ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس

 
helpkade
ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس
ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس

در این مقاله لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بندرعباس 98 را ارائه داده ایم .

برای مشاوره لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بندرعباس 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید
 

تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ از کل کشور
 

تماس با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۸۸۰ از استان تهران

ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

 

 

 

دانشگاه آزاد با توجه به امکانات فراوانی که در اختیار دارد ، رشته های متنوعی را در مقطع کارشناسی ارشد ارائه داده و در واحدهای مختلف خود اقدام به پذیرش دانشجو در این رشته ها می نماید . مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به منظور اطلاع داوطلبان از رشته گرایش های ارائه شده توسط واحدهای دانشگاهی مختلف دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را منتشر کرده و تمامی رشته محل های ارائه شده را به تفکیک گروه های علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی و مهندسی ، کشاورزی ، هنر و دامپزشکی در اختیار داوطلبان قرار می دهد . دانشگاه آزاد بندرعباس یکی از این واحدهاست که هر ساله بخشی از ظرفیت خود را به دانشجویان کارشناسی ارشد اختصاص داده و امکان ادامه تحصیل در این مقطع را برای آن ها فراهم می کند . هر چند لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد دربرگیرنده تمامی علایق و استعدادهای داوطلبان می باشد اما دانشگاه آزاد بندرعباس با توجه به امکانات و ظرفیت خود تنها قادر به ارائه بخشی از رشته گرایش های این لیست می باشد . از این رو دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در این واحد دانشگاهی را دارند می بایست لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بندرعباس را مورد بررسی قرار دهند . علاقه مندان می توانند این رشته محل ها را در فرم انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد خود جای دهند . در ادامه به معرفی لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بندرعباس ۹۸ می پردازیم .

در جدول زیر می توانید لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بندرعباس را مشاهده نمایید . این جدول به استناد لیست رشته های مجوزدار کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 96 از سایت وزارت علوم تهیه شده است . ممکن است در سال 97 رشته ای به این جدول اضافه یا از آن حذف شده باشد اما به دلیل عدم انتشار لیست جدید در سایت وزارت علوم ، ملاک را همان لیست قبلی قرار داده ایم . داوطلبان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه آزاد بندرعباس با بررسی این رشته گرایش ها می توانند نسبت به انتخاب رشته امتحانی خود در زمان اقدام نمایند . توصیه می کنیم به دلیل تغییرات احتمالی در رشته ها و گرایش ها ، در زمان انتخاب رشته حتما دفترچه امسال را به دقت مطالعه نمایید .

 

 

با توجه به تغییرات احتمالی در لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بندرعباس 98 که ممکن است به دنبال صدور مجوزهای جدید یا تغییر در ظرفیت دانشگاه صورت بگیرد به داوطلبان توصیه می کنیم به محض انتشار تمامی بندها و جداول این دفترچه را با دقت مطالعه نموده و سپس با مراجعه به سایت azmoon.org در شرکت نمایند . ما نیز به محض اطلاع از آخرین تغییرات صورت گرفته این مقاله را بروزرسانی می کنیم .


#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

اهمیت واحد دانشگاهی از آن جهت مهم است که داوطلب بایستی سال های متوالی متعددی را در آن واحد دانشگاهی سپری کند . از این رو اشتباه در این انتخاب ، سرنوشت او را تغییر خواهد داد . بررسی لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بندرعباس 98 داوطلب را با رشته گرایش های ارائه دهنده این واحد دانشگاهی آشنا کرده و از ابتدای مسیر ، داوطلب را در مسیر درست قرار می دهد . علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته محل های دانشگاه های سراسری نیز با بررسی خود را برای حضور در جلسه آزمون رشته امتحانی انتخابی آماده کرده و با مطالعه مسیر دستیابی به رتبه قبولی را طی می کنند . این متقاضیان به منظور اطلاع از لیست مذکور می بایست را دانلود کرده و پس از بررسی آن در مرحله شرکت نمایند . بر خلاف مرحله که یک دفترچه کلی برای تمامی داوطلبان منتشر می شود ، دفترچه های انتخاب رشته ارشد سراسری و آزاد به صورت مجزا و هم زمان با آغاز فرایند انتخاب رشته منتشر خواهند شد .

 

در مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 مقالات زیر راهنمای مناسبی برای داوطلبان می باشد .
 

 

مشاوران مرکز هیوا نیز با در اختیار قرار دادن اطلاعات جامع در خصوص شما را در انتخاب رشته ای بی نقص یاری نموده و از طریق سیستم هیوا تا مرحله در کنار شما خواهند بود .

برای مشاوره لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بندرعباس 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید
 

تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ از کل کشور
 

تماس با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۸۸۰ از استان تهران

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل


تمامی هموطنان عزیزمان از سراسر ایران می توانند برای استفاده از خدمات مشاوره و ارتباط با کارشناسان هیوا از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071789 تماس بگیرند . همچنین ساکنان استان تهران می توانند از طریق شماره اختصاصی 9092305880 نیز با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

برخی از مخاطبان هیوا به دلیل مشکلات مخابراتی نمی توانند با شماره های 909 تماس بگیرند و یا به طور کلی به تلفن ثابت دسترسی ندارند ؛ برخی نیز تمایل دارند از بسته های تخفیفی هیوا استفاده کنند تا هزینه کمتری برای مشاوره پرداخت نمایند . برای این دسته از عزیزان پکیج های مشاوره هیوا را طراحی کرده ایم که می توانید با خرید آن از هرجای ایران که هستید از طریق تلفن ثابت یا تلفن همراه با کارشناسان هیوا در ارتباط باشید . برای خرید پکیج های مشاوره هیوا و استفاده از بسته های تخفیفی کلیک کنید .ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس

مرکز مشاوره هیوا امکانی فراهم کرده تا کاربران سایت بتوانند با عضویت در کانال های اطلاع رسانی شبکه های اجتماعی  از آخرین اخبار و اطلاعیه های تحصیلی مربوط به حوزه تحصیلی مدنظر خود آگاه شوند . برای این منظور می توانید با کلیک بر روی هر یک از لینک های زیر در کانال مدنظرتان عضو شوید.

کانال مرکز مشاوره تحصیلی هیوا                    کانال دکتری تخصصی                      کانال کارشناسی ارشد                    کانال مشاوره کنکور سراسری

کانال دانشگاه های بدون کنکور                      کانال اطلاع رسانی مدارس                کانال اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید.
همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.
سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و …. هیچگونه وابستگی ندارد.


بالا

تماس از کل کشور: ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ – تماس از تهران: ۹۰۹۲۳۰۵۸۸۰ پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل


دفترچه سوالات پایه دوازدهم ریاضی آزمون جامع نوبت چهارم سازمان سنجش Downloads-icon


دفترچه سوالات پیش دانشگاهی انسانی آزمون جامع نوبت چهارم سازمان سنجش Downloads-icon


دفترچه سوالات پیش دانشگاهی تجربی آزمون جامع نوبت چهارم سازمان سنجش Downloads-icon


دفترچه سوالات پیش دانشگاهی ریاضی آزمون جامع نوبت چهارم سازمان سنجش Downloads-icon


دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99Downloads-icon

نشانی:

بندرعباس، چهار راه نخل ناخدا، بلوار دانشگاه، پردیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس

تلفن:

+۹۸ ۷۶ ۳۳۶۶۵۵۰۰

دورنگار:

+۹۸ ۷۶ ۳۳۶۶۵۵۱۰

کد پستی:

۷۹۱۵۸۹۳۱۴۴
ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس

صندوق پستی:

info@iauba.ac.ir

نشانی:

بندرعباس، چهار راه نخل ناخدا، بلوار دانشگاه، پردیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس

تلفن:

+۹۸ ۷۶ ۳۳۶۶۵۵۰۰

دورنگار:

+۹۸ ۷۶ ۳۳۶۶۵۵۱۰

کد پستی:

۷۹۱۵۸۹۳۱۴۴
ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس

صندوق پستی:

info@iauba.ac.ir

رشته های دانشکده علوم انسانی به تفکیک مقاطع تحصیلیارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس

حقوق

حسابداری

الهیات و معارف اسلامی – فقه و مبانی حقوق اسلامی

فلسفه و کلام اسلامی

امور گمرکی

روزنامه نگاری

علوم اقتصادی – اقتصاد بازرگانی

علوم تربیتی – مدیریت و برنامه ریزی آموزشی

مترجمی زبان انگلیسی

آموزش دینی و عربی

آموزش و پرورش ابتدائی

آموزش زبان انگلیسی

مترجمی زبان انگلیسی

حقوق جزا و جرم شناسی

حقوق خصوصی

حقوق عمومی

علوم اقتصادی

حسابداری

روانشناسی بالینی

روانشناسی عمومی

روانشناسی تربیتی

زبان و ادبیات فارسی

علوم اجتماعی – جامعه شناسی

مدیریت آموزشی

مدیریت اجرائی

آموزش و بهسازی منابع انسانی

مدیریت ورزشی

حسابداری

مدیریت آموزشی

روانشناسی تربیتی

روانشناسی عمومی

حقوق کیفری و جرم شناسی

حقوق عمومی

نشانی:

بندرعباس، چهار راه نخل ناخدا، بلوار دانشگاه، پردیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباسارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس

تلفن:

+۹۸ ۷۶ ۳۳۶۶۵۵۰۰

دورنگار:

+۹۸ ۷۶ ۳۳۶۶۵۵۱۰

کد پستی:

۷۹۱۵۸۹۳۱۴۴

صندوق پستی:

info@iauba.ac.ir

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بندر عباس ترم مهر و بهمن اعلام شد!

به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد می رسانیم عزیزانی که قصد ثبت نام و ورود به رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس ترم مهر و بهمن را دارند می توانند با تماس با مرکز ثبت نام و مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد بندرعباس از لیست رشته های دانشگاه آزاد بندرعباس برای ترم مهر و بهمن مطلع گردند.

دانشگاه آزاد بندر عباس دارای دانشکده های مختلف می باشد. هر یک از این دانشکده ها داوطلبان را در رشته های مختلف پذیرش می نماید. رشته های دانشگاه آزاد بندرعباس در تمامی مقاطع مختلف دانشجو می پذیرد . هر یک از داوطلبان در هر مقطع ، با توجه به شرایط تعیین شده می توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا علاوه بر توضیحاتی در رابطه با رشته های دانشگاه آزاد بندرعباس به ارائه لیست رشته های دانشگاه آزاد واحد بندرعباس در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای نیز بپردازیم.

 

 

ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس

پذیرش در رشته های دانشگاه آزاد واحد بندرعباس در چه مقاطعی صورت خواهد پذیرفت؟

گروه ها و دانشکده های دانشگاه آزاد واحد بندرعباس شامل چه دانشکده هایی می باشد؟

چگونه می توانم به لیست رشته های دانشگاه آزاد واحد بندرعباس دسترسی یابم؟

 

 

جهت اطلاع دقیق از تمامی رشته های دانشگاه آزاد بندرعباس – دریافت لیست رشته های دانشگاه آزاد واحد بندرعباس به همراه مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

دانشگاه آزاد واحد بندرعباس همانند سایر دانشگاه های دیگر، شامل دانشکده های مختلفی می باشد. همانطور که می دانید دانشگاه آزاد در دو مرحله ترم مهر و ترم بهمن داوطلبان را ثبت نام و پذیرش می نماید. هر یک از متقاضیان می توانند در هر نیمسال ، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. رشته های دانشگاه آزاد برای هر دانشگاه با ظرفیت متفاوت رو به رو می باشد که با توجه به این ظرفیت پذیرش را ممکن خواهند ساخت.

در ادامه به تفکیک هر یک از مقاطع تحصیلی قصد داریم تا به ارائه رشته های دانشگاه آزاد بندرعباس بپردازیم. اما نکته مهمی که لازم است مد نظر داشته باشید این است که در سال های گذشته شاهد تغییر کد رشته در دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد بوده ایم به همین دلیل به هنگام دانلود دفترچه راهنما بهتر است با استفاده از اطلاعیه هایی که در زمان انتخاب رشته در سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر می گردد اطلاعات لازم را به دست آورید.

با توجه به فراوان بودن رشته های دانشگاه آزاد بندرعباس امکان ارائه تمامی این رشته ها در مقاطع مختلف تحصیلی وجود نخواهد داشت . به همین دلیل می توانید با برقراری ارتباط با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تمامی اطلاعات مربوطه را دریافت نمایید.

 

 

 

 

پذیرش در رشته های دانشگاه آزاد بندرعباس مهر و بهمن 98 در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری امکان پذیر خواهد بود

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

متقاضیان گرامی که قصد ثبت نام دانشگاه آزاد بندرعباس را دارند جهت انتخاب رشته صحیح و موفق دقت داشته باشند در صورتی که قصد انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه بندرعباس را دارند با توجه به زیر گروه مدرک پایه خود انتخاب رشته نمایند تا درصد قبولی وی افزایش یابد ضمنا معدل مدرک پایهارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس

یکی از نکاتی که متقاضیان ورود به دانشگاه آزاد بندرعباس لازم است توجه داشته باشند، این است که در لیست رشته های دانشگاه آزاد واحد بندرعباس برای مقطع کاردانی پذیرش وجود نخواهد داشت. همچنین در برخی از مقاطع تحصیلی که رشته های مورد نظر ارائه نگردیده است پذیریش وجود نخواهد داشت. ممکن است بر اساس تغییر سیاست ها و یا افزودن برخی از امکانات پذیرش در رشته های جدید و در مقاطع تحصیلی مختلف را در بر بگیرد.

نکته مهمی که داوطلبان و متقاضیانی که به دنبال اطلاع از لیست رشته های دانشگاه آزاد واحد بندرعباس می باشند لازم است مد نظر قرار دهند این است که رشته های دانشگاه آزاد بندرعباس  که در این مطلب ارائه کردید، شامل تمامی رشته ها نمی باشد. ما تنها برای آشنایی شما داوطلبان و متقاضیان دانشگاه آزاد واحد بندعباس ، این لیست را ارائه نمودیم.

جهت اطلاع از شرایط پذیرش رشته های دانشگاه آزاد بندرعباس  و همچنین دریافت لیست رشته های دانشگاه آزاد واحد بندرعباس به صورت کامل با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید متخصصین ما در پاسخگویی به شما آماده خواهند بود.

 

 

آیا شهریه ثابت و متغیر دانشگاه آزاد واحد بندعباس با سایر دانشگاه های دیگر متفاوت است؟

میزان شهریه دانشگاه های مختلف توسط وزارت علوم و تحقیقات تعیین می گردد به همین دلیل به میزان این شهریه مطابق با مصوبات تعیین شده در سازمان های مختلف اجزا خواهد شد. آنچه موجب تفاوت شهریه می گردد، تنها رشته های دانشجویان و پذیرفته شدگان در وهله نخست خواهد بود و در وهله دوم نیز تعداد واحدهای انتخابی دانشجویان در هر ترم تحصلی به همراه امکاناتی که دانشجویان از آن استفاده خواهند کرد.

آیا پذیرش بدون کنکور مقطع کارشناسی ارشد در رشته های مختلف دانشگاه بندرعباس امکان پذیر است؟

دانشگاه بندرعباس در پایه های مختلفی اقدام به پذیرش دانشجویان می نمایند. آن دسته از دانشجویانی که استعداد درخشان می باشند، می توانند بودن نیاز به شرکت در آزمون به راحتی پذیرفته شود. همچنین در برخی از رشته ها نیز، داوطلبان می توانند با ثبت نام و شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد نسبت به انتخاب رشته محل مورد نظر خود اقدام نمایند.

میزان تفاوت شهریه رشته های بدون کنکور و با کنکور دانشگاه بندر عباس چقدر است؟

آیا برای پذیرش استعداد درخشان این دانشگاه نیاز به مقاله علمی خواهیم داشت؟

حداقل معدل لازم برای پذیرش در رشته های پیراپزشکی این دانشگاه چند است؟

آیا ثبت نام برای تمامی رشته های موجود در دو ترم صورت خواهد پذیرفت؟

بهترین فارغ التحصیلان دانشگاه بندرعباس مربوط به کدام رشته می باشد؟

آیا می توان در صورت پذیرش در رشته های این دانشگاه شهریه را به صورت قسطی پرداخت نمود؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با رشته های دانشگاه آزاد بندرعباس و دریافت پاسخ سوالات مطرح شده می تونید ب شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط دانشگاه آزاد

بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد

تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج

تکمیل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور

رشته های دانشگاه آزاد بندرعباس مهر و بهمن

لیست رشته های دانشگاه آزاد واحد بندرعباس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام

ایمیل

وب‌ سایت

12,000,000 +

بازدید کننده ایران تحصیل تاکنون

452,000 +

مخاطبان مشاوره تلفنی ایران تحصیل تاکنون

676780

تعداد سوالات سایت ایران تحصیل

15000

حدااقل بازدید روزانه سایت ایران تحصیل

در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه تحصیلی دارید می توانید از تجربیات مشاوران مرکز ایران تحصیل استفاده کنید هزینه هر دقیقه مشاوره 20000 ریال می باشد که می توانید ( از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره 9099072952) تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری بهره مند گردید.

ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تخصصی دارای مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی می باشد که به صورت خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت دارد و هیچ گونه وابستگی به هیچ ارگان خصوصی و دولتی ائم از دانشگاه آزاد ، سمپاد ، سازمان شاهد ، سنجش و … ندارد و تمامی مطالب مندرج در سایت تابع قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران و صرفا در راستای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران می باشد.

در صورتی که هر گونه پیشنهاد ، انتقاد یا شکایتی از نحوه عملکرد مجموعه دارید می توانید از طریق ایمیل info@irantahsil.org با ما در ارتباط باشید.

لینک مفید :

خدمات ساختمانی خوارزم سازه

پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل

فراخوان پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه هرمزگان برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹ از میان دانشجویان و فارغ التحصیلان واجد شرایط دانشگاه های سراسری منتشر شد.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

به گزارش مسترتست، دانشگاه هرمزگان از میان دانشجویان ممتاز کارشناسی ورودی ۹۴ و بعد دانشگاه هرمزگان و سایر دانشگاه های دولتی (دانشجویان دانشگاه های پیام نور، فنی حرفه ای، علمی کاربردی و پردیس های خودگردان شامل این فراخوان نمی شوند) تعداد محدودی را بدون آزمون ورودی جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور می پذیرد.

شرایط لازم جهت ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه هرمزگان بر اساس آیین نامه کارشناسی ارشد استعداد درخشان به شرح زیر است:

۱- دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته ورودی سال تحصیلی ۹۴-۹۵ که پس از شش نیمسال تحصیلی با گذراندن حداقل سه چهارم از کل واحدهای درسی دوره به لحاظ میانگین کل جزو پانزده درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی (از مجموع دوره های روزانه و شبانه) خود باشند و حداکثر در مدت هشت نیمسال دانش آموخته شوند.ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس

تبصره: دانشجویانی که در طول شش نیمسال دانش آموخته شوند و به لحاظ میانگین کل در مقایسه با میانگین کل هشت نیمسال دانشجویان هم رشته و غیر هم ورودی خود جزو پانزده درصد برتر باشند. به صورت مازاد بر ظرفیت پذیرش بدون آزمون در دوره کارشناسی ارشد همان سال پذیرش می شوند.

۲- برگزیدگان رتبه های اول تا پانزدهم نهایی المپیادهای علمی- دانشجویی برای ورود به همان رشته یا رشته های مرتبط به تشخیص شورای عالی برنامه ریزی آموزشی وزارت، با ارائه معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد.

۳- دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته دانشگاه هرمزگان(مجموع روزانه و شبانه) که بر اساس سه چهارم واحدهای گذرانده شده تا پایان نیمسال ششم تحصیلی به لحاظ میانگین کل جزو بیست و پنج درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند و حداکثر در مدت هشت نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند نیز مشروط بر اینکه معدل آنها تا پایان ترم ششم حداقل پانزده بوده و از ۹۷/۰ آخرین نفر پانزده درصد اول نیز کمتر نباشد، می توانند در این فراخوان شرکت نمایند. بدیهی است پذیرش نهایی این دانشجویان منوط به عدم تکمیل ظرفیت توسط دانشجویان پانزده درصد اول هر یک از آن رشته ها می باشد. (ویزه دانشجویان دانشگاه هرمزگان)

۱- پذیرش نهایی و قطعی داوطلبان منحصرا پس از تایید نهایی سازمان سنجش آموزش کشور  و هیات مرکزی گزینش دانشجو انجام می‏پذیرد. لذا اطلاعات ارائه شده  توسط متقاضیان براساس آخرین ضوابط ابلاغ شده از سوی وزارت علوم توسط کمیته‏های کارشناسی دانشگاه بررسی گردیده و نتیجه بررسی به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد. بدیهی است تکمیل فرم تقاضا و ارائه اطلاعات توسط متقاضی به منزله پذیرش در دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون تلقی نمی شود.

۲- در صورت لزوم انجام مصاحبه در برخی از رشته ها، داوطلب می بایست در جلسه مصاحبه حضور بهم رساند. عدم شرکت در مصاحبه به منزله انصراف از ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد تلقی خواهد شد.

۳- داوطلبان در دوره روزانه کارشناسی ارشد پذیرش شده و ادامه تحصیل آنان رایگان خواهد بود.

۴– دانشجویان دانشگاه هرمزگان  می بایست فرم تقاضای پیوست را تکمیل نموده ، همراه با سایر مدارک مورد نیاز تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۲/۱۵ به دفتر استعدادهای درخشان تحویل دهند.

۵- متقاضیان سایر دانشگاهها می بایست فرم تقاضای پیوست را تکمیل نموده ، همراه با سایر مدارک مورد نیاز تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۲/۱۵ با پست پیشتاز به نشانی بندرعباس، دانشگاه هرمزگان، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، دفتر استعدادهای درخشان ارسال نمایند و رسید پستی را نزد خود نگه دارند. لطفا روی پاکت عنوان (پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد ۹۹-۱۳۹۸) و عنوان رشته حتما ذکر شود.

– فرم تقاضای تکمیل شده

– ریز نمرات دوره کارشناسی تا پایان ترم ششم برای ورودی های مهر ۹۴

– ارائه گواهی برای دارندگان شرط ۲ در صورت وجود

– رزومه علمی و مستندات فعالیت های پژوهشی

 – کپی شناسنامه و کارت ملی

– اصل فیش واریزی به مبلغ یک میلیون ریال (۰۰۰/۰۰۰/۱ ریال) بابت حق ثبت نام به حساب شماره ( IR680100004001094903025322) بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه هرمزگان با شناسه واریز (۳۳۹۰۹۴۹۶۲۱۲۲۸۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۲۲۳۱۰). درج شناسه واریز الزامی می باشد و به فیشهایی که شناسه واریز ندارند ترتیب اثر داده نخواهد شد. خواهشمند است واریز پول به این شماره حساب بعد از پایان اسفند ماه جاری و فقط در سال ۱۳۹۸ صورت پذیرد.  

 

مهندسی عمران- سواحل، بنادر و سازه های دریایی

ژئوفیزیک- زلزله شناسی

مهندسی عمران- ژئوتکنیک

ژئوفیزیک- ژئومغناطیس

مهندسی عمران- سازه

فیزیک- اپتیک و لیزر

مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی

شیمی-شیمی آلی

مهندسی مکانیک- ساخت و تولید

شیمی-شیمی تجزیه

مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی و رباتیکز

زیست شناسی دریا-جانوران دریا

 

 

مهندسی شیمی- پدیده های انتقال

زیست شناسی دریا-بوم شناسی دریا

مهندسی صنایع- بهینه سازی سیستمها

زیست شناسی دریا-گیاهان دریا

مهندسی برق- کنترل

زیست فناوری – دریا

ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس

مهندسی برق- الکترونیک دیجیتال

محیط زیست دریا

مدیریت صنعتی- تحقیق در عملیات

علوم و مهندسی شیلات-تکثیر و پرورش آبزیان

مدیریت صنعتی- مدیریت کیفیت و بهره وری

علوم و مهندسی شیلات-بوم شناسی آبزیان

مدیریت دولتی- توسعه منابع انسانی

مدیریت و کنترل بیابان

مدیریت کسب و کار- استراتژی

علوم و مهندسی آبخیزداری- مدیریت حوزه های آبخیز

مدیریت بازرگانی- بازاریابی

 علوم و مهندسی آبخیزداری- سیلاب و رودخانه

مدیریت بازرگانی- استراتژیک

علوم و مهندسی آبخیزداری- حفاظت آب و خاک

برنامه ریزی آمایش سرزمین

علوم و مهندسی آبخیزداری- آبخیزداری شهری

طبیعت گردی

علوم و مهندسی آب – آبیاری و زهکشی

آب و هوا شناسی- تغییر اقلیم

علوم و مهندسی باغبانی – درختان میوه

پژوهش علوم اجتماعی

علوم و مهندسی باغبانی – سبزی ها

روانشناسی عمومی

علوم و مهندسی باغبانی – گیاهان زینتی

تحقیقات آموزشی

علوم و مهندسی باغبانی – تولید محصولات گلخانه ای

مشاوره خانواده

علوم و مهندسی باغبانی – گیاهان دارویی

آمار ریاضی

 

ریاضی محض- جبر

 

ریاضی محض- آنالیز

 

ریاضی محض- هندسه (توپولوژی)

 

وب‌سایت مسترتست، با هدف اطلاع‌رسانی و مشاوره کنکور کارشناسی ارشد و پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد راه‌اندازی گردیده است و تلاش می‌کند با ایجاد ارتباط بین داوطلبان کارشناسی ارشد و پاسخ‌دهی به سؤالات ایشان راه را برای موفقیت داوطلبان هموار نماید.

ما در این راه همواره کنار شما عزیزان هستیم.

با توجه به تنوع رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بندرعباس در دوره های بدون کنکور این دانشگاه در سال های اخیر و استقبال بی سابقه داوطلبان برای شرکت در دوره های بدون کنکور، این دانشگاه هرساله اقدام به پذیرش دانشجو بصورت بدون کنکور نماید. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بندرعباس در مقاطع تحصیلی کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته در دو ورودی مهر و بهمن صورت می گیرد.

ملاک پذیرش در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بندرعباس معدل دیپلم و پیش دانشگاهی داوطلبان است. از این رو داوطلبانی که دارای معدل بالاتری می باشند در اولویت اصلی پذیرش قرار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است تمامی مراحل فرایند ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بندرعباس به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی www.azmoon.org انجام خواهد گرفت. اولین قدم برای ثبت نام اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بندرعباس می باشد ، بطوری که بیش از ۹۰ درصد رشته های موجود در دانشگاه آزاد بندرعباس به صورت بدون کنکور ارائه می گردد.

برای دریافت مشاوره ثبت نام و اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بندرعباس

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیریدارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تقریبا میتوان گفت بالای 90 درصد از رشته های موجود در دانشگاه آزاد بندرعباس بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش دارد و داوطلبانی که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت می کنند می توانند در بسیاری از رشته های ارائه شده در تمامی مقاطع دانشگاه آزاد بصورت بدون آزمون پذیرش شوند. در ادامه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بندرعباس به تفکیک مقطع تحصیلی برای اطلاع شما داوطلبان عزیز قرار داده شده است.

رشته های کاردانی بدون کنکور دانشگاه ازاد بندرعباس شامل کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته می باشد. کاردانی پیوسته مختص داوطلبانی می باشد که دیپلم کارودانش و هنرستان را دارند و یا در یکی از شاخه های نظری دیپلم دریافت نموده اند و کاردانی ناپییوسته برای داوطلبانی می باشد که علاوه بر مدرک دیپلم بایستی مدرک پیش دانشگاهی رو هم داشته باشند.

رشته های کارشناسی بدون کنکور دانشگاه ازاد بندرعباس شامل کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته می باشد. شرکت در مقطع کارشناسی پیوسته مختص داوطلبانی می باشد که دارای مدرک پیش دانشگاهی بوده و تصمیم به تحصیل در دوره ۴ ساله لیسانس رو دارند و کارشناسی ناپیوسته نیز همان دوره کاردانی به کارشناسی می باشد که داوطلبانی که مدرک کاردانی رو دارند میتوانند برای ادامه تحصیل در رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد بندرعباس شرکت کنند.

لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بندرعباس

بررسی لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بندرعباس داوطلب را با رشته گرایش های ارائه دهنده این واحد دانشگاهی آشنا کرده و از ابتدای مسیر کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، داوطلب را در مسیر درست قرار می دهد .

در جدول زیر می توانید لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد بندرعباس را مشاهده نمایید .داوطلبان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه آزاد بندرعباس با بررسی این رشته گرایش ها می توانند نسبت به انتخاب رشته امتحانی خود در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اقدام نمایند . توصیه می کنیم به دلیل تغییرات احتمالی در رشته ها و گرایش ها ، در زمان انتخاب رشته حتما دفترچه امسال را به دقت مطالعه نمایید .

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ندای مشاور نیز با در اختیار قرار دادن اطلاعات جامع در خصوص لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بندرعباس شما را در انتخاب رشته ای بی نقص یاری نموده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی ندای مشاور تا مرحله اعلام نتایج دانشگاه آزاد در کنار شما خواهند بود .

برای دریافت مشاوره ثبت نام و اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بندرعباس

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مطالب مفید

لیست رشته های دکتری دانشگاه ازاد

ثبت نام هفت مرحله ای دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس

لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

برای تماس با مشاوران سامانه ندای مشاور با شماره های زیر از طریق تلفن ثابت در ارتباط باشید:

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا،  بزرگترین واحد در استان هرمزگان است و در شهر بندرعباس قرار دارد. این دانشگاه در سال ۱۳۶۳ تاسیس شد و فعالیت خود را با دو رشته در مقطع کاردانی آغاز کرد. فعالیت این دانشگاه را می توان به سه دوره تقسیم کرد:

دوره اول آن مربوط به سال های آغازین تاسیس دانشگاه آزاد بندر عباس است که در آن سال ها دو رشته کاردانی زبان انگلیسی و حسابداری در دانشگاه تدریس می شد.

دوره دوم در سال هایی بود که رشته های کارشناسی شکل گرفت و رشته ‌های دیگر نیز به آن اضافه شد. تعداد هیئت علمی و دانشجویان نیز در این سال ها افزایش پیدا کرد.

دوره سوم آن مربوط به توسعه کیفی دانشگاه است که از سال ۱۳۸۷ در کنار توسعه کمی آن شکل گرفت.

ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس

بر اساس گزارش های صورت گرفته این واحد دانشگاهی تاکنون ۲۵۹۳ مقاله علمی منتشر کرده است. همچنین دانشگاه آزاد واحد بندرعباس صاحب امتیاز و ناشر یک مجله تخصصی است و تا امروز ۱۲ همایش توسط این دانشگاه برگزار شده است علاوه بر آن ۳۸۷ مقاله معتبر بین المللی توسط این واحد دانشگاهی منتشر شده است.

در حال حاضر 10184 دانشجو و 1۵۳ استاد در این دانشگاه مشغول به فعالیت هستند و از ابتدای تاسیس این واحد دانشگاهی تا به امروز ۲۰ هزار و ۹۷۵ دانشجو در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده اند. دکتر احسان کامرانی از ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ریاست این واحد دانشگاه آزاد را بر عهده دارد. پیش از او نیز مسئولیت ریاست دانشگاه بر عهده دکتر مهدی باقری بود.

سایت دانشگاه آزاد بندرعباس به دو زبان فارسی و انگلیسی موجود است

سایت فارسی دانشگاه آزاد بندرعباس

سایت انگلیسی دانشگاه آزاد بندرعباس

کارشناسی پیوسته

حقوق

حسابداري

الهيات و معارف اسلامي – فقه و مباني حقوق اسلامي

فلسفه و كلام اسلامي

امور گمركي

روزنامه نگاري

علوم اقتصادي – اقتصاد بازرگاني

علوم تربيتي – مديريت و برنامه ريزي آموزشي

مترجمي زبان انگليسي

کارشناسی ناپیوسته

آموزش ديني و عربي

آموزش و پرورش ابتدائي

کارشناسی ارشد

آموزش زبان انگليسي

مترجمي زبان انگليسي

حقوق جزا و جرم شناسي

حقوق خصوصي

حقوق عمومي

علوم اقتصادي

حسابداري

روانشناسی بالینی

روانشناسی عمومی

روانشناسی تربیتی

زبان و ادبیات فارسی

علوم اجتماعی – جامعه شناسی

مدیریت آموزشی

مدیریت اجرائی

آموزش و بهسازی منابع انسانی

ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس

مدیریت ورزشی

مقطع دکتری

حسابداری

مدیریت آموزشی

روانشناسی تربیتی

روانشناسی عمومی

حقوق کیفری و جرم شناسی

حقوق عمومی

کارشناسی پیوسته

مهندسی منابع طبیعی-شیلات

مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست

مهندسی منابع طبیعی-مرتع و آبخیزداری

مهندسی کشاورزی-آب

زیست شناسی-زیست دریا

کارشناسی ناپیوسته

مهندسی منابع طبیعی-مرتع و آبخیزداری

کارشناسی ارشد

مهندسی شیلات-تکثیر و پرورش آبزیان

مهندسی شیلات-بوم شناسی آبزیان شیلاتی

مهندسی محیط زیست-برنامه ریزی، آموزش و مدیریت محیط زیست

مهندسی محیط زیست-آب و فاضلاب

مقطع دکتری

مهندسی شیلات -تكثير و پرورش آبزيان

کارشناسی پیوسته

ریاضیات و کاربرد ها

فیزیک

زمین شناسی

شیمی محض

علوم ریاضی-علوم کامپیوتر

کارشناسی ناپیوسته

آموزش ریاضی

کارشناسی ارشد

زمین شناسی

زمین شناسی مهندسی

آموزش ریاضی

مهندسي عمران

مهندسي معماري

مهندسي كامپيوتر- نرم افزار

مهندسي متالورژي و مواد –متالورژي استخراجي

مهندسي متالورژي و مواد –متالورژي صنعتي

كارشناسي ناپيوسته

مهندسي تكنولوژي الكترونيك

مهندسي تكنولوژي ارتباطات و فناوري اطلاعات (ICT)–مديريت ICT

مهندسي اجرائي عمران

مهندسي تكنولوژي معماري

مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر

كارشناسي ارشد

مهندسي عمران –مهندسي سازه

مهندسی عمران –مهندسی و مدیریت منابع آب

مهندسی عمران –  مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی

مهندسي معماري

مهندسی برق – الکترونیک

مهندسی برق –قدرت

مهندسی صنایع –مهندسی صنایع

مهندسی مواد – جوشکاری

مهندسی کامپیوتر – نرم افزار

دكتری

مهندسی عمران –آب

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس و دارای رشته‌های تحصیلی متعددی در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته است.

دانشجویان دانشگاه آزاد بندر عباس می‌توانند با استفاده از سامانه ثبت نام اینترنتی اقدام به انتخاب واحد کنند. عموما دو هفته زود تر از زمان انتخاب واحد، دانشجویان می توانند زمان بندی انتخاب واحد را در پرتال دانشجویی خود مشاهده کنند. در زمان انتخاب واحد دانشجویان باید با استفاده از چارت رشته ی تحصیلی خود و دروس ارائه شده، اقدام به انتخاب دروس مودر نظر کنند. رعایت عدم تداخل زمان و پیش نیازی و همنیازی دروس انتخاب شده بر عهده دانشجو است و در صورت عدم رعایت این وارد، دروسی که تداخل دارند توسط سیستم حذف خواهند شد.

سامانه اینترنتی انتخاب واحد دانشگاه آزاد بندرعباس

این واحد دانشگاهی مجهز به اتوماسیون تغذیه است و دانشجویان می توانند با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد سیستم شده و یک هفته زودتر اقدام به رزرو غذا ی مورد نظر خود کنند. توجه داشته باشید که در روز فروش غذا امکان رزرو غذا وجود ندارد.

اتوماسیون تغدیه دانشگاه آزاد بندر عباس

در حال حاضر اینترنت wireless در ساختمان های کتابخانه، مهمان سرای اساتید، آموزش، خوابگاه دختران و خوابگاه پسران فعال است و دانشجویان می توانند از آن استفاده کنند. به زودی این سیستم در کل دانشگاه فعال خواهد شد. دانشجویان می توانند جهت دریافت راهنمایی ارتباط با شبکه اینترنت دانشگاه در سیستم عامل های windows xp ،windows 7 و android از لینک زیر استفاده کنند:

د-ریافت راهنمای استفاده از شبکه بی سیم دانشگاه بندرعباس

آدرس پستی : بندرعباس-چهار راه نخل ناخدا-بلوار دانشگاه-پردیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس

کدپستی :7915893144

تلفن :4-33665500

فاکس:33665510-33670248

شماره تلفن دفتر دبیرخانه هیات اجرایی جذب استان هرمزگان :33672554-0761

انتهای پیام/

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی – آنا می باشد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندرعباس، مازیار یحیوی صبح امروز در حاشیه نشست شورای تخصصی آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان گفت: رشته‌های روانشناسی، مهندسی صنایع، مهندسی مکانیک، مدیریت بازرگانی، مدیریت مالی و مدیریت بیمه در مقطع کارشناسی و رشته‌های فلسفه کلام اسلامی و فرآوری محصولات شیلاتی در مقطع کارشناسی ارشد از جمله رشته‌های جدید واحد بندرعباس است که از مهرماه سال جاری دانشجو می‌پذیرد.

وی به تلاش‌ها و خدمات رضایت‌بخش و باکیفیت این واحد دانشگاهی به مردم استان هرمزگان اشاره کرد و افزود: تربیت نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز استان همواره از اولویت‌های این واحد دانشگاهی است.

رئیس شورای تخصصی آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان با بیان اینکه تمام رشته‌های آموزشی بر مبنای نیازسنجی استان مصوب و راه‌اندازی شده است، عنوان کرد: تلاش بر این است تا با فراهم‌کردن شرایط لازم بتوانیم نیروی کاردان و با مهارت کافی به شریان جامعه تزریق کنیم.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس ادامه داد: حضور استادان و اعضای هیئت علمی مجرب با صلاحیت علمی موجب شده تا داوطلبان، تحصیل در این دانشگاه را به دانشگاه‌های دیگر ترجیح دهند.

دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس افزود: فعالیت در چارچوب قوانین و مقررات و تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی از سوی استادان و ایجاد فضای مناسب و معنوی در سطح دانشگاه، این زمینه را فراهم آورده تا خانواده‌ها با خیال آسوده این دانشگاه را برای ادامه تحصیل و رشد فرزندان خود انتخاب کنند.ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس

به گزارش آنا، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس اکنون با بیش از 10 هزار دانشجو، 150 عضو هیئت علمی و 100 رشته آموزشی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در مرکز استان هرمزگان فعالیت دارد.

انتهای پیام/4103/4062/

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی – آنا می باشد

ایران مشاوره یک نظر

 

 

ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس

علاوه بر ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه هایی نظیر پیام نور، غیر انتفاعی, علمی کابردی ، چند سالی است که شاهد پذیرش داوطلبان به صورت بدون آزمون توسط معاونت سنجش و پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی نیز بوده ایم.طی این اقدام دانشگاه آزاد چند سالی است در رشته های فنی و مهندسی، علوم تجربی، علوم انسانی و هنر و زبان به صورت بدون آزمون اقدام به پذیرش داوطلبان نموده است و داوطلبان علاقه مند می توانند در مقطع تحصیلی مورد نظر خود اقدام به انتخاب رشته کنند.بنابراین با توجه به جذب بسیاری از داوطلبان به رشته های بدون آزمون، تصمیم گرفتیم در این مقاله به طور کامل در خصوص شرایط و نحوه ثبت نام بدون آزمون در مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاه آزاد، لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد  و … توضیحاتی را ارائه دهیم.اکنون ممکن است این سوال برایتان بوجود بیاید که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در چه مقاطعی صورت می گیرد؟ ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف تحصیلی صورت می گیرد که البته هر مقطع تحصیلی شرایط خاص خودش را برای ثبت نام دارد که در ادامه مطلب به طور کامل توضیح داده ایم.

تاریخ در نظر گرفته شده برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) و کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) در دو نوبت مهر و بهمن ماه در صورت داشتن مدارک لازم می باشد که در ادامه مطلب مدارک لازم برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی را شرح داده ایم.همچنین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرامی از تاریخ دقیق ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحدبندرعباس 96 – 97 مطلع شوید و یا در صورت داشتن هر گونه سوالی در خصوص میزان شهریه دانشگاه آزاد ، تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد  و تاثیر سهمیه بسیج در کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید.

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی به دو صورت پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود و داشتن مدرک دیپلم نظام جدید و یا نظام قدیم از شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته می باشد. در رابطه با انتخاب رشته نیز به اطلاعتان می رسانیم که به دلیل قبولی صد در صد در انتخاب اول، داوطلبان می توانند یکی از رشته های بدون آزمون کاردانی پیوسته را انتخاب کنند.دیپلمه های رشته نظری این امکان را دارند تا در همه رشته ها شرکت کنند. اما دیپلمه های فنی و حرفه ای و کارودانش فقط در رشته های مرتبط با مدرک دیپلم خود حق انتخاب رشته دارند.از شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی ناپیوسته داشتن مدرک پیش دانشگاهی می باشد و داوطلبان می توانند یکی از رشته های بدون آزمون کاردانی ناپیوسته را انتخاب کنند.ضمن اینکه تمامی داوطلبان می توانند از همه گروه های آموزشی انتخاب رشته نمایند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته نیز صورت می گیرد.ضمن اینکه لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد تنوع زیادی دارد و شامل رشته هایی گروه علوم انسانی،علوم تجربی، فنی و مهندسی و هنر می باشد.از شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی می باشد.ضمن اینکه داوطلبان برای ثبت نام  در رشته های بدون کنکور کارشناسی هیچ گونه محدودیتی نخواهند داشت و با انتخاب یک رشته محل می توانند وارد دانشگاه شوند و در رشته مورد نظرشان تحصیل کنند.برای آگاهی از شرایط نقل و انتقالات و میهمانی در دانشگاه آزاد کلیک کنید.

از شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد (کارشناسی ناپیوسته) داشتن مدرک کاردانی است.بنابراین فارغ التحصیلان دوره کاردانی (فوق دبپلم ) هم امکان ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد را خواهند داشت.ضمن اینکه داوطلبان می توانند بدون هیچگونه محدودیتی یک رشته محل را انتخاب نمایند و وارد دانشگاه شوند و در رشته مورد نظرشان تحصیل کنند.از دیگر مواردی که لازم است بدانید این است که داوطلبان در صورت داشتن مدرک کاردانی غیرمرتبط نیز امکان انتخاب رشته مورد نظر خود را (در صورت وجود ظرفیت) خواهند داشت.در قسمت زیر لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحدبندرعباس سال 96 – 97 را در اختیارتان قرار داده ایم.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب هاانتخاب رشته آزاد پذیرش بدون آزمون ثبت نام بدون آزاد ثبت نام بدون کنکور رشته های بدون آزمون آزاد

2 هفته پیش

3 هفته پیش

خرداد ۲۷, ۱۳۹۹

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

با سلام آیا دانشگاه آزاد بدون کنکور بندرعباس جزو دانشگاه های معتبرH+ هست؟ یعنی میشه از این دانشگاه بورسیه تحصیلی اروپا رو بگیریم؟

مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره با توجه به نیاز های موجود به مشاوره تحصیلی باکیفیت و کارآمد در سراسر کشور شروع به کار کرد و همیشه کیفیت در مشاوره را مدنظر قرار داده است.این مرکز به عنوان اولین و مجرب ترین مرکز مشاوره تحصیلی با پشتوانه تخصص مشاوران حرفه ای پاسخگوی سوالات تحصیلی شما دوستان عزیز در 7 روز هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب می باشد.شماره تماس ایران مشاوره 9099071647 از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور می باشد

ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس
ارشد روانشناسی دانشگاه آزاد بندرعباس
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *