مشاوره زوج درمانی در کرج

 
helpkade
مشاوره زوج درمانی در کرج
مشاوره زوج درمانی در کرج

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:مشاوره زوج درمانی در کرج

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

زوج درمانی

نگهداری و حفظ یک رابطه ی عاشقانه کار چندان آسانی نیست و نیازمند مراقبتی دائمی است.

گاهی اوقات خودمان به تنهایی از پس حل و فصل  مشکلات بر میاییم  ولی در برخی موارد بهتر است از یک متخصص زوج درمانگر کمک بگیریم.

زوج‌ درمانی چیست؟

زوج‌ درمانی نوعی از مداخلات روانشناختی است که در آن، یک درمانگر حاذق با زوجین کار می‌کند و کمک می‌کند تا هر دو نفر، درباره ی رابطه‌شان بینش کسب کنند، ناسازگاری ها را حل و فصل کنند و رضایت از رابطه را با استفاده از انواع مداخلات درمانی بهبود بخشند.

زوج درمانگران ممکن است بسته به رویکرد نظری خود از تکنیک های متفاوتی برای درمان مشکلات زوجی استفاده کنند. اما نهایتا تمام زوج درمانگران مسائل زیر را مدنظر قرار می‌دهند:

مشکل و موضوع مهم حال حاضر زوج را مورد توجه قرار می‌دهند. (مثل: مشکلات جنسی، اعتیاد، خشونت و یا خیانت).

با توجه به مشکل موجود برنامه درمانی را طرح ریزی می‌کنند و خود نیز در طی روند درمان مشارکت فعال دارند.

در طی دوره درمان، درمانگرکمک می‌کند که هر دو طرف متوجه سهم و نقش‌ خود در ایجاد تعاملات ناکارآمد و تعارضات بشوند. این موضوع به آنها کمک خواهد کرد تا بتوانند در شیوه‌ تفکرشان نسبت به رابطه و یکدیگر، تغییر ایجاد کنند.

از اهداف درمانی زوج درمانگران علاوه بر افزایش بینش، کمک به طرفین به منظور اعمال مهارت‌هایی است که کیفیت رابطه زناشویی را در عمل افزایش می‌دهند.

از جمله مهارت های که زوج درمانگران ممکن است در طی جلسات با زوجین به آنها آموزش دهند، مهارت برقراری ارتباط موثر، مهارت مدیریت خشم، مهارت مدیریت استرس و… باشد.

شما زمانی بهترین نتایج را از زوج درمانی خواهید گرفت که:

هر دو نفر از زوجین نسبت به اصلاح و یا تغییر رفتارهای ناکارآمد خود متمایل باشند.

همچنین نسبت به احساسات خود پذیرا بوده و در کل فرایند درمان صداقت داشته باشند.

اقداماتی که توسط زوج درمانگر صورت می‌گیرد:

فرایند ارزیابی زوج‌ها معمولاً شامل جمع‌آوری اطلاعات دقیق در مورد مشکل ارائه شده و سپس ارزیابی مشاغل، سطح تحصیلات، اشتغال، اطلاعات رشدی دوران کودکی، تاریخچه والدینی، سابقه سوء مصرف مواد، عقاید مذهبی، سوابق رابطه‌ای زوجین و موارد پزشکی و قانونی و روانشناسی آنها تا به حال، در قالب یک مصاحبه می‌باشد.

در مرحله بعد، روان درمانگر می‌تواند بهترین دوره‌ برنامه‌ریزی درمان را طراحی کند.

همچنین ممکن است از پرسشنامه ها و اندازه‌گیری‌های روانشناختی جهت دقیق تر شدن تشخیص استفاده شود.

نتایج مورد انتظار از زوج درمانی:

دکتر مریم ایزانلو 

مرجان محمدی 

دکتر ناهید هواسی 

زیبا عباس لو 

دکتر مهدی شاه نظری 

دکتر مریم امیدبیگی 

روزیتا محبوبی 

محمد اکبری علی آبادی 

فاطمه اکرمی 

زهرا جیریائی شراهی 

مشاوره زوج درمانی در کرج

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

مشاوره زوج درمانی یکی از کاربردی ترین مشاوره هایی که در تمام جوامع در هر فرهنگی وجود دارد و شاید بتوان گفت از جمله کاربردی ترین مسائل زندگی هر خانواده ای می باشد. پیش از آن که بخواهیم به مشاوره زوج درمانی در باغ آینه بپردازیم قصد داریم اندکی در مورد این نوع به خصوص از مشاوره توضیحاتی ارائه دهیم تا از این طریق بتوانید تا حدی نسبت به این نوع مشاوره و اهمیت آن آگاهی پیدا کنید و با استفاده از این مشاوره ها در زندگی خود تحول اساسی ایجاد نمایید و در نهایت آرامش زندگی را تجربه نمایید.

زوج درمانی چیست؟ زوج درمانی یکی از انواع مشاوره است. در حالت کلی مشاوره به جهت بهبود شرایط روحی اشخاص که مهم ترین نقش را در شکل گیری روابط آنها دارد روی کار آمده است. امروزه شاهد گرایش های مختلفی از مشاوره هستیم که میتوان از جمله آن به مشاوره تحصیلی، مشاوره کاری ، مشاوره خانواده و… اشاره نمود. که البته در صدر تمامی این موارد مشاوره زوج درمانی قرار دارد. همانطور که میدانید ریشه بسیاری از مشکلاتی که همه روزه در جامعه با آن مواجه می شویم خانواده و روابط زوجین است. اگر روابط زوجین روابط صحیحی نداشته باشند قطعا اساس خانواده متزلزل خواهد بود و به تبع آن افراد با سلامت روانی پایین وارد جامعه می شوند و علاوه بر ان که به خود آسیب می رسانند موجب آزار سایر افراد جامعه نیز می شوند. اما در مقابل اگر زوجین نحوه ارتباط صحیح را بدانند و مطابق با الگوهای روانشناختی عمل کنند قطعا روابطی صحیح خواهند داشت و به تبع آن خانواده ای سالم پرورش می دهند که تمام افراد آن از سلامت روحی والایی برخوردرا هستد و نه تنها باعث آزار خود و دیگران نمی شوند بلکه با انرژی مثبتی که دارند باعث شادابی سایر افراد جامعه می شوند.

در واقع می توان زوج درمانی را یکی از راه های روان درمانی دانست اما این روان درمانی منحصرا حول زوجین و روابط بین آن ها است، در جلسات مشاوره زوج درمانی روان درمانگز یا مشاور با گفت و گو سعی در یافتن مشکلات زوجین دارد و در نهایت با ارائه راهکارهای روانشناختی این مشکلات را برطرف می نماید. در حالت کلی زوجین باید تا حدی به بلوغ رسیده باشند که قادر به برطرف کردن مشکلات رابطه خود باشند و نه تنها با رفتارهایشان باعث آزار یکدیگر نشوند بلکه قادر به بهبود روابط خود باشند و روز به روز سطح زندگی زناشویی خود را ارتقاء دهند. اما گاها به جهت عدم شناخت صحیح و کافی زوجین رابطه زناشویی با مشکلاتی مواجه می شود که افراد به خودی خود توانایی رفع این مشکلات را نداشته و دائما با کوچک ترین صحبت و رفتاری موجب رنجش یکدیگر می شوند در این مواقع مشاوره زوج درمانی بهترین موردی است که میتواند به کمک زوجین آید و با ارائه راهکارهای روانشناختی به خوبی مشکلات آنها را برطرف نموده و آرامش را به روابط آسیب دیده بازگرداند.

اما شاید برایتان سوال برانگیز باشد که چرا در این مواقع مشاوره زوج درمانی می تواند بهترین گزینه باشد، همانطور که در قسمت فوق به این مورد اشاره شد عموما زوجین هنگامی که آنقدر به بلوغ فکری نرسیده باشند تا از این طریق بهترین راهکار را برای رفع ایرادات رفتاری خود بیابند رابطه خدشه دار شده و روز به روز زوجین را از هم دور می کند اما در این هنگام یک مشاور زوج درمانی می تواند با دیدگاه روانشناختی که دارد با ارائه راهکارهای به خصوص افراد را نسبت به شناخت بیشتر یکدیگر سوق دهد. یکی از مشکلات همیشگی زوجین عدم دیدگاهی همه جانیه و واقع بینانه به مشکلات است. غالبا روابطی که در معرض آسیب است بیشترین آسیب را از جانب افراد تشکیل دهنده آن دارد. گویی زوجین پس از مدتی فراموش می کنند که برای دستیابی به یکدیگر چقدر شوق داشته اما در سراسر زندگی دچار ضعف رابطه شده و به مرور زمان شوق خود را از دست داده و رابطه عاشقانه خود را به رابطه ای جنجالی تبدیل می سازند. اما حال که زوجین به خودی خود قادر به تغییر نحوه زندگی و ترمیم رابطه زناشویی خود نیستند به شخص سومی نیاز خواهند داشت که از دور به قضیه بنگرد و مشکلات را ریشه یابی نماید. اما جالب است بدانید مشاور زوج درمانی همواره سعی دارد ساده ترین و در عین حال بهترین راهکار روانشناختی را برگزیند و از این طریق جهت مقابله با مشکلات زوجین اقدامات لازم را انجام دهد.  

باغ آینه بعنوان یک مرکز مشاوره زوج درمانی در کرج به ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره ای برای زوجین عزیز پرداخته است. در کنار فعالیت بعنوان یک موسسه فرهنگی هنری در کرج در راستای ارائه خدمات مشاوره ای، به صورت یک مرکز مشاوره زوج درمانی در کرج مجموعه ای از خدمات را به همشهریان عزیز ارائه کرده ایم.مشاوره زوج درمانی در کرج

باغ آینه و مرکز مشاوره زوج درمانی در کرج

زوج ها باید قبل از اینکه “نیاز” به زوج درمانی داشته باشند به آن فکر کنند. اکثر کارشناسان و مشاوران بر این عقیده اند که زوج درمانی بخش مهمی از بهبود روابط بین زوجین می باشد. بسیاری از مسائل کوچکی که به صورت روزمره بین زوجین بوجود می آید، اگر به دنبال حل و فصل آن نباشند برروی هم انباشته  شده و در زندگی آن ها ریشه دوانده و به دیگر اختلافات و مشکلات در زندگی دامن می زند.

در واقع جلسات و مشاوره زوج درمانی با ارائه ی ابزار و تکنیک هایی برای حل مناقشات، منجر به بهبود روابط زناشویی می شود. در بسیاری از موارد مشاهده می شود زن و شوهری که در جلسات مشاوره زوج درمانی شرکت می کنند به این موضوع معترف می شوندد که بهتر بود مدتها پیش از این برای شرکت در این جلسات اقدام می کردند.

در جلسات مشاوره زوجین، امر مهمی که باید به آن توجه کرد علاوه بر همکاری خود فرد و طرف مقابل، رو راست بودن آن ها در طی برگزاری جلسات است. حضور مشاور خوب در جلسات زوج درمانی به این دلیل است که یا دیگر زوجین نمی توانند مثل سابق با هم ارتباط برقرار کنند، و یا از همان ابتدای کار در ارتباط برقرار کردن با یکدیگر دچار مشکل بوده اند. اینجا نقش مشاور مانند یک کاتالیزور بوده که به عنوان واسط باعث می شوند این ارتباط به شکل مفید و مناسب برقرار شود.

گرچه درمانگرها متفاوت اند اما نقاط اشتراک زیادی در رابطه با جلسات مشاوره زوجین وجود دارد. معمولا در جلسه اول مشاوره زوج درمانی، مشاور سعی می کند به خوبی طرفین مراجعه کننده را بشناسد و در مورد زمینه هایی که امیدوار به بهبود آن می باشد برنامه ای را مشخص کرده و اهداف مورد نظر را برایشان تشریح نماید.

زوجین به دلایل مختلفی به مشاوره ازدواج احتیاج خواهند داشت اما به طور معمول شایع ترین مواردموضوعاتی ازقبیل:

می باشد.

تمام تلاش خود را کرده ایم تا با کمک مشاوره خوب در کرج و در مرکز مشاوره زوج درمانی در کرج باغ آینه، به خوبی به این مسائل پاسخ داده و کاربردی ترین راه حل ها را ارائه دهیم. حتی اگر یکی از زوجین دچار مشکلات شخصی مانند افسردگی شده باشد که بر روی روابطشان اثر گذار باشد، توصیه می شود جلسات زوج درمانی حتما برگزار شد. جلسات مشاوره یک فضای امن و آرام برای طرفین بوده که در آن می توانند در رابطه با تمامی مسائل حتی مشکلات جنسی خود براحتی با مشاور صحبت نمایند.

یکی دیگر از نگرانی های زوجین که در جلسات زوج درمانی مطرح می شود، مشکلاتی است که در ارتباط برقرار کردن با یکدیگر دارند. در این باره جلسات مشاوره کمک می کند تا هر یک طرفین با خیالی آسوده و بدون نگرانی، احساس شنیده شدن را بدست آورند و به احترام متقابل دست پیدا کنند. یک مشاور با تجربه با تجزیه تحلیل این بحث ها و انجام گفتگوهای مفید، روابط قدیمی بین زوجین را با دادن پیشنهادات جدید تغییر داده و جایگزین می کند.

پذیرفتن نیاز به جلسات مشاوره زوج درمانی

متاسفانه در بسیاری از موارد در برخورد با زوجین با این امر مواجه هستیم که یکی از طرفین حاضر به پذیرفتن این امر نیست که روابطشان مشکل دارد و نیاز به درمانگر برای بهبود آن را منکر می شود. در این موارد که تعداد آن شاید کم هم نباشد، کمک همسر بسیار حیاتی خواهد بود، زیرا باید بتواند طرف مقابل خود را از نیازشان به جلسات زوج درمانی آگاه نماید. با آرامش و تنها با گفتگو کردن می توانید و همسر خود را برای حضور در این جلسات مجاب نمایید.

تعداد جلسات مشاوره زوج درمانی

اینکه برای جلسات زوج درمانی بتوان مدت زمان مشخصی را مشخص کرد امکان پذیر نمی باشد. این امر تنها به میزان همکاری زوجین و حجم مسائل و مشکلات بین آن ها بستگی دارد. برای برخی از زوجین ممکن است در طی چند جلسه به پاسخ رسید اما در برخی دیگر این روند ممکن است در بازه ی یک یا چند سال به اتمام برسد.

در انتها توصیه ما به زوجین این است که حضور یک زوج درمانگر در کنارشان مطمئنا نقش مثبتی در زندگی آن ها داشته و بسیاری از مهارت ها را برای شکوفایی هرچه بهتر روابط را به آن ها خواهند آموخت. در این راستا باغ آینه بعنوان یک مرکز مشاوره زوج درمانی در کرج بهترین ها را در اختیار شما قرار خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشاوره زوج درمانی با هدف والایی در جوامع مختلف روی کار آمده است. همانطور که میدانید خانواده مقدس ترین بخش هر جامعه است در واقع شاید بهتر باشد خانواده را جامعه ای کوچک بدانیم. این جامعه کوچک مهم ترین نقش را در ورود افراد به جامعه بزرگتر دارند. در حالت کلی شکل گیری شخصیت انسان ها در درجه اول در خانواده انجام میشود و در مرحله بعد وارد جامعه بزرگ تر شده و در جامعه بزرگتر شخصیت خود را بروز داده و نه تنها از این طریق بر سایر افراد تاثیر می گذارد بلکه با الهام گرفتن از دیگران بر آموخته های رفتاری و فرهنگی خود می افزاید.اما نکته جالب در مورد فرد نحوه فراگیری فرهنگی است. اگر جامعه شناسان بر این عقیده هستند که فرهنگ ابتدایی هر فرد در خانواده شکل می گیرد در واقع قصد دارند نقش والدین را در خانواده بیان کنند زیرا هر انسان که به صورت طبیعی وارد این دنیا می شود در درجه اول بیشترین تاثیر را از والدین خود می گیرد و سهم اعظمی از شخصیت و فرهنگ او در گروی آموزه های والدینش می باشد. حال اگر این والدین به خودی خود دارای مشکلاتی باشند قطعا در تربیت و شکل گیری شخصیت فرد تاثیرات منفی خواند داشت، یکی از مهم ترین دلایل روی کار آمدن مشاوره زوج درمانی پیدا کردن مشکلات زوجین و رفع آنها با هدف آرامش بیشتر زوجین و در نهایت پرورش افرادی با روانی سالم که با وجود خود در جامعه موجب تاثیرگذاری بیشتر بر سایر افراد جامعه شده و از این طریق به سادگی موجب ارتقاء هر جامعه و قرار گیری در مسیر متعالی خواهند شد. در این قسمت قصد داریم به برخی از اهداف مشاوره زوج درمانی اشاره نماییم تا از این طریق بتوانیم اهمیت این نوع از زوج درمانی در بهبود وضعیت هر خانواده ای را مشخص نماییم.

یکی از اصلی ترین مواردی که امروزه در بسیاری از ارتباطات زوجین به چشم می خورد و در جلسات زوج درمانی به وفور در این مورد بحث میشود عدم اعتماد است. صراحتا بگویم اعتماد اساس و ریشه هر رابطه ای است به این معنا که اگر در یک رابطه زناشویی اعتماد وجود نداشته باشد زندگی مشترک دوامی نخواهد داشت و به زودی به سمت نابودی کشانیده می شود.

عدم اعتماد در زندگی مشترک به نوعی معنای صحیح زندگی مشترک که آرامش است را زیر سوال برده و می توان به عنوان بزرگ ترین عاملی که مانع از وجود آرامش در زندگی است از آن نام برد. با وجود آن که عدم اعتماد یکی از اصلی ترین عوامل مخرب زندگی مشترک زوجین است اما هنوز هم افرادی هستند که به این درک نرسیده و نسبت به شریک زندگی خود اعتماد لازم را ندارند. اما آیا می دانید چرا از اطمینان و اعتماد به عنوان عوامل سازنده رابطه یاد شده است؟ اگر بخواهیم از لحاظ روانشناختی موضوع را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم اعتماد افراد در هر رابطه ای آرامش را به ارمغان می آورد و بالعکس وجود بی اعتمادی در هر رابطه ای عامل اصلی تشویش است و مستقیما بر آرامش افراد در طول زندگی تاثیر می گذارد.

عموما هنگامی که در جلسات مشاوره زوج درمانی از عدم اطمینان و اعتماد زوجین صحبت می شود ناخودآگاه افکار انسان ها به سمتی سوق پیدا می کند که این اعتماد چطور به وجود می آید؟ آیا می توان به هر شخصی با هر خصوصیت اخلاقی اعتماد کرد؟ آیا اطمینان و اعتماد بدون هیچ شناختی امری درست است؟

در پاسخ به تمام این سوالات باید بگوییم داشتن اعتماد به هر شخصی در هر رابطه ای امری دشوار است. شما نمی توانید به صورت کاملا چشم بسته وارد هر رابطه ای شده و مبنای خود را بر اعتماد بگذارید. بلکه بالعکس تمامی روانشناسان بر این عقیده هستند اعتماد ساختنی است. به این معنا که زوجین در زندگی مشترک خود بستر کامل برای ایجاد اعتماد را فراهم سازند. در واقع شما در قبال ایجاد اعتماد در زوج خود مسئول هستید. بیان هر کلامی که فرد مقابل شما را دچار سوء تفاهم نماید، انجام هر رفتاری که به اعتماد فرد مقابل را خدشه دار نماید از عواملی است که مستقیما بر اعتماد موجود در رابطه صدمه وارد می نماید و از طرفی اگر هر شخصی قصد وارد شدن به روابط احساسی دارد باید از نحوه برقراری ارتباط با شخص مقابل خود آگاهی کامل را داشته باشد زیرا همانطور که از عبارت فوق واضح است اعتماد افراد در جزئی ترین قسمت های زندگی هر شخص بنا می شود به همین جهت اگر هر شخصی قصد جلب اعتماد فرد مقابل خود را داشته باشد در درجه اول باید مبنای کلام ، رفتار و… را صداقت قرار دهد و از این طریق اعتماد فرد مقابل خود را جلب نماید.

مورد دیگری که موجب عدم اطمینان زوجین در زندگی مشترک می شود شوخی های نادرست است. بین تمام موجودات جهان انسان ها از ظرایف اخلاقی به خصوصی برخوردار هستند و این شکنندگی در وجود آنها باعث شده است حتی کوچک ترین عوامل نیز باعث لطمه به آنها شود. تجربه ثابت کرده است مهم ترین عاملی که منجر به عدم اطمینان و اعتماد زوجین به یکدیگر می شود شوخی های نادرست زوجین است. در مشاوره زوج درمانی روان درمانگر عموما در پی ریشه اصلی مشکلات زوجین است اما جالب است بدانید اصلی ترین عاملی که روابط زوجین را تخریب می کند و به عنوان اولین عامل مخرب از آن یاد می شود عدم اعتماد است. البته این عدم اعتماد و اطمینان دلایل مختلفی دارد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

مهم ترین عاملی که در جلسات مشاوره زوجین از آن به عنوان موارد مطرح در شکل گیری اعتماد در رابطه زوجین مطرح میگردد شخصیت افراد می باشد. اگر یک شخص به خودی خود شخصیتی دروغگو و پنهان کار داشته باشد قاعدتا این فرد در ضمیر ناخودآگاه خود تمام افراد را مشابه خود می پندارد و این عامل باعث می شود نتواند به همسر خود در زندگی مشترک اعتماد کافی را داشته باشد.

یکی دیگر از مواردی که مستقیما بر اعتماد افراد در زندگی مشترک تاثیر گذار است عزیت نفس پایین اشخاص می باشد. در جلسات مشاوره زوج درمانی از این مورد نیز به عنوان یکی اصلی ترین عوامل عدم اعتماد در رابطه اشاره می شود. غالبا اگر فرد دارای عزت نفس پایینی باشد همواره در این فکر است که قطعا شخصی برتر از او وجود دارد که همسرش را در معرض مقایسه قرار دهد و در نهایت در این مقایسه شکست خواهد خورد. البته عزت نفس یکی از اصلی ترین عوامل موثر در شکل گیری شخصیت افراد است که مستلزم توجه بسیار می باشد. به همین جهت است که امروزه آموزش های مختلفی برای ایجاد اعتماد به نفس در کودکان روی کار آمده است.

یکی از عواملی که زوجین را پس از شروع رابطه مشترک دچار مشکل میسازد عدم توجه کافی به حریم خصوصی است. عموما هنگامی که افراد زندگی مشترک خود را شروع می کنند بر این تصور هستند که از این پس هیچگونه حریم شخصی برای طرف مقابل وجود ندارد و این مهم ترین عاملی است که زندگی مشترک انسان ها را به خطر می اندازد. در جلسات مشاوره زوج درمانی همواره به این موضوع اشاره می شود اگر چه پس از ازدواج شعاع حریم خصوصی افراد تا حد بسیار زیادی کاهش میابد اما این موضوع بدین معنا نیست که این شعاع به صفر می رسد. اگر زوجین از حریم خصوصی تعریف درستی نداشته باشند و در واقع به حریم خصوصی یکدیگر احترام نگذارند هنگامی که یکی از زوجین به آرامش و تنهایی نیاز داشته باشد ریشه های شک و بی اعتمادی در فرد مقابل شکل گرفته و این موضوع میتواند از عوامل تخریب کننده زندگی مشترک باشد.

اگر بخواهیم ریشه های بی اعتمادی افراد در زندگی مشترک را مورد بررسی قرار دهیم مجبور به ارائه مطالب بیشتری خواهیم بود که از حوصله این مقاله خارج است و در سری مقالات روانشناسی بعدی می توانید این موضوع را دنیال نمایید.

یکی دیگر از مواردی که در جلسات مشاوره زوج درمانی به آن توجه می شود تضادهای رفتاری است. قطعا همه ما تا کنون با مفهوم تفاهم آشنا شده ایم و حتی یک بار هم که شده از مشاوران خانواده مختلفی شنیده ام که تفاهم مهم ترین رکن شکل گیری روابط زوجین است.

اما در سری جلسات مشاوره زوج درمانی به این موضوع اشاره می شود که مهم تر از تفاهم، شناخت زوجین از یکدیگر میباشد. صادقانه بگوییم تفاهم مطلق بین دو فرد به هیچ عنوان وجود ندارد. در هر صورت در هر زندگی مشترک دو شخص ا روحیات و افکار متفاوتی با یکدیگر رو به رو هستند. بدین معنا که قطعا تضادهای رفتاری و فکری در بین زوجین وجود خواهد داشت. اما آیا این تضادها به این معنا است که شما توانایی تشکیل زندگی مشترک را ندارید؟ در پاسخ باید بگوییم کاملا برعکس شما قطعا توانایی ایجاد و ادامه زندگی مشترک را خواهید داشت اما اگر بتوانید این تضادهای رفتاری و افکاری را درک کنید و به آن احترام بگذارید.

در جلسات مشاوره زوج درمانی هنگامی که زوجین به این موضوع اشاره می کنند روان درمانگر همواره آنها را به بیان صحیح این مشکلات و مشکلات و تضادها تشویق می نماید. بدین معنا که زوجین بدون آن که کوچک ترین بی احترامی و تعرضی نسبت به یکدیگر داشته باشند در مورد تفاوت ها و تضادهای شخصیتی خود صحت کنند و آنها را بپذیرند.

درک صحیح از مشکلات و دغدغه ها مهم ترین عاملی است که باید به آن توجه شود و عموما از جمله مشکلات اصلی افرادی که به مراکز مشاوره جهت مشاوره زوج درمانی مراجعه می کنند عدم درک صحیح از مشکلات زوجین نسبت به یکدیگر است. در این مواقع هنگامی که در جلسات مشاوره زوج درمانی روان درمانگر به این مشکل پی برد سعی دارد با ارائه راهکارهای به خصوص افراد را نسبت به مشکلات یکدیگر آگاه سازد و روش هایی برای مقابله با این مشکلات به زوجین پیشنهاد می دهد.

یک درمانگر و روانشناس در درجه اول باید قادر به هم دلی با مراجعین را داشته باشد. در واقع شاید بتوان از این مورد به عنوان اصلی ترین اهداف مشاوره زوج درمانی اشاره کرد. کافی است لحظه ای را تصور کنید که دچار مشکلاتی شده اید و این مشکلات مشتقیما بر روحیات شما تاثیر گذاشته است و زندگیتان را با مشکلات بسیاری مواجه کرده است. در این مواقع اولین چیزی که باعث آرامش شما می شود چیست؟ قاعدتا در این مواقع در اولین لحظه نیاز به هم دردی با یک شخص خواهید داشت و در درجه دوم نیاز به ارائه راهکار هوشمندانه دارید. پس یک رواندرمانگر که در مراکز مشاوره زوج درمانی فعالیت می کند در درجه اول وظیفه هم دردی با مراجعین را دارد و از این طریق باعث آرامش بیشتر آنها خواهد شد. پس از آن که افراد به آرامش بیشتری دست یافتند سپس نوبت به ارائه راهکار های ارزشمند و صحیح برای حل مشکلات می رسد.

سوء برداشت نه تنها در روابط زناشویی افراد را با مشکلات بسیاری مواجه می کند بلکه در حالت کلی در سراسر زندگی این عامل ممکن است بسیار مخرب باشد و به بسیاری از روابط انسانی آسیب وارد نماید. اما مهم ترین موردی که باید در درجه اول بررسی شود و به سرعت حل شود سوء برداشت های موجود در زندگی مشترک است. عموما در سری جلسات مشاوره زوج درمانی روان دروانگر سعی دارد زوجین را با بیان صحیح انتظارات آشنا سازد. این بیان صحیح مشکلات ریشه در بسیاری از عوامل دارد که شاید مهم ترین آنها گفتار باشد. زوجین باید نحوه صحیح گفت و گو با یکدیگر را بیاموزند و مطابق با آن به بیان یکسری از مشکلات و حتی انتظارات خود بپردازند.

همانطور که در ابتدای این مقاله به این موضوع اشاره کردیم تاثیرگذارترین افراد در هر خانواده ای پدر و مادر می باشد. طرز فکر آن ها بیشترین تاثیر را در تربیت و پرورش قرزندان دارد. پس اگر قرار است در الگو و سیستم یک خانواده تغییراتی ایجاد شود در درجه اول باید این تغییر در نگرش زوجین ایجاد گردد. به همین جهت یکی دیگر از اهداف روان درمانگر در جلسات مشاوره زوج درمانی بررسی الگوهای فکری و یافتن ضعف های رفتاری و عقیده ای در افراد می باشد. اگر الگوی فکری زوجین در ابتدایی ترین مرحله تغییر یابد قطعا پایه و اساس آن خانواده نیز به درستی بنا خواهد شد و تک تک افرادی که از این جامعه کوچک به سمت جامعه بزرگ تر وارد می شوند افرادی سازنده با سلامت روانی خواهند بود که نه تنها خود رد طول زندگی آرامش روانی را تجربه می کنند بلکه به هم نوعان خود نیز نوعی آرامش را القاء می کنند.

در این مقاله سعی داشتیم شما را با نوع به خصوصی از جلسات روانشناسی و مشاوره آشنا سازیم و ابعاد مختلف آن را مورد بررسی قرار دهیم تا اگر شما هم در رابطه مشترک خود با همسرتان دچار مشکل هستید به راحتی آن را برطرف کرده و از این طریق به اهداف خود در زندگی دست یابید.

برچسب:مشاوره زوج درمانی

پست قبلی

مشاوره زوج درمانی در کرج

پست بعدی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

34468806 – 026

info.baghayeneh@gmail.com

تمامی حقوق متعلق به وبسایت باغ آینه می باشد – 1397

زوج درمانی در کرج زیر نظر کادر مجربی از روانشناسان و مشاوران برتر در مجموعه ی بینش آنلاین ارائه می شود.

هدف ما از  زوج درمانی در کرج فراهم آوردن بستری امن و آرام برای زوج های  کرجی برای حل مشکلاتشان است.

با توجه به آگاهی و آشنایی هرچه بیشتر مردم از اهمیت حضور مشاورین در بهبود زندگی

امروزه افراد زیادی از جمله زوج های جوان برای حل مشکلات ازدواج

و مسائل عاطفی به مراکز مشاوره ای مراجعه می کنند.مشاوره زوج درمانی در کرج

زوج_درمانی_در_کرج

از این رو در مرکز بینش بخش تخصصی برای زوج درمانی در کرج در نظر گرفته ایم،

تا حجم بالایی از مراجعه کنندگان در کرج را در این زمینه همراهی نماییم.

اگر به جستجو در زمینه زوج درمانی  بپردازید در کوتاهترین زمان مرکز بینش به شما معرفی می گردد.

در مرکز بینش در خصوص زوج درمانی در کرج از بهترین متدهای مشاوره ای استفاده می شود.

از مهمترین اهداف ما، برگزاری جلسات زوج درمانی برای کمک به زوج ها در زمینه ی درک بهتر یکدیگر است.

در جلسات زوج درمانی در کرج و در مرکز بینش شیوه های مختلف مشاوره

با توجه به میزان نیاز داوطلبین در نظر گرفته می شود.

زوج_درمانی_در_کرج

در طی این جلسات مشاورین با سیستم پرسش و پاسخ به فراز و نشیب های موجود در زندگی زوج ها پی می برند.

در ادامه مشاورین ما با تسلط کافی بر دانشی که دارند، زوج ها را راهنمایی کرده

و تغییرات لازم برای زندگیشان را به آن ها معرفی می کنند.

از این رو است که مرکز بینش بهترین تیم را در رابطه ی زوج درمانی در کرج به خود اختصاص داده است.

اگر در ابتدای راه زندگی مشترک خود هستید تمام تلاش خود را در استحکام بنیاد زندگی خود به کار ببرید.

مشکلات خود را پیش از شکل گیری رخ دادهای جبران نشدنی با مشاورین و روانشناسان ما در میان بگذارید.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاهdocument.getElementById(“comment”).setAttribute( “id”, “58036880144bdba3f29d8ea005d240cd” );document.getElementById(“a60b502ea3”).setAttribute( “id”, “comment” );

نام

ایمیل

وبسایت

مرکز مشاوره و روانشناسی بینش در سال ۱۳۹۳ با هدف پیشگیری ، ارتقاء و درمان در حوزه مسایل فردی، بالینی، خانوادگی، بین فردی، زوجین، کودک و نوجوان، فرزند پروری و ترک اعتیاد تاسیس شد. در حوزه پیشگیری و ارتقاء با رویکرد روانشناسی مثبت نگر و شناختی رفتاری کارگاههایی آموزشی با هدف بالا بردن مهارتهای مختلف هوش هیجانی به مراجعین آموزشهای لازم جهت ایمنی در مقابل مسایل مختلف روحی، اجتماعی ، هیجانی داده میشود. در حیطه اختلالات روحی همچون افسردگی ، اضطراب ، وسواس و … در همه سنین همچنین در حیطه مسایل خانوادگی و زوج درمانی متخصصین مرکز بینش خدمات روان درمانی مناسب را طی جلسات مشاوره خصوصی به افراد ارائه میدهند.

تعيين وقت مشاوره: ۰۲۶۳۴۲۱۹۸۲۱ – ۰۹۰۲۶۴۱۱۶۶۶ – ۰۹۰۳۶۴۱۱۲۲۵ آدرس : کرج ، بلوار طالقانی شمالی، روبروی گل رز، کوچه نعمت اللهی، پلاک 10، واحد 18، طبقه 5

© 2018 مرکز روانشناسی و مشاوره بینش | طراحی توسط تیم مپ سئو All Rights Reserved. ArmanWeb

پذیرش مشاوره ازدواج توسط متخصصین 

زوج درمانگر در کرج

زوج درمانگر در کرج

دقت کرده اید اکثر مطالب و مقالاتی که در سطح اینترنت وجود دارند به گونه ای هستند که انگار فقط برای تهران و ساکنان تهران نوشته شده اند؟ این نکته تاسف بار است، چون کسانی که در استان های دیگر زندگی می کنند نیز باید سهمی مساوی در این امر داشته باشند.
از همین رو امروز قصد داریم تا در مورد زوج درمانی در کرج صحبت کنیم. نزدیک ترین استان به تهران. از آنجایی که کرج فاصله ی چندانی با تهران ندارد، معمولا اختلاف سطح رفاهی بین این دو زیاد نیست. یعنی همانقدر که مراکز درمانی و مشاوره ای با کیفیت ممکن است در تهران وجود داشته باشد، در کر ج هم هست. .لی با این حال هم خیلی وقت ها کرجبی ها ترجیح می دهند برای امور مختلف مثل خرید یا انتخا ب پزشک به تهران مراجعه کنند!

زوج درمانگر در کرج

مشاوره زوج درمانی در کرج

حتما خودتان می دانید یا حتی تجربه کرده اید که خیلی از زوج ها مشکلات متعددی در رابطه ی زناشوی خود دارند. هیچ دو انسانی کاملا شبیه هم نیستند و همین تفاوت ها باعث بروز تنش هایی در هر رابطه ای از هر جنسی می شود. به خصوص در مورد ازدواج که دو نفر قرار است زیر یک سقف، تا آخر عمر با هم زندگی کنند.
حال برخی ها هستند که خودشان با کوچک و بزرگ این تنش ها کنار می آیند و با تعاملی مناسب و صحیح خودشان مشکلاتشان را حل می کنند، اما بعضی از زوج های دیگر هستند که به تنهایی از پس مشکلات زندگی خود بر نمی آیند. یادتان باشد که دلیل مراجعه کردن به یک مرکز زوج درمانی حتما وجود یک مشکل بزرگ نیست، بلکه برخی از مشکلات کوچک هم که احساس می کنید رابطه شما را تا حدی به خطر می اندازند، می توانند دلیل کافی برای مشاوره ازدواج یا زوج درمانی باشند.
ولی حتما به این نکته توجه کنید که مشکلات رابطه زناشویی مثل بیماری هستند. هرچه زودتر برای درمانشان اقدام کنید، احتمال بازیافتن سلامت رابطه بیشتر می شود. اگر وقتی خیلی چیز ها در رابطه شما از بین رفته اند ویاعملا دیگر رابطه ای برجای نمانده، اقدام به زوج درمانی کنید، شانستان برای نجات رابطه کمتر می شود.

چنانچه در کرج ساکن هستید و به دنبال یک زوج درمانگر خوب می گردید، به شما توصیه می کنیم به جای انتخاب یک مشاور در تهران، به یکی از شعبات مرکز زوج درمانی ما در کرج مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مرکز معتبر و اخذ نوبت، به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

زوج درمانگر در کرج

در ادامه ی مقاله شما را بیشتر با روند زوج درمانی آشنا خواهیم. در این مقاله سعی می کنیم تا سوالات کلیدی که بهتر است پیش از مراجعه به زوج درمانگر از خودتان باید بپرسید را به شما معرفی کنیم. آشنایی با این سوال ها و قطعیت در مورد پاسخشان، می تواند راهنمایی خوبی برای شما باشد. با ما همراه باشید.

چرا به سوالات زوج درمانی احتیاج خواهید داشت؟
به جملاتی مثل این دقت کنید:
“ما به مشاوره نیاز نداریم. ما فقط باید با هم دیگر دعوا نکنیم”
“ما به زوج درمانی رفته ایم اما نتیجه ای نگرفته ایم”
“آن مشاور طرف تو را می گیرد، چون او هم مثل تو زن است”
راضی کرن همسرتان برای آمدن پیش یک مشاوره و انجام زوج درمانی معمولا سخت ترین بخش مشاوره است. در حقیقت تحقیقات زیادی وجود دارند که صحت این واقعیت را تایید می کنند.
یکی از راه هایی که به شما کمک می کند تا بیشترین بهره را از جلسات زوج درمانی ببرید، این است که از قبل آماده باشید. جمع کردن تعدادی از سوالات کلیدی به شما کمک می کند تا مکالماتتان را در یک مسیر مشخص نگه دارید. آدمها وقتی به دفتر زوج درمانگر می رسند معمولا مخشان یخ می زند. آدم وقتی در چنین حالتی است و دست و پایش را گم کرده می تواند یادش برود که در مورد چه چیزی می خواسته صحبت کند.
پس آشنایی با سوالات کلیدی زیر می تواند شما را از این سردرگمی نجات دهد.

زوج درمانگر در کرج

از همسرتان بپرسید که به نظرش مشکل اصلی بین شما دوتا چیست؟ نظر خودتان را هم بررسی کنید. برای حل مشکل اول باید آن را به درستی بشناسید.

از همسرتان بپرسید که به نظرش مهمترین مشکلات بین شما کدامها هستند؟ اگر طرفین اصلی ترین معضلاتشان با همدیگر را بدانند راحت تر می توانند آنها را حل کنند.

اگر هر دو زجین با قطعیت در مورد طلاق مطمئن نباشند، آن رابطه هنوز ارزش جنگیدن را دارد.

زوج درمانگر در کرج

هر رابطه و زندگی ای فاز های مختلفی دارد. هیچ زوجی نمی توانند هیشه در فاز رمانتیک و عاشقانه زندگی کنند. مشخص کنید که آیا مشکلاتتان به خاطر فاز فعلی رابطه تان است یا، مدت زیادی است که در فاز بد گیر کرده اید.

شاید شما فکر کنید که هنوز هم برای نجات رابطه تان دیر نیست، اما همسرتان اینطور فکر نکند. خیلی مهم است که بدانید خودتان و طرف مقابلتان چه حسی نسبت به رابطه دارید.

در ازدواج همیشه چیزهایی در مورد همسرتان وجود دارد که روی اعصبتان باشد. این چیزها معمولا موجب طلاق نمی شوند، اما مشکلاتی مانند بی اعتمادی و بی احترامی می توانند ارتباط شما را نابود کنند.

هم وارد شدن به عشق های رمانتیک اولیه ساده است، و هم خارج شدن از آنها. اما عشقی که در یک زندگی مشترک وجود دارد عمیق تر است و دوام بیشتی می آورد. مشکل زمانی شروع می شود که شما یا همسرتان دیگر اهمییتی به هم ندهید.
در ادمه تیتر وارد سرفضل سوالات را به شما معرفی می کنیم.

زوج درمانگر در کرج

8. آیا به من اعتماد داری؟
9. چگونه می توانم دوباره اعتمادت را جلب کنم؟
10. آیا از میزان صمیمت ابطه تان راضی هستید؟
11. آیا دارید شخص جدیدی را می بینید؟
12. آیا تا به حال به خیانت فکر کرده اید؟
13. انتظاراتتان از زوج درمانی چیست؟
14. چرا می خواهید مشکلات رابطه زناشوییتان را حل کنید؟
15. آیا سابقه ی هیچ دعوایی وجود دارد که حل نشده باقی مانده باشد؟
16. آیا احساس می کنی می توانی با من ارتباط برقرار کنی؟
17. آینده را چطور می بینی؟
18. آیا ما همه راه را امتحان کرده ایم؟
19. آیا تمایلی داری که تغییر کنی تا رابطه مان بهتر شود؟مترجم و محقق : ندا ناصریمنبع مقاله


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

سکس تراپی

مشاوره پیش از ازدواج

نظریه های زوج درمانی| زوج درمانی راهی برای زندگی بهتر

چگونه مشاوره درمانی به حل و فصل مشکلات شما کمک میکند؟| مشاوره درمانی

بهترین روش برای حل اختلاف زوجین|مرکز مشاوره اختلافات زناشویی

اگر مدام با همسرتان مشاجره دارید مراجعه به زوج درمانگر را به شما توصیه میکنیم

چند تکنیک زوج درمانی| زندگی شاد و سالم با تکنیک های زوج درمانی

تمام حق و حقوق برای تیم جایروس محفوظ است.

مراکز مشاوره کرج تعدادی بیش از لیست مطرح شده زیر هستند. ما سعی کرده ایم لیستی از بهترین مراکز مشاوره کرج را گلچین کنیم. این بدان معنا نیست که اگر مرکزی در لیست ما نیست مرکز مشاوره خوب در کرج نیست . خدمات لیست زیر شامل مرکز مشاوره کودک در کرج ، مشاوره ازدواج ، مشاوره نوجوان ، مشاوره اعتیاد ، مشاوره تحصیلی و.. می باشند.

کلینیک تخصصی مشاوره مهر آریا

آدرس:
کرج – بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی

ابتدای پل زیر گذر ، برج ارم طبقه نهم واحد ۳۵

تلفن پذیرش:

مشاوره زوج درمانی در کرج

۰۲۶۳۲۲۶۵۵۳۳

۰۹۳۶۹۵۱۳۹۴۳

در اینجا لیست سایر مراکز مشاوره کرج را اورده ایم از جمله مرکز مشاوره خوب در کرج ، مرکز مشاوره رازی کرج ، مرکز مشاوره رایگان در کرج ،مرکز مشاوره وصال کرج ، مرکز مشاوره دولتی در کرج ، مرکز مشاوره رازی کرج بلوار ماهان ، مرکز مشاوره در فردیس ، مرکز مشاوره البرز به همراه شماره تلفن و آدرس آنها ، اگر شما روانشناس شاغل در شیراز هستید و نام خود را در لیست مراکز مشاوره زیر نمی بینید از طریق لینک ثبت نام طلاعات خود را وارد نموده تا پس از اعتبار سنجی و تایید نام مرکز مشاوره شما هم نمایش داده شود.

کلینیک مشاوره گلشن 

آدرس:

مرکز مشاوره البرز

آدرس:
چهارراه طالقانی ، کنار گذر شرقی ، برج ارم ، طبقه ۷ ، واحد ۲۸

تلفن تماس :
۰۲۶۳۲۲۶۵۵۴۱

۰۲۶۳۲۲۶۵۹۰۴

لیست فوق شامل : مراکز مشاوره و روان درمانی کرج ، بهترین روانشناس کرج ، مرکز مشاوره رایگان در کرج ، مشاور خانواده در کرج ، مشاور تحصیلی در کرج ، مشکلات خانوادگی ،  مرکز مشاوره کرج  می باشد. که این لیست نیز به مرور تکمیل می شود.

شهرستان‌های موجود در سامانه مراکز مشاوره  کرج

امیدوارم که برگه معرفی بهترین مراکز مشاوره  کرج به شما کمک کرده باشد.

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.


دکتر حسین موسی زاده مجرب ترین روانشناس بالینی
به عنوان صاحب امتیاز برند «آرمیتا مشاور» دارای مدارک متعدد از جمله :
دکتری حرفه ای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران ، دکتری تخصصی روانشناسی بالینی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، فوق تخصص زوج درمانی و سکس تراپی ، فوق لیسانس بهداشت روان ، مجوز مشاوره ژنتیک و ترک اعتیاد میباشند.
وی سالیان بسیار طولانی را به تدریس ، پژوهش و درمانگری در حوزه روانشناسی اختصاص داده و‌ دارای ۱۳ طرح تحقیقاتی ، ۴ مقاله بین المللی و‌ ۵ کتاب معتبر میباشند.

خدمات مطب:
حل تخصصی اختلافات زناشویی مشاوره ازدواج و مشاوره ژنتیک مشاوره شغلی و مشاوره تحصیلی مشکلات رفتاری کودک و نوجوان مشکلات مرتبط با غریزه جنسی سکس تراپی
ترک سیگار، روان‌ درمانی اعتیاددرمان چاقی و دردهای مزمن
درمان اختلالات خواب
درمان های دارویی برای مشکلات هیجانی
خانواده درمانی
روان درمانی فردی
درمان اضطراب و افسردگی بدون دارو

سوابق تحصیلی و حرفه‌ای:
پزشک و متخصص روانشناسی بالینی
دکترای حرفه ای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
دکترای تخصصی روانشناسی بالینی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
دارای فوق لیسانس بهداشت رواندارای مدرک مشاوره ژنتیک و دوره ترک اعتیاددارای کتب و مقالات متعدد در حوزه روانشناسی
عضویت در انجمن‌ها:
عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران
عضو سازمان نظام پزشکی ایران
عضو پزشکان بدون مرز

زوج درمانی شمال تهران
زوج درمانی محدوده شمال تهران
زوج درمانی غرب تهران
زوج درمانی محدوده غرب تهران
زوج درمانی شرق تهران
زوج درمانی محدوده شرق تهران
زوج درمانی کرج
زوج درمانی محدوده کرج
مرکز مجهز زوج درمانی و مشاوره
مرکز مجهز مشاوره کرج
مرکز مجهز حل اختلافات زناشویی
مشاوره ازدواج شمال تهران
مشاوره ازدواج محدوده شمال تهران
مشاوره ازدواج شرق تهران
مشاوره ازدواج محدوده شرق تهران
مشاوره ازدواج غرب تهران
مشاوره ازدواج کرج
مشاوره ازدواج محدوده کرج
روانشناس خوب محدوده شمال تهران
روانشناس خوب شرق تهران
روانشناس خوب غرب تهران
روانشناس خوب کرج
روانشناس خوب محدوده کرج
بهترین روانشناس بالینی تهران
بهترین روانشناس بالینی کرج
بهترین مرکز مشاوره شمال تهران
بهترین مرکز مشاوره غرب تهران
بهترین مرکز مشاوره شرق تهران
بهترین مرکز مشاوره کرج
درمان فوری انزال زودرس
درمان فوری پر خوابی
درمان فوری کم خوابی 
درمان فوری خروپف شبانه
سکس تراپی شمال تهران 
سکس تراپی غرب تهران
سکس تراپی شرق تهران
سکس تراپی کرج
بهترین سکس تراپیست تهران
بهترین سکس تراپیست کرج
مشاوره قبل از ازدواج با نازلترین قیمت
مشاوره طلاق
بهترین روانشناس کودک کرج
بهترین روانشناس کودک شمال تهران
بهترین روانشناس کودک غرب تهران
بهترین روانشناس کودک شرق تهران
درمان تضمینی بیش فعالی کم توجهی
درمان تضمینی افسردگی بدون دارو
درمان تضمینی اضطراب بدون دارو
درمان تضمینی همجنس گرایی
مجهزترین مرکز آموزش مهارتهای زندگی 
مجهزترین مرکز درمان اختلال پانیک
مجهزترین مرکز مشاوره کرج
مجهزترین مرکز زوج درمانی
پروفسور حسین موسی زادهمشاوره زوج درمانی در کرج

زوج درمانی استان تهران
زوج درمانی محدوده شمال تهران
زوج درمانی محدوده غرب تهران
زوج درمانی با قیمت مناسب در تهران
زوج درمانی با کمترین هزینه ممکن
مشاوره ازدواج محدوده کرج
مشاوره ازدواج در مناطق شمال تهران
مشاوره ازدواج در مناطق غرب تهران
مشاوره ازدواج محدوده البرز

صادقیه بلوار آیت اله کاشانی پلاک 160 ساختمان اداری گلزار طبقه 1 واحد 2

44950096

09196494320

کلیه حقوق این سایت مربوط به نیازمندیهای اینترنتی خانه آگهی می باشد.

شناسه آگهی :

لطفا توضیحی در مورد تخلف آگهی مورد نظر ارائه دهید

گزارش شما با موفقیت ارسال شد و در اسرع وقت توسط مدیریت بررسی خواهد شد

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

مشاوره زوج درمانی در کرج
مشاوره زوج درمانی در کرج
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *