مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا

 
helpkade
مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا
مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا

امور مشاوره مهاجرت ارزیابی و مشاوره مهاجرت در این دفتر از یکی از طرق زیر انجام میشود: – تکمیل فرم ارزیابی ما و جوابدهی از طریق ایمیل (رایگان) و یا – مشاوره با مشاور موسسه، دارای لیسانس حقوق تجاری از استرالیا و مقیم این کشور (با هزینه بسته به نوع ویزای درخواستی) اطلاعات تماس تلفن: ۲۲۷۰۵۳۲۷ ،۲۲۷۰۵۲۱۷، […]

ارزیابی و مشاوره مهاجرت در این دفتر از یکی از طرق زیر انجام میشود:

– تکمیل فرم ارزیابی ما و جوابدهی از طریق ایمیل (رایگان) و یا

– مشاوره با مشاور موسسه، دارای لیسانس حقوق تجاری از استرالیا و مقیم این کشور (با هزینه بسته به نوع ویزای درخواستی)

تلفن: ۲۲۷۰۵۳۲۷ ،۲۲۷۰۵۲۱۷، ۲۲۷۰۴۸۱۷

مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا

ایمیل: info@iranaustralia.org (امور مهاجرت) ، translation@amirshahigroup.com (امور ترجمه)

تلفن: ۲۲۷۲۵۵۶۰ ، ۰۹۰۲۰۰۲۰۰۵۷

تلگرام و واتس اپ: ۰۹۰۲۰۰۲۰۰۵۷

ایمیل: medicaldoctors@iranaustralia.org

آدرس: تهران، تجریش، ابتدای خیابان ولیعصر، کوچه کاشانچی، پلاک ۲، واحد ۱۰، کد پستی ۱۹۶۱۸۳۴۹۸۴

شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۷:۴۵

تهران، تجریش، ابتدای خیابان ولیعصر، کوچه کاشانچی، پلاک ۲، واحد ۱۰، کد پستی:‌ ۱۹۶۱۸۳۴۹۸۴

تبدیل تاریخ شمسی میلادی

سایت خدمات ترجمه امیرشاهی

©
2020 اقامت و مهاجرت استرالیا ۲۰۲۰

با نیروی وردپرس

خدمات مهاجرت به استرالیا با مشاوره رایگان وکیل رسمی مهاجرت استرالیا

برای دریافت ویزای استرالیا کاهی است فرزندان شما شهروند استرالیا یا دارای اقامت دائم این کشور باشند تا اسپانسر شما شوند و به استرالیا بروید و در کنارشان زندگی کنید.

اگر والدین،‌ پرخوانده یا مادرخوانده شما اقامت دائم استرالیا را دارند، شما می‌توانید از طریق ویزای فرزند وارد خاک استرالیا شوید و در این کشور اقامت کنید.

اگر نامزد یا همسر شما شهروند یا دارای اقامت دائم استرالیاست می‌توانید از طریق ویزای نامزدی و ازدواج استرالیا در کنار شریک زندگی خود در استرالیا اقامت کنید.

اخذ ویزای توریستی استرالیا به افرادی که قصد گشت‌وگذار در این کشور را دارند محدود نمی‌شود؛ دیدار از اقوام و آشنایان یا شرکت در رویدادهای تجاری و سمینارها و مواردی مشابه نیز از دیگر اهداف اخذ این ویزا است.

مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا

ویزای تحصیلی و دانشجویی استرالیا یکی از ساده ترین روش های مهاجرت به استرالیاست و شخص متقاضی می تواند بعد از اتمام تحصیل برای اقامت دائم خود اقدام کند.

یکی از راه های متداول و مرسوم برای مهاجرت به استرالیا از طریق اخذ ویزای کار و مهارت یا همان ویزای تخصص استرالیا است.

ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی استرالیا مناسب کسانی است که قصد دارند در استرالیا کسب و کاری راه اندازی کنند و از طریق کار و تجارت اقامت دائم استرالیا رو دریافت کنند.

برای اخذ ویزای استرالیا و مهاجرت به استرالیا نیاز به ترجمه ناتی است که تنها توسط مترجم ناتی که توسط سازمان ناتی استرالیا تایید شده و مهر ناتی دارد، انجام میشود.

زیر نظر وکیل رسمی مهاجرت استرالیا

ابتدا از طریق فرم مشاوره اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید.

بعد از ارسال اطلاعات، کیس مورد نظر شما بررسی می شود.

بعد از بررسی کیس مورد نظر شما، با هم یک مشاوره حضوری خواهیم داشت

و بعد از جلسه حضوری، با توجه به صحبت های انجام شده مدارک شما تحویل گرفته می شود.

با سلام ممنون از خدمات و پرسنل خوبتون. همکاری با شما تجربه خوبی بود و همچنین مطمئن ترین و سریع ترین روش برای پذیرش در هر مقطعی و همچنین پروسه ویزا گرفتن. ممنون

مجموعه خدمات شرکت ویزا سابکلس از اخذ پذیرش تا اخذ ویزا که منجر به  ویزای تحصیلیم شد، بسیار منظم و حرفه ای اجرا شد. ادب و وظیفه شناسی کارکنان این مجموعه ، کم نظیر و بسیار رضایت بخش است.

با سلام من از آشنایی با شرکت ویزا سابکلس خیلی خوشحالم. بسیار صبور و پیگیر هستن. کارشناسان محترم مجموعه اطلاعات بسیار کاملی دارند و با روی خوش پاسخگوی سوالات هستند. امیدوارم شرکت ویزا سابکلس روز به روز موفق تر باشه.

مجموعه خدمات شرکت ویزا سابکلس از اخذ پذیرش تا اخذ ویزا که منجر به  ویزای تحصیلیم شد، بسیار منظم و حرفه ای اجرا شد. ادب و وظیفه شناسی کارکنان این مجموعه ، کم نظیر و بسیار رضایت بخش است.

سرپرست اداره‌ی مهاجرت استرالیا  لیست مشاغل دارای اولویت برای و …

برنامه‌ی ویزاهای ایالت ویکتوریا (۴۹۱ و ۱۹۰) برای سال جدید (۲۰۲۰-۲۰ …

اداره‌ی مهاجرت استرالیا به تازگی ظرفیت مشاغل ویزاهای مهارتی را م …

مراسم شهروندی مراسمی است که طی آن افراد بعد از سوگند شهروندی به طو …

مناطقی که جزء متطق رجیونال یا کم جمعیت دسته بندی میشوند. (بیشتر&helli …

امتحانات و مصاحبات شهروندی استرالیا که به دلیل محدودیت های پیش آم …

برای ارزیابی امتیازات خود جهت مهاجرت به استرالیا  و کانادا فرم زیر را تکمیل نمایید.

تکمیل کلیه کادرهای فرم زیر الزامی است .

آدرس ایمیل خود را با دقت و بدون www وارد نمایید .

اطلاعات خود را به زبان و خط فارسی وارد نمایید .

چنانچه مدرک تحصیلی خود را در چند مرحله دریافت کرده اید دانشگاه محل تحصیل ، سال اخذ مدرک و معدل را برای هر مقطع در بخش توضیحات وارد نمایید. ( کاردانی، کاردانی به کارشناسی ، کارشناسی ارشد و … )

مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا

در صورت داشتن مدرک زبان انگلیسی ( آیلتس ، تافل و … ) نمره مستقل هر ۴ مهارت را قید نمایید.

 آدرس: سعادت آباد، بلوار دریا، روبروی مسجد قدس، پلاک ۴۹، طبقه سوم

شماره های تماس : 58416 (۰۲۱) –  ۸۸۶۹۰۰۴۶ (۰۲۱) –  ۸۸۶۹۰۰۴۷ (۰۲۱) – ۹۵۰۵۰۰۳  ۰۹۱۹

ایمیل : info@sabaplan.com

ساعات مشاوره و پاسخگویی : شنبه تا چهارشنبه – ساعت 9 صبح تا 18 – پنجشنبه 9 صبح تا 15

تشکر!

فرم ارزیابی اسکیل ورکر ساسکاچوان

خانه » استرالیا » مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا

در این نوشته می‌خوانید:

همانطورکه می‌دانید مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا را می‌توانید به ‌آسانی از طریق مراجعه به مؤسسات مهاجرتی و یا دفاتر وکالت مختلف تجربه کنید. بسیاری از این مؤسسات و دفاتر، امکان ارائه مشاوره‌های تخصصی در زمینه مهاجرت را به صورت رایگان برای سایر متقاضیان داخل و خارج کشور فراهم می‌آورند.

به دلیل حجم انبوه متقاضیان جهت مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا، بعضی از این مؤسسات و دفاتر دیگر توانایی پاسخگویی حضوری و یا حتی تلفنی را ندارند. به همین دلیل باید به فکر راه‌کار جدیدی باشید. در ادامه به ارائه برخی توضیحات پیرامون این موضوع می‌پردازیم.

جدیدترین روش مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا کدام است؟

مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا

 

اخیراً و با ظهور سرویس تماس اینترنتی در سرتاسر دنیا، برخی از مؤسسات مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا به عنوان پیشگام در این امر اقداماتی انجام داده‌اند. به این صورت که برای متقاضیانی که خارج از ایران به مشاوره نیاز دارند با استفاده از امکان تماس اینترنتی صوتی یا تصویری و از طریق نرم افزارهای پیام‌رسان مانند اسکایپ، لاین، واتس‌آپ، ایمو و یا تلگرام خدمات مشاوره‌ای به آنها ارائه می‌گردد. البته به دلیل قطع بودن (فیلترینگ) امکان تماس صوتی – تصویری از طریق تلگرام و لاین در ایران، خدمات مشاوره برای متقاضیان داخل ایران بیشتر از طریق نرم‌افزار پیام رسان واتس‌آپ انجام می شود. واتس‌آپ امکانات مناسبی را برای این نوع ارتباطات فراهم آورده است.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله وکیل مهاجرت به استرالیا در ملبورن را از دست ندهید!

روند انجام جدیدترین روش مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا چگونه است؟

 

روند انجام مشاوره در اکثر نرم‌افزارهای پیام‌رسان از جمله واتس‌آپ به این صورت است که مؤسسه مهاجرتی یا دفتر وکالت مورد نظر برای متقاضیان یک صفحه (با ثبت یک شماره موبایل منحصر به فرد) جهت ارتباط با آنها ایجاد کرده است. بدین وسیله به شما این امکان داده می‌شود که هر زمان خواستید به این صفحه مراجعه کرده و اطلاعات تماس خود را ثبت کنید. بعد از ثبت اطلاعات تماس، مشاورین مؤسسه مربوطه، در اسرع وقت با شما تماس حاصل کرده و به صورت کاملاً رایگان نسبت به سؤالات شما پاسخگو خواهند بود.

پیشنهاد می کنیم مقاله سفارت استرالیا در تهران را مطالعه فرمایید.

مزایای جدیدترین روش مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا چیست؟

 

پیشنهاد می‌کنیم مقاله فرم درخواست مهاجرت به استرالیا را حتماً مطالعه فرمایید.

چرا مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا در فضای مجازی و به صورت آنلاین یک انتخاب درست می‌باشد؟

 

مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا، به‌ صورت آنلاین و در فضای مجازی این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که در هر زمان و مکانی که هستید، با دسترسی به اینترنت، خیلی سریع و راحت نسبت به مشاوره خود از طریق شبکه‌های اجتماعی یا نرم‌افزارهای پیام‌رسان اقدام نمایید. همانگونه که در طول مقاله اشاره کردیم، به دلایل مختلفی گاهاً امکان ارتباط و مشاوره به صورت حضوری امکان‌پذیر نبوده و  یا این امر کاری دشوار و زمانبر است. به همین دلیل هر کجا که شما به اینترنت دسترسی داشته باشید، امکان مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا برای شما فراهم می‌باشد.

Arya Group Student Services!

متقاضیان گرامی، به منظور سهولت دسترسی و ارتباط با مشتری، مؤسسه مدیریت مشاوره آریا بستری را برای شما عزیزان فراهم آورده است که شما بتوانید از طریق راه‌های ارتباطی مختلف با مشاورین ما در ارتباط باشید. همانطورکه در شکل زیر مشخص شده، به منظور ارتباط با ما کافی است با مراجعه به صفحه اصلی وب‌سایت، و در انتهای صفحه، بر روی آیکون مربوط به شبکه اجتماعی یا نرم‌افزار پیام‌رسان مد نظر خود کلیک کرده و پیام خود را برای ما ارسال کنید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

متقاضیان اخذ ویزای دانشجویی برای استرالیا، کانادا و نیوزلند، شما می‌توانند از طریق این لینک خدمات ارائه شده توسط مؤسسه مدیریت مشاوره آریا را مطالعه فرمایید. پیشنهاد می‌کنیم برای تسریع بررسی درخواست ویزای دانشجویی خود، فرم مشاوره تحصیلی ما را تکمیل فرمایید.

مقالات زیر را در در زمینه ویزای تحصیلی استرالیا مطالعه فرمایید:

صفر تا صد تحصیل در استرالیا (هر آنچه که باید بدانید!)

چارچوب نظام آموزشی استرالیا (AQF)

ESOS و CRICOS

دوره‌های تحصیلی در استرالیا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال دیدگاه

مایل به شرکت در رویدادهای ما هستید؟ ایمیل خود را وارد نمایید تا از آخرین ورکشاپ های ما باخبر گردید.

موسسه مدیریت مشاوره آریا با مدیریت آقای شهرام میرزایی افتخار دارد از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی به استرالیا و نیوزیلند با اخذ مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، آغاز نمود تا با ارائه خدمات مناسب توسط مشاورین دارای مدرک رسمی مشاوره تحصیلی از کشور استرالیا و کادر مجرب خود، متقاضیان عزيز را جهت تحصیل در معتبرترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی استرالیا و کانادا یاری نماید.  شما می توانید از طریق سایت و یا صفحات اجتماعی ما از آخرین اخبار درباره شرایط تحصیل در استرالیا و نیوزیلند اطلاع یابید.

کلیه حقوق متعلق به وبسایت مدیریت مشاوره آریا می باشد.

خانه » استرالیا » مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا

در این نوشته می‌خوانید:

همانطورکه می‌دانید مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا را می‌توانید به ‌آسانی از طریق مراجعه به مؤسسات مهاجرتی و یا دفاتر وکالت مختلف تجربه کنید. بسیاری از این مؤسسات و دفاتر، امکان ارائه مشاوره‌های تخصصی در زمینه مهاجرت را به صورت رایگان برای سایر متقاضیان داخل و خارج کشور فراهم می‌آورند.

به دلیل حجم انبوه متقاضیان جهت مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا، بعضی از این مؤسسات و دفاتر دیگر توانایی پاسخگویی حضوری و یا حتی تلفنی را ندارند. به همین دلیل باید به فکر راه‌کار جدیدی باشید. در ادامه به ارائه برخی توضیحات پیرامون این موضوع می‌پردازیم.

جدیدترین روش مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا کدام است؟

مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا

 

اخیراً و با ظهور سرویس تماس اینترنتی در سرتاسر دنیا، برخی از مؤسسات مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا به عنوان پیشگام در این امر اقداماتی انجام داده‌اند. به این صورت که برای متقاضیانی که خارج از ایران به مشاوره نیاز دارند با استفاده از امکان تماس اینترنتی صوتی یا تصویری و از طریق نرم افزارهای پیام‌رسان مانند اسکایپ، لاین، واتس‌آپ، ایمو و یا تلگرام خدمات مشاوره‌ای به آنها ارائه می‌گردد. البته به دلیل قطع بودن (فیلترینگ) امکان تماس صوتی – تصویری از طریق تلگرام و لاین در ایران، خدمات مشاوره برای متقاضیان داخل ایران بیشتر از طریق نرم‌افزار پیام رسان واتس‌آپ انجام می شود. واتس‌آپ امکانات مناسبی را برای این نوع ارتباطات فراهم آورده است.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله وکیل مهاجرت به استرالیا در ملبورن را از دست ندهید!

روند انجام جدیدترین روش مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا چگونه است؟

 

روند انجام مشاوره در اکثر نرم‌افزارهای پیام‌رسان از جمله واتس‌آپ به این صورت است که مؤسسه مهاجرتی یا دفتر وکالت مورد نظر برای متقاضیان یک صفحه (با ثبت یک شماره موبایل منحصر به فرد) جهت ارتباط با آنها ایجاد کرده است. بدین وسیله به شما این امکان داده می‌شود که هر زمان خواستید به این صفحه مراجعه کرده و اطلاعات تماس خود را ثبت کنید. بعد از ثبت اطلاعات تماس، مشاورین مؤسسه مربوطه، در اسرع وقت با شما تماس حاصل کرده و به صورت کاملاً رایگان نسبت به سؤالات شما پاسخگو خواهند بود.

پیشنهاد می کنیم مقاله سفارت استرالیا در تهران را مطالعه فرمایید.

مزایای جدیدترین روش مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا چیست؟

 

پیشنهاد می‌کنیم مقاله فرم درخواست مهاجرت به استرالیا را حتماً مطالعه فرمایید.

چرا مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا در فضای مجازی و به صورت آنلاین یک انتخاب درست می‌باشد؟

 

مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا، به‌ صورت آنلاین و در فضای مجازی این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که در هر زمان و مکانی که هستید، با دسترسی به اینترنت، خیلی سریع و راحت نسبت به مشاوره خود از طریق شبکه‌های اجتماعی یا نرم‌افزارهای پیام‌رسان اقدام نمایید. همانگونه که در طول مقاله اشاره کردیم، به دلایل مختلفی گاهاً امکان ارتباط و مشاوره به صورت حضوری امکان‌پذیر نبوده و  یا این امر کاری دشوار و زمانبر است. به همین دلیل هر کجا که شما به اینترنت دسترسی داشته باشید، امکان مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا برای شما فراهم می‌باشد.

Arya Group Student Services!

متقاضیان گرامی، به منظور سهولت دسترسی و ارتباط با مشتری، مؤسسه مدیریت مشاوره آریا بستری را برای شما عزیزان فراهم آورده است که شما بتوانید از طریق راه‌های ارتباطی مختلف با مشاورین ما در ارتباط باشید. همانطورکه در شکل زیر مشخص شده، به منظور ارتباط با ما کافی است با مراجعه به صفحه اصلی وب‌سایت، و در انتهای صفحه، بر روی آیکون مربوط به شبکه اجتماعی یا نرم‌افزار پیام‌رسان مد نظر خود کلیک کرده و پیام خود را برای ما ارسال کنید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

متقاضیان اخذ ویزای دانشجویی برای استرالیا، کانادا و نیوزلند، شما می‌توانند از طریق این لینک خدمات ارائه شده توسط مؤسسه مدیریت مشاوره آریا را مطالعه فرمایید. پیشنهاد می‌کنیم برای تسریع بررسی درخواست ویزای دانشجویی خود، فرم مشاوره تحصیلی ما را تکمیل فرمایید.

مقالات زیر را در در زمینه ویزای تحصیلی استرالیا مطالعه فرمایید:

صفر تا صد تحصیل در استرالیا (هر آنچه که باید بدانید!)

چارچوب نظام آموزشی استرالیا (AQF)

ESOS و CRICOS

دوره‌های تحصیلی در استرالیا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال دیدگاه

مایل به شرکت در رویدادهای ما هستید؟ ایمیل خود را وارد نمایید تا از آخرین ورکشاپ های ما باخبر گردید.

موسسه مدیریت مشاوره آریا با مدیریت آقای شهرام میرزایی افتخار دارد از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی به استرالیا و نیوزیلند با اخذ مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، آغاز نمود تا با ارائه خدمات مناسب توسط مشاورین دارای مدرک رسمی مشاوره تحصیلی از کشور استرالیا و کادر مجرب خود، متقاضیان عزيز را جهت تحصیل در معتبرترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی استرالیا و کانادا یاری نماید.  شما می توانید از طریق سایت و یا صفحات اجتماعی ما از آخرین اخبار درباره شرایط تحصیل در استرالیا و نیوزیلند اطلاع یابید.

کلیه حقوق متعلق به وبسایت مدیریت مشاوره آریا می باشد.

خانه » استرالیا » مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا

در این نوشته می‌خوانید:

همانطورکه می‌دانید مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا را می‌توانید به ‌آسانی از طریق مراجعه به مؤسسات مهاجرتی و یا دفاتر وکالت مختلف تجربه کنید. بسیاری از این مؤسسات و دفاتر، امکان ارائه مشاوره‌های تخصصی در زمینه مهاجرت را به صورت رایگان برای سایر متقاضیان داخل و خارج کشور فراهم می‌آورند.

به دلیل حجم انبوه متقاضیان جهت مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا، بعضی از این مؤسسات و دفاتر دیگر توانایی پاسخگویی حضوری و یا حتی تلفنی را ندارند. به همین دلیل باید به فکر راه‌کار جدیدی باشید. در ادامه به ارائه برخی توضیحات پیرامون این موضوع می‌پردازیم.

جدیدترین روش مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا کدام است؟

مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا

 

اخیراً و با ظهور سرویس تماس اینترنتی در سرتاسر دنیا، برخی از مؤسسات مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا به عنوان پیشگام در این امر اقداماتی انجام داده‌اند. به این صورت که برای متقاضیانی که خارج از ایران به مشاوره نیاز دارند با استفاده از امکان تماس اینترنتی صوتی یا تصویری و از طریق نرم افزارهای پیام‌رسان مانند اسکایپ، لاین، واتس‌آپ، ایمو و یا تلگرام خدمات مشاوره‌ای به آنها ارائه می‌گردد. البته به دلیل قطع بودن (فیلترینگ) امکان تماس صوتی – تصویری از طریق تلگرام و لاین در ایران، خدمات مشاوره برای متقاضیان داخل ایران بیشتر از طریق نرم‌افزار پیام رسان واتس‌آپ انجام می شود. واتس‌آپ امکانات مناسبی را برای این نوع ارتباطات فراهم آورده است.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله وکیل مهاجرت به استرالیا در ملبورن را از دست ندهید!

روند انجام جدیدترین روش مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا چگونه است؟

 

روند انجام مشاوره در اکثر نرم‌افزارهای پیام‌رسان از جمله واتس‌آپ به این صورت است که مؤسسه مهاجرتی یا دفتر وکالت مورد نظر برای متقاضیان یک صفحه (با ثبت یک شماره موبایل منحصر به فرد) جهت ارتباط با آنها ایجاد کرده است. بدین وسیله به شما این امکان داده می‌شود که هر زمان خواستید به این صفحه مراجعه کرده و اطلاعات تماس خود را ثبت کنید. بعد از ثبت اطلاعات تماس، مشاورین مؤسسه مربوطه، در اسرع وقت با شما تماس حاصل کرده و به صورت کاملاً رایگان نسبت به سؤالات شما پاسخگو خواهند بود.

پیشنهاد می کنیم مقاله سفارت استرالیا در تهران را مطالعه فرمایید.

مزایای جدیدترین روش مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا چیست؟

 

پیشنهاد می‌کنیم مقاله فرم درخواست مهاجرت به استرالیا را حتماً مطالعه فرمایید.

چرا مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا در فضای مجازی و به صورت آنلاین یک انتخاب درست می‌باشد؟

 

مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا، به‌ صورت آنلاین و در فضای مجازی این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که در هر زمان و مکانی که هستید، با دسترسی به اینترنت، خیلی سریع و راحت نسبت به مشاوره خود از طریق شبکه‌های اجتماعی یا نرم‌افزارهای پیام‌رسان اقدام نمایید. همانگونه که در طول مقاله اشاره کردیم، به دلایل مختلفی گاهاً امکان ارتباط و مشاوره به صورت حضوری امکان‌پذیر نبوده و  یا این امر کاری دشوار و زمانبر است. به همین دلیل هر کجا که شما به اینترنت دسترسی داشته باشید، امکان مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا برای شما فراهم می‌باشد.

Arya Group Student Services!

متقاضیان گرامی، به منظور سهولت دسترسی و ارتباط با مشتری، مؤسسه مدیریت مشاوره آریا بستری را برای شما عزیزان فراهم آورده است که شما بتوانید از طریق راه‌های ارتباطی مختلف با مشاورین ما در ارتباط باشید. همانطورکه در شکل زیر مشخص شده، به منظور ارتباط با ما کافی است با مراجعه به صفحه اصلی وب‌سایت، و در انتهای صفحه، بر روی آیکون مربوط به شبکه اجتماعی یا نرم‌افزار پیام‌رسان مد نظر خود کلیک کرده و پیام خود را برای ما ارسال کنید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

متقاضیان اخذ ویزای دانشجویی برای استرالیا، کانادا و نیوزلند، شما می‌توانند از طریق این لینک خدمات ارائه شده توسط مؤسسه مدیریت مشاوره آریا را مطالعه فرمایید. پیشنهاد می‌کنیم برای تسریع بررسی درخواست ویزای دانشجویی خود، فرم مشاوره تحصیلی ما را تکمیل فرمایید.

مقالات زیر را در در زمینه ویزای تحصیلی استرالیا مطالعه فرمایید:

صفر تا صد تحصیل در استرالیا (هر آنچه که باید بدانید!)

چارچوب نظام آموزشی استرالیا (AQF)

ESOS و CRICOS

دوره‌های تحصیلی در استرالیا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال دیدگاه

مایل به شرکت در رویدادهای ما هستید؟ ایمیل خود را وارد نمایید تا از آخرین ورکشاپ های ما باخبر گردید.

موسسه مدیریت مشاوره آریا با مدیریت آقای شهرام میرزایی افتخار دارد از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی به استرالیا و نیوزیلند با اخذ مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، آغاز نمود تا با ارائه خدمات مناسب توسط مشاورین دارای مدرک رسمی مشاوره تحصیلی از کشور استرالیا و کادر مجرب خود، متقاضیان عزيز را جهت تحصیل در معتبرترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی استرالیا و کانادا یاری نماید.  شما می توانید از طریق سایت و یا صفحات اجتماعی ما از آخرین اخبار درباره شرایط تحصیل در استرالیا و نیوزیلند اطلاع یابید.

کلیه حقوق متعلق به وبسایت مدیریت مشاوره آریا می باشد.

خانه » استرالیا » مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا

در این نوشته می‌خوانید:

همانطورکه می‌دانید مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا را می‌توانید به ‌آسانی از طریق مراجعه به مؤسسات مهاجرتی و یا دفاتر وکالت مختلف تجربه کنید. بسیاری از این مؤسسات و دفاتر، امکان ارائه مشاوره‌های تخصصی در زمینه مهاجرت را به صورت رایگان برای سایر متقاضیان داخل و خارج کشور فراهم می‌آورند.

به دلیل حجم انبوه متقاضیان جهت مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا، بعضی از این مؤسسات و دفاتر دیگر توانایی پاسخگویی حضوری و یا حتی تلفنی را ندارند. به همین دلیل باید به فکر راه‌کار جدیدی باشید. در ادامه به ارائه برخی توضیحات پیرامون این موضوع می‌پردازیم.

جدیدترین روش مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا کدام است؟

مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا

 

اخیراً و با ظهور سرویس تماس اینترنتی در سرتاسر دنیا، برخی از مؤسسات مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا به عنوان پیشگام در این امر اقداماتی انجام داده‌اند. به این صورت که برای متقاضیانی که خارج از ایران به مشاوره نیاز دارند با استفاده از امکان تماس اینترنتی صوتی یا تصویری و از طریق نرم افزارهای پیام‌رسان مانند اسکایپ، لاین، واتس‌آپ، ایمو و یا تلگرام خدمات مشاوره‌ای به آنها ارائه می‌گردد. البته به دلیل قطع بودن (فیلترینگ) امکان تماس صوتی – تصویری از طریق تلگرام و لاین در ایران، خدمات مشاوره برای متقاضیان داخل ایران بیشتر از طریق نرم‌افزار پیام رسان واتس‌آپ انجام می شود. واتس‌آپ امکانات مناسبی را برای این نوع ارتباطات فراهم آورده است.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله وکیل مهاجرت به استرالیا در ملبورن را از دست ندهید!

روند انجام جدیدترین روش مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا چگونه است؟

 

روند انجام مشاوره در اکثر نرم‌افزارهای پیام‌رسان از جمله واتس‌آپ به این صورت است که مؤسسه مهاجرتی یا دفتر وکالت مورد نظر برای متقاضیان یک صفحه (با ثبت یک شماره موبایل منحصر به فرد) جهت ارتباط با آنها ایجاد کرده است. بدین وسیله به شما این امکان داده می‌شود که هر زمان خواستید به این صفحه مراجعه کرده و اطلاعات تماس خود را ثبت کنید. بعد از ثبت اطلاعات تماس، مشاورین مؤسسه مربوطه، در اسرع وقت با شما تماس حاصل کرده و به صورت کاملاً رایگان نسبت به سؤالات شما پاسخگو خواهند بود.

پیشنهاد می کنیم مقاله سفارت استرالیا در تهران را مطالعه فرمایید.

مزایای جدیدترین روش مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا چیست؟

 

پیشنهاد می‌کنیم مقاله فرم درخواست مهاجرت به استرالیا را حتماً مطالعه فرمایید.

چرا مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا در فضای مجازی و به صورت آنلاین یک انتخاب درست می‌باشد؟

 

مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا، به‌ صورت آنلاین و در فضای مجازی این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که در هر زمان و مکانی که هستید، با دسترسی به اینترنت، خیلی سریع و راحت نسبت به مشاوره خود از طریق شبکه‌های اجتماعی یا نرم‌افزارهای پیام‌رسان اقدام نمایید. همانگونه که در طول مقاله اشاره کردیم، به دلایل مختلفی گاهاً امکان ارتباط و مشاوره به صورت حضوری امکان‌پذیر نبوده و  یا این امر کاری دشوار و زمانبر است. به همین دلیل هر کجا که شما به اینترنت دسترسی داشته باشید، امکان مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا برای شما فراهم می‌باشد.

Arya Group Student Services!

متقاضیان گرامی، به منظور سهولت دسترسی و ارتباط با مشتری، مؤسسه مدیریت مشاوره آریا بستری را برای شما عزیزان فراهم آورده است که شما بتوانید از طریق راه‌های ارتباطی مختلف با مشاورین ما در ارتباط باشید. همانطورکه در شکل زیر مشخص شده، به منظور ارتباط با ما کافی است با مراجعه به صفحه اصلی وب‌سایت، و در انتهای صفحه، بر روی آیکون مربوط به شبکه اجتماعی یا نرم‌افزار پیام‌رسان مد نظر خود کلیک کرده و پیام خود را برای ما ارسال کنید. مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

متقاضیان اخذ ویزای دانشجویی برای استرالیا، کانادا و نیوزلند، شما می‌توانند از طریق این لینک خدمات ارائه شده توسط مؤسسه مدیریت مشاوره آریا را مطالعه فرمایید. پیشنهاد می‌کنیم برای تسریع بررسی درخواست ویزای دانشجویی خود، فرم مشاوره تحصیلی ما را تکمیل فرمایید.

مقالات زیر را در در زمینه ویزای تحصیلی استرالیا مطالعه فرمایید:

صفر تا صد تحصیل در استرالیا (هر آنچه که باید بدانید!)

چارچوب نظام آموزشی استرالیا (AQF)

ESOS و CRICOS

دوره‌های تحصیلی در استرالیا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال دیدگاه

مایل به شرکت در رویدادهای ما هستید؟ ایمیل خود را وارد نمایید تا از آخرین ورکشاپ های ما باخبر گردید.

موسسه مدیریت مشاوره آریا با مدیریت آقای شهرام میرزایی افتخار دارد از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی به استرالیا و نیوزیلند با اخذ مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، آغاز نمود تا با ارائه خدمات مناسب توسط مشاورین دارای مدرک رسمی مشاوره تحصیلی از کشور استرالیا و کادر مجرب خود، متقاضیان عزيز را جهت تحصیل در معتبرترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی استرالیا و کانادا یاری نماید.  شما می توانید از طریق سایت و یا صفحات اجتماعی ما از آخرین اخبار درباره شرایط تحصیل در استرالیا و نیوزیلند اطلاع یابید.

کلیه حقوق متعلق به وبسایت مدیریت مشاوره آریا می باشد.

پیشنهاد ویژه برای مدت محدود

۲۲۴۲۳۶۱۶ | ۲۲۴۲۳۵۶۴

پیشنهاد ویژه برای مدت محدود

(۰۲۱)۲۲۴۲۳۶۱۶ | (۰۲۱)۲۲۴۲۳۵۶۴

اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی برای مدیران و صاحبان مشاغل

مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق کار و تخصص از متداول‌ترین و آسان‌ترین روش‌های مهاجرت به استرالیا

اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیلی و ویزای کار

اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک، ثبت شرکت و تحصیل

اخذ اقامت اتریش از طریق تحصیلی و ویزای کار

اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی و یا خرید ملک

مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت و خرید ملک در ترکیه

انجام تمامی امور مربوط به اخذ ویزای مولتی کانادا و پیکاپ پاسپورت در کوتاه ترین زمان با کمترین هزینه

گروه مهاجرت پلاس ارائه کننده کلیه خدمات اخذ ویزا تا استقرار کامل در کشور مقصد

گروه مهاجرت پلاس ارائه کننده مجموعه کاملی از خدماتی است که مهاجرین در بدو مهاجرت و پس از آن بدان نیاز دارند. گروه مهاجرت پلاس از وکلای رسمی برای ارائه خدمات مهاجرتی استفاده می‌نماید. پرونده‌های موکلین از ابتدا به دقت بررسی شده و کلیه ابعاد حقوقی و پیچیدگی‌های فنی آنها به طور کامل لحاظ می‌گردد. همچنین گروه مهاجرت پلاس می‌تواند موکلین خود را در کلیه دادگاه‌های تجدید نظر ویزا به طور جامع و موثر تا حصول نتیجه مطلوب یاری نماید. بدیهی است که استفاده از وکلای زبده و کارآزموده شانس قبولی پرونده‌ها را افزایش داده و ریسک عدم موفقیت را به حداقل می‌رساند.

گروه مهاجرت پلاس با بکارگیری وکلای متخصص در اخذ انواع ویزاها و اقامت کشورهای مختلف ؛ مشاور مهاجرتی و همراه اجرایی شما در کلیه مراحل مهاجرت می‌باشد.

خدمات ترجمه توسط مترجمین رسمی

ارائه تائیدیه برابر با اصل مدارک

خدمات گواهی و تایید امضاء

تهیه و تنظیم اظهارنامه‌های قانونی

۲۲۴۲۳۵۶۴ | ۲۲۴۰۹۲۵۳ | ۲۲۴۲۳۵۶۴۲۲۴۲۳۸۶۲ | ۲۲۴۲۳۶۱۶ | ۲۲۴۲۳۴۷۵

تهران، زعفرانیه، خ مقدس اردبیلی، نبش فرخ، پلاک ۱، واحد ۲۰۱

وسعت استرالیا و جمعیت کم آن سبب شده است که ظرفیت زیادی برای جذب مهاجران داشته باشد. دولت استرالیا به دلیل کمبود نیروی کار متخصص، سیاست‌های خود را در راستای پذیرش این دسته از مهاجرین تنظیم کرده و فرصت‌های شغلی مناسبی برای این افراد در نظر گرفته است. همچنین با توجه به اینکه استرالیا در بیست و هفتمین سال متوالی رشد اقتصادی خود قرار دارد این کشور مقصدی با کمترین ریسک برای کسب‌وکارها و به خصوص سرمایه گذاران به شمار می‌رود. به همین دلیل، بسیاری از متقاضیان، روش مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را برای مهاجرت به استرالیا انتخاب می‌کنند.

جالب است بدانید ۵ دانشگاه از ۵۰ دانشگاه برتر دنیا در استرالیا قرار دارد و این کشور با بیش از ۲۲ هزار رشته و ۱۱۰۰ موسسه آموزشی معتبر، سومین مقصد جذاب برای تحصیل در سراسر جهان رتبه‌بندی شده است.

علاوه بر امنیت اقتصادی، کیفیت بالای زندگی، مزایای سیستم بهداشت و درمان، طبیعت بکر و آب و هوای بی‌نظیر و متنوع این کشور از دیگر دلایل مهم مهاجرت به استرالیا محسوب می‌شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد استرالیا می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

مهاجرت به استرالیا  و شرایط  مهاجرت به استرالیا ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ راه ها مهاجرت به استرالیا  و قوانین  مهاجرت به استرالیا و راه های اخذ اقامت استرالیا ۲۰۱۸ و اخذ تابعیت استرالیا به چه صورت است ؟ آیا می خواهید مهاجرت تحصیلی به استرالیا داشته باشید و با شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های استرالیا و اخذ ویزای تحصیلی استرالیا آشنا شوید ؟ آیا مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل در استرالیا امکان پذیر است ؟ مهاجرت کاری به استرالیا ممکن است ؟

مهاجرت به استرالیا  از طریق تحصیل در استرالیا و یا کار در استرالیا و یا سرمایه گذاری در استرالیا و یا ثبت شرکت در استرالیا و یا ازدواج در استرالیا و یا تولد فرزند در استرالیا و یا مهاجرت توریستی به استرالیا چگونه است ؟ آیا پناهندگی در استرالیا منجر به اخذ اقامت استرالیا می شود ؟مشاغل مورد نیاز در استرالیا کدامند ؟ هزینه های تحصیل و زندگی در استرالیا به چه صورت است ؟  شما عزیزان می توانید از طریق کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور در خصوص مهاجرت به استرالیا و یا اخذ تابعیت استرالیا مشاوره رایگان اخذ نمایید .

 

مهاجرت به کشور استرالیا از طریق های مختلفی قابل اجرا می باشد در این مقاله سعی بر این می باشد که چند روش  قانونی برای مهاجرت به کشور استرالیا برای شما توضیح داده شود که در متون پایین به این طرق اشاره خواهیم کرد :

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   هزینه تحصیل در استرالیا

مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا

 

۱ . مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزای تحصیلی .

۲ . مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزای کاری .

۳ . مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری .

۴ . مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزای ازدواج و نامزدی .

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب قرارداد مهاجرت به استرالیا

مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی

 

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب اقامت استرالیا

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب مهاجرت به استرالیا

یکی از راه هایی که می توان مهاجرت به کشور استرالیا  داشت و به کشور استرالیا رسید و بعد از آن برای اقامت کشور استرالیا اقدام کرد ویزای تحصیلی می باشد  البته لازم به ذکر می باشد که در کشور استرالیا این قانون وجود دارد که شخصی که از طریق ویزای جست و جوی کار به کشور استرالیا ورود پیدا کرده باشد می تواند در صورت پیدا کردن کار ویزا خود را از ویزای تحصیلی استرالیا به ویزا کاری استرالیا تغییر دهد و به اخذ اقامت دائم استرالیا و اخذ تابعیت استرالیا ، در کشور استرالیا گذراندن مقطع لیسانس ۴ ساله می باشد و برای گذراندن مقطع فوق لیسانس ۲ سال زمان مورد نیاز میباشد . طرق دیگری در تایپ ویزای تحصیلی وجود دارد که شما بتوانید مهاجرت به کشور استرالیا  داشته باشید ، کالج های زبان  یکی از راه های تحصیلی برای مهاجرت به استرالیا  می باشد ، دوره های کالج زبان بستگی به انتخاب شما متفاوت می باشد ، کالج های ۴ ماهه ، ۹ ماهه و یک ساله وجود دارد که هزینه های آن متفاوت می باشد . بعد از ورود از طریق کالج زبان و گذراندن دوره میتوان برای پذیرش تحصیلی استرالیا و یا جست و جوی کار اقدام کرد . این ها راه هایی است که از طریق  مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای تحصیلی استرالیا میتوان در نهایت به اقامت کشور استرالیا دست یافت .

مهاجرت به استرالیا از طریقی ویزای کاری استرالیا

شما عزیزان می توانید در خصوص مهاجرت به کشور استرالیا و اخذ اقامت استرالیا با موسسه حقوقی ملک پور و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص مهاجرت به استرالیا  مشاوره رایگان اخذ نمایید .

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   ازدواج در استرالیا

 

مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزای کار استرالیا نیز می تواند به اقامت دائم استرالیا ختم شود ، ساب کلاس های مختلفی برای مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزای کاری استرالیا وجود دارد به طور مثال داشتن دعوت نامه کاری  از یک کار فرما در کشور استرالیا و یا شرکت در پروسه اسکیل وورکر ، داشتن دعوت نامه کاری موقت و یا ویزای جست و جوی کار در کشور استرالیا از این قبیل راه ها می باشد که در متون زیر بیشتر به آن ها اشاره خواهیم کرد :

مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزای اسکیل وورکر استرالیا

مهاجرت به استرالیا  از طریق ویزا اسکیل وورکر استرالیا یا همان ویزای جست و جوی کار استرالیا بر اساس امتیاز بندی و مدارک شما صادر می شود به این صورت که مدارک تحصیلی ، مدارک زبان ، سن ، رشته تحصیلی شما ، سابقه کار شما در این پروسه میزان امتیاز شما را مشخص می کند .

لیستی برای امتیاز دهی وجود دارد که امتیاز شما نسبت به رزومه شما در آن حساب شده و به صورت غربال گری شما در پروسه دو مرحله ای اسکیل وورکر انتخاب می شوید . که در مرحله اول فرد متقاضی مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزا اسکیل وورکر استرالیا می بایست که از ۱۰۰ امتیاز ۶۷ امتیاز لازم را بیاورد و بعد از ورود به مرحله دوم  که استخر نامیده می شود متقاضی مهاجرت به کشور استرالیا می بایست که در امتیاز بندی که در این مرحله قرار گرفته از سقف ۱۲۰۰ امتیاز ۶۰۰ امتیاز لازم را بیاورد . لازم به ذکر میباشد که این مرحله نیز به صورت غربال گری می باشد و هرچه امتیاز شخص بالاتر باشد شانس برای قبولی در این مرحله بالاتر  میرود .

مهاجرت به استرالیا  از طریق دعوت نامه کاری استرالیا

مهاجرت به کشور استرالیا از طریق دعوت نامه کاری استرالیا نیز یکی از راه هایی است که می توان گفت می شود به راحتی به ویزای کاری کشور استرالیا دست پیدا کرد ، لازمه رسیدن به این دعوت نامه این می باشد که فرد می بایست از یک کار فرما دعوت نامه ای دریافت نموده و بعد این دعوت نامه فرد نامه کاری خود را به سفارت آن کشور برده تا شرایط او برای این کار بررسی شود .

مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزای کار موقت استرالیا

این ویزا نیز نیاز به یک کار فرما دارد تا به شما برای کار موقت دعوت نامه کاری ارسال کند .

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   تحصیل در استرالیا

 

شما برای مهاجرت به کشور استرالیا از طریق سرمایه گذاری استرالیا و اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا می بایست سنتان پایین تر از ۵۵ سال باشد و موافقت نامه های دولتی کشور استرالیا ، در ید داشتن حداقل سه سال سابقه مدریتی  در کار مورد نظر ، نشان دادن تمکن مالی حدود ۱۱۲۵۰۰۰ $ و تمکن ۷۵۰۰۰۰$ برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری کشور استرالیا ، گرفتن آیلتس انگلیسی دست کم IELTS 5 و داشتن وابستگی جز همسر خود شرایطی است که برای انجام دادن این امر به آن توجه لازک را داشته باشید. ما مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری استرالیا را به شما پیشنهاد نمی دهیم .  لذا اگر خواهان تحقق این امر هستید با وکلای حرفه ای مشورت کنید که شما را در اجرایی شدن این هدف می تواند همراه شما باشد.

در این مقاله به بررسی راههای مهاجرت به استرالیا پرداختیم . همچنین در خصوص مهاجرت به استرالیا از طریق کار در استرالیا و چگونگی  مهاجرت به استرالیا  از طریق تحصیل در استرالیا و یا سرمایه گذاری در استرالیا  و مهاجرت به کشور استرالیا از طریق اسکیل وورکر استرالیا و یا ازدواج در استرالیا و در نهایت اخذ اقامت استرالیا بیان می نماید که بسیاری از افراد برای زندگی ، تحصیل ، کار  و اخذ تابعیت استرالیا و اخذ شهروندی استرالیا خواهان مهاجرت به کشور استرالیا هستند . در صورت کلی راه های مهاجرت به استرالیا برای بسیاری از افراد ایده ال می باشد . مهاجرت به استرالیا  از طریق کار و اخذ ویزای کار استرالیا برای متقاضیان مهاجرت به کشور استرالیا از طرق مختلف گوناگون می باشد.

شما عزیزان می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه مهاجرت به کشور استرالیا با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و پاسخ سوالات خود را در رابطه با مهاجرت به استرالیا  از مشاورین متخصص و کارشناسان مسلط به امور بین الملل به صورت مشاوره رایگان دریافت نمایید .

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

دیدگاه

مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا

سلام من ٣٨ ساله هستم متاهل با دوتا بچه ، لیسانس و ١۴ سابقه کار در پتروشیمی و شرکت خصصی تامین و نگهداری فضای سبز دارم که رزومه و قراردادای خوبی داره ولی حدود دوساله غیر فعال شده به نظرتون با این شرایط چه نوع ویزایی میتونم بگیرم

سلام. در صورت داشتن مدرک زبان می توانید برای ویزاهای کاری امتیازات خود را حساب کنید ، در صورت کسب امتیازات لازمه برای ویزای کاری اقدام کنید. ویزای تحصیلی نیز در برخی کشورها به راحتی شانس اقدام دارید

من ۳۹ سالمه ومتولد ۱۳۶۰ لیسانس کامپیوتر سکشن ۲ دارم با ۱۰ سال سابقه کار و متاهل دارای یک فرزند دختر ۱۰ ساله ، همسرم ۴۳ سال دارای مدرک کارشناسی شیمی سکشن ۱ و مدرک زبان ندارد و ۱۵ سال سابقه کار دارد ولی نمیتواند زبان بخواند ، اما خودم در حال خواندن زبان هستم و فکر میکنم بتونم ۶ ماهه زبان بالای ۷ آیتلس را دریافت کنم . تمایل زیادی برای مهاجرت به استرالیا داریم و طبق جدول امتیاز بندی برای ویزای اسکیل وورکر در صورت گرفتن آیتلس ۸ امتیاز ۷۰ را دریافت میکنم آیا شانسی برای گرفتن ویزای استرالیا دارم ؟

سلام دوست عزیز بله در صورت آوردن امتیازات لازم امکان پذیر است با توجه به سن شما باید بررسی دقیقتر صورت بگیرد ، برای مشاوره به اطاعات بیشتری از شما نیاز است لطفا با موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید

سلام.۲۵سالمه لیسانس مهندسی معماری دانشگاه دولتی روزانه با ۳سال سابقه کار هست اما بیمه ندارم آیلتس۷دارم و متاهل..همسرم ۲۹سال کاردان برق با ۵سال سابقه کاری در زمینه بازرس کنترل کیفی.میخواستم بپرسم چقدر امکانش هست که ویزا ۴۸۹ استرالیا رو دریافت کنم؟ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

سلام بر شما ویزای ۴۸۹ regional یا منطقه ای است و شما باید جاب آفر و یا اسپانسر از ایالتی مشخص داشته باشید و با این ویزا صرفا می توانید در همان ایالت مشغول به کار و زندگی شوید.

سلام،من ۱۲ سال سابقه کاری در شرکت نفت در نیروگاه برق دارم ۳۶ ساله هستم و مدرک تحصیلیم هم فوق دیپلم برق هست ولی مدرک زبان ندارم میخوام برنامه ریزی کنم برای مهاجرت به استرالیا چقدر شانس موفقیت دارم ضمناً خواهر همسرم استرالیا هستن با تشکر

با سلام، اگر مدرک زبان با نمره بالاتر از ۷٫۵ بگیرین میشه براتون اقدام کرد. رشته و سابقه برای کار مناسب هست

سلام ساده ترین راه برای مهاجرت و اقامت در استرالیا را میخوام برا انجام بدید و معرفی کنید ممنونم

سلام، لطفا شرایطتون رو بفرمایید که بشه شما رو راهنمایی کرد. سن ، مدرک زبان و مدرک تحصیلی و سابقه کار موارد مهم هستند. برای مهاجرت به استرالیا از راه های مختلفی میشه اقدام کرد که در مقاله به صورت کامل بیان شدند.

سلام وقتتون بخیر. من ۲۶ سالم هست ارشد هوش مصنوعی دانشگاه اصفهان رو میخونم و ۲ ماه دیگه از تزم دفاع میکنم و معدل کارشناسی و کارشناسی ارشدم ۱۸ هست. سربازی هم نرفتم و ایلتس هم ندارم. میخواستم بدونم میتونم برای دکتری اقدام کنم با توجه به اینکه فقط ۱ سال مجاز هستم بعد از فارغ التحصیلی سربازی نرم؟ با یک مشاور که صحبت کردم بهم گفت حدود یک سال و نیم ایلتس و کارهای پذیرشم طول میکشه! و آیا میشه مشغول سربازی شد و هنگامی که پذیرش گرفتم از سربازی انصراف بدم و به تحصیل بپردازم؟ ایا موسسه شما برا پذیرش دکتری هم کاری انجام میده؟ ممنون از وقتی که میذارید.

با سلام ، در خصوص امور مربوط به نظام وظیفه و خروج از کشور لطفا با این نهاد در ارتباط باشید اما اگر اقدام برای مقطع بالاتر انجام بشه بهتون خروج از کشور میدن ، حالا اینکه بشه در حین سربازی این کار رو انجام داد یا خیر باید از مرجعش پیگیری بفرمایید. در خصوص دکترا هم بله ما می تونیم کمکتون کنیم که پذیرش بگیرید. لطفا با دفاتر تماس بگیرید.

سلام خسته نباشید‌. میخواستم بدونم امکانش هست که دو نفر اینجا با مدرک کارشناسی ارشد معدل ۱۷_۱۸ و آیلتس ۷ و مقاله ISI ,ازدواج کنند و برن استرالیا از طریق ویزای تحصیلی برای مقطع دکترا بورسیه بگیرند هردو؟ و اینکه ممکنه بتونند از طریق تحصیل اقامت دائم بگیرند؟ از لحاظ هزینه ای حدودا چقدر میشه؟

با سلام و عرض ادب، شرایط اولیه مناسب به نظر میرسه اما برای دکترا باید در ابتدا سوپروایزر خودتون رو تعیین کنید. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با سلام من ۳۱ سال سن دارم. حدودا ۷ الی ۸ سال سابقه کار دارم. لیسانس الکترونیک و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی زبان هم تا حدودی بلدم و در حال تقویت آن هستم. تا بتونم برای آیلتس شروع کنم. متاهل و داری یک فرزند پسر هستم و همسرم مدرک کارشناسی حسابداری دارند. و همچنین مدرک دیپلم زبان از کانون و در حال اقدام برای آیلتس. میشه لطفا برای مهاجرت به استرالیا راهنماییم کنید. با تشکر.

با سلام، برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

سلام . خسته نباشید یاشار مهبودی هستم ۲۴ ساله آتش نشان با سابقه یک سال کار فوق دیپلم برق صنعتی و مدرک ۱۳۰۰ ساعت آموزش مرتبط , دارای IELTS 6 از چه راه هایی میشه برای مهاجرت کاری به استرالیا اقدام کرد جوری که بشه تو آتش نشانی کار کنم؟

با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

با سلام و خسته نباشید. آقایی ۳۲ سال هستم که دارای مدرک کارشناسی رشته مهندسی ماشین آلات کشاورزی از دانشگاه تهران با معدل ۱۶/۵ با شش سال سابقه بیمه تامین اجتماعی و همچنین حدود ۶سال نیز سابقه فروش در حوزه ماشین آلات صنعتی(لیفتراک)در یک شرکت معتبر در ایران می باشم و سطح زبان انگلیسی قابل قبولی نیز دارم ولی متاسفانه مدرک آیتلس در حال حاضر ندارم.لطفا در خصوص مهاجرت به استرالیا اینجانب را راهنمایی فرمایید. با تشکر فراوان

با سلام برای اخذ ویزای کار استرالیا باید بتوانید در سیستم امتیاز بندی امتیاز لازم را بدست آورید همچنین باید بتوانید مدرک زبان آیلتس ۷ به بالا را ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

سلام من ۳۶ سالم هست لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی دارم و شاغل نیستم همسرم فوق لیسانس شیمی نساجی دارند که البته در بخش اموزش شرکت خودروسازی بمدت ۹ سال هست که اشتغال دارند میخواستم بدونم ما امکان مهاجرت بغیر از سرمایه گذاری داریم

با سلام بله دوست گرامی می توانید از طریق تحصیل و یا کار اقدام نمایید که البته برای اخذ ویزای کار باید رشته تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد تا بتوانید اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

سلام وقت بخیر بنده ۴۱سال دارم ۱۵سال سابقه اتش نشانی کارشناس روابط عمومی، کارشناس ارشد مدیریت و لیسانس ایمنی بهداشت و محیط زیست ، مدیر اموزش اتش نشانی ، بالغ بر ۲۰۰۰ساعت اموزش مرتبط دارم ، ایا فرصتی برای ما هم پیدا میشه؟

با سلام بله دوست عزیز می توانید از طریق تحصیل و یا کار در بسیاری از کشورها اقدام نمایید اما باید اطلاعات شما به طور کامل بررسی گردد که می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

با سلام ۲۹ سال سن دارم داری مدرک Open water scuba instructor از padi امریکا که دوره رو در کشور تایلند گذروندم امتحان ایلتس ندادم اما فک میکنم بتونم ایلتس شیش رو بگیرم برای کار در رابطه با مدرکم ایا میتوانم اقدام کنم شرایط به چه صورت هست ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید و امتیازات لازم را بدست آورید یعنی باید حداقل مدرک دانشگاهی که لیسانس می باشد را ارائه دهید همچنین باید بتوانید مدرک آیلتس ۷ به بالا را نیز ارائه دهید و رشته تحصیلی شما مورد نیاز باشد تا بتوانید برای ویزای کار اقدام داشته باشید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید

با سلام و خسته نباشید. اینجانب ۲۹ سال سن دارم .کارشناسی ارشد آموزش زبان دارم و ۳ سال است که در هتل ۵ ستاره مشغول به کار هستم. لطفا در خصوص مهاجرت به استرالیا راهنمایی کنید که به چه صورت میتوانم اقدام کنم و چه مواردی نیار است.سپاس

تماس با ما

خط ویژه :۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱)

خط ویژه:  49076ـ (۰۲۱)

دسترسی سریع

فرم درخواست تماس مشاوران با شما

تماس با ما

فروشگاه

موسسه مشاوره ای MIE

دفتر مشاوره و امور اقامت سرمایه گذاری، تحصیلی و کاری

شایان ذکر است همه دفاتر به صورت یکپارچه تحت نظر دفتر مرکزی وین و شخص جناب استاد ملک پور فعالیت می نمایند.

وب سایت های ما

malekpourmie.com

miemohajerat.com

miestudy.com

miemalekpour.com

officialmalekpour.com

mielanguage.com

miesuccess.com

miejobs.com


دریافتDownloads-icon

چگونه در خارج از کشور کار پیدا کنیم و مهاجرت کاری داشته باشیم

راهنمای جامع انواع روشهای اخذ اقامت در خارج از کشور با بیانی شیوا توسط استاد ملکپور

مجموعه اي از توضيحات و نکاتي که بايد براي موفقيت در زندگي به آنها توجه ويژه اي داشت

محصولی بی نظیر برای کسانی که میخواهند زندگی رویایی خود را بسازند

آموزش دقيق و مرحله به مرحله دريافت اپلاي و ويزاي تحصيلي در اتريش، نکات کاربردي و جامع

مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا

مجموعه اي از آموزش ها و توضيحات کامل پيرامون نحوه و شرايط مهاجرت کاري به کشور کانادا

پکيج آموزش زبان آلماني با تکنيک منحصر به فرد استاد ملکپور به صورت آسان

پکيج دوم آموزش زبان آلماني با تکنيک منحصر به فرد استاد ملکپور

يادگيري آسان زبان با متد منحصر به فرد و مبتکرانه توسط استاد ملکپور

پکیج دوم يادگيري زبان با متد منحصر به فرد و مبتکرانه توسط استاد ملکپور

موسسه ملک پور با همکاری موسسه MIE به شما مشاوره حقوقی ، مهاجرتی ، قانونی رایگان ارائه می نماید . آیا نیاز به مشاوره تلفنی یا کتبی رایگان دارید ؟ می خواهید ابتدا قبل از پرداخت هزینه مشاوره بدانید که اصلا صرف هزینه مشاوره مفید است؟ مشاوره تلفنی رایگان ما برای همین موضوع طراحی و اجرا شده است شما می توانید با دفاتر ما در اکثر اوقات روز تماس حاصل فرموده و در باب موضوعات مختلف حقوق یا بین الملل مشاوره رایگان دریافت نمایید . وقتی ما صحبت از مشاوره تلفنی یا مشاوره ایمیلی رایگان می کنیم ، این موضوع صحت دارد . امتحان بفرمائید و هم اکنون اگر در ساعات کاری موسسه ما باشد ، دفاتر به طور رایگان به شما پاسخگو خواهند بود . شما سوال می پرسید ، درخواست مشاوره می کنید و کارشناس خبره و تحصیل کرده رشته موردنظر شما بدون دریافت هزینه تا مدت ده الی پانزده دقیقه بدون دریافت هیچ هزینه ای پاسخگوی شما خواهد بود .

فایل صوتی توضیحات اقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ,عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب مشاوره حقوقی رایگان

البته در صورتی که اطلاعات اولیه را بدست آوردید ، ملاحظه فرمودید که این دفتر صاحب همان اطلاعاتی است که شما می خواهید ، می توانید بدون هیچ دغدغه ای جهت مشاوره حضوری ،مهاجرتی ، حقوقی و امثالهم تعیین وقت بفرمائید . جهت ارتباط با دفاتر همکار مستقل ما می توانید به قسمت ارتباط با ما مراجعه نمایید.
از شما استدعا می کنیم بدون وقت قبلی به دفاتر ما مراجعه نفرمائید تا ما بتوانیم بدون شلوغی ، فشار زمانی و با هماهنگی برای شما وقت صرف کنیم.
مشاوره های ما همگی برای شما با برنامه ریزی ارائه می گردد و به این شکل است که در ابتدا مشاوره تلفنی مهاجرتی یا حقوقی رایگان خواهید داشت و بعد از مشاوره تلفنی اگر احساس فرمودید که از مشاوره راضی هستید در آن صورت شما از ما وقت مشاوره حضوری دریافت خواهید نمود که بابت آن هزینه ای جزئی می پردازید.
پیشنهاد می کنیم پیش از هر اقدامی با دفاتر ما مشورت بفرمائید و به هیچ عنوان بدون مشورت و تحقیق کافی اقدامی نفرمائید .
جهت مشاوره تلفنی رایگان مهاجرتی ، حقوقی و امور نظیر آن با بهترین تیم کشور در خدمت شما هستیم.

ما فقط یک دفتر دور افتاده در نقطه ای نیستیم که به دروغ ادعای سابقه کار بین المللی داشته باشیم. شما خود قضاوت فرمایید. سال هاست موسسه حقوقی ملک پور و همکاران آن را می شناسید و بیش از صد ها آراء موفق، ویزا و نتایج مثبت، تنها گوشه ای از رزومه کر ما می باشد.

این وبسایت به لحاظ محتوا در جهان و در خصوص امر مهاجرت بی اغراق برترین سایت مهاجرتی حقوقی فارسی است . در بالای صفحه اگر گزینه مهاجرت به کشورها را انتخاب کنید ، نام کشورهای مورد خدمات ما ظاهر میشود ، به سادگی هر کشور را که مایلید انتخاب کنید و در صفحه کشور مذکور شش تقسیم بندی اصلی دارید . تقسیم بندی های مهاجرتی و اقامتی شامل… ادامه مطلب

malekpourlaw.com

miemohajerat.com

miestudy.com

miemalekpour.com

officialmalekpour.com

mielanguage.com

miesuccess.com

چگونه در خارج از کشور کار پیدا کنیم و مهاجرت کاری داشته باشیم

راهنمای جامع انواع روشهای اخذ اقامت در خارج از کشور با بیانی شیوا توسط استاد ملکپور

مجموعه اي از توضيحات و نکاتي که بايد براي موفقيت در زندگي به آنها توجه ويژه اي داشت

محصولی بی نظیر برای کسانی که میخواهند زندگی رویایی خود را بسازند

آموزش دقيق و مرحله به مرحله دريافت اپلاي و ويزاي تحصيلي در اتريش، نکات کاربردي و جامع

مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا

مجموعه اي از آموزش ها و توضيحات کامل پيرامون نحوه و شرايط مهاجرت کاري به کشور کانادا

پکيج آموزش زبان آلماني با تکنيک منحصر به فرد استاد ملکپور به صورت آسان

پکيج دوم آموزش زبان آلماني با تکنيک منحصر به فرد استاد ملکپور

يادگيري آسان زبان با متد منحصر به فرد و مبتکرانه توسط استاد ملکپور

پکیج دوم يادگيري زبان با متد منحصر به فرد و مبتکرانه توسط استاد ملکپور

زمانی که می خواهید مهاجرت کنید، اصلی ترین عاملی که ممکن است در تصمیم گیری شما تاثیر بگذارد، آگاهی است. زمانی که آگاهی یک شخص برای مهاجرت مناسب و کافی باشد، می تواند تصمیم های مناسب نیز برای آینده خود بگیرد و از اتخاذ تصمیم های غلط دوری کند. عموما در خصوص همین آگاهی ها، افراد با جست و جو و کاوش در سایت ها و صفحه های اطلاع رسانی اینترنتی و یا دریافت مشاوره های مهاجرتی، می توانند این آگاهی را دریافت کنند. یکی از کشور های محبوب افراد متقاضی مهاجرت در ایران، کشور استرالیا می باشد. از این رو، افراد در خصوص دریافت مشاوره مهاجرت به استرالیا می توانند از مراتبی که ذکر شد استفاده کنند. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با داشتن بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه مهاجرت، می تواند شما را در خصوص دریافت مشاوره مهاجرت به استرالیا کمک کند و از مشاوره های رایگان اولیه این مجموعه استفاده مناسب را ببرید. به طور کلی دریافت مشاوره دارای استاندارد ها و انواع مختلفی است که در این مقاله به آن ها می پردازیم.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

مشاوره مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

مشاوره مهاجرت به استرالیا از طریق کار

مشاوره مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

مشاوره مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

مشاوره مهاجرت به استرالیا از طریق تولد فرزند

مشاوره مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

استرالیا یکی از کشور هایی است که همواره در مقصد های متقاضیان مهاجرت بوده است. این کشور به علت های مختلف مورد استقبال و توجه بسیاری از مهاجرین در آمده است. یکی از علل مختلف این محبوبیت، نرخ بیکاری کم می باشد. از آن جایی که افراد برای هر کشور که بخواهند اقدام کنند، اول نرخ بیکاری آن کشور را در نظر می گیرند. بسیاری از افرادی که برای مهاجرت به استرالیا تصمیم می گیرند، از طریق کار قصد اقدام دارند. یکی دیگر از علت های این محبوبیت، آب و هوای تقریبا شبیه به ایران می باشد که افراد در ذهن خود در نظر می گیرند تا بخواهند مهاجرت کنند. اما این ها همه ماجرا نیست و باید با دقت بیشتری نسبت به انتخاب کشور مقصد اقدام کرد.

زمانی که شخصی قصد مهاجرت به استرالیا را دارد، اولین گامی که باید بردارد، این است که مشاوره های تخصصی و حرفه ای دریافت کند. این مشاوره ها حکم چراغ راهی است که در تاریکی می تواند به عزیمت شما کمک کند. به طور کلی مشاوره صحیح می تواند شما را از دام کلاهبرداران و سو استفاده گران این منسب شغلی، مصون بدارد. موسسه حقوقی ملک پور از این رو می تواند به شما حتی مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا را ارائه دهد. از این رو می توانید در خصوص دریافت مشاوره مهاجرت به استرالیا خدمات منحصر به فرد و حتی رایگان را از ما دریافت کنید. در ادامه می توانید اطلاعات بسیار مناسبی را برای دریافت مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا دریافت کنید.

به طور کلی هر مشاوره تخصصی، باید به چند دسته تقسیم گردد. چرا که در این صورت بازدهی مشاوره و نتیجه گیری آن، بسیار موثر در تصمیم گیری متقاضی مهاجرت خواهد بود. از این رو، موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش)، با توجه به دسته بندی های اختصاصی خود، هر مشاوره مهاجرتی را به شش دسته تقسیم کرده است. پس، مشاوره مهاجرت به استرالیا به شش دسته زیر تقسیم می شود.

یکی از مرسوم ترین روش های مهاجرت به استرالیا، از طریق تحصیل می باشد. مهاجرت تحصیلی برای هر فرد در کشور استرالیا ممکن است متفاوت باشد. چرا که ممکن است شخصی در دانشگاه، کالج و یا مدرسه مشغول به تحصیل در استرالیا باشد. این که شخص متقاضی چه مقطعی را انتخاب می کند، بر اساس سن، مدرک تحصیلی و مشاور مهاجرتی می تواند متفاوت باشد. پس مشاوره مهاجرت به استرالیا برای هر شخص ممکن است متفاوت باشد. از این رو، موسسه حقوقی ملک پور توضیحاتی را در ادامه در خصوص مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل به شما عزیزان ارائه می دهد.

افرادی که متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل هستند، این موضوع را بدانند که شخص در دوره های مدارس می تواند یکی از پدر یا مادر خود را به همراه خود داشته باشد و از حمایت خانواده برخوردار باشد. در مقطع دانشگاهی، افراد می توانند از اجازه کار پس از تحصیل در استرالیا استفاده کنند و شانس خود را برای کار در استرالیا محک بزنند. همچنین است که در مقاطع دانشگاهی، افراد از اجازه کار حین تحصیل در استرالیا نیز برخوردار هستند. موسسه حقوقی ملک پور در خصوص تحصیل در استرالیا می تواند مشاوره های خاصی را به شما ارائه دهد. در ادامه به بررسی مشاوره مهاجرت به استرالیا از طریق کار خواهیم پرداخت.

ویزای تحصیلی استرالیا

یکی دیگر از طرق مهاجرت به استرالیا از طریق کار می باشد. اصلی ترین وظیفه یک مشاور امور مهاجرت این است که بتواند شرایط متقاضی را برای مهاجرت به استرالیا تخمین بزند. مرسوم ترین این روش ها از طرق SubClass 189, SubClass 190 می باشد. یک مشاور امور مهاجرت باید از سطح علمی مناسبی از مهاجرت به استرالیا برخوردار باشد تا بتواند شرایط متقاضی را برای کار در استرالیا بررسی کند. برای دریافت مشاوره مهاجرت به استرالیا از طریق کار، موسسه حقوقی ملک پور می تواند شرایط شما را محک بزند و با توجه به سن، سابقه کار، سطح تحصیلات و سطح زبان متقاضی، این موضوع را به شما اعلام کند که آیا برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار مناسب هستید یا خیر.

به طور کلی، در طی دو روش مرسوم برای مهاجرت کاری به کشور استرالیا، افراد می بایست 65 امتیاز را به دست آورند تا واجد شرایط مهاجرت به استرالیا باشند. برای دریافت مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا و همچنین خدمات خاص، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس باشید.

ویزای کار استرالیا

از دیگر روش های مهاجرت به استرالیا، روش سرمایه گذاری می باشد. شخصی که برای دریافت مشاوره مهاجرت به استرالیا با یک موسسه تماس می گیرد، از مشاور خود، انتظار دارد که بتواند شرایط و نحوه اقدام و همچنین ریسک ها و امتیازات سرمایه گذاری در استرالیا را دریافت کند. از این رو، هر مشاور امور مهاجرت در زمینه سرمایه گذاری در استرالیا، باید شرایط موجود را صادقانه برای موکل خود توضیح دهد. این از اصول اولیه ای است که موسسه حقوقی ملک پور برای متقاضیان مهاجرت خود در نظر می گیرد.

اما به طور کلی، عمومی ترین روش سرمایه گذاری در کشور استرالیا به این صورت است که شخص باید با طرح تجاری پر قدرت، وارد پروسه مهاجرتی خود شود و همچنین با داشتن سطح تحصیلات، سطح زبان و بودجه مناسب، برای مهاجرت به استرالیا اقدام کند. از اصلی ترین مواردی که کشور استرالیا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری برای متقاضیان خود در نظر گرفته است، طرح تجاری یا بیزینس پلن می باشد. در این خصوص می توانید برای دریافت مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا از موسسه حقوقی ملک پور، کمک بخواهید.

کارآفرینی در استرالیا

مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا

در خصوص انواع روش های مهاجرتی، حتما اشخاصی هستند که قصد دارند از طریق ازدواج، به کشور استرالیا مهاجرت کنند. زمانی این هدف محقق می شود که متقاضی، بتواند همه امور ازدواج را مهیا سازد و فقط امور مهاجرتی و قوانین بین المللی باقی بماند که به دست موسسات حقوقی مهاجرتی این موضوع حل خواهد شد. بهترین حالتی که یک مشاور مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج می تواند به متقاضی کمک کند این است که از قوانین به روز کشور استرالیا با خبر باشد تا فرد متقاضی را بتواند کمک کند و راهنمایی دهد. اگر اینطور نیست، اطلاعات اولیه مهاجرت از طریق ازدواج را به متقاضی ارائه می دهد و برای امور مهم مثل امور اجرایی و قوانین به روز شده، متقاضی را به وکلای داخلی کشور استرالیا سوق می دهد. چرا که از این حالت، هم به متقاضی کمک کرده است تا مبانی اولیه را منتقل سازد و هم مشاوره اشتباه و یا اطلاعات غیر صحیح به متقاضی ارائه نداده است. از این رو موسسه حقوقی ملک پور در خصوص ارائه مبانی اولیه مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج می تواند در خدمت شما باشد.

در کشور ایران، با توجه به عدم امکان برنامه ریزی دقیق برای آینده فرزندان، پدر ها و مادر ها ممکن است به فکر آینده فرزندان خود در کشوری دیگر باشند. از این رو شاید به فکر تولد فرزند در کشوری دیگر باشند تا بتوانند برای فرزند خود، تابعیت دوگانه و یا به اصطلاح پاسپورت دوم را دریافت کنند. این چنین که فرزند وقتی به سن بلوغ رسید می تواند در کشور متبوع دوم خود مشغول به زندگی باشد. استرالیا یکی از کشور هایی است که سیستم اعطای تابعیت بر اساس خاک نسبی دارد. به این شکل که اگر پدر یا مادری در کشور استرالیا حضور داشته باشند و صاحب فرزند شوند و اگر آن ها دارای اقامت بلند مدت باشند، فرزند متبوع می تواند تابعیت دوم خود را از کشور استرالیا دریافت کند.

پس، از اصلی ترین وظیفه های یک مشاور حرفه ای و حازق این است که بتواند قوانین بین المللی و همچنین قوانین کشور استرالیا را در خصوص دریافت تابعیت از طریق تولد فرزند را در سطح و مبانی اولیه بداند و برای متقاضی مهاجرت توضیح دهد. موسسه حقوقی ملک پور در خصوص تولد فرزند در کشور استرالیا می تواند مبانی اولیه مهاجرتی را به شما عزیزان توضیح دهد و شما را کمک کند.

به طور کلی پناهندگی از آن دسته از عناوین پر خطر و پر ریسک می باشد که به هیچ شخصی پیشنهاد نمی شود. چرا که در این راه ممکن است شخص دچار عارضه های محیطی و صدمات جسمی شود. موسسه حقوقی ملک پور در خصوص پناهندگی هیچ گونه مشاوره ای ارائه نمی دهد و به شما عزیزان هم توصیه نمی کند که در این راه قدم بردارید. این مقاله در خصوص مشاوره مهاجرت به استرالیا توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و هر گونه کپی و رو نوشت از آن، پیگرد قانونی خواهد داشت. از این ترتیب می توانید در خصوص دانستن شرایط مهاجرتی خود، قبل از اینکه به پناهندگی در استرالیا فکر کنید، با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و از اطلاعات مناسب و به روز مهاجرت استفاده کنید.

زمانی که شخصی سمت مشاور را در مجموعه حقوقی یا مهاجرتی برای خود کسب می کند، باید اول از همه بداند که رعایت خیر و صلاح موکل از اصلی ترین اصول اولیه کار خود می باشد. عموما یک مشاور مهاجرتی برتر، آن شخصی است که بتواند مبانی کلی و جزئی مهاجرت را دسته بندی کرده و در قالب های ساده برای موکل خود بیان کند. از دیگر شرایط یک مشاور برتر این است که سطح علمی خود را همواره به روز نگه داشته و از اطلاعات به روز شده بین المللی جا نماند. رعایت ادب و نزاکت بیانی از جمله اصلی ترین وظایف مشاور امور مهاجرتی می باشد. همچنین است که یک مشاور باید به اعصاب خود مسلط باشد و به هیچ عنوان با موکل با لحن غیر اداری صحبت نکند. چرا که متقاضی به کمک نیاز دارد و شما اگر خود را جای وی بگذارید، تمایل دارید که شخصی با حوصله و بیان مناسب برای شما وقت بگذارد و شما را کمک کند. به جرات شما می توانید برای دریافت مشاوره مهاجرت به استرالیا، تمامی این اصول را در مشاورین موسسه حقوقی ملک پور بیابید. چرا که موارد مذکور، از اصول اولیه آموزشی مشاورین قبل از شروع به کار می باشد.

یکی از اصلی ترین افتخارات موسسه حقوقی ملک پور، ارائه اطلاعات اولیه و مشاوره های رایگان می باشد. شاید این امور، از اصولی است که برخی از موسسات هم تراز، اقدام به رعایت آن نکنند. اما با توجه به ارتقا راه های ارتباطی مشاور با متقاضی، از طرق مختلف می توانیم به شما عزیزان مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا را در نظر بگیریم. از این رو، بسیاری از افرادی که به دنبال دریافت مشاوره مهاجرت به استرالیا هستند، می توانند از راه های واتس اپ، چت آنلاین، پرسش و پاسخ همگانی، ثبت دیدگاه ها و همچنین تماس های تلفنی، از مشاوره اولیه رایگان موسسه حقوقی ملک پور بهره مند شوند. افرادی که به دنبال دریافت اطلاعات دقیق و تخصصی هستند، قطعا نیاز به وقت های بیشتری دارند تا بتوانند راه مهاجرتی خود را پیدا کنند و بهترین تصمیم را برای خود بگیرند. از این رو، بسیاری از موکلین، ممکن است چندین ساعت نیاز به مشاوره تخصصی و علمی داشته باشند. برای دریافت مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا می توانید از خدمات ویژه موسسه حقوقی ملک پور استفاده کنید و با ما در ارتباط باشید. شما عزیزان می توانید برای مهاجرت به استرالیا از طرق تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری با ما در تماس باشید و مبانی کلی و جزئی مهاجرت به استرالیا و همچنین کشور های دیگر را به شما متقاضی گرامی منتقل کنیم.

✅ آیا موسسه حقوقی ملک پور در خصوص مشاوره مهاجرت به استرالیا خدمات ویژه ای ارائه می دهد؟

در شرایطی بله. افراد می توانند برای قدم های بزرگی همچون سرمایه گذاری از خدمات ویژه مشاوره ای برخوردار شوند. ولی در خصوص کار یا تحصیل، اغلب نیاز به خدمات خاص ندارند.

✅ آیا مشاوره مهاجرت به استرالیا به صورت رایگان امکان پذیر است؟

بله قطعا. در گام های اولیه افراد می توانند به صورت رایگان مشاوره شوند.

✅ آیا در خصوص پناهندگی هم خدماتی دارید؟

خیر. به هیچ عنوان در این خصوص خدمات و حتی مشاوره رایگان ارائه نخواهیم داد.

✅ آیا افرادی که تا به حال با شما اقدام کردند و مشاوره گرفتند، می توان از تجربیات آن ها استفاده کرد؟

بله قطعا. در بخشی از سایت، در قسمت نظرات موکلین و گالری ویزا ها می توانین از تجربیات افراد مختلف در خصوص همکاری با ما استفاده کنید.

✅ مشاوره مهاجرت به استرالیا را چگونه دریافت کنیم؟

از طریق واتس اپ، چت آنلاین، تماس تصویری یا تلفنی و همچنین بخش هایی همچون ثبت دیدگاه و پرسش و پاسخ همگانی

مشاوره مهاجرت به استرالیا، راه های مهاجرت به استرالیا و شرایط دریافت مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا در این مقاله به صورت تخصصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به طور کلی موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با داشتن بیش از 15 سال تجربه درخشان در زمینه مهاجرت، می تواند انواع افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند را راهنمایی و مشاوره کند. همچنین افراد پس از مشاوره های تخصصی و تحلیلی و بعد از اتخاذ تصمیم برای مهاجرت خود، می توانند با موسسه حقوقی ملک پور قرارداد خود را منعقد کرده و راه مهاجرت خود را به درستی آغاز کنند. از این رو اگر در خصوص مشاوره مهاجرت به استرالیا نیاز به کمک داشتید و سوالاتی در ذهن شما بود، می توانید با برقراری ارتباط با موسسه، تمامی سوالات خود را برطرف کنید و قدم اول مهاجرت خود را بردارید. همچنین در قسمت پایانی این مقاله می توانید از بخش ثبت دیدگاه، سوالات خود را مطرح کنید تا افراد صاحب علم بدان بپردازند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام

ایمیل

وب‌ سایت

دیدگاه

مقایسه سرمایه گذاری در استرالیا و کانادا

Your browser does not support the audio tag.

موسسه مشاوره ای MIE اتریش

وب سایت حقوقی malekpourlaw

وب سایت پذیرش تحصیلی miestudy

وب سایت officialmalekpour

وب سایت miemalekpour

این وبسایت به لحاظ محتوا در جهان و در خصوص امر مهاجرت بی اغراق برترین سایت مهاجرتی حقوقی فارسی است . در بالای صفحه اگر گزینه مهاجرت به کشورها را انتخاب کنید ، نام کشورهای مورد خدمات ما ظاهر میشود ، به سادگی هر کشور را که مایلید انتخاب کنید و در صفحه کشور مذکور شش تقسیم بندی اصلی دارید . تقسیم بندی های مهاجرتی و اقامتی شامل… ادامه مطلب

malekpourlaw.com

miemohajerat.com

miestudy.com

miemalekpour.com

officialmalekpour.com

mielanguage.com

miesuccess.com

شما خواهید آموخت :

موسسه مهاجرتی ویزا نیو با بهره‎گیری از نیروهای با تجربه و خبره در امور اخذ اقامت کشورهای خارجی، ویزا و پاسپورت به شما کمک خواهد کرد که تمامی مراحل شروع زندگی در کشور مورد نظرتان را با اطمینان و با چشمانی باز طی نمایید. اگر شما هم در زمره افرادی قرار دارید که قبل از گرفتن تصمیم‎های مهم، تمامی جوانب آن را بررسی نموده و بی‎گدار به آب نمی‎زنید، هدیه این موسسه به شما، انتقال تمامی تجربیات اخذ اقامت در قالب مشاوره رایگان مهاجرت حضوری و تلفنی است.

شما با تصمیم به مهاجرت تمامی دلبستگی های خود در کشور خود را کنار می گذرید و به کشوری بیگانه می روید. شغل خود را از دست می دهید، به خانه باز نخواهید گشت، هیچ دوست و آشنایی نخواهید داشت و باید زندگی جدیدی را از صفر پایه ریزی کنید. بنابراین بسیار مهم است که قبل از هرگونه اقدام برای مهاجرت از تمامی ابعاد آن اطلاع داشته باشید و از روش های درست مهاجرت اقدام به ترک کشور خود نمایید.

فاصله بین شکست یا موفقیت شما در حین انجام مراحل مهاجرت و همچنین ساخت زندگی بهتر در کشور جدید تنها یک قدم است که می‎تواند یک قدم اشتباه و یا سنجیده باشد. نکات ریز بسیاری در فرآیند مهاجرت وجود دارد که اطلاع از همه آنها نیازمند کسب تجربه در گذر زمان است.

برای موفقیت در مهاجرت و اقامت و زندگی در کشوری بیگانه فرد باید از امکاناتی شامل علم و تجربه برخوردار باشد، در واقع اکثر افرادی که با مشکلات پیچیده در این زمینه مواجه شده‎اند افرادی هستند که بدون داشتن آگاهی و علم کافی دست به عمل زده‎اند.

مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا

اگر می‎خواهید زندگیتان را در کشوری جدید از صفر پایه‎ریزی نمایید بهتر است در زمینه‎های مختلف اطلاعات درست را جمع‎آوری نمایید، باید اطمینان حاصل نمایید که اطلاعاتتان صحیح و به روز بوده و برای شرایط شما مناسب است. تمامی این موارد نیاز به تجربه نیز دارند، زیرا علم بدون تجربه ارزش چندانی ندارد.

البته تجربه به تنهایی نیز کافی نیست و به هیچ عنوان نمی‎تواند جای علم را بگیرد، در واقع ترکیب علم و تجربه در کنار هم است که شما را به هدف نزدیک می‎کند. بدست آوردن علم و تجربه برای هر فردی زمان می‎برد و همه افراد نمی‎توانند به هنگام تصمیم‎گیری خودشان به دنبال کسب تجربه بروند، زیرا این امر مستلزم صرف زمان، هزینه و شکست‎های احتمالی است. استفاده از خدمات مشاوره می‎تواند گام مناسبی در این زمینه باشد، شما با بهره‎مندی از مشاوره ارزشمند و صحیح خواهید توانست اطلاعات مورد نیازتان را بدون صرف زمان طولانی برای تحقیق و تجربه بدست آورید.

مشاوره رایگان تلفنی و حضوری کلید موفقیت ماست؛ ما تا زمانی که برای شما کاری انجام نداده‌ایم، هزینه‌ای دریافت نمی‌کنیم. در جلسات مشاوره تلفنی و حضوری می‌توانید با انواع روش‌های مهاجرتی آشنا شوید، پیشنهادهای ویژه مهاجرتی را دریافت نموده و با بررسی و تحلیل شرایط اجتماعی و اقتصادی روش مهاجرتی متناسب با شرایط خود را انتخاب نمایید. برخی از خدمات مشاوره‌ای ما به شرح زیر هستند:

✅ همکاری و همراهی شما تا رسیدن به هدف نهایی
✅ امکان برقراری ارتباط تلفنی در طی مراحل و دادن مشاوره‎های مستمر
✅ معرفی بهترین روش مهاجرت با توجه به شرایط متقاضیان
✅ کمک به انتخاب کشور مقصد برای متقاضیان
✅ معرفی کشور مناسب برای شما با توجه به میزان هزینه و شرایطتان

درصورتی‌که قصد مهاجرت داشته و تمایل دارید از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید، فرم مشاوره رایگان را از قسمت زیر تکمیل نمایید و منتظر تماس در اسرع وقت کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان مهاجرت به صورت تلفنی و حضوری باشید. نکته : لطفاً درصورتی‌که متقاضی مهاجرت کاری (جاب آفر) هستید، جهت تسریع در روند انجام کار، رزومه خود را در انتها بارگذاری نمایید؛ پس از بررسی، مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت.

در صورتی که متقاضی ویزا کار به صورت جاب آفر یا ویزا توریستی هستید می توانید این فرم را تکمیل نماپید این خدمات به صورت رایگان می باشد.

متقاضیان مهاجرت از طریق تحصیلی غیر بورسیه، ثبت شرکت، سرمایه‌گذاری، خرید فرانچایز و خرید ملک برای دریافت مشاوره تخصصی و مرحله به مرحله مهاجرتی در خصوص این روش‌ها با پرداخت هزینه، زمان دقیق مشاوره خود را تعیین و ثبت نمایید.

دریافت وقت مشاوره VIP

ویزا نیو با برخورداری از همکاری وکلای خارجی، اعضای باتجربه و همچنین استفاده از کلیه امکانات علمی، در امور مربوط به مهاجرت و دریافت پاسپورت و اخذ اقامت فعالیت می‌نماید. تمامی خدمات مشاوره‌ای موسسه مهاجرتی ویزا نیو کاملاً رایگان می‌باشد و افراد می‌توانند سؤالات خود را بدون هیچ‌گونه محدودیتی در جلسات مشاوره حضوری و تلفنی با موکلین مطرح نمایند.

مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا
مشاور رایگان مهاجرت به استرالیا
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *