روانشناسان کودک تبریز

 
helpkade
روانشناسان کودک تبریز
روانشناسان کودک تبریز

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:

روانشناسان کودک تبریز

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

روانشناسی کودک چیست؟

روانشناسی کودک یکی از شاخه‌های تخصصی روانشناسی بالینی است که برشکل گیری ذهنیت و رفتار کودکان از زمان تولد تا نوجوانی تمرکز دارد.

روانشناسی کودک علاوه بر چگونگی رشد کودکان از لحاظ فیزیکی بر رشد روانی، عاطفی و اجتماعی آنان نیز توجه دارد.

هدف نهایی این حوزه، بررسی عوامل متعددی است تا بتوانند نحوه تفکر و رفتار کودکان را درک کنند و از آن اطلاعات جهت بهبود مهارت والدین، آموزش و پرورش، مراقبت از کودکان، روان درمانی و سایر موارد متمرکز بر بهره‌وری کودکان استفاده کنند.

از جمله عوامل موثر در رشد روانی کودک، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سه زمینه کلی که روانشناسی بالینی در تجزیه و تحلیل روانی کودک در نظر می‌گیرد، شامل موارد زیر است:

زمینه اجتماعی

از جمله عواملی که در این حیطه بررسی می‌شوند، روابط با همسالان و بزرگسالان است که بر نحوه تفکر، یادگیری و رفتار کودکان تاثیر دارد. خانواده، مدرسه و گروه‌های هم سن‌ و سال، بخش مهمی از زمینه اجتماعی را تشکیل می‌دهند.

زمینه فرهنگی

فرهنگی که کودک در آن رشد می‌یابد، مجموعه‌ای از ارزش‌ها و آداب ‌و رسوم، اعتقادات و شیوه‌ زندگی است که بر کودک تاثیر می‌گذارد. زمینه فرهنگی می تواند از طریق ارتباط کودک با والدین، نوع آموزش‌ و پرورش و نوع مراقبت از آن تاثیرگذار باشد.

زمینه اجتماعی، اقتصادی

وضعیت اجتماعی و اقتصادی به مجموعه ای از عوامل مثل میزان تحصیلات، میزان درآمد، شغل و محل زندگی بستگی دارد.

به دنیا آمدن کودک در خانواده‌ای با وضعیت اجتماعی و اقتصادی بالا، امکان دسترسی بیشتری به فرصت‌ها را برای او فراهم می‌سازد، در حالی که کودکان درخانواده‌هایی با وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین، دسترسی کمتری به مراقبت‌های بهداشتی، تغذیه سالم و آموزش دارند.

نکته مهم این است که هر سه زمینه بالا به طور مداوم در حال تعامل با یکدیگر هستند.

در حالی که یک کودک ممکن است به دلیل وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین شانس کمتری داشته باشد، غنی سازی روابط اجتماعی و روابط فرهنگی قوی می‌تواند به اصلاح این عدم تعادل کمک کند.

روانشناس کودک چه کمکی می‌کند؟  

روانشناسان کودک، می‌تواند کودکان و والدین را در مقابله با نگرانی‌های مربوط به رشد و در زمینه تشخیص اختلالات روانشناختی دوران کودکی مانند اضطراب، افسردگی، بیش فعالی و اختلالات سلوک راهنمایی کنند.

متخصصان تلاش می‌کنند تا به کودکان در رفع مشکلات بالقوه کمک کنند و باعث شوند که آنها به نوعی رشد کنند که نتایج سالم درآینده را در پی داشته باشند.

برای مثال، روانشناسان کودک ممکن است در مورد شیوه‌های مراقبتی و تربیتی کودکان به والدین مشورت دهند و یا ممکن است مستقیماً با کودکان کار کنند تا به رشد ذهنیت‌ آنها کمک کنند.

شناخت الگوهای روانشناختی عادی و غیر عادی کودک می‌تواند به والدین کمک کند تا بدانند چگونه به بهترین نحو با آنها ارتباط برقرار کنند، و راهبردهای مقابله ای را طوری به فرزندان خود بیاموزند که بتوانند احساسات خود را مدیریت کنند و با کمک به پیشرفت فرزندان، آنها را در هر مرحله جدید از رشد، کمک کنند.

با به دست آوردن درک درستی از نحوه رشد، تفکرو رفتار فرزندان، والدین و متخصصانی که با کودکان سروکار دارند بهتر می‌توانند از کودکان مراقبت و نگهداری کنند.

معصومه پورآقایی دیزجی 

ژاله فرتاش 

مریم صادقی 

فروغ فرخ زاده 

الهام جهانگیر 

مونا همایون مقدم 

هادی تحفه 

عباسعلی ملکی 

روانشناسان کودک تبریز

محمد محمودزاده 

لیلا قلی زاده 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

مشاوره کودک چیست ؟ واژه تربیت کودک به معنای تعلیم و تربیت کودک برای چالش های زندگی آینده اش با استفاده از اصول علمی است. والدین باید بدانند که تمامی حرکات و عملکرد های آنان در حضور کودک شکل دهنده ی قالب های رفتاری و اصول فکری کودکان می باشد. در مسیر تربیت کودک والدین با چالش های متفاوتی روبرو می شوند که باید قبل از هر چیزی احساسات خود را کنترل کنند. تا بتوانند در رویارویی با این چالش ها عملکرد بهتری داشته باشند. افزایش آگاهی در مورد اصول تربیتی فرزندان نکته ی بسیار حیاتی برای تربیت کودک می باشد. بهترین راه حل برای افزایش آگاهی استفاده از مشاوره کودک و مشاوره تربیت کودک می باشد. از آنجایی که بسیاری از شهروندان از مراکز مشاوره کودک اطلاع ندارند. در این مقاله تمامی آدرس مرکزا مشاوره کودک را جمع آوری شده است.

 

 

یکی از مشکلاتی که بسیاری از شهروندان تبریز با آن مواجه هستند عدم آگاهی آنان از آدرس مراکز مشاوره کودک تبریز می باشد. به همین دلیل مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی سعی در جمع آوری بهترین مراکز مشاوره کودک تبریز کرده است. آدرس بهترین مراکز مشاوره کودک تبریز در ادامه آورده شده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی تماس بگیرید.

روانشناسان کودک تبریز

 

آدرس مراکز مشاوره کودک تبریز

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آدرس مراکز مشاوره کودک تبریز با مشاوران مرکز مشاوره حامی هنر زندگی از کل کشور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

  

کودکی دوران شکل گیری شخصیت می باشد؛ بنابراین آگاهی پدر و مادر از روش های صحیح تربیتی و آموزش کودک در نحوه برخورد آنان و داشتن رفتاری مناسب با کودکشان تاثیر به سزایی دارد. فراموش نکنید که برای تربیت کودک تنها فراهم کردن شرایط رفاهی و آموزشی مناسب کافی نیست؛ بلکه والدین باید اصول صحیح تربیتی شامل تنبیه، تشویق، آموزش و… را بیاموزند. یادگیری این اصول صحیح تربیت و آموزش کودک مسئله پیچیده ای است که نیاز به مشاوره با روانشناسان متخصص و حساس کودک دارد. برای اطلاع از روانشناسی کودک کلیک کنید.

همانطوری که می دانید کودکان نیز مسئله ها و دغدغه هایی دارند که نمی توانند به تنهایی این چالش ها را برطرف کنند. این مسئله می تواند به طور مستقیم بر روی سلامت و روحیه کودک تاثیر بگذارد. در این میان نقش اصلی در برقراری ارتباط و کمک به کودکان برای برطرف کردن مشکلاتشان را خانواده ها بازی می کنند. مشاوره کودک موثرترین راهکاری است که خانواده ها می توانند روش صحیح برخورد با کودکان برای حل مشکلاتشان را بیاموزند. برای دریافت مشاوره کودک کلیک کنید.

 

شما می توانید با مراجعه به روانشاسان کودک در مورد مشکلات متفاوت فرزندتان مشاوره بگیرید. تجربه به ما ثابت کرده که موضوع و چالش اصلی والدین همیشه پنهان بوده و نیاز به ریشه یابی توسط روانشناس کودک دارد. ولی به طور کلی می توان از رایج ترین مشکلات والدین در زمینه کودک به موارد زیر اشاره داشت :

 

به دلیل مشغله زیاد والدین در زندگی های امرزی، یافتن یک مشاوره کودک متخصص و با تجربه مشکل بوده و نیاز به صرف وقت، هزینه، انرژی زیاد در رفت و آمد و … دارد که همین امر سبب می شود تا بسیاری از والدین از کمک و همراهی روانشناسان کودک متخصص بهرمند نشوند. مرکز مشاوره کودک حامی هنر زندگی با گرد هم آوری روانشناسان کودک متخصص و با تجربه و همچنین با فراهم سازی زیرساخت تلفنی در تلاش است که تا بتواند سهم کوچکی در یاری و آسایش مردم ایران زمین داشته باشد.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه کودک به صورت تلفنی و حضوری می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و … می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران…

با عضویت در خبرنامه، از جدیدترین و بهترین کتاب ها و مقالات روانشناسی اطلاع پیدا کنید…

© کلیه حقوق برای حامی هنر زندگی محفوظ می باشد. انتشار مقالات با ذکر منبع بلامانع می باشد.

دکتر شیرین زینالی – موسسه روانشناسی آرامش اندیشه تبریز

دکتر شیرین زینالی روانشناس کودک و نوجوان | هیئت علمی دانشگاه ارومیه

اطلاعات شخصی نام: شیرین نام خانوادگی: زینالی ممقانی

سوابق تحصیلی کارشناسی: روانشناسی بالینی دانشگاه تبریز  کارشناسی ارشد: روانشناسی بالینی کودک و نوجوان دانشگاه شهید بهشتی دکتری روانشناسی عمومی دانشگاه تبریز ۳- عنوان پایان نامه کارشناسی: رابطه هوش هیجانی و عزت نفس ۴- عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد: اثربخشی آموزش مادران بر کاهش مشکلات تغذیه کودکان

سوابق شغلی

روانشناسان کودک تبریز

هیئت علمی دانشگاه سراسری ارومیه

فعالیت در بیمارستان بهبود تبریز(گروه پزشکی نصر) به عنوان روانشناس کودک و نوجوان بمدت ۲سال، فعالیت در کلینیک اندیشه سردرود بمدت ۴ ماه بعنوان روانشناس کودک و نوجوان، فعالیت در بیمارستان شهید محلاتی(نیروهای مسلح) از اردیبهشت ۹۰، برگزاری جلسات آموزشی در مهدکودک های تبریز، فعالیت در مرکز مشاوره یاوران رشد، برگزای جلسات مشاوره و سخنرانی در پایگاه بسیج ۲۹ بهمن، فعالیت در دفتر روانشناسی کودک وخانواده و عضو هئیت مدیره موسسه

عضویت در مجامع علمی و پژوهشی

عضو سازمان نظام روان شناسی و مشاوره، عضو استعدادهای درخشان کشور، عضو بنیاد ملی نخبگان فعالیت های جانبی کسب عنوان پژوهشگر برتر دانشکده روان شناسی دانشگاه شهید بهشتی در سال ۸۸ کسب رتبه ۳ کنکور کارشناسی ارشد کسب رتبه ۱ در آزمون دکتری روانشناسی دانشگاه تبریز قبولی در آزمون زبان MCHE چاپ هفتگی مصاحبه با روزنامه ایران در زمینه روانشناسی کودک و نوجوان ۸- واحدهای درسی تئوری و عملی در دوره کارشناسی ارشد

 

سمیه تاج فر روانشناس بالینی – موسسه روانشناسی آرامش اندیشه تبریز

فریبا پاغوشی روانشناس بالینی – موسسه روانشناسی آرامش اندیشه تبریز

آرزو لشکری – موسسه روانشناسی آرامش اندیشه تبریز

صندوق ایمیل یا پوشه اسپم خود را جهت تائید اشتراک خود چک کنید

آدرس: تبریز – ۱۷ شهریور جدید، روبروی بستنی وحید، کوچه مه پیکر، پلاک ۱، طبقه ۳

تلفن:۳۵۵۷۵۸۴۹ ۰۴۱ ۹۸+

ایمیل:info@arameshandisheh.com

صندوق ایمیل یا پوشه اسپم خود را جهت تائید اشتراک خود چک کنید

آدرس: تبریز – ۱۷ شهریور جدید، روبروی بستنی وحید، کوچه مه پیکر، پلاک ۱، طبقه ۳

تلفن:۳۵۵۷۵۸۴۹ ۰۴۱ ۹۸+

روانشناسان کودک تبریز

ایمیل:info@arameshandisheh.com

لطفا کمی لبخــند بزنیــد 😉

دکتریاب، درحال آماده سازی بهترین نتایج برای شما 😍 است

پرویز کریمی ثانی:
۰۹۱۴۳۴۹۶۸۵۶

۰۴۱۳۳۳۰۰۸۹۶

روان شناس کودک در تبریز
متخصص در زمینه درمان مشکلات رفتاری، ارتباطی، زبانی، هوشی، روان شناختی و….. کودکان

دکتر پرویز کریمی ثانی
آدرس تلگرام مشاوره کودک تبریز
@childpsy

روان شناس کودک

پرویز کریمی ثانی

آذربایجان شرقی > تبریز

روانشناسان کودک تبریز

۰۴۱۳۳۳۰۰۸۹۶ – ۰۹۱۴۳۴۹۶۸۵۶

آدرس:
تبریز، ولیعصر سنگفرش ساختمان شهریار جنب شیرینی کریمی


همه تصاویر آگهی

تعداد بازدید:
۶۶۳۰


به روز رسانی: ۴ ماه پیش


شناسه آگهی: ۱۰۰۲۶۷۱

انواع خدمات مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، زوج درمانی، سکس تراپی ، مشاوره کودک ونوجوان ، فرزندپروری، مشاوره تحصیلی – شغلی

درمان اضطراب، درمان افسردکی ، د…

موسسه روان درمانی و مشاوره همای سعادت
****خبرفوری:
به دلیل شرایط بحرانی کرونا، امکان مشاوره حضوری نمی باشد و موسسه برای عزیزانی که هم اکنون با انواع مشکلات ا…

برای اولین بار در ایران آزمایشات و چک آپ روانشناسی رایگان همراه با تفسیر متخصص
دوره های تضمینی مختلف با عقد قرارداد تضمین
تعرفه دولتی همراه با تخفیفات ویژه

زیر نظر کادر مجرب روان شناس بالینی

* بر گزاری دوره های آموزشی در رابطه با :
– ابراز وجود و اعتماد به نفس ،
– از دواج ،
– بر قراری ارتباط موثر ،
– بهبو…

دکتر فاطمه مومنی
روان شناس و مشاور
مدرس دانشگاه مازندران
عضو انجمن روان شناسی لیران
عضو فدراسیون بین المللی موسیقی درمانی کانادا
طراح و مجری پکیج بازی …

علیرضا باقری روانشناس بالینی
با سابقه روان درمانی از سال 1386 تاکنون

_ درمانگر اختلالات روانی و رفتاری _ مشاور خانواده
_ روان درمانگر اعتیاد به مواد مخ…

ارائه خدمات در زمینه :
مشاوره فردی : اضطراب ، افسردگی ، وسواس و اختلالات شخصیت
مشاوره ازدواج و طلاق
تست های روانشناسی : هوش ، استعداد ، شخصیت و خودشناسی
فرزن…

مصطفی نجم آبادی هستم کارشناس ارشد روانشناسی
تلاش میکنم تا دانسته ها و تجربیاتم رو برای کمک به بهتر شدن شرایط ذهنی و روانی مراجعینم به کار بگیرم. برای اینکه…

روان شناس بالینی
متخصص رفتار درمانی
مشاور صحنه
مشاور خانواده
روانشناسی روابط کار
سخنران درمراکز هنری واموزشی انجمن ها و موئسسات
مشاوره به مراکز اموزشی
عضو ان…

روان شناسی سنجش و ارزیابی
روان شناسی خانواده
روان شناسی کودک و نوجوان
روان شناسی و مشاوره سو مصرف
روان شناسی سازمانی و صنعتی
شرکت کچب با 12000 نیروی م…

پرویز کریمی ثانی:
۰۹۱۴۳۴۹۶۸۵۶

۰۴۱۳۳۳۰۰۸۹۶

روان شناس کودک در تبریز
متخصص در زمینه درمان مشکلات رفتاری، ارتباطی، زبانی، هوشی، روان شناختی و….. کودکان

دکتر پرویز کریمی ثانی
آدرس تلگرام مشاوره کودک تبریز
@childpsy

روان شناس کودک

پرویز کریمی ثانی

آذربایجان شرقی > تبریز

روانشناسان کودک تبریز

۰۴۱۳۳۳۰۰۸۹۶ – ۰۹۱۴۳۴۹۶۸۵۶

آدرس:
تبریز، ولیعصر سنگفرش ساختمان شهریار جنب شیرینی کریمی


همه تصاویر آگهی

تعداد بازدید:
۶۶۳۰


به روز رسانی: ۴ ماه پیش


شناسه آگهی: ۱۰۰۲۶۷۱

انواع مشاوره کودک نوجوان خانواده
حوزه کودک
ناخن جویدن شب اداری کابوس شبانه بیش فعالی و….
فرزند پروری
حوزه نوجوان
بلوغ مشاوره تحصیلی و…
فردی.
پرخاشگری اضطراب وسواس افسردگی و…
بی خوابی
مشکلات شخصیتی
حوزه خانواده
پیش ازازدواج
زوج درمانی
و…

مشاوره جهت کسب و کار کودکو راه اندازی …

محصولات از مجمله
1.برقی
… شما
کارگاه های مختلف آموزشی برای کودکان
باشگاه مشتریان و crm
نحوه… نقاط ایران و کشور های همسایه

تولید کننده ، وارد کننده و تامین کننده تجهیزات صفر تا صد خانه های بازی
جهت مشاهده محصولات و دریافت اطلاعات تکمیلی و همراه با مشاوره رایگان و دریافت لیست قیمت با ما تماس بگیرید

itram_bazar@

روان درمانگر و مشاور خانواده و کودک در تبریز
– مشاوره ازدواج
– مشاوره کودک، نحوه تربیت … پرویز کریمی ثانی
آدرس تلگرام مشاوره کودک تبریز
@childpsy

خدمات مشاوره خانواده در کرمان شامل مشاوره کودک ، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق ، مشاوره مشکلات خانوادگی ، مشاوره شغل

اگر از مشکلات شخصی و یا مشکلات خانوادگی رنج می برید و یا دچار افسردگی شده اید ، با ما تماس بگیرید.

آموزش تندخوانی ، افزایش تمرکز… کودکی نتایج بهتری دارم.و کودک به راحتی و بدون هیچ محدودیتی… فرزندان عزیزمان داریم.
جهت دریافت مشاوره رایگان وثبت نام 👇👇

شهرنشینی، آپارتمان نشینی… اما روند کاری خانه بازی با مهد کودک کاملا متفاوت است و در اصل برای سرگرمی و نگهداری موقت به شرح زیر است:

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر، شما… زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت خدماتی یاشیل ائویم تبریز
ش… همکاری با یاشیل ائویم:

1- مشاوره رایگان نگهداری از کودک یا سالمند درمنزل و فواید… روزه
6- عقد قرارداد معتبر و مطمئن

شیشه های متحرک(تاشو) مخصوص… ها
ضدسرقت بودن و دارا بودن قفل کودک
فضاسازی و استفاده بهینه… ارمغان می اورد
اینیستا(eliz jam)


Jump to navigation

۰۵:۲۶ – ۱۳۹۸/۰۶/۲۴

جدول زیر شامل لیست پزشکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان در تبریز و بهترین روانپزشک کودک در تبریز می باشد که به همراه اطلاعات تماس و آدرس برای رفاه حال شما گردآوری شده است.

160. لیست پزشکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان در تبریز

لیست پزشکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان در تبریز – فوق تخصص روان پزشک کودکان تبریز – روانپزشکی کودک تبریز – فوق تخصص اعصاب و روان کودکان تبریز – درمان بیش فعالی کودک تبریز – دکتر فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان تبریز – فوق تخصص روانپزشکی کودکان تبریز – دکتر روانپزشک کودک خوب در تبریز – آدرس مطب دکتر روانپزشک کودکان خوب در تبریز – بهترین روانپزشک کودک در تبریز – تلفن دکتر روانپزشک کودکان در تبریز – نوبت دهی روانپزشک کودکان در تبریز – روانپزشک کودک خوب در تبریز – بهترین دکتر روانپزشک کودکان در تبریز – مطب های فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان تبریز – اسامی متخصصین فوق تخصص روانپزشک کودک تبریز

روانشناسان کودک تبریز

 

 

جدول زیر نمایش دهنده لیست پزشکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان در تبریز به همراه آدرس و شماره تلفن آن ها می باشد.

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 07136330130 و یا ایمیل آدرس info@payju.ir تماس حاصل فرمائید.

                                                                                                                                                       با تشکر                                                                                                                                        تیم پشتیبانی وبسایت پی جو

منبع: وبسایت بانک مشاغل برتر شیراز – پی جو

۱۰:۱۶ – ۱۳۹۸/۰۸/۱۳

در جدول زیر لیستی از فروشگاه های لوازم ورزشی در تبریز، بهترین فروشگاه  لوازم ورزشی در تبریز و …  به همراه آدرس و شماره تلفن آنها قرار گرفته است.

۰۷:۴۹ – ۱۳۹۸/۰۶/۲۷

جدول زیر شامل لیست پزشکان متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در تبریز، بهترین متخصص اعصاب و روان تبریز و بهترین روانپزشک تبریز می باشد که همراه با اطلاعات تماس و آدرس برای رفاه حال شما گردآوری شده است.

۰۸:۰۰ – ۱۳۹۸/۱۰/۰۸

در جدول زیر لیست کاملی از مراکز دیتیلینگ خودرو تبریز، پولیش در تبریز، صفر شویی در تبریز، نانو سرامیک در تبریز و کاور بدنه خودرو تبریز را مشاهده می کنید برای اطلاع

۰۹:۳۶ – ۱۳۹۸/۰۸/۰۶

در جدول زیر لیست کاملی از آسایشگاه سالمندان در تبریز، بهترین مرکز سالمندان در تبریز و … قرار گرفته است.

۰۹:۴۶ – ۱۳۹۸/۰۳/۱۲

در جدول زیر لیست خانه بازی کودکان در تبریز را به همراه آدرس و اطلاعات تماس آنها، برای شما آورده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های لیست زیر تماس بگیرید.

۰۸:۱۸ – ۱۳۹۷/۰۷/۰۷

۰۹:۲۱ – ۱۳۹۸/۰۱/۲۶

بیمه دانا تبریز  – نمایندگی بیمه دانا تبریز – شعبه بیمه دانا در تبریز – بیمه دانا شخص ثالث در تبریز – شعب و نمایندگان بیمه دانا در تبریز – پرداخت خسارت بیمه دانا تبریز – اخذ نمایندگی بیمه دانا در تبریز – لیست شعب و نمایندگی های بیمه دانا در تبریز – شرکت بیمه دانا تبریز – بیمه آتش سوزی دانا در تبریز – بیمه مسئولیت دانا در تبریز – بیمه عمر و حوادث گروهی دانا در تبریز – بیمه حوادث دانا در تبریز – بیمه خودرو بیم

۰۹:۳۵ – ۱۳۹۷/۰۷/۲۴

آمار بازدید:

بانک مشاغل برتر پی جو ، معرف کسب و کارهای معتبر در ایران می باشد. در حال حاضر پی جو در شهرهای مختلف از جمله شیراز ، بوشهر ، اهواز ، کرمان ، یزد ، بندرعباس ، اصفهان و سایر شهرها فعال می باشد. همچنین شما میتوانید لیست بهترین پزشکان متخصص شیراز شامل : دندانپزشک شیراز ، متخصص زنان شیراز ، متخصص ارتوپدی شیراز ، متخصص قلب شیراز ، متخصص کلیه شیراز ، متخصص مغز و اعصاب شیراز ، متخصص داخلی شیراز ، متخصص گوارش شیراز ، متخصص پوست شیراز ، متخصص چشم شیراز ، کاشت مو شیراز و مشاوره شیراز را در سایت پی جو بیابید و بصورت آنلاین از پزشکان فوق نوبت بگیرید. اطلاعات دکترها مثل بیوگرافی کامل دکتر، آدرس و تلفن مطب دکتر در پروفایل هر پزشک قرار گرفته است. اگر دنبال خدمات تفریح و سرگرمی یا اقتصادی در شیراز نیز هستید می توانید از لیست های رستوران شیراز ، فست فود شیراز ، کافی شاپ شیراز ، باشگاه ورزشی شیراز ، عینک شیراز ، کارگزاری بورس شیراز ، موسسه حسابداری شیراز ، طلافروشی شیراز ، آتلیه شیراز ، تشریفات شیراز بازدید نمایید.همچنین اگر دنبال خدمات زیبایی هستید میتوانید از سالن زیبایی شیراز ، کلینیک زیبایی شیراز ، جراح بینی شیراز را مشاهده نمایید. اگر نیاز به تغییر دکوراسیون یا خرید ملک دارید لیست دکوراسیون داخلی شیراز ، کاغذ دیواری شیراز ، کفپوش شیراز ، مشارکت در ساخت شیراز و مشاور املاک شیراز را مشاهده نمایید. با مراجعه به پروفایل کسب و کارها از نمونه کار آنها مطلع شوید. پی جو – بانک مشاغل برتر شیراز 1399

روانشناسان کودک تبریز
روانشناسان کودک تبریز
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *