارشناسی یا ارشد شما رشته ای با عنوان روانپزشکی نمیبینی که بخوای تغییر رشته بدی روانپزشکی برای دانشجویان فارغ

اتفاقامنم خیلی تحقیق کردم چون علاقه دارم میخوام ارشدشو ادامه بدم ولی همه میگن هزینه زیاد میخواد. یا باید پارتی باشه بری سرکار. درسته

منكه رشته روانشناسي بالينيم ودوسش دارم چون اگه كاريم واسم پيدا نشه تو زندگي ايندم بدردم ميخوره.الان هيچ رشته اي با كارشناسي استخدامي زيادي نداره.ارشد بخونين موفق باشين.

سلام مطالب خوب بود فقط یه سوال دارم من دانشجوی ترم اول روانشناسی عمومی ام میخواستم تغییر رشته یدم برم روانپزشکی بخونم خواستم ببینم توی رشته روانپزشکی با مدرک کارشناسی کاری واسم هست؟ لطفا هرکی میدونه و در مورد روانپزشکی اطلاع داره جوابو واسم ایمیل کنه minarahimi37@yahoo.comمرسی

خانم xشما روانشناسی خوندید اما تا به حال به روان خودتون توجهی نکردید خیلی بده ناامیییید

من دانشچوی علوم دامی دانشگاه ارومیه هستم با مدرک کارشناسی ولی عاشق روانشناسی ام میخوام ارشد این رشته رو شرکت کنم ب نظرتون اینده شغلی داره و میتونم موفق شم؟چون خیلی علاقه دارم.

خیلی نا امید کننده بود.مرسی از لطفتون

vayy be khoda man kheili mitarsam.mano entekhabamo kardam to ravan shenasi.vali baz esteres daram.asan nemidonam kare khobi kardam ino bardashtam.nazare bacheharu khondam tarsidam.yeki behem chizi bege????????????

سلام و عرض ادب
راستش من لیسانس رشته علوم تربیتی هستم…برا ارشد میخوام بالینی شرکت کنم.
میخواستم ببینم منی که لیسانس علوم تربیتی گرایش پیش دبستانی هستم ، پس از اخذ کارشناسی ارشد بالینی مجوز کیلینیک رو دارم یا باید لیسانس من هم روان شناسی باشه؟

تواین وضع مملکت فقط بایدپزشگ باشی دیگه هیچ

فقط خواستم بگم دوستان گلم امیدوار باشید اگه واقعا این رشته عشقتون باشه ادامه بدید حتما موفق میشید آدمها خیلی توانمند تر از اون چیزی هستند که فکر میکنند.

خوب بود ولی باید از کسانی استفاده کرد که اطلاعات و ثواد داشته باشند نه اینکه از رشته های غیر مرتبط استفاده شود

سلام
ممنون كه اطلاعات مفيدي رو در اختيار ما قرار دادين
.
.
.
نااميد نيستم ……

سلام من کارشناسی روانشناسی و الان دانشجوی ارشد بالینی هستم خیلیها میان تو این رشته اما هرگردی گردو نیست تو این رشته باید بادل وجون کارکنی مدام از نظر اطلاعات انلاین باشی کساییکه ازرشته دیگه میان یا بی انگیزه این رشته رو انتخاب میکنن متسفانه جای پیشرفتی واسشون نیست

خوب بود ممنون

ضمن تشکر از شما، خیلی محدود و ناقص بود بسیاری از فعالیتهایی که بنده در این رشته میشناسم در اینجا نبود

سلام من الان میخوام این رشته روانشناسی رو انتخاب کنم نظر شماها چیه

الان دیگه همه ارشد روانشناسی دارن یه جورایی اشباع شده من که تصمیم دارم انصراف بدم برم تربیت معلم

والامن با هزار بدبختی 2 ساله پشت کنکورم که تهران بیارم فعلا هم در جا میزنم میخوام بدونم واقعا فرقی داره با ازاد؟یا راحت برم ازادو بگیرم وخلاص.ممنون کارشناس بهداشت

باید همه جا پارت داشته باشی بازار کار واینجور چیزا همش حرفه

سلام بنده دانشجوی دکترای روانشناسی هستم و تونستم مجوز تأسیس کلینیک رو با هزار مکافات بگیرم خواستم بگم که دوستای گلم ناامید نشین تو وضعیت فعلی جامعه ی ما رشته امون ارزشش از رشته های دیگه بالاتر نباشه کمتر نیس اگه سختتون نیس همت کنین ارشدتونم بگیرین.مواظب خودتون باشین.ایمیلم:sadegh6635@yahoo.com

من كارشناسي اين رشته رو دارم و بسيار عذاب مي كشم هيچ بازار كاري وجود نداره و احتياج به سرمايه بالا داره خواهش مي كنم درست انتخاب رشته كنيد فقط گول اسمشو نخوريد

با تشکر فراوان کامل و مفید بود سپاسگذارم واقعا

خیلی کمکم کردید ممنون
طرف صحبتم با دوستائیه که دلسرد شدن
هم رشته ایهای عزیزم که با امید 1شغل خوب تو آینده این رشته رو خوندین
قبل از اتمام درستون به این مراکزی که بالا اسمشون وبردن سر بزنید و فرم پر کنین
شما پشتکار داشته باشید و اقدام کنید و منتظر باشید
همه کسائیکه این کار و کردن الان استخدام شد

ممنون از این که مطلع کردید. اما من تازه قراره برای کارشناسی این رشته بخونم اما با خوندن این مطالب سرد شدم و از آینده اش ترسیدم واقعاً.
بازم ممنونم که مطلع کردید

ممنون خوب بود

همش الکیه بهزیستی میگه مجوز نمیدم بقیه جاهای نام برده میگن حالا ارشد بخونین خدا کریمه یعنی کارشناسی این رشته هابازار کار نداره اگرم باشه ماهی 100 الی 120

سلام من لیسانس مدیریت دارم می تونم توی آزمون ارشد روانشناسی شرکت کنم؟

به آدم امید می دهد

خیلی مفید بود، ممنون

باعث شد اعتماد به نفسمون بره بالا

تشکر..

به خیلی از جواب سوالام رسیدم ممنون

آیا روانشناسی صنعتی وسازمانی معرفی بازار کار ندارد.لطفا اگه دارد داخل سایت ذکر کنید

فقط باعث دلگرمی الکی میشه.

خوبه ممنون

عالی بود

سلام امیدوارشدیم ممنونم

خیلی عالی ممنون

عالی

خوب بود مرسی

مشخصات فردی:‌

 

نام: فرهاد نام خانوادگی: طارميان تاريخ تولد: 1344 وضعيت تا هل: متأهل

گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها

آدرس: تهران. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی. گروه روانشناسی بالینی.

 

سوابق آموزشی:

 

الف مدارك تحصيلی:

1 – دكترای روانشناسی بالينی، دانشگاه علوم بهزيستی وتوان بخشی، تاریخ اخذ مدرک آذرماه ‍، 1383. موضوع رساله دكتری: بررسی عوامل پیش‌بینی روانی/اجتماعی مصرف مواد مخدر در نوجوانان ايرانی.

2 – كارشناسی ارشد روانشناسی بالينی، دانشگاه علوم پزشكی ايران، انستيتو روان‌پزشکی تهران، كسب رتبه ممتاز، تاريخ اخذ مدرك، 1372.

3 – كارشناسی روانشناسی كودكان استثنايی، دانشگاه شهيد بهشتی، تاريخ اخذ مدرك 1366.

 

ب دوره‌های تخصصی:

1 – دوره تخصصی كاهش تقاضای مصرف مواد (drug demand reduction) از دانشگاه لندن، بيمارستان سنت جورج، كشور انگلستان، سال، 2001.

2 – دوره فوق تخصصی (فلوشيپ) «رفتارهای اعتياد آميز»‌ (addictive behaviors) از دانشگاه لندن، بيمارستان سنت جورج، كشور انگلستان، سال 2002.

3- شرکت در کارگاه پنج‌روزهobjective oriented project planning 23 تا 27 آوریل 2000، UNDCP

4- شرکت در اولین کارگاه شیوع شناسی و پیشگیری از اعتیاد. 9 و 10 اکتبر 2008. دانشگاه علوم پزشکی یزد و دانشگاه لندن.

3- شركت در كارگاه آموزشي نوروفيدبك (neurofeedback)16 و 17 جولاي 2012

4- شركت در كارگاه تحريك مغزي برون جمجمه‌ای (tDCS). 19 اكتبر 2012

5- شرکت در کارگاه آموزشی نوروفیدبک پیشرفته (advanced neurofeedback)

6- شرکت در کارگاه آموزشی QEEG. دانشگاه علوم پزشکی زنجان. 1392

7- Certificate of completion of Quantitative electroencephalography course. Parand center for human enhancement. 13-15 Jan. 2015

 

8- Certificate of completion of Transcranial Magnetic Stimulation(TMS). 26.Feb. 2016. University of social welfare and rehabilitation sciences.

 

سوابق شغلی:

 

1 – استادیار دانشگاه علوم پزشكی زنجان از سال 1373.

2- مدیر گروه روانشناسی بالینی دانشگاه علوم پزشکی زنجان از سال 1389 لغایت خرداد 95

3- معاون آموزشي مركز درماني آموزشي دكتر بهشتي از سال 1391 لغایت 1394

3 – عضو كميته علمی/ تخصصی پيشگيری از سوءمصرف مواد وزارت بهداشت ‏، درمان و آموزش پزشكی، اداره پيشگيری ودرمان سوء‌مصرف مواد.

4- عضو کمیته تخصصی پیشگیری از مصرف مواد دفتر مرکزی مشاوره وزرت علوم.

5 – روانشناس بخش اعصاب و روان بيمارستان شهيد بهشتی، شهر زنجان.

6 – روانشناس مركز مشاوره دانشجويی زنجان، 77-1376

7 – روانشناس مركز مشاوره كودك و نوجوان اداره آموزش‌وپرورش شهر زنجان، 1377–.1375

8 – عضو شورای تحقيقات اداره آموزش‌وپرورش شهر زنجان، 1377- 1375

9 – مشاور و کارشناس دفتر پيشگيری از سوءمصرف مواد وزارت آموزش‌وپرورش، 1379 – 1376.

10- عضو انجمن روانشناسی بالينی ايران ازسال 1379.

گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها

11- عضو انجمن روانشناسي ايران از بدو تأسیس.

 

تألیفات:

 

1-         كتاب راهبرد جوامع مراقب: نگاهی نو به پيشگيری از سوءمصرف مواد و آسیب‌های اجتماعی، انتشارات تربيت، 1382(کسب رتبه دوم در چهارمین دوره انتخاب آثار مکتوب درزمینهٔ مواد مخدر و اعتیاد در ستاد مبارزه با مواد مخدر).

2-         سوءمصرف مواد در نوجوانان؛ مفاهيم، نظریه‌ها و پيشگيری، انتشارات تربيت، 1378.

3-         آموزش مهارت‌های زندگی؛ راهنمای معلم و كتاب كاردانش آموزان، انتشارات تربيت، 1378.

4-         آموزش مهارت‌های زندگی؛ ويژه دانش آموزان سال دوم راهنمايی. راهنمای معلم و کتاب کار دانش‌آموز با تأکید بر پيشگيری از مصرف مواد. انتشارات تربيت، 1380.

5-         مؤلف دو فصل از کتاب واقعیت‌ها و نظر‌گاه‌ها درزمینهٔ مواد مخدر؛ دفتر پيشگيری از سوءمصرف مواد مخدر. وزارت آموزش‌وپرورش، انتشارات تربيت، 1381.

6-         حقایقی درباره زندگی سالم و به‌دوراز مواد (نکات عملی). انتشارات مرکز مشاوره دانشگاه تهران، چاپ چهارم، 1389

7-     حقایقی درباره زندگی سالم و به‌دوراز مواد (نکات عملی). زمستان 1392. چاپ ششم. دفتر مرکزی مشاوره و مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران. معاونت دانشجویی فرهنگی وزارت علوم. سازمان بهزيستي كشور.

8-      حقایقی درباره زندگی سالم و به‌دوراز مواد (نکات عملی). تابستان 1390. چاپ چهارم. دفتر مرکزی مشاوره و مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران. معاونت دانشجویی فرهنگی وزارت علوم

9-     پیشگیری اولیه از اعتیاد (مجموعه مقالات منتخب 30 کنگره استانی). نویسنده فصل وضعیت مصرف مواد در دانشگاه‌های ایران… صفحه 173. چاپ 1390. ستاد مبارزه با مواد مخدر و مركز مشاوره دانشجویی وزارت علوم.

10-   سند جامع پیشگیری اولیه از اعتیاد. همکار در تدوین طرح. 1390. ریاست جمهوری. ستاد مبارزه با مواد مخدر.

11-   تدوین برخی فصول کتاب دوره «مقدماتی پیشگیری اولیه از اعتیاد». ویژه تربیت کادر متخصص. شهریور 1390. معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت علوم و ستاد مبارزه با مواد مخدر.

12 – تدوین برخی فصول کتاب دوره «میانی پیشگیری اولیه از اعتیاد». ویژه تربیت کادر متخصص. شهریور 1390. معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت علوم و ستاد مبارزه با مواد مخدر.

 

مقالات علمي

 

1 – سوءمصرف مواد مخدر در محیط‌های دانشجويی و روش‌های پيشگيری از آن. نشريه پيام مشاور، وزارت علوم تحقيقات و فناوری،1383

2- کنترل محیطی؛ روشی مناسب در پیشگیری از مصرف مواد در دانشگاه‌ها. نشریه پیام مشاور دانشگاه علم و صنعت، اسفند، 1384

3- روش‌های پیشگیری از سوءمصرف مواد در کودکان و نوجوانان. فصلنامه اعتیاد پژوهی. نشریه ستاد مبارزه با مواد مخدر. سال دوم، شماره ششم؛ بهار. 1383

4 – نقش واثرتحقيقات اپيدميولوژيك در پیشگیری از مصرف مواد، ماهنامه ژرفای تربيت. نشريه دفتر پيشگيری از سوءمصرف مواد وزارت آموزش‌وپرورش، شماره 6، 1378.

5 – مهارت‌های زندگی: تعاريف و مفاهيم نظری، ماهنامه ژرفای تربيت، شماره 2، 1378.

6 – بله به زندگی، خير به مواد، ژرفای تربيت شماره 2، 1378.

7 – كاربرد پرسشنامه‌های خود سنجی در بررسی الگو و شيوع مصرف مواد مخدر دردانش آموزان دبيرستانی، قسمت اول، ماهنامه ژرفای تربيت، شماره ويژه، 1378.

8 – كاربرد پرسشنامه‌های خود سنجی در بررسی الگو و شيوع مصرف مواد مخدر دردانش آموزان دبيرستانی، قسمت دوم، ماهنامه ژرفای تربيت شماره 10، 1380.

9– رويكرد رفتاری در مصاحبه بالينی باكودكان، نشريه علمی دانشگاه علوم پزشكی زنجان، شماره 15.

10 – اختلالات توجه دراسكيزوفرنيا، نشريه پژوهش‌های روانشناختی، 1374.

11- شیوع شناسی مصرف مواد در دانشجویان دانشگاه‌های شهر تهران، مجله روان‌پزشکی و روانشناسی بالینی ایران، سال سیزدهم، زمستان 1386، 342-335

12- اثربخشی برنامه آموزش مهارت‌های زندگی به‌منظور پیشگیری از مصرف مواد مخدر در دانش آموزان دوره راهنمایی، مجله علمی، پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی زنجان، دوره 16، شماره 65، زمستان 1387، صفحات 77 تا 88

13- نگرش دانشجویان و کارمندان به نقش جنسیتی در بعد برابر خواهی در شهر زنجان سال 1387. مجله علمی، پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی زنجان، دوره 17، شماره 66، بهار 1388، صفحات 71 تا 78

14- تمايز دو سازه كنترلي: كاربردي از نظريه رفتار برنامه‌ریزی‌شده براي پرهيز از سوءمصرف مواد مخدر در نوجوانان. افق دانش. فصلنامه دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني گناباد. دوره 15. شماره 3. پاييز سال 1388.

15- تأثیر مداخله آموزشی نظریه محور در پیشگیری از سوءمصرف مواد در نوجوانان. فصلنامه پایش. سال دهم، شماره اول، زمستان 1389

16- توسعه نظریه عمل منطقی با سازه خودکارآمدی و مقایسه برازش و پیش‌بینی کنندگی آن با نسخه اولیه این نظریه با روش تحلیل مسیر برای پیشگیری از سوءمصرف مواد مخدر در نوجوانان. مجله پزشکی هرمزگان، سال چهاردهم، شماره اول، بهار 1389، صفحات 45 تا 54

17- مقایسه نگرش به نقش جنسیتی و رابطه آن با رضایت از زندگی در کارمندان. نشريه مطالعات روانشناختی. دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی دانشگاه الزهرا. دوره 7، شماره 1، بهار 1390

18- بررسی عوامل مرتبط با سوءمصرف مواد در نوجوانان در چارچوب نظریه رفتار برنامه‌ریزی‌شده. فصلنامه رفاه اجتماعی، سال دوازدهم، شماره 44. بهار 91.

19- مقایسه تأثیر سازه‌های خودکارآمدی و کنترل رفتاری درک شده بر نظریه عمل منطقی در خصوص پیشگیری از سوءمصرف مواد مخدر با روش تحلیل مسیر. فصلنامه پايش. سال يازدهم. شماره دوم. بهار 1391.

20- عوامل پیش‌بین رواني / اجتماعي مصرف مواد در نوجوانان. مجله علمي پ‍ژوهشی دانشگاه علوم پزشكي. زنجان، خرداد و تير، 1392

21- شيوع مصرف مواد در بين دانشجويان دانشگاه‌های علوم پزشكي شهر تهران. فصلنامه اعتياد پ‍‍ژوهي. سال هفتم. شماره 28. زمستان 92.

22- نوروفيدبك: مفاهيم و واقعیت‌ها. بيست و دومين خبرنامه الكترونيكي انجمن روانشناسي ايران. زمستان 1391.

23- تغيير و تحولات صورت گرفته در ويرايش پنجم راهنماي تشخيصي و آماري بیماری‌های رواني. بيست و چهارمين خبرنامه الكترونيكي انجمن روانشناسي ايران. تابستان 1392.

25- کاربست نظریه عمل منطقی در پیشگیری از مصرف مواد. فصلنامه بالینی طب اعتیاد. شماره دهم و یازدهم. پاییز و زمستان 1394

 

1-Are perceived behavioral control and self-efficacy distinct construct? European Journal of scientific Research. Vol. 30. No.1 (2009), pp. 146-152

2-The relationship among classroom community, attitude toward parents, anxiety disorders and depression with adolescent suicide probability. Procedia Social and Behavioral Sciences 15 (2011) 520–525

3- Smoking status in Iranian male adolescents: A cross-sectional study and

a meta-analysis. Addictive Behaviors 38 (2013) 2214–2218

 

شرکت در سمینارها  به‌عنوان سخنران:

 

1 – مصاحبه بالينی باكودكان، دومين سمينار اختلالات رفتاری كودكان و نوجوانان، دانشگاه علوم پزشكی زنجان، 1372.

2 – كاربرد هیپنوتیزم دردرمان اختلال استرس پس از سانحه، سومين سمينار سراسری استرس،1374، دانشگاه علوم پزشكی ايران.

3 – خودكشی در شهر زنجان، سومين كنگره اختلالات روان‌پزشکی، دانشگاه علوم پزشكی تهران، 1375.

4 – شيوع خودكشی در کودکان و نوجوانان شهر زنجان، سومين سمينار اختلالات رفتاری كودكان و نوجوانان، دانشگاه علوم پزشكی زنجان، 1375.

5 – اختلال حفظ توجه دراسكيزوفرنيا، افسردگی و تأثیر مداخلات درمانی، اولين كنگره علوم عصب‌شناختی ايران، دانشگاه شهيد بهشتی، 1375.

6 – مهارت‌های زندگی و مفاهیم مربوط به آن. چهارمين سمينار اختلالات رفتاری كودكان و نوجوانان، دانشگاه علوم پزشكی زنجان، 1379.

7-     بررسی اثربخشی برنامه مهارت‌های زندگی ويژه سال دوم راهنمايی به‌منظور پيشگيری از مصرف مواد، پنجمين همايش بهداشت روانی کودکان و نوجوانان، مهرماه 1382.

8-     گروه دوستان و نوجوانان مصرف‌کننده حشیش، سومین همایش سراسری اعتیاد، یزد، بهمن 1383.

9-     تعیین‌کننده‌های اجتماعی سلامت و اعتیاد. ارائه‌شده در نشست پژوهشی و هم‌اندیشی پژوهشگران. ستاد مبارزه با مواد مخدر. زمستان 1386

10-  پیشگیری از مصرف مواد در دانشگاه‌ها، چهارمین کنگره سراسری اعتیاد، یزد، اسفند 1388

12- ایراد سخنرانی با عنوان «شیوع شناسی و پیشگیری اولیه از اعتیاد در دانشگاه» در نخستین کنگره علمی پیشگیری اولیه از اعتیاد استان تهران. دانشگاه علوم بهزیستی و توان‌بخشی. با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر. اسفند 1389

13- ایراد سخنرانی در نخستین همایش علمی پیشگیری اولیه از اعتیاد. استان زنجان. شورای هماهنگی استان. آذر 1389

              14- نشست هم‌اندیشی «مهارت‌های زندگی در محیط‌های دانشجویی: چالش‌ها، راهکارها و بررسی تجربیات».

               خرداد 1389. وزارت علوم و تحقیقات، دفتر مرکزی مشاوره و مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران

15- شيوع مصرف مواد در دانشگاه‌های علوم پزشكي تهران. ستاد مبارزه با مواد مخدر. فرهنگ‌سرای شقايق. تهران. بهمن 1392

16- اثربخشی درمان تحريك مغزي برون جمجمه‌ای در بيماران افسرده. دومين كنگره علوم اعصاب پايه و باليني. 27 تا 29 آذر 1392. مركز همایش‌های رازي. بيمارستان ميلاد.

17- همايش سلامت روان و سالمندان. سالن بین‌المللی روزبه. بيمارستان آیت‌الله موسوي. زنجان. 29/7/ 92

18 – ایراد سخنرانی با عنوان «عوامل خطر اعتیاد در دانشجویان دختر دانشگاه‌های دولتی شهر تهران». مجتمع فرهنگی شقایق. ستاد مبارزه با مواد مخدر. 20/8/1388

18- ايراد سخنراني در سمينار بهداشت روان و آموزش. 6/12/86 تا 7/12/1386. دانشگاه علوم پزشكي زنجان

19- ايراد سخنراني با عنوان «شيوع مصرف مواد در دانشجويان دانشگاه‌های علوم پزشكي شهر تهران». مجتمع فرهنگي شقايق. ستاد مبارزه با مواد مخدر. 1/11/92

20 – ایراد سخنرانی با عنوان «میزان شیوع مصرف مواد در دانشجویان تحت پوشش دانشگاه‌های وزارت علوم». هفتمین سمینار سراسری بهداشت روانی دانشجویان. دانشگاه صنعتی اصفهان… 21 و 22 اردیبهشت 1393.

21- ایراد سخنرانی با عنوان «مقایسه مصرف مواد در دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی شهر تهران». هفتمین سمینار سراسری بهداشت روانی دانشجویان. دانشگاه صنعتی اصفهان… 21 و 22 اردیبهشت 1393

22- ایراد سخنرانی با عنوان «نحوه گذراندن اوقات فراغت دانشجویان: نقش متغیرهای جمعیت شناختی و تحصیلی». هفتمین سمینار سراسری بهداشت روانی دانشجویان. دانشگاه صنعتی اصفهان… 21 و 22 اردیبهشت 1393.

23- ایراد سخنرانی با عنوان «عوامل مؤثر در سازگاری دانشجویان با زندگی خوابگاهی: نقش جنسیت و مقطع تحصیلی». هفتمین سمینار سراسری بهداشت روانی دانشجویان. دانشگاه صنعتی اصفهان… 21 و 22 اردیبهشت 1393

24- ایراد سخنرانی با عنوان نقش متغیرهای خانوادگی در پیش‌بینی اقدام به خودکشی در بیماران مراجعه‌کننده به بیمارستان‌های شهر زنجان در سال 93. 14 الی 16 مهر 94. پنجمین کنگره سراسری رفتارهای پرخطر. دانشگاه علوم پزشکی زاهدان.

 

25- ایراد سخنرانی در هیئت‌رئیسه «اعتیاد در ایران: اجتماعی کردن پیشگیری». پنجمین کنگره انجمن روانشناسی ایران. 15 تا 17 اردیبهشت 1394.

 

26- Substance Abuse and its Risk factors in Iranian High School Students. Saeed

 Momtazi and Farhad Taremian, NIDA. International Forum June 2009. USA.

 

      27- Comparative study of Halopridol and Olanzapine in Cannabis Induced Psychotic

      Disorder. Saeed Momtazi and Faahad taremian… CINP Congress, 15-17 July

 

28- Oral presentation, entitled “comparison study of brain waves amplitudes among clinical depression and generalized anxiety patients: comparing theoretical conceptualization and clinical findings” in the 4th basic and clinical neuroscience congress. Dec 23-25,2015. Razi hall. Tehran

 

29- Oral presentation, entitled “comparing the effectiveness of neurofeedback, pharmacotherapy and metacognitive therapy on occipital alpha amplitude in GAD” in the 4th basic and clinical neuroscience congress. Dec 23-25. 2015. Razi hall. Tehran

 

30- Oral presentation, entitled “Drug abuse prevention research: a frame work” in 10th annual international Addiction science congress. Sep 14-16, 2016. Razi hall. Tehran.

 

31- Oral presentation, entitled “Brain disease model of addiction” in 10th annual international Addiction science congress. Sep 14-16, 2016. Razi hall. Tehran.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تحقيقات:

 

1- شیوع خودکشی در شهر زنجان، 1375.

2 – كاربرد پرسشنامه های خود سنجی در بررسی الگو و شیوع سوءمصرف مواد مخدر دانش آموزان دبيرستان بوشهر،1378.

3 – بررسی اثربخشی برنامه آموزش مهارت‌های زندگی ويژه سال دوم راهنمايی با تأکید بر پيشگيری از سوءمصرف مواد مخدر،1380، مصوب وزارت آموزش‌وپرورش، دفتر پيشگيری از سوءمصرف مواد.

4- بررسی شيوع مصرف مواد مخدر در دانشجویان دانشگاه‌های شهر تهران. به سفارش مركز مشاوره دانشگاه تهران و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، 1385

5- بررسی شیوع مصرف مواد در دانشجویان شهر مشهد، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دفتر مرکزی مشاوره،1386

6- تهیه مجموعه آموزشی پیشگیری از اعتیاد ویژه کارشناسان، موسسه داریوش، دانشگاه علوم بهزیستی و توان‌بخشی،1388

7- بررسی منابع استرس در میان کارکنان شرکت گاز پارس جنوبی، منطقه عسلویه. پژوهش مصوب شرکت گاز پارس جنوبی، 1388

 

8- شيوع مصرف مواد در دانشگاه‌های علوم پزشكي شهر تهران. مصوب ستاد مبارزه با مواد مخدر. 1389

9- پیشگیری از مصرف مواد مخدر در محیط‌های کاری، پژوهش مصوب دانشگاه علوم پزشکی زنجان، در حال اجرا

10- همه‌گیرشناسی مصرف مواد در دانشجویان دانشگاه‌های وزارت علوم و علوم پزشکی كشور. مصوب ستاد مبارزه با مواد مخدر. 1392

 

 

 

مدرس در کارگاه‌های آموزشي:

 

1- مدرس کارگاه اختلالات روان‌پزشکی. دانشگاه علوم پزشکی زنجان.27 تا 29 اسفندماه 1389. آموزش مداوم جامعه پزشکی.

2- مدرس کارگاه حمایت‌های روانی اجتماعی در حوادث غیرمترقبه. دانشگاه علوم پزشکی زنجان در تاریخ 8 آذرماه 1389. آموزش مداوم جامعه پزشکی.

3- مدرس کارگاه سوءمصرف مواد. دانشگاه علوم پزشکی زنجان. در تاریخ 10/8/1389. آموزش مداوم پزشکی.

4- مدرس کارگاه آشنایی با مواد مخدر و محرک صنعتی. دانشگاه علوم پزشکی زنجان. در تاریخ 26/12/1389. آموزش مداوم پزشکی.

5- مدرس کارگاه آشنایی با مواد مخدر و محرک صنعتی. دانشگاه علوم پزشکی زنجان. در تاریخ 28/12/1389. آموزش مداوم پزشکی

6- مدرس کارگاه آموزشی «پیشگیری از اعتیاد» ویژه کارشناسان رابط پیشگیری از سوءمصرف مواد نهادها و سازمان‌های مختلف. آذر (16 و 30) 1389. مرکز مشاوره دانشجویی. وزارت علوم.

7- مدرس کارگاه آموزشی «پیشگیری از اعتیاد» ویژه کارشناسان رابط پیشگیری از سوءمصرف مواد نهادها و سازمان‌های مختلف. اردیبهشت (1 و 8) 1389. مرکز مشاوره دانشجویی. وزارت علوم.

8- مدرس کارگاه پیشگیری اولیه از اعتیاد آبان 1389 (ویژه تربیت کادر متخصص). مرکز مشاوره دانشگاه تهران. معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت علوم

9- مدرس کارگاه اختلالات روان‌پزشکی. دانشگاه علوم پزشکی زنجان. 22 تا 24 اردیبهشت 1388. آموزش مداوم جامعه پزشکی.

10- مدرس کارگاه اختلالات روان‌پزشکی. دانشگاه علوم پزشکی زنجان. 15 تا 17 اردیبهشت 1388. آموزش مداوم جامعه پزشکی

11- مدرس کارگاه اختلالات روان‌پزشکی. دانشگاه علوم پزشکی زنجان. 1 تا 3 تیرماه 1388. آموزش مداوم جامعه پزشکی.

12- مدرس کارگاه اختلالات روان‌پزشکی… دانشگاه علوم پزشکی زنجان. در تاریخ 6 تا 8 اسفندماه 1388. آموزش مداوم پزشکی

13- مدرس کارگاه اختلالات روان‌پزشکی. در تاریخ 13 تا 15 بهمن 1388. دانشگاه علوم پزشکی زنجان. آموزش مداوم پزشکی

14- مدرس دوره سوم کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد ویژه کارشناسان ستاد مبارزه با مواد مخدر. 3 تا 6 بهمن 1388

15- مدرس کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد ویژه کارشناسان ستاد مبارزه با مواد مخدر. بهمن و اسفند 1388. دانشگاه علوم بهزیستی و توان‌بخشی.

16- مدرس کارگاه آموزشی «پیشگیری از اعتیاد» ویژه کارشناسان رابط پیشگیری از سوءمصرف مواد نهادها و سازمان‌های مختلف. آذر (10، 16، 18) و دی‌ماه (8 و 9) 1388. مرکز مشاوره دانشجویی. وزارت علوم.

17- مدرس کارگاه مهارت‌های زندگی و مهارت‌های مقابله با مشکلات رفتاری. 30/4/87 دانشگاه علوم پزشکی زنجان

18- مدرس کارگاه افسردگی. در تاریخ 16/8/1387. دانشگاه علوم پزشکی زنجان.

19- مدرس. كارگاه آموزشي تربيت كادر متخصص پيشگيري از اعتياد. 14 تا 16 اسفند 91. شوراي هماهنگي ستاد مبارزه با مواد مخدر. زنجان

20- مدرس كارگاه آموزشي «پيشگيري از اعتياد- دوره تكميلي مدرسه». دانشگاه تهران. معاونت فرهنگي. تالار امیرکبیر. 2/3/ 92

21- مدرس كارگاه آموزشي «پيشگيري از اعتياد- دوره تكميلي مدرسه». دانشگاه تهران. معاونت فرهنگي. تالار امیرکبیر. 23/3/ 92

22- كارگاه آموزشي پيشگيري از مصرف مواد و ايدز در دانشجويان. UNODC  و ستاد مبارزه با مواد مخدر. ارديبهشت 1392.

23- کارگاه آموزشی «مواد و آثار آن در دانشجویان» 14 تا 16 می 2013، ستاد مبارزه با مواد مخدر، وزارت علوم و تحقیقات و UNODC، گاجره. دیزین

24- کارگاه آموزشی تربیت کادر متخصص پیشگیری از اعتیاد. 17/12/91. ستاد مبارزه با مواد مخدر و دانشگاه تهران

25- کارگاه آموزشی تربیت کادر متخصص پیشگیری از اعتیاد.28/9/92 ستاد مبارزه با مواد مخدر و دانشگاه تهران

26- کارگاه آموزشی تربیت کادر متخصص پیشگیری از اعتیاد. (دوره تکمیلی متمرکز بر مدرسه). اول و دوم خرداد سال 93. ستاد مبارزه با مواد مخدر و دانشگاه تهران

27- کارگاه آموزشی تربیت کادر متخصص پیشگیری از اعتیاد. (دوره تکمیلی متمرکز بر مدرسه) بیست و سوم خرداد سال 93. ستاد مبارزه با مواد مخدر و دانشگاه تهران

28- کارگاه آموزشی تربیت کادر متخصص پیشگیری از اعتیاد. (دوره میانی) ویژه کارشناسان. 18/2/93…ستاد مبارزه با مواد مخدر و دانشگاه تهران

29- کارگاه آموزشی تربیت کادر متخصص پیشگیری از اعتیاد. (دوره مقدماتی) ویژه کارشناسان. 3/2/93…ستاد مبارزه با مواد مخدر و دانشگاه تهران

 

عضويت در كميته علمي

 

 1- چهارمين كنگره انجمن روانشناسي ايران. 1 تا 3 اسفند 91. دانشكده روانشناسي و علوم تربيتي. عضو كميته علمي.

 2 – اولين كنگره بین‌المللی و دوازدهمين كنگره كشوري مغز و اعصاب كودكان ايران. 8 تا 10 شهريور 91. دانشگاه علوم

 پزشكي زنجان. عضو كميته علمي.

3- عضو کمیته علمی ششمین سمینار سراسر ی بهداشت روانی دانشجویان 27 و 28 اردیبهشت 1391. عضو کمیته علمی. مرکز مشاوره وزارت علوم و مرکز مشاوره دانشگاه گیلان

4- عضو هیئت‌رئیسه آسیب‌های نوپدید و اعتیاد: تحلیل الگوها در سومین کنگره سراسری پژوهش‌های روانشناسی بالینی در تاریخ 7 /12/1390. بیمارستان امام خمینی. انجمن روانشناسی بالینی ایران.

5- عضو هیئت‌رئیسه آسیب‌های نوپدید و اعتیاد: تحلیل الگوها در سومین کنگره سراسری پژوهش‌های روانشناسی بالینی در تاریخ 7 /12/1390. بیمارستان امام خمینی. انجمن روانشناسی بالینی ایران.

6- عضو کمیته علمی همایش سراسری خودکشی و رفتارهای مرتبط. اسفند 1390. دانشگاه علوم پزشکی زنجان

7- سومین کنگره سراسری رفتارهای پرخطر 18 تا 20 اسفند 1388. دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد. عضو کمیته علمی و هیئت‌رئیسه.

8- نخستین کنگره کشوری پیشگیری از سوءمصرف مواد 4 تا 6 اسفند 1388. عضو کمیته علمی و هیئت‌رئیسه

9- پنجمین سمینار سراسری بهداشت روانی دانشجویان 22 و 23 اردیبهشت 1389. عضو کمیته علمی. مرکز مشاوره وزارت علوم و مرکز مشاوره دانشگاه شاهد

10- پنجمین سمینار سراسری بهداشت روانی دانشجویان 22 و 23 اردیبهشت 1389. شرکت در هیئت‌رئیسه آسیب‌های روانی اجتماعی اعتیاد، خودکشی و رفتارهای پرخطر. معاونت دانشجویی وزارت علوم. دانشگاه شاهد.

11- سومین کنگره سراسری رفتارهای پر خطر 18 تا 20 اسفند 1388. دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد. عضو کمیته علمی و هیئت‌رئیسه.

12- نخستین کنگره کشوری پیشگیری از سوءمصرف مواد 4 تا 6 اسفند 1388. عضو کمیته علمی و هیئت‌رئیسه

13- پنجمین سمینار سراسری بهداشت روانی دانشجویان 22 و 23 اردیبهشت 1389. عضو کمیته علمی. مرکز مشاوره وزارت علوم و مرکز مشاوره دانشگاه شاهد

14- پنجمین سمینار سراسری بهداشت روانی دانشجویان 22 و 23 اردیبهشت 1389. شرکت در هیئت‌رئیسه آسیب‌های روانی اجتماعی اعتیاد، خودکشی و رفتارهای پرخطر. معاونت دانشجویی وزارت علوم. دانشگاه شاهد.

15- شرکت در هیئت‌رئیسه. دومین کنگره سراسری پژوهش های روان‌شناسی بالینی. 29 بهمن تا 1 اسفند 1387. برگزارکننده انجمن علمی روان‌شناسی بالینی ایران و سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره.

16-عضو کمیته علمي همايش سراسري بهداشت روان و آموزش در تاريخ 6 و 7 اسفند 1386. دانشگاه علوم پزشكي زنجان.

17- عضو کمیته علمی اولین همایش سراسری روانشناسی سلامت ایران و پنجمین همایش کشوری سایکوفارماکولوژی… دانشگاه علوم پزشکی اصفهان. اردیبهشت 1393

18- عضو کمیته علمی هفتمین سمینار بهداشت روانی دانشجویان. اردیبهشت 1393.

 

 

 

 

 

 

مهارت‌های درماني

 

1- درمان شناختي/ رفتاري كلاسيك و طرح‌واره درماني يانگ

2- خانواده و زوج‌درمانی

3- استفاده از روش مكمل نوروفيدبك  (neurofeedback)  در بهبود حالت‌های افسردگي، اضطراب، بيش فعالي، اوتيسم و ميگرن

4- استفاده از روش مكمل تحريك مغزي برون جمجمه‌ای tDCS  در درمان افسردگي و بهبود تمركز و حافظه

5- انجام QEEG و تفسیر Brain Map

6- انجام  rTMS   در درمان اختلالات روان‌پزشکی

 

گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها
گذراندن طرح روانشناسی بالینی در بهزیستی اصفها
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *