مشاور زندگی خوب

 
helpkade
مشاور زندگی خوب
مشاور زندگی خوب

در حوزه های زیر از کلینیک روانشناسی زندگی خوب کمک بخواهید.

همین امروز با کلینیک روانشناسی زندگی خوب تماس بگیرید و اولین گام را بردارید …

خدمات مشاوره ای

برای همه ما ازدواج یکی از نقاط عطف زندگی مان محسوب می شود. گذران زندگی تا آخر عمر با فردی دیگر.

اگر چه در ابتدا ازدواج برای افراد امری شورانگیز و پر هیجان است اما ازدواج و زندگی مشترک ابعاد گوناگونی دارد.مشاور زندگی خوب

برای تصمیم گیری بهتر در رابطه با ازدواج با کلینیک روانشناسی زندگی خوب همراه شوید.

خدمات مشاوره کودک

کودکان و نوجوانان بر خلاف تصور ما که شخصیت هایی ساده و قابل دسترس دارند، پیچیده هستند. دوره کودکی و نوجوانی تاثیرات به سزایی در تعیین مسیر آینده افراد دارد.

از این جهت مراجعه به مشاوران و روانشناسان در دوره کودکی و نوجوانی امری ضروری است.

تیم مشاوره کودک و نوجوان در کلینیک روانشناسی زندگی خوب آماده کمک به شما و فرزندان شما هستند.

خدمات مشاوره فردی

مدت هاست که می خواهید گام بزرگی در زندگی خود بردارید . زمان طولانی است که به یک کسب و کار جدید فکر می کنید اما انگیزه لازم را ندارید.

موفقیت های شما زمانی رخ می دهد که انگیزه های خود را برای مدت طولانی حفظ کنید.

کلینیک روانشناسی زندگی خوب برای بازگرداندن انگیزه به زندگی شما منتظر شماست.

خدمات مشاوره خانوادگی

خانواده اولین اجتماعی است که کودکان با آن مواجه می شوند و تا زمان حیات با آن همراهند. از این روست که مشاور خانواده تلاش می کند تا روابط میان افراد خانواده را در شرایط سالم نگه دارد.

اگر شما هم به دنبال داشتن خانواده ای سالم هستید تیم زندگی خوب در کنار شماست.

مرکز مشاوره شمال تهران

متخصص زوج درمانی

اختلاف سنی معکوس 

مرکز مشاوره خوب در تهران

مرکز مشاوره نوجوانان شرق تهران

بهترین روانشناس تهران

با ما تماس بگیرید: 88042544 – 021

تهران، ميدان ونك، خيابان ملاصدرا، بعد از بيمارستان بقيه اله، شماره ٢٠٩، ساختمان هزاردستان، طبقه ٥، واحد ١٨ مرکز مشاوره آسنا

مشاوره زندگی مشترک

در طول زندگی شاید در برخی مواقع اتفاق بیافتد که احساس کنید همسر شما به خواسته های شما عمل نمی کند و به عقاید و نظرهای شما درباره ی مسایل مختلف احترام نمی گذارد. این مساله شاید باعث شود شما فکر کنید اصلا برای او مهم نیستید و شاید گاهی اوقات دقیقا بر عکس چیزی که شما می خواهید را انجام می دهد. اینجاست که شما بر این باور خواهید بود که همسرتان با شما لجبازی می کند و شما راه حلی که پیدا می کنید این است که به هر نحوی می خواهید اقتدار خود را نشان دهید تا همسرتان فکر نکند که حق با اوست و شما بازنده ای بیش نیستید.

وقتی زن و شوهر در این چرخه قرار می گیرند زندگی مشترک دیگر زندگی مشترک نیست و تبدیل به یک میدان مسابقه می شود که هر کدام از طرفین می خواهند خواسته ی خود را به دیگری تحمیل کنند و در واقع در نهایت آنها برنده ی این مسابقه باشند. در صورتی که تنها جایی که نباید این اتفاق رخ دهد زندگی مشترک زناشویی است. اگر زوجین بخواهند به این روش ادامه دهند رابطه ی آن ها دچار مشکل می شود.

تعریف دقیق تری که بخواهیم برای این قبیل رفتارها داشته باشیم که اغلب از آن ها به عنوان لجبازی یاد می کنند، این است که فرد یک رفتار مقابله ای از خود نشان می دهد که از آن طریق از خودش دفاع کند و در عین حال به طرف مقابلش بهماند که قدرت این زندگی مشترک متعلق به کیست. و طرف مقابل این نکته را بداند که نمی تواند او را کنترل کند و برنده این بازی اوست. به خاطر همین، همسر شما دست به کارهایی می زند که دقیقا خلاف گفته ی شماست. و در واقع او از این رفتارها استفاده می کند که مخالفت خود را با شما نشان دهد.مشاور زندگی خوب

وقتی در زندگی مشترک یکی از طرفین مدام خواسته های خود را مطرح می کند اما این خواسته ها از جانب طرف مقابل دیده نمی شود، لجبازی اتفاق می افتد که باعث سست شدن پایه های زندگی مشترک می شود. و نباید این اتفاق را ساده انگاشت. وقتی دو طرف وارد این رابطه لجبازانه می شوند یعنی دو نفر نتوانسته اند ارتباط خوب و موثری باهم داشته باشند. و در مواجهه با مسائل مختلف مانند یک کودک ناپخته عمل می کنند.

حتی با این که بعضی وقت ها می دانند کاری که از سر لجبازی انجام می دهند نادرست است اما بازنده شدن طرف مقابل به قدری مهم است که ترجیح می دهند آن کار اشتباه را انجام دهند. لجبازی خصوصیتی نیست که بگوییم به ارث می رسد. در واقع اکتسابی است. که افراد از محیط اطراف خود آن را یاد می گیرند. در واقع تعاملات نادرستی که در رابطه رخ می دهد باعث ایجاد چنین خصوصیتی در فرد می شود که برای هر دو نفر آزار دهند خواهد بود.

اگر شما و همسرتان هر دو شاغلید، چگونه در مسائل مالی به تفاهم می رسید؟

لجبازی های افراطی در رابطه یکی از عواملی است که زوجین را به سمت طلاق می کشاند. شاید در نگاه اول ساده به نظر برسد و با خود بگوییم که مگر بچه ایم که لجبازی کنیم؟! و یا این که با این رفتارهای بچگانه در هر رابطه ای هست و حل می شود. در صورتی که هیچ مشکلی در رابطه به خودی خود حل نخواهد شد. تا شما خودتان پی به اشتباهتان نبرید و در صدد رفع مساله بر نیایید ، مشکلات روز به روز بیشتر شده و مشکلات جدیدی بوجود می آید و مانند کبریتی می شود که به هیزم زندگی مشترکتان می زنید. اگر هم به دنبال طلاق نروند زندگی همراه با رضایت و شادکامی هم نخواهند داشت. اگر قبل از ازدواج دو نفر نسبت به خود و نسبت به دیگری شناخت کافی نداشته باشد و از لحاظ سطح فرهنگی، اقتصادی و خانوادگی متفاوت باشند به خاطر اختلاف نظرهایی که بوجود می آید، لجبازی هم بیشتر می شود. در خانواده ای که مرد به خاطر مرد بودنش احساس می کند که حرف باید حرف او باشد و به هیچ وجه از گفته خود عقب نشینی نمی کند هم، رابطه به سمت لجبازی می رود.

مسئولیت پذیری در زندگی زناشویی

عشق در زندگی مشترک

برای ایجاد و یا وجود عشق در زندگی مشترک یکسری قواعد وجود دارد. معمولا عشق در زندگی مشترک زمانی بوجود می آید که هر دو طرف حس خوبی نسبت به یکدیگر داشته باشند. این حس خوب نیز حاصل مجموعه بازخوردهایی از رفتار طرف مقابل است. به اینصورت که هر قدر طرفین، رفتار و بازخوردهای خوبی به یکدیگر داشته باشند به یکدیگر کمک می کنند تا عشق در زندگی زن و مرد شکل بگیرد. باید توجه داشت که تنها و صرفا اخلاق و رفتار تعیین کننده نیستند و می بایست به مجموعه عوامل توجه داشت. کلیات موضوع بشرح زیر است:

عشق در زندگی با زیبایی ظاهری

باید با خودمان روراست باشیم و با دید منطقی تری به زندگی نگاه کنیم. یکی از مهمترین بخشهای یک زندگی مشترک، روابط زناشویی است. این موضوع نباید ساده گرفته شده و به راحتی از روی آن عبور کرد. توجه به بهداشت، زیبایی، پوشش، بهبود و یا حفظ تناسب اندام از جمله مواردی است که باید توجه ویژه ای به آنها شود. نمی توان انتظار زیادی داشت بدون توجه به این موارد عشق در زندگی را تجربه کرد و یا بوجود آورد. در واقع زیبایی ظاهری و باطنی هر دو مکمل هم هستند و باید به هر دوی آنها توجه داشت.

تاثیر عشق در زندگی انسان

عشق تاثیر بسیار خوبی بر روی سلامتی جسمی و سلامت روحی دارد. وجود آرامش، انرژی، امید، هدف و … از تاثیرات عشق در زندگی ما انسانهاست. مواردی نظیر سوخت و ساز مناسب بدن، فشار خون مناسب، کاهش بیماری های قلبی عروقی و ده ها مورد دیگر از تاثیرات شگفت انگیز عشق در زندگی است! زیرا عدم وجود آرامش حاصل از عشق می تواند زمینه ساز مشکلات جسمی باشد.

عشق در زندگی با زیبایی باطنی

کاملا منطقی است که زیباترین افراد نیز با اخلاق و رفتار نامناسب نخواهند توانست محبوبیت بالایی را کسب کند. اگر هم به اینصورت باشد موقتی بوده و دوام طولانی مدتی نخواهد داشت. اخلاق و رفتار خوب و مناسب می تواند بستر مناسبی را فراهم کند تا بتوان آرامش واقعی را در زندگی تجربه کرد. این آرامش حقیقی نیز یکی از ده ها بازخورد عشق در انسان است.

چگونه می توان عشق در زندگی را ایجاد و آنرا پایدار کرد؟

موارد ذکر شده فوق عواملی هستند که می بایست بصورت صحیحی انجام شوند. یکی از بهترین راهکارها در این زمینه مراجعه به مشاور روانشناس است. اینکار سبب خواهد شد تا راهکارهای اصولی را یاد گرفته و آنها را در زندگی خود بکار ببرید. همچنین توجه به اینکه ضروری است که زوجین، عادات و فرهنگ های مختلفی دارند و فراهم نمودن تناسب میان نیازها و خواسته های مورد قبول و سازگار آنها، تنها با مشاور روانشاس قابل بررسی و تحیل است که در انتها نیز به ارائه بهترین راهکار منجر می شود.

ارتباط با مشاور روانشناس

اگر قصد دارید بصورت حضوری و حتی غیرحضوری با مشاور روانشاس مجرب در رابطه با عشق در زندگی در ارتباط باشید تنها کافیست به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و اقدام به تماس برای برخورداری از خدمات مشاوره ای نمایید.

سوالات رایج:

1.مشاوره زندگی مشترک چه کمکی در زندگی می کند؟

با توجه به اختلافات و دغدغه های طرفین به شما درحل مشکلاتتان کمک می کند.

2.چگونه عشق را در زندگی مشترک بشناسیم؟

با احساس خوبی که نسبت به طرف مقابل دارید .

3.چگونه زندگی مشترک خوبی را تجربه کنید؟

با انجام هر شخص به وظایف خود می توانیدزندگی مشترک خوبی راتجربه کنید.

 

 

تلفن:

88216100

88216200

آدرس:

تهران، میدان ونک ،خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی ،نبش کوچه شهریار  ،پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

 

سلام متاسفانه احساس میکنم همسرم تعادل روحی نداره یه روز خیلی خوبه یه روز شروع میکنه داد و هوار میکنه و فحش میده شروع میکنه زدن من سر موضوعات ساده….

سلام دوست عزیزم خیلی متشکرم از اینکه سوالات شما در میان گذاشتیم در رابطه با جواب سال و خدمتتون عرض کنم که اگر گزارش‌هایی را مبنی بر عدم تعادل دوری یا رفتاری همسرتون میرید این مسئله هیچ وجه در یک کامل حل نمیشه و باید حتماً همسرتون رو به یک روان پزشک یا متخصص مشاوره خانواده نشان می‌دهد که رفتار را بررسی کنیم و رفتارها را زمان به وجود آمده رفتار هارو و تمامی موارد اینچنینی

سلام خسته نباشی من 13سال ازدواج کردم دوتا بچه دارم ولی هرگز احساس خوشبختی نکردم به بعضی وقتها میگم پچه ها نبود جدامی شدم. شوهرم اصلا به من توجه نمیکنه تاحلا نشدهدیه کوچیک برام بخره نه روز زن نه تولد میدونه نه منو میبره خرید نه میزاره برم بیرون از وقتی ازدواج کردیم همش دو سه بار رفتیم خرید اونم با دعوا اصلا به من ارزش قایل نیس به خدا خسته شدم حتی یه دعوای خیلی کوچیک کنیم با من حرف نمیزنه تا من باهاش حرف بزنم به خدا من با دارو ندارم ساختم احساس میکنم منو فقط نیاز جنسی… بیشتر بخوانید »مشاور زندگی خوب

سلام خانم محترم پول متشکرم از اینکه ما پیغام داد که شما فرمودید که هیچ دوستی و علاقه بین شما و ناتوان بوده به زور پدر و مادرتون ازدواج الان بهش علاقه مند شدید ۱۴ سال از این ارتباط گذشته دو تا هم بچه دارید متوجه شدید که بتونی تحمل کنید خب ببخشید تا الان حواستون کجا بودی خوب بابا رو نداره چون ساخت ببخشید مجبور که نبودی ازدواج کنید پدر و مادرتون می‌فرماید اجبار کردن به هر حال استقلال شما هم کجا رفته امضا هایی که دادید بچه هایی که بدانم به دنیا آوردی چرا ما علاقه داریم که… بیشتر بخوانید »

سلام خسته نباشین من ۲۳سالمه همسرم ۲۵سالشه ما ۴سال دوست بودیم ۶ماهه عقد کردیم خیلی عاشق هم هستیم همسرم منزلشون تهرانه بنده کرج هستم فقط یه اخلاق بدی که داره اینه که چیزی که واسه خودش میپسنده رو واسه من نمیپسنده یکی از این موردا اینه که مدام خونه ی داییشه دایشم تقریبا ۳۵ ۳۶سالشع زنشم ۳۰ ۳۱ دوتام بچه دارن زنش خیلی با شوهرم راحته جلوشم راحت میگرده مدامم هی گیر میدن به شوهرم که بیاین اینجا چندباری من رفتم اما انقذ سیریشن واسه شب خوابیدن دیکه نرفتم الان که من نمیرم هر یروز درمیون سیریش شوهرم میشن پاشو… بیشتر بخوانید »

حتما مراجعه به مشاور خانواده توصیه میشه .

ممنونم 🙏🏻

سلام من نه ماه نامزد بودم الان شیش ماهه عقدکردم خیلی بی احساسم همینم باعث شده همسرم مث سابق نباشه خیلی اذیت میشم ولی نمیدونم چیکارکنم

دوست عزیز بهتره برای این موضوع به روانشناس قبل از ازدواج مراجعه کنید.

من جواب سوالم رو پیدا نکردم

دوست عزیز پیامتون تایید شده ،در حال بررسی مشکل هستیم.

سلام و خسته نباشید. من یکسال عقد بودم و هشت ماهه عروسی کردم از ابتدا شوهرم باهام شرط کرد که نداشتن شکم برام خیلی مهمه و من به نسبت کمی شکم داشتم چون شاغل هم بودم شرایط باشگاه رفتن برام سخت بود ولی با این حال سه بار که فرصت پیدا کردم به باشگاه رفتم و باز بخاطر شرایط مجبور به رها کردن باشگاه شدم.بعد از عروسی هم به این نحو که شرایطم بخاطر درس و کار و ازمون های مرتبط با کارم منو از فضای ورزش دور کرد اما همچنان به این قضیه بی اهمیت نبودم اما الان جوری… بیشتر بخوانید »

دوست خوبم در این زمینه پیشنهاد میکنم حتما به مشاور خانواده مراجعه کنید .

از کلینیک روانشناسی روان آرام

کلینیک روان آرام با دارا بودن جمعی از مشاوران خبره، اساتید دانشگاه و درمانگران مفتخر است در خدمت شما عزیزان باشد. لازم به ذکر است که کلیه خدمات این مجموعه توسط متخصصان دوره دیده در زمینه های مختلف روانشناسی عرضه میگردد.

تهران، میدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی نبش کوچه شهریار پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

ravanaramvanak@gmail.com

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به روان آرام
کلینیک می باشد طراحی و سئو توسط لومین

داشتن زندگی سالم و سالم زیستن چیزی است که هر کسی به دنبال آن است. خیلی از افراد به دنبال زندگی سالم و سالم زیستن هستند، اما فکر می‌کنند برای سالم زیستن باید پول خرج کنند یا حتماً باید تفریحاتی با هزینه‌ی زیاد انجام دهند. به همین خاطر بسیاری از افرادی که به مراکز مشاوره، مشاوران و روانشناسان مراجعه می‌کنند، احساس افسردگی دارند یا حس می‌کنند بیمار هستند.

به همین خاطر در این مقاله مشاوره تلفنی صدای رهیاب تلاش کرده‌است، ۱۰ راز داشتن زندگی سالم را در اختیار شما قرار دهد. رازهایی که بسیاری از آن‌ها نه نیاز به هزینه دارد و نه وقت زیادی می‌گیرد. بلکه افراد باید همت و اراده انجام کار را داشته باشند. مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در ادامه مقاله‌ای از سایت روانشناسی امروز را در اختیار شما کاربران عزیز و طرفداران مهارت‌های مشاوره و روانشناسی قرار داده است تا بتوانید با اصلاح خود، شادتر و سالم‌تر زندگی کنید.

تجربه‌ی شخصی من به عنوان مشاور و همچنین تجربه مراجعان من در جلسات مشاوره این موضوع را بر من روشن کرده است که ما خیلی وقت‌ها به راحتی فراموش می‌کنیم که چه کارهایی برایمان مفید و سودمند است. این موضوع  خصوصاً زمان‌هایی بیشتر خود را نشان می‌دهد که تحت استرس قرار گرفته باشیم. خسته و هیجان زده باشیم و یا از محیط معمولمان دور شویم.

تجربه‌ی مشاوران روانشناس نشان داده است که این موضوع برای اکثر افراد رخ می­دهد، به همین دلیل من به عنوان یک مشاور روانشناس یک چک لیست سلامت را برای کمک به شما در مسیر بازگشت و حمایت از خود تهیه کرده‌ام. با تمرین برخی از این رفتارها، می توانید استرس خود را کاهش دهید و از فرسودگی یا خستگی خود جلوگیری کنید.مشاور زندگی خوب

در نتیجه، احساس آرامش بیشتری خواهید داشت و قادر خواهید بود از اوقات فراغت خود لذت ببرید. در ادامه برخی از موارد این چک لیست را که حاصل مطالعات روانشناسی، و تجربه‌ی مشاوران در جلسات مشاوران با مراجعان بوده است، در اختیار شما کاربران عزیز مشاوره تلفنی رهیاب قرار داده‌ایم.

مطالعات روانشناسی نشان داده است که اکثر مردم نیاز به شش تا هفت ساعت خواب خوب دارند. (استثنائاتی هم وجود دارد، اما تعداد این افراد خیلی کم است). اطمینان حاصل کنید که قبل از خواب، بیش از حد تحرک نداشته باشید. دو ساعت پیش از خواب غذای سنگین، ورزش، و یا استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی نداشته باشید.

مشاوران تغذیه معتقدند خوردن بیش از حد چربی، قند، کافئین و مواد غذایی با کربوهیدرات بالا انرژی ما را کاهش می‌دهند. حتی اگر انرژی اولیه­ای از این غذاها دریافت کنیم اما در نهایت میزان انرژی ما را کاهش می‌دهند. خوردن کمی غذاهای پروتئین‌دار، میوه، سبزیجات، دانه­های مغزّی و آجیل‌ها همه به سیستم ایمنی ما کمک می‌کنند. سعی کنید روده خود را با جویدن خوب غذا و بدون عجله غذا خوردن پرورش دهید. یکی از تکنیک‌هایی که مشاوران پیشنهاد می‌دهند، قانون  80/20 است. 80 درصد از وقتتان را غذای خوب بخورید و 20 درصد از وقت خود را خوش بگذرانید.

یکی از نکات کلیدی که مشاوران برای داشتن زندگی و بدن سالم، توصیه می‌کنند، خوردن آب کافی است. بنابراین اولاً مطمئن شوید که بدنتان آب کافی جذب کرده است. مشاوران تغذیه پیشنهاد می‌کنند در طول روزهای گرم و روزهای شلوغ به اندازه کافی مایعات، و ترجیحا آب بنوشید. دوم اینکه، هیچگاه الکل مصرف نکنید. مطالعات مشاوران تغذیه نشان داده الکل افسردگی‌زاست و عملکرد سیستم ایمنی شما را کاهش می‌دهد. مصرف الکل به کبد و سلول‌های شما آسیب می‌رساند و الگوی خواب شما را مختل می‌کند.

تا حالا شده به این موضوع فکر کنید که آیا واقعاً خودتان را دوست دارید؟ یا اینکه متوجه شوید کاری را در داخل یا خارج از خانه دارید به خوبی انجام میدهید؟ تلاش کنید بفهمیددر چه زمانی­هایی کاری را به خوبی انجام می­دهید. تجربه‌ی مشاوران و روانشناسان نشان داده این کار کمک می‌کند سالم‌تر زندگی کنید. کار شست‌وشویتان را تمام کنید بعد بنشینید و یک فنجان قهوه بنوشید.

آیا تا به حال این کار را انجام داده­اید؟ خودتان را به ساندویچ مورد علاقه­تان دعوت کنید و حتی هنگامی که همه چیز به خوبی پیش نرود، خودتان را سرزنش نکنید و به خود افتخار کنید. این جمله را با خودتان تکرار کنید که «چی می‌تونم از این اتفاق یاد بگیرم؟» شاید من در این زمینه نیاز به کمک دارم و مدام با خودتان گفت وگوی مثبت داشته باشید. با توجه به تجربه‌ای که ما مشاوران در جلسات مشاوره به دست آورده‌ایم، می‌توانم بگویم که این کار باعث می‌شود، به جای اینکه فشار مضاعف به خودتان وارد کنید، به دنبال چاره‌اندیشی باشید و برای حل مشکلات آرامتر تصمیم بگیرید.

مطالعات روانشناسی نشان می‌دهد وقتی که ما در معرض استرس قرار داشته باشیم به صورت طبیعی سرعت انجام فعالیت‌ها بیشتر می‌شود. این سرعت بخشیدن، به بدن و مغز ما اطلاع می­دهد که یک تهدید وجود دارد. شاید در ابتدا شما بتوانید سربعتر واکنش دهید، اما به زودی بدن فرسوده می‌شود و دچار اضطراب خواهید شد. در چنین مواردی مشاوران روانشناسی پیشنهاد می‌کنند سرعتتان را کم کنید و وضعیت را ارزیابی کنید. شاید شما نیاز به کمک بیشتری دارید. شاید وظایفی که شما در یک روز باید انجام دهید بیش از حد معمول است. یا شاید انتظارات شما نسبت به خودتان غیر واقعی و بیش از حد است. به هر حال، کار را جلو بردن همیشه پاسخ درستی نیست. یاد بگیرید که اولویت‌بندی کنید و واقع‌بین باشید. و از کنار بقیه موارد راحت بگذرید.

مشاوران روانشناس بر این باورند وقتی چند کار را به طور همزمان انجام می‌دهید نمی‌توانید هیچ کدام از آنها را با بهترین وجه ممکن انجام دهید. به همین خاطر برای به دست آوردن خیلی از چیزهایی که در حال انجامشان هستید شکست خواهید خورد. وقتی که شما در مدرسه کودکتان هستید و با او بازی می‌کنید و به طور همزمان هم پیامک ارسال می‌کنید، تمرکز شما دقیقا کجاست؟ چقدر از خودتان و کاری که انجام می‌دهید لذت می‌برید؟ ما هیچ وقت از جراحان نمی‌خواهیم تا خانه‌هایمان را سیم‌کشی کنند و یا از لوله‌کش‌ها توقع نداریم فیزیک آموزش بدهند و یا این که از پرفسورها بخواهیم که وعده غذایی یک رستوران را آماده کنند. من مطمئن هستم افرادی هستند که چند استعداد دارند اما تخصص‌گرایی برای ما بهتر است (و معمولا برای کسانی که در اطراف ما هم هستند بهتر است).

تجربه‌ی مشاوران در جلسات مشاوره ثابت کرده‌است داشتن تماس اجتماعی با افرادی که  ما را می­شناسند و درک می­کنند حمایت‌کننده و آرامش‌بخش است. انسان‌ها موجوداتی اجتماعی هستند که نیاز به پرورش، ارتباط و تأیید دارند. مطمئن شوید که این کارها را انجام می‌دهید. ما باید در کنار افرادی باشیم که می‌توانیم خود واقعیمان باشیم. به دنبال دوستانی باشید که مطمئنید این روابط را برای شما پرورش می­دهند. آنها می‌توانند شما را در حرکت نگه دارند. و زمانی که چیزی را واقعاً اشتباه انجام می‌دهید از شما حمایت کرده و کمک کنند در زندگی روزمره مقاوم شوید.

استفاده از دنیای الکترونیک خوب است، اما تا یک حد خاص. شما شاید متخصص فناوری اطلاعات باشید و کارتان این باشد، اما از دیدگاه روانشناسی انسان برای پشتیبانی، ارزشمند بودن و سرگرم کردن نیاز به تماس با سایر انسان­ها دارد. به عنوان یک مشاور توصیه می‌کنم گاهی از گوشی موبایلتان دور باشید و کامپیوتر و تلویزیونتان را خاموش کنید و یک «تعطیلات الکترونیکی» داشته باشید. انسان برای داشتن روابط طولانی مدت با وسایل الکترونیک طراحی نشده‌است. تماس و تعامل ما با سایر انسان‌ها، انسانیت و رفاه ما را تأمین می­کند. اطمینان حاصل کنید که سهم خود را از این ارتباط با سایر افراد دریافت می‌کنید.

ما مشاوران معتقدیم همه انسان‌ها به استراحت و ساعات بدون کار نیاز مبرم دارند. آیا شما هم سرگرمی دارید؟ آیا شما مطالعه می‌کنید؟ آیا ورزش می‌کنید؟ انسان‌ها برای بازی طراحی شده‌اند، بنابراین سعی کنید وقت خود را برای چیزهایی که از آن لذت می‌برید صرف کنید. نکته‌ی دیگر اینکه آیا از چیزهای کوچک روزمره لذت می‌برید؟ کارهایی  به کوچکی خوردن یک فنجان قهوه در راه رفتن به محل کار، لذت بردن از تماشای مناظر از پنجره دفتر خود و یا قدردانی از افرادی که همیشه به شما سلام می­کنند. از کنار این کارهای کوچک به راحتی عبور نکنید، چرا که تجربه‌ی ما مشاوران  نشان می‌دهد که این لذت‌های کوچک روزمره هستند که زندگی ما را بهتر می‌کنند. شما می‌توانید با لبخند زدن به مردم و تشکر از آن‌ها برای اقدامات کوچشان تشکر کنید.

احساس شکرگزاری و قدردانی می‌تواند رفاه، تندرستی و سلامت شما را افزایش دهد و حتی افسردگی را کاهش دهد. من پیشنهاد می­کنم که در پایان هر روز حداقل سه چیز را برای سپاسگزاری پیدا کنید. می‌توانید چیزهای اساسی و ساده‌ای مثل «سقف بالای سرتان» یا «پاهایی که هر جا که بخواهید، شمارا می‌برند» را شکرگزار باشید. با این کار می‌فهمید که چقدر خوش‌شانس هستید. چرا که همه افراد این نعمت‌ها را ندارند. فراموش نکنید که از خانواده، همکاران و دوستانتان نیز تشکر کنید. پژوهش‌های روانشناسی و تجربه‌ی مشاوران نشان می‌دهد افرادی که احساس خوشبختی و قدردانی می‌کنند بیشتر خوش‌بین و انعطاف‌پذیر هستند. اگر این کار را هر روز برای یک ماه انجام دهید، متوجه لیستی از موارد مثبت می­شوید، که به طور مرتب بیشتر می‌شوند و لیست چیزهایی که در زندگی شما غلط است، کاهش می­یابد و مثل گذشته بر شما تأثیرگذار نیستند.

منبع روانشناسی امروز: کلیک کنید.

نویسنده: محسن کریمی

جهت مشاوره درباره «زندگی سالم در 10 نکته مشاوره روانشناسی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

مرکز مشاوره صدای رهیاب در راستای گسترش خدمات روانشناسی و ایجاد امکان دسترسی تمامی هموطنان به خدمات مشاوره و همچنین بهبود خدمات مشاوره تلفنی، فاز اول کار خود را در زمینه های مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده و مشاوره روانشناسی آغاز کرد. به فضل پروردگار مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب با پیشرفت فاز اول خود و در راستای همه گیرتر شدن خدمات مشاوره، با گسترش خدمات مشاوره تلفنی خود، در حوزه مشاوره آنلاین، مشاوره تصویری و مشاوره خارج از کشور با هموطنان عزیزمان نیز فعالیت خود را توسعه بخشیده است. در حال حاضر در مرکز مشاوره صدای رهیاب، شما می توانید از مشاوره روانشناسان زبده در حوزه های مختلف مثل مشاوره تحصیلی، خانواده و روانشناسی بهره مند شوید. امید است که شما کاربران گرامی از خدمات مشاوره صدای رهیاب، کمال رضایت و استفاده را داشته باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

داشتن زندگی سالم و سالم زیستن چیزی است که هر کسی به دنبال آن است. خیلی از افراد به دنبال زندگی سالم و سالم زیستن هستند، اما فکر می‌کنند برای سالم زیستن باید پول خرج کنند یا حتماً باید تفریحاتی با هزینه‌ی زیاد انجام دهند. به همین خاطر بسیاری از افرادی که به مراکز مشاوره، مشاوران و روانشناسان مراجعه می‌کنند، احساس افسردگی دارند یا حس می‌کنند بیمار هستند.

به همین خاطر در این مقاله مشاوره تلفنی صدای رهیاب تلاش کرده‌است، ۱۰ راز داشتن زندگی سالم را در اختیار شما قرار دهد. رازهایی که بسیاری از آن‌ها نه نیاز به هزینه دارد و نه وقت زیادی می‌گیرد. بلکه افراد باید همت و اراده انجام کار را داشته باشند. مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در ادامه مقاله‌ای از سایت روانشناسی امروز را در اختیار شما کاربران عزیز و طرفداران مهارت‌های مشاوره و روانشناسی قرار داده است تا بتوانید با اصلاح خود، شادتر و سالم‌تر زندگی کنید.

تجربه‌ی شخصی من به عنوان مشاور و همچنین تجربه مراجعان من در جلسات مشاوره این موضوع را بر من روشن کرده است که ما خیلی وقت‌ها به راحتی فراموش می‌کنیم که چه کارهایی برایمان مفید و سودمند است. این موضوع  خصوصاً زمان‌هایی بیشتر خود را نشان می‌دهد که تحت استرس قرار گرفته باشیم. خسته و هیجان زده باشیم و یا از محیط معمولمان دور شویم.

تجربه‌ی مشاوران روانشناس نشان داده است که این موضوع برای اکثر افراد رخ می­دهد، به همین دلیل من به عنوان یک مشاور روانشناس یک چک لیست سلامت را برای کمک به شما در مسیر بازگشت و حمایت از خود تهیه کرده‌ام. با تمرین برخی از این رفتارها، می توانید استرس خود را کاهش دهید و از فرسودگی یا خستگی خود جلوگیری کنید.مشاور زندگی خوب

در نتیجه، احساس آرامش بیشتری خواهید داشت و قادر خواهید بود از اوقات فراغت خود لذت ببرید. در ادامه برخی از موارد این چک لیست را که حاصل مطالعات روانشناسی، و تجربه‌ی مشاوران در جلسات مشاوران با مراجعان بوده است، در اختیار شما کاربران عزیز مشاوره تلفنی رهیاب قرار داده‌ایم.

مطالعات روانشناسی نشان داده است که اکثر مردم نیاز به شش تا هفت ساعت خواب خوب دارند. (استثنائاتی هم وجود دارد، اما تعداد این افراد خیلی کم است). اطمینان حاصل کنید که قبل از خواب، بیش از حد تحرک نداشته باشید. دو ساعت پیش از خواب غذای سنگین، ورزش، و یا استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی نداشته باشید.

مشاوران تغذیه معتقدند خوردن بیش از حد چربی، قند، کافئین و مواد غذایی با کربوهیدرات بالا انرژی ما را کاهش می‌دهند. حتی اگر انرژی اولیه­ای از این غذاها دریافت کنیم اما در نهایت میزان انرژی ما را کاهش می‌دهند. خوردن کمی غذاهای پروتئین‌دار، میوه، سبزیجات، دانه­های مغزّی و آجیل‌ها همه به سیستم ایمنی ما کمک می‌کنند. سعی کنید روده خود را با جویدن خوب غذا و بدون عجله غذا خوردن پرورش دهید. یکی از تکنیک‌هایی که مشاوران پیشنهاد می‌دهند، قانون  80/20 است. 80 درصد از وقتتان را غذای خوب بخورید و 20 درصد از وقت خود را خوش بگذرانید.

یکی از نکات کلیدی که مشاوران برای داشتن زندگی و بدن سالم، توصیه می‌کنند، خوردن آب کافی است. بنابراین اولاً مطمئن شوید که بدنتان آب کافی جذب کرده است. مشاوران تغذیه پیشنهاد می‌کنند در طول روزهای گرم و روزهای شلوغ به اندازه کافی مایعات، و ترجیحا آب بنوشید. دوم اینکه، هیچگاه الکل مصرف نکنید. مطالعات مشاوران تغذیه نشان داده الکل افسردگی‌زاست و عملکرد سیستم ایمنی شما را کاهش می‌دهد. مصرف الکل به کبد و سلول‌های شما آسیب می‌رساند و الگوی خواب شما را مختل می‌کند.

تا حالا شده به این موضوع فکر کنید که آیا واقعاً خودتان را دوست دارید؟ یا اینکه متوجه شوید کاری را در داخل یا خارج از خانه دارید به خوبی انجام میدهید؟ تلاش کنید بفهمیددر چه زمانی­هایی کاری را به خوبی انجام می­دهید. تجربه‌ی مشاوران و روانشناسان نشان داده این کار کمک می‌کند سالم‌تر زندگی کنید. کار شست‌وشویتان را تمام کنید بعد بنشینید و یک فنجان قهوه بنوشید.

آیا تا به حال این کار را انجام داده­اید؟ خودتان را به ساندویچ مورد علاقه­تان دعوت کنید و حتی هنگامی که همه چیز به خوبی پیش نرود، خودتان را سرزنش نکنید و به خود افتخار کنید. این جمله را با خودتان تکرار کنید که «چی می‌تونم از این اتفاق یاد بگیرم؟» شاید من در این زمینه نیاز به کمک دارم و مدام با خودتان گفت وگوی مثبت داشته باشید. با توجه به تجربه‌ای که ما مشاوران در جلسات مشاوره به دست آورده‌ایم، می‌توانم بگویم که این کار باعث می‌شود، به جای اینکه فشار مضاعف به خودتان وارد کنید، به دنبال چاره‌اندیشی باشید و برای حل مشکلات آرامتر تصمیم بگیرید.

مطالعات روانشناسی نشان می‌دهد وقتی که ما در معرض استرس قرار داشته باشیم به صورت طبیعی سرعت انجام فعالیت‌ها بیشتر می‌شود. این سرعت بخشیدن، به بدن و مغز ما اطلاع می­دهد که یک تهدید وجود دارد. شاید در ابتدا شما بتوانید سربعتر واکنش دهید، اما به زودی بدن فرسوده می‌شود و دچار اضطراب خواهید شد. در چنین مواردی مشاوران روانشناسی پیشنهاد می‌کنند سرعتتان را کم کنید و وضعیت را ارزیابی کنید. شاید شما نیاز به کمک بیشتری دارید. شاید وظایفی که شما در یک روز باید انجام دهید بیش از حد معمول است. یا شاید انتظارات شما نسبت به خودتان غیر واقعی و بیش از حد است. به هر حال، کار را جلو بردن همیشه پاسخ درستی نیست. یاد بگیرید که اولویت‌بندی کنید و واقع‌بین باشید. و از کنار بقیه موارد راحت بگذرید.

مشاوران روانشناس بر این باورند وقتی چند کار را به طور همزمان انجام می‌دهید نمی‌توانید هیچ کدام از آنها را با بهترین وجه ممکن انجام دهید. به همین خاطر برای به دست آوردن خیلی از چیزهایی که در حال انجامشان هستید شکست خواهید خورد. وقتی که شما در مدرسه کودکتان هستید و با او بازی می‌کنید و به طور همزمان هم پیامک ارسال می‌کنید، تمرکز شما دقیقا کجاست؟ چقدر از خودتان و کاری که انجام می‌دهید لذت می‌برید؟ ما هیچ وقت از جراحان نمی‌خواهیم تا خانه‌هایمان را سیم‌کشی کنند و یا از لوله‌کش‌ها توقع نداریم فیزیک آموزش بدهند و یا این که از پرفسورها بخواهیم که وعده غذایی یک رستوران را آماده کنند. من مطمئن هستم افرادی هستند که چند استعداد دارند اما تخصص‌گرایی برای ما بهتر است (و معمولا برای کسانی که در اطراف ما هم هستند بهتر است).

تجربه‌ی مشاوران در جلسات مشاوره ثابت کرده‌است داشتن تماس اجتماعی با افرادی که  ما را می­شناسند و درک می­کنند حمایت‌کننده و آرامش‌بخش است. انسان‌ها موجوداتی اجتماعی هستند که نیاز به پرورش، ارتباط و تأیید دارند. مطمئن شوید که این کارها را انجام می‌دهید. ما باید در کنار افرادی باشیم که می‌توانیم خود واقعیمان باشیم. به دنبال دوستانی باشید که مطمئنید این روابط را برای شما پرورش می­دهند. آنها می‌توانند شما را در حرکت نگه دارند. و زمانی که چیزی را واقعاً اشتباه انجام می‌دهید از شما حمایت کرده و کمک کنند در زندگی روزمره مقاوم شوید.

استفاده از دنیای الکترونیک خوب است، اما تا یک حد خاص. شما شاید متخصص فناوری اطلاعات باشید و کارتان این باشد، اما از دیدگاه روانشناسی انسان برای پشتیبانی، ارزشمند بودن و سرگرم کردن نیاز به تماس با سایر انسان­ها دارد. به عنوان یک مشاور توصیه می‌کنم گاهی از گوشی موبایلتان دور باشید و کامپیوتر و تلویزیونتان را خاموش کنید و یک «تعطیلات الکترونیکی» داشته باشید. انسان برای داشتن روابط طولانی مدت با وسایل الکترونیک طراحی نشده‌است. تماس و تعامل ما با سایر انسان‌ها، انسانیت و رفاه ما را تأمین می­کند. اطمینان حاصل کنید که سهم خود را از این ارتباط با سایر افراد دریافت می‌کنید.

ما مشاوران معتقدیم همه انسان‌ها به استراحت و ساعات بدون کار نیاز مبرم دارند. آیا شما هم سرگرمی دارید؟ آیا شما مطالعه می‌کنید؟ آیا ورزش می‌کنید؟ انسان‌ها برای بازی طراحی شده‌اند، بنابراین سعی کنید وقت خود را برای چیزهایی که از آن لذت می‌برید صرف کنید. نکته‌ی دیگر اینکه آیا از چیزهای کوچک روزمره لذت می‌برید؟ کارهایی  به کوچکی خوردن یک فنجان قهوه در راه رفتن به محل کار، لذت بردن از تماشای مناظر از پنجره دفتر خود و یا قدردانی از افرادی که همیشه به شما سلام می­کنند. از کنار این کارهای کوچک به راحتی عبور نکنید، چرا که تجربه‌ی ما مشاوران  نشان می‌دهد که این لذت‌های کوچک روزمره هستند که زندگی ما را بهتر می‌کنند. شما می‌توانید با لبخند زدن به مردم و تشکر از آن‌ها برای اقدامات کوچشان تشکر کنید.

احساس شکرگزاری و قدردانی می‌تواند رفاه، تندرستی و سلامت شما را افزایش دهد و حتی افسردگی را کاهش دهد. من پیشنهاد می­کنم که در پایان هر روز حداقل سه چیز را برای سپاسگزاری پیدا کنید. می‌توانید چیزهای اساسی و ساده‌ای مثل «سقف بالای سرتان» یا «پاهایی که هر جا که بخواهید، شمارا می‌برند» را شکرگزار باشید. با این کار می‌فهمید که چقدر خوش‌شانس هستید. چرا که همه افراد این نعمت‌ها را ندارند. فراموش نکنید که از خانواده، همکاران و دوستانتان نیز تشکر کنید. پژوهش‌های روانشناسی و تجربه‌ی مشاوران نشان می‌دهد افرادی که احساس خوشبختی و قدردانی می‌کنند بیشتر خوش‌بین و انعطاف‌پذیر هستند. اگر این کار را هر روز برای یک ماه انجام دهید، متوجه لیستی از موارد مثبت می­شوید، که به طور مرتب بیشتر می‌شوند و لیست چیزهایی که در زندگی شما غلط است، کاهش می­یابد و مثل گذشته بر شما تأثیرگذار نیستند.

منبع روانشناسی امروز: کلیک کنید.

نویسنده: محسن کریمی

جهت مشاوره درباره «زندگی سالم در 10 نکته مشاوره روانشناسی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

مرکز مشاوره صدای رهیاب در راستای گسترش خدمات روانشناسی و ایجاد امکان دسترسی تمامی هموطنان به خدمات مشاوره و همچنین بهبود خدمات مشاوره تلفنی، فاز اول کار خود را در زمینه های مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده و مشاوره روانشناسی آغاز کرد. به فضل پروردگار مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب با پیشرفت فاز اول خود و در راستای همه گیرتر شدن خدمات مشاوره، با گسترش خدمات مشاوره تلفنی خود، در حوزه مشاوره آنلاین، مشاوره تصویری و مشاوره خارج از کشور با هموطنان عزیزمان نیز فعالیت خود را توسعه بخشیده است. در حال حاضر در مرکز مشاوره صدای رهیاب، شما می توانید از مشاوره روانشناسان زبده در حوزه های مختلف مثل مشاوره تحصیلی، خانواده و روانشناسی بهره مند شوید. امید است که شما کاربران گرامی از خدمات مشاوره صدای رهیاب، کمال رضایت و استفاده را داشته باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

داشتن زندگی سالم و سالم زیستن چیزی است که هر کسی به دنبال آن است. خیلی از افراد به دنبال زندگی سالم و سالم زیستن هستند، اما فکر می‌کنند برای سالم زیستن باید پول خرج کنند یا حتماً باید تفریحاتی با هزینه‌ی زیاد انجام دهند. به همین خاطر بسیاری از افرادی که به مراکز مشاوره، مشاوران و روانشناسان مراجعه می‌کنند، احساس افسردگی دارند یا حس می‌کنند بیمار هستند.

به همین خاطر در این مقاله مشاوره تلفنی صدای رهیاب تلاش کرده‌است، ۱۰ راز داشتن زندگی سالم را در اختیار شما قرار دهد. رازهایی که بسیاری از آن‌ها نه نیاز به هزینه دارد و نه وقت زیادی می‌گیرد. بلکه افراد باید همت و اراده انجام کار را داشته باشند. مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در ادامه مقاله‌ای از سایت روانشناسی امروز را در اختیار شما کاربران عزیز و طرفداران مهارت‌های مشاوره و روانشناسی قرار داده است تا بتوانید با اصلاح خود، شادتر و سالم‌تر زندگی کنید.

تجربه‌ی شخصی من به عنوان مشاور و همچنین تجربه مراجعان من در جلسات مشاوره این موضوع را بر من روشن کرده است که ما خیلی وقت‌ها به راحتی فراموش می‌کنیم که چه کارهایی برایمان مفید و سودمند است. این موضوع  خصوصاً زمان‌هایی بیشتر خود را نشان می‌دهد که تحت استرس قرار گرفته باشیم. خسته و هیجان زده باشیم و یا از محیط معمولمان دور شویم.

تجربه‌ی مشاوران روانشناس نشان داده است که این موضوع برای اکثر افراد رخ می­دهد، به همین دلیل من به عنوان یک مشاور روانشناس یک چک لیست سلامت را برای کمک به شما در مسیر بازگشت و حمایت از خود تهیه کرده‌ام. با تمرین برخی از این رفتارها، می توانید استرس خود را کاهش دهید و از فرسودگی یا خستگی خود جلوگیری کنید.مشاور زندگی خوب

در نتیجه، احساس آرامش بیشتری خواهید داشت و قادر خواهید بود از اوقات فراغت خود لذت ببرید. در ادامه برخی از موارد این چک لیست را که حاصل مطالعات روانشناسی، و تجربه‌ی مشاوران در جلسات مشاوران با مراجعان بوده است، در اختیار شما کاربران عزیز مشاوره تلفنی رهیاب قرار داده‌ایم.

مطالعات روانشناسی نشان داده است که اکثر مردم نیاز به شش تا هفت ساعت خواب خوب دارند. (استثنائاتی هم وجود دارد، اما تعداد این افراد خیلی کم است). اطمینان حاصل کنید که قبل از خواب، بیش از حد تحرک نداشته باشید. دو ساعت پیش از خواب غذای سنگین، ورزش، و یا استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی نداشته باشید.

مشاوران تغذیه معتقدند خوردن بیش از حد چربی، قند، کافئین و مواد غذایی با کربوهیدرات بالا انرژی ما را کاهش می‌دهند. حتی اگر انرژی اولیه­ای از این غذاها دریافت کنیم اما در نهایت میزان انرژی ما را کاهش می‌دهند. خوردن کمی غذاهای پروتئین‌دار، میوه، سبزیجات، دانه­های مغزّی و آجیل‌ها همه به سیستم ایمنی ما کمک می‌کنند. سعی کنید روده خود را با جویدن خوب غذا و بدون عجله غذا خوردن پرورش دهید. یکی از تکنیک‌هایی که مشاوران پیشنهاد می‌دهند، قانون  80/20 است. 80 درصد از وقتتان را غذای خوب بخورید و 20 درصد از وقت خود را خوش بگذرانید.

یکی از نکات کلیدی که مشاوران برای داشتن زندگی و بدن سالم، توصیه می‌کنند، خوردن آب کافی است. بنابراین اولاً مطمئن شوید که بدنتان آب کافی جذب کرده است. مشاوران تغذیه پیشنهاد می‌کنند در طول روزهای گرم و روزهای شلوغ به اندازه کافی مایعات، و ترجیحا آب بنوشید. دوم اینکه، هیچگاه الکل مصرف نکنید. مطالعات مشاوران تغذیه نشان داده الکل افسردگی‌زاست و عملکرد سیستم ایمنی شما را کاهش می‌دهد. مصرف الکل به کبد و سلول‌های شما آسیب می‌رساند و الگوی خواب شما را مختل می‌کند.

تا حالا شده به این موضوع فکر کنید که آیا واقعاً خودتان را دوست دارید؟ یا اینکه متوجه شوید کاری را در داخل یا خارج از خانه دارید به خوبی انجام میدهید؟ تلاش کنید بفهمیددر چه زمانی­هایی کاری را به خوبی انجام می­دهید. تجربه‌ی مشاوران و روانشناسان نشان داده این کار کمک می‌کند سالم‌تر زندگی کنید. کار شست‌وشویتان را تمام کنید بعد بنشینید و یک فنجان قهوه بنوشید.

آیا تا به حال این کار را انجام داده­اید؟ خودتان را به ساندویچ مورد علاقه­تان دعوت کنید و حتی هنگامی که همه چیز به خوبی پیش نرود، خودتان را سرزنش نکنید و به خود افتخار کنید. این جمله را با خودتان تکرار کنید که «چی می‌تونم از این اتفاق یاد بگیرم؟» شاید من در این زمینه نیاز به کمک دارم و مدام با خودتان گفت وگوی مثبت داشته باشید. با توجه به تجربه‌ای که ما مشاوران در جلسات مشاوره به دست آورده‌ایم، می‌توانم بگویم که این کار باعث می‌شود، به جای اینکه فشار مضاعف به خودتان وارد کنید، به دنبال چاره‌اندیشی باشید و برای حل مشکلات آرامتر تصمیم بگیرید.

مطالعات روانشناسی نشان می‌دهد وقتی که ما در معرض استرس قرار داشته باشیم به صورت طبیعی سرعت انجام فعالیت‌ها بیشتر می‌شود. این سرعت بخشیدن، به بدن و مغز ما اطلاع می­دهد که یک تهدید وجود دارد. شاید در ابتدا شما بتوانید سربعتر واکنش دهید، اما به زودی بدن فرسوده می‌شود و دچار اضطراب خواهید شد. در چنین مواردی مشاوران روانشناسی پیشنهاد می‌کنند سرعتتان را کم کنید و وضعیت را ارزیابی کنید. شاید شما نیاز به کمک بیشتری دارید. شاید وظایفی که شما در یک روز باید انجام دهید بیش از حد معمول است. یا شاید انتظارات شما نسبت به خودتان غیر واقعی و بیش از حد است. به هر حال، کار را جلو بردن همیشه پاسخ درستی نیست. یاد بگیرید که اولویت‌بندی کنید و واقع‌بین باشید. و از کنار بقیه موارد راحت بگذرید.

مشاوران روانشناس بر این باورند وقتی چند کار را به طور همزمان انجام می‌دهید نمی‌توانید هیچ کدام از آنها را با بهترین وجه ممکن انجام دهید. به همین خاطر برای به دست آوردن خیلی از چیزهایی که در حال انجامشان هستید شکست خواهید خورد. وقتی که شما در مدرسه کودکتان هستید و با او بازی می‌کنید و به طور همزمان هم پیامک ارسال می‌کنید، تمرکز شما دقیقا کجاست؟ چقدر از خودتان و کاری که انجام می‌دهید لذت می‌برید؟ ما هیچ وقت از جراحان نمی‌خواهیم تا خانه‌هایمان را سیم‌کشی کنند و یا از لوله‌کش‌ها توقع نداریم فیزیک آموزش بدهند و یا این که از پرفسورها بخواهیم که وعده غذایی یک رستوران را آماده کنند. من مطمئن هستم افرادی هستند که چند استعداد دارند اما تخصص‌گرایی برای ما بهتر است (و معمولا برای کسانی که در اطراف ما هم هستند بهتر است).

تجربه‌ی مشاوران در جلسات مشاوره ثابت کرده‌است داشتن تماس اجتماعی با افرادی که  ما را می­شناسند و درک می­کنند حمایت‌کننده و آرامش‌بخش است. انسان‌ها موجوداتی اجتماعی هستند که نیاز به پرورش، ارتباط و تأیید دارند. مطمئن شوید که این کارها را انجام می‌دهید. ما باید در کنار افرادی باشیم که می‌توانیم خود واقعیمان باشیم. به دنبال دوستانی باشید که مطمئنید این روابط را برای شما پرورش می­دهند. آنها می‌توانند شما را در حرکت نگه دارند. و زمانی که چیزی را واقعاً اشتباه انجام می‌دهید از شما حمایت کرده و کمک کنند در زندگی روزمره مقاوم شوید.

استفاده از دنیای الکترونیک خوب است، اما تا یک حد خاص. شما شاید متخصص فناوری اطلاعات باشید و کارتان این باشد، اما از دیدگاه روانشناسی انسان برای پشتیبانی، ارزشمند بودن و سرگرم کردن نیاز به تماس با سایر انسان­ها دارد. به عنوان یک مشاور توصیه می‌کنم گاهی از گوشی موبایلتان دور باشید و کامپیوتر و تلویزیونتان را خاموش کنید و یک «تعطیلات الکترونیکی» داشته باشید. انسان برای داشتن روابط طولانی مدت با وسایل الکترونیک طراحی نشده‌است. تماس و تعامل ما با سایر انسان‌ها، انسانیت و رفاه ما را تأمین می­کند. اطمینان حاصل کنید که سهم خود را از این ارتباط با سایر افراد دریافت می‌کنید.

ما مشاوران معتقدیم همه انسان‌ها به استراحت و ساعات بدون کار نیاز مبرم دارند. آیا شما هم سرگرمی دارید؟ آیا شما مطالعه می‌کنید؟ آیا ورزش می‌کنید؟ انسان‌ها برای بازی طراحی شده‌اند، بنابراین سعی کنید وقت خود را برای چیزهایی که از آن لذت می‌برید صرف کنید. نکته‌ی دیگر اینکه آیا از چیزهای کوچک روزمره لذت می‌برید؟ کارهایی  به کوچکی خوردن یک فنجان قهوه در راه رفتن به محل کار، لذت بردن از تماشای مناظر از پنجره دفتر خود و یا قدردانی از افرادی که همیشه به شما سلام می­کنند. از کنار این کارهای کوچک به راحتی عبور نکنید، چرا که تجربه‌ی ما مشاوران  نشان می‌دهد که این لذت‌های کوچک روزمره هستند که زندگی ما را بهتر می‌کنند. شما می‌توانید با لبخند زدن به مردم و تشکر از آن‌ها برای اقدامات کوچشان تشکر کنید.

احساس شکرگزاری و قدردانی می‌تواند رفاه، تندرستی و سلامت شما را افزایش دهد و حتی افسردگی را کاهش دهد. من پیشنهاد می­کنم که در پایان هر روز حداقل سه چیز را برای سپاسگزاری پیدا کنید. می‌توانید چیزهای اساسی و ساده‌ای مثل «سقف بالای سرتان» یا «پاهایی که هر جا که بخواهید، شمارا می‌برند» را شکرگزار باشید. با این کار می‌فهمید که چقدر خوش‌شانس هستید. چرا که همه افراد این نعمت‌ها را ندارند. فراموش نکنید که از خانواده، همکاران و دوستانتان نیز تشکر کنید. پژوهش‌های روانشناسی و تجربه‌ی مشاوران نشان می‌دهد افرادی که احساس خوشبختی و قدردانی می‌کنند بیشتر خوش‌بین و انعطاف‌پذیر هستند. اگر این کار را هر روز برای یک ماه انجام دهید، متوجه لیستی از موارد مثبت می­شوید، که به طور مرتب بیشتر می‌شوند و لیست چیزهایی که در زندگی شما غلط است، کاهش می­یابد و مثل گذشته بر شما تأثیرگذار نیستند.

منبع روانشناسی امروز: کلیک کنید.

نویسنده: محسن کریمی

جهت مشاوره درباره «زندگی سالم در 10 نکته مشاوره روانشناسی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

مرکز مشاوره صدای رهیاب در راستای گسترش خدمات روانشناسی و ایجاد امکان دسترسی تمامی هموطنان به خدمات مشاوره و همچنین بهبود خدمات مشاوره تلفنی، فاز اول کار خود را در زمینه های مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده و مشاوره روانشناسی آغاز کرد. به فضل پروردگار مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب با پیشرفت فاز اول خود و در راستای همه گیرتر شدن خدمات مشاوره، با گسترش خدمات مشاوره تلفنی خود، در حوزه مشاوره آنلاین، مشاوره تصویری و مشاوره خارج از کشور با هموطنان عزیزمان نیز فعالیت خود را توسعه بخشیده است. در حال حاضر در مرکز مشاوره صدای رهیاب، شما می توانید از مشاوره روانشناسان زبده در حوزه های مختلف مثل مشاوره تحصیلی، خانواده و روانشناسی بهره مند شوید. امید است که شما کاربران گرامی از خدمات مشاوره صدای رهیاب، کمال رضایت و استفاده را داشته باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

داشتن زندگی سالم و سالم زیستن چیزی است که هر کسی به دنبال آن است. خیلی از افراد به دنبال زندگی سالم و سالم زیستن هستند، اما فکر می‌کنند برای سالم زیستن باید پول خرج کنند یا حتماً باید تفریحاتی با هزینه‌ی زیاد انجام دهند. به همین خاطر بسیاری از افرادی که به مراکز مشاوره، مشاوران و روانشناسان مراجعه می‌کنند، احساس افسردگی دارند یا حس می‌کنند بیمار هستند.

به همین خاطر در این مقاله مشاوره تلفنی صدای رهیاب تلاش کرده‌است، ۱۰ راز داشتن زندگی سالم را در اختیار شما قرار دهد. رازهایی که بسیاری از آن‌ها نه نیاز به هزینه دارد و نه وقت زیادی می‌گیرد. بلکه افراد باید همت و اراده انجام کار را داشته باشند. مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در ادامه مقاله‌ای از سایت روانشناسی امروز را در اختیار شما کاربران عزیز و طرفداران مهارت‌های مشاوره و روانشناسی قرار داده است تا بتوانید با اصلاح خود، شادتر و سالم‌تر زندگی کنید.

تجربه‌ی شخصی من به عنوان مشاور و همچنین تجربه مراجعان من در جلسات مشاوره این موضوع را بر من روشن کرده است که ما خیلی وقت‌ها به راحتی فراموش می‌کنیم که چه کارهایی برایمان مفید و سودمند است. این موضوع  خصوصاً زمان‌هایی بیشتر خود را نشان می‌دهد که تحت استرس قرار گرفته باشیم. خسته و هیجان زده باشیم و یا از محیط معمولمان دور شویم.

تجربه‌ی مشاوران روانشناس نشان داده است که این موضوع برای اکثر افراد رخ می­دهد، به همین دلیل من به عنوان یک مشاور روانشناس یک چک لیست سلامت را برای کمک به شما در مسیر بازگشت و حمایت از خود تهیه کرده‌ام. با تمرین برخی از این رفتارها، می توانید استرس خود را کاهش دهید و از فرسودگی یا خستگی خود جلوگیری کنید.مشاور زندگی خوب

در نتیجه، احساس آرامش بیشتری خواهید داشت و قادر خواهید بود از اوقات فراغت خود لذت ببرید. در ادامه برخی از موارد این چک لیست را که حاصل مطالعات روانشناسی، و تجربه‌ی مشاوران در جلسات مشاوران با مراجعان بوده است، در اختیار شما کاربران عزیز مشاوره تلفنی رهیاب قرار داده‌ایم.

مطالعات روانشناسی نشان داده است که اکثر مردم نیاز به شش تا هفت ساعت خواب خوب دارند. (استثنائاتی هم وجود دارد، اما تعداد این افراد خیلی کم است). اطمینان حاصل کنید که قبل از خواب، بیش از حد تحرک نداشته باشید. دو ساعت پیش از خواب غذای سنگین، ورزش، و یا استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی نداشته باشید.

مشاوران تغذیه معتقدند خوردن بیش از حد چربی، قند، کافئین و مواد غذایی با کربوهیدرات بالا انرژی ما را کاهش می‌دهند. حتی اگر انرژی اولیه­ای از این غذاها دریافت کنیم اما در نهایت میزان انرژی ما را کاهش می‌دهند. خوردن کمی غذاهای پروتئین‌دار، میوه، سبزیجات، دانه­های مغزّی و آجیل‌ها همه به سیستم ایمنی ما کمک می‌کنند. سعی کنید روده خود را با جویدن خوب غذا و بدون عجله غذا خوردن پرورش دهید. یکی از تکنیک‌هایی که مشاوران پیشنهاد می‌دهند، قانون  80/20 است. 80 درصد از وقتتان را غذای خوب بخورید و 20 درصد از وقت خود را خوش بگذرانید.

یکی از نکات کلیدی که مشاوران برای داشتن زندگی و بدن سالم، توصیه می‌کنند، خوردن آب کافی است. بنابراین اولاً مطمئن شوید که بدنتان آب کافی جذب کرده است. مشاوران تغذیه پیشنهاد می‌کنند در طول روزهای گرم و روزهای شلوغ به اندازه کافی مایعات، و ترجیحا آب بنوشید. دوم اینکه، هیچگاه الکل مصرف نکنید. مطالعات مشاوران تغذیه نشان داده الکل افسردگی‌زاست و عملکرد سیستم ایمنی شما را کاهش می‌دهد. مصرف الکل به کبد و سلول‌های شما آسیب می‌رساند و الگوی خواب شما را مختل می‌کند.

تا حالا شده به این موضوع فکر کنید که آیا واقعاً خودتان را دوست دارید؟ یا اینکه متوجه شوید کاری را در داخل یا خارج از خانه دارید به خوبی انجام میدهید؟ تلاش کنید بفهمیددر چه زمانی­هایی کاری را به خوبی انجام می­دهید. تجربه‌ی مشاوران و روانشناسان نشان داده این کار کمک می‌کند سالم‌تر زندگی کنید. کار شست‌وشویتان را تمام کنید بعد بنشینید و یک فنجان قهوه بنوشید.

آیا تا به حال این کار را انجام داده­اید؟ خودتان را به ساندویچ مورد علاقه­تان دعوت کنید و حتی هنگامی که همه چیز به خوبی پیش نرود، خودتان را سرزنش نکنید و به خود افتخار کنید. این جمله را با خودتان تکرار کنید که «چی می‌تونم از این اتفاق یاد بگیرم؟» شاید من در این زمینه نیاز به کمک دارم و مدام با خودتان گفت وگوی مثبت داشته باشید. با توجه به تجربه‌ای که ما مشاوران در جلسات مشاوره به دست آورده‌ایم، می‌توانم بگویم که این کار باعث می‌شود، به جای اینکه فشار مضاعف به خودتان وارد کنید، به دنبال چاره‌اندیشی باشید و برای حل مشکلات آرامتر تصمیم بگیرید.

مطالعات روانشناسی نشان می‌دهد وقتی که ما در معرض استرس قرار داشته باشیم به صورت طبیعی سرعت انجام فعالیت‌ها بیشتر می‌شود. این سرعت بخشیدن، به بدن و مغز ما اطلاع می­دهد که یک تهدید وجود دارد. شاید در ابتدا شما بتوانید سربعتر واکنش دهید، اما به زودی بدن فرسوده می‌شود و دچار اضطراب خواهید شد. در چنین مواردی مشاوران روانشناسی پیشنهاد می‌کنند سرعتتان را کم کنید و وضعیت را ارزیابی کنید. شاید شما نیاز به کمک بیشتری دارید. شاید وظایفی که شما در یک روز باید انجام دهید بیش از حد معمول است. یا شاید انتظارات شما نسبت به خودتان غیر واقعی و بیش از حد است. به هر حال، کار را جلو بردن همیشه پاسخ درستی نیست. یاد بگیرید که اولویت‌بندی کنید و واقع‌بین باشید. و از کنار بقیه موارد راحت بگذرید.

مشاوران روانشناس بر این باورند وقتی چند کار را به طور همزمان انجام می‌دهید نمی‌توانید هیچ کدام از آنها را با بهترین وجه ممکن انجام دهید. به همین خاطر برای به دست آوردن خیلی از چیزهایی که در حال انجامشان هستید شکست خواهید خورد. وقتی که شما در مدرسه کودکتان هستید و با او بازی می‌کنید و به طور همزمان هم پیامک ارسال می‌کنید، تمرکز شما دقیقا کجاست؟ چقدر از خودتان و کاری که انجام می‌دهید لذت می‌برید؟ ما هیچ وقت از جراحان نمی‌خواهیم تا خانه‌هایمان را سیم‌کشی کنند و یا از لوله‌کش‌ها توقع نداریم فیزیک آموزش بدهند و یا این که از پرفسورها بخواهیم که وعده غذایی یک رستوران را آماده کنند. من مطمئن هستم افرادی هستند که چند استعداد دارند اما تخصص‌گرایی برای ما بهتر است (و معمولا برای کسانی که در اطراف ما هم هستند بهتر است).

تجربه‌ی مشاوران در جلسات مشاوره ثابت کرده‌است داشتن تماس اجتماعی با افرادی که  ما را می­شناسند و درک می­کنند حمایت‌کننده و آرامش‌بخش است. انسان‌ها موجوداتی اجتماعی هستند که نیاز به پرورش، ارتباط و تأیید دارند. مطمئن شوید که این کارها را انجام می‌دهید. ما باید در کنار افرادی باشیم که می‌توانیم خود واقعیمان باشیم. به دنبال دوستانی باشید که مطمئنید این روابط را برای شما پرورش می­دهند. آنها می‌توانند شما را در حرکت نگه دارند. و زمانی که چیزی را واقعاً اشتباه انجام می‌دهید از شما حمایت کرده و کمک کنند در زندگی روزمره مقاوم شوید.

استفاده از دنیای الکترونیک خوب است، اما تا یک حد خاص. شما شاید متخصص فناوری اطلاعات باشید و کارتان این باشد، اما از دیدگاه روانشناسی انسان برای پشتیبانی، ارزشمند بودن و سرگرم کردن نیاز به تماس با سایر انسان­ها دارد. به عنوان یک مشاور توصیه می‌کنم گاهی از گوشی موبایلتان دور باشید و کامپیوتر و تلویزیونتان را خاموش کنید و یک «تعطیلات الکترونیکی» داشته باشید. انسان برای داشتن روابط طولانی مدت با وسایل الکترونیک طراحی نشده‌است. تماس و تعامل ما با سایر انسان‌ها، انسانیت و رفاه ما را تأمین می­کند. اطمینان حاصل کنید که سهم خود را از این ارتباط با سایر افراد دریافت می‌کنید.

ما مشاوران معتقدیم همه انسان‌ها به استراحت و ساعات بدون کار نیاز مبرم دارند. آیا شما هم سرگرمی دارید؟ آیا شما مطالعه می‌کنید؟ آیا ورزش می‌کنید؟ انسان‌ها برای بازی طراحی شده‌اند، بنابراین سعی کنید وقت خود را برای چیزهایی که از آن لذت می‌برید صرف کنید. نکته‌ی دیگر اینکه آیا از چیزهای کوچک روزمره لذت می‌برید؟ کارهایی  به کوچکی خوردن یک فنجان قهوه در راه رفتن به محل کار، لذت بردن از تماشای مناظر از پنجره دفتر خود و یا قدردانی از افرادی که همیشه به شما سلام می­کنند. از کنار این کارهای کوچک به راحتی عبور نکنید، چرا که تجربه‌ی ما مشاوران  نشان می‌دهد که این لذت‌های کوچک روزمره هستند که زندگی ما را بهتر می‌کنند. شما می‌توانید با لبخند زدن به مردم و تشکر از آن‌ها برای اقدامات کوچشان تشکر کنید.

احساس شکرگزاری و قدردانی می‌تواند رفاه، تندرستی و سلامت شما را افزایش دهد و حتی افسردگی را کاهش دهد. من پیشنهاد می­کنم که در پایان هر روز حداقل سه چیز را برای سپاسگزاری پیدا کنید. می‌توانید چیزهای اساسی و ساده‌ای مثل «سقف بالای سرتان» یا «پاهایی که هر جا که بخواهید، شمارا می‌برند» را شکرگزار باشید. با این کار می‌فهمید که چقدر خوش‌شانس هستید. چرا که همه افراد این نعمت‌ها را ندارند. فراموش نکنید که از خانواده، همکاران و دوستانتان نیز تشکر کنید. پژوهش‌های روانشناسی و تجربه‌ی مشاوران نشان می‌دهد افرادی که احساس خوشبختی و قدردانی می‌کنند بیشتر خوش‌بین و انعطاف‌پذیر هستند. اگر این کار را هر روز برای یک ماه انجام دهید، متوجه لیستی از موارد مثبت می­شوید، که به طور مرتب بیشتر می‌شوند و لیست چیزهایی که در زندگی شما غلط است، کاهش می­یابد و مثل گذشته بر شما تأثیرگذار نیستند.

منبع روانشناسی امروز: کلیک کنید.

نویسنده: محسن کریمی

جهت مشاوره درباره «زندگی سالم در 10 نکته مشاوره روانشناسی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

مرکز مشاوره صدای رهیاب در راستای گسترش خدمات روانشناسی و ایجاد امکان دسترسی تمامی هموطنان به خدمات مشاوره و همچنین بهبود خدمات مشاوره تلفنی، فاز اول کار خود را در زمینه های مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده و مشاوره روانشناسی آغاز کرد. به فضل پروردگار مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب با پیشرفت فاز اول خود و در راستای همه گیرتر شدن خدمات مشاوره، با گسترش خدمات مشاوره تلفنی خود، در حوزه مشاوره آنلاین، مشاوره تصویری و مشاوره خارج از کشور با هموطنان عزیزمان نیز فعالیت خود را توسعه بخشیده است. در حال حاضر در مرکز مشاوره صدای رهیاب، شما می توانید از مشاوره روانشناسان زبده در حوزه های مختلف مثل مشاوره تحصیلی، خانواده و روانشناسی بهره مند شوید. امید است که شما کاربران گرامی از خدمات مشاوره صدای رهیاب، کمال رضایت و استفاده را داشته باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

لیست کلینیک های مشاوره روانشناسی خوب ازدواج، خانواده و کودک تهران و معرفی بهترین دکتر رواشناس و مشاور (حضوری و آنلاین) همراه با شماره تلفن، آدرس و شرایط نوبت دهی برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

بر اساس آخرین تعرفه سازمان نظام روان‌شناسی تعرفه هر ۴۵ دقیقه مشاوره از 72 هزار تومان شروع میشه و تا 165 هزارتومن هم افزایش پیدا میکنه. این بستگی به مدرک تحصیلی مشاور شما داره. میتونین در این صفحه تعرفه خدمات هر مرکز یا روانشناس رو به تفکیک مشاهده بفرمایید.

برای پاسخ به این سوال می بایست لیست مشاوران و مراکز مشاوره در تهران در این صفحه را ملاحظه بفرمایید و نظرات کاربران، تخصص هر یک و سوابق شغلی و تحصیلی آنان را با هم مقایسه فرمایید. هر کدام از مشاوران تخصص و شیوه مشاوره مخصوص به خود را دارند.

مشاوره ازدواج معمولا در چند جلسه انجام می شود. پس در لیست مشاوران و مراکزی که در این صفحه هستند به موقعیت مطب و مرکز توجه کنید. همینطور به اطلاعات مربوطه به شیوه مشاوره و تست‌هایی که از زوجین گرفته می شود نیز توجه داشته باشید.

مشکلات کودکان متفاوت است. برای درمان هر مشکلی مانند گفتار درمانی، باید به متخصص آن مراجعه نمایید. در این صفحه لیست تمامی مشاوران کودک تهران نیز گردآوری شده است.مشاور زندگی خوب

برای انتخاب مشاور خانواده مناسب باید به نظرات کاربران در مورد هر مشاور یا مرکز مشاوره و همینطور به شیوه ارائه مشاوره و هزینه های آن در این صفحه توجه نمایید. بدیهی است که تعرفه خدمات هر یک به میزان تحصیلات، سوابق کار و نیز شیوه ارائه مشاوره مرتبط است. 

برای دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان در خصوص ثبت پروفایل مرکز مشاوره یا مشاورین و روانپزشکان در این صفحه، تبلیغات در کل سایت جامعه سلامت و یا هر نوع مشاوره بمنظور معرفی خدمات این حوزه در فضای مجازی با شماره 09375386828 تماس حاصل فرمایید.

لیست کلینیک های مشاوره روانشناسی خوب ازدواج، خانواده و کودک تهران و معرفی بهترین دکتر رواشناس و مشاور (حضوری و آنلاین) همراه با شماره تلفن، آدرس و شرایط نوبت دهی برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

بر اساس آخرین تعرفه سازمان نظام روان‌شناسی تعرفه هر ۴۵ دقیقه مشاوره از 72 هزار تومان شروع میشه و تا 165 هزارتومن هم افزایش پیدا میکنه. این بستگی به مدرک تحصیلی مشاور شما داره. میتونین در این صفحه تعرفه خدمات هر مرکز یا روانشناس رو به تفکیک مشاهده بفرمایید.

برای پاسخ به این سوال می بایست لیست مشاوران و مراکز مشاوره در تهران در این صفحه را ملاحظه بفرمایید و نظرات کاربران، تخصص هر یک و سوابق شغلی و تحصیلی آنان را با هم مقایسه فرمایید. هر کدام از مشاوران تخصص و شیوه مشاوره مخصوص به خود را دارند.

مشاوره ازدواج معمولا در چند جلسه انجام می شود. پس در لیست مشاوران و مراکزی که در این صفحه هستند به موقعیت مطب و مرکز توجه کنید. همینطور به اطلاعات مربوطه به شیوه مشاوره و تست‌هایی که از زوجین گرفته می شود نیز توجه داشته باشید.

مشکلات کودکان متفاوت است. برای درمان هر مشکلی مانند گفتار درمانی، باید به متخصص آن مراجعه نمایید. در این صفحه لیست تمامی مشاوران کودک تهران نیز گردآوری شده است.

برای انتخاب مشاور خانواده مناسب باید به نظرات کاربران در مورد هر مشاور یا مرکز مشاوره و همینطور به شیوه ارائه مشاوره و هزینه های آن در این صفحه توجه نمایید. بدیهی است که تعرفه خدمات هر یک به میزان تحصیلات، سوابق کار و نیز شیوه ارائه مشاوره مرتبط است. 

برای دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان در خصوص ثبت پروفایل مرکز مشاوره یا مشاورین و روانپزشکان در این صفحه، تبلیغات در کل سایت جامعه سلامت و یا هر نوع مشاوره بمنظور معرفی خدمات این حوزه در فضای مجازی با شماره 09375386828 تماس حاصل فرمایید.

ونک – خیابان گاندی جنوبی – خیابان نوزدهم – پلاک 12 – طبقه 5 – واحد 17

ونک – چهارراه جهان کودک – بلوار جردن جنوبی – خ نوزدهم – پلاک 12 – طبقه 5 – واحد 17

جامعه سلامت پایگاهی از مطالب مفید است که با نگاه به نیاز مخاطبین تولید و یا از منابع معتبر گردآوری شده‌اند. جامعه سلامت با هدف ارتقا دانش عمومی و با تمرکز بر مواردی که به سلامت جسم و روح افراد مرتبط است می‌کوشد تا به سهم خود و به عنوان یک رسانه در مسیر ارتقا جامعه حرکت نماید. افزایش آگاهی، راهنمایی و سنجش چرخه‌ایست که با کمک شما مخاطبین تکمیل خواهد شد.

توجه: مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.

توجه: استفاده از مطالب سایت به هر شکل و در هر فرمتی مجاز نمی باشد و شامل پیگرد قانونی خواهد شد.

ضمن تقدیر از همراهی شما مخاطب گرامی، خواهشمند است تمامی سوالات خود را در سایت و در بخش نظرات مطالب مطرح فرمایید. لطفا از راه‌های ارتباطی ذیل تنها برای مباحث بازرگانی استفاده نمایید.

شما می‌توانید برای درج هر نوع آگهی تبلیغاتی از جمله تبلیغات بنری، رپورتاژ آگهی و یا ثبت دفاتر مشاوره در سایت از طریق راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید.

برای دریافت وقت مشاوره به صفحه “لیست بهترین مراکز مشاوره روانشناسی در تهران” مراجعه بفرمایید.

ایمیل تبلیغات : [email protected]

ارسال نظرات: [email protected]

تلفن تبلیغات (لطفا تنها برای امور تبلیغاتی تماس بگیرید): 09375386828

در جامعه امروز که زندگی بسیاری از افراد با تکنولوژی آمیخته شده است عوامل متعددی وجود دارند که آرامش و ریتم زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار داده اند. این عوامل موجب می شوند تا بیماری های روحی و روانی در بسیاری از انسانها بوجود آید. علم روانشناسی به عنوان موثرترین ابزار مدیریت روح و روان به ما کمک می کند تا بتوانیم در کنار زندگی همراه با تکنولوژی، از سلامت روح و روان نیز برخوردار شویم. یکی از تصورهای کاملا اشتباه که در مورد روانشناسی وجود دارد این است که هر شخصی به روانشناس مراجعه می کند حتما دارای مشکلات روحی و روانی است! اما باید خاطر نشان کرد که به اینصورت نیست و ما در قدم اول باید برای جلوگیری از دچار شدن به مشکلات روحی و روانی با مشاور روانشناس در ارتباط باشیم. در صورتی که به چنین مشکلاتی برخورد کردیم نیز رواشناس بهترین راهکار ممکن برای مدیریت یا درمان است.

برای آشنایی بیشتر و بهتر با خانم دکتر جبلی بر روی لینک مقابل کلیک کنید: رزومه و فعالیت ها

مشاوره، همسرداری، تربیت فرزند
خیانت، طلاق و اختلافات و …مشاور زندگی خوب

استرس، اضطراب، افسردگی و …
انواع اختلالات شخصیتی

مخصوص کودکان و بزرگسالان
یادگیری انواع مهارت ها

انتخاب همسر، شناخت و …
اجرای تست های روانشناسی

با توجه به سوالها و بحث هایی که مراجعین از بنده به عنوان روانشناس در مورد اینکه بهترین روانشناس تهران و ایران کیست پرسیده و مطرح می کنند لازم می دانم یکسری توضیحات در این مورد به شما عزیزان ارائه نمایم. حوزه های روانشناسی بسیار گسترده بوده و یک روانشناس نمی تواند در همه زمینه ها متخصص باشد. پس در وهله اول می بایست برای تشخیص روانشناس خوب به حوزه تخصصی روانشناس توجه داشته باشیم. در ادامه می توانیم رزومه کاری و همچنین بازخوردهای مراجعین را مورد ارزیابی قرار دهیم تا بهترین روانشناس یا به عبارتی روانشناس معروف که در یک یا چند حوزه تخصص دارد را برای مشاوره و درمان خود انتخاب کنیم. توجه به این نکته نیز ضروری است که بهترین روانشناس تهران و ایران نیز بدون همکاری و خواستن مراجعه کننده نمی تواند کار قابل توجهی انجام دهد. پس باید در نظر داشت که همدلی، همکاری و صداقت با روانشناس یک اصل اجتناب ناپذیر است.

آدرس : تهران ، ونک ، جردن جنوبی ، خ نوزدهم ، پ 12 ، ط 5 ، واحد 17

تلفن تماس : 02188881984

تمامی حقوق مادی و معنوی برای خانم دکتر جبلی محفوظ بوده و بازنشر محتوا صرفا با ذکر منبع (لینک) مجاز است.

اطلاعات تماس برای مراجعه (توجه داشته باشید که پذیرش مراجعین تنها با تعیین وقت قبلی امکانپذیر است)

شماره روانشناس و مشاور

لطفا قبل از پرداخت به موارد زیر توجه فرمایید:

1. برای رزرو وقت مشاوره، لطفا قبل از پرداخت، جهت مشخص شدن نوبتهای خالی با شماره 02188881984 و یا 02191014996 تماس بگیرید.
2. به دلیل احترام به وقت شما و متخصص، لطفا در ابتدا پیش پرداخت (و مابقی مبلغ ویزیت، در زمان حضور تسویه کنید) و یا هزینه کامل ویزیت را (به دلخواه) واریز نمایید.
3. بعد از پرداخت آنلاین، جهت قطعی شدن و رزرو نوبت، مجددا تماس گرفته و نوبت خود را ثبت نمایید.
4. پس از قطعی شدن نوبت، امکان کنسلی و جابجایی نیست.
5. اگر به هر دلیلی در وقت تعیین شده حضور پیدا نكنید مبلغ واریزی (هرگونه پرداختی اعم از پرداخت آنلاین، کارت به کارت و از طریق دستگاه پز و …) به هیچ وجه عودت داده نخواهد شد و سوخت میگردد.

جهت جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی از اعتبار و نام خانم دکتر لیلا جبلی ، خواهشمندیم به نکات زیر توجه فرمایید:مشاور زندگی خوب

آدرس : تهران ، ونک ، جردن جنوبی ، خ نوزدهم ، پ 12 ، ط 5 ، واحد 17

تلفن تماس : 02188881984

تمامی حقوق مادی و معنوی برای خانم دکتر جبلی محفوظ بوده و بازنشر محتوا صرفا با ذکر منبع (لینک) مجاز است.

همه ما انسانها بواسطه اجتماع، شخصیت و هویت خود را درک و کشف می کنیم. در این میان گاهی از بازخوردهای منفی اجتماع و یا عوامل دیگر با مشکلاتی روبرو می شویم. این مشکلات، موانع و چالشها یک امر کاملا طبیعی است. این ما هستیم که با عملکرد منطقی می توانیم این مشکلات و موانع را حل کرده و خود را به موفقیت، خوشبختی و آرامش برسانیم. مشاوره فردی بهترین راهکار ممکن در این مواقع است. مواردی مانند تصمیم گیری های مهم، مشکلات روحی و روانی و صدها مورد دیگر که بهتر است در این مواقع حتما با مشاور در ارتباط باشیم. زیرا ممکن است خودمان نتوانیم بهترین تصمیم و عملکرد را در این مواقع داشته باشیم.

مواردی مانند انتخاب رشته، انتخاب شغل، انتخاب همسر، استرس، اضطراب، بدبینی، منفی نگری، ناامیدی و صدها مورد دیگر که همه آنها، شخص را به تنهایی درگیر خود می کند. در این مواقع مشاوره فردی (انفرادی) با مشاور روانشناس بهترین راهکار است. در برخی موارد مانند تصمیم گیری ها و مشاوره شاید یک یا دو جلسه کافی باشد اما مشکلات روحی و روانی می بایست طی یک دوره تحت نظر گرفته شده و درمان شوند. برای مثال مشکلاتی مانند استرس با یک یا دوجلسه مراجعه قابل رفع نیست و باید مراجعات بیشتری انجام شود.

خدماتی نظیر مدیریت زمان ، رفع بی خوابی ، انتخاب همسر ، انتخاب رشته ، رفع افکار منفی ، مقابله با استرس ، راهکارهای موفقیت ، انواع مهارت های ارتباطی مانند افزایش اعتماد به نفس ، غلبه بر مشکلات ، رفع اختلالات شخصیتی ، مدیریت بحران و … در قالب مشاوره فردی قابل ارائه است. شما می توانید در محیطی محرمانه مشکلات خود را با خانم دکتر جبلی در میان گذاشته و راهکار مناسب آنرا دریافت کنید.

همانطور که گفته شد مشکلاتی نظیر استرس و بدبینی و … که در طی سالها بوجود آمده است به سادگی نمی توان آنها را برطرف کرد. برای حل این مشکلا معمولا مشاور روانشناس در ابتدا اقدام به شناخت فرد کرده و مورد را ریشه یابی می کند. پس از آن است که مرحله درمان شروع می شود و زمان و تعداد مراجعات به عوامل دیگری وابسته است.

برای برخورداری از خدمات مشاوره ای بصورت فردی تنها کافیست به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و از میان مراکز مشاوره موجود، با یکی از آنها تماس حاصل فرموده و زمان مراجعه برای خود رزرو نمایید. همچنین اگر تمایل دارید در کارگاه های روانشناسی شرکت نمایید می توانید فرم درخواست خدمات غیر مشاوره ای را تکمیل نمایید.مشاور زندگی خوب

با سلام
پیرامونم را پر از بی نظمی و آشفتگی میبینم… آرامش ندارم و درد بودن را حس میکنم با همه وجودم
در دنیایی با این مشخصات راه گریز یا نجات کجاست؟؟؟ لطفا مرا راهنمایی کنید با همه سخت گیریهایی که برای خودم تجویز میکنم

سلام
به نظر می رسد که شما افسرده شدید و باید منبع و ریشه اضطراب شما مشخص شود.

سلام خسته نباشید من از دوران کودکی وضیعت اجتماعی یا رابطه ی خوبی نداشتم الان هم بازم این وضعیت رو دارم احساس پوچی و بی مصرفی یا گیج بودن نسبت به خودم دارم نمیدونم چرا حس میکنم وسط یه بیابون گیر افتادم و نمیدونم که باید چیکار کنم خیلی عصبانی شدم و همیشه دلشوره و استرس دارم و نمیتونم تمرکز ذهن داشته باشم رو کاری که دارم انجام میدم یا زمان درس خواندن یا سر کلاس دقت کنم
سنمم ۲۱ ساله و دانشجو هستم
واقعا از این وضعیت خسته شدم یعنی یه جورای دارم عمرم رو طلف میکنم خواهش میکنم اگه میتونم کمکم کنید تا بهتر شم

سلام
از شما باید تست شخصیت گرفته شود و دلیل اینکه چرا حواستون پرت هست باید ریشه یابی شود احتمال دارد مثلا بخاطر مصرف مواد و یا وسواس فکری باشد تمام این موارد توسط روانشناس باید بررسی شود و در نهایت روان درمانی انجام می شود.

سلام
خانم من دارای افسردگی است. حاضر به مراجعه به دکتر و مشاور هم نیست ، آیا امکان مشاوره از طریق تلفن ،واتساپ و یا تگرام هست ؟

سلام
لطفا جهت مشاوره تلفنی با شماره های زیر تماس بگیرید.
02188881984

سلام میشه تفاوت های مشاوره فردی وگروهی راذکرکنید.ومزیت هاومعایب مشاوره فردی رانسبت به گروهی

سلام دکتر من از بچگی زندگی خیلی سختی رو گذروندم تا ب اینجا رسیدم همش تو فکرم استرس شدید دارم تازه نامزد کردم گاهی بحثمون میشه هیچی نمیتونم بگم فقط گریه میکنم و میزنم تو سرم ازاین وضع خسته شدم کمک کن

سلام
امکان ارائه مشاوره صبح ها هم هست؟ یا فقط عصر است؟

سلام
جهت نوبت گیری لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید.
02188881984

اول که پیش خانم دکتر جبلی برای حل مشکلم رفتم به اسرار پدرم بود.
الان باید از پدرم تشکر کنم چون گذشته از مشاوره و راهنمایی برای حل مشکلم
الان خانم دکتر و از صمیم قلب مثل خواهرم دوست دارم

سلام خسته نباشید
من تو مدیریت زمان واقعا مشکل دارم.
هر موقع از درس خواندن دست میکشم
خیال بافی میکنم و با خودم خیلی خیلی حرف میزنم و نمیتونم حتی یک روز این کار نکنم و به طور واضح احساس میکنم که داره بهم صدمه می‌زند و من هر روزی که میگذره بد تر میشم؟؟
راه درمانی داررره؟؟

سلام بر شما
بله قطعا راه حل وجود دارد. لطفا از طریق صفحه تماس با ما اقدام به تماس و رزرو زمان مراجعه کنید.
با تشکر

سلام من در مقابل هم صحبتی نامزدم با جنس مخالف سریع واکنش نشون میدم و عصبی میشم در صورتی که به نامزدم اطمینان دارم این مشکل از چیه؟ مشاوره تلفنی هم دارید؟!

سلام یکی عز اقوام ما مدتی است حرفایی را به دیگران نسبت می دهد که انها اصلا ان حرف را نزده اند خاطراتی را تعریف می کند که گفته نشده اند،!

سلام
احتمال دار اون فرد دچار توهم و یا هزیان شده باشه و برای تشخیص مشکل روانیش می بایست توسط مشاوره و روانشناس ویزیت بشه.

سلام من حدود دو سال هست که به چیزهای علکی و بیهوده فکر میکنم و عذابم میده نمیدونم چکار کنم 15 سالمه. فکر هایی که اصلا مهم نیست ولی همین فکر های علکی عذابم میده

سلام
احتمالا دچار وسواس فکری شدید و جهت کاهش اون، نیاز به دارو درمانی توسط روانپزشک و روان درمانی توسط مشاور روانشناس دارید.

سلام …من حدود ۳۰ روز قبل ماریجوانا مصرف کردم و حالم بد شد ۲۰ روز ک گذشت حالم وخیم شد و برای آزمایش ب دکتر مراجعه کردم گفتن ک کم خونم …استرس و ترس و وهم زیادی دارم ..سر گیجه و تاری دید و خیلی کم از وقت ها توهم کوچیک از مکان اطراف دارم تورو خدا کمکم کنید

درود بر شما
سوال شما به خانم دکتر جبلی ارجاع داده شد. به محض پاسخگویی از همین طریق به شما پاسخ داده خواهد شد.
تشکر از شکیبایی شما

سلام من الان دوسال است که فقط فصل بهار دچار ناراحتی شدید بی مورد، استرس های بی خود و فکراهای بیهوده که عذابم میدهند میشم، صبح ها که از خواب پا میشم، خیلی شدیدتره و کم کم که به شب نزدیک میشم کم میشه، لطفا راهنماییم کنید. ممنون

با سلام
در ابتدا باید به پزشک متخصص مراجعه و نتایج آزمایش مشخص گردد. در صورتی که سرگیجه و تاری دید به جسم مربوط نباشد می بایست حتما باید به روانشناس مراجعه نمایید.
همچنین در هر حال پیشنهاد می شود برای درمان اضطراب و ترس حتما با روانشناس در ارتباط باشید.

با سلام من می خواستم تشکر کنم بابت مشاوره عالی خانم دکتر جبلی من بعد از دومین جلسه از مشاوره نتیجه خوبی دیدم
خسته نباشید

سلام خسته نباشید من چطور میتونم غیر حضوری با خانم دکتر حرف بزنم حالم اصلا خوب نیست

سلام. تشکر
با شماره زیر در تماس باشید و درخواست مشاوره غیرحضوری کنید.
شماره تماس : 02188881984

سلام .من دختری 26ساله هستم و خیلی عصبی ام هیچ کنترلی روی اعصاب و رفتارم ندارم به شدت پرخاشگر و زود رنج شدم اعتماد به نفسم به صفر رسیده و تمام زندیگم تحت شعاع قرار گرفته اطرافیان حتی توی پیام دادن هم معتقدن که من عصبی هستم خسته شدم من حسابدارم و کارم خیلی حساسه لطفا کمک کنید .

سلام
با توجه به مواردی که ذکر کردید توصیه می کنیم هر چه سریعتر با روانشناس در ارتباط باشید تا این مشکلات ریشه یابی و درمان شود.
رزرو زمان مراجعه : تماس با ما

سلام میشه اسم و فامیل من رو از روی سوالم بردارین نمیدونستم سوال با اسم و فامیل درج میشه سحر صادقی

بله تصحیح شد

سلام من خیلی زود رنج و روی نظریات دیگران زیاد حساسم هستم این منو زیاد رنج میده چیکارکنم

سلام، من نسبت به صداها حساسم، مخصوصا صدای همسایه، تپش قلب میگیرم و عصبی میشم،خونمون رو عوض کردیم بخاطر این مساله ولی متاسفانه این مشکل من همچنان وجود داره و بدتر هم شده، هیچ امیدی دیگه ندارم و واقعا نمیدونم مشکلم برطرف شدنی هست یا نه، یا باید دوباره خونه مون رو عوض کنم و برم روستایی جایی …

سلام. هیچ نیازی به تغییر مکان وجود ندارد. این موضوعات با مراجعه به روانشناس قابل رفع است.

میخواستم خواهش کنم خانم دکتر مطالبی درمورد رفتار مادر و پدر ها با دخترهاشون توی کانال تلگرام بزارن مطالبی در مورد استقلال و باور شخصیت یک دختر جوان اینکه دختر هاشون رو جدی بگیرن انارو باور کنن و نقاط وویژگی های مثبت دخترشون رو بگن و خوب بودن یک دختر رو تنها در آشپزی نبینن اگه مطالب توی کانال باشه راحتتر میشه برای والدین فرستاد خوااااااهش میکنم . متشکرم

سلام. درخواست شما انجام خواهد شد
با تشکر

حرف “sahar” حرف دل منم بود…

مشاور زندگی خوب

سلام من نیاز به مشاوره دارم ولی حضوری نمیتونم بیام باید چکار کنم؟

سلام
امکان مشاوره غیرحضوری هم وجود دارد. لطفا از طریق صفحه تماس با ما اقدام به رزرو زمان مشاوره غیرحضوری نمایید

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام و ادب…
بنده دختر ۱۹ساله هستم وبه هم چیز فکر میکنم خیلی داره اذیت میکنه….حتی مساءل خیییلی بیخود هم مدت زمان زیاد وقت مرا میگیرد…و بشدت احساس بدی بخودم دارم و همیشه در هر مسئله ای خودم را سرزنش میکنم.سرزنش زیاد خودم موجب نارضایتی و تنفر از خودم را در من بوجود اورده و عصبانیت نیز،به همراه داشته…سپاس و درود

سلام خسته نباشید من بیست سال دارم داری اعتماد به نفس پایینی هستن در ضمن در ارتباط برقرار کردنم مشکل دارم

سلام من جوان ۲۵ ساله خیلی افکار منفی دارم ازتون میخوام ک راهنمایم کنید

سلام. تکنیک های زیادی برای تبدیل افکار منفی به مثبت وجود دارد. می توانید اقدام به رزرو زمان مراجعه نمایید.

سلام من مشکل جنسی دارم هم کوتاهی الت هم زود انزالی میشه بفرمایید راه درمان داره یا نه

با سلام ، دوست 20 ساله من از بیخوابی و نامنظمی خواب رنج میبره در ضمن به نظر میرسه اختلال دوشخصیتی بودن رو داره برای شروع درمان باید چکار کرد؟
با تشکر

سلام. اولین مرحله کار بررسی موضوع و رسیدن به ریشه مشکلات است. در قدم های بعدی راهکارهای درمان بکار گرفته می شود. می توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام به رزرو زمان مراجعه نمایید.

سلام خسته نباشید
امکانش هست که به صورت غیر حضوری مشاوره بدین؟
هزینه هم به حساب واریز بشه

سلام. بله لطفا از طریق صفحه تماس با ما اقدام به رزرو زمان مشاوره غیرحضوری کنید.

سلام خسته نباشید من روابط بسیار شدید در روابط خود دارم جوری که بدون اون نمی تونم زندگی کنم در صورتیکه میدونم که اگر اون نباشه هیچ اتفاقی نمی افتد و اینکه منشا از دوران کودکی من هست اینو اضافه کنم اگر از کسی خوشم بیاد اینجور میشم میخواستم راههای درمان و چطور احساسات خودمو رو تو روابط کنترل کنم یاد بگیرم بدون طرف مقابل میتونم زندگی خودمو ادامه بدم و از خارج کشور تماس میگیرم امکان چت آنلاین وجود دارد و ودرمان از راه دور ؟ مرسی از راهنماییتان

سلام؛ خیلی تشکر میکنم از زحمات و مشاوره خانم دکتر جبلی،
ممنون و خسته نباشید. تینا.س

سلام
من به همه چیز بی میل شدم و احساس تنهایی میکنم و احساس میکنم تو جایگاهی که باید باشم نیستم شبا خوابم نمیبره و مبتلا به خودارضایی هستم یه نظر شما چی کار باید کنم

سلام
برای رفع این موارد می بایست یا بصورت اختصاصی مشاوره بگیرید و یا در کارگاه های روانشناسی شرکت کنید.
در صورت تمایل می توانید با شماره های موجود در صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

سلام . من ی دختر 24 ساله هستم و زندگی پر فراز و نشیب داشتم و دارم . هیچ انگیزه ای برای زندگی ندارم و اصلااا به هیچ عنوان دیگه نمیتونم مشگل جدید رو تحمل کنم . احساس میکنم بیشتر از این در توانم نیست مشگل تحمل کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام. ما انسانها بواسطه مهارت زندگی کردن می توانیم مشکلات را با قدرت کنار بزنیم که نتیجه همه این کارها بالا رفتن اعتماد به نفس ، عزت نفس و موفقیت می باشد. پیشنهاد می کنیم از طریق صفحه تماس با ما اقدام به تماس نموده و در کارگاه های روانشناسی شرکت کنید. شرکت در این کلاس ها موجب می شود بتوانید مهارت های لازم را کسب نمایید.

سلام خانم دکتر من چندماهه خیلی استرس دارم خیلی اضطراب دارم. و اطرافیانم درکم میکنن زنگ میزنم بهشون جوابمو نمیدن نمیدونم چیکار کنم اصلا فکر میکنم ازمن بدشون میاد دوسه هفته قرص ارام بخش میخورم موهامو میکنم اصلاموهای جلوسرم خالی شده

سلام بر شما
موضوع نیاز به بررسی بیشتر دارد. لطفا از طریق صفحه تماس با ما اقدام به تماس و رزرو زمان مراجعه کنید.
پس از بررسی موضوع، راهکار مناسب به شما ارائه می شود.
با تشکر

سلام خانم دکتر من به تنهایی نمیتونم وارد اجتماع بشم یعنی اصلا هنگامیم که با پدر و مادرم و اشناها بیرون میرم میترسم و به شدت اظطراب میگیرم و این خیلی رو زندگیم تاثیر گذاشته دچار افسردگی شدید شدم و همش خونه ام لطفا بگین چیکار کنم

سلام. دوست من از وقتی پدرش رو از دست داد از همه کناره گیری کرد و یه جورایی حتی منم رو که مثل خواهرش هستم از خودش دور کرد ، بعد چهار سال چند روز اخیر با من صحبت کرد و من متوجه شدم که مبتلا به افسردگی هست بهش پیشنهاد دادم به روانشناس مراجعه کنه ولی اجتناب می‌کنه و میگه دلم نمیخاد آدما حرف های دلمو بفهمن…
اگر میشه راهنماییم کنید که من چطور میتونم کمکش کنم

سلام خانم دکتر
۲۲سالمه یکسری ترس های بیخودی دارم درواقع ترس از ترسیدن دارم مثلاموقع درس خوندن ازاین که کسی بیاداز پشتم میترسم یا حتی اگه تو اتاقی که قفله میدونم کسی نمیاد هم باشم همش میترسم که الان کسیی در بزنه بترسم یا الان کسی داره صدام میکنه کلا لطمه ی زیادی به درس خوندنم زده کلا دچار استرس شدید وخواب ارامی هم ندارم وابستگی شدید به دوستم میدا کردم به نظرتون باید چکار کنم

سلام بر شما
نگران نباشید این موضوع کاملا قابل حل بوده و نیاز به بررسی بیشتر دارد. لطفا از طریق صفحه تماس با ما اقدام به تماس و رزرو زمان مراجعه کنید.
پس از بررسی موضوع، راهکار مناسب به شما ارائه می شود.
با تشکر

سلام وقت بخیر من دختر ۱۸ ساله هستم که حدود ۶ یا۷ سال پیش یسری اختلالات رو در خودم حس میکردم ولی همشون رو سرکوب کردم و به هیچ احدی اطلاع ندادم به جایی رسید که کنترل همه چی ازد دستم در رفت روز به روز وخیم تر و بدتر میشه حالم سابقه خودکشی دارم وهمه باخبر شدن دیگه نمیشد قایم کنم کنترل رو از دست دادم ولی مشکل مادی دارم و نمیتونم قدمی برای درمانم بکنم خواهش میکنم کمکم کنید یه راه حلی بهم بدید خواهش میکنم همه چی رو دارم از دست میدم نمیخوام دیونه بشم تورو خدا کمکم کنید

سلام بر شما
شما حتما باید سریعا تحت درمان قرار بگیرید. لطفا از طریق صفحه تماس با ما اقدام به تماس و رزرو زمان مراجعه کنید.
با تشکر

سلام،
برادر بنده 37 سالشه و به مواد مخدر اعتیاد داره و بخاطر همین بیکار هست و همین مساله باعث شده تا برادرهای دیگر سرکوفت بهش بزنند و به نوعی از زندگی طرد شده است و از نظر افکار بهم ریخته است و از آنجا که با پدر و مادرم زندگی میکنه اعصاب آنها را هم بهم میریزه. بنده میخواهم به زندگی برگردونمش.آیا میشه از طریق روانشناسی به زندگی برگردوند؟ حدودا” چقدر زمان میبره؟ لطفا” کمکم کنید.

سلام
بله البته. ممکن است همزمان با جلسات مشاوره نیاز به دارودرمانی نیز باشد.
لطفا از طریق صفحه تماس با ما اقدام به رزرو زمان مراجعه نمایید.

سلام من دچار افسردگی شدم و ترس از این دارم که اگر به دیگران نزدیک شوم حسم را به کسی که عاشقش هستم از دست بدهم چون من خیلی اونو دوست دارم و هر روز احساس خسته بودن می کنم و دیگه هیچ تمرکزی رو مطالب ندارم و وقتی فردی به من نزدیک شود احساس میکنم نکند با نزدیک شدنش احساسم رابه کسی که دوستش دارم از دست بدهم. بعضی مواقع سعی میکنم از نزدیک شدن دیگران به خودم نترسم اما ناگهان می ترسم که اگر دوباره این افکار وارد ذهنم شوند چه کنم . من بسیاری از رابطه های عادی ام را در اثر این ترس از دست داده ام! لطفا کمکم کنید.

سلام
به نظر میرسه دچار وسواس شدید و برای درمان به دکتر روانشناس مراجعه کنید.

سلام من در رابطه با هر فردی دچار توهم می شوم کشانی که وقتی به من نزدیک می شوند دجار توهم اینکه نکند دوستشان داشته باشم و کسی که حال دوستش دارم را از دست بدهم این توهمات سبب شده دچار افسردگی شوم لطفا کمکم کنید

سلام بر شما
به نظر میرسه دچار توهم نیست و شما دچار بدبینی و سوءظن و افسردگی شدید جهت درمان به روانشناس مراجعه کنید.

با سلام خدمت شما خانم دکتر خدمت شما عرض شود که بنده خیلی تند حرف میزنم و بیشتر اوقات افراد زیاد متوجه حرف های من نمی شوند وبه همین خاطر مجبور میشوم دوباره صحبت هایم را تکرار کنم آیا راهکاری برای رفع این مشکل وجود دارد ممنمون میشم

سلام
شما باید روی مهارت های ارتباطی، لحن بیان و صحبت کردن یکسری تمرینات رو انجام بدید در صورت تمایل برای آموزش دیدن تمرین ها از طریق شماره 02188881984 اقدام به تعیین وقت کنید.

سلام من ۱۶سالونیمه هستم اواخرماه اسفند دچاریه حالت هایی میشدم یه حسی که زیادنمیتونم توضیحش بدم ولی انگاریه حس بیقراری بعدکه به مسافرت رفتیم واسه تعطیلات عیداوایل همینطوربودم امابعدبهترشدم وتقریبا خوب شده بودم امابعدکه دوباره برگشتیم خونه دوباره همون حالتهابرگشت حتی خیلی بدتر بی حوصلگی بیقراری یه جورایی ام انگار اطراف برام گنگ وتوی حال خودم نیستم هی باخودم میگم چراینطوری شدم وباعث میشه بیشتربترسم و مضطرب بشم همش دوست دارم ازخونه برم بیرون. بعداینکه میخابمو بیدارمیشم همون حس میادسراغم

سلام
به نظر میاد دچار استرس و اضطراب شدید و شاید حالت های وحشت زدگی شدید البته با این توضیحات نمیشه علت یابی کرد باید حضورا تشریف بیارید بعد از تشخصی صحیح مراحل درمان رو آغاز کنید.

سلام دقیقا منم همینجوری میشم، از اوایل فروردین تا آخر بهار این حس لعنتی میاد سراغم، طول روز یک ثانیه ولم نمیکنه، هی با خودم میگم چرا خوب نمیشم، همین خودش عذاب آوره.

سلام من ۲۱سالمه،زود عصبانی میشم،احساس میکنم دیگ خانوادم بهم علاقه ای ندارن خسته شدن از دستم هی همش میگن تو چرا اینجوری اخلاقت ،رفتار تو درست کن ،شبا بی خوابی دارم.برای هرچیز کوچیکی استرس پیدا میکنم .اصلا آدم بیخیالی نیستم برای هرچیزی کلی حرص میخورم.هیچ دوستی هم ندارم تنها هستم .دیگ خسته شدم دیگ خودمم داره از خودم بدم میاد

سلام
برای کنترل پرخاشگری و… می بایست به دکتر روانشناس مراجعه کنید و با آموزش هایی که داده میشه مشکلتون حل میشه البته شاید نیاز به دارو درمانی نیز داشته باشید برای تعیین وقت لطفا با شماره 88881984-021 تماس بگیرید.

سلام .برادرم ۱۶ ساله است .از بچگی ناخن جویدن ،شب ادراری و لکنت زبان داشت الان نیز بسیار پرخاشگر و عصبی است و صبر و تحمل هیچ چیز را ندارد باید به روانپزشک مراجعه کنیم یا روانشناس ؟
با تشکر

خانم جبلی با هر دفعه پیش شما اومدن من انرژی میگیرم
و تمام تلاشمو میکنم که خودمو تو این دنیا پر از انسان حفظ کنم

سلام قبل از انجام هر کاری یه سری ترسای بیخود و بی جهت به من دست میده دچار افسردگی هستم و وقتی ذهنم رو از همه چی حتی افسردگی خالی میکنم همه چیز برام بی معنی میشه و حس میکنم اصلا تو دنیا وجود ندارم و این حس اونقدر ازار دهنده هست که سعی میکنم از افسردگی فرار نکنم ترس از یه سری ادمها دارم نرس از افکاری که نسبت بهم دارن و…. و من حتی بعضی اوقات از نزدیکشدن به کسانی که تلاش زیادی برای نزدیک شدن به انها دارم می ترسم لطفا راهنمایی ام کنید

سلام بر شما
غیر از افسردگی، احتمال و سواس فکری هم با توجه به توضیحاتتون وجود داره و اضطرابی که دارید باید توسط روانشناس بررسی بشه و جهت شروع روان درمانی و تشخیص دقیق تر می بایست وقت مشاوره بگیرید.

سلام خسته نباشید پسری ۱۶ ساله هستم.خیلی خجالتی هستم و اصلا نمی تونم دوست پیدا کنم.وقتی هم در هر کاری شکست بخورم خیلی عصبانی می شوم و چند روز اثرش در زندگیم می ماند.خیلی از زندگی ناامیدم و خیلی کمالگرا و بلند پروازم .هوش بالایی دارم واز همسن و سالام خیلی منطقی ترم.نمیدونم چطوری مشکل خجالتی بودنم رو حل کنم به علاوه خیلی حواس پرتم .

سلام بر شما
علت خجالتی بودن و نیز اگر موارد دیگر شخصیتی دارید می بایست بررسی بشه و در کارگاههای مهارتهای ارتباطی جهت دوست یابی و رفع حساسیت و زودرنج بودن، شرکت کنید. جهت بررسیهای دقیق تر و روان درمانی حتما می بایست وقت مشاوره بگیرید.

سلام خانم دکتر میخواسم بگم من ب مدت نه ماه مبتلا به خودارضایی بودم البته نه ب طور زیاد دوهفته یه بار و .. ک الان یک ماهه ترک کردم اما زمانی ک در عوارضش خوندم ک عدم تمرکز و .. موقع درس خوندن همش حس میکنم یه چیزی مانع درس خوندنم میشه و همین باعث استرسم میشه میخواسم بدونم این قابل درمانه و اینکه ک این حس من آیا تلقین ب حساب میاد چون ب شدت آدم تلقینی هستم

سلام بر شما
بله، شما جهت ترک باید به سکس تراپیست مراجعه کنید.

سلام خانم دکتر من از زندگی کردن خسنه شدم دیگه هیچ امیدی به اینده و زندگی کردن ندارم دلم میخواد بمیرم حس میکنم اضافیم من چرا اصلا زندم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

سلام بر شما
بهتره هرچه سریعتر به روانشناس مراجعه کنید.
لطفا از طریق شماره 02188881984 اقدام به تماس رزرو زمان مراجعه کنید.

سلام من به یه دلایلی از یه ادم می ترسم که دلایلشم خیلی غیر منطقی هستن و از وسواس فکری منشا می گیرن اما حالا با وجود اینکه می دونم نباید بترسم ولی دست خودم نیست. ا من حتی وقتی تو خیابون هستم به شدت می ترسم که با این فرد مواجه بشم و در حدی می ترسم که دلم نمی خواد از خونه بیرون برم می خوام هر چه زود تر این احساس از بین بره لطفا کمکم کنید

سلام برشما
همانطور که خودتون اشاره کردید دچار وسواس فکری شدید و برای اینکه علل و منشاء این ترس شما مشخص بشه و روش رواندرمانی مشخص بشه، می بایست به روانشناس مراجعه کنید.

من یه دختر ۱۶ساله ساده ام که به کسی کاری ندارم و خصوصیاتی که عرض میکنم دارا هستم با اخلاق اجتماعی همدردی و ن ترس از حرف کسی دارم ن زود رنجم ن پرخاشگر من تنها مشکلی ک دارم بی هدف بودنه من میخوام بهترین کار وبا بالاترین درامد رو داشته باشم وتو زندگی هم موفق باشم من میتونم ومیخوام تلاش کنم هم انگیزه دارم هم همیشه ب اینده های خوب ب چیزایی ک دوست دارم فکر میکنم تو فکرام همیشه ی چیز مجهوله اونم شغلم هستش
گیجم نمیفهمم باید چیکار کنم من میخوام هدف داشته باشم و کار مورد پسندم در راستای استعدادم کشف کنم ولی هر چی فکر میکنم نمیفهمم هدفم از زندگی چیه من ی مشکل دیگه دارم ک حرف زدن جلو جمع خودمو گم میکنم البته اینم ریشه یبابی کردم تنها مشکل بنده نداشتن هدف هستش لطفا کمکم کنید اگه میشع مشاوره ب صورت چت در فضای مجازی باشه چون نمیتونم بیام بیرون از خونه با چنین وضعیتی نکته اخر که یادم رفت تا موجبات ناراحتیم پیش نیاد تقریبا شادم

سلام
من بیست ساله هستم و مرتکب خود ارضایی شدم
چندین ساله این گناه رو انجام میدم
هر راهی هم که لازم بود انجام دادم تا مشغول بشم و طرف این گناه نروم
ولی هر کاری کردم نشد و چند روزه حالم خیلی خیلی بدتر شده و تا دو سه بار در روز انجام ندم حالم خوب نمیشه و بعدش سریع پشیمون میشم
تو رو خدا راهنمایی کنید که چیکار کنم

سلام بر شما
به دلیل اضطراب و احتمالا وسواس فکری و رفتاری، خودارضایی میکنید می بایست حتما وقت مشاوره بگیرید و توسط خانم دکتر ویزیت بشید و تحت رواندرمانی قرار بگیرید.

سلام زن میخواهم چکار کنم؟ مشخصاتم بدهم شما برایم زن پیدا میکنید؟

سلام بر شما
اینگونه که شما می فرمایید خیر، اما شرایطی داره شما می بایست به مشاوره مراجعه فرمایید ملاک های انتخاب همسرتون رو بگید، راهنماییتون می کنند که چجوری خانم مورد نظرتون رو خودتون پیدا کنید.
لطفا از طریق شماره 02188881984 اقدام به تماس رزرو زمان مراجعه کنید.

سلام من چن سال ازدواج کردم ب کمک بابام خونه خریدیم نتونستیم قسط بدیم فروختیم وهمش ضرر کردیم اومدیم پیش بابام ی خونه اجاره کردیم افسرده شدم میدونم ک دیگه خونه دار نمیشم حقوق شوهرمم خیلی نیست دیگه نمیتونم مثل گذشته لباس وبیرون اینا برم ب خودم ی کارمعرفی شد میدونم توش موفق میشم ولی باید برم بیرون با مردم ارتباط بگیرم ولی اصلا حوصله ندارم شبا بیدارم صبح هم میخوابم همه کارامم میمونه اصلا حوصله ندارم.دوست دارم صبح زود بیدار شم باشگاه برم اضافه وزنم دارم.ن اراده دارم ن اعتماد ب نفس فک میکنم دیگه خونه دار نمیشم

سلام بر شما
این همه آدم خونه دار نشدند ولی انقدر افسرده هم نشدند و اگر اتفاقی می افته نباید زندگی رو تعطیل کرد شما باید تلاشتون رو بیشتر کنید، ضمن اینکه به نظر میرسه شما دارید دچار افسردگی میشید به مشاور مراجعه کنید و در کلاس های افزایش اعتماد به نفس هم ثبت نام کنید.
تماس و رزرو : 02188881984

سلام من نمیتونم مشکلاتم رو با کسی در میان بگذارم احساس میکنم به خاطر رفتارم اطرافیانم از من دور شدن هر چقدر میخام کارامو درست انجام بدم بدتر میشه کبافه شدم احساس بدی دارم نسبت به خودم تو جمع نمیتونم حرف بزنم اعتماد بنفس ندارم اصن

سلام بر شما
باید بررسی بشه که علت کم رویی چیست آیا از قبل اعتماد به نفس داشتید یا خیر، یا به تازگی اعتماد به نفستون رو از دست دادید، همه اینها بررسی میشه و درنهایت می بایست در کارگاه های اعتماد به نفس ثبت نام کنید و شرکت کنید.

سلام 14 سالمه و همیشه نمراتم بالا بوده و هیچوقت کم نگرفتم ولی به تازگی از این می ترسم که دیگه نمرات بالا نگیرم من همیشه عاشق ریاضی بودم و از همه زود تر سوالای ریاضی رو حل می کنم ولی تازه از این می ترسم که نکنه دیگه سوالارو زودتر از همه حل نکنم و نکنه نمراتم دیگه بالا نشه و یکی دیگه از من جلو بزنه در واقع از این می ترسم که از رقیبم شکست بخورم تو مدرسه تیز هوشان درس می خونم و می گن بخاطر همینه که اینجوریم ولی من دو ساله تو این مدرسه درس می خونم و تازه اینطور شدم . خیلی پرخاشگر شدم و همه تقریبا فهمیدن دیگه درس نمی خونم حوصله هیچی ندارم دلم می خواد فقط یکم اروم باشم یک ساعتم ارامش ندارم

سلام بر شما
به دلیل اینکه شما درس خواندنتان حالت کمال گرایانه و وسواس گونه به خودش گرفته همیشه دوست دارید رتبه اول باشید و کسی از شما جلوتر نباشه… همه این ها در شما ایجاد استرس و اضطراب شده و آرامش روانی رو از شما گرفته، می بایست برای کاهش اضطراب و استرس وبرنامه ریزی دقیق به مشاور مراجعه کنید.
تماس و رزرو : 02188881984

سلام
برای ترک خود ارضایی هرکاری لازم بود انجام دادم ولی فایده نداشت و هر روز اعصابم بیشتر و بیشتر بهم می ریزه
باید چیکار کنم ؟

سلام بر شما
شما دچار وسواس و اضطراب شدید برای برطرف شدن آن و خود ارضایی باید به مشاور مراجع کنید.
لطفا از طریق شماره 02188881984 اقدام به تماس رزرو زمان مراجعه کنید.

سلام من دو ساله که عاشق همجنس خود شدم . میگن عشق به همجنس بیماریه ولی من هیچ شهوتی ندارم بلکه فقط بیخوام با او باشم و حتی فکر کردن به شهوت برای من ازار دهنده است و نه تنها من بلکه او هم شهوتی ندارد. ایا این موضوع گناه است ؟

سلام بر شما
جهت بررسی هورمونهای جنسی و اختلالهای هویت جنسی، لطفا جهت تعیین نوبت مشاور با شماره 02188881984 تماس بگیرید.

سلام, من قبلا افسردگی داشتم, افسردگیم حدود 5,6سال طول کشید تا بلاخره خودم خودمو یجورایی اوکی کردم اما بعد از 1سال دوباره افتادم تو ی چاله سیاه دیگه, اصلا احساس میکنم از افسردگی قبلم هم بدتره فقط هم توی خونه ام و کاملا احساس خستگی میکنم و از کار و زندگی افتادم چند هفته است کلاسامو نمیرم, من باید چیکار کنم؟
ب

سلام بر شما
شما از دوره قبل رواندرمانی نشدید و جهت درمان افسردگی می بایست هرچه سریعتر زودتر اقدام کنید.

سلام
خسته نباشين
من نياز به مشاوره دارم اما متاسفانه ايتاليا هستم و نميدونم از چه راهي مي تونم با شما ارتباط بگيرم

سلام بر شما
شما می توانید مشاوره از طریق واتز اپ داشته باشید.
لطفا به آیدی [email protected] در اینستاگرام پیام بدید راهنمایی تون می کنند.

سلام من معتقدم ترسام رو زندگیم تاثیر می ذارن از یه مورد می ترسیدم و حتی با اینکه می دونم ترسیدن از اون مورد بی خودیه ولی انگار از ترسیدن می ترسم یعنی از اینکه بهش فکر کنم می ترسم یه مدت ترسمو فراموش کرده بودم چون می دونستم دلیل نداره بترسم اما یهو یادم اومد از این موضوع می ترسم و الان هر کاری می کنم از تو ذهنم خارج نمیشه چی کار کنم راهنمایی ام کنید

سلام بر شما
احتمالا دچار وسواس فکری و اضطراب شدید جهت درمان لطفا جهت نوبت گیری با شماره 02188881984 تماس بگیرید.

سلام و خسته نباشد من پشت کنکوری هستم و اوایل میتونستم روزی 16 ساعت درس بخونم اما الان خیلی احساس خستگی میکنم و خوابم از روزی 5 ساعت شده روزی 12 ساعت وحتی نمیتونم 5 دقه درس بخونم و واقعا آدم عصبی ای هستم و واقعا میخوام که سرطان داشته باشم تا یه بهانه ای داشته باشم وو واقعا از شرایط نا راضی هستم در حدی که مرگ رو ترجیه میدم اونم هر روز / در ضمن مشکل حافظه و تمرکذ شدید دارم

سلام بر شما
به دلیل اینکه کنکور دارید این شرایط تا حدی عادی هستش، اما برای افزایش تمرکز و حافظه، افزایش انرژی و کاهش اضطراب به مشاور مراجعه کنید.

روزی نیست که ارامش داشته باشم حس می کنم کسل کننده هستم . هر کسی که دوستم داشته باشه بعد از یکی دو روز که کنارم باشه حس می کنم ازم خسته می شه احساس می کنم اونقدر بی ارزشم که حتی با وجود اینکه می دونم دوست داره کنارش باشم ولی همش فکر می کنم شاید از اینکه نزدیکش بشم خوشش نیاد. ترس های بیخود و بی جهتی در هر زمینه ای دارم و برای فرار کردن از این ترسها می رم سراغ یه ترس دیگه حس می کنم همه ازم نا امید شدن و خیلی خالی هستم یعنی وجودم رو جز ترس و سکوت فرا نگرفته . دیگه اون ادم قبلی نیستم حتی توانایی حرف زدن با کسی رو ندارم عوض شدم و حالم از اینی که هستم بهم می خوره همش به این فکر می کنم که اگه خودمو از تو پنجره بندازم پایین راحت می شم یا فقط کافیه چند تا قرص بخورم و بعدش ارامش ابدی داشته باشم ولی اینا همش فکرن من جرأتشو ندارم. دوست دارم برگردم و بشم همونی که قبلا بودم می ترسم که کسی رو که دوسش دارم از دست بدم چون وقتی بفهمه چفدر خسته کننده هستم … حس می کنم خود واقعیم رفته . کلا برام دو راه وجود داره یا برای همیشه می میرم یا حالم خوب میشه و می شم خود واقعیم.همونی که همیشه بودم. توانایی راه رفتنم ندارم کلا خیلی خستم و هیچ حرفی هیچ جایی برای گفتن ندارم من یکنواخت و بدبختم

سلام بر شما
به دلیل افسردگی که گرفتید و افکار خودکشی دارید و وسواس فکری دارید و اعتماد به نفس تون پایین آمده باید هرچه سریعتر برای رواندرمانی به مشاور روانشناس مراجعه کنید.

سلام من امسال انتخاب رشته دارم نظر خودم روی رشته های فنی هست ولی پدرم مخالفه و نمیزاره و میگه که من نمیزارم دانشگاه بری من از این موضوع خیلی ناراحت و همش شب ها گریه میکنم توروخدا یه راهی بهم بگین

سلام بر شما
شما برای برنامه ریزی تحصیلی، کاهش افسردگی و تعیین رشته و استعدادیابی به مشاور مراجعه کنید.
لطفا از طریق شماره 02188881984 اقدام به تماس رزرو زمان مراجعه کنید.

سلام پسری 30 ساله هستم حدود 6 سال قبل دچار بیماری و سپس اخلتا در اعصاب پا هایم شدم خیلی دکتر رفتم هم اکنون با این مشکل مواجه ام هر جا که می روم از ترس گرفتگی پاهایم این ترس و اضطراب باعث گرفتگی لرزش انگشتان پایم می شود لطفا راهنمابی کنید

سلام بر شما
برای بررسی بیشتر بیماریتون و کاهش اضطرابی که به آن مبتلا شدید می بایست حضورا تشریف بیارید.
لطفا از طریق شماره 02188881984 اقدام به تماس رزرو زمان مراجعه کنید.

سلام من 20 سال دارم و متاهلم .
من خیلی نسبت به شوهرم و زندگی آینده ای که با شوهرم خواهم داشت نگرانم
و این از زمانی شروع شد که متوجه شدم که شوهرم به یه دختر پیام داده
نمی تونم ببخشمش و مدام اینو تکرار می کنم که تو در حق من اشتباه بزرگی کردی و بیشتر مواقع باهاش بد اخلاقی میکنم ولی اون سعی میکنه ارومم کنه و بهم قول داده که هیچ وقت دیگه این کارو نمیکنه .
وبهم میگه که در زمان مجردیش پیام میداده و یه مدت طول میکشه که کاری و که من دوست ندارم انجام نده
اما من در ظاهر میگم که بخشیدمش اما این موضوع همیشه تو ذهنم هست و منو اذیت میکه وتبدیل میکنه به یه ادم بد اخلاق ومنفی نگر
و باید بگم که زیادی به شوهرم وابستم ودوسش دارم
ما اصلا زمانی برای آشنایی نداشتیم وقبل از عقدمون اصلا با شوهرم حرف نزدم تا بعد از عقد
وبعد ها که با هم صحبت می کردیم بهم گفت که تنها چیزی که می خواسته این بوده که همسر ایندش خوشگل باشه اما حالا فقط می خواد که با من باشه و من یه دختر معمولی با چهرهای معمولی هستم
اما وقتی تو خیابون یا جایی دیگه یه دختر زیبا میبینه با دقت بهش نگاه میکنه و وقتی متوجه میشه که من ناراحتم با هام باارامش صحبت میکنه و میگه که تو خیلی حساسی من عاشق شوهرمم و خیلی دوسش دارم نمی خوام که یه روز ببینم باید ازم هم جدا باشیم .لطفا بهم کمک کنید.

سلام بر شما
برای حل مشکلتون، درمان وسواس فکری، افسردگی، وابستگی و زوج درمانی می بایست به همراه همسرتون به مشاور مراجع کنید.

سلام
مشکل من بد اخلاقی و زودرنجی ام هستش. مشغله کاریم هم خیلی زیاده و وقتی سرم شلوغ میشه همه رو با حرفام از خودم می رنجونم. هم از حرفهای بقیه هم می رنجم و گریه میکنم. امکانش هم نیست که کارمو رها کنم یا سبکش کنم. راه دیگه ای هست برای این اخلاقم؟ از مشاور ممنون میشم راهنمایی ام کنن.

سلام بر شما
می بایست زودرنجی شما ریشه یابی بشه، شاید بخاطر تجربیات و خاطرات بد گذشته و یا مشکل شخصیتی مثل وابستگی، افسردگی می باشد.
لطفا به مشاور مراجع کنید.

سلام از خودم بدم می اد اعتماد بنفسم در حد صفره خیلی زود عصبی می شم . یه موقع خوبم بعد فقط کافیه پنج دقیقه برم تو اتاقم حالم بد میشه کلا بر عکس می شم من از خودم متنفرم از بقیه بدم می اد شبا تا دیر وقت بیدارم به زور میخوابم همش فکر میکنم اگه مثلا نماز نخونم خدا مجازاتم می کنه هر چی بدبختی هست سرم میاره همش فکر میکنمترسام به واقعیت تبدیل میشن و واقعا تبدیل میشن من از هر چی می ترسم به معنای واقعی سرم میاد . یه مرگ به جای این زندگی نکبتبارم که جز خودم هیچکس تقصیری نداره من به زندگیم گند می زنم هر چی میگم منو ببرین پیش روانپزشک می گن تو مشکلی نداری تو که حالت خوبه تورو خدا بگین چی کار کنم من چرا اینقدر بدبختم.

درود بر شما
شما دچار افسردگی و وسواس فکری شدید، ضمن اینکه کنترل پرخاشگریتون کم هست و خلق شما نوسان دارد، و احتمال زیاد باید دارو مصرف کنید، لطفا برای درمان به روانشناس و روانپزشک مراجعه کنید.
جهت نوبت گیری لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید.
02188881984

سلام دکتر من یه مدتیه که کلا به گذشته فکر میکنم و زمان حال رو کلا از دست دادم،زندگی واسم سخت شده،تو هر رابطه ای میرم نمیتونم دووم بیارم و دوست داشتنم به صفر میرسه در صورتی که اصلا دوس ندارم این اتفاق بیوفته،برای همین از آدما دوری میکنم تا بهشون صدمه نزنم وتو رابطه ای نمیرم،خیلی اذیت میشم از این بابت ،دکتر لطفا راهنماییم کنید.

عرض سلام
بنده با یه خانمی یک سال هست آشنا شدم قصدمون هم ازدواج بود بنا به دلایلی حرمت شکنی بینمون رخ داد که به طور شدید که خیلی ازرده خاطر کرده منو این مساله و میترسم دیگه از این ازدواج. میخواستم ببینم چجور مشاوری باید بریم و ایا شما هم نظری دارین یا خیر؟

سلام بر شما
شما می بایست حتما یک جلسه برای شروع مشاوره پیش از ازدواج و برای اینکه تصمیم درستی بگیرید که به سمت مشاوره پیش از ازدواج برید یا خیر، آیا ازدواج کنید یا خیر، لطفا یک جلسه به مشاور مراجعه کنید.
جهت نوبت گیری لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید.
02188881984

با عرض ادب و سلام
مشکلی که من دارم اینه که چشمام تمرکز نداره، یعنی زمانی که با طرف مقابل صحبت میکنم همش نگاهم به موها، گوشها و جاهای دیگه میره ، فرقی نمیکنه طرف مرد باشه یا خانم.
لطفا منو راهنمایی کنید چون این مشکل خیلی عذابم میده.

سلام خانم دکتر شما بیماری پانیک رو هم درمان میکنید با مشاوره؟

سلام بر شما
بله، حملات پانیک یا وحشت زدگی جزء موارد اضطرابی هستش و با تمرین هایی که داده می شود شما میتونید اضطرابتون رو کاهش بدید.

سلام. دختر جواني دارم كه بصورت افراطي در كارهاي ما مداخله ميكنه بخصوص خواهرش. ازمهماني رفتن ومهمان امدن بشدت گريزان است. در مورد كوچكترين مسئله با پرخاش پاسخ ميدهد از ازدواج گريزانه وخواستگارهاشو رد ميكنه. بنظرتون چه راهكاري مناسبه؟

سلام بر شما
حتما باید از لحاظ شخصیتی روانی و ارتباطی بررسی بشید احتمال داره که مثلا شکست عاطفی داشتید و نتونستید شخص دیگری رو در قلب و ذهنتون جایگزین کنید و ضمن اینکه باید کنترل پرخاشگری آموزش داده بشه تا بتونید کنترلش کنید.
لطفا از طریق شماره 02188881984 اقدام به تماس رزرو زمان مراجعه کنید.

سلام من پیش روانشناس رفتم و بهم گفت پیش روانپزشک برم میشه لطفا یک روانپزشک خانم و خوب بهم معرفی کنید لطفا به کیانشهر نزدیک باشه ممنون

سلام
عسل جان شما لطفا در گوگل خانم دکتر داریوش فر رو سرچ کنید و به ایشون مراجعه کنید.

سلام خسته نباشید.. من اتفاقای زیادی توی زندگیم رخ داده که نمیتونم هیچ جایی اونارو بازگو کنم.. اگر هم بخوام صحبت کنم فوری گریم میگیره یه مشکل خیلی اذیتم میکنه نمیشه از طریق واتساپ یا هرچیزی با یه مشاوره ارتباط برقرار کنم؟

درود بر شما
میتونید مشاوره تلفنی بگیرید با توجه به اینکه نمی توانید رو در رو صحبت کنید.
برای دریافت نوبت مشاوره تلفنی لطفا با شماره 88881984-021 تماس بگیرید.

سلام
من 23سالمه،تو خانواده داغونی بدنیا اومدم، از همون اول مشکلات مالی و روانی و عصبی تو خونه بیداد میکرد،پدرم بسیار ادم بی منطق و عصبی ای هست، بزرگتر شدم و ترک تحصیل کردم، مدتی بعد سر یه بحث با پدرم،بهم گفت خونه رو ترک کن،الان 10 ماهه اومدم تهران،مدتی رو کار کردم والان دیگه حوصله هیچ کسی و هیچ چیزیو ندارم،احساس بی کسی و بی ارزشی وپوچی بدجور عذابم میده،ازبس کوچه خیابونارو علکی تو روز وشب گشتم کلافه شدم،از همه چی خستم
حتی دیگه حوصله تحمل وزن سرمو رو تنم ندارم
با این شرایط باید چیکار کنم

سلام آقای امیر،
زندگی همیشه راحت و آسون نیست و باید بدونید که سختی ها همیشه جزئی از زندگی هست. شما باید به این موضوع توجه کنید که انسان محکم و بااراده ای هستید و این موضوع می تواند زمینه ساز موفقیت شما باشد. شما می تونید با یه مقدار روحیه خوب و برنامه ریزی به یک انسان موفق و شاد تبدیل بشید. اگر هم به مشاوره تخصصی نیاز داشتید در خدمات شما هستیم.

سلام چرا پیام ها رو جواب نمی دید خانم جبلی . من خودم از اونایی هستم که به شدت نیاز به مشاوره دارم وخیلی وقت ها پیام دادم تو سایت ولی جواب ندادید .می دونم سرتون شلوغه ولی اگه میشه پیام ها رو سریع تر جواب بدید

سلام خانم یلدا،
چشم حتما به پیام هاتون پاسخ داده میشه.

خانوم دکتر چجوری میشه با خودتون حرف زد تو تلگرام اینا باهاتون خصوصی حرف زد؟

با توجه به مشغله تمام وقت، تنها راه ارتباطی تماس با شماره 02188881984 و دریافت نوبت مشاوره می باشد.
شما می توانید نوبت مشاوره را بصورت گفتگوی آنلاین درخواست کنید.

سلام خانم دکتر جبلی من شدیداا به کمک شما احتیاج دارم من دختری ۱۶ ساله هستم در گذشته من متعادل با خودم حرف میزدم به اهداف های که خواهم رسید مجسم میکردم خودم را عیب یابی میکردم و بعد اصلاحشون میکردم و روز به روز پیشرفت میکردم اما یک دوستی پیدا کردم در مدرسه پشت سرم به ناحق حرف میزد مرا به کارهای منحرف میکشاند حسود و راز دار نبود آبرویم را پیش دوستان واقعی و صمیمی ام برد از کارهای که کرده بود حلالیت طلبید بخشیدمیش اما به کارش ادامه داد ازش فراری هستم و تازه همان روابط اجتماعی قوی ندارم ساعت های زیادی به موسیقی گوش میدم و با حرف زدن با خودم و مجسم کردن هدفام زیاده روی میکنم و هدفم تو رویاها باقی میمونه امروز هم نزد پزشک رفتم و از درد پاهام و دستام گلایه کردم اما گفت از لحاظ روحی و روانی مریض است و در آخر گفت روحیه ات را قوی کن خانم دکتر آیا روحیه من ضعیف شده ؟ فرصت ها از دستم میره میترسم حسرت به دل بمونم. خانواده و فامیلا و دوستام از من ناراحت اند و فقط به من دلسوزی میکنن ؛ یک راه حلی پیش پام بگذارید خیلی تو اینترنت و کتاب سرچ کردم اما به پاسخ دلخواهم نرسیدم . لطف میکنین کمک کنید

سلام خانم فاطمه؛
باید توجه داشته باشید که شما موارد بسیاری رو مطرح کرید و بررسی هر کدوم از این موارد نیاز به زمان زیادی داره. اگر براتون مقدور هست وقت مشاوره بگیرید تا روی تک تک موارد صحبت کنیم اگر خیر لطفا بصورت موردی و جداگانه سوالات رو مطرح کنید. با توجه به اینکه موارد بسیاری در ایجاد یک حس و حال نامناسب دخالت دارن نمیشه جواب قطعی بدون بررسی داد.

سلام، ببخشید من و نامزدم مدت 3-4 سال هست که همدیگه رو میشناسیم و تازگی خانواده ها اصرار میکنند به ازدواج، اما ماخودمان هنوز به فرصت بیشتری برای آشنایی احتیاج داریم، (به خصوص خودم). به نظر شما این تصمیم من غیر منطقی است؟ و اینکه ببخشید مدرک تحصیلی مشاور در کدام گرایش روانشناسی هست؟ و اینکه مشاوره ازدواج هم دارند؟ میشه یه مقدار راجع به روند مشاوره ازدواج توضیح بدید؟ ممنون

سلام
معمولا مدت یکسال برای آشنایی قبل از ازدواج کافی است. بر اساس گفته شما، اینکه در مدت 4 سال نتوانسته اید همدیگر را بشناسید کمی تامل برانگیز است!
برای آگاهی از خدمات مشاوره ازدواج و کسب اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید:https://drjebeli.ir/marriage-counseling

سلام.من یه چندسالی هست ک احساس پوچی و بی ارزشی میکنم.نمیدونم ازکجا شروع شد.ولی خودم رو دایم جای شخصیت های سریال ها و موفق میزارم😑و قهرمانسازی میکنم.تصویر سازی میکنم ک یه عده برای من دست و هورا میکشن.بسیار استرسی ومصطرب هستم.و اعتماد به نفس بسیار پایین.جوری ک وقتی برای بار اول کسی رو میبیم تپش قلب و قرمز میشمو عرق میکنم.یا موقع کنفرانس دادن در دانشگاه تپش قلب واسترس و عرق دارم.20 ساله هستم.مشکل بزرگم همین ویژگی شخصیت سازی و اعتماد به نفس ضعیفه.

سلام نمی‌دونم چطور شد ب اینجا رسیدم ولی دیگه ادامش برام سخته.حدود دو ماهه پیش خانومی که ادعای مطلقه بودن داشت و پول لازم بود از طریق تلگرام من هم از روی سادگی مبلغی رو کمک کردم اما این کمک کردن ها و طلب پول کردنها حدود ۴ ماهه ادامه داره و بیست میلیون تومان شده و هر چند روز مبلغی بالا را تقاضا می‌کنه و تهدید می‌کنه ک اگه جور نکنم خودشو می‌کشه و از روز اول ادعا میکرد حساب سپرده بیست میلیونی داره اما باگذر زمان ادعا کرد که بانک پول رو نمیده حالا اصرار داره ک یک میلیون برام بفرست تا فردا واقعا ندارم و نمیتونم این مبلغ رو مهیا کنم ام اون میگه خودشو می‌کشه و نمی‌دونم با این همه اضطراب چطور هنوز زنده ام

سلام. شما تا الان هیچ احساسی در مورد اینکه داره از شما کلاهبرداری میشه نداشتید؟!!!
لطفا واقع بین باشید همین.

سلام .من واقعا به کمک احتیاج دارم 20سالمه و الان دو ساله درگیر اینم ک چیکار کنم و وارد چه کاری بشم ک بتونه برام درامد داشته باشه و شرایط ادامه تحصیل و ندارم و هر چقدر فک میکنم هیچ کاری نی ک اشتیاق بهش نشون بدم و علاقه داشته باشم واقعا سردرگمم لطفا کمکم کنید

سلام بر شما
برای مشخص شدن استعدادتون و علاقه مندیهای شما، با توجه به اینکه ادامه تحصیل ندادید لطفا به روانشناس مراجع کنید.

سلام
من هیچ انگیزه و معنی ای برای زندگی نمیتونم پیدا کنم.

سلام من 35 سالمه به تازگی فاز غم تک فرزندی گرفتم چیگار کنم این موضوع را فراموش کنم باتشکر

باسلام دکتر یه جوان 38ساله هستم متاهل هستم باشروع مریضی کرونا استرس شدیدبهم دست میده به حدی است که فکرمیکنم این مریض راگرفتم وقتی اینطورمیشم نفسم تنگ میشه وضربان قلبم تندمیزن بدنم بی حس میشه سرم دردمیگره ونفس کشیدن برام سخت میشه شبهااصلان نمی خوابم لطفان تقاضادارم راهنمایم کنیدچطورازاین وضعیت دربیام باتشکر اصلان شرایط خوب نیست

سلام خانم دکتر جبلی از فارس فسا ‍‌هستم ۵۰ساله هستم خیلی وضعم خرابه بسیار افسرده هستم فکرهای منفی بسیار تو سرمه فکرها ناراحت کننده بحدی پیش میرم که طپش قلب میگیرم قرصی دارویی منتظر جواب شما هستم ممنون

سلام مدتی هست حس میکنم‌چیزی تو زندگیم کمه مثل ی تیکه پازل گم شده ولی نمیدونم چیه ی فرد یا ی عطر یا ی حسه دقیق نمیدونم چیه ولی کمبودش تو زندگیم حس میشه ب شدت سردرگمم

من چند وقتیه همش دارم فکر موجودات فضایی می کنم و از ذهنم خارج نمیشه لطفا یه راه حل به من ارائه دهید

سلام وقت بخیر من از وقتی که ویروس کرونا اومده اضطراب گرفتم با خاطر همین دچار تپش قلب کوبشی و تنگی نفس شدم که تپش قلب بیشتر موقع خواب و استراحت میاد سراغم لطفا بفرمائید چیکار کنم که این استرس و اضطراب از من دور بشه ممنونم

سلام
من کنکور دارم ولی دارم دیوونه میشم قبل اینکه کنکور بدم میخواستم دنبال چیز دیگه ای باشم ولی خانواده هی می گفتن هیچ کاری تهش پول نیست یا می گفتن کنکور ندی خونه نشین میشی دانشگاه تری خونه نشین میشی الان این فکرا رو مخمه با خودم میگم چرا راهمو ادامه ندادم چرا واقعا میخوام لااقل این چند روز آخر یکم فکرم مشغول نباشه بشینم بخونم با خودم میگم آخرش خود کشی میکنم با این فکرا چون همش فک میکنم تمام هدف هام اشتباه فقط درس و کنکور که ادم به یه جا میرسونه
دارم دیوونه میشم کمکم کنید افکارم ول کنم نیست

منم دقیقا همینطور😔😔😔😔

سلام.من دختری ۲۵ ساله هستم و لیسانس هنردارم.دوسال پیش بایه پسری آشناشدم که خیلی دوسش داشتم.اوسی سالش بود و معماربود.اول فکرمیکردم اونم مثل من دنبال رابطه سالم و ازدواجه امابعددیدم نه.خیلی دوسش داشتم و الگوبود برام.امابعدازاین موضوع دوستیمونو تموم کردم و اونم رفت خارج.نمیتوننم فراموشش کنم.ازیه دختر شادتبدیل شدم به افسرده.حالم خیلی بده.لطفا کمکم کنین.مرسی

سلام روزتون خوش میشه بگید اگه کسی ی مدت طولانی تحت فشار و اضطراب بوده مثل کنکور و بعد از اون مدت هم اثراتش روی فرد مونده باشه به مرور زمان اون اثرات از بین خواهند رفت یا نه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرستادن دیدگاه

آدرس : تهران ، ونک ، جردن جنوبی ، خ نوزدهم ، پ 12 ، ط 5 ، واحد 17

تلفن تماس : 02188881984

تمامی حقوق مادی و معنوی برای خانم دکتر جبلی محفوظ بوده و بازنشر محتوا صرفا با ذکر منبع (لینک) مجاز است.

آدرس : تهران ، ونک ، جردن جنوبی ، خ نوزدهم ، پ 12 ، ط 5 ، واحد 17

تلفن تماس : 02188881984

تمامی حقوق مادی و معنوی برای خانم دکتر جبلی محفوظ بوده و بازنشر محتوا صرفا با ذکر منبع (لینک) مجاز است.

خانواده به عنوان خواستگاه هر فرد برای حضور و فعالیت در اجتماع از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. همه ما نسبت به خانواده ای که در آن حضور داریم یکسری وظایف و تعهدات داریم و می بایست برای حفظ و ثبات خانواده به آنها متعهد باشیم. این تعهدات بخصوص در زمانی که به عنوان راس خانواده یعنی همسر، مادر و یا پدر نقش داریم اهمیت بالاتری به خود می گیرد زیرا مدیریت و راهبرد خانواده به عهده ماست. اگر برای تشکیل خانواده و مدیریت آن نیاز به کمک دارید خدمات مشاوره خانواده به همین منظور در نظر گفته شده است.

همه ما بسته به موقعیت و شرایط مان نسبت به سایر اعضای خانواده خود مسئولیت داریم. این مسئولیت برای ارکان مدیریتی خانواده یعنی زن و مرد از اهمیت بیشتری برخوردار است. بر همین اساس زن و مرد می بایست با تکیه بر مهارت های اکتسابی حاصل از مشاوره خانواده نسبت به بهبود زندگی خود تلاش نمایند. فرزندان خانواده نیز می بایست به نحو صحیحی تربیت شوند تا بتوانند فردی موفق و مفید باشند. در مقایسه خانواده های موفق با خانواده های غیرموفق از لحاظ ساختاری به چند تفاوت ساده اما اساسی می رسیم! این تفاوت ها در مواردی نظیر آگاهی، عشق، محبت، مسئولیت پذیری و همدلی می باشد که بدون آنها نمی توان خانواده و زندگی زناشویی مناسبی داشت. اگر فردی تصمیم بر ازدواج و تشکیل خانواده گرفته است می بایست مهارت و آگاهی لازم را داشته و یا کسب نماید.

در صورت مراجعه انفرادی، این مورد یکی از خدمات مورد ارائه در مشاوره فردی است، البته اگر قصد انتخاب همسر را داشته و یا به دنبال کسب مهارت های مربوط به موضوع خانواده باشید. با مراجعه دو نفره نیز امکان ارائه خدمات مشاوره وجود دارد و می توانید از آن بهره مند شوید. برای اینکار تنها کافیست به صفحه مشاوره ازدواج مراجعه نموده و اطلاعات لازم در این مورد را کسب نمایید.

قاعدتا در زندگی زناشویی ممکن است مشکلاتی وجود داشته. همچنین اگر مشکلی نیز وجود نداشته باشد می توان مدیریت بهتر را در دستور کار قرار داد. این مورد یکی از راهکارهای مدیریت و دستیابی به عشق در زندگی مشترک است. مشاوره خانواده در قالب خدمات زیر قابل ارائه است که در صورت نیاز و تمایل می توانید از آنها بهره مند شوید:

همسرداری و تربیت فرزند یکی از مهمترین مباحث در مشاوره خانواده است. رفتار مناسب با همسر برای دوام زندگی و همچنین تربیت صحیح فرزندان مهمترین مواردی هستند که باید به آنها توجه ویژه ای داشت. این امکان هم اکنون برای شما وجود دارد که از خدمات مشاوره خانواده دکتر لیلا جبلی (مشاور و روانشاس مجرب در حوزه مشاوره خانواده) بهره مند شوید. توجه داشته باشید که این خدمات تنها برای خانم ها یا برای آقایان نیست، بلکه هر شخصی به تنهایی یا با همسر و فرزندان خود می تواند از مشاوره خانواده بهره بگیرد.مشاور زندگی خوب

وجود و بروز یکسری اختلافات ممکن است در هر خانواده ای اتفاق بیافتد. مهمتر از اینکه به دنبال چرایی و علت این ماجرا باشیم می بایست به دنبال حل و رفع این مشکلات باشیم. بحث بی مورد و دامن زدن به این موارد چیزی را حل نخواهد کرد. توصیه می کنیم در چنین مواردی حتما با مشاور خانواده مجرب در ارتباط باشید تا بتوانید یک راهکار صحیح را برای پایان دادن به مشکلات بیابید. در بسیاری از موارد، مشکلات بین زوجین با راهکارهای بسیار ساده قابل رفع می باشد! چون هر دو طرف قصد حفظ و حراست از زندگی خود را دارند تنها با کسب مهارت های لازم می توان یک زندگی شاد و رویایی را در کنار همسر و فرزندان تجربه کرد.

موضوع بسیار مهمی که اغلب از آن غافل هستند این است که ما برای داشتن یک زندگی خوب و با کیفیت می بایست مهارت های آن را داشته و در صورت نداشتن این مهارت ها، آنها را کسب کنیم. یک انسان از زمان تولد تا مرگ، همواره در حال یادگیری و کسب تجربه است. اگر یک انسان در شرایط مطلوبی به لحاظ کسب مهارت های زندگی قرار نداشته باشد نخواهد توانست یک زندگی ایده آل را تشکیل داده و آنرا مدیریت نماید. برای اینکار می بایست مهارت های خوب زندگی کردن را فرا بگیرد! شما در هر مرحله ای از زندگی خود که هستید اگر احساس می کنید وضعیت ایده آلی ندارید پیشنهاد می کنیم از خدمات مشاوره بهره بگیرید تا زندگی را برای خود و خانواده تان شیرین و لذت بخش نمایید.

برای برخورداری از خدمات مشاوره خانواده تنها کافیست با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۱۹۸۴ تماس حاصل نمایید. خدمات مشاوره خانواده بصورت حضوری و غیرحضوری قابل ارائه بوده و شما هر کدام را که مایل بودید می توانید انتخاب نمایید. خدمات مشاوره خانواده بصورت غیرحضوری برای افرادی که

لطفن ميخواهم با خانوم دوكتور به تماس شوم ايا امكانش هست ؟

سلام
بله، لطفا جهت مشاوره تلفنی و حضوری با شماره زیر تماس بگیرید.
02188881984

منکه دیگه خسته شدم هرکاری کردم بی فایده بود دلم میخوادلمیرم

سلام درمورد بی نظمی وشلختگی همسرمون چه کار میتونیم بکنیم؟

سلام
راهکارهای رفع یک مشکل بر اساس ساختار شخصیتی افراد با هم متفاوت است و نمی توان با یک راهکار ثابت برای همه افراد به نتیجه رسید. پیشنهاد ما این است اگر این موضوع موجب بروز اختلال در زندگی شما و همسرتان می شود حتما با مشاور در ارتباط باشید.
رزرو زمان مراجعه : تماس با ما

باسلام خدمت خانم دکتر
خانم دکتر ببخشید من مشکلاتم خیلیه گفتم ببینم شما cd یا چیزی هس که برای من خانومم باشه ک جداگانه هر کدومون نگاه کنیم زندگیمون بهبود پیدا کنه من زندگی و همسرمو خیلی دوست دارم اما خانواده خانومم اجازه نمیدن ک زندگیمون خوب باشه

وقت مشاوره آنلاین از طریق واتساپ یا تلفن ، چطور میتونم بگیرم؟

با سلام
من یه مشکل بسیار بزرگ دارم که همسرم با مادرم مدام در حال بحث و اختلاف نظر هستن راستش این وسط موندم دارم عذاب میکشم آخر هر بحث هم من مقصر میشم که چرا طرف مادرم نبودم یا اینکه چرا طرف همسرم نبودم راستش خیلی خسته شدم رابطه ام با مادرم و همسرم خیلی خرابه دلیلش هم حمایت نکردن از طرفین هنگام بحث

سلام. این موضوع به بررسی نیاز دارد. پیشنهاد می کنیم خودتان یکبار برای مشاوره مراجعه نمایید تا موضوع بصورت کامل مورد بررسی قرار گیرد. پس از بررسی موضوع، راهکار حل این مشکلات منطبق بر مشکلات موجود به شما ارائه می شود. با تشکر

سلام

دختری 29 هستم که با مشکلی دست و پنجه نرم میکنم که به شدت روح و روان من رو داغون کرده و به شدت عذابم میده من دو برادر دارم که به من حرفهای رکیک میزنن و به شدت بدهن هستن و باگفتم عرض معذرت من رو ج ….ده خراب هرزه خطاب میکنن در حالی که من محجبه و کار خلافی ازم سر نزده و مذهبیم اوایل که این کلمه رو میشندیم تمام وجودم رو یخ میبست از خجالت و دنیا روی سرم خراب میشد و کتک هم می خوردم از برادرم که سه سال از من بزرگتر بود اخرین بار با مشت زد توی چشم من که بلافاصله تقاصش رو پس داد و راهی بیمارستان شد و از اون وقت به بعد دیگه من رو نزد چون فکر کنم ترسید ولی رویه کارش تغییر کرد و من رو با کلمه زشت و کیک خطاب قرار میدهد نمیدانم چکار باید بکنم پدری بالاسرمون نداریم ( پدر و مادرم وقتی ۲۳ سالم بود طلاق گرفتن ) مادرم چیزی نمیگه بهشون و همیشه من رو مقصر میدونه
خواستگاری ندارم که ازدواج کنم و از خانوادم دور بشم و پشت سرم رو هم نگاه نکنم
ماندم و نمیدونم با زندگیم چکار کنم خسته شدم از این حرفهای زشت و رکیک
چکار کنم ؟
همیشه ازشون دوری میکنم ولی گاهی همه چیز جوری کنار هم قرار میگیره که سر چیزای کوچیک دعوا به پا میشه و انواع اقسام حرف های زشت به من بدبخت زده میشه بخدا گریه ام گرفته خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید

سلام خانم دکتر من یک دختر ۱۳ ساله دارم که تازه عادت ماهانه شده،ویک ماهی که برای خوابیدن عجیب و غریب استرس می گیره ومیگه نمی‌دونم چرا ولی نمی تونم بخوابم از ۶ ماهگی هم جدا خوابیده اگر راهکاری دارید ممنون میشم بگید.

سلام لطفا از طريق ايميل به من وقت مشاوره غير حضوري بدهيد. امكان تماس با تلفن ندارم

با سلام
متاسفانه در حال حاضر امکان ارائه مشاوره بصورت ایمیل وجود ندارد.

سلام
پسر۱۱ساله ای دارم که پدرش همیشه می گوید تو هیچی نمیشی و نمیخوام پول خرجت کنم آینده نداری دوماه فرستاده فوتبال ازش کاراهای یک فوتبالیست حرفه ای رو میخواد خلاصه رابطه پدر و پسری ندارن ونگرانم لطفأ‌راهنمایی کنید ….

سلام بر شما
موضوع نیاز به بررسی بیشتر دارد. لطفا از طریق صفحه تماس با ما اقدام به تماس و رزرو زمان مراجعه کنید.
پس از بررسی موضوع، راهکار مناسب به شما ارائه می شود.
با تشکر

سلام
من تو زندگی زناشویی به مشکل خوردم و دیگه واقعا بریدم،جوری که کارمون به طلاق توافقی هم کشیده و در مرحله ی آخر صدور رای می باشد ولی زنم مثل اینکه پشیمان شده ولی داره تهدید میکنه و فقط بد دهنی میکنه مدام به خانواده ی من بی احترامی میکنه و من رو تو خانواده به نوعی سکه پول کرده.واقعا خسته شدم از این همه بد دهنی ایشون.لطفا راهنمایی کنید چطور من از این بحران خارج شم.چون واقعا غز این رفتارش خسته شدم

سلام خانم دکتر زندگیم رو وست دارم بخاطر 2 فرزندم که بچه های خوبی هستند ولی خانمم خیانت میکنه خسته شدم اززندگی لطفا راهنماییم کنید چطور زندگیم. رو کنترل کنم زنم از کنترول من بیرون رفته

سلام بر شما
برای بررسی دقیق موضوع و همچنین دریافت مشاوره لطفا از طریق صفحه تماس با ما اقدام به تماس و رزرو زمان مراجعه کنید.
پس از بررسی موضوع، راهکار مناسب به شما ارائه می شود.
با تشکر

من یک آقای 46 ساله هستم ، حرفهایی هست که برای من شده یک درد بزرگ که نمیتونم به هیچ روانشناس مردی بگم …و نميتونم به هیچ خانم روانشناسی هم تو ایران با این عرف و فرهنگ و بی اعتمادی که وجود داره بگم … الان دیگه شدم ی آدمی که تو گذشته و حال گیر کردم و واقعا دیگه میخام تموم شه و یکی بهم کمک کنه …

درادامه نوشتار قبل بخاطر اینکه دختری 12 ساله دارم وپسری 20 ساله که پسرم مبتلا به سرطان لنفوم هست دوست ندارم بااین مریضی جدایی پدرمادرت رو ببینه که روحیه اش خراب بشه وکنترل مریضیش ازدست دکتر خارج بشه ولی خانمم رعایت نمیکنه ومطمعن ام خیانت میکنه درصورتی یکسال هست زن وشوهر نیستیم مثل خواهر برادریم وفقط پول من رو میخواد اصلا فکر این دوبچه نیست فقط توفکر آرایش کردن ورفتن بیرون ازخونه هست لطفا راهنماییم کنید

سلام محبت میکنید اگر از همین طریق منو راهنمایی کنید. یکی از دوستان من خانواده ناآرامی داره و پدر و مادرش دائم در حال جنگ و دعوا اند. خیلی دلم براش میسوزه. چند وقت پیش میخواست (به دروغ) از پدرش پیش مادرش بدگویی کنه و بگه که بهش خیانت کرده. متوجه شدم و منصرفش کردم. حالا نمیدونم تکلیف چیه؟ به مادرش بگم که دوستم همچین قصدی داشته؟ و اینکه خودم هم هر وقت همدیگه رو میبینیم و اون درددل میکنه خیلی خیلی تا چندرور ناراحت و افسرده ام به خاطر مشکلاتش اما خب یکی از دوستانم هست بهرحال و من نمیدونم چطور تاثیرپذیریمو از این موضوع کم کنم؟:(

سلام. باید توجه کنید که مسائل مرتبط با روانشناسی نیاز به بررسی و تحلیل دارد تا راهکار موثری داده شود. می توانید به دوست خودتان پیشنهاد کنید تا با روانشناس به جهت بررسی و حل مشکلات در ارتباط باشد.

سلام
همسر من با خانوادم مشکل داره و یکسره ازشون ایراد میگیره و یه جوایی همش کاری میکننه من باهاشون قطع رابطه کنم اما از طرف دیگه خودش شدیدا به خانوادش وابستست و یه روز نمیتونه دوریشون تحمل کنه واقعا خسته شدم از کاراش و حرفهاش تا بهش هم حرف میزنم میگه جدا شو برو با خانوادت زندگی کن

سلام
برای حل این مشکل شما و همسرتون باید مهارت های زندگی و مهارت های همسرداری رو یاد بگیرید.
برای آموزش مهارت ها و مشاوره لطفا با شماره 02188881984 تماس بگیرید.

سلام و خسته نباشید.
ما حدودا ۳ سال هست که عقد کردیم قبلا من دچار ایرادهایی بودم که البته رفعشون کردم و همسرم هم به این باور پیدا کرده ولی خوب چون مادرش درجریان مشکل بنده نبود و مشکل مارو اختلاف نظر تلقی میکرد ولی حالاهم که میخوایم درست کنیم همه چیز رو مادرش سد بزرگی در زاه ماست و همسرم هم مسلما سمت خانواده خودش هست و میگه فقط یه سند باطل میشه و من تا آخر دنیا کنارتم و رهات نمیکنم واقعا نمیفهمم باید چیکارکنم یا اصلا زنم منو میخواد یانه چون یه موقع هم میگه کسیکه عاشق باشه از در بیرونش میکنن باید از پنجره بیاد میگم باشه برات میجنگم فقط بگو چیکارکنم بعد دوباره میگه هیچی الان دیگه دیر شده واقعا دیگه نمیدونم باید چیکارکنم من خودم لیسانس روانشناسی دارم از دانشگاه رودهن و با تجربه زیادی در این دنیا واقعا تو این یکی موندم و کاملا عاجز هستم خواهش میکنم کمکم کنید زنم و به اندازه پرستش دوسش دارم حتی اگر لازمه حضوری خدمت میرسیم ولی خواهش میکنم جواب بدید.
بینهایت ممنون و متشکرم.

سلام
جهت آموزش مهارت های همسرداری و مهارت های زندگی که باعث میشه شما از دخالت دیگران (از قبیل مادر خانم) جلوگیری کنید و چجوری صحبت کنید طوری که ناراحتی بوجود نیاد برای زوج درمانی به مشاوره مراجعه کنید.

سلام
من به مدت 8 ماه هست که ازداج کردم و از زندگی خودم راضی هستم. ولی یه سری مسائل یا رفتارهایی که از همسر میبینم باعث شده نسبت به رفتارها از نظر گفتاری و کردار حساس و آزرده خاطر بشم. ایشون خیلی خانواده دوست هستند و هر زمان که من از مادرشون ناراحت شدم و به ایشون اطلاع دادم برای رفع مشکل تنها چیزی که میشنوم اینه که مادرشون قصد بدی نداشته یا منظوری نداشته. من و همسرم خیلی همدیگه رو دوست داریم . دوست دارم در زندگی موفق باشم.لطفا راهنماییم کنید
و مسئله دیگه هم اینکه با بعضی از رفتارهای مادر شوهرم موافق نیستم و نمیدونم چطور احساس خودم یا بهتر بگم نظر خودم رو بهشون بگم تا باعث ناراحتی و دلخوری بین ما نشه.

سلام بر شما
جهت برطرف شدن مشکلات با همسرتون نیاز به زوج درمانی و مشاوره دارید و تا مشکلات حادتر نشده به روانشناس مراجعه کنید، چون تازه ازدواج کردید مشکلات قابل حل هستش.
برای مشاوره لطفا با شماره 02188881984 تماس بگیرید.

سلام
شوهر من حسادت دارد. دشمنی میکند .بخیل و خسیس و متکبر است و حاضر نیست کسی از او بهتر بماند.
میدونم پدر بی مسئولیتی داشته او را مذهبی بزرگ نکرده،
انضباط ندارد و شلخته و نامرتب و بی برنامه زندگی میکند
تعهدی به تربیت فرزندان ندارد
فحاشی میکند و حرفهای زشت میزند و بدگویی میکند و غیبت کرده و پشت سر دیگران حرف میزند و دروغ میگوید
آیا این ویژگی هایی که دارد میشود بخاطر بی نمازی باشد؟
آخه نمازش را سبک میشمارد و روزه نمیگیرد.
دخترمون 14 سالشه همه روشهای باباش رو پیش میگیرد خیلی نگرانم.
خیلی روی تربیت بچه ها (و پسر 8ساله) حساس هستم چون پدرشون اصلا به تربیت آنها اهمیت نمی دهد.
شوهرم با زبان ابراز محبت میکند ولی در عمل صفره.
در ضمن 22ساله ازدواج کردیم و همیشه زودانزالی داشته، تو هیچ مراحل زندگی من اصلا ازش راضی نیستم. به اصرار مادرم باهاش ازدواج کردم( پسر خاله دختر خاله هستیم)
میتونید من رو راهنمایی کنید؟

سلام بر شما
شما در درجه اول نیاز به زوج درمانی و مشاوره دارید ابتدا باید مشکلتون رو با همسرتون حل کنید و بعد مشکلتون رو با فرزندتون حل کنید.
لطفا از طریق شماره 02188881984 اقدام به تماس رزرو زمان مراجعه کنید.

سلام شوهرم شلخته و بد زبانه خودش هم خیلی آدم حسابی فرض میکنه توی کارهای خونه کمک نمیکنه بدتر کثیف هم میکنه بعدش همش به سر من قور میزنه این کار بکن اون کارو بکن انگار من کنیزشم همسرش نیستم موقع نزدیکی هم خودشو شهوتی میکنه زود ارضا میشه و به من کاری نداره که من چی پس همه کارها رفتار و حرکاتش مثل یه حیوان برخورد میکنه به دین و مذهب هم اعتقادی نداره همیشه فوش میده سیگار هم می کشه یه دختر دارم تازه ۳ سالش تمام شده بچه هم هر کاری میکنه به دخترم میگم مثلا این کار بده میگه بچه است دیگه ولش کن کاری به کارش نداشته باش دست بزن هم داره بخدا دیگه بریدم لطفا کمکم کنید سمیرا از همدانمشاور زندگی خوب

سلام بر شما
لطفا جهت مشاوره تلفنی زودتر اقدام کنید.

سلام منو شوهرم تقریبا 4ماه ازدواج کردیم هروقت میریم بیرون برای گردش ویا مهمانی خیلی روم حساس هست مثلا دیشب از پارک برگشتیم کلی منو دعوا کرده که چرا من تو جمع روبه روی چند تا پسر مجرد نشستم

سلام بر شما
به احتمال زیاد شوهر شما مشکلات شخصیتی دارند و باید جهت زوج درمانی و مشاوره مراجعه کنند به مشاوره.
برای تعیین نوبت مشاوره لطفا با شماره 02188881984 تماس بگیرید.

سلام مدت ۸سال پیش بایه دخترازفامیل اشناشدم وبه اون علاقه پیداکردم قرارشدبااون ازدواج کنم اماخانواده ام ایشون رودرسطح خانواده خودمون ندونست ومن هم به خاطرقول به اون دخترازدواج ناخواسته کردم وحالادوتادختردارم هنوزکه بعداز۸سال به فکراونم زندگی حال من شده جهنم وبرای فرارازاین حالام بایکی دوست شدم که اون هم دنبال پوله اگه میشه من روازاین سردرگمی نجات بدین لطفا

سلام بر شما
برای بررسی دقیق تر مسئله و اینکه شما چرا تنهایی چنین تصمیم گرفتید و در نهایت آیااز لحاظ روانی و شخصیتی چنین مشکلی دارید یا خیر می بایست اقدام به نوبت گیری کنید و مشاوره مراجعه کنید.

سلام عرض ادب . من 16 سال سن دارم اما با این حال به حدی از زندگی ام خسته شدم که می خوام دست به خود کشی بزنم به نظرم دیگه نمی تونم ادامه بدم چون خیلی تحمل کردم چون این مشکلات من از 12 ،13 سالگی شروع شده و دیگه نمی تونم بیشتر از این تحمل کنم .
من با خانواده ام زندگی می کنم با یه برادر بزرگ تر از خودم . یه پدر دارم که همش بی اعصاب و تا حالا جرات نداشتم باهاش حرف بزنم چون تا یه چیزی بهش بگم سریع می خواد منو کتک بزنه و یه مادر دارم که اگه به حرفش گوش ندم در صورتی غلط باشه منو از همه چی مبزنه میکنه و یه جوری پیش پدرم حرف میزنه که پدرم منو کتک میزنه و یه برادری که به هیچ عنوان از من حمایت نمیکنه( البته بهتر بگم هیچ یک از اعضای خانواده ام از من حمایت نمی کننه ) و همش به من زور می گه اونم منو کتک می زنه . پدرم دو شغله هست و مادرم هم پیش پدرم در شغل دومش(نانوایی) کار میکنه و وقت نمی کنن که بیان مشاوره چون وضع مالی خوبی هم نداریم و حتی پدر مادرم هم بیشتر موقع ها با هم دعوا میکنن چون با پدرم به هیچ عنوان نمیشه حرف زد چون اگه چیزی بهش بگیم که وا به میلش نباشه صداش و میبره بالا و می خواد کتک بزنه و من هم ادمی چاق هستمو سر همین موضوع هم منو مسخره میکنن دیگه هیچ اعتماد به نفسی ندارم و نه میتونم به کسی اعتماد کنم حتی خودم دیگه نمی دونم چی کار کنم و دیگه نمی تونم کاری بکنم خیلی خستم لطفا اگه راه حلی برای این زندگی نکبت بار من دارید ممنون میشم هر چه زودتر اعلام کنید

سلام _ میتونم با خانم دکتر به تماس شوم آیا امکانش هست؟ چون من دبی زندگی میکنم

سلام بر شما
بله لطفا به ایدی: [email protected] در اینستاگرام دایرکت بدید و یا با شماره 02188881984 تماس بگیرید.

سللام خسته نباشیم من ی مدتی هستم ار همسرم سرد شدم چطوری که میبینی حالم بد میش

سلام خانم دکتر جبلی من 60 سالم هست سال نودویک از همسرم جدا شدم در طی این مدت مشکلات زیادی داشتم و تصمیمات اشتباه در رابطه با دو فرزندم و ازداوج مجدد داشته و دارم و نمیتونم تصمیم درستی اتخاذ کنم لطفا کمکم کنید و در صورت امکان جهت مشاوره و راهنمایی حضورا مشکلاتم رو بازگو کنم سپاسگزارم

سلام؛
شما به مشاوره نیاز دارید. اگر تمایل داشته باشید می تونید با شماره 02188881984 تماس گرفته و درخواست زمان مشاوره حضوری کنید.

سلام حسن هستم
من 38 سالمه 11 ساله که ازدواج کردم و یک پسر 5 ساله دارم و از همون ابتدای ازدواجم برای زندگی مشترکم تلاش زیادی کردم تا بتونم یک زندگی ایدال و سالم رو برای خودم و خانوادم بسازم اما متاسفانه به خواسته های خودم نرسیدم و زندگیمون خیلی کسل کننده شده و این رو یک شکست بزرگ و ناتوانی رو از چشم همسرم میدیدم که موجب شد به بیرون پناه ببرم و با یک خانم متعلقه رابطه پیدا کردم تا بتونم به ضعف کسل کننده زندگیم فکر نکنم و الان مدت 2 سال است که از این رابطه میگذرد و یک سال و نیم هست که همسرم از این رابطه اطلاع کامل پیدا کرده است و همین موضوع مشکلات ززندگیمون رو دو چندان کرده است . همسرم تغیرات زیادی به خودش داده است و از من خواسته تا رابطه ام با اون خانم قطع کنم و من هم نتونستم کامل قطع کنم ولی خیلی کم شده است وهمین رابطه خیلی کم باعث شده داعم بر سر این جرایان کارمان به مشاجره بکشد و من برای آینده خودمون و پسرمون به شدت نگرانم.لطفا در صورت امکان راهنمایی کنید ضمنا از بذل و توجه شما که وقت تان را صرف خواندن مشکلات ما نمودید کمال تشکر و امتنان را دارم
لطفا راهنمایی کنید

سلام بر شما
در ابتدا باید علت سرد شدن شما نسبت به همسرتون مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت نیاز مهارتهای همسرداری آموزش داده شود، در مرحله بعد ایرادات شخصیتی و فردی نظیر افسردگی و … بررسی شود. بنابراین جهت بررسی دقیق موضوع و مشاوره و روان‌درمانی، لطفا از طریق شماره ۰۲۱۸۸۸۸۱۹۸۴ نسبت به رزرو زمان مراجعه اقدام فرمایید.
پس از بررسی کامل موضوع، راهکار مناسب به شما ارائه می‌شود.
با تشکر

درود بنده ناشنوا هستم نمی‌تونم وقت مشاور تماس بگیرم امکان هست اینجا پیام برامون وقت بگیرید ممنون میشوم
در ضمن مشکل دارای همسر و فرزند و علاقه خانم دیگه، کمبود احساسات محبت، افسردگی، خودکشی نیاز به مشاور دارم
لذا هزینه مشاور اعلام بفرماید؟
مشاور ‌‌روانشناسی بصورت آنلاین در واتس اپ ارتباط برقرار کنیم؟
منتظر اعلام شما هستم

سلام.من 20سال دارم مادرم بامن عین یک کودک رفتارمیکند

سلام خسته نباشید خانم دکتر
ببخشید من ونامزدم هفت ماه نامزدکردیم و یه چندماه اول اشنایی بود خیلی خوب بودیم ولی الان یه ماه یه و ماه نیمه که بحث داریم نه هرروزولی بخث داریم و…..میخوام که ببینم مشکل کجاست و اینکه منکه نمیخوام حساس باش و گیربدم ولی نمیدونم چجوری میشه که دوباره دست خودم نیس یه چیزی نیگم بعدکه فک میکنم میبینم خب گیرالکی بوده نمیخوام اینجوری باشه میخوام رفتارم و کارام جوری باسه که نامزدم خودش جدب من بشه و پیام بده یا هرچی

سلام،
ببینید معمولا اوائل آشنایی و نامزدی با هیجاناتی همراه هست که تا حدودی انسان رو از واقع گرایی دور میکنه. به نظر میرسه تفاوت هایی بین شما وجود داره که منشا اختلافات هست. در پیامی که فرستادید به موضوع و مشکلات اشاره ای نشده، پیشنهاد من این هست که تا مشکلات جدی نشده حتما به یک مشاور خانواده مراجعه بفرمایید و طرح موضوع کنید. حتما این مسائل کوچیک هم با همکاری خودتون رفع میشه.

سلام خانم دکتر جبلی من میخوام با دختری ازدواج کنم که طلاق گرفته کار من کشاورزی است اون دختر مامانی هستش چون منو دوست داره میگه هرکاری باشه ودر توانم بود انجام می دهم یا کار من درسته؟؟

سلام آقای محمود محمدی،
متاسفانه نتوانستم موضوع رو بصورت کامل متوجه بشم. لطفا بصورت کامل توضیح بفرمایید.

man emkan tamas telefoni andaram, aya emkanesh hast interneti vaght gereft?

سلام آقای حمیدرضا،
بله مشکلی نیست. به ایمیل [email protected] پیام بدید و بفرمایید مشاوره آنلاین نیاز دارید.
شما رو راهنمایی خواهند کرد.

سلام و روز بخیر…
ببخشید شماره تماس هایی که اعلام کردین پاسخگو نیست، من در مورد مشکلم و وقت مشاوره و‌هزینه اش سوال داشتم…همسر من اصلا اصلا ابراز احساسات نمیکنه و کلا بلد نیست،در ضمن اینکه واقعا فکر میکنم به اینترنت و گوشی اعتیاد داره،و باعث شده که من در ارتباطات زناشویی مان دلسرد بشم…نمیدونم چه حسی پیدا کردم!

سلام. وقت شما بخیر
لطفا مجددا تماس حاصل بفرمایید. بین ساعات 9 صبح تا 9 شب

باعرض سلام وخسته نباشید
بنده زهرا هستم ۴۲ ساله ساکن کالیفرنیا دارای دو دختر ۱۴و۹ساله هستم همسرم ۵۲ ساله من همسر سوم ایشون هستم از خانم اولشون یک دختر دارد و۴فرزند از ازدواج دوم مشکل بنده متوجه شدم که همسرم بهم خیانت میکنه با خانمی که پاکستانی هست و ۱۰ سال از من بزرگ‌تر هست در صورتی که ما باعلاقه تن به این ازدواج کردیم و از نظر رابطه جنسی خیلی با هم صمیمی هستیم خیلی حس درد اوری هست که هیچ کم و کسری نداشته باشی وبهت خیانت کند خیلی نگرانم چون تحمل این خیانت خیلی سخته و از جانب دیگر من خیلی بهش علاقه دارم خواهش میکنم کمکم کنید 🙏🙏🙏🙏

سلام شما برای اینکه مسئله‌ی خیانت همسرتون کاملاً مشخص بشه و همه جوانب مسئله بررسی بشه می‌بایست حتما و حتما از طریق اینستاگرام خانم دکتر به آی دی: dr.leilajebeli دایرکت بدید که میخواهید مشاوره تلفنی بگیرید از کالیفرنیا و با هماهنگی میتونید در واتس اپ با ایشون ارتباط تلفنی برقرار کنید و مشکلتون کاملا بررسی بشه و انشالله که بتونید این مورد رو برطرف بکنید.

سلام خانم دکتر مادرم از زمان عقد در زندگیم دخالت می کرد الان که عروسی کردم هنوز داره دخالت می کنه و داره هر کاری می کنه تا طلاق منو بگیره د صورتیکه من در زندگیم با شوهرم هیچ مشکلی ندارم، باید چی کار کنم؟
چند بار هم با خودش و پدرم صحبت کردم اما متاسفانه نظر پدرم رو هم تحت تاثیر قرار داده
شما بگید چه کنم؟

سلام وقت شمابخیرپسری دارم 20ساله منومامانشومی زندفش می دهدبایدازدستش شکایت کنم بفرستم زندان بایدچکارکنم خودم خانمم امنیت جانی نداریم

سلام خانم دکتر خسته نباشید من خیلی به کمکتون نیاز دارم سر در گم هستم نمیدونم باید چیکار کنم.لطفا کمکم کنید.

سلام خانم دکتر خسته نباشید. من تو زندگیم مشکل پیچیده ای دارم کاش کمکم کنید خسته شدم سر در گم هستم.

سلام خانوم دکتر من 18 سالمه ازدواج کردم الان یه سری مشکلات دارم میشه کمکم کنیند

سلام. من از بوی بد واقعا بدم میاد و بلافاصله توی رابطه اگه بوی بدی حس کنم تماما زده میشم. دوستم عطر و ادکلن سان تارا رو به من معرفی کرد و یک رایحه عطر به انتخاب دوستم گرفتم. واقعا عطر زدن توی روابط زناشویی به شدت تاثیر گذار و موثر هست. از سایت خوبتون ممنونم.
خیلی از اختلافات زناشویی تا این حد ساده هستند اما ما فکری به حالش نمی کنیم.

باسلام من گول شغل همسرم را خوردم .همسرم دوقطبی است .معلم است.آزواسپرم است. با هم به توافق رسیدیم که یچه نمیخواهیم بعد از دوسال بچه میخواهد به طریق مصنوعی. خدا کند کسی با دوقطبی زندگی نکندمن چون ازدواج دومم هست دیگه نمیتوانم به جدایی فکر کنم. توی این دو سال من همش بیماری اش را پنهان کردم و همه چی را خوب جلوه میدادم.از روابط نامشروع تا خوردن مشروبات الکلی . از خودزنی.از ولخرجی از کتکاری و ضرب و شتم. الان هم میخواهد مرا ببرد زیر تیغ جراحی برای فرزنددار شدن!لیاقت پدری نداره لطفاراهنمایی کنی

سلام مشاوره کنترل جنسی هم میدین؟

سلام
بله. لطفا تماس بگیرید و درخواست زمان مشاوره نمایید.

سلام . من و همسرم ۲ ساله ک ازدواج کردیم و یک دختر یکساله داریم.من ۲۲ و همسرم ۳۲ سالشه ‌. همسرم ب خانواده اش خیلیییی اهمیت میده چ از لحاظ احساسی چ از لحاظ مادی. اما ب من و دخترم اینطور نیست. ناراحتی من گریه کردن من براش مهم نیس اما ناراحتی خانوادشو نمیتونه ببینه . توی خونه کمک ک اصلا ، حتی دخترمو یک دقیقه حاضر نیست نگه داره ک من کوچکترین کاریو انجام بدم . البته اینم بگم ک من بچه دوست داشتم و همسرم میگفت زوده و ناخواسته شد . هرموقع ک همسرم با دخترم بدرفتاری میکنه بغض گلومو میگیره و احساس گناه میکنم و عذاب وجدان . ک چرا بچه خواستم و هم زندگی همسرمو خراب کردم و هم زندگی این طفل معصومو. اوایل ازدواجمون همسرم عالی بود اما رفته رفته داریم سردتر میشیم . جوری ک یوقتایی بخاطر بچم ک باهاش بدرفتاری میکنه میگم جدا بشم اما همسرمم دوست دارم . خواهش میکنم راهنماییم کنید🙏

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرستادن دیدگاه

آدرس : تهران ، ونک ، جردن جنوبی ، خ نوزدهم ، پ 12 ، ط 5 ، واحد 17

تلفن تماس : 02188881984

تمامی حقوق مادی و معنوی برای خانم دکتر جبلی محفوظ بوده و بازنشر محتوا صرفا با ذکر منبع (لینک) مجاز است.

ارایه گواهی از Centre for Multicultural systemic Therapy از آمریکا 

 و مرکز مشاوره زندگی 

مدرس: پروفسور منیژه دانشپور (استادتمام دانشگاه بین المللی الاینت آمریکا)

چهارشنبه‌ها ساعت ۱۹ الی ۲۱:۳۰ به مدت ده هفته

شروع دوره: ۱۴ آبان

مشاور زندگی خوب

تخفیف ۱۰ درصدی دانشجویی

شرایط شرکت کنندگان: حداقل دانشجوی کارشناس ارشد

روانشناسی و مشاوره و رشته های مرتبط و دانشجویان روانپزشکی

اطلاع از شرایط ثبت نام با شماره‌های مرکز تماس حاصل نمایید: 

۰۲۱۸۸۲۳۰۹۵۶-۸ یا شماره همراه ۰۹۱۰۹۱۸۷۰۲۸

اشنایی با مدرس دوره در آدرس زیر:

https://drmanijehdaneshpour.com/

ارایه مدرک در پایان آموزش

۳ – ۴ – ۱۰ – ۱۱ مهر ماه پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها ( ۱۶ ساعت )

مدرس خانم حمیرا ورمقانی( کاندیدای دکتری تخصصی روانشناسی بالینی)

هزینه ثبتنام: ۴۰۰ هزار تومان

تخفیف ۱۰ درصدی دانشجویان

ثبتنام: تماس با ۰۲۱۸۸۲۳۰۹۵۶ الی ۸

تسهیلات مرکز زندگی برای توسعه­ی آموزش حرفه­ای روانشناسان و مشاوران

به لطف خدا و پشتیبانی متخصصان توانمند و نام­آور و در سایه استقبال در خور توجه دانشجویان و دانش­آموختگان روانشناسی کشور، گام های سودمندی را در آموزش حرفه­ای روانشناسی برداشته است.

با توجه به درخواست شرکت­کنندگان در کارگاه­های آموزشی و به منظور تسهیل حضور همکاران بیشتری از حرفه، مرکز زندگی در نظر گرفته است تسهیلات زیر را برای شرکت در کارگاه های آموزشی تخصصی روانشناسی زمستان ۱۳۹5 اعمال نماید.

     1-به دلیل جایگاه رفیع فعالان عرصه آموزش، مشاوران شاغل در وزارت آموزش و پرورش  می­توانند در دو کارگاه      تخصصی از تخفیف ۱۰ درصدی برخوردار شوند.

2-برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری به ازای هر کارگاه تخصصی تخفیف ۱۰ درصدی در نظر گرفته شده است.

3-  چنانچه فردی تمایل به شرکت در بیش از یک کارگاه داشته باشد به ازای کارگاه­های دوم به بعد ۵ درصد تخفیف اعمال خواهد شد.

4-روانشناسان و مشاوران معرفی شده از کلیه ارگان­ها  و سازمان­ها، در صورتی که حداقل ۵ نفر باشند، به ازای هر کارگاه تخصصی تخفیف ۱۰ درصدی در نظر گرفته شده است.

 

تبصره: استفاده از تسهیلات بند ۲ و ۳ به صورت همزمان بلامانع است.

تسهیلاتی جدید برای شرکت کنندگان شهرستان ها

با توجه به اینکه گواهی شرکت در کارگاه ها با یک فاصله زمانی از سازمان نظام روانشناسی دریافت می شود بر این اساس مرکز زندگی در نظر گرفته است برای افراد متقاضی کارگاه­های آتی که مقیم شهرستان ها هستند در صورت علاقمندی آنها با اخذ وجهی، مقدمات ارسال پستی گواهی­ ها را فراهم آورد.  

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد لینک کارگاه شوید

مدرس: خانم دکتر جمیله زارعی ( متخصص روانشناسی سلامت)

پنجشنبه ها ساعت  ۱۷ الی ۱۸

از هفته اول مهر ۱۳۹۹ به مدت ۵ هفته

مناسب برای مراقبین افراد سالمند

قابل توجه علاقمندان دریافت اخبار کارگاه های تخصصی 

جهت دریافت اخبار و کارگاه های مرکز مشاوره زندگی به آدرس زیر مراجعه نمایید.لینک سامانه پیامکی اخبار و کارگاه های مرکز مشاوره زندگیمشاور زندگی خوب

 

 

 

قابل توجه علاقمندان دریافت اخبار کارگاه های ویژه عموم

جهت دریافت اخبار کلاس های مرکز مشاوره زندگی به آدرس زیر مراجعه نمایید.لینک سامانه پیامکی اخبار کلاس های مرکز مشاوره زندگی

طراحی سایت و سئو

مشاوره خانواده

درباره ما

 

اول اینکه در دسته بندی های فردی، قبل ازدواج، کودک و نوجوان، آدرس مراکز مشاوره یا خانواده مرتبط ترین پرسش را یافته و سوال خود را مطرح نمایید.

بدیهی است که پاسخ آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد. دوم اینکه نیاز به هیچگونه ثبت نام ندارید.مشاور زندگی خوب

“پس از ورود به پنل اعضاء سوال خود را بعنوان یک موضوع جدید طرح فرمایید.”

تا علاوه بر تیم مشاوره سایر کاربران نیز در پاسخ به شما سهیم باشند و افراد بیشتری به تجزیه و تحلیل مساله یا سوال شما بپردازند

عضویت یا ورود و ارسال پرسش

شامل آدرس مرکز مشاوره در تهران و شهرستان ها، مرکز مشاوره تلفنی و آنلاین و یا حضوری است.

زمینه های مشاوره می تواند در خصوص مرکز مشاوره خانواده و مرکز مشاوره ازدواج و مرکز مشاوره خوب کودک و نوجوان و سایر اطلاعات مراکز مشاوره می باشد

آدرس مراکز مشاوره

این بخش شامل: مشاوره تحصیلی، شغلی، جنسی، اضطراب، افسردگی، وسواس، اعتیاد، اختلالات روانشناسی و روانپزشکی،شخصیت شناسی رایگان می باشد.

همچنین آموزش غلبه بر ترس و خشم، خودکشی،  مهارت های فردی و سرگرمی، کمک و آموزش های مختلف می باشد.

مشاوره فردی آنلاین

در این بخش می توانید بصورت کاملا رایگان تست های روانشناسی و روانسنجی را به صورت آنلاین انجام دهید و بلافاصله نتیجه آنرا دریافت کنید.

این تست ها به شما کمک می کند با خلقیات و رفتار و تفکرات خود بیشتر آشنا شوید.

مشکلات احتمالی و نقاط ضعف و قدرت خود را بهتر دریابید و در صورت نیاز نسبت به رفع، بهبود و یا تقویت آنها اقدام نمایید.

همچنین می توانید در صورت نیاز به روانشناس مراجعه نمایید.

تست های رایگان روانشناسی آنلاین

 

شامل کلیه امور مرتبط با دختر و پسر شامل روابط، خواستگاری، عقد ، نامزدی، اختلافات خانواده می باشد.

همچنین می تواند موارد مهمی نظیر ازدواج های فامیلی، مرد و زن مطلقه، طولانی شدن رابطه، عاشق شدن و …  باشد

مشاوره قبل ازدواج

شامل راهکارهای ارتقاء زندگی زناشویی توسط مجرب ترین مشاور خانواده، بیان اختلافات زناشویی، اختلافات خانوادگی خانواده همسر یا  شوهر می باشد.

همچنین حل تضاد ها و اختلافات، خسته شدن یا نا امید شدن در زندگی، اعتیاد همسر یا فرزند، مشکلات جنسی خانواده،مشاوره خانواده رایگان وخیانت شوهر ، بیماری همسر و مشاوره طلاق می باشد.

مشاوره خانواده رایگان

شامل کلیه مسائل تربیتی و رشدی و فردی و شخصیتی و روانشناسی کودک یا نوجوان شماست که در سنین مختلف رخ می دهد.

نحوه مواجه با مشکلات آنها نظیر بیش فعالی، کم خوابی، پرخواشگری، چاقی بیش از حد، لاغری، فحش و ناسزا گفتن، افسردگی است.

کلیه مسائل مربوط به تربیت کودک و نوجوان و یا اسباب بازی های متناسب با سن کودک، مسائل مرتبط با پدران و یا مادران حاملگی و مراحل آن بایدها و نبایدهای دوران بارداری و سایر سوالات مادران می باشد

کودک و نوجوان

 

 

مشاور زندگی خوب

با عضویت در خبرنامه ایمیلی مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید. مطمئن باشید به هیچ وجه از ایمیل شما استفاده تبلیغاتی نمی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به سامانه پرسش و پاسخ مشاور می باشد.

 

سی توصیه مهم برای زندگی بهتر…

1- هر روز 10 تا 30 دقيقه پياده‌روى كنيد و هنگام راه رفتن، لبخند بزنيد، اين بهترين داروى ضدافسردگى است.2- هر روز حداقل 10 دقيقه در يك مكان كاملاً ساكت و بى‌سر و صدا بنشينيد.3- هرگز از خوابتان نزنيد. يك دستگاه ضبط فيلم بخريد و برنامه‌ هاى تلويزيونى مورد علاقه‌تان كه شبها ديروقت پخش مى‌شوند را ضبط كنيد و روز بعد ببينيد.4- هر روز صبح كه از خواب بلند مى‌شويد این جمله را تكميل كنيد: «هدف امروز من ……است».5- با اين سه «الف» زندگى كنيد: انرژى، اشتياق، احساس يگانگى6- نسبت به سال قبل كتاب‌هاى بيشترى بخوانيد و بازى‌هاى بيشترى بكنيد.7- هر روز زمانى را براى دعا، مديتيشن، يوگا و يا نظاير آن بگذاريد.8- با افراد بالاتر از 70 ساله و نيز افراد كمتر از 6 ساله وقت بگذرانيد.9- به هنگام بيدارى، روياپردازى كنيد.10- بيشتر از ميوه‌ها و سبزيجات تغذيه كنيد.11- چاى سبز، مقدارى زيادى آب، كلم، بادام و فندق را در رژيم غذايى روزانه‌تان بگنجانيد.12- سعى كنيد هر روز بر روى لب حداقل سه نفر لبخند بياوريد.13- ريخت و پاش و آشفتگى را از خانه، ماشين و ميز كارتان دور سازيد.14- انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد، در عوض انرژى خود را مصروف جنبه‌ هاى مثبت «زمان حاضر» سازيد.15- بدانيد زندگى مانند مدرسه است و شما براى يادگيرى به اينجا آمده‌ ايد. مسائل، جزئى از برنامه درسى است كه ظاهر مى‌شوند و از بين مى‌روند، درست مثل مسائل كلاس رياضى، امّا درس‌هايى كه از آن‌ها ياد مى‌گيريد براى هميشه پا برجا مى‌ماند.16- صبحانه را زياد، ناهار را متوسط و شام را كم بخوريد.17- خودتان را زياد جدّى نگيريد. هيچكس ديگر هم اين كار را نمى‌كند.18- لزومى ندارد كه در هر بحثى برنده شويد، اختلاف نظرها را بپذيريد.19- با گذشته خود صلح كنيد تا «حال»تان خراب نشود.20- زندگى خودتان را با ديگران مقايسه نكنيد.21- هيچكس مسئول شادى و رضايت شما نيست بجز خودتان.22- هر مصيبت يا ضايعه‌اى كه برايتان پيش مى‌آيد به خودتان بگوئيد: «آيا 5 سال ديگر، اين اتفاق اهميتى خواهد داشت؟»23- همه را به خاطر همه چيز ببخشيد.24- آنچه ديگران دربارۀ شما فكر مى‌كنند به شما مربوط نيست.25- هر وضعيتى، چه خوب و چه بد، تغيير خواهد كرد.26- به هنگام بيمارى، كارتان از شما مراقبت نمى‌كند، دوستانتان از شما مراقبت مى‌كنند. تماس خود را با آن‌ها حفظ كنيد.27- بهترين اتفاق براى شما هنوز روى نداده است.28- گاه گاهى به افراد خانواده‌تان تلفن كنيد و به آنها بگوئيد كه به فكرشان هستيد.29- هر شب قبل از رفتن به رختخواب، جمله زير را تكميل كنيد: «من امروز به خاطر ……… خوشحال و سپاسگزارم».30- اين متن را برای دیگران به اشتراک بگذارید.

آدرس: تهران خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، کوچه نگار، بعد از برج نگار، کوچه تلاش، پلاک 1، طبقه سوممشاور زندگی خوب

تلفن: 6-88919615تلفن: 6-88912125تلفن همراه: 09398855842تلفن همراه: 09398855615تلفن همراه: 09125785520ایمیل: info@moshaverehneshat.com

شنبه تا پنج شنبه ها به جز تعطیلات رسمی از ساعت 8 صبح تا 8 عصر.

تمامی حقوق سایت متعلق به مرکز خدمات مشاوره نشاط می باشد. طراحی 1394 گروه طراحی سایت مانا: شرکت طراحی سایت , بهینه سازی سایت و سئو

خیابان ولیعصر – بالاتر از جام جم – نبش کوچه روانپور – برج جم – طبقه 5 – واحد 3

مشاور زندگی خوب
مشاور زندگی خوب
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *